-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hidetada Naoki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Luzbel del Admarth Pablo
Privaron Espada
Privaron Espada
Luzbel del Admarth Pablo

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 74
Age : 28
Tartózkodási hely : Sátorbugyifalva! xD
Registration date : 2008. Dec. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: privaron espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hidetada Naoki Cl0te17300/30000Hidetada Naoki 29y5sib  (17300/30000)

Hidetada Naoki _
TémanyitásTárgy: Hidetada Naoki   Hidetada Naoki EmptyCsüt. Jan. 01, 2009 5:36 am

Név: Hidetada Naoki
Kaszt: Arrancar
Nem: Férfi
Zanpakuto:Kage
Kor: 678 éves
Ressurection:
Parancs szó: Hikagekaiszei( Árnyék feltámadás)
Kinézet: Árnyékból egy tigris páncél jön létre rajtam. Azaz egy tigris Sisak olyasmi mint egy tigris fej a páncél meg olyan mint egy tigris teste
Képességek:
Árnyék fogtás(Hikagevaza): lefogja az ellenfelet aki nem tud mozdulni
Árnyékká válás(Hikagefuen): Ha van a közelben árnyék akkor Naoki is beleolvad és észrevétlenül meg tudja támadni az ellenfelet
Parancs: KAKURERU
Shikai:Hidetada Naoki Orchid_Katana_by_sctsnipe_www.kepfeltoltes.hu_

Kinézet:.Hidetada Naoki Arrancar_OC_V_2_by_zulas_apperentice_www.kepfeltoltes.hu_


Előtörténet:


Születésem, és életem az emberek között:

Egy ködös nyári reggel születtem Amerikában. Az apám és a testvérem meghalt egy bank rablásban pont akkor, mikor születtem, így csak az anyám maradt nekem. Miután betöltöttem a 10. élet évem, Anyám megnyitotta az első éttermét, amiből 3 év múlva nagyon sok nyilt. Én nagyon jó tanuló voltam és díjazott karate tanonc. Nagyon sok dijat nyertem karate versenyen. Az egyik versenyem után történt a katasztrófa: az anyám meghalt. Rákos volt és ezt nekem nem mondta el. Miután eltemették én elmentem az étterembe ahol dolgozni kezdtem már 14 évesen. Kettő évre rá katonának jelentkeztem és fel is vettek katonának sok háborúban vettem részt. Az utolsó előtti háborúban megsérült a bal vállam. Meglőttek. Mikor benyújtottam a leszerelésem azt mondták, hogy van még egy háború. Ebbe bele egyeztem, de ez az utolsó háború nem úgy történt ahogy akartam, mert meghaltam.


Az Arrancarrá válásom:

Egy háborúban haltam meg. Katona voltam. Már majdnem elértem a célt ahova kellet mennem, de egyszer csak elsötétült a világ. Egy gránát talált el. Éppen korházba vittek de útközben meghaltam a sérüléseimtől. Majd egyszer csak megint ott álltam de a testem mellett. Sok ilyen lényt láttam majd egyszer csak egy nagyon irritáló és csúnya ordítás törte meg a csöndet mikor hátra fordultam egy fura lényt láttam ami elkezdett üldözni de nem tudtam sokáig menekülni ezért elkapott és elkezdett enni belőlem. Majd mikor abba hagyta a maradékaimat megfogta és elvitt magával. Mikor kinyitottam a szememet, rengeteg ugyan olyan lényt láttam, amelyik elkapott, de nem adott senkinek se belőlem. Egyedül falt fel, és mikor végzett én átalakultam Hollowá. Nagyon nehezen fogadtam el az új külsőmet, de inkább az érdekelt hogy vehetem le azt a maszkot amelyik az arcomat takarta. Nagyon sokszor próbálkoztam de nem sikerült. Egy év múlva pár fura alak jelent meg. Nagyon erősnek tűntek, ezért oda mentem és megkértem a szemüvegeset hogy tud-e segíteni. Erre a másik rám ordított, hogy hogy merészelek Aizen-samához szólni, de Aizen az mondta, hogy „Persze hogy tudok segíteni.” azzal levette a maszkom felét. A másik felét nem tudta. Nagyon megköszöntem, de Aizen azt mondta hogy cserébe szolgálnom kell. Nem tudtam mást mondani csak
azt hogy rendben. Nagyon sok shinigamit öltem Aizen-samának. Nagyon de nagyon erős lettem ezért lett egy Zanpakutom a neve pedig Kage vagyis árnyék. Mivel még ezt a fegyvert egyszer használtam, sokat kellett edzenem, hogy jól tudjam használni. 1 év csak edzéssel telt


A hozzászólást Hidetada Naoki összesen 11 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 10, 2010 11:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Hidetada Naoki _
TémanyitásTárgy: Re: Hidetada Naoki   Hidetada Naoki EmptySzomb. Jan. 03, 2009 7:12 am

ELUTASÍTOM!

Sajnos ezt több okból kifolyólag.
1. Nem tudtuk meg milyen idős vagy
2. Sajnos muszáj külföldi nevet adnod a parancsszavadnak is
3. Ezt az avatart már más használja
4. Helyesírási hibák! A mondatok után nem mindenhová teszel szóközt, sokszor kisbetűvel kezdesz egy új mondatot, és megtalálható a legelterjedtebb hiba a vessző kihagyása.

Neked is csak azt tudom mondani, hogy először World-be írd meg a törit, ott minden hibát jelez a program /pirossal aláhúzza a hibákat, a vessző hiányát, pedig zölddel/, aztán másold be ide a kijavított törit és szólj egy adminnak, hogy javítottad a hibákat
!
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Hidetada Naoki _
TémanyitásTárgy: Re: Hidetada Naoki   Hidetada Naoki EmptySzomb. Feb. 14, 2009 3:13 am

Rendben van ELFOGADOM! Most már jó játékot kívánok!
Szint: 1
Kezdő tőke: 4000 Ryou
Adatlapot ne felejts el csinálni! ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hidetada Naoki _
TémanyitásTárgy: Re: Hidetada Naoki   Hidetada Naoki Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hidetada Naoki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Arrancar-