-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Delora Hernandez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Delora Hernandez
Arrancar
Arrancar
Delora Hernandez

nő
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Ereskigal/Karakura town
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tadeo Dellomeurtre fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez Cl0te6500/15000Delora Hernandez 29y5sib  (6500/15000)

Delora Hernandez _
TémanyitásTárgy: Delora Hernandez   Delora Hernandez EmptyKedd Ápr. 28, 2009 2:47 am

Név: Delora Hernandez
Kaszt: arrancar (Tadeo Dellomeurtre fracciónja)
kor: 319 (22 évesnek néz ki)

Kinézet:A haja kékeszöld, a szemei közül az egyik zöld a másik vörös. A maszkjának darabjai a kulcscsontján találhatók, és szorosan ez alatt középen a léleklánc elszakadásával keletkezett hollowlyuka.


Jellem: Az esze mindig azt súgja hogy kövesse a szabályokat, és ragaszkodjon hozzájuk, de a sokszor a szíve győz a józan esze felett. Sokat vívódik azon, hogy helyes-e amit tesz. A munkáját próbálja teljesen különválasztani a személyes érzelmeitől, és csak arra koncentrálni amikor küldetést kap. Ha szabadnapja van, akkor viszont nagyon kedves és lelkesedő típus tud lenni.

Zanapakutou: Gato Negro (fekete macska)
Resurrection: Civato Gato Negro (lopakodj, fekete macska)
A kinézetem csak kevéssé változik meg. A látásom, és a reflexeim viszontk átlag felettire javulnak, és árnyékdárdákat tudok megidézni a kezembe, amiket az ellenfél felé hajítva, az körbefonja őket, majd hegyes tüskéet mereszt belé, mintha csak macskakarmok lennének.
Bizonyos időre láthatatlanná is tudok válni, de a lélekenergiámat nem tudom teljesen elrejteni, így ha az ellenfelem rájön erre a hibámra, akkor könnyen rájöhet hogy hol vagyok.

Szint: 1
Lélekenergia: 5000
Kezdőtőke: 4000 ryou
Vissza az elejére Go down
 

Delora Hernandez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Adatlapok-