-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Démonok Karakurában //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te16000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 5:39 pm

Haladtunk, haladtunk, haladgattunk a sötét, és kísértetiesen fénylő barlangban. Még úgy is, hogy Maya kezében fáklya világított, rettentően féltem. Na jó, nem vagyok nyuszi, csak… nem szeretem az ijesztő dolgokat. Már egy ideje mentünk, mikor Maya megtorpant, és előadta nekünk, hogy ő cseppet sem hiszi magát hírónak. Igazából én nem is hittem azt, hiszen még tényleg elég fiatal, és nem olyan tapasztalt, mint én vagy Shio. De azért gondolkodás nélkül beugrani egy ismeretlen átjáróba… Mindegy, egy vigyorral vegyített bólintással jeleztem, hogy részemről minden oké, hiszen mindenki követhet el hibákat… Így hát tovább bandukoltunk a barlangban, amikor hirtelen kialudt a fáklya. Egy kis nyögést hallattam, hiszen sose szerettem a sötétet, főleg nem egy olyan helyen, amit még életemben nem láttam. Szerencsére azonban kintről szűrődött be annyi fény, hogy legalább ki tudjunk mászni a barlangból. Ahogy haladtunk, az orromat egyre többször csapta meg a bűz, ami kintről jött. Valamiért kezdtem egyre inkább úgy érezni, hogy inkább maradnék a barlangban, minthogy kimenjek a szabadba. Végül is csak kimentem, hiszen Maya és Shio rendületlenül előre tartottak, én pedig nem akartam teljesen egyedül bent maradni. Ahogy kiértünk, egy óriási, bűzölgő mocsár jelent meg előttünk.
- Most már értem, hogy miért van ekkora bűz…
Böktem fintorogva gusztustalan mocsárra, amin keresztül egy palló vezetett, a másik oldalon lévő, szépen kidolgozott kőkapuhoz. Egy mély levegőt vettem a szagos levegőből – aminek következtében rosszul lettem –, majd megindultam a másik két lány után. Nem nagy kedvel, de azért megpróbáltam átbotorkálni a nem túl széles, ráadásul kicsit instabil pallón. Remegő lábbal tettem meg az első néhány lépést, amikor morgást hallottam, nem is olyan távolról, majd ezután egy hatalmas, és irtó ronda víziszörny jelent meg előttünk. Egy hatalmas nyekkenéssel jeleztem, hogy nekem ez most nagyon nem jó…
- Ugye… ez most nem komoly?
Pislogtam felváltva a két lányra. A rondaság még nagyon nézett ránk, valószínűleg vagy nem látott még fehér embert, vagy meg egyszerűen csak most kelt fel. Nagyon nem szerettem volna megvárni, míg felébred, így inkább hallgattam Shiora, és elfogadtam a javaslatát.
- Egyet értek! Futás, amíg lehet!
Megpróbáltam minél jobban összeszedni magam, hogy képes legyek ezen az izémicsodán átrohanni. Nem lesz egyszerű dolog, ha egyáltalán át tudunk rajta futni. Hiszen a szörny bármikor ránk támadhat.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te21000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 3:50 am

*Éppen szólna Masakinak is, hogy talán hatásosabb lenne, ha ütlegelés helyett kidou-val támadna a füstpamacsra - vagy talán saját maga küldene mondjuk egy Souren Soukatsuit szeretetcsomagként a dögnek -, azonban a másik vizard addigra már maga is rájön erre a trükkre.*
- Azt hiszem, fogsz még találkozni velük... Megpróbálhatnál élve elfogni egyet, hátha be tudnád idomítani valami trükkre...
*Mondja rá se nézve Masakira, ugyanis közben inkább zanpakutóját igazítja meg ismét elmélyülten, mintha ez lenne a legfontosabb dolga.*
- Wakahisa Shun...
*Veti oda szintén foghegyről a shinigaminak, amikor meghallja annak bemutatkozását, egy pillanatra rávillantva mogorva tekintetét. Még csak az hiányzott neki, hogy ilyen füstgomolyagokat meg sárgaszemű Azazeleket (akik úgy mellesleg még a szívbajt is ráhozzák lélekenergiájukkal) kergessen naphosszat Karakura elhagyatott sikátoraiban! Ráadásul Masakival és egy kapitánnyal... Merthogy egyedül semmiképpen se akarna menni; épp elég volt, hogy most kiverte a haló veríték a dögök láttán, pedig még a többiek is itt voltak.*
- Hátha tud segíteni, hogyan szedhetnénk össze a többieket, akik beleugrottak abba a baromságba...
*Válaszol Suke kérdésére és meglepő módon egyetért a shinigamival. Ha valaki, akkor Urahara tudhatja, hogy honnan szalajtották ezeket az ismeretlen lényeket...
Shun pedig azt tudja, hogy nem lesz könnyű Masakit is elrángatni a vegyesboltig - és jogosnak is tartja, mert hát ő maga se járkál szívesen arrafelé, különösen néhány mostani szívessége után... Ki kell találnia gyorsan, hogy mivel veszi rá a másik vizardot, tartson velük, hiszen valószínű, hogy már most nekifogott kézzel-lábbal tiltakozni az ötlet ellen.*
- Eh... Ha nem maradsz nyugton és jössz velünk, idehívom a két kétajtós szekrényt, aztán amíg egyikőjük lefog, addig a nagyobbik egy másodperc alatt mozdulatlanná tesz kidou-val...
*Vágja fejbe Masakit, és már kotorja is elő mobilját nadrágzsebéből, a következő pillanatban pedig tárcsázza is a szóban forgó számot, majd megindul az üzlet felé, szeme sarkából figyelve a másik vizard reakcióját. Amikor is szöget üt a fejébe a Yuusukeként bemutatkozó kapitányka - csak nem ilyen keresztnevűekkel akarják újabban feltölteni Seireitei-t? - második kérdése.*
- Honnan a fenéből tudsz rólunk?!
*Villan szúrósan tekintete a shinigami felé, ezzel akaratlanul is elárulva kilétüket.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te53000/65000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 6:28 am

Kurvára bejött ez a pitiző füsttömeg. Még a végén arra is baszottul elég lenne, hogy beszarassam a köcsög fedélpöffeszkedő naplopó disznókat. Gigászi örömóda zengene le elkúrt agycsökevényemben, mert ballonkabátban, pöcsét himbáló, fogatatlan tata tetűinek számára esedékes lenne már máglyán kitüzelni a csőcseléket. Baszottul unom, hogy pattogjunk alufóliában rohadó kukoricaként, ha a kanapéra ragasztott felsegges csorda beugat valami csontért zajló kutyafuttatást. Egyszer bökné ki a szemem, amint önkéntesen végzik a kukás melót, abban az undorító fényre kacsintós retekben. Azért jelenetezés közben is sikerült leneszelni szaggatott fémetti benyögését. Ünnepnap lehetett takonynövendék falván, mert galambfosnyira használható genetikailag selejtes poént eresztett a napfényre. Ha lenne egy vacak házi füstblökim tutira benyalná az alap szitukat. Nekem vágódjon hanyatt és fullosra gáncsolja kifelé az abnormálisan geometriai formában ragadt Csorbacsíkot vagy kiszáguld az ablakon és rohadhat a kurva hidegben, mert hiába szivárog be a könnyed, szellemidézgetős halmazállapotával én palackba dugom a seggét, aztán pisloghat mint pöttyös tehén a mackósajton.
Az időközben 'azt-hittem-elhúzott-már-zabot-hegyezni' fakult őszszőrszálas pávián is rázendített vakerálni. Már csak a réteges hagymára hajazó szoknyákban hejehujázó vénasszonyok kórusa hiányzott ebből a retardált csürhéből! Ki nem tojt rá, milyen szánalmas névvel pottyant a porfészekbe?! Bár kezdtem sikolyképes agyvérzést kapni, hogy még egy seggfej lyukszűké randalírozik ebben a kibaszott univerzumban. Már azzal az az egoista fáról fejest ugrott szarházival is csak uszkár kutyák tökharapásával lehet lépést tartani, ha még eggyel ugrik a létszám tutira egy gorillát kell lopni valamelyik bugyivillantó bányarém közterületről. Nem is pocsékoltam sok időt szerencsétlen csórójára, csak rákukkantottam és bevetettem a verhetetlenül tróger reakciómat, vagyis a középső szexre hajazó ujjamat. Dolgom végeztével haldokoltam tovább az unalomtól. Már nem voltak lebegő szmogfelhők és egyetlen genyólárva lélekenergiája sem kószált a környéken. Kotorászni is kezdtem a zajfogó szerkentyű után, de a túlvilági horror duó benyögött egy újabb kínzási faktort. Én rohadtul nem megyek a nádasi kicsi rigó riogató zöld canabis bokor körzetébe! Bevasalná rajtam a két perce beképzelődött soha nem létezett tartozásaimat is, aztán ha nemet vágnék a pofájába lekommandózna valamelyik kézi fegyverével.
-Abba a romlott vegyes bazárba kurvára nem mászok el!- szögeztem le a témát acélbetkós rocker palántaként, amire egy fülsuhintást eresztett el kecskefejő copfos fémköcsög. Tea cooker man fénysebességgel is költözött a pókhálós fejbarlangomba kornyikálni. Eresztettem is lefelé szauna varázslóan a fáradt gőzt.
-Baszd meg! Ütögesd a tagról szakadt skót kockás, svájci jódlinövendék, repeszekkel díszített, kurva anyádat!- gravíroztam a jancsiszegekkel bevert képébe a rákkeltő minitégla számait és húztam arrébb a belemet.
Még mindig szaros Jancsika képében akartam a szétkúrt morzsák bezabálása után bűnbánatot szuggerálni, de marhára kúsznom kellett a kivégző osztagos, trilógia gyáros uruk-hai gyíkok földjére fát vágni. Ha nem pöckölik meg orrukat azok a szerencsétlen büdöske csemeték, akkor két évszázad múlva se bűzlik fel a pöcegödörből szabadult szarcsimbók reiatsu-ja, aztán habozhat a szánk veszett amőbaként.
¤¤¤

// MAGYARÁZAT: Rizsa. Morogtam. Beszéd helyett végigmértem és bemutattam Suke-nak. Rizsa. Belevertem a mobilba Shunci fejét, mert beszólt. Rájöttem,hogy Urahara többet segíthet, ezért elindultam.//
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Okt. 06, 2009 3:03 am

//Mesélő//

Aya, Maya, Shio:
Miután kijutottatok a barlangból és szembesültetek a mocsárral, neki is indultok a pallónak. Pechetekre azonban a hidra észrevesz titeket, és egyre gyanakvóbban méri végig hármasotokat mind a hét fejével. Így telik el néhány perc feszült csendben. Egyelőre nem tudjátok még, hogy az egyik démon is jelen van - igaz, csak megfigyelőként... Azonban hamarosan fény derül erre, mivel, mintha megunta volna az értelmetlen várakozást, szóra nyitja pofáját.
- Senki sem juthat át ezen a mocsáron, és a hidrámon, főleg az ilyen kislányok nem, mint ti!
Visszhangzik a terem a hátborzongatóan kegyetlen hangtól, mely nagyon hasonlít Azazel orgánumára, de alaposabban tanulmányozva megállapítható, hogy mégsem ő az. Bár az más kérdés, van-e időtök és energitok ilyesmiken töprengeni...
- Nincs menekvés! Mind itt fogtok elpusztulni Malaphar haragjától!
Folytatja a "kinyilatkoztatást" a hidra, majd úgy dönt, cselekedni fog: mégpedig eltorlaszolja előttetek az egyetlen járható utat, és felétek kap három fejével...

