-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Az SOS Brigád klubhelyisége

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Az SOS Brigád klubhelyisége Cl0te7000/12000Az SOS Brigád klubhelyisége 29y5sib  (7000/12000)

Az SOS Brigád klubhelyisége _
TémanyitásTárgy: Az SOS Brigád klubhelyisége   Az SOS Brigád klubhelyisége EmptyHétf. Júl. 25, 2011 10:46 am

Az SOS Brigád klubhelyisége Sos_clubroom

Az SOS Brigád Karakura High School legkúlosabb, legmenőbb és legnépszerűbb klubja, csak kivételes tehetségű, kiválasztott individuumok lehetnek tagjai, akik bizonyítják a rátermettségüket. Tagkövetelmény a modern vizuális kultúrához kötődő vonzalom, a kreatív személyiség és az elkötelezettség a jövő társadalmának kulturális szórakoztatása iránt. A brigád tevékenysége és küldetése jelenünk szórakoztatóiparának különféle szegmenseit alapos és kimerítő vizsgálat alá vetni, és az így kivont információkat felhasználva és a tapasztalatokból tanulva fejleszteni a tercier szektor jövőjét.

Klub neve: SOS Brigád
Tanácsadó: Mori Kouta sensei
Elnök: TBA
Alelnök: TBA
Titkár: TBA
Pénztáros: TBA
Tagdíj: 200 ryou / trimeszter
Tagok:
  • Nakano Kanade (alapító, seiyuu-jelölt)
  • Sakamoto Karin (alapító, mangaka-jelölt)
  • Tsukatani Aoi (alapító, mangaszerkesztő-jelölt)
  • Tsukatani Midori (mecénás)
  • Kazuki Hiro (fantomtag, hogy meglegyen a klub fenntartásához szükséges minimum létszám)


Szabályzat:
  • A brigádhoz csatlakozni az iskolaév bármely szakában lehet. A tagfelvételről a vezetőségi tagok döntenek nyílt szavazással, egyszerű többséggel.
  • A tagdíj egy összegben fizetendő év elején, év közben történő kilépés esetén a különbözetet visszafizetni az SOS Brigádnak nem áll módjában. Év közben csatlakozó tagok esetében a tagdíj visszamenőleg is befizetendő.
  • Az alapító tagok számára a tagdíj kifizetése nem kötelező.
  • A klub tulajdonában álló tárgyak, eszközök rongálása szigorúan tilos. Vétség esetén büntetés jár, melynek összegét a brigád vezetősége határozza meg.
  • A klub tulajdonában álló tárgyakat, eszközöket csak az elnök engedélyével lehet a klubhelyiségből kivinni. Vétség esetén büntetés jár, melynek összegét a brigád vezetősége határozza meg.
  • Minden év elején tisztújító közgyűlés határoz a pozíciókat betöltő személyekről. Jelölni bármelyik klubtagot lehet bármelyik posztra. A szavazás nyílt, a tagok voksukat kézfenntartással jelezhetik. A sikeres szavazáshoz egyszerű többség szükséges. Egy személy nem tölthet be egynél több pozíciót.


ui: A valósággal, illetve más klubok nevével való minden nemű egyezés csupán a véletlen, és a brigád alapítójának, Nakano Kanadénak a műve.
uui: A fenti írással ellentétben a klubtagság egyetlen feltétele az animék és mangák iránti érdeklődés. Jelentkezés Nakano Kanadénél PÜ-ben vagy cseten.
Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Az SOS Brigád klubhelyisége Cl0te7000/12000Az SOS Brigád klubhelyisége 29y5sib  (7000/12000)

Az SOS Brigád klubhelyisége _
TémanyitásTárgy: Re: Az SOS Brigád klubhelyisége   Az SOS Brigád klubhelyisége EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 3:15 am

Hajimaru yo!


