-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Yuina Michiko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yuina Michiko Cl0te2500/5000Yuina Michiko 29y5sib  (2500/5000)

Yuina Michiko _
TémanyitásTárgy: Yuina Michiko   Yuina Michiko EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 12:11 am

Név: Yuina Michiko
Kaszt: Shinigami, Akadémiai diák
Nem: nő
Kor: 11
Felszerelések: a shinigami-kardján és egyszerű legyezőjén kívül semmi különösebb, max a nyaklánc, amit két éve visel
Születési dátum: 1994. 10. 29
Kinézet: Harcos-alkatú, vonásai ridegséget, keménységet tükröznek, arca mondhatjuk, hogy szép, szeme tengerkék, átható, rideg tekintetű, hajzuhataga éjfekete, fenékaljig érő, csigákba göndörödő. Ruhája egy átlagos shinigami- tanonc egyenruhában szeret lenni, megrögzött szabálymániás.
Shinigami: Yuina Michiko
Zanpakuto neve: Yuzuki Hikari
Zanpakuto fajtája: fény-típusú
Zanpakuto shikaia: nincs a markolatának keresztvasa, a markolat két végéből fut egy-egy penge, a markolaton holdmintázat
Zanpakuto támadása: „Süvölts, Yuzuki Hikari (Holdfény)!” A hold szellemi energiáját alakítja át vakító fényű elektromos gömbbé, ami kisebb robbanást eredményez. De ezek végrehajtására Yuina még nem képes. Hollowwal még nem harcolt, ezért még nem tudja alkalmazni a kardja képességeit, de nem szándékozik összefutni egy csinos kis hiollowwal, előbb el kell végeznie a sulit:)

Előtörténet: Nevelőszülők neveltek, a nevem Yuina Michiko. A bátyámat is ők nevelték, ő viszont tizennyolc évesen lelécelt. Nekem viszont elegem lett, hogy a nevelőszüleim folyton vitatkoztak miattam, mert a nyakukra maradtam. Igen, a nagybátyám nevelt minket, szüleink autóbalesetben meghaltak. Viharos éjszakán szöktem meg otthonról, marhára nem foglalkoztatott a villámlás, esőzuhogás. Kiugrottam az ablakon, két métert estem, nem igazán zavart, max egy kicsit megrándult a bokám. Előtte is ugráltam már ki az ablakon, nem szokatlan nekem. Elegem lett az otthoni zajokból, így a bátyámhoz akartam menni. Átrohantam az úttesten, figyelmetlen kislány voltam akkor. Erős fény villant a szemembe, kocsi motorjának hangja, amire még emlékszem. Akkor egy egyszerű, fehér póló, és egy barackszínű, lábszárközépig érő habszoknya, fehér cipő volt rajtam, és a nyakamban a medál, amit a bátyámtól kaptam egy születésnapomra. Csak ezek azok, amikre emlékszem.

- Hagyj már békén! – morgom, mert utálom, ha piszkálnak.
- Jé ez él!
- Hülye, itt senki sem él, fogd már fel végre!
- Jól van, na, de hát itt morog valamit a kicsike!
- Igen, és ami azt illeti, nagyon csinos. De ha megnézed, olyan, mint a tömör jég.
- Befogtátok végre, hagyjatok már békén! – emelem fel a hangom, miközben felülök.
- Üdv a Rukongai-ban, kislány! – hadoválta a másik, nagyon nem érdekel.
- Aha, üdv, jégkisasszony! – helyeselt a másik, megjegyzem, marhára nem érdekel.
- Jé, te pont olyan rideg vagy, mint amilyen az a…
- Fogd be, nem érdekel, hogy kihez vagy mihez akarsz hasonlítani! – kezdem elveszteni a türelmem.
- Csak említeni szerette volna, hogy tökéletes shinigami válna belőled – jegyezte meg a másik. Nem tudják felfogni, hogy engem nem érdekel? Habár, lehet, hogy az évek során magam köré kialakított jégpáncélt akarják feltörni, hahaha, bele fog törni a bicskájuk. Szépen elbeszélgettünk a shinigamikról, közben maradt a ridegségem és távolságtartásom. Bocs, elvesztettem az emberekbe vetett bizalmat, szóval nehéz lesz visszaszerezni a régi önmagam. Aztán só esett a hatodik osztagról, de leginkább a kapitányuk leírása fogott meg. Hasonló lehet, mint én, gondoltam akkor. Ezek után eltökéltem, hogy bármibe kerüljön is, én be fogok jutni a hatodik osztagba. Ezért jelentkeztem a shinigami akadémiára, hogy valóra váltsam az álmom. Reszkess, hatodik osztag, jövök!
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Yuina Michiko Cl0te16000/30000Yuina Michiko 29y5sib  (16000/30000)

