-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Démonok Karakurában //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 4 Cl0te21000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 4 29y5sib  (21000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 4 EmptyHétf. Május 02, 2011 9:42 am

*Továbbra is mozdulatlanul figyelem az eseményeket, többek között azon jelentéktelen oknál fogva, hogy még mindig képtelen vagyok akár csak a kisujjamat is a legkisebb rándulatra bírni. Masaki viszont szokásához híven nem bírja megállni szó nélkül a rideg bánásmódot, amire aztán választ kap kedvenc démonunktól is... Nem mintha sok csodálkoznivaló lenne ezen, elvégre biztos elég forró természetűek lehetnek azok a dögök, méltó versenytársai ilyen téren a vizardnak... Mindig csak ez a fenyegetőzés megy - annyira tipikus. Ezúttal Masakit próbálják megfélemlíteni Shiori felhasználásával, csak annyi a probléma, hogy utóbbi társamat nem igazán olyan fából faragták, hogy csak úgy hagyja magát asszisztáltatni ilyen utolsó gerinctelenségekhez. Bár arcáról lerí a fájdalom, ahogy ökölbe szorítja kezét Azazel és csinál vele valamit - bele se merek gondolni, mi érezhet épp a lány...
Aztán Azazel mesélni kezd. Hurrá, újabb olyan ellenség, aki meg van győződve arról, hogy érdekelnek a saját kicsinyes ürügyei, amik segítségével bemagyarázza magának, hogy az überklisés "világ leigázása"-haditerv miért is lesz jó mindenkinek... Csak tudnám, miért kezdi el mindenki ilyen ócska indokokkal mentegetni magát - inkább mondanák ki nyíltan, hogy igenis megalomán állatok, akik abban lelik örömüket, ha mindenki mást csicskáztathatnak magukon kívül. Épp ideje lenne, hogy végre egy kis kreativitás szoruljon beléjük; mondjuk lehetne valakinek az a célja, hogy egy hatalmas játszóteret készítsen a világunkból vagy valami ilyesmi, csatlósait pedig nevezhetné például játékkatonáknak. Amikor azonban a démonfejes újra megszólal és "játszani akar" velünk, kis híján elröhögöm magam hangosan. Csak nem gondolatolvasó is a rohadék? Mondanom se kell, hogy fel se tűnik a többi démon türelmetlen mocorgása, míg saját filozofálgatásommal vagyok elfoglalva, meg hát egyébként se tudom szabadon mozgatni a fejemet, hogy lássam, mi történik pontosan annál a kőasztalnál.
Igazság szerint, azt hiszem, örülnöm kellene, hogy méltónak tartják a csapatot arra, hogy ne mészároljanak le minket azonnal, így van esélyünk arra, hogy felülkerekedjünk rajtuk. Ez már egy jóval szimpatikusabb kliséje a megalomán főgonoszoknak... Az eddigiek alapján már világosan megállapítható, hogy Azazel nincs egy súlycsoportban a Watchmen képregény Adrian Veidt-e, ész és előrelátás tekintetében pedig különösen nem, szóval egyre kevésbé tartok attól, hogy reménytelen lenne az elkövetkezendő küzdelem. Pláne, hogy már mozogni is tudok ismét - amit először észre sem vettem, csak onnan, hogy a többiek megkönnyebbülten kinyújtóztatták végtagjaikat... Ráadásul, ha jól látom, Ayával közösen fogok majd harcolni - a látszat ellenére pedig ő igenis meg tudja védeni magát, nem véletlenül volt a tizenegyedik osztag kapitánya. Jó, persze, azért Toshi ebben biztos jelentős szerepet játszott, de ez most kivételesen csak előnyt jelent...*
- Bankai! Heru no mottomofuchi Fuaia!
*Kiáltom el magamat szinte azonnal, hogy meglátom leendő ellenfelünket. Nem fogom elaprózni a dolgokat, hülye lennék elpazarolni az erőmet, hogy aztán végül ne bírjam fenntartani legerősebb támadásaimat. Ha ez nem használ, még mindig ott a maszkom... Addig is legalább a fémet megpróbálom ráolvasztani a kedves tagra, aki leginkább egy death metal banda lovagi páncélban feszítő frontemberére emlékeztet, ráadásul a többiek valószínűleg nem is tudják, hogy elértem a bankai szintet, szóval az ő reakciójukra szintén kíváncsi vagyok. Nem utolsó sorban pedig pisztolyaimmal meg tudom tartani kettőnk között a minimális távolságot, és hátulról fedezhetem Ayát. Talán mondanom sem kell, hogy nem ezen a helyen szándékozok elpatkolni, pláne nem egy démon keze által. Vagy ha mégis, hát nem fogom könnyen adni a bőrömet...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 4 Cl0te53000/65000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 4 29y5sib  (53000/65000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 4 EmptySzer. Május 04, 2011 8:01 am

