-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Shihouin Asuma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shihouin Asuma
6. Osztag
6. Osztag
Shihouin Asuma

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2008. Nov. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shihouin Asuma Cl0te10000/20000Shihouin Asuma 29y5sib  (10000/20000)

Shihouin Asuma _
TémanyitásTárgy: Shihouin Asuma   Shihouin Asuma EmptySzer. Nov. 05, 2008 8:46 am

Név: Shihouin Asuma

Kaszt: Shinigami

Rang: Kapitány majd hadnagy

Osztag: 2. osztag kapitánya majd a 9. osztag hadnagya

Ismeretlen: Yoruichi bátyja

Jellem: Bár nem ide tartozik, de baj van az egészségével mivel nikotin függő. Lobbanékony természetű, imádja a nőket.

Felszerelés: Zanpakuto

Kinézet:
Izmos testalkatú
A tradicionális shinigami ruhát hordja egy barna sállal.

Zanpakuto: az adatlapon

Előtörténet:
Egy nem családban születtem. Ez a klán a Shihouin volt mely egy fegyverkészítő család volt. Nagyon jó nevelést kaptam, megtanultam a shunpo és a shunko technikát. Már gyerekkoromban is a közelharci trükköket, fogásokat tanították. Emiatt mindig is jobban szerettem ezt, mint a Zanpakutommal való harcot. A tanítások közül leginkább egy maradt meg bennem. A Fon család szerepéről mesélő tanítás. Tudtam, hogy szolgálják a családomat, azért mivel csatlakoztak a mozgó alakulathoz.

Később beírtattak a lélek tovább képző akadémiába. A legjobb tanuló voltam és miután kijártam az akadémiát családom hagyományaihoz híven a 2. osztagba kerültem. Először mint közlegény majd tiszt lettem. Tisztként már teljesen uraltam a Zanpakutom shikai formáját. Sosem pihentem csak edzettem, hogy egyszer mint családom többi tagja a Titkos mozgó alakulat (2. osztag) élére álljak. Tudtam, hogy ehez szükséges a bankai szint amire én nem voltam képes. Családom nagyon sokat segített ebben is. Sajnos ez mellékes volt az én számomra. Kitartóan, fáradhatatlanul edzettem és gyakoroltam, hogy elérjem a bankait. Emiatt nem sokat aludtam, de végül kifizetődött és 3 év alatt sikerült elérnem azt. Persze ez még nem a legtökéletesebb bankaija volt, de 3 év alatt nem is volt rossz teljesítmény tőlem. Bár ekkor még, úgy éreztem, hogy ez nem elég a kapitányi ranghoz. Mind ez titokban történt, mivel nem szerettem volna, hogy más megtudja ezt. A bankai szint elérése után elküldtek Karakura városba, hogy tisztítsam meg a várost a hollowoktól. Eleinte nem akartam elmenni, de mivel nem volt más választásom elkezdtem munkámat. Furcsa módon a hollowok nem a lelkeket támadták meg leginkább, hanem az ottani gimnázium magas reiatsuval rendelkező diákjait. Így nehéz volt a feladat. A diákokat is megkellett védenem, lehetőleg fel tünés nélkül és a hollowokat is elkellett pusztítanom. Nagy nehezen, de sikerült teljesítenem a feladatom, de nagyon sok vért vesztette. Mikor felébredtem egy 15 év körüli lány ült mellettem miközben gyógyított. Csak neki köszönhettem az életemet. Nagyon hálás voltam neki és ezt ki is mutattam pár apró figyelmességgel. Egy darabig póttestben Karakurában éltem mint csere diák. Sokat voltam vele míg nem beleszerettem. Pár napba beletelt, hogy, elmondjam neki, de mikor sikerült bevallanom ő is elmondta, hogy kölcsönös az érzés. Sokszor velem jött beleegyezésem nélkül is a hollow vadászatokra. Egy ilyen alkalommal egy arrancarral harcoltam. Hosszú ideig harcoltam vele, még a bankait is bevetettem, de nem használt. Nagyon sok sérülésem volt, de nem érdekelt ismét támadásba lendültem. De az arrancar kivédte ezt is és elrúgott. Míg feltápászkodtam egy sonidoval elém került és a torkomnak szegezte a kardját. Nem tudtam mit csináljak és már felkészültem a legrosszabbra. De ekkor Kurome, mivel így hívták a lányt akibe szerelmes voltam megtámadta a hollowot. Az arrancar egy mosollyal reagált erre és szíven szúrta őt. Mintha az én szívembe hatolt volna a penge. De úgy éreztem, hogy annál sokkal rosszabb. Dühtől túltengve ugortam neki az arrancarnak és pár csapás után nem bírta tovább. Sajnos nem tudtam elpusztítani őt, mert visszament a Huceo Mundora. Úgy éreztem belehalok a fájdalomba, hogy meghalt. Nem tudtam mit tegyek és hova menjek… Végül, úgy gondoltam, hogy visszamegyek a Seireitei-be és felejtek. Mikor visszaértem kérdezgettek arról mi történt és, hogy sikerült a küldetés. Én elmondtam nekik, de a részletekbe nem avattam be őket. Ez az én titkom maradt. Úgy éreztem legalább a rávaló tekintettel jelentkeznem kell kapitánynak. A 2. osztagba jelentkeztem mivel az a hely megüresedett és a klánom miatt is. A bankaiom bemutatását választottam felvételinek. Én elkezdtem és minden tökéletesen sikerült. Szerencsére a kapitányok is meg voltak elégedve velem, így én lettem a 2. Osztag kapitánya. Sajnos ez sem tartott sokáig mivel nikotin függő voltam. Sokszor betegeskedtem és egyre rosszabbra fordult a helyzet. Végül az osztagom és a Seireitei érdekét figyelembe véve lemondtam a kapitányi rangomról. A 9. Osztagba mentem át és ott egy hadnagyi rangot értem el. Ezt a pozíciót nagyon szerettem mivel Renji nagyon rendes, bár idétlen is volt. A mi kapcsolatunk inkább a barátságra épült és nem a rangokra. Azóta itt szolgálok és a minden napjaimat töltöm a Seireitei-ben.


A hozzászólást Shihouin Asuma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 16, 2008 9:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 34
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shihouin Asuma Cl0te40500/45000Shihouin Asuma 29y5sib  (40500/45000)

Shihouin Asuma _
TémanyitásTárgy: Re: Shihouin Asuma   Shihouin Asuma EmptySzer. Nov. 05, 2008 8:56 am

Érdekes előtörténet, mivel semmi gond nincs vele ezért ELFOGADOM^^

Készítsd el az adatlapodat:
Lélekenergia 10000, kezdőtőke 4000ryu

Jó játékot ^^
Vissza az elejére Go down
 

Shihouin Asuma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Shinigami-