Fufufu... Mesterkélt nevetésem visszhangzott a szobámban, ahogy az elmúlt három nap összegyűjtött tekintélyes mangastócot szemléltem. A 80. Comiket eredménye, köztük számos limitált példányszámú jósággal, egyiket-másikat ráadásul ingyen megkaptam apunak köszönhetően. Tiszta jó már, hogy ilyen kapcsolataim vannak, és ez még szebb lesz, ha végre eladóként is részt vehetek majd. Most hogy végre engedélyezte a seitokai a Brigádot megvalósíthatom ezt az álmomat is, hiszen ott van Karin-senpai és Midori-chan, hárman simán meg tudunk rajzolni egy minőségi one-shotot. Nekem egyedül erre nem lett volna elég időm és energiám, meg hát be kell látnom, hogy inkább a sztoriban tudom kiélni a kreativitásom, nem pedig a rajzban :/ Mindegy, lényeg hogy tanítási szünet ide vagy oda, nem tűr halasztást az alapító ülésünk, ha időben el akarunk készülni, akkor már most el kell kezdenünk a munkát. Ezen felindulásból trombitáltam össze mindenkit, remélhetőleg délelőtt 11-kor már nem alszik egyikük se még ilyenkor sem Neutral
Lelkesen szedelődzködtem össze, be kellett vetnem az iskolatáskám is, hogy elférjen mindaz, amit viszek. Igazából gondoltam arra is, hogy felkapok egy valódi SOS Brigád uniformist vagy egy SSS-egyenruhát, de ebből végül csak az előbbi karszalagja lett. Túlságosan fel voltam spanolva ahhoz, hogy cosplay-jel törődjek most :/ Örülök, ha nem hagyok itthon semmit, így is nehezemre esett hímes tojásként bánni egy-két eszközzel, amit Karin-senpainak viszek mutatóba. Mindenre fel akartam készülni, arra is, hogy nincs tisztában azzal, hogyan készül egy valódi manga. Nyilván ha csak egy sima doujinshit dobnánk össze a téli Comiketre, akkor mindez nem érdekelne, de senpai pro akar lenni, szóval fasza lenne, ha akkor már úgy is csinálnánk meg a mangánkat, mint egy profin összedobott cuccot. Jó, mondjuk beszélhetek én akármennyit, ha ők nem akarják megcsinálni, de azért reméltem, hogy vevők lesznek az ötletemre a lányok. És akkor legalább Aoi-chan is adhat kritikákat Surprised
A suli furcsán kihalt volt, mikor végigtrappoltam a folyosókon, senkinek sem jut az eszébe, hogy a közelébe menjen, csak én... vagyis mi lehetünk ilyen őrültek. No de jobb helyszín nincs is, mint a felavatatlan klubhelyiségünk, valszeg hülyének néznének minket egy gyorsétteremben -.- Magabiztos mozdulattal húztam félre az ajtót, csattant is egy szép nagyot, csak úgy zengett tőle az egész suli. De nem érdekelt, hehehe Twisted Evil
- Azannya, lehet takarítással kéne kezdenünk :/
Szólaltam meg kissé bosszúsan a felverődött por mennyiségét látva. Erősen hiányosnak is tűnt a hely, de legalább az oldalt lévő tábla jól jött. Egy számítógép mindenképp hiányzik, ahogy Haruhinak is az kellett, most nem is az kell Twisted Evil Némi sebtében elvégzett portalanítás után pedig levágtam magam egy székre, és előhúztam a Bakuman mangáját. Ha már elhoztam Karinnak, mint kötelező olvasmány, akkor már bele is olvashatnék újra, amíg várok a többiekre. Szerencsére azonban nem kellett sokat egyedül dekkolnom, mivel senpai és a fiatalabbik Tsukatani is befutott hamarosan.
- Midorit hol hagytad, Aoi-chan?
Szólt felettébb érdekfeszítő kérdésem. Arra számítottam, hogy együtt jönnek, de ezek szerint tévedtem. Nélküle is el tudjuk kezdeni persze, ő legfeljebb majd később befut. Őt ismerve úgyis mindenbe belemenne vita nélkül, meg amúgy is elég konkrét céljaim voltak vele.
- Nos akkor... - álltam fel, majd a táskámba nyúlva egy papírlapot csaptam az asztalra határozottan - Két dolog miatt hívtalak titeket ide. Az egyik a brigád hivatalos megalapítása, a másik pedig ez itt! Egy hivatalos jelentkezési lap a 81. Comiketre! Ennek a klubnak az elsődleges célja nem más, mint egy doujinshi elkészítése erre a jeles eseményre!
Mutogattam a lapot büszkén kihúzva magam, mint eme briliáns ötlet kiagyalója. Ezzel egész egyszerűen mindenki jól jár, hiszen aki rajzolni akar, az rajzolhat, Aoi-chan is lehet rabszolgahajcsár, én meg végre bejutok a Comiketre egyszer a másik oldalról is. Olyan kúlos lesz cosplayben mangákat eladni *.*
- De mindenek előtt szeretnék valakit jelölni a brigád elnöki posztjára. Olyan emberre van szükségünk, aki nem csak heti legfeljebb két alkalommal tud benézni a klubhelyiségbe, mint én. Olyasvalakire, aki elhivatott és mindenre elszánt a céljai elérése érdekében! Aki mindegyikünknél több élettapasztalattal rendelkezik korából fakadóan! Szeretném tehát Karin-senpait javasolni!
Szónokoltam lelkesen. Tök jó lett volna, ha én lehetnék az elnök, de be kellett látnom, hogy nincs annyi szabadidőm, hogy vezessem és felügyeljem a munkát, és napról-napra foglalkozni tudjak a klub ügyeivel. Nekem inkább az alelnöki pozíció volt való, intézni a dolgokat a Comiket szervezőivel, meg egyáltalán lehetővé tenni, hogy ott lehessünk végül biztosan.
Vissza az elejére Go down
Heinrich Haydn
Különleges karakter
Különleges karakter
Heinrich Haydn

Hozzászólások száma : 23
Registration date : 2011. Jun. 10.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Író
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
Az SOS Brigád klubhelyisége Cl0te7500/15000Az SOS Brigád klubhelyisége 29y5sib  (7500/15000)

Az SOS Brigád klubhelyisége _
TémanyitásTárgy: Re: Az SOS Brigád klubhelyisége   Az SOS Brigád klubhelyisége EmptyHétf. Szept. 05, 2011 5:05 am

