-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Vayuolos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vayuolos
Módosított lélek
Módosított lélek
Vayuolos

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Hitomi lakásán
Registration date : 2011. Jul. 29.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Vayuolos Cl0te7000/12000Vayuolos 29y5sib  (7000/12000)

Vayuolos _
TémanyitásTárgy: Vayuolos   Vayuolos EmptyPént. Júl. 29, 2011 11:09 am

Jelszó: auls

~ engedély multi indítására: megvan
~ kellő postszám multi indításához: megvan
~ engedély Rawritól, illetve Hitomitól, hogy nála kempelhessen a kari: megvan



~ Adatlap

Név: Vayuolos
Nem: Férfi/Kandúr
Kaszt: Módosított lélek
Szül. ideje: ismeretlen
Kor: ismeretlen


~ Előtörténet

Aj már, Rawri, minek akarod, hogy megint elmeséljem a múltamat? Mintha nem könyörögted volna már ki elégszer... Meg mintha amúgy érdekelne bármelyik része is; rögtön elfelejted az egészet másnapra, mert amíg mesélek, az én adag szakémat is megiszod >.> Persze-persze, majd pont be fogom venni, hogy te bírod jobban az alkoholt, már most is el vagy ázva, nézz magadra! Csuromvíz az az atkás anyagdarab, amit te bundának nevezel... Ugyan, dehogyisnem atkás! Inkább örülnél, hogy a tetveket segítettem kiszedegetni belőled, amiket ajándéknak ott hagyott neked az a ganguro, vagy milyen liba... Hidd el, nem volt nagy élvezed hozzáérni azokhoz a dögökhöz, nem is értem, hogy hagyhattad magad felvetetni azzal a nőnek nem nevezhető létformával. Azt hittem, van ízlésed... Egyedülálló mentőakciómért is az volt a hálád, hogy megkergettél, csak hogy bevágódhass Morzsinál, vagy mi is a neve annak a bolhás korcsnak...
No, mindegy, mit is kérdeztél? Ja, igeeen! Lásd, kivel van dolgod, megismétlem múltkori mondandómat, bár valószínűleg úgyse fogsz emlékezni rá, hiszen már most is a fél üveget megittad, nekem meg egy megveszekedett kortyot se akarsz hagyni! Na, add csak ide szépen a maradékot – úgyis kiszáradt a torkom ebben a nagy beszédben... És manjuu-t, dinnyét, sült polipot és panírozott rákot is kérnék egy adagot, aztán kezdem is... Ne sürgess, előbb ellenőriznem kell a minőségüket; simán kinézem belőled, hogy a legrosszabbakat válogatod ki nekem >.> Háát, kóstoltam már ennél jobbat is, de jól van, elfogadom őket, ha még adsz belőlük néhányat.
Akkor hát kezdeném is, nehogy még a végén kétségek közt őrlődj, hogyan is kerültem ide, hogy most együtt iszogassunk (és meccset néznénk, ha lenne valami normális a tévében, de egyre rosszabb a műsor... hát mi élvezet van a sakkjátszmák közvetítésében, pláne ilyen késő éjszaka?!). Szóval, az egész azzal kezdődött, amikor azok a shinigamik nekiálltak kísérletezgetni a módosított lelkekkel, vagy minek nevezik őket. Egy idő után már annyira elszálltak maguktól, hogy mindent ki akartak próbálni, többek közt azt is, milyen testekbe tudnának belepakolni minket. Jómagam első számú tesztalany lettem abban a sorozatban, amiben saját maguk által készített, igazi, élő, hús-vér testeket igyekeztek összhangra bírni a gömböcskékkel Cool Mondanom se kell, abszolút sikernek számítottam, testemet – nem ezt, hanem az igazit, azt a roppantul elegánsat és tekintélyt parancsolót! - rögtön tökéletesen képes voltam irányítani. Ha láttad volna, milyen támadásokat véghezvittem, hajh!
