-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Natalie Birodalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Natalie Birodalom - Page 2 Cl0te18000/30000Natalie Birodalom - Page 2 29y5sib  (18000/30000)

Natalie Birodalom - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie Birodalom   Natalie Birodalom - Page 2 EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:22 pm

Helyre tudná állítani a Zanpakutoumat?

Reggel a kalapom valahogy nem akart rendesen állni a fejemen, ezért a tükörtől kértem segítséget, viszont a tükör e-helyett egy jeges, Disney világba csöppentet. o.O? Gondoltam egy ceroval kijuthatok eme csúfos zárt helyről, viszont a cerom elkezdett pattogni, mint flippergolyó a flipper gépben. o.O?? Mikor felém tartott egy ökölcsapással elpusztítottam, bár az öklöm bele fájdult. A kicsi fraccion társammal felfedeztük, hogy vannak ajtók is, de oda az út ilyen csisz-csuszi úton vezetett. Mivel nem volt kedvem ehhez, ezért egy felfelé növő cseppkövön kipróbáltam az abrazadera technikát, hátha azzal széttörhetem a berendezést, viszont, mintha ott se lettem volna, csak a kezem fájdult újra meg. Így kénytelen, keletlen az ajtóhoz csúsztam, ahol először a kis tündérke próbálta meg egy valami gallyal feltörni a zárat, de az jéggé fagyott, s szilánkokká tört. Gondoltam, akkor valami keményebb, komolyabb tárgy kellene, a művelethez, így mondtam neki, hogy a zanpakutouját használja, de ő nem akarta, ezért én teljes nyugalommal a kezecskéibe nyomtam a sajátomat, ami a földre húzta őt. Very Happy Így én magam tettem a zárhoz, minek következményeképpen ez a piszkavas jéggé fagyott, s szilánkokra tört. O.O? A következő kijutási próbálkozásom az volt, hogy attól a gondolattól vezérelve, hogy talán a hely jégpáncélja úgy működhet, mint a mi hierronk, ezért egy pontot ütöttem, amíg bírtam, azután a fájdalomtól égő, reszkető kezeimet leengedtem, s a lábammal folytattam haszontalan próbálkozásaimat. Eközben a kicsilény szólt, hogy talált valamit, ami egy rejtvény volt, minek segítségével kijuthatunk. >.>
„Olykor a tűz ott van bennem, mégis hideg maradok,
Ha szerelmed arcát őrzöm, tőled semmit sem kapok,
Mit ők nyújtanak felém, mindnek csak annyit adok,
Talán minden enyém lesz, de meg semmit sem tartok.„

Hosszas gondolkozás után megfejtettük a rejtélyt. A megfejtés meg… öm… jégtükör, tükör… a kettő közül az egyik volt. Smile Az ajtó, mit kijáratnak gondoltunk, kinyílt, s átmentünk rajta, viszont az egy másik terembe vezetett, ahol egy kopasz figura, meg rengeteg shinigami volt, köztük az egyik kapitányi haorit viselt, így egy negacionnal sürgősen elhagytam a helyszínt. Ahogy visszaértem a szobámba leültem az asztalomhoz, s elővettem egy papírlapot, aztán írni kezdtem:

"Buenos Noches, Primera Espada, Nataliel Salazaar Granz!

Minden tiszteletem a tudásának, s elbűvölőségének. Igazán nagy ritkaság, hogy ilyen nagyszerű arrancar, sőt espada járjon Las Noches falain belül.
Egy, remélem nem túl meg terhelő, avagy túl nagy kéréssel fordulnék önhöz. Egy tragikus balesetet szenvedett el egy fontos eszközöm. Hogyha az ideje, s kedve is engedi, valamint, hogyha nem túl nagy kérés, akkor meg szeretném arra kérni, hogy fogadjon, hogy elmondhassam nagyságának problémámat, minek megoldásához kérném a segítségét.

Minden tisztelettel esedezik a segítségéért, Wolloh Del Desierto, a 44. arrancar, a Thres espada, Räv la Luz fraccionja."


Egy borítékba raktam, s oda adtam Saayidnak, a kis vörös hajú chibimnek.
- Ezt vidd el a Primeranak.
Saayid a levéllel el is ment a Primerra tornyához, ahol csupán egy amolyan váró, előszoba helységbe érkezett. Mivel az utasításban nem szerepelt, hogy feltétlenül adja át személyesen az espadanak, vagy valamelyik fraccionjának, ezért az apró futár a levelet otthagyta, s már jött is vissza.
- Elvittem, a válasz meg majd egyszer csak jönni fog. – Mondta nekem Saayid, mikor megérkezett hozzám, mit egy bólintással nyugtáztam, aztán befeküdtem az ágyamba, hogy mind kipihenjem a megrázkódtatást, ami a tükör túloldalán ért, illetve, hogy megvárjam a Primerra válaszát. Amag vártam egyszer be is aludtam, s azt hittem, hogy órákat aludtam, de szerencsére Zozimos, aki a fejemtől nem messze feküdt a párnámon, megnyugtatott, hogy csak körülbelül negyedórára, ha bealudtam, s a válasz még nem érkezett meg. Hogy nehogy újra bealudjak újra olvastam a Hellsing mangáimat, s így az idő érzékem is elhagyott. Éppen az utolsó részt olvastam… hatodjára, mikor megérkezett Granz, a Primera válasza a levelemre, bár lehet, hogy olvasás közben sikerült egyszer-kétszer bealudnom. ^^” Mielőtt elindultam volna, meghagytam Saayidnak, hogyha a Thres Espada keresne esetleg, akkor mondják meg neki nyugodtan, hogy hova és miért mentem. A megadott időpontra, már, ha volt, hogyha nem volt, akkor másnap délelőtt, elmentem a legmagasabb toronyhoz, s kíséretnek magammal vittem Zosimost. Pontosabban jött ő magától is, de nem volt kedvem visszazavarni, bár lehet, hogy nem kellett volna magammal vinnem mégsem. Mielőtt az előszoba, várakozó félébe léptem volna, még vettem egy mély levegőt.
- Nem parázz! Csak nem lesz semmi bajod! – Bátorított a chibi.
- Akkor maradj nyugton. – Mondtam intésként Zosimosnak, miközben beléptem a várakozó helységbe, ahol türelmesen várakoztam, míg valaki fogad. Akárki is jött ki az ajtón meghajoltam felé, s elmondtam, hogy mi járatban vagyok errefelé, miután köszöntem. – Buenos Noches! Elnézést a zavarásért. Wolloh Del Desierto vagyok, a 44. arrancar, a Thres Espada első fraccionja. A csodálatra méltó Primera Espada nagytiszteletű segítségét szeretném kérni, egy fontos eszközöm helyreállításában. – Ezután óvatosan kiegyenesedtem, s láttam csak meg, hogy ki előtt hajoltam meg. A kéretlen kísérőmtől viszont csak egy rövid füttyentésre tellett, s ettől valahogy rossz érzésem támadt.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Natalie Birodalom - Page 2 Cl0te40550/65000Natalie Birodalom - Page 2 29y5sib  (40550/65000)

Natalie Birodalom - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie Birodalom   Natalie Birodalom - Page 2 EmptyVas. Aug. 05, 2012 8:12 pm

Nidaime Granz
(Fracciónok)

