-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Shinohara Momiji

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shinohara Momiji

Shinohara Momiji

Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2009. Jul. 27.
Hírnév : 0

Shinohara Momiji _
TémanyitásTárgy: Shinohara Momiji   Shinohara Momiji EmptyHétf. Júl. 27, 2009 6:09 am

Név: Shinohara Momiji
Kor: 200
Kaszt: Shinigami ( 3.osztag 3.tisztje)
Felszerelés: Zanpakutou
Zanpakutou neve: Lotus
Shikai: 風下 かざしも /Lotus kazashimo – Lotus a szél árnyékában/
Kinézet: A zanpakutou nem változik semmit, csak annyit, hogy a penge elitünk, és a markolatból, egy kisebb tornádó/szél örvény/ kelletkezik.
Támadások: 現実離れ (genjitsubanare) /Illúzió/
Ilyenkor a használó az ellenfél felé vág, mivel ez egy szél elemű zanpakutou ezért ez a csapás hatalmas szélvihart kavar ami egy ideig elvakítja az ellenfelet. Ezek után a szél örvény körbe veszi az ellenfelet, egy levegő burkot alkotva. Ekkor jön az illúzió része, használó olyan illúziót alkot az ellenfelének amilyet csak akar, és addig ameddig, csak bírja.
突飛刺身を作る (toppi sashimiwotsukuru) /Vad szél/
Ez a támadás ugyanúgy nézz ki mint az előző, csak az a különbség, hogy amikor az ellenfél egy ideig vak, az örvény nem alkot burkot, hanem körülötte köröz, és kisebb nagyobb sebeket ejt az ellenfelünkön, a sebesülések nagyságát a használó szabja meg, lehet horzsolás, vagy komoly életveszélyes sebesülés is./ Persze, minél erősebb, annál több energiába kerül fenn tartani, illetve használni/