Yuina Michiko _
TémanyitásTárgy: Re: Yuina Michiko   Yuina Michiko EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 1:36 am

Konnichiwa! Yuina Michiko Happywaveplz_www.kepfeltoltes.hu_

Nos, hogy tartsam, a gonosz moderátor néni formámat, rögtön ismertetném veled azokat a hibákat, amiket véltem felfedezni:

-Szóismétlés! Igen, erre vagyok a legallergiásabb... igaz, az előtöridben nem volt túl sok, de épp elég volt ahhoz, hogy észrevegyem... Szinte már az első mondatokban... (pl.: "viszont, viszont") Simán lehet helyettesíteni, mondjuk az "ugyanis", "ám", "de" szavakkal is!

-Sok párbeszéd, kevés cselekvés! Úgy gondolom, hogy az előtörténet azért előtörténet, hogy ebben elmesélhesd mik TÖRTÉNTEK veled, nem pedig a fölös párbeszédekkel telítsük a sztorit... ettől szerintem csak unalmassá teszed az egészet... vagy, ha mindenáron dialógusokat akarsz folytatni, írj hozzá eseményeket is! (pl. -Most ide azt írod, amit az egyén beszél! - itt pedig leírod szépen, hogy abban a percben hogyan viselkedik, mit csinál és stb...)

-Kevés vaker, sok enter! Igen, és általában ebbe a hibába szoktak beleesni az újoncok... Annak nincs sok értelme, hogy megállás nélkül az entert püfölöd, ezzel csak az jön le, hogy még kevesebbnek tűnik az előtörid!


Úgy gondolom, többet is tudnál mesélni a múltadról... Tudod, itt annak örülünk, ha van mit sztoriznod, szeretjük mi moderátorok olvasgatni az igényes, és érdekes előtörténetek. Ha adhatok ötletet, szerintem azt is beleírhatod a töridbe, hogy hogy sikerült bejutnod az akadémiára, eddig mit tanultál, az akadémia maga... mindent írj bele, amit fontosnak tartasz... Akár azt is lepötyögheted, hogy mégis miért volt olyan rossz a helyzeted a nevelő szüleiddel...
Remélhetőleg a következő nekifutásod eredményesebb lesz, ugyanis sajnálatos módon ezt az előtörténetet egyelőre E L U T A S Í T O M!!
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yuina Michiko Cl0te2500/5000Yuina Michiko 29y5sib  (2500/5000)

Yuina Michiko _
TémanyitásTárgy: Re: Yuina Michiko   Yuina Michiko EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 1:48 am

Yuina Michiko írta:
Név: Yuina Michiko
Kaszt: Shinigami, Akadémiai diák
Nem: nő
Kor: 11
Felszerelések: a shinigami-kardján és egyszerű legyezőjén kívül semmi különösebb, max a nyaklánc, amit két éve visel
Születési dátum: 1994. 10. 29
Kinézet: Harcos-alkatú, vonásai ridegséget, keménységet tükröznek, arca mondhatjuk, hogy szép, szeme tengerkék, átható, rideg tekintetű, hajzuhataga éjfekete, fenékaljig érő, csigákba göndörödő. Ruhája egy átlagos shinigami- tanonc egyenruhában szeret lenni, megrögzött szabálymániás.
Shinigami: Yuina Michiko
Zanpakuto neve: Yuzuki Hikari
Zanpakuto fajtája: fény-típusú
Zanpakuto shikaia: nincs a markolatának keresztvasa, a markolat két végéből fut egy-egy penge, a markolaton holdmintázat
Zanpakuto támadása: „Süvölts, Yuzuki Hikari (Holdfény)!” A hold szellemi energiáját alakítja át vakító fényű elektromos gömbbé, ami kisebb robbanást eredményez. De ezek végrehajtására Yuina még nem képes. Hollowwal még nem harcolt, ezért még nem tudja alkalmazni a kardja képességeit, de nem szándékozik összefutni egy csinos kis hiollowwal, előbb el kell végeznie a sulit:)