Masaki, Shun, Suke:
Egyelőre vártnál simábban sikerül eldöntenetek a további lépéseket - először is elindultok Uraharához. Az úton néhány "apróság" megbeszélésére is van időtök, remélhetőleg ezek sem fognak még(?) verekedéssé fajulni... A vegyesbolthoz érve úgy tűnik, mintha már várnának titeket, a teljes fogadóbizottság a bejáratnál ácsorog, Uraharával az élen.
- Ó, mi járatban erre, hölgyem és uraim?
Kérdezi sűrű legyezőrebegtetés közepette, majd rögtön be is invitál titeket egy teára. Bent aztán tekintete komolyra vált, ahogy várja a válaszokat.
- Milyen ritka látvány, hogy Masaki úrfi és Wakahisa kisasszony együtt dolgoznak, ráadásul Watanabe kapitánnyal közösen... Csak nem kezdenek megbarátkozni a shinigamikkal?
Jegyzi meg, amíg a teára vártok, ezzel próbálva rávenni titeket arra, hogy részletesen elmondjátok az eddigi eseményeket - bár a legyező mögé bújás elárulja, hogy valójában szinte mindent tud az üggyel kapcsolatban. Az italt hamarosan behozza Tessai egy táblával együtt, amire a későbbiekben valószínűleg jegyzetelni fog az exshinigami...
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te36000/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 08, 2009 4:03 am

Hatalmasat sóhajtottam, már attól féltem, hogy megfulladok tőle, de végülis kiderült hogy mégsem. Hajamat hátradobtam, mert a szemembe lógott, és belenéztem a hidra egyik fejének szemeibe. A hátamon felállt a szőr, és kicsit idegesített, hogy én vagyok a társaságban a legtapasztalatlanabb személy. Aya és Shio is idősebbek, erősebbek, okosabbak nállam... De azért nem hiszem, hogy pont most kellen ezen depresszióznom. Sőt, szinte biztos- mert a hidra egyre élénkebben figyelt minket. Ez csöppet sem javított a kedélyállapotomon: kezem megint a zanpakutuomra tévedt, és igyekeztem megállítani a lábam remegését. Nem volt ez sem annyira súlyos, csak egyszerűen féltem az ismeretlentől - ugyanúgy, mint minden ember. Elővettem egy mentholos cukorkát, és bekaptam. Idegességűzőnek tökéletes- legszívesebben adtam volna Ayáéknak is; de a pillanat nem volt a legmegfelelőbb. Köhögtem egyet, majd kirázott a hideg. Valami annyira zavart... nem a hétfejű, éhesnek tűnő hidrára értem, dehogyis! Azzal már kezdtem megbarátkozni - már amennyire mérsékelten remegő lábaim engedték. Mahamban megint elkezdtem egyik kedvenc dalomat dúdolgatni, szövegét a fejemben mondva, majd sikerült kapcsolnom. Ez így nem jó! Már húztam ki a zanpakutuom, hogy hozzam a formám és megtámadjam a hidrát - mivel ha nem tudok vele mit kezdeni nekimegyek. Eszembe jutott Shio javaslata, mely szerint fusssunk. Ez egészen jó ötletnek tűnt, és már indultam is - hiszen ha én nemlépek, ők sem tudnak. Az első pár lépés megtétele után azonban legnagyobb bánatomra megszólalt a hidra:
- Senki sem juthat át ezen a mocsáron, és a hidrámon, főleg az ilyen kislányok nem, mint ti! - reflexszerűen megálltam, és kérdő tekintettel fordultam felé, miközben a bennem levő feszültség kezdett haraggá alaklulni. Ez nem járja... nekem ne szóljon be senki sem! Már épp egy csípős választ akartam adni neki, amikor is megint megszólalt: - Nincs menekvés! Mind itt fogtok elpusztulni Malaphar haragjától! - ennyi több, mint elég volt nekem. Dühös pillantást vetettem a hidrára, előrántottam a zanpakutuom, de azért még nem estem neki. Inkább közöltem vele a mondanivalóm:
- Kislány a segged lyuka te siokarabetét! Azt hiszed olyan nagymenő vagy?! Különben is, szerinted nem merünk veled kiállni?! - dühöngtem, és látszott rajtam, hogy legszívesebben hozzávágnám a pallót, amin álltunk - szemem szinte szikrákat szórt...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te34000/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 08, 2009 5:20 am

Lassan mindenki legyőzte annak rendje és módja szerint a saját "kis" lidércét és idejét éreztem annak, hogy legalább a legminimálisabb módon bemutatkozzak. Tudattam két társammal a nevemet, erre egy foghegyről kapott rövidke bemutatkozást kaptam, meg egy szép beintést a sráctól, akinek a nevét még mindig nem tudtam. Legalább Shun-ét tudom.
- Szép neved van, RamboKA... - mondtam vigyorogva, a végét jól megnyomva, csak hogy tudassam vele, hogy azért a nevét legalább megmondhatná, ha már nem vagyok neki szimpatikus.
Aztán megosztottam velük azon gondolatom is, hogy talán Urahara tudhat valamit a dolgoról, szóval el kéne hozzá menni, amivel Shun egyet is értett, de a fafejű nem igazán. Nem ismertem a csávót, de abban biztos voltam, hogy még egy olyan makacs ember mint ő, nem igen létezik SSben vagy Karakurában. Szerencsére Shun tudott rá hatni, még ha fenyegetnie is kellett hozzá, de ezt meg is szenvedte szegény, de hát ez van, legalább elértük, amit elakartunk.
Elindultunk a bolt fele, közben próbáltam társalogni, meg ilyesmi, mert mégsem kéne egész végig egymást marni. Békében jobban együtt lehet dolgozni.
- Honnan a fenéből tudsz rólunk?!- kérdezte szúrós szemmel a lány, mikor megkérdeztem tőlük, hogy ők is vaizardok e.
- Most tudtam meg, hogy Maya is az, na meg, egyszerű emberek nem fognak kardot rántani meg villámokat szórni egy lidércre. - fejtettem ki a dolgot. - Egyébként is tudtam rólatok, ha máshonnan nem is, hát a régi feljegyzésekből, néha én is szoktam művelődni, és beleolvasni a régebbi jelentésekbe. - mondtam viccesen.
Közben haladtunk Urahara felé, és égető érzés fogott el, hogy rá kéne gyújtani egy szál cigire, mert ezek után ki tudja, hogy lesz e még alkalmam rá. Zsebemből előkotortam egy jó kis márkás, közepesen erős cigit, és számba helyeztem egy szálat. Eszembe jutott, hogy talán a vaizardok is dohányozhatnak, így megkínáltam őket, hátha.
- Kértek? - kérdeztem tőlük, egyfajta békejobbként odanyújtva a doboz cigit.
További néhány perces baktatás után odaértünk Urahara boltjához. Meglepve vettem észre, hogy a bejáratnál ott állt mindenki, beleértve legelől Uraharát is, aki szélesen legyezte magát és a szokásos arckifejezését felvéve köszöntött minket.
- Ó, mi járatban erre, hölgyem és uraim? - kérdezte az ex-shinigami és beinvitált minket. Nem tudtam, hogy kinek kéne beszélnie, azért gyorsan köszöntem én is, hogy valami okosat mondjak.
- Jó napot Urahara! Kéne a segítsége...akadt egy "kis" gondunk...talán Te tudsz segíteni.- mondtam, miközben beléptem a helyiségbe.
- Milyen ritka látvány, hogy Masaki úrfi és Wakahisa kisasszony együtt dolgoznak, ráadásul Watanabe kapitánnyal közösen... Csak nem kezdenek megbarátkozni a shinigamikkal? - kérdezte megjátszott meglepettséggel.
~ Rasszista...mi az hogy shinigamikkal.. -.-gondoltam magamban, de azért igyekeztem jópofit vágni. Közben megérkezett a tea is, meg a jegyzet füzet is, ahogy láttam, szóval ideje lenne beszámolni a történtekről, de kinek kéne elmesélnie? Odasandítottam a srácra, majd Shunra, és vártam ,hogy történjen valami, max majd én beszámolok, ha ők nem szólalnak meg...
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te32500/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 08, 2009 6:18 am

Az ötletem úgy tűnik a többieknek is megfelelt, azonban mikor elkezdtük volna megvalósítani a hidra közbelépett. Hát persze hogy nem olyan hülye, hogy futni hagyja az áldozatait...de azért minden adódó lehetőséget ki kell használni, mégha csak pár métert is jutottunk előbbre, ennyivel is közelebb vagyunk a túloldalhoz. De ki tudja eljutunk-e oda egyáltalán...
A termet betöltő hang különösen hátborzongatóan hatott rám, főleg a robusztus szörnyeteggel társítva. És csak méginkább megingatta a biztonságérzetemet, hogy ezek szerint még több démon van erre Azazelen kívül is, hiszen ez Malaphar néven mutatkozott be.
-Remek, mostmár tudni fogom kinek a nevével küldjek bosszúcetlit Masakinak mielőtt kilehelem a lelkem.... -sóhajtottam egy nagyot, majd próbáltam összeszedni magam, és inkább a célra koncentrálni.
Szükségem is volt, rá, hiszen a hidra egy-egy feje célba is vett minket. A sértegetést már fel sem vettem, hiszen annyiszor hallottam már ilyen becsmérlő szavakat az ellenfelektől, hogy tudjam nem kell komolyan venni, de Maya ismételten forrófejűen reagált a dolgokra.
*Ez így nagyon nem lesz jó ha hagyja magát feldühíteni, mert akkor csak az démon kezére játszik.* -ugrottam oda hirtelen mellé, a hidra fejének csapását kikerülve.
-Maya figyelj! Ne hagyd felhúzni magad, csak hidegfejűen. Hidd el, ez az egyetlen módja, hogy rendesen tudj koncentrálni. -mondtam neki, de nem volt több időm további jótanácsokra, mert a hidra ismételten lecsapott az előbb elvétett célpontjára.
-Nem adom könnyen magam. -ugrottam fel a pallóról a levegőbe, és egy határozott rúgást mértem az állat felém közelítő fejére.
*Úgy tűnik, a harcunk nagy részét a levegőben kell majd megvívnunk, mert nagyon kevés a rendelkezésre álló szilárd talaj a közelben...* -pillantottam le gyors terepfelmérést tartani a levegőből.
Egyelőre nem mertem karddal támadni a hidrára, mert mindenféle olyan tévképzetek jártak a fejemben a régi fantasy filmekből meg könyvekből amiket olvasgattam hogy ha levágom egy fejét kettő nő vissza helyette. Tudom butaságnak hangzik, de amilyen világban élek, semmi effélében nem lehetek teljesen bizonyos, ezért nem mertem kockáztatni.
-Csak szeretnéd... -ugrottam vissza a pallóra, és a kezemre támaszkodva rúgtam vissza az újabb felém kapó fejet.
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te16000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 15, 2009 1:28 am

