-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Elhagyott épület

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Elhagyott épület _
TémanyitásTárgy: Elhagyott épület   Elhagyott épület EmptyHétf. Feb. 16, 2009 8:11 am

Egy Seireitei-en belüli, néptelen építmény. Valaha irodaként szolgálhatott, mostanában azonban már senki sem használja, így ideális azok számára, akik titokban szeretnének találkozni... Elég messze van a legtöbb osztagtól, azonban emiatt nem is tartják rendesen karban - ezért ne csodálkozzon senki, ha véletlenül a fejére pottyan valami vagy éppen pár kóbor állattal kerül szembe...
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Elhagyott épület Cl0te40500/45000Elhagyott épület 29y5sib  (40500/45000)

Elhagyott épület _
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott épület   Elhagyott épület EmptyPént. Május 15, 2009 8:18 am

Miután vaizardjaink sikeresen meggyőzték, vagy idecipelték régi énjüket. Kaptok néhány kört arra, hogy berendezkedjetek, és feldolgoztassátok önmagatokkal a traumát, hogy mindenkiből hirtelen kettő lett.
A postolás sorrendje most újraalkul, tehát akit ideirányítottam már az osztagától az írhat.
Az első postban szerepelhet, ha esetleg megemlítendőnek tartjátok, az ideút az elhagyott épületbe, de kezdhetitek mindjárt a megérkezéssel és a szembenézéssel.

Most nektek kell komolynak és érettnek lenni, hogy fékén tudjátok tartani saját magatokat, hiszen elsősorban mindenkinek a régi önmagával kell foglalkoznia mivelhogy őt ismeri a legjobban. Azért arra ügyeljetek hogy maradjon is valami az épületből, amit főhadiszállásnak használhattok, és ne egymás keze által haljatok hősi halált ezen a küldetésen ha nem feltétlen muszáj....
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Elhagyott épület Cl0te21000/30000Elhagyott épület 29y5sib  (21000/30000)

Elhagyott épület _
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott épület   Elhagyott épület EmptyPént. Május 22, 2009 11:51 pm

*Megvárja, amíg shinigami-Shun elkészül, majd ismét arcába húzza csuklyáját, és kilép az ajtón. Az épület előtt aztán megvárja múltbeli önmagát, aki idő közben rendet is rak - ki hitte volna, hogy ennyire pedáns volt akkoriban...? -, és ketten indulnak el a következő időszak főhadiszállására.*
- Hova is megyünk tulajdonképpen?
- A város szélén álló romhalmazba...
- Jobb helyet is választhattatok volna... Azt le fogják rombolni, ha a két Sachi kapitány összeveszik egymással...
- Viszont mindentől távol van... Inkább mutathatnál valami mellékösvényt arrafelé...
*Tárgyalnak halkan suttogva - remélhetőleg egy őrjárat se veszi észre őket -, majd rövid idő múlva letérnek a hivatalos utcákról, hogy a közeli bozótos-erdős részen folytassák útjukat. Ez nem éppen jó ötlet, mivel vizard-Shun már eléggé elfelejtette száz év alatt az itteni járást... Épp emiatt aztán szinte minden létező, kiálló gyökérben felbukik; a tüskésebb bokrok pedig felhasítják egyenruháját.*
- Lassíts már! Nem látok ilyen sötétben!
*Szisszen fel egy újabb hasra esés után, amivel az eddiginél nagyobb zajt csap, miközben orrát dörzsölgeti fájdalmasan. Ezzel a koppanással biztosan felverné az egész osztagot - szerencse azonban, hogy már elég messze járnak a lakott területtől...*
- Attól a belső dögtől lettem ennyire szerencsétlen...?
*Sóhajt fel a száz évvel ezelőtti Shun, majd egy "Na, már itt is vagyunk!" felkiáltással kishunpózik a bozótból, szinte meg sem várva, hogy a vizard is kövesse. Hamarosan végül sikerül neki is kikecmeregnie a nyílt térre, és magában átkozva a haját, hadnagyi önmagát, Kisukét, Seireitei-t, Aizent és még minden mást, ami eszébe jut, beveti magát az elhagyatott épületbe. Itt aztán leül egy kisebb halmaznyi kőtörmelékre, és most már egyáltalán nem törődve múltbéli énjével, bosszankodva rágyújt egy szál cigire, miközben szó nélkül várja a többieket. Reméli, egyikőjük sem fog megjegyzéseket tenni csapzott kinézetére...*
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Elhagyott épület Cl0te13000/15000Elhagyott épület 29y5sib  (13000/15000)

Elhagyott épület _
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott épület   Elhagyott épület EmptyPént. Május 29, 2009 5:05 am

