-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Yamato Katsurou

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Yamato Katsurou
Vaizard
Vaizard
Yamato Katsurou

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 30
Age : 28
Tartózkodási hely : Mindig máshol :| || Karakura Town
Registration date : 2009. Jul. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yamato Katsurou Cl0te11500/15000Yamato Katsurou 29y5sib  (11500/15000)

Yamato Katsurou _
TémanyitásTárgy: Yamato Katsurou   Yamato Katsurou EmptyHétf. Júl. 20, 2009 2:38 am

Név: Yamato Katsurou
Kaszt: Vaizard (van engedélyem)
Nem: Férfi
Kor: 139 (20nak néz ki)
Kinézet: Körülbelül 234 centi magas, az egyik szeme fehér, a másik vörös, a haja elöl barnás és rövid, hátul pedig föl van fogva és nagyon hosszú rastába van fonva és különböző színűek. A szemei körbe kivannak sminkelve és három csillag szerű jel van a bal szeme alatt. A maszkjából hosszú tüskék állnak ki és hátul derékig érő vastag szálak vannak.
Jellem: Kedves, általában félénk és csöndes, de, ha már sikerült valahova beilleszkednie jár a szája rendesen. Erőszeretettel káromkodik.
Zanpakuto Neve: Dzsakkaru Kiba (Sakál Agyar)
Zanpakuto: Egy hosszú görbe kard, ami mind a két oldalán éles
Parancsszó: Kurau Uva, Dzsakkaru Kiba! (Fald fel, Sakál Agyar!)
Shikai: A kard markolatából egy újabb penge nő ki, ellentétesen a másikkal, mindkét penge recés lesz és a markolatán egy kis kerek kúp védi Yamato kezét. Majd mikor ez a folyamat végbe megy a kard megduplázódik. A Shikaija előnye a dupla penge, valamint az, hogy a kerek tányér szerű kúpok, letudnak válni és védelmezni illetve támadni tudnak, ugyanis, amint azok leválnak apró pengék ezrei nőnek ki rajtuk.
Shikai Támadások:

-Oikakeru! (Üldözd!) -erre a parancsra válnak le a tányérok a kardokról és forognak Yamato körül. A két tányért a használója a gondolataival tudja irányítani.

-Dzsakkaru Cume (Sakál Karom) -a kardon lévő relikviák vörösen izzani kezdenek, majd a használója képes pusztán a kardok suhintásával vágás nyom szerű, vörös lövedékeket kilőni.

Felszerelés: A Zanpakutoja, egy basszus gitár, valamint nagy ritkán egy-egy cigis doboz.

Előtörténet:


A fekete hajú lány még mindig szemléli a papírt, miközben a mellette ülő lány a fiúra koncentrál és faggatja. A háttérben megbújó másik férfi pedig, aki szintén a két lány társa, csak gúnyos, szúrós tekintettel néz rá az ülő fiúra.
Már éppen a vége felé jár a papírnak a lány és eddig nem talált semmi megbocsáthatatlant. Majd ő is feltesz neki pár kérdést vele kapcsolatban.
-Dohányzol?
-Hát, ha megtehetem igen.
-Akkor jó. Gyakran káromkodsz?
-Csak, ha rosszul kelek, illetve, ha fölbosszantanak, de akkor erőszeretettel.
-Értem.
-Miért lényeges ez?
-Semmi-semmi. -a lány kicsit zavartan tekint vissza a papírra, majd mikor a végére ér hátra megy a barátaival tanakodni.
-Valami gond van?
-Neked kuss legyen! -szólalt meg hátulról a férfi, majd egybe gyűlve sugdolózni kezdtek
-... -hallgatott el a széken ülő fiú, majd elkezdett körülnézni. Mindenhol rendetlenség, kosz, kész felfordulás, mintha soha nem takarítottak volna.
Eközben a három személy tovább tanakodik.
-A fenébe... Fogalmam sincs, hogy mit kérdezzek.
-Nekem sem, soha nem csináltunk még ilyet.
-Á faszom, mi a repedt saroknak faggassuk már ezt a buzit!?
-Lehet alá kéne vetni valami tesztnek?
-Akarod, hogy bekúrjak neki egy baszott nagyot? Ha felkel átment, ha nem ott marad. Szerintem jó lehetőségek.
-Nem, azért ennyire drasztikusak nem leszünk.
-Hmm...És, ha kipróbálnánk, hogy kibír-e velünk egy napot?
-MICSODA?! A faszom se akar egy napon át ezzel e kis gecivel együtt lenni!
-Jajj Masaki, nyughass már le!
-Te fogd be Shun!
-Mi az, hogy én fogjam be?! te kezdtél el már megint hisztizni!
-Hisztizett a jó vén ku*va anyád! Csak még a faszomon lévő szőr is égnek állt Shiori ötletétől!... -még egy darabig szidják egymást, majd az idáig feszülten ülő férfi föláll a helyéről és oda megy a másik háromhoz.
-Ömm bocsesz...
-Mi a f*sz van?
-Ha kibírok egy napot veletek akkor bevesztek?
-Hát, ha mindenkinek megfelel így...?
-Nekem meg!
-...
-Maaaas!
-Jól van, jól van...picsába már... Ha kibírod itt egy napig örökös raktártöltelékké válsz te is.
-Remek! Nagyon köszönöm!
-De van egy olyan érzésem, hogy azt fogod kívánni, bárcsak be sem léptem volna ide...!
-Ugyan...Engem semmi nem tudna erre késztetni.
-No azt majd meglátjuk faszom öccse! -a két férfi villámokat szórva tekintett egymásra, majd mindketten sértődötten hátat fordítottak.
-Gyere megmutatom addig is az ideiglenes szobád. -szólt a Shiori néven megszólított lány, majd elvezette egy, még az előző helynél is mocskosabb szobához.
-Köszönöm.
-Nincs mit. Érezd magad otthon. -szólt a lány, majd elsietett a dolgára. Eközben a fiú körülnézett a szobának nevezett, hurrikán járta teremre, majd megpróbált valami fekvő alkalmatosságot keresni magának.
Másnap arra riadt fel, hogy valaki üvöltözik megállás nélkül. Gyorsan föl is kelt, hogy ráordítson, mivel, ha őt nem hagyják aludni, akkor elég morcosan viselkedik.
-MI A KÚRVA ISTEN FOLYIK ITT?! -rivallott ki, majd meglátta Masakit.
-TE MEG MI A FASZT ÜVÖLTÖZÖL ITT? HÚZD VISSZA A POFÁDAT ANYÁD LYUKÁBA!
-NEKEM TE NE MOND MEG MIT CSINÁLJAK! -ment oda Masaki elé buldózer módjára. -KÜLÖNBEN IS MI A SZART ÜVÖLTÖZÖL KORA REGGEL?!
-ELFOGYOTT A CIGIM TE, BUZI VAIZARD UTÁNZAT!
-CSAK ENNYI?! -kérdezte gyorsan a férfi, majd előkotorászott a zsebéből egy doboz cigarettát. -NESZE BAZDMEG!
-KÖSZ, BAZDMEG!
-NINCS MIT, KÚRVA ANYÁD! -fordult meg a fiú, majd bevágta az ajtót maga mögött. Megpróbált volna visszaaludni, de sikertelenül próbálkozott. Fölkelt ezúttal már higgadt módon és megnézte az emeltet. Fölérve meglátta, hogy az egyik ajtó nyitva van. Az ajtóról kiderült, hogy az csakis Masaki szobája lehet, de érdekes módon más tartózkodott benne. Shiori volt az és valami után matatott az ágy alatt.
-Bocsi. -kopogott be, majd belépett. -Mit keresel?
-Nem találom a kedvenc könyvem. -nézett rá könnyes szemekkel. -Pedig pont most tartottam a legizgalmasabb résznél.
-Mi volt a címe?
-Fekete tőr testvériség. -szipogott tovább mire, a fiú csak kedvesen mosolygott, leszaladt a saját szobájába, majd visszatért egy könyvvel a kezében.
-Ez lenne az?
-IGEEEEN! -kiáltott fel örömében a lány.
-Nekem is ez az egyik nagy kedvencem, oda adom neked. Én már kiolvastam. -szólt, majd távozott a szobából és indult tovább körülnézni.
Aznap még találkozott érdekes személyekkel, de azért részben barátra is lelt egy Tedeko nevű Vaizard személyében. Majd már éppen éjfélt ütött az óra, mikor kihívták a fiút. Az előcsarnoknak nevezett helyiségbe. Ami elég különös, ugyanis egy raktárról beszélgetünk. Már mindenki, aki ott élt ott várta őt. Masaki oda állt elé és furcsán grimaszolva kezdte el kinyögni a száján.
-G-gratulá... Gratulá... Gratuláááá...
-Fú te, ha ezt befejezed esküszöm pezsgőt bontok!
-KUSS LEGYEN!
-Gyerünk Masaki! Megbeszéltük, ha nekünk lesz igazunk, te neked kell csinálnod!
-ku*va életbe, nem meg mondtam, hogy kuss legyen?! Na szóval... Gratulálunk Yamato,...hogy kibírtad ....egy napig... itt velünk...Mától te is ...itt lakhatsz... a raktárban... velünk... örökre...
-ÉLJEEEN! -kiáltott föl a fiú, majd hátba veregette Masakit.
-DE ETTŐL MÉG NEM BÍROM A BUZERÁNS FEJEDET!!!
-Hidd el...A szívemből szólok, mikor azt mondom..én sem a tiédet.
-A ku*va ANYÁDAT, MAJD MINDJÁRT MEGMUTATOM KIVEL SZÓRAKOZZÁL, TE KIS FASZRÁGÓ!
-Tudom már a választ, úgyhogy feleslegesen fárasztod magad!
-NE SZÓLJÁL VISSZA, BAZDMEG! -kezdtek el ismét verekedni egymással, majd egészen addig fajult a dolog míg Masaki fejére nem esett egy hatalmas törmelék, ami már egy ideje mozgolódott a falban.


A hozzászólást Yamato Katsurou összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 05, 2010 7:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Yamato Katsurou _
TémanyitásTárgy: Re: Yamato Katsurou   Yamato Katsurou EmptyHétf. Júl. 20, 2009 6:56 am

A káromkodás magas fokát láthattam itt, s már az is becsülendő, hogy túléltél egy napot a Vaizardokkal! Very Happy Így nem tehetek mást, mint ELFOGADOM ezt az előtörténetet!

Lélekenergiád 10000, kezdőtőkéd 4000 ryou, valamint választhatsz öt szintednek megfelelő kidou-t a mangában/animében megtalálhatók közül, amiket fel is tüntethetsz elkészített adatlapodon.

Üdv köztünk, további jó játékot! Wink
Vissza az elejére Go down
 

Yamato Katsurou

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Vaizard (már nem választható)-