-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hirobumi Baisotei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei Cl0te5000/10000Hirobumi Baisotei 29y5sib  (5000/10000)

Hirobumi Baisotei _
TémanyitásTárgy: Hirobumi Baisotei   Hirobumi Baisotei EmptyKedd Márc. 17, 2009 2:52 am

Név: Hirobumi Baisotei
Kaszt: Shinigami
Nem: Férfi
Kor: 18 éves
Felszerelések: Zanpakuto
Születési dátum: Augusztus 16.
Kinézet: 174 cm magas, hosszú szőke fonott haj, szeme színe narancs sárga, a jobb karja gépiesített,
fekete nadrág, fekete pólót, piros kardigánt hord, a zanpakuto-ját a bal oldalán hordja.


Zanpakuto neve: Koutetsu/acél
Zanpakuto fajtája: erő
Zanpakutom shikaia: Így néz ki:
http://www.myimportstore.com/store/images/Anime/FullMetalAlchemistSpear.jpg
Zanpkauto támadása: Koutetsu rein/Acél zápor. Amikor kimondom a támadás nevét acél pengéket lövell ki.

Előtörténet:
-Én egy átlagos gyerek vagyok édesapám elhagyot minket veszélyes munkája miatt. Egy jó pár évvel később az édesanyámat meggyilkolja apu egyik ellensége. Ezért felkerestem apámat és tőle megtudtam, hogy ki is anya gyilkosa, aputól mindent megtudtam a gyilkosról, majd egy nap elhatároztam, hogy bosszút állok anya gyilkosán. Egy hídon találkoztam a fickóval akinél észrevettem, hogy kés van nem törődtem a fegyverrel nekirontottam majd hosszas küzdelem után az ellenfelem padlóra került, ekkor észrevettem, hogy a híd túloldalán figyel minket egy nő aki nagyon hasonlít anyuhoz ez a pillanatnyi tétovázás alkalmat adott a gyilkosnak és habozás nélkül kését szívembe szúrta ezáltal meghaltam. A túlvilágon ébredtem látszataim szerint anyuval egyidős hölgy házában...
A hölgy és két fia ott áll fölöttem.

-Hol vagyok én most???
-A másvilágon vagy, de ne ijedj meg, mert ez a világ is olyan, mint a való világ csak éppen egy kicsit más. Tudod mi itt családokba tömörülve élünk. A nevem Arisa Ekiguchi. És ők itt a fogadott gyermekeim. Megtudhatnám a neved???
-Hát persze elnézést, hogy csak most mutatkozom be a nevem Hirobumi Baisotei.
-Ha gondol felajánhatom, hogy lakj itt velünk és úgy éljünk, mint egy család.
-Köszönöm szépen elfogadom.
-Teltek múltak az idők és ahogy elkezdtem ismerkedni a várossal megláttam egy nagy hatalmas falat és egy kaput amit egy hatalmas ember őrzött először nem nagyon érdekelt... Vacsoránál:
-Mit őriz az a hatalmas fal???
-A hatalmas fal egy várost őriz minek a neve Soul Society, ahol shinigamik élnek, akiknek a feladatuk az, hogy rendet tartsanak a világokban ez bővebben kifejtve azt jelenti hogy hollow-k irtása, lélekmentés, háborúk megszüntetése és még sok minden.
-Aham értem, de mik azok a hollow-k???
-A hollow egy afajta szörnyek amik lelkeket falnak fel, majd ez által hollow-ká válnak a lelkek.
-És hogyan lehet belőlem shinigami???
-Hogy shinigamivá válhass először lélek tovább képző akadémiára kell jelentkezned és majd csak azután válhatsz shinigami-vá.
-Aham köszönöm szépen hogy mindezt elmondtad.
-Nincs mit. Gondolom holnap jelentkezni akarsz, hogy shinigami lehess???
-Igen.
-Hát akkor sok szerencsét hozzá.
-És avval lefeküdtünk aludni. De egész éjjel azon töprengtem, hogy vajon milyen lehet shinigaminak lenni? Eljött a reggel:
-Akkor elindulnék az akadémiára.
-Sok szerencsét hozzá!!! De ugye azért még néha meglátogatsz minket???
-Hát persze, ha engedi az időm mindig ellátogatok hozzátok.
-És avval elindultam. Jelentkeztem a lélek tovább képző akadémiára, de előtte egy tesztet kelett teljesítenem ami által megállapítják, hogy melyik osztályba is rakjanak. A legerősebbik osztályba kerülök. Több osztálytársammal is össze ismerkedek és jól kijövünk egymással segítjük egymást, hogy mindannyian elvégezhessük az akadémiát. Amikor az utolsó éveket rúgom a suliban felkér az egyik tanár arra, hogy egy elsős csoportot vigyek el lélekmentő akcióra a földre a csoport közt felismerem két mostoha testvérem akikkel még akkor ismerkedtem meg amikor átkerültem a túlvilágra.
-Sziasztok hát ti mit kerestek itt???
-Szia hát minekünk is megtetszett a shinigami élet, amikor a perem vidéken járt egy csoport shinigami, akik abban a küldetésben voltak, hogy az arra tévedt hollow-kat ki irtsák és ennek láttára megtetszett, úgy gondoltuk mi is jelentkezünk shinigaminak. Hát így kerültünk mi ide. És te mit keresel itt???
-Én vagyok a csoport vezetőtök a lélekmentésben.
-Azzal elindultunk a földre. A földön eleinte minden jól ment amíg meg nem jelent egy hollow aki elragadta a csoport egyik tagját.
-Enged el te szemét hollow vagy megbánod!!!
-Miért engedném el egy tanonc parancsárra.
-Avval felfalja a tanoncot, erre nagyon feldühödök és hosszas küzdelem után legyőzőm a hollow-t. Majd azonnal visszatérünk Soul Society-be jelenteni a történteket, majd később már az év végén az utolsó teszten sikeren veszem az akadályokat és elvégzem az akadémiát és a 9. osztagba osztanak be.


A hozzászólást Hirobumi Baisotei összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 17, 2009 10:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Hirobumi Baisotei _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei   Hirobumi Baisotei EmptyKedd Márc. 17, 2009 9:45 am

Nekem tetszik a történet. ELFOGADOM!

Kezdő tőkéd: 4000 ryu
Lélekenergiád: 5000
Szint: 1

Válassz 5 szintednek megfelelő kidout, csinálj adatlapot és játszhatsz! ^^
Vissza az elejére Go down
 

Hirobumi Baisotei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Shinigami-