-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 ,,A vér kötelez" //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Cl0te45500/65000,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2009 2:53 am

*Arcán átfutó vigyora árulkodik arról, hogy feltűnt neki a vezér meghökkenése, és, bár elhajol pengéje elől ellenfele, legalább sikerült kizökkentenie a másikat... Az utolsó pillanatban aztán meggondolja magát, és ő maga is kicsit arrébb céloz fegyverével, hogy ne sebesítse meg egyelőre a férfit - hiszen előbb még meg akarja tudni tőle, mi a fenét akarhat ez a bukott klán a shinigamiktól. Pontosabban szólva azt tudja, mit akarnak tőlük, azt azonban nem, hogy miért...
Egyébként is egyértelműen nyerésre áll, legalábbis ő maga úgy érzi. És a látszat is erre utal, hiszen pusztán néhány centiméter távolságnyira van kardjának hegye a vezér torkától - bármikor leszúrhatná, ha akarná...*
- Még egyszer megkérdezem, utoljára... Miért akartok kiirtani minket?
*Szólal meg higgadtan, tekintetét le nem véve ellenfeléről, hiszen ki tudja, miket tartogat még tarsolyában. Aztán a férfi beszélni kezd...*
- No, végre valamiben egyetértünk...
*Kicsit változtat a markolat fogásán, és közelebb csúsztatja a pengét ellenfelének nyakához, ahogy tovább hallgatja a rekedt mormolást. Gyanakodva húzza fel szemöldökét az utolsó mondat hallatán; nem tudja mire vélni a vezér túlzott magabiztosságát. Hiszen bármelyik pillanatban a halálba küldhetné, ő azonban mégis úgy beszél, mintha fordított lenne a helyzet...*
- Álomkép? Ezt neki!
*Veszti el végül türelmét a gonosz mosoly láttán, és lendületesen suhint egyet zanpakutójával. A csapás a vezér torkát lett volna hivatott elvágni, azonban ekkor váratlan dolog történik: egy pillanat alatt füstté válik és eltűnik... Akane pedig csak a levegőt szelheti már ketté.
Arcán leplezetlen értetlenséggel néz a tető irányába, ahol ismét megjelenik ellenfele. Nem tud azonban sokáig gondolkozni a mikénteken, mivel ekkor fejébe hasít a halk füttyszó... Ami számára még fülsiketítőbb, mint egyébként, mivel shikai-a miatt hangosabban és élesebben hallja a hangot.
Önkéntelenül is fejéhez kap szabad kezével, a hirtelen mozdulat miatt viszont ezúttal oldalába hasít bele a fájdalom. Sebei súlyosabbnak bizonyulnak, mint eddig gondolta - lassan, de biztosan folyik minden szerzett vágásából a vér... Valamit tennie kell, méghozzá minél gyorsabban...*
- Bakudou 59: Kurenai ribon!
*Szólal meg, miután fél tenyerét sebeire helyezi, majd hangosan felszisszen, ahogy a vörös szalagok beleivódnak a sérülésekbe. Hiába, bármennyiszer is alkalmazza ezt a technikát, sosem fogja megszokni az ezzel járó következményeket...
Ezalatt nem is tud rendesen figyelni ellenfelére, aki köré hamarosan odacsoportosulnak szolgái.*
~ Mit terveznek?! ~
*Figyeli kissé riadtan a nagy előkészületeket, miközben kezét még mindig sebeire szorítja. Fontolgatja, hogy megpróbálja-e szétrobbantani a társaságot egy újabb kidou-val, azonban hamarosan elveti az ötletet. Hiszen egymaga sajnos nem ér sokat öt erős ellenfél ellen, hiába kapitányi szintű...*
- Mi a...?!
*Csúsznak ki száján a szavak akaratlanul is, ahogy a vakító fényoszlop megjelenik a horizonton. Mégsem tesz egyelőre semmit, csak várja, hogy végre befussanak a többiek is...*
Vissza az elejére Go down
Oshiro Ito Mamoru
5. Osztag
5. Osztag
Oshiro Ito Mamoru

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 21
Age : 33
Tartózkodási hely : Rózsakert
Registration date : 2009. Jun. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Cl0te7000/15000,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 6:39 am

Mamoru összeszorított fogakkal várta, hogy végre megjelenjenek a zanpakutouja pengéjén a fehér cseppek. Tudta hogy nincs sok ideje, főleg, hogy ellenfele újabb mesterkedésbe kezdett. Ő Azonban ezt kénytelen volt tétlenül végignézni, nehogy nagyobb kárt tegyen magában azzal, ha csak meggondolatlanul elé veti magát. Nem hagyta magát kihozni a sodrából még akkor sem, mikor a férfi a lábai elé köpött.
*Szóval ők is shinigamik voltak...* -szűrte le az információfoszlányt a félmondatból Mamoru. *Ilyen attitűddel nem is csodálom, ha nem találtak hosszú távon elnéző felsővezetést...* -pillantott megint a kardjára, ami időközben már készen állt arra, hogy enyhítse a térdében hasogató fájdalmat. Arra nem volt ideje hogy teljesen rendbehozza magát, így meg kellett elégednie egy felszínes érzéstelenítéssel. Majd ha vége lesz ennek az egésznek akkor rendesen helyrerakja a kiugrott térdét.
Épphogy a kard pengéjét a térdéhez érintette, ellenfele máris támadásba lendült az újonnan megidézett fegyverével. Szörnyen gyorsnak kellett lennie, hogy elkerülje a hatalmas vasgolyó suhintását. Ha az eltalálja kétséges, hogy képes lesz meggyógyítani magát... Azonban azzal nem számolt hogy ez egy intelligens fegyver. A fenébe, pedig gondolhatta volna, hogy egy tekercsből megidézett kusarigama nem lehet holmi mezei fegyver. Figyelmetlenségének pedig újabb súlyos következményeként a visszakanyarodó fegyver megbénította, és védtelenné tette a további támadásokkal szemben. Minden erejével azon volt , hogy szabadon maradt kezével megpróbáljon megidézni egy kidout, amivel legalább távoltarthatja magától a férfit, míg kitalálja hogyan szabaduljon ki a lánc szorításából.
-Hadou no... -kiáltotta volna a kidou nevét, amint materializálódni kezdett a tenyerében a kék gömb, mikor hirtelen egy olyan fülsüketítő hangot hallott meg, amitől térdreesett. Kezéből azonnal eltűnt a félkész kidou és azt a füléhez szorítva próbálta némiképp enyhíteni a dobhártyáján érzett széthasító fájdalmat.
Felpillantott ellenfelére, aki meghallva a hangot, egy szempillantás alatt eldobta a kezében tartott lánc végét, amivel az előbb még magához próbált rántani és köddé vált. Mamoru nem értett mi történt. Amint újra csend lett, teljesen leblokkolva térdelt a földön. A mellkasáról csörögve a földre hulló lánc zörgése rázta vissza a valóságba.
-A csodába, még a végén meglép. -ugrott hirtelen talpra, de meg is tántorodott amint ránehezedett a sérült lábára. -Erre most nincs időm. -szisszent fel, és nézett körbe. Meglepetésére Eijit látta felbukkanni, aki látszólag nem szenvedett komolyabb sérüléseket. Ez némileg megnyugtatta Mamorut.
-Meg kell találnunk őket. -nézett elszántan a társára, majd szinte meg sem várva a válaszát összegyűjtötte erejét a villámtánchoz, és a kapitány energiáját követve megindult előre. Közel sem volt olyan gyors mint szokott lenni, mert sérült lába igencsak korlátozta a shunpo hatékony végrehajtásában. Így is nehezére esett minden egyes lépést megtenni, de nem volt idő holmi személyes kis fájdalmakkal foglalkozni, mikor a kapitány lehet hogy veszélyben van. Shinigamiként arra esküdött fel, hogy megvédi a lelkeket, és amikor felvették az ötödik osztagba újabb esküként megfogadta magának, hogy akár az élete árán is védelmezi a kapitányt.
Vissza az elejére Go down
Sukkecu Eiji
Különleges karakter
Különleges karakter
Sukkecu Eiji

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 89
Age : 32
Tartózkodási hely : Idegszanatórium
Registration date : 2009. Feb. 26.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Cl0te16000/30000,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 10:27 pm

