-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Varui Akuma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Varui Akuma Cl0te5000/15000Varui Akuma 29y5sib  (5000/15000)

Varui Akuma _
TémanyitásTárgy: Varui Akuma   Varui Akuma EmptyHétf. Feb. 04, 2013 9:29 am

Engedély: Multira megvan, reagszám megvan, más JK karik említésre megvan. ET felépítésére engedélyt kaptam Soifontól.

Jelszó: Aui Aua

~ Adatlap

Név:Varui Akuma
Nem: Férfi
Kaszt:Shinigami
Szül. ideje: Ismeretlen
Kor: Ismeretlen
  • Emberként:Nincs adat.
  • Lélekként: Nincs adat.



~ Előtörténet

~ Kis naplóm. A nevem Ishida Hime. Én egy shinigami vagyok, 157cm magas, a súlyomat és, hogy hány éves vagyok, azt nem írom le, mert ezt nem szabad egy lánynak. Razz Rövid, kék hajam van, és azt mondják rám, hogy csinos is vagyok, de szerintem nem. Nagy a hátsóm, kicsik a melleim, szerintem csúnya vagyok, biztos nem lesz férjem. De attól még reménykedek, hiszen fő az optimizmus. Very Happy
Október 12.


~ Kedves naplóm, két fontos dolog történt az osztagunkban. Az első, hogy kaptunk egy új kapitányt. Urahara Kisuke személyében. Érdekes személynek látszik, és egyben kicsit viccesnek is, szétszórtnak. Azt hiszem, hogy kedvelni fogom. A másik dolog pedig, hogy új profilt kaptunk. Mi lettünk a; Tudomány és Fejlesztési Részleg. Érdekesen hangzik, és nem is áll annyira távol tőlünk. Várom már, hogy Urahara kapitány miket talált még ki. scratch
Április 12.

UI: Még mindig nem találtam férjnek valót. Csak pár rossz randim volt. Varui Akuma 4079864673


~ Egy ideje már kutatgatunk és feltalálunk dolgokat, és kaptunk is egy új osztagtársat. A neve Varui Akuma. Mindenkinek illedelmesen bemutatkozott, de valami fura volt benne. Nem látszott rajta, hogy nagyon örül annak, hogy velünk dolgozik. Mindig egyedül evett, és ha lehetett, akkor kerülte a társaságot, a beszélgetések elől is gyakran kitért. De nem tudom, hogy mi van velem? Elég sokat gondolok az új tagra. Shocked
Február 2.

UI: Urahara kapitány tényleg egy rendes alak, kedvelem.


~ Ajaj, érdekes egy álmom volt. Akumáról álmodtam. Kéz a kézben sétáltunk a tengerparton, engem pedig a homokból kinyúló rákollók támadtak meg, de Ő hősiesen megvédett, és egyre közelebb hajoltunk egymáshoz. Az ajkaink majdnem összeértek, amikor az a vacak óra felébresztett. hisztékus
Február 3.

UI: Új órát venni, a kézfejemet bekötni.


~ Beszéltem Nene barátnőmmel az álmomról, de nem voltam bentebb a véleményével. Szerinte csak arról van szó, hogy a feromonjaira reagáltam, és semmi több, majd elmúlik. Nem tudom, elméletileg ez jó magyarázat lenne, de akkor ki kell találnom, hogy mivel illatosítsa magát, és valami ellenszert csinálni magamnak. De addig is kiélvezem a közelségét, ami nem nehéz, hiszen egy területen dolgozunk. szemöldökrángatás
Február 4.


~ Ahogy teltek a napok, egyre jobban beilleszkedett Akuma, és már gyakrabban közénk ül az ebédnél, és néha még abban is benne van, hogy eljöjjön velünk mulatni. Bár a jelek szerint, az alkoholt nem valami jól bírja. De ennek csak örülhetek, talán ki tudok húzni belőle valami személyeset is.
Március 6.

UI: Ma is megyünk bulizni, és jön Akuma is! Laughing


~ ANYÁM, ANYUKÁM!!! Reggel, amikor felébredtem, nem voltam egyedül az ágyban, sőt, nem is a saját ágyamban voltam, hanem Akumánál. Legalábbis gondolom, mert mellettem aludt, ami még nem is lenne baj, de nem volt rajtunk ruha. Szerencsére csendesen ki tudtam surranni. Azt hiszem, egy darabig kerülöm a társaságát, ezt az égést. falba veri a fejét
Március 7.

