-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Az utolsó Espada szavai (Las Noches romjai mellett) Apollina jövője

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sakura Apollina Ameio
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Sakura Apollina Ameio

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 11
Age : 47
Tartózkodási hely : Las Noches parkja
Registration date : 2012. Sep. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Casador
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az utolsó Espada szavai (Las Noches romjai mellett) Apollina jövője Cl0te5000/15000Az utolsó Espada szavai (Las Noches romjai mellett) Apollina jövője 29y5sib  (5000/15000)

Az utolsó Espada szavai (Las Noches romjai mellett) Apollina jövője _
TémanyitásTárgy: Az utolsó Espada szavai (Las Noches romjai mellett) Apollina jövője   Az utolsó Espada szavai (Las Noches romjai mellett) Apollina jövője EmptyHétf. Okt. 01, 2012 10:55 pm

Sokszor tekintek előlre. Sokan buktak el, mert alkalmatlanok voltak. Harminc év múltán végre erősebb lettem. A halálistenek technológiájának és kivételes erőmnek hála sikerült végre legyőznöm riválisaimat és egyedül uralmam alá hajtani a vidéket. Számon űztek engem, de visszatértem. Megleptem őket és levágtam mind. Végre béke van, iszonyú béke. A nemes kivégzők is jól harcoltak, de nem tudtak legyőzni. Ez van, ha az ember tökéletes arracar. Elemi manipulációm, mely ekkoriban bukkant fel, sokat segített. Kardom, melyet újrakovácsoltak, erősebb lett, mint valaha. Lenéztem a romokról e sivatagos tájra.
Egy arrancart vettem észre, felém rohant.
-Pusztíts Őrület!
Az illető holtan esett össze.
Feldobott a gondolat, hogy én lehetek az utolsó. Tartós béke lett. A vaizardok éppen a hatalmas Lidérctorony felállításán dolgoznak, ami magamnak állít emléket. Néha zsörtölődnek, de nem tehetnek semmit. Köti őket az új technológia bilincsbe. Fejlődés sohasem lesz. A Lelkek Világa segít minket. Az emberek, mivel többet adnak a tisztaságra és fémmekkel ötvözik magukat, lélek utánpótlása elhalt.

Éljen a nagy ESPADA!

Üdv mindenkinek.

Sakura Apollina Ameio (ex-hatvannyolcas, jelenleg ultima espada)
Vissza az elejére Go down
 

Az utolsó Espada szavai (Las Noches romjai mellett) Apollina jövője

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Alternatív idősíkok ::   :: Jövő :: Hueco Mundo-