-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Teshigawara Shinobu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Teshigawara Shinobu
Fullbringer
Fullbringer
Teshigawara Shinobu

nő
Virgo Horse
Hozzászólások száma : 15
Age : 33
Tartózkodási hely : Emberek Világa
Registration date : 2012. Mar. 24.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Tanár/Genetikus/Technopata
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Teshigawara Shinobu Cl0te8000/15000Teshigawara Shinobu 29y5sib  (8000/15000)

Teshigawara Shinobu _
TémanyitásTárgy: Teshigawara Shinobu   Teshigawara Shinobu EmptySzomb. Márc. 24, 2012 5:08 am

Spoiler:
Jelszó: eiaaa iou

~ Adatlap

Név: Teshigawara Shinobu
Becenevek: Shino, Bushi (édesapja szólítja így);
Nem:
Kaszt: Fullbringer
Szül. ideje: 1990. szeptember 10
Kor: 22 év

~ Előtörténet

E.M.I.L.Y system on-line
Run memory program…

Egész pontosan 1990 szeptember tizedikén, hajnali hat óra, négy perc és kilenc másodperckor jöttem a világra. Sajnálatos módon édesanyám belehalt a szülésbe, így édesapámra maradt a felnevelésem. És habár az orvosok azt mondták, hogy egészséges és átlagos gyerek vagyok, ez nem éppenséggel volt igaz. Már újszülöttként is élvezettel beszélgettem az inkubátoromat vezérlő számítógéppel, habár erről az orvosoknak tudomásuk sem volt.
Mivel az édesapám rendőr volt, ezért sokszor volt olyan alkalom, hogy szinte egyedül maradtam otthon. Nem voltam az a nagyon rossz kislány, aki mindenfelé mászkált és tönkretett mindent, így a bébiszitternek könnyű dolga volt velem. Főleg, mivel leginkább csak a technikai eszközök körül tudtam lefoglalni magam, illetve velük. Legjobb barátommá mégis édesapám egyik csipogója vált és első dolgom volt elnevezni.
- Emily? – lepődött meg édesapám, de ugyanakkor kedves és boldogsággal teli mosoly jelent meg az arcán.
- Igen, Emily. Ő is azt mondta, hogy tetszik neki ez a név. – válaszoltam nagy beleéléssel és izgalommal.
- Rendben, akkor Emily ezen túl a tiéd, jó? – simogatta meg a fejemet. A hatalmas kezével szinte el is tudott volna bújtatni a világ elől. – De cserébe meg kell ígérj nekem valamit.
- Tényleg? – szemeim elkerekedtek és egy pillanatra azt sem tudtam, hogy ez a valóság vagy sem, viszont az, hogy meg kell ígérjek valamit, máris visszarántott a realitásba. Micsodát?
- Holnaptól kezdődően szeretném, ha harcművészetet tanulnál nálam. Elfogadható feltétel, nem? – a feltétel nagyon is elgondolkodtató volt számomra. Tudtam, hogy édesapám számára mennyire fontosak is a harcművészetek, hisz sokat mesélt nekem, hogy milyen helyeken járt és miket tanult és sokszor meg is mutatta őket én pedig élveztem. Bizonyára ez lehet az oka annak, hogy most szeretne tanítani nekem párat, hisz látta hogy szeretem. Ugyanakkor, mint dojo vezető, hisz másodállásban egy általa létrehozott dojoban tanító, ahol mindenféle harcművészetet tanít.
- Rendben van. – egyeztem bele, hisz nagyon nyomós ok volt az, hogy cserébe megkaphatom Emilyt.
- Akkor holnap reggel kezdünk, Bushi. – Kaptam ismét egy simogatást a fejemre, majd illedelmesen meghajoltam és elmentem játszani az új legjobb barátommal.
Másnap ahogy az mondva volt édesapám elkezdte az oktatásomat a harcművészetekre. Mialatt az apám pusztakezes harcra tanított, addig én napról napra kezdtem észrevenni, hogy mi is az, amit eddig gondolkodás nélkül csináltam. Észrevettem, hogy rendelkezem egy olyan képességgel, amivel más nem. Képes voltam és vagyok, mentális kapcsolatot létesíteni számítógépekkel és elektronikai eszközökkel, valamint parancsokat és utasításokat is adhatok nekik. Így történt az is, hogy szépen lassan Emily az egyszerű csipogóból egy, az alkaromra felszerelhető és csak az én DNS-emre funkcionáló személyi számítógép lett. Hogy hogy voltam képes ezt megalkotni? Roppant egyszerűen. Tanulással. Fotografikus memóriámnak és technopatikus képességeimnek köszönhetően rengeteget olvastam és tanultam. Persze nem csak a tudomány és a technika volt az, amivel kapcsolatban tanultam. Idővel, mikor annyit cseperedtem az én tisztem volt ellátni a ház rendben tartását és a háziasszony szerepét. Megtanultam főzni és mindent, amire szükségem volt. Persze ebben sokat segítettek a szomszédok is, hisz egy dolog olvasni és megjegyezni valamit és egy másik azt gyakorlatban is használni. Bár eleinte nem voltam épp egy konyhatündér, de lassan belejöttem a dologba és miután édesapám azt is közölte velem, hogy messze túlszárnyaltam édesanyám főzési tehetségét, pedig azt hitte, hogy az lehetetlen, akkor végtelenül örültem ezeknek a szavaknak.
Az iskolát már tizenhat évesen sikeresen elvégeztem. Az én memóriámmal és intelligenciámmal ez nem volt nehéz. Ezután viszont az egyetemi évek következtek, amiket Tokióban töltöttem. Genetikát, orvostudományt és mérnökit tanultam. Ezek voltak amik érdekeltek A mérnöki a képességeim miatt, a genetika azért, hogy mindent megtudjak a fullbringerekről, mert hogy közben kiderítette, hogy én ezen emberek közé tartozom, valamint az esperekről. Az orvostudományt azért kezdtem el tanulni, hogy szükség esetén, vagy későbbi kutatásaimba fel tudjam használni. A célom az volt, hogy mindent megtudjak a különleges képességű emberekről és, hogy képességeimmel és tudásommal jobb és könnyebb életet tudjak teremteni nekik.
Egyetemi éveim alatt született meg Nick. Legelőször azért szándékoztam létrehozni őt, mivel Emily nagyon magányosnak érezte magát. Szerette volna, ha lett volna valaki, akivel képes kommunikálni akkor is, mikor én tanulok vagy valami. Így született meg a mobiltelefonomból egy Nick nevű kis gép, Emily legnagyobb örömére.
Végül befejeztem az egyetemet és úgy döntöttem, hogy visszatérek a szülővárosomban, hisz a felmérések alapján az volt az a város, ahol a legnagyobb volt a szellemi lények, valamint a különleges képességgel rendelkező emberek száma. Mondanom sem kell, hogy ennek édesapám örül a legjobban. Egyelőre pedig főállásban a Karakura High Schoolban vállaltam munkát, mint informatika tanár, valamint rendszergazda. Másodállásban pedig édesapám mellett váltam oktatóvá a dojoban, aminek következtében édesapám egy törrel is megajándékozott. Azt mondta, hogy családi örökség és azért adja nekem, hogy minden körülmény között képes legyek megvédeni magam.. Persze ezen kívül még a háziasszony szerepét is ismételten én töltöttem be a családban, de ennek örültem, hisz tudtam, hogy legalább az édesapám számíthat rám, ilyen téren is.

