-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kamilia Yumi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kamilia Yumi Cl0te3000/12000Kamilia Yumi 29y5sib  (3000/12000)

Kamilia Yumi _
TémanyitásTárgy: Kamilia Yumi   Kamilia Yumi EmptySzomb. Feb. 21, 2009 5:21 am

¤*NeVeM:*¤ Kamilia Yumi

¤*BeCeNeVeM:*¤ Kamill

¤*KoRoM:*¤ 22

¤*NeMeM:*¤ Kisasszony

¤*KaSzToM:*¤ Ember

¤*FoGlAlKoZáSoM:*¤ Hayashi Yuuta magánnyomozói irodájában aktakukackodom, és segítkezem az kisebb ügyek megoldásában. Ezen kívül, még levelező tagozaton vagyok.

¤*FeLsZeReLéSeM:*¤ Egy oldaltáska, amiben smink, smink, és még több smink van. Ezen kívül telefon, a heti magazin és az elmaradhatatlan Csoki & Cukorka („érdekes, amennyi édességet megeszik, egy kilót sem hízik, és nem romlanak el a fogai...”)

¤*MeGjElEnÉseM És TuLaJdOnSáGaIm:*¤
163 cm magas (de a cipőimben vagyok vagy 170), 50 kiló vagyok, bár néhány ruhám megvan 4-5 kg is.
Hajam színét sokszor váltogatom, vannak napok mikor színesebbnél-színesebb parókákat veszek fel, a hecc kedvéért. Szemem színe alapjáraton smaragdzöld, ám a kontaktlencséim néha játszanak a szemeim színével (kedvencem a rózsaszín és kék színű kontaktlencse).
Mivel GothicLolita vagyok, fűzőt, fodros szoknyát, csíkos zoknit, és ormótlanul magas sarkú cipőt viselek. Rengeteg kiegészítőm van, például kis kalapok, ékszerek, csipkés harisnyák, és egyéb.
Kinézetem miatt sokszor gúny tárgya vagyok, ám nem éppen érdekel. Najó néha zavar, de amíg jól érzem magam a bőrömben, addig nem érint a dolog. Szép, okos és rettentő szerény egyéniség vagyok. Magabiztos illetve maximalista vagyok a munkámban és az ÉlEtBeN is. Őszinte vagyok a barátaimmal szemben. Néha meg is mondom a véleményem, ezért sokszor le is csesznek rendesen. Segítőkész és figyelmes is vagyok. És a legfőbb, hogy egy energiabomba vagyok, egész nap pörgök, és hülyéskedek. Vicces és jókedvűnek tartom magam.
A kinézetem lehet érdekes, de nem mindig az a legfőbb, hogy hogyan néz ki az ember... ^^


¤*KéPeSsÉgEm:*¤
*Látom a szellemeket
*Meg tudok idézni kígyók, illetve farkasok lelkeit, vagyis jobban mondva démonokká vált lelkeket.


¤*ElŐtÖrTéNeTeM:*¤
Egy hideg és fagyos hétfő reggelen, a metrón utazva olvasgattam a kedvenc magazinomat. Épp munkába menet voltam. A metró dugig volt, az emberek egymás hegyén, hátán, de csak sikerült ülőhelyet találnom. Tíz perc alatt beértem volna a munkahelyemre, ám a metró hatalmasat fékezett, aminek az lett a következménye, hogy a tömeg szó szerinte egymás hegyén, hátán találta magát. Ebből én sem voltam kivétel. Agyamban máris leforgott az a jelenet, ahogy Yuuta uram behivat irodájába, s egy újabb remek előadást tart arról, hogy a munka az munka, és ha nem tudok megállni a lábamon, van rajtam kívül még egy csomó ember, aki betölthetné ezt a remek állást, és ez volt az utolsó esélyem, vagy fel is út le is út, kisasszony, s míg ezt ő eldarálja, addig én unottan hallgatom végig, s megbánóan bocsánatáért könyörgök, s az irodájából kilépve egy jót mosolygok az egészen. Egy pillanaton belül, be is mondták, hogy a hatalmas vihar miatt a metró előre láthatóan 20 percet késni fog. Lassan feltápászkodva néztem ki az ablakból. A leheletem megfagyott az üvegem, nem volt fűtés. Ezekben a percekben megpillantottam egy érdekes dolgot. Nem tudtam rendesen kivenni, hogy mi lenne az, de láttam és tudtam, hogy a kocsi felé vette az irányt. Egy hatalmas ordítás hallatszott felőle, és olyan volt, mintha a föld rengene. Az a valami már szinte velem szembe vicsorgott, mikor meglendítette hatalmas karját, és a kocsit felborította. A következő jelenet, amire emlékszem, hogy az üvegszilánkok közt fekszem, s nem messze tőlem pár fekete ruhás fazon harcol a szörny ellen. Biztos csak képzelődöm, dörzsöltem meg a szemeimet, mikor a hollow a semmibe lett.

Szaladva rontottam be az irodába.

-Áh, Kamill-kisasszony, már vártam!
-Bocs, Yuuta, de most nem érek rá!!
-KÉT ÓRÁT KÉSTÉL?! MI LEHET ENNÉL IS FONTOSABB!!-száguldottam el mellette. Egyenesen az irodám felé, mert emlékeztem, hogy van a fiókom mélyén egy réges régi akta. Szétrángattam mindent, s meg is találtam. *Hát persze! Jól emlékeztem, hogy volt már egy ilyen nyomozás... szóval shinigamik, mi? Hm, ezek szerint az a lény egy hollow vagy mi volt... Mintha már találkozta volna valami ehhez hasonlóval... Nem az egy szellem vagyok, ebben biztos vagyok...-lapozgattam az aktát, mikor fényképeket találtam. *Igen, biztos vagyok benne, hogy hollow volt...-néztem rá a kézfejemen tátongó hatalmas sebre. Biztos az üvegszilánkok tették ezt. *Fenébe! Sebaj, majd húzok fel kesztyűt... abból úgyis van egy rakat...
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Kamilia Yumi _
TémanyitásTárgy: Re: Kamilia Yumi   Kamilia Yumi EmptySzomb. Feb. 21, 2009 6:21 am

Az előtörténetedet ELFOGADOM.

Lélekenergiád 3000, kezdőtőkéd 4000 ryou. Elkészítheted az adatlapodat is.

Üdv az oldalon, jó játékot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

Kamilia Yumi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Ember-