Történet:
Emberként:
A középkori japánban születtem. Szüleim gazdag földbirtokosok ,és egy jól menő rizsföld tulajdonosai. Apámat nem annyira ismertem, mivel mindig a földeken volt. Amikor 6 éves lettem nekem is megmutatták, hogyan kell a földeket művelni. Észre vették, hogy nekem több eszem van mint a korombelieknek, így pénzt nem sajnálva beírattak egy iskolába ahol csak arisztokrata gyereket tanultak. Itt sokat piszkáltak, hogy „paraszt fiú” meg ilyenek, de nem érdekelt, mivel okosabb voltam mindnél, szóval ők számomra csak elkényeztetett anyuci kedvencei voltak. Amikor 15 éves lettem befejeztem tanulmányaimat, és beszálltam szüleim üzletébe, mint könyvelő. Így telt az idő. Amikor betöltöttel a 20. életévem megismerkedtem egy Yuzu nevű lánnyal Szerelem volt első látásra. Ő is így érzet irántam, és elterveztük, hogy összeházasodunk. A szülök is benne voltak, mivel Yuzu szülei kereskedők voltak, és mindkét fél jónak látta ezt az egyesülést. Amikor eljött az esküvő napja Yuzu nem jelent meg. Ekkor összetörtem lelkileg. Ezek után tudtam, meg, hogy egész nap nem látták. A keresésére indultam, és a házunk mögötti erdőben találtam meg, de későn. Yuzu halott volt. A ruhái megtépve, őt pedig leszúrták. Ekkor tudatosult bennem, hogy Yuzu nincs többé. Ezek után a gyilkos keresésére indultam. Fiatal éveimet Yuzu gyilkosa keresésére fordítottam. Amikor 25 lettem Omi faluban találtam egy kis nyomot amin elindulhattam, a tényleges keresésre. Amikor betértem az ivóba. Több fegyveres bandita volt ott. Elkiáltottam magam, hogy „ki ölte meg a menyasszonyom” , de nem reagált senki. Ekkor szépen sorban mentem oda az összeshez, és mindegyiket kifaggattam./Szerencse, hogy nem vagyok kis darab és gyenge/ Amikor elértem egy gyanús személyhez, az felpattant, és kardjával felé támadt. Szerencsére kivédtem, de a többi is kedvet kapott, így ők is rátámadtak. Párat letudtam ütni,de a végén egy penge a bordáim közt landolt. Elvéreztem az ivó közepén.
Lélek lét:
Miután meghaltam, ugyan abban az ivóban találtam magam csak most senki sem látott, de én láttam őket. Ott volt egy fekete kimonóz emberke aki végig nekem beszélt, de én nem figyeltem rá, mivel azt hittem engem senki sem lát. Egy idő után az a személy megunta és ráüvöltött.
-Hééééé te…… hukk
-Ki én? Te látsz?
-Igen…….. és fél órája kiabálok………….hukk
-Tényleg látsz, mond mit akarsz?
-Iszol valamit……….hukk
-Hát nem, tudod meghaltam, és nem ez a legfontosabb most. Tényleg te ki vagy, és miért látsz?
-Én egy shinigami vagyok.-mondta már komolyan. –Az meg mi?-kérdeztem okosan.
-Halálisten, a nevem Riuga Toosi. Azért jöttem, hogy ezeket a gazfickókat elintézzem a haluk után, de ha már itt vagyok akkor átküldelek.-mondta és elővette kardját.
-Mimimimimimimi hova küldesz át, és miért kell a kard?
-Nyugi egy jó helyre kerülsz, ne félj.-mondta, és a kard markolatává a homlokomra koppintott, amitől melegség öntött el, és éreztem, hogy jó nekem.
Rugonkai:
Amikor átküldött az a bizonyos shinigami, egy ismerős helyre kerültem. Teljesen úgy nézett ki mint egy falu onnan ahonnan jöttem. Az volt a baj, hogy senkit sem ismertem, de mégis olyan volt, mintha mindenkit ismernék.Beilleszkedésem, úgy nézet ki, hogy egy kocsmában voltam csapos munkát. Sok érdekes személlyel ismerkedtem meg. Összebarátkoztam Kunigura Kotsusival aki egy remek fegyverkészítő mester volt, e mellett alkoholista. Megtanított harcolni, így ha bármi baj van a kocsmában, vagy a magánéletemben, megtudom védeni magam. egyik nap amikor épp a reggeli műszakot vittem megjelent pár shinigami, és mindenki aki a kocsmában volt talpnyalóvá vált. Nem tudtam miért ez a nagy nyalizás, így én ugyanolyan lekezelő voltam, mint a többi emberrel. Ekkor az egyik így szólt:
-Hé te csapos két szakét a főnök számlájára.-mondta nagyképűen.
-Mit képzelsz ki vagy te a két szaké 50ryou lesz, amit ki kell fizetned, és mi ez a hang nem.-ekkor a többi ember suttogta, hogy ő Jo Tuken 3.osztagból.
-Ki vagy te? Te kis csapos Ch……….. Tudod mit, ha nem akarsz balhét akar te fogod kifizetni.
-Balhét, oké. Legyen balhé, az ilyen nagyképű szájhősöket vertem egész eddigi életemben.-mondtam, mire Jo felpattant, és felborította az asztalt.Elővette a kardját, és felém támadt. Sikeresen kitértem, de ő megint támadt. Ekkor megjelent egy alak kapitányi ruhában.
-Hé te itt van használd ezt.-mondta és egy katanát dobott nekem.Elővettem,és Jot térdre kényszerítettem.
-Na akkor a károkkal együtt 500 ryou lesz.-mondtam, és Jo a pénztárcájába nyúlt és oda adta a pénzt, és futásnak eredt. Mikor az ajtóhoz ért csodalatára saját kapitánya ült az egyik asztalnál.
-Ka-ka-kapitány, ön mit keres itt?-kérdezte remegő hangon.
-Azt pletykálnák, hogy egy csapos laposra ver egy 3.osztagos shinigamit, és ennek magam akartam utána járni.-mondta a kapitány, de Jo addigra fülét farkát összehúzva menekült vissza az osztag szállására. Ekkor a kapitány oda jött hozzám.
-Bocsáss meg Jo miatt. Sajnos a hozzá hasonló egyedek rontják az osztagom hírnevét. Ja amúgy a nevem Hisagi Shuuhei és a 3. osztag kapitánya vagyok.-mondta mosolyogva.
-Az én nevem Shinohara Momiji. Ez a Jo terrorban tartotta a környéket, így jónak láttam egy kicsit megleckéztetni. Sajnálom, ha ezzel az osztagát minősítettem.-mondtam a kapitánynak.
-Nem történt semmi, Jo amúgy is csak egy kis katona, ha mondhatom, így, még csak nem is tiszt. Mond csak Shinohara, nincs kedved neked is shinigamivá válni? Elintézhetem, hogy beiratkozást az akadémiára.
-Szeretnék shinigami lenni, és köszönöm, hogy elintézi.-mondtam és azon vettem magam észre, hogy
Hisagi megfogott és már az akadémia előtt voltunk.
-Huh ez gyors volt.-mondtam meglepett arccal.
-Ez semmi, erre te is képes leszel pár év múlva.
Akadémia/ shinigami évek:
Miután Hisagi elintézte a felvételem az akadémiába, hamar napvilágra került, hogy nincs sok érzékem a kidoukhoz, de a társaimhoz képest, fejlettebb volt a harci tudásom, és több volt a gyakorlatom. Mint kiderült Kunigura Kotsusival az akadémián tanított önvédelmet, de egy borús napon eltűnt,és azóta nem hallottak felőle. A tanáraim azt mondták, hogy valószínű, hogy meghalt, de én tudtam, hogy még él, és aktív. Ezek után a megmaradt óráimban, mikor a többiek önvédelmet, és harcot tanultak, én magán órákra jártam, hogy behozzam a lemaradásom a kidouk terén. 3. éves koromban sikerült is mindent behoznom, így együtt lehettem a csoport társaimmal. Amikor eljött az idő, hogy gyakorlatra menjünk a tanárain vezetőket választottak közülünk. Én lettem a 2/a csapat vezetője. Amíg a többi vezető ilyen jel mondattal indult a hollowok ellen: Előre!, addig én mindig ezt kiabáltam: Utánam!. Sok gyakorlat után páran elérték azt a szintet, hogy a lélekkardjuk előbújjon, és így elérték a shikai szintet. Én mindig tiszteltem azokat akiknek ez sikerült, de amikor már csak 10 maradtunk, akkor kezdtem kétségbe esni, hogy mi van ha nekem nincs is shikaim? Ekkor már végzős voltam, így kértem egy egyszemélyes gyakorlatot,ahol csak egy kis hollowval kellett végeznem. Ennek a gyakorlatnak a végén szólt hozzám a lélekkardom, és ekkor kiáltottam el magam:- 風下 かざしも /Lotus kazashimo/ -miután láttam a shikai-t, én kipróbáltam, leadtam jelentkezésemet a 3. osztagba Hisagi kapitánynak. A kapitány emlékezett rám így elfogadta a jelentkezésemet.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Shinohara Momiji _
TémanyitásTárgy: Re: Shinohara Momiji   Shinohara Momiji EmptyHétf. Júl. 27, 2009 10:59 pm