Végre kiértünk a barlang sötét és ijesztő részéből. Igaz, ekkor az volt az első gondolatom, hogy maradtunk volna bent, hiszen egyre büdösebb lett. Nem csodálkoztam volna, ha néhány madár az égből potyogott volna le kiütve, de hát valószínűleg jó messzire elkerülik a helyet. Ahogy tovább haladtunk, megtaláltuk a szag forrását is egy bűzölgő és rotyogó trutymag képében. Egy palló vezetett át a másik oldalra, amin szépen lassan, mindhárman elindultunk. Alig léptünk rá mindhárman, máris egy irtó ronda vízszörny emelkedett ki a lápból. Pár pillanat múlva észre is vett minket, és a hét fejével sorban megvizsgált. A bűztől kezdtem kicsit rosszul lenni, de szerencsére sikerült nem beterítenem aznapi reggelimmel a rondaságot.
- Senki sem juthat át ezen a mocsáron, és a hidrámon, főleg az ilyen kislányok nem, mint ti!
Szólalt meg a víziizé. Hát igazából nem tudtam hova tenni a kislányos részt így tanácstalanul néztem körbe. Néhány pillanatnyi gondolkodás után végül csak leesett, hogy kik is lennének azok a kislányok... Na nem mondom, rendesen bepöccentem a kislányos megjegyzés miatt...
- Nincs menekvés! Mind itt fogtok elpusztulni Malaphar haragjától!
Szólalt meg ismét, amivel sikerült tovább bosszantania. Még hogy Malaizé haragjától fogunk elpusztulni... Ki hallott még ilyet...
- Mégis ki a kislány, vízi rondaság! Nem mondták még hogy moss fogat? Olyan a szájszagod, hogy még egy disznó is megirigyelné!
Alighogy befejeztem az ordítást, a hidra máris felénk csapott három fejével. Mondhatom szép lett, volna ha belezúgnánk a bűzös mocsárba... Még a hideg is kirázott a gondolattól. Épphogy sikerül elugranom a támadástól.
- Hadou 63: Raikouhou!
Lőttem el egy kidout az egyik fejére, miközben próbáltam visszakerülni a pallóra. Időközben a másik lét lányra is figyeltem, bár lehet, hogy nem kéne ennyire aggódnom miattuk, hiszen azért mégiscsak vaizardok, vagy mi... Igaz, Maya még elég friss, de akkor is... Miután sikerült az egyensúlyom visszakapni
- Bakudou 37: Tsuriboshi!
Mondtam az újabb kidou nevét, aminek köszönhetően - ha nem szúrtam el nagyon - három fénysugár szúródott a hidrába, és bénította le őket. Ha ez a kidou sikerült, akkor talán sikerül átjutni a túl oldalra, ahol már nagyobb helyünk lenne a harchoz.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te21000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Okt. 17, 2009 2:20 am

- De, kurvára el fogsz mászni!
*Válaszol dühösen és Masakiéhoz hasonló stílusban a vizardnak, ahogy fejbe vágja, hogy észhez térítse a másikat. A társaikról van szó, és még itt ellenkezik...! Más esetben nem érdekelné Shunt sem a félelmetes lélekenergiájú valamik feltűnése; felőle akár Seireitei-t is megostromolhatják, ha ahhoz van kedvük... Mintha ő túl nagy kedvvel menne a lökött boltoshoz, de nem tehetnek mást - neki talán van épkézláb ötlete...*
- Shiori is ott van, te szerencsétlen, ha nem esett volna le!
*Próbál ezúttal az érzésekre hatni. Ha jól sejti, Masaki és Shiori közt egyébként is több van, mint szobatársi viszony - hátha az ő emlegetésével meg tudja győzni arról, hogy igenis el kell menni Uraharához...*
- Szóv... Aú!
*Folytatná a kioktatást, azonban nem tudja befejezni mondanivalóját, mivel arcát idő előtt egybeépíti Masaki a telefonnal.*
- Azért szóban is elmondhattad volna, hogy fogjam be...
*Dörzsöli fájdalmasan orrát néhány percnyi csendet követően, ugyanis nagyjából ennyi időbe telik, amíg sikerül kiválogatnia mesehősnő módjára az összes nem odaillő fémdarabkát piercingjei közül.*
- De legalább rájött, hogy igazam van...
*Jegyzi meg halkan orra alatt, ahogy tovább battyog a bolt felé. Ezúttal azonban már résen van, és ha újabb beszólása miatt ismét intim közelségbe akarná hozni Masaki az első kezébe akadó tárggyal, remélhetőleg már ki fogja tudni kerülni...*
- Pedig nem igazán látszik rajtad...
*Válaszol Suke szavaira gúnyolódva, és zsebében kotorászni kezd egy szál cigi után. Mintha csak gondolatot olvasott volna a shinigami, ekkor lóbálja meg a dobozt orra előtt. Így hát Shun kapva kap az alkalmon, és határozottan kiránt egy szálat - ha már egyszer felajánlották, nem utasíthatja vissza...*
- Kösz.
*Gyújt rá gyorsan - mielőtt még előző "kedvessége" miatt visszaszerezhetné a kapitány a tulajdonát -, majd ki is fújja a füstöt, sárkányvésetes öngyújtóját visszacsúsztatva farzsebébe. Pont addigra érnek el a vegyesbolthoz, mire elszívja a szálat...*
- Üdv, Kisuke!
*Int felé, miközben eltapossa a csikket, és egyéb szó nélkül belép az épületbe, időben elhajolva Jinta baseballütőjének útjából.*
- Valaki mondja már meg a kölyöknek, hogy a vendégeket nem így szokás köszönteni...
*Villan tekintete mogorván a fiúra. Bent aztán leül a székre, és úgy dönt, ideje előadniuk a szokásos színjátékot - csak azt tudná, mit élvez Urahara abban, hogy a hülyét játssza, pedig mindenki tisztában van azzal, hogy nem egy ártatlan bárányka...*
- Egy nagy lélekenergiájú, furcsa lénnyel futottunk össze nem sokkal ezelőtt... Ami még ráadásul belőlünk is szolgákat akart gyártani, és emiatt ránk uszított egy füstpamacsot, aminek a kidou volt a gyengepontja...
*Kezd bele hadarva a magyarázatba, miközben újfent rágyújt, kivárva a hatásszünetet.*
- Ja, igen... Shiori, Maya és Aya utána mentek valami kapun keresztül... Azazelnek, vagy mi a fenének hívta magát a dög...
*Sorolja fel az infókat látszólag unottan, időnként a teába kortyolva.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te53000/65000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Okt. 20, 2009 7:28 am

Vontatott tehergépjármű megszemélyesítésében araszoltam teheneket kergetve a vadnyugati prérin, baszott százasra pörkölt bőrégetésben és alig hagytam el a mocskos senki földje táblát, máris rám ugrott egy megvadult hónaljpincsi. A szerencsétlen nyálát verő ótvartelep szökevény az északi sarokról lazán akasztott rohadt kolonc képében egy mocskos pót nevet a retkes nyakamba. Sült is elfelé a nyári szaunában pácolt hasábburgonya, szerencsétlen leolvasztott gógyi hűtőmben. Kényszeresen hajtogattam volna ujjon lifegős kocka méretre vagy minimum nyársra húzni szilveszterről leselejtezett malackaként és levisítani az összes szőrt a nyeszlett valagáról. Azonban itt ette a penész faszom kémforgácsot az egyesült orvosi fém szövetség képviseletében. Szóval, ha egy hajszálát ellenkező irányba borzolnám a sátáni üvöltésemmel, tutira tűzifát kreálhatnék fogpiszkálókból annál a bozontos bozonttoszó bukémennél. Elő is kapartam a szigorúan harmincas tábla alatt elférő modoromat és szülész-nőgyógyász erőfeszítések árán kioperáltam egy zakkant hiéna keresztbe nézős vonyítását.
-Kur-va vicc-es, balekpofa...-
Gyorsan tipliztem is egy éghajlattal arrébb, nehogy még a jegesmedve bundázó viccei újfent lefokozzák a bepenészedett veseműködésem. Fülbe löktem az egészségre hatványozottan káros műhelybandámat és csörögtem is a tata vegyes mérgezés bódéja felé. Az üvöltő magány okozta békét pár méteres slicczizzenős hallótávon belül kukába hajították, mert nyughatatlan szarcsimbók elkezdett fuvolázni kígyóbűvölő szerkóban. Egy szem mentos ragadhatott a seggébe, mivel a trió számára baszott hasznos cuccot dobott fel. Szedtem is tőle kátránylerakodót, mielőtt átmennénk szexuális oktatófilm dedósoknak stílusba, hogy csak akkor kapok tüdőszétcsesző rudat, ha jó kisfiú leszek és nem molesztálok csitriket a mászóka tetején. Kényszeres üldözési mániámnak megfelelően azért körbepislogtam nincs e az asszony valamelyik alteregója, mert akkor szopok mint lőszerboltban a vakbottyán. Túlesve ezen a cinkes lábtörlő funkción köpködni kezdtem a füstfelhőket. Lövésem sincs minek bámultak rám őrültekházából sodexo-hoz szerződött konyhás nyanyaként, mert köröket eregetek a pofámból. Rá is zúdítottam egyet fémhimlős alumínium övezetre, had nyávogjon csak "levegőszennyezés" miatt.
Nikotinnal adagoltan botorkált be a kicsi csehóba, mivel baszott Sherlock képében kiagyalta, hogy ebben a sorrendben célba rúgva kurvára nagy mázli lehetősége van és megúszhatja szárazon a töpszli vörös krákogó terrorját. Hát a lángelmés terve gyorsan tóba fejelt visítva, miután felvillant az ördög kitagadott nyolcvanadik unokatesójának züllött kölyke. A kis gennyládának ilyenkor sosincs házimunkája és folyton vaizard-okból akar klopfolt húst baszni az asztalra. Nekem meg már olyan szinten irritálta a retinámat a répa ürge ábrázata, hogy nem szándékoztam hisztis picsás szóveréssel kihúzni pizsiosztásig, ezért rákúrtam a bejárati ajtót. Miután kellőképp kinyúlt átverettem a kilapult képén, hátha beesek még sütizabáló kilencórás teapartit tartó Alizékhoz nyúlpörköltre vadászni. Viszont a halálra alkalmatlan nikkelbolha néhány bakancskoptatás után vérblökit kapva zendített rá amcsi focis labda-labda-elkapom mániát bemutatni. Előtte azért kellőképp leuntatott az idióta benyögéseivel. Szóval a félmilliós ugrása után rátenyereltem a majomsérós burájára és hagytam anyázni. Egy ideig...
-Mi a fenét képzelsz, agyatlan marha?! Eressz el te fatökű szarházi vagy felnyalatom veled a betont!-
-Mi a szarról károgsz kicsi kóró?!-
-ARRÓL, HOGY SZÉTVERLEK!-
-Próbálkozz csak, bolhafing!-
-NEM CSAK PRÓBÁLNI FOGOM! FIGYELJ KICSIT ÉS MEGLÁTOD!-
-Há baszod! Szerinted most mi a jó anyám kötőtűs karatéjét csinálok? Retkes szemgolyó van gravírozva a szemhéjamra?!- osztottam az észt rossebre élvezkedve erényövtől szabadult libaként, hogy végre szívózhatok valakivel.
¤¤¤

Suke provokáló gúnynevétől, majd felrobbant, de erőlködések árán csak szóban válaszolt. Sértődötten előre sietett, aztán örömmel nyúlt le egy szál cigit Suke-től. Elszórakozott a cigizéssel, majd beértek a boltba. Amíg a többiek megbeszélték az eseményeket, addig ő Jinta-val idétlenkedett.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Nov. 03, 2009 9:18 am

//Mesélő//

Aya, Maya, Shio:
Mintha némasági fogadalmat tett volna a hidra "tulajdonosa" - legalábbis gyanúsan szótlanul védi ki a jószág támadásaitokat. Sőt, mintha talán kissé megvetően, lenézően, gúnyosan mosolyogva tekintene rátok... Nem sokkal ezután azonban hátborzongató nevetés hallatszik felőle.
- Nincs esélyetek ellenem! A hidrám elpusztíthatatlan!
Kiáltja hangosan kacagva ellenfeletek, miután Aya sikertelen támadásának köszönhetően rájöttök, hogy a kidou mit sem ér a lény ellen. Shio rúgásai viszont jól láthatóan annál fájdalmasabban érintik a hidrát...
Ekkor feltűnhet az is, hogy a szörny mellkasa környékén valami vöröses folt lüktet - valószínűleg a lény szíve... Jó csapatmunkára és együttműködésre lesz szükségetek, hogy át tudjátok szúrni a hidrát...