Miii, hogy nem ez érdekel?! Akkor mi? Igenis, hidd el, ha azt kéred, hogy mondjam el élettörténetemet, azt a legelején illik kezdeni, hukk! Hogy azt akarod hallani, hogy kerültem macskatestbe? Hogy röhöghess rajtam?! Na várj csak, ezért még kiszaggatom egyszer azt a rongyos füledet, aztán jöhetsz sírni a kilógó töméseddel >_> Mindenesetre, aranyéletemnek gyorsan vége szakadt, ugyanis valami admiszir... adminitsz... szóval valami fejes hibája miatt végül egy túlbuzgó tiszt kidobott – egyenesen az emberek világában egy erdőben... Azt hitte, ott jó helyem lesz, mert hát testemet úgyse látják azok a halandók, egyébként pedig el tudom látni magamat biztosan. Hát, tévedett. Mármint abban ugyan nem, hogy gond nélkül megélek a magam erejéből is, viszont voltak olyanok, akik megláttak, amint épp egy fából készült kis „szentély” (azt hiszem, ez a neve azoknak a cuccoknak, ahova annyian viszik a kaját), mellett alszom. Nem hagyhattam ott tönkremenni azt a sok drága ételt, amit hoztak a falusiak! Tehát, elég jól ment sorom, egészen addig, amíg valami papféle egy szomszédos faluból meg nem látott. Aztán, mire felébredtem, rá kellett jönnöm, hogy nem tudom elhagyni a faépítményt, ami már körbe volt véve egy rakat papírfecnivel és valami vastag kötéllel. Bezártak oda szó nélkül! A franc se gondolta volna, hogy ilyenre is képesek az egyszerű emberek... Így várhattam aztán éveken keresztül, amíg az a kalapos exshinigami nem talált meg. Figyelmeztetés nélkül elvágta kötelékeimet, így látványos füsteffektek mellett kiszabadulhattam. Annyi volt a bökkenő, hogy én erre egyáltalán nem számítottam, pláne mivel aludtam (mi mást is csinálhattam volna?), szóval megérdemelt pozőr belépőm közepette egy integetős macskaszobrot felborítottam véletlenül. Azt még az az Urahara se tudta mondjuk megmagyarázni, miért kerültem át akkor abba a szerencsehozó figurába... Mindenesetre most itt vagyok, ebben a testben, erőm jelentős része pedig el van pecsételve és csak akkor használhatom, ha alakot váltok, amit nem játszhatok el folyton. Ha egyszer látnád, mikre vagyok képes, nem cicáznál velem folyton, cöh! Urahara aztán, hikk (na, már megint azok az idióták emlegetnek vajon? És miért lett hirtelen kettő belőled?), el is nevezett – rendkívül kreatív módon két, szelekkel kapcsolatos isten nevét kombinálta össze, amit teljesen meg is érdemlek természetesen. Most pedig, mint tudod, azt a csinos, fiatal tudóslánykát kell becserkésznem Scorpi megbízásából. Egyszerűen be kell költöznöm hozzá, figyelnem, mikkel kísérletezget, feljegyzéseket készíteni, néha ellopni valamit, szóval csak a szokásos; egy ilyen vén rókának, mint én vagyok, meg se fog kottyanni az egész. Simogatnivalóan aranyos testemnek és szemeimnek úgyse fog tudni ellenállni! Bezzeg te meg hajkurászhatod azt a büdös pasit, tipikus agglegényt, míg engem kényeztetni fognak mindenféle édességgel és dögönyözéssel, háhá...


