-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Próbák Labirintusa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tsukatani Midori
Ember
Ember
Tsukatani Midori

nő
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 71
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town, szobám, valamelyik üzlet, suli
Registration date : 2011. Jan. 29.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Divattervező tanonc, Raion tag, Karakura Raizer Fantasy Girl
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
A Próbák Labirintusa Cl0te7700/12000A Próbák Labirintusa 29y5sib  (7700/12000)

A Próbák Labirintusa _
TémanyitásTárgy: A Próbák Labirintusa   A Próbák Labirintusa EmptyPént. Júl. 06, 2012 1:23 pm

A Próbák Labirintusa

Résztvevők:
- Miyake Diran
- Hibiki
- Yuzuri Kouhei
- Tsukatani Midori
- Hoshi Ikari (Umi)
- Daemon Nagai

Felügyeli: Soifon

Mesélés:

Fiatal lány ült az íróasztal gyertyáinak fényében. Szobájának ablaka zárva, kintről este lévén nem sok fény szűrődött be, így már csak a lassan leégő csonkok szolgáltattak érdemi fényt. Keresztbe tett lábait lógázva a magas széken, hajolt a papír fölé, hogy pontosan lássa a jelentéseket. Karjait felemelte, lassan lapozni kezdett. Nevek villantak felül, mindegyiket átnézte, végül kiválasztott hatot. Igen, ezek jók lesznek. Ebben az évben egészen jó a felhozatal. Tüzetesebben átnézte megfigyelői által összeszedett információt, akik már hetek óta a jelöltek nyomában jártak, s a kiválasztottak nevei mellé tett egy-egy kis pipát. Hirtelen megakadt a szeme egy másik néven, furcsán. Gondolkodva ráncolta össze szemeit, átsatírozta a pipát és újat rajzolt. Cikornyás, felnőttes betűivel írt, lezárt leveleket nyújtott ki az ablakba, melyeket károgó hollósereg kapott fel és vitt a címzetteknek.
Reggel mindőtök ablakában toporog egy-egy holló, aranyozott virágokkal díszített, csinos borítékkal a csőrében. Addig kopogtatnak, míg be nem engeditek őket, ha tudomást sem vesztek róluk, cselesek, eljutnak hozzátok és fejetekre pottyantják a csomagot. Nem találtok benne hosszú levelet, annál díszesebbet, látszik, módos ember csináltatta.
„Kedves Kiválasztott!
Érezd megtisztelve magad, mert személyesen válogattam ki a neved tömérdek másik jelölt közül. Talán észrevetted, talán nem (a megfigyelőim ügyesek ám, nehogy azt hidd, amatőröket küldtem utánad!), hetek óta figyellek és bizony úgy láttam, megérdemled azt, hogy próbámat kiállva, te szerezd meg a fődíjat. Vigyázz, rajtad kívül még öten vannak versenyben, nem lesz olyan könnyű dolgod, mint amilyennek hiszed! Az elmúlt napok során már találkoztál velem, ha a labirintust végigjártad, megmutatom magam neked, mint a győztesnek. Délben számíts rá, hogy eljövünk érted, addig is legyen szép napod~!”

A hollók ezután nyomtalanul felszívódnak, a levelek is szó szerint elfoszlanak kezeitek közül. Délig semmiféle további információt nem kaptok, nyugodtan végezhetitek napi teendőitek, azonban pontosan, ahogy elér 12:00-hoz az óra, apró, szúnyogcsípésnyi szúrást éreztek a nyakatokon, majd eszméleteteket vesztitek.
Mikor felébredtek, egy fehér falakkal körülvett, magas plafonú szobában vagytok, párosítások szerint külön szobákban. Előttetek egy szintén fehér ajtó, mikor pedig körülnéztek, észrevehetitek a két macskát az ajtó előtt, kényelmesen ülve. Mindketten titeket figyelnek, csak arra vártak, hogy felébredjetek.
- Üdvözlünk titeket, Kiválasztottak! Én Shiro vagyok, ő itt Kuro, a társam – szólal meg a fehér állat, majd mancsával könnyedén int a fekete felé. – Mi leszünk a labirintus során az idegenvezetőitek, így nem fogtok eltévedni sehol. A feladataitokat tőlünk kapjátok majd meg, a társatokkal ismerkedjetek össze, azért vagytok párban, hogy segítsétek egymást – ismerteti a helyzetet, egy kacsintás kíséretében.
- Vagy éppen hátba szúrjátok. Tudjátok, csak egy lehet a győztes – kotyog bele Kuro, megnyalogatva a mancsát. – Van kérdés? Ha nincs, vár titeket a labirintus, kis pártfogoltjaink! A bátrabb nyissa ki az ajtót, ki tudja, mi van mögötte… – kuncog fel sejtelmesen sötét kísérőtök, majd mindkettő feláll és arrébb megy, hogy utat nyisson nektek. Ha kérdésetek lenne a labirintussal vagy a meghívó küldőjével kapcsolatban, makacsul hallgatnak, de egyébként mindenre készséggel válaszolnak és szívesen ecsetelik teljes élettörténetüket, elég gyakran egymás szavába vágva, egészen máshogy mesélve közös kalandjaikat.


Párosok:
Hibiki és Miyake Diran,
Daemon Nagai és Hoshi Ikari,
Tsukatani Midori és Yuzuri Kouhei

Postolási sorrend nincs és nem is lesz, az az egy kérésem lenne, hogy a párok lehetőleg egymás után írjanak (nem kötelező, de megkönnyítitek vele az én dolgomat és a sajátotokat is >.<)

Határidő: Egy hónap (Augusztus 7.)


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Yuzuri Kouhei
Fullbringer
Fullbringer
Yuzuri Kouhei

Férfi
Pisces Pig
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Jun. 09.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Seitokai titkár
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
A Próbák Labirintusa Cl0te6500/15000A Próbák Labirintusa 29y5sib  (6500/15000)

A Próbák Labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: A Próbák Labirintusa   A Próbák Labirintusa EmptySzer. Júl. 11, 2012 9:58 am

Megszokott dolog nálam, hogy pár perccel a vekker megszólalása előtt ébredek fel, de itt csak percekről beszélünk, nem vagy háromnegyed óráról. Márpedig most az órára pillantva konstatálnom kellett, hogy még tengernyi idő áll rendelkezésemre, amit pihenéssel tölthetek. Néhány pillanatnyi fülelés után azonban rájöttem, hogy valamiféle neszezés ébreszthetett fel, és nem magamtól sikeredett mindez. Kipislogtam a szememből a kábaságot, aztán felültem az ágyon és a hajamba túrva bambultam egy kicsit magam elé, mielőtt végül elhatároztam volna magam arra, hogy feltápászkodjak, és megnézzem, mi okozza a zajt az ablakon túl. A függöny széthúzása után kissé hunyorogva kerestem a zaj forrását, kellett hozzá pár másodperc, hogy megszokjam a beszűrődő fényt. A párkányon aztán végül egy fekete madarat pillantottam meg, ahogy csőrével kopog az üvegen, és valami volt is a "szájában", de nem igazán tudtam még félálomban megállapítani, hogy mi volt az. Megpróbáltam elhessegetni némi kopogással, csakhogy a számításommal ellentétben nem tágított. Még az is eszembe jutott, hogy ez a bátor állat valójában engem keres és azért van most az ablakomban, de ezt a képtelen gondolatot gyorsan ki is vertem a fejemből. Persze, majd mindjárt kiderül hogy felvételt nyertem a Roxfortba, nyilván ._.
Látva, hogy nem fog sikerülni a madár elzavarása, végül egy fáradt sóhajjal annyiban hagytam a dolgot és mivel teljesen felébredtem, inkább nekiláttam a napi teendőimnek cirka harminc perccel a megszokott előtt. Katasztrófa Neutral Egy előnye volt ennek, hogy sokkal kényelmesebb tempóban készülődhettem, és így jutott időm egy kicsivel bőségesebb és táplálóbb reggelit készíteni Yukinának és magamnak is, nem csak ilyen pirítós rántottával jellegű gyorsan elkészíthető ételt. Miután utolért engem a szokásos napi rutinom, immár a húgomat is felkelthettem, és nem túl sokára már úton is voltunk az iskola felé. Na ekkor pottyant a fejemre a sarkával egy levél, felnézve pedig egy fekete madarat láttam elrepülni. Ugyanaz lett volna, mint amelyik az ablakomnál táncikált? scratch Meglepő módon a boríték nekem volt címezve, kezdett egyre... szürreálisabbnak hatni a dolog ^^" És míg azon töprengtem, hogy olvassam-e el most, vagy esetleg hagyjam amíg a suliba be nem érünk, a levél váratlanul eltűnt a kezemből, és papírzörgés ütötte meg a fülem. Kétségbeesetten pillantottam a testvérem irányába, aki máris azon ügyködött, hogy szétszedje a borítékot o.O"
- Yukina! Az a levél nekem szól, add vissza, kérlek! Én sem olvasok bele a füzeteidbe :/ - próbáltam rászólni, de süket fülekre találtam, mint általában. Miért nem tud nekem úgy szót fogadni, mint apának vagy anyának? T_T Rossz érzésem volt a levél tartalmával kapcsolatban, így egy pillanatig sem haboztam, hogy megkíséreljem visszavenni azt, de a vége persze kudarc lett újra és újra, minden kísérletem után. Rászóltam még néhányszor hasztalanul, és legalább azt megpróbáltam elérni, hogy folyamatosan mozogjon és így ne tudja elolvasni. Hosszú küzdelem volt, de végül csak-csak sikerült megkaparintanom a papírt egy óvatlan pillanatban, és valahogy a táskámba süllyesztenem a lány elől ^^" Igyekeztem nem szemrehányóan nézni Yukinára, de aztán végül egy mély sóhajt és egy gyors fejrázást követően megnyugtattam magam.
A levelet immár az osztályban vettem elő újra, és csak akkor szembesültem vele, hogy milyen szép, díszes levélpapírra írták és milyen szép írással. Megfájdult a szívem azt látva hogy eléggé viseltes állapotba került a civakodásnak köszönhetően :/ A vonásaim viszont gyorsan megváltoztak végre elolvasva a tartalmát is.
- Mi a jó...? o____O"""" - tört ki belőlem a hitetlenkedés halkan. Kiválasztott? Megfigyeltek? Próbát kell kiállnom? Hogy mi van?! Shocked A székkel meg kis híján hátraestem, mikor a kezemben lévő papíros szertefoszlott, hát mondhatom gyönyörű reggel ^^" Semmit sem értettem, csak annyit fogtam fel, hogy azt hiszem megint belekeveredtem valami őrültségbe, amibe nem kellett volna, és ami idegileg ki fog készíteni. Még hogy kiválasztott... én... Fészpalm Az órákon emiatt alig tudtam figyelni, annyira feszült voltam amiatt, hogy mi fog történni délben. Jönnek egy fekete autóval és elrabolnak? Igazából ez volt az egyetlen dolog, ami eszembe jutott lehetőségként, deee... bíztam benne, hogy az iskola közepéről nem fog nekik sikerülni, és megúszom ezt a hacacárét valahogy ^^" Délben aztán ahelyett, hogy szokás szerint kimentem volna az udvarra, inkább a teremben maradtam, hogy az ebédemet elfogyasszam, de mire felocsúdtam, már csak Midori-san és én voltam az osztályban O///O" Ám arra már nem volt időm, hogy ezen lamentáljak, ugyanis a nyakamon egy csípést éreztem, és a következő pillanatban azt sem tudtam hol vagyok ^^" Az biztos volt, hogy nem az osztályban, mert annak nem ilyen vakító fehérek a falai és tele van mindenféle térképpel meg faliújsággal, ez meg itt üres volt. Fogalmam sincs, mi történhetett, de jól éreztem magam azon túl, hogy elraboltak ^^"
- Tsu... izé... Mi-Midori-san...? - hüledeztem, megpillantva a lányt nem messze tőlem éledezni. Kezemmel rögtön eltakartam az arcom és a fejemet ráztam, gondolván, hogy ez nem lehet igaz! Egy üres szobában voltam vele együtt, és képtelen voltam levenni a szemem már megint az aranyszőke fürtjeiről! Képtelen voltam összekaparni magam a közelében, és nagyon nehezemre esett, hogy ne halmozzam el bókokkal, de... nem akartam megijeszteni szegényt, és különben is, úgysem merném megtenni, meg csak dadogás lenne belőle. Már annak is örülhetek, hogy egyáltalán szólíthatom a keresztnevén...
- Anou... ugye jól vagy, n-nem esett semmi bajod, ugye? Embarassed - aggodalmaskodtam kissé ijedten, hiszen én bár jól voltam, de nem biztos hogy a lány is így érezte magát, mint én. Szememet lesütve lesegettem fel rá, de most nem igazán mertem hozzá közelebb menni, mint mondjuk azon a holdkóros edzésen, amit az őrmester-san tartott. Kicsit azt hiszem visszavetett, hogy rájöttem, vagy legalábbis azt hiszem tudom, mit érzek vele kapcsolatban :/
A két macska hangjától szinte kiugrott a szívem a helyéről, annyira váratlanul ért, hogy még van itt valaki rajtunk kívül. Észre sem vettem őket ott az ajtó előtt, annyira... megbabonázott Midori-san jelenléte ^^" A mondandójuk önmagában nem hangzott túl vészesen, de az egésznek a körülményei kifejezetten negatívvá tették a véleményemet erről az egészről. Az pedig különösen zavart, hogy hátba szúrást emlegettek... ugyan miért kéne egymást becsapnunk azért, mert csak egy nyerhet? Még azt sem tudjuk, mi a fődíj? Már ha egyáltalán van olyan, és nem csak valami őrültségre próbálnak rávenni minket hitegetve azzal, hogy busás jutalomban részesülünk...
- Mi ez az egész labirintus? Miért pont minket választottak ki? >.> - szegeztem a macskáknak a kérdést tőlem szokatlanul határozottan és morcosan, majd felpattantam, tenyerembe zártam a nyakamon függő medált és odasétáltam az ajtóhoz. Kicsit bátortalanul pillantottam a kilincsre, de azt nem hagyhattam, hogy Tsukatani-san nyissa ki az ajtót és esetleg szembenézzen valami veszéllyel. Megfogadtam, hogy megóvom őt minden bajtól, és ehhez tartottam magam bármi áron, még ha gyenge és sebezhető is vagyok.
- Midori-san, bármi is legyen ez a "játék", ha nem tudunk innen kijutni, én azon leszek hogy a győzelemhez segítselek és... megvédjelek... Embarassed - nyilvánítottam ki, mielőtt óvatosan kinyitottam az ajtót. Nem lesz itt szükség semmi hátba szúrásra, engem a hazajutás érdekel, nem a győzelem. Egyébként sem vagyok győztes típus, és leginkább annak örültem volna, ha segíthetek a lánynak és a hasznára válnék.
Vissza az elejére Go down
Hibiki
Módosított lélek
Módosított lélek
Hibiki