~ In der SOS? ~


*Hűűű, majd kicsattanó volt az örömöm kivételesen a vekkerem ébresztése közben. Én igazán nem értem ennek a bizarr dolognak a kimenetelét, de elkezdődött a suli. Es ist sehr schön!!!! *>* Végre kezdődik az igazi kihívás, ami azt illeti. Az első és egyben legnagyobb kihívás a pár másodpercnyi izgalom utáni "holtra fáradt vagyok, hagyjatok békén" fertőzés, amely szinte koppintásnyira amortizál le, mihelyst csak mosolyogva próbálnék felkelni. Nem igaz, én nem lehetek fáradt. O.O Hiszen csak éjfélig rajzoltam és készítettem el mindent az esetleges osztálytermi káosz kiküszöbölésére. Habár mi már nem vagyunk olyanok, mint az elsősök, akik azon élvezkednek, hogy a másikra dobálják a fene se tudja milyen göthös kreatív vívmányokat. De azért nem mondom, a köpőcső valóban jó mulatság tud lenni, ha van egy idióta bátyád, akit fejbe akarsz vele csűrni. xD Mindenesetre engem is elkapott ez a fene nagy kór, amikor már azt hittem, hogy tökéletesen immúnis vagyok rá, ehh. Neutral Ám az álom manók most is gondolkodnak arról, hogy ne legyen ilyen könnyen visszaalvási manővereim. Miért is ne jutna eszembe, hogy az első órám a német tanárommal lenne? Aham, igen...Következő kép, hogy kopognak az ajtómon egy pohárüdítővel. Az egyik quincy az ki éppen próbálja keltési törekvéseit kiélni rajtam. Szegényt sikerül az első adandó alkalommal fejbe találnom egy párnával, melynek következtében a pohár meg egyenes ági repülést hajt végre a folyosó irányába. Csitt, csatt bumm és hatalmas kiabálás, hogy "Karin, rohadtul de ébresztő van!".* - Haoeööőűűű...hány óra? *Teszem fel félig zombult fejjel a kérdésemet, amikor az ágyam végéből jön a délutáni számok sorozata. Először a háromra úgy asszociálok, mint aki teljesen stikkes, és hajnali hörcsögöt készül szambázni nekem. Aztán, amikor egyszerre beüt a glück, rögvest steht auf! O.o* - Mennnyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! O.o *Kiabálom le szerencsétlen lány nevét, aki irulva, de pirulva is csak makogni tud a félelmetesen hatalmasra nőtt fejemre. Aoi-chan szavaival élve "Ez klasszi jobb volt, mint a paradicsomfej!" saját nyelvre fordítva természetesen. >.< Mindenesetre igen csak felüt bennem a méreg, hogy sikerül elaludnom az egész napomat, ráadásul igazolást is a fene se tudja hogy szerzek. Majd kimagyaráztatom Aoi-channal, ő úgy is profi az egészben. Csak könyörgöm, hagyjon békén a Karakura Raizeres dologgal. Neutral Agyamra megy már, pedig mondtam, hogy megtervezem nekik a plakátot, esküszöm. *>* No mindegy, schnell, schnell bitte...ki túrom a szobámból a leányzót és kinyitom a szekrényemet látok csodát. Imádlak Touma-san, hogy lenyúltad az egész nyári keresetemet az új cuccaimért!! *_____* Nem baj, akkor is felveszem a lila, koptatott rövid nacimat a feelinges felsőmmel és pilóta napszemüvegemmel. S elmaradhatatlan természetesen a nekem szánt torna cipő is. Bár a szekrényem másik felében egészen más stílusú göncök tentikélnek, de azok csak is a spéci alkalmakra. Tudjátok..ich liebe...weiß es nicht? Neutral muhahaha Evil or Very Mad No, de éppen hogy csak sikerül elkészülnöm, amikor megcsörren a telefonom, valami random nótát pittyegve. Valaki kajak átállította a csengőhangomat? Mad Vagy csak én nem emlékezhetek rá. >.< Mindenesetre felveszem, és valami tömegközlekedéses háttérzajos lefedéssel szembesülök egy rikácsoló Aoi-chan hanggal, aki figyelmeztet, hogy elfogod késni a taliról. A taliról? scratch * - Jaaa hogy az! *Na szép, sajnálom, tényleg elfelejtettem. :/ Sebtébe szépen összerendezem magam gyorsan. Habár a nyár alatt volt lehetőségem ellesni ezt, azt Touma-santól így az elkészülés nem olyan egyszerű. Megismerkedtem a hajvasalóval! *>* Így bravúrosan kivasalom előtte a hajam, fogat mosok, egyebek majd elindulok a találkára. A magam részéről egy tarisznya féleséget viszek, majd elmondják mi az amire szükségük lehet. Igazából már annyira kizsongtam magamat a klubbal kapcsolatosan, hogy sikerült totál elfelejtenem a meghívást. Mindenesetre igen is tudják meg, hogy nagyon örülök neki. Egy manga klub, és Kouta is bent lehet!* ~warten ...Kouta bent?~ * <- Eme gondolat megszületése közben megtorpanok a buszon, s mint akit kiszakítanak a világból egyenesen elsápadok. Azt hiszem én nem gondoltam komolyan ezt a klubbot, ez csak egy rossz álom lehet. :/ Hinni ugyebár a tündérmesékben szoktak, vagy hogy van ez. Bár, mondja ezt az, aki napi húsz oldal mangát képes megrajzolni. Neutral Mit is szoktak mondani Murphy-ről? scratch
Gondolat szakadások következtében végül csak beesek az adott helyszínre, miután vagy kétszer eltévedek az iskola területén belül. Azért érdekes volt kikötni véletlenül az igazgatói irodában. >.<* - Guten Taaaag! *Reppenek oda Kanade-chan-hoz, hogy két és fél hónap után végre megölelhessem. Habár teljesen irreális viselkedés tőlem, amikor mi nap, mint nap találkozhatunk a tanácsban. xD Mindegy, nekem akkor is hiányzott! *>* Ám a többiek is meg- megérkeznek, s őket is kellőképp üdvözlök. Aztán Kanade nagy túlbuzgóságában bejelent két fontos információt kezdetnek.* - Doujinshi? na de Kanade-chan..csak ez volna az elsődleges célunk? Rolling Eyes *Szép szemekkel vágok egy enyhe butácska arckifejezést. Habár a munka bejelentése elfog egy fajta "hűű de klassz én akarom megrajzolni" pánikkal, még is nem teljesen értettem a szavait. Igen is kérem szépen, ismételje el még egyszer! >< szemöldökrángatás Aztán egyszer csak jön a következő információ, ami..ehh! Wieder steht uf! ><"* - Ich denke, Sie stimmen sollten! *Észre sem véve magamat anyanyelvemen szólalok fel kissé félénken a dolgokat illetően. Aztán végül is, mikorra már kapom a buta arcokat még jobban elbizonytalanodva, motyogom.* - Ezt meg kéne szavazni...meg izéé.. érettségizni fogok..nem hiszem, hogy utána jöhetek klubbot vezetni. T_T *Felelem kissé komoran. Aztán elővéve egy papír, ráírok egy üzenetet Aoi-nak, amit természetesen galacsinba gyúrva át is dobok neki.* ( "Aoi-chan...ments meg: 1. Nem vagyok alkalmas vezetőnek. 2. Elaludtam a napom, ki kéne magyaráznod az ofőnél xD")
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Az SOS Brigád klubhelyisége Cl0te15000/26000Az SOS Brigád klubhelyisége 29y5sib  (15000/26000)