UI: De legalább megtudtam, miért volt az elején távolságtartó. Régebben a 4. osztagnál volt, és egy küldetés közben, minden társa odaveszett. Ezért nem volt túl nagy kedve beszélgetni, ismerkedni. De azt, hogy hány éves, még mindig nem mondta el. Viszont már azt is tudom, hogy tud néhány hangszeren játszani.


~ Egy darabig sikerült elkerülni a társaságát, de úgy érzem, hogy beszélnem kell vele. Szerencsére mindketten éjszakások voltunk, és elmentem megkeresni, végül egy elég érdekes helyen akadtam rá. Az asztala alatt ült, és valamilyen zenét hallgatott. Eléggé meglepte a látogatásom. Nem tudom, hogy kettőnk közül ki volt jobban zavarban. O.O Azt hiszem, jól döntöttem, hogy elsőnek arra kérdeztem rá, mit is csinált, az asztal alatt. Azt mondta, hogy ha valamit nem tud megoldani, akkor gyakran csinálja ezt. Valahogy ott jobban tud gondolkodni, kizárja a külvilágot, és tud koncentrálni. S következett a feketeleves. Megbeszélni azt az éjszakát. Pár óra beszélgetés után végre tisztáztunk mindent, sőt, nagyon meglepődtem, mert azt mondta, hogy nem szeretné, hogy csak egy éjszaka legyen belőle!!! Megyek is, mert mára megbeszéltünk egy randit. I love you
Március 19.


~ Nem tudom, hogy vannak vele mások, de nekem a napok olyan gyorsan eltelnek, mióta Akumával vagyok. Talán a pillangók miatt a hasamban, de nem is érdekel, élvezem a napom minden percét. szerlmes lány Az se zavar, hogy már nem közösen dolgozunk Akumával, neki valami máson kell munkálkodnia, amiről sajnos nem beszélhet, de nem baj, nem is kérdezek rá inkább, nem akarok veszekedni. Azt már tudom, hogy a munkájáról nem szívesen beszél. Még az egyik legjobb barátjától se tudtam meg semmit. Pedig elég sokat van Aizennel, az 5. osztag hadnagyával. Azt reméltem, hogy neki elmondott valamit, de nem. Igen, jobb lesz, ha nem zargatom ilyenekkel.
Július 11.


~ Ma ismét egy új taggal bővült az osztagunk. Valamilyen Mayuri a neve, és nem tűnik valami bizalomgerjesztőnek. De Akuma valamiért érdekesnek találta, néhány beszélgetésük után, amikor Akuma hazaért, olyan furán viselkedett. Nem tudom mi lehet az oka… silent
Július 20.


~ A mai nem volt éppen a legjobb nap. Sajnos Urahara kapitányt árulással vádolták és menesztették a rangjából, Ő pedig megszökött. Crying or Very sad De nem csak a mi osztagunk járt így, néhány másik osztag is kapitány, és hadnagy nélkül maradt. Köztük van Aizen is, neki is eltűnt a kapitánya. Megértem, ha Akuma több időt szeretne vele tölteni, ilyenkor szükség van egy barátra.
Szeptember 11.


~ Ma valami hihetetlen dolog történt. Akuma megkérte a kezemet, és ahogy megtette… Elhívott oda, ahol azt mondta, hogy többet akar, mint egy éjszaka. Megint az asztal alatt volt, és megkért, hogy üljek be hozzá, utána pedig beszélni kezdett arról, hogy milyen jó, hogy együtt vagyunk, és végül feltette a kérdést. Kicsit bénán nézhettem ki, amikor igent mondtam. Hebegtem-habogtam, de csak sikerült kinyögnöm az igent. szerlmes lány tapsol Vetődik Az se érdekelt, hogy Mayuri lett az új kapitány.
Január 18.

UI: El kell mondanom anyának, és apának, meg Hanbei nagypapának.


