-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Naito Suisen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Naito Suisen Cl0te9000/15000Naito Suisen 29y5sib  (9000/15000)

Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Naito Suisen   Naito Suisen EmptyPént. Feb. 06, 2009 9:01 am

Név: Naito Suisen
Nem:
Kora: emberként élt 25 évet, most 49 éves
Tulajdonságok:
Belső: elég gyorsan megsértődik, kicsit gyerekes, de azért megpróbál felnőni a rábízott feladat teljesítéséig. Célja elérése végett bármeddig képes elmenni.
Kinézet: magas, lila haj, vékony testalkat. Maszkjának darabjai a feje tetején helyezkednek el. A lyuk a hasán van, de igyekszik elrejteni ruhájával.
Kaszt: arrancar (29.)
Felszerelés: zanpakuto
http://www.hayesknives.com/swolg.jpg
Név: Shimofuri kishi (sötét írisz)
Ressurreccion: a kardot lenyeli, ami a testével reakcióba lép, száján át lila füst tör ki, ami "lefolyik" a testén. Bőre hamuszürke színűre változik, haja fekete lesz, miközben a szivárványhártyája sötét lilává változik.
Vezényszó: Samasu kumori (ébredj árnyék).
Támadás:
Supanguru kafun (csillogó virágpor): elkezd forogni, a haja szállás közben apró szemcséket bocsát ki magából, melyek az ellenfél tüdejébe kerülve elzárják a hörgőcskéket, így fulladáshoz vezetnek.
Sutauto kemuri (szilárd füst): a teste füstté változik, így támadója nem tudja őt megsebesíteni.
Soyokaze kemuri (szálló füst). Az előző technika előhívásához hasonlóan füstté lesz a test, de képes arra a tulajdonos, hogy a szemcséit egy másik helyre szállítsa, mintha a szél fújná.

Képességek:
Oroshi uta (fülhasogató ének): kezeivel a kard pengéjét közrefogja, és összekulcsolva ujjait belemélyeszti a kardot tenyerébe. Torkából olyan magas hang tör elő, melyet az ellenfél nem hall, csak az agyban fejti ki hatását, melynek eredménye az, hogy a fül vérezni kezd.
Ranbou saimin (erőszakos hipnózis): tenyereit összeszorítja maga előtt, szemeit lehunyja. Pillanatok alatt egy energiahullám hagyja el a testet, és mikor bekebelezte az ellenfelét, kipattan a szemhéja és végtagjait sajátjaként irányítja.

Emberi élet:

A 20. század elején születtem egy nemes családban. Ikertestvérem, Kishi, elég gyenge fizikai képességekkel született, ezért édesapám és a nagymamám elég hamar eldöntötték, mennie kell. Édesanyám mikor megtudta, mit terveznek, megpróbálta megmenteni őt, de a kertet védő kutyák szétmarcangolták. A gyermeket a kertész találta meg, és jobbnak látta, ha elviszi egy biztonságos helyre. Édesapám megfogadta anyám temetésén, hogy ha megtalálja a nővéremet, bosszút áll anyám halála miatt. Sosem értettem, hogyan tudott egy pár hetes gyermeket hibáztatni saját bűne miatt.
Mikor egyetemista lettem, rájöttem, valami mintha hiányozna az életemből. Éveken át kerestem énem egy részét, míg egyik nap hazafelé betévedtem egy étterembe. Éhes voltam, így rendeltem egy menüt. Egy alacsony termetű, őszes asszony hozta ki, de amikor meglátott, majdnem kiesett a tálca a kezéből. Leültettem magam mellé, gyorsan hoztam egy pohár vizet, majd néhány perc múlva óvatosan kifaggattam. Kiderült, a kiskori kertészünk huga, hozzá vitte el a testvéremet. Felnevelték, beíratták az egyik közeli falu iskolájába. Szépen cseperedett, ám az egyik napon nem ment haza. Napokig keresték, mire megtalálták. Egy út szélén volt az árokban, meggyalázva. Alig 15 évesen elvették tőle az emberek legféltettebb kincsét: az életét. Ekkor döntöttem úgy, hogy megkeresem azokat, akik elvették tőlem: kezdve édesapámmal. Hazautaztam, és mikor megtaláltam, felelősségre vontam. Még mindig égett a düh a szemében, mikor szóba hoztam Kishit, de halálának hallatán nem lepődött meg. Rájöttem, ő tette. Felbérelt valakit, hogy végezzen vele, de a gyilkos vágyott előtte egy kis élvezetre. Nem tudtam visszafogni magam, megfogtam egy gyertyatartót, és a koponyáját bezúztam. Rögtön meghalt. Egészen furcsa érzés fogott el: nem volt lelkiismeret furdalásom. Felkutattam a dolgozószobát, és mindenkit felkerestem, akivel az utóbbi 6 évben üzletelt. Végül megtaláltam az emberem. Egy bárban vállaltam munkát táncoslányként, mikor megtudtam ott tölti az estéit. Igazi nőhöz méltó módon elcsavartam a fejét, majd egyik este úgy döntöttem, végzek vele. Magammal csaltam az egyik sikátorba, és mikor le akartam szúrni egy tűszúrást éreztem a karomban. De nem az volt... Egy kés hegye metszette át a vénámat. Nem sok időbe telt, hogy elájuljak és elvérezzek a helyszínen...

Hollowként/arrancarként:

Évekig bolyongtam abban a sikátorban, míg egy napon valaki üldözni kezdett. A láncot már szinte testrészemként kezeltem, és mai napig se tudom hogyan, de sikerült vele ellenfelemet megcsonkítanom, aki nem volt képes folytatni a harcot. Úgy éreztem, valamit még tennem kell. Egy hang azt súgta, menjek oda, és ... harapjak bele. Elég undorítóan hangzott, de megtettem. Ekkor furcsa émelygés fogott el, és a lánc elpattant, én pedig átkerültem valahová. Csak a zuhanást éreztem, semmi mást...
Mikor felébredtem, egy hatalmas majomszerű szörnyet láttam magam előtt. És egy lánc darabja volt rajta, úgy mint a másik ellenfelemen. Azonban itt már nem volt olyan könnyű dolgom. A végkimerülés szélén álltam, mikor egy hasonló karakterű szellem jelent meg, és megmentett. Igaz, megette a lelket, de nem tünt ellenségnek. Elmagyarázta, mit miért kell tenni.
Ez után egyenes volt az út a gillianná váláshoz. Egyre többet ettem, igaz, néha engem is megkergettek, de ennek így kellett lennie. 15 évembe került, mire átváltoztam, egy elég bizarr külsejű nővé, de hát nekem ez jutott. Egész jól éreztem magam a bőrömben, de egy napon ráébredtem, mit is akarok valójában: valaki lenni a sok valami közt. Ekkor kezdtem el nem harccal, hanem vadászattal ejteni áldozataimat, tartalékoltam, míg átváltoztam adjuchassá, később pedig arrancarrá.
Most Hueco Mundoban élek, ahol egy ex-shinigami a főnökünknek érzi magát...


A hozzászólást Naito Suisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 27, 2009 7:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Naito Suisen Cl0te40500/45000Naito Suisen 29y5sib  (40500/45000)

Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Naito Suisen   Naito Suisen EmptyPént. Feb. 06, 2009 9:48 pm

Érdekes történet és jól kidolgozott, ezért természetesen ELFOGADOM ^^

Készítsd el az adatlapodat:
Szint: 1
Lélekenergia: 5000
Kezdőtőke: 4000 ryou

Jó játékot kívánok! ^^
Vissza az elejére Go down
 

Naito Suisen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Arrancar-