Az SOS Brigád klubhelyisége _
TémanyitásTárgy: Re: Az SOS Brigád klubhelyisége   Az SOS Brigád klubhelyisége EmptySzomb. Szept. 10, 2011 4:36 am

×X× Biginingu in the ESUO-ESU! ×X×

This is one good day! *<* Már tűkön ülve vártam ezt a dayt, mióta Kaa~nee-chan felhívott a clubbal kapcsolatban. Naná, hogy yesseltem rá, hiszen eddig az unalmas hazamenők clubjában vettem csak részt, azóta persze vannak Raizerek, akikkel happys időtöltés van, de manga edeita~ szeretnék lenni, ha big leszek! Surprised Takano-senpaitól sokat tanultam erről a Sekaiichi Hatsukoiban! **<** Viszont most a legfőbb az volt, hogy odaérjek a schoolba. Erről jut eszembe… no ártana Mido~onee-chan mobirujéről azért felringulnöm Kaa~nee-chan-senpait, hogy szóljak neki a Raizeres plakáttal kapcsolatban. De I még mindig azon a véleményen vagyok, hogy mi super herok egy egész manga sorozatot megérdemlünk a heti Jumpban! Neutral Aztán persze jöhetne az Anime, meg fanccucok etc. etc…. Cool And minden fejezetnek nyu~ főheroja lehetne! *<* Első szólhatna akár Purinsesu-samaról, aztán Pinku kyattoról, Silence-chanról and így tovább mind a tenen! *o* Igazi super herok lehetnénk így, bár már most is azok vagyunk, de ezzel biiig super herosodnánk! Hisz mi védelmezzük Karakura Townt a baddu~ souruktól! Nohiába, mangába illők lennénk! Cool Jajj, but majdnem elfelejtettem! Oo
- Mido~onee… chan? Oo Hova lett? Mindone.. :/ - felkaptam a pötyögős mobiruját és már ringuztam is Kaa~nee-chan-senpait! *.* – Kaaaaa~neeee-chaaaan-senpaaaai~ a Schoolban tali, the tali, ugye nem felejtetted el? Surprised Hari~ a schoolba különben baj lesz! Bye-bye~ - zavartam le a gyors beszélgetést, mert Mido~onee-chan is végre a hirtelen eltűnése után megérkezett. I don’t know, mi tarthat ennyit one készülődés? Sokszor áradozik ilyenkor Paradaisu-sanról and the ruhákról, but akkor sem knowolom. ToT Okey, I csak egy school uniformot húztam fel, mert mégis csak schoolban leszünk, ahol no leplezhetem le magamat, mint Tuxedo-cat, avagy Aoitson. Oo Vagy Lovefairy helper! Surprised No, no, no, no TakanoAoi megy bevetésre! Cool Mint manga edeita~ kell csillognom, hogy hasznomat vegyék a clubban and ehhez elég volt beszereznem egy Takano szemüveget – yes, lencse nélkül, but senki sem knowolja ezt -!
Megérkezvén a schoolba a doortól már szaladtam is mivel, oly’ kihalt az egész school, no láttam akadályát, hogy menő sprintemmel spurizzak el a clubhelyiségbe, mert I már tudom is, hogy hol van. Sajnos megfeledkeztem arról, hogy Mido-onee~chan lehet no tud lépést tartani velem, ezért is ért meglepetten Kaa~nee-chan kérdése, amint betoppantam a clubba, melyben közölte voltaképpen, hogy kedves Mido~onee-chan nincs is mellettem. O.o
- Kaaaa~neee-chaaaaaaaan~ elvesztettem Mido~onee-chant! ToT – panaszoltam el hátán lógva, miután legalább háromszor körbefordultam, hogy lássam tényleg nincs e sehol sem Mido~onee-chan. – Lehet, hogy elrabolták a baddu souruk! Oo Meg kell mentenünk! – kapok fejemhez, miközben fellángoltak bennem Tuxedo-cat ösztöneim és már azonnal helpelni akarok Mido~onee-channak, de Kaa~nee-chan-senpai megérkezése elterelte figyelmemet a képzelt bajról.
- KAAA~NEE-CHAAN-SENPAIII!!! *<* - száguldottam is felé, hogy betaroljam egy biiig ölelésre félretéve minden búbánatom, hiszen Mido~onee-chan tud vigyázni magára, ha tényleg óriási baj van, akkor a Raizerek mindenképp jönnek helpelni! Ugye? Surprised
Ezután rögvest a cool asztalhoz ülve Miyavi-nyanból előástam a Takanos szemcsimet Cool, bár még nem vettem fel csak készenlétben tartottam, aztán pedig az asztal közepére tettem három – négy doboz sutoroberi~ pockyt, ha már volt Miyavi-nyanban pár darab.
- Csak one???!!! – csapok az asztalra Kaa~nee-chan rossz megfogalmazása miatt, legalábbis gondolom, hogy rossz, mert mégis mi az, hogy csak one doujinshit kellene készíteni? Tömegszámra kell gyártanunk a mangákat! Ez a mi feladatunk, no? Surprised Ezért is bólogatok ezerrel Kaa~nee-chan-senpai szavaira igazat adva mondandójára. Yes! Kaa~nee-chan-senpai legyen!! *<* - jelentem ki lelkesen a votemat a témával kapcsolatban, majd ezt követően landol ölemben egy papírgalacsin, kérdőn bontogattam ki, majd olvastam el a ráírtakat, melyeket remélem jól knowoltam, mert a nyelvtan még mindig and azóta sem erősségem.
- What? Surprised – húzom fel now a szemcsit, mert eljött az idő, and Takanosan dűltem hátra a székkel, s a keretet tökéletesen megigazítva vetettem egy színészi komolyszem villantást Kaa~nee-chan-senpai irányába. – Szerintem pafuekuto bossu lennél Kaa~nee-chan-senpai! Surprised Az érett micsoda meg no érdekeljen, majd bejársz utána is! No tiltanak el letétele után a schooltól! – magyarázom a hirtelen okokat, amiért tökéletes személynek ítélem főnöknek. Ki más lehetne, ha no Ő? Kaa~nee-chan, Mido~onee-chan is Raizer, gyakran kell super heroként elfutnunk, viszont Ő tud jönni ide, ha kell! Viszont a lapon szereplő teacher dolgot már kevésbé knowoltam, igaz azt mondtam neki, hogy schoolban vagyunk, de no volt ma tanítás. Oo
- Kaa~nee-chan-senpai… ma… nincs tanítás, elfelejtettem mondani! Surprised – osztom meg vele a dolgot, hogy no aggódjon emiatt. Igaz, engem is meglepett, hogy egy árva souru sincs a schoolban amikor beléptem, de aztán rájöttem, hogy nincs is tanítás ma! And, milyen témával is akarunk jelentkezni a Comiketre Kaa~nee-chan? *.* - igyekszem visszatéríteni a témát, melytől elmémben eltértem, but belső Takanom szólt, hogy munka van, mielőtt fullra elszállok máshova! Surprised
Vissza az elejére Go down
Tsukatani Midori
Ember
Ember
Tsukatani Midori

nő
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 71
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town, szobám, valamelyik üzlet, suli
Registration date : 2011. Jan. 29.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Divattervező tanonc, Raion tag, Karakura Raizer Fantasy Girl
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Az SOS Brigád klubhelyisége Cl0te7700/12000Az SOS Brigád klubhelyisége 29y5sib  (7700/12000)

Az SOS Brigád klubhelyisége _
TémanyitásTárgy: Re: Az SOS Brigád klubhelyisége   Az SOS Brigád klubhelyisége EmptySzer. Okt. 05, 2011 9:10 am

Shitsurei shimashita

~ Reggel… iskolaidő… nem akarok felkelniiiii~! ~ nyavalygok, miközben lelököm az éjjeliszekrényemről a hangosan csörgő ébresztőórát.
Annak ellenére, hogy elég hangosan koppan a földön, még mindig nem hajlandó abbahagyni az éktelen zajongást, így bár morogva és félig még csukott szemmel, de kénytelen vagyok kimászni az ágyból, hogy elhallgattassam végre. Az egésznek annyi az eredménye, hogy egyszerűen kizuhanok a padlóra, mert álmomban a lábam belecsavarodott a takaróba, én meg észre sem vettem, hogy időközben félig bebábozódtam! Surprised
- Aú~ T_T Miért kell ilyen távol lennie az órának az ágytól? – hangosan siránkozom és a tény, hogy ez az esés eléggé felébresztett, egyáltalán nem vígasztal.
Végül sikerül nagy nehezen kicsomóznom magam a takaróm szorításából és odakullogok a gardróbhoz. Végül mégsem nyitom ki, hanem belopózom Aoi-chan szobájába, hátha sikerült kivételesen ma előbb kelnem, mint neki. Persze nem. Ugyanis nincs a szobájában! O.o Teljesen kétségbeesetten túrok fel minden sarkot, őt keresve és végül hol találom meg? Az ÉN, ismétlem, az ÉN szobámban! De hogy hogy jutott oda, meg miért, arról fogalmam sincs. Biztos engem keresett, a zavart tekintetéből ítélve Surprised Minden esetre, bármit is akar mondani vagy akart, szóval amiért keres, azt el kell halasztani, mert én most belevetem magam a legújabb Touma-sensei-féle kollekcióba, amit tegnap vásároltam *o* Ja, de ma iskola van. Nem hiszem el, miért kell egyenruhát hordani mindenképp? T_T Jaj nem mégsem, szünet van, tényleg! Gondolatban homlokon csapom magam. De akkor tulajdon képen miért is sietek én? Ja igen, a Brigád találkozó! Valami nagyon-nagyon kakkoi ruci kell! De miért vannak Touma-sensei csak ilyen tervezésű ruhái? Így nem tudok választani. Minden esetre beletúrok a sok szoknya, meg felső közé és hosszas, nyögvenyelős, pláne tanácstalan és döntésképtelen helyzet után végre döntésre jutok *>* Elég extrém, de japán tizenéves lány vagyok, ráadásul még ha a suliba is megyek, most szünet van, úgyhogy megszabadultam az egyenruhától egy időre és kész! A gardróbból már teljesen átöltözve és felöltözve lépek, ebben a csodában. A szemüveget is orromra biggyesztem természetesen, ez az egyik kedvenc darabom az összeállításból. Végül már csak a cipő hiányzik, de azt természetesen majd csak az ajtónál húzom magamra.
- Jaj Aoi-chan, Touma-sensei annyira csodálatos és nem csak ő maga, hanem az egész kollekciója és minden egyes ruhája, annyira, de annyira imádom, amiket tervez *.* Ja és még nem is beszéltem a téli kollekcióról, amit mindenképpen elő kell rendelnem, meg a jövő hónapit is, mert a végén még felvásárolják előlem, azt pedig nagyon-nagyon nem szeretném, ha megteszik, begurulok, ami nálam ritka! Jut eszembe, egyik nap igazán átjöhetnél a szobámba és együtt kiválasztjuk azokat a darabokat, amiket megtartok neked, hogy később te is hordhasd, ha majd belenősz Surprised ecsetelem neki hatalmas lelkesedéssel, közben pedig kiveszem a kezéből a telefonomat és beteszem a kistáskámba, bár igazán nem tudom, hogy kerülhetett unokahúgom apró kezei közé az én apró mobilom!
Na mindegy, gyorsan autóba ülünk és el is indulunk, persze csak miután felvettem azt a két fantasztikus csizmát, ami a ruha mellé jár. Kényelmes tempóban haladunk, nem vagyunk késésben. Legalábbis azt hiszem >.<” Hamar oda is érünk az iskolához, Aoi-chan pedig olyan gyorsan sprintel be, hogy szinte látom a porcsíkot, amit hagy maga után. Én nem rohanok, de akkor már megszaporázom a lépteimet, amikor rápillantok az órámra. Ebben a magas talpú cipőben nem tudok futni, úgyhogy össze-vissza bukdácsolok, folyton forgatva a fejemet, hogy merre lehet a terem, ahol a Brigád ülésezik.
- Do-do-doujinshi? O.O - az ajtóban állva, szinte lefagyok, ezt a szót hallva.
Én aztán ilyesmit nem rajzolok, az biztos! Túl… na, túl szemérmes vagyok hozzá T_T
- Ano… eto… Shitsurei shimashita! – hajolok meg elpirulva szégyenemben.
Szégyenlősen betopogok a terembe és lerogyok az egyik székre. Annyira kínos, hogy elkéstem. Figyelmesen hallgatom végig Kanade-senpai beszámolóját és szorgosan bólogatva én is kifejezem a véleményem. Igazán jó ötlet, hogy Karin-senpai legyen az elnök.
- Egyet értek, legyen Karin-senpai az elnök *.* De előre megmondom, hogy én nem rajzolok doujinshit! – bosszúsan tolom vissza a szemüveget az orromra és azon keresztül nézek a lehető leghatározottabban a többiekre.
Hihetetlen, hogy Aoi-chan mennyire képes pörögni o.O Persze, én is be vagyok zsongva a Comiket miatt, mert hát a Comiket az Comiket és szerintem, ha egyetlen érvet is felhoznak, megadom magam és megrajzolom a doujinshi lightosabb részeit. Ami azokat illeti, amiket még olvasni se olvasok… az legyen Karin-senpai dolga, én elájulok, ha akár szó is esik róla!
- Tényleg, ugye romantikus lesz? Dráma mondjuk? Vagy detektívtörténet? *.* - találgatok hangosan, csillogó szemeket vetve a többiekre.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Az SOS Brigád klubhelyisége Cl0te7000/12000Az SOS Brigád klubhelyisége 29y5sib  (7000/12000)

Az SOS Brigád klubhelyisége _
TémanyitásTárgy: Re: Az SOS Brigád klubhelyisége   Az SOS Brigád klubhelyisége EmptySzer. Márc. 14, 2012 7:04 am