* Személyiségváltozás MCCCCLLLXXXXIII. verzió

A mérgező füstben vakon tapogatózva szambázott szaggatott mozgással. Kezeit előre helyezve mozgatta ujjait görcsösen, miközben szájából több tonna nyál landolt a földön. Az sem érdekelte semmit sem lát, túl erős volt a vágya egy kis uzsonnára! Elvakult perceiben türelmetlenül pásztázza a terepet. Némi vörös foltot, pacát, sávot, csíkot, bármit keresve, de egyenlőre nyugtáznia kell a sikertelen szín vadászatot. Módosítva terveit elmeháborodott kuncogást produkál, miközben karjaival gesztikulál, melyek gondolkozását hivatottak hirdetni.
~ Oh, az én gyönyörű szemeim világa! Micsoda csodás húzás! Kár, hogy hasztalan játszadozás! Úgy sajnáloooom! Galád módon elrontom a móka rám eső részét, de sokkal jobban foglalkoztat a VÉRCSOPORTOD! Gyere szépen apucihoooz! Csak egy ici-pici vágáás, meg sem érzed! Becs szó!~
Ellenfele könnyedén kihasználva pillanatnyi mozdulatlanságát hátulról esik neki az őrült pokollakónak, aki arcán landoló vérét feje rángatózásával és tágra nyílt pupilláival fogadja. Némi remegés után lassú mozdulattal tornáztatja nyelvét, hogy elérje a számára oly finom ínyencséget, majd gyermeteg örömhangokat kiadva nyúl a pengéhez és két ujja segítségével távolítja el vállából.
-Micsoda édes kííín...Kipróbálja?- fordítja oldalra fejét természetellenes pózban kisebb fajta eszelős tekintet bevetésével, végül dudorászva fordul szembe áldozatával. Bizsergető remegéssel szorítja össze fejét tenyerei segítségével. Felettébb élvezi saját vére ízét. Kitombolva magát utánpótlás reményében mered rá félelemtől menekülő játszópajtására.
-Hova menekülsz édeeees? Még nincs kész a vacsoraaa!- pucsít be elpirulva. Reakció híján mesteri előadását félre teszi és könnyed tánclépésekkel iramodik füstmester után. A csúnya esést nőies kacajjal köszönti. Szinte kézközelben a cél, így fogait csikorgatva mereszti tekintetét a nyaki ütőérre. Azért ideje bőven maradt, hogy vércsoportját találgassa. Oda sem figyelve a bókok tömkelegére némi sikítozó kérdéssel fűszerezve, próbálkozik tenyerét a fekvő nyakára helyezni. Épp mire nyáltermelése eléri a maximumot köddé válik nyali-fali vacsija.
-Most muszáj volt?!- horgasztja le fejét és csalódottan rángatóznak szemei a kevés híján elért "célon" tartva kézfejét. -IGAZSÁGTALANSÁG!- kel ki magából nem bírva tovább korgó gyomrával, majd földre vetődve hisztériázik kicsit sem csendesen. Remekre szabott vergődését tiszttársa szavai verik tarkón, amin értelmes arckifejezéssel pislog. Észhez térve húzza ki magát, egy oszlop egyenességével.
~Ott-ott...lesz kaja...ráadásul sok!~ jegyzi meg mutatóujját rágcsálva. Természetesen sunyi, csendes, ártatlan belsőhanggal. Nem is hezitál. Sűrűn bólogatva a szöszkének, elkalandozva a vére elemzésén indul ő is kapitányuk felé. Fejben ódákat zengve felettese nevéről alakítja a hős szerelmest, művészi pózokat felvéve két shunpo lépés között.
~ Ah, az a nő! Természet csodás teremtménye, kinek már a neve is megdobbantja kőszívem! Akane, Akaneeee! ~
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Cl0te34000/45000,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 4:51 am

Jó ideje harcoltunk már ezzel az Oshiro taggal, de egy külső szemlélőnek úgy tűnhetett, hogy csak a csávó támadott, és én védekeztem. Gyakorlatilag erről is voltszó. Szerettem volna előbb megismerni a férfi erősségeit, és gyengéit. Az már kiderült, hogy igen erős, és nagyon is gyors volt ahhoz képest, ahogyan kinézett. Az is kiderült, hogy szefós kicsit szegényem, de ez a szakmájával járt úgy mond. Egy kellemetlen kis gyomros után kicsit cukkoltuk egymást. Nyilván mindketten fel akartuk húzni a másikat, mert ha valaki idegből harcol, és ne mésszel, akkor sokkal nagyobb a hibalehetőség, én pedig pontosan ezt akartam elérni. Viszont a jelenlegi szintemen nem lettem volna képes elbánni az Oshiro klán ezen tagjával, és ezért úgy döntöttem, hogy ideje shikaiba lépni. Nem sokkal ezután már kezemben ékeskedett jégcsapkardom, és a shikainak köszönhetően kissé lehűlt a levegő a környezetben, amitől kissé gyorsabb is lettem, hisz nekem a hideg kedvezett. A hideg adott erőt, abból merítettem a képességeimet, mindent arra alapoztam. Meg is indultam egy villámtánccal ellenfelem felé, hisz most rajtam volt a sor, és félúton megeresztettem egy fagyhullámot a tag felé, hátha hibázik, vagy valami, ám erre elég kevés volt az esély, az eddigi teljesítményét figyelembe véve.
Nem olyan sebesen, bár azért haladt a férfi felé a támadásom, én pedig nem sokkal lemaradva haladtam a fagyhullám mögött. Mikor célba ért, egy pillanatig azt hittem, hogy megvan, elkaptam, és már csak egy nagy jégkocka emlékeztet arra, hogy ott valamikor valaki mozgott, és élt, de nem ez történt. Az Oshiro csávó egyszerűen átugrotta, mintha valami egyszerű kerítés lett volna, vagy akármi. Nem hagytam annyiban a dolgot, ha már a shikaiom képessége ezúttal nem ért célba, én tovább harcolok. Villámgyorsan előtte teremtem, majd próbáltam megsebezni katanámmal, eredménytelenül. Sikerült mindent hárítania. Össze-vissza csapkodott kardjaival, szóval ahelyett, hogy én sebesítettem volna meg. Jópár kisebb vágást sikerült beszereznem, elsősorban a karjaimon. Nem voltak mély és halálos sebek, viszont tudtak akadályozni a harcban. Két csapás között elnéztem Zel fele, hogy hogyan boldogul, és láttam, hogy bizony Ő sem unatkozik, kiveszi a harcból a részét rendesen. Sajnos annak, hogy Zel felé néztem, meg is lett az ára. Iszonyatosan gyorsan mozgott a férfi, és mire észbe kaphattam volna, az a rohadék megvágta a lábam, ráadásul egy igen szerencsétlen helyen. Bár nem volt ez sem halálos, jelentősen csökkentette a támadásaim gyorsaságát, mert jóval lassabban tudtam mozogni, és fájt is rendesen.
- Te rohadék..! - csak ennyit tudtam kinyögni összeszorított fogaim között.
Válaszul csak egy vihogást kaptam. Nem is várhattam volna mást egy ilyen patkánytól, mint ez..
- Meglátjuk ki nevet a végén, féreg... - mondtam cseppet sem nyugodt hangon. Kezdett felhúzni a tag..
Befejezni a mondatot nem nagyon maradt időm, mert az az őrült egyből felém vágta az egyik katanáját. Nem tudtam, hogy rosszul célzott e, vagy valamilyen más dolog miatt, de nem sokkal a lábam előtt vágódott a tetőbe a fegyver. Kb 2 másodpercig néztem azt az átkozott fegyvert, de ennyi elég volt, hogy az iszonyatosan gyors csávó meglepjen. Magasan felugrott a levegőbe, majd fegyvereit X-alakban tartva támadott rám. Valamit ordítozott is a támadás nevéről, de nem értettem, meg nem is érdekelt. Az előbbi hibámból ismét védekeznem kellett. Ki kellett találnom valamit, hogy kikerüljem a férfit, és hogy esetleg vissza támadhassak neki. Többet nem hibázhattam, könnyen az életembe kerülhetett volna. Megfigyeltem, hogy az X-alakban tartott pengék izzanak. Ebből arra következtettem, hogy a férfi nem sokat láthatott az előtte zajló eseményekből, csak arra alapozta támadása sikerét, hogy igen gyors, és erős volt. Pillanatok alatt kellett kitalálnom valami épkézláb ötletet. Hamar meg is volt a terv, valamiért olyankor mindig könnyebben forog az ember agya, mikor az életéről volt szó. Lélekenergiát gyűjtöttem kezembe, majd egy pillanat alatt elvégeztem egy kidout.
- Hadou 50: Rei no kuron! - mondtam csendesen, majd klónomat megidéztem. Nem adtam neki semmi más feladatot, csak azt, hogy álljon az én helyemben, és hagyja magát megsemmisíteni. Egy gyors villámtánccal oldalra ugrottam, majd mikor becsapódott a klónomba a férfi, egy erőteljes fagyhullámot indítottam el felé. Ha sikerrel jár az akcióm, talán hidegre tehetem a csávót. Szó szerint "hidegre". Ám mikor a támadásommal járó köd eltűnt, észrevettem, hogy a tagnak sehol semmi nyoma.
~ Hát ez meg hova lett? - kérdeztem magamtól, majd meg is kaptam a választ. Éreztem, ahogy távolodik a reiatsuja, de még nem tűnt el, így tudtam követni. Éreztem, hogy Akane kapitány és a többi tiszt lélekenergiája is közeledik, szóval arra tartott a férfi. Utána eredtem, bár nem tudtam olyan gyorsan haladni a sérült lábam miatt, de lemaradni azért nem fogok.