~ Egyre inkább úgy gondolom, Akuma a nekem való férj. Okos, és nagyon jókat tudok vele beszélgetni, és néha vitázni is, amikor nem értünk egyet valamiben. Jó érzés, hogy kiegészítjük egymást, és egyre jobban megismerem Aizent is… vagyis Aizen kapitányt. Már értem miért kedveli Akuma. Egy kedves férfi, és szerintem elég okos is. Jó látni, hogy már túltette magát azon, hogy a Hirako kapitány eltűnt.
Január 16.


~ Végre megvan az időpont, hogy mikor házasodunk össze!!! tapsol Kezdhetem a szervezést, bár sok munka lesz, de nem érdekel. Mindenkit meg akarok hívni a Nőegyletből, és szeretném, hogy Seireitei legjobb szakácsa elvállalja a főzést. Szegény Akuma, ha tudná, hogy mit vállalt ezzel az egésszel. De biztosított arról, hogy ezt akarja. Kár, hogy nem sok vendéget tudott elhívni. Csak Aizent, és még pár másik személyt. Bár, valaki olyat is felírt a listára, akit eddig nem is említett. Kurosawa Shinobu. Kíváncsi vagyok, ki lehet az.
Február 11.


~ Kis naplóm, elkísértél sokáig az életemben, és lehet, hogy ma van az utolsó nap, hogy írok beléd. Ma van a napja, hogy egybekelünk Akumával, és Kohaku néni is elvállalta a főzést. Remélem Hanbei nagypapa bír majd magával. De lehet kicsit fáradt leszek, mert alig aludtam tegnap, izgultam, és féltem, de tudom, hogy ez lesz életem legboldogabb napja. Itt vannak a vendégek is, láttam azt a Shinobut is. Érdekes haja van, na, majd ha beszéltem vele, akkor kiderül, hogy miféle. Bár ezt tudod jól, kicsi naplóm. Mindent leírtam benned, és ki tudja, lehet előveszlek máskor is.
Május 3.


~ Ahogy gondoltam, ismét előveszlek. ír Remélem nem haragszol, amiért ennyi idő eltelt már. De úgy éreztem, hogy két dolgot meg kell osztanom veled. Az egyik, hogy kiderült, Aizen is áruló volt, és nem csak ő, két másik kapitány is. Gin, és Tousen. Akumát ez a hír nagyon lesújtotta, főleg, mert sokan zaklatták azzal, hogy tudott erről valamit. Pedig biztos vagyok abban, hogy nem, és Akuma is megesküdött arra, hogy nincs köze hozzájuk. Elvitték, és kihallgatták, amikor pedig hazaért, láttam rajta, hogy nagyon kimerült, de az, hogy ismét velem volt, az azt jelentette, hogy igazam, igazunk volt. Akuma nem volt áruló, de mégis, hasonlóan érezheti magát, mint az osztagok tagjai. Őt is elárulták, egy barát.
A másik dolog pedig, hogy terhes vagyok, O.O O.O és nem mertem elmondani Akumának, még nem, azt akarom, hogy kicsit összeszedje magát, majd utána közlöm vele ezt a hírt.
Május 23.


~ Ma végre összeszedtem a bátorságomat, és elmondtam neki, hogy apa lesz. Nem nagyon tudom leírni a reakcióját. Kis túlzással, örömében majdnem felszaladt a falra. Rohangálni kezdett a folyósokon, és kiabálta, hogy apa lesz. Nem tudtam, nem kuncogni ezen. Az én Akumám, aki a neve ellenére, mégse egy démon. Hanem egy jó ember. Egyedül szegény Hanbei nagypapát féltem, így is küzd az ellen, hogy öregnek gondolják, hát ha megtudja, hogy már dédnagypapa is lesz. kuncog
Június 30.

UI: Oh igen, ismét rendszeresen írni fogok beléd. ír


~ Kicsit még fáradt vagyok, amit meg is tudok érteni. Megszületett Ikumi, a mi kis drága lányunk. Surprised Surprised Smile cheers Szinte minden pillanatban a karjaimban tartanám, de sajnos nem lehet, viszont tudom, hogy jó kezekben van. Erről Akuma is biztosított, hiszen egy volt 4. osztagos már csak tudja, hogyan is mennek erre a dolgok.
Február 26.


