-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Library

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Filius Nocturn
Különleges karakter
Különleges karakter
Filius Nocturn

Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2011. Oct. 14.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Urahara vegyesbolt tulajdonosa
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Library Cl0te7000/15000Library 29y5sib  (7000/15000)

Library _
TémanyitásTárgy: Library   Library EmptySzer. Márc. 07, 2012 7:57 am

Library 9to9yw
Insignis Reliquia szívében rejlő ominózus méreteket felvevő könyvtár. Könyvtár s egyben ereklyetár is, amely számos könyvnek, történelmi levélnek, tekercsnek..stb. adott otthont. Egyedülálló az összefüggő szervezet rendszerében. Az összes kirendeltség közül a legnagyobb méreteket vette fel, s a legapróbb információkra való utalás is szerezhető benne. Könyvespolcok sorozata, végeláthatatlannak tűnő magaslatokig nyúló könyverdő. A könyvtár központjában egy idős mágus is dolgozik, ha bárkinek bármi segítségre lenne szüksége. Asztalok, székek sok helyen fellelhetőek, de leginkább a kölcsönzésre kiépített rendszer. A rendszert magát egy mágia és ahhoz tartozó őrség tartja fent. Létezik egy elzárt része is hátul, de oda csak a circulus tagjai tehetik be lábukat. Különlegessége az egész teremnek, hogy a mágikus fények csupán az íróasztalokat, s könyvespolcokat világítják meg; a terem többi felében félhomály vagy sötétség uralkodik.
Vissza az elejére Go down
Filius Nocturn
Különleges karakter
Különleges karakter
Filius Nocturn

Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2011. Oct. 14.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Urahara vegyesbolt tulajdonosa
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Library Cl0te7000/15000Library 29y5sib  (7000/15000)

Library _
TémanyitásTárgy: Re: Library   Library EmptyVas. Jún. 03, 2012 5:36 pm

Játék a mágussal - Theltas visszatér


Voltál már szorult helyzetben? Félted már a halált olyannyira, hogy tudd, nem éled meg a holnapot? Most érezheted az Insignis Reliquaban leledző látens rettegést. Senki nem beszél róla, senki nem tudja elmondani. Itt van valaki, - akinek ha árnyéka reád vetül - életed két párhuzamában érezheted magad. Vagy a világ legszerencsésebbike leszel, vagy a megkínzott. Egy bizonyos, eme árnyéktól mindenki tart. E árnyéknak jelenlétét senki nem tudja, csupán sejtheti. Itt az úr, itt a kalandor. Szemei élesen szúrják fúrják az épület szegleteit; megborzongat mindenkit, ki mellett érzékelhetetlenül elhalad. Ám egy másik idős mágus most is éber. A könyvtár vég elláthatatlan sorai között fordul meg, hogy üdvözölje hajdani, létező cinkosát:
- Üdvözöllek itthon, Theltas Nocturn! - Vénséges hangján üdvözli a borzongást, ámbár az percekig nem válaszol neki. Egy-két könyv lehull ugyan a polcokról, de még Malazaar számára is nehezen akarja magát megmutatni. S míg az idős mágusnak is várnia kell, addig odakint a Circulus tagjai érezhetik a könyvtár felől jövő zavaros mágus kisugárzásokat. Noha nem Theltasét, Malazaar az, aki bizonytalan. Most, hogy mindenki a szervezetben van; most, hogy senki sem számítana rá. Egy év után itt a rettegés, a halál félelemre okot adó személy. Alakja ködszerűen kezd el élesedni, míg aztán egy hosszú fekete köpenyes alak ki nem rajzolódik. Vonásai szinte az utolsó cseppig sarjáé, csupán az Ő szemei jóval erőteljesebbek; jóval félelmetesebbek.
- Mágikus abstract köpeny, Malazaar. - Mihelyst érzékeli a mágus bizonytalanságát, rögvest megmagyarázza kételyeit. Bizony, ez volna az ő egy régebbi találmánya. A világ leghírhedtebb tárgymágusának pedig nem okoz gondot olyan köpenyt készíteni, ami bár bonyolult, mégis kissé hajaz egyik elődére a piwafwi utánzatára. Lehajtja fejéről a fedést, így derékig érő haja elegánsan omlik hátára. Méltóságteljesen fonja össze varázsgyűrűkkel fedett ujjait, és érzelem mentesen tornyosul Malazaar fölé magasságával. Szinte fullasztó jellegű ez a romlás. Akik pedig éppen most jelennek meg a teremben, tanúi lehetnek egy érdekes szituációnak nem sokára. Theltas némileg előlép.
- Az Insignis Reliquia circulusa egy játékba nevezett, melynek neve: Keresd a mágust. A cél volna Sortilegus Execratus Filius A Nocturn, azaz Nocturn fiam megtalálása. - Lila fény materializálódik egy pillanatra a kezében, amiben láthatóvá válik a mágus messzi földi jelenléte egy pillanatra. Miután a fény kialszik, két rubint kő jelenik meg Theltas kezében.
- A jutalom két mágikus távollátó kő. Funkciója, hogy elrejted az egyiket bárhol és a másikon keresztül láthatod akárhonnan az ott történteket. - Hideg áztatta hangján egy röpke bemutatót tart a tudatlanok felé, akik mit sem sejtve elindulnak fejetlenül a világba. Ám a történetnek itt még nincs vége, s akik vannak olyan okosak, hogy itt maradjanak, azok rögvest valami érdekesebb információhoz is juthatnak.
- Kik most innen elmentek, mind a halálba futottak. - Egy röpke ravasz vigyor jelenik meg arcán, de ez oly kevés ideig tart, hogy szinte láthatatlan. Theltas mimikái gyakran kivehetetlenek; rideg, akárcsak egy jégszobor. Mégis ettől olyan kiszámíthatatlan, s ettől olyan visszataszító tud lenni idegenek szemében. Gyakran még Malazaart is kirázza a hideg tőle.
- Nocturnt immáron elnyelte a pokol tüzes karjai. Azazel megtalálta, a jóvoltomból. - Hunyja be szemeit, ami alatt lélektükrei valahol mélyen mégis csak aggódásban izzanak. Gőgös és makacs, de az apai szív egy hatalmas mágusban is mélyen benne lehet, valahol. Kissé fedett volt az előbbi játék, valamint a jutalom is kicsi egy pokol túráért; viszont pontosan tudja, hogy nem azok fogják kihozni, akik elmentek...hanem akik itt maradtak.
- Személyre szabott ereklyét készítek annak, aki meg tud győzni arról, hogy megmentsem a saját fiamat az örök kárhozástól. - Felnyitja szemeit, s majd Nocturnhöz hasonlóan egy jó ízű bort kezd el iszogatni. Malazaar pedig tudja pontosan, hogy ez egy hatalomátvételi közjáték volt csak. Mindazonáltal még az ő fejében is megkérdőjelezendő, hogy jól van-e ez így? Biztosan jó neki egy zsarnok, kényuralkodó..aki már olyannyira legendás, hogy az Insignis eddig élettel teli oldalát elnyomja majd a keserű feszültség? Ostoba, fiatal kis suhanc Nocturn; mégis érzi, hogy többre vihetné, mint az apja.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Earl
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Earl

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Registration date : 2012. Jan. 07.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Sárkány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Library Cl0te9000/15000Library 29y5sib  (9000/15000)

Library _
TémanyitásTárgy: Re: Library   Library EmptyHétf. Júl. 09, 2012 3:51 am

Grind faal brit//Illiame//



Eltelnek a napok, telnek, és csak telnek, mégse jutott előrébb a terveiben. Oh, hogyan is juthatna? Hisz még oly fiatal az idő, oly sok mindent nem is talált még meg. Helyeket, kapukat, zárakat, kulcsokat. Ám, ami késik, az nem múlik. S erre ez a kis szervezet alkalmas lesz, megtalálni minden szükséges kelléket. Arra már rácsodálkozott, hogyan is lehetnek még életben. Egy ilyen szedett-vedett társaság, ahol a fegyelem nem túlságosan gyakori vendég. Ilyenekkel kénytelen egyűtt dolgozni. Ostoba kis rovarok, akik közelében kellemetlen bűz csapja meg az orrát.
Egy beképzelt kis boszorkány, aki akkor se ismerné fel az igazi hatalmat, ha a kezeiben tartaná. Szánalmas, ahogyan kapaszkodik abba a maréknyi kis tudásba, töredékét ismeri a mágiának. Tehetséges kis amatőr, aki naggyá is válhatna, ha belátná a hibáit, és találna egy megfelelő mestert. Bár kár is reménykednie abban, hogy valaha is így lesz. Szánalmas, mint ahogy az a Nocturn nevezetű egyén, ostobasága mérhetetlen, és az ereklyék iránti érdeklődése… valami borzalmasan ostoba és sebezhető lénnyé teszi. Ki is van még? Oh igen, a félvér nő, aki személyiségben igazán gyenge, még ha a képességei igazán kiemelkedők, már ami a gyógyítást illeti, minden más… említésre se méltó. Végül megmaradt a mélységi férfi, aki a jelek alapján a félvérrel foglalatoskodik. Számára ez lehet a gyenge pont, bár Earl nem túlzottan ismeri ezeket a… rovarokat, és nem is szándékozik a kelletnél jobban megismerkedni velük. Csak annyira, hogy megtudja a fő gyengéiket, amiket ellenük fordíthat, ha a szükség úgy kívánja meg. Ám ez még a jövő dala, elsőnek a saját helyzetét kell megerősítenie ebben a realitásban. Első lépésként a seregét kell áthoznia, utána nekiláthat a komoly kutatásoknak. Jelenleg csak a felszínt kapargatja, a rászáradt mocskot eloszlatja, hogy felszínre törjön az, ami mindennél többet ér, a tudás. Ezért tart hát a könyvtárba, ahol reméli, rálel néhány apró kis információra. Lassan sétál a folyóson, bőrcipője semmi hangot nem ad ki. Nem öltözőt túlságosan ki, egész ruházatára a feketeség a jellemző. Fekete zakó, fekete ing, fekete nadrág.
S végül megérkezett a könyvtárba. Bár nem remél sokat egy ilyen tolvajbanda szervet tudástárától, de talán hasznos lesz az eltöltött idő. Belépve nem is éri csalódás, apró, koszos, szegényes az egész. Legalábbis ahhoz, amihez Earl szokott, ez számára csak egy kis előtér lehet, semmi más. Halk sóhaj hagyja el ajkát, miközben lassan megindul a könyvtáros felé, hogy beszerezze a megfelelő műveket. Megtalálva nem szaporítja túlságosan a szavakat. Olyan könyvek, írások helyzetéről érdeklődik, amik a legfőbb mágikus forrásokról szólnak, megtalálási módjuk, odajutás, felnyitás, csupa kis apróság. S mikor megkapta a kért információkat, elindul felkutatni a vágyai tárgyát. Sétaközben pedig még valamit talál. A sárkányokról, legalábbis azokról, amik itt éltek. Természetes, hogy magához veszi azt is, kíváncsi miket írnak az itteni rokonairól. Néhány óra elteltével megvan minden, amire szüksége volt, letelepszik egy asztalhoz, számára pont megfelelőek a fényviszonyok, így már más akadálya nincs is a művelődésnek.
Elsőnek a sárkányos könyvet vételezi szemügyre, és alig olvas bele, már meg is bánta. Csupa ostobaságot írtak bele, amik ha jellemzőek az itteniekre, akkor megérdemelnék a pusztulást. Ám azért végigolvasta, nem is tartott sokáig, fejlett képességei révén nem okozott gondot a számára. Ezzel is a többiek felé emelkedik, sőt, minden élő felé, mind csak apró férgek, akiket fel lehet használni a céljaira. S most következhet az, amiért valójában betért ebbe a szegényes kis terembe, aminek azért a tartalmát majd átszállíttatja a saját gyűjteményébe, még ha nem is fog sokat dobni az ott összegyűjtött tudáson, legfeljebb jók lesznek majd támasztéknak.
Nem tudja, hogy mennyi ideje már, hogy itt olvas, de a magával hozott füzetnek a fele lassan megtelik. Abbahagyja az olvasást, s elkezdi dörzsölni a tarkóját. Néha egy kis pihenés nem árthat.
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Library Cl0te20700/30000Library 29y5sib  (20700/30000)

Library _
TémanyitásTárgy: Re: Library   Library EmptyVas. Júl. 15, 2012 7:49 pm

Borús gondolatok


*Egy szellő csapott át a melegségben hiányt szenvedő szobában. Vajon mi történhetett itt? Mi vitte el azt a fajta varázst, amely hetekkel ezelőtt még tökéletesen itt lappangott? Egy félelem, látens színekkel felvértezve. Éppen a fésülködő asztalomnál ülök egy fésűvel a kezemben, amikor a tükörben végre megpillanthatom a szemeim alá kerülő első halovány ráncocskát. Tehát végül engem is kezd elérni e világnak zord vonásai? Többé már nem lehetek könnyed és szenvtelenül immúnis? Úgy érzem magam lassan, mint egy kalitkába zárt madár, aki most ébred fel, hogy mennyire is börtönben van. Nem jó ez így, egyáltalán nem az. Viclynnel hónapok óta csak romlik a kapcsolatunk mióta Kronar a szervezetben van..
Nem haragudhatnék rá, hiszen nem tud olyan dolgokról melyek elmémben örökösen folydogálnak. Ám ennek ellenére megpróbálhatna nekem hinni. Hiszen én azt hiszem, többször álltam már ki érte, mint a saját bátya. S mivel abban a matriarchális társadalomban éltek mind a ketten, így az én rendíthetetlenségem hűségem irányába sokkal többet jelent, mint egy- két testvéri szó. Talán kissé elvéthetem a sulykot, viszont tudok, amit tudok. Nézhetnek őrültnek, vagy bolondnak..kitartok az álláspontomnál. Apám sem néz rám már úgy, mint egy szem lányára, szerinte is megőrültem, ahogyan Viclyn és megannyi Insignises szemében. Minap kihallgathattam, hogy szerintük Viclyn bánt engem és ebbe őrültem bele. Most pedig lehajtom fejem és visszatekintek magam mögé. Sosem álltam ki igazán semmiért, itt az ideje, hogy higgyek abban, amit csinálok. Ezzel a motivációval pedig szerencsére találtam olyan barátot is, akinek a kezei alatt napról napra jobb ereklyevadász tolvaj lesz belőlem. Ők meg..ha nem hisznek bennem, akkor majd bebizonyítom nekik. S majd ha bebizonyítom, utána lesz időm elmenni. Remélem elegendő csapás lesz Viclyn számára, hogy végre ne csak az orráig lásson és vegye már észre, hogy nem én vagyok az, aki tönkre akarta őt tenni. A gyógyítója vagyok, akit sikerült elveszítenie.
Lassan magamra öltök egy bőr ruhát, magamhoz veszek néhány élesebbnél élesebb fegyvert és nesztelenül teszek egy kitérőt a könyvtár felé. Elrejtettem ott valamit, amiért ideje lenne érte mennem. Lassú lépteimet felgyorsítom, valamint elbujkálok az esetleges éjjel még járkáló személyek elől. Mikor beérek egész hamar magamhoz veszem azt a parányi kulcsot, ami majd ahhoz a barlanghoz vezet. Ebben a csendes pillanatomban pedig a sorok rejtekében egy számomra még ismeretlen férfit pillanthatok meg. Arca némileg annyiban ismeretes, hogy Viclyn sodalisa, viszont úgy különösebben nem hallottam még róla. Talán meg kéne ijednem tőle? A háta mögött jelenek meg óvatosan, s a jegyzetei fölé hajolok, amik oly' árulkodó jellegűek.*
- De jó, nem is tudtam, hogy nem csak engem tudnak érdekelni az ilyesmik. *.* *Izgatottan mosolyodom el, ahogyan megpillanthatom azokat a tanulmányokat. Habár izgatottságom még nagyobb volument vesz fel, amikor azt tapasztalom, hogy kicsit váratlanul érte az érkezésem. Megilletődve hőkölök oldalra, majd pimaszul ülök le hozzá közel eső székre. Oldalra billentem kicsit fejemet majd zavartan nyújtom kezemet.*
- Szép estét, remélem nem zavarja, ha jó magam röpke pár percre csatlakozik. Tudja hallottam, hogy önt a férjem csalogatta a szervezetbe. Elárulja nekem, hogy mit mondott? Kíváncsi..vagyok. *Kissé komoran sütöm le szemeimet. Engem még nem is akart úgy kimondottan elvinni valahová úgy, hogy győzködjön. Engem mindig csak úgy ott hagyott, ha nem akartam valahová menni. Miért van az, hogy gyakorta érezhetem, hogy sokkal felszabadultabb a férfiak irányába? Természetesen nem lehet nemileg más, csupán a múltja okozza. Mindenesetre nem tagadhatom le, hogy mennyire szeretem Viclynt, különben nem foglalkoztatnának ilyen kérdések. Hiányzik az, hogy Nocturn még csak tanácsokat sem ad. Gyakorlatilag szóba sem áll velem az esküvő óta, mintha csak levegő lennék. Nem értem, hogy mi van; ennyire utálatos lennék? T.T*
Vissza az elejére Go down
Earl
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Earl

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Registration date : 2012. Jan. 07.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Sárkány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Library Cl0te9000/15000Library 29y5sib  (9000/15000)

Library _
TémanyitásTárgy: Re: Library   Library EmptyKedd Júl. 24, 2012 5:57 am

Grind faal brit
Számára nem több ez az egész, mint pillanatnyi átmenet. Átmenet a tervei közt, kis pihenő, vagy éppen kitérő, ha úgy kellemesebb nevezni a kialakult helyzetet. Ami nem más, mint az, hogy ennek a szervezetnek a tagja. Haszna is lesz belőle, és miért ne játszhatna néha a rovarokkal? Akkor is, ha mocskosak, talán hoznak némi eredményt. Bár méltóságon alulinak találja az egészet, a szükség hatalmas úr, aki gyakran szeret játszadozni másokkal, válogatás nélkül, lehet az sárkány, istenek, vagy éppen emberek. Ezt Earl is elismeri, és betudja a szükséges rossznak. Hiszen az elképesztő erejének száz százaléka nem áll rendelkezéséré, sőt, még az egy százaléka se, de azzal kell gazdálkodnia, amije van.
Ám most kis pihenésre van szüksége, néha az isteneknek is szüksége van a relaxálásra, hisz ha nem tennék meg, oda lenne minden, minden, amit felépítettek. A káosz hömpölygő tengere mindent elborítana, vége lenne a mindenségnek, még azelőtt, hogy Earl kiszipolyozná ezt az apró kis bolygót, és a rajta élőket az enyészet zabálná fel. Szép is lenne, ha már ott tartana, de jelenleg csekély befolyása van a dolgokra. Okosan, és csöndesen kell eljárnia, rejtőzve az árnyak közt, és szövetségest találni, aki rendelkezik a megfelelő tudással, és felszereléssel ahhoz, hogy a seregét áthozza.
Az még emberi alakban is kifinomult orrát megcsapja egy idegen illat. Véleménye szerint, az illat leginkább a humanoidokra jellemző, azon belül is a sötét elfekre, bár itt nem minden tiszta. S itt a vére gondol, a vér nem tiszta, belekeveredik ott más is. Így se kedveli igazán az alantas létformákat, de a vérkeveredés… az kifejezetten undort vált ki belőle. Ámbár ezen véleményét nem hangoztatja, se szavakban, se tettekben, se testjelekkel, sőt, még kereszteket se éget. Ahogyan az jellemző néhány emberre, így kifejezve véleményüket a különböző rasszokról. S hogy a szerepében maradjon, ezért némi meglepődést színlel, amikor a látóterébe kerül a nőstény. Ám ez kimerül egy apró szemrángásba, nem tervez szívrohamot kapni, akkor se, ha nem képes rá. Mivel a félelmet nem ismeri, nem létezik olyan, ami kiváltaná belőle ezt az érzést.
- Milyesmikre gondol? A természetben előforduló mana pontokra, és azok hasznosítására? Pedig azt gondoltam, hogy a szervezetben ezzel sokan foglalkoznak, sajnálatos, hogy csalódás ért. Természetesen itt nem arra utaltam, hogy azért, mert csak kegyedet érdeklik ezek a témák, hanem azért, mert más nem.- a hangja megjátszott, ott van benne a csalódás, mintha ténylegesen úgy lenne, valójában pedig nem érdekli, hogy ki kutat, és ki nem. Egyszerű és kis elméjükkel képtelenek felfogni ezeknek, a helyeknek a valódi természetét, mibenlétét, voltaképpen semmit se tudnak felfogni. S ilyenekkel kell közösködnie… Bár a kézfogást viszonozza, és kiegészíti egy kézcsókkal is. Az etikett megköveteli.
A félvér kérdésére pedig csak bólint, és mutat egy székre, bár felesleges volt, ha már amaz udvariatlanul kiszolgálta magát. Habár ezen talán nem szükséges megilletődnie. Mit várhatna el egy kétvérűtől?
- Parancsoljon, legalább kellemesebben telik a pihenésre szánt időm, ha van kivel beszélgetni. Nos, lehetséges, hogy csalódást kell majd okoznom. Csak megemlítette, hogy létezik ez a szervezet, bár nem szó szerint, leginkább utalásokat használt. És felajánlotta a csatlakozás lehetőségét, amit pedig elfogadtam. Sajnálom, ha többre számított a férjétől, de nem tűnt túlságosan beszédesnek, sőt, leginkább mogorvának mondanám.- hangjában ott csendül a közvetlenség, és még ha csak mesterkélt is az egész, nem hiszi, hogy elárulhatja magát, túlságosan régóta gyakorolója ezeket a szerepeket, mimikákat.
- S kegyed mi járatban a szervezet nemes könyvtárában? Netalán keres valamit, vagy csak sétálni támadt kedve, és betévedt ide?- színlelt érdeklődéssel kérdezi, és miközben a kétvérű szemeibe néz, addig is becsukja a füzetét, nem rajongana azért a lehetőségért, ha még többet láthatna belőle a nőstény.

Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Library Cl0te20700/30000Library 29y5sib  (20700/30000)

Library _
TémanyitásTárgy: Re: Library   Library EmptyKedd Júl. 24, 2012 9:59 pm

Borús gondolatok


*Sokan tán úgy gondolják, hogy nem veszek észre dolgokat. Sokan talánúgy vélik, hogy a szinte már levegőben levő negatívumot nem veszem észre. Sajnos mára már észre veszem. Bár lehetnék olyan, mint régen voltam. Persze nem állandó jelleggel, csak néha-néha, ha hinni akarok másokban. Néha nem árt tudatlannak, s védtelennek lenni azért, hogy egy szebb világba képzeld magad. Zordnak érzem ezt a szervezetet, gyakorlatilag pedig egyre kevesebb dolog köt ide. A férfi jelenléte ebben a könyvtárban pedig egy kicsiny érdeklődéssel fog el. Noha nem azért, mert tolakodni szeretnék, csak jól esne valakivel beszélgetni így este. Talán kicsit faragatlan is lehettem, hogy csak így betörtem a személyi kultuszába, de ezúttal észre sem veszem, hogy mennyire zavaró tényező lehetek.*
- Természetesen sokan foglalkoznak vele, de kérem...csak kevesen hajlandóak mélyre ásni magukat. Noha én magam már leszoktam róla. Surprised *Dőlök hátra a székemben, majd tekintetemet a környező helyre meresztem. Még mindig elgondolkodtató a számomra, hogy ki volt képes ennyi könyvet összegyűjteni. Sőt, ami számomra még jobban elrettentő, hogy hogyan is szerezték meg ezeket? Van egy olyan sejtésem, hogy nem éppen kölcsön kérte az Insignis. Noha, itt csak a mágiával kapcsolatos irományok vannak, aminek egy bizonyos részét maga Malazaar írta. Amennyire én tudom az ő szakterülete az alkímia. Még aztán Theltas a varázstárgyak atyja. Megannyi alkotott ereklye és ehhez kapcsolódó tudomány ágak hozzá illeszthetőek. Furcsa érzés még mindig, hogy ilyen alakok fordulhatnak meg ebben a szervezetben. Csak még azt nem tudom, hogy ezt a férfit miért sorozta be Viclyn. Bizonyára okkal történt.*
- Mondja, magát miért hívták a szervezetbe? Jobban fogalmazva, mi az a különlegesség, amiért felfigyelhettek önre. Sajnálom, ha kissé tolakodó vagyok, de egy ideje már foglalkoztat engem ez a kérdés. Napról-napra több az Insignisben a különleges személy, de nem értem miért. *Sóhajtok egyet, majd magam mögé nyúlok az egyik polcra, hogy valami regényt levegyek. Nem azért, mert olvasni szeretnék, csak jó volna a beszélgetésünk közepette lapozgatni. Így kicsit üresnek érzem a kezemet, egy tőrrel meg csak nem fogok itt elkezdeni játszadozni. Ahogyan azzal sem, amiért eljöttem ide. Az csakis az én dolgom, ezért az arcomról kivehetetlenül hazudok kicsit. Az apám már kivállóan megtanított hazudni, akkor is, ha valójában nem lenne muszáj hazudnom. Nem kívánok az ügyeimbe másokat bevonni. Nem azért, mert paranoiás lennék túlzottan, csak éppen pont az ilyen ügyeknél érezhetem, hogy egyedül is képes vagyok a problémamegoldásra.*
- Valójában csak kerestem valamit, amivel lefoglalhatom kicsit magam. Először egy könyvre gondoltam, de most, hogy itt van..szívesen beszélgetem. Csak egyelőre még nem tudom, hogy önnel mikről lehet beszélgetni. Eléggé ritkán...tudja. *Felsóhajtva lapozgatok a könyvben, míg aztán tekintetem egy sárkányon akad meg. Hatalmas, fekete..tiszteletet parancsoló. Kicsit elidőzik szemem az illusztráción, majd tovább lapozok és felpillantok a könyvről kicsit.* - Mennyire járatos már a szervezetben? Találkozott már Nocturnnel? *Egy-két kérdéssel próbálom megkezdeni az egészet, ami kicsit azért erőltetett. Miért nem tanított meg senki beszélgetni? T.T Én mindig is csendben lapítottam, most, hogy ki kéne jönni a házból..végem van. Neutral Ez az átka, ha egy olyan férjed van, mint Viclyn...nem tudod hogyan kell beszélgetned.*
Vissza az elejére Go down
Earl
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Earl

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Registration date : 2012. Jan. 07.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Sárkány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Library Cl0te9000/15000Library 29y5sib  (9000/15000)

Library _
TémanyitásTárgy: Re: Library   Library EmptySzer. Aug. 01, 2012 1:23 am

Grind faal brit


- Az a véleményem, hogy megéri, a befektet időt. Meghálálja magát, a kutatás, olyan ismeretekre tehetünk szert, amivel a boldogulásunkat könnyebbé tehetjük. Csak tudni kell, mit keresünk, és hol keressük. -* még ha Earl véleménye az is, hogy szegényes könyvtárba tévedt, némi használható információra sikerült szert tennie, vagy legalábbis reméli, hogy sikerült. Majd elválik, ha egyedül marad, és alaposabban átnézheti a lejegyzett adatokat, helyeket, neveket. S ha sikert ért el, akkor következhet a tervében a következő lépés, biztosítani a túlélését. Még ha ennek a módja miatt, hányinger kerülgeti. Számára túlságosan ocsmány, méltóságon aluli. Sajnálatosan nem túl sok női sárkányról tud, akik ebben a valóságban élnek, így nem maradt más megoldás. Kénytelen megosztani a magját egy olyan nősténnyel, aki nem fajának a tagja. Így az utód is csak részben lesz sárkény, de arra megfelelő lesz, hogy a hordozója legyen Earl szelemének, és erejének, és talán talál majd lehetőséget arra, hogy a hibás géneket eltüntetve teljes sárkány legyen az utód. Csak a megfelelő fajt kell megtalálnia erre a célra.
A kétvérű kérdésén egy pillanatig eltöpreng. Habár a válasszal tisztában van, csak nem tudja, hogy mennyit is kellene megosztania ebből. Végül úgy dönt, hogy az, ha felfedi a faját, nem okozhat gondokat. Felemeli a balját, az ujjai egyenesen a tetőszerkezet felé néznek. A kézfeje elfeketedik, majd alig látható vonalak jelennek meg egészen a bütykökig, végül a vonalakon belül kidudorodnak és megkeményednek a pikkelyek. Ezzel párhuzamosan az ujjai némileg megnőnek, nagyjából a kétszeresére az emberi méretének, a körmei karmokká alakulnak. Így a jobbja felöltötte az igazi valóját, csak kisebb kiadásban. Amikor megszólal, a hangja továbbra is nyugalmat, és közvetlenséget áraszt magából.
- Nos, talán annak köszönhető, ami vagyok. Mégpedig a sárkányok fajának egy tagja. S talán az elmémben felhalmozódott tudás is beleszámított a meghívásba. -* lassan megrázza a karját, és amikor abbahagyja, ismételten emberi lett az.- És nem kell sajnálkoznia, az ilyen irányú kérdésekből még nem származhat semmi gond. S talán választ adhatok a második kérdésére is. Ez egy szervezet, és mint minden szervezetnek, a működéshez elengedhetetlenül tagokra van szükség.-* hátradől a székében, és a hasfalánál összeilleszti az ujjai végét, majd egyesével szétválnak, és ismét összeilleszti őket, kezdve a kisujjainál.
Ha Earl tudná, hogy a kétvérű személyében, egy másik, tehetséges hazudozóval van dolga, akkor valószínűleg a beszélgetés kellemesebbé válna. Hisz élvezetes társalgás bontakozhat ki, ha egyik fél se mond igazat, vagy csak részigazságokat, és azokból kell kibogarászni az igazat.
- Talán a kedves férje jelenleg nem ér rá magával foglalkozni?-* színlelt érdeklődést ölt az arca, amikor nagyjából sejti a választ.*- Nos, ha az ismereteim nem koptak el az évek alatt, akkor a társalgást hagyni kell, hogy a saját medrében haladjon, nem? Bár kezdetnek talán tökéletesen megfelel az is, ha a másik érdeklődési köréről kérdezünk, esetleg apróbb kis dolgokról, a múltjában, amit nem kellemetlen megosztani, a családjáról, a kapuk nyitva vannak. S ha valami érdekli, akkor csak kérdezzen az általam felsorolt dolgok egyikéből. Legfeljebb majd jelzem, ha kényes témát érintett.-* már-már szánja szerencsétlen kétvérűt, amiért ennyire elnyomottnak érzi magát, hogy beszélgetésekben se valami jártas.
Earl tekintete lesiklik arra a képre, amit a nőstény néz.
~ Hm, talán egy valamit eltaláltak az én világom sárkányaiból, a külsőt. -*a kétvérű kérdése, és a lapozás vonja el a tekintetét a képről, így ismételten a nőstényt nézi.*- Nos, sajnálatosan nem tökéletesen ismerem ki magamat a szervezetben, és még nem volt szerencsém találkozni azzal a bizonyos Nocturnnel. Kérem, elmondaná mit is érdemes tudnom Nocturnról?-*habár nem különösen érdekli a férfi személye, amit kell, azt tud róla, de a beszélgetésnek haladnia kell tovább. Talán az is megeshet, hogy valami elképzelhetetlen ok miatt, Earl kihagyott valamit, esetleg elsiklót a figyelme valami felett, akkor talán még is csak hasznos, ha kérdez.
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Library Cl0te20700/30000Library 29y5sib  (20700/30000)

Library _
TémanyitásTárgy: Re: Library   Library EmptySzomb. Szept. 08, 2012 2:00 am

Borús gondolatok

*Mindig is tisztában voltam azzal, hogy nehezen állom meg helyemet ebben a szervezetben; viszont törekedtem erre. Mostanra a helyzet pedig egészen más, akadnak barátaim és rossz akaróim egyaránt. Kissé a jelenlegi helyzet pedig bevallásom szerint meg is változtatott. Más lettem, mint voltam a legelején. Ebben a változásban pedig Viclyn volt az, aki leginkább részt vett. Én még mindig úgy érzem, hogy ettől nem lettem én romlott; csak éppen kevésbé naiv. Jelenleg a velem egy helységben levő különleges személy iránt sem viseltetek ábrándokat. Nagyon is jól tudom, hogyha feldühíteném, akkor nekem rontana. vagy legalább is az Insignis Reliquiahoz méltón viseltetne. Így hát nem igazán szeretném kihúzni nála a gyufát. Eddig meglehetősen korrektnek tűnt, bár ki tudja más helyzetben mire számíthatnék tőle. A falon függő órára pillantok.*
- Viclyn mostanság nagyon sok küldetésen vesz részt. Örökké elfoglalt, így csak keveset találkozunk. ^^ *Kissé szendén, de mosolyogva felelem. Furcsa lehet, hogy ettől nem vagyok boldogtalan. Hogyan is lehetnék? Túl tettem már magam azon a szinten, hogy féltsem, vagy esetlegesen szomorkodjak a távolléte iránt. Elég egyszerűen, ha csak megvárom és meggyógyítom. Amint pedig ez megvan, úgyis a napja hátra levő részét velem töltené. Nekem ennyivel muszáj beérnem, mert ha nem tennék másképp..az volna a szomorú. Akkor lehet nem is értékelném, hogy van nekem..pedig ő igazán sokat jelent a számomra. A halálba is utána mennék, hiszen ő a férjem. Ez pedig nekem egy olyan szent dolog, ami sérthetetlen. Nocturnre átirányítva a dolgokat, kissé oldalra billentem a fejemet.*
- Hát tudja, Nocturn egy érdekes mágus. Viszont mindenki számára kiszámíthatatlan. Sosem tudom igazából mikor mit gondol. Nem tudom eldönteni, hogy most törődik velem; vagy csak a céljaira használ fel. Sosem egyértelmű, higgye el nekem! Amúgy egy vidám alaknak tűnik. ^^" *Hát ez nem túl sok minden. Ennyire nem tudnék valós véleményt alkotni Nocturnről? Elképesztő, pedig mennyi időt töltöttünk már együtt. Sok munkában segítettem neki, vagy is megkért rá. Nem igazán tudom... na mindegy. Az óra pedig kattog és csak kattog. Én pedig gyakorlatilag e társalgásban szinte teljesen elakadok. Nem igazán tudom hogyan is folytathatném, hiába kapok én rá tippeket. Lassan felemelkedek a székemről.*
- Ha nem haragszik meg, én most mennék. Tudja sok dolgom van még, és az idő sürget. Ne vegye tőlem modortalanságnak. *Sütöm le kissé szemeimet bocsánatkérésképpen, aztán úgy veszem, hogy megértette így megindulok a kijárat irányába. Egészen hamar el is tudom ezt érni, és máris az Insignisből kivezető dimenziókapuhoz veszem utamat. Ideje kicsit sétálni oda kint is. Habár már jócskán este van ehhez; de én nem is sétálni megyek, nem de bár?*


~ Köszi a játékot ~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Library _
TémanyitásTárgy: Re: Library   Library Empty

Vissza az elejére Go down
 

Library

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Külváros :: Cathedralium Artificiatorum-