*Édesnek tűnnek így ketten egymás mellett. Noha nem számítottam arra, hogy eféle meglepetésben lesz részem a napokban. Ha pedig jobban belegondolnék az események folyamatába, akkor megállapíthatom, hogy nem is olyan rossz, hogy a csúnya bácsi itt van. *.* Oldalra billentem fejemet, mintha csak válaszolni készülnék a hozzám szegezett kérdésekre. Azonban csak elgondolkodom némelyest azon, hogy most mit is kéne kezdenem ezzel a cuki helyzettel. Mérlegelnem kell ama gondolatot, hogy mennyire is volt nekem hasznos a régi fracciónom, s miben másabb az új. Bizonyára, ha igazak a szavai, akkor intelligenciája most már megfelelő volna a laboráns fraccusaimhoz. Viszont, nem tudok róla gyakorlatilag semmit. A legjobb tán az volna, ha még várnék a kijelentésekkel. Lássuk mire képes Ricco ebben a formában. Majd utána ráérek dönteni a továbbiakról. Még egyszer kinyújtózkodom, csontjaim elég szépen ki is ropognak ezalatt a mozdulat alatt. Megdörzsölöm fáradt fényben leledző lélektükreimet. Legalább 16 órája vagyok éberen a laborban, nem csoda, ha az agyi tevékenységeim kissé csapzottak.*
- Hát...nem is tudom...valahogy a pillangók jobban lekötöttek oda fent, vagy lent, vagy valahol.. Neutral *Ködösítem a kilétemet adó információkat. Valóban nem egyértelmű, hogy honnan is kerültem elő. Ez viszont számomra sosem jelentett gondot; így legalább tudják a fracciónjaim, hogy nem az a fajta espada vagyok, akit csak úgy át lehet verni a labormunkákkal. Mondjuk igazából jelenleg csak két laboránsom volt, az egyik Ricco a másik meg Kiyo. Mind a ketten két ellentétes részlegen, máson dolgoztak. S ami azt illeti máshová nem is bírtak belépni. Amennyire én tudom Ricco volt felelős az új tárgyak gyártásra kész fejlesztéséért és a régiek karbantartásáért; Kiyo pedig a vegyészem a különleges anyagok terén. Én pedig mindig máson dolgozom, hiszen tudásom Szayel és Seth okán igen sokrétű. Gyakorlatilag van vagy kismillió megkezdett munkám, amit egy hónap alatt általában be szoktam fejezni. Jelenleg húsz leadott feladatom van ahhoz, hogy elkészüljek valamivel. Kitámasztom magam kezeimmel, majd elveszem Kiyotól a tárgyat. Éppen csak hozzáérintem a kesztyűmhöz, amely egy holokivetítéssel leközli az ismeretlen eredetet.*
- Sejtettem. *Csak ennyit mondok, majd a tárgyat visszadobom a tulajdonosához, ami egy tudóstól kissé abszurd. Vagyis miért nem vagyok igazából kíváncsi arra, hogy mi is van a kezemben? Vagy miért nem viszem magammal? Leginkább óvatosság és éberség jelenléte. Semmiféle ismeretlen eredetű tárgyat nem vagyok hajlandó egyetlen fracciónomtól sem elfogadni. Leginkább azért, mert ami a laboromban zajlik, az túlmutat mindazon, amit itt láthatnak belőlem. Sok érdekes dolgot tárhatnék fel Ricco számára, ha ne tán maga a tárgy kommunikatív funkcióval is rendelkezik.*
- A képletek puszta egymáshoz tételéből leszűrhetővé válik, hogy e tárgy a mi síkunkon nem létezik még. Valamint az molekuláriskibocsátása nem megfelelő a légköri struktúrának. Ellenálló bizonyos molekulákkal szemben. *Mindezt leszűröm magam is a kesztyűm és a látottakból. Hiszen, magát a panelemet sem zavarta volna, ha mai anyagból lenne. Másik oldalra billentve a fejemet pillantok fel Riccora. Kissé elmosolyodom a magam groteszk külsejével. Számtalan módszerrel lehetne még feltárni a tárgy kilétét, de minderre nem igazán van időm jelen pillanatban.* - Hmm..valóban, miért? Elsősorban azért, mert jelenleg még nem vagy a fracciónom Ricco Albaraccín. S illetékteleneknek tilos a belépés a szektorba. Természetesen megbízhatnék a biztonsági rendszeremben, de ugyan.. pont te nem tudnád a megfelelő kódot hozzá? Kiyot pedig könnyebb kibillenteni, mint jó magamat..nem igaz, Privaron? *Különleges hangsúlyokat engedek meg magamnak. Pontosan úgy beszélek, mint a hajdani Ichidaime Granz, Szayel Aporro Granz. Ez is talán bizonyítéka lehet, hogy a Granzok közt mindig van valami összeköttetés. Egy láthatatlan fonál mindig ott rejtőzik a levegőben. Mindig jöhet egy új Granz, de a régit valamilyen formában úgysem tudja meghaladni. Pontosan ezért lesz mindig is Szayel Las Noches legkiemelkedőbb tudósa. Ő az első tudós, így az ő hitelessége lesz a legerősebb. Mint a billentyű lenyomások, úgy hullámzik ujjam, mellettem a lépcsőn.*
- Persze nincs kizárva, hogy nem válhatsz azzá. Elsőnek..mesélj egy kicsit a jövőről. Surprised *Kezdetnek ez megteszi. Nem hullhat minden egyből az ölébe. Bár a régi énje helyét elfoglalta ebben a világban, a presztízsét könnyen elveszítheti. Akárcsak az összes fracciónom könnyen elveszítheti a helyét. Hiszen bármikor alkothatok más arrancarból intelligens, gondolkodó lényt;ez igazán nem nehéz. Csak én éppen olyan válogatós pillangóhercegnő vagyok. *.* Nem mindegy, hogy egy műanyag vagy porcelán barbie babát választok be. A műanyagot könny megteremteni, de a porcelánnak már van minősége is. Minél régebbi, annál jobb; s minél jobb, annál több mindent lehet rá bízni. nekem pedig sokkal könnyebben megy a kutatás, ha a részfeladatokat kioszthatom.*
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Natalie Birodalom - Page 2 Cl0te40550/65000Natalie Birodalom - Page 2 29y5sib  (40550/65000)

Natalie Birodalom - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie Birodalom   Natalie Birodalom - Page 2 EmptyKedd Aug. 07, 2012 11:08 pm

Mi teszi arrancarrá az arrancart?


*Éppen a labor előterében olvasgatok egy átlagos, és meglehetősen unalmas enciklopédiát. Legalább is így tűnhet mindenkinek, aki benyitna. De nem ám, én a pillangók útja mesét olvasgatom igazából. *.* Olyan kis cuckik, ahogyan azon veszekednek, hogy merre is menjenek tovább. Engem pedig annyira leköt ez az olvasmány, hogy nem is érdekel most az, hogy ott fent várna egy csomó munka. Inkább most egy kellemeset olvasgatok, még mielőtt megtalálnak egy-egy kérdéssel. A mai nap kicsit pihenek, még az is lehet, hogy lemegyek a hollowok labirintusába egy kis Menos Ganyé fogócskára. *_* Hosszú ideig csak olvasgatok egy kis hollow rántotta mellett. Ennek az elkészítését csak most találtam fel nem is olyan rég. Rá jöttem hogyan tudom egy-egy lidérc szövetét stabilizálni a halála után is, így a szöveteit feldarabolva lehet válogatni ki mit kér. A különleges gigaiok miatt már kóstoltam Karakurában egy raizerkedés alatt az emberi ételeket, de némelyik szörnyű. Habár a pillangó alakú nyalóka elnyerte a tetszésemet. *_* Szóval egy kicsit eszegetek nekem jó dolgokat, de aztán annyi ám a pihenőmnek. T.T Kiyo-chan-néni bejön egy üzenettel, amire válaszolnom kéne. Kinyitom a borítékot, és belekukkantok. Na hát, valaki bajban van? *.*
Akaratlanul is eszembe jut a fogtüncikézés. Annyira várom már, hogy mikor mehetek le Karakurába megvédeni a várost a betolakodóktól. Újra felvehetném a csini ruhácskámat, és bevarázsolhatom mindenkinek az életét. Gyűjteném a véres fogacskákat, hogy nyakláncot fűzzek belőle Erasnak. Igazán jó móka lenne, meg ingyen szakrendelés. Surprised Sokáig elmerengek bizonyos, elképzelt történeteken, meg a könyvemen, mire eszembe jut, hogy válaszolni is kéne rá. Remélem nem fog haragudni, amiért ilyen késein válaszolok. T.T Fogok egy lapot meg tollat és pillangó mintával ellátott betűket írok fel a lapra. Jöjjön el, ez a lényeg. Kíváncsian várom, hogy mit is javíthatok meg neki. Olyan cuki, ahogyan eszembe juttatott dolgokat. *_* Szóval szívesen várom, s elég hamar meg is érkezik.* - Jó napot kívánok! *__* *Ugrok rá boldogan, hogy beölelgessem. Aztán arrébb sonidozva kicsit megilletődök magamon. Zavartan túrok bele a hajamba, meg picit oldalra billentem butácskán a fejemet. Hah, milyen régen is csináltam ilyet egy arrancarnak. Remélem jobban zavarba jön, mint én. Pedig olyan kis cukorka, pláne azaz izé a vállán. Nekem van egy hollow kutyusom, amit Vextől kaptam még. >.>*
- Ő, én elfelejtettem a számom T.T Amúgy miért jöttél ide? *Tényleg elfelejtettem, hogy hányadik arrancar is vagyok. @.@ Ha jól emlékszem a 26. legyártású, de ebben nem vagyok biztos. Az viszont tuti, hogy most az 1-es számot képviselem, szóval én vagyok a pillangó királynő már. Desmikus lett a pillangó király; aztán Räv, mint pillangóhercegnő. Utána a birodalmi pillangók és pillangónők, végül az udvariak jönnek. Tiszta klassz belegondolni, hogy Las Nochesben mennyi pillangó létezhetne, ha átoperálhatnám őket. scratch Intek egyet neki, hogy üljön csak le. Zavartan takarom le a könyvecskémet egy párnával, aztán én is leülök vele szemben.*
- Wollie, mi az a cuki lány, ami ott van a válladon? *.* *Csillogó szemekkel meredek a kis mutánsra. Nekem is kellen egy ilyen. Valahogyan biztosan be lehet szerezni, nem?*