~ Nem tudom mi történt velem, de nem tudom mozgatni a végtagjaimat. Hiába akarok felállni, nem vagyok rá képes, beszélni akarok, de nem tudok. Mi történt velem? Hol vagyok, merre van Ikumi? Hol van Akuma? Milyen nap van?

~ Végre megtudtam, hogy a 4. osztagnál vagyok. Aizen lidérc serege megtámadott minket, rengeteg értelmetlen halál, és sérülés volt. Már én is emlékszem. Néhány lidérc megtámadott, miközben hazafelé igyekeztem, utána már csak a sötétségre emlékszem. Mindezt Akuma mondta el, aki azóta mindennap bent volt. Azt is elmondta, hogy Ikumi jól van, nem történt baja, és hogy azért maradtam életbe, mert szerencsémre néhány halálisten a környéken volt, és végeztek a lidércekkel. Bárcsak tudnék vele beszélni, és ismét magamhoz ölelhetném. De így… bezárva egy testbe, nem tudok semmit se tenni, csak meredek magam elé, vagy éppen le van hunyva a szemhéjam. Ha valahogy legalább tudnék jelezni. Így csak teher vagyok.

~ Ma Akuma végre behozta Ikumit. Az én kis drága, hollófekete szépségem. Napról napra egyre csak nagyobb, és szebb lesz. Boldog vagyok, hogy nem esett bajuk, talán egyszer még ismét játszhatok velük. Azt is mondta Akuma, hogy gyakran Kohakunál van Ikumi. Ennek örülök, jaj annak, aki így akarna ártani a kicsimnek, hogy Kohaku vigyáz rá. Elmondta azt is, hogy nem túl gyakran dolgozik, azóta nem, hogy ilyen állapotba kerültem. Azt se tudja, mi a helyzet az osztagnál, de pletykákat hallott, hogy igen csak kaptunk egy másik kapitányt. Nem biztos benne, de nem is annyira érdekli.

~ Az ápolok szerint, egyre stabilabb az állapotom, így nem kell folyamatosan itt lenniük. Nem baj, legalább egyedül lehetek a gondolataimmal. S’ Akumával, aki végre ismét eljött. Elhiszem, hogy ritkábban jön, Ikumi is növekszik, és vele is foglalkoznia kell. De van benne valami fura. Olyan más az arckifejezése. De legalább közeledik hozzám, és egy puszit kaptam a homlokomra, sőt, suttogni kezd a fülembe. Kicsit malac, hogy ezt teszi de nem baj…
NEM, ez nem lehet igaz!! Ez nem történhet meg!! Minden, amit róla hittem, hazugság lenne!? Az nem lehet, hogy az érzései, az élete, hogy ezeket csak megjátszotta! Tudom hogy nem, hiszen most is elmondta, hogy nem azok! De mégis… hogy tehette ezt?! Hogy volt képes rá?! Hogyan teheti ezt velem!? Kérem, valaki, segítsen!! Au… miért szúrta azt belém!? Mi ez… egyre fáradtabb vagyok… érzem, ahogy a sötétség körbeölel, lehet jobb is így. Tudom, hogy vigyázni fog Ikumira, hiába tett annyi szörnyűséget, csak a lánya... és akkor is… szeretem… őket…



Varui Ishida Hime
Halál oka: Természetes.
Időpont: 2013- február 4 – 18:47.
A testet boncolás nélkül kiadjuk a férjének, mint egyedüli hozzátartozó.
Amatsu Yukariko.



~ Kinézet

~ Kedves naplom, ma új tagot kaptunk, Varui Akuma. Leírom már, hogyan is néz ki.
176cm magas lehet, és talán 80-85kg, átlagos testalkattal rendelkezik, amin némi izom foglal helyet. De külsőleg nem az a harcos alkat. Hosszú, lapockái végigéig érő, fekete haja van, amit általában lófarokba kötve visel. Kék szeme van, de szerintem előszeretettel rak be kontaktlencsét, így váltóztatva a színét. Mert láttam, hogy volt már fekete, sárga is. Vékony, ívelt, szemöldökei vannak, szerintem jól áll neki.
Február 2.