A hozzászólást Watanabe Yuusuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 16, 2009 4:49 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Nov. 16, 2009 3:46 am

Hamarosan mindannyian ismét összegyűltök, s immár közösen szemlélitek a klán tevékenykedését. Lassan eloszlik az ezüstszín fény, de még mindig nem láttok semmit. Hirtelen hátborzongató ordítás rázza meg Soul Society ezen részét. Egy hatalmas lény sötét körvonalai kezdenek kirajzolódni, miközben az Oshirok alatt lévő épület zengő robajjal összeomlik. A füst miatt ismét csökken a látómező, ám új hangok ütik meg fületeket. Emberi sikoltások ezek, melyek az összedőlő épület felől szállnak. Tucatnyi fényvillanás után, végre megpillanthatjátok a szörnyűséget, amit az elvakult klán uszított Seireteire.

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Freak%20Monster


Valami torz keselyű-hiúz lénnyel találjátok szembe magatokat. Szemei smaragdzölden izzanak, óriási pofájából pedig vér csöpög alá. Groteszk látvány nyújthat, egy olyan dimenzióból, ahol nem igen ismerik a földi lényeket. Körülbelül tíz méter magas lehet, ezért már mérete is félelmet keltő. Azonban mg nem tesz semmit, csupán fenyegetően villogtatja íriszeit irányotokba. Ekkor egy emberi hang harsan a füstből. Túlvilági zengésétől mindannyiotok hátán feláll a szőr. Érzitek, hogy a hang tulajdonosa már nem nevezhető emberinek.

- Íme a rettenet, amely véget fog vetni a shinigamik hatalmának. - szól kacagva, majd egyetlen erőteljes suhintással eltünteti maga elől a füstöt. - Klánom tagjai „önként" adták életüket, ekképp táplálva a lényt. Ám mostani ereje még mind semmi ahhoz képest, amekkora lesz nem sokára. S én, mint a kiválasztott, vagyok az egyetlen, aki uralni tudja Őt.

Tébolyult tekintetében látszik, nem fog kegyelmezni egyikőtöknek se. Ebben a pillanatban villám csap le a felhők közül, pontosan a klánvezérbe. Viszont mégsem lélegezhettek fel, hisz' nem érhet ilyen szerencsétlen módon véget a férfi. Újabb fényvillanás tölti be a teret, s ezt követően a férfi kinézete is hasonlatossá válik hangjához. Bőre elkékül és egy harmadik szem jelenik meg homlokán. Vonásai eltorzulnak, alig emlékeztet már valami eredeti alakjára. Bizonyosan összeköttetésben áll a szörnnyel, ezért képes erre az átváltozásra. Töménytelen mennyiségű reiatsu fut végig a karján, aztán mélykék villámként hagyja el jobbját. Akane felé száll a sugár, mely dübörögve tépi fel maga alatt a talajt. Eközben a lény is mozgásba lendül és kitárva szárnyait a magasba lendül. Nagy lélegzetet vesz, aminek hatására az egyik közeli épület megadja magát, s szellemi részecskékre bomolva a keselyű-hiúz gyomrában állapodnak meg. Most már értitek mire célzott a vezér, amikor azt mondta; el tudja pusztítani ezt a dimenziót. A szörny szeme felcsillan, majd smaragdzöld tűzsugarat indít a még mindig ácsorgó tisztek felé. Feladatotok egyértelmű: ki kell iktatnotok a dögöt, hisz' a tébolyult Oshiro belőle nyeri saját erejét is. Amíg ezt nem teszitek meg, addig az 5. osztag kapitánya ki van téve a záporozó villámoknak, melyek akár ropogósra is süthetik.

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Wizard%20of%20Mist
A vezér új alakja
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Cl0te45500/65000,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Dec. 01, 2009 10:28 am

~ Gyertek már... ~
*Fordul jobbra-balra egyre idegesebben, ahogy figyeli, hátha végre felbukkannak valamelyik irányból beosztottai. Sebei is mintha erősebben lüktetnének, ráadásul ezek a szektások nagyban mesterkednek valamiben, amit - akármennyire is fáj beismernie, - nem tud egyedül megakadályozni...*
- Épp ideje volt... Vagy tán valamelyikőtöknek leharapták tőből a lábát, hogy ennyi időbe tellett ideérnetek?
*Fújtat a befutó shinigamik felé morogva. Bárhogy dohog is ugyan a késés miatt és próbálja leplezni ilyetén érzéseit, azonban lerí tekintetéből, hogy rendkívül megkönnyebbült, amiért viszonylagos épségben viszontlátja a többieket.
Több megjegyzést már nem tud hozzáfűzni a témához, mivel ismét elvakítja az ezüstszín fény... Hiába van shikai-ban, még így sem lát semmit - ez pedig enyhén szólva is frusztrálja. Nem sokszor fordult még elő halálisteni pályafutása alatt, hogy cserben hagyta volna Hisshinoseijin képessége, mikor a kard lelke még segíteni is akart... Izzadságcsepp fut végig arcán ettől a tudattól. Bele se szeretne gondolni, mit készítenek elő, amihez akkora energia kell, ami teljesen hasznavehetetlenné változtatja zanpakutóját...
Másik részről viszont megrökönyödik amiatt, hogy mégsem teljesen haszontalan jelenleg katanája - az emberi sikolyok ugyanis sokkalta erőteljesebben visszhangzanak fejében... Szabad kezével halántékához nyúl amolyan pótcselekvésként, de tudja, felesleges, hiszen úgysem lehet ekkora hangzavart mintegy varázsütésre eltüntetni. Csak fejét ne fájdította volna meg ennyire a kiáltások orkánja...
A következő pillanatban azonban mintha elvágnák, úgy hal el minden hang és fény. Kíváncsisággal vegyes aggodalommal nyitja ki szemeit és néz körül, amikor is megakad tekintete a groteszk óriáson. Utólag már átkozza a pillanatot, amelyben önkényesen magára vállalta a klán elfogásának feladatát...
És ekkor megszólal a vezér. Igaz, hangja cseppet sem emlékeztet már eddigi orgánumára, de kétségkívül a tébolyodott vénember lehet az, aki most eltorzult külsővel jelenik meg előttük. Karját leengedve pillant fel végül a földről, majd néz mélyen az alak szemeibe.*
- Hogy áldozhatod fel saját embereidet, te állat?!
*Szorul ökölbe tenyere, miközben összehúzza elfojtott dühtől remegő szemöldökeit. Sosem értette meg a vezérhez hasonló felfogású alakokat, akik csak kihasználják beosztottaikat, kik megbíznak benne és végrehajtják parancsait... Ha ennek vége, szólni fog majd Mamoruéknak, hogy amennyiben erre az ösvényre lépne valaha is, első dolguk az legyen, hogy leváltsák - vagy leszúrják...
Idáig jut gondolataiban, és hirtelen észre sem veszi, hogy már száguld is felé egy erőteljes villám. Szerencséjére még idejében el tudja kerülni a fő hullámot egy viszonylag gyors - bár már korántsem ereje teljében lévő - shunpóval, azonban még így is bezsebel egy újabb sérülést, ezúttal felkarján. Felszisszenve ugrik arrébb, miközben azon gondolkozik, mi is lenne a legmegfelelőbb támadás a vezér ellen.*
- Bakudou 37: Tsuriboshi!
*Indítja a választámadást régi-új ellenfele felé még utolsó erejével, mialatt igyekszik kikerülni a többi villámot is - bár, hogy mennyire sikeresek mozdulatai, nem tudja...*
Vissza az elejére Go down
Oshiro Ito Mamoru
5. Osztag
5. Osztag
Oshiro Ito Mamoru

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 21
Age : 33
Tartózkodási hely : Rózsakert
Registration date : 2009. Jun. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Cl0te7000/15000,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 03, 2009 8:18 pm

