-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Sportpálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Sportpálya   Sportpálya EmptyVas. Okt. 02, 2011 7:52 am

Testnevelés órák helyszíne. Az udvar, valamint az épület is nagy méretű területen helyezkedik el. Utóbbit természetesen rossz idő esetén használják. Tartozik mellé egy szertár is, ahol a különböző tornaszereket raktározzák el, ha épp nincsenek használatban.
A pályát körbeveszi egy futósáv, a pályán magán pedig különböző szabadtéri programoknak képesek helyszínt, valamint felszerelést biztosítani, legyen egy-egy óra témája akár a magasugrás, akár a foci. Iskolai sportversenyek lebonyolítására is alkalmas a helyszín. A lelátókról kényelmesen végignézhetőek ezek a programok.
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te23400/30000Sportpálya 29y5sib  (23400/30000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyKedd Okt. 04, 2011 2:15 am

Lánytesi


Mivel hirtelen, már az első héten annyi mindenkinek lett iskolaundora (ami amúgy cseppet sem meglepő, én is ezt csináltam, amikor olyan idős voltam, mint ők, persze mindaddig, míg le nem buktam szüleim előtt, utána már csak hébe-hóba játszottam el ugyanezt), ezért úgy döntöttem, az első lány tesi összevont lesz. Különben sem készültem egyelőre semmi komolyra, csak egy kis bemelegítésre meg játékra, aztán a rendes, külön vont órákon majd elkezdjük a tantervnek megfelelő oktatást. Addig is viszont miért is ne ismerném meg az osztályokat egy kis játék során? Mindezt azért, hogy azzal rémisztgessem őket, hogy jövő héten mindenki kúpert fut. Ugye mondtam már, hogy imádom ezt a melót? Cool Annyira, hogy néha azt is elfelejtem, hogy tulajdonképpen miért is vagyok itt. De ha már itt vagyok, hadd élvezzem a munkám, nem? Ezt legalább rendesen elvégzem. Surprised
Megfelelő öltözetemhez – ami egy sötétkék, térdig érő nadrágból, valamint egy fehér-kék mintás, egyszerű pólóból áll – egy síp is dukál, valamint fejemen az elmaradhatatlan napszemcsi is ott virít, mert napszemcsi nélkül nem élet az élet. Meg persze az Ai-tól kapott, kulcsos nyakláncom is nyakamon hordom, elrejtve a pólóm alá, de erről senkinek sem kell tudnia.
Nagy erőfeszítések árán azt is kibírom, hogy ne gyújtsam fel a naplót, mert ezt talán tényleg nem lenne szabad, mégis csak vendégségben vagyok, nem otthon, így illene magam moderálnom, csak NaoNao meg ne tudja, hogy csalódást hoztam az osztagunk régi-új mottójára.
- Szép jó reggelt! – vonulok végig a sorban álló diákok előtt. Azt hiszem, a jó névmemóriám meg fogja még hálálni magát, ha másra nem, a keresztnevekre biztosan emlékezni fogok. Bár kezdetben tuti összekeverek pár nevet, de nem félek attól, hogy ebből rendszert fogok csinálni. Meg aztán, én nem félek újra és újra megkérdezni a másik nevét, ha véletlen elfelejtem.
- Keisuke Isami vagyok, az új testnevelés tanárotok, legalábbis erre az évre, amíg Sasada-sensei vissza nem érkezik a szülési szabadságáról. Szólítsatok simán csak Keisukének. – mutatkozok be nekik, miközben lazán sétálok soraik között. Pár arc kicsit megdöbbentnek tűnik, amikor Sasada-sensei szülési szabadságáról beszélek, de egy férfi nem kaphat olyat? Milyen világban élünk? Hol marad az egyenjogúság, emberek? Surprised
- Ha már itt vagyunk mindannyian, szeretnék megkérni titeket, hogy a pasitokkal ne a szertárban romantikázzatok. Ha még egyszer előfordul, bezárom. Neutral - *tekintek most arra a diáklányra, akit rajtakaptam ezen a kis afféron. :/ Tudom én, hogy dúlnak a hormonok meg minden, nekem is dúlnának, ha Ai-chan itt lehetne, de nem lehet itt, szóval kibírom suli végéig. Öt hónap… Fránya öt hónap…
- Még valami, ha valaki gyógytesis, az most szóljon, jövő órára pedig hozzon orvosi igazolást, különben nem fogadom el. A menstruáció pedig szintén nem kifogás. Kérdés van-e? – állok meg valahol a sor közepe tája felé, és nézek körbe a diákokon. Elég vegyes egy társaság, de igazából nem félek attól, hogy egy bemutatkozás erejéig még a legfiatalabbakat is együtt oktatom a felsőbb évfolyammal.
- Na tehát, hogy kicsit jobban megismerjük egymást, mindenki szépen mutatkozzon be egy-két mondattal; név, osztály, és hogy mi a kedvenc játékotok. Aztán amelyiket a legtöbben említitek, az nyer, az óra második felében pedig játsszunk. – tolom fejem búbjára a napszemüveget, majd hátrafordulok ezáltal ránézve az előre kikészített labdákra, teniszütőkre, satöbbi, jelezvén, hogy nem arra vagyok kíváncsi, kinek mi a kedvenc számítógépes játéka. Ha én diák lennék, biztos megtrollkodnám a helyzetet, úgyhogy kénytelen vagyok előre felkészülni erre az eshetőségre. :/


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te6000/12000Sportpálya 29y5sib  (6000/12000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyKedd Okt. 04, 2011 5:59 am

Tesióra :<

A kellemes alvásból és a gyönyörű álmomból az ébresztőórám hangos csengetése ébresztett fel. Legszívesebben azon nyomban kikapcsoltam volna, viszont a kezeimet a könyökömtől lefelé ólomsúlyúnak éreztem. Nagy nehezen sikerült a jobb karomat kihúzni a párna alól és a készülék fölé emelnem, majd az ólomsúlynak engedve hagytam, hogy a kezem az órán landoljon. Sajnos nem épp úgy ment végbe a dolog, mint képzeltem, mivel az ébresztő hangos csörömpöléssel tört össze.
- Mi a...? - kezdtem volna csodálkozni, de szemeim tágra nyíltak a kezeim láttán. Egyáltalán nem emlékeztem rá, hogy a képességemet aktiváltam volna vagy valami, de mindkét kezem félig már csillogó kristállyá változott. Kissé erős koncentráció után sikerült visszaváltoztatnom őket emberi végtagokra, viszont a következő sokk csak ezután következett. Ismeretlen fehér hajzuhatagot fedeztem fel a vállaimon, valamint a derekamig el szinte mindenhol magam körül. Hangos sikítással nyugtáztam azt, hogy ez a hajzuhatag hozzám tartozik. Szinte azonnal kiugrottam az ágyból és a fürdő felé rohantam. Nem akartam elhinni ezt az egészet és reménykedtem abban, hogy ez csak valami rossz képzelgés vagy csak egy vicc. A tükör viszont nem hazudott, szerinte is hófehér hajkoronám lett. Ez nem lehet igaz. T_T
Szomorúan ballagtam vissza az ágyamhoz, valamiért sokkal könnyebbnek éreztem magam, de ez most a legkevésbé sem érdekelt, majd bebújva a takaró alá úgy, hogy egy kicsi se látszódjon ki belőlem, majd kezemmel az éjjeliszekrényen a mobiltelefonom után kezdtem el kutatni, hogy hátha sikerül valami segítséget kérnem Kana-chantól.
- Soha többet nem megyek iskolába. Hófehér lett a hajam! - közöltem egyből a tényeket a paplan alól kikukucskálva, mint egy rossz háborús filmben.
- Jó vicc, mióta lógsz te a suliból ilyen béna kifogásokkal? - egy pillanatig hebegni-habogni nem tudtam, majd kibújva a takaró alól gyorsan készítve egy fényképet újdonsült hajkoronámról, majd elküldve a fájlt Kana-channak vártam, hogy mit fog szólni.
- Legközelebb ne fess hajat részegen.
- De ez nem vicc! T_T Tegnap este még normális volt a hajszínem és nem voltam részeg sem és ma reggel már ilyen volt! T_T - válaszoltam szipogva, hisz közben már a könnyeim is készültek kitörni, mert a jelenlegi helyzetem valóban siralmas volt.
- Nem vágom miért vagy ezen így kiakadva, ha velem történt volna, akkor megérteném, de így nem.
- De én így akkor sem megyek be! - makacskodtam miközben újra visszabújtam a takaró védelme alá.
- Akkor köss zacskót a fejedre. Ne hülyéskedj már, mennyivel másabb ez, mint a lila haj?
- 180 fokos fordulattal.
- Figyu, mit csináljak, hogy meggyőzzelek? Bár nem is tudom miért győzködlek.
- Azt mondod próbáljam meg bemenni így? T_T
- Senki nem fog rajta kiakadni, ha meg igen, mondd azt hogy befestetted és kész.
- Jó.
- Meglátod, semmi gáz nem lesz, láttam én már olyan csávót is, akinek narancssárga (!) haja volt.
- Azt én is láttam, de neki az született dolog és nem egyik napról a másikra lett olyan. - derengett fel emlékezetemben halványan annak a fiúnak a képe aki narancssárga hajjal mászkált. Valóban különösen nézett ki.
- Tuti festi, ilyen különc marha. Szóval neki is egyik napról a másikra lett olyan. - ezen szavai már kissé nyugtatóbb hatással voltak rám, mint az eddigiek. Valóban jó ötlet volt felhívni Kana-chant tanácsért.
- Ha te mondod. Akkor a suliban. - köszöntem el a barátnőmtől, persze még az ő búcsúzkodását is meghallgatva, majd kinyomtam a telefont és leraktam az éjjeliszekrényre. Pár pillanatig még tanácstalanul üldögéltem a takaró alatt, majd kimászva a ruhásszekrényemet vettem célba. Miután felvettem az iskolai uniformist, akkor már nem is volt olyan szörnyű, bár még mindig fehér volt, de legalább hosszú. A szükséges iskolai holmit csak bedobáltam a táskámba, majd a konyhába valamit összedobtam ennivalónak és az is a táskámban landolt.
Az iskolában mindenkinek csak annyit mondtam, hogy átfestettem és semmi többet. Cseppet sem volt kedvem részletezni a hogyan-okat és a miérteket. Egyrészt mert én sem voltam teljesen tisztában vele, másrészt persze mindenkinek mégsem mondhattam el, hogy kristálylénnyé tudok változni, hogyha akarok.
A Kana-channal való találkozásom kissé érdekes volt, hisz hitetlenkedve fogadta a tényt, hogy nem csak hülyeség volt ami miatt a reggel hívtam, ráadásul még meg is bizonyosodott arról, hogy a hajam igazi-e.
Ezek után három órán keresztül kellett minden egyes tanártól hallanom, hogy milyen furán festek most, hogy átfestettem a hajamat. Persze minden egyes ilyen után legszívesebben egy ásót kértem volna, hogy jó mélyre eláshassam magam. Meg talán valaki kellett volna aki majd rám dobja a földet.
Persze negyedik óránk a tesi volt. Csupán most volt egy kis örömöm, hisz hoztam hajgumit magammal, így legalább egy dolog miatt nem fognak megszólni. Szerencsére az átöltözés zökkenőmentesen ment, hisz egyetlen kukkoló sem volt. Még csak a hiányzott volna nekem, hogy még ma más bajom is legyen azon kívül, hogy megőszültem.
A mai nap egyik másik különleges meglepetése ez az új tesitanár volt. Az egyetlen kérdés csak akkor merült fel bennem, mikor a régi tesitanár jelenlegi hollétéről beszélt. Elég fura, hogy egy férfi szülési szabadságot vesz ki, bár amekkora hasa volt, nem is csodálkozok annyira.
- Gouto Asuka. 5-B. Tenisz. - soroltam fel a kért dolgokat, mikor rám került a sor. Bár ritkán van esélyem, de nagyon szeretek teniszezni, ez az oka annak, hogy ezt mondtam, bár szerintem minden másban is benne lennék. Igaz, hogy valamilyen furcsa oknál kifolyólag nem igazán bízom ebben a tanárban, de biztos csak valami hülyeség és azért. Azt azért remélem, hogy végül mégis csak teniszezni fogunk, bár a mai napomat elnézve ilyen szerencsém nem lesz.
Vissza az elejére Go down
Tsukatani Midori
Ember
Ember
Tsukatani Midori

nő
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 71
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town, szobám, valamelyik üzlet, suli
Registration date : 2011. Jan. 29.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Divattervező tanonc, Raion tag, Karakura Raizer Fantasy Girl
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te7700/12000Sportpálya 29y5sib  (7700/12000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyKedd Okt. 04, 2011 8:45 am

Mentsenek meg az égiek, tesióra T_T

Az ébresztőórám hangos csörömpölése ver ki az álomból és egyben az ágyból is. Hangosan koppanok az amúgy puha padlón és még mindig szinte alva próbálok felállni, kezem közben szüntelenül keresi az ébresztőórát, hogy lekapcsolhassam végre ezt az irdatlan ricsajt. Tegnap éjfél-hajnali egy között értem haza, de muszáj volt előbb megszereznem azt a szoknyát, mint a többi pénzes libának, mert ha ma megyek a boltokba, már egy darab sem marad Neutral Hihetetlen, milyen gyorsan képesek elkapkodni a jó ruhákat, egyszerűen nem is értem. Amikor suli után odaérek az üzletbe, már szinte senki sincs, mégis ki van fosztva az egész. Soha nem sikerült még kiderítenem, hogy csinálják… de egyszer igenis meg fogom tudni Cool Még mindig fáradtan dörzsölöm szemeimet és csoszogok ki a fürdőszobámba, hogy kicsit felfrissítsem magam. Mikor végzek a mosakodással, már kissé éberebben sétálok oda a gardróbhoz és kezdek válogatni a ruháim között. Ma testnevelés is lesz, úgyhogy vinnem kell az edzőruhámat is. Az első, ami a kezembe akad, a hófehér Gucci ruha, de azt azonnal el is süllyesztem. Az a tanár szadista és szerintem imádja, ha engem csupa kosz meg szakadás ruhákban lát, ezt pedig nem fogom feláldozni Sasada-sensei szadizmusának terén, mert túl drága, hogy megtegyem szegénnyel T_T Várjunk… ma iskola nap van… tehát hétköznap… úristen, hány óra van?! O.O Teljes kétségbeeséssel pillantok az órára és az aggodalom tényleg jogos, fél órám van teljesen elkészülni és még oda is érni a suliba.
- Aoi-chan ébresztő, sietnünk kell, elkésünk! – kiáltom el magam a folyosón, miközben próbálom rohanás közben magamra húzni a pulóverem.
Ja igen, ami az öltözést és egyéb készülődést illeti… hamar elintéztem egy kevésbé ismert, de azért márkás egyenruhával és tesicuccal. Mikor végül sikeresen kibújik mindkét kezem és a fejem is a pulóverből, ügyetlenül lebucskázom a lépcsőn, közben a zoknimat igyekezve magamra rángatni, remélhetőleg nem fordítva. Na igen, ez az ára annak, ha sietek Neutral Csúszva érkezem a konyhába, közben intek a szakácsnak és felkapom a kis zacskót, amit ebéd gyanánt készített ki nekem. Mosolyogva visszainteget, én pedig bedobom a táskámba a csomagot és már szaladok is kifelé az előszobába.
- Aoi-chan siess, nem szeretek késni! A garázsban várlak az autóban! – kiabálok hátra vakon, nem tudom, unokahúgom hol lehet.
Igazából abban sem vagyok biztos, hogy nem indult már el az iskolába nélkülem, de hát biztos nem! Surprised Minden esetre, az egyik cipőm felvétele után rögtön szaladok is lefelé a meredek lépcsőn a garázsba és kirántom az autó ajtaját, hogy kényelmesen elhelyezkedhessek a sofőr mögötti ülésen. Még öt perc várakozásra intem a férfit, hogy megvárjam az én édes kis unokahúgocskámat (*.*), de ha esetleg nem érne ide, akkor elindulok. Kanagaki-san beindítja a motort és olyan gyorsan hajt, ahogy csak a szabályok engedik. Kedvelem, jó ember és legfőképpen jó sofőr, mindig óvatosan vezet, de azért gyorsan. Amint lefékez a suli előtt, kiugrom a járműből és Aoi-chant is magam után húzva, rohanni kezdek a suli kapuja felé. Kettesével szedem a fokokat és szerencsére amint a csengő elhalkul, pont berobbanok a terembe.
Szerencsére ma nincsenek is olyan rossz óráink, művészettörténet, meg miegymás, amit szeretek, nyelv ma kivételesen egyáltalán nincs. Persze szeretem Mori-sensei óráit, szó sincs arról, hogy nem, csak hát igazán nem értem a német nyelvet és ráadásul romlottak a jegyeim is T_T Ebéd előtti utolsó óra… a rettegett és szörnyű testnevelés TT-TT Orvosi igazolást kell szereznem! Letörten baktatok az öltöző felé, de igyekszem gyorsan átvenni a ruháimat, nem szeretnék már most rossz pontot szerezni. Lófarokba gumizom a hajam és már előre félve a későbbiektől, sétálok ki a többi lány társaságában, de az egy kicsit megnyugtat, hogy Asu-chan, meg Kanade-senpai, sőt Aoi-chan is itt vannak. Nem értem, mire ez a nagy felhajtás, úgyhogy eléggé meglep, amikor kiderül, hogy új testneveléstanárt kaptunk egy ideig. Tulajdon képen örülök, de aztán elfog a félelem, hogy mi van, ha ez a tanár rosszabb, mint az előző? O.O Meredten, kicsit remegve hallgatom végig, amit Isami-sensei magyaráz… akarom mondani Keisuke-sensei, mert azt mondta, hívjuk úgy. Nem ismerem a két lányt, aki közé beszorultam, úgyhogy pláne aggódom, mert így nem ragadhat rám semmi Kanade-senpai örök csodálatosságából és optimizmusából, a magabiztosságáról nem is beszélve *.* Figyelmesen hallgatom végig a bemutatkozásokat és néha rácsodálkozom egy-egy lányra, aki elmondása szerint az én osztályomból való. Nem is láttam ott még soha o.O Vagy… mégis? Arra a fehér hajú ismeretlen lányra meg pláne rácsodálkozom, amikor azt állítja, hogy ő Asu-chan. Az lehetetlen, neki lila haja van! Ráadásul ennél jóval rövidebb! Lemaradtam valamiről? O.o Egyszer csak csönd lesz, én pedig kb. egy perces késéssel jövök rá, hogy most rám várnak.
- Ano… eto… hanyadik osztály is… Ja igen, 5-B! Surprised Vagyis 4-B Embarassed És a nevem Tsukatani Midori. A kedvenc játékom pedig egyértelműen a vásárlás *>* Csak mindig megfájdulnak a karjaim a sok cipekedéstől T_T – lehet, hogy Keisuke-sensei nem erre gondolt, de hát csak nem hazudhatok neki!
Remélem, hogy azért valami nagyon sokat mozgós, veszélyes sportot nem akar csináltatni velünk, mert a végén még megsérülök, azt pedig nagyon nem szeretném, sérültek hogy próbáljak ruhát? :/
Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te7000/12000Sportpálya 29y5sib  (7000/12000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyKedd Okt. 04, 2011 10:13 am

Tesióra kúlos sensei-jel Cool

Uh, biztos baromi klisé lenne azzal kezdeni, hogy felkeltem reggel, meg nem is lenne igaz, mert egész éjjel fenn voltam. Emiatt persze ilyen bazinagy táskák keringtek a szemem alatt, nem győztem magam a tükör előtt kenegetni minden nyavalyával, hogy normális külsőm legyen ^^" Már amikor éppen nem készültem kidőlni, mint valami liszteszsák. De hát na, az éjjeli animék után elkövettem azt a hibát, hogy kezembe vettem a legfrissebb szerzeményeim egyikét, és nekiálltam olvasni. Hát nem tudtam letenni, és amikor észbe kaptam már reggel hét óra volt és az ablakon besütött a Nap. Fasza >.>\" Anyu rosszalló tekintetéből tök nyilvánvaló, hogy levágta, miért halvány a hangom és miért szédelgek összevissza, szóval arra esélyem se volt, hogy beadjam neki a műbetegségem. Meg különben is, lógni azért még nem fogok, hogy nézne az ki? :/ Megszívtam, de előfordult már: azokat a napokat is túléltem, és ezt is túl fogom, háh!
Ami azt illeti, telefonom is segített éberen tartani, egészen pontosan a hívásom túloldalán tartózkodó barátnőm. Asu-chan nem tudom mi a fenéért volt ennyire kiakadva, biztos csak túldramatizálta, hogy kiszívta a napfény a hajszínét. Ha annyira fontos neki, akkor majd visszafesti, vagy valami. Ha velem történne ilyesmi, az viszont elég gáz lenne az imidzsem miatt meg asszem a hajfestékre is allergiás vagyok. No de én vigyázok arra, hogy mindig kifogástalan legyen a külsőm Cool
A lényeg, hogy sikerült megnyugtatni Asukát, de amikor megláttam a suliban, legszívesebben visszaszívtam volna mindent, amit a telefonba mondtam. WTF-arckifejezésem mellett szinte azonnal ráugrottam, hogy megvizsgáljam a haját, nem-e paróka.
- Aztaku... te tényleg nem vicceltél O.O Jól érzed magad? Surprised
Kérdeztem még mindig hitetlenkedve, bár hallottam már olyasmit, hogy valakinek a stressz miatt egyik napról a másikra kifehéredett a haja. Tudtam én, hogy baj lesz ebből az öltönyös-fóbiából Neutral Ám az órák megkezdődtek, szóval jöhetett a tömény unalom. A mögöttem lévő pad szokás szerint üres volt, Hiro be nem tolná a képét még véletlenül sem, pedig akkor legalább lett volna mivel éberen tartanom magamat. Így viszont kegyetlenül lecsapott rám rögtön az első óra, a töri közben az aludhatnék, én meg nem is álltam ellen neki a tanár nagy örömére. Jegyzetfüzetembe pontosan nulla sor került, kénytelen leszek majd megkérni Asu-chant, hogy adja kölcsön a füzetét Neutral Azért a harmadik óra végére már egész jól sikerült kipihennem magam, és úgy gondoltam majd tesin folytathatom a bóbiskolást, mihelyst kidőlök a fáradtságtól Surprised Szerencsére nem hagytam otthon a tesis cuccomat, eszemben volt hogy ma ez a gyűlölt óra is terítéken van. Jó, én melyik órát nem gyűlölöm? :/
- Móóóó, ugye nem nőttek már megint? o.O"
Pislogtam a mellettem öltözködőre, mivel kicsit szűknek tűnt a felsőm. Pedig csak egy nyomi öthetes nyári szünet telt el basszus, és tutira nem híztam, meg nem is ittam tejet :/ Fú, be kell szereznem egy ilyen gumis bigyót, ami leszorítja a melleimet hétköznapi használatra is.
Körbepislantva kicsit meglepődtem, amikor megláttam Midorit és Aoi-chant is, hogy aztán kiderüljön, az összes évfolyamnak együtt lesz most tesije o.O Fogalmam sem volt, hogy mi a francért kellett tumultust csinálni, de mihelyst kiértünk a sportpályára, kiderült a turpisság. Új tanár o.O És... és... váó, tiszta jó pasi! Biztos csak most végzett a tanítóképzőn, meg aktív sportoló volt meg minden. Remélem normális, mert akkor csípni fogom a tesiórát *>*
- Szülési szabadság? Mi ez a marhaság? Biztos csak Hawaiira ment el nyaralni valami nőcskével az az idóta -.- Remélem ott is marad, hogy fordulna fel...
Méltatlankodtam talán kissé hangosan is, de nem érdekelt, ha meghallják a véleményem. A hülye tanár az hülye tanár, és kész. Csak őt minősíti, hogy ennyire irreális fedősztorit talált ki magának, az igazgató meg van olyan hülye, hogy beveszi és elengedi szabadságra. Tiszta röhej már ez a suli, komolyan Neutral Na de most legalább már van egy értelmesnek tűnő tanárunk az angolos mellé Cool
- Sensei, felesleges bezárni. Aki jóba van a portással az úgyis megszerzi a kulcsot, ha meg nem, egy üveg szaké megoldja a problémát. A sensei még új, szóval gondoltam szólok. Amúgy sincs semmi értelme, ott a tető, meg a suli mögött is van egy bokrokkal benőtt terület, a gyengélkedőről nem is beszélve. Inkább örüljön, hogy Aina és Keitaro a szertárt tisztelte meg, ők a suli álompárja.
Sandítottam a bűnös lányra sokat sejtető vigyorral, aki éppen azon volt, hogy a föld alá süllyessze rákvörös fejét. Muszáj lesz majd kifaggatnom, nem is tudtam hogy már ott tartanak szemöldökrángatás Az meg csak természetes, hogy ismerem ezeket a helyeket, bár én magam még nem használtam egyiket sem, no de majd ha esetleg meglátom véletlenül Narakut és olyan kedvem is lesz, akkor elrángatom a szertárba, muhaha Twisted Evil
- Nekem van! Mit sportol a sensei? Ugye kosarazik? Hívhatom Kiyoshi-senpainak? *.*
Szólaltam fel ismét, csak hogy minél jobban megismerjen Keisuke is. Ő tuti sokkal jobban fogja tolerálni a ragyogó személyiségemet, amit a többi tanár nem bír elviselni, mivel ő is olyan kúlos meg vagány, mint amilyen népszerű én vagyok. Látom már most, hogy hasonló személyiségek vagyunk, világítunk a sötét éjszakát alkotó szürke tömegben Cool
- Gonen B-gumi, Nakano Kanade deeeee~su! Én vagyok az énekes idol, Kana-nyan, yoroshiku onegaishimaaaaa~su! Ha kell valami segítség, csak szóljon nekem, sensei! Amúgy nekem mindegy, mit játszunk, csak ne kelljen sokat mozogni. Mondjuk röpi? Azt biztos a sensei is élvezné! - Vetettem be ellenállhatatlan egyéniségemet bemutatkozásomnál, jól megszokott pózőrködésemmel is egyetemben, mintha csak egy koncert elején lettem volna. - Ja, amúgy már most mondom, hogy jövő héten hiányozni fogok.
Tájékoztattam Keisukét gyorsan, nehogy meglepetésként érje, amikor nem leszek itt, hogy feldobjam jelenlétemmel az unalmas órát Cool Biztos megérti, ki fogom dolgozni a belemet is, nagy fellépésre készülök. Szóval mindenféle tréningen kell majd részt vennem, koreográfiát tanulni és éjjel-nappal próbálni. Nem lesz könnyű menet, de a végeredményért megéri *>*
Vissza az elejére Go down
Heinrich Haydn
Különleges karakter
Különleges karakter
Heinrich Haydn

Hozzászólások száma : 23
Registration date : 2011. Jun. 10.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Író
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te7500/15000Sportpálya 29y5sib  (7500/15000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyKedd Okt. 04, 2011 6:37 pm

~ Vizsgák előtti napok, Tesi óra ~


*Hosszú napok óta talán ez az első, hogy aludni bírtam valamennyire is. Természetesen ennek oka, ki más lenne, mint az én "imádni való" bátyjám, aki szándékosan megfosztott az összes tanulni valómtól. Nahát, ki hitte volna, hogy egyszer még örülni fogok a szemétségeinek. Kissé makacs, de be kell vallanom, néha előnyös tud lenni. Pl. ha..ő..mit fogok a tanárnak mondani a mai..mi? O.O Pattanok ki hirtelen az ágyból, hogy rá nézzek az ébresztő órámra, ám az nem mutat elkésést. Teljesen időben vagyok, viszont a mellette lévő órarendem a föld alá készül fagyasztani. Valami olyasmit mutat nekem, amit sosem hittem volna. NARAKU!!! Elkap az idegbetegség, hiszen a Tesi óra után rögvest a második órám művészettörténet, ami csak egyet jelenthet. 1. Kouta, 2. Doga. S én nem tudtam miből készülni, és ha egyes lesz? Nem akarok egyest, én egy jó tanuló vagyok. Egy nagyon jó tanuló, egy, egyessel szégyent hoznék a tanulmányaimra. Különösen arra a tárgyra, amit Ő tanít. Így hát sürgősen kirohanok a szobámból és betörök a bátyám szobájába, ami a másik szárnyon található. Ezt az egyet nagyon tudom értékelni a quincy tanácstól. A lányokat és fiúkat külön szárnyra tették, legalább ennyi szabadságom lehet. Természetesen, mint minden reggel, már most sincs itthon. De a füzeteimet szépen kilopom a göncei alól, s visszarohanok a szobámba. Sietnem kell, ha elakarom érni a hétórási iskola buszt. Ezért alig gondolkodok, hogy mit is kéne felvennem. Azt a ruhát veszem fel, amit még Toumatól kaptam, vagy is vettem. Ritka az olyan alkalom, amikor megerőlteti magát, pedig a..nem is rokonom. scratch Gondolkodok el, s aztán felveszem a sötétkék selyem felsőmet, a hozzá tartozó farmert a virágos övemmel, és tornacipót. Na meg ennek tetejébe a reggeli hűvösség okán még a fekete bőrdzsekimet is. Körmeimmel felesleges foglalkoznom, most is tiszta feketék, de szeretem. *>* A fürdőbe meg már öltözés előtt rendbe tettem magam, csak egy hullámcsattal csatoltam félre a kelletlen hajszálakat hajvasalás után. Muhahahaha én a világ legjobb stylistjától tanulok el minden praktikát. szemöldökrángatás Valami haszna legyen már, hogy az összes zsebpénzemet arra költöm, hogy minél többet tanuljak Toumatól. Illetve persze a ruhák, és valamennyi kozmetikum. Most lehetne azt mondani, hogy voltaképpen én nem ilyen vagyok, de ez van. Muszáj felkészülnöm a dolgokra. Elvégre a mangákat már bőven gyártjuk a brigádba. Ha befutunk, nem szeretnék leégni a többi mangaka mellett. Mindenkinek megvan az egyedi stílusa, én meg azt hiszem bízhatok egy olyan híres divat embernek, mint Touma Vance McCay. Szóval, miután a Handymet is készenlétbe helyeztem, meg raktam be valami pénzt kajára is, szépen elindulok. Mekkora mázli, hogy ismerem a buszsofőrt. (Vagy csak az idióta bátyám fenyegette meg? -.-') Mindegy, a lényeg, hogy megvárt, így időben érek be a suliba. Ekkor találkozok az osztálytársaimmal, akik már bőven átöltöztek az uniformisukba. Na igen, első problémám, melyik is az én szekrényem? Fránya japán. Neutral De hatalmas szerencsém van, hogy van egy két emberke, akivel összeismerkedtem, így készségesen segítenek, s végül megoldódik a gond. Azonban a szekrényben nem azaz az uniformis van, amit én felakarnék venni tesi órához. Hanem csak az, amit úgy szimplán viselni szoktunk. Elhúzom a számat és a többiekre nézek.* - Ugye nem köptök be az ofőnek? Neutral *Pillantok rájuk cinkosak, és némi nevetés kerekedik. A végzősök már csak ilyenek, simán összetartunk, ha ilyen csalásokról van szó. De "isten" legyen velem , ez a napom szörnyű. Ráadásul a tesi órát beáldozhatom arra, hogy tanulhatok Kouta órájára. Így hát, amikor bejelentik összevont testnevelés még jobban örülök, talán eltűnhetek a sorok közt, na meg amennyire a hír igaz, új tesi tanárt kaptunk. Én viszont most nagyon fáradt vagyok még ahhoz, hogy az első sorokban kémleljem, elején még azt sem veszem észre, hogy hirtelen mennyi ismerősöm felbukkant. Talán Aoi-chan is itt lehet valahol, ám én még nem vettem őt észre. Pech, mikor vagyok én ilyen link? Szörnyű, már is kezd megfertőzni a Naraku-kór? Surprised Fogalmam sincs, ám én megbátorodva fogom magam, és ülök a lelátó egyik kövére, hogy a táskámból előszedve a műv. töris füzetemet elkezdjek tanulni.* - Szülési szabadság mi...na persze. *Suttogom egészen halkan, mire meghallok a sorokból egy ismerős hangot, erre pedig felemelem a tekintetem. Woah! O.O Hiszen ez Kanade-chan, Aoi-chan..meg még ki tudja mennyi ismerősömnek az osztálya. *>* De nekem tanulnom kell, mert ha egyest szerzek, nem vesznek fel az egyetemre. T_T Így hát gyorsan visszaerőszakolom tekintetem a könyvre, s csak kezdek mélyülni a tanulásban. Valami azonban nem hagy nyugodni, amikor felpillantok az új tesi tanárra, aki Keisuke névre hallgat. Felemelem tekintetem rá, s elkap egy furcsa érzés vele kapcsolatosan. Aztán csak egyre többször akad ilyen érzésem, ahogyan tesz bármerre is egy mozdulatot. Talán...de mit keresne egy shinigami a Karakura High School-ba? Furcsán kiráz a hideg, és úgy döntök a mobilomért nyúlok, hogy megírjak egy sms-t Toumának. Hátha ő tud valamit erről az esetről, vagy csak én vagyok túl paranoiás.* ~ Touma, délután beszélnünk kell, fontos. Vagy beszélhetünk előbb is, de akkor kéne igazolás. ~ *Darálom le ultra hamar a szöveget, majd ezután félre teszem akaratomon kívül is a füzetet, s lépek oda a többiekhez, persze a táskámat ott hagyva a lelátón.* - Egy volna! *Emelem fel kezem, bár tudom, hogy ezzel irtó cikin magamra vonom a figyelmem, de akkor is volna egy kérdésem az új tesi tanárhoz.* - Ön szeretne átélni egy görcsös menstruációt úgy, hogy a tesi tanára még rá hajtja? *Kérdezem meg kelletlenül a dolgokat, nem leplezve egy kis pimaszságot a tanárral szemben. Nem tehetek róla, amint a gyanúm elfogott, nem tudok normálisan viselkedni vele. Amennyiben pedig gyanúm beigazolódik, pláne nem fogok tudni természetesen viselkedni vele. Az már megint más kérdés, hogy ez negatív vagy pozitív irányba fog eldőlni. Nincsenek előítéleteim, de bármi előfordulhat.* - Egyébként Sakamoto Karin és végzős. *Teszem hozzá végül valamennyi mosolyt magamra erőszakolva, hogy azért ne tűnjek tajparasztnak a tanárral szemben, akit majd úgy is emlékeztetni fogok a bátyámra, amint megismeri. Jaj, csak meg ne ismerje. >.> Kezdek el kicsit aggodalmaskodni a saját hírnevemen, na de mindegy is. Szépen előrébb megyek a sorokban és rá kacsintok az ismerős lányokra.* - Javasolnám, hogy egy hónapban egy napot igazán megadhatna a lányoknak. Neutral *Villantom körbe szemeimet és felelem kelletlenül. Na ne hogy már, nem fogom hagyni. Lekopogom, nekem nincs gondom a női bajokkal, de lehet, hogy valakinek ez a mondat nagyon nagy érvágás. Fel kell lépnem társaim érdekében, jaj Aoi- chan merre vagy? O.O Jelenleg nem látom, király legalább nem fog elkapni, hogy milyen hősies volt ez és, hogy menjek a Karakura Raizerekhez. Még mit nem, nekem magákat kell rajzolnom, és képzeletben megmenteni a világot. Na jó, meg néha kilőni pár íjat, meg gintou technikát. Cool* - És kedvenc sportom vizsgák előtt a tanulás. Cool *Vigyorgok rá, mint aki jól végezte dolgát és megyek vissza a lelátóra, hogy ha már nem öltöztem át, akkor ne zavarjam az órát. Sejtetősen még vissza pillantok rá, mielőtt mélyen elmerülhetnék a tanulásban: Ki vagy te, Keisuke?*
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te15000/26000Sportpálya 29y5sib  (15000/26000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyKedd Okt. 04, 2011 9:04 pm

Girl PE class *o*
The nyu~ sensei!
Takaróm alól mindenre felkészülve lesek ki, hogy uorufu aisu-t nézzek the beddosaidoel, amin rajta van az araamu kurokku, mely ki fog rángatni the beddoból, hogy elmehessek az schoolába időben. *.* But I nagyon waitingam az schoolát, mert tsudee lesz the first PE ressun! Így amikor épp csak ringelt volna az kurokku már bele is fojtottam the szót and már neki is álltam készülődni. *<* Magamra kapkodtam the school uniformist, meg speedy sebességgel dobáltam bele the táskába school bukkuket. S már csak super heo Miyavi-nyan, the heyaam megfésülése and burekkofuaasuto volt vissza, no meg Mido~onee-chan waitingolása, mivel She littlekét sokáig tud készülődni. But no problem! No volt eddig olyan tsudee, amelyen elkéstünk volna. The ktichenban eatelve waitingolom Mido~onee-chant már összekészülve, indulásra készen, amikor hallom the sürgető szavait, hogy speedy sebességgel igyekezzek.
- But I már készen vagyok, Mido~onee-chan! Surprised – szólok neki, hogy no aggódjon emiatt, s mikor már rettsugotunk ki the carba I voltam az first, aki kiért oda, mert… mert school, and PE class! *o* - Ka-nii-san, hurry, hurry! *o* - mondom big lelkesedéssel cardoraibanek, mert hamar oda szeretnék érni the schoolba, baddo lenne, ha már az second héten késni! No? Surprised The carban próbálom valahogy felfogni the heyaamat, mert sosem akar úgy maradni, bár nekem mindone, hogy miképp áll. Nagyon megfelel így is. *<*
Így hát no zavartatva magamat félig szétesett frizurámon, amint megérkeztünk már hurrytem is befelé the schoolába, még sayva Mido~onee-channak, hogy majd meglátogatom az egyik pauseben. The first class egyike volt Grammar ressun and Biology ressun. Sajnos the Grammar no megy good, mert valami még mindig zavarja the senseit sayélésemben. T.T ’’ De hát I helyesen sayelek! No? T>T Mindone *o* everybody megért, így no problem! *<* Now, úgy is tűkön ülve waitingam már nagyon the loveet PE classát, mert… mert! *o* Az the besuto! *<* Így már hurrytem is öltözni, amint elindult the pause, mely vissza volt még a PE ressuntól. Igen meglepve ért, hogy everybody ott volt az öltözőben, legalábbis sok girl azok közül, akiket ismerek. Mint Kaa~nee-chan, Kaa~nee-chan-senpai, Daiya~nee-san, and Mido~onee-chan is! *o* Bár no knowoltam the miértjét, the lényeg now amúgy is az volt, hogy átöltözzek and Miyavi-nyannal rettsugozak the pályára. *<* But helpet kellett kérnem my heyaa összefogásában, mert… no sikerült. Embarassed Mindig szétjött! T-T Viszont helpnek már no néztem utána mert ringutek, hogy kezdődik the class, így későbbre halasztottam the heyaa felfogást. PE ressun, I’m coming!!! *o* Big sietésessel vágtattam ki the classra, hogy ne, hogy lemaradjak. Littilekét meglepett, hogy no Sasa-sensei volt ott, hanem valaki… valaki más. O_o But ez no tántorított meg the my ravu class részvételén! Amint mindenre, but tényleg mindenre raito derült már no is zavart az egész. Nyu-sensei, remélem He is van olyan kedves, mint Sasa-sensei and távolléte is milyen érdekes, no is tudtam, hogy childrent vár. *o*
- Nahát, Sasa-sensei but lucky! *o* No is storyzta, hogy childe lesz! - jegyzem meg big smileal arcomon, miközben tapsoltam egyet, hisz milyen happys hír ez. No? *o* Ráadásul the nyu~sensei is kedvesnek látszik. I have egy kérdés! – tartom magasba the handemet, hogy szabad sayést adjon. Key-nii-sensei, helpel felfogni my heyaamat? Embarassed - tartom the heyaa gumit az irányába szégyenlősen, amiért no sikerült helpést kérnem ehhez and mivel He is the teacher, így biztos helpel. *-* - And mikor lehet sportteamba jelentkezni vagy hova? *o* - teszek fel egy ráadáskérdést, mert ez is fontos ám’. I szeretnék csatlakozni ebbe and hallottam, hogy van ilyen, biztos funny meg minden. *<* Pár kérdést, viszont no knowtem, mint például… Kaa~nee-chan-senpaiét. Surprised Tényleg, Kaa~nee-chan-senpai miért nincs átöltözve?? O-o No mertem megkérdezni, mert most óra van and ahhoz engedély kell senseitől, így silence állapotban waitingtam, hogy majd amikor lesz időm megkérdezhessem tőle.
- Guddo mooninguuuu! *<* My name ist Aoi, Blue Aoi! *^* – ejtem el the tegnapi filmben hallott szöveget littlekét átköltve. - First year! And he is super hero Miyavi-nyan. *o* My favorite geemuhm… the running! *o* And… and minden ami the PE class! *o* Baskterball, Football, Baseball… bármi! *o* Miyavi-nyan is szeret ámrunningolni! *w* - mondom el, amint rám került the sor, full happyan. The doktor igazolás and gyógyPE no érdekel, no rám tartozik. I love PE ressun <3.
– Na but Kaa~nee-chan, the sensei nameje: Key~nii-sensei!! Surprised – tiltakozom the Kiyoshi megnevezés ellen, mert Kiyoshi az Kiyoshi and no Key~nii-senpai. Bár úgy hiszem sokan félreknowték the favorite gemuut, vagy ezek is annak számítanak? Surprised No tudom. T.T Mindonethe lényeg~ – Mikor kezdjük az órát Key-nii-sensei? *o* Ugye runningunk először? Running, running, running. <3 – kérdezem biiiig lelkesedéssel, hopekedve az yes válaszban! *.*
Vissza az elejére Go down
Konoe Karen
Fullbringer
Fullbringer
Konoe Karen

nő
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Tartózkodási hely : Karakura város
Registration date : 2011. Jul. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Bár tulaj; Szabadúszó feltaláló
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te13600/15000Sportpálya 29y5sib  (13600/15000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyPént. Okt. 07, 2011 6:03 am

Tesi óra!

- Ichi, ni, san, shi, go… ichi, ni, san… - egy ütés és egy rúgás aztán még egy és még egy. Mint minden reggelt, ezt is a városban való gyakorlással kezdem. A levegőbe mért ütések és rúgások és a háztetőkön való ugrándozás tökéletesen kifáraszt és még jó gyakorlat is. Mint mindig most is a gyakorlatvégét egy kis meditációval zárom. Pihentető és megnyugtató bár a város reggeli zaja nem teszi lehetővé a teljes koncentrációt, de nem baj így is jó lesz. A meditáció végét pityegő hang jelzi. Egy mobil telefon hangja. Bár nem igen használom mégis úgy döntöttem, hogy veszek egyet végül is a velem egykorúaknak is van ilyenje szóval gondoltam jó, ha nekem is van egy. Bár az ébresztő bekapcsolásán kívül nem sokat tudok rajta mit csinálni mivel nem értek hozzá. Na, de visszatérve a pityegésre. Nagy nehezen sikerül kikapcsolnom majd a táskámhoz lépek és elkezdek matatni benne. Az egyenruhám és a mellé tartozó cipőt veszem ki, hogy átvehessem őket. Hazamenni már nincs időm ezért inkább elhoztam magammal, hogy majd itt egy magas ház tetején vegyem át. Nagy nehezen, de sikerül átöltöznöm. Hát nem vagyok nagyon elragadtatva az uniformistól. A szoknyához nem igen vagyok hozzá szokva és ez az egyen cipő sem tetszik annyira. De mit lehet tenni ez, van. Amúgy is most megyek be először mióta beiratkoztam a suliba, úgyhogy nem lenne jó, ha már rögtön rossz pontokkal indítanék, csak mert az egyenruha helyett inkább egy kényelmesebb ruhákban mennék be.
Na, mindegy is inkább indulni kellene, mert még a végén elkések. A magas épület tetején még egyszer körülkémlelek, majd egy sikátor felöli, oldalán lemászok a tűzlétrán. Földet érve még megigazítom a ruházatom majd egyenest az iskola felé veszem az irányt.
Nem messze járok mikor már halható az iskola zaja.
- Ez egy fárasztó nap lesz. – jegyzem meg előre egy sóhaj kíséretében.
Mint hogy új diák vagyok az iskolában az első dolgom, hogy megkeresem az osztályfőnököt, hogy megmutassa hol az osztályom és, hogy bemutasson az osztálytársaimnak.
- Tudja Adachi-san már egy kicsit kezdtem aggódni mikor múlt héten nem jött be. Netán beteg volt? Tudja már az is az eszembe jutott, hogy felhívjam a szüleit.
- Nem dehogy csak a költözés egy kicsit lefoglalt. Szóval nem kell aggódnia és a szüleimet sem kell felhívnia. – főleg hogy nincs kit felhívnia.
- Értem. Nos, itt is volnánk. Remélem megjegyezte az idáig vezető utat. – mosolyog rám a sensei majd benyit a kissé zajos osztályterembe. Amint belép, mindenki elcsendesül és a padja mellett vigyázzállásban áll meg.
- Rendben mindenki üljön le. Mindjárt kezdjük a névsorolvasást, de előbb had mutassam be osztályunk új tagját. – int felém. Ekkor lassú léptekkel belépek a terembe és a tanár mellet megállok. Majd a tábla felé fordulok és felírom a nevemet.
- Adachi Atsuko vagyok. Örvendek a találkozásnak. – fordulok végül az osztály felé. Bemutatkozásomat követően a tanár megmutatja, helyem majd kezdetét veszi az óra.
Nos, pár órát magam mögött hagyva kihirdethetem, hogy az iskola tök uncsi és fárasztó. Nem is értem mit keresek itt. Egyáltalán miért is iratkoztam be? Nem tudom, biztos elment az eszem. Na, mindegy most már végig kell csinálnom. Talán a következő óra egy fokkal izgalmasabb lesz. Ránézek a nem régiben kapott órarendemre. Tesi, na, ez kell nekem az biztos jobb lesz, mint az eddigiek. Szedem is a cuccom és a többieket követve elnavigálom magam az öltözőig. Kis szerencsével, ugyan de sikerül találnom egy üres szekrényt, amibe bepakolhatok. Aztán már csak átöltözöm és irány a sportpálya.
A tanár máris itt van és bemutatkozik.
~ Nahát, ő is ma van itt először ez érdekes. Vagyis miről beszélek nem is az, de az már igen, hogy a reiatsut érzek felőle és nem is kicsit. Bár már ezen sem lepődhetek meg hisz jobban megnézve az itt jelenlévők többségénél is érzek lélekenergiát. Hm… na, ez már érdekes. ~
Szépen csendben és türelmesen várom, hogy végre befejezzék a diskurálást, nem is folyok bele a beszélgetésükbe. Helyette hogy addig se unatkozzak, körbe tekintek az itt egybegyűlteken. Ki tudja, lehet, hogy a klánom pár tagja épp köztük bujkál és arra várnak, hogy elkaphassanak. Végül is sosem lehet tudni. Annyira belemerülök a nézelődésbe, hogy a végén már csak éppen, hogy észbe kapok mikor nekem kell bemutatkoznom.
- Adachi Atsuko, szintén végzős. Kosár, kézi, röplabda nekem bármelyik megfelel. – válaszok végül kissé hanyag nem törődöm hangon.
Vissza az elejére Go down
http://yuri-4-ever.gportal.hu
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te23400/30000Sportpálya 29y5sib  (23400/30000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyKedd Okt. 11, 2011 9:28 am

Lánytesi
Azt hiszem, ez a tesitanárosdi igazán nekem való feladat. Gyerekkorom óta szeretek sportolni, na meg kötelezően kenjutsut, íjászatot, valamint harcművészetet is kellett tanulnom, az órákon pedig emiatt mindig jeleskedtem ebből a tantárgyból. Igaz, voltaképpen én most nem azért vagyok itt, hogy ténylegesen tanári karriert csináljak magamnak, hanem hogy megvédjem ezt a helyet, valamint az egyik diákot, akire odaát felhívták a figyelmem. Mindez azonban most túl távolinak tűnik, bármily komikus is a helyzet, hogy egy térdgatyában és egy pólóban pózolok tesitanárosdit mímelve ennyi diák előtt.
Természetesen észreveszem azt a lányt, aki az egyik kövön ülve kuporog az égetniva… szóval valami könyv fölött. Bizonyára azonban megvan a magyarázata, miért nem öltözött át és miért nem állt a sorba, legalábbis én remélem, hogy van, és bízok is benne. Avagy éljen az örök optimizmus. :/ Remélem, nem csinál belőle rendszert, mert igazán nem szeretném, ha emiatt utálnának. Neutral Az persze nem meglepő, hogy ennyien háborodnak fel Sasada-sensei szülési szabadságán, de nincs mit tenni, ezt a dumát tényleg nem mi, shinigamik találtuk ki, hanem az a vacak, 12. osztagos szerkentyű, ami ilyen esetekben ültet bele hamis emlékeket az emberekbe. Bár szerintem igazából vicces, de tényleg. Surprised
- Á, köszönöm a tippeket. Surprised Bizonyára akkor te mindent tudsz a suliról. Surprised Majd egyik szünetben lenne pár kérdésem. Cool – pillantok kicsit meglepődve az egyik diákra. Azt hiszem, emlékezetes lesz, az egyik első, akinek biztosan megjegyzem majd a nevét, annyit beszél. :/ Viszont aranyos csajnak tűnik, meg azt is biztosan tudja, hol bagóznak a legtöbben titokban, vagyis én hova lóghatok be. Sajnos hallottam, amikor a tanáriban azt beszélték, hogy sűrűbben ellenőrzik majd a fiúmosdókat, így oda még sem mehetek.
Kényelmesen sétálgatok a sorok között, s egyenként kérem hát meg a diákokat, hogy mutatkozzanak be, és mondják el, mit játszanának a legszívesebben. A legtöbben elég tárgyilagosak, talán félnek kérdezni, de legalább gyorsan haladunk. Surprised Magamban persze már számolgatom a voksokat, s mint az várható volt, a legtöbben a lányos sportokra szavaznak, mint a röplabda vagy a tenisz. Persze mindeközben igyekszem megjegyezni a lehető legtöbb nevet, s hálát adok az égnek, hogy jó névmemóriával rendelkezem, különben biztosan belebuknék a feladatba. Az első egy-két héten még biztosan előfordul majd, hogy keverek pár diákot, de az osztagomban is ismerem mindenki nevét, sőt, a harmadik és a hetedik osztagban is, vagyis azt hiszem, nem kell annyira tartanom a dologtól. Surprised
Amiben viszont biztos vagyok, hogy Tsukatani Midori nevét egy életre meg fogom jegyezni hála briliáns válaszának, ami a kedvenc sportjára vonatkozik. Igyekszem nem túlzottan kimutatni, hogy ez azért most alaposan sokkolt, de nem is tudom, mit várok el egy nőtől. Rolling Eyes Egy apró fészpalmot azért megengedek magamnak, de ezután kedves vigyoromat megejtve pillantok vissza rá.
- Ismerek néhány karizom erősítő gyakorlatot, Midori-chan. Egy kis rendszeres súlyzózás, és már meg se fognak kottyanni a bevásárló szatyraid. Surprised – ajánlom fel neki kedvesen, hogy majd segítek a problémáján. Hiszen én csak jót teszek vele. Ha ennyire szeret vásárolni… Surprised
Hamarosan a Kana-nyanként bemutatkozó csaj kerül sorra. Kicsit túlbuzgó, de aranyos, ráadásul mindent tud, amit tudni kell, jó lesz vele dolgozni. Cool Kérdésére szokásos lazaságommal válaszolok, miközben visszatolom szemembe a napszemcsimet. Zsebemben már cigarettás dobozomért matatok, hiszen kedvem lenne rágyújtani, de sajnos még nem tehetem. Még ki kell bírnom vagy negyven percet. ¬_¬
- Felőlem hívhatsz, de a Keisukének jobban örülnék. Surprised – felelem neki, majd összeszedegetve magamban kedvenceimet folytatom. - Főleg a harcművészetek érdekelnek, első sorban a kenjutsu. Gyerekkorom óta kendozok, iadozok, íjászkodok, valamint taijutsuzok is, a kedvencem az aikido. Ja, és igen, kosarazok is. Surprised – válaszolom, hisz ezek valóban kedvenc elfoglaltságaim közé tartoznak. Na meg a legtöbbet gyerekkorom óta csinálom, azóta pedig szakmaként űzöm, mégis csak shinigami vagyok, vagy mi. :/
- Jól van, semmi gond Kana-nyan, köszi, hogy szóltál. Surprised Akkor elhalasztjuk a jövő heti kúper futást, hogy te is ott lehess. Cool – állok tovább a következő diákok bemutatkozását végighallgatva, hiszen még elég sokan vannak soron.
Így kerültem végül el ahhoz a diákhoz, aki valami különös és érdekes dolog folytán elfelejtett átöltözni. Vagyis ő kerül épp a sorba, amikor úgy gondolja, végre itt lenne az ideje rá. Napszemüvegemet ismét fejem búbjára tolom, hogy kérdőn nézzek végig rajta, miért nem öltözött át. A kollégáim előre figyelmeztettek némelyik diák lustaságára, így igazán nem kéne meglepődnöm rajta mondjuk.
- Hát jó, nem bánom. De csak egy órát, Karin-chan. :/ – adom meg magam, hiszen nem akarok rohadéknak tűnni. Csak fel ne fedezzem, hogy visszaélnek határtalan kedvességemmel. Neutral Megfizetnek, ha így tesznek ellenem, kufufu. Neutral
Úgy döntök, egyelőre nem kérdezek vissza Karinnak, inkább majd később megbeszélem vele ezt a nem-öltözök-át-tesiórára dolgot. Így is elég nagy megpróbáltatást jelent nekem, hogy a következő diákot megértsem. Azt persze nem vágom le, hogy valószínűleg valami rokona lehet a plázás szőkének, hisz még csak nem is igazán hasonlítanak még külsőre sem, és még véletlenül sem a rendes nevét kaptam meg. Neutral Ami a fodrászmelót illeti, egy elég bamba tekintetű diák már megelőz, pedig én is szívesen megcsináltam volna Aoi haját. Igaz, kicsit szorosabbra kötöttem volna azt a kontyot meg ilyen apróságok, de nekem nincs olyan hosszú hajam, hogy rá legyek erre kényszerülve, így honnan tudnám, hogyan kell?
- Great question, Aoi-chan! Surprised – felelek neki, valamint mindenki másnak is felvillanyozódva. - Hónap végéig mindenkinek van ideje az iskolai sportcsapatokba jelentkezni. Az iskolai focicsapat kapitánya már a jövő héttől elkezdené a selejtezőket, hiszen október végén kezdődnek az iskolák közötti meccsek. A választható klubokat a faliújságokon megtalálhatjátok. Ha igény van rá, persze más klubokat is alapíthatunk. – hirdetem ki a közleményt, hisz erről tényleg fontos lenne tudniuk. Lehet, csak én vagyok naiv, ha arra számítok, hogy megrohamoznak a sportolni akaró diákok? Suspect
- Akkor you tartozni my class, Aoi-chan és Miyavi-nyan. Cool – csillogtatom meg napszemüvegem a napfényben. Micsoda tűz, micsoda erő, micsoda szenvedély! Cool Előre látom, hogy Aoi-chan az egyik kedvenc tanítványom lesz. Cool
- Látom, you like running. Majd tessék jelentkezni a runningoló teambe, elég small group, keresni people. Wink – használom ki az alkalmat, hisz valóban nem egy népszerű csoport, vannak ott vagy hárman, bár nem csodálom, hogy nem a legnépszerűbb sport, amit igazából nem is csodálok. Hisz mennyivel trúbb már egy labdát kergetni a mezőn. Surprised
Szépen lassan mindenkivel végzünk, magamban pedig igyekszem elraktározni a neveket, miközben igazat adva a lelkes Aoinak szólítom fel az osztályokat: két kör futás bemelegítésként! *>* Páran lelkesen, a legtöbben beletörődve, s megint néhányan nyűglődve kezdik meg a futást, s kihasználva ezt az öt-hat percet az egyik kövön ülő Karin-chanhoz megyek. Láthatóan nagyon bele van mélyedve, és már bemutatkozásakor is jelezte számomra, hogy nem igazán a kedvence a tesi. De én meg nem fogom csak úgy hagyni magam, mert nem és kész. Pedig én tényleg próbálok korrekt lenni. :/
- Karin-chan, egy pillanatra. – kérem meg, hogy egy kicsit tegye le a könyvet, mert beszélni szeretnék vele. - A mai órán még elnézem neked, hogy nem öltöztél át és nem veszel részt az órai munkában, mégis csak az első munkanapom itt, de legközelebb ez ne forduljon elő. Lehet róla szó, ugye? – veszem le ismét napszemüvegem, hogy rendesen szemébe nézhessek. Mosolyom mondandóm közben eltűnik arcomról, talán csak a legvégén jelenik meg újra, hogy kicsit lazítsak a feszült helyzeten. Tényleg nem akarok senkivel sem rosszban lenni, mert nagyon nem azért vagyok itt.
- Na, viszont hagylak tanulni. Sok sikert a dolgozathoz. Surprised – hagyom végül magára a lányt; számomra valamiért egyértelmű, hogy ezért magol ennyire, bár szerintem teljesen esélytelen, hogy ilyenkor még megtanuljon bármit is. Tudom, miről beszélek, én is folyton órák előtt magoltam, aztán mégsem jutottam vele előrébb. :/
Miután a diákok végeztek a futással, az óra végére tervezett játékokat kezdjük el. Mivel ez egy összevont óra, a magas létszám miatt kénytelen vagyok több felé bontani a csapatokat, így van, aki röplabdázik, s van, aki teniszezik. Nem hagyom, hogy bárki is lustálkodjon, hiszen mi lesz így később, így amint meglátok egy-egy tétlen diákot, első dolgom belevonni a játékba. Egy ideig persze a röplabdás csapattal tartok, próbálom mindenből kivenni kicsit a részem,
- Asuka, ugye? Surprised – szólítom meg a fehér hajú lányt, miközben a kezébe adok egy teniszütőt, valamint egy labdát is jelezve, hogy én szívesen játszanék vele. Hajszínén persze igazán nem akadok ki, hiszen NaoNaonak lila haja van, ahhoz mérten pedig még ez is egészen visszafogott. Hmm, vajon hogy nézhet ki NaoNao fehér hajjal? :/
- Figyeltelek tenisz közben. Surprised Látszik, hogy szoktál játszani, de úgy látom, kicsit túl sok erőt viszel a csapásaidba, a többiek pedig ezt nem bírták követni. – próbálom hasznossá tenni magam azáltal, hogy valamiféle jó tanácsot adok neki. Valóban, folyton túl magasra vagy messzire ütötte a labdát, és kivételesen tényleg nem a partnerei voltak bénák vagy éppen túl alacsonyak, amiért többnyire nem sikerült visszaütniük. Miután ellátom technikai tanácsaimmal, én magam játszok vele pár fordulót, s azt hiszem, látszik rajta, hogy tényleg egyre jobb és jobb lesz. Eleinte még elég magasra kell nyúlnom, hogy elérjem a labdát, de ez hamar változik. Hmm, még nincs teniszcsapat a suliban, viszont lehet, alapítani kéne egyet. :/
- Figyelem! Köszönöm mindenkinek, hogy megjelentetek. Holnaptól minden a régi kerékvágásban. Remélem, élveztétek az órát. Cool – jelentem be úgy fél óra szabad foglalkozás után, hogy az órának vége, majd intek a hozzám legközelebb lévő lánynak, Atsuko-channak, hogy legyen oly szíves és segítsen elpakolni a holmikat a szertárba. Elég ridegnek tűnik a kiscsaj, vagy nem is tudom, igazán mosolyoghatna többet. :/ Persze eszembe jut az is, hogy a tanáriban ő volt az, akit az „új lány”-ként emlegettek, bár lényegébe véve nekem igazán mindegy. Elvégre is nekem itt mindenki új, vagy mifene.
- Úgy hallom, neked is ez az első napod itt. Milyen az osztályod? Szerintem egész kedvesek. Surprised – próbálkozok valamiféle beszélgetést kezdeményezni, mert én már csak ilyen vagyok. Cool Eközben egy hálóba gyömöszölöm a labdákat, miután Atsukot megkérem, hogy ő maga a teniszfelszerelést vigye a szertárba, hogy majd a hátamra kapva a hálószerű zsákot cipeljem őket a tornaszertárba abbéli reményemben, hogy nem találok ott újabb romantikázó párt. :/ Persze én is ugyanezt csináltam fiatalkoromban, aminek meg is lett az eredménye, de eh, fenének van türelme magyarázkodni. Már úgy is biztosan mindent tudnak. Ahogyan NaoNao is mondá valaha: fiatalok. |-(


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te6000/12000Sportpálya 29y5sib  (6000/12000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyCsüt. Okt. 13, 2011 4:56 am

Tesióra :<


Lassan kezdtem újra normálisan érezni magam, míg mindenki végigmondta a nevét és a többi infót amit a tanár kért. Abban biztos vagyok, hogy egy kis időbe beletelik, míg eljutok odáig, hogy megszokjam ezt az új külsőmet. Az egyetlen dolog amit nem értek viszont az a képességem rendellenes viselkedése a mai napon. Valamiért ma nagyon nehezen megy az irányítása. Példának okáért, mikor Keisuke-sama épp mellettem halad el, az addigi figyelmetlenségem után észleltem a lélekenergiáját és szerencsére még épp időben vettem észre a kezemen megjelenő kristályokat, így sikerült elrejtenem előle a képességemet, de egyáltalán nem tudom, hogy miért aktiválódott. Talán azt gondolta, hogy veszélyben vagyok, vagy valami? Nem hiszem, hisz eddig nemigazán történt ilyesmi, kivételt képez persze a kiskoromban történt dolog, de ott mások voltak a körülmények.
Mielőtt még túlságosan elmerülhetnék a gondolataimban az új tanár kiadja az első feladatot. A futás különösebben nem szokott zavarni, igaz, hogy sprintben nem vagyok olyan jó, mint Kana-chan, viszont az állóképességem valamivel jobb nála, így én tovább bírom a futást, mint ő, bár ez a három kör még őt sem fáraszthatja ki szerintem. Futás közben pedig ismét beférkőzött a fejembe, hogy vajon mi okból kifolyólag lehet az, hogy a képességem így kifutott a kezeim alól. Még az a szerencse, hogy most hirtelen nem változnak át a lábaim és lép akcióba a helyváltoztatás vele egyetemben, mert akkor elég nagy fejfájást okozna vele nekem, hogy mégis, hogy az ördögbe magyarázom ki. Persze ez esetben biztos, hogy a következő tesiórára már felmentéssel jönnék, mert hogy többet pályára nem lépnék az biztos.
A futás végeztével mindenki maga választhatja meg, hogy mit csinál. Én egyértelműen a teniszt választottam, hisz ha az a kedvencem, akkor értelem szerűen nem fogok mást választani.
Az ellenfeleim persze nem bírták a tempómat. Lehet az az oka, hogy egyáltalán nem a játékra figyeltem hanem a gondolataimat próbáltam a helyükre rakni és ezért hébe-hóba kicsivel több erőt adtam bele egy-egy ütésbe mint gondoltam.
- Ühüm. - nyögtem ki valahogy ezeket a szavakat miután Keisuke-sama megszólított. Abban a pillanatban hirtelen épp azt sem tudtam, hogy élek-e vagy halok, vagy hogy fiú vagyok-e vagy pediglen lány.
- Azt hiszem, hogy kicsit elkalandoztak a gondolataim és ez lehet az oka. Kicsi zavar van a fejemben jelenleg. -igyekeztem úgy válaszolni, hogy azért mégse mondjak semmi érdemlegeset. Nálunk tinédzsereknél úgyis megszokott dolog az ilyesmi, úgyhogy nyugodtan foghatom erre is. Különben sem fogom vele közölni, hogy: "Hé haver, nézd mit tudok!". Na persze, pont mert egy vadidegennek fogom megmutatni a képességeimet. Az viszont kedves gesztus tőle, hogy játszik velem egy kört. Őszintén szólva eddig ő az egyetlen aki tudott valamiféle kis kihívást jelenteni számomra, hisz eddigi ellenfeleim nem igazán remekeltek teniszezésben. >.>
- Köszönöm a játékot. - erőltetek egy mosolyt az arcomra, hisz mégsem kelthetem egy depressziós vagy éppenséggel álmodozó lány látszatát. Meg persze megérdemli, hisz végtére is hajlandó volt velem játszani.
Szinte elsőnek értem be az öltözőbe és felkapva a cuccaimat a tusolóig meg sem álltam. Most valamiért nagyon jól esett a meleg víz, talán a mai napi sok stressz miatt, vagy nem is tudom. Sajnos az a reményem, hogy a hajmosást követően a hajszínem újra a régi lesz... téves volt. Ugyan olyan fehér hajtincseim voltak, mint amilyenekkel ébredtem.
~ De hülye vagyok. Remélem még nem ment el. >.< - jut eszembe a tény, hogy a tökéletes interjúalany épp készül kiszaladni a hálómból, mikor a cuccaim között rábukkanok arra az iratra, mely azt hivatott jelezni, hogy a suliújság szerkesztői közé tartozom. Vagyis jelenleg én vagyok az egyetlen tagja. T_T De épp ezért nem hibázhatok és nem hagyhatom, hogy egy ilyen tökéletes alkalom elszalasztódjon.
Cuccaimat felkapva sietek a szertár felé, hisz ha nem tévedek akkor feltehetőleg még ott kell legyen. Szerencsére még ott volt és a cuccokat rendezte, így nem kellett a fél iskolát felkutatnom érte.
- Elnézést, Keisuke-sensei. Szeretnék feltenni pár kérdést az iskolaújság számára. - szólítom meg a tanárt, mialatt táskámból egy írószert és a jegyzetfüzetemet előveszem. Végtére is hogy lehet úgy cikket íni, ha nem készít az ember pontos feljegyzéseket, nem igaz? Surprised
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te15000/26000Sportpálya 29y5sib  (15000/26000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyCsüt. Okt. 13, 2011 9:10 pm

Girl PE class *o*
The nyu~ sensei!

Izgatottan toporgok egyik lábamról the másikra, ahogy várom, sorra kerülhessek Miyavi-nyannal and feltegyem the biiig kuesuchomt! *o* Kicsit bánom, hogy Key~nii-sensei el kívánja halasztani the kúper runningot, bár Kaa~nee-chan no the mi classban van, így lehet, hogy nekünk no marad el. Yeah! *<* Amint sorra kerültem first dolog volt megkérdeznem the heyaamat, mert… mert no knowoltam felfogni. T.T But I lucky volt one vállalkozó szellemű the mögöttünk lévő sorban, aki helpelt nekem, azon nyomban megthankeltem, mert majd így könnyebb lesz runningolni! *.* Secondo kuesuchomre kíváncsian vártam the választ, mert I szeretnék ilyen sportteamba jelentkezni, mondjuk még no knowolom melyikbe, ha van runningteamba, ha nincs akkor bármelyik másik is good, csak valami menő legyen, mert I love the PE class! <3
- Are you mi classfőnökünk? *o* - kuesuchomem lelkesen, majdnem meg is feledkeztem róla, hogyha Sasa-sensei szabadságra ment, akkor nincs is classfőnökünk. Tényleg, waitingjunk csak, no is ő volt the first day velünk the Sammaa poosu után. ~ Surprised This is cool! *.* No? – vigyorgok vidáman, majd the többiekre nézek the classból, hogy ugye, hogy ugye milyen good? No maradunk classfőnök nélkül ez nagyon happii news! And nagyon meglepő, hogy Key~nii-sensei knowolja, amit I sayelek, Sasa-sensei no knowolta sokszor. I no knowolom, hogy vajon why:/ - Yes, yes, I love running! *.* Really van running team? Really? Really? Really? ***___*** I jelentkezek the running teamba! I akarok goni! *.* Hallod Miyavi-nyan? Hallod? I jelentkezek running teamba! Nagyon cool lesz, no? *w* We leszünk the legspeedobbak! Coolsayelem super hero Miyavi-nyannak the biiig newst, hisz neki is knowolnia kell, mivel ŐŐ the legfőbb fanom! *<* Ahogy végigértünk mindenkin and el lett sayelve ki melyik geemuot likeolja, már kezdtem azt hinni elmarad the bemelegítő running. T-T But no! *-* Key~nii-sensei azonnal durr belét sayelt and már runningoltunk is: two kör, no mennyiség! *<* Mielőtt rettsugohattam volna Miyavi-nyant szerettem biztos handsben knowolni and mivel Kaa~nee-senpai no öltözött át, így speedo sebességgel odamentem hozzá, hogy rábízzam Miyavi-nyant.
- Pleasu vigyázz Miyavi-nyanra. *w* - ruházom fel the biiig feladatra, elfelejtve feltenni neki the kuesuchomt, amit akartam, but hát now running van, ez teljesen noomaru! Thanks!!!sayelem utólag and már runningoltam is biiig nehezen kikerülve Key~nii-senseit, aki ide tartott Kaa~nee-senpaihoz. Sorry~! – tettem hozzá biiig speedo sebességgel menve the többi runningoló után. I am uina~, hehehe. *<* - runningoltam good szokáshoz híven előre the runningoló sor elejére, but no knowolom why ilyen lassúak the többiek. Mondjuk, sokan vagyunk, but azért no kell lenni snailsnek! Surprised Legalább the Karakura Raizer teamnál speedo sebességgel knowolunk runningolni, hisz Purinsesu-sama, Silence-chan, Sui~to-chan, Nana~nee-chan, szóval sokan nagyon speedok! *o* But Purinsesu-sama the legspeedobb, olyan cool! *3* Áááá O_o No lehet! Valaki, valaki leelőzött, no hagyhatom, I leszek the uina~! I am the legspeedobb!!! Az utolsó half körben sikerült beérnem and leelőznöm aaaaaand le is hagynom azt, aki leelőzött, engem csak Purinsesu-sama előzhet le! >-> (*-*) Mert I am the legspeedobb, nyehehehe~ Cool
I am uina~ - húzom ki magamat büszkén, no is törődve the pár paasonel, aki előttem ért be. Véletlenül, no vettem észre őket. Hehehe. *<*” Amint megvoltak the bemelegítések and the többi, jöhetett the geemuok! I mindegyiknél ott akartam lenni, but csak one lehetet. First próbálkozásom Daiya~nee-channél volt, but no failed tartanom the Tennis lépéseket vele, így inkább rettsugoztam Basketballni, mert az is funny! - I akarok jönni gemmuni! *w* - sayelem the Basketballozoknak, hogyha knowolnak vegyenek be. And mivel knowoltak helyet szorítani nekem, így Basketballozhattam. *o* And once sikerült is bedobnom the ballt the kosárba. *o* The PE class végén Key~nii-sensei elsayelte, hogy the további PE class már no lesznek összevonva, kár… pedig nagyon good volt. *o* And no is haboztam megdicsérni, the coolos class miatt, meg szólni neki, hogy I szeretnék akkor running teamba <3 lenni, amint befejezte the sayelését.
- Biiiig~ Sankyu!runningolok Kaa-nee-senpaihoz, hogy visszapleasujem tőle Miyavi-nyant and mégonce megthankelem neki, hogy vigyázott rá. *_* And ez után már rettsugoztam is átöltözni, hogy jöhessen the következő class, ami… no is konowolom már what? Mindone. Lesz mit elstoryni Holmes-mesuta~nak! *o*
Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te7000/12000Sportpálya 29y5sib  (7000/12000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyVas. Okt. 30, 2011 5:01 am

Tesióra izé... kúlos senseijel Surprised


Tiszta mázli, hogy nem kell annyira vészesen sok időt rááldoznom a karrieremre és tudok járni suliba. Van hogy egy-két-három hétre eltűnök, de azért amikor itthon vagyok akkor bejárok és részt tudok venni a közösségi életben Surprised Anélkül nem lenne elég fun ez az egész, mert hát nem a tanulás jelenti a központi motívumot az életemben. Nagy szívás lenne, ha csak vizsgázni járhatnék be, akkor szinte nem is ismernék senkit meg azt se tudnám, merre, mi és hány óra. Bőven lehetséges, hogy majd eljön ennek is az ideje sajnos, mivel még nem vagyok annyira felfuttatva, mint mondjuk a legnagyobb sztárok, de amíg szabad madár vagyok, azt ki is akarom használni. Csak na, azért annyira nem foglalkoztat a sztárság, hogy elrontsam vele az életem, én csak szeretek énekelni. Nem mondom, hogy nem esik jól, ha fiúk tucatjai csodálnak a színpadon meg hogy néha-néha felismernek az utcán, de én igazából úgy vágyom hírnévre, hogy seiyuuként és nem énekesként Surprised Most még viszont inkább idol vagyok, na meg a suli királynője, aki mindenkit ismer és mindent tud *>*
- Okkéé, számíthat rám sensei~ Cool
Mutattam fel egy V-jelet az ujjaimmal egy széles vigyor kíséretében Surprised Teljesen jó már, hogy nem szólt be azért, mert belepofáztam a mondandójába, a legtöbb tanár kiakadna rajta. De Keisuke abszolúte laza figurának tűnt, és nem is csalódtam az ítéletemben. Ő olyan tanár, aki mellett nem azért viselkednek a diákok, mert félnek tőle, hanem azért, mert tisztelik és közülük valónak tartják. Márpedig akkor igazán buli az óra, ha ilyen a tanár, és nem valami vaslady Neutral Alig bírtam ki röhögés nélkül, amikor Midori marhaságára visszapoénkodott, nagyon nagy arc volt Kiyoshi-senpai *>* Remélem az a dagadék vissza se jön, el tudnám viselni, ha ott is maradna hawaiiolni a libájával vagy belefúlna a tengerbe >.>\"
- Áhááá, jobb nevet nem is találhattam volna akkor, ha kosarazik, sensei Cool Tudja, Kiyoshi Teppei a legultrabrutálkúlosabb kosaras a mangauniverzumban, szóval passzol a legmenőbb senseihez *>*
Hiába no, a női megérzés verhetetlen, ebbe nagyon beleválasztottam Cool Nem fogom letagadni, hogy felrémlett valami igen érdekes fantáziának a körvonala a fejemben, csak én magam nem tudnám megrajzolni, nem fogok a gáz rajztudásommal megbecsteleníteni egy isten karaktert. Csakhogy asszem rajtam kívül más nem olvassa a Kurokót, szóval zsákutca T_T Rá fogom venni Karin-senpait, hogy olvassa el és majd ő megrajzolja nekem *.*
- Klassz, én is íjászkodtam... vagyis íjászkodom! Csak már nem klubban, mint az előző sulimban Surprised - Feleltem nagy lendülettel, Kiyoshi senpai nagyon gyorsan kinőtte magát a legkedvencebb senseiemnek mindezzel, még az angoltanárt is lazán kenterbe veri! - Jaj ne, azt én nem bírom végigfutni T_T
Lelkesedésem gyorsan le is lohadt erre a hírre. Piccs, ha nem szólok akkor megúsztam volna ezt a kínzást :/ De nem senpai hibája, hanem a hülye tantervé, hogy van ilyen ratyi erőfelmérő is >.> Meggondolandó, hogy ellógjam-e, de az a helyzet, hogy az rám nézve ciki ha megfutamodok egy ilyen kihívás elől, és az nem csak a sensei előtt venné ki rosszul magát, hanem azok előtt is, akik felnéznek rám. Merthogy ja, vannak ilyenek is, én tudom Cool Remélem egyszer valamelyiknek eszébe jut, hogy csináljon egy fanklubot, olyat mint amilyen Miónak is volt, és akkor a szülinapomon lesz meglepetés party, meg minden ilyesmi, én meg írhatok nekik egy dalt köszönetként *>*
- Haaaa~i :/
Reagáltam máris nyúzottan a bemelegítő futás ötletére, miközben azon törtem a fejem, hogy dekódoljam Aoi-chan és Keisuke párbeszédét. Hülye angol, már ha ez egyáltalán az volt... Egyszerűen nem megy a fejembe, pedig kéne tudnom külföldiül azért, jahj :/ Mindegy, inkább megpróbáltam meglátni a lehetőséget ebben a feladatban arra, hogy villogjak, szóval úgy lőttem ki, mint egy sprintversenyen. Robbanékonyságomnak köszönhetően én is álltam az élre úgy... hatvan méterig Cool de aztán látványosan elfogyott belőlem a szusz, de olyannyira, hogy az első kör végére már a fülemen vettem a levegőt >.> Látványosan végigszenvedtem a második kört, végül olyannyira elkapott a légszomj, hogy erősen köhögve zuhantam térdre. Franc essen ebbe a hülye futásba, ennél pocsékabb mozgásforma nem létezik, komolyan mondom >.>
Mihelyst nagy nehezen összekapartam magam és Kiyoshi senpai rávett, hogy ne blicceljem el a mozgást, be is álltam a röpisekhez játszani, bár túlságosan nem vagyok benne ügyes. Legalább nem kellett sokat mozogni, cserébe viszont a csuklóim tönkretételén fáradoztam, teljesen piros lett mindkettő hamarosan. Ráadásul az egyik alkalommal még össze is ütköztem az egyik végzős csajjal mikor mindketten megpróbáltunk megmenteni egy lecsapást a talajtéréstől.
- Ittettee~ T_T Gommenasai, ugye jól vagy? Adachi, ugye? Surprised - Nyújtottam neki a kezemet. - Kicsit elveszettnek tűnsz nekem, új vagy, mi? Surprised
Segítettem fel a lányt, majd néhány biztató szóval megveregettem a vállát. Elég szívás lehet év közben belecsöppenni egy osztály életébe, de még nem láttam a csajt, szóval gondolom erről van szó. A végzős évfolyamot márpedig tökéletesen ismerem, Karin-senpaion kívül is vannak ott barátnőim, meg hát ott vannak a legjobb pasik is a suliban *>* Intettem a túloldalnak, hogy mehet tovább a játék, egyikőnknek sem esett baja azon kívül, hogy kicsit beütöttem magam. A meccset persze még az én alkalmankénti bénázásom ellenére is megnyertük, hiszen én csak győztes csapatban szerepelhetek, wehehe Cool Kicsit csábított a kosárlabda is, de míg azon morfondíroztam, hogy be kéne oda is szállni egy nagyon picit, amíg el nem fáradok, Keisuke sensei bejelentette, hogy vége az órának. Így elment az idő o.O
- Arigatou gozaimasu!
Kiáltottam kórusban a többiekkel, és bár kicsit lihegve és izzadtan, de azért sietősen lódultam meg az öltöző felé. Nagyon kellett egy finom zuhany az elcsigázott tagjaimnak, bele se mertem gondolni, hogy mi lesz holnaptól, hiszen ez egy elég laza óra volt. Meg fogok halni T_T
Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te3500/12000Sportpálya 29y5sib  (3500/12000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyKedd Júl. 10, 2012 8:21 am

Sebtapasz

Napok óta kimerülten kelt és feküdt le. Már beleszokott a Bao-val töltött napokba. Rutinosan végezte a dolgát. Nem, ez valami más volt. Mikor éjszaka lefeküdt és álomba zuhant, furcsa képek cikáztak előtte. Egy mosoly, majd egy nevetés. Aztán egy hang, és hosszú, ragyogó kék tincsek. Biztosan nővel álmodott. Annyira kikészítette ez a visszatérő álom, hogy rövidesen azon kapta magát, egy ősrégi dobozban turkál. Eldugdosott fényképeket nézett végig, abban reménykedve, hogy talál egy kék hajú nőt. Semmi. Hiába nézte meg kétszer, háromszor a doboz tartalmát, nem talált rá. Igazából emlékeiben kutatva sem tudott ilyen személyről. Egy ilyen extrém külsejű nőre csak emlékezne. Nevetés és mosoly. Valahogy nem tudta összerakni a képeket. Újabb látomás? Fogalma sem volt róla. Egy volt a biztos, hogy nagyon piszkálta a csőrét a dolog.
Aludni pedig nem ártott volna a hétvégén, ugyanis hétfőn jelenése volt a karakurai középiskolában. Elég volt csak egy percre behunynia szemeit, a képek újra pörögtek előtte, ő pedig nem tehetett ellene semmit. Így telt a hétvégéje. Hétfő reggel kialvatlanul mászott el a fürdőszobáig, hogy legalább egy kis hideg vízzel felélénkítse arcát. Ahogy végre kitágultak annyira szemei, hogy lásson is, belenézett a tükörbe. Szörnyülködött. Óriási táskák voltak szemei alatt, a bőre pedig kifakult a kevés alvástól. Ha egy szokásos, irodában töltött napról lett volna szó, nem érdekelné. Itt azonban többről volt szó. Előadást kellett tartania a fiataloknak, és közönség elé nem állhat ki ilyen nyúzottan! Kicsit megpofozgatta magát, aztán elbattyogott Bao-ért. Kezében a kis rosszcsonttal ügetett le a lépcsőn, egyenest a konyha irányába. Amióta a kisfiú is itt él, visszább fogott férfi gőgéből. Kevesebb pénzt pazarolt fölösleges dolgokra, illetve csak két szobalányt alkalmazott. Nem akarta, hogy furcsa körülmények között éljen a kisfiú. Mindent megtett azért, hogy gyereknek való otthont alakítson ki neki. Az egyik vendégszobát telerakatta Bao cuccaival, hogy minél kellemesebb legyen neki az ott alvás. Már az is büszkeséggel töltötte el Rii-t, hogy átszoktatta a szobába. Visszaemlékszik, kizárólag Rii ágyában tudott elaludni, annak is a közepén. Így nem volt más választása Rii-nek, mint az ágy szélére húzódva akrobatikázni, le ne essen alvás közben. Nehéz napokon mentek keresztül, de visszagondolva már csak mosolyog rajta. Ugyanilyen vigyorsorozat ült ki az arcára, mikor a kába gyerkőcöt az etetőszékbe tette. Úgy tűnt egyikőjük sincs a helyzet magaslatán. Rii annyira el volt varázsolva, hogy majdnem a kávéját nyújtotta oda Bao-nak.
Bölcsibe beadás után volt két órája arra, hogy összeszedje magát. Piros sportkocsijával így a város szívébe utazott. Régen volt, hogy iskolába járt. Talán igaz sem volt. Rengeteg emléke fűződik ehhez az iskolához, és milyen kevesen tudják, hogy ide járt. Lehet jobb is így. Kevesebbet zaklatják a múltját illetően. Ettől azért jó érzés töltötte el; legyen bármilyen híres, a múltjában nem találnak kompromittálót. És ritkán történik, hogy abban turkálnának.
A hátsó parkolóban állította le a dörmögő motort. Még utoljára a visszapillantó tükörbe belenézett, majd rágyújtott egy cigarettára. Rossz szokása, amiről nehezen tud leszokni. Amióta Bao nála van, egyre kevesebbet nyúl a dobozhoz, de teljesen képtelen lemondani róla. Ez olyan, mint másoknak a doppingszer, vagy a chips. Ha nincs, nem úgy megy semmi, mint ahogy mennie kéne. A csikk elpöccintése után szemei elé húzta a napszemüveget és megindult a suli felé. Külön kérték, hogy a hátsó vészkijáraton közlekedjen. A tanári kar mindenképp el akarta kerülni, hogy őrjöngés törjön ki az iskolában. Mikor Rii becsukta maga mögött az ajtót a napszemüveget csak fejére tolta, és igyekezett megkeresni az igazgatót. Remélte nem találkozik össze egy diákkal sem, mert akkor megindul a lavina, ami elől bizony menekülni kell! Szerencsére elkerülte az incidenst, így a tanárok elvezették őt a sportpályára. A lelátón már az összes diák díszszemlére felsorakozva figyelte őt. Ahogy közelebb ért néha-néha felsikkantott valaki, de gyorsan csöndre intették. A végén még zavarba jön. Mosolyogva állt ki középre és bele is fogott a mondókájába. Rákészülni nem akart, mert lusta volt előre megfogalmazott szövegeket tanulgatni. Úgy volt vele, hogy magáról és a zenéjéről kell beszélnie. Egyszerűbb, és lazább, ha ott helyben kell kitalálnia mit akar mondani. Néhány vicces sztorit is belefűzött a beszédjébe, ne legyen túl száraz a téma. Legalább a feszült hangulat is oldódott. Félúton azonban kis közönsége bocsánatát kérte, és felvette a szemüvegét. Nevetve legyezgette magát, mert igen nagy forróság tombolt a pályán. Még meg is szólta szórakozva a diákokat, hogy ne nevessenek, hiszen fedett lelátón ücsöröghetnek. Mindenesetre élvezte az előadást. Mikor úgy érezte mindent elmondott, amit gondolt, csak illedelmesen meghajolt előadás végén. Integetve vigyorgott rá a tömegre, akik őt tapsolva álltak fel. Mielőtt még megindulna a sor, Rii úgy határozott gyorsan olajra lép. Viszont mindenképp kellett néhány szót váltania a tanári karral. Még olyan nyugdíjba vonult tanárok is eljöttek, akik még anno őt tanították. Kissé meg is zavarodott, mennyi ismerős emberrel találkozhatott. Néha nem tudta hogyan is viselkedjen. Még azt lehet mondani, megilletődve hallgatta végig azokat a régi sztorikat, amikben ő is szerepelt. A sok csíny és az a rengeteg ellógott óra, amiért az igazgatói szoba előtt ücsörgött. Szép is volt.
Jobb kedvvel rótta a folyosókat, mint mikor ideérkezett. Fáradtan ugyan, de jó szájízzel csukta be a vészkijárat ajtaját, majd a falnak dőlve úgy gondolta a régi szép idők emlékére rágyújt egy cigarettára. Miután szája közé kapta, majd lassan kifújta a füstöt, észre sem vette, hogy nem messze tőle egy diák figyeli. Ahogy lepillantott, hirtelen meg is lepődött, és gyorsan kikapta szájából a cigit. Eloltani nem akarta, ha rajtakapták, hát így járt. Hirtelen el is nevette magát.
- Lebuktam. Pont úgy mint régen, hiába voltam óvatos, a tanárok folyton kiszúrtak.
Nézett fel az égboltra, mosolyogva. Mivel most már nem kellett attól tartania, hogy behívják az igazgatóiba, szép lassan újra beleszívott a szálba. A füstöt az ég felé eregette, majd ismét a lány felé pillantott. Valójában nem tudta, mit is mondhatna neki. Mentegetőzni nem akart. Bemutatkozni pedig nem látta értelmét, hiszen tíz perccel ezelőtt jött el a bemutatóról. Ha esetleg a lány továbbra is maradna, megkérdezi a nevét, nehogy hülyének nézze. Korántsem arról híres, hogy ne tudná valamivel kivágni magát az ilyen szituációkban. Addig pedig szorgalmasan hamuzgat a földre, miközben a falnak támasztva hátát az eget pásztázza.
Vissza az elejére Go down
Abby Robbins
Quincy
Quincy
Abby Robbins

nő
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2011. Dec. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te8500/12000Sportpálya 29y5sib  (8500/12000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyKedd Júl. 10, 2012 8:56 pm

Sebtapasz

Sose voltam valami jó alvó, de egy ideje… Pontosan az óta, éjszakákon át forgolódok z ágyamban egyetlen percnyi nyugalom nélkül. Pedig mindennél jobban vágytam az álmokra, vagy akár egy kis is üres alvással is megelégedtem volna. Valahányszor épp elaludtam volna, valami megzavart, akár halk zajok, de legtöbbször az ébresztőm. Mindig olyan érzésem volt, mintha csak pillanatokkal korábban hunytam volna le a szemem.
A plafonon voltam az idegtől, mikor félálomban meghallottam a párnám alatt üvöltöző Matt Tuckot, ahogy épp sipítozik. Bár a zene egészen illett hozzám. Waking the demon. Démoni hangulatban voltam, az teljesen biztos. Akkorát csaptam a telefonra, hogy egy kicsit megijedtem, betört a kijelzője. Ennek ellenére semmi baja nem volt, én meg egy miniszívrohammal együtt kászálódhattam ki az ágyból. Mivel elég borzalmasan festettem, még a frissítő zuhany után is, ezért a napok óta jól bevált, a szokásosnál egy árnyalatnyival erősebb sminket tettem fel.
Miután hajamat is rendbe szedtem, az egész estét éhezés után végül is úgy döntöttem, nem ártana reggeliznem. Nem szoktam, és valószínűleg most sem fogok rászokni. De csendben feküdni a sötétben, és azt hallgatni az éjszaka közepén, hogyan morog össze-vissza a gyomrom, nem egy nagy élmény. Egyébként sem vittem túlzásba ezt a bevitt tápanyag dolgot. Fogtam egy doboz epres tejet, meg egy pirítóst, és elmajszolgattam, miközben azon tanakodtam, elpakoltam-e mindent.
A legfontosabbak meg voltak. Még bedobtam a könyvek közé egy almát és egy üveg ásványvizet, aztán feltéve a napszemüvegem, elindultam az iskolába. Nem szerettem busszal járni, mert a monoton utazás mindig elálmosított. Nem is az, hogy féltem, nem fogok majd leszállni a sulinál. Az cseppet sem izgatott. Csak egyszerűen kár lett volna azért beszunnyadnom, hogy a következő bukkanóban felriadjak. Akkor inkább nem aludtam. Megesett, hogy egy-két megállóval korábban is leszálltam. Pont, mint most is.
Éreztem, hogy elnehezednek a szemhéjaim, ezért amint volt lehetőségem, levergődtem a buszról, és gyalog fojtattam az utam. Menet közben rágyújtottam egy szálra, és zenét bömböltetve araszoltam tovább az Unalom szigete felé. Ma valami érdekes program is be volt ígérve, vagy mi a szösz. Nem igazán figyeltem, bár Midori említette, mi lesz. Igazából, eléggé elveszett voltam. Örültem, hogy mások nem igazán figyeltek fel rá. Nem hiányzott, hogy több ember figyelmét magamra vonjam, mint akik már így közelebbi kapcsolatba keveredtek velem.
Igazából úgy érzem, nem éri meg ismerkedni. A világnak szüksége van magányos emberekre, mint amilyen én vagyok. Valakiknek ez jut osztályrészül. Tudni kell megbarátkozni a dologgal. Nekem egyedül kell lennem, így nem sodorhatok bajba másokat sem. Ez nem olyan, hogy én eldöntöttem. Csak elfogadtam, ami jutott. Egyelőre nem érzem szükségét, hogy bármin is változtassak.
Az érdekes esemény, amin rettentő sokan megjelentek, még olyan őskövületek is, akiket életemben nem láttam. Aztán kiderült, mi a nagy felhajtás oka. Egyszer csak besétált a sportpályára egy alak, és lazán szövegelni kezdett. Persze, én is felismertem, mint az a néhány elvetemült, akik sikongattak neki egy sort. Én csendben voltam. Nem azért, mert nem ismertem el őt, csak épp nem voltam oda meg vissza tőle.
Rii-ben nem láttam semmi különlegeset. Mármint, jó pasi, és biztos kedves, meg humoros is, de sosem vonta magára a figyelmemet. Benne van a bandában, és jól énekel, de ennyi. Nem is igazán tudok róla többet, még azt sem nagyon, mikor született, vagy ilyesmi. Valószínűleg nélküle nem lenne egész a Fatal Error. igazából nem is számított, mit gondolok róla, ő akkor is elmondta, amit akart. Néha viccelődött, néha kicsit uncsi volt, meg volt pár érdekes dolog is, amit elmondott.
Kissé türelmetlenül vártam, hogy vége legyen. Nem tudtam, miért. Talán azért lehetett, mert mégiscsak egy híresség volt, és a legutóbbi tapasztalataim még élénken éltek bennem. De talán csak a démon nem tudott nyugodni, hogy hiába akarják ébreszteni, ha egyszer folyton fent kukorékol. Csak egyszer akartam aludni egy jót. De sehogy sem ment.
Végül a hátsó vészkijáratnál kötöttem ki, mikor az egyik tanárnak bejelentettem, hogy nem érzem jól magam. Először el akart kísértetni valakivel, de mivel nem akartam elrontani mások szórakozását, így végül békén hagyott. Nem akartam én korábban lelépni, de nem volt bírtam már egy helyben ücsörögni. Nem bírtam azt a sok embert, akik mind élvezték a körülöttem folyó eseményt, csak én voltam passzív.
Nagy meglepetésemre, nem sokkal később valaki ugyancsak „kiszökött” az épületből. Azonnal felismertem. Persze, nem olyan régen láttam, hogy ne tudjam, ki is az. Egy kicsit megkavart, hogy csak úgy felbukkant. Olyan lazán közlekedett, mintha minden nap ezt csinálná. És, végül is nem volt hülyeség a gondolatom.
- Nem vagy egy kicsit szívbajos, Sato… san? – tettem hozzá, hogy valami udvarias viselkedést is tanúsítsak, ha már rögtön tegezni kezdtem. Nem fűztem túl nagy reményeket egy esetleg párbeszédhez. Semmi okot nem láttam rá, miért állnak le beszélgetni velem. Meg aztán, én sem voltam oda meg vissza tőle. Talán egy kicsit tartottam is tőle.
Mióta Justin… De nem, jobb, ha nem gondolok rá. Idegességemben előkerestem a cigimet, hogy rágyújtsak egy szálra. Mostanában egyre többet dohányzok. Nem tudok ellene tenni, de igazából nem is nagyon érdekel. Valaki azt mondta nekem, úgyis meghalunk valamiben. Akkor már nekem is mindegy, hogy ez okozza a végem, vagy egy autóbaleset. Kerestem a gyújtómat is, egyre mélyebben matatva a táskámban, már felforgattam mindent, minden zsebét átnéztem, de nem volt sehol sem. El sem tudtam hinni, hogy pont most van ekkora pechem.
Valami állandóan történik a gyújtóimmal. Nagy valószínűségét láttám, hogy elhagytam, mikor idefelé jövet rágyújtottam. De hogy pont ma? Igaz, nem volt minden veszve, hisz mellettem nem messze ott ontotta magából a füstöt egy pasi. Csakhogy nem akármilyen pasi volt. Ha próbáltam is eltekinteni a tény mellett, akkor is Riichi Sato volt az. Egy másik híresség, egy másik bandából. De persze ő is csak úgy tekinthetett az emberekre, mint a rajongóira. Miért ne tette volna? Szerették az emberek.
- Bocsánat, esetleg… kérhetnék tüzet? – szántam rá magam végül, hogy feltegyem a kérdést, és kezemet félig felé nyújtva, félig csak a levegőben lógatva vártam, mit reagál majd.

Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te3500/12000Sportpálya 29y5sib  (3500/12000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyPént. Júl. 13, 2012 7:40 am

Sebtapasz

- Szívbajos?
Nevette el magát. Nem érezte úgy, hogy van félnivalója, mégis úgy elmerült a gondolataiba, hogy felőle akár a háta mögül is elguríthatták volna az iskolát. Csak a felhőket nézte, ahogy seben szállnak a kék égbolton. Meg aztán erőteljesen bagózott. A dohányzás pedig olyan rituálénak számított az életében, amiből nehezen lehetett kizökkenteni. Azért a lánynak sikerült.
- Nem, csak elbambultam. Megesik az ilyen. Mostanában nem alszom túl jól.
Sóhajtott, mert igaz volt. Eszébe jutott a zavaros álma, aztán ahogy rápillantott a lányra, már nem az arcát nézte. A tekintete ráterelődött a hajára. Kék volt. Olyan, mint amit álmában látott. Bár annál talán sötétebb. Kissé furcsállva fürkészte fürtjeit, azonban megzavarták egy kérdéssel.
- Dohányzol? Nem vagy Te ehhez egy kicsit fiatal?
Hüledezett. Igazából semmi köze nem volt hozzá, mit csinál a diák. Biztosan visszavág majd valami olyasmivel, hogy ilyen korában ő is ezt csinálta. Valóban. Mással nem tudna védekezni, csak azzal, hogy a fiúknál ez teljesen más. Talán tényleg. Hiszen mi lehet menőbb egy cigarettázó srácnál? Akkoriban ezt gondolta. És valóban bevált a dolog.
- Igaz, nem szóltam. Úgy éled az életed, ahogy akarod.
Vonta meg a vállát, és szájába kapta a maradék szálat. Turkálni kezdett a zsebeibe, mert nem tudta, melyikbe is süllyesztette el az öngyújtóját. Pár perces keresgélés után végül meglelte. Kezébe kapta, meggyújtotta és a lány felé nyújtotta. Még mielőtt a diák meggyújthatta volna saját szálát, hirtelen Rii elkapta a kezét.
- A-a. Ha nincs több órád, gyere ki az iskola területéről. Nem akarom a hátamat tartani miattad.
Kaparászta meg a tarkóját, és megindult a kiskapu felé. Csak pár lépést kellett tenni. Legalább nem állíthatják róla azt, hogy ő veszi rá hülyeségekre a fiatalokat. Még csak az hiányozna neki, ilyet varrjanak a nyakába. Egy gonddal több, szívhatja a fogát hogyan magyarázza ki magát félreértések nélkül.
Mikor kiértek, ismét hanyagul nekitámasztotta magát a kerítésnek, és megint előrángatta az öngyújtóját. Megkínálás után újabb cigarettát gyújtott. Pár szál imbolygott a dobozban, ezért úgy volt vele, ezt a mai nap folyamán még elszívja. Legalább nem esik kísértésbe. Erősen küzdött azért, hogy véglegesen letegye a cigarettát. Ha magáért nem, de Bao-ért muszáj volt leszoknia. De annyira nehezére esik, ha pedig nem jut legalább naponta egy-két szálhoz, agresszívvá válik. Azt meg sem meri említeni a menedzserének, hogy rosszabbul teljesít felvételekkor. Másoknak kárukra válik, ha dohányzik, ő úgy érezte tisztábban szól hangja, ha füstöl egyet felvétel előtt. És valóban így volt. Ritkábban fordult elő, hogy elcsuklott hangja. Furák az emberek...
- Ha már így együtt bagózunk, megkérdezhetem a nevedet?
Fordult a diáklány felé, miközben megpörgette ujjai között a második szálát. Addig is, mag felé fordult, ismételten bámulhatta a különös hajviseletét. Elég merésznek találta, nem is tetszett neki, de lényegében nem érdekelte. Érdekes a mai fiatalság. Az ő idejében nem volt divat az ilyen kirívó külső. A lányok többsége nem így akart kitűnni a tömegből. Tök mindegy volt a saját véleménye. Tokió az ilyen tiniktől hemzseg. Harajuku utcáira csak azért járt, hogy különlegeset lásson. Össze is gyűjtött egy életre való emléket, és különös alakot, az biztos. Lassan talán megszokja az ilyen stílust. Ennél aztán tényleg meglátszott, mennyire megöregedett! Rossz volt belegondolnia. Viszont ahogy többször pillantott rá a lány hajára, egészen megszokta.
- A hajad... nem, nem szólnak érte a tanárok? Bocsi, de nem bírom levenni róla a szemem.
Vigyorodott el. Tényleg így volt, hiába is tagadta volna. A baráti körében sem akadt olyan, akinek ilyen extrém színűre lenne festve a haja. A legtöbbjüknek a vörös volt a legmerészebb húzásuk. Rii-nek is volt már párszor átfestve a haja, de csak a fekete és barna közötti palettát rótta végig. Viccesen nézne ki, majdhogynem harminc évesen szőke fejjel, vagy zöld hajjal.
- Te biztos félvér vagy, netán külföldi? Az arcod... nem vall tipikus japán kinézetre.
Bökött előre mutató ujjával, és körbeforgatta. Nem sűrűn találkozik külföldi emberekkel, hacsak nem az együttessel érkezik különleges partikra, esetleg fogadásokra. Koncertek közben pedig nincs ideje végignézegetni a rajongókat. A hatalmas spotlámpáktól meg különben sem lát túl sokat. Ha csak lenne egy héttel több szabadideje, mint amennyire nincs, biztosan elutazna. Megtehetné, de az albumok nem készülnek el maguktól. Most, pedig közel a nyári szemeszterhez még kevesebb ideje marad. Imádja a folytonos rohanást, meg azt, hogy zajlik körülötte az élet. Azonban egyre többször fordul el, hogy elfárad. Pedig ilyen korban még nem kéne nagyokat szusszannia. Talán megedződik majd Bao-val. Nagyon úgy tűnt, a kis srác még jó ideig nála fog tanyázni.
Vissza az elejére Go down
Abby Robbins
Quincy
Quincy
Abby Robbins

nő
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2011. Dec. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te8500/12000Sportpálya 29y5sib  (8500/12000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptySzer. Júl. 25, 2012 6:53 am

Sebtapasz


Elég kényelmetlenül éreztem magam, hogy tüzért kuncsorgok Riichi Satonál. Persze, az idol tudta, hogyan tegyen rá még egy lapáttal. De akkor is rá kellett gyújtanom. Úgy éreztem, megpusztulok, ha nem szívhatom teli magam füsttel. Megnyugtatott… vagy inkább kikapcsolt. Amikor cigiztem, nem zavart semmi, mert nem akartam odafigyelni. Ez egy olyan tevékenység volt, ami teljesen el tudta terelni a figyelmem. És persze, azok után, hogy Rii rávilágított, nem értem el a törvényes bagós kort, még inkább cigizni akartam.
- Ha jól emlékszel, az előbb épp azt ecsetelted, hogy kaptak el a tanárok… - mormogtam az orrom alatt. Alig váltottunk pár szót, máris sikerült elérnie, hogy semlegesből ellenszenvessé váljon a szememben. Nem szerettem a képmutatást, mert azt hiszem, én is azt csináltam. Kezdem úgy érezni, hogy még magam előtt is megjátszom magam minden pillanatban.
Legvadabb álmomban sem reméltem, hogy Rii majd annyiban hagyja a dolgot. Valamiért nem ezt vártam. Nem ismerem, ez tény, de nem reméltem, hogy igazat ad nekem. Ettől inkább elbizonytalanodtam. Mintha nem az előbb hallottam volna, amint azt ecsetelte, hogyan kapták el. Még arról is megfeledkeztem, rá akarok gyújtani. Csak pislogtam magam elég, számban a cigimmel, és úgy szipákoltam, mintha ezer éve égne.
Aztán kizökkentem a nagy semmi letüdőzéséből. Szinte már égette az arcom a hőség, ahogy az öngyújtó lángja közelített a számból lógó szál végéhez, aztán semmi. Rii úgy döntött, hogy nincs több órám. Én csak nem ellenkeztem. Mert kimondta, hogy nincs több órám? Én nem szóltam, és éppen ezért nem lehetek felelős a lógásért. Így is már annyit jártam az évben iskolába, mint amennyit az előzőben lógtam. Sőt, még tanultam is, ami újabb piros pont nekem, és ami feljogosít, hogy lógjak. Nem pont egy idollal terveztem eltölteni a drága lopott időmet egy köpésre az iskolától, de annyira lefoglalt, hogy tüzet találjak parázs nélkül árválkodó cigarettámnak, egyszerűen csak mentem utána.
Leírhatatlanul megkönnyebbültem, mikor végre csak én voltam, és a jó kis füstös levegő. illetve, csak addig voltunk kettesben, míg be nem borsozta a levegőt Rii. Semmi bajom nem volt vele, azon kívül, hogy jobbnak láttam az előtt kikeveredni a dologból, mielőtt bármibe is belekeverednék. Elég későnek tűnt. Nem akartam vele is úgy járni, és elő-halott roncsként végezni. Épp ezért hezitáltam, megmondjam-e a nevem. Nem akartam bunkó lenni, de…
- Abby. – mondtam végül, és halkan sóhajtottam. Nem akartam elárulni. Féltem, hogy amint meghallja a nevem, tudni fogja, ki vagyok. Egy ördögfattyú. Aztán fogja magát, és elmenekül. Bár, ez lenne a legokosabb tőle, kétségtelen.
Képtelenség, hogy ilyen legyek. Már magam sem tudom, mit akarok. És a legrosszabb, hogy… félek. Félek, hogy valakit bántok majd, és azzal magamnak is fájdalmat okozok. Félek attól, hogy nekem fájni fog. Nem találom a helyem. Azt a stabil helyet, amim eddig volt. Még mindig jobb volt kőszívűnek és érzéketlennek lenni, mint mindentől rettegni, és bizonytalannak lenni.
Úgy kellene tennem, mint Yuzuri. Úgy kellene viselkedem, de nem tudom, hogy. Azért lettem szetuki valami… mindegy is… azért lettem az alelnök, hogy nyitottabb legyek, vagy mi. De legfőképp, hogy meneküljek. Viszont, ahelyett, hogy a felelősség alól szabadulnék, csak még több embernek tartozok magyarázattal, és még több dologra kell figyelnem. Őket nem tudom csak úgy egyszerűen lerázni, mint… mint Oppát.
Eléggé úgy tűnik, hogy Riit sem könnyű elkedvetleníteni. Nem gondoltam volna róla, hogy ilyen sokat beszél. Mármint, nekem soknak tűnt, bár Touhoz képest igazából még mindig semmiség. De nem számítottam rá, hogy ennyit beszél majd. Nem zavart. Inkább még jól is jött a zavaros gondolataim közben. Még mindig eléggé el voltam veszve a gondolataimban ahhoz, hogy valami értelmes társalgásfélébe fogjak. Ha nem koncentrálok, talán nem villog majd a kis piros lámpa, hogy ne dumáljak.
- Valószínűleg zavarja őket, de nem igazán érdekel, mit gondolnak róla. Egyikük sem reklamált még. – vagy ha igen, azt sem igen hallottam meg. Amíg nem közelítenek felém ollóval, addig nem zavarnak. Ha valakinek meg annyira fáj, hogy így nézek ki, hát nem néz rám. Magam sem tudom, miért szeretem annyira ezt a színt, főleg a hajamban. Talán titkon valami perverz késztetés van bennem, hogy megbotránkoztassam az embereket, vagy tudom is én. Nem vagyok pszichopata, hogy ismerjem ezeknek a dolgoknak a miértjét. Ahogy annak se, az emberek miért szeretnek nyilvánvaló dolgokról beszélni.
- Hm. Nekem is feltűnt már, hogy nem egészen passzol a képem a tornasorba. Azt hiszem, én vagyok a kakukktojás. – és tényleg én voltam. Nem csak az iskolában, otthon is. Nem érdekelt különösebben, hogy nem illek be a sok egyforma ember közé. Nem is zavart igazából. Még mindig ott volt nekem a zene, akkor is, ha néha kicsit jobban fájt. – Apa is megérdemli, hogy bámulnia kelljen. – értettem ezt a hajamra, és az arcomra is. Anya is ugyanolyan hibás, de amennyi gondja volt velem… őt soha többé nem fogom bántani, elég szörnyűséget kellett miattam kiállnia. – Csak az ő baja, hogy ilyen vagyok. Pofátlanságnak tartom, hogy teherbe ejtett egy nőt, miközben családja volt… Nem kellett volna Japánba hoznia, túl rossz vagyok az országnak. Csak azt sajnálom, hogy akkor nem ismerhettem volna meg Toumát, és Hi…! – hirtelen kapcsoltam, mit is tettem épp az előbb. Összeszorított állkapoccsal néztem előre, és kicsit zavartan beletúrtam a hajamba, hogy valamivel jobban takarja az arcom. Észre sem vettem, hogy hangosan gondolkozom. Nem akartam ilyen dolgokat megosztani másokkal. Még Tounak sem mondtam el, hogy is érzek. Pedig ezek a dolgok nem ma alakultak ki bennem.
Nem hittem, hogy pont ma fogom kikotyogni. Hogy pont Riinek. Nem is ismerem. Ő sem engem. Mégis, olyan könnyen kiadtam magam. Ez kissé megijesztett, miközben valahol mélyen belül büszke is voltam. Úgy viselkedtem, ahogy egy közvetlen ember tenné. Talán kicsit túl közvetlen is voltam, de kezdésnek megteszi. Viszont féltem is. Olyan dolgok csúsztak ki a számon, amiket igenis féken kellett volna tartanom. A magánélet magánélet. Ha bárki fülébe jut. Rii körül biztos mozognak firkászok, nem is egy. Ha valaki meghallotta, hogy a híres Touma húga miket mond, azzal bajba sodorhatom az egész családot. Valahogy rendbe kellett hoznom.
- Megtennéd, hogy elfelejted, amiket az előbb mondtam? – kérdeztem erősen fulladozva zavaromban. Jobbat nem nagyon tudtam kitalálni. De ez is lehet megoldás, nem? Talán megérti a helyzetem. Talán rábeszélhetném. De lenne értelme újra megszólalni, miközben bármit elkotyoghatok. Elvégre nem akarattal pakoltam ki a családomról sem. És mennyi minden van az életemben, amit rejtegetnem kell… Ha akár egy szót is ejtenék Kyoról, vagy arról, anya hol tartózkodik most, és mindez kinek a hibájából történt. Jó lenne új életet kezdeni… Ilyenkor nagyon jó lenne.

Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te3500/12000Sportpálya 29y5sib  (3500/12000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptySzomb. Júl. 28, 2012 2:32 pm

Sebtapasz


Ha cigizni akar, hát cigizzen. Semmi köze nem volt hozzá, azonban a lány nagyon úgy tűnt nem értette, amit mondani akart. Az egy dolog, hogy ő anno mit tett, viszont nem ezt kéne alapul venni, mint követendő példa. Mindenesetre kissé piszkálta a csőrét, hogy lány létére bagózik. Ráadásul ilyen fiatalon. Nem tudta, hogy hányadikos, de biztos volt benne nem végzős diák. Ráadásul ott volt a korlimit, a 21 év. A közelében sem járt. Csak egyszerűen el akarta kerülni, amit el lehetett. Fölöslegesen nem volt kedve a fejmosáshoz, a pénzbírsághoz meg főleg nem. Utálta a megalázó szituációkat, egy ilyen eset pedig bőven betenné Rii-nél a kaput. Persze, hogy lebukott. Talán azt is akarta, hogy lebukjon. Utána sokáig csak róla ment a téma. Igazi rosszfiúnak volt elkönyvelve, egy igazgatói megrovó pedig csak még jobban erősítette a pletykák igazságalapját. Pedig Rii nem gondolta magát lázadó típusnak. Megvoltak a saját erkölcsi moráljai, és rutinszerűen cselekedett. Minden rossz vélemény ellenére, sosem került javítóintézetbe. Persze azt a részét mindenki elfelejtette, hogy tanulmányait rendszerességgel művelte. Néhány csínyt leszámítva inkább a pletykák miatt lett népszerű az iskolában. Ő meg igazából nem is akart foglalkozni vele. Olyan rideg, megközelíthetetlen típusnak tartották. Ha mertek volna, biztosan tudtak volna vele kommunikálni. Hagyta, hagy higgyék róla, milyen rosszfiú. Az iskolában való cigizést meg nála ezerszer kezelhetetlenebb haverjaitól leste el. Csak az egoját simogatta, ha azt mutathatta a lányoknak, mert az iskola területén bagózni. Szó mi szó, szerette, ha a lányok körberajongják. Az idő pedig mit sem változtatott fura szokásain. Talán egy ép elméjű, kívülálló könnyűszerrel bevenné, fiatal lányokat csábít magával. Még mit nem! Tönkretenni a karrierjét hülye lenne. Éppen ezért húzódott meg a kerítés tövében, a hatalmas fa árnyékában. Érdekes, de egy egyszerű napszemüveg is remek inkognitót biztosít. Első körben biztos nem fogják megismerni, pláne ha a lombok alatt marad.
Ahogy az eget pásztázta, és várt valamiféle reakcióra, hamarosan megkapta a lány nevét. Különleges volt, akárcsak maga diák. Ilyen névvel még nem találkozott, angolos akcentussal még kimondva is jó volt. Az biztos, hogy Rii japán anyanyelvével nem így hangzana. A külföldi neveket ezért nem részesítette előnyben. Hiába tanulta az angolt, valahogy sosem volt megelégedve a kiejtésével. Folyton az a gondolat járt az eszében, mikor Ő megmosolyogja a külföldit, mikor a japánnal próbálkozik. Ugyan ez volt, csak fordított esetben. Inkább nem szólt, hanem helyette Sky-t vagy Umi-t lökdöste előre. Szeret riportot adni, azonban ha angolul kell megnyikkannia, inkább kihátrál a feladatból. Lassacskán úgy tűnt Abby egyre beszédesebb hangulatba jött, viszont a szavaiból nagyon azt szűrte le Rii, nincs túl jó kedvében. Ritkán lát ilyen temperamentumos fiatalokat. Még a fiúknál csak-csak, de a korabeli lányokra nem ez lehet a jellemző. Azért csöndben figyelt, és tényleg nem akart lekezelően visszaszólni. Pedig egy-két szavánál komolyan szívesen kioktatta volna, hogyan illendő beszélni. Viszont nem volt kötözködős hangulatában. Ahhoz Rii túl boldog volt. Csak szorgalmasan hamuzott és füstölt, közben meg nyitott fülekkel ácsingózott. Kellenek az ilyen egyéniségek, akik meg merik mondani az igazukat. Az ilyet díjazta, azonban ennek a lánynak sokat kell még tanulnia. Túl fiatal ahhoz, hogy felmérje, milyen erőkkel bírnak a szavak. Viszont köze sincs hozzá, így nem fog szentbeszédet tartani arról, hogyan kell elfogadható módon közölni a véleményét. Ezt rábízza a tanári karra, illetve a szüleire. És ahogy átfutott ez a gondolatsor Rii agyán, már témánál is voltak. Megrökönyödve hallgatta végig Abby dúló-fúló mondatait, amitől kissé leverte Rii-t a víz. Legyen bármilyen a szülő, azt az egyet nem feledheti a gyerek, hogy neki köszönheti az életét. A pasas nagyon családcentrikus, annak ellenére, hogy egyelőre nem tervezett sajátot. Épp elég megvívnia saját kis intim harcát minden áldott nap a kis Bao-val. Hogy a nyakába zúgjon egy újabb csecsemő, feleséggel megspékelve, ki volt zárva!
Nagyon nem akart közbeszólni. Tényleg nem tervezte, de volt benne egy belső, késztető érzés, hogy megmondja, ez így abszolút nem helyes. Viszont Abby csak mondta a magáét, mintha be sem akarta volna fejezni. Ami a legjobban meglepte Rii-t, az Touma-san felemlegetése volt. Elérkezett az a pont, ahonnan nem tudott tágítani.
- Hé-hé, lassíts, csajszi… te komolyan Touma rokona vagy?
Sosem nyílt rá alkalma arra, hogy jobban megismerhesse stylelistjének családi hátterét. Igazából ehhez nem volt túl sok köze. Illetlenségnek érezte, csak úgy rákérdezzen. Azt viszont álmában sem gondolta volna, ilyen nagy problémák lennének otthon. Na meg aztán így belegondolva, azt is furcsállja, eddig miért nem tett említést arról, itt Japánban van rokonsága. Persze, nem volt rá alkalom. Végtére senki nem kérdezte. Rii sem mondta el senkinek, mi történt, mégis mindenki tudta. Azt az egyet becsüli a srácokban, szolidan kezelték ezt az ügyet. Sok mindenért, de ezért az egyért biztosan hálás nekik. Már épp vett volna a levegőt, hogy belekezdjen a kioktatásba, mikor a kis diáklány összezavarodva megkérte, vegye semmisnek előbbi kirohanását.
- Igen, ezt az előbbi megnyilvánulásodat igazán vehetjük semmisnek. Bár, ha ettől neked könnyebb, remek hallgatóság vagyok. Tanácsadásban ugyan nem én vagyok a kirendelt, de sokat hallom, hogy elég az, ha csak meghallgatnak… ja,valami hasonlót mondana Okostojás is ebben helyzetben.
Pillantott fel töprengő ábrázattal, mintha csak a szemöldökét akarta volna megvizsgálni. Sokat hallott már Sky-tól az ilyen pszichológiai dolgokról, de nem nagyon hatotta meg. Azonban ha arra kerülne a sor, hogy lelki szemetesláda üzemmódot vegyen fel, miért is ne? Még bőven van ideje ahhoz, hogy ilyen szerepbe bújjon. Bao-ért csak órákkal később kell mennie, addig pedig üresjáratban van. Mindenesetre, ha tényleg lelkizésbe csap át a beszélgetés, akkor leül a kerítés szélére és újabb szál cigarettát fog meggyújtani.
Vissza az elejére Go down
Abby Robbins
Quincy
Quincy
Abby Robbins

nő
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2011. Dec. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te8500/12000Sportpálya 29y5sib  (8500/12000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyHétf. Júl. 30, 2012 7:12 am

Sebtapasz


Nem úgy alakult a napom, ahogy szerettem volna. Miután elhagytam az öngyújtómat, tüzet kértem egy idoltól, és kifecsegtem jó néhány dolgot a családomról, végül jobbnak láttam befogni. De nem lehetett. Rii keresztkérdése elgondolkodtatott. Nem emlékeztem rá, hogy mondtam volna, Toumával rokonok vagyunk, de éppen ezért meg is történhetett. Kikotyoghattam, elszólhattam magam. Minden esetre úgy kellett volna viselkednem, mintha nem mondtam volna. Mintha nem említhettem volna meg, csak mert én még mindig én vagyok.
- Én, nem... Nem mondtam semmi ilyesmit. - próbáltam visszafogni zavarom, de nem igazán ment. Valamiért nem ment. Újra egy kölyök voltam, aki nem találja a helyét. Elvesztettem magam. - Nem lehet, hogy csak úgy ismerem? - vakartam meg a tarkómat még zavartabban, aztán elnyomtam a cigimet. Egy újabb szálat akartam elővenni. Talán a szintén dohányzó társaság miatt. Talán, mert feldúlt voltam. Talán féltem. De mielőtt kivettem volna a következő szálat, lecsuktam a doboz tetejét, és gyorsan a táskámba süllyesztettem. Nem akartam újra Riire fanyalodni. Korábban sem szívesen kölcsönzött nekem tüzet, nem nyaggathattam folyton. Valahonnan úgyis szerzek majd hazafelé gyújtót, addig meg kibírom. Vagy nem.
- Biztos, úgy van. - vágtam rá, kicsit ingerülten. Cigizni akartam, erre lelkizéssel traktál. Komoly öt perce kezdtünk társalogni, és valószínűleg megismertük egymást eléggé ahhoz, hogy kitálaljak neki. Jóllehet, már megtettem. De nem volt szándékos… Még sincs értelme, hogy rajta töltöm ki a mérgem. Magamra vagyok dühös, a nagy szám miatt. - Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne feszegetni a határokat. - Ez szigorúan egyetlen, alkalmi találkozó. Nem áll szándékomban többet találkozni Riivel, mert az sem rá nem vetne jó fényt, sem Toumára. Mégiscsak Tou húga vagyok. Oda kell figyelnem, mit teszek, és kivel teszem. Még, ha nem is kért rá. Tartozom neki annyival, hogy nem balhézok. Befogadott a házába, vigyáz rám, és igyekszik a munkája mellett rám is figyelni. Habár nem szoktunk lelkizni, mégis őt érzem a legközelebb magamhoz. Amint tehetem, el fogok költözni tőle. Nem akarom, hogy miattam veszélyben legyen.
- Igen. - sóhajtottam megint, miután feladtam a magammal folytatott ádáz harcot. Persze, roppant ádáz volt. - Touma a bátyám. Igazából féltestvérek vagyunk.
Mintha megnyitottak volna egy csapot. Hirtelen annyi mindent akartam elmondani Riinek. Nem tudtam róla semmit sem. Annyit sem, mint Skyról, vagy Umiról. Egyszerűen egész eddig nem volt szimpatikus. De nem hiszem, hogy most is azért akartam vele beszélni, mert az lett volna. Nem szokott ilyen hirtelen megváltozni a véleményem. És mégis, úgy éreztem, nem áshatom el. Először meg kell ismerni valakit, hogy utána ugyanúgy elítélhessük, ahogy előtte is tettük. A híresztelések arról, mennyire szereti a nőket, ugyanúgy lehettek igazak, mint hamisak. De valamicskét akkor is érthetett a nők nyelvén.
Elnyomtam egy ásítást. A semmiből rám tört a fáradtság. Persze, nem jó kedvemből virrasztottam éjszakákat. Nekidőltem kerítésnek, és csak lazultam, nehogy épp a görcsös erőlködés miatt csukoljanak össze a lábaim. Az hiányozna, hogy még rá is ijesszek Riire. Nem mintha annyira aggódtam volna érte, vagy ilyesmi. De biztos, hogy hirtelen nem tudná, mi a frász is történt. Toumára sem akartam ráijeszteni. Mert mi van, ha Rii bevisz a kórházba, vagy valami. Ismeri Tout, simán felhívhatja. Egyszóval, nem akartam én senkit se kiugrasztani a bőréből. Hogy minél előbb, és minél több cukorhoz, meg talán koffeinhez is juthassak, ki kellett találnom valamit.
- Nincs kedved fagyizni? – bámultam magam elé a kérdés közben. Minek néztem volna rá? Hogy lássa, hogy bandzsítok, és erőlködök, hogy nyitva tarthassam szemeimet. Még a napszemüvegemet is előkerestem, és gyorsan feltettem. Így is elég hülyén festhettem. Egyébként sem értem, miért mindig ilyenkor jön rám az alhatnék. Éjszakákat forgolódok, és várom, hogy csak egy percet tudjak pihenni, bezzeg ha valakivel váltanom kellene néhány értelmes szót, szinte azonnal el tudnék aludni. – Nem kötelező. És egyébként is biztos sok dolgod van.
Nem akartam erőltetni a dolgot. Ha jön, jön. Ha nem, az ő baja. Egyedül is eltalálok egy fagyizóig, vagy inkább kávézóig. Nem is tudom, melyik lenne a jobb. Ha próbálnám magam ébren tartani, vagy ha egy kis életkedvet tömnék magamba jóféle amerikai szokás szerint. Ugyanakkor jó lett volna hazamenni, bevetődni az ágyamba, és aludni. De féltem, hogy amint lehajtanám a fejem a párnámra, az álom odalenne, és újra csak hánykolódhatnék. Valamit tennem kellene ez ellen. Talán elmehetnék vele orvoshoz.
Kicsit megszédültem, de sikerült megkapaszkodnom a kerítésben, így valószínűleg Rii nem vette észre. Fogalmam sem volt, hogy fogok elszlalomozni egy kávézóig, de már biztos voltam benne, hogy először koffein kell, utána jöhet egy kis cukor. Biztosra akartam menni, jön-e velem végül is Rii, vagy hagyjam a fenébe, és még az előtt induljak el, hogy beájulnék, és hatalmas kalamajka keveredne ki a dologból.
- A Szivárvány Pláza megfelel? – érdeklődtem, és részemről le is volt tudva a további bájcsevej. Ha érdekli, jön velem. Ugyan arra még nem volt tervem, egyedül hogy másznék el akár a sarki kávézóba is, de semmi sem lehetetlen. Talán még nekem sem.

Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te3500/12000Sportpálya 29y5sib  (3500/12000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyPént. Aug. 10, 2012 11:58 am

Sebtapasz


Valamit nagyon félreérthetett, vagy maga sem tudta, miért képzelte azt, Abby-nek köze lehet Touma-hoz. Persze, miért is ne ismerhetné a fiút, csak úgy? Hiszen minden megtörténhet, az ilyen véletlen találkozások, meg főleg. Hiszen kettejük összefutása sem volt betervezve előre. Már épp belenyugodott abba, hogy ő értetlen, mikor egy hangos sóhajt hallott. Abby végül bevallotta húga az említett stylist-nek. Akkor csak nem hallotta félre a történetet. Vagy csak nagyon ügyesen olvas a sorok között. Akkor pedig ezt Sky-nak hálálhatja meg. Rii sosem értett az ilyen lelki humbugokhoz, mindent zenésztársától hallott. Nagyon úgy tűnt, mégis volt valami valóságalapja annak, amit Sky tanult. Rii úgy gondolta, ez egy olyan szakma, amivel csak befolyásolni lehet az emberek hangulatát, vagy érzéseit. Aztán meg kiderült, hogy nem volt igaza. Az élő példa volt rá Abby, aki lassú, de biztos léptekkel haladt előre. A beszélgetésük kezdetéhez képest, már több mindent meg tudott róla. Hogy kellett-e vagy sem, arról Rii-nek gőze sem volt, mivel utált mások magánügyeiben vájkálódni. Ezért is volt furcsa hallani magát, mikor azt ecsetelte, jó hallgatóság. Lényegében mindegy is volt, tanács képében nem tett ajánlatot. Úgyis belegabalyodna az egészbe, így könnyebb neki hümmögni az egészen. A másik opció az, hogy egy rosszul fogalmazott mondat miatt elege lesz mindenből. Az meg senkinek sem jó. Legfőképp neki nem.
Rii, Abby ásítása láttán alig bírta összeszorítani saját száját, olyan erővel nyitódtak reflexszerűen. Hirtelen ő is fáradtnak érezte magát, így kinyújtózott, hogy felfrissüljön a vérkeringése. Nem volt ínyére most az álmosság, hiszen neki még haza is kell vezetnie. Gyűlölte, hogy nem tudott rendesen aludni. A furcsa álmait is legszívesebben a közeli szemetesbe hajítaná. Bármit megadna egy nyugodalmas éjszakáért. A cigizés meg csak még jobban elálmosította. Ahogy pedig próbálta magát győzködni, neki ébren kell maradnia, hosszas koncentrációjából végül a diáklány szava rázta fel.
- Annyira nem vagyok oda a fagylaltért. Viszont egy erős fekete most jól jönne.
Bólogatott válasza végén, ahogy eszébe jutott a gondolat, lehet, egy kávé most segítene rajta. Ebben bízva pedig már adta volna az ötletet, ahol az édességet is, illetve az élénkítőt is könnyen beszerezhetnék. Azonban Abby gyorsabb volt nála. – Igen, a pláza remek lesz.
Hajította el hanyagul a csikket, majd elpakolta a cigarettásdobozt. Az órájára pillantva megbizonyosodott róla, hogy bőven van arra ideje, hogy a plázába menjen. Azonban az le kellett Rii-nek tisztáznia magában, hogy mégis hogyan jussanak el odáig. Természetesen a sportkocsija a parkolóban pihent, de hirtelenjében nem tudta megoldani az újonnan jött feladatot. Helyénvaló dolog egy ismeretlen diáklányt a kocsijába engedni? Mi van, ha szörnyű feltételezések áldozatává válnak? Ennyi év ittlét után is meg tud rökönyödni egy-egy japán, vagy karakurai szabálytól. Ebből a szempontból nem szeretett ismert személy lenni. Annyi odafigyelést igényelt egy mezei bevásárlás is, hogy sokszor elmegy mindentől a kedve. De ha már egyszer belevágta a fejszéjét ebbe az óriási fába, nem adhatja fel. Mindig ezt mondogatja magának. Hiszen képes rá, nincsenek előtte lehetetlen dolgok. Mindenesetre, ami bosszantó, az bosszantó marad, azonban ki tudja cselezni a pénzéhes paparazzikat. Éppen ezért rakatott sötétített üvegeket a kocsijába. Már csak az volt kérdéses, hogy Abby hogyan fogja fogadni ezt az ajánlatot. Rii előhalászta zsebéből a piros sportkocsi kulcsát. Az automata zárak kattantak, majd pityegéssel jelezték, hogy feloldódtak. A férfi csak hajába túrta napszemüvegét és oldalra mutatott:
- Szívesen elviszlek magammal, remélem, nem érzed ezt illetlenségnek. Bántana a tudat, ha egymagad sétálnál el odáig.
Nézett rá a lányra. Az ajánlattól egy percig sem tágított. Csak arra volt szükség, hogy Abby összeszedje a holmiját, aztán indulhatnak. Addig pedig Rii elmászik a kocsiig. Nem ártott egy alapos rendrakás az anyósülésen. Mindenfelé kávéspoharak, bébiételes üvegek, és különböző csörgő-zörgő játékok hevertek. Hol az ülések alatt, hol pedig azokon. Igen, olyan volt az autó belseje, mintha megtépázta volna egy tornádó. Kétségbe esetten kezdett el minden oda nem tartozó cuccot összekapkodni, majd igyekezett egy halomba hordani a csomagtartóba. A szemetet elhordta a közeli kukához, majd végül kikísánkodta hátulról a gyerekülést. Alig bírta lecsukni az egyébként is alacsony autó csomagtartójának tetejét. Rendesen szuszogott, hogy időben összekapkodjon mindent, még mielőtt ezt Abby kiszúrná. Nem szégyellte, hogy apukásat játszik, csak egyszerűen nem akarta, hogy kiderüljön, nála van egy kisbaba. Ez olyan személyes dolog, amit ha tudna még zenésztársai, jó barátai elől is eltitkolna. Bao-nak szüksége volt a nyugalomra, és a békés cseperedésre. Ennyit akart, ha már egyszer rászabta a kegyetlen sors ezt a szerepet.
Mikor meglátta Rii, hogy közeledik felé a lány, beült a kocsiba és beindította a motort. Az autó sportos bőgése belülről csak dorombolásnak hallatszódott, melyet könnyen elnyomhatott, ha bekapcsolta a rádiót. Azonban most nem volt kedve az állomásokkal szórakozni. Leengedte az ablakot, rákönyökölt az ajtóra, másik kezét pedig a kormánykeréken pihentette. Olyan szögben ücsörgött az autóban, hogy a Nap fénye vakítóan a szemébe vertek. Hunyorgások közepette csak annyit látott, hogy a sárgás fényekben a lány elmosódott alakja egyre közelebb ér. Pár méterre az autó előtt azonban rászegeződött figyelme újonnan a diáklány hajára. Apró szellő ingázhatott, hiszen hosszú, élénk tincsei úgy hullámoztak, akár a tenger kék vize. Ebben az álomképszerű pillanatban pedig óriásit dobbant Rii szíve. Felismerte. Olyan volt, mintha már ez megtörtént volna. Aranysárga fények cikáztak, a kék hajzuhatag pedig andalítóan játszott körülötte. Mintha deja vu’-je lenne. Biztosan meg volt róla győződve, hogy ezt a képet látta álmában. Ilyen véletlenek nem létezhetnek. És mégis. Zavarában nem tudott mire gondolni. Furcsa érzések törtek ki belőle. Kíváncsiság, félelem, csalódottság, boldogság… mindegy mit is érzett, azt az egyet tudta hozzáfűzni, hogy érthetetlenül ül az események előtt. Mi volt ez? Miért történt meg újra? Ezek az álmok… vajon irányíthatóak? Miért képes erre? Bármennyire is próbálta volna visszafogni érzéseit, képtelen volt rá. Csak tenyerébe dörzsölte szemeit és próbált az egészre nem gondolni. De nem tudott. Újra és újra lejátszódtak előtte az események. Pár pillanat volt az egész, de olyannak érezte, mintha sosem akarna elmúlni. Nem tudta, ez jó vagy rossz. Mintha nem ő irányítaná az elméjét. Az érzés rosszabb volt, mint a méreg.
Az ajtó becsapódása rántotta vissza a valóság szilárd talajára, amitől hirtelen megrezzent. Mintha megijedt volna. Hirtelen oldalra is kapta a fejét, és szembesülhetett Abby furcsa arckifejezésével. Rii nagyot sóhajtott, és gyorsan a hajába kapott, hogy szemei elé vegye a napszemüveget.
- Akkor indulhatunk?
Állította rükvercbe a kocsit, majd kitolatott a parkolóból. Az útjuk úgy ahogy, de csöndesen telt. Valahogy Rii figyelmét jobban lekötötte az út pásztázása. Kissé álmos volt, kissé nem tudta feldolgozni az elmúlt eseményeket. Azon kattogott, mit üzenhetett neki ez az álom. Bármennyire is próbálja elkerülni az elkerülhetetlent, egyszer hátat kell fordítania, hogy szembenézhessen mindazzal, amit kiszabtak rá. Ha belerokkan, akkor is rá kell jönnie, miért történik ez vele. Honnan jött, és hova tart. Lesz-e belőle baja, vagy előnyére válik. Az élet különösen ócska játékot űz vele, de szentül állítja, nem fog elbukni rajta.
Vissza az elejére Go down
Aoishi Shuuji
Quincy
Quincy
Aoishi Shuuji

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 14
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakurachou
Registration date : 2012. Dec. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te23300/26000Sportpálya 29y5sib  (23300/26000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyKedd Jan. 01, 2013 5:21 am

A svájci fiú esete a Hercegnővel


Nyolc perc volt hátra. Én a kispadon ültem, hiszen nincs az a vasember, aki képes lenne végigjátszani mind a 40 percet egy meccsen, közben pedig tanulmányoztam az ellenfél, a Naruki High School játékát. A centerükkel nagyon megjártuk, egyáltalán nem tudtuk tartani a nagydarab srácot, neki köszönhetően a különbség éppen most nőtt kilenc pontra a két csapat között. A coach szólt, hogy az utolsó öt percre fogok beszállni, és a pillantásából láttam, hogy kivételesen rám bízza, milyen utasításokat viszek majd be a pályára. Feldobott a bizalom, amit kaptam tőle, pedig nem szokta engedni, mikor lekések a meccs elejéről, mint ma is. I can't help it, azt a nyugdíjas klubot át kellett kísérnem az utca túloldalára egyenként, milyen fiatalember lettem volna, ha nem vigyázok rájuk? Wink Tréfát félretéve, szokás szerint eltotojáztam a készülődést, és az lett belőle, hogy csak az első negyed közepén szállhattam be játszani.
Mikor alkalmanként játékon kívülre került a labda, felpillantottam a lelátóra és megkerestem tekintetemmel Hi-chant. Nem volt nehéz kiszúrni az élénken virító rosa hajával (: Meghívtam megnézni a találkozót, mert why not, és különben is szerettem volna valami apropót keresni ahhoz, hogy időt szakítson egy kis funra a társaságomban. Nem voltam benne biztos, hogy ő mennyire van tudatában a rivalizálásunknak, de engem már az is boldoggá tett, hogy ott voltak előttem célként az eredményei. Ettől függetlenül erősíteni akartam a köteléket kettőnk között, nem voltam elégedett vele. Persze én mivel vagyok az? Razz Mikor erre nézett, akár véletlenül, akár nem, küldtem feléje egy 'bízd csak ide' kacsintást. Az idő pedig elérkezett, ismét pályára léphettem.
- Kettős emberfogás a 11-esre, a többiek zónába! - mutattam rá a két csapattársamra, akit megbíztam a center megállításával. Hangom határozottan csattant, szememben a győzni akarás tüze égett. Bőven volt időnk megfordítani a meccset, és a legjobbjuk nélkül nem voltak olyan veszélyesek. Vagyis nem kellett volna annak lenniük. Ugyanis hiába a zónázó triónk gyorsasága és a jó védekezés, jól reagáltak a váltásra és sikeresen megállították a támadásainkat. Hiába vertem meg one-on-one többször is az emberemet, azonnal kiváltottak rám és megfogtak, mielőtt bajt csinálhattam volna a betörésemmel. De nem csak engem, hanem a csapatunk legjobbját is teljesen kiiktatták. Hárompontosok kellettek volna, de azt senki sem dobja túl jól. Bár itt lett volna az a másodikos, akinek olyan jó csuklója van :/ Hiába nem adtam fel, a szerzett pontok száma drasztikusan csökkent mindkét fél részéről, és a végső duda felhangzásakor az eredményjelző 74-69-et mutatott a Naruki javára. Fogaimat összeszorítva, bosszúsan jöttem le a pályáról a meghajlás után. Úgy éreztem megtettem minden tőlem telhetőt, ám ez mégsem volt elég. Jobbak voltak nálunk confused
Nehéz volt kiverni a fejemből a vereséget, máris égtem a vágytól, hogy visszavágjak nekik. Mais nem várathattam meg Hercegnőt, szóval igyekeztem minél gyorsabban lezuhanyozni és összepakolni. Sikerült is utolsó helyett elsőként távozni, ilyen az, amikor van motivációm (: Sietősen szedtem a lábam a folyosókon, hogy a lelátó felőli kijárathoz érjek. Kicsit féltem, hogy hazament, de miután megpillantottam a kobakját, széles mosoly ült ki az arcomra. Egyből elfeledtem, hogy nem sokkal ezelőtt egy vesztes meccs után jöttem le a pályáról.
- Ciaossu~ Hi-chan! - intettem neki hangosan ráköszönve. Pont nem erre nézett, talán nem ijesztettem meg - Hogy tetszett, amit láttál? Jól szórakoztál? (: - kérdeztem rá rögtön. Nem volt túl izgalmas mérkőzés, de fogalmam sincs, mennyi kosármeccset látott már életében, szóval bíztam benne, hogy nem unatkozott. Volt egy pillanat, mikor mintha Nee-chant is láttam volna mellette a tribünön, de bevallom halvány lila gőzöm sincs, hogy egyáltalán eljött-e megnézni. Nem beszéltük meg.
- Örülök, hogy eljöttél nem mellesleg, nem könnyű elérni, hogy időt szakíts valamire Wink - böktem meg nagyon finoman a könyökömmel, aztán viszont egy pillanatra kénytelen voltam elterelni a figyelmemet, mivel pár távozóban lévő csapattársam ránk köszönt, és nekik kellett visszaintenem.
- Menjünk mi is, nincs értelme itt álldogálni! - szólaltam meg, a kérdés már csak a hová volt így késő délután. Azt hiszem ezt sem ártott volna kigondolnom így előre, de van a fejemben egy mentőötlet, amit nem is haboztam megosztani a közönségemmel.
- Azt hiszem... legutóbb félbeszakadt a városnézésünk, mit szólnál hozzá, ha azt folytatnánk? Vagy esetleg valami máshoz van kedved? - kérdeztem kissé elgondolkodva. Én nyitott voltam mindenre, bár mondjuk nem lett volna rossz megismerkedni kicsit a városi nightlife-fal. Többnyire este otthon vagyok és tanulok, ki is akasztok vele pár emberkét, mikor kérdik, hogy tudok-e valami jó helyet, ahol bulizni lehet.
Vissza az elejére Go down
Himeji Himeko
Daitenshi
Daitenshi
Himeji Himeko

nő
Leo Dog
Hozzászólások száma : 7
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2012. Dec. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te4000/12000Sportpálya 29y5sib  (4000/12000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyCsüt. Júl. 11, 2013 7:37 am

Kosármeccs… vagy valami olyasmi ^^”

Elment a meccsre, mert megígérte. De ő és a sport valahogy nem nagyon voltak beilleszthetőek egy kategóriába. Mondhatni egyáltalán nem értett hozzá, és bár a labdapattogtatás izgalmas volt, a kommentár szakszavai abszolút összezavarták. @_@ Így aztán kihasználta, hogy nem egy, hanem két copfban fonta össze a nővérkéje jóvoltából rózsaszín hajzuhatagát, és a fonatok rejtekében bedugta a fülecskéibe a telefonjához tartozó fülhallgatót, és bekapcsolt valami jó kis zenét. Kivéve, amikor Aoishi-chan is ott ült mellette, akkor inkább rá figyelt, meg a meccsre, mert azért nem volt ez rossz elfoglaltság, de a kommentátor hangjánál azért Hiroyuki-samaét jobban szerette. Meg amúgy is, annak a szövegét legalább értette, a sok sportos szakszótól meg kezdett volna elszédülni, ha sokáig hallgatja. :|Bár mondjuk azt sem nézték volna ki belőle a legtöbben, hogy szereti a rock zenét… Tulajdonképpen sok mindent meghallgatott, amit Rin-chan hazahozott, de ez az előadó különösen elnyerte a tetszését, így őt már magától is hallgatta, ha épp jobban esett neki a zene, mint a külvilág.
Bár a meccset nem különösebben értette, annyi még neki is világos volt, hogy nem éppen ők állnak győzelemre. Amivel alapvetően semmi baj, egyrészt, mert neki már ez az eredmény is nagy teljesítménynek tűnt, másrészt, mert veszíteni is tudni kell, és úgy látja, az iskolája diákjai azért tudnak emelt fővel veszíteni, bár még mindig vissza van pár perc, és van esély javítani. Azt mondjuk nem érti, a pályára lépés előtt Aoishi-kun miért pislog fél szemmel, vagy egyáltalán kinek üzen így, de mivel itt van a közelben, szerinte a nővérének. Vagy a szemébe mehetett valami, netalántán allergia valamire… utóbbi nem lenne túl kellemes, legalábbis szerinte, mert azért az mégiscsak kellemetlen egy sportolónak, ha allergiás valami pollenre, mert akkor nem tud kinn az udvaron edzeni. De ha meg porra, akkor a termek takarításával lehet probléma, és azért az sem teljesen oké. Hajaj, ennek még utána kell néznie, mielőtt végezne, különben igen-igen kellemetlen helyzetben lesz kénytelen itt hagyni az utódját. Hm, akad még feladata bőven, de legalább addig sem fog unatkozni, ameddig még a Karakura High diákja.
A meccs végén ő speciel felállva éljenez és tapsikol. Lehet, hogy nem nyert a csapat, de nagyon ügyesek voltak, úgyhogy megérdemlik az örömöt a hazai nézőktől. Ő legalábbis a pozitív megerősítés híve, úgyhogy mindenképpen vidáman fogja fogadni a társait, iskolaidőben is, ha majd odajönnek hozzá. A csapat levonulása alatt még beszélget egy kicsit Aoishi-channal, ha már akkora tömeg van most a kapuknál. Így legalább egyikük sincs egyedül, és ráérnek akkor elindulni, ha majd a tömeg nagyobbik fele már kijutott. Még így is sokáig fog tartani a kijutás, de legalább nem szorulnak be abba a hatalmas embermasszába, ami voltaképpen egyáltalán nem hátrányos dolog. Csak mivel Aoishi-chan másfelé indul, kénytelen itt elköszönni tőle, és miközben beáll a sorba, épp próbálja visszakapcsolni a zenét a telefonján. A mellette felhangzó köszönéstől olyan lendülettel fordul meg, hogy kis híján dob egy hátast, de szerencsére még idejében sikerül megtalálnia az egyensúlyát.
– Ügyesek voltatok, Aoishi-kun ^^ – mosolyog rá az osztálytársára köszönés helyett. - Én ugyan nem sokat értettem belőle, de attól még jó meccs volt ^w^ – naná, amikor épp figyelte a pattogó kosárlabdát, akkor érdekes meccset látott, más kérdés, hogy lövése sem volt, hol volt ebben a hiba vagy min kellett volna bosszankodni, hiszen az egész meccs olyannak tűnt, mint egy jól kidolgozott koreográfia, ahol mindenki tudja a dolgát és direkt így kellett megcsinálni.
– Ugyan már, Aoishi-kun, én sok mindenre szakítok időt. :oTudod jól, hogy mindig minden munkámmal kész vagyok időben. ˘^˘ – vágja rá azonnal az abszurd feltételezésre, hogy olyan nehéz lenne lopni kicsit az idejéből. A szabadból esetleg, mert abból sosem volt neki. Az iskola mellett ugyebár volt egy részmunkaidős állása is, hogy beszállhasson a ház költségeibe, ne csak Rin-channak kelljen fizetnie mindent. Akkor még a végén a nyakukba kapnák Masa-chant is és brrr… azt nem, akkor nem főzőcskézhetnének szabad szellemben, mert unokabátyja belebeszélne mindenbe. @_@ Persze azért annyira nem kalandozik el a külvilágból, vagyis hát amikor a csapattagok köszönnek Aoishi-kunnak, ő is integet nekik, és a javaslatra is bólint, hogy induljanak tovább. De akkor már elteszi a fülhallgatót és a telefont a táskájába, úgy tűnik, azokra most úgysem lesz szüksége.
- Hm, szerintem inkább igyunk valamit ^^ – javasolja mosolyogva a városnézős kérdésre. Nem mintha az nem lenne jó program, csak most már lassan sötétedik, és ilyenkor már nem szeret csak úgy csatangolni, meg Rin-chan is sok furcsaságot emlegetett mostanában… Már a szokásosnál furcsábbakat, mert azért azt be kellett látnia, hogy ez a város nem éppen a közönségességéről híres. - Ismerek is egy jó kávézót a közelben, menjünk arra ^w^ – indítványozza kedvesen, de persze az első adandó alkalommal el is botlik, és kénytelen madár módjára csapkodva egyensúlyozni, hogy talpon maradjon. Na igen, ilyen az ő formája, de legalább ezúttal nem sikerül elesnie, ami azért tőle igen nagy haladás.
Vissza az elejére Go down
Aoishi Shuuji
Quincy
Quincy
Aoishi Shuuji

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 14
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakurachou
Registration date : 2012. Dec. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sportpálya Cl0te23300/26000Sportpálya 29y5sib  (23300/26000)

Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya EmptyPént. Júl. 19, 2013 4:06 am

Fáradt voltam, jól fog esni a lazítás és a kikapcsolódás. I mean amúgy sem tudtam volna semmi értelmesre koncentrálni, ha hazamegyek, aludni meg nem tudok. Kézenfekvő volt, hogy valahová beüljünk egy meccs után, így szokott ez lenni a csapattársakkal, de ma nem velük fogok lófrálni, hanem legnagyobb örömömre Hi-channal! Nem tudom milyen varázslat bájolt el, de a lány közelében sosem unatkoztam, és mióta ismerem, bennem volt, hogy keressem a társaságát. Jó volt erőt meríteni az örök optimizmusából. Most is elég volt egy mosoly és egy dicséret, és máris elfeledtem a nem sokkal ezelőtt engem ért kudarcot. Képtelenség nem előretekinteni Hercegnő mellett.
- Sankyuu Wink Hm, akkor nem sok kosármeccset láttál eddig, ugye? - kérdeztem, miközben már azzal foglalatoskodtam, hogy táskámból előtúrjak valami ehetőt. Egészen pontosan volt egy doboz eprem valahol... megvan! Diadalittasan emeltem ki a tatyóból, és azzal a lendülettel meg is kínáltam vele Hercegnőt, ahogy illik.
- Jaj, nem úgy értettem - nevettem fel - Jobb kezekben nem is lehetne a diáktanács, csak mindig elfoglalod magad valamivel, így nehéz bekerülni a menetrendedbe - mutattam rá arra, hogy a sűrű elfoglaltságok mellett egy olyan kérést, mint a mai találkozó, nem lehet egyik napról a másikra lebeszélni vele, mivel be van táblázva az ideje jó előre. Én jobban szerettem flexibilisebb lenni, bár nálam is megvoltak a fix pontok, főleg a pattogtatás meg a tanulás körül.
- Mmm, fine, akkor engedd meg, hogy meghívjalak valamire - bólintottam mosolyogva, de csak miután lenyeltem a falat epret, ami éppen a számban volt. Nem volt valami illendő állva enni, de üsse kő, nem volt itt a nagyi, hogy leszidjon - Csak utánad - tettem hozzá előretessékelve a lányt, hogy mutassa az utat. Kíváncsi voltam, ismerem-e a kávézót, amit meg szeretne mutatni. Belegondolva legutóbb én mutattam meg neki a törzshelyem, most meg rajta volt a sor. Nem mintha lett volna ennek különösebb jelentősége.
- Anyway, hívj nyugodtan Shuujinak. Furán hangzik, hogy én ilyen közvetlen vagyok veled, miközben te még mindig a vezetéknevem használod Wink - kacsintottam rá. Nem éreztem helyesnek, hogy ilyen különbség van a megszólításunk között, én szerettem volna, ha legalább közel olyan szintre kerülünk, ha ugyanaz gyakorlatilag lehetetlen is. Nem egyszer kaptam meg már, hogy túl közvetlen vagyok, de nem tehettem róla, ezt szoktam meg ^^" Nehéz volt átállni a merev, távolságtartóbb japán szokásokra, a konzervativitásuk megölt az első pár hónapban. Csomószor lehordtak, mert nem voltam elég tiszteletteljes, mert nem azt az udvariassági szintet használtam a nyelvezetemben, amit kellett volna. Mintha két különböző nyelvet kellett volna beszélnem, hiába hívták mindkettőt japánnak ._. Fejemet vakarva felsóhajtottam, de aztán vállat vontam és újabb eper reppent a számba a dobozkából.
- Amúgy mindig is érdekelt, hogy ha lennél olyan jó a sportban is, mint amilyen jó a fejed, akkor mit űznél? Lehetnél tornász, vaaaagy... műkorcsolyázó! Azok a műkoris ruhák csúcsszuperül állnának rajtad, egészen elbűvölő lennél bennük Wink - morfondíroztam hangosan gondolkodva, majd egy kicsit távolabb léptem a lánytól, hogy végigmérjem, és végül heves bólogatásban törtem ki, meggyőződve az igazamról. Eskü hozok neki egyszer valami cosplayt, látni akartam egy olyan cuki hacukában. Esetleg megfűzhetném egy pompomos edzéshez, az a szerelés is tökéletes lett volna rá. Igaz ami igaz, Hi-chan kifejezetten csinos csaj volt, az iskolai uniformistól kezdve a könnyű nyári ruhákig minden illett rá. Kár, hogy általában meg kell elégednem az egyenruhával.
- Hi-chan, ha indítványoznék egy iskolai szépségversenyt, abból szerinted lenne valami? Hétköznapi ruhás meg fürdőruhás bemutatóval... Persze fiúk is lányok is! - kerekítettem ki a gondolatomat és öntöttem szavakba az elképzelésem, hogy is lehetne megtörni azt a monotonitást, amit az uniformisok jelentettek. I'd love to see the girls in a different light~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Sportpálya _
TémanyitásTárgy: Re: Sportpálya   Sportpálya Empty

Vissza az elejére Go down
 

Sportpálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed :: Karakura High School-