Férfi
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : Tou! Öt perc múlva fotózás! :o ~ ahol Touma *^* ~
Registration date : 2011. Aug. 08.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Rei jobbkeze; másodállásba Touma személyi titkára *3*
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Próbák Labirintusa Cl0te9000/12000A Próbák Labirintusa 29y5sib  (9000/12000)

A Próbák Labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: A Próbák Labirintusa   A Próbák Labirintusa EmptyPént. Aug. 03, 2012 7:22 am

Reggel jóízűen szuszog az ágyában valahol a takaró alatt, így a Nap első sugarai sem keltik fel őt. Persze gyönyörű álmát megzavarja valami furcsa, tompa kaparó hang. Mikor felnéz, csupán sötétséget lát, hiszen bele van csavarodva a takaróba, bár el se tudja képzelni, hogy hogyan is történhetett ez. ~ Lehet, hogy Hibiki már annyira híressé kezd válni, hogy máris az életére tőrnek? °o° ~
Mindenesetre minden erejével azon van, hogy kikászálódjon a takaróból és minél előbb rendes levegőhöz jusson. Amint megtette és volt ideje körülnézni az ágyban és nem látta maga mellett Tout, nem csalódott el. Tudja, hogy milyen korán szokott kelni vagy, hogy éppen mennyire nem korán, mert már igenis kellett neki keltenie, még ha tagadja is azt a híres Touma. Persze Tou még arról sem tudott, hogy mellette szunyókált. Pedig nem tehetett róla, hogy későn ért haza, ha egyszer igencsak szórakoztató mecset láthatott jó barátjával a tévében és véletlenül rossz szobába tévedett be.
Ismét kaparó hangot hall és immáron már a forrása felé is néz. Az ablakban egy fekete madarat lát meg. Meglepetten pislog párat, s a fáradtság el is tűnt nyomban a szeméből, amint megpillantotta a levelet tartó szárnyas madarat a párkányon. ~ Lehet, hogy Hibikinek ő hozta a reggelit? ~
Kíváncsian közelítette meg az ablakot és kezdet el ugrálni előtte, hogy felugorva a párkányra ki tudja nyitni azt. Persze sokat kellett előtte pattognia, hogy egyáltalán sikerüljön neki, aztán még kinyitni az ablakot sem volt éppen egyszerű. ~ De Hibiki ügyes és neki semmi, de semmi sem akadály! Hibiki a nagyon ~ nagyon híressé válástól sincs messze! *^* ~
Ahogy feltárta az ablakot és megkapta a madártól a levelet, nyomban feltépte azt, hogy láthassa tartalmát. Azonban csalódnia kellett. Sem ételt nem hozott, sem pedig valami éterembe való meghívást, avagy valami utalványt sem tartalmazott az üzenet. Lecsapott füllel kezdte olvasni nagy odafigyeléssel a sorokat, már amennyire korgó gyomorral ezt kivitelezni tudta. Bár már alig olvasott bele, nyomban fel is lelkesült. ~ Hibiki kiválasztott lenne? *o* ~
Teljesen egyértelmű, már – már meg se lepődött. Ez egy felkérés egy televíziós szerencsejátékban való szereplésre. Természetesen jelentkezni is fog, éppen ideje volt, hogy felfigyeljenek rá, hiszen micsoda tehetsége van a filmvásznon! Délig van lehetősége elkészülni, addig mindent meg kell tennie, hogy igazi úri Hibikivé váljon, hiszen nem jelenhet meg csak úgy, szép öltözet nélkül a TV-ben!
Meg is feledkezett a madárról máris Tout kezdte keresni, végigpattogva az egész házon, a nevét hajtogatva. Amint megtalálta be is számolt róla mit kapott, bár bizonyítéka nem volt, mert a levél eltűnt, mint a kámfor. De ez sem változtat igazán, hiszen miért hazudna Toumának? ~ Hibiki mindig igazat mond! ˇoˇ ~
Persze kapott is szép ruhát, ahogy kérte, mert miért ne kapna? Mivel Touma szereti őt, így igazi úri Hibikiként várhatta meg a delet, addig volt még ideje bőven enni jó nagy adag tamagoyakit és sakét is inni, nehogy a felvételen éhezzen meg. Bár a sakézás nem olyan jó móka számára így egyedül, mintha a többiekkel, jó barátaival iszogatna. Éppen a Toutól kapott tamagoyakit falatozta, mikor az óra delet ütött és hirtelen valami csípést érzett a hátánál, majd azt, hogy kiesik a testéből. Nagyon furcsa volt számára ez, ilyesmi még nem történt vele, hogyan eshetett ki a testből, amit használ? Nem akar test nélkül élni, mindig is erre vágyott és most elveszik tőle, ez nem igazság! Nem élvezte ki az életet, túl rövid volt számára ahhoz, hogy igaz legyen.