Hajimaru yo~


Aoi-chan aggodalmai hallatán csak egy sóhajra futotta a részemről, szakkörünk legfiatalabb tagja egyben kétségtelenül a legélénkebb fantázia birtokosa is volt. Biztos voltam benne, hogy Midori csak eltévedt, neki egy egyenes folyosó is kész labirintus tud lenni néha, egy egész épületben pedig nagyon könnyű elveszni, ha az ember cirka egy hónapig nem járkált benne ^^" Aztán valahogy csak befutott ő is, szóval kiteljesedett a csapat érdemi része, Kazukinak még csak nem is szóltam, ő úgyis csak névlegesen tag. Jó látni mindenkit így együtt, mi négyen meghódítjuk majd a világot is Cool - kicsiben kell kezdeni, Karin-senpai! Surprised Ez lesz az első lépés afelé, hogy mindannyian megvalósítsuk a céljainkat, és alapjaiban rengessük meg a japán szórakoztatóipart! - Feleltem lelkesen, mutatóujjam lengetésével nyomatékosítva a szavaimat. - Amúgy ezeket neked hoztam, érdemes elolvasnod őket Surprised
Húztam elő a Bakuman első néhány tankobonját a táskámból, és csúsztattam át feléje az asztalon. Feltételezem Aoi-chan olvassa ezt a mangát, legalábbis remélem. Nem csak hogy érdekes, de még ad némi betekintést a mangakészítés világába is, és még ha nem is lehet mindent készpénznek venni, ami le van írva benne, támpontnak kiváló *>*
- Igen, csak egyet. Két dolgot akarok: hogy profi munkának nézzen ki, és hogy kelendő legyen. Ahhoz, hogy ezt elérjük, kell az a négy hónap. Ráadásul még iskolások vagyunk, és biztos nem akarja senki minden szabadidejét ezzel tölteni. Én például legfeljebb három-négy órát tudok rászánni a munkára egy héten, az meg nem sok - válaszoltam Aoi-channak, tőlem szokatlan komolysággal. Ez most olyasmi volt, amibe szívemet-lelkemet bele akartam önteni, meg amúgy is király lenne egy sikeres doujinshit gyártani, és egy ilyet nem lehet összecsapni. Ha valamit csinálunk, azt csináljuk komolyan, nem? Twisted Evil
- 3-1 arányban eldöntetett, Karin-senpai lesz a klub elnöke! Ne aggódj, segítünk Surprised De a seitokaijal neked kell kommunikálnod, mwahhahaa~ - jelentettem be ünnepélyesen a szavazás végeredményét. Kicsit azért sajnáltam a senpait, de bármilyen rémisztőnek is tűnik, biztos nem olyan nagy dolog ez. Majd a sulifesztiválnál kell intézkedni, azon túl nem lesz sok dolga elvileg... asszem Surprised Mindegy, neki biztos menni fog a kapcsolattartás, szóval nem fogunk lemaradni semmiről ._.
- Oh, nagyon romantikus lesz, amit csinálunk, hajjaj Twisted Evil - vigyorogtam Midorira számára talán baljósan - Szóval Aoi-chan jót kérdezett. Először is el kell döntenünk, hogy a fiúk vagy a lányok legyen a célközönségünk. A fiúk piaca nagyobb, könnyebb lenne eladni a mangánkat, de én szívesebben csinálnék BL-t, ami azt illeti. A másik dolog, hogy milyen fandomban ügyködjünk. Én mindenképp valami friss, mainstream cuccot raknék össze, hogy minél szélesebb legyen a vevőkörünk. Ha ezek megvannak, akkor kitalálok valami sztorit, ami köré felépíthetjük a jelenetet, és ha Aoi azt mondja, jó lesz, akkor megrajzoljuk. Arra gondoltam, hogy Karin-senpai és Midori csinálná a főbb részeket, én megrajzolom a háttereket, és Aoi dolgozhatna a tónusokon meg ilyen apróságokon. Így mindenki kivenni a részét a munkából. Amondó vagyok, hogy ha ezzel mindenki egyetért, akkor írjatok le pár ötletet az első két kérdésre, aztán közösen eldöntjük, hogy mit is akarunk csinálni Surprised
Magyaráztam a dolgok közepébe merülve, csak még azt nem tudtam, hogy én milyen ötletet is akarok a papírra vetni. Annyi elképzelésem volt, lehet inkább megvárom, hogy mivel hozakodnak elő a többiek, és ha valami stimmel az elképzeléseimmel, azt támogatni fogom Surprised Nagyon be voltam sózva, ragadozómadárként pillantottam körbe a teremben, és epekedve vártam a reakciókat na meg az ötleteket *.*
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Az SOS Brigád klubhelyisége Cl0te15000/26000Az SOS Brigád klubhelyisége 29y5sib  (15000/26000)

Az SOS Brigád klubhelyisége _
TémanyitásTárgy: Re: Az SOS Brigád klubhelyisége   Az SOS Brigád klubhelyisége EmptyVas. Ápr. 08, 2012 8:52 am