Miután végre elindultunk az elhagyott épület felé, a régi énem azonnal elkezdett kérdezősködni arról a Masakiról, akit én is merek. Hirtelen nem tudtam, hogy is válaszoljak neki, hiszen nekem nem igazán tűnt föl az évek során, hogy változott, de ahogy most láttam, egyszerre rájöttem, hogy rettentő sokat változott, mióta vaizard lett.
- Na, akkor most elmondod, hogy milyen, vagy nem?
Kérdezte kicsit türelmetlenül 110 évvel fiatalabb énem.
- Öhm… ha jól láttam, akkor most, a te idődben Masaki jóval agresszívabb velünk szemben, mint az én időmben, aztán… hm… most hirtelen egy se jut eszembe…
Gondolkoztam tovább, mikor shinigami- Yasu ismét megszólalt, ezzel megtörve a csendet.
-Mikor érünk már odaaaa?! Leszakad a lábam…
Nem is emlékeztem, hogy ilyen sok kínom volt annak idején…
- Nemsokára ott leszünk, nyugi…
Ahogy végignéztem régi énemen, láttam, hogy én is sokat változtam azóta a bizonyos nap óta.
Kicsit visszahúzódóbb is lettem, és most már alig merek visszaszólni annak, aki engem zaklat a hülyeségeivel. Kicsit kellemetlen, és rossz érzés ezt látni, de bele kell törődni, hiszen az emberek folyton változnak…
Amikor beléptünk a romhalmazba, megláttuk a két Shunt. Először hirtelen nem is tudtam őket megkülönböztetni, de mikor megláttam egyikőjük kezében a cigit, máris leesett, hogy melyik az idősebbik Shun.
- Sz… Sziasztok
Köszöntem kicsit bátortalanul a két jelenlévőnek, majd letettem a fenekem oda, ahova épp lehetett.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Elhagyott épület Cl0te32500/45000Elhagyott épület 29y5sib  (32500/45000)

Elhagyott épület _
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott épület   Elhagyott épület EmptyPént. Május 29, 2009 9:52 am

Shiori összeszedett néhány holmit az irodából amire úgy gondolta szüksége van.
-Nagy gond lenne, ha beugranék még a szobámba is?-kérdezte félszegen. Én csak kedvesen megráztam a fejem, és követtem. A szobámba érve újra gyomorszorító érzés fogott el. Majdnem úgy volt már minden mint mikor el kellett jönnöm...
*Azt hiszen ideje lenne elmondanom Shiorinak a teljes történetet, mert eddig csak magába a küldetésbe avattam be...* -néztem kicsit fájdalmasan a serényen pakolászó önmagamra, mert tudtam, hogy mekkora sokkot fogok neki okozni megint.
-Figyelj Shiori, van még pár dolog amit mindenképp el kell mondanom. -kezdtem bele egy nagy levegővétel után, ő pedig érdeklődve pillantott fel. -Mi akik jöttünk már nem élünk Seireiteiben...
-Hogyhogy? Ezt nem értem... -
-Elmenekültünk, mert ki akartak végezni minket, de most már halottnak hisznek. -láttam hogy hirtelen ledermed, de addig kell folytatnom míg erőm van hozzá- Szörnyű kísérlet áldozatai lettünk, mert Aizen úgy próbált eltenni minket az útból, hogy felébreszti a bennünk lakó hollowot, hogy az elemésszen minket. -behunytam a szemem- De egy dologgal nem számolt...igaz hogy Kisuke segítségével, de megbírkóztunk velük. Igába hajtottuk őket, hogy erőt merítsünk belőlük és létrehoztunk egy új fajt...amit úgy nevezünk vaizard.
-Maszkos harcos? -ismételte remegő kezekkel
-Erről a maszkról lenne szó... -idéztem meg a kezemben. Shiori újból összerezzent. -Ne haragudj, hogy ezt így a nyakadba zúdítottam, de el kellett mondanom, még mielőtt találkozunk a többiekkel.
-Semmi baj. -rázta meg a fejét, de láttam rajta hogy kicsit sok volt neki...
-És most hol éltek, izé élünk?-kérdezte mikor elhagytuk a Seireiteit.
-Karakura townban, egy külső raktárnegyedben rendeztünk be magunknak egy üresen álló épületet. -kezdtem el lelkesen magyarázni, miközben sétáltunk keresztül az erdőn.
-Nahát és akkor mindenkinek van külön szobája? És mondd csak hasonlít a szobám a Seireiteihez? -érdeklődött Shiori. Kezdeti sokkos állapotán kezdett úrrá lenni a kíváncsiság, ami azért egy fokkal jobb volt, viszont ha túl sokat kérdez, hamarosan újabb sokkal találja szemben magát...
-Háát nem igazán. -húztam a fejebe mégjobban a csuklyát- Az a nagy helyzet....hogy együtt lakom Masakival... -böktem ki gyorsan és fájdalommentesnek szántan, de ez utóbbi nem igazán jött össze, mert Shiori akkorát zakózott előre, hogy a környező fákról mind felrepültek a madarak.
-HOGY MI?!
-J..jól vagy? -kérdeztem félszegen.
-Őszintén? -támaszkodott fel- NEM! Komolyan ugyanarról az emberről beszélünk? Arról a tapló kőbunkóról? -csattant fel a földön ücsörögve.
*Jajistenem, ezt most hogy magyarázzam ki, annyi időm nincs hogy mindent elmeséljek, és ennyire nem is szabad beavatnom* -tépelődtem
-Nagyon sok dolog történik még veled száz év alatt hidd el nekem...és ő is megváltozik feléd...de nem mondhatok többet... -nyújtottam felé a kezem hogy felsegítsem.
-Ezt azt hiszen egy darabig nem bocsátom meg neked... -villant meg a tekintete a sötétben, miközben felsegítettem. -És mennyire komoly?....tudod mit, ne, inkább ne válaszolj, nem akarom tudni.-porolta le magát morcosan -Meddig akarunk még itt rostokolni, a többiek már biztos várnak ránk.-nézett rám.
-Ja igen, erre... -indultam meg az elhagyott épület irányába. Alig vártam már hogy odaérjünk, mert az út további részében a mögöttem baktató Shiori tüntetően egy szót sem szólt, és engem pedig feszélyezett ez a nagy csend. Szinte megkönnyebbültem ahogy beléptünk az épület ajtaján.
-Sziasztok. -köszöntem oda a Shunoknak és Yasuknak, majd kerestem magamnak egy sarkot hogy elbújhassak a továbbra is gyilkos tekintettel rám meredő Shiori elől, akit láthatóan, az előbbi információ jobban letaglózott, mint hogy Shunból és Yasuból kettőt lát.
-Masaki ideért már?-kérdezte az ittlévőktől, majd mikor nemleges választ kapott eleresztett még egy "majd meglátjuk mennyit változott" nézést, aztán elvonult egy másik sarokba.
*Istenem és ez még csak rosszabb lesz, mert látszólag tényleg semmit nem változott, sőt talán most még rosszabbnak is tűnhet a szemében mint a régi Masaki...* -kuporogtam egy régi fotelban, és pásztáztam a környéket Masaki felbukkanó lélekenergiája után. -*Tudom hogy nehéz neki feldolgoznia, hiszen ő még nem tudta elengedni Haruot. Szerintem még az is letaglózná, ha a fehér lovas szőke herceggel jöttem volna össze...de ha ismerné Masakit, biztos másképp gondolná, de én nem mondhatok el neki róla mindent...Szóval marad a szúrós tekintet... * -sóhajtottam nagyot.- *De remélem a küldetésben azért továbbra is tartja a szavát hogy segít...mondjuk ha nem akarna segíteni, már ott az erdőben visszafordult volna* -igyekeztem szánakozó arckifejezéssel bámulni felé, mikor elkaptam a tekintetét.
*Hajh de nehéz lesz, megint eljátszani ezt az önmagam...remélem bírni fogom idegekkel*
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Elhagyott épület Cl0te10000/15000Elhagyott épület 29y5sib  (10000/15000)

Elhagyott épület _
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott épület   Elhagyott épület EmptySzer. Jún. 17, 2009 9:33 am

A kis menekülés után az elhagyatott raktár épületbe siettem vállamon a régi önmagammal. A raktárépületben egy gyékényt terítettem le a földre, amit út közben vettem el. Nem akartam felkelteni a „foglyomat”, mert attól félek, hogy, ha felkelteném, akkor hatalmas kárt csinálunk múltban és mindent megváltoztat egyből, és a világok megszűnnek, vagy hasonló. Mindig is próbáltam realistaként gondolkodni, de ebben a pillanatban, senki se tudná a legjobb megoldást.
Végig sétáltam a termeken hátha bölcs tanácsra lelek, és láttam, hogy Yasu, Shun és Shiori már megérkezett s úgy beszélnek régi önmagukhoz, mintha a legjobb barátjuk tekintenék a fiatalabbik kiadásukat.

- Ideje lenne felébreszteni Gou-t…
Visszamentem az ájulthoz, majd letérdeltem a gyékény mellé s kotorászni kezdtem a ruhámban, majd az ellenszert vettem elő. Pár cseppet csepegtettem a fiú szájába. Lezártam az üvegcsét, és nyelésre kényszerítettem a fiatal Gou-t. Láttam ébredezni kezdett, először röviden többször, majd hosszasan kevésszer pislogni kezdett.
- Itt egy kis víz, gondolom kicsit megszomjaztál.
Nyújtottam is felé egy tál hideg vizet, amikbe a borokat szokás önteni.
- Istenem, ennyire sosem fájt a fejem…
- Hidd el, még fog életedben, de nem mérgektől, hanem a gondoktól, és az érzéseidtől.
A fiatal Gounak kikerekedtek a szemei.
- Te, te, te, te…
- Igen, igen, én és te egyek vagyunk.
- Nyuushuu nagyon jó trükk, ezt már nem veszem be! Gyere elő!
Fejbe koppintottam a kezemben üres tállal.
- Nyugi már. Nem olyan nagy ügy, azt se tudod, miért vagyok itt, vagyis vagy, vagyis vagyok… izé…
- NYUGODJAK MEG?! A FRANCOKAT!
- Azért sokkot ne kapj… ülj le, kérlek. – kicsit lehiggadt Gou, majd eleget tett a kérésnek.
- Figyelj, nem mindent mondhatok el, de amit lehet, ami nem változtatja meg a történelem menetelét, a jelened menetelét, azt elmondom. Rendben?
- Hay, megértettem.
- Helyes. – mosolyogtam el. – Van egy áruló a Shinigamik között, ki a hollowicáció projektet saját hasznára akarja fordítani így erősebb harcosokat szerezhet magának. Az én jelenemben ez nem nagyon sikerült az „Arrancarok urának”, mert Kitsuke Urahara mentett meg. Én is Maszkos harcos vagyok. Nomennyi hollow erővel rendelkezhetek, ha a maszkomat magamra veszem. Ennek az erőnek ára van, a kényszer száműzetésen kívül, egy Shinigami élet kihunyása, ráadásul nem is akár kié.
- Kié? Kié?!
- Sajnálom, erre nem felelhetek. Még így is sokat mondtam.
- Baromság!
- Gou, én együtt működést ajánlok, mert azaz ember csatlósait visszaküldte az időben, és a Vaizardokat a maga oldalára állítja, és amit számunkra ismert világ, az elpusztul!
- Őrült vagy, és ezt a hókuszpókusz-illúziót tűntesd el magadról. Találkozóm van.
Erre feldühödtem és kész voltam arra is, hogy véget vessek akár a saját életemnek. Megragadtam a fiatal Hitot a torkánál és a földre kényszerítettem.
- Nem azért utaztam rákényszerülve, hogy egy ilyen hihetetlen, arrogáns, pökhendi lószerszám az elvei miatt megakadályozzon egy fontos esemény megtörténésében, ha azaz esemény rosszabb, mint a beléd lélegeztetett méreg utóhatása! Nem jó kedvemben vagyok itt Hito, azért vagyok itt, hogy megmentsem Soul Societyt, az emberek világát, mégha Soul Society ellnem fordult, a Vaizardok ellen fordult!szavaimmal kitomboltam magam, szinte a bennem gyülekező összes feszültséget kiadtam magamból.
- Honnan tudjam, hogy nem átversz?
- Hakuryuujin kinézete talán meggyőz…Shikai Hakuryuujin!
A Zanpakutom markolata teljesen fehér lett, és a markolat végén ott lebegett a fehér sejtem, a penge megnyúlt, s kicsit meggörbült.
- Haku… Mindvégig éreztem, hogy egy lehetetlennek tűnő dolog esik meg velem, ahogyan felkeltem, mintha Dezsavű lenne… belőlem. – egy kicsit elkucogt magár a fiatal Hito. – Ne aggódj, segítek, ehez kétség sem fűződhet. ^^
- Arigato!
- Ugyan, a jelened függ tőle és a jövőm, ez természetes. Ez a régi természetű Hito, nem az, aki felhagyott a harccal és gyógyítással foglalkozna, mint én. Ekkor a fital Hito felugrott és egy hatalmas kokit adott az idősebb fejére.
- El se hinnéd mennyire meg fog változni az emberek világa, még akár most sem ismernél rá.
- A gyógyítással hogy állsz?
- Sehogy, mert a szörnyű dologra emlékeztetett.
- Értem, szerintem, azért sok helyzetben hasznos lehet, megtanítsam az alapokat? majd a jelenedben fejlesztheted. Ki tudja, talán hasznát veheted…
- Hát…
- Ne makacskodj. Szerintem úgy is van egy kis időd, és ahogy a többieket nézem, lehet, hogy még vártok valakire, vagy valakikre.
- …Rendben.
A fiatal tanítja az idősebbet, ilyen se sokszor esik meg. Amíg a következő parancs ideje nem jő el, addig az ifjú Gou tanítja az idősebb Hitot.
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Elhagyott épület Cl0te53000/65000Elhagyott épület 29y5sib  (53000/65000)