Teljes depresszióval ébred ismét öntudatra egy fehér falakkal körülvett helyen. Kérdőn pislogva tekint fel és nyomban megörül annak, hogy ismét saját bőrében lehet. Már kezdett nagyon kétségbeesni. Mi lett volna akkor, ha nem látja többé Tout? Vagy a barátait? Nagyon, de nagyon szomorú lett volna.
Érdeklődve hallgatta meg a lassacskán kivett két macska beszédét maga előtt. Nem értette, mi történt az imént, hogy hogyan került ide. Egyben van és nincs különválasztva testétől. Számára semmi ok nincs immáron az aggodalomra, miért is gyanakodna bármire is?
- Hibiki neve Hibiki! – lelkesen pattog oda a két macska elé, amint felfogta, hogy ismét ura testének. Jobban szemügyre kívánta venni őket, hogy ők is olyanok e mint ő, hogy tudnak beszélni. Kutyában már látott ilyet, de cicában még nem, szóval igazán érdekelte a dolog, de nem nagyon tudott erre rájönni.
- Hibiki jó barátja nem szereti a cicákat. Surprised – osztja meg a két négylábúval ezt, bár nem is tudja, mire fel találta ezt fontosnak, de egyszerűen kikínálkozott belőle, kisebb hallgatás után folytatta beszédét.
- Hibiki szeretné tudni, hogy hol vannak a kamerák és a rendező! – fordult egyszer az egyik, egyszer a másik macska irányába. Meg van győződve róla, hogy most egy élő közvetítésű TV – showban van és szeretne integetni Tounak a kamerán keresztül, szóval okkal kérdezi ezt.
- Hibiki kíváncsi, Hibiki tudni szeretné, hogy hívnak? – fordul az említett irányába, érdeklődően végignézve rajta. Még sosem látta őt. Lehet, hogy a rajongója? - Hibiki ad neked autogramot, ha szeretnéd! Surprised – széles mosollyal az arcán pattogja körbe a jelenlévőt, azon tanakodva, hogy felugorjon e a vállára, vagy sem. Végül úgy döntött, hogy igen. Ezután csak arra vár, hogy kinyissa az ajtót, mert kíváncsi, hogy mit rejteget magában ez a TV sorozat.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
A Próbák Labirintusa Cl0te23500/26000A Próbák Labirintusa 29y5sib  (23500/26000)

A Próbák Labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: A Próbák Labirintusa   A Próbák Labirintusa EmptyHétf. Aug. 13, 2012 6:51 am

