-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Sayonara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sayonara Cl0te25700/30000Sayonara 29y5sib  (25700/30000)

Sayonara _
TémanyitásTárgy: Sayonara   Sayonara EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 11:11 am

Engedély: Van
Résztvevők: Tamachi Yukezo, Tachibana Shizune

*Ama eset óta, mikor elhagytam a Fészket, hogy magányba burkolva tengessem napjaim; azóta érzem a véremben. Álmain síkján arca merő áhítatként lebeg lelki szemeim előtt; de tekintete mégis oly' hasonló Yukezojéra. Fogalmam sincs, hogy Ő miként hasonlíthat rá, de hamarosan majd úgyis megtudom. S mikor a hosszú idő után ismét előjövök, hogy beszéljünk, akkor úgy érzem, hogy seholsem találom. Ki vagy te? Mit akarhatsz? Engedj el, mert én nem akarom. Akarom? Mit akarok? Miért? A kitaszítottság érzése folyvást lelkem rétegeit mérgezik. A tüzes béklyó, mely stagnálva veri szívem húrjait, lassan fel-felszakadnak. Meg fog jelenni, hiába is menekülnék előle. A végzetem ama nap óta megvan írva. Igazán kár, hogy mindezért kegyetlenül átvágtak. Az egyetlen menekülőpontom pedig éppen most teleportál el Soul Societybe egy olyan beszéd után, ami jobban fáj nekem, mint bármi más. Ha tudná, hogy miként érzek. Ha egyszer is elmondhatnám neki, hogy miért tartom és egyben taszítom; talán minden másképpen lenne. A villám vándor nem illik egy olyan lányhoz, akinek ilyen ügyei vannak. Én már százszor megmondtam neki, hogy nem én vagyok a mentsége. Én csupán egy vaizard vagyok, aki véletlen folytán Sierashi Yuusuke által megalkotott ideát követi. Meghal egy olyan lehetetlen célért, aminek igazából nincs értéke és értelme. A világot nem menthetjük meg a gonosztól, sosem tehetjük jobbá. Halálunkig küzdhetünk érte, de halálunk után a régi rend úgyis felbomlik. De semmi sem történhet véletlenül.
Egy hideg, ámbár ismerős fuvallat csap át a környéken. A fás, itt-ott parkosnak tűnő hely egészen kihaltnak tűnik. A fákon végig futó szél egy olyasfajta suhogó hangot ad ki magából, amelyet csak akkor érezhettem, amikor Ő vele voltam. Lehunyom szemem, fehéres hajamat pedig a szél emelgeti. Akárcsak egy fehér szobor, aki éppen azon személyek neveit sorolja, akiktől bocsánatot kell kérnie.* ~ Sajnálom, hogy nem mondhattam el. Nem leszek már veled, de remélem lesz még olyan..aki majd úgy szeret téged, ahogyan én..angyalom. ~ *Léptek zaja veri fel a csendesnek látszó utcát. A homályos fényviszonyokból pedig kirajzolódik egy meglehetősen magas és különleges alak. Emberies külseje egyáltalán megtévesztő, hiszen sárga íriszei, természetellenes hosszú fehér haja jellemzőek. Kiállása, s egyben ruházata egy sznob alakra hajaz, aki éppen élete legjobb üzletét jött behajtani.*
- Tudod én végig követtem az életed Shizune. Láttam a jövődet, múltadat egyaránt;egyet viszont még mindig nem értek. Ha téged ennyire nem motivál semmi, akkor mégis miért? Miért harcolsz, vagyis harcoltál azért, amiről tudtad, hogy nem érheted majd el? *Hirtelen mögém osonva hátulról a fülembe suttogja. Komor, mégis komoly tekintetemet szegezem előre. Valóban egy rendkívülien érdekes kérdéssel állt elő ezúttal Belial, amire nem igazán tudok választ adni.* - Talán azért, hogyha eljössz, akkor utolsó kívánságomat valóban teljesítsd? *Bizonytalanul kérdezek nála vissza, melyre Belial ajkai némi ravasz mosolyra kelnek. Számára úgyis mindegy, hogy egy ide vagy oda. Amúgy sem tehetem meg, hogy válasszak. Maga fogja kiválasztani, mi az, amire hajlandó; mielőtt lelkemet rabolná.*
- Nem menekülhetsz el innen, erre már te is rá jöttél. De lehet, hogy a mai napon két lelket is birtokolni fogok? * Kiadva keserű nem tetszésemet kezemmel nyilvánítom ki nem tetszésemet, melyre a démon csak megragadja csuklómat, majd egyik kezével megemeli államat, hogy közelebb húzzon magához.* - Attól még, hogy emlékeztetsz engem valakire, ne gondold, hogy úgyis fogok bánni veled. Lássuk csak ki ez a Tamachi Yukezo. Lássuk csak kinek a szerelmét fogom e nap az örök idők tengerére vinni, hogy annak szörnyű rabszolga sorsot írjak történelmébe? *Kezét a nyakamból kikandikáló nyakláncra helyezi, s valamiféle technika folytán mindenféle tevékenységéből a Daitenshimet idézi eme helyre. Óvatosan enged el, s mintha a kincse lennék, úgy lép mögém, vállamra teszi elegánsan kezét. Tekintetét a velem szemben levő Yukezora emeli.*
- Itt az idő Shizune. Ne feledd, az utolsó lehetőséged, hogy beszélj vele. Én a helyedben legalább tisztáznám a legutóbb történteket. Az a férfi elég csúnyán itt hagyod téged, nem is sejtve, hogy ezzel élete legnagyobb hibáját követte el. Szerencsétlen bevallotta az érzelmeit, de hamarosan el is fogja veszteni kiválasztottját. *Gondterhelten sütöm le tekintetem magam elé, aztán lesöpröm magamról Belial kezét.* - Nem kérek az előadásodból. Ha én nem lennék, nem lehetnél szabad Belial. Ó, a te létezésed már vajmi keveset ér. Nem sokára úgyis eltöröllek ebből az időből. Az idő pedig majd eloldja a kötelékeket..s majd szépen úgy formállak, ahogyan akarlak. Akár a hitvesem is lehetsz egy nap, amennyiben jól viselkedsz. *Arrogánsan vág vissza, s úgy látszik, mintha hátrább lépne, pedig csak én indulok meg kicsit Yukezohoz.*
- Már rég el kellett volna mondanom, de ez nem olyan dolog, amit csak úgy elmondunk. Igazából, talán én első sorban azért voltam a Daitenshi tagja, mert egy olyan helyhez akartam kötődni, ami nem emlékeztet a múltra. *Feltűnően múlt időben beszélek.* - Belial egy időt és teret befolyásoló démon, akit évekkel ezelőtt a vaizard raktárba Hacchi bezárt, valami miatt. Az első beköltözők sosem beszéltek a plafonon leő motívumokról, ami a szobán plafonzatán volt megtalálható. Egy nap viszont én ezt megfejtettem, és Belialhoz kerültem. Szabadításáért teljesítette a kívánságom, hogy megszabaduljak a szülői vágyaktól; húsz évet tölthettem mellette egy másik síkon. Érted már? Én tényleg nem vagyok már kislány... *Egy könnycsepp kerül egyik szemem sarkába, amivel a shingami lélektükreibe tekintek.* -Te viszont semmibe vettél a támadáson, valamint nem vettél észre. Folyton meg akartál ismerni, de abba bele sem gondoltál, hogy miért nem tudok a Daitenshivel együtt érezni. Feladtam mindent, hogy megszabaduljak a fájdalmaktól. Eladtam a lelkem Belialnak, csak azért, hogy ez legyek. *Most már kicsit dühösebben pillantok Yukere.*
- S tudod miért voltam képes megszeretni téged? Nekem nem csak a mentorom vagy. Te, más vagy...azaz más voltál. Addig a pillanatig, míg nem viselkedtél úgy majdnem, mint ez a mocskos démon, aki mögöttem áll, majd elviszi a lelkem. Szavaid egytől- egyig hazugok. Ideákat adsz elő, de gyakran ezeket te magad hágod át. Most pedig belegondolva szerelmet vallod, ám más nőkkel szórakozol. *Nagy levegőt veszek, addig is Belial egy mondat erejéig megszólal.* - Emlékeztetlek arra, hogy ez lesz az utolsó alkalom; mert én olyan kegyes vagyok. *Pillant fel az éppen megjelenő teliholdra. A környezet pedig ez idő alatt éppen úgy változik, hogy emberek meg-megjelennek a környéken, de mintha ügyet sem vetnének ránk.*
- Mégis hogyan higgyek neked? Hogyan bízzak meg? Rei az egyetlen, aki az ártatlansága miatt sosem utasítottam el. De, hogy tudd..nincs szükségem, olyanokra.. akik cserben hagyják az érzéseim. *A távolba tekintek.* - Tudod sokszor elgondolkodtam azon, hogy a Daitenshi mindenkit meg akar menteni, de a DT-t ki menti majd meg? Hozzám illő cél lett volna, talán. Másrészt nincs szükségem okokra ahhoz, hogy megmentsek valakit, vagy megoldjak valamit. *Visszapillantok rá, de szemeimben most egészen más fények csillannak meg. Tiszta keserűség és fájdalom, ami eddig életben tartotta tisztaságom. Ám most mégis vágyakozok egy nálam sokkal keserűbb személy után. Engem soha senki nem tudott eddig úgy megmenteni, mint Yuke. Sosem voltam jó, az érzelmeim kiadásában, de valahol ő mindig látta...küzdött. De, amint feladta, úgy én is oda nem illőnek éreztem magam. Gyógyszer a gyógyszernek.*
- Minderre nem kell semmit sem mondanod. S jobban jársz, ha nem is próbálod őt megállítani, mert lehetetlen. Nem vagy olyan erős sem te, de még Yuu sem. Nekem viszont el kell köszönnöm; nem akartam elmenni anélkül, hogy ne tudd meg miként érzek. Mert én sosem éreztem magam megfelelőnek ahhoz, hogy társad legyek, ne csak mentoráltad. Nem vagyok nemes, de shinigami sem. Nem vagyok vidám, sem pedig gyönyörű vagy okos. Én az a személy vagyok, aki két lábbal járt a földön míg itt volt. Csak egy mágnes voltam, aki visszarántott a valóságba és nem hagyta, hogy olyan dolgok elől menekülj, amik miatt évekig szenvedhetsz. Ezentúl viszont egyedül kell folytatnod az utad. Sayonara...angyalom. *Fordulok neki háttal, míg Belial felé indulok meg. Ő csupán eddig csendes megfigyelő volt.*

Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sayonara Cl0te52100/65000Sayonara 29y5sib  (52100/65000)

Sayonara _
TémanyitásTárgy: Re: Sayonara   Sayonara EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 12:25 pm

Amúgy is így ébredtem, hogy ez a nap bonyolult lesz. Nem csak összevesztem Shizunéval, még az öccsével is találkoztam, akinek nem mondhattam semmit sem el. Leginkább azt nem, hogy ez életem utolsó napja. Az érzés, hogy ma meghalsz, ijesztő, de felettébb furcsa is. Tudtam, hogy ma elhagyom ezt a világot, és ugyanebben a formában már sosem térek vissza. Vagyis,… meghalok. Miután Hajime elment, kihúzom magam, még le is fürdök gyorsan. Nemesi öltözéket vettem fel. Daitenshis egyenruhámmal együtt remekül festett. Drága öltözék lehetett ez, ha pénzben akarnánk mérni. Shizune, tudom, hogy nem egy egyszerű lány vagy, de úgy néz ki új dolgokat kell eszközölnöm. Eddigi lényem eltűnni látszik, új formám csak küzdeni lesz képes. A mai este felejthetetlen lesz. Nem is vacsorázok. Én ma a pokolban fogok vacsorázni háhh! Dicső múltamat már most regék mesélhetnék. Leéltem mindent már, itt az ideje meghalni. Egy papírra a következőket írom:

Sierashi Yuusuke, A Daitenshi örök vezére
Sajnálom, hogy idáig fajult a helyzet, de mint tudod, a tanítványoké a jövő, ahogyan egyszer te is mondtad. Azt mondtad akkor, hogy életed még nem bíznád a tenshikre, de később elkerülhetetlen lesz. Hát lásd, bekövetkezett ez is, ahogy mondtad. Én az életeteket Shizunéra bízom. Halálom szükségszerű volt. Köszönök mindent, ég veled.

ui.: A számlámhoz a kód 2569-66. 20 darab nullát tartogattam számotokra

Szépen lepecsételem, majd sétának indultam. Sokan nézték, mi ez a büszkeség, mi ez a döjf, és jókedv. Ünnepeljetek Shinigamik. Tamachi Yukezo ma este itt hagyja a világot. Mikor a Hűség Tornyához értem, a levelet csak jó erőteljes mozdulattal bevágtam a ház portájára. Én magam tovább indultam, kardomat aktiváltam. Hallottam is a hívó szót. Shizune volt az. Már vártalak. A következő pillanatban eltűntem Soul Societyből. Széles vigyorral hagytam ott ismét szülővilágomat.

- Szervusz, te lány- kuncogtam, és közben egy cigit kotorásztam elő. Rá is gyújtottam. És akkor jött a vég nélküli magyarázás. Mintha kivégzésen lennék Very Happy. Azért gyűltünk itt ma össze, mert a Daitenshi, Tamachi Yukezo ma meghalhat végre már. Ráuntam erre a világra, de tényleg. Szerelemért fohászkodni éjeken át? Egy fenét! Meghalni sokkal érdemes ma este. Szép is ez az este. Telihold, csodálatos időjárás, mi kéne még az embernek ahhoz, hogy meghalhasson. Szívemet már nem tépte a tűz, de nem is szomorkodtam. Tudtam, hogy miért teszem ezt az egészet, a terv már a fejemben volt, már csak a kivitelezés érdekelt. Azt mondta tér és idő démona? És hogy esélytelen hogy legyőzzem? Miért akarnám én most legyőzni őt. Ráérünk még azzal, majd ha meghaltam, majd utána. Miért is ne. Elsőként fogom feltűzni először a listára, aztán a karóra a fejét. Akárki is legyen ez a Belial. Még hogy is ne! Majd most jön a nagy megnyílás! Fölösleges humbug. Nem érek rá, kezdek éhes lenni. Mennem kell no. Hagytam, hogy magyarázzon nekem a lány, majd elköszönt, és elfordult tőle. Ettől egy kicsit morcos lettem. Odateleportáltam elé, és homlokon csókoltam. Emlékek törnek rám az andoki felejtős estéről, de már nem is érdekelt annyira, mondjuk boldogítóak. Legalább nem maradt semmi a bakancs listámon. Node! Most én jövök kedveském, hiszen valamit elfelejtettél, mint mindig.
- Alig ha hiszem el, hogy most tényleg azt hiszed, hogy az fog történni, amit elmondasz- szólaltam meg végül kényes flegma hangon- Hagytam, hogy eltöprengj a Daitenshin, hogy ne én legyek az oka annak, hogy tagja vagy. Mellőztelek, és ahogy azt kell, rád tört a cifra hiszti, ami nagyon helyes, feltéve, hogy ha a terv szerint akarunk eljárni, márpedig ha nem aszerint cselekszünk, akkor megérdemled a halált- vezetem elő a mai estét. Ellépek tőle két lépést, és a földbe vágok a kardommal egy vonalat.
- Ha ennél közelebb mersz lépni ehhez a démonhoz, én magam öllek meg, és hogy hogyan hihetnél nekem? Megmutatom… Hadou 88: Hiryu Gekizoku Shinten Raihou- daráltam le kidoustúl, és hát ki kell kerülnie, vagy hamuvá ég most azonnal. Azt pedig nem szeretném. A lényeg, hogy nekem ma este Beliallal még elintézni valóm van. Csak kérlek kerüld el a kidout! Elsül a hadou, én pedig érdeklődve nézek a felperzselt levegő után. Megvakargatom a buksimat. Eldobom a csikket, majd megkeresem hová lett Shizune. Ennél azért több kell, hogy meghalj. Miután megtalálom őt, rámutatok fenyegetve a vonalra.
- Ott a határ. Ha átléped, nem fogom vissza magam. Még beszélnünk kell- morogtam, és szememmel az elsuhanó arcokat figyelem. Olyan rendszerezetten menetelnek, mintha nem is történt volna semmi. Oly áldásos, hogy ők nem láthatnak minket, különben most jócskán magunkra vontuk volna a figyelmet. A lány elé huppanok, és megfogom az állát.
- Én vagyok a vándor, nem te, én vagyok a Daitenshi, nem te, én vagyok az öregebb, nem te, és egyáltalán én vagyok az egyetlen, aki mindig is minden érzelmeddel törődött. Most is azt teszem, ezért szólok még egyáltalán hozzád. Ez a világ halott számomra, nélküled minden olyan szürke volt. Ekkor megjelentél te, és virágok nyíltak a tél helyett. Tudod te jól, hogy ez mit jelent, vagy fogalmazzam úgy, hogy a maiak is megértsék? Szeretlek, te lány. Mondataid mit sem érnek ez ellen, és neked még sokat kell tanulnod. Így döntöttem, és a döntést már te is meghoztad. Ideje, megérteni a döntést. Én már megértettem. Itt vagyok, mert te vagy az egyetlen, akiért én eljöttem volna, itt vagyok, mert visszahoztál az életbe, itt vagyok, mert bajban vagy, és a véremmé fogadtalak. De elárulok egy titkot… Én vagyok itt, és nem a Daitenshi. Most Tamachi Yukezo van itt, nem a Testvériség. Azért csupán én, mert itt nem egy szervezetről van már szó. Itt két emberről van szó, akik egymásra találtak. Ez az este itt és most meg volt írva már régen. Amin nekem eddig keresztül kellett mennem, erről az estéről szól. Nyíltan tudok veled beszélni, és tudom, hogy semmi felelősség nincs már a vállamon. Elmondhatom, hisz miért titkoljam el? Most már minek- mondtam, és odaléptem hozzá, egészen közel hozzá, magamhoz öleltem, majd fejét felém fordítottam, és belehajoltam az arcára. Számat az övére tapasztottam, és tettem a dolgomat. Igazam volt mondjuk, de valamit még meg kell értenie Shizunének, és tudom, hogy ez neki nem fog menni. Ma este ő marad, és én megyek. Ez a kis közbenjátszás kell. Megérti, hogy sokkal viccesebb csak az egyikünket elvinni, és a másikat hagyni, és még ennél is viccesebb, hogy ha engem visz el. Tudom mit teszek. Egyrészt szeretek, másrészt védelmezek. Elbukhatatlannak éreztem magam. Tudom, hogy sikerülni fog, mert ez most az én nagy napom. Nap, hogy meghalhassak már végre, hogy itt hagyhassam ezt a világot. Kiszakadni, és gondtalanul létezni. Nem másztam le Shizunéről, nem emeltem el tőle a számat, jól esett. Mindent ki tudtam most már fejezni neki, így szavak nélkül. Érezheti, hogy most nem hazudok. Nem azért csókoltam mert, mert csak, hanem mert tényleg van valami, ami hozzá köt, és ez a valami számomra igen erőteljesen ismerős. Szerelemnek hívják egyesek. Én egészen másnak, de ez a része most nem lényeg, a pillanat heve szikrázzon kettőnk között. Nem engedem kezeim közül, nem óhajtom odaadni azt, ami az enyém. Inkább haljak meg, minthogy e lány démonok kezébe kerüljön. És tulajdonképpen igen… meg is fogok halni, de még nem ebbe a csókba, így ezt húzom amíg érem.

Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sayonara Cl0te25700/30000Sayonara 29y5sib  (25700/30000)

Sayonara _
TémanyitásTárgy: Re: Sayonara   Sayonara EmptyPént. Okt. 05, 2012 10:18 pm

*Hűvösség az, amely tarkítja arcom. Elindulok Belial felé, aki csak nyugton áll meg helyben. Tekintetét rám emeli, én pedig egyenesen szemeibe nézek. Elmosolyodik, s mond nekem valami olyat, mit csak én halhatok meg.* ~ A halhatatlanság sok előnnyel jár, egy nap te is rá jössz minderre. ~ *Tekintetem viszont mit sem változik. Éppolyan komor, egyben megtört is. Mit tehetnék? Mihez is kezdhetnék, amikor tudom, hogy mi lesz ennek a vége? Én távozom, ő pedig itt marad. Bármi is volt köztünk, az a mai nap semmivé foszlik; majd egy nap homályba vész. Jönnek a hosszas mende-mondák, majd az évek múltán maga is, én is tovább lépek. Semmi sem tarthat örökké. Hirtelen Hajime képe kerül elém, érzem őt. Bizonyára ő is érzi azt, hogy valami történik velem. Hiszen sosem avattam be őt az életembe mivel túlságosan veszélyes ahhoz, hogy tönkre tegyem vele. Ugyanakkor a családomban sajnos nem bízhatok ilyen téren. Az apám a 9. osztag kapitánya, anyám a 8. osztag hadnagya, az ikertestvérem pedig kidoushuu tiszt. Velük a hátam mögött nem bízhatok, pontosan azért, mert én a Daitenshi tagja vagyok és voltam. Nem tudhatom a szándékuk, valahol pedig túl távol kerültek hozzám. Ők shinigamik, míg én vaizard vagyok. Éppen olyan, mint Masaki vagy Yuu. Bár már lényegtelen is, hogy mi vagyok. Én csupán csak egy valaki voltam, aki egyre közelebb kerül Belialhoz. Idő közben kitartja nekem egyik karját, hogy majd ha oda érek, akkor karoljak belé. Azonban ismerős illatra leszek figyelmes. Amit Yukezo tesz, az sokkal szívszorongatóbb. Ahogyan homlokomon csókol, testét közelebb érzem. Egyszerre ijesztő, és egyben kellemes is. De nem engedhetek ennek, jól tudom. Belialnak pedig egyértelműen nem tetszik az, amit Yuke próbál elérni. Nem térek ki a technika elől, de Belial tesz arról, hogy a felém érkező támadás mit sem érjen.*
- Ne olyan sietősen. Ő az enyém. *Nyugodt hangon szólal fel a démon, de további tettek helyett inkább csak a kibontakozó dolgokat figyeli. Ideje amúgy is, mint a tenger. Miért szólna bele egy olyan lélek utolsó pillanataiba, aki nem sokára úgyis az övé lesz? Vagy valóban így lesz? S mi van akkor, ha Belial már rég tudja mi lesz a dolgok pontja, és ezért nem lép közbe? Van egy fajta furcsa fény a szemében, ami nekem is megmagyarázhatatlan. Felé shunpozok, s majdnem át is lépem azt a vonalat, amit Yuke állított elém. Számomra nincs olyan dolog nagyon, amit mondhatnék. Jobb lesz immáron távozni, még akkor is, ha sejtem mi a terve. Ezt nem vállalhatja fel helyettem.
Meglepődve ér az, hogy kezével állít meg, vagyis testével. Ahogyan elém áll, s fölém tornyosulva érzem, egy pillanatra áhítattal pillantok szemeibe. Azonban ahogy arca közeledik az enyémhez, úgy kezdek el dideregni. Átfedő, védelmező lavina, ami elválaszt a világtól; valamint lelkem sötétebb oldalától. Szokatlan zavar lesz rajtam úrrá, amely arcom elszíneződésében nyilvánul meg. Eddig soha senki nem kerülhetett hozzám ilyen közel. Fel nem fogható érzés, hogy többé nem kell dühösnek lennem, ha... De miket is gondolok én? Szabadulnom kellene, viszont ajkai oly' parázzsal zárnak börtönbe, mintha csak szívem most törne darabokra. Szemeim sarkából az őszinte sós patak indul meg lassú folyamként. Sosem hittem volna, hogy lelkemet majd Tamachi Yukezo fogja betörni. Nem messze tőlünk egy ritmikus taps kezdődik.*
- Megható, de úgy gondolom alig maradt néhány percetek. Nos, mielőtt elvinném a kedvesed..át kell neki adnod a nyakláncod. Nem mintha esélyük lenne megtalálni téged; aki engem szolgál, azaz én fedettségemet élvezi. *Ám ezúttal furcsa módon egyáltalán nem hozzám, hanem Yukehez beszél. Mintha csak megértené azt, amit eddig nekem nem igazán sikerült felfognom. Értetlenül pillantok Yukera, miután elvált tőlem.*
- Mit jelentsen ez?! *Pillantok végül Belialra. Majd a hirtelen indulattól shunponak segítségével fogom meg ruháját.* - Őt nem viheted el. Az én lelkem a tiéd, Ő még csak nem is alkudozott veled. Mégis mit jelentsen ez Belial?! *De a hevességem nem tarthat sokáig, mert a démon egyenesen a csuklónat ragadja meg;erővel taszít le magáról, mégis elegánsan fordít háttal magának. Nyakamra illeszti kezét, hogy mellkasához szorítson. Azt akarja, hogy most egyenesen Yukezora pillantsak.*
- Tamachi Yukezo szavai egyértelműek. Mindenáron szeretne téged felmenteni az alku elől. Maga is tudja, hogy ezt miként teheti meg; az ő lelke pedig nekem sokkal finomabb, mint a tied. Főleg, hogy maga sem áll messze a kárhozattól. Tudtam, hogy utolsó kívánságoddal ide hozatod majd. Mit gondoltál, hogy szükségem van egy idejét még meg nem élt vaizardra? Egy bukott shinigami, aki járt a Pokolban, sokkal tetszetősebb. Vagy tévedek, nemes..shinigami? *Zavarosan somolyog rá Yukezora, mialatt oldalra billenti fejét. Sárga íriszei egészen áthatolnak mindenen. Kétség sem fér ahhoz, hogy Belial egy idő démon. Pontosan tudta a lehetőségeit, és azt is, hogy hogyan szerezheti meg a Tamachi lelkét.*
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sayonara Cl0te52100/65000Sayonara 29y5sib  (52100/65000)

Sayonara _
TémanyitásTárgy: Re: Sayonara   Sayonara EmptySzomb. Okt. 06, 2012 12:57 am

Nem tudom, hogy mikor döntötte el ez a démon azt, hogy én kellek neki, de igaza volt, nem is akárhogy. Amikor arról beszélt még Soul Societyban, hogy lelkét eladta egy démonnak, éreztem, hogy igazándiból csak közelebb hozott a halálhoz engem. Bánatosan pillantottam az ijedt Shizunére, és csak csóváltam a fejemet. Elengedtem a lányt, és átsétáltam a határon túlra. Ha esetleg utánam óhajtana jönni, vagy lefogni bármivel, megoldom valahogy. Majd a határon túlról visszafordulok.
- A döntés már akkor megszületett, mikor felnőttél. Most az következik, hogy megértsd a döntést. Azt hiszem ezt már említettem. Ez a démon vagy mi, a kezdetektől tudta, és igaza is van. Azért jöttem ide, hogy felváltsalak. Az alkut már megkötöttem, csak papíron még nincs meg. Szeretlek Shizune, nem hagyhatom, hogy egy démoné legyél. Az én életem úgyis, jó hosszú volt. Én már tudom, hogy az élet gonosz dolog. Vándorként én mindent megtapasztaltam már. Most már csak egy dolog vár rám, a halál- mondtam tisztességes hangon, hogy megértse a helyzet valódiságát, és hogy ő már ez ellen semmit sem tehet. Emlékszem még az első találkozásunkra Shizunéval, azóta rendesen megnőtt. Hozzám nőtt igazándiból, hogy beleszerethessek, és feláldozhassam magam érte. Lehet, hogy puszta lénye is azért szövődött bele az élet szűnhetetlen körforgásába, mert létezése az enyémet negálja. Azért született, hogy meghaljak érte. Egy iróniával telt kuncogást azért még megengedtem magam. Egy újabb szál cigaretta került elő a kezembe, és egyből rá is gyújtottam. Nevetséges, hogy még meg is kell magyaráznom halálom okát. Lassan, és nyugodtan szívtam azt a cigit. Nyehehe. Elfogyott a dobozomból. Ez az utolsó szálam. Felnézek az égre, lehet sosem látom többet. Még egyszer Shizunére nézek. Muszáj az hinnie, hogy meghalok. Muszáj úgy felfognia ezt az egészet, hogy sosem lát többé. Elmosolyodok jól láthatóan, majd meg is szólalok.
- Most már megérted a Daitenshi lényegét? Egy igazi tragédia megtanít a lényegére. Azt hiszem tőlem már mindent megtanultál. Najó, egy dolgot nem, de nagy sajnálatomra azt majd valaki más fogja megtanítani. Pff- megrázom rá a fejem, ebbe még belegondolni is rossz. Mindenesetre itt az idő, hogy megszólítsam a démonunkat. Közelebb lépek hozzá, illendően meghajolok előtte.
- Remekül taktikáztál, kétség sem fér hozzá, de egy valamit azért megkérdeznék. Miből gondolod, hogy nem én leszek a te halálod oka. Ha valóban a jövőbe látsz, akkor tudnod kell rá a választ. Én biztos vagyok magamban, mégis kell a lelkem neked. Átlátok ám rajtad- sziszegtem oda a végét neki, csak hogy ő érthesse meg. Nem látja a jövőt, nem is rám vágyik, csak megértette a szándékomat, és kapott az alkalmon, hogy egy sokkal fájdalmasabb megoldást válasszon. Örökké viszont nem tarthat magánál. Shizune csak ijedtségből mondta, hogy még Yuu is kevés lenne. Nem, ő már rég széttépte volna, de most, a saját utamat kell járnom. Nem lehet még halott Belial, tudom hogy vele kell mennem. Alakulnak a dolgok, és én már látom is, hogy mit fogok tenni.
- Shizune… Azt hiszem láthattál engem a csúcsomon, de nem mindig volt ez így. Én tényleg sokat szenvedtem, tényleg nagyon sokat. És a legtöbbjét meg is érdemeltem. Ez az egész az én jussom, nem a tied. Ezt te nem érdemelted ki, ez számodra nem lehet jövő. Neked még itt kell lenned, és meg kell kóstolnod jó pár dolgot. Azt hittem azért, hogy egy kicsit tovább húzom melletted, de talán jobb is így, mert a fájdalom innentől már csak fokozódott volna. Talán még pont időben sikerült idáig eljutnunk. Hamar találni fogsz valakit, hiszen szép vagy és jó kiállású, ne is mondj mást. Viszont szomorú vagyok, hogy a családoddal ilyen rossz viszonyt ápolsz. Jó, mondjuk én megöltem a szüleim, de akkor is, neked van családod. Miért menekültél el tőlük? Szeretném, ha meglátogatnád majd őket, és tisztázódna a viszonyotok. És Belial… Engedd már el!- kiáltottam, és sütöttem rá egy Byakurait hangosan kimondva a parancsát. Egyenesen a démon feje felé. Odashunpozok Shizunéhez, és kiragadom a kezei közül. Nem engedem, hogy a keze mégegyszer érintse a lányt. Morogva félrébb vonulok vele, és csupán csak suttogni kezdtem, hogy Belial ne értse meg.
- Menj el a Fészekbe, és mondd meg Yuunak, hogy mi történt velem, illetve hagytam neki egy levelet a Hűség Tornyában. Valamint mondd meg neki, hogy Daitenshis maradtam. Ezt ő érteni fogja- hadartam, és még egy gyors puszit lenyomtam a szájára, majd visszasiettem Belialhoz. Egy erőteljes lekötő kidouval odaszögeztem Shizunét a helyéhez, mégpedig a Bakoduo 09: Gekivel. A démon előtt eldobtam a csikket, és rámeredtem a sárgás szemekre.
- Mit szólnál egy alkuhoz Belial. Eltörlöd róla az alku ráeső részét, és cserébe életed végéig szolgálni foglak majd. Nincs átverés, nincs kisbetűs rész. Ez az alku. Eltűnsz Shizune életéből örökre, és én megtartom a szavamat. Életed végéig szolgád leszek- és vártam, hogy az alkut lebonyolítsuk. Démonoknál sohasem lehet tudni, hogy hogyan kötik meg álnok paktumjaikat.

Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sayonara Cl0te25700/30000Sayonara 29y5sib  (25700/30000)

Sayonara _
TémanyitásTárgy: Re: Sayonara   Sayonara EmptySzer. Okt. 10, 2012 4:26 am

*Ismét elragadta egy olyan vakmerőség, amelyet nem kellene felvállalnia. Akkor mégis miért teszi? Miért dönt úgy, hogy felvált engem a halálból? Ez egyáltalán nem tiszta, valaki csak úgy nem tesz meg dolgokat. Tán terve volna? Chh, mégis milyen tervek azok? Egy démon ellen nem érhet semmit! Igen, ezúttal kételkedem a mentorom, szerelmem képességeiben. Nem tudom elhinni, hogy Belialt el tudná csak úgy tenni láb alól; amikor Belialt is Hacchi, Tessai és Urahara zárta el a vaizard laknál még a vaizardítás időszakában. Abszurdumnak tűnik az egész, éppen ezért meg kell állítanom valamilyen módon.*
- Ostoba vagy, ha úgy gondolod mindent megtapasztalhattál már vándorként. Nézz a szemembe, Tamachi Yukezo! *Nehezen lehetne leírni ama kifejezést, ami megfelelő értékű lenne tekintetemmel. Kiaknázhatatlan vegyület, amit eddig nem is tudhatott rajtam. Vajon mikor sajátíthattam el a lidércem uralmát ilyen fokon? Hiszen jelenleg csupán a szemeim sötétülnek el, s szivárványhártyám dereng citromsárgaként. A maszkom nem materializálódott ezúttal, mégis képes voltam felszínre hívni személyiségem másik felét. S hiába a démoni szavak, mindhiába a kidou mellyel engem próbálna kivenni a démon kezéből s leszögezni; valami egészen mással szembesítem, talán mindkettejüket. Elhúzom kezemet arcom előtt (mialatt lélekenergiám kiszakít a béklyóból), s most már tényleg az ismert anyag kerül arcom elé. Egy fehér maszk, vészjósló vigyorgó íveivel. A káröröm, a kevélység bajnoka; melynek hajszerű szalagjai mintha Belialra fonódnának. Villámgyorsan töröm el a démon csuklóját, majd lélekenergiám felszabadításával egy más fajta szintet érek el. Haragos vagyok, ugyanakkor már sokkal képzettebb harcos, mint azt Yukezo hinné. Felemelem legnagyobb fegyverem (a saját testem), s a földbe sikerül akkorát csapnom, hogy az tehetősen szakadjon ki a helyéről; félelmetes aprozódást hozva magával. Bizonyos hatókörön belül a föld olyan szinten megmozdul, hogyha leszáll a por; bizonyára egy hatalmas kráter marad majd a helyén. Mintha csak egy meteorit csapódott be, vagy földrengés zúdította ezt a helyet. Eme akcióm pedig nem csupán Belialt, de Yuket is képes elsodorni. Rideg arcomat mutatom feléjük, de inkább Yuke irányába.*
- Átlépted a vonalat, ha tovább állsz, többé nem leszel a mentorom! *Kezeim továbbra is ökölbe vannak szorítva. Mindez alatt Belialnak a csuklótörés nem jelentett semmit. Csak egy aprócska hiba, amit könnyedén ki tudott iktatni. A veszedelmes jelenség, amit pedig a vaizard lány okozott a számára, mintha csak nem is érhette volna. Átrepült rajta minden, s most pedig elgondolkodtató dolgokat lát. Vajon helyes döntés volt úgy tenni, hogy a vándor legyen a célpont? A lány még vajmi keveset élt, mégis már most brutális erővel bír. Látja rajta, hogy egy nap elődeit is túlszárnyalhatja, ha így halad. Egy ilyen szolgával pedig a későbbiekben többre megy majd. Ámbár még a shinigamit is fejlesztheti, csak éppen ő bizonyára nem sajátíthat el olyasmiket, mit a vaizard létforma engedélyez. S most mi tévő legyen egész pontosan? Előre tartja az egyik kezét, melyből egy különleges lánc egyenesen Yuke felé halad. Annak sikerességével a férfi rosszabbik kezére fonódik, egészen szorosan. De a hecc kedvéért egy ugyanolyan lánc Shizune felé is megkezdi irányát.*
- Majd én eldöntöm, hogy ebből melyikőtök fog szabadulni. Immáron hivatalosan mindkettőtök lelkét megszerezhetném, de nincs szükségem kettőre. Elég nekem egy szolga is; vajon milyen jövőt láthatok mögöttetek? Melyikőtök fogja beváltani elképzeléseimet? *A lánc eközben ránk tekeredik, de a belőlem felcsapó lélekenergia nem igazán akarja, hogy mágiáját ne újítsa meg rajtam újra és újra. Letekintek jobb karomra, aztán sóhajtok egy nagyot, mert eszembe jut valami. Tudnom kell valamit, még mielőtt ennek vége lenne. Tudnom kell a választ.*
- Amikor a palotádban voltunk, miért tanítottál? *A démon felé fordulok. Úgy hiszem, hogy nem lett volna restje megadni nekem azokat az éveket; én mégis elkértem a kívánságomat, amit ő teljesített is. Egészen egyedi módot adott arra, hogy elfelejtsem a családomat.*
- Azt kérted, hogy megszabadulj egy olyan érzéstől, ami a gyermek korban titeket halandókat olyannyira jellemez. Igen, elvettem a gyermekkorod Nara Shizune; de kívánságodat is teljesítettem, mert képes voltál megnyitni az átjárót. Ám valóban nem kellett volna ilyen kerek kort adnom a számodra, nevezhetném véletlennek is. Húsz évet töltöttél nálam, míg megtanultál olyan dolgokat, amiket most is titokban tartasz. De úgy hiszem, szükség esetén majd felszínre törnek; talán egy nap még szükséged is lesz rá. *Pillant a démon a shinigamira ezalatt, majd elengedi a karomat szorító láncokat. Tekintetében egy cseppnyi hezitálást sem vélek felfedezni. Magához rántja Yuket, majd kezét élénken a mellkasán hagyja.*
- Ez a szerkezet a testedben, az én dimenziómban nem lesz hatásos. Hiszen az időt én irányítom ott. De a benne levő funkció úgysem fertőzhet..a mágia karjai nem érnek el. Senki nem találhat, vagy tudhat rólad bármit. * Mintha csak egy teljesen külön álló világba vinnék őt, lehetséges, hogy így volna? Hanyagul ereszti el Yuket, s én már lépnék is érte, de következő mondatát hallva megállok.* - Most pedig vidd a lányt el valahova, mielőtt még meggondolnám magam. Kaptok egy órát, ha addigra nem térsz vissza később átjövök érte is. *Adja ki első parancsát a démon, majd várja, hogy alattvalója csettintésre engedelmeskedjen neki.*
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sayonara Cl0te52100/65000Sayonara 29y5sib  (52100/65000)

Sayonara _
TémanyitásTárgy: Re: Sayonara   Sayonara EmptySzer. Okt. 10, 2012 7:21 am

Shizune dühe végülis teljességgel jogos. Valamiért elhitte, hogy én nem fogom kimenteni. Valamiért azt gondolta, hogy én tétlenül végig nézem, ahogy elviszik tőlem. Fenét! Mikor arra szólít, hogy nézzek a szemébe, megteszem. Ja tényleg, te egy vaizard vagy. Győzni fog a lidérce? Nem. Sokkal magabiztosabban áll ő itt előttem, mint ahogy akkor szokott, hogy ha a belső hollow rakoncátlankodik. Ekkor megtámadja a földet. Én Paragont kérem segítségül. A lökéshullám pillanatában kiragadott a létező síkból, és berakott sajátjába. Egy pillanatban még meg is éreztem, hogy ez most egy kicsit máshogy sikerült, mint a szokott alkalmakkor. Nem igazán értetem, hogy miért. Visszamentem oda, ahol Shizunét is megtalálom. Közvetlen mellette jelenek meg. Mondatára egyszerűen reagálok.
- Sosem voltam a mentorod. Társad voltam, és megmutattam, hogyan csapkodj a szárnyakkal- válaszoltam halkan. Belialra nézek, az undorító gonosz szemeibe, és azon belül is egyenest a lelkébe. Nem találtam semmit, tátongó ürességet érzek belőle, reiatsuja leginkább nincs. Nem értem, akkor hogyan létezik, vagy a pokolban eldobod köpenyed, mint lélek, és tovább élsz démonként? Nem értem, egyszerűen nem. Aztán csevejüket hallgatva megértettem a lényeget. Széles vigyorra húzom a számat, hiszen nem történhet probléma az idővel. Shizune. Hamarabb fogsz velem találkozni, mint ahogyan azt gondolod. De előbb még tudnom kell egy s mást. Megragad égett karomnál fogva, majd megvizsgálja az ékkövet a mellkasomon. Egy órát kaptunk Belialtól. Ennyi idő alatt kész leszek. Megragadtam Paragont, és elteleportáltunk egy tengerpartra, a Nap lemenőben volt. Pontosan egy óra volt hátra, míg alábukik a horizontnak. Vöröses fényben úsztunk, a tenger hangja alig zavart. Egyesek szerint ez a hang nyugtató hatású. Ketten voltunk összesen, így egy kicsit most kiakadhattam magamnak. Veretékezni kezdtem, leültem a homokba, ledobtam az ingemet. Melegem volt, kínlódtam a saját levemben. Úgy sajnálom, hogy így kell végződnie amúgy rózsás kapcsolatunknak. Még jó is lett volna. Ingem alatti trikót is ledobom magamról. Tisztán látszott az ékkő, ahogyan mozdulatlanul élt bennem. Megdörzsöltem a homlokomat, majd Shizunére néztem, hogy jót áll-e magáért. A leterített ing, trikó és zakó megvéd a homoktól.
- Ahelyett, hogy azon vitatkoznánk, ami eldőlt, mi lenne, ha leülnél mellém, és mégegyszer utoljára az érzéseinknek élnénk. Se gond, se semmi. Úgy ahogyan sosem tettük eddig- mondtam, és kezemmel odairányítottam magam mellé. Felhúztam a térdeimet egy kissé, és átkaroltam a lányt. Magamhoz húztam, és fejét a vállamra, az én fejemet az ő fejére raktam. Sóhajtottam egyet.
- Te mit tennél e világi életed utolsó egy órájában? Én csak azt tudom, hogy veled akarom tölteni, senki mással. Nem lehet ott annyira apaként, meg most szeretőként. Trehány módon teszem ezt, még csak el se tudtam rendezni a dolgaimat. Legalább te itt vagy velem- szorítottam méginkább magamhoz. És ekkor megérezhette, ahogy feje búbját éri egy könnycsepp. Eddig nem tettem ilyet, most egy csepp mégis csak belefér. Elengedem, majd felfelé nézek az égre. A lemenő Nap még lassan kúszik le az égről hál’istennek, mégis úgy érzem, hogy rohamosan tűnik elfelé. Remegett a kezem idegességemben. Hogyan is szerepelne az ember jól, hogy ha a halálra vár. Cigiért turkálok, de nem volt már. Elfogytam. Bánkódva teszek le a dologról, majd megvizsgálom a hüvelykujjammal, mennyi van még hátra. Volt még bőven.
- Képzeld el, vagy egy új társunk. Kazuho Kira az. Nem oly régen csatlakozott hozzánk. Megkérnélek, hogy te legyél a mestere. Megvan benned az összes szükséges dolog. Felőled pedig Yuusuke fog gondoskodni. Ne legyél csalódás. A Daitenshiről ennyit. Most kettőnkről szeretnék beszélni. Rendben leszel?- kérdeztem tök komolyan, mintha nem is arról lenne szó, hogy soha többet nem lát-- Elhelyezkedtem a modell iparban itt-ott. Keresd fel a telefonszámos könyvemet otthon, és hívd fel, akit jónak látsz. Gyönyörű vagy, megélhetnél belőle- daráltam a felmerülő problémákat, és lehunytam a szememet, és inkább most az illatának rabjává váltam. Olyan felemelő érzés volt magamhoz szorítani, hogy szívem szerint el sem mentem volna innen. Tulajdonképpen muszáj volt. Az idő pereg, sosem áll le. Sosem. Ezt már megtanultam. Átforgattam a vaizardot úgy, hogy az ölemben legyen a feje, bár kézzel tartottam. Lepillantottam rá.
- Ha sosem lehetünk így együtt többé, akkor is tudnod kell, hogy egész életemben rád vártam. Úgy érzem, hogy mindent megkaptam tőled. Leszámítva egyetlen egy dolgot. Légy a családom tagja. Jogom van befogadni a családomba embereket, akikre később véremként referálhatok. Ez van leírva a Lexim Aurorumban. Ezt a te nyelvedre fordítva… öhm…- elakadtak a szavaim. Csak nem tehetem meg! Nem vagyok rá képes, tönkre tettem már így is az életét. Legyintek egyet, felejtse el. Viszont ha leesik neki, akkor rájön, hogy éppen most kértem meg majdnem a kezét. Inkább adok egy gyengéd puszit, majd magam elé bámulok. Nincs innen már visszaút.
- Pedig szívesen leélném melletted az életem tudod. Akárhonnan is nézem, az hogy egymásra találtunk valami nagyobbnak volt a kezdete. Az út pedig sosem egyszerű. A mienk, még csak nem is egyszerűsíthető. És ha mondanál még valamit, mielőtt még belefeledkezem jelenem utolsó pillanataiba, hát most tedd meg- mondtam, és megsimogattam a fejét, majd felültettem, //höhö// hogy összeszedhesse magát. Nem tudtam besaccolni mennyi időm lehetett még.

Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sayonara Cl0te25700/30000Sayonara 29y5sib  (25700/30000)

Sayonara _
TémanyitásTárgy: Re: Sayonara   Sayonara EmptySzer. Okt. 10, 2012 8:37 am

*Vajon mit kéne most mondanom? Mi volna a helyes szó a fájdalmaim kifejezésére? Nem rég még csak azt sem tudtam mik ezek az érzések, tapasztalatlan voltam e világban. Most pedig úgy állok itt, mint egy fiatal, aki pontosan tudja mit jelent szeretni. Mint, aki tudja milyen szenvedni és szeretni egyaránt. Csúnyán mondva ez egy őrült plátói helyzet. Hiába is derülhetett minderre fény, hiába világosultak fel a dolgok...már késő. Hamarosan életemnek értelmet adható tényezője az enyészetté lesz eme világban. Mégis hogyan küzdjek ellene, ha a fenevad megmásíthatatlan szerződésével illette? Nem válthatom ki a kárhozat zűrzavarából? Többé nem lehetek ott, hogy visszarántsam a való életnek még valódibb oldalába. Nem szembesíthetem a tükörképével, csupán végig nézhetem ahogy semmivé lesz. Örült fájdalom lesz úrrá szívemen. Egy belemarkoló, egyre lejjebb fúródó tű mételyezi meg azt. Darabokra fog szaggatni az idő; de annak elteltével új dolgokra találhatok..egy nap biztosan.
Éppen ezért az új helyen állva tekintetemet messzi távlatokba eresztem. Szemeimben megjelennek a vöröslő csíkok, melyekből gyöngypatak folyam zúdul. De elegendő-e a sírás a szív fájdalmának enyhítésére? Elegendő-e kiadni érzelmünk az utolsó óránk hajnalán? Ha lemegy a nap, többé nem találkozunk. Úgy érzem nem tudok Yuke szemébe nézni. Nem bírom látni, utoljára. Gyűlölöm ezeket a pillanatokat, mert fájdalmat okoz a búcsúzásnak legapróbb szikrája is. De mindennek megvan a maga határa; ideje meghúznom azt. Leülök mellé.*
- Azon gondolkodom, hogy igazad van. Talán te úgy érzed, most velem töltenél minden percet..de én nem így érzek. Gyűlölöm a hátra lévő perceid, amit itt töltesz velem, Yuke. Nekem többet jelentesz annál, mint hogy ily' olcsón adjalak néhány kellemes percért. *Fonom keresztbe magam előtt karjaim, de érezvén közelségét a férfinak, tartásom megenyhül; s mintha egy olyan személlyé változnék, aki képes végre elgyengülni. Közelebb húzódom hozzá még akkor is, ha tudom, hogy ezzel tovább táplálom a vulkánt. Akkor is, ha tudom, hogy ezzel jobban fog fájni. Ugye feldolgozom valaha is? Hiszen ő is egyedül hagy, akárcsak mindenki más az árulásom idején.*
- Talán jobb is, hogy még nem tudja. De talán, talán értelme lenne elmondani neki, hogy az apja él; persze név nélkül. *Fejtem ki egész pontosan. Noha, tudom, hogyha megnő, akkor majd keresni fogja... de legalább nem lesz előtte sosem titok az, hogy az ő világában van egy apa..valahol. Később pedig biztos megtudná, hogy ki is az. De addigra azt is felfogná, hogy miért nem lehetett ott. Yuke nem fog nyomtalanul távozni ebből a világból.
Amikor az új tenshiről kezd el beszélni, némelyest felemelem a fejem. Nem gondoltam, hogy több is lesz. Némiképp savanyúnak érzem ezt most. Semleges, és közömbösnek érzem az egész helyzetet. Mélyen sóhajtok egyet, s még most is képes vagyok kifejezni nem tetszésemet.*
- Persze, a ruhagalacsin.. Lassan elit tanítvány leszek, ha így haladunk. Már csak Hitomi hiányzik, és akkor tényleg érvényes lesz az, amit mondok. *Forgatom meg kicsit szemeimet. Egyáltalán nincs kedvem Yuusuke tenshijének lenni. Tudom, hogy miféle vaizard; a legerősebb. De ez számomra nem jelent semmit, többre tartom Masaki..alias Hegyi kecskét. De talán mindennek nyitja a kapocs, amely összefog bennünket. Hiszen Masaki vigyázott rám, meg Shiori-san. Fogták a kezem, főleg az előbb említett. Habár egy agresszív alak, mégsem olyan, mint amilyennek látszik. Így utólag pedig belegondolva, mintha egyszer olyasmit mekegett volna, hogy Yuu a beosztottja lett volna. Komor tekintetemmel pillantok szemeibe. A kérdése teljesen abszurd egy ilyen helyzetben.*
- Mindegy vagy nem? A Daitenshi tagja vagyok, nincs választásom; mert ezt választottam. Nem lesz időm nem jól lenni...legalább is a felszínen. *Valóban nem engedhetem majd meg egy ilyen időben, hogy meggyengüljek. Csak éppen egyelőre a módot nem látom arra, hogy miképpen legyek újra erős; mivel tovább lépni nem tudok. Bólintok egyet elképzeléseire.* - Már ismerek valakit, akivel meg is kezdtem a tréninget. Talán majd el is helyezkedem. *Felelem hanyagul. Valóban nem ártana ezek után elfoglaltságot keresni, de ennek nem itt és most van az ideje. Meglepődöm az átforgatására, megszeppenve pillantok szemeibe, míg érzem, hogy hajam szanaszét terül ölében. Szavai pedig egész körű lefagyást idéz elő bennem, erre még egyáltalán nem készültem fel. Ugyanakkor sok így egyszerre. Önkényesen tápászkodok fel öléből.*
- Nem nem kaptál meg, ne hidd, hogy a tied vagyok most is. Eddig sem voltam az... *Egyébként meg belegondolva tényleg. Csupán egy csók zajlott le köztünk, és az érzelmeink tisztázódtak, de az egymás iránti szándékoknak még csak teret sem engedtünk. Sok nekem ez így egyszerre, nyíltan meg is hátrálok ettől.* - Ahhoz nekem olyasmire van szükségem, amit nem adhatsz már meg. Sajnálom, pedig én tényleg szeretlek...de nem sokára e világból kitörlődsz. Hogyan legyek egy olyan személy kedvese, aki még csak nem is létezik? Nem élek álomvilágban...angyalom. *Kissé nyersen, de mégis kellően érthető, s talán megérthető stílusban beszélek. Valóban képtelenség az, amit kér tőlem..mindezek előtt állva. Fel állok, szembe fordulok vele.*
- A lányod sorsáról kezeskedem, de többet nem ígérhetek. Nem tudhatom, hogy később mi lesz, egyszer majd nekem is tovább kell lépnem. Az első szerelmem pedig bizonyára te maradsz. *Majd a kirajzolódó Belialra pillantok, aki éppen most sétál a parton felénk.*
[b]
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sayonara Cl0te52100/65000Sayonara 29y5sib  (52100/65000)

Sayonara _
TémanyitásTárgy: Re: Sayonara   Sayonara EmptySzomb. Okt. 13, 2012 11:30 pm

Nem gondoltam ám komolyan, amit mondtam. Csak úgy elhamarkodottan gondolkozom, mert nem igazán tudom, hogy visszajövök-e valaha. Ha van olyan technikája, amivel meg tud ölni azonnal, akkor kikaptam. Lehet igaza van Shizunének, és nincs rá esély, hogy meg tudjak onnan lépni. Valami nagy baj lesz ezzel az egésszel, érzem. Rápillantok még Shizunére, majd látom, hogy máshova pillant. Odanézek jómagam is, és meglátom a démont. Még nem telt le az egy óra. Még fenn van a Nap. Nem sokáig, de fenn van. Meglobogtatja a hajamat egy csípős szellő, a levegő is lehűlt. Lassan így estefelé a fokok is letűnnek. A tenger még melegíti a partot, de nem sokáig.
- Mondd miért voltunk vakok? Miért nem vettük észre? Igaz most fájdalmasabb lenne a búcsúszó, így legalább nem alakult ki teljesen- sóhajtottam fel, és felálltam, magamra terítettem Daitenshis haorimat- Hidd el. Örök életedig bánnád, hogy ha ezeket a perceket nem együtt töltöttük volna. Én eleget éltem ahhoz, hogy rájöjjek, csak a szerelem tartja meg valóságát ebben a világban. Nem ígérek semmit, de egy valamit tudok. Neked nagy sikered lesz még. Leszel még boldog, nem vagyok én senki, hogy elrontsak, de sok mindent megtanítottam. Végül is betartottam a kötelességem. Reit sajnálom nagyon. De ha már itt vagyunk, be kell vallanom valamit. Egyszer elmentünk a sellőkhöz, sosem láttam még előtte őket, de léteznek… izé léteznek. Tudod, ha a Daitenshi odalép… mindegy. Figyelj Reire, mert újrakezdődött- csóváltam meg a fejemet, hiszen sosem éltem át efféléket. Apaság, és most mégsem. A kezembe hullott, és ki is esett. Most viszont elindult valami, aminek nem lett volna szabad. Félelem, düh, keserűség. Meghalok, és én erre nem készültem fel, legalábbis azt hittem, hogy sikerült felkészülnöm. Olyan pozitívan indult az egész. Kipattantak a szemeim, és erőteljesen magam elé bámultam. Sosem került még ilyen közel hozzám az ezerarcú, mint amennyire most az arcomba liheg. Átérzem, hogy magához ölel, és úgy gondolja nem ereszt többé. Csak még egy kicsit kell várnia. Rei! Miért is hagylak én itt? Nem kéne megtennem, eléggé sok okból. Mondjuk Shizunének jót fog tenni az, hogy ott lesz Rei. Remegni kezdtek a kezeim, arcom is falfehér lett. Nincs már semmi, ami kimentene, akkor miért reménykedek még mindig?
- Sukui!- mondom ki hangosan, és fel is villan a medál, majd hirtelen eltűnik a fénye, mintha valami kikapcsolná újra. Nevetséges. Pedig most szükségem lett volna egy kis támogatásra. Előrántom a kardomat, majd felpattanok. Egy kissé az őrület látszik a szememben. Belial felé sétálok.
- Te böszme, pokolbeli, arcátlan, mindent elrontó, kellemetlen alak, hogy megkóstolnád a medvék fogsorát az alkaroddal, megöllek te szemét! Bankai!- kiabálok hozzá, erőteljesen szitkozódva tovább, majd eldobom a kardomat, ami villám formájában csap vissza belém, felöltve rám a páncélt.
- Raiden Fuuyu Paragon!- fejezem be az idézést, azonnal fényleni kezdtem, ahogyan a reiatsu szikrázva, minden lépésemnél kipattan páncélom felületéről. Az arany pengéket kicsapom, majd eltűnök. Pontosabban úgy festek, mintha villámmá fejlődnék, mivel a kilépő szikrák megmaradnak a levegőben, és egy cikázó sárgás csík marad utánam. Egyenesen Belial felé ugrottam. Pengéimmel egyenesen a testébe támadtam, majd utána teleportáltam, és a fejét akartam lecsapni, utána ismét teleportáltam, Shizu elé, és beleszúrtam a homokba a jobb pengét.
- Raiden Ouchi!- kiáltottam, és egy oszlopban végigvágott egy villám, és mögötte gömbök maradtak meg. Ha eltalálja az oszlopom, akkor megbénul, és a gömbök még fel is robbantják. Valószínűleg mindez hasztalan. Térdre rogyok, és lepárolog rólam a vértezetem. Deaktiválom a kardomat is. Most értettem meg csak igazán, hogy Shizune mit is vázolt fel előttem. Nehéz dolgom lesz, nagyon nehéz. A lányra pillantok, majd megvonom a vállam. A Nap szép lassan kúszik lefelé. Röhögni kezdek, majd hahotázni, kissé őrült módon.
- Jájj… ez jól esett. Na lássuk mi következik most. Alig 15 percünk van hátra. Ha van még valami, amit szeretnél tudni, most mondd, mert ketyeg az idő. Én már mindent elmondtam, amit tennék, azt szavakba nem lehet kifejezni, így inkább átölellek jó?- mondom, mintha a legtermészetesebb dolog lenne ez az egész. Át is ölelem, majd jó erősen magamhoz szorítom. Hideg voltam, így egy kicsit meglephettem. Szerintem lassan kezd rájönni, hogy én igazándiból nem ezt akartam. Lehet rá fog jönni, hogy ez az egész nem az én sorsom, és hogy hülyeségeket beszéltem eddig. Mégis megteszem, és miért? Nem tudom. Nincs rá racionális ok, amiért nekem kell mennem. Csak csinálom. Talán önző vagyok, és tudom, hogy nem viselném el az életet, úgy, hogy nem én tettem meg ezt. Azután Shizune ölelésétől belém ugrott az erő ismét. Lenyugodtam, és megéreztem… Meg fogom ölni Belialt. Nem tudom, hogy még miként, de meg fogom ölni. Sóhajtok egyet, majd mosolyogva Belial felé fordulok.
- Te már tudod igaz? Mert én már tudom, érzem minden porcikámban- mondtam és mellé szélesen mosolyogtam. Meg foglak ölni, tudom. Ha bele is nyomorulok, de megölöm!

Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sayonara Cl0te25700/30000Sayonara 29y5sib  (25700/30000)

Sayonara _
TémanyitásTárgy: Re: Sayonara   Sayonara EmptySzer. Okt. 17, 2012 9:10 pm

*Hirtelen elönt egy mélységekbe nyúló melankólia. Úgy látszik, a sors velem kegyetlen játékot folytat azóta, hogy megszülettem. Hisz már egészen fiatalon meg kellett ízlelnem a savanyúságot, keserűséget, kínt és szenvedést. Mégis miféle tanítások ezek? Vajon mi célja van az életnek nekem? Ama létnek, amely a legnagyobbat tudja vágni, és még keze sincsen. Valahol mélyen mégis elégedett vagyok a fájdalmaim ellenére. Most már tudhatom, hogy mit akarok; illetve lehet motivációja az életemnek. Napjaim akkor innentől kezdve nem lehetnek ingoványosak, én magamnak kell irányítás alatt tartani; várva a végre. Szemeim pedig csupán a démont nézik csendben, szüntelenül.*
- Tudod, nem vágytam erre, de azt hiszem, most már képes vagyok átlátni dolgokat. Úgy hiszem, hogy a Daitenshi tagjai mind egytől egyig esetlenek érzelmek terén. Túl nagy dolgokat vállalunk, s ez által olyan dolgokban nem lehetünk jók, melyekben mások viszont profik. De mások nem is lesznek sosem ennyire harc orientáltak, mint mi. Mi megteszünk olyan dolgokat, amikre esetleg mások nem képesek. Valamit valamiért alapon pedig mindig fel kell áldozni. Családos vagy, vagy nagy dolgokat viszel véghez. Bár kissé ironikus abban az értelemben, hogy úgymond családon belül az észre vehető érzelmek nem lesznek észre vehetőek. A te legnagyobb bajod pedig, hogy nem vagy hozzá szokva, hogy megbízhatsz valakiben; ahogy én sem. Téged egy világ üldöz, engem pedig a változás. *Ezüst patak folyama pedig megállíthatatlanul zúdul le arcom domborulatain. A világom keserűsége ismételten befeketíti nappalom. A személy, aki életemnek meghatározó személyisége lett, ím elhagyja e világot. Állok tehetetlenül, megkínzottan a vihar alatt állva. Nem akarom hagyni, hogy elmenjen; de mit tegyek akkor?
Yukezo kiáltása egyértelműen meglep, ahogyan a medáljához nyúl. Tehát mégsem adhatta fel? Mégis szabadulni akar? De a medál sötétsége megvallja Belial szavainak hihetőségét. Viszont a démonnak tudnia kell, hogy én még így is mellette fogok állni. Tudom, hogy minél többször fordulok hozzá, annál jobban fertőzi lelkem; mégis, ő kell nekem. Szemeim haragot gerjesztenek, s arcomra húzom maszkomat, melynek végei most is büszkén libbennek meg testem oldalán. S már megtenném első villámlépésem, hogy segítsek neki; de ő követhetetlen sebességével szinte egy pillanat alatt lerendezi ezt a csatának tűnő szituációt.*

Belial lassan sétál a párhoz, egyre közelebb férkőzve az idejük lejártájához. Alig maradhatott idejük, mégis úgy gondolja, hogy nem tarthatják érzéketlennek. Démoni véréhez képest még meglehetősen kedves volt; az már nem az ő hibja, hogy nem használták ki az idejüket. Fedett élvezettel, annál jobban meglátszó kevélységgel követi figyelemmel Yukezo belső csatáját. Kárörvendő mosolyával illeti a nyakláncot, ahogyan pillanatok alatt hatástalanítja jelenlétével az ilyes fajta eszközöket. A shinigami támadásait természetesen könnyedén kivédi egy kisebb térhajlítással, amelynek hatására azok mintha csak átillannának rajta. Nincs ezeknek jelentősége, ugyanakkor a shinigami bankai támadását is játszi könnyedségével hárítja. Egy másik síkra zárja azt, így fizikai károkat itt egyáltalán nem okoz, csupán látványhatást gyakorolhat. Maga mögött fonja össze karjait, uralja ezt a helyzetet.
- Nos, megunta végre az ünnepi fogadtatást; vagy viszonozzam kedveskedését? Esetleg meglephetem kedvesét valamivel, ha szeretné! Ám, úgy hiszem, van önöknek még néhány percük, addig...elnézem a tengert. *Érdektelenül sóhajt egyet. Habár az imént kicsit megfenyegette azt a kettőt, ettől függetlenül egyiket sem tekinti potenciális ellenfélnek. Yukezot éppen azért, mert tudja a dolgok végét. Ettől függetlenül kíváncsi arra, hogy mit és hogyan tesz majd. Kíváncsi arra, hogy az idők alkujáról híres démonát hogyan győzi majd le. Kíváncsi a legújabb Belial észjárására. Habár ezt úgysem fogja megosztani a shinigamival, még ha szándékai tiszták is Yukezonak. Ő akkor sem fogja elmondani neki, hogyha le is győzi...Belialtól akkor sem szabadul meg; a lelke örökké ennek a létnek él majd.


*Kitekintek oldalra. Nézni sem tudom ezt az alakot, viszont Yukezonak tartozom valamivel, amit még elszeretnék neki mondani, mielőtt elmenne. Így, amikor megölel..magam is visszaölelem, de mindezt céllal. . Kicsit lejjebb húzom, hogy állam alja vállain pihenhessen meg.*
- Odaát nem az idő, vagy Belial a legnagyobb börtön; hanem az emlékek, amelyek folyamatosan fognak kínozni majd. Egyszer letettem eskümet, hogyha majd nem leszel..helyedbe lépek. *Noha tudom, hogy valójában sosem tudok majd a helyébe lépni. Yukezo képességei páratlanok, ugyanakkor miért is helyettesíteném? Én csak egy valaki vagyok, aki a tanítványa és egyben az a személy is, aki vigyáz a lányára. Ezúttal viszont neki is le kell tennie egy esküt.* - Nem kérem, hogy jöjj vissza, mert ebben nem hiszek. De meg kell ígérned Yukezo, hogy elfelejtesz engem. Az én emlékem soha ne kínozzon, én ne létezzek... *Eltávolodom, s háttal fordulok neki. Úgy szint megpillantható a szürke színnel - vállakon - ellátott Daitenshi köpeny, amelynek címere a hátamon hullámzik eme szeles időben.*
- Tudod, a szüleim fontos tagjai a Goteinek; ikertestvérem pedig tehetséges annyira, hogy külön alakulatban foglaljon helyet. Azt hiszem, megtaláltam célomat a Daitenshit illetően. Újra Nara Shizune leszek, a 9. osztag kapitányának a lánya. Legfőbb célom pedig a Lelkek világa, a szülőhazám védelme lesz. Kivetettek, megaláztak...de általad új szárnyra kaptam. A Daitenshi egy fiatal tenshije lettem, a Gotei Juusantainak pedig mégis szüksége van ránk. Szüksége van olyan harcosokra, akik tényleg képesek megvédeni az emberiséget. Én pedig ahhoz kötődöm a legjobban, ahol születtem. Akármilyen is a Gotei, talán mindez nem is a kapitányokon múlik. Mindenesetre...*Tüzes tekintetemmel pillantok vissza Yukera féloldalasan. Aztán Belialra is.* - Ha minden igaz, ezen túl a mentorom Sierashi Yuusuke lesz, a Daitenshi vezére; valamint...*Némi mosollyal hunyom le szemem. Mégsem mondhatom ki, hogy valójában minek tartom azt az alakot; s hogy mit szeretnék tőle majd kérni.* - Egyformán hiszünk benne.. *Csak ennyit mondhatok, aztán eloldom maszkomat.* - Te pedig. *Mutatok a démonra.* - Jegyezd meg jól, hogyha a mi világunkba jössz legközelebb..darabokra téplek. Küzdeni fogok, fejlődni a legjobb mentorok alatt, hogy jelenlegi szintemet is túlszárnyalhassam. Győzni akarok a magadfajta alakok ellen, akik A lelkek világát oly' magányossá teszik. Családokat, barátokat, szerelmeket ziláltok szét...gyűlöllek titeket! *Emelem fel némiképp a hangom, bár már most is sokkal érettebben beszélek, mint eddig.*

Belial hallva a lány szavait, némiképp elkomolyodik tekintete. Ő maga is tud egy s mást arról a személyről, kit a vaizard szájára vett. Hogyne tudná? Aizen gyilkosairól az ő hozzá hasonló, rejtőző alakok mind tudnak. Néhányan forralgatják maguk terveit, néhányan félnek, néhányan pedig érdektelenek ebben a témában, mint Belial is.
- Egy darabig nem jövök. Viszont kíváncsi leszek, hogy be tudod- e majd tartani az ígéreted. Ha nem, akkor kit fogsz...széttépni, ahogyan te fogalmaztál? Vajon, ha már az utódom jön el; vajon őt majd szét akarod tépni? - Csupán ő maga tudhatja, hogy miféle játékot akar a vaizarddal űzni. Shizune, Yukezo mind kegyetlenül rosszul jártak ebben az esetben. A démon végre kezét nyújtja a shinigaminak. Belial mögött pedig egy fekete lyukra hasonlító átjáró materializálódik. Belső forgása meglehetősen látványos, ugyanakkor kicsit félelmet keltő. Shizune talán sejtheti, hogy éppen hova fognak tartani ők ketten. A démon így is, úgy is képes lenne elvinni őt...minek folyamodjon erőszakhoz?
- Itt az idő, Tamachi Yukezo. Tedd meg életed utolsó lépéseit e világban. Jól gondold meg utolsó szavaid a saját korodhoz. A szolgálatomban állva soha többé nem térhetsz vissza. Többé nincs házad, családod, szerelmed, emléked.. Kitörlöm léted e síkból; halott leszel az élő között. Egy démon szolgája leszel.. örökké.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sayonara Cl0te52100/65000Sayonara 29y5sib  (52100/65000)

Sayonara _
TémanyitásTárgy: Re: Sayonara   Sayonara EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 3:42 am

Lassan már alábukik a horizontnak a Nap. Ez az óra is eltelőben, követi egy új, egy sokkal magányosabb, sokkal inkább sanyargatóbb. Ki tudja, talán a következő 60 perc lesz életem leghosszabbika. A Nap felé meredek, szavakat kerestem, amiket még gyorsan ki tudtam mondani, de igazándiból megragadtak a torkomon. Nem tudtam szóra bírni a szám. Tágra nyíltak a szemeim, mikor egy hideg szellő megcsapott. Búcsúzik a világ tőlem. Előre sétáltam egészen a vízig, a cipőmet egy kicsit meg is nyalta egy sós hullám. A lemenő Nap fényében csodálkoztam, talán sosem láthatok többé ilyet. Szép, nem tagadás, elviselném, hogy ha még párszor rápillanthatnék. Leszegem a fejem, és jobb kezemmel letöröltem pár keserű könnycseppet. Nincs miért szégyenkeznem, boldogan hagyhatom el ezt a világot. Számomra ez az egész, most letűnni látszik. Gyermekem arca az, ami mindvégig belémrágódott. Vajon mi fog történni? Igaza van Shizunének, az emlékek lesznek azok, amelyek a legnagyobb kínt okozzák. De én mikor fogok ismét-e homokpartra lépni? Fogok egyáltalán? Megrázom a fejemet, majd visszafordulok. Belial már vár rám, ki akar ragadni ebből a valóságból. Hát tegye. Én akarom, hogy így legyen. Egy érthetetlen okból, mosolyogva pillantok a démonra. Remekül el leszünk mi ketten. Micsoda csatának nézek elébe. Mentálisan húzzuk meg a frontokat, majd fizikailag is elpusztítjuk egymást. Csodás! Shizunére pillantok. Elfelejteni? Ugyanmár! Nincs semmi értelme annak, hogy elfelejtsem. Ha elfeledem az okát, amiért küzdök, akkor odalesz a küzdeni akarás… vagy tulajdonképpen nem is igazán tudom. Azt tudom, hogy ebben a játszmában nyerni fogok, méghozzá egyértelmű fölénnyel. Odalépek hozzá, majd fejet hajtok előtte. Rendben van, a kihívást elfogadom. Aki tanult egy kis nemesi formát, felismerheti, hogy ez a fajta meghajlás a párbajok elfogadására való. Még egyszer elmondhatok valamit. Szeretnék, én bármit is magam mögé hagyni? Elővettem a zsebemből egy cigis dobozt. Üres volt már. Előre dobtam a fekete lukba, majd a fekete zippomat is előturkáltam. Van egy olyan érzésem, hogy nem fogok tudni dohányozni odaát, pedig már most kívánkozik egy cigaretta. Hehh… Odasétálok a lányhoz, megfogom a kezét, és magam elé tartottam. Csillogó szemekkel néztem rá. A vigyor még mindig rajta csücsült arcomon. Hogy is felejthetnélek el? Tudsz ám hülyeségeket mondani. Egy kicsit most odébb állnak egymástól az útjaink, ez mind. Sétálok egy hosszút, ha már ahhoz értek. Kuncogok is egy rövidet. Szótlanul álltam előtte. Elengedtem a kezét, hátrasimítottam előre lógó tincseit, arcát megtörlöm, majd elkomorodom, mikor érzem, hogy folyamatosan ömlik ki szemeiből a könny. Ujjammal letörlöm azt, majd visszanézek a szemeibe. Nem tudok megszólalni, nem is tudom, hogy mit mondjak. Talán bánni fogom örök életemig, hogy nem tudtam most szavakba önteni azt, amit éreztem. Talán képes vagyok rá, még most is, de mi az, amit még mondhatnék számára.
- Van egy olyan érzésem, hogy tényleg utoljára látsz engem így, ahogy most vagyok. Hát búcsút mondok neked, szépet, kereket. A vándorok gyakran köszönnek rá a múltra, elhiheted, nem először csinálom. Maya is eltűnt belőlem, ne aggódj, emlékedtől nem fogok szenvedni… maximum a hiányodtól. Azért tényleg ütős páros lettünk volna a Daitenshi történelmében. Nagyon büszke vagyok rád, hogy ha van jogom rá. Jóval túlnőttél engem. 200 év sem volt elég, hogy ilyen hamar ilyen erőkre tegyek szert. Neked a tizede is elég volt rá. Örülök egyébként, hogy Yuu fog tovább tanítani. Nekem is sokat tanított ő, becsüld meg, van mit tanítania. Nem véletleneken múlott a téli háború- mondom halk hangon. Minden szóban érezhető volt a szomorúság, hogy ezek az utolsó szavaim, e világon. Magamhoz öleltem, jó erősen, és a következő szavaktól majd megszakadt a szívem.
- Én vagyok a legboldogabb, hogy akkor megtaláltalak. Ég veled!- nyomtam még egy gyors csókot a szájára, majd eltűntem karjai közül. Belialnál voltam, és beléptem a fekete lyukba, ami szinte magába akart szippantani. A Napból már csak másodpercek voltak hátra, lassan sötétség lepi el a vidéket. Ezen a napon utoljára, még színpompát ad az égnek, majd galád módon elveszi, ahogyan a kapu is bezárulni készült. Belialra vártam már csak, aki még tuti valami kis bántó beszóláson gondolkodott.

Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sayonara Cl0te25700/30000Sayonara 29y5sib  (25700/30000)

Sayonara _
TémanyitásTárgy: Re: Sayonara   Sayonara EmptyHétf. Okt. 22, 2012 10:34 am