-Kapitány! -fékez be a shunpoból amint megpillantja Akane taichout. A dorgálást megkönnyebbülten fogadja, hiszen inkább az adott volna aggodalomra okot, ha a kapitány másképp reagál a kései érkezésükre.
*Segítenem kell a taichou sérülésein, mihamarabb adnom kell neki a hercegnő könnyéből* -fordult meg a fejében a gondolat, de épphogy meg tette volna az első lépést, hirtelen fájdalmas kiáltások, és velőtrázó sikolyok kezdték újra szabdalni az épphogy regenerálódott dobhártyáját. Ismét a hang forrását keresve megállapodott a tekintete az ugyancsak összegyűlt Oshiro fivéreken. Még most is felfordult a gyomra, ha arra gondolt, hogy ugyanazt a vezetéknevet viselik mint ő. Most már tényleg véget kell vetni az ámokfutásuknak míg nem késő...Azonban újabb fordulat következett. A vezér felfedve valódi alakját, feláldozta a társait, hogy életet adjon egy hatalmas szörnyetegnek.
-Egy igazi vezér az életét adja a társaiért, nem pedig saját hatalmasságért, utópisztikus célokkal elvakítva elveszi az övükét. -kiáltotta a vezér felé, bár tudta úgysem talál meghallgatásra. Az ugyanis sokkal jobb elfoglaltságnak tartotta hogy a városra uszítsa a szörnyetegét.
*Szóval így akarja elpusztítani Seireireiteit* -szorította meg a kardja markolatát, hiszen azonnal cselekedni kellett, nehogy a város még nagyobb része áldozatul essen. Ezt a részt ahol harcolnak a vészriadónak hála, talán már nagyjából sikerült kiüríteniük a tiszteknek, de ha ez így folytatódik nem lesz hova menekülni....
Szíve szerint rohant volna segíteni a vezér ellen küzdő kapitányának, de először a szörnyeteget kell elpusztítaniuk.
*Bárcsak a kapitány is segíthetne.... nem tudom képesek leszünk-e nélküle győzni* -furakodtak be elméjébe a kétségek, amint kissé remegő kézzel az ámokfutásba kezdett griffmadarat nézte. Aztán nem sokkal később észrevette a Watanabe Yuusukét, a 13. osztag 3. tisztjét is, aki valószínűleg hasonlóképp menekülő ellenfelét követve jutott el ide.
-Együtt kell megtámadnunk, különben nincs esélyünk ellene. -fordult két társához. -De elnézést a modortalanságomért. -helyesbített magán gyorsan hiszen 5. tisztként nem szabadna két 3. tisztet utasítgatnia, főleg hogy az egyikük nem is az osztagukból való. -Esetleg van valakinek valami ötlete? -tette fel a sürgető kérdést, hiszen pillanatokon belül támadniuk kellene.
Mamoru nem tudta a zanpakutouja mennyire boldogulna ezzel a lénnyel. A fenébe most az egyszer sokkal jobban örülne ha a zanpakutouja inkább a lélekenergiát venné célba az áldozat vére helyett. Egy próbát azonban mindenképp megérne, hátha le tudná gyengíteni annyira a szörnyet, hogy a többiek sikerrel kivitelezhessenek egy újabb támadást.


A hozzászólást Oshiro Ito Mamoru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 05, 2009 11:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sukkecu Eiji
Különleges karakter
Különleges karakter
Sukkecu Eiji

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 89
Age : 32
Tartózkodási hely : Idegszanatórium
Registration date : 2009. Feb. 26.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Cl0te16000/30000,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Dec. 05, 2009 10:27 am

Euforikus állapotában szíve szerint cigánykereket hányva csókolgatná össze kedvenc árnyalatának tulajdonosát, miután kiért utolsó villámlépéséből. Kicsavarodott testhelyzetben pislogott rá Seiretei egyedi szülöttére. Szemeivel izgatottan mérte végig kapitányát egyszer, százszor, majd váratlanul zaklatott röhögésben fakadt ki. El sem tudta regélni, mily hálát érzett jeges lelke, hogy viszonylag tökéletes épségben találta bálványozott külsejét, plusz cirógatta szadista hajlamait, hanyagul elhintett mondata. Nem is beszélve arról, micsoda képek villantak fel fejében. Fékezhetetlen étvágya pedig csak nőtt egy őrületes vérengzés iránt.
~Igen, igen! Szerelmes látvány lett volna látni a törzsről leváló végtagot! És az a mennyei hang, ami közli inak, szövetek, izmok szakadását és csont törését! Megismételhetetlen! Bizsergető...borzongató...megrendítő!~
Arcát karmolászva mutogatta szeme fehérjét, miközben üveges tekintete arról árulkodott teljesen más világban sétál. Ködös állapotából minden előjel nélkül, váratlanul zuhant vissza. Bűnét bánva kapta szája elé ujjait és körkörösen mozgatva vállait helyezkedett lazább testhelyzetbe, hátha címez csak neki valamiféle szívfacsaró bántást kapitánya. Ekkor azonban mesterséges fény járta be a sötét égboltot és távoli sikolyok ütötték meg füleit. Ajkát rágcsálva pillantott két társára. Rajongásig, mesés névvel felruházott Akane-ja arányos fejét szorongatta, míg nyápic, kékvérű, úri fiú fintorogva bámult maga elé. Egyikük sem azt a fajta élvezetet képviselte, ami őt járta át. Számára ez az otthon. A tüdőt szárazzá, szívet hamuvá, lelket kővé varázsoló zug. Semmivel sem lehet összekeverni.
Széttárva karjait fogadta a hangfoszlányok kínjait, de legnagyobb sajnálatára túl hamar végük szakadt. Nem szenvedhette el igazán az életüket kioltó bűnt. Sóhajtozott is csalódottan, amennyit bírt, majd meglepődötten ámult a felemelkedő lényre. Genetikailag megmagyarázhatatlan zsákutca szülötte lehetett, de pont ez tette különleges szépséggé! Emiatt oda se figyelt igazán, hogy megjelent előttük a zűrzavar előidézője és zengő hangú bálványozottjával kellemetlen szóváltásba elegyedtek. Inkább fütyörészve imitálta az összegörnyedt osonás művészetét. A szájtépés unalmas! Akkor már inkább közelebbről szemügyre veszi ezt a vadállatot. Tőle pár méterre úgyis ott éktelenkedett egy összeomlás szélén ácsorgó ház! Már csak létra kellett a tetejére, melyet az idő bőségéből kiindulva zavar nélkül építhet meg. Gondolkozva bökdöste is homlokát a rom szomszédságában.
~Megfelelő léc kell, meg-fe-le-lő! Nem lenne szép lezuhanni! Maga lenne a...értelmetlen! Bizony-bizony! Az értelmetlen élet megalázó vége! Erős fa kell! Ahogy mondom...~
-Jaj, a szívem!- kap mellkasához szemre hányóan, miután alapanyag válogató munkáját egy újabb fehér köpenyes őrült szakítja félbe. Persze rögtön elhajítja másikjában szorongatott lécét és határozottan távolabb lép az egykori épülettől. Az elmélkedésbe semmi kedve becsatlakozni. Úgyis azt kötelező tenni, amit mondanak, akkor meg felesleges törnie magát. Szóval csak csendesen imbolyog, szemeit jobbra-balra forgatva.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Cl0te34000/45000,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Dec. 05, 2009 11:51 am