Elhagyott épület _
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott épület   Elhagyott épület EmptyPént. Szept. 04, 2009 12:01 am

Rágyúrtam rendesen az űrsétán lebegő izomnövendékeimre! Mire ezt a rongyfigurát barátságosan elrángattam magam mögött országúti üléstökverős kerós távon, addig a kibaszott omladozó tákolmányig, amit a pápaszemes papírfalók kibasztak az istenháta mögé, köbö úgy kideltásodtam, hogy hisztérikus lábcsókolgatással könyörgött volna az egyik menő csípőrázós tanya csókája egoista pofámért. Ki tudja, lehet még élvezném is a pszichopata agycsökevényemmel a kidobószekrényes életmódot. Legálisan csinálhatnék matricákat a beképzelt pincsikből és az őket sétáltató hetvenmérföldes kurvákból. Naná, hogy cseszettül az ínyemre lenne!
-Nyughass teddy maci!-pöcköltem meg a lábammal a rángógörcsöt kapott krumplis zsákot. Ez a lúzer kapitányka még baszottul nem jött rá megfingatom, ha a szirénázós túladagolt drogos mutatványa miatt csődül ide az egész Tiszta taknyok lebuja. Folytatta is a kis műsorát. Nekem meg nem kellett több, hogy a cipőm...cipőm? Faszomat a tanyasi paraszt zölderdős légfrissítőbe! Rám küldhetett volna egy mocskos sms-t, mert ebben a retkes tornacipőben feszítek! Szemöldök légkondizás közepette lecibáltam a nehezített pályás sajtkukac Hamupipőke csülkéről a lábbelit, azt viszont el ne várja nekem a vidéki gyesen döglődő jótündér, hogy itten feltuszkoljam a sajátomat erre a faszkalapra és még hacacárés masnit is kúrjak rá! Azért annyira köcsög se voltam! Szépen rittyentettem egy sziámicsomót a két félre és satuhülye nyakába akasztottam csengőnek. Utána már csak fogást kellett találni a mosóport is fényévek óta nem látott retkes cuccon és botorkálhattam tovább.
A továbbiakban barátságos viszonyba bonyolódtunk. Tetűláda fickándozott, kapott egy gyomorsimogatást a jetiméretű talpammal,elkussolt én pedig húztam tovább a szülést beindító súlyát. Ez a színdarab lement tízpercenként, szóval kurvára nem siránkozhattam haját töredezett szuper modelllként, hogy faszom dolgom se akadt. Azért a másodperc töredékére megfordult a gógyimban, templomkuksoló leszek, amikor megláttam a szétesés határán poshadó vityillót. Végre megküldhettem valamelyik sarokba túltáplált röfit, mert az senkit se izgasson, hogy ekkor jó pár kilóval kevesebbel gyilkoltam rugóköpésig a mérleget.
Elérve a lécekből összetákolt tolni címkés ajtót, fogtam a Janit és beküldtem szétnézni. Miután kellő port kavart és garantáltan lekoccolta a szemközti falat bemasíroztam mint diadalittas főhős a kifőzdébe.
-Ennyit a műszakról! Minden jövőbeli szarházi itt szenved kettős látásban?-pöckölgettem a fülemet, miközben le se szartam hány őskori lelet mereszti rám a bagolylesőit. Egyedül a napfényes trópusról ránk szakadt gyümölcskiállítást túrtam elő a tömegből. Marhára jól aludnék este, ha egy részletben döglődne valamelyik sarokban. Kis ideig még nem tömegmészárlok errefelé, mivel a búvalbaszott hangulaton kívül csak a mellette feszítő vadi új kapitányka méregetése sokkolgatott árammal. Kötelező napirendi pont is volt beugatni neki. Tudja kit bámuljon napnyugta után tusfürdővel a mancsában! Az asszonnyal meg kezdek valamit, ha tücsökciripelésen kívül szar se mozdul meg a levegőben.
-Bajod van sósavat nyelt bányarém?-mutattam be a világéletemben imádott ujjamat, majd lecsekkolva a kívánt adatokat rúgtam bele párszor a dögrováson nyálat csorgató idiótába.
-Hééééé, Juliska! Kimásznál végre a banya odújából?!- károsítottam némiképp az amúgy is szelektíven csörgedező hallásomat.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Elhagyott épület Cl0te32500/45000Elhagyott épület 29y5sib  (32500/45000)

