-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Itt megmutathatod, hogy ki vagy!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Itt megmutathatod, hogy ki vagy! - Page 2 Cl0te30150/45000Itt megmutathatod, hogy ki vagy! - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Itt megmutathatod, hogy ki vagy! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Itt megmutathatod, hogy ki vagy!   Itt megmutathatod, hogy ki vagy! - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:14 pm

Jelszó: Süss fel nap, fényes nap

Hopsz, ez nem előtöri Embarassed

Név: D. Péter
Igen, tudom hogy meglepő, mivel nagyrészt lánykarikkal mászkálok, de én bizony fiú vagyok xD

Kor: szeptember elsején már 23 leszek >.<

Lakhely: Budapest Cool

Suli Végzettség: sportkommunikátor
Ez a papírom szerint azt jelenti, hogy lehetek újságíró. Bár ha az leszek (és szeretnék az lenni), akkor nem az igazi nevemen, mert a Népszabadságnál már dolgozik egy névrokonom >.<

Hobbik: írás, animézés, póker, zenehallgatás... utálok felsorolni, mert valamit mindig kihagyok, biztos most is így van xD

Kedvencek:
- Zene: System of a Down, Metallica, Three Days Grace, Breaking Benjamin, John Williams, Houkago Teatime (xD) és Hikasa Youko dalai, plusz rengeteg anime OP és ED
Amúgy eléggé széleskörű az ízlésem, a rocktól a klasszikusig sok mindent meghallgatok, amit viszont ki nem állhatok az az RnB meg az ilyen Tokyo Hotel-szerű szörnyűségek. Szóval zenecsatornákat nemigen hallgatok ebből az okból kifolyólag, mivel most mindenhonnan ez folyik xD
- Filmek: Star Wars, Mátrix, Jurassic Park, Jean Reno-filmek, Forrest Gump, Egy becsületbeli ügy, Esőember, Mint a villám, Csupasz Pisztoly és az ehhez hasonló paródiafilmek, továbbá a katasztrófafilmek és még sok más
- Sorozatok: Hősök, Szökés, Lost plusz olyan régiségek mint a Sliders, a MacGyver vagy a Szupercsapat ^^ Keveset tévézek manapság.
- Könyvek: Star Wars itt is, ezen túl inkább csak sportkönyveket bújok meg újságot olvasok >.<
- Anime: K-ON, Clannad, Index, Higurashi, Angel Beats, Working, Toradora, GTO, Death Note, de amúgy jöhet minden amiben szerepel Hikasa Youko, emellett nagy fanja vagyok a JC Staff, a KyoAni és a Key munkáinak Smile

Kép még nincs, eddig még egy olyan fotó se készült rólam, ami nekem is tetszene xD Majd ha lesz, akkor rakok be.
Vissza az elejére Go down
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Itt megmutathatod, hogy ki vagy! - Page 2 Cl0te5000/15000Itt megmutathatod, hogy ki vagy! - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Itt megmutathatod, hogy ki vagy! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Itt megmutathatod, hogy ki vagy!   Itt megmutathatod, hogy ki vagy! - Page 2 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 9:37 am

Jöttem én is.>.<
A nevem: Vincze Éva Fruzsina (Chikának vagyok az uncsija) Legjobban azt szeretem ha Écinek hívnak, de bármi más becenevet is elfogadok pl: Chika mindig Écunak hív Very Happy
Kor: 13 (1997. 02. 27)
Lakóhelyem: Hajdúböszörmény
Suli: még nem jártam ki az általánost amúgy a 2. Rákóczi Ferenc
Állataim: van egy kutyám : Foltos ja és a sok hülye osztálytársam számszerint 18 meg a tanárok xD
Nagyon szeretek zenét hallgatni kedvenceim : Skillet, Rise Against, Green Day de bármi mást is meghallgatok Smile ja és persze az animék: Bleach, Fairy Tail, Spiral, Kiddy Grade, Haruhi Suzumiya de a többit is imádom mind1 csak anime legyen.
Kedvenc könyveim (mert imádok olvasni): Twilight(összes része) Rontásűzők, Hatodik hold leánya, Fairy Oak, Olimposz lányai, Girl 15 és Girl 16, Harry Potter
Filmek, amiket imádok: Alvin és a mókusok, Szörnyecskék, Legenda vagyok, Harry Potter, Rémségek cirkusza,Twilight, Spiderwick kórnikák, Ufók a padláson, Avatar, Az utolsó léghajlító és az animációs mesék közül is van egy pár: Így neveld a sárkányodat, Robinson család titka
Na ennyit rólam >.< myvipen van kép ha gondolod:D

Vissza az elejére Go down
 

Itt megmutathatod, hogy ki vagy!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő-