-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Baalzabub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Baalzabub
Arrancar
Arrancar
Baalzabub

Férfi
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Kitsune mellett... -__-"
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Baalzabub Cl0te6500/10000Baalzabub 29y5sib  (6500/10000)

Baalzabub _
TémanyitásTárgy: Baalzabub   Baalzabub EmptySzer. Márc. 25, 2009 10:53 pm

Név: Baalzabub
Kaszt: Arrancar
Nem: férfi
Kor (külsőleg): 22
Kor (hollow): 330
Felszerelések: zanpakuto és saját magam…
Születési dátum: ha én arra emlékeznék... valahol március végén, talán 23

Kinézet:
Huh...Hosszú fekete haj, vöröses szemek, barnás bőr, két szarv a fejem két oldalán, jobb szememet a maszkom megmaradt 1/3-a fedi, hosszú füleimen pedig rengeteg fülbevalót viselek. Mások szerint elég magas vagyok, bár ez csak viszonyítás kérdése, olyan 195 lehetek vagy talán egy kicsivel több. Hosszú farkammal jókorákat oda tudok sózni, nem árt vigyázni velem… Razz. Tipikus démon fejem van, talán ezért rühell még egész HM... -__-”


Jellem:
Rühellek mindenkit, főleg a vidám, ugrabugra alakokat és a gyerekeket. Egyedül az előző mesteremet tiszteltem, aki meghalt, Aizennek hála, mikor kiküldte egy küldetésre és nem látta el megfelelő információkkal az ellenséget illetően. Bírom az alkohol és gyakran gyújtok rá. Valahogy el kell viselnem ezt az életet. Sűrűn beszólok másoknak, szeretem a vér ízét a számban.


Nagyon régen váltam hollowá. Csak annyi maradt meg belőle, hogy nagyon fájdalmas volt. Sokat is szenvedtem miatta. Egy elvadult őrült lénnyé váltam. Azok az emberek akik láttak mind azt kiabálták, hogy : - Démon! Itt van az ördög! . És csakugyan….
Imádtam ölni. Nem fecséreltem halottakra az időmet. Éjjelenként vadászatra indultam élő emberek után. Ebből kifolyólag erősebbé is váltam. Jöttek utánam shinigamik, de mind csúfos véget ért. Senki sem tudott végezni velem. Röpke 200 év leforgása alatt az élőket és shinigamikat tizedelve egyre magasabbra jutottam a ranglétrán, egyre inteligensebb és megfontoltabb lettem, igaz az adjuchas szintnél már eléggé untam. Untam, hogy úgy nézek ki, mint egy szörnyeteg, nem mintha nem az lettem volna. Patás lábú, szarvas, maszkos iszonyat aki vért iszik és élve marcangolja szét az áldozatait.
Ezért mikor először rájöttem, hogyan tudok kaput nyitni HM-ba, ott össze is törtem szörnyű maszkomat türelmetlenségből. Ki akartam szabadulni ebből az állandó haszontalan öldöklésből. Erősebb ellenfelek után akartam kutatni. Csak nem gondoltam bele, hogy mi lesz utána ha a maszkomat összezúzom… újabb fájdalom, újabb szenvedés. A kínt alig lehetett elviselni. Üvöltve fetrengtem a porban. Nem is csoda hogy ennyire megkeseredtem azóta.
Egy akkoriban még espada tag szedett össze a porból, ő mutatta meg, hogyan tudom uralni az erőmet, hogyan növelhetem meg. Igaz idővel lefokozták, de még ennek ellenére is tiszteltem… nagyon is… de Aizennek hála most halott.

Egy évnyi szabadon tengődés után, - amit még élveztem is – bekövetkezett a legrosszabb. Egyik nap békésen sétálgattam LN-ben, mikor egy idegesítő nőszemély leszólított.
- Bocsi, te vagy Baal? – kérdezte kedvesen… kicsit felfordult a gyomrom.
- Igen, mit akarsz? – förmedtem rá.
- Ennek örülök, tényleg olyan, vagy mint amilyennek elírtak. – hátul rókafarka föl-alá járt.
- Mivan?
- Még be sem mutatkoztam! Bocsánat. – nagy zöld szemeivel egyenesesen az én vörös szemembe nézett. – Momichi Kitsune vagyok.
- Az a teás csaj? – hirtelen eszembe jutott, hol láttam már. Mesternek is hozott már teát. Ő is privaron. Erős lehetne, ha nem lenne ennyire kedves… - Mit akarsz tőlem?!
- Mától hozzám fogsz tartozni. Kellene egy segítő, halottam rólad és megkértem a feletteseimet, hogy engedjék meg, hogy hozzám tartozz ezután. – mind ezt olyan természetességgel mondta, hogy azt hittem képen vágom. Sajnos semmit se tehettem ellene… ő fölöttem állt a sorban. Bele kellett törődnöm, igaz elég sokszor cseszegettem még érte. Az a töretlen jókedv és kedvesség nagyon böki a szarvam hegyét…





Zanpakuro neve: Démo vér - Youkai chi
Zanpakuto fajtája: vér
Ressurection: Ömölj démon vér!
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Baalzabub _
TémanyitásTárgy: Re: Baalzabub   Baalzabub EmptyPént. Márc. 27, 2009 8:36 am

Nos Bubuka... bocs ezt nem hagyhattam ki XD Szóval fordítsuk komolyra a szót. Szerintem elfogadható a történet, ezért természetesen ELFOGADOM!

Készíts adatlapot!
Szint: 1. szint
Lélekenergia: 5000
Kezdőtőke: 1 ölfa... ja hogy nem olyan XDXD ... 4000 Ryou ^^

Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
 

Baalzabub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Arrancar-