~ Kinézet

Leggyakrabban egy nagydarab, kövér macska alakjában látni, akinek nyakában egy kis csengős piros nyakörv van. Ennek csilingelése persze gyakran akadályoztatja Vayut, aki azonban egymaga nem képes levenni magáról a felszerelést. Szeme körül kis csíkok figyelhetőek meg, bundája pedig fehér, narancsosbarna és szürke foltokkal, így olyan ránézésre, mint egy maneki neko.
Eredeti formája azonban ennél sokkal elegánsabb – amit előszeretettel hangoztat is, bár általában nem hiszik el neki: egy hatalmas (két embert is el tud szállítani a hátán), erőt sugárzó lény, külsőre leginkább egy hófehér farkashoz lehetne hasonlítani. Bundája hosszú, selymes, egész testfelépítése izmos és karcsú. Szemei aranysárgák, áthatóak. Ebben az alakban csak a kiemelkedő lélekenergiával rendelkező emberek láthatják, míg macskaként bárki. És meg is hallhatják beszédét...


~ Jellem

Nagyszájú, öntelt jószág, mindenre van valami megjegyzése. Igencsak bélpoklos, rendszeresen megdézsmálja a kint hagyott ételeket, és még a hűtőt is addig piszkálja, míg ki nem tudja nyitni. Ha a leghalványabb ételillatot is megérzi, már abban a szobában van és igyekszik kicsikarni a saját adagját. Ezen kívül nem veti meg az alkoholos italokat sem, különösen a szaké a gyengéje (annak ellenére, hogy nem igazán bírja a szeszt, így elég könnyedén becsíp) – legszívesebben betelepszik a tévé elé egy kényelmes, puha kanapéra egy nagy tányér sült hallal vagy polippal és üveg szakéval, hogy megnézze a kedvenc meccsét, általában Rawr társaságában. Annak ellenére, a szóban forgó módosított lélek történetesen kutyatestben leledzik, világi haverjai egymásnak (bár ez nem mindig látszik meg a pároson), pláne, mivel mindketten meg vannak győződve arról, hogy a szervezetben egyedül ők normálisak és hasznavehetőek.
Tipikus macska, hiába tiltakozik ellene; saját bevallása szerint azonban maneki neko-testének mellékhatása az, hogy nem tud ellenállni például egy pamutgombolyagnak vagy fűszálnak és rögtön nekiáll játszani vele, mindenről megfeledkezve. Ha nagyon szükséges, mégis képes megjátszani az ártatlan kiscicát, bár előbb-utóbb óhatatlanul megfeledkezik szerepéről és lebuktatja magát általában. A napi legalább tíz órányi alvást viszont kifejezetten díjazza...



~ Zanpakuto/képesség

Típusa: Elemek manipulálása
Eleme: levegő

Képesség leírása:
A levegőt és a szeleket képes befolyásolni. Macska alakban csak a megszokottnál nagyobb ugrásokra képes (ezt rendszeresen úgy használja, hogy nekiveti magát ellenfele fejének), illetve gyengébb szeleket tud támasztani, amivel például elfújhat egy égő gyertyát, esetleg kibillenthet vele valaki egyensúlyából, ha váratlanul éri a széllökés az illetőt. Ebben a testében szívesebben hagyatkozik karmaira és fogaira, illetve az áltimét dorombolásra, amivel rövid úton bárki szívét meglágyíthatja, feltéve, ha „ellenfelének” nincs macskafóbiája.
Teljes alakját csak akkor veheti fel, ha nagyon alapos indoka van rá, amit utólag bizonyítani is tud. Valós testében repülni is tud, illetve jelentősebben képes befolyásolni a légmozgásokat. Fogai-karmai itt természetesen már jelentősebb haderővel bírnak, és testi ereje is megnő. Ugyanakkor az évek során elszokott ettől a formától, így több energiát emészt fel ekkor, aminek következtében mihelyst visszakerül macskaalakjába, kétszer annyit eszik, hogy pótolja a felhasznált erőt...



~ Szeret-nem szeret

Szeret:

  • Enni
  • Szakézni
  • Sportközvetítéseket nézni a tévében
  • Enni
  • Szakézni
  • Aludni
  • Rawrit (idegesíteni)
  • Enni
  • Szakézni


Nem szereti:

  • Megerőltetni magát a munkában
  • Ha megszakítják bármelyik „szeret”-tevékenysége közben
  • Ha nem a valódi nevén szólítják, hanem beceneveket adnak neki (ez alól egyetlen kivétel a "Vayu" megszólítás)
  • A vizet
  • Ha macskaként kezelik


~ Felszerelés(ek)

  • Csengős, piros nyakörv (adó-vevővel és más kémkütyükkel egybeépítve; bolhák és más vérszívók ellen is véd)
  • Mindenféle jegyzetek feladatairól, természetesen jól elrejtve
  • Éles karmok, hegyes fogak (alapfelszereltség)
  • Egyen-napszemüveg (ritkán hordja)
  • Kis üveg szaké Hitomi lakásában elrejtve, mintegy vésztartaléknak
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Vayuolos _
TémanyitásTárgy: Re: Vayuolos   Vayuolos EmptyPént. Júl. 29, 2011 11:17 am

Üdvözlet!

Az engedélyeid megvannak, és a történettel sem találtam problémát. Jópofa, eredeti karakter, kijátszásához jó szórakozást kívánok. Wink Az előtörténetedet ELFOGADOM.

Lélekenergia: 1000 LP
Kezdőtőke: 4000 ryou
Szint: 1. szint

Valamint eloszthatsz 7 pontot a képzettségeid között. Készítsd el az adatlapod és jelentsd be a pontozásod! Kellemes játékot!
Vissza az elejére Go down
 

Vayuolos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Módosított lélek-