Masaki, Shun, Suke:
Urahara figyelmesen hallgatja végig a beszámolókat, legyezőjével szokásához híven sejtelmesen eltakarva arcát. Látszik rajta, hogy tudta, mi a helyzet...
- Nos, talán tudok segíteni Önöknek...
Kezdi végül ráérősen mondanivalóját, időnként rátok sandítva, majd összecsapja legyezőjét.
- De természetesen ezért kérnék majd egy-két apróságot a későbbiekben...
Fűzi hozzá halkan, a tábla felé fordulva, és megragadja a tollat, majd gyorsan firkálni kezd rá.
- Ha jól sejtem, néhány démon látogatta meg a várost, és most a saját dimenziójukban vannak... Azonban már tanulmányoztam az eseteket, és kidolgoztam egy tervet az átjáró megnyitásához, melyen keresztül megtalálhatják a társaikat...
Magyaráz hadarva és hevesen mutogatva, szóval nem biztos, hogy túl sok érthető belőle. Végül aztán int Tessai-nak, aki egy mozdulattal kitolja az ábrákkal teli táblát.
- Nagyjából fél óra alatt elkészülök a kapuval... Addig csak barátkozzanak össze egymással egy kis békés teázgatás közben...
Tűnik el a föld alatti edzőterem irányában, magára hagyva titeket.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te36000/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Nov. 06, 2009 4:24 am

Úgy tűnt, Aya kidoui hatástalanok voltak a szörnyetegre. Ezt nem igazán tudtam mire vélni, hiszen az ő kidoui elég erősek voltak. Vagy talán csak a mágia nem hat a lényre?
- Nincs esélyetek ellenem! A hidrám elpusztíthatatlan! - dühös pislogással ugrottm el a hidra éhesnek tűnő feje elől, ami azt a hatást keltette bennem, hogy ez a dög mosolyog. Vagy legalábbis lenézően szuggerál. Volt, amikor egyszerűen nemvolt kedvem finoman, nőiesen társalogni. Ez is egy ilyen pillanat volt.
- Bazd meg. - összegeztem a véleményemet, majd zanpakutuommal igyekeztem kiszúrni a szemét. - Vakulj meg te dög. - néztem rá morcosan, és Shunpoval táncoltam el előle, majd kilőttem magam a feje felé. Iszonyatos örömmel nyomtam az egyik ujjam a hidra szemébe, és ujjongva léptem olajra. Illetve a levegőre, aztán estem a földre, hogy aztán valamiféle védekezést produkáljak. Ugyanis a szemmegbökött fej dühös, kissé sápítozó ordítást hallatott, és vakon kapott felém.
- Úhúhúúúh... Lehet, hogy a kidouk nem hatnak rá, viszont ha rugdossuk meg bökdössük meg vagdossuk, akkor megpusztul! - hangoztattam lelkesede, és arrébb ugrottam. Aztán megláttam az egyik megemelkedő fejtől a szörny mellkasán valamit. vöröses színe volt, és lüktett. Nagyot néztem rá, még a szemem is összeszűkült. Talán ha valamivel gyorsabb lennék, akkor közelebb tudnék jutni hozzá, és megbökni. Vagy pedig ha elterelném a figyelmét, Shio és Aya megszurkálnák. Akkor talán sikerülne úgy megsebezni a lényt, hogy vége legyen. Kiléptem a bemorculó fej elől, és sikerült egészen jól lépnem - vagyis nem pottyantam bele a vízbe. Elégedett fejjel néztem a harcoló Ayára és Shiora, majd úgy döntöttem, ideje lesz pompásnak nem igazán nevezhető tervemhez hozzáfogni. Remélhetőleg ők is látták azt, amit én, és rájönnek hogy miért kezdek el pattogni össze-vissza.
- Hikaru oyobi iya yuurei, Tendou tetsubun! - kiáltottam, és elkaptam a két zanpakutuout. Aztán gyorsan a egyik fej felé léptem, és megvágtam a fejét. Azért nem nevezném nagy sikernek, de legalább felkeltettem az érdeklődését....
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te34000/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 2:19 am

A harc utáni kis hadakozás után végre elindultunk Uraharához. Ő biztosan tud a dologról, és valami ötlete is lesz róla. Neki mindig volt ötlete mindenhez, szóval csak Ő tudott nekünk segíteni, mert kitudja, hogy hova lettek Mayáék. Kicsit aggódtam fogadott hugicámért, hogy mi lehet vele, de tudtam, hogy nem kell Őt félteni, remekül megoldja a problémákat, vagy így, vagy úgy. Szóval elindultunk Urahara boltja felé, ám az odaút korántsem alakult úgy, ahogy szerettem volna. Azon gondolkoztam, hogy ha már összehozott a (bal)sors velük, akkor nem ártana békülni, vagy legalábbis nem egymás nyakának ugrani. Zsebemből előkotortam egy doboz cigit, majd megkínáltam a másik kettőt. El is fogadták, ami bizakodásra adott okot. Az út további részét halkan pöfékelve tettük meg, nem esett sok szó közöttünk. Néhány perc múlva odaértünk a bolthorz ahol Urahara és társai már vártak ránk. Bementünk a helyiségbe, ahol teával fogadtak minket. Míg Shun röviden vázolta a helyzetet, Masaki, legalábbis így hívta Urahara, mert nekem nem árulta el még a nevét, ezért nekem továbbra is RamboKA marad, Jintával szórakozott. Míg Shun Uraharával beszélt én a teámat kortyolgattam, és a nemrég történt dolgokon törtem a fejem. Ki lehetett az az alak. Mit akart? Honnan jött? És ami a legfontosabb, hányan voltak vajon még rajta kívül? Nagyon erősnek tűnt, márpedig ha többen is vannak, akkor elég nagy bajba is kerülhetünk. De ez most nem fontos, mielőbb meg kellett találnunk először Mayát, és másik két társát, utána pedig végezni a szörnyekkel. Gondolataimból Urahara hangja rángatott vissza a jelenbe.
- Nos, talán tudok segíteni Önöknek... De természetesen ezért kérnék majd egy-két apróságot a későbbiekben...- Ha jól sejtem, néhány démon látogatta meg a várost, és most a saját dimenziójukban vannak... Azonban már tanulmányoztam az eseteket, és kidolgoztam egy tervet az átjáró megnyitásához, melyen keresztül megtalálhatják a társaikat.... - mondta Urahara kissé hadarva, mintha attól félt volna, hogy holtan esik össze mielőtt befejezhetné mondandóját.
- Szóval démonok. Mi a fenét keresnek itt démonok?! A pokolban a helyük nem? Mit akarnak akkor itt?! - kérdeztem magamtól hangosan. Ám mielőtt bárki is reagálhatott volna rá, Urahara már el is tűnt szemünk elől ám még néhány szót eleresztett felénk.
- Nagyjából fél óra alatt elkészülök a kapuval... Addig csak barátkozzanak össze egymással egy kis békés teázgatás közben...
- Milyen kedves tőled...legalább tud segíteni.- mondtam irónikusan, és a "társaim" felé fordultam. Nem volt annyira ínyemre a dolog, de nem volt más választás, viszont ahogy néztem, nekik is hasonló volt a véleményük a dologról. Oldalra néztem Masaki felé, aki elvolt Jintával, mint a jóllakott napközisek.
- Nem unod még? Épp a világ megmentésén dolgozunk... - mondtam neki, hogy kicsit cukkoljam. - Gyere inkább igyál egy teát, Masaki. - mondtam ezt már nyugodt, csevegő hangon. Nem akartam balhét.
- Szóval, vaizardok mi? - fordultam Shunhoz. - Megértem, ha gyűlölsz engem, minket, hisz elvileg meg kéne öljünk titeket. Ezek azoban ősrégi törvények, amikre szinte senki sem emlékszik, ahogy rátok sem. Nekem pedig nincs okom rá, hogy feldobjalak titeket SSBen. Szóval, ha mással nem is, legalább velem ne bánjatok úgy mint egy piszokkal, ha lehet. - mondtam a lánynak.
- Veled meg nem akarok veszekedni... - mondtam Masakinak. - Vagy viselkedjünk normálisan, vagy kussoljunk be inkább. Egyelőre mindkettőnknek az ismerősei bajban vannak odaát, vagy odalent, vagy akárhol. Velük foglalkozzunk most.- nyújtottam a kezem egy "baráti" kézfogásra a srácnak. Nem sokkal ezután ismét megjelent Urahara, és közölte, hogy az átjáró készen áll, és kövessük a föld alatti terembe. Teám maradékát kiittam, és elindultam az ex-shinigami után, arcmonom eltökéltség mutatkozott, bár kissé tartottam attól, ami az átjáró másik oldalán várt ránk.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te32500/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 8:37 am

Zanpakutomat továbbra is pihenő pályán tartva villogtattam egyéb, általában igencsak elhanyagolt, harci képességeim. Nem mintha azért tettem volna, hogy a többiek előtt villogjak...nevetséges ilyen dolgokkal foglalkozni. Én inkább a szörnyetegnek akartam megmutatni, hogy még fegyver nélkül is boldogulok ellene, ugyanis még mindig nem tettem le teljesen az elméletemről. Viszont arról fogalmam sem volt hol lehet a gyenge pontja. Hiába figyeltem, semmi különbséget nem láttam a fejei között. Pedig manővereztem közöttük rendesen. Talpalatnyi hely híján kénytelen voltam a támadásaim nagy részét a levegőből lefolytatni a hidra ellen.
-Ó úgy gondolod? -morrantam fel, mikor hosszas hallgatás után újabb lenéző szóbeli erőfitogtatást kaptunk. Bár látszólag tényleg úgy tűnt, hogy nem tudunk elbánni a szörnyeteggel, én mégis szentül hittem, hogy kell lennie sebezhető pontjának. Tovább folytattam a számára szembetűnően kellemetlenül ható fizikai támadásokat. Főleg akkor keményítettem be, mikor fél szemmel Ayára pillantva láttam, hogy kidouval nem boldogul.
*Na ezért sem mennék semmire Shugotenshivel. A támadása kidou alapú, így csak magát a fegyvert tudnám használni, aminél viszont sokkal könnyedebben tudok támadni az ütésekkel és rúgásokkal* -pördültem meg egyet a levegőben, és jól halántékon könyököltem az egyik fejet, ami elégedetlen ordítással adta tudtomra, hogy fájt neki. Ezután valamivel fölé shunpoztam, majd jól homlokon is rúgtam.
Ez a puszta kezes harc, elég bizarrul hangzik, de lelkesedéssel és harci kedvvel töltött fel. Az elmúlt hosszú időben olyannyira Shugotenshire támaszkodtam, hogy el is felejtettem mennyire szerettem mikor ezeket tanultam a második osztagban annak idején. Talán shinigami életem legaktívabb és leglelkesebb időszaka volt villámlépést és különböző ütés és rúgáskombinációkat tanulni. Talán ha tovább maradok még a shunko-t is sikerülhetett volna elsajátítanom, de a sors közbeszólt. Pedig mennyire szerettem volna....
Megint a többiekre pillantva feltűnt, hogy Maya nagyon mesterkedik valamiben. Próbáltam kivenni, mit szándékozik elérni a mozdulatsoraival. Ahogy jobban szemügyre vettem, szinte minden egyes vágása és ütése egy bizonyos terület felé koncentrálódott. Közelebb villámlépve meg is láttam miért. Azt hiszem megtalálta a szörnyünk gyengepontját.
-Zseni vagy Maya! -kiáltottam oda neki, amint csatlakozva hozzá próbáltam meg hozzáférni a hidra szívéhez. Azonban a szörnyet sem kellett félteni, hiszen ezt a területet a többinél is vérmesebb fejek védték, így meggyűlhet még velük a bajunk.
-Próbáljuk meg szabaddá tenni az utat Ayának! -kiáltottam oda megint a lánynak. Talán ketten le tudunk foglalni és eltakarítani az útból annyi fejet, hogy közben Aya átslisszanhasson ás szívenszúrja ezt a dögöt.
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te16000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 10:23 pm

Kezdett kicsit idegesíteni, hogy az a hidraizé hallgatott, mint az a bizonyos törpe a fekete hajú kis csajos maszlagban. Már úgy tűnt, hogy megkukult, amikor végre megnyikkant. Mondjuk nem mintha annyira hiányzott volna, hogy beszéljen, főleg nem olyan hangnemben, ahogy... Szemlátomást a kidouk se igazán használtak ellene, hiszen egy karcolást se ejtettek rajta, azonban a rúgások igenis fájtak neki. Mivel nem igazán volt más lehetőség, és én elég gyenge voltam közelharcban, így nyafogtam egy sort Toshi-channak, hogy cseréljen velem helyet.
~ Tooooshiiiii-chaaaaaaaan~~~~! Légyszilégyszilégysziiii~!
~ Nem!
Válaszolta tömören és lényegre törően, miközben nagyokat ásítgatott. Még néhány próbálkozás után végül csak megadta magát, és nagy kegyesen helyet cseréltünk, hogy elintézhesse a hidrát.