Vissza az elejére Go down
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Natalie Birodalom - Page 2 Cl0te18000/30000Natalie Birodalom - Page 2 29y5sib  (18000/30000)

Natalie Birodalom - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie Birodalom   Natalie Birodalom - Page 2 EmptyPént. Aug. 10, 2012 8:30 am

Helyre tudná állítani a Zanpakutoumat?

– Buenos Noches! Elnézést a zavarásért. Wolloh Del Desierto vagyok, a 44. arrancar, a Thres Espada első fraccionja. A csodálatra méltó Primera Espada nagytiszteletű segítségét szeretném kérni, egy fontos eszközöm helyreállításában. – Ezután óvatosan kiegyenesedtem, s láttam csak meg, hogy ki előtt hajoltam meg. A kéretlen kísérőmtől viszont csak egy rövid füttyentésre tellett, s ettől valahogy rossz érzésem támadt. Bár nem volt sok időm ezen töprengeni, mivel Zosimos füttye még el se halkult, de a Primerra rám vetült, a kezeimet húztam volna össze védekezésileg, mivel azt hittem, hogy valami rosszat tehettem, s le akar támadni, de egyrészt lassúvoltam, így a kezeim visszaölelést szimuláltak, igen a Primerra nem leverés miatt, hanem ölelgetés miatt vetült rám. O.O Hát ez lesokkolt, annyira, hogy egy kis időre ki is kapcsolt az agyam, s nem tudtam magamról, a körülöttem lévő világról. Aztán az espada hangja hozott vissza, de reagálni még nem tudtam, viszont, mikor intett, hogy üljek le, leültem, aztán újabb kérdést szegezett nekünk, amire szintén nem tudtam még reagálni, de nem is kellett, mert a kis chibi meg tette helyettem:
- Szépséges Natalie! – Hajolt meg a kicsi lény. – Zosimos a nevem, és én is arrancar vagyok, de most nem miattam jöttünk. – Aztán kicsit halkabban még hozzá tette: – Hogyha akarod Wolloh-sama ügye után elvonulhatunk a szobádba. szemöldökrángatás
- Zosimos! – Szóltam rá a kis szoknyabolondra. – Te most maradj csendben! Elnézést, a kicsi kísérőm szavaiért, Primerra. Rá és a testvéreire egy küldetés során találtam, s azóta boldogítanak a szobámban. – Magyaráztam mosolyogva, aztán rögtön a kérésemre is tereltem a témát. – Később majd beszélgethet róluk, ezzel a… chibivel, de előbb, hogyha nem haragszik meg elmondanám, hogy milyen kéréssel fordulok az ön nagyra becsült tudásához. Sajnos nemrégiben egy kellemetlen balesetben megsemmisült a zanpakutoum, s arra gondoltam, hogy Ön esetleg tudna segíteni valahogyan. – Miközben beszéltem a kicsi arrancar a vállamon leült, s a bajomon kuncogott visszafogottan. Abban biztos voltam, hogy tudása meg van arra, hogy valami megoldást találjon arra, hogy újra legyen zanpakutoum, vagy valamim, amivel felszabadíthatom a resurreccionomat, viszont abban még nem voltam biztos, csak reménykedtem abban, hogy kedve is lesz ahhoz, hogy segítsen a szerencsétlen bajomon. És volt egy sejtésem, hogy Zosimos vagy rontja az esélyeimet, vagy javítja, ez utóbbiban reménykedtem, bár azt is reméltem, hogy Zosimosnak nem lesz baja, mert hát, mégis csak az én kicsi… chibiarrancarom.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Natalie Birodalom - Page 2 Cl0te40550/65000Natalie Birodalom - Page 2 29y5sib  (40550/65000)

Natalie Birodalom - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie Birodalom   Natalie Birodalom - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 10:51 pm

Mi teszi arrancarrá az arrancart?


*Kissé azonban elgondolkodtató számomra az itt álló arrancar esete. Kissé ironikusan hat, hogy valaki a zanpakutoja helyreállításával keres meg engem, amikor köztudott, hogy ezt maga is visszaszerezhetné. Habár a jelenlegi helyzetünket látva, lehet, hogy bevették azt a tudományos feltárást, amit Seth rakott eléjük. Rolling Eyes Mindenesetre cukin mosolygok, amikor a kicsi lény előttem bájolog. Olyan kis cukorgombóc! *_* Rá is kacsintok, amint megosztja velem elképzelését, hogy akár a szobámban is folytathatjuk, miután... Hát nem is tudom mennyire tehetném boldoggá azzal, hogyha velem jön. Mindenesetre mostanra már igyekszem valóban a tényleges esetre koncentrálni azért, hogy remekül megálljam a helyem, mint mindig. Ha már eljöttek hozzám, hogy felkérjenek valamire, akkor nem fogok ellent mondani. Az már megint más kérdés, hogy Mugoi meddig húzhatná az agyát a megoldásokkal. De remélhetőleg ezzel ezúttal nem lesz gond. Sóhajtok egyet, mialatt hosszas jegyzetelésbe kezdek. Rengeteg elméletem támad a zanpakuto helyretételében, de úgy hiszem, hogy ez mégis hosszas kivitelezést szeretne maga után vonni. Billegetni kezdem a fejem.*
- Hát, sajnos van egy kiválóan remekül festő rossz hírem! *>* *Csattan ki belőlem a jól meg tekert kifejezés. Ezzel biztosan letöröm majd a szarvát, de esetlegesen felélénkítem; ki tudja. Mindenesetre bent már hallom a szavakat, a frappáns megjegyzéseket a tettemmel kapcsolatosan. Elvégre a saját fracciónom nem rendelkezett még ezzel az elbánással. Mindenesetre van egy kiváló tervem.* - Kénytelen leszel egy ressurrección edzésen részt venned, amit én tartok majd neked különböző eszközökkel. Első sorban tudnom kell, hogy ti ketten milyen kapcsolatban álltok egymással? Hogyan tettetek pontosan szert a másikra? Miért vagytok még együtt? *Kérdések sorozatát darálom le nekik egyből, amire lehetséges, hogy két különböző választ fogok kapni. Ettől függetlenül még pontosan tudom, hogy mit szeretnék elérni. Már egészen jól elképzeltem ezt az egészet, csak még azt nem sejthetem, hogy milyen gondokkal találom majd szembe magam. Igaz genetika szakértő vagyok, de ily' mértékű beavatkozásban még nem volt részem. Részleges beolvadást kéne előidéznem két entitás között, ami egy rendkívülien bonyolult folyamatot képezhet. Elképzelhető, hogy elérhetem azt a bizonyos elméletet, de lehet, hogy ellenkezőleg. Bárhogyan is lesz, lesz zanpakutoja, csak nem biztos, hogy olyan módon, mint ő azt szeretné. Mindenesetre az erő számít nem de bár? Ha tud róla, ha nem, muszáj lesz ezen átesnie; ezzel pedig mindketten jól járunk. Értékes kutatási anyagokhoz jutok, míg ő visszakapja az áhított erejét.
Kicsit eldőlök a kanapémon, és tekintetemmel a plafonomat pásztázom, míg ők ketten mesélésbe fogják magukat. Ezekhez nem kell cetli, hogy megjegyezzem a történetet. Felesleges szavacskák ezek, amik elvezetnek a valósidejű problémára. csak úgy nem lehet megosztani valakit a resurrecciónjától. Nem olyan könnyű eltörni egy fegyvert, ezért kell tudnom, hogy mi volt az utolsó anyag, amivel az találkozott. Elképzelhető, hogy ennek hatására már nem lesz ugyanolyan maga a feloldása sem. Minden lehetséges, csak ugyebár a pontos események nem ismerete miatt nem tudok pontos információkat adni arról, hogy miképpen vagyok képes megjavítani ezt az egészet.*
- Azt is tudnom kellene, hogy mi volt a resurrecciónod alakja, valamint képessége. *Nahát, nahát...semmit sem szabad kihagyni; nem de? Ez egy igen kényes kérdés lehet egy arrancar számára; de ettől még nem fogok meghátrálni. Ha pedig ő megtenné, igazából az sem jelent számomra gondot. A nanorobotok már ott úszkálnak benne a pohár víz okán, na meg bizonyára nem szeretne erőtlenül mászkálni. Rám van kényszerítve, ettől pedig úgy csillog a szemem, hogy meg tudnám puszilni azt a kis izé a vállán. Tényleg, még majd vele is kell valamit kezdenem. *_* *
Vissza az elejére Go down
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Natalie Birodalom - Page 2 Cl0te18000/30000Natalie Birodalom - Page 2 29y5sib  (18000/30000)