Hogy az a dögrovásos, kikapálandó, rozsda csócsálta, büdös, tetves, féreg járta, égitest cikázta kör táncos síp nyelést imitáló, zseblázas szőr sáv festéses tangó rángást deszkára köhintő, fodros nájlon harisnyájú, bádogdobozos, sajtköpülő kismiska arany slejmját dísztárcsába foglaló, tanyasi Rizska farkát húzgáló, kibaszott, nyomorult, agyfaszt gerjesztő, kurva életbe! Mi a bélyeg csócsálástól bezsongott, falra küldött csicseri borsót döngeti ez a kohó szökevény a csipeszekből összetákolt vasedény mellét?! Akassza csak kifelé a húskampót, úgy beszippantja marokba tosz fekete lyuka, bűze nem marad a középkori röfiktől ideszakadt, ocsmány pofájának! Akkora vonós lenne a világító hód szegélyén, nem durrantana krátert a zubbonyos laktanyában, azzal, hogy kipécézi a nyomorék képemet és a buzeráló talpnyalást szomszédba repteti! Segáz! Tod miért, Tankaranka? Ormótlan banyára becsumiztad! És, mi a nimfomán picsa kulcsrepesztő gerjedéséről tolom a vakert? Arról, te kazánból pattant, senkiházi, takony galacsin, hogy a szuszogva földelendő fecni halmodra biggyesztetted a szutykos mancsodat! Lökd csak a műmájer zagyvaságod. Lubickolj a tetves trófeáddal! Villogtasd, csak a rothadt zománc koronáid, mert, amint be tom moccintani a hajhagymáim, odavonszolom a szottyadt valagom és lyukas gumi gebaszt termő százalékára lecsapom az alumínium sapkádat! Addig meg haverkodj össze a pilláim kannibál kacsintásával, mert a balga ötvözeti színesfém hablatyodnak nem hajítok orgia faktort. Pont elég szopás, olyan egyszerű vagy, mint egy frissen kitolt hamburger. Csurig vagy tömve kémcsőből eresztett szírrel szarral, amit non-stop dörgölsz a pofánkba és díjazott ökör tápként meg se poshadsz! Ráadásul, vízvezeték fakasztó, mennyivel szánalmasabban festesz a lúzer mázolt mustár töltelék csíkos zoknijánál.
Lehet beseggelt a sárgán viruló pancser poloskája, mert derült meteorból Puff Daddy-ként levágták az áramot. Vagy ezeknek a burjánzó babszem Jankó gyökereknek, még az energiát se smakkol pöpecül lopni. Nyúlfarknyi fityegő díszre nem bandzsítanék be rajta. Tuti homlokukra van biggyesztve: fogyatékos génekben gazdagon dúsított, elszórtan, messzi távolban felsejlő értelem csírát tartalmazó, degenerált, humusz túró féreg! A zsizsiket meg ki kell gyantázni és az én bekrepált ketyerém szerint pont beintett a kapa rántó zöld harangos harmat fű! Ergo, végig kattogtatom a gépezetet, kifingatom kalapált birka kolompot, aztán degeszre bazsalygott hónalj cirkálóként eltiplizünk a látóideget kibökő korong sugárzásába!
A tréning feszülős beizzítást lehúztam, mint klotyó manót a szapora. Sőt, milis csigával annyi baszott tötymörgéssel vizslattak tető lemez betétek, menten aszittem Nasa-nak lövik felfelé a májamról lőtt besugárzó képeket. Totál leszarom! Felőlem Chewbacca-nak is el távrecseghetik, miféle oltári biznisz elherdálni a zsét Bugyor Panzióban láva pakolással a picsádon! Legalább botfékkel befaroltam tűzveszélyesparapicsa szentélyéhez. Hátra hajítottam egy sandítást, elvégre agyfaszra rángó tata szeletem mormolta az összes para faktort és addig vernyákolt, amíg rá nem zoomolhatott robbanócímkére. Szikrázó ló patkóra, ezután bekussolt. Újabb csöves nem hiányzik a csülkét lógató nyálas ficsúrként belező bájolgás, vonyító szörcsögő ivadék és horpasztó fa csökevény táborába. Szal, tövig satírozva a körömcsócsáló őst, kacsóba pattintottam tángálót. Amíg anyóka besózta a cupákot, visszavertem eke transformers 3000 colozgató kocsány szenzorait. Gondolom környéken pampogók csőrét már ettől hámosra kaparászta a pletyka szikra, mikor vágtatok el a ép elmén túl zötyögő expresszel. Há, nem ma! Rohadtul be akartam már darálni selejtes Óz növendéket, de kúrjon gyomorszájon piros lepedős fruska életerő uzsi doboza, ha nem kurtítok valami flancot. Értelmező szótárként lecsapva, tettem néhány bünti kört, mielőtt meghámoztam tojás szelőt, magam elé nem górtam és akkorát basztam rá, hogy birodalmi lépegető csákó tölcsérének integetve bele bukfencezett a vakolatba.
-Cöh...Az én hallójáratomba huhogd, ha nem komálod a rendszert, hernyótalp! Uncsi tángálási zagyvaság helyett, meg nyúlj le zöld lapot valamelyik sarki bige bezsákolásával. Secpec menne és nem kéne az üsttől kisült mazsoládra kagylóznunk!-
Kanyarítottam aprítót keresztet szabva fém vödör szavatosságára. Úgy járta orral előre pendítsem kaszabolót, bár ez a földalatti turista szervezet lehet nem vágja, hogy kurva ingben cseperedett selyem makiként hozzá hajítottam egy szevaszt és felkértem, legyen oly szíves nyomorék, emelje a körzetembe a valagát. Nem lopakodik, mászok én! Ne ez legyen a muritól csillaghullásra taknyoltató békanyál! Vánszorogtam is, mielőtt dzsungelt növesztene az állam. Úgyis bökdösött már a fittyfene, arrébb tossza e büdös talpát, vagy sutyerák mágnesen cövekel...
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 4 EmptySzomb. Jún. 04, 2011 3:13 am

A küldetést a mesélő inaktívsága miatt lezárom. (Na meg szólt is, hogy le lehet zárni. Very Happy)

Minden résztvevő 2000 lp-t, valamint 2500 ryout kap a küldetés teljesítéséért. Gratulálok!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Démonok Karakurában //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-