-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 Cl0te15500/30000Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama   Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 EmptySzer. Jan. 07, 2009 6:05 am

Ken megszüntette a védőpajzsát, amitől semmi esélyem sem lett volna.
- Köszönöm. Bizonyára nem éltem volna túl még egy ilyen támadást, ha közben meg sem tudlak sebezni.- mondtam, de láttam, hogy a Kapitány már indítja is felém a hatalmas tűzoszlopokat. Ekkor a jól bevált Sonido segítségével kikerültem a támadásokat, aztán a férfi előtt jelentem meg. Katanámat az övéhez csaptam, s tartottuk egymást.
- Nagy szerencsém van, hogy nem akarsz megölni. De azért még nem végeztünk. Gyerünk Ken!!- kiáltottam Kenre, miközben rámosolyodtam. Ezt követően a Zanpakutomból kilőttem egy támadást.
- Haru Hanone!
Hangzott a kiáltás, s a két összefeszült kard eltávolodott egymástól, mivel a hatalmas kék tűzkarmok kb.: fél méterre tőlem csapódtak be, ezért én is hátra tolattam, ám már nyitottam is a dimenziós kaput, amivel a Kapitány mögé kerülte. Onnan három Barat lőttem felé elterelésként, majk egy Cerot végkifejlettnek.
~ Most sürgősen védekezni!~ gondoltam, aztán már fel is vettem a védekező pózt.
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 Cl0te13300/15000Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama   Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2009 5:49 am

Mit volt mit tenni, a három bara és a Haru Hanone szépen közeledett. Ekkor a láva katana ismét egy gumót képzett körülöttem, amiből egy hatalmas robbanás lett, de ezzel csupán kis sebet tudtam ejteni Kodama-n.
-Szép!-mondtam, azzal nekirontottam, és ismét szikráztak a kardok. Kodama elvigyorodott, majd én is, bár ez a szájmaszk alatt nem látszódott. A zanpakuto egyszerűen átfolyt a másikon, mivel...elvégre folyékony halmazállapotú is lehet. Én kikerültem az ellenfelem kardját, aki nemigazán tudott a meglepettségtől reagálni. Tehát már ha ezt kivédi, arra is vigyáznia kellesz, hogy amint hárít, el kell ugrania, de akkor pedig mennek a tűzoszlopok. Nah most mivel húzza ki magát // Razz//
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 Cl0te15500/30000Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama   Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2009 5:05 am

Nem tudtam már mit tenni, ki kellett kerülnöm valahogy a tűzoszlopok ellen nem volt kedvem megindulni, úgyhogy inkább bevállaltam a vágást.
- Ááá!!!- hangzott hatalmas kiáltásom, de szerencsémre a csontpáncélomon nem volt könnyű áthatolni, így egy óriási sebbel ugyan, viszont túléltem. Utoljára én is próbáltam Ken felé ütni egyet ököllel, ezt követően egy szúrást tenni felé, ám ezek után a föld felé kezdtem zuhanni.
- Na! Hát ez csodás volt...- jelentettem ki, eztán már csak a nagy puffanás lehetett hallani. A porfelhő, amit hagytam magam után alig volt elviselhető. Mikor elmúlt, már nem volt rajtam a páncél, csak a kék eget bámultam. Kicsit beszívott, mosolygós arccal tekintettem felfelé. Nem tudtam eltaláltam e Kent, reméltem azért utoljára sikerült adnom neki egyet. Miután megúntam a fekvést felkeltem nyögések közepette. Zsebre tett kézzel ballagtam Ken felé, majd lekezeltem vele.
- Hát azt hiszem jól szórakoztunk. Én legalábbis biztosan...- mosolyodtam el, de már meg is jelent körülöttem a Negacion, s elkezdtem az égbe emelkedni.
- Még látjuk egymást Ken Aruya. Viszlát barátom!- kiáltottam le neki, mielőtt eltűntem volna az élők világából.
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 Cl0te13300/15000Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama   Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 EmptyPént. Jan. 16, 2009 2:50 am

A támadásom sikerrel járt, azonban még volt ideje egy támadásra. Megpróbált megütni, amit elkerültem, de a szúrás annyira váratlanul ért, hogy kis híján teljesen átnyomta a zanpakutoját a jobb vállamon. Ezután annyit láttam, hogy lezuhant, és a csontpáncél eltűnt. Közben fogtam a vállam. Lassan felállt, és odajött hozzám.
- Hát azt hiszem jól szórakoztunk. Én legalábbis biztosan...-mondta egy mosoly kíséretében.
-Én sem unatkoztam!-jelentettem ki, közben levettem a számról a maszkot, és a sisakot is lehúztam a fejemről, hogy még mielőtt elmegy, lássa az arcomat.
- Még látjuk egymást Ken Aruya. Viszlát barátom-köszönt, de mivel már nem tudtam kiabálni, ezért csak intettem egyet mosolyogva.
-Nah most mihez is kezdjek...-gondoltam, közben visszahelyeztem a maszkot és a sisakot. Sajnos egy dolgot tehettem...visszamenni az osztaghoz.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Ajánlott tartalom




Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama   Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ken Aruya vs. Yoshizawa Kodama

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-