Hangos mordulással fordult át másik oldalára. Nem igazán tetszett fülének az ablak felől érkező kopácsolás. Párnájába fúrva fejét igyekezett megszabadulni tőle. Nem sok sikerrel. Ágynemü takarásában homlokon találkozott Tsuna kicsi szíve elhagyott játék labdájával. Az ütközetet elnyúló sípolás követte, mely maradéktalanul elűzte álmosságát. Ettől a csodálatos hírtől, sértődött hörcsög pofával ült fel ágyikójában. Szanaszét ágaskodó tincseit lapogatva vette kezébe alattomos ébresztő óráját. Sűrű nyöszörgésekkel ismételgette szeretett házi kedvence nevét, majd továbbra is a labdával kezében indult a fürdőszobába. Kizárólag akkor hajította el a nem kívánatos játékot, amikor arcmosás közben újabbat sípolva hívta fel magára figyelmét. Nem volt menekvése. Kicsiny morgással tessékelte ki a fürdőszobából, miközben egyre inkább tudatosult benne, még mindig ritmusosan kopácsolnak. Erre a felfedezésre érdeklődve dugta ki fogkefés buksiját az ajtón. Feszülten fülelt, merről jöhet a hangzavar és óriási „ah!”-val kísért felfedezéssel lépett az ablakhoz. Átmeneti öröme, nagyjából eddig tartott. Meglátva a hollót, döbbenten hőkölt hátra. Nem akart hinni szemének. Muszáj volt megdörzsölnie, vagy arcát pofozgatni, hátha észhez tér a kábulatból. Próbálkozása ellenére különös vendége nem akart tágítani. Hűségesen dekkolt párkányán, míg tétlen félelmében rá nem szánta magát, kinyissa az ablakot.
Azt hitte ott helyben szívinfarktust kap. Fekete madara derült égből merénylőként repült be szobájába. Kényelmesen helyet foglalt éjjeli szekrényén. Ráejtett egy borítékot, teljes békességben tollászkodott néhányat, majd ugyanolyan sebesen távozott, ahogy érkezett. Erre aztán nem lehetett normálisan reagálni. Falra kenődött pacaként vészelte át a tollas támadását. Illetve, hatalmasakat pislogott a feldolgozhatatlan eseményen. Legelvetemültebb álmában sem fordult elő holló hozott neki üzenetet. Ugyanis az reggeli sokk közben is szemet szúrt neki, valamit letett bútorára. Rossz előérzete volt a dologgal kapcsolatban. Nem véletlen lelkesedés hiányában közelítette meg. Fejét sűrűn vakarászva bontotta fel a díszes csomagot, amit rögtön megbánt. Harmonikaként összezuhanva terült ki ágyán. Nem hitte el, megint természetfeletti, versenyzős kalamajkába keveredett. Egyszerűen lehetetlen volt, ennyire vonzza a furcsa próbákat. Ki van zárva úgy nézne ki, mint, aki él-hal a vetélkedőkért. Előre megrendezett pályán is bakizik! Nincs tehetsége ezekhez, még az se tudja vigasztalni, többen lesznek. Ez egy rémálom. Most szeretne visszafeküdni. Fel se akar kelni dél utánig. Nem akar ebben részt venni.
A levél tökéletesen megfelelt hangulata megalapozásához. Akkora lelkesedéssel csoszogott be az irodába, mint még soha. Motorjáról lekászálódva egyenest irodájába menetelt. Nem tett egyebet széke melengetésén kívül. Nem bírt koncentrálni. Hangos sóhajtozások közepette, kizárólag az órát leste. Még arra se volt energiája normálisan egyen. Bukósisakjára támaszkodva fetrengett az ebédlőben. Nem sok értelme volt a közös étkezőt használja pihenőként, de megígérte Tipinek enni fog. Óriási küzdőszelleme addig repítette, erőtlenül turkálta saját adagját. Ezzel a haszontalan pótcselekvéssel egész remekül töltötte az időt. Gyakorlatilag semmibe bambulva haldokolt, amikor ismerős szövegelésre eszmélt fel. Némileg megemelve fejét találkozott szembe legpokolibb szőkék vezetőjével, aki épp az ő fejadagját dézsmálta. Látványos sértődöttséggel húzta arrébb tálkáját. Észlelhetően két emberre elegendő kaja volt nála. Semmi szüksége nem volt az övét pitiszkálja. Az pusztán látszat hozzá se nyúlt. Enni fog, némi unszolásra, nagyjából most. Kénytelen kelletlen feltápászkodva nyújtózott egyet, mielőtt hatalmas szusszanással nézett volna farkasszemet az előtte tornyosuló feladattal.
Gigászi harcok árán sikerült besöpörnie az adag felét, ami egész szép eredmény, bár, ha egy akaratos felügyelő tuszkolja beléd a kajót egy-egy hatásos pillantással, kevésbé írható a sikerek táblára. Lényegében mindegy volt, fő, hogy túl volt a nap legrosszabb részén és vánszoroghatott vissza az irodájába. Persze enyhe mosdó felé tett kitérővel. Rosszul viselte a tudatlan várakozást. Elképzelése se volt mire számítson. Az idegességtől némileg megtelt gyomra pedig se perc alatt dobta be a kulcsot. Nem hitte ebben az életben kiszabadul, azt meg főleg nem, két lépésnél se jut tovább. Alig botorkált ki az ajtón, minden szemvillantás alatt sötétedett el. Fogalma sincs meddig feküdhetett ájultan, csak arra emlékszik határozottan nem akart felébredni. Önkéntes sztrájkba vonulva fordult oldalra és ölelt be valami puhát. Félálomban valószínűleg azt hitte kedvenc párnáját találta meg. Másnak nem véletlen enyhe mosollyal dünnyögve örült volna, bár sose lehet tudni. Különösebben az se zavarta a fej alá valója mély hangon dörmög, vagy mozog. Békésen nyomorgatta míg hagyták neki. Rövid időn belül elszökött közeléből, amit nyűgös fújtatással vett tudomásul. Annyira morcos lett, felfújva pofiját készült nagyon, de nagyon hatásosan lehordani. Első lépésként szemeit kinyitva csüccsent fel. Nagyszabású bosszúállása, pedig itt vérzett el. Fonalat vesztett fej vakargatással pislogott két lábon járó és mellékesen nem régen látott ördögi leszármazottja irányába.
-Szija, Daimon!- Integetett neki némileg kómás ábrázattal mosolyogva. -Ez meg? Megint elraboltak?- Döbbent le hitetlenkedő arckifejezéssel.-Ne, ne mond ki, hogy megint veled és megint közöm lehet hozzá! Ártatlan vagyok! Minek akarnálak elrabolni, ha el is hívhatlak? Nincsenek beteges szokásaim. Valaki tényleg izgatónak találja foglyul ejteni a kiszemeltjét, megkötözni, aztán bezárja egy szobába?-
Bambult el bőszen gondolkozva, mielőtt feltápászkodva igyekezett szétnézni az egyszerű szobában. Csípőre tett kezekkel forgolódott, de nem sok érdekesség fogadta. Üres tér, fehérre meszelt falak, egyetlen kijutást jelentő ajtó. Nem valami bizalomgerjesztő. Kezdett előre félni, miféle rettenetek várhatják őket. Sose jelent jót, ha ismeretlen helyre hurcolnak, akaratod ellenére vagy ott és kizárólag egyetlen menekülési lehetőséged van. Az némileg javított a hangulatot két aranyos cica ücsörgött előtte. Kapásból széles mosollyal sétált hozzájuk és igazából meg se illetődött, amikor beszélni kezdtek. Aranyosnak találta őket. Illet hozzájuk emberi nyelven szövegelnek. Nem hatott rá ijesztően, inkább fokozta lelkesedését. Kíváncsian guggolt le eléjük. Csillogó szemekkel nézte hol az egyik, hol a másik állatkát. Legszívesebben ölébe kapta volna őket és halálra szeretgeti, de türelmesen kivárta, míg elmondják mondataikat.
-Sziasztok!-Integetett nekik szórakozottan, miközben előbb Shiro, majd Kuro fülét vakarászta meg.-Milyen édik vagytok! Honnan kerültetek ide? Nincs gazdátok?-Kapta ölébe a fehér cicát, aki sokkal barátságosabbnak látszódott. Szívesen eldögönyözte volna labirintus felfedezés helyett, csak, hogy nyughatatlan társa, máris az ajtót vette célba. Mire észbe kapott már a kilincset fogva készült kilépni. Néhány másodpercre azt se tudta mit kezdjen magával. Gyorsan kapja fel a másik cicát is, vagy hagyja ott és robogjon ördögfi után? Esetleg, tegye le kezéből Shiro-t és úgy rohangásszon? Fogalma se volt mit tegyen. Ide-oda forgolódva toporgott egy helyben. Ment volna az biztos, csak megkavarodott mit vigyen, vagy ne vigyen magával. Szerencsére a riadalom okozott nála annyi cselekvésre ösztönzést, hamar átlendült az értelmetlen helyben járáson.
-Oha…hé-héééh! Várj meg! Nem akarok itt maradni!- Iszkolt társa után, fél kezében Shiro-t szorongatva. Fél perc alatt annyira megijedt, egyedül hagyják sátánfi kezébe kapaszkodva igyekezett nem lemaradni. –Ne hagyj el!- Dörmögte az orra alatt, ahogy közelebb araszolva lapult pokoli küldemény oldalához. Csendes riadalma közepette oda se figyelt, annyira ragaszkodik kíséretéhez ujjai közé csúsztatta sajátját. Bőszen szorongatta pokoli trónörökös kézfejét. Túlságosan rossz tapasztalatai voltak az ajtókkal, labirintusokkal és titokzatos helyekkel kapcsolatban. Semmi esetre se akart lemaradni. Ördög ügyvédjénél nagyobb biztonsági bázis, pedig nem létezett számára.
Vissza az elejére Go down
Daemon Nagai
Ember
Ember
Daemon Nagai