Memory program…. closed.
E.M.I.L.Y system off-line

~ Kinézet

Shinobu egy 161 centiméter magas lány. Rövid kissé ezüstös árnyalatú fehér haja van. Külalakját ítélve pedig a nőies jegyek is elég jól látszanak, az átlagosnál kicsivel nagyobb mellméret, a kerek fenék, és a karcsú alak is ezt tanúsítja. Öltözékedében általában egy ujjatlan és combközépig érő fehér ruhát visel aminek. Kezein és lábain általában fehér kötés található, melynek szerepe a közelharchoz köthető. Ugyanakkor még általában egy lila sálat is hord, egy szintén lila hárászkendőhöz hasonló ruhadarabot, amely úgy néz ki, mintha négy virágszirom lenne, valamint mindezen egy fehér vagy szürke csuklyás köpenyt, aminek hatására gyakran nem lehet eldönteni, hogy melyik nemhez tartozik valójában. Ugyanakkor elengedhetetlen még az oldalára erősített kis tőr, valamint a kezén található kis, miniatűr számítógépként funkcionáló szerkezet is.

~ Jellem

Ránézésből csendes, konzervatív és visszahúzódó lánynak látszik, ez persze csak egy része az igazságnak, hisz ezek a jellemzők csupán akkor érvényesek, mikor emberek társaságában van. Mindössze két olyan dolog van, amiről úgy véli, hogy érdemes emberként foglalkozni velük. Az egyik az édesapja, a másik pedig a gépezetek. Technopataként sokkalta jobb kapcsolatban van a számítógépekkel, gépezetekkel, egyszerűbb robotikus funkciókkal rendelkező játékokkal, mint a normális emberekkel, sőt, mindeniket úgy kezeli, mintha normális élő és érző lények lennének.
Természetesen ettől függetlenül mindenre képes, amire egy normális emberi lény, valamint, mivel édesanyja meghalt ezért ő látja el a „háziasszony” szerepeket is. Rendkívül jól és ügyesen főz, viszont csak két embernek. Saját magának és édesapjának. Mindenki másnak szinte hetetlen ételeket képes készíteni.
Mindezek mellett rendkívüli intelligenciával és emlékezési képességekkel rendelkezik. Fotografikus memóriája van, melynek köszönhetően bármit vissza tud mondani szóról szóra, ami olvasott vagy látott. (ez nem jelenti azt, hogy ha látta, ahogy egy kaszkadőr végrehajt egy mutatványt, azt képes ő is megtenni, csupán leírni képes azt szavakban). Ennek köszönhetően rendkívüli a tanulási képessége is, már ami elméleti dolgokat illeti. Ugyanakkor technopatikus képességeinek köszönhetően számítógépek vagy elektronikai szerkezetek feltöréséhez és irányításához rendkívüli hozzáértése és érzéke van.
Az egyik legnagyobb erőssége az intelligenciáján és a technológia irányításán kívül a pusztakezes harcban való erőssége és tehetsége. Kiskorától kezdve rendszeresen edzett édesapja mellett és ennek köszönhetően vált ügyes és képzett pusztakezes harcossá. Szinte minden olyan hadművészetet ismer, mint amit az édesapja, viszont még így is van bőven, amit tanulnia kell. Fegyverhasználatban csupán a tőröket képes használni és pár egyszerűbb közelharci fegyvert.
Jellemtét ítélve még egy fontos dolognak számít az arcmimikájának szinte teljes hiánya, illetve használaton kívülisége. Ebből kifolyólag semmiféle érzelem nem látszik meg az arcán, még nagyon extrém esetekben sem (pl. sírás közben a könnyei folynak, de az arcán továbbra is a közömbösség látható).

~ Fullbring

Név: Technopathy
Típusa: Manipulátor
Fókusz tárgya: Emily
Képességek: A képességeinek lényege, hogy képes az elektronikus tárgyakkal mentális kapcsolatot létrehozni, valamint irányítani azokat, illetve telepatikus úton parancsokat adni (pl. hogy szerelje össze magát). Kezdésként ehhez mindenképpen szükséges a fizikai kontaktus, ergo meg kell érintenie a szerkezetet amivel beszélni szeretne, illetve aminek ki akarja adni a parancsot, hogy szerelje össze magát. Ezt, 10 pontos fullbring képességnél, már érintés nélkül telepatikus úton is képes végrehajtani, természetesen a tárgy vagy gépezet nem lehet 25 méteres távolságon kívül.

Technoarmor: A képességének ezt a „változatát” csupán kiteljesedett fullbring után lesz képes alkalmazni, aminek következtében bőrét egy vékony, nantikus robotokból álló „második bőrréteg” vonja be. Ennek hatására ütései és rúgásai is erősebbek lesznek, valamint eddigi képességeit is felerősödnek. Képes lesz egyszerre akár több gépezetet is irányítani, ha azok 50-60 méteres távolságban vannak. Ugyanakkor ez a „páncélzat” képes megjavítani magát, viszont a használóját nem képes meggyógyítani.

!Ugyanakkor nem képes olyan szerkezeteket irányítani, amiben nincs elektronikus, vagy mágneses alkatrész.!



~ Szeret-nem szeret

+ Édesapját;
+ Gépeket;
+ Pusztakezes harcot;
+ Főzni;
+ Tanulni, dolgozni valamin;
- Emberek (a közelségüket);
- Ha valaki valamilyen gépet bánt (ők is éreznek  );
- Főzni másoknak;
- Semmittevést;
- Olyan helyeket ahol nincs technológia;


~ Felszerelés(ek)

- Emily: Emily egy Shinobu bal alkarjára felerősíthető szerkezet, ami csak a használó DNS-ére reagálva lép működésbe. Adattárolásra, adatok elemzésére és más gépekkel való kapcsolatteremtésre szolgál. Ugyanakkor ez a lány képességeinek a fókusztárgya.

- Headset (Nick): Alapállapotba és aktíválás nélkül egy egyszerű fülhallgatónak tűnik Shinobu jobb fülében. Az aktiválást követően egy mikrofon rész, valamint egy fél szemüveghez hasonlító rész is képződik rajta. Ennek leginkább az adatszerzés, analizálás, valamint telekommunikációs szerepe van. A neve az angol „Nickname” első feléből származik.

- Tőr;
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Teshigawara Shinobu _
TémanyitásTárgy: Re: Teshigawara Shinobu   Teshigawara Shinobu EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:44 am

Üdv!

A fullbringerségedről talán egy félmondatos említésen kívül többet is mondhattál volna, de ettől függetlenül azt hiszem mindent érintettél az előtörténetedben, amit kell, így ELFOGADOM azt.

Szint: 1.
Lélekenergia: 5000 LP
Kezdőtőke: 4000 ryou

Képzettségeid:
- Fegyveres harc
- Pusztakezes harc
- Lélekmanipulálás
- Bringer Light
- Fullbring
5 pontot kapsz az LP-d nyomán a Fullbringedre és további 15 pontot oszthatsz el a képzettségeid között. Részletekért ide kattints.

Mihelyst elkészítetted az adatlapod és bejelentetted a pontelosztásod (topik), hozzákezdhetsz a játékhoz. Jó szórakozást és sok sikert a karaktered kijátszásához!
Vissza az elejére Go down
 

Teshigawara Shinobu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Fullbringer (engedély szükséges)-