Natalie Birodalom - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie Birodalom   Natalie Birodalom - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 10:08 am

Helyre tudná állítani a Zanpakutoumat?

A primerra incselkedett Zosimosszal, viszont én sejtettem, hogy Zosi nem járna túl jól, hogyha ez a nő kezelésbe venné. Miután előálltam a problémámmal egyszer csak kijelentette, hogy van egy „remekül festő” rosszhíre. ~Hogy mi? Mégis mi lehet ez?~ Kérdőn néztem az espadara, hogy mégis mire gondolhatott, hiszen azt egyáltalán nem tudtam, de még sejtelmem se volt. Így csupán vártam a folytatást, ami meg is érkezett. ~Egy resurreccion edzés? o.O?~ Szemeim elkerekedtek, Zosimos nevetett, s az első kérdés elszállt a fülem mellett, így a válaszadást a chibi kezdte:
- Főbérlő, albérlőkapcsolat, és szívességekkel fizetünk azért, hogy a szobáját használhatjuk, s így úgymond véd is minket. – A válaszából sejtettem, hogy a primera elsőnek azt kérdezte, hogy miféle kapcsolat áll fent köztünk.
- Egyszerűbben úr-szolga kapcsolat, s ezzel azt is megválaszoltam, hogy miért nem szakadt meg, lazult el a kapcsolatunk. – Tettem hozzá röviden, bár nem értettem, hogy ezeknek a kérdéseknek mi köze az egészhez, hacsak nem az, hogy efféle kérdésekkel is kellett fizetnem a segítségéért cserébe.
- Na! Kettőnk között csupán másodlagos ez a kapcsolat, ezt már jól tudhatnád! Én, mi csak a bátyánknak, Sayyidnak engedelmeskedünk, az, hogy neked is szót fogadunk, az csak azért van, mert Sayyid is, valamin ő kért meg rá! – Miközben ezeket vágta a fejemhez az egyik karjával a kabátomba kapaszkodott, a másikat meg felém lengette fenyegetően, bár igazából csak viccesnek hathatott kívülről.
- A vezetőtök felettese vagyok, szóval alám tartozol, ennyi. – Tekintetemet az espadan tartottam. – Viszont erről a témáról ennyit bőven elég volt beszélni. Csak annyi, hogy a hűség és a szó tart együtt minket.
- Hueco Mundo végtelen sivatagjának egyik barlangjában találkoztunk. – Mondta kurtán a kicsi, s a nyelvét is rám öltötte, aztán Nataliet vizslatta.
- Itt kellene többet beszélni, mivel nem csak úgy egyszerűen találkoztunk, hanem én mentettelek meg titeket, a lidérchordától, mivel a nagy testvéretek, az aki addig védett titeket eltűnt.
- Így is mondhatjuk… – Tette hozzá kicsit halkan.
- Mert így is volt. Vagy húsz-harminc macska akart titeket felfalni. Szerencsétekre, pont azért a hollowért küldött, aki titeket védett és így pont időben értem oda, hogy azokat a lidérceket leállítsam. – Aztán Primera felé fordítottam szavaimat, aki a kanapéján feküdt ekkor már. – Szóval őt és a testvéreit egy küldetés alatt, jutalmául hoztam be Las Noches falai közé.
- Azóta mi figyeljük a szobáját, takarítunk, üzenetet közvetítünk és teszünk róla, hogy sose érezze magát egyedül. – Aztán ugrott volna a nő domborulataira, de számomra már kiszámítható volt, így jobbom egy mozdulatával sikerült megfékeznem a talán balszerencsés mozdulatát, így most a jobb markomban volt az arcán csalódottsággal. – Igazságtalan vagy.
- Majd hogyha végeztünk, azután azt csinálsz, amit akarsz. – Aztán újra visszakanyarítottam a szavaimat a primera espadahoz. – Szóval így állunk, viszont azt nem értem, hogy ennek mi köze van a zanpakutoumhoz.
A következő felvetésére, hogy mégis mi a ressurrecion alakom és képességem egy rövid hallgatással válaszolok. ~Vajon eláruljam? Vagy a hallgatásom fölösleges? Hiszen mégiscsak ő a mostani tudósunk, s mint ilyennek biztos megvannak az eszközei, hogy megtalálja a választ a kérdésére. Szóval fölösleges a titkolózásom. Viszont nő, talán hagynom kéne, hogy ő derítse ki, bár akkor lehet, hogy rosszabbul jönnék ki az egészből. Szóval végül is úgy járok jobban, hogyha válaszolok.~ Arcomon talán megjelent a bizonytalanság, s ezt ő is láthatta, már, hogyha a plafon vagy Zosimos kacsintásai, szemöldök rángatása nem volt érdekesebb nálam. Szóval a némi gondolkodás után elkezdtem mesélni:
- Remélem, amit mondok, azt nem fogja senkinek sem elmondani. Fenyegetőznöm felesleges lenne, így csupán kérni és remélni tudom, hogy titokban fogja tartani. – Választ nem vártam, hiszen hiába való, már döntöttem, hogy elmondom neki. – Már az átalakulásom se tekinthető mindennapinak. A kardomat, azt a piszkavasat el kellett hajítanom, mikor kimondtam a hívását, hogy „Miente, Loki!”, aztán ahogy földet ért pukkanással eltűnt, s helyette megannyi denevér szállt körém, s amolyan burkot vontak körém, és a burok alatt történt az átváltozás. A magasságom és küllemem nem változott. A felsőtestemről eltűntek a ruháim, s szoros gézszerű anyag csavarodott rá. A karmaim megnőttek, s a kisujjaim megkeményedett, s egyetlen karommá alakult. A kalapom és a szemüvegem is eltűnt. – Az említett kiegészítőket a balommal a bal térdemre helyeztem, s így láthatóvá vált a homlokomon lévő maszkdarabom, valamint a vörös szemeim. Miközben a szemüvegemet a kalapra tettem aktiváltam rajta a „Jojo” képességemet. – A maszkom a hajamra húzódott, s mint egy sül tüskéi meredtek az égnek, hátra. Az amúgy sem átlagos méretű szemfogaim úgy másfélszeresére, kétszeresére nőttek. Valamint… – Az arcomra némi keserűség ült ki. – A farkam is visszanőtt, aminek a végén egy bunkó volt, amin rengeteg tüske volt, amik gyenge mérget tartalmaztak. Ezután a denevérek eltávolodtak tőlem pár centire, s kis pukkanásokkal eltűntek. A képességeim… - Itt némi szünetet tartottam. Ami alatt Zosimost a vállamra visszatettem.
- Na végre, hogy elengedtél! Itt kényelmesebb, mint a markodban, vagy a válladon. – Ugrott a bal térdemen lévő kalapomra, s onnan nézte Nataliet.
- Akkor maradj csendben. – Mondtam a chibinek, aztán folytattam a beszámolómat. – Az egyik képességemről, a „Poder de la sangre”-ről akár Szayel-dono feljegyzései között is olvashatott, mivel a képességem egyik korlátját az ő segítségével tudtam megismerni, pontosabban, hogy milyen gyakran tudom újra aktiválni. Ennek a taktikai fontosságáról gondolom, nem kell beszélnem. Szóval ezzel a technikával képes vagyok mindazt rángatni, amin ott van a vérem. – Ekkor a szemüvegemet a bal kezembe rántottam, s feltettem a fejemre. – Ahogy a technika megszűnt a vérem sisteregve eltűnt. A másik képességem, a „Pesadilla” a pusztakezes támadásaim erejét növelte. Ahhoz, hogy használhassam a kisujjamból vált karmaimat a tenyerem azon részébe döftem, ami másik oldalán a csuklóm van. – Közben a kezeimmel imitáltam a mozgást, ahogy Zosimos is, bár ő kicsit parodizálva. – Két ütés erejéig volt alkalmazható a technika, egy-egy ütés mind két kezemmel. Azután hosszabb ideig nem tudom használni a technikát. A technika lényege az volt, hogy azzal a felülettel üssek, ahol a magamon ejtett seb van. Ennek hatására az ütést ért felületben, testrészben belső rezgések keletkeztek, amik izomrángást, repedést, kisebb belső szervkárosodást, vagy akár, hogyha elég jól tudom használni a technikát, s elég erős vagyok, akkor törést, vagy komolyabb belső károkat okozhattak, bár hogyha ugyan oda ütöttem, nagyobb pusztítást voltam képes végezni. Vagyis erősebben hatott a technika. Esetleg más kérdése van? Mármint olyan, ami feltétlen szükséges az erőm pecsétjének helyre, vagyis újra alkotásához?
Vártam a további kérdéseket, vagy azt, hogy elkezdjük azt az edzést, ami segít a zanpakutoum visszakapásában.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Natalie Birodalom - Page 2 Cl0te40550/65000Natalie Birodalom - Page 2 29y5sib  (40550/65000)