~ o ~


- Eh... Ne akard, hogy sushit gyártsak belőled, rohadék.
Hadonásztam zanpakutommal a hidra felé. Ha a kidouk nem használnak, akkor a nyers erő valószínűleg hatással lesz rá. Maya és Shio kitartóan püfölték a hétfejű valamit, és úgy gondoltam, hogy betársulok én is. Egy shunpoval a magasba ugrottam, majd megpördültem, és sarkammal egy hatalmas ütést mértem a szörnyetek orrára, aki fájdalmas üvöltéssel adta tudtunkra, hogy ez igenis fájt neki. Egy újabb fordulattal sikerült visszakeverednem a pallóra. Igaz, majdnem hátra estem, de sikerült visszanyernem az egyensúlyom. Tekintem véletlenül a hidra mellkasára siklott, ahol felfigyeltem egy talán igazán fontos dologra. A mellkasa egy része valamitől vöröslik, vagyis valószínűleg ott helyezkedik el a szíve. És ha tényleg ott van, akkor ott vékonyabb lehet a bőre, így ha sikerülne eltalálnom, akkor vége a játéknak. Látszólag Mayáék is észre vették a vöröslő foltot, ugyanis szabaddá próbálták tenni számomra az utat. Ha jól gondoltam, akkor az a pont sokkal jobban védve van, mint bármilyen másik pontja, így jó ötlet elterelni a figyelmét. De azért mégiscsak hét feje van... Mindenesetre amint sikerült nekik elterelni a figyelmét, azonnal támadásba lendültem, s megpróbáltam zanpakutommal keresztül szúrni a szívét.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te21000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Dec. 05, 2009 1:19 pm

- Masaki, legalább egy kis időre függeszd már fel a hülyeségeidet Jintával...
*Dobja a két kérdéses félhez kiskanalát, majd közvetlenül egy darab kockacukrot is, amikor néhány perc után megelégeli kettejük szokásos veszekedését. Bár Masaki kivel nem veszekszik állandóan? Persze Shiorit leszámítva, ami miatt egyre gyanúsabb számára kapcsolatuk - de inkább tőle szokatlan módon magában tartja kérdéseit mostanában... Mintha kezdene toleránsabbá és türelmesebbé válni, biztosan René hatása miatt. Mondjuk ez nem igazán tűnik fel neki ilyenkor...*
- Szóval az elkövetkező évszázadban takarítani fogunk nálad teljesen ingyen?
*Kérdezi Uraharától rezignáltan, majd a tea maradékát is kiissza. Már kezdi megszokni, hogy bármit kérnének is tőle, garantáltan nem lesz ingyen... Hát igen, a város rafkós kufára érti a dolgát. Kezdi megérteni, miért is nem csődölt be még, pedig nem lehet túl nagy forgalma - viszont egyre inkább úgy tűnik, hogy az összes kulimunkát hozzájuk hasonló szerencsétlen marhákkal végezteti el...
Végül aztán jobbnak látja, ha több megjegyzést nem fűz hozzá, így az asztalra könyököl, majd állát tenyerébe temetve figyeli a bővebb magyarázatot.*
- Elismert avantgárd alkotó lehetnél ilyen rajztudással...
*Szólal meg végül, ahogy elmélázva végigméri a telefirkált fémtáblát. Látszólag nem törődik sokat a magyarázattal, gondolatban viszont megfeszítve azon agyal, mi a fenét is kereshetnének errefelé démonok, ráadásul ilyen erősek. Merthogy ezek a dögök nem csak mezei tisztecskék, abban biztos. Mondjuk nem mintha ismerné a Pokol hivatali felépítését vagy erőviszonyait... Vagy csak játszanának a várossal, mert unatkoznak?
És miért pont nekik kellett észrevenniük őket? Emiatt aztán az utóbbi percek alatt sokadjára szögezi le magában, hogy a legközelebbi hasonló esetet követően majd úgy tesz, mintha semmiről sem tudna. Másik lehetőség szerint pedig ráállítja a témára valamelyik másik vizardot, mialatt ő úgy beveszi magát szobájába, hogy ki se fogják tudni majd onnan robbantani...*
- Fél óra?! És barátkozzak egy shinigamival?!
*Fortyan fel, de szavai csak süket fülekre találnak, mivel dühének alanya addigra már rég eltűnik a helyiségből, és nyomatékosításként tüntetőleg elfordul, hátát mutatva a kapitánynak. De ezt az álláspontot sem tarthatja fent sokáig, mivel ezúttal Jinta vágja fejbe, mellyel kedvesen azt szándékozik Shun tudatára adni, hogy a legjobb lesz, ha tényleg megfogadja Urahara szavait, és megpróbál legalább egy kicsivel kevésbé úgy viselkedni a másikkal szemben, mint akinek éppen a fogát húzza érzéstelenítés nélkül a legszadistább fogorvos.*
- Ja... Csak azt tudnám, miért jön ezzel minden shinigami, akivel találkozok mostanában... Amúgy meg, ha a legkisebb jelét is látnánk, hogy "fel akarsz minket dobni", már rég nem lennél itt.
*Válaszol hanyagul, egyre gyakrabban pillantva az órára, hogy mikor is telik le az a nyavalyás fél óra. Ilyenkor bezzeg olyan lassan telik az idő, hogy rugdosni kellene...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te53000/65000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Dec. 07, 2009 4:11 am

A Mikulás gomb is leficcent nem létező ingemről, olyan kurva nagy elánnal dagadt a mellkasom. Kit érdekelt, hogy egy idegesítő, répalével nyakon öntött töpszli idegszálait nyirbálom? Mocskosul kristálytisztán villogó lényeg úgyis az egyeduralmi célokkal felruházott, repülőgép turbinában elakadt palástomon volt! Marhára szívmelengető élmény volt végre szívózni valakivel és lubickolni a győzelem pezsgős üveg széttöréses élményében. Amíg, persze valamelyik földalatti vakondüreg turkáló csövesnek bele nem támadt kedve piszkolni a hangulatomba. És naná, hogy a kórusnak egymást kilökdösve a sorból kellett ugyanarról koptatni a száját. Még a vén bugris zöld fazon is beszállt az összeesküvés elméletbe. Hormonokat túllegelt kalapácsvetők szerelmesedtek volna be életerő bambuszrügybe, akkora elánnal skalpolta le légüres térrel felszerelt sérómat, amitől extra garantált védelemmel felcímkézett óvszer szavatossági idejére fogok hónapokig fehér kockákat képzelődni és úgy kapdosni a lézerfény után, ahogy fogyatékos macska a nappali falát karmolászva piruettezik a Hattyúk tavára. A végeredmény sem maradt el. Leakasztottam köpcös vörös nyakáról a kampókat, lelógattam egy bikafűtő anyagot párától beködösödött szaruhártyámnak és tipliztem a rákba pofonokat osztani. Nekem egyetlen vinnyogógép se játsszon kalózkapitány kalapjára tojó papagájt! Kurvára kagylóztam az első alkalomra is milyen végrendeleti pontokat soroltak fel.
-KUSSOLJON MÁR BEFELÉ AZ ASSZONYKÓRUS! Rohadtul nem érdekel milyen szaros menstruációs problémája van a kibaszott világnak a Pampers pelenkával! Ti meg nyali-fali rinya kupac! Atombombaindítópöcök! Légy olyan hálaltlan öleb és az idióta megjegyzéseidet dugd az újonnan pöccintett repeszed mögé! Te pedig poéngyáros sivatagi gyík kínálgasd a nyugdíjazott anyádat füves löttyel!-
-O-hóóó! Csodálatos előadás mint mindig, Sachi úr!- csapkodta a hip-hop mozgás ütemeit betépett biogaz. Legszívesebben kitéptem volna az összes fejére fészkelt vadkendert, de mire szambázni kezdett a szőrsávom, már bent seggeltem a falat kocogtatva.
-Most, hogy már ténylegesen mindenki bent van, azt hiszem indulhat az ismerkedés!-
-Kifingatlak, városi kaktusz!-
-Csak így tovább a lelkesedéssel!-
Baszta az orromra a rühes rizsből kántált nyílászárót, aminek hála egy légtérbe csukattak unalomfölde legelkúrtabb szerzeményeivel. Elsöpörhetetlen kedvem is támadt kirágni magam ebből a zárkából. Azért ez már túl nagy büntetés! Inkább ingyen lefejezem a férfi részleg szappangyűjtő börtöntöltelékeit, csak ne kelljen ezekkel poshadnom! Bőven elég volt hipózott rinocérosz szagát megcsapatni az orommal, ráadásul a zsenipalánta kókler növendék bőszen kóstolgatta a tűrőképességem és marha felesleges fajtani azonosítgatással húzott le önkényesen a trófea listájáról. Ha már ennyire aranyszobrot akar állíttatni magáról Manhattan-ba, akkor kattanjon le erről a maszkos nem maszkos témáról, aztán járassa a csigolyáit melyik harisnyát lökjük a fejünkre. Áljjá elő tervvel nagyokos a jópofázás mézesmázos tudományát meg hagyd meg a korhadt fa csíkos körgyűrűinek. Elegánsan is képen tosztam egy "cöh"-vel. Tudja kinek nyújtogassa a mancsát! Én egy koszos fekete csuhással nem haverkodom, különben se csipázom az egoista Yuusuke névvel felruházott mócsingokat...
-Álmodik a nyomor...-
Csattogtam elsőként a messiásként feltárult folyosóra. Húztam a belem ezerrel, hogy hallótávból kiessen a csorda. Amúgy is bökte a csőröm milyen viccet tákolt megint össze legyező májer. Általában groteszk fejére fagyott mosolyánál is szánalmasabb kontárságot szokott összefabrikáltatni, mert ugye neki a nem létező orvosa megtiltotta, hogy egy pohár forró lénél nehezebb körömpörköltet emelgessen.

