-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Sishi Miroku

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sishi Miroku
Kidoushuu
Kidoushuu
Sishi Miroku

Férfi
Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2008. Dec. 19.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kidoushuu kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sishi Miroku Cl0te11000/20000Sishi Miroku 29y5sib  (11000/20000)

Sishi Miroku _
TémanyitásTárgy: Sishi Miroku   Sishi Miroku EmptyPént. Dec. 19, 2008 10:00 am

Név: Sishi Miroku

Kaszt: Shinigami

Rang: Kidoushuu (Kidou alakulat) vezetője, tehát kapitány

Emberi kor: 327

Zanpakuto:

Zanpakuto lelke:
Sishi Miroku Okenuth_by_GENZOMAN_www.kepfeltoltes.hu_


Shikai

-név: Ryujin // Sárkánykirály
-fajtája: tűz
-kinézet:
Sishi Miroku Sword
-parancsszó: Banshō to nase! // A világ váljék hamuvá!

A kard pengéje körül tűz jelenik meg és akihez hozzáér azt megégeti. Ha rosszul ér hozzá akkor hamuvá éghet. A használót tüzes aura veszi körbe. A Getsuga Tenshou-hoz hasonló láng sarlókat tud indítani az Ozora parancsra.

Shikai technikák:

Joukaku Enjou // Lángoló erőd
Lángokkal veszi körbe az ellenfelet, melyből majdnem lehetetlenség kiszabadulni. Ha bárki megpróbálna kitörni belőle és egy hibát ejt, azonnal hamuvá ég.

Ryujin // Sárkánykirály
Zanpakutójából egy sárkány formájú tűz csóvát tud indítani. Azonos Hitsugaya shikai támadásával csak itt tűzből van.

Furea Tate // Lángoló Védelem
Egy láng fal tör elő a talajból Miroku körül. Nagyon erős védelem.

Bankai

-név: Ranpu Ryujin // Tűz Sárkánykirály
-kinézet: Kardja egy hatalmas bordó szablyává válik, de ez is égési sérüléseket okoz.

Amikor kimondja Miroku a bankai szór a Zanpakutoja lelkével össze olvad, külleme megváltozik. Képes tüzet teremteni és manipulálni.

kinézet:
Sishi Miroku DemonLord_www.kepfeltoltes.hu_

Bankai technikák:
A shikai támadások csak erősebbek, külön bankai technikát még nem ismer.

Előtörténet:

A nevem Miroku és Karakura városban születtem. Boldog gyerekkorom volt sok baráttal, de ellenségek is akadtak. 5 évesen elkezdtem Kung-Fuzni a szomszédban lakó kis fiúval. Nekem jól ment, de a másik gyereknek, ezért ő befejezte. Ez a küzdősport a hobbimmá vált és 14 éves koromig versenyszerűen műveltem, de egy bajnokságon legyőztek és megsérültem. Az orvosok el tudták érni, hogy a mindennapban ne gátoljon semmiben, de a szenvedélyemet be kellett fejeznem. Átlagos tanuló voltam az általános iskolában mivel a sportot részesítettem előnybe, de a gimiben már más volt a helyzet. Célom nem volt és álmom se. Szüleimért tanultam csak, mert nem akartam nekik csalódást okozni. Sikerült le érettségiznem és az apám cégébe mentem dolgozni. Minden a legnagyobb rendbe volt, bár én ezt az életet túlságosan untam, ezért mindig kerestem a kihívásokat. Eljöttem apám cégétől és a rendőrséghez csatlakoztam. Sajnos itt nem teljesítettem jól mivel nem bírtam a gyilkosságok utáni helyszínt stb… Úgy éreztem ez igazi kihívás és, hogy túl kell lépnem félelmemen. Járőr lettem. Egy alkalommal egy házba törtek be. Én azonnal oda siettem. A tettes elfutott, de én követtem. Hirtelen úgy éreztem becsípődött a lábam és összeestem. Ez tetszett a tettesnek és felém jött miközben elővett egy zsebkést. Próbáltam fegyveremért kapni, de azzal kellett szembesülnöm, hogy a kocsiban maradt. A férfi leszúrt engem. A következő emlékem az volt, hogy a testem fölött állok és megakarom ütni a gyilkost, de nem sikerül… Ekkor megjelent egy nagy, ocsmány maszkos lény aki felém indult. Én abban a pillanatban a vele ellenkező irányba rohantam, de lassú voltam. Elkapott és fel akart falni, de egy fekete ruhás nő jelent meg és elpusztította a szörnyet.
-Köszönöm! Nagyon köszönöm!- hálálkodtam neki.
-Ez a dolgom.- mondta majd kardja markolatának végével megérintette a homlokomat.