Natalie Birodalom - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie Birodalom   Natalie Birodalom - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 10:23 pm

Mi teszi arrancarrá az arrancart?

*Az arrancar beszéde alatt számos más dolog járt a fejemben. Eszembe jut az a beszélgetés is, amit Diegoval folytattam nem is oly' régen. Különös, hogy manapság mennyien keresnek fel ilyen- olyan problémáikkal. Megosztják velem a gondjaikat, valamint azért, hogy megkaphassák..képesek megbízni bennem. Sokszor el tudnék mosolyodni azon, hogy lassan egy hasonló szerepet vehetnék fel, mint Slarin-chan. Viszont Slarin helyére sosem áhítoztam. Számomra nem volt kézen fogható az a státusz, amellyel ő ért. Engem valahogy nem kötnek le a mások utáni feláldozás, vagy hogy családként tekintsek Las Nochesre. Ez a palota nem egy családból áll, hanem csupán egy közösségből. Egy olyan közösségből, amelynek közös céljaik vannak. Ezekből a célokból pedig bőven jutott nekem is a személyesen kívül. Mostanra pedig eljutottam arra a szintre, hogy képes vagyok a morzsákból várat építeni és várakat porrá aszalni. Nem sokat érnék el a féktelen pusztítással, én annál jóval kifinomultabbnak érzem magam. Mosoly kúszik az arcomra, amikor érzékelem, hogy Wollie megfogja a kicsiny chibijét.*
- Hagyhattad volna. Igazán cuki teremtés, szívesen simogattam volna! *_* *Jegyzem meg, míg magyarázatát hallom a resurrecciónjáról. Noha, láthattam szemében a bizonytalanság ugarát, ami meglehetősen szórakoztatónak tűnt. Előre tudom, hogy úgysincs más választása. Vagy képes megbízni bennem, vagy hasonló helyzetben távozik majd, mint amiben jött. Se ő, sem én nem jártunk volna jól ezzel. Ráadásul nem szeretem a gonosz bácsikat, akik képesek megvezetni a segítőkész pillangólányokat! >.> Lassan felülök, hogy a külső imitációikat is végig nézzem, mialatt sikerül egyszer elkuncognom magam. Édesnek tűnő nevetésem néhány pillanatra betölti a teret, aztán pedig felállok.*
- Lássuk csak, akkor! Szeretnéd visszakapni a zanpakutodat, vagy rendelkezni a képességgel mindenképpen? *Teszem fel kérdésem, miután aztán elindulok a kijárat irányába. Ez egy roppantúl olyan dolog, ami egyáltalán nem tartozik a laborra, így aztán jó lesz nekünk Hueco Mundo poros talaja is. Amint pedig kisétáltunk a toronyból, s néhány métert megtettünk, hogy annak takarásában legyünk, felé fordulok.*
- Az arrancarok ressurecciónját én leginkább a shinigamik zanpakutojához hasonlítanám. Azzal a különbséggel pedig feltétlen bírunk, hogy míg a shinigamik tulajdonsága a zanpakutoban bezárva van, mi nekünk a külsőségeinken mutatkozik meg. Míg egy shinigami zanpakuto saját lélekkel bír, addig mi a zanpakutonknak mi vagyunk a lelke. A mi fegyvereink üresek, ugyanakkor nem képesek beleszólni a döntéseinkbe. Éppen ezért mi nem vagyunk képesek csak úgy visszaszerezni az erőnk forrását. Megnyugtatlak arról arrancar, hogy ugyanazzal az erővel már sosem fogsz bírni. Egy okból kifolyólag, hiába is alkotnám meg újra a fegyvered, ha te nem fogsz sohasem úgy kötődni hozzá, mint azelőtt. Átalakítani egy arrancarnak a zanpakutoját viszont cicadolog. Nézd csak meg az espadadat ressurecciónjában. Azt a szigonyszerű fegyvert én alkottam neki. *Sóhajtok egyet, majd lassan megfogalmazódik bennem az is, hogy miképpen fogom elérni az alakváltozását. Ugyanazon teóriákon fogok átmenni, mint amit hallottam a shinigamik zanpakutojának megismeréséről. Sok tanulmányt olvastam már a shinigamikról, s mindegyiknél meg kellett győződnöm arról, hogy vannak a két faj között hasonlóságok. A legnagyobb egy arrancar és egy shinigami között az a kiszakadás. Mind a két faj kiszakadt a körforgásból, még pedig az ellentétes pólusban. Talán lassan itt lenne az ideje, hogy kezemet tegyem egy shinigamira azért, hogy lefuttathassam a megfelelő kutatásokat. Ideje lenne a ködös terepeket végre kitérképezni. Hatásosabban léphetnénk fel a Gotei Juusantai ellen, ha ismernénk magát a shinigami kolóniát. Surprised*
- Tehát itt jön a képben az a kicsiny lény, aki most is a válladon ül. *Mutatok rá a kis chibijére. Bizonyára nem számított rá, hogy felfogom hozni ezt az esetet. Mindenesetre nekem már komplett képem van arról, hogyan segítsek neki újra hasonló erővel bírni.* - Hallottam már olyan arrancarokról, akik képesek voltak egy erős kapocsból megalkotni a saját ressurecciónjukat. Természetesen ez a ti esetetekben lehetetlen. Neutral *Teljesen ellentéteset mondok, mint amire számíthattak. Nem hiába kellett megtudnom, hogy a chibije honnan is van. De mivel nem saját magából olvadt ki, így nem lehet ezt megoldani.* - A lényeg az, hogy két alternatívát tudok. Vagy felülsz a laborasztalomra és hagyod, hogy kísérletezzek rajtad két napig; mialatt megalkotom belőled a saját fegyvered. De megoldhatjuk úgy is, hogy felfalod azt a chibi arrancart, és máris megoldva a probléma. *Drasztikusan állok elé keresztbe vont karokkal, komoly tekintettel. Aztán hirtelen meglágyul a tekintetem.* - Meg még millió megoldásom lenne, de nem tudom mennyire vagy bevállalós. *_* *Jelentem ki végül cuki, csillogó pislogásaim alatt.*

Vissza az elejére Go down
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Natalie Birodalom - Page 2 Cl0te18000/30000Natalie Birodalom - Page 2 29y5sib  (18000/30000)

Natalie Birodalom - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie Birodalom   Natalie Birodalom - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 6:24 am

Helyre tudná állítani a Zanpakutoumat?