- Na tessék! Kellett neked kóborolnod ilyenkor! Nem lennél ekkora bajban...egyszerűbb lett volna az osztagnál maradni, és őrjáratozni... -szidtam magam rendesen, miközben az őrült Oshiro férfit kerestem a háztetőkön ugrálva. Nem sokon múlt, hogy a csávó utolsó támadását túléltem. Támadtam is volna egyszerre, ám mikor eltűnt a köd és porfelhő, a tagnak nyoma sem volt már. Szívem szerint megfordultam volna, és igyekeztem volna a 4. osztag felé, mert lábam eléggé fájt, és hátráltatott a rendes mozgásban, de előbb ezt a dolgot kellett befejeznem. Gyáva sem voltam, ezért sem futottam el a harc elől már az eleje óta. Megtehettem volna, hogy mikor észrevettem a 2 férfit a toronyban, szépen visszafordulok az osztag fele és jelentem a dolgot, majd húzok másfelé. Nem így tettem, és ide jutottam. Gyorsan eltüntettem a klónom, és a tag keresésére indultam. Nem volt nehéz dolgom, erőteljes lélekenergia kisugárzást éreztem egy irányból, ami azt jelentette, hogy ott sokan vannak, és történik valami. Elhúztam a számat, mikor az egyik ugrásnál a sérült lábamra léptem, és belehasított a fájdalom, ám tovább kellett mennem. Az önsajnálat most olyan luxus volt, amit nem engedhettem meg magamnak. Pár perces shunpozás után odaértem a helyszínre. Több shinigami is volt ott, viszont annál több behatoló. Akane kapitányon és a többieken is látszott, hogy nekik is bőven kijutott a"jóból" sebek, horzsolások, karcolások voltak rajtuk is, épp úgy ahogy rajtam is. Gyorsan biccentettem egyet mindenkinek, aztán felmértem a helyzetet, ami nem volt a legkedvezőbb számunkra.
Hirtelen erős fény villant, ami mindannyiunkat elvakított. Miután úgy ahogy eltűnt a fény, kinyitottam a szemem, de így sem láttam sokat a porfelhő miatt. Aztán utána a fülemet kellett "becsuknom" mert a füstben valami hátborzongatóan magas és félelmetes hangon ordított, visított, vagy valami ilyesmit csinált. Fel sem eszméltem a dologból, meg jött a következő borzalom, ugyanis a közelben lévő ház kártyavárként omlott össze maga alá temetve ezzel mindent, és mindenkit aki épp ott tartózkodott. Újabb kisebb fényjáték után megláttam azt, amitől valószínűleg az ordítás származott. Egy ocsmány, ronda, hiúzszerű szörnyet, aminek szárnyai voltak. Bele se mertem gondolni, milyen erős lehetett. Egyedül biztos nem tudtam volna vele végezni, ezért is egyből valami terven kezdett járni az agyam. Nem is igen figyeltem a vezérre, aki közben valamit magyarázott SS bukásáról, meg ilyen dolgokról. Viszont az megütötte a fülemet, mikor azt mondta, hogy még ennél is erősebb lehet. Éppen ezért kellett volna ezzel az izével minél gyorsabban végezni. Épp szólni akartam a mellettem lévő tisztnek, hogy valamit csinálni kéne, mikor hirtelen villám csapott el az égből és telibe találta a férfit. Normális esetben ennek örültem volna, hisz valószínűleg szénné égette volna a csávót, ám nem így történt. Ennek hatására teste változni kezdett. Vagy inkább torzulni. Mikor azt a hiúz szörnyet láttam, azt hittem, csúnyábbat nem láthatok. Tévedtem. Halk füttyentéssel jeleztem, hogy most aztán tényleg elég mélyen vagyunk abban a bizonyos dologban és ha nem csinálunk valamit, akkor hamarosan alulról fogjuk szagolni az ibolyát mindannyian. Az átalakult, 2 szemű vezért egy erőteljes villámot küldött Akane kapitány felé, aki úgy tűnt, hogy még állja a sarat. Ha ez nem lett volna elég, a szárnyas izé is támadásba lendült. Egy mély lélegzetet vett, minek hatására a közeli épület úgy esett szét, mintha papírból lett volna. Ezután eltűnt a lény pofájában, majd egy hatalmas, zöld robbanásként jött ki azon. Minden erőmet bele kellett adnom a shunpoba, hogy el tudjam kerülni a támadást.
- Sürgősen csinálnunk kéne valamit! Egyenként semmi esélyünk nincs ellene! Egyszerre kéne rátámadnunk. Kettőnknek elterelni a figyelmét, míg a harmadik megpróbálja megölni! - kiáltottam Mamorunak, és a másik srácnak is.
Bólintottam magamnak, ezzel is nyugtázva a sebtében összetákolt tervemet, és megindultam egy shunpoval a szörny felé. Közben kezembe lélekenergiát gyűjtöttem, hogy mikor megfelelően közel érek a szörnyhöz, megtámadhassam. Ez nemsokára be is következett, és el tudtam ereszteni a kidout.
- Hadou 54: Haien! - kiáltottam, és figyeltem, hogy a tekintélyes tűz lövedék képen találja az izét. Reméltem, hogy ezzel el tudom vonni a figyelmét, míg a többiek kitalálnak valamit, és támadásba lendülnek.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Cl0te17500/30000,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (17500/30000)

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Dec. 26, 2009 11:11 pm

Szegény kis csicska... Még nem hiszem, hogy tudja kivel is kezdett! Okéj lehet kicsit túlmentem a célon, de nem szokásom finomkodni, mint egy rühes buzi! Amúgy meg, hogy képzeli, hogy majd én megijedek tőle? Hagyjuk már! Különben is mi az, hogy ezen már felbassza magát ennyire, miközben én még szinte hozzá sem értem! Ezért most feldühített!
Amikor a dög elkezdte mutogatni azokat a kézjeleket, enyhén elkezdtem gondolkodni arról, hogy ott hagyjam és elszívjak egy cigit, de lehet a kapitányom kicsinált volna ezért a cselekedetemért, tehát inkább álltam és figyeltem mi sül ki belőle. Sül!? Hát én csak képletesen értettem, de ő úgy látszik komolyan gondolta a felgyújtást. Látszott, ahogy lángnyelvek csapnak fel és végül a tűzből valamiféle oroszlán, vagy mi a tököm vehető ki.
-Hallottam én is egy történetet, arrancar! Egy kígyócskáról szólt, aki túl közel merészkedett a tűzhöz. A vadász elkapta és megsütötte. Neked is hasonló sorsot szánok, Te féreg!
-*Cöh* És ennyi?! Ennyi fáradozás csak ezért a dögért? Balurdo! -nevettem fel, bár igaz, hogy nem tudtam még mire is képes a dög, szóval inkább nem lankadt a figyelmem lebecsülésem miatt. Ráadásul....! Egy pillanat! MI A FASZT MONDOTT EZ NEKEM?! Ezért beledugom a fejét a seggébe! Akkora ér lett látható a homlokomon, amely eddig még nem volt látható.
-Mi a faszt ugattál?! -ekkor azonban az az idézett gecis tüze rám támadt, ezért gyorsan kinyomtam magam két kezemmel a korlátról, majd egy erőteljes pofán rúgással indítványoztam neki egy világ körüli utat a föld körül, de sajna a nyomorék összeszedte magát és megint nekem jött.
Kezeimmel tartottam vissza a felém közeledő szájat. Hála ,,érzéketlenségemnek" nem hatott ki rám a tűz ereje, de a nyomását éreztem és gyorsan ki kellett találnom valamit. Egyszercsak azonban egy fényes valami tűnik fel nekem az oroszlán belsejében. Nem tudtam pontosan mi lehet az, de úgy tűnt a tűz ott a legmegkötöttebb, így úgy láttam jónak, ha szétzúzom bármi is az. Elkezdtem egyre nagyobb nyomást gyakorolni az oroszlán szájára, majd egyszerűen ketté téptem az egész tűz förmedvényt. Ez azonban nem volt elég, ugyanis, amint az a fényes gömb szerű dolog elkezdett leesni a tűz köré gyűlt, hogy újra regenerálódjon, ezért a materia után nyúltam és összeroppantottam, ezzel a tűz is megszűnt.
-Miserable! És még csak meg sem izzadtam! -ami azért nem volt igaz, hiszen a tűz azért rendesen melegített. -Most pedig te következel! -ekkor azonban megpróbált elmenekülni, de most már ezt nem hagytam annyiban. Egy villámgyors sonidoval odaléptem, majd jobb kezemmel elkaptam a lábát és lehúztam, eközben viszont már kezemmel is bekészültem és egy hatalmas öklöst osztottam le neki, amitől belerepült a falba. De míg repült megpróbált pár senbont felém lőni, amit idegességemben a kezemmel hárítottam, pontosabban hagytam, hogy a kezembe fúródjanak.
-Egyre nevetségesebb vagy! -szóltam miközben egyszerre kihúztam az összes tüskét a karomból rezzenéstelen arccal. -Megmutassam, hogy, hogyan is kell ezekkel egyáltalán bánni? -suttogtam felé, de máris mind az öt senbon felé repült és mindegyik a szemébe koncentrálódott, ideje sem volt reagálni és csak azt vette észre mikor már a fájdalom a tetőfokára hág a szemében. Ekkor azonban máris vittem volna be a következő támadást, de elszelelt és nyomát vesztettem. Nem láttam most értelmét a hajszának, így gyorsan megnéztem mi van a többiekkel, ugyanis tudtam, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ezekkel az Oshiro férgekkel harcol.


Miközben a háztetőkön sonidoztam egyszercsak megpillantottam a harcoló Shinigamik egy másik csoportját. Bár kicsit furcsának találtam a társulatot, de nem ez volt ott az érdekes. Sokkal inkább az, amit ezek elkezdtek. valami jeleket vagy miket rajzoltak és furcsa kántálásba kezdtek. Ki is tisztítottam a fülemet, hogy megállapítsam, hogy én vagyok-e süket, vagy csak tényleg nem értem miket mormognak ezek, de úgy tűnt tényleg idegen nyelv volt, ami nem tetszett nekem. Általában idézéseknél szokás használni ilyen nyelveket. Ekkor hatalmas mennyiségű reiatsu lőtt ki a körből és a felhőket is felkavarta. Nem tetszett a dolog, de inkább megvártam mi sül ki ebből.
Kíváncsiságomra gyorsan választ nyújt a szörny, ami megjelenik a körből.
-Íme a rettenet, amely véget fog vetni a shinigamik hatalmának. -szólt az Oshiro klán vezére, amint megjelent a szárnyas hiúz szerű szörny. -Klánom tagjai „önként" adták életüket, ekképp táplálva a lényt. Ám mostani ereje még mind semmi ahhoz képest, amekkora lesz nem sokára. S én, mint a kiválasztott, vagyok az egyetlen, aki uralni tudja Őt. -nem szakítottam félbe a mondandóját, mivel nem akartam felfedni helyzetem, helyette csak vártam mi lesz. Utálom az ilyesfajta arroganciától túltengő alakokat. Bár, mint az később kiderült nem oktalanul volt ekkora pofája. Egy villám csapott nem sokkal később belé, ami valami furcsa háromszemű, kék gecivé változtatta. A fényhatás jobban lenyűgözött, mint ő maga, mivel kicsit sem érdekelt mekkora erővel rendelkezik. Persze nem fecsérelte az időt és máris a közelben lévő kapitányra támadt, de ők sem lustálkodtak. Én azonban továbbra is higgadtan figyeltem az eseményeket és vártam a pillanatra, mikor léphetnék közbe. Szemem arra a keselyű-hiúz szerű lényre irányulódott, amint az épületet részecskékre bontotta akcióba léptem. Barakat kezdtem összesűríteni az ujjaimban, egészen addig, amíg nem lesznek akkorák, mint egy focilabda, majd egy sonidoval az égbe ugrottam és egyenest a lény smaragdzöld szemébe néztem. Ő is már gyűjtött valami zöld színű lángot a szájában, így mikor azt kilőtte felém én is kilőttem a Barakat, amik felemésztették egymást találkozásuk során. Én azonban a füstöt átívelve egy magasról indított támadást intéztem közvetlen a lényre, de egy közepes vágásnál nagyobb sérülést nem szenvedett el, így azonnal félrelökött. Repülésemet egy ház állította meg, amibe be is csapódtam. Felkelve a törmelékek közül átnéztem a sérüléseimet és elég rendesen szétmarcangolt a kúrva dögje! Egy ideges pillantást vetettem a lényre, majd hátamról elővettem Tenshit. A materiák máris gyűlni kezdtek körülöttem és a reiatsum is kezdett növekedni, pedig még nagyon meg sem szabadultam kötéseimtől. Rettentő nagy erejű fény sugárzott testem körül, majd amint a materiák hozzáértek a kardomhoz egy kisebb robbanás következett be. Sebeim regenerálódtak, de még ez persze nem a Ressurreccionom volt. Tensi felöltötte kasza alakját és ő sokkal nagyobb hatást képes gyakorolni Kuro Hebinél, tehát nagyobb esélyeim is vannak. Néhány sonidoval megpróbáltam a folyamatosan tüzeket köpködő lény közelébe kerülni, és egy vágást ejtettem a fején, de különösebben nem lett ettől meghatva, ezért mielőtt megint lecsap még egy villámlépéssel a lábához kerültem és abba is egy vágást intéztem, de ekkor azonban elkapott és elkezdte kipréselni belőlem az életet. A nyomásból habár nem fájdalmat, de nagy terhet éreztem, ami egyre csak összenyom. Próbáltam kiszabadulni, de hiába. A lény eközben másik kezével elkezdett szét marcangolni. A legnagyobb baj azonban akkor történt, mikor a karomat kezdte el tépni, ugyanis azt már nem csupán karmolta, ameddig a húsom tart, hanem szó szerint letépte rólam a jobb karomat. Ekkor felüvöltöttem, de nem a fájdalomtól. Éreztem ahogy belső énem kitörne és elpusztítaná ezt a lényt, amely már engem is kurvára idegesít. Egyszerre csak elájultam és a lény meglepetten nézegetett, amint elterültem a karmai közt. De nem maradtam sokáig eszméletlen állapotban. Szemeim egyszerre csak kinyíltak, majd egyenest a lény szemébe tekintettem, de ekkor már a hajam eltűnt az arcomból, így láthatta aranysárga jobb szemem, mely csak úgy uszította magából a haragot. Ettől a lény kicsit mintha megrémült volna és eleresztett, de nem elég gyorsan, mert reiatsum, amely robbanás szerűen tört elő, egyenesen megégette kezét és a fájdalomtól meghőkölt. Feltehetően az Oshiro vezér is felfigyelt erre a jelenségre és vele együtt a többiek is, de nem számított, ha már elkezdtem be is fejezem! Túl sokáig rejtegettem így is erőmet! Ideje bebizonyítom, hogy igenis méltó vagyok a volt Espada rangomhoz!
Kaszámat a lény felé emeltem, s lihegésem közben két szót lehetett hallani.
-Sakebu.... TENSI! -egy határozott üvöltésbe torkollott a halk beszédem, majd mikor elhangzott a parancsszó az egész környéket fény világította meg. Majd a fény középpontjából látni lehetett, amint egy hatalmas Arrancar bőr által fedett szárny tűnik ki. Habár a fény gyengült, de testemből továbbra is sugárzott, így továbbra is, mint egy csillag tündököltem. Az első alkalom, hogy Ressurreccionomat láthatják. Elég nagy látványhatást nyújtott, de erőm is többszörösére nőtt. Kettőt előre lépve az ujjamat a szörny felé emeltem és halkan ezt suttogtam felé:
-Meghalsz...! -ekkor az ujjamban egy hatalmas energia gömb kezdett kimaterializálódni. Nem Cero, nem is Bara, hanem egy ezeknél sokkal nagyobb pusztító erővel rendelkező erő. A lény még egy darabig egy helyben repült, de nem kellett hozzá sok és máris pánikszerűen megindult felém. De ekkor én is elsütöttem a fegyvert, melynek sugara hatalmas átmérőjű volt és sötétlila színben ragyogott. Nem tudom még milyen hatást vált ki a szörnyen, de azt hiszem, hogy nem ártana, ha apró porrá hamvasztaná el, mert kezd máris kibaszottul elegem leni belőle!
Vissza az elejére Go down
Nnoitra Jiruga
Mesélő
Mesélő
Nnoitra Jiruga

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 10
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 13.
Hírnév : 1

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 4:01 am

Úgy tűnt a klánvezér jelenlegi metamorfózisos állapotában nem igen törődik a próbálkozásaitokkal. Pár pillanatig szemléli, ahogy Akane megpróbál elugrálni a villámok elől, majd felemeli tenyerét és egyesével próbál meg benneteket megpörkölni. A sorozatos villámok elől bár sikeresen kitértek nem mehet ez így tovább sokáig, mivel minél több idő telik el, ő érezhetően annál erősebb lesz.
Yuusukénak azonban feltűnik valami. Valahogy nem annyian vagytok, mint kellene. Ekkor eszedbe jutott az Arrancar férfi, Zel. Keresgetni próbálod egy pillanatra szemmel, de nincs rá sok időd, mert az ellenfél nem hagy rá időt.
Váratlanul elkap négyőtöket, egyfajta ,,bilicsel", majd egyre nagyobb feszültségen kezd el benneteket érni az áram. Nem nagyon tudtok mit csinálni, csak szabadulni próbáltok, de nem megy.
-Ostobák, itt lelitek veszteteket! -kiáltott rátok az Oshiro megtébolyodva.
Ekkor azonban feltűnik a háttérben Zel, aki nem az Oshiro vezért, hanem a szörnyet támadta. A Ressurreccionja felkelti az Oshiro figyelmét és ezért lankad a rátok ért csapás, de kiszabadulni továbbra sem bírtok.
Azonban, amikor Zel csapása elpusztította a lényt érzitek, hogy teljesen megszűnt minden energia, ami eddig titeket ért és bár igaz Zel elpusztította a szörnyet Ressurreccionja ritkán használata miatt a benne felgyülemlett erőtől eszméletét vesztette és zuhanásnak indult.
Az Oshiro elvesztette ereje nagy részét, de még így is van elég ereje, ahhoz, hogy egy nagyobb villámot küldjön Zel testébe.
Akane eközben már nem az eddig őt ért vihar átka, tehát ő is szabadon támadhat. Ha véget akartok vetni ennek az egésznek most kell támadnotok, míg nem rátok figyel.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Cl0te45500/65000,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 9:07 am