¤¤¤

Fejbe veri Urahara, majd be is löki a szobába és a három vendégre csukja az ajtót. Előtte azért kiosztja a népet, majd rimánkodik megváltásért, feleslegesen. Kiakad Suke ajánlatától, ezért kezet se fog vele, majd lohol megnézni milyen lett az átjáró...
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Dec. 27, 2009 10:07 am

//Mesélő//

Aya, Maya, Shio:
Gyors felfogásotoknak és csapatjátékos készségeiteknek hála hamar rájöttök a hidra titkára, és hamarosan már Aya ront a lény szívének. Ez a mozdulat pedig sikeres is; a hétfejű szörny néhány perc szenvedés után kileheli lelkét végül... Előtte azonban hallhatjátok még Malaphar dühös kiáltását a lény szájából, amint tudatosul benne, mi történt...
Így már szabad utatok az ajtóhoz, ami könnyedén kinyílik a legkisebb érintésre is. Belépve egy végeláthatatlannak tűnő folyosón találjátok magatokat, mely két falán végig égő fáklyák sorakoznak. Csak előre vezet út...
Mihelyst azonban elindultok, néhány méter megtétele után különös morajlás üti meg fületeket az ajtó felől - egy hatalmas vasgolyó indul meg felétek... Rövid próbálkozás után kiderül, nem fogja a tömböt sem kidou, sem más, így hát futnotok kell...
Szerencsétek azonban, hogy az út végén kisebb repedés sejlik fel, amelyen épphogy átférhettek. Az viszont egyelőre rejtély, hogy mi vár rátok ezután és hogy jó döntés volt-e... Kis idő múlva érkeztek meg, mégpedig egyenesen egy tó közepére...

Masaki, Shun, Suke:
- Látom, máris mély barátságot kötöttek!
Hallatszanak Urahara szavai sűrű legyezőrebegtetés közepette, ahogy lehívja őket az átjáróhoz a föld alatti terembe, ahol már látszik két magasabb szikla közt egy különös tér. Bár nem tűnik túl bizalomgerjesztőnek a nagy, kavargó feketeség...
- Nos, még nem tökéletes, be kell valljam Önöknek...
Vakarja meg fejét szórakozottan, majd folytatja:
- Emiatt aztán elég instabil még a folyosó... És azt sem tudom, pontosan hova fognak majd megérkezni...
Fejezi be mondandóját, majd jelentőségteljes pillantásokat vet a hármasra, jelezve, hogy ha önként nem hajlandóak bemenni, Tessai fog rásegíteni... És komolyan is gondolja, így talán jobban jártok, ha nem várjátok meg ezt a verziót.

Az átjáró belülről pontosan olyan, amilyennek gondoltátok: sötét és nagyon ingatag... Emiatt aztán eszméleteteket is elveszthetitek egy-egy rossz mozdulat miatt kis időre.
Mikor azonban magatokhoz tértek és kijuttok a sötétségből, egy barlangi tavacska apró szigetén találjátok magatokat - hamarosan pedig felülről érkezve újra találkoztok társaitokkal, kiket kerestetek...
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te36000/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Dec. 27, 2009 10:51 pm

Hatalmasra tágultak a szemeim, amikor is Aya sikeresen elintézte a hidrát, és annak szájából Malaphar dühös ordítása felhangzott. Olyan méretű lelki nyugalom és béke rohamozta meg szegény lelkemet, hogy rögvest beleugrottam Aya nyakába és megölelgettem.
- Annyira ügyes vagy, olyan büszke vagyok rád! - jeleztem neki örömömet, majd hagytam szegénykémet levegőhöz jutni. Nem tehetek róla, hogy ennyire közvetlen személy vagyok... ahogyan arról sem, hogy a hidegvérem és a komoly, szigorú egyén álcáját sokszor már nem tudom fenntartani: egyéniségem mindig kitüremkedik alóla- vesztemre.
A sikeres hidraaprítás után már felettébb nyugodtnak tűnt a hely, és elégedetten trappoltam ki a vízről a szárazföldre. Legszívesebben hálaimát rebegtem volna az égnek, hogy élve megúsztuk ezt a valamit, és hogy megnőtt arra az esély, hogy még ihatok ebben az életben mentateát. Mivel a bejárathoz vezető út szabaddá vált, hatalmasra tágult szemekkel közelítettem meg. Zanpakutuomat már visszaalakítottam alapállapotba: érdekesen bökdöstem volna meg az ajtót olyan kezekkel, melyekben kard van. Érdekes módon az kinyílt, hozzá pedig járult az a jellegzetes, nyikorgó hang is, ami a horrorfilmekben szokott lenni. Vagy talán csak túlélénkült képzeletem eredménye volt az egész? Miután nagyot nyelve beléptem, a leghosszúbb folyosót láttam meg magam előtt, amit eddigi életemben láttam. A falakon véges-végig fáklyák sorakoztak, és az orrom azt is tudatta velem, hogy itt bizony egy ideje nem volt szellőztetve. Hallottam Shio és Aya lépteit is, és hozzájuk is akartam szólni, de mikor kinyitottam a szám, morajlást hallottam meg. Képzeletben a legközelebbi falhoz szaladtam és azt remegő kézzel késsel kezdte el kapirgálni... A valóságban pedig ledermedve szemléltem, hogy mivel fogunk szembenézni. A hang egyre erőteljesebb lett, és lassan már a fülemre szorítottam a kezem, hogy ne robbanjon szét a fejem. Ekkor láttam meg azt, amitől a szívroham menten lecsapott rám... Hatalmas vasgolyó indult meg felénk, és öt másodperc alatt eljutott a tudatomig, hogy tenni kellene valamit, vagy Malapharék szörnyecskéi finom kis sushit fognak vacsorázni...
- Hhhh... hahh... Hadou 04: Byakuray! - szerencsétlen kidouzási kísérleteim majdnem sorra fulladtak kudarcba, de legalább az utolsó eltalálta a vasgolyót. Azonban meg se kottyant neki! Olyan víg kedéllyel száguldott tovább felénk, hogy az már pofátlanság volt. Remegő lábakkal iramodtam meg, és szaladtam, ahogyan csak a lábam bírta...
- Mi a jó élet ez? Valami hülye kalandfilm? - mondtam ingerülten, és kissé betojva. Ha valamiben, hát az érzelmek vegyítésében igazán jó vagyok... ezer watton felcsillanó szemekkel vettem észre azt a repedést a falon, és gyorsan megálltam mutogatni a többieknek, hogy menjenek oda be. Nem mintha nem látták volna a saját szemükkel is azt a valamit, de én azért lelkesen mutogattam, és böködtem a semmit, hogy oda... Aztán utánuk, még épp az utolsó pillanatban beugrottam én is, aztán a szívemet markolászva igyekeztem megakadályozni, hogy az kiugorjon a mellkasomból. Amint pedig körülnéztem, megfogalmazódott bennem egy kérdés.... Hogy a fenébe kerültem én egy tó kellős közepére?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te34000/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 1:23 am

Nagyon "kellemesen" telt a kényszerű vendégeskedés Uraharánál. Shunnal még csak el lettem volna, ilyen tessék-lássék alapon, de RamboKA nem nagyon hajlott a béke felé. Míg az ex-shinigamira vártunk, nyugodtan szürcsölgettünk teánkat, Masaki meg alkotott valamit Jintáékkal. Próbáltam kapcsolatot teremteni a vaizardokkal, de úgy nézett ki, hogy az évtizedekre, évszázadokra visszanyúló utálat és ellenszenv utamat állta.
Béketűrésemből kezdett kihozni a lány is, csípős megjegyzéseivel, ám vissza kellett magam fognom, elvégre Mayát, és a többieket készültünk megmenteni, tehát békében kellett maradnunk, amennyire a szituáció megengedte.
- Jaj ugyan már! Mintha Ti nem úgy viselkednétek! Nem viccből mondtam azt, amit mondtam. - mondtam kissé indulatosan a lánynak. Lehet, hogy a vaizardok és a shinigamik utálják egymást, ám ha megpróbálnának kicsit belegondolni a dolgokba, lehet, hogy kicsit meg tudnának békélni. Masakival is próbáltam a béke útjára lépni, ám vele még annyit sem értem el, mint Shunnal. Felajánlott jobbomat egyszerűen otthagyta, és elhúzott mint a vadlibák.
- Mindig ilyen ez a Masaki? - kérdeztem tűnődve a vaizardlánytól.
Az elmélkedést azonban abba kellett hagyni, ugyanis megjelent Urahara, és közölte, hogy kész van az átjáró. Mindig is csodáltam az ex-shinigami tudását, és fogalmam sem volt, hogy honnan tud olyan dolgokat, mint például átjárót nyitni egy másik dimenzióba, de tény, hogy képes volt rá.
Szellemes megjegyzésére csak vállvonogatva morgok valamit, hogy igen, valóban tök jó barátok lettünk ez alatt az idő alatt, sőt már meg is hívtak teázni a rejtekhelyükre, mert annyira megkedveltük egymást a vaizardokkal.
Intett, hogy kövessük a föld alatti termébe, ahol már készen volt az átjáró. Kissé bizalmatlanul néztem a két szikla között elhelyezkedő ingatag, kavargó fekete lyukra, mert leginkább arra emlékeztetett. Szívem szerint megkérdeztem volna, hogy biztonságos e a cucc, de inkább csöndben maradtam, és az előttünk álló útra koncentráltam, és elindultam az átjáró fele elsőként, hogy ha már mindenképp túl kell esnem rajta, akkor az minél hamarabb következzen be. Még épp elcsíptem Urahara utolsó mondatát, ami valami instabilitástól szólt, de már nem tudtam visszakérdezni.
- Mit értesz az alatt hogy.... - kezdtem el, ám fejjel előre beleforultam a kavargó izébe, és elkezdtem zuhanni. Kapálóztam, vergődtem a feketeségben, ám semmit nem tudtam tenni. Az erőlködéstől, meg a vergődéstől kezdtem szédülni, és hirtelen elsötétült a világ előttem.
A következő pillanat, amire emlékeztem, hogy dörzsölgetem hátsómat, mert valami keményre estem. A második pillanat, hogy észreveszem Masaki képét közvetlen közelről, a másik oldalon meg Shun lábait, mert egymásra estünk.
- Leszállnátok rólam? Valaki rajt fekszik a lábamon. Masaki, vidd már innen a fejed! - morogtam a többieknek, mivel én voltam legalul, nem tudtam mozogni, csak arra vártam, hogy végre lekászálódjanak rólam.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te32500/45000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 7:50 am