Lehet, hogy Primerranak tetszett volna, hogyha Zosimos rá ugrik, de jelenleg én velem foglalkozzon, valamint nem hiszem, hogy jól bírtam volna, hogyha Natalieval ilyen szoros kontaktusba került volna itt előttem.
Mikor mutogattam kényelmes tempóban felült, hogy láthassa azokat. Miután végeztem felállt, s egy kérdést szegezett nekem. Én is felálltam, s kalapomat újra a fejemre téve követtem, miközben egy „Igen.”-nel válaszoltam, követtem az espadat. Zosimos, meg csendben gyönyörködött a nő mozgásában. ~Vajon hova mehetünk?~
Kérdésemre nemsokára meg is jött a válasz, mikor a tornya melletti homokos térre értünk. Itt kis előadást kezdett tartani, hogy ő a ressurrecion a mocskos shinigamik zanpakutoujához hasonlítja, bár a különbségeket is felsorolja. Valamint közli azt, hogy az eddigi erőmmel többé már nem fogok rendelkezni. Erre a chibi felröhögött, én meg magamat szidtam, hogy lehettem ilyen hülye, hogy ahhoz a nyamvadt kulcslyukhoz hozzá érintettem azt a vackot. >.> A bosszúság az arcomra is kiült. Az előadást azzal zárta, hogy az erőt újra alkotni bonyolult dolog, nem úgy, mint alakítani rajta, s példaképpen felhozta az espadam, Thres-espada ressurrecionjában a lándzsaszerű fegyvert. Ezt tudva, hogy ő is rábízta magát a primerara, így nekem sincs okom a kelleténél több bizalmatlanságra Primeraval és módszere ellen. ~Szóval biztosan meg van mindene ahhoz, hogy újra legyen ressurrecionom, bár nem az, ami volt, de remélhetőleg az új is fel fog érni vele.~
Éppen nyitottam volna a számat, hogy megkérdezzem, hogy akkor végülis tényleg megtudja-e csinálni, meg csinálja-e, valamint mennyi idő alatt, mikor ő szolalt meg valamint mutatott Zosimosra, hogy így jön ő a képbe. Zosi kicsit ijedtebb arcot vágott, valamint én is kicsit értetlenebbül néztem, de csak addig, ameddig nem mondta, hogy vannak olyanok, akik valami szoros kapcsolatból csináltak ressurreciont, viszont a következő mondata újra összezavart. Hiszen, hogyha mi nem tartozunk ebbe, akkor miért mondta? Végül elmondta, hogy kettő választást tud mondani, vagy hagyom, hogy kísérletezzen rajtam, vagy felfalom a chibit, s teljesen komoly arccal, összefont karokkal állt előttem. Zosimos erre végképp rémült szemekkel nézet a nőre, s erősen belekapaszkodott a kabátomba. Az ötlete, hogy őt felfaljam, nekem sem tetszett, hiszen ő igazából csupán az egynegyede egy arrancarnak, valamint hogyha felfalom, akkor egy fontos egyezség ellen tennék. Arcomról végleg eltűnt a mosoly, de a zavartság is, helyette a belsőmből előbukkant a gyűlöletes düh arckifejezése. ~Mit képzelsz magadról Nő?! Lehet, hogy espada vagy, lehet, hogy erősebb vagy, de attól még csak egy alacsonyabb rendű, pusztulásra ítélt, megvetendő senki vagy! Hiába a tudásod, hiába az ismeretséged, minden kapcsolat! Te is csak egy nő vagy, aki kéjjel, élvezettel használ ki másokat.~ A pár pillanatt alatt lefutó gondolatmenet alatt a kezeimet akkora erővel szorítottam ökölbe, hogy kisebb robaj is hallatszott, valamint vér buggyant elő belőle. ~Viszont most szerencséd van, mert egyedül nem vagyok képes.~ Szerencsére amilyen gyorsan fellángoltam, olyan gyorsan le is higgadtam. ~Talán hogyha mást falnék fel…~ Arcomra visszaült a mások szerint önelégült, aljas mosolyom.
Valami furcsa lehet most Las Noches, Hueco Mundo levegőjében, mivel mikor megint szóra nyitottam volna a számat, hogy megkérdezzem, hogy más arrancar felfalásával is működne-e? Miután befejezte a számomra egyáltalán nem vonzó, vagy pozitívnak számító pislogásával a mondandóját feltettem a kérdésemet:
- Mivel több okból kifolyólag sincs kedvemre az, hogy ezt a kicsi lényt – Mutatok véres körömmel, kézzel Zosimosra – felfaljam, valamint, már meg ne haragudjon, de a kísérletezés sem hangzik túl jól számomra, ezért az érdekelne, minden tisztelettel, hogyha esetleg valami más arrancart falnék fel, akkor az is segítene nekem, vagy mindenképpen egy mondhatni közelebb álló arrancarra van szükségem? – Mielőtt válaszolhatott volna, még annyit hozzá tettem. – Hogyha nem, akkor csak azon lehetőségek közül választanék, amihez nincs szükség a chibikre.
Zosimos megkönnyebbülten felsóhajtott, mikor, bár nem nyíltan, de Primera tudomására hoztam, hogy nem kívánom felfalni. Miért is tenném, mikor nekem rájuk így van szükségem, ahogy vannak? Ressurrecion nélkül is tudok harcolni, elég erős vagyok, viszont nélkülük nehezebb utam lenne, nehezebb, mintha nem tudok ressurreciont használni.
Reméltem nem csak a kétnapos kísérletezés marad számomra, illetve, hogy az lesz a legrosszabb, bár ez utóbbira inkább volt kevés esély, minthogy ne legyen más is azon kívül.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Natalie Birodalom - Page 2 Cl0te40550/65000Natalie Birodalom - Page 2 29y5sib  (40550/65000)

Natalie Birodalom - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie Birodalom   Natalie Birodalom - Page 2 EmptyKedd Okt. 23, 2012 9:22 pm

Mi teszi arrancarrá az arrancart?


*Az előttem levő arrancar kicsit problémásabbnak tűnik az eddigiektől eltérően. Habár megtudom tenni, amire kér, de mindenképpen a változás szele áll előtte. Az eredeti resurrección visszaállítása bonyolult feladat; ilyenekre pedig most igazán nem érek rá a kutatásaim mellett. De ő mindenképpen rögtön akar változást, így úgy néz ki, hogy el kell vinnem valahová. Ebben nem lesz semmi kutatás, hanem egyszerű természetes folyamat. Vagy legalább is részben. Nem is értem, hogy eddig neki nem jutott eszébe. Tökéletes visszaállítás, amire mindannyian képesek vagyunk, csak éppen kevesen használják ezt. Így aztán kénytelen leszek valamivel motiválni, hogy magának az arrancarnak is eszébe jusson ez a folyamat.*
- Akkor ideje indulnunk Wollie. Előre leszögezem, hogy minden tett, vagy tétlenség a visszaállításodért van. Már ha egyáltalán túléled a mi kis kalandunkat. *Biztatóan mosolyodom el, mindennek meg lehet a kockázata. Én ezt helyette nem vállalhatom fel, de Rävnak sem fogok elszámolni azzal, ha a fracciónja nem tudott megfelelően megerősödni ahhoz, hogy újra elő tudja hívni a zanpakutoját. Megnyitom a tornyom kijáratát miután egy sötét köpenyt húzok magamra. Hueco Mundo sivatagos pora ellen néha nem árt védekezni, így neki is adok egyet. Szimpla köpenyek ezek, ami majd segít a közlekedésben. Intek neki, hogy kövessen; igyekszek egy követhető sonido tempót felvenni. Nekem igazán lassú az egész, de megígértem neki, hogy segítek. Talán egy órányi haladás után meg is érkezünk a hollow erdő, azaz a Gilian barlang bejáratához. Kisebb szellő csaphat meg minket, valamint a bentról kihallatszó sikolyok tömege. Éhes lidércek ezrei koncentrálódik ide, éppen ezért olyan veszélyes egyedül mászkálnia valakinek, aki nem rendelkezik elegendő erővel.*
- Maradj mellettem! *Utasítom, s elindulok a bejárat felé. A benti sötétből piros szempárok rajzolódnak ki; mérges szemüket ránk szegezik, de a legtöbbet egy egyszerű barával hatástalanítom. Lélekenergiám okán pedig szabad utat nyerünk a darázsfészekben. Wollie viszont, ha távolabb kerül tőlem, könnyen lehet, hogy megpróbálják felfalni. Az itt lévő, öntudatlan létformák két dolgot ismernek fel igazán: az éhséget, és azt, ha valakivel nem érdemes próbálkozni. Több értelemre nem is lennének képesek azon kínok után, amit átélhettek mióta itt élnek. Túlélés az életük, s az fog győzni, aki több mocskos lelket zabál fel. Mikor megérkezünk egy üresnek tűnő, fekete vájathoz; megállítom az arrancart és szembe fordulok fele.*
- Na, itt körülöttünk kb. száz Gillian is megtalálható. *Világosítom fel, de lehetséges, hogy a leselkedő veszélyek már neki is feltűntek. Most az én dolgom az lesz, hogy megadjam neki a környezetet arra, hogy visszabillenjen, lebutítsam még tojás létére. Hiszen egyszer, adjuchasként, mielőtt találkozhatott volna a hougyukuval, neki is a túlélésért kellett küzdenie. Az új létforma felvételéhez pedig elengedhetetlen volt az ösztönök megőrzése. A túlélés hajtotta leginkább, mindegy milyen aspektusban. Észrevétlenül rontok neki az arrancarnak, kezemet pedig éles késként vájom bele gyomrába. Ahogyan a sziklafalnak csapódik majd ezt követően, úgy tör ki vére ajkain át. Elégedetten sétálok közelebb hozzá.*
- Arrancar vagy, egy lidérc létforma. Ha élni akarsz, enned kell. Az erőd a táplálkozásban van. Minél több és finomabb lelket fogyasztasz, annál életerősebb leszel. Ezek az ösztönök vezettek ahhoz, hogy arrancar lehess. Most viszont besétáltál velem a darázsfészekbe, megbíztál bennem; életed legnagyobb hibáját követted el. Válaszút elé kényszerítelek. *Hirtelen elzárom a lélkenergiámat, ami által a minket védő gátak eloszlanak. Wollie ingadozó lélekenergiája vonzó értékű lesz a Gillianok számára; remek táplálékként fog szolgálni ahhoz, hogy ma egy új adjuchas szülessen.*
- Ha gyógyulni akarsz, enned kell. Ahhoz, hogy enni tudj, ölnöd kell. A kardod nélkül gyenge vagy ahhoz, hogy legyőzz több ezer lélekből felépülő Gillian csapatot. Fel kell ébresztened a benned rejlő ösztönöket, s akkor majd kardod minden elfogyasztott lélek után újra regenerálódik majd. Az eddig ismert legnehezebb feladat az, amit most neked adok. Az életed múlik azon, hogy megszerezd a resurrecciónod. Az imént egy fontos pontodat semmisítettem meg, alig egy órád maradt a morzsolódáshoz. Ennyi időd lesz arra, hogy sikerrel járj el. Ha nem sikerül meghalsz, s életed eddigi munkája semmivé foszlik. Figyelemmel fogom követni lelked edzését, s garantálom, hogyha sikerrel jársz..fel fogod kelteni a figyelmemet. Talán akkor majd tanítok neked mást is az arrancarok resurrecciónjáról. De most megmutatom neked hogyan szerezheted vissza. Remélhetőleg leszűröd a megfelelő tapasztalatokat ebből a tanításból. Ha idő előtt nem jössz rá; az esetben sajnálni fogom a rád pazarolt időmet. Remélhetőleg időben rá jössz fajunk közt megtalálható különbségekre. Mindent fel lehet használni az előnyünkre, látni akarom, hogyan küzdesz a túlélésért. *Távolodom el az egyik sziklaperemre, hogy leüljek. Onnan fogom kémlelni a tanítása sikerességét. Talán kicsit kemény edzés ez neki, de ilyen esetekben úgysem fogok különbséget tenni más és az én fracciónjaim közt. Tudományosan számomra is új ismeretekkel fog ez szolgálni, addig is kiélvezem az alsóbb rendű hollowok érdeklődését személyem iránt.*

Vissza az elejére Go down
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Natalie Birodalom - Page 2 Cl0te18000/30000Natalie Birodalom - Page 2 29y5sib  (18000/30000)

Natalie Birodalom - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie Birodalom   Natalie Birodalom - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 6:40 am

Helyre tudná állítani a Zanpakutomat?