*Eiji váratlan kacajának fültanújaként csak lemondóan sóhajt - vajon miféle csodabogár fogja még gyarapítani osztagának létszámát...? Van már vérengző rajongója, hiperaktív rajongója, nemesi származású rajongója és egy khm... dús idomokkal megáldott, gyerekes hadnagya, hogy csak a legfontosabbak említve legyenek a különös csapatból. Ennek ellenére saját életét is képes lenne feláldozni értük szó nélkül, ha ezen múlna épségük... És reméli, tisztjei is legalább egy kicsit hasonlóképp gondolkodnak.
Aztán egy alig látható fejrázással el is hessegeti szentimentális gondolatait - egyáltalán nem illenek hozzá. Ráadásul könnyen előfordulhat, hogy hamarosan tényleg fel kell áldozniuk magukat... Ami nem éppen jó végkifejlet.*
- Vigyázzatok!!!
*Kiált a többiek felé, amikor észleli a klánvezér újabb próbálkozásait. Amennyire kitelik tőle, igyekszik elugrálni a villámok elől, de egyre nyomasztóbb az ellenfél lélekenergiája - egyértelműen érződik rajta, hogy másodpercről másodpercre is erősödik valamitől...*
- A rohadt életbe...
*Szisszen fel, amikor hozzáér testéhez az a mágikus bilincsszerűség, ami teljesen lefogja. Orra alatt káromkodva veszi tudomásul, hogy a másik három shinigami is áldozatul esik a támadásnak, de még mindig reménykedik saját sikerükben.
Azonban nem sokáig tud gondolkodni ilyeneken, ugyanis a következő pillanatban már erős áramütést érez az őt lefogó mágiából... Majd még egyet és még egyet, egyre nagyobb feszültségben. Legszívesebben ordítana a hirtelen fájdalomtól, de erre is képtelennek érzi magát - csak arca torzul el tőle. Amikor pedig ismét kinyitja szemeit, már szokásosan látja a világot, Hisshinoseijin jótékony hatása nélkül, de így is feltűnik neki valami nagyon különös. Mármint azt leszámítva persze, hogy épp most készül egy őrült klánvezér megpörkölni egy fél tisztikart a túltermett, genetikai csőd házicicájával olyan apróságok elérése érdekében, hogy elpusztítsa a világot.*
- Egy arrancar?! Seireitei-ben?!
*Nyekken fel meglepetten, ahogy figyeli az alak resurrecciónját. Eközben persze eszében sincs az, hogy az ő osztagában meg egy démon szolgál, szóval nem kellene ennyire hitetlenkedve nézni a harcot... De legalább már beszélni és levegőt venni képes az áram gyengülése miatt. És hamarosan az egész energia eltűnik...*
- Szörnyek Szétszórt Csontjai! Orom, Karmazsin Kristály, Acélkerék! Ha mozog, akkor Szél, ha nem, akkor Ég. A zengő dárdák hangja betölti az üres kastélyt! Hadou 63: Raikouhou!
*Kántál fokozatosan erősödő hanggal, végül pedig rálövi az utolsó erejéből összegyűjtött energiagömböt a vezérre, miután az alak háta mögé került. Ki kell használni az alkalmat, amíg az ismeretlen arrancarra figyel ellenfele...*
- Valaki szedje össze azt az arrancart, a többiek meg támadjanak!
*Int fejével a zuhanó felé - úgy véli, meg kell menteni, elvégre segített nekik -, és előrántja zanpakutóját, felkészülve az esetleges további harcra.*
Vissza az elejére Go down
Oshiro Ito Mamoru
5. Osztag
5. Osztag
Oshiro Ito Mamoru

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 21
Age : 33
Tartózkodási hely : Rózsakert
Registration date : 2009. Jun. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Cl0te7000/15000,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 11:59 pm

Amint befejezte a mondókáját, Watanabe-san máris előállt egy használhatónak tűnő ötlettel. Így tényleg lehet esélyük, ha valaki önként felvállalja azt a szerepet, hogy a szörnyeteg élő célpontjává válik, szabad utat és észrevétlenséget biztosítva ezzel másik két társának, hogy sikerrel kivitelezhessenek egy halálos csapást. Úgy gondolta, hogy mindenképp neki kellene elvállalnia a csalétek szerepét, hiszen Eiji és Watanbe-san sokkal eredményesebben támadhassák meg a szörnyet, úgy hogy ténylegesen végezzen vele a csapás. Hiszen ezen kívül talán már nem is lesz más lehetőségük támadni, hiszen szorít az idő, és az erejük is egyre fogy. Ám mielőtt még felajánlkozhatott volna, Watanabe-san máris megindult, és támadásba lendült.
-De várjon! -kiáltott utána, de mivel a férfi elég elszántnak tűnt, inkább a feltűnően elkalandozott és egyáltalán nem a mostani helyzeten gondolkodó Eijihez fordult.
-Ezek szerint akkor ránk maradt a csapatmunka további része. Ha most az egyszer eltekinthetünk a formalitásoktól, javasolnám, hogy két oldalról kerítsük be a szörnyeteget. Én indulok balról. -nézett megerősítést várva a társára, de mielőtt még valamit is válaszolhatott volna, egy újabb alak tűnt fel a szörny közelében. Közelebbről megvizsgálva a szabadjára eresztett temérdek mennyiségű lélekenergiáját, egyből világossá vált Mamoru számára, hogy egy arrancar az illető.
-Egy arrancar? Aizen keze is benne van a dologban? -kiáltott fel, de a következő pillanatban, az arrancar resurrectionját felhasználva semmivé változtatta a szörnyeteget. Egyik meglepetés után a másik, ez a sok váratlan dolog olyannyira kizökkentette Mamorut, hogy csak a kapitánya utasító hangjára tért ismét vissza a valóság szilárd talajára.
-Igenis kapitány! -rántotta elő kardját, és nem törődve a térdében lüktető fájdalommal rugaszkodott el a földtől, és indult meg a kapitánya segítségére. Az Akanéval ellentétes oldalról egy Soukatsuit küld a vezér felé, hogy esélyt adjon a kapitánynak a támadásra.
Vissza az elejére Go down
Sukkecu Eiji
Különleges karakter
Különleges karakter
Sukkecu Eiji

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 89
Age : 32
Tartózkodási hely : Idegszanatórium
Registration date : 2009. Feb. 26.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Cl0te16000/30000,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 8:30 am

Felettébb élvezi, ahogy a magas férfi számára kegyes szavakat ejt ki ajkain. "Esélytelenek" visszhangzik fejében monoton ütemben, ahogy az óra lapján némán kattannak a másodpercek. Imádta az efféle tények könyörtelenül feltörő gejzírjét! Ahogy a szíveket elönti kétségbeeséssel és az éjfekete leplen átvilágító koponya félelmével. Szinte érezni lehet a levegőben azt a keserédes illatot, ami észrevétlenül átsuhan minden jelenlévő gondolatában, ahogy mélyen beleivódik mellkasuk ütemébe azt heves fertővé varázsolva. Szemeit szorgalmasan is forgatta a torz alak. Eme rémséget az ő átható sötétsége elől nem lehetett elrejteni. Ettől pedig fanatikus vigyorral tekergőzve élvezkedett vágyak tengerében. Maga volt az átmeneti gyönyör! A kéjek násza, mely megdobbantja kővé dermedt szívét és visszahozza szájába a pokol perzselő ízét! Ha rövid időre is, de újra otthon lehetett! Bőrén érezte a rothadt tépőfogak serény igyekezetét. A lelkét hasogató karok mohó marcangolását és a mérhetetlen kiszolgáltatottságot. Fülében pedig szünet nélkül játszadoztak megtört lelkek sikolyai. Ismerte a hangjuk értelmét. Tudta miről szóltak egytől egyik! A tűrés végét jelentették. Miután eltökéltséged felemészti tébolyult elméd, miután a szabadulás reményétől szép lassan elnehezül tudatod: üvölteni kezdesz. Fohászkodsz a megváltásért és könyörögsz, legyen hamarabb vége az időtlenül visszatérő körforgásnak! Az arcodon landoló nyáltenger viszont fokozatosan meggyőz róla a halál sosem ér utol! Innentől fogva a gyötrelmek üdvözlésére ereszted ki érces ordításod. Várod sorsod beteljesülését és átadod magad az enyészetnek. Csupán ennyi marad, ha átléped a súlyos kőkaput!
~ Bámulatosan lekicsinyítően égbekiáltó semmittevés, mily szánalmasan támadt hontalan honvágyam!~
Biggyesztette le váratlanul szája szélét. Különös érzésén tépelődni azonban nem hagytak időt. Eddig nem is látott társuk lendült akcióba egy látványos fényáradattal. A semmiből felbukkanó napsütés bántóan hatott a kietlen világhoz szokott démon szemének, így reflexből kapta tenyereit arca elé. Leginkább egy kamasz férfiatlan zavarát vihette színre, aki oda nem illő női idomokra nyert bepillantást és mélyvörös áradatban nyel hatalmasat. Újabb előadásából kapitánya véres tócsában landoló fém hangja szólította a tettek mezejére. Épp ésszel fel sem bírta fogni, hogy képes ekkora erővel irányítani szórakozott, leginkább érdektelen személyiségét, de ha cserébe tovább mormolhatta a tudatában annyira csodálatos nevet, akkor megérte!
-Heverve-hadarva-sietve-sodorva rohanok!-
Emelte fel mutatóujját játékosan járatva körbe-körbe, még egy-egy szórakozott fenékriszálást is bemutatva. Jogosan lehetne ebben a pillanatban kérdezni mit művelhet, ha már ennyire beharangozta siet, de erre fél perccel később választ kapnánk, mivel futók pózát felvéve rugaszkodik el a földről és a bűvös háromhoz érve lövik ki ágyúból. Szép krátert kreálva maga alatt imitálja a repülést útja során, majd a házak között ugrálva cserkészi be zuhanó arrancar néven futó célpontját. Mesteri precizitással hüvelyk és mutatóujja közé fogva a termetes lény ruháját landol a földön. Természetesen ezt sem megszokott módon végrehajtva. Az ereszről lehajolva helyezi biztonságos talajra csomagját, majd mellé bukfencezve méricskéli szorgos fejtörések kíséretében az eszméletlen férfit.
~Furcsán, különösen, határozottan, határozatlanul érdekes! Vajon miféle kirekesztett, űzött, hajtott, kergetett vad lehet?~
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Cl0te34000/45000,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 11:41 am