Elhagyott épület _
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott épület   Elhagyott épület EmptyCsüt. Szept. 10, 2009 7:36 am

Beletelt egy kis időbe mire mindenki összeszedi magát, hiszen az osztagok nagyon vegyes messzeségben vannak innen. Sőt az sem biztos, hogy nekik is olyan zökkenőmentesen sikerül lebonyolítaniuk az "emberrablást" mint nekünk akik már itt vagyunk. Amikor megérkezett Hito, hirtelen azt hittem Masaki ért vissza, de amikor megláttam kicsit csalódottan huppantam vissza a sarkomba. Persze örültem neki, hogy ő is rendben van, de Masaki miatt jobban aggódtam. Nem tudom mennyire vághattam elkeseredett képet, de egyszer csak azt vettem észre hogy Shiori leül mellém.
-Egy esélyt adok neki.....de csak azért, mert ismerlek annyira hogy észrevegyem hogy aggódsz...-mondta morcosan de nem nézett rám.
-Tudod nagyon sokat tudnak változni a dolgok.... -vettem le róla a szemem, és bámultam le kitartóan a földre. -Azt hiszed én gondoltam volna valaha, hogy ő meg én?...de majd meglátod, hogy minden úgy történik ahogy történnie kell... -sóhajtoztam nagyokat, majd hirtelen felkaptam a fejem. Ismerős lélekenergiát éreztem. Hiányzott ugyan belőle a jellegzetes jegy, ami minden vaizard energiáját azonosíthatóvá teszi, de ő volt az...vagyis ezek szerint a shinigami Masaki.
*És ha shinigami Masaki erre jár, akkor az én Masakimnak is a közelben kell lennie. Egész jól működnek Kisuke köpenyei.*
Türelmetlenül pattantam fel, és kezdtem fel alá mászkálni, mert hiába mentem volna oda az ablakhoz semmit sem láttam volna. Shinigami Shiori is feszült figyelemmel várta a sokat emlegetett személy felbukkanását. És néhány perc múlva meg is jelent...jobban mondva szokásához híven rontott be az ajtón, maga előtt berúgva shinigami Masakit, akinek az energiáját éreztem. Akkora kő esett le a szívemről, mint amekkorát koppant szegény eszméletlen alteregó a padlón. Masaki lekereső pillantását elkapva a akkora szemekkel bámultam rá, mint aki ezer éve nem látta és mindjárt a nyakába ugrik ott helyben. De ugye nem kell mondanom, ez jelen körülmények között teljesen kivitelezhetetlen volt. Shinigami Shiori karbatett kézzel ácsorgott és szúrós szemmel bámult felváltva engem és Masakit. De Masaki nem bírta szó nélkül megállni....
-Bajod van sósavat nyelt bányarém?-mutatott be régi szokásához híven. Kezdett felderengeni az összes műsor, amit eddig lerendeztünk a kapitányi gyűléseken. Főleg, most hogy mindjárt kapok hozzá audiovizuális segédanyagot is....
-Tudod kinek mutogass be, te elfuserált tapló. -kiabált vissza neki, de azt hiszem a megrovás ugyanannyira szólt nekem is mint Masakinak. Nagyon úgy tűnt hogy ezzel elfogyott az az előbb említett egy esély. Én igyekeztem menteni a menthetőt, és Masakihoz araszolva hatalmas kérlelő szemekkel, suttogva kezdtem neki a mondandómnak.
-Annyira örülök hogy végre itt vagy. -jött volna a folytatás, de mielőtt közelebb hajoltam volna hozzá, gyorsan megköszörültem a torkom,és folytattam. -Kérlek csak egy kicsit légy megértőbb vele....különösen azért, mert ha így folytatod a végén még lebuktat minket...Igen sajnos rájött mindenre, de hát mi mást vártam volna magamtól..de most nem ez a lényeg...szóval gondolom nem dupla létszámú vaizard közösség előtt szeretnél lebukni.... -dörzsöltem meg a tarkómat, majd hangosabbra vettem a hangom, hogy a többiek is hallják.
-jó lenne ha keresnél valami pokrócot a kapitánynak, mert fel fog fázni... -mutogattam lefelé, majd megsemmisülten visszavánszorogtam a sarokba. Shiori hamarosan ismét ott kötött ki mellettem.
-Álmomban sem gondoltam volna de lehet valami abban amit mondtál....láttam hogy nézett rád, és csak a hülye nem venné észre....-köszörülte meg a torkát, majd elhallgatott. -De attól, hogy te szereted, nekem még nem kell jól kijönnöm vele ugye tudod.... -bökött oldalba- Hova lenne az imidzsem..... -mosolyodott el kicsit. Először azóta hogy találkoztam vele. Láttam a szemében, hogy nem kell félnünk attól, hogy lebuktat, de Masakinak attól még nem árt normálisan viselkednie vele...
*Bárcsak beszélgethetnék vele egy kicsit négyszemközt is, de azt hiszem ez egy darabig nem nagyon fog menni... -sóhajtoztam nagyokat, miközben figyeltem, hogy hogyan pakolássza a kapitány Masakit.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Elhagyott épület Cl0te21000/30000Elhagyott épület 29y5sib  (21000/30000)