Hát megtörtént az út kiválasztása. Lehet, hogy bele kellett volna mennem a kísérletezgetésbe, de az is lehet, hogy így jártam a legjobban.
- Zosimos! Te most menj haza! – Szólítottam fel ellentmondást nem tűrve. A halállal könnyebb lesz úgy szembenéznem, hogyha ez a kis chibi nincs velem. A szobámban biztonságban tudhatom, így egyáltalán nem kell aggódnom érte. A köpenyt elfogadtam, s magamra csavarva igyekeztem tartani a sonido tempóját. Minden bizonnyal csak én miattam haladt ilyen lassan, hiszen ez közel sem volt olyan tempó, mint amit Thres espada mutatott.
Hosszú idő telt el ezzel a tempóval való haladásunk alatt. A kastély csupán egy homokvárnak tűnt, oly távolra eljöttünk. A környezet ismerős volt, távoli emlék foszlány volt az egész. Tudtam, hogy most újra itt vagyok. Egy barlangnál voltunk, ahonnan ismerős szimfónia hallatszódott ki. ~Oh, hát persze! Mily régen is volt, hogy itt jártam.~ Mosolyom szélesebbre húzódott, ahogy felismertem a helyet. ~Ahhoz, hogy a halállal újra szembesülhessek, tökéletes hely ez.~ Mikor utoljára láttam a barlangot, akkor még nem voltam arrancar. Fiatal vagyok, talán pimaszul fiatal, de mégis nosztalgikushatással van rám a hely. Egy teljesen épeszű… Vagyis, egy épeszűnek mondható hollow, arrancar félne itt, talán rettegne, de engem egyáltalán nem rémiszt a hely, csupán tisztában vagyok azzal, hogy „Sok lúd disznót győz.”. Így Primera közelében lépkedtem. A szimfónia, ami kísért minket talán megrészegített, mivel alig tettünk meg pár lépést a barlangban azon kezdtem gondolkozni, hogy Nataliet fel kellene falnom. ~Elég lenne egy váratlan lökés, aztán csak félre kellene húzódnom, s megvárnom, hogy ezek a férgek legyengítsék, aztán már végezni is tudnék vele.~ Karom már el is helyezkedett, az izmaim már meg is feszültek csupán még egy lépést kellett volna tennem, de megállt. ~Talán megérezte, hogy akarok valamit?~
Csupán a szavaira eszméltem rá, s éreztem meg az alacsonyrendű menos-okat. Majd olyan sűrűn voltak, mint a sivatag homok szemei. Viszont alig, hogy megéreztem őket a hierrom áttört, a gyomrom megsemmisült, látásom elhomályosult, a hátammal megtörtem a falat. ~Vér. Vér ízt érzek a számban… Natalie, te nő…~ A kalapom messze lerepült a fejemről, mikor a falnak csapódtam. A szavai kegyetlenek voltak, de arcomról a mosoly nem tűnt el.
- Natalie, én nem benned bíztam meg, hanem Primeraban! Ő most megadta, amire szükségem van, bár ehhez egy nő kellett. – Motyogtam lassan, vontatottan miközben hallgattam.
- Meglesz, újra meglesz! – Jelentettem ki fennhangon, s utána megjátszott akadozó kézmozdulattal a szemüveget is levettem, aztán mintha véletlen lenne leejtettem, miközben próbáltam a kabátom egyik zsebébe elrakni. Ott csupán én voltam, az ingadozó reiatsum, valamint sok, éhes hollow. ~Valaha ezt az ingadozást meg kellett játszanom…~ Mintha összerogynék a fal tövébe kuporodtam. Kívülről tényleg csupán annyi látszódott, hogy magatehetetlenül kuporognék ott, viszont igazából a jobb lábamat, akár egy rugót magam alá feszítettem, hogy egy kedvező pillanatban kilőhessek a célpontom felé. Az ilyesfajta taktika az ostobább, valamint az óvatlan ellenfelekkel szemben tökéletes. Csupán a Primera az a hollow, aki ellen talán nem működne, viszont őtőle most nem kell tartanom.
Szemem lehunytam, és vártam. Vártam, hogy a legostobább, vagy a legvakmerőbb a közelembe jöjjön, hogy megpróbáljon felfalni. Már megtanultam, hogy a szemeimet nem szabad hamar felfednem az áldozat előtt, valamint a csukott szemű préda szintén vonzóbb. Tökéletes célpont voltam, és számomra a hely tökéletes vadászmező volt, hiszen alig egy perc után egy cero csapódott be mellém. Igen, egy gillian tudatta a mihasznákkal, hogy az ő prédája vagyok. Éreztem, ahogy egyre-egyre közelebb lépked. ~Csupán még egy lépés. Igen, most!~ Minthogyha ágyúból lőttek volna ki száguldottam az ostoba, fekete óriás felé. Ceroval próbált volna elintézni, de lassú volt. Ostoba és még lassú is. Viszont én is hibáztam. Túl nagy erővel csapódtam neki, vagyis inkább az, hogy neki csapódtam, volt a hibám. Elég lett volna csak rá ugranom, de mikor ugrottam Natalie-tól kapott sérülésem megsajgott, és így nem a tervezett, kívánt, megfelelő szögben értem el a lidércet. Ebből kifolyólag csupán jó, hogyha a negyedét befalhattam, mielőtt végleg eltűnt.
~Ez így kevés, ennem kell még!~ Nyertem vissza valamennyit az elvesztett erőmből, valamint talán a regenerálódásom is megkezdődhetett, de kevés volt, ez még kevés volt. Viszont nem volt időm ezeken tanakodni, mivel megkezdődött a tánc. Az eddigiek csupán a prológus volt. Most eljött az ideje a cselekményre. Messze a fejem felett vörös gömbök jelentek meg, lidércek kiáltottak, a gillian had, meg a többi mihaszna hordája megkezdte a támadást. Én, a sérült 44. arrancar, Thres fraccionja a mihasznák hatalmas hordája ellen.
- Buenos Noches, Muerte! – Vigyorodtam el, ahogy köszöntöttem a mihasznákat. Egy ugrással elértem a legalacsonyabban szálló lidércet, a Jojo technikámmal felvettem vele a „kapcsolatot”, vagyis csupán a testével. Következő ugrás után egy másik hátán voltam, s a jojo kapcsolattal a közelemben lévő gillian szája előtt vöröslő gömbbe hajítottam a hollow-t, minek következtében a cero ott robbant fel a szájában.
Újra ehettem pár falatot. Meg állni nem állhattam meg, hiszen majd száz szájból viharzottak elő a cerok, vagy száz irányból érkeztek folyamatosan a támadások.
Ziháltam, bár ettem, gyógyulni nem gyógyultam, erőm lassan fogytán, a mihasznák, mintha egyre többen lennének, ahogy a sérüléseim is szaporodnak. Bár a legtöbb támadások nem hatol át a bőrömön, de az ingadozó lélekenergiám, valamint a jelenlegi alacsony kontrollom az erőm felett sebezhetővé tett. ~Már alig van időm, nem hallhatok meg, nekem kell ölnöm, és nem engem!~ Újra a földön voltam, összeszedtem az erőmet, s egy Otokifukut, vagyis bénító hanghullámot ordítottam az előttem álló pondrókra. A bénultságukat kihasználva rontottam közéjük, s ott kezdtem gyorsan falni a lidérceket. Nem volt sok időm, de elegendő volt arra, hogy összeszedjem magam.
Nem sokkal később már a resurreccionom parancsát kiáltottam:
- Muere, Ángel del Infierno! (Szenvedj, Pokolangyala!) – A kezemből eltűnt a behemotra hasonlító karabély, csupán annyi a különbség, hogy a tölténytárja egy 7 töltényes forgó tár. Az adjucans korabeli alakom, negyed részt visszanyertem: bőröm homok színű, a maszkom piszkos fehér színű lett, felső testemről a ruhám eltűnt, a maszkom pikkelyszerűen befedte az egész hátam, valamint a vállaim. Mind kettő szemem sarkából lehúzódott egy vörös csík az arcom közepéig, viszont a jobb szemem sarkából húzódó vörös csík tovább nyúlt az államig. Valamint egy 4 méter hosszú, lassan vékonyodó farok nőt ki a farcsontomból, szintén homok színben. A szemfogaim a kétszeresükre nőttek, valamint a többi fogam is hegyesebbé vált. Sérüléseim mind begyógyult, valamint az átváltozás okozta vad lélekenergia áramlás a közelemben lévő összes féreg pondrót megölte, így csupán a gillianok maradtak körülöttem. Az egyik felé rugaszkodtam el, hogy egyetlen egy, a fejére mért ütéssel megöljem. Miután végeztem azzal a giliannal resurreccionomat visszahívtam, s amennyire tudtam elrejtettem a lélekenergiámat, valamint mielőtt még talajt értem volna aktiváltam a Sombra engańosa technikát, s ezzel és a visszafojtott lélekenergiámmal odamentem Primera-hoz, aki biztosan mind végig látott, vagy legalább érzékelt.
- Köszönöm, hogy segített visszaszerezni az erőmet. Ezért cserébe elárulok valamit, egy mondhatni pletykát. Van egy arrancar, a neve valami Walter C. Dornez, azt tervezi, hogy Seth uralmát megdönti. Állítólag a teljes espadat is le akarja váltani, s ezt a fraccionok elcsábításával akarja megoldani. Ez hülyeségnek hangzik, tudom. Viszont állítólag olyan érveket tud felhozni, aminek senki se tud ellenállni. Szóval én már szóltam, magán a döntés, Primera, hogy hisz nekem, vagy sem. – Az espadanal már láthatóan álltam ott. Nem csak a resurreccionom változott meg, hanem egy kicsit az én kinézetem is. Valamivel magasabb lettem, valamint a jobb szemem sarkától az arcom közepéig egy vörös csík húzódott. Valamint valahogy kényelmesebben éreztem magam a bőrömben.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Natalie Birodalom - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie Birodalom   Natalie Birodalom - Page 2 EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:18 am

Üdv!

Natalie-chan értesített, hogy ez itt bizony egy edzés volt. Wolloh, 500 LP-t kapsz a teljesítményedért, az ebből származó pontot resurrecciónra kell tenned. Natalie, számodra pedig megítélek egy sikeres edzést. Ha nem tévedek, ez az első, ha nem akkor értesíts PÜ-ben, hogy melyik volt a másik.

LEZÁROM az edzést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Natalie Birodalom - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie Birodalom   Natalie Birodalom - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Natalie Birodalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Las Noches ::   :: Espadák tornyai-