Előtörténet: Nevelőszülők neveltek, a nevem Yuina Michiko. A bátyámat is ők nevelték, ő viszont tizennyolc évesen lelécelt. Nekem viszont elegem lett, hogy a nevelőszüleim folyton vitatkoztak miattam, mert a nyakukra maradtam. A vitájuk állandóan körülöttem forgott, utáltam, hogy folyton egymásnak ugrottak, ezért szöktem meg. Igen, a nagybátyám nevelt minket, szüleink autóbalesetben meghaltak. Viharos éjszakán szöktem meg otthonról, marhára nem foglalkoztatott a villámlás, esőzuhogás. Kiugrottam az ablakon, két métert estem, nem igazán zavart, max egy kicsit megrándult a bokám. Előtte is ugráltam már ki az ablakon, nem szokatlan nekem. Elegem lett az otthoni zajokból, így a bátyámhoz akartam menni. Átrohantam az úttesten, figyelmetlen kislány voltam akkor. Erős fény villant a szemembe, kocsi motorjának hangja, amire még emlékszem. Akkor egy egyszerű, fehér póló, és egy barackszínű, lábszárközépig érő habszoknya, fehér cipő volt rajtam, és a nyakamban a medál, amit a bátyámtól kaptam egy születésnapomra. Csak ezek azok, amikre emlékszem.

- Hagyj már békén! – morgom, mert utálom, ha piszkálnak.
- Jé ez él!
- Hülye, itt senki sem él, fogd már fel végre!
- Jól van, na, de hát itt morog valamit a kicsike!
- Igen, és ami azt illeti, nagyon csinos. De ha megnézed, olyan, mint a tömör jég.
- Befogtátok végre, hagyjatok már békén! – emelem fel a hangom, miközben felülök.
- Üdv a Rukongai-ban, kislány! – hadoválta a másik, nagyon nem érdekel.
- Aha, üdv, jégkisasszony! – helyeselt a másik, megjegyzem, marhára nem érdekel.
- Jé, te pont olyan rideg vagy, mint amilyen az a…
- Fogd be, nem érdekel, hogy kihez vagy mihez akarsz hasonlítani! – kezdem elveszteni a türelmem.
- Csak említeni szerette volna, hogy tökéletes shinigami válna belőled – jegyezte meg a másik. Nem tudják felfogni, hogy engem nem érdekel? Habár, lehet, hogy az évek során magam köré kialakított jégpáncélt akarják feltörni, hahaha, bele fog törni a bicskájuk. Szépen elbeszélgettünk a shinigamikról, közben maradt a ridegségem és távolságtartásom. Bocs, elvesztettem az emberekbe vetett bizalmat, szóval nehéz lesz visszaszerezni a régi önmagam. Aztán szó esett a hatodik osztagról, de leginkább a kapitányuk leírása fogott meg. Hasonló lehet, mint én, gondoltam akkor. Ezek után eltökéltem, hogy bármibe kerüljön is, én be fogok jutni a hatodik osztagba. Ezért jelentkeztem a shinigami akadémiára, hogy valóra váltsam az álmom. Igaz, azt mondták ezek a lököttek, hogy Kuchiki még a kapitány, de ha rosszul tudják, és mást fogok tapasztalni, megkapják a magukét. Mármint Aro és a hülye haverjai. Az akadémiába sikeresen bejutottam, úgy látszik, jól jött a tapasztalat, és az erőfejlesztés Aroval és társaival. Az akadémia szerintem csodálatosan néz ki, csak az első évem és a többi év is olyan szép legyen, mint a suli.Reszkess, hatodik osztag, jövök!
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yuina Michiko Cl0te2500/5000Yuina Michiko 29y5sib  (2500/5000)

Yuina Michiko _
TémanyitásTárgy: Re: Yuina Michiko   Yuina Michiko EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 1:55 am