Elhagyott épület _
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott épület   Elhagyott épület EmptySzomb. Szept. 12, 2009 7:23 am

*Szótlanul int az érkezőknek üdvözlésként, és bár vizardShun ugyan nem hatódik meg az "ikrektől", shinigami elődjét látszólag megviseli a kettőslátás annak ellenére, hogy tudta, mire kell számítania... Azonban hősiesen próbálja elviselni a látványt, csak szűkülő pupillái árulkodnak a benne lezajló eseményekről.*
- Még nem jött... De van egy olyan érzésem, hogy addig van nyugtunk...
*Fújja ki a füstöt válaszadás közben. Illetve csak fújná, ugyanis halálisten-kiadása aljas módon kirántja kezéből a bűzrudacskát. Az még hagyján, hogy szinte mindenki le akarja szoktatni a dohányzásról, de hogy még saját maga is!*
- Mégis mi a fenét képzelsz magamról?! Adod vissza!
*Próbálja felszámolni a tűrhetetlen állapotot, miközben hevesen nyúlkál cigijéért, ezzel valószínűleg romba döntve az idő közben befutó Hito azon gondolatait, miszerint milyen jó haverja múltbéli önmagának...*
- Nem fogom hagyni, hogy még jobban mérgezd a testemet! Ki tudja, mennyire tetted már tönkre a tüdőmet száz év alatt...
*Vág vissza a régi Shun a jelenkorinak, miközben minél magasabbra nyújtózkodik, nehogy elérje a kései kiadás a számára nélkülözhetetlen szálat. Sőt, még lábujjhegyre is áll... Végül pedig egy hirtelen ötlettől vezérelve a földre dobja a csikket és alaposan megtapossa azt.*
- Héé, az még használható lett volna...
*Fakad ki a füstös időutazó megrökönyödve. Ez már mégiscsak több a soknál! Ahelyett, hogy tiszteletét fejezné ki idősebb önmaga számára, inkább keresztbe tesz neki! Ez pedig újabb bizonyíték arra Shunnak, miszerint a shinigamik szokatlanul pofátlanok mindenkivel szemben és nem tisztelik az idősebbeket. Az már csak apróság, hogy tulajdonképpen saját magáról van meg a véleménye...
Több morgásra már nincs ideje, ugyanis befut a két Masaki is, ezért csak nagyon csúnyán néz a másik Shunra nyomatékosításként, hogy nem lesz ez mindig így, ha rajta múlik. Szóbeli "megrovás" helyett azonban inkább a két Masaki műsorát követi figyelemmel, látszólag nem törődve a fiatalabb Shunnal...*
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Elhagyott épület Cl0te13000/15000Elhagyott épület 29y5sib  (13000/15000)

Elhagyott épület _
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott épület   Elhagyott épület EmptySzer. Szept. 16, 2009 2:19 am

Szép lassan mindenki megérkezett, és végre teljes lett a csapat. Szinte érezni lehetett a párok közti feszültséget. Őszintén szólva én is elég sűrűn pillantottam az akkori Yasura, hiszen valamiért eltudtam volna képzelni magamról, hogy akár egy kanál vízben is képes lennék megfojtani jövőbeli énem, csakhogy az enyém legyen mind a két Masaki.
- Te Yasu…
Szólalt meg a mellettem ülő shinigami énem, megtörve a kettőnk között lévő csendet. Kicsit furcsa volt saját magammal beszélgetni, és ettől valamennyire hülyének is éreztem magam. Azonban hány ember mondhatja el magáról, hogy társalgott a múltbeli énjével?
- Mondd… Ha a jövőbeli Masaki modorváltozásáról szeretnél kérdezni, akkor a válaszom: igen. Rengeteget változott, mióta vaizardok lettünk, és talán velem is másképp bánik kicsit.
Mondtam, majd elmosolyodtam, ahogy a két Masakit néztem. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer ketten lesznek, bár ami azt illeti, ha választanom kéne, inkább az én időmben élőt választanám.
- Honnan tudtad?
Nézett rám elkerekedett szemekkel. Érdekes lett volna, ha saját magam kezdtem volna imádni, hiszen a múltbeli énem szeme nagyjából úgy csillogott, mintha nagy ámulattal nézné Masakit munka közben. Kezdtem kissé feszélyezve érezni magam, ezért próbáltam mindig arrébb csusszanni néhány centimétert, hogy a régi Yasu imádatától távol maradjak. Már kezdtem érteni, hogy hogy érezhet Masaki amikor betámadom a különböző szeretgetős hülyeségeimmel. Valószínűleg a karakurai sztárok is így élhetik mindennapjukat.
- Egyébként mondtad, hogy a kapitány máshogy bánik velünk… Ez azt jelenti, hogy megkedvelt?
Nézett rám örömittas fejjel, amire nem tudtam nemet mondani. Ráadásul ami azt illeti, valószínűleg tényleg kedvelhet, csak épp úgy mutatja ki, hogy folyamatosan elutasítja a szeretetemet. Pedig én csak úgy szeretem, mintha az apám lenne. Bár az is igaz, hogy én jóval idősebb vagyok nála. Alig fordítottam el a fejem, Yasu máris felpattant a székről és kitárt karokkal egyenesen Masaki felé rohant, hogy átölelhesse. Valószínűleg igennek vette azt, hogy nem válaszoltam. Már kezdtem előre sejteni, hogy ebből bizony baj lesz… Vagy a régi Masaki fog felébredni, vagy pedig a jövőbeli fogja ellátni régi énem baját…
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Elhagyott épület Cl0te10000/15000Elhagyott épület 29y5sib  (10000/15000)