~ Ma volt az első nap, hogy velünk bulizott. Egész jól kiöltözött az alkalomhoz.
Egy fehér öltönyt, hozzá illő fehér nadrágot, fehér cipőt, fehér inget, és egy fekete nyakkendőt viselt. Hűvösebb volt a szokottnál, ezért még egy hosszú, fehér kabátot, és egy fehér sálat. Szerencsére azért nem mindig abban volt, de azt mondta, hogy szereti az elegáns ruhákat. Ha tehetné, még munka közben is azt viselné.
Március 7.




~ Jellem

~ Milyen is volt az apád, akkor, amikor megismertem? Kicsi Ikumi, most leírom neked.
Az elején egy kicsit zárkózott volt, de ahogy telt az idő, úgy lett egyre inkább nyitott felénk. Van pár fura szokása, hogy amikor nem értett valamit, vagy rá akart jönni valamire, akkor egy asztal alatt volt, és zenét hallgatott. (Talán majd néha te is meglátod, hogy ezt csinálja. Smile ) Kedves volt másokkal, de mégse volt túl sok barátja. Talán a minőségre ment, és nem a mennyiségre. ( Habár, ha azt nézem, az egyik legjobb barátja, egy volt kapitány volt.) Jókat lehet vele beszélgetni, és annak ellenére, amilyen területen dolgozik, mégse csak a tudományról lehetett társalogni, elég sok mindenről. Gyakran élvezte a vitákat, sőt, néha kezdeményezte is. (Ezért ha lesz fiúd, és el akarsz vele menni valahova, készülj fel apádból, meg a fiú is Wink és reméld, hogy nem 11. osztagos lesz. ) Nem rajongott a szabályokért, de betartotta őket, mert nem tehetett mást. (Talán ezt nem kéne leírnom, de lehet ezért fogantál meg, nem tartotta be a ”szabályt” Wink ) Sokat nevettünk, vicces volt, de azért ha a helyzet megkövetelte, nagyon hamar olyan lett, mint akiből eltávolították a humorcsontot. Merev, kőarcú férfi. S nehogy elfelejtsem, szeret zenélni, sokszor játszott nekem is, több hangszeren. De azt sose mondta el, hol tanulta. Az igazat megvallva, elég keveset beszélt/beszél a múltjáról. (Mindig, amikor kérdeztem róla, azt mondta, hogy nem volt túl kellemes időszak a számára, nem akar róla beszélni.) Nagy vonalakban ilyen lenne az apád, de majd megismered Ikumi, ahogy én is megismertem.
Február 28.


~ Nem, nem lehet igaz, nem tudom mit kellene hinnem. Azok, amiket elmondott, ha azok igazak, akkor lehet az egész eddigi viselkedése csak egy szerep volt? De… de nem, nem hiszem, biztosan hibázott volna, és Ő is mondta, hogy nem mindent megjátszott, sőt, szinte csak a valódi énjét mutatta. Nem tudom mit kellene hinnem, és már nem is fogom megtudni, hogy igazat mondott, vagy nem…


~ Zanpakuto/képesség

~ Zanpakuto

Neve: Toge=Tüske
Fajtája: Kidou.
Shikai parancsa: Shimero! Toge =Fojtsd! Tüske.
Shikai kinézete: Két fehér kesztyű.
Shikai alakban két fehér kesztyű alakját veszi fel a zanpaktou. Természetesen mindkét kesztyűt viseli Akuma. Tíz ujja van, így tíz darab, bíbor színű, tű vékony, reiatsuból felépülő szalagszerűség halad végig az ujjai mentén, egészen a könyökéig rásimulva a karjára. Hüvelyk és kisujjainál a karjának az oldalán futnak ezek végig, a mutató, középső, és gyűrűs ujjánál pedig, alul és felül. Így képes védekezve a harcokban. Közelharcban pedig úgy használja, hogy az ujjai végén ezek a szalagok túlérnek, 20cmel (képes a méretüket változtatni 0-20-ig). Vágni, és szúrni is képes vele. De nem az a fő ereje a zanpaktoujának. Hanem, hogy a szalagokat képes eltűntetni a karjáról, és máshol megjeleníteni, egyszerre, vagy külön-külön. Ilyenkor a szalagok inkább már olyanok, mint egy tüske, és hosszúk 2 méter. Színük pedig továbbra is halvány bíbor.