*Megannyi próba és szenvedés. A sors ily kegyetlenségek közé keverne? Már kicsi gyermekként is észlelhettem, hogy e világnak valami terve van velem. Nem szólnak rólam legendák, vagy bármiféle művek...engem egy démon növesztett fel. S mit is tehetnék most? Mit is higgyek erről a helyzetről? Olyan ez, mintha megsemmisülnél. Sós patakban ázik lelkem tükre, s hiába is törlik le..a fájdalom nem múlik. Semmi sem mulandó, ami sokat jelent. A sok jelöli pontosan a dolgok létének fennmaradását. Nem feledhetem a történteket. Bár megtehetném, akkor nem szenvednék most jobban, mint bármikor. Fogalmam sincs, hogy mit teszek majd ezek után. Úgy érzem a szavaim nem találják az értelmet, túlságosan ellep a magány kínkeserves érzése. Hiába van itt még velem, Belial közeledése érezteti velem a vég utolsó szavát. A démonra pillantok.*
- Minél tovább nem jössz, én annál erősebb leszek. Ahogyan Yukezo is mondta...ennyi idő alatt mennyi erőre tettem szert. Szerintem te is tudod, hogy később még erősebb leszek. Tartozni fogok..ár pedig én gyűlölök tartozni bárkinek is. *Aztán tekintetem Yukezora mered. Mit is mondhatnék már? Mi volna az, mit megoszthatnék vele? Bánatomat már tudja, örömöm pedig nem sok. Megint csak elhagyatott leszek, hiszen a testvériségen belül igazából nincsenek barátaim. Yuusuket sem ismerem igazán, azt sem tudhatom mire számíthatok. Habár mellé álltam, amikor a legnagyobb szüksége volt ránk. Egyedüli, legfiatalabb tagja voltam a Daitenshinek..de mertem vállalni a kockázatot, hogy kiszabadítsuk a börtönből. Remélem segít majd nekem, hogy ezúttal ő szabadítson ki a fájdalom börtönéből. Ők még csak nem is sejthetik, hogy mi van köztem és Yukezo közt.*
- Szeretlek. *Egyetlen árva, gyenge szó hagyja el ajkaimat; de úgy érzem hiába. Most már úgyis mindegy. Láthatom, ahogyan átmegy az átjárón. S testem olyannyira megremeg, hogy testem csak az utolsó pillanatba cselekszik. Szinte kétségbe esve rohanok utána, zilált légzésemmel. Ruhája után kapnék, de későn. Őt már ellepte az átjáró, és a halál földjére lépett. Az átjáró bezárult, de a démon még mindig itt van. Majdnem térdre rogyok, ám ő egy határozott mozdulattal felránt. Dühösen verném le magamról, de még mindig nem elég "hosszú a kezem", hogy elérjem.*
- Megmondom neked őszintén, hogy ti halhatatlan halandók is gyengék vagytok. Alacsony rendűek vagytok, mégis van bennetek valami ellenállhatatlan. Elárulok neked egy titkot. Az a fiú talán egy nap majd visszatér, ám te akkorra már nem fogsz élni. Hagyj fel ezekkel az ostoba emberi dolgokkal. Jobban jársz, ha keresel valaki mást. Vagy talán képes lennél rá várni? Vannak még hozzá hasonló bolondok, noha pont olyanok, mint ő nincsenek. Sayonara... *Utolsó szava után pedig egy ismeretlen nyelvezetű kifejezéssel illet. Ha megérteném, hogy mit mond..talán akkor nem fertőznének azok a szavak, amiket mond. Mintha csak a kegyetlen jövőt vetítené elém, amivel csak még nagyobb fájdalmat ígér. A maradék, cseppnyi hitemet is eltörli, ezzel pedig távozása után már nem tudok talpon maradni. Végleg eltöröl az események áradata. Percekig csak megsemmisülve fekszek a földön, míg aztán tudatom egy másik világba kerül. A magam földjére érkezem, ahol a zanpakutom tölt meg némi élettel. Pontosabban emlékeztet arra, hogy mit is kell most tennem. Nyitok egy senkai kaput a Soul Societyben levő főhadiszállásra, ám hiába is keresném a többieket...szinte érződik, hogy jelenleg az új főhadiszálláson vannak. Magamhoz veszem kissé remegve Yuke levelét. Magamra terítem a Daitenshi köpenyt, s utamat a másik főhadiszállásra vetem. Szinte elemi erővel csattanhatok be ott az edzőterembe, kikerülve mindenkit. Pontosan tudom, hogy nagy a baj...*

Belial már a kastélyban vár téged, mialatt te a jelenlegi környezeteddel ismerkedhetsz. Érezheted, hogy e síkban az idő szinte irreálisan folyik, vagy éppen nem folyik. A levegő sokkal tisztább, lelkekkel telibb; mint amilyen helyeken találkozhattál. Eleinte nehezen megy a lélegzés, ám ahogy haladsz a kastély felé egy ösvényen, úgy válik könnyedebbé a létszükség. Egy hatalmas ódon kaput két női démonszolga nyitja meg előtted, míg a harmadik már a váróban egy különleges öltözetet nyújt át. Belial látszólag nagyon ad a megjelenésre, mondhatni a csomagolásra. Így aztán egy démoni szöveggel díszített, fehér kimonoban jelenhetsz meg. Ő már az oltárnál ül, előtte egy előre kikészített teával. Mögötte számtalan füstölő, valamint az egész helyiségben gyertyák hada üdvözöl. A plafont úgy látszik, mintha elvarázsolták volna. Füst gomolygás van a helyébe, valamiféle erő talán?
- Üdvözöllek otthonomban Tamachi Yukezo! Akkor hát megkezdhetjük a délutáni teázást? Még egészen sok dolgunk lesz mára. Tartok egy kis történelem órát! *Ezt követően teázásotok közepette egy rég elpusztított középkori város legendáját fedi fel előtted, minek hírét sosem hallhattad; hiszen nincs benne a történelem könyvekbe. Nyíltan beavat tervébe, hogy visszautaztok az időben azért, hogy annak elátkozott aranyait egy más, ma is ismert középkori városba rejtsétek. Az emberiségnek néha szüksége van a kisebb katasztrófákra. A végző cél állomásotok Athén lesz.

~ VÉGE ~
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sayonara Cl0te52100/65000Sayonara 29y5sib  (52100/65000)

Sayonara _
TémanyitásTárgy: Re: Sayonara   Sayonara EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:41 am

Hát vége lett az egésznek. Lezárult mögöttem a kapu, és többé nem mehetek vissza Shizunéhoz. Sétálni kezdtem a furcsa fák keretezte ösvényen, egy hatalmas kastélyszerű épület felé. Nem igazán tudtam, hogy pontosan hol vagyok, csak azt tudtam, hogy itt minden más. A levegő szinte összeroppantja a tüdőmet, olyan erőteljes, és pusztító. Rejtélyes volt az egész, és még csak meg sem álltam, hogy körülnézzek. Tudatosan sétáltam az előttem egyre inkább magasabbnak tűnő kastély felé. Hatalmas falakba ütköztem, és még annál is betörhetetlennek tűnő kaput találtam. Nyitva volt, és arra várt, hogy én átlépjek rajta. Hol vagyok tulajdonképpen? Átlépek a kastélyban, de Shizune hangját hallom a fejemben. Óva int, hogy ne tegyem. Akik láttak, szememből csak az ijedtséget vélték felfedezni. Lassú fájdalmas lépésekkel lépkedtem. Odaértem a hatalmas lépcsőhöz, majd azt is megmászva pár démonlányka engedett beljebb. Olyan volt ez az egész, mintha csak egy illúzió lenne. Mintha itt minden csak szemfényvesztés lenne. Valami nagyon nem stimmel ezzel a hellyel, és ezt bárhonnan felismerem. Nem létező síkon sétálok most. Legalábbis nem mindig létezett. Vagy mindig is létezett, csak nem ismertem fel? Nem igazán tudok dönteni, hogy most mi igaz, és mi nem. Sosem láttam még ezt a helyet, sosem gondoltam, hogy egyáltalán létezik ilyesmi. A napsütés is csak hazugság volt. A kastélyba lépni olyan érzés volt, mintha csúnyán becsaptak volna. Mintha átlépésem, egyik helyről a másikba, gyengéd ígéret, és az igazat megvallva, úgy gondolom, hogy érkezésem óta, egy centit sem haladtam. A díszítés eléggé idegen volt számomra, bár már láttam ilyesmiket a Pokolban is. Vértezetek, amik gyakorta felém fordítják fejüket, és üres tekintetükkel a halálba kergetnének. Jelenlétem furcsa nekik, mintha elhoztam valamit ebbe a világba, ami nem idevalósi lett volna. Elmegyek egy kép mellett, ami kísértetiesen hasonlított az apámra, és rám, még gyerekkoromból. A fehérhajú férfi gyermeke vállát fogja, és támogatóan mögé áll. Mikor megdörzsöltem a szememet, és felé fordultam, egy teljesen más képkoncepciót láttam. A gyermek áll apja mögött, és egy tőrt döf a hátába. A hasonlóság is odaveszett. Összehúzom a szememet, majd továbbindulok. Ekkor feltűnik, hogy nincsenek sehol sem az előbb engem pásztázó páncélzatok. Alapzatuk sincs meg. A díszítés is egy kicsit új színben telítődött el. Ijesztő számomra, ahogyan a hely változik. Kitekinthetek egy kis ablakon, és az erdő, amin az előbb jöttem most csak egy rétté fejlődte vissza magát. Kezd egyre inkább idegesíteni, ahogyan ezek a dolgok nem vesznek fel semmi stagnálást. És az még csak a hab a tortán, hogy az ablakokon át, felváltva szűrődik be a Nap és a Hold fénye. Minden következő ablaknál más napszak van. És körbepillantva olyan, mintha mindenhol olyan fényviszonyok uralkodnának. Ezüstös holdfény, felkelő Nap melege, felhős éjszakák. Minden olyan képlékeny itt. Belépek a trónszobába egy hosszas sétálás után. Teával fogadnak. Arcomról eltűnnek a gondterhelt vonások. Szóval egy kis teázás. Leülök a nekem fenntartott székre, magam elé veszem a felszerelést, és megcsinálok magamnak, egy igazán nyugtató hatású teát. Sajnos egy kicsikét elsápadtam, ritkán néz szembe az ember a halállal.
- Egy kicsit frusztrál az égbolt, nem lehetne egy kicsit barátságosabb?- szólalok meg végül, és kissé neheztelően rápillantok. Ő csak megcsóválja a fejét, és nekikezd a történelem órának. Athén? Aligha hiszem el, hogy most egyből visszamegyünk az Emberek Világába. Ekkor, megdöbbenésem után csak kiröhög. Fehér öltözékemen a hibákat egy kicsit elsimítgattam, majd kérdőn visszafordultam. Szóval vissza az időben?
- Értettem, viszont csak egy kérdésem lenne. Mennyi idő múlva találják meg az aranyat?- kérdem, majd felállok, lehörpintem a teámat, majd magamhoz ragadom a kardomat. Széles mosolyra húzta a száját, majd csak annyit mondott.
- Csak annyira tűntesd el, hogy Athén főváros lehessen majd Görögországban- bólintottam, és eltűntem onnan, bár nem én akartam így. Ókori ruha volt rajtam, kezemben egy térképszerűség, megmutatja honnan hova vigyem az aranyat. A semmi közepén álltam, pontosabban kusza ábrák, számok, képletek, hálók, és furcsa dolgok lebegtek mindenfelé. Alattam nem volt talaj. A ruházatom is egyik pillanatról a másikra változott meg.
- Nyugodtan megölheted azokat, akik ellened lépnek- hallok még egy szót, alattam egy földút kezd kirajzolódni, ahogyan mellettem egy ókori város utcájának a képe is felbukkan. Ahogyan elővarázsolódik a semmiből Görögország, lenyűgözötten maradok egy helyben. Hirtelen egy ókori, élettől nyüzsgő utcán találtam magam. Elképesztő. Ekkor valaki felfigyelt arra, hogy fehér hajam van, és egy katana van a kezemben. Sosem láttak még hozzám hasonlót. Ránézek a térképre, besaccoltam merre van az arany, majd előrántottam a kardomat, és elindultam érte.

Köszönöm a játékot

Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Sayonara _
TémanyitásTárgy: Re: Sayonara   Sayonara EmptySzer. Okt. 24, 2012 10:06 am

Üdv!

Rövid, de tartalmas küldetést hoztatok össze sok drámával Surprised 2500 LP és 3000 ryou jutalmat adok érte, gratulálok! LEZÁROM a küldetést!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Sayonara _
TémanyitásTárgy: Re: Sayonara   Sayonara Empty

Vissza az elejére Go down
 

Sayonara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-