Yuina Michiko írta:
Yuina Michiko írta:
Név: Yuina Michiko
Kaszt: Shinigami, Akadémiai diák
Nem: nő
Kor: 11
Felszerelések: a shinigami-kardján és egyszerű legyezőjén kívül semmi különösebb, max a nyaklánc, amit két éve visel
Születési dátum: 1994. 10. 29
Kinézet: Harcos-alkatú, vonásai ridegséget, keménységet tükröznek, arca mondhatjuk, hogy szép, szeme tengerkék, átható, rideg tekintetű, hajzuhataga éjfekete, fenékaljig érő, csigákba göndörödő. Ruhája egy átlagos shinigami- tanonc egyenruhában szeret lenni, megrögzött szabálymániás.
Shinigami: Yuina Michiko
Zanpakuto neve: Yuzuki Hikari
Zanpakuto fajtája: fény-típusú
Zanpakuto shikaia: nincs a markolatának keresztvasa, a markolat két végéből fut egy-egy penge, a markolaton holdmintázat
Zanpakuto támadása: „Süvölts, Yuzuki Hikari (Holdfény)!” A hold szellemi energiáját alakítja át vakító fényű elektromos gömbbé, ami kisebb robbanást eredményez. De ezek végrehajtására Yuina még nem képes. Hollowwal még nem harcolt, ezért még nem tudja alkalmazni a kardja képességeit, de nem szándékozik összefutni egy csinos kis hiollowwal, előbb el kell végeznie a sulit:)

Előtörténet: Nevelőszülők neveltek, a nevem Yuina Michiko. A bátyámat is ők nevelték, ő viszont tizennyolc évesen lelécelt. Nekem viszont elegem lett, hogy a nevelőszüleim folyton vitatkoztak miattam, mert a nyakukra maradtam. A vitájuk állandóan körülöttem forgott, utáltam, hogy folyton egymásnak ugrottak, ezért szöktem meg. Igen, a nagybátyám nevelt minket, szüleink autóbalesetben meghaltak. Viharos éjszakán szöktem meg otthonról, marhára nem foglalkoztatott a villámlás, esőzuhogás. Kiugrottam az ablakon, két métert estem, nem igazán zavart, max egy kicsit megrándult a bokám. Előtte is ugráltam már ki az ablakon, nem szokatlan nekem. Elegem lett az otthoni zajokból, így a bátyámhoz akartam menni. Átrohantam az úttesten, figyelmetlen kislány voltam akkor. Erős fény villant a szemembe, kocsi motorjának hangja, amire még emlékszem. Akkor egy egyszerű, fehér póló, és egy barackszínű, lábszárközépig érő habszoknya, fehér cipő volt rajtam, és a nyakamban a medál, amit a bátyámtól kaptam egy születésnapomra. Csak ezek azok, amikre emlékszem.

- Hagyj már békén! – morgom, mert utálom, ha piszkálnak.
- Jé ez él!
- Hülye, itt senki sem él, fogd már fel végre!
- Jól van, na, de hát itt morog valamit a kicsike!
- Igen, és ami azt illeti, nagyon csinos. De ha megnézed, olyan, mint a tömör jég.
- Befogtátok végre, hagyjatok már békén! – emelem fel a hangom, miközben felülök.
- Üdv a Rukongai-ban, kislány! – hadoválta a másik, nagyon nem érdekel.
- Aha, üdv, jégkisasszony! – helyeselt a másik, megjegyzem, marhára nem érdekel.
- Jé, te pont olyan rideg vagy, mint amilyen az a…
- Fogd be, nem érdekel, hogy kihez vagy mihez akarsz hasonlítani! – kezdem elveszteni a türelmem.
- Csak említeni szerette volna, hogy tökéletes shinigami válna belőled – jegyezte meg a másik. Nem tudják felfogni, hogy engem nem érdekel? Habár, lehet, hogy az évek során magam köré kialakított jégpáncélt akarják feltörni, hahaha, bele fog törni a bicskájuk. Aro tisztára olyan, mintha a bátyám lenne, Kohaku és a többiek pedig nem igazán vannak néha topon agyi sziten. Rengeteget lehet velük szórakozni. A legérdekesebb, hogy Aroval folyton mi szereztük be a kaját, és mindig összetűzésbe kerültünk az idősebbekkel. Igazán vicces volt, bár én mindig ridegséget igyekszek mutatni a társaság felé, mi csak csaat módjára együtt működtünk. Aro és Kohaku ragasztotta rám a "jégkisasszony" becenebvet.Szépen elbeszélgettünk a shinigamikról, közben maradt a ridegségem és távolságtartásom. Bocs, elvesztettem az emberekbe vetett bizalmat, szóval nehéz lesz visszaszerezni a régi önmagam. Aztán szó esett a hatodik osztagról, de leginkább a kapitányuk leírása fogott meg. Hasonló lehet, mint én, gondoltam akkor. Ezek után eltökéltem, hogy bármibe kerüljön is, én be fogok jutni a hatodik osztagba. Ezért jelentkeztem a shinigami akadémiára, hogy valóra váltsam az álmom. Igaz, azt mondták ezek a lököttek, hogy Kuchiki még a kapitány, de ha rosszul tudják, és mást fogok tapasztalni, megkapják a magukét. Mármint Aro és a hülye haverjai. Az akadémiába sikeresen bejutottam, úgy látszik, jól jött a tapasztalat, és az erőfejlesztés Aroval és társaival. Az akadémia szerintem csodálatosan néz ki, csak az első évem és a többi év is olyan szép legyen, mint a suli. Elsődleges célomnak tekintem, hogy a zanpakutomat megismerjem igazán, hogy összhangban legyek vele a harcok során, és igyekszem kerülni a csinos Menosokat, semmi kedvem összefutni velük, amit hallottam ezekről az undormányokról, eléggé elvették a kedvem. Most teljes erőbedobással koncentrálok a tanulásra, hogy valóra váljon az álmom.Reszkess, hatodik osztag, jövök!
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yuina Michiko Cl0te2500/5000Yuina Michiko 29y5sib  (2500/5000)

Yuina Michiko _
TémanyitásTárgy: Re: Yuina Michiko   Yuina Michiko EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 2:09 am

Yuina Michiko írta:
Yuina Michiko írta:
Yuina Michiko írta:
Név: Yuina Michiko
Kaszt: Shinigami, Akadémiai diák
Nem: nő
Kor: 11
Felszerelések: a shinigami-kardján és egyszerű legyezőjén kívül semmi különösebb, max a nyaklánc, amit két éve visel
Születési dátum: 1994. 10. 29
Kinézet: Harcos-alkatú, vonásai ridegséget, keménységet tükröznek, arca mondhatjuk, hogy szép, szeme tengerkék, átható, rideg tekintetű, hajzuhataga éjfekete, fenékaljig érő, csigákba göndörödő. Ruhája egy átlagos shinigami- tanonc egyenruhában szeret lenni, megrögzött szabálymániás.
Shinigami: Yuina Michiko
Zanpakuto neve: Yuzuki Hikari
Zanpakuto fajtája: fény-típusú
Zanpakuto shikaia: nincs a markolatának keresztvasa, a markolat két végéből fut egy-egy penge, a markolaton holdmintázat
Zanpakuto támadása: „Süvölts, Yuzuki Hikari (Holdfény)!” A hold szellemi energiáját alakítja át vakító fényű elektromos gömbbé, ami kisebb robbanást eredményez. De ezek végrehajtására Yuina még nem képes. Hollowwal még nem harcolt, ezért még nem tudja alkalmazni a kardja képességeit, de nem szándékozik összefutni egy csinos kis hiollowwal, előbb el kell végeznie a sulit:)

Előtörténet: Nevelőszülők neveltek, a nevem Yuina Michiko. A bátyámat is ők nevelték, ő viszont tizennyolc évesen lelécelt. Nekem viszont elegem lett, hogy a nevelőszüleim folyton vitatkoztak miattam, mert a nyakukra maradtam. A vitájuk állandóan körülöttem forgott, utáltam, hogy folyton egymásnak ugrottak, ezért szöktem meg. Igen, a nagybátyám nevelt minket, szüleink autóbalesetben meghaltak. Viharos éjszakán szöktem meg otthonról, marhára nem foglalkoztatott a villámlás, esőzuhogás. Kiugrottam az ablakon, két métert estem, nem igazán zavart, max egy kicsit megrándult a bokám. Előtte is ugráltam már ki az ablakon, nem szokatlan nekem. Elegem lett az otthoni zajokból, így a bátyámhoz akartam menni. Átrohantam az úttesten, figyelmetlen kislány voltam akkor. Erős fény villant a szemembe, kocsi motorjának hangja, amire még emlékszem. Akkor egy egyszerű, fehér póló, és egy barackszínű, lábszárközépig érő habszoknya, fehér cipő volt rajtam, és a nyakamban a medál, amit a bátyámtól kaptam egy születésnapomra. Csak ezek azok, amikre emlékszem.

- Hagyj már békén! – morgom, mert utálom, ha piszkálnak.
- Jé ez él! - csodálkozik el Kohaku, bár az első találkozáskor még nem tudtam, melyikük kicsoda.
- Hülye, itt senki sem él, fogd már fel végre! - világosítja fel nem éppen a legmegfelelőbb módszerrel Aro.
- Jól van, na, de hát itt morog valamit a kicsike! - morogja duzzogó hangon Kohaku.
- Igen, és ami azt illeti, nagyon csinos. De ha megnézed, olyan, mint a tömör jég. - jellemez tökéletesen Aro. Aro fekete, kócos hajú, barna szemű, harcias típusú srác, kábé tizenöt éves, és nem a hidegvéréről híres. Sokkal inkább forró fejjel megy a falnak.
- Befogtátok végre, hagyjatok már békén! – emelem fel a hangom, miközben felülök.
- Üdv a Rukongai-ban, kislány! – hadoválta a másik, nagyon nem érdekel.
- Aha, üdv, jégkisasszony! – helyeselt a másik, megjegyzem, marhára nem érdekel.
- Jé, te pont olyan rideg vagy, mint amilyen az a…
- Fogd be, nem érdekel, hogy kihez vagy mihez akarsz hasonlítani! – kezdem elveszteni a türelmem.
- Csak említeni szerette volna, hogy tökéletes shinigami válna belőled – jegyezte meg a másik. Nem tudják felfogni, hogy engem nem érdekel? Habár, lehet, hogy az évek során magam köré kialakított jégpáncélt akarják feltörni, hahaha, bele fog törni a bicskájuk. Aro tisztára olyan, mintha a bátyám lenne, Kohaku és a többiek pedig nem igazán vannak néha topon agyi sziten. Rengeteget lehet velük szórakozni. A legérdekesebb, hogy Aroval folyton mi szereztük be a kaját, és mindig összetűzésbe kerültünk az idősebbekkel. Igazán vicces volt, bár én mindig ridegséget igyekszek mutatni a társaság felé, mi csak csaat módjára együtt működtünk. Aro és Kohaku ragasztotta rám a "jégkisasszony" becenebvet.Szépen elbeszélgettünk a shinigamikról, közben maradt a ridegségem és távolságtartásom. Bocs, elvesztettem az emberekbe vetett bizalmat, szóval nehéz lesz visszaszerezni a régi önmagam. Aztán szó esett a hatodik osztagról, de leginkább a kapitányuk leírása fogott meg. Hasonló lehet, mint én, gondoltam akkor. Ezek után eltökéltem, hogy bármibe kerüljön is, én be fogok jutni a hatodik osztagba. Ezért jelentkeztem a shinigami akadémiára, hogy valóra váltsam az álmom. Igaz, azt mondták ezek a lököttek, hogy Kuchiki még a kapitány, de ha rosszul tudják, és mást fogok tapasztalni, megkapják a magukét. Mármint Aro és a hülye haverjai. Az akadémiába sikeresen bejutottam, úgy látszik, jól jött a tapasztalat, és az erőfejlesztés Aroval és társaival. Az akadémia szerintem csodálatosan néz ki, csak az első évem és a többi év is olyan szép legyen, mint a suli. Elsődleges célomnak tekintem, hogy a zanpakutomat megismerjem igazán, hogy összhangban legyek vele a harcok során, és igyekszem kerülni a csinos Menosokat, semmi kedvem összefutni velük, amit hallottam ezekről az undormányokról, eléggé elvették a kedvem. Most teljes erőbedobással koncentrálok a tanulásra, hogy valóra váljon az álmom.Reszkess, hatodik osztag, jövök!
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Yuina Michiko _
TémanyitásTárgy: Re: Yuina Michiko   Yuina Michiko EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 3:03 am

Huh... hát a sok idézős dolog, kicsit megijesztett, de végül rájöttem, hogy mit kell nézni. Very Happy

Szerintem így már nagyjából rendben van, tehát elfogadom.

Lélekenergiád: 2500
Szinted: 1.
Pénzed: 4000 ryou

Valamint, választhatsz 5, szintednek megfelelő kidout, az animében/mangában szereplők közül, amiket majd fel kell tüntetned az adatlapodon.

Üdv köztünk, kellemes játékot! ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Yuina Michiko _
TémanyitásTárgy: Re: Yuina Michiko   Yuina Michiko Empty

Vissza az elejére Go down
 

Yuina Michiko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Shinigami tanonc-