-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hogyan alkottad meg a karaktered?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Tui Giobbe Zuolgo
Espada
Espada
Tui Giobbe Zuolgo

Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: 8. espada hell yeah
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te14000/15000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 9:54 am

Név: Fuuuha, egyből egy igen fogós kérdés már a legelején... Kicsit bele is mennék már ezzel az előtörténeti részbe, ugyanis Tui volt az a karim, akinél előbb volt meg a név, mint a végleges koncepció a törivel és a jellemével kapcsolatban. Történt ugyanis, hogy Shioval megnéztük az Alice Csodaországbant, és már a moziból kifele jövet toporzékoltam, hogy nekem kell egy gyagyás, egy igazán gyagyás kari. Már akkor megvolt az alap skillje, ami azóta nem nagyon változott, így ennek kapcsán az tűnt logikusnak, hogy a neve utaljon a képességére, na meg hogy legyen különleges. Így történt, hogy amint hazaértem, bőszen elkezdtem csapkodni a gugli fordítót és megszületett ez a név. Már nem emlékszem, hogy mi meg hogy, csak annyi van meg vele kapcsolatban, hogy az "idő" meg a "naptár" szavak vannak írülbaszkulakármilyenül összekutyulva.

Avatar: Na ez volt az a pont, amikor is a kezdeti elképzeléseim tohotttálisan felborultak, ami Tuinyót illeti. Eredetileg ugyanis valami steampunk fószert gondoltam neki, mikor elkezdtem írni az előtörit; valahogy úgy képzeltem mind külsőre mind jellemre mint Nishibit, csak egy plusz jó adag szefóssággal. Aztán úgy esett, hogy belebotlottam Boomer dA galériájába és az első pillanatban szerelembe estem. Fogtam az eredeti előtörit és töröltem is ki úgy ahogy volt, hogy már a biztos avajelölt külsejéhez passzintsam a kariról alkotott elképzeléseimet. Azóta is ő az egyetlen, akinél soha nem voltam gondban az avatarválasztással.

Előtörténet: Mint már korábban említettem, az első sugallatot az Alice Csodaországban hozta, de azt a vonalat végül teljesen elvetettem, amit eredetileg kigondoltam a kari jellemét és előtörijét illetően. Az idő időisége körül forgott volna az egész; az eredeti írás tele volt évszámmal és minden mással, amivel az órák vagy az évek múlását lehet érzékeltetni - őszintén szólva baromi fárasztó volt, bár olvasni élveztem xD No mindegy is, mert ez végül ment is a levesbe, úgyhogy ki kellett találni valami mást. Akkortájt tombolt bennem a Keresztapa meg a Maffia Wars mánia, no meg a kari jellemétől nem áll messze ez az irány, úgyhogy szinte könyörgött a téma a feldolgozásért. Így lett hát Tuiból könyörtelen maffiózó xD

Jellem: Huhh, megint egy nehéz kérdés, főleg ennél a karimnál. Az elején sokkal durvábbnak szerettem volna, olyannak, akinek tényleg se istene se hazája, de még minimális moralitása sincsen. Ehhez képest meg.. A las nochesi gyerkőcök kedvenc bébicsősze lett és kifejezetten vonzza a tőle tökéletesen különböző személyiségeket és bár nem igen vallja be magának, az ilyen karik társaságát élvezi különösen. Mindezek mellett persze egy utolsó tróger akit nem igen hatnak meg a higiéniás előírások mint ahogy semmi más sem igazából; tökéletesen szarik mindenre tulajdonképpen, legalábbis a felszínen. Elképesztően lusta és már csak azért sem foglalkozik olyasmivel, ami amúgy nem érdekelné, mert sajnálja a fáradtságot az agymozgásra, amikor inni meg nőket hajtani is lehetne. Alapjáraton a kisujját se mozdítaná meg azért, hogy más hasznára váljon, vagy hogy egy érző lény szociális kötelességeinek eleget tegyen, bár ez utóbbi sokat változott az elmúlt időszakban. Talán Slarin hozta a változást -még ha IC nem is játszottak túl sokat xD-, ő volt az első, akihez a maga fura módján elkezdett kifejezetten ragaszkodni és akinek a kedvéért hajlandó néha levetkőzni a gyerekes nemtörődömségét. Ezzel félig meddig tisztában is van és valami irtózatosan idegesíti, hogy egy fehérnép így az agyára képes menni, úgyhogy folytonos egrecíroztatásokkal és húzásokkal igyekszik kompenzálni a dolgot.
A fura kettősségében még látok lehetőségeket, úgyhogy nem is baj, hogy ilyen irányba ment el végül, legalább ellensúlyozza ezt az irdatlan szexvérerőszakhalááááááál oldalát xD

Hasonlóságok-különbségek: Néha az jut eszembe, hogy ha hímnek szán a Gondviselés, akkor valószínűleg olyan lennék, mint ő xD Mondjuk én azért nem vagyok annyira ösztönlény, mint Tuicica, de a hajlam abszolút megvan rá xD Na meg azért benne is megvan a képesség, hogy bizonyos dolgok iránt a végletekig belelkesedjen, ami azt hiszem az egyik fő vonásom. Csak ő éppen a retró játékokért, makettekért, bizgerékért van oda na meg neki jutott a Sztárvórsz rajongásom kiélése is xD Na meg a végtelen lustaságo, a nemtörődömséget is ő kapta belőlem meg hát azt hiszem az én "hibám" is, hogy a kezdeti törekvésekhez képest így ellágyult. Az a fontos különbség persze azért megvan, hogy ő tényleg a saját kényelmi szempontjait helyezi mások felé akik iránt se tiszteletet se érdeklődést nem mutat feltéve, ha nem tagja azon nagyon szűk körnek, akik miatt esetleg legalább átgondolja, hogy valamit ne a megszokott módján, a fizikai erejére alapozva intézzen.

Egyéb:
  • Sose tudom, hogy az ebbéli szándékosság mennyire egyértelmű vagy nem, de Tui hajlamos bizonyos szavakat vagy kifejezéseket rosszul használni. Elég random alakult ki ez a "szokása", de mára annyira Tuisnak érzem, hogy igyekszem megtartani ezt a furaságát, még ha esetleg valaki engem is néz foggyosnak egy-egy nem jól megfogalmazott mondandó miatt xD
  • Nem igazán értem az okát, tekintve elég fura stílusa van a szentemnek, de amióta megvan, általában vele írok a legkönnyebben. Mintha az ember kiadná azt a sok sok mindfuckot, ami nap közben felgyülemlik a fejében, elég felszabadító xD
  • Már nem emlékszem, hogy jutott eszembe, de már szinte a legelejétől megvan Tui fixa nőideálja, aki nem mááás miiiiint.... Audrey Hepburn xDD Valahol értem is meg nem is, hogy ez miért alakult így, minden esetre totál nem ilyen őket szed össze a hajtóvadászatai során -azt hiszem ez szándékos xD- illetve hát ugye Slarin sem az a törékeny naiva xD Amúgy a kari tisztességes emberi párkapcsolatra tökéletesen alkalmatlan, úgyhogy ebből a szempontból tárgytalan a dolog amúgy is xD

Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-"
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te13300/15000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 9:59 am

//Vigyázat, a következő hozzászólásban előfordulhatnak obszcén, és sértő kifejezéseket, azonban ezeket a user nem gondolja komolyan! – gondoltam szólok Surprised//

Szevasztok, gyíkok…

Nem tudom mi a fasznak ilyen, de gondoltam összecsapunk ide má’ egy fost, aztán legyetek vele boldogok… -.-’