Elhagyott épület _
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott épület   Elhagyott épület EmptySzer. Okt. 21, 2009 7:41 am

A gyógyítás kezdetben elég nehéz volt, majd ahogyan telt az idő rájöttem, hogy ismerős utat járom, de egyáltalán nem volt könnyű. A folyamatos tanulást akadályozta a régi trauma, amit nem szeretnék elárulni Gou-nak. Bárcsak megtehetném, de nem lehet, kitudja, ha beszélnék is róla egy keveset, akkor a múltam máshogy alakulna, sőt még rosszabbá is.
Ahogyan a múlton merengtem, Gou a plafont nézte, állát dörzsölte a mutató és a hüvelyk ujjával, majd megszólalt.
- Hihetetlen, hogy feladtad az eszmédet. Hogy tehetted, hogy elfordultál a kegyetlenség felé. Mi történt?
- Ne nyaggass lényegtelen dolgokkal.
- Ezt nem hiszem el, gyerünk máááááár. – ekkor meglökött, és gyerekessége kezdett felhúzni. – Mi lesz kan pofa?! – ekkor rázni kezdte a karomat.
- Hagyd már abba!
- BESZÉLJ SZAR JANKÓ!
- Idióta…
- Miért társalogsz keveset? Túl közel van az orrodhoz a szád, nem bírod a száj szagot… Ööhhh! - ekkor hatalmas, csattanós tockost adott nekem Gou.
- Most megdöglesz. Nagyon rákeféltél!
Az épületben Shunpozni kezdtünk, legszívesebben egy akkora gyomrost bemostam volna, hogy 3 napig csak a Wc-n hányna. Amikor utolértem épp el akart kanyarodni a nevető Gou, akkor egy akkorát belerúgtam a hátába. Bevallom szinte már büszke voltam magamra, de a következő pillanatban megöltem volna magam, hogy hogyan lehettem olyan ostoba. Gou meglendült és a szembe levő falat kilékeltük Masakiék mellett pár méterrel. Amikor átléptem a léken, akkor pillantottam meg őt és a másik énjét.
- Bocsika!
Pár másodpercre sokkot kaptam látva a két Masakit, már a halál határán lebegtem. ~ Uram, atyám! ~ Gondoltam magamban, majd léptem volna még egyet, amikor a fehérhajú Gou elém termett nagyot lökött rajtam. A lyukon átesve a rozzant kanapé mellett feküdtem, akkor oldalra fordultam és az ifjabbik énem majdnem felnyalta a padlót, ahogyan vetődött rám. Ekkor felálltam és elkezdtünk civakodni mindaddig, amíg ki nem esett a kis szemcsém és eltörött, majd a párolgó altató miatt elaludtunk.
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Elhagyott épület Cl0te53000/65000Elhagyott épület 29y5sib  (53000/65000)

Elhagyott épület _
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott épület   Elhagyott épület EmptyHétf. Okt. 26, 2009 11:16 pm