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 224
Age : 38
Tartózkodási hely : Filmstúdió, Dojo, klubok, hotelek, otthon, macskalakban
Registration date : 2009. Feb. 16.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: színész/idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Próbák Labirintusa Cl0te17000/26000A Próbák Labirintusa 29y5sib  (17000/26000)

A Próbák Labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: A Próbák Labirintusa   A Próbák Labirintusa EmptyHétf. Aug. 13, 2012 8:21 am

Szokásos reggeli rutinja már olyannyira a napjai részévé vált, hogy a házon kívül töltött éjszakák kivételével nem is akadt olyan nap, amikor ne iktatta volna be a hajnali edzést a napirendjébe. A mai azonban olyan napok közé tartozott, amikor ezután nem volt lehetősége még jó néhány órát ejtőzni tágas fekhelyén, hanem a jóleső forró zuhany után vethette is bele magát a napi teendőibe. Kezében lévő egy szál törölközőjével is a haját törölgetve lépett ki a fürdőszoba ajtaján, hogy bevesse magát a gardróbba és kiválassza a mai napra szánt öltözékét. Mi is vár rá ma? Először is egy rádióműsor, aztán egy ebéd a Popcorpnál, hiszen a délutánját a következő MV-je megtervezésével fogják tölteni. Mérlegelve a rá váró potenciális társaságot és közönséget választott ki a hozzá szokásosan jólöltözöttség határain belül mozgó összeállítást. Van már olyan régóta a szakmában, hogy stylist nélkül is tökéletesen tudja mi áll rajta a legjobban. Bár eddig még nem igazán sikerült olyan ruhát találnia, amiben nem lépett volna a lehető legnyugodtabb szívvel utcára. Eltekintve persze a forgatási kellékként a karakteréhez igazított szerelések. Néha olyan babarózsaszín felsőket aggatnak rá, hogy férfiassága tüntető zokogásba fordul a lelke mélyén. Olyankor alig várja, hogy átöltözhessen a saját ruháiba. Szerencsére a mai nap folyamán nem kell ilyesmire számítania, tehát biztonságban érezheti magát ebből a szempontból. Öltözködés közben viszont fura szöszmötölést hallott a hálószoba felől. Emlékezett, hogy nyitva hagyta az ablakot, a nyári melegre, és a légkondi hiányára való tekintettel, így valószínűleg kóbor háziállata döntött úgy, hogy megint lelép itthonról. Kipillantva a gardrób ajtaján, elmélete abból a szempontból helyesnek is bizonyult, hogy Nibi már nem feküdt a fotelban ahol néhány perccel ezelőtt. Viszont innentől kezdve sokkal érdekesebb látvánnyal találta szembe magát. A szürke bundás épp hatalmas elszántsággal igyekezett becserkészni egy az ablakpárkányára tévedt fekete madarat. Fogalma sem volt, hogy hogy került oda az a szárnyas, de mindenesetre támogatta az ötletet, hogy háziállata elriassza onnan. Vagyis inkább arra volt kíváncsi, hogy tényleg meg tudja-e fogni. Idehaza szinte sosem látja vadászni, eltekintve attól, mikor épp gazdája valamilyen kacatjával áll neki szöszmötölni. Hülye lett volna megzavarni egy ilyen igazi ragadozó akciót. Továbbra is csendesen hajolva háttal kifelé a gardróbajtón figyelte az egyre előrehaladottabb akciót. Úgyse nyújtott rendesen, most legalább rendesen lelazítja a hátát! Bundás „nagymacskája” pedig továbbra is hatalmas koncentrációval cserkészte a gyanútlanul az ablakpárkányon tébláboló fekete madarat. Szinte már az orra előtt volt, az mégsem vette észre. Aztán egyszer csak hirtelen felugrott és lecsapott. Valamit azonban elszámolhatott, mert ahelyett, hogy leterítette volna, megcsúszott a párkányon, és a madár szárnyába kapva, abból néhány tollat kihalászva huppant vissza a szoba szőnyegére. A zsákmányállat pedig természetesen tovarepült. Nibi csalódottan utánapillantva állt neki inkább bosszúból agresszíven mosakodni, Daemon pedig jól kiröhögte.
- Na mi van, felsültél, te nagy vadász? –kapta fel a jószágot, aki sértődött nyávogással fészkelődött a kezében, hogy hagyja békén. Daemon viszont az ablakhoz lépve, hóna alatt a hoppon maradt macsekkal pillantott ki, de a madár már messze járt. Viszont csak most vette észre, hogy egy boríték hever a párkányon. Fogalma sem volt, hogy hogy kerülhetett ide, de valószínűleg akkor ez okozta háziállata csúfos kudarcát. Az a madár hozta volna? Elég burzsuj borítéknak tűnt, de honnan tudták volna, hogy merre van az ablaka, és hova küldjék a madarat.
- Azt ne mondják, hogy már azt is kiderítették merre lakom… semmi kedvem költözni… -morgott magának, mert eléggé felbosszantotta, hogy valószínűleg a fanjai zaklatják. El nem tudta képzelni, ki leli örömét abban, hogy megkeseríti az életét. Bőven eleget van képernyőn és nyilvános szereplésen… érjék be azzal! Ennyi azért neki is kijár. Annyira mérges lett, hogy azon lendülettel ketté is tépte a borítékot. A belőle kipottyanó, két félre esett levél viszont nem tűnt a szokásos szerelmeslevélnek amiket általában kapni szokott. Azokkal természetesen nem foglalkozik, de néha, főleg ha már nagyon unatkozik, és ezzel a tevékenységgel ki tud váltani valami más kötelességet, belenézeget a temérdek ajándékba és levélbe amiket kap. Kíváncsiságát kissé felpiszkálva érezve szedte fel a földről a levelet, és huppant le az ágy szélére, miközben Nibi azon lendülettel kényelembe is helyezte magát az ölében. Ilyenkor bezzeg nem hisztis… igazi drámadíva. Szemforgatva morrant rá a szürke bundásra, aki csak egy hatalmas ásítással kommentálta a hozzá intézett hangfoszlányt. Két kezében összeillesztve a levél darabjait próbált beleolvasni, de első megérzései mintha mégis beigazolódni látszottak volna.