Rukongai

Egy gyönyörű helyen ébredtem fel. Felálltam majd körbe néztem és egy lányt pillantottam meg. Oda rohantam hozzá, hogy feltegyek neki pár kérdést. Ő elmagyarázta, hogy a Tiszta Lelkek Városában vagyok. Nagyon kedves volt mivel befogadott a családjába. Már eleinte éreztem valami éhséget, de mivel ők nem ettek én nem akartam említeni, mivel úgy gondoltam, hogy akkor biztos valami rossz dolog. Egy hét múlva nem bírtam tovább így szóltam róla.
-Figyelj! Én éhes vagyok- szóltam a lánynak akivel a legjobb volt a kapcsolatom. Ő látta rajtam, hogy riadt vagyok hisz ők nem szoktak enni.
-Ne félj. Ez nem rossz dolog, hanem áldás. Van lélek energiád és emiatt shinigami lehetsz! Beiratkozhatsz a Lélektovábbképző Akadémiába.- mondta egy mosoly kíséretében.

Shinigamivá válás

Habozás nélkül beiratkoztam az akadémiába. Sok új dologgal találkoztam, mint például a démonmágia. Leginkább ez fogott meg ami miatt szín jeles voltam ebben. Nagyon tetszett, hogy különböző szövegek elkántálásával sok dologra vagyok képes. Emellett a kard harcban és a közelharcban is megálltam a helyem. Az utolsó évben elgondolkoztam, hogy hova akarok jelentkezni. Mindenki a Gotei 13. osztagából az egyikbe jelentkezett, de én nem. Én a kidou alakulatba jelentkeztem. Sokan kiröhögtek, hisz nem volt egy túl felkapott osztag, de nem érdekelt.

Kidoushuu tag

Sikeresen levizsgáztam és a Kidoushuu alakulat tagja lehettem.
Az első küldetésem egy szabályszegő shinigami elpusztítása volt. Én és a kapitány indultunk keresésére. Viszonylag rövid idő alatt megtaláltuk és megtámadtuk. A kapitányom akarta elintézni, mert régi barátja volt és úgy gondolta, hogy szégyent hozott rá. Én hagytam is és kíváncsian követtem figyelemmel a harcot. Mindketten shikai alakban harcoltak. Őrületes mennyiségű lélek energiát éreztem. Mindketten teljes erő bedobással harcoltak, de ekkor az ellenség bankait használva legyőzte kapitányomat. Kétségbe esetten kidoukkal támadtam, de hiába. Már mindent bevetettem, de semmit sem használt.
-Ez lenne a vég, de hisz még sok mindent akarok véghez vinni.- álltam fel majd minden erőmet összeszedve shunpoval mögé kerültem majd hátba szúrtam. Sikerült. Megöltem az ellenséget, de a kapitányom haldoklott. Utolsó erejével odahívott magához.
-Gratulálok Miroku, sikerült. Én megfogom halni, ezért kérlek vedd át a helyemet az osztag élén.- préselte ki ezt a hosszú mondatot minden erejét összeszedve majd meghalt. Azóta én vagyok a kapitány a Kioushuu-ban.[left]


A hozzászólást Sishi Miroku összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 29, 2008 7:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Sishi Miroku _
TémanyitásTárgy: Re: Sishi Miroku   Sishi Miroku EmptySzomb. Dec. 20, 2008 8:17 am

Az előtörténeted ELFOGADOM.

Lélekenergiád: 10,000
Pénzed: 4,000

Amint elkészítetted az adatlapod, máris elkezdheted a játékot.

Jó játékot! ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
 

Sishi Miroku

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Shinigami-