Klónozott házi répának a gubbasztó ringben, úgy lerántották a redőnyt, hogy nyálát lúzer tóként keresztelve szörfözhetett hetedhét taknyon túl, ahol a csöves vizifrizbi se motoszkál a gatyákban. Nekem meg lángolhatott volna megagáz villogó zubbonyos, tűzlovagok áldozataként az aszott csökevényem, de mivel egy érzéketlen fatuskó lakójaként halvány Uruha lila, fűzős spárga leves mitugrász gomba lövésem se volt, mi a nyűg az a szar, csak vakarásztam a képzeletbeli havertól kölcsön lövöldözött tetveket. Azért, hogy a gülüimet se erőltessem végkimerülésig a távolban elhagyott női bizbaszos tanga stírölésével, a könyököm terrorjától tésztaszűrősen ufógerjesztő oldalamhoz tipegett kaukázusikefírpukkantógép. Megérezve a menetszelet kapásból lecsekkoltam vagy északi sarkra dobott mutogatós idiótaként kocsonyázom, mert leosztanak, vagy kurvára fényre érzékeny bőrfej leszek, mert leordítják rólam az összes szőrtelepem.
Imahányó, mázlista lópatkó csókolgató gyökérként sóhajtozhattam fürdős kurva képében, mivel rohadtul kiblicceltem a DKV verőlegények okozta szexuális zaklatással felérő ellenőrködést. Unott fejjel ráztam is a poliptenyészetes rozzant sérómat. Nehogy már azért szüljön Jupiter kriptonitot, mert Szuperman agyonzselézett fika frizkója lángra lobbant. Túlesve a hímnemű kukacokat lábra akaszkodós pincsikké hókuszpókuszoló varázsherkentyűn, le akartam csekkolni gerjeszti e még a tavaszi vízfelvonulós szárazföld terrort pióca uraság. A célvonal előtt retkes fél centire jött a derült égre meteor eső! Szerencsétlen csicska őskövületi maradványának sikítva sprintelt el a gyógyszere, mert világot megsemmisülésbe kergető vigyorral a pofáján pakolta rám a tapadókorongokkal garantáltan feltuningolt csülkeit. Fél perces néma csend és processzor újralökés után Joli néni járókeret elhajítós 'kúper' tempójával akartam leoperálni vörös pincsit.
-Takaroggyá mááán, te normálatlan, ferdeségben keresztbe feszített, gizmó förmedvény vagy kurvára kitaposom a beled és feladlak Afrikába tigris-tangás hímringyónak!-
Ezután kurvára úgy festett a kínai bevándorló cipője, hogy ingyen kattant pirulát osztogatott cukros báként üzemelő Morpheus a köcsög gazdasági világföldelésnek hála. Az összes zubbonyos vegetáló csőcselék agyfaszként zendített rá állatkerti majomházat imitálni. Nyomoronc, duplázódott csavarozott bádogember a füstkémény használati díjáért ugatott emelkedő üvegrepesztéssel. Két rajongó befőttes paradicsom, meg a használati címkéért fájtolt körömvillogtatással. Aztán a két rakétabefuccsolóüzem is köpte az igét, ráadásnak a részegséggel kettőződött fehérített pöcsösök, bekeményítettek és a retkes buránkra szándékozták pottyantani ezt a leselejtezett, elkorhadt szart.
-A hóember fikás orrát a seggedbe!- őrjáratozott a szemszőröm, beletörődve, hogy fulladásos kaszás látogatás lesz a még mindig rajtam élősködő csicska szumós bekeményítésétől. Mari néni elfuserált pitéjénél mérföldekkel jobban csesztette a bukém, hogy azaz agyhalott, sutyerák transzformátor, facsonkításon kívül az én kibaszott magánterületemre merészelte toszni a csápjait! Feszítettem is befelé ezerrel, mert törölhetetlen vágyam volt zsebbe férős kockát kreálni az elkúrt, giliszta képéből. Mielőtt bekapcsolhatott volna a gyépés kiosztó üzemmódom bepofáztak a mocskos hátam mögül. Ettől hetven szintet lépett az agyvizem forrósága! Feltüzelt kályhaként csapkodtak szanaszét a lángnyelvek és pokoli aurával felspékelve masíroztam tarkón vágni a sarokban pöffeszkedő nyomorékot.
- Gyorsan szívd vissza kicsi havasi gyopár palánta! -
- Fenét! Nem ijedek be egy túlméretezett gorillától! - játszotta ezerrel a városi fasza gyereket. Ettől az ereim akkora limbó táncot lejtettek, hogy Afganisztánból is kiszúrták szemüveg használata nélkül.
- Te most nekem ugatsz, kicsi csíra?! -
- Lángelme vagy!-
- Kussoljá el, mert teszek rá, hogy az én elbaszott nukleáris szerencsétlenségem lennél és kitaposom belőled a gyerekkorban elrágcsált fémbukszát is!-
- Ne a szád járjon, hőscincér!-
- Mekkora lúzer szöveged van! Melyik tanyasi pletykarovatból kopíroztad?-
- Mintha a te baklövésed jobb lenne...-
- Anyádat! - lóbáltam meg a levegőben, hogy garantáltan téliszonyos fogyatékosként kapkodjon oxigénpalack után. Nekem csak ne menőzzön egy tagról szakadt fehér köpenyes balek! Főleg ne valamelyik suttyó filmes forgatókönyvből szabadult poros klónom.
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Elhagyott épület Cl0te14000/15000Elhagyott épület 29y5sib  (14000/15000)

Elhagyott épület _
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott épület   Elhagyott épület EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 9:24 pm



Nehezen, de ugyan csak sikerült megértetni Sachikoval a helyzetet. Igaz mindkét fél számára hatalmas meghökkenést eredményezett a találkozás. Sajnos a lány dolga nem ment túl egyszerűen. Először is fiatalabb énje számára vissza kellett rohanni néhány fontos holmiért. Félt attól, hogy felfedezik személyazonosságát, még ha álruhába is van. A lehető legóvatosabban igyekezett Sachiko után. Pár hosszú perc eltelte után megiramodtak a rejtekhely felé.

Már így is loholniuk kellett, hiszen elfecsérelték a maradék idejüket.

-Itt vagyunk.
Törölte le homlokáról a verejtéket, majd lassabb tempóban indultak meg az ajtó felé. A lány szíve hevesen vert. A stressz és a nagy iram nem tett most jót neki. Úgy vélte mihamarább akar egy ülőalkalmatosságot keresni, egy finom tea társaságában.
A vaizardok már szépen összegyűltek. Talán ők futottak be legutoljára. Mihelyst túlélték a vágtát, a következő embert próbáló akadályon kellett átverekedniük magukat... Helyet foglalni maguknak. Kétségbeesetten igyekezett a lehető legcsöndesebben, már-már sunnyogva elmászni egy üres zugba, reménykedve, hogy senki sem szúrja ki. Bár ha fel is fedezik őket, kínosan ugyan, de egy kedves köszönés után eltűnik a színhelyről.

-Azt hiszem, itt lepakolhatsz.
Bökte ki végül, majd a legközelebbi székre lehuppanva tanakodott azon, mivel is fogja kimagyarázni a holnapi nap folyamán Sachiko eltűnését.


//Gomene, totál elfelejtettem ide postolni, remélem nem baj, hogy most csatlakoztam be T.T""//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Elhagyott épület _
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott épület   Elhagyott épület Empty

Vissza az elejére Go down
 

Elhagyott épület

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Alternatív idősíkok ::   :: Múlt :: Soul Society-