A helyzet alakulni látszott, ahogy Aya egyre közelebb jutott a szörnyetegünk szívéhez. Mayának én nekem még figyelmesebbnek kell lennünk, hiszen a dög is tudja hogy Aya olyan helyen járkál ahol nem kellene, ennek következtében, pedig alig győztük elcsalogatni az útból a vérmesebbnél vérmesebb fejeket.
-Nem olyan könnyű kijátszani, mint szeretnéd. -mordultam rá az egyik fejre, ami a hátam mögül oldalról akart becserkészni, azonban a válaszcsapásként neki szánt ütést kicsit elszámoltam, így az öklöm elcsúszott rajta és végigszántotta a fogsorát.
-Áuh! -szisszentem fel, gyorsan visszakapva magamhoz a fájó tagomat, majd egy rúgással távolabb küldtem ellenfelem, hogy szemügyre vehessem miféle harci heget szedtem össze. -Asszem megmaradok. -mozgattam meg az ujjaimat, és törölgettem bele a pólóm aljába a vért, hogy ne csússzon a tenyerem. -Meggyógyítani most nincs időm, majd ha végeztük ezzel a döggel... -rúgtam odébb egy újabb fejet, mikor hirtelen az összes fej felordított. Aya sikerrel járt. Bizonyította ezt Malaphar még az előzőnél is dühösebb kiáltása.
-Várj csak míg megtalálunk... -morogtam magamban, ahogy a vízbe hanyatló hidrát néztem. Maya kitörő örömét, én is egy megkönnyebbült sóhajjal nyugtáztam, majd megindultam utánuk az immár szabaddá vált kapu felé.
Meglepetésünkre nem hogy nem volt bezárva, de még csak ki sem kellett nyitnunk, hanem mihelyst odaértünk elé, feltárult előttünk.
*Ha önműködő ajtó, ha nem, ez nekem akkor sem nagyon tetszik...* -sandítottam hátra amint elindultunk a hosszú kivilágított folyosón. Bevallom némiképp megnyugtatta ugyan gyermeteg kis aggódó lelkivilágomat, az a tény, hogy hamár azt nem tudjuk hogy hova megyünk...mégha nincs is választásunk másfelé menni, mert csak egy út vezet innen akármerre is, nade szóval legalább nincs sötét...
-A csodába azt hiszem beütöttem a fejem. -tapogattam meg, hátha találok rajta valami méretes huplit, és betudhassam annak a az egyre erősödő zúgást a fülemben. Azonban semmi tapintható nyomát nem találtam annak a fránya huplinak.
-Öö...nem csak nekem zúg a fülem? -tévedt a tekintetem csodálkozva a hasonló tünetekkel küzdő társaimra. -Akkor viszont itt valami nagyon nem stimmel... -pördültem hátra, és megláttam a felénk igencsak tempósan közelítő kőgolyót. -Te jóisten!! -blokkoltam le egy pillanatra, de aztán rájöttem, hogy futni kéne, mert különben igencsak 2D-ben végzem...
Mellettem Maya elsütött egy Byakurait, aminek látszólag semmi haszna sem volt a száguldó kőgolyó ellen.
*Ajaj ez így nem lesz jó...*
-Futáás! -eresztettem le a kezem, mert én is hasonló dologra készültem, de mivel úgysem használ, ezért inkább a szégyen-a-futás-de-hasznos mellett döntöttem. Beiktatva néhány shunpot száguldottam a folyosó kijárata felé.
Sikerült akkora lendületet összeszednem az életemért futásban, hogy csak akkor vettem észre hogy a folyosóval együtt a talpalávaló talaj is elfogy, mikor már szépen íves rögpályát leírva zuhantam bele az alant elterülő tóba.
-Nem akarok vizes lenn.... -szakadt félbe a felkiáltásom, mikor a fejem búbjáig elmerültem a mellesleg megjegyzem jéghideg vízben.
*Még jó hogy nem kaptam hirtelen szívmegállást... szép is lett volna... legyőzünk egy hidrát, és most meg elpatkolok attól hogy beleestem a vízbe...* -bugyborékoltam morcosan amint a felszín felé evickéltem.
Amikor viszont kibukkant a fejem a víz felszínére, hirtelen majdnem elfelejtettem levegőt venni. Nagyokat kapálózva tudatosítottam magamban, hogy tényleg nem hallucinálok, és ott a tó közepén, azon a kis szigeten ott van Masaki, ja meg a többiek is.
-De hogy kerülnek ide? -csodálkoztam el-Aya, Maya, nézzétek! -mutogattam nagy elánnal a sziget felé, de gondolom ők is észrevették már a csapatunk másik felét. Kezdtem nagyon fázni, úgyhogy úgy döntöttem inkább megkérdezem tőlük.
-Hm...vajon víz alatt is működik a shunpo. -gondolkodtam el, aztán lebuktam és nekiiramodtam. A sziget előtt befékeztem, és hatalmas levegőt véve bukkantam fel a parton. Mivel gyorsan jöttem, volt elég levegőm, hogy végigússzam az egész távot egy szuszra.
-Ne támadj! Ázott vagyok de nem ellenség! -tartottam fel a kezem, és odabent lubickolva, mielőtt a szívbajt hoztam volna a trióra. -Hogy kerültök ide. -másztam ki a vízből- Jól vagy Mas... -rugaszkodtam el hogy a nyakába ugorjak, de aztán több okból kifolyólag is hirtelenféket kellett vennem, és pofáraesnem az orruk elé. -Hopsz megbotlottam.. -ugrottam gyorsan talpra, egy széles mosollyal álcázva az előbbi elfuserált magánakciómat.
*Úristen én nem vagyok normális... * -csavargattam a hajamból a vizet, párszor meg is ráztam, ami az esetleg mellettem állókat ellátta egy adag vízzel- *Egyrészt...mi az hogy csak úgy, mindenki szeme láttára kifejezem ama vaizard iránt mutatott túláradó érzelmeimet... de ami fontosabb... mi történt volna, ha véletlen összevizezem a haját?! Akkor azt hiszen beköszöntött volna az apokalipszis* -nyeltem egy nagyot, miközben eleresztettem egy "bocs-hogy-ilyen-hülye-vagyok" pillantást Masaki felé.
-Ööö szóval jól vagytok? Képzeljétek ... -kezdtem volna neki mesélni- De mindjárt itt lesz Aya is és Maya is! -hebegtem össze-vissza karbatett kézzel magam előtt, a felkaromat dörzsölgetve, egyrészt mert zavarban voltam, másrészt pedig szörnyen dideregtem a csurom vizes ruhám miatt.
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te16000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Jan. 05, 2010 3:39 am

Shio és Maya ügyesen lefoglalták a Loch Ness-i szörnyutánzatot, így ügyesen sikerült telibe találnom a szívét. A fickó, aki hangját kölcsönözte a hidrának, hangosan felkiáltott, és valószínűleg nem örömében… Egy shunpoval végül sikerült a fölre kerülnöm, így már nem kellett attól félnem, hogy beleesek a trutyiba. Komolyan… nem értem én ezeket a szörnyeket… Miért jobb mocsokban élni, mint egy csinos, tiszta, takaros házikóban?
- Kö… Köszönöm.
Próbáltam értelmesen fogadni Maya túlságosan is nagy lelkesedését. Már szinte éreztem, hogy elfogy a levegő, vagy legalábbis nem kapok eleget. Szép is lett volna, ha ott helyben elájulok… Shioék vonszolhattak volna maguk után. Természetesen azt nem fogadtam volna el, hogy csak úgy ott hagynak egy döglődő vízi szörny társaságában. >.<
Ahogy tovább haladtunk, megérkeztünk a hatalmas bejárathoz, ami már a mocsártól is tisztán látszott. Épp az volt a cél, hogy ezt elérjük, és lám, most előtte állunk. Szinte hozzá se kellett érnünk, és már máris nyílt.
~ Mint valami horrorfilm… ~
Rázott ki a hideg egy pillanatra. Valamiért mindig a frász kerülgetett, ha a horrorfilmek szóba kerültek… Nem is értem, vajon miért...?
~ Csak nem beijedtél egy távirányítós garázsajtótól? ~
Kérdezte Toshi-chan gonoszul kuncogva, amire én természetesen felhúzott orral cammogtam be. Még hogy én megijedtem… Milyen ostobaság… Én ijedek meg, csak van, amitől kicsit jobban félek, mint kéne.
Ahogy beléptünk, egy hatalmas, végeláthatatlan folyosó jelent meg előttünk. Telis-tele volt fáklyákkal, amivel csak még jobban rám hozta a frászt. Már kezdtem tényleg úgy érezni magam, mint egy horrorfilm egyik főszereplője…
- Ööö… Azt hiszem, hogy nekem is zúg kicsit a fülem.
Válaszoltam Shionak. Én is hallottam valami fura hangot, ám az még furcsább volt, hogy egyre hangosabb és hangosabb lett. Mintha közeledett volna. Ebből csak arra lehetett következtetni, hogy nem a fülünk zúg, hanem valami bizony felénk közeledik. Shio példáját követve én is gyorsan a hang irányába fordultam. Lehet, hogy inkább nem kellett volna, hiszen egy hatalmas vasgolyó gurult felénk. A lábaim hirtelen megmerevedtek, és szinte moccanni se tudtam. Egy hatalmas vasdarab tartott felénk… Logikus, hogy szinte összecsináltam magam az ijedségtől.
A félelem csak tetőzött, amikor láttam, hogy a kidou egyáltalán nem hatásos ellene. Nem szeretném palacsintaként leélni a hátralévő életemet. Nem lenne kellemes…
- Ááááá!
Sikítottam, majd a lehető leggyorsabban elkezdtem a másik két lány után futni. Nem sok kellett, hogy behozzam a lemaradásomat. Néhány pillanat múlva, sikerül egy kisebb rést találnunk. Épphogy sikerült rajta kievickélni, ám máris egy tó kellős közepén találtuk magunkat. Kapálózva próbáltam kijutni a felszínre. Sose voltam jó úszó, és eddig ez valahogy nem is igazán érdekelt. Amint hazakerülök, azonnal meg tanulok rendesen úszni! Amint kikerült a fejem a vízből, máris nézelődni kezdtem, de közben erősen koncentráltam arra is, hogy még csak véletlenül se sikerüljön csak úgy elsüllyednem, mint egy megfeneklett hajó. Ahogy nézelődtem, feltűnt, hogy nem is olyan messze tőlünk, egy sziget van, ahol emberek mozgása volt látható. Vagy legalábbis reméltem, hogy emberek. Néhány pillanatnyi nézegetés után végül felismertem őket.
Próbáltam gyors, de mégse halálos iramban úszni, hiszen még normál tempóban is sok vizet nyelnék, nem hogy gyorsban… Shio úgy tűnt, már nagyon ki akart a vízből szabadulni, hiszen shunpoval segített magán. Bátor, ám én mégse mertem megtenni, mert tuti, hogy az első után kiütve kerültem volna a víz felszínére… Így hát békésen uszikáltam a part felé, remélve, hogy nem hagynak ott, egymagam.
Nem éppen úszótehetségemnek köszönhetően, de azért sikerül kikecmeregnem a vízből. Ahogy partot értem, azonnal kiterültem, és lihegve próbáltam magamhoz térni. Nem volt elég a vasgolyó, még itt van ez a tó is, amibe kis híján belefulladtam. Nem azt terveztem a mai napra, hogy egy tóba fogok belefulladni, vagy hogy egy óriási golyó fog a padlóba passzírozni…
Hirtelen köhögő roham tört rám, ami valószínűleg a több liter víz lenyelése miatt lehetett, így megpróbáltam oldalra fordulni, hogy a távozandó víz ne az én ruhámra menjen. Bár igaz, hogy annak már így is mindegy volt. Ahogy ez véget ért, feltápászkodtam, és megpróbáltam nem felborulni.
- Hahó…
Nyögtem kissé kábán, és oxigénhiányosan, aztán eszembe jutott valami…
- Ti mégis hogy kerültök ide? Az hittem, hogy nem tudtatok minket követni azon az alagútizén…
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te21000/30000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Feb. 05, 2010 12:33 pm

*Két korty tea és bagóból való szippantás közben továbbra is a shinigamival és Masakival zsörtölődik, egyre jobban unva, hogy össze van zárva velük. Bár érdekes lenne látni, ahogy ezek ketten egymásnak esnek. Csakhogy akkor Urahara egyből őt venné elő, miért nem próbálta meg békíteni őket...*
- Valahogy nem szívesen haverkodok olyanokkal, akiknek az lenne a feladata, hogy megöljenek, ha csak meglátnak...
*Veti oda egyre mérgesebben a kapitánynak, és újabb tetemes mennyiségű füstfelhőt fúj ki. Arról ugyan nem szól semmit, hogy tulajdonképpen saját maga ellen beszélt előbb, hiszen Renével kapcsolatban anno pont ez volt a helyzet... És mégis, ahhoz képest, hogy származásuk alapján élet-halál harcot kellene vívniuk, ez nem éppen jellemző viszonyukra...*
- Van, amikor még rosszabb.
*Válaszol ismét, ezúttal már talán kissé higgadtabban, ahogy végigfuttatta gyorsan előző gondolatmenetét magában. Szerencséjükre(?) azonban további meghitt társalgásra már nem jut idő, mivel Urahara idő közben tiszteletét teszi, és bejelenti, kész a várt kapu...
Halkan füttyent egyet, ahogy szembesül a föld alatti teremben lévő, nem túl megnyerő átjáróval. Pár percig habozik - túl jól ismeri már az ex-shinigami találmányait ahhoz, hogy ne bízzon bennük -, majd végül mégis belép az ismeretlenbe. Úgy gondolja, ez még mindig a kisebbik rossz, mintha erőszakkal hajítanák be a sötét átjáróba...
Ami tényleg olyan ingatag, amilyennek be lett harangozva. Első, elfuserált lépésként az ösvény mellé is lép, és orra bukik... Miután azonban nehezen sikerült feltápászkodnia, valaki hátulról rázuhan, ilyen módon magával rántva Shunt is, aki ezúttal már lefejeli az utat, ezúton eszméletét vesztve kis időre.
Fájdalmasan felszisszenve dörzsöli meg fejét végül, ahogy magához tér - bár már igazán hozzászokhatott volna a emlékezet-kimaradásokhoz, hiszen mostanában túl gyakran történik meg vele az ilyesmi... Ahogy gyorsan körülnéz, legelőször is egy nagydarab lábfej kerül látóterébe. Aztán következő pillanatban már azt is érzi, hogy valami igencsak töri a hátát - meg a hasát is. Nagy nehezen sikerül feltápászkodnia, miután lerugdossa magáról az egyértelműen másokhoz tartozó végtagokat.
Ahogy kiropogtatja elgémberedett tagjait, feltűnik neki, hogy egy kis szigeten vannak, valami tó közepén. És a közelben három ismerős alakot vesz észre, akik hamarosan csatlakoznak a szigeti társasághoz...*
- Üdv...
*Kotorászik zsebében egy újabb szál cigi után a nagy újratalálkozásokat figyelve, majd megrökönyödött arccal konstatálja, hogy valahol út közben elhagyta a teljes doboznyit. Remek, már csak ez hiányzott...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Cl0te53000/65000Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 7:20 am

Nah, ez aztán maga volt a gabonakör megszégyenítő csillagkapu! Hát, hogy a szarba néz ez már ki! Még a szutykos tárcsázót is lespórolta a sóher BT és az a pápaszemes csökött könyvmoly vagy agyatlan géppuska markoló sem kíséri a seggünk! Bár marhára lónyugtatóval fordulnék mellékhatások tekintetében a wc csészébe, ha az a behemót ikarusz dísztárcsával felbélyegzett, beépített kukacérlelő erőművel felvértezett fapofa csóválná a badabummos sétapálcáját. Az a csávesz olyan masszívan törné az étersávot, hogy kurvára nem veszítenék házszámot! Há, de szopás, mert nincs itt egyik tv-ben brillírozó szutyok sem! Szal hót ziher ez a szörnyszülött tákolmány egy frissen rotyogtatott vasorrú bába nyúlpörkölttel turbózott békacomb menüje és úgy befejelem a jéghegyet, hogy a Titanic bugyogva háborog mérgezett ebihal státuszában! Az a Buddhista papokat borotváló zöldcsíkos vonalkód meg túlszívta a hókristályos teafüvét! Rákukkerolsz arra szörcsögő trutyira, beszarsz! Frankón kizsemlézheted belőle a vegeta cafatokat és elüszkösödött csontvázakat! Annyira ki fog ugrani a nyelvbimbós hajnali retkem is miután betoszom a bütykömet, hogy széthasítva fazekas köcsög hangerőmet kenődök muslica a szélvédőn melankóliával valamelyik kibaszottul útban tépelődő oszlop lézerfénnyel bemért alkatrészébe. Ráadásnak két Tantum verde reklámblokkos kockacsávó gagyi trükkös bűvészdobozba hajigálása között rohadhatnék az iszapos senki földjén, amitől úgy teleszórnának cifrafosással, mint dedós centihatáros hullámvasutak tapadósziruppal tarkón vágott lejtőrókázását. Vagyis én kurvára nem akarok megdögleni, úgyhogy belecsimpaszkodom valamelyik bozótba és eltarzanozom az egyenlítőre! Nehogy már azt higgye önkéntes "Hello-I'm-hullajelölt" névkártyával fogok bebukfencezni a sírgödrömbe! Ekkora szinten elbaszott eszemínusz még nem vagyok! Cakkozza körbe más kifagyott csóka koponyáját alkohol filccel engem meg hagyjon lógva a ruhaszárítón!
-Szarért próbálkozol be mindig a szőnyegre kenős búcsúcédula gyártásunkkal! Spóroljál vazze kísérleti nyulakra, spórojjáááá!-
Ráztam a csülkömet piros atomrobbanás felhőjével. A kelbimbós holdfogyatkozásra elegem volt már abból mi szívunk, mert a pókhálós cuccait egy alkesz kobold sem veszi meg. Sajna a nagy lelécelő vakerom nem hozta meg a kellő feketeségbe burkolózva curikkolok sarokba érát, mert a tohonya pápaszemes fellebbentette a harisnyakötőmet és behajított a krumpliszsákba áfonyaszemeket gyűjtögetni. Csodálatosan hasítottam is magam alatt a nagy rakás fekete űrt, majd rögtönzött képzavar után annak kellett kicsapnia gülüimet, hogy hipózott terminátor liheg az orcámra! Ki a geci ne kapna ettől házsártos nemszűzesség védekező hacacáért?! Dugja fel másnak a bebuzult hajlamait! Én rohadtul maradok a saját dzsungelbe ne lépj beidegződésnél! Vergődtem is beskatulyázott párduc mintázattal, hogy húzhassam a seggem atombiztos távra.
-Te takarodj az én síkomból!-
Vágtam ki a könyököm némi ösztönző ápolás képében, ha már nem tűnt fel annak a tüskézett fejű dinószarnak, hogy kurvára nem bírok szőrszálat se tépkedni, olyan hanyag eleganciával trónolta be a félbe szelt hátam, akkor ideje volt beleverni a foszforeszkáló fényjátékot! Le is hullott rólam ötven kila pattogatott kukorica, miután függőlegesbe cövekelhettem. Azért, hogy kurvára ne maradjak szívleállásos dömping nélkül még asszony is kivágódott a holt tengeri tekercsek fenékvakaró sorából. Faszára bazsalygott a vakbelem nincsen rajta görbület, de tutira benyakalt két liter klóros vizet, mert színlelt algaszövetek hálózatában nyalta fel a betont. Ettől kötelező meló volt homlokon hajítani magam egy üllővel! Nagy úr a szükséglet, de azé ennyire ne már! Nem fogok sikító picsa rángást kapni, ha ledönti a stop táblámat! Vonszoltam is gyíktestem, hogy felkanalazzam, de én valami brutálul retusálva araszolhattam, mert mire egyet pislantottam már narancslét facsarva piknikezett homokvár city-ben. Maradtam is a kikukázott selejt részleg őskövületének, bár a kényszer csak dagadt és feszített hőlégballon bezúzással, hogy zoknit hajigáljak a képébe. Pörgött a rakétafeszület, mint bárány a foghíjas penge alatt!
-Higgadj le! Amíg a maradék be nem tolat, úgyis marha feleslegesen rizsáznál!-
Jojóztak befelé a kocsányaim. Dáridózott Lagzi Lajcsi, hogy kapjam elő totyogó dada protkómat, szaggassak össze egy pantallót és húzzam rá leveli békára, mert veszett módon szirénáztak a szerzetes kolostorok egy "Áve Cézár, lefagy a kondér!" nótata-hami-tréfi mixes kék löttyben! A szakadt hugyos korszakos betorzulást meg sosem bírtam, szal bedöntöttem a derekam, ráállva a gyíkok és környezetszennyező hulladékok kussoljanak projektemre, aztán begöngyöltem robbanóbélyeget. Majdan vizslatom VIP helyen pöffeszkedve, hogy jégcsapok kunkorodnak róla lefelé...Ha valamelyik dobozolandó kis parasztról lenne szó még rohadtul élvezkednék, de ebben a csöves pillanatban inkább poros takonyirtót kotyvasztanék! Azért kötelező voltam benyögni valami egótartó ragtapaszt. Reméltem a háttér díszlet nem cihelt magával tölcsért a bugyiban, mert rájuk kibaszottul nem tartozott miről járatom a számat!
-Szét ne fagyj!-
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 2:36 am

//Mesélő//

~~ Közben, valahol az erődítményben:
Alastair ujjai idegesen dobolnak a körkörös márványasztal lapján.
- Már rág halottnak kéne lenniük! Vegyük a fejüket, hés le van tudva ez az egész! Jobb dolgunk is van, minthogy ilyen ki semmirekellőkkel foglalkozzunk...
- Nyugalom, Alastair! Meg fognak halni mindannyian, biztos lehetsz benne, és ha kicsit türelmes vagy, részed is lehet ennek beteljesítésében. Ha már idáig eljutottak, kíváncsi vagyok az erejükre. Kiderül, hogy pusztán a szerencséjük miatt vannak-e még életben, vagy tényleg képzett, erős harcosok...
- Akkor mit csinálunk?
Kérdezi végül egy másik démon, aki ugyancsak az asztalnál foglal helyet.
- Várunk, barátom, várunk... ~~


Ismét egymásra talált a két csapat - mihelyst pedig ezen túltettétek és lassan összeszeditek magatokat, ráeszméltek, hogy nem ártana kilábalni abból a helyzetből, amibe kerültetek. Ha jobban körülnéztek, láthatjátok, hogy egy kis szigeten vagytok, a tó közepén. Nincs semmiféle eszköz, csónak vagy tutaj, amivel átkelhetnétek a vízen, ezért úsznotok kell. Nincs messze a túlpart, nagyjából húsz-harminc méter, a víz is csendesnek, nyugodtnak mondható.
Ahogy a túlpartra értek, nem látni mást, csak egy nagy üres teret, ami kopár, ősrégi sziklákból áll, valamint egy hatalmas, míves kőajtót. Úgy tűnik, ez az egyetlen kiút innen. Mikor közelebb értek az ajtóhoz, hirtelen mindenki fejében megszólal egy kegyetlen, érzelemmentes, jeges hang. Jól ismeritek már a hang gazdáját - Azazel az, akivel Karakurában is találkoztatok.
- Nocsak-nocsak! Hát eljutottatok idáig. Ezen ajtó mögött megtalálhatjátok a kiutat, ha elég rátermettek vagytok...
A démon hangjából egyértelműen érződik azonban, hogy természetesen nem mond igazat, csak játszik veletek...
- Hadd adjak egy kis segítséget nektek, ha már eddig eljutottatok. Mint látjátok, ez itt egy ajtó. Azonban nem egy közönséges kőajtó, mint aminek látszik. Csak akkor nyílik ki, ha valaki óriási energiát enged bele, sőt, akkor is csak akkor, ha az energia sötét, démoni. Vajon ez megvan bennetek?
Dördül még egyszer, ezúttal utoljára Azazel hangja, majd elnémul, s nem szól többet hozzátok.
Ez már valószínűleg az igazság lehet; csak magas reiatsu képes kinyitni a kaput - és az is lényeges, hogy milyen típusú az a lélekenergia...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Démonok Karakurában //Lezárva//   Démonok Karakurában //Lezárva// - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Démonok Karakurában //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-