Túl erősnek bizonyult ebben a formájában a vezér, éppen ezért nem sokat tudtunk tenni ellene, pedig nem voltunk éppenséggel mi sem gyengék. Kapitány is volt köztünk, és éppenséggel mindenki jól képzett harcos volt, de ez a valami még erősebbnek bizonyult nálunk. Ahogy folyt a harc, nyilvánvalóvá vált, hogy a vezér abból a szörnyből kapja az erejét, ezért először a hiúzszerű förmedvényt kellett eltávolítani az útból. Ehhez viszont el kellett terelni a figyelmét, és úgy döntöttem, hogy én leszek a csali. Sietnünk kellett, mert nem sokáig bírhattuk már a harcot az erőfölényt élvező Oshiro vezér ellen. Vagy szerencsém lesz, vagy nem alapon indultam el a valami felé, és egy Haiennel próbáltam elterelni a figyelmét, de még mielőtt ellőhettem volna arra eszméltem fel, hogy társaimmal együtt béklyóba kerültünk valami kidou hatásától, vagy nem tudom mi lehetett, de mozdulni sem tudtam. Az akció befejeződött, mielőtt elkezdődött volna, és nagyon nagy bajban voltunk, mert meg sem tudtunk mozdulni, közben pedig egyre erősebb fájdalmat éreztem, ami ebből a bilincsből jött, vagy akármi is volt ez. Körülnéztem a környéken, hogy társaim hogy boldogulnak, de sajnos ugyanolyan nagy szarban voltunk mindannyian. Ekkor viszont feltűnt valami. Nem voltunk meg mindannyian. Valaki hiányzott, és az a valaki Zel volt.
~ Pedig nemrég még láttam is harcolni, de akkor hova tűnhetett? -töprengtem magamban, de sokáig nem tudtam gondolkozni, mivel az egyre erősödő fájdalom miatt nem tudtam koncentrálni.
Az volt a lényeg, hogy Zel hiányzott a foglyok közül, és ez némi bizakodást váltott ki belőlem.
Undorodva kiköptem, mikor megszólalt az Oshiro tag tébolyult hangon. Már teljesen elvette az eszét a bosszúvágy, és nem volt elég figyelmes. Ezt használhatta ki Zel, mikor hirtelen a háta mögött megjelent, és rátámadt a hiúzszerű lényre, hogy elpusztítsa, és sikerült is neki, ám úgy tűnt, hogy a támadás alatt ellőtte az egész tárát, mert bár sikerült megölnie a szörnyet, utána aléltan zuhant alá a mélységbe. Egy akkora mértékű zuhanást még egy arrancar sem élhetett túl, úgyhogy gyorsan tennünk kellett valamit. Meredtem néztem a történteket, és arra lettem figyelmes, hogy már nem okoz fájdalmat a bilincs, ami eddig lefogva tartott minket, hanem eltűnt. Társaimnak is feltűnt a dolog, és egyből támadásba kezdtünk, míg Eiji elment összekaparni Zelt. Gyorsan kellett cselekedni, az Oshiro vezér nem ránk figyelt, és ki kellett használnunk mindenképp ezt az előnyt. Én voltam legközelebb a férfihez, így tennem kellett valamit. Kezemben volt a megoldás, mégpedig Aoki formájában. Bár lábam miatt nem tudtam olyan gyorsan mozogni, meg kellett próbálnom a támadást, mert csak ez az egy esély volt. Egy shunpo után már kellően közel kerültem ahhoz, hogy rátámadhassak a férfire hátulról, aki még mindig nem ránk figyelt, hanem Zelt próbálta elpusztítani. Ez jelentette a végzetét. Karom mellmagasságba emeltem, és zanpakutommal becéloztam az Oshiro vezért, majd a maradék erőmből egy hatalmas fagyhullámot indítottam meg ellenségem felé, ami egy nagy csattanással jelezte, mikor eltalálta a célpontot, ezzel szétfagyasztva azt. Ám ez még csak mozgásképtelenné tette a férfit, meg nem ölte. Egy shunpoval ott termettem a megfagyott test mellett, és egy határotott mozdulattal beledöftem a jégkockába kardom, amitől ezernyi apró darabra hullott. Kegyetlen módja ez a halálnak, de megérdemelte. Szaporán hullámzó mellkassal fordultam meg, és egy erőtlen vigyorgásra még futotta erőmből, mielőtt látásom homályosodni kezdett, és zuhanni kezdtem lefele. A fagyhullám a maradék erőmet is felhasználta, de megérte. Ellenségünk megsemmisült, és már nem fenyegette semmi a Seireiteit.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Cl0te17500/30000,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (17500/30000)

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 9:19 am

A fene vinné el azt a rohadék Ressurreccionomat, hogy semmire sem használható. Bár megöltem vele azt a gennymacskát, de jól be is mondtam rá az unalmast, szóval máris zuhanásba fogtam, amint a lény cafatokra hulló darabjai egy villám következtében hamuvá váltak, majd a szél szárnyán a semmibe vesztek.
~Faszom... -gondoltam magamban mikor zuhanásba kezdtem. Tagjaim minden porcikája mozgásképtelenné vált, így nem igen tudtam akár csak megkapaszkodni sem valami útba eső tárgyba.
,,Minden bizonnyal most meghalok." elmélkedtem még egy pár sort magamban, hisz nem sok mindent tudtam kezdeni. Életem nem igazán mondhatni, hogy lepergett a szemem előtt, sokkal inkább előbb ért földet, mint én. Ezután már nem észleltem semmit. De tudtomon kívül ekkor érkezett meg az Eiji néven futó emberke, vagy mi a pöcs és valamilyen, furcsa oknál fogva megmentett és az egyik ház tetején rakott le.
Ekkor kinyitottam a szememet, s láttam, hogy a faszi engem bámul, de nem vágom mi a pudvát gondol, hogy mi lehetek.
-Mi a rák!? -kapom fel magam a földről, mert sikerült valami genyába belehánynia, szóval lőttek a szép fehér ingemnek.
-Ó, hogy a Devla adja rád az utolsó jó kabátot! Most nézd meg a hátam közepétől a picsámig szaros vagyok! -persze nem szar volt, de szókincsem a szarnál már megáll. Miután eleget baszogattam a fura szerzeményt gyorsan a csatamezőre tekintettem, ahol már úgy tűnt vége mindennek.
A szörny melyet a főnök megidézett általam lett elpusztítva, a vezért magát pedig Watanabe tette hidegre, szó szerint. Gyorsan le is ugrottam a jelenlévőkhöz, hogy beköszönjek, mivel egyikőjüket sem ismertem, csak max látásból.
-Píc! Mi a repedt here van? -hangzik el számból a gyönyörű köszöntés, persze csak furcsa tekintetekre lelek, amolyan ,,Egy Arrancar a Sereteiben?!" fejjel párosítva, bár ez már olyan szinten unalmas volt, hogy rá sem szartam az ilyesmire. Na de végülis jól végződtek a dolgok. Én kicsit beájultam, hát aztán... Végre kicsit kibontakozhatott lelkem. Csak annyi gáz volt, hogy nem akartam felfedni a Ressurreccionom alakját, remélem nem látták, vagy ha igen legalább csak ők tudjanak róla. Nem szeretném, ha bárki is akárcsak sejtené az ilyesmi dolgokat rólam, szóval a kapitánynak tűnő nővel leálttam dumálni, hogy meggyőzzem arról, hogy jobban örülnék, ha nem osztanák meg a titkom. S úgytűnt értelmes fülekre lelek szóval I'm happy so I gonna fuck up your mother hangulat on! Na de még persze egy győzelmi cigi nem maradhatott el természetesen. Előkaptam az egyik legjobban féltve őrzött cigis dobozomat, majd kihúztam egy szálat, s már pöfékeltem is nagyba elégedett pofával.

VÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍGEEEEEEEEEE.....bazzeg!
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 12:02 am

Üdv, kedves résztvevők!

Mivel véget ért a küldetés, ezért itt az ideje, hogy lezárjam. ^^

Ajándékotok 2000 lp és 3000 ryou. ^^

Gratulálok mindenkinek, ügyesek voltaltok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ,,A vér kötelez" //Lezárva//   ,,A vér kötelez" //Lezárva// - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

,,A vér kötelez" //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-