- Ezzel vajon már lehet rendőrségi feljelentést tenni? –dobta le maga mellé a papírokat miközben egy nagyot nyújtózott, és lepakolta az öléből a merényletre igen csúnya pillantásokat felé eregető macskát. Keresett egy átlátszó iratlefűzőt, hogy belepakolja őket, és bevigye a menedzserének, de mire visszaért, nyomtalanul eltűntek. Vállat vonva a dolgon fordult sarkon, és indult el a rádióállomásra. A napja a fenyegetés ellenére elég nyugalmasan telt. Eltekintve attól, hogy a cég ebédlőjében belebotlott a magából kilométeres átmérőjű depresszív felhőket eregető Nekoriba. Olyan kelletlenül turkálta azt az ételt, mintha csak valami föld alól előásott, évekig rohasztott bálnahús lett volna.
- Még mindig nem szoktál le arról, hogy tönkretevés helyett megedd a kajád? –huppant le mellé a szokásosan telepakolt tálcájával, majd csak a biztonság kedvéért megengedett magának egy kóstolót a másik tányérjáról, mielőtt azzal jönne, hogy ehetetlen az étel. Természetesen semmi baj sem volt vele, így nem maradt kifogás amivel előálljanak neki a dolgot illetően. Nem igazán zavartatva magát az étkezői légkörrel tolta be az utolsó falatig a kihozott ebédjét, aztán búcsút intve fekete macseknak indult tovább az irodájába, hogy megemlítse aktakukacnak a reggeli levelet. De még mielőtt elérte volna a megfelelő emeletet, a liftben olyan rosszul lett, hogy muszáj volt nekidőlnie a háta mögött lévő tükörnek, hogy ne essen össze. A kaja lett volna romlott? Kizárt… van olyan jó orra, hogy azt messziről megérezze. Akármi is történt, a következő pillanatban mégis elvesztette az eszméletét, és ki tudja mennyi idő után, meglepő módon egy teljesen ismeretlen helyen kezdett magához térni.
- Csak azt ne mondják, hogy már megint bedrogoztak… -morgolódott résnyira nyitott szemekkel a homlokát dörzsölve. –De hogy az istenbe’ sikerült kicibálni a cégtől feltűnés nélkül… -morgott tovább, mikor valami mocorogni kezdett mellette. Megerőltetve magát annyira, hogy rendesen kinyissa a szemét fordult oldalra, és találta szembe magát az őt legnagyobb lelkinyugalommal vánkosnak használó Ciculival.
- Miért nem lepődöm meg, hogy te is itt vagy… -sóhajtott előrebukó fejjel. Kiosztva neki egy buksipaskolást vetett véget bűntudat nélkül a békés szunyókálásnak azzal, hogy szépen lepakolta a fejét az öléből és feltápászkodva körbenézett a teremben.
- Jó reggelt csipkejózsika… -intett egyet a közben magához térő cicafiúnak. A mentegetőzésére pedig csak fészpalmolt egyet, mert most kivételesen semmi ilyesmi nem jutott eszébe. Sokkal inkább aggasztotta a délelőtti levél feladója, aki valószínűleg emögött áll.
- Hát tudnék mesélni, hogy néha mitől képesek beindulni a nők… de a legtöbbet általában már akkor faképnél hagytam mikor csak megpedzegetett valami ilyesmit. Marhára nem vagyok vevő a szadomazo maszlagra. –vakargatta az orrát fintorogva. Sok ideje viszont nem volt ezen filózni, mert a következő pillanatban reflexből pördült sarkon a háta mögött felcsendülő hangra, aminek tulajdonosától aztán majdnem seggre is ült.
- Csak beszélő macskát ne… KÉRLEK… elegem van a karmából! –temette arcát drámaian tenyereibe egy félig elfojtott ordítás kíséretében. Miután kidrámázta magát, valami azért el is jutott hozzá abból, amit mondtak.
- Kösz már megvolt… behatóan… -bökte oda a jószágnak, aztán karbatett kézzel sandítva a három macska életképére unta meg a dolgot, és vette célba az ajtót, mert szeretett volna hazamenni innen. Meglepő mi? Ezeket a para bepalizásokat se viseli túl jól…
- Azt hittem te jól el vagy itt a bundás barátaiddal… -bámult hátra fapofával a riadtan belé csimpaszkodó Nekorira. Azt reakcióra sem igazán méltatta, hogy a kezét szorongatja, legalább így nem veszik el. Egyedül akkor kapott észbe, mikor már az összes ujja az övéi között volt. Sunyin elmosolyodva az orra alatt konstatálta a becserkésző hadműveletet, de jelét továbbra sem mutatta annak, hogy észrevette volna.
- De megcsaltál egy feketével és egy fehérrel! Így hogy várod, hogy hűséges legyek hozzád?! –dobott be egy mini drámát, aminek a végét persze kárörvendően elvigyorogta. Sokkal kevésbé idegesítette a semmiből kialakult kényes szituáció, hogy sikerült összeszedniük mellé azon kevés ember egyikét akinek a társasága nem küldi perceken belül a plafonra. Szabad bal kezével benyitva az ajtón tette meg az első lépést anélkül, hogy egy kicsit is elbizonytalanodott volna a macskák szavait hallva. Egy pár pofázó bolhazsák csak nem fogja a frászt hozni a seggére.

Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Próbák Labirintusa Cl0te7000/12000A Próbák Labirintusa 29y5sib  (7000/12000)

A Próbák Labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: A Próbák Labirintusa   A Próbák Labirintusa EmptySzomb. Szept. 22, 2012 8:52 am

A gyönyörű, kacagó Hold lassacskán kúszik le az égboltról, eltűnve a horizont mögött, helyt adva a borzalmas, és ingen meleg Napnak, mely sugaraival fényt hoz minden ember életébe, a nap 12 órájában. A maradékban pedig ott vagyok én, mint a Sötét Bosszúálló.
Fáradtan, és kissé kómásan lépek be lakásom ajtaján a jól megérdemelt játékom után. Hosszú idő óta először volt alkalmam használni a Youkit arra, amire valóban hivatott. Persze nem azt mondom, hogy eddig krumpli pucolásra, vagy fogpiszkálásra használtam. Erről szó sincs. Csupán régen vett részt elvetemült játékomban, melyet szívesen űzök egy csúnya, igen csúnya, na meg persze nagyon gonosz emberek társaságában, melynek végén az a csúnya, és gonosz illető egy frissen ásott sírgödör alján találja magát, egy csinos kis hullazsákban.
Alighogy elhelyezem álmos, és igen kókadt fejemet a párnámon, máris apró kopácsolást vélek hallani az ablak felől. Begolyóztam volna? Vagy csak a kimerültségtől hallucinálok?
- Egy… holló… - nyögöm ki fáradtan, amint felfedezem az ablakban vergődő madarat. – Ez valami halálos ítélet lenne? Eljön értem a nagy Kaszás, és magával visz, de előtte elküld egy nyamvadt madarat?
Az ágyból kikászálódva megfordul a fejemben néhány gondolat, miszerint megsüthetném nyárson az állatot, amiért nem hagyja, hogy végre megtegyem a szépítő alvásom, ám mikor meglátom a csőrében lévő levelet, máris feltámad bennem a kíváncsiság. Az ablakhoz lépek, majd miután kinyitom az ablakot, elveszem tőle a díszes borítékot, hogy jobban szemügyre vehessem. A hollót egy kézmozdulattal elzavarom az ablakpárkányomról, hiszen rá már semmi szükségem. Engem csak a levél, és annak tartalma érdekel. Semmi szükségem egy buta madárra, aki itt károgna a szoba közepén.
Lassan, gondosan nyitom fel a borítékot vigyázva, hogy se a csomagolásnak, se a tartalmának ne essen baja. Majd elteszem emlékbe, hogy aztán a gyerekeimnek mutogathassam dicsekedve. Persze ha lesznek gyerekeim. Ami teljesen kizárt, hiszen kinek lenne gusztusa egy hozzám hasonlóval lefeküdni?
A levél tartalmát odafigyelve olvasom végig, minden egyes szót megrágva. A „Kiválasztott” megszólítás igencsak tetszik, habár egy kevés fogalmam sincs, hogy mégis mire lettem kiválasztva. Talán én vagyok az egyetlen – némi túlzással – emberi lény a földön, akit alkalmasnak találtak a világ megmentésére? Kétlem…
Az lehetetlen, hogy hetek óta figyeljen bárki is. Észrevettem volna. Mindent észreveszek. Azt meg pláne, ha valaki engem tart szemmel a nap 24 órájában. Viszont ha ez a helyzet, akkor a titkomról is tud. Vagyis mindenképp el kell mennem erre a találkozóra, ahol a levél szerint nem én leszek az egyetlen vendég. Hát-hát-hát… Kellemetlen, az egyszer biztos…
A levél végére érve leteszem azt az éjjeli szekrényre, majd elterülök az igen kényelmes, és hívogató ágyamban. Még néhány percig gondolkodok, s közben fel se tűnik, hogy meghívóm is szertefoszlik, majd lassan, de biztosan álomba merülök.
Szemeim, mintha rugókból lennének, úgy pattannak fel dél előtt pár perccel. Nagy nehezen sikerül kikászálódnom az ágyból, ám ugyan azzal a lendülettel vissza is borulok egy kellemetlen, szúnyogcsípésszerű érzés társaságában. Elkaptak…
Egy igen furcsa, fehér falú szobában találom magam. Szerencsére nem alsó nadrágban… Az idő az utóbbi időben túl csípős ahhoz, hogy egyszerű boxerben aludjak, így hála az égnek van rajtam egy igen barátságos, sötét szürke mackónadrág. Na meg… ki tudja, hogy épp mikor akarnak elrabolni a legédesebb álmaim kellős közepén…
Körbe pillantva meglátok két igen fura macskát, valamint egy másik… izét, aki még a száját is jártatja, igen idegesítő módon.
-Hol vagyok? – kérdezem inkább magamtól, semmint a szobában lévőktől.
Éppen hogy sikerül magamhoz térnem, amikor újabb sokk ér. A két macska, beszél. Nem elég, hogy a szobában lévő fura izé is beszél, még ezek is. Rawr mikor jelenik meg, a kedvenc kajáját majszolva, miközben leégeti a lakásom a tűzokádásával?
A fekete macskának igaza van… akármilyen nyominak is tűnik az a kék pamut gombóc, olyan eszes lehet. Viszont a két állatban se bízom. Van bennük valami, ami nem tetszik… Úgy érzem többet fognak ártani, mint segíteni. Bár ki tudja…
A fura, magát Hibikinek nevező izén már valahogy nem tudok meglepődni. Egyértelmű, hogy köze van valami úton módon Rawrhoz, elvégre csak neki lehetnek ilyen idegesítő haverjai. Bár az igencsak meglepett, hogy milyen… buta is szegényke. Kamerák? Rendezők? Mit hisz ez? Ez nem Hollywood, hanem egy fehér falú, fehér ajtajú szoba. De valami azt súgja, hogy mesélhetném neki napestig, akkor se értené meg.
A két macskát pár pillanatig csak méregetem, miután elállnak az ajtó útjából, majd úgy vélem, felteszem az első eszembe jutó kérdést.
-Ki küldte a levelet?
Ám választ nem kapok. Idegesítő, de ez van.
-Hát legyen… akkor én magam derítem ki.
Az ajtóhoz lépve, mély levegőt véve nézek farkasszemet az ajtóval, majd Hibikire sandítok, aki aljas módon megtelepedett a vállamon. Miért érzem én azt, hogy még megfogom bánni, hogy vele egy csapatba kerültem?
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

A Próbák Labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: A Próbák Labirintusa   A Próbák Labirintusa EmptyVas. Márc. 09, 2014 4:46 am

A küldetés hosszabb ideje áll. Megkérném a küldetés mesélőjét, hogy jelezzen vissza nekem, miszerint folytatni kívánja-e a küldetést.
Ha két héten belül nem kapok választ, a küldetést lezárom.
Ezt az üzenetet minden olyan küldetés megkapja, ahová 2013 óta nem érkezett post. Kivétel: azok a küldetések, ahol tudom, hogy mi a helyzet, vagy a mesélővel külön beszéltem.
Ezt a hozzászólást, amennyiben a küldetést folytatni kívánják, törölni fogom.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

A Próbák Labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: A Próbák Labirintusa   A Próbák Labirintusa EmptyHétf. Márc. 24, 2014 4:43 am

A küldetést lezárom. Mindenki jutalma 500 ryou.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A Próbák Labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: A Próbák Labirintusa   A Próbák Labirintusa Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Próbák Labirintusa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-