Támadások: Nem nagyon lehet támadásokról beszélni a zanpaktoujánál. Inkább csak Akuma nevezte el így azokat a módszereket, amiket a leggyakrabban használt.


Ichi=Egy: Ilyenkor a bal karjáról tűnteti el a szalagokat, és az ellenfél alól törnek elő. Enyhén Akuma felé ívelten. Akuma felé a két legközelebb nem teljesen búj elő a földből, csak félig. Középen csak egy van, az 150cmre jön elő, és a leghátsó kettő pedig, teljesen. Nem feltétlen az a célja, hogy keresztül szúrja az ellenfelét, hanem hogy egyre előrébb ”lökje” azt, ezért folyamatosan jelennek meg újra és újra a tüskék. Még végül nem érnek oda Akumához. Egy jóval gyengébb ellenfelet feltehetőleg keresztül szúrna vele, egy erősebbet pedig csak besebezne. Jobbjával is képes erre, de csak annyiban tér el, hogy ilyenkor távolabb löki az ellenfelet. A hatótáv, amennyire képes megidézni a tüskéket, az 10 méter. Tehát ha a balját használni akarja, az ellenfélnek maximum csak 10 méterre lehet tőle. Ha pedig a jobbját, maximum csak 10 méterre tudja eltávolítani.

Ni=Kettő: Ha túl közel vannak hozzá, akkor a teste előtt idézi meg mind a 10 tüskét, hogy vagy keresztülszúrja az ellenfelet, vagy ellökje.

A szalagok újratermelődési ideje 1mp (ezért szokta az Ichinél úgy alkalmazni, hogy elsőnek a legközelebbik tűnnek el, majd a középső, és végül az utolsó. Így elég ideje van arra, hogy újra megjelenjenek). S’ hogy mennyire erősek, az a zanpaktoura rakott pontoktól függ. Védekezésnél hasonlóan működik, mint az arrancarok hierroja. Viszont annyival gyengébb, hogy a testén, egyedül csak a karján képes megidézni. Így a teste többi pontja védtelen a támadásokkal szemben. Támadásnál, pedig csak az élességét, és a hegyét növeli a zanpaktoura rakott pontok mennyisége.

~ Szeret-nem szeret

Azt mondta, hogy szerette a következő dolgokat:
- A zenét.
- Engem.
- A bonyolultabb dolgokat.
- A munkáját.
- A fehér színt.

Viszont nem szerette:
- Lovakat.
- A 11. osztag néhány tagját.
- Az ostoba embereket.
- A túl sok szabályt.
- A kontárokat.

Február 28.



~ Felszerelés(ek)

Megfigyeltem, hogy mindig volt nála egy kép, amin mindhárman rajta vagyunk, és egy kis jegyzettömb, amibe gyakran szokott írni. Na meg persze a jegygyűrűje, merné csak levenni. Neutral
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Varui Akuma _
TémanyitásTárgy: Re: Varui Akuma   Varui Akuma EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 12:10 am

Üdvözlet!
Nem semmi történet kerekedett ki ebből a végén, volt itt minden a szerelemtől kezdve, az ármányon át, egészen a feleséggyilkolásig! Bevallom őszintén, féltem szegény Ikumit... Neutral
Mivel az engedélyeid is megvannak, így nem mondhatok mást: ELFOGADOM!

Szint
1

Lélekenergia pont
5000

Vagyon
4000 ryou

Osztag
12.
Kapsz ingyen öt darab animében és mangában is szereplő, szintednek megfelelő kidout, mint minden shinigami.

Képzettségeid:
- Zanjutsu
- Hakuda
- Kidou
- Shunpo
- Zanpakutou

Minden képzettségedre kapsz automatikusan 1 pontot, ezen kívül további 13 pontot oszthatsz szét közöttük. Részletekért ide kattints.

Mihelyst elkészítetted az adatlapod és bejelentetted a pontelosztásod, hozzákezdhetsz a játékhoz. További jó szórakozást karaktered kijátszásához. Wink
Vissza az elejére Go down
 

Varui Akuma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Shinigami-