Üdv!

Először is... a rangoddal lenne problémám, ugyanis a 3. osztag, 3. tisztjének járó hely már foglalt. Tehát kérlek vagy módosítsd, vagy töröld.

Hát... nekem a Zanpakuto első támadása nem igazán tetszik. Szél elemű, és illúzió technikát alkalmaz? Ezt kérlek javítsd, mert nem maradhat. Ha kiválasztasz egy elemet, akkor maradjon is meg mindvégig.

Hiányolom a karaktered jellemnének és kinézetének a leírását.

Ha már részekre tagolod a történetet, (értem itt ezalatt Emberi élet, Akadémiai élet... stb.) akkor a címek felett hagyj ki minimum egy sort. Bár ez leginkább csak az előtörténet kinézetén javít.

Középkor... Már megint az a bizonyos középkor... Mikor is ért véget? *Történelem könyvet lapozgat* Áh, megvan! A középkor, 1492-ben ért véget, vagyis akkor, amikor Kolumusz Kristóf felfedezte Amerikát. Vagyis, a karaktered nem lehet 200 éves. Ha a középkorban született, akkor kb 520 évesnek kell lennie.

Idézet :
Apámat nem annyira ismertem, mivel mindig a földeken volt.

És ez mióta akadályoz meg egy apát, hogy a fiával lehessen? O.o Vagy netalán jobban szerette a rizst, és szeretett a vízben aludni a rizsföldön (mert ugyebár a rizst víz borítja egész idő alatt), nehogy kilopkodják a rizstolvajok?

Hát ha a szüleidnek volt annyi pénzük, hogy iskoláztassanak ebben az időben, akkor gratulálok.

Idézet :
- Én egy shinigami vagyok.-mondta már komolyan. –Az meg mi?-kérdeztem okosan.

Nos, én hiányolok innen egy entert. Razz

Idézet :
-Halálisten, a nevem Riuga Toosi. Azért jöttem, hogy ezeket a gazfickókat elintézzem a haluk után, de ha már itt vagyok akkor átküldelek.-mondta és elővette kardját.

Honnan tudja a halálisten, hogy azok hamarosan meghalnak? Nem hiszem, hogy a shinigamik meg tudnák jósolni az emberek halálának időpontját, mert akkor valószínűleg az összes lélek Soul Societybe kerülne.

Hm... A shinigamink eddig nem részeg volt? Most mi történt vele? Egy csettintéssel kijózanodott? Érdekes... Ezt egyszer én is ki fogom próbálni. Surprised

Egy már létező karaktert csak akkor foglalj az előtörténetedbe, ha ismered a stílusát.

A lélek nem úgy lesz shinigami, hogy gondol egyet, és elmegy a Lélektovábbképző akadémiára. Ahhoz előbb éhséget kell éreznie, hiszen a lelkek - mivel halottak - nem éreznek éhséget. Ha egy lélek éhes, azt jelenti, hogy mehet az Akadémiára, hogy shinigamit faragjanak belőle, hiszen a lélekenergiája jóval nagyobb, mint az átlagé.

Egyelőre ennyi problémám van az előtörténeteddel, ami nem jelenti azt, hogy nincs benne még több hiba. Amíg ki nem javítod, addig az előtörid elutasítom.

Ha kész vagy a javításokkal, szólj nekem, vagy egy globális moderátornak, hogy ellenőrizze ismét az előtörit.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
 

Shinohara Momiji

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Futottak még-