-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 MAKI KENTA :3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Maki Kenta
4. Osztag
4. Osztag
Maki Kenta

Férfi
Capricorn Horse
Hozzászólások száma : 71
Age : 33
Tartózkodási hely : Jaa~h...
Registration date : 2009. May. 22.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
MAKI KENTA :3 Cl0te10500/15000MAKI KENTA :3 29y5sib  (10500/15000)

MAKI KENTA :3 _
TémanyitásTárgy: MAKI KENTA :3   MAKI KENTA :3 EmptySzomb. Május 23, 2009 12:37 am

Név: MAKI KENTA //A Maki a vezetéknevem, ti buta emberek! És jó lenne, ha nem piszkálnátok ezért, mert sírni fogok >.< !! *toporzékol*//

Nem: Kisfiú //És akkor mivaaaaaan?! Kííícsííí vagyok ééén, majd megnövök ééén! És én leszek a legnagyobb!//

Kor: 8 éves vagyok, bibíííí! *nyelvetnyújt*

Kaszt: Shinigami = 4. osztag 4. tiszt

Kinézet: Fekete, rövid haj, barna szemek, aranyos babaarc
Ismertetőjel: Mindig csupa piszok


Felszerelés: Tömérdek plüss, csoki vagy más édesség, egy pihe-puha táska, és a katana

Zanpakuto: Rorípoppu (nyalóka :3)
Zanpakuto parancsszava: Csiraszu amai amedama! :3
Shikai: Eddig még sosem használtam =P


Mese:
Hát egyszer volt, hol nem volt... *előveszi a Walt Disney-s mesekönyvét* Hűűű, ti szeretitek a Verdákat? *.* Nekem a kedvenc mesém! Úgy imádom, már rojtosra olvastam a könyvet is, Villám Mekvííín a legjobb! *.* *valaki krákogni kezd a háttérben* Jólvan jólvan, na, akkor elmondom az én mesémet *szomorú kutyus arc*...
Hááát, olyasmire emlékszem, hogy ott éldegéltem abban a naaaaagy naaaaagy lepukkadt városban... Tudóóód, aminek a neve is vicces *gondolkozóba esett arc, miközben jóízűen rágicsálja a zsírkréta végét*, naaah tudom már! Rukogáj! Vagyis Ruko... Raku... Rokongai? Nyaa, mindegy is, az a lényeg, hogy ott éltem egy ideig, de még eléggé pici voltam, így nem sokra emlékszem...
Azt tudom, hogy volt egy anyukám meg egy apukám, éééés egy házunk... Ja meg egy aranyos kutyáánk! Olyan jó volt, mindig sokat játszottam kint az utcán a többi gyerekkel, meg anyuci olvasott nekem esti mesét. Aztán egy nap, apuci és anyuci bejelentette, hogy el kell utaznom, a város másik felére, úgymond hogy lássak világot. Persze, hogy minden álmom volt, hogy lássak valami újat, vagy mondjuk, találkozzak Dárt Véder bácsival, meg ilyenek, de nem így történt.
Sőt nagyon is szörnyű volt! Nagy meleg, meg ijesztő bácsik és boszorkányok mindenhol... Olyan rossz volt... Aztán meg kééépzeld! Mivel találtam szembe magam?! Egy igazi szörnnyel! Úgy volt, hogy már nagyon fáradt is voltam, meg minden, s ahogy befordultam az egyik utcába egy hatalmas nagy monstrum pusztított előttem! Olyan ijesztős meg nagy volt, hogy teljesen berosáltam! És én nem tudom, de valamiért észrevett, s nekem rontott, s én mozdulni sem bírtam. Már épp csapott volna le, mikor a háttérből egy hangos kard sercegése hallatszott, s a szörny szétporladt. Én hatalmas szemekkel figyeltem, hogy mi is történt, amikor egy fekete ruhás, magas bácsi állt meg előttem. Szinte el voltam alélva a csodától, hogy egy igazi szuperhős mentett meg. Aztán lenézett rám, mosolyogva, s valami olyasmit mondott nekem, hogy a belőlem sugárzó erő hívta őt ide. Csillogó-villogó szemekkel kezdtem hisztizni a bácsinak, akit hosszasabb győzködésem után (és a boci szemeknek hála), sikerült rávennem arra, hogy megmutassa, hogy ő hol lakik.
Soul Society egy igazán muris hely! Sok fehér épület és naaagy labirintus az egész! Annyira viccesnek találtam, hogy el is kószáltam a bácsitól, s egy teljesen más helyre nem kerültem. Sírdogálva álltam a széles utcán, mikor egy kedves néni rámtalált. Teljesen úgy nézett ki, mint az anyukám. Mivel fáradt is voltam, meg nagyon álmos, ezért a karjában elszunyáltam.
Amikor felébredtem, mintha egy kórteremben találtam volna magam (mert az is volt). Sok fehér ruhás emberke szaladgált össze vissza. Pár nap elteltével annyira megtetszett ez a játék, hogy én is olyan akartam lenni, mint az a bácsi, aki megmentett! El is mentem abba az iskolába, ahol ezt a játékot megtanítják, és kemény hónapok után, kitűnő jegyekkel végeztem el az iskolát. Igaz sokszor bántottak azért, mert én fiatalabb voltam, mint a többi tanuló, de erre mindig is egy nyelvnyújtás volt a válaszom. Annyira örültem neki, hogy én is rangos shinigamivá váltam, hogy az óta is szorgosan mentem megfele az életeket! Bár amikor időm engedi, inkább játszok a korombeliekkel, és rosszalkodom, mert egy ilyen kis hősnek az is kijár! *kacagva elszalad, ahogy a hófehér falon végighúzza a piros zsírkrétát*


A hozzászólást Maki Kenta összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 24, 2009 6:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

MAKI KENTA :3 _
TémanyitásTárgy: Re: MAKI KENTA :3   MAKI KENTA :3 EmptySzomb. Május 23, 2009 9:48 pm

Nagyon aranyos kis előtörténet, természetesen ELFOGADOM.

Lélekenergiád 5000, kezdőtőkéd 4000 ryou és 1. szintű vagy. Ennek megfelelően választhatsz öt, az eredeti történetben szereplő kidou-t, valamint az adatlapodat is elkészítheted.

Üdv az oldalon, jó játékot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

MAKI KENTA :3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Shinigami-