×X× Biginingu in the ESUO-ESU! ×X×
Kíváncsian hallgattam végig Kaa~nee-chan and Kaa~nee-chan-senpai beszélgetését and lelkesen kaptam fel fejemet látva the Bakumant, amit Kaa~nee-chan tol the senpai elé. Happii csillogás bukkan fel aizueimben, majd rögtön vetültem is az egyikért, hogy lenyúljam addig, míg itt vagyunk. Szerencsére sikerült is kiviteleznem, így big örömmel kezdtem olvasgatni, mert igenis ez wan guddo manga! *o*
- Wooow, ez tényleg guddo ajánlat the senpainak, Kaa~nee-chan!sayelem the manga fölött vizslatva feléjük, miközben lapozgatom the kötetet the kedvenc jeleneteimet keresgélve benne.
Viszont no knowoltam eltekinteni attól, hogy csak wan célt tűzött ki the kurabunak Kaa~nee-chan, melyre eléggé húztam is the számat no tetszően, amíg el no magyarázta miértjét, amiért már muszáj volt igazat adnom neki.
- Igaz is, Kaa~nee-chanI bármikor knowoloko jönni sukuuru után. The Raizereknél, majd tartja the frontot Purinsesu-sama and Pinku Kyatto! SurprisedI no vagyok annyira elfoglalt, mint Kaa~nee-chan. Biztos the sok készülődése okozza, hiszen Kaa~nee-chan shingaa and knowolom, hogy egyszer waarudohírű lesz! Remélem, megengedi, hogyha egyszer, ha big leszek, akkor I lehessek the maneejaa, amint befut! Ugyanis azaz álmom, hogy maneejaa legyek! *o*
- Kongurachureeshon Kaa~nee-chan-senpai! *w* - tapsolom meg, amiért ő lett the fő-fő bossu közöttünk. - Amúgy mindenképp the senpainak kellett volna elvállalnia, ő the legidősebb, azaz the legrátermettebb is közülünk the misshonra! Surprisedsayelem, mielőtt nagyon magára venné the dolgot, hogy no pártoltam mellé. But majd elsayelheti magáról, hogy ő volt kurabubossu is, amikor elvégezte the sukuurut! *_* Tök guddo, olyan szerencsés the senpai! *-*
- Amúgy Mido~onee-chan, mégis hogy érted azt, hogy no paintolsz doujinshit?garasu nélküli Takanos aizucsivel is simán megejtek wan villanást, amit voltaképpen tekintetemmel idézek elő, mellyel hihetetlen komolysággal sikerül feltennem the kérdést Mido~onee-channak. Igenis, neki is paintolnia kell, mert knowol and nagyon is byuuteifuruen. The comiceten Kaa~nee-chan-senpai and Mido~onee-chan nélkül egyáltalán no lenne esélyünk.
- Kaa~nee-chan, hogyha mainstreamet akarsz, akkor no biztos, hogy the BL guddo választás lenne erre, mert leszűkül the nézőkörünk the gaarukra. Viszont wan guddo történetű, egyedi shounen no csak the booi, hanem van, amikor the gaaruk érdeklődését is felkeltjük. Viszont nagyon nehéz nyuuat kitalálni, szinte minden guddot felhasználtak már the biiig mangakák, mint Toriyama Akira, Masima Hiro vagy akár Takahashi Rumiko, hogy sayeljek párat. – tarkómat vakargatom, miközben bőszen agyalok the felhozott témáról. Már lassan kezdtem Kogumanopu-san gondolkodási hadműveletét felhasználni, hátha nekem is sikerül and azzal eszembe jutnak the guddo dolgok, ami now nagyon is elkél nekünk. Kínomba már felpattanok ültemből and fel – alá sétálgatok, mert nálam az hatásos szokott lenni, hogyha nagyon agyalni kell the dolgokon.
- Hm… gondol, gondol… áh! *.* No mégsem… :/ Hm… szegény sorsú tini gaaru találkozik the hiiroo megmentővel, átkerülnek wan másik waarudoba and meg kell menteni the waarudot? *o* Ehh… túl sablon… :/ - morogva sétálgatok tovább and agyam szüntelen kattog, akár wan kurokkumű. - Knowolom már! *.* Big csiribú – csirbás átváltozós, mondjuk egyszerű diákból valami felsőbbrendűvé? *o* Uhh… nagyon gyakori… :/ - folytatom the járkálást, s kezd idegesíteni, hogy semmi guddo sem jut eszembe. But knowolom, hogy Kaa~nee-channak and the többieknek milyen fontos ez, így no adom fel!
- Hm… ez az! – csapom össze két kezemet, hogy rám figyeljenek. - The fuyuuchaaben vagyunk xy évvel később and közelít the waarudovége, but jön the super pawaajű kezdő teiimu, kinek edzését… áh’ inkább no is folytatom ezzel is túl sokszor lehet találkozni, tiszta unalmas már… – elszontyolodva sóhajtok fel, majd lépdelek tovább. Merengve the legjobb ötleteken, ami no lenne átlagos. And bár no ebben the témában szerettem volna ötletet felhozni, but hirtelen, ahogy ránéztem Mido~one-chan ruháira and az doan csüngő ritoru peepaara, amin szerepel the felügyelő teiichaa neemuuja… összeállt the imeeji.
- Kukukukukuknowolom már! Twisted Evil Knowolom már! *.* Szóljon the történet wan átlagos teiichaaról and wan divattervezőről, akik egymásba szeretnek hatalmas rizikók árán! Lehet gond az, hogy the seme csupán egyszerű teiichaa ugye, kevés maneezel, míg az uke bezzeg milliomos and bármit, bárkit megkaphat. Na, na, na? Milyen ötlet? szemöldökrángatás - visszapattanok the székbe előadásom során and big kíváncsiam figyelem the többiek arcát, hogy ki lesz az, akinek elsőre leesik the teiichaaról and the divattervezőről az összefüggés, akire pontosan gondolok. Okey, BL, and elsősorban gaaru közönség meg minden, but ilyen témájú sutooriiról még no knowolok, ráadásul lenne is kikről ábrázolni the sutooriit, így Kaa~nee-chan-senpai and Mido~onee-chan dolgát is megkönnyíthetnénk. *w*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Az SOS Brigád klubhelyisége _
TémanyitásTárgy: Re: Az SOS Brigád klubhelyisége   Az SOS Brigád klubhelyisége Empty

Vissza az elejére Go down
 

Az SOS Brigád klubhelyisége

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed :: Karakura High School-