NÉV: Mivel azért már Hrafni megalkotásánál rutinos voltam már a karakterek elkészítésében, így már tudtam, hogy mit keresek, és viszonylag célirányosan kezdtük el feltúrni Shun júzerével a világhálót, és végül megtaláltuk a tökéletes nevet. ~ Szerintem meg kurvára nem találtátok meg a tökéletes nevet, basszátok meg. Hogy lehetett egy ilyen fos nevet kitalálni…? ~ Khm… *morcosan Hrafnira pillant, majd folytatja mondandóját* Szóval, Shunnal mindenképp valami férfi nevet, vagy férfias hangzású nevet kerestünk, ami elég agresszívnak, és durvának hat. Végül – pontosan nem tudom hogy milyen – keleti névnél lyukadtunk ki, ami nekem eleinte annyira nem tetszett, de végül megbarátkoztam vele. ~ Anyáddal szórakozzál, köcsög luvnya! Örülj, hogy ezért a fosért nem verem bele a fejed a kibaszott falba! ~ Öhm… oké… ^.^” Szóval, miután megtaláltuk a tökéletes keresztnevet, máris elkezdtük keresni a vezetéknevet, ami azt hiszem valamilyen spanyolos cucc lett. Eredetileg az Zuniga-ban az N betűn lett volna egy hullám is, viszont mivel így valami miatt nem vette be a forumotion regisztrációnál, így csak az előtörténetnél, és az adatlapnál lett feltüntetve. ~ Basszák meg a köcsög kurva anyjukat annál a forumgecinél. -.-’ Mi az, hogy a nevemet nem fogadják el?! Dögöljön meg az összes rohadék fasz ahol van!!! *user sóhajt, majd tovább folytatja mondókáját.* Azt hiszem, ennyi lenne Hrafnus névének története… Jöjjön a kövi pont~ *o*

AVATAR: Szóval, ennek is érdekes sztorija van… Még lényegében meg se volt maga a kari ötlete, mikor megtaláltam az avataralanyát. Ő adott hozzá ihletet. ^.^ ~ Azta… ez aztán kurva fontos infó volt, vakegér… -.-’ ~ Köszi Hrafnus~ ^.^ Tehát, ott tartottam, hogy épp Deviantarton böngésztem egy Sierra avatart keresve, amikor rábukkantam. Eredetileg egy külföldi Bleach FRPG oldalon játszó karakternek a képe volt, aki Kurosaki Ichigo-ból lett átvektorozva. Ezen nevettem is elég sokat… xD ~ Ez kurvára nem vicces, hogy egy ekkora seggfejből jött az én arcom is… ja, várj… ~ Hehe… Igen, Hrafni… x”D Szóval, miután erre rájöttem, végül én magam kezdtem el neki vektorozgatni a képeket, viszont annyi baj van, hogy elég kevés olyan kép van Ichigoról, amit át lehetne Hrafnussá vektorozni. Evvan… :/

ELŐTÖRI: Elég sokat kellett rajta agyalnom, hogy végül is hogy lett Hrafni olyan, amilyen, mert azért nem lesz egyik lányból se ilyen fiús és kissé agresszív csaj, mint belőle. Szóval, bevágtam egy rakat kalóz közé, onnantól meg már elég logikus volt, hogy nem kezelték túlságosan lányként, mert egész fiatalon került hozzájuk. Szóval ment a dáridó reggeltől estig, és végül ez lett a következménye. Viszont az öccsét ki nem állhatja buzis viselkedése miatt. ~ Végre egy értelmes mondat, tesó. Cool ~ Tudom~~ Cool x”D Szóval, azt hiszem kb. ennyi lenne Hrafni előtörténetéről az összefoglaló kis szmötty. Nem volt benne igazából semmi nagy fordulat, ha jól sejtem. Bár, hogy őszinte legyek első körben úgy terveztem, hogy Masaki lesz lány kiadásban, aztán valahogy elkanyarodtunk errefelé, amit nem is igazán bánok.

HASONLÓSÁGOK – KÜLÖNBSÉGEK: Nah, itt lehet meglepek néhány júzert, de lehet, hogy nem… xD Igazából Hrafnival viszonylag sok dologban hasonlítunk, például én is előszerettel káromkodok, habár már megkaptam néhányszor, hogy nem valami nőies. Igazából én magam se vagyok az az igazán lányos megjelenésű akárki, bár annyira talán nem vagyok olyan fiús, mint Hrafni. Ezen kívül, akár hiszitek akár nem, viszonylag agresszívnak is lehet mondani. Voltak már olyan megnyilvánulásaim nem egyszer, sajnos… És igen, előszeretettel verekszem is. T.T Bár inkább csak játékból x”D Egy komoly bunyóban azért rendesen alulmaradnék O.o x”D Amiben egyáltalán nem hasonlítunk, az a növénytermesztés. Sajnálatos módon mellettem kihal az összes növény, ami csak létezik a bolygón. Nem tudom, hogy radioaktív kisugárzásom van, vagy valami más vegyszert éreznek-e rajtam, de be kell hogy valljam… egy növénygyilkos vagyok… xD ~Ch… Ebből is látszik, hogy mekkora gyökér vagy… -.- ~ Maaaaah… ugyan már, Hrafniiii ToT *nyomizza a kis butus kariját* Ja, és igen! Nem vagyok annyira buta, mint Hrafni, mert én azért eltudok normálisan számolni 1-10-ig xD Viszont az iszonyatos rossz memória stimmel… <3 -.-’ xD

EGYÉB:
  • Meglepő módon elég könnyű postot írni Hrafnival. Valószínűleg azért, mert annyira nagy gondolkodást nem igényel, meg nem is igazán az a tipikus gondolkodós kari, hanem sokkal inkább hentelős. Jó, persze azért az idiótaságait nekem ki kell találni, az meg viszonylag nehéz feladat. De jó mókat *o*


Köszi, hogy elolvastad ezt a kis szösszenetet *o*

Köszönjük, hogy voltál olyan degenerált bunkó paraszt, hogy engedted kifolyatni a kurva szemed ezzel a rakás fossal.

További kellemes réz baszást, seggfejek!!! -.-


*user bocsánatkérően hajlong a többi user előtt, hiszen Hrafni szokásához híven megint elég bunkó volt ToT*

Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te25250/30000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 9:14 pm

Név: Éljen a halandzsa! *>* Mint sok más karakteremnél. xD Bevallom, nem nagyon foglalkoztam olyan apró és lényegtelen dolgokkal első karakterem regisztrációjakor, miszerint japán nevet válasszak számára, szabályzat ide vagy oda. Másik dolog pedig, hogy nem tetszik se a japán nyelv, se a japán nevek. A könyökömön jött ki már akkor is az egész, a világhálón rengeteg embernek japános neve volt, úgyhogy volt TK-sként választottam a "fantasy" neveket. Azt hiszem, egy fantasy név generátorral még nézegettem is a generált neveket afféle ihletadóként, és azt tudtam még, hogy V-nek, S-nek E-nek, W-nek és SH-nak lennie kell benne. Igen, ez afféle dilim, mármint a betűs dolog. :/ xD Végül amit a fantasy névgenerátorban találtam, még azt is kicsit átalakítgattam ízlésem szerint, hogy valami szépen csengő, egzotikus hangzású nevet kapjak.

Avatar: Még mindig emlékszem az első avatarára, ami egy goth stílusú, digitális rajztáblával rajzolt vámpírcsaj volt. Még korábban akadtam rá arra a képre és megfogott, pedig általában nem jönnek be az ilyen képek annak ellenére, hogy goth (is) voltam. Egyszerűen erőltetettnek érzem. Sajnos nem találom a képet, pedig emlékszek arra az oldalra, ahonnan szedtem. Ja, és ilyenkor próbálkoztam életemben először PS-sel, minimális előismerettel, hogy átszínezzem a csaj szemét lilára (mivel nekem lila szín kellett, a kedvenc színem xD), meg később egy siget is raktam össze a képből. Mai tudásomhoz képest elég rusnya, de azt hiszem, ahhoz képest, hogy tényleg először nyúltam PS-hez, nem lett olyan rossz. Surprised

Előtörténet: Na ez az a dolog, amit nehezen fogok tudni különbontani a hasonlóságok-különbségek mezőtől, egyszerűen annyi minden utalás volt benne az akkori állapotomra. Akkortájt estem túl egy elég nagy traumán, amikor regisztráltam és jó volt kicsit kiírni magamból, még ha az énem legszánalomra méltóbb részét is emeltem ki benne. Különösebben nem terveztem előre, csak azt tudtam, hogy milyen lesz a jelleme, és persze a zanpakutoja, úgyhogy egyszerűen csak írtam. Eléggé kizökkentem a fórumos szerepjátékokból azidőtájt, ami szerintem meglátszik az első postjaim hosszán is - bár a tartalma legalább korrekt volt - , de azért elboldogultam vele. Ha nem is mindent, de valamennyit végre sikerült kiírnom magamból, és igen, baromira jól esett belemerülni a sötétségbe és megalkotni ezt az alapjába véve nem túl pozitív jellemet. (most még a régi Suwunról beszélek)
A zanpakutot egy az egyben a kedvenc Vampire the Masquerade klánomtól szedtem, akkoriban ugyanis teljesen rá voltam fanulva az egészre. Sőt, bevallom, most is. Neutral xD Amúgy is egy elég elvont jellemet alkottam, akihez tökéletesen illett egy ilyen típusú zanpakuto.

Hasonlóságok-különbségek: Vera mindig is két pólust tulajdonított meg bennem. Egyrészt az, aki valahol mélyen vagyok, másrészt meg az, aki lenni szeretnék. A kettő egyszerre igaz, nem csak az egyik vagy a másik, ez pedig a régi Suwunra és az újra is ugyanúgy jellemző, csupán más aspektusok által. A legfőbb hasonlóság az emberismerő képesség; annak ellenére, hogy saját magamat nem ismerem (hiszen saját magával kivétel nélkül mindenki elfogult, emberek vagyunk), mások kiismerése nem tart sokáig, és szeretek is elemezgetni másokat, hogy mit miért tett vagy miért reagált úgy, ahogy, satöbbi, mintha egy pszichológus lennék. Káromkodni én sem szeretek, meg hallgatni sem esik jól, a kedvenc színem a lila, szeretem az eleganciát, és néha én is olyan kifinomultan, de lényegre törően, kicsit hivatalosan fogalmazok, mint a kari. Talán a sok változás után ezek azok a tulajdonságai, amik megmaradtak.
A régi Suwun egyfajta önarckép az akkori állapotomról, az új pedig a változni akarás. Igaz, én nem vagyok naiv, és nem tudok úgy fankodni se dolgokra, mint ő, na meg ennyire elfogultnak sem tartom magam a szeretteit illetően, mint Vera, na meg nem drámázok túl helyzeteket, és nem vagyok olyan hülye, mint ő. Viszont én is festett szőke vagyok. xDxD

Egyéb:
  • Eredetileg a 2. osztagba szántam a karakteremet már megalkotáskor, azonban a 6. osztag akkori kapitánya révén ismertem meg az oldalt, úgyhogy hozzá jelentkeztem. Már akkor is tudtam, hogy ha lesz rá lehetőség, a 2. osztagba vinném, ugyanis Soifon a kedvenc kapitányom és a 2. osztag a kedvenc osztagom. xD
  • A legjobb és a legrosszabb döntésem is volt egyben, hogy Vera lelkét kettészedtem. A mostani Vera néha idegesít és egyszerűen sok, meg nem mindig megy a különböző hülyeségeinek kitalálása, ezért egy ideje nem szívesen játszok vele. Valahol nagyon elcsesztem. Végtére is megvan mindene, imádja a családját, imádja a munkáját és vannak végre barátai, nincs nagyon más, amit el szeretne érni, elfogytak a motivációi. Az ügyön dolgozok, hogy valamiféle életet leheljek az életképtelenné és vépévé vált karimra (ugyanis olyan, mintha nem lennének hibái, valamiért úgy érzem), bár a legjobb, ha még egy kicsit pihentetem.
  • Érdekesség... A régi Suwun-t egyetlen karakter bírta elviselni újoncozás és hadnagykodás közben, az pedig Kai volt. Az összes többi hirtelen eltűnt, annyira kiakadtak tőle. xDxD Az újat meg valami érthetetlen oknál fogva mindenki megszereti, amire bevallom, büszke vagyok. Jó látni, hogy ilyen hatással van más karikra IC egy-egy kioszttt ölelés vagy kedves szó miatt. xD


Azt hiszem, ennyi volna. Surprised Biztos van más is, de hirtelen ennyi jutott az eszembe. ^^
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te53000/65000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyVas. Júl. 17, 2011 7:40 am

*Fülét piszkálva terpeszkedik a szú rágta karosszékén és marhára unja az egész cécót. Gubbaszt néhány másodpercet, had legyen pöpec feszkó szünet, aztán fogát szívva lök valami felvezetőt. Menne a picsába! Nincs neki ingerenciája luxus fotelben rohadva csüngni a megváltás kampón...inkább döglene az úri cuccban és tolná a muzsikával fűszerezett hentai koptatást.* Szal...mi a náthás rinocérosz ülepéről kéne hadoválnom?! Pöccintsd rám a gugli kopót, vazze! Nem veri ki a retinád, hogy az ótvaros fénykép huszárságba cseszegetlek a fekete krikszkraksz dobozból?! Semmi napalm lobbantás! Felsejlik az atom reaktor, ha bekínállak egy taccsbox csülök suhintással, hogy ne buzerálj ezzel a sóder lapátoló műanyag faszsággal! *keresztül kasul roppantja a tagosított részeit*

Név: Baszod...volt két tulok, akikre rágyulladt a tüzelés. Dupla dinamit csülkeid mínusz egy perec naptár koplalás után, elpottyantottak, felcímkéztek menő zacsi címkével és geci, még arra is réz vályút kongattak, hogy lomposos manusz "hello-csicskák" vignettáját pofámra tolják!
Rögtön az elején, némi fail!X"D Meglátszik nem vagyok normális és tudat alatt megy beégetni szerencsétlen karaktereim. A keresztnév, ugyanis legtöbb helyen női és nem mellékesen Kubu substral-lal végelgyengülésre nevelgetett eprének mami megszólítása. Dereng már?X"D Sajnos, azután esett le kész lett a kari. Nem baj! Lett belőle sok móka és kacagás! Amúgy nem, nem fogja visszaoperáltatni magát nővé!ˇ˛ˇ...x"D
Második bukás volt, hogy szerencsétlen keresztnévhez rosszul kerestem családi megfelelőt. Nem japán módon, elé, hanem mögé pakolásztam a jelölteket. Szóval, frenetikusan megcseréltem, így sokszor hiszik karimról Sachi-nak kell szólítani. Úgyhogy, itt is megjegyezném: Masaki a keresztneve!X"D
A név jelentésénél nem is tudom, miért a szerencsét választottam. Azt hiszem az döntött, hogy tetszett gyakorlatilag két betű eltéréssel ugyanúgy ejtjük. Más okom nem volt, vagy nem emlékszem.O.O


Avatar:Á-h verzió:Az a pattogó suhanc pondró, aki felmenő gyökérig nyal be a homlok lapátról tüzet csiholó cingár Gyulának. Nyomi bánya kotró lehetett valamelyik őse, mert porfüggő gyogyósként rezonál a bumm szitura. Tolja az uncsi lexikon vakert, meg milliárdos talán belibben a hozsánna szarakodást, oszt mindig csak hajigálja a szottyadt robbanó rúdjait...cöh...amatőr fosos.
Béj, mint béke villám döglésedre: Aztán pizsis vérköpő! Flangál a padlócirkáló kis miskák felszín síkosító porra mászó hentes köpenyében, meg reflektorban bevillanó séró kötőjében és rohadtul nem akarja égnek górni a bütykeit. Ott liheg túlórában a kaszáló fószer, de nem fikkan ki! Kész szánalom! Vedeli azt a műmájer löttyöt, hogy legyalulhasson maroknyi slájm csorgatót, aztán fellövi a kápút durrantást és lazán vízszintbe zakózik. Vergődik pár sort. Elnyávogja privát notesznek a nyűgeit, mert ő így meg úgy béna lúzer és így meg úgy földelik, de azért kussolás van, mert ő bérest toló viruló bodri! Bontaná szakaszos törte a debil emokina rángása!
Céj, mint cumiztad a szitut: Van, még zabszemes Jankó földelésre spécesedett, pir pontos mártír gádzsója! Hozzám nem klappol a metróba szorult bemutató eszköz pingálós, redőnnyel sötétített sérója, ezért Liliom firkáin kívül taknyot törölni se hasznosítom be! Am, kissé gázos, hogy mindegyik puhapöcsű vágóhídra kocog, vagy már fóliázva díszeleg a nagyker polcon...háh, leszarom! Úgyis döglött gyík vagyok!
Déj, mint de szopás: Erről...pföh...hova központosítsam boát? Tingli tangli vonagló nyívák gép. Tarkón suhintáshoz besiratom az elfuserált töltényt, amit rá pocsékolnak...
Eleinte nem volt kiszemelt. Totál kezdő voltam anime világ és fanart kereső szinten. Nem emlékszem pontosan, de úgy dereng Shunci mondta Gokudera-t. Talán betettem róla egy ava-t, felismerte és beavatott. Nem biztos, majd valaki kijavít, mert a hal memóriámmal semmiben sem tudok biztos lenni.XD Lényeg, hogy nem tőlem származott, de rájöttem, hogy a méregzsáknak tűnő kari egész passzol arcra. Hajszín váltást pedig megoldottam vagy segítettek kiküszöbölni. Persze, néha átkalandoztam original képekre, majd Lily munkáira. Egyszerűen bele voltam zúgva a sajátos Itachi ábrázolásába. Ráadásul elég menő bishi-n festett rajtuk és annak ellenére egy tapló bunkó a kari, szemre való férfi állatnak terveztem. Miért ne?X"D Ránézel: de helyes*o*...megszólal, vagy bemutat...de rohadék-.-". Szerintem tuti kombó! *ráesik AZ érme*
A ketteshez a "valós megjelenés" csatlakozott az off-topik nyitásával. Bennem is buzgott a láz, keresek valakit, de rá kellett jönnöm, kicsit se lesz egyszerű menet. Rengeteg latin macsót találtam, tipikus rosszarc beállással, de valahogy nem volt az igazi. Túl európaiak voltak, vagy túl izomagyak. Egy Goku-Itachi duó mellett enyhén röhej lett volna Antonio Banderas, vagy más napbarnított kondimatyi. Így maradtam ázsiai viszonylatban. Színészek? Egyet se ismerek.X"D Bevallom ezen a téren síkhülye vagyok. Egyedül zenei terepen lavírozok el. Szóval, úgy kutakodtam zenész-színész, vagy hasonló multifunkciós csávó. Nem sok befutót találtam a nyálas képű tini bálványokon kívül -mellékesen a választott se sokkal jobbXD-, de akadt egy megmentő, aki egész morcosan tud nézni dorama szerepeiben, ha nem épp színpadon vonaglik, így csaptam le Kamenashi Kazuya-ra.
Utolsó jelöltem, szintén heves rajongásból született. Véletlen bukkantam a Hakuouki visual novel scan-jeibe és teljesen belezúgtam a karik rajzolásába. Plusz tetszett a történelmi téma, ezért jobban utána kerestem. Intenzíven fárasztottam a chat lakókat, kaptam egy-két letöltési linket és begyőztem magam, hogy nekem ebből fel kell használnom valamelyik bishi arcát.XD Souji tökéletesen megfelelt a barna haj kritériumnak. Gyakorlatilag ennyivel el is dőlt a kérdés.


Előtöri:*Ózon szaggató lángcsóva fújkálással körbe penderíti a bagolylesőit* Gyüttem-lecsekkoltam-kipurcantam-riogattam-aprítottam-rendszerembe buheráltak-kipenderítettek-átcuccoltam és itt rohadok gyogyós falva szefós vergődő díjazottjaival! Kurva gigantikus pont!
Felbukkantak a vaizard-ok, beléjük szerelmesedtem, aztán mentem TOus-t zaklatni, had indíthassak, ilyen karit.X"D Az engedélytől annyira boldog voltam nem volt pofám világ rengető történetet kitalálni, hanem beépítettem az eredeti közegbe. Szépen kiemeltem Love-ot -egyetlen kasztbeli, akit nem szeret- és a helyére illesztettem a sajátom.X"D
A mostani, saját fejemnek intenzíven ajánlom végleges történet az évek teltével alakult ki. Előbb jött a kísérleti kiegészítés és Kemono, amivel jött némi magyarázat Mas ritka szemét jellemére is. Aztán wiki születését követően megfogalmazódott az emberi szamuráj lét és nem rég az azt is kiegészítő szösszenet. Sajnos túl sokat olvastam a témáról, ami miatt rohadt részletesen és feleslegesen kidolgoztam a családfát.@_@ Emberek riogatására tökéletesen alkalmas! Ha valakit szeretnél messzire kergetni, mutasd meg neki!X"D


Jellem: Közöd?! Csettintsd fel a kamu befosató körtét, hátha telerottyantom a gatyit és csacsogok...*Vállat vonva borda vakarász. Kezd tetü lázat kapni a csöves vallatástól.*
Valahogy a vaizard szó adja, hogy ne legyen a kari higgadt zseni. Legalábbis én nem tudok szemüveges logikai trösztöt elképzelni közöttük.X"D Ezért kapásból úgy indultam neki, forró fejű, verekedős srácnak kell lennie. Nagyon szerettem volna kipróbálni, milyen lehet pofonosztó szájhőst kijátszani, aki ráadásul férfi. Valószínűleg jól sikeredhetett, mert nem egyszer hitték szerény személyem is eme nem képviselője. Akik szintén ebben a hitben vannak, nem, vagyok!X"D Kell tanukat is felvonultatok.X"D Na, de vissza a témához! Miután az alap készen állt, még valami eszembe jutott. Miért ne káromkodhatna? Ettől pöppenetnyit tartottam. Nem tudtam, hogy fogja a köz lereagálni, ha egy post-ban nünüke fűnyírójának anyacsavarját szidom, miközben nemzetközi jelzéseket mutatva felrúgok pár berendezési tárgyat.x"D Ezért próbáltam nem túl durva szavakat használni, idővel pedig átcsapott kész szinonima játékba.x"D A visszajelzések alapján tök feleslegesen, de nem baj!X"D
Röviden szólva a kari egy szájhős feszültség generátor!XD Állandóan morog, válogatás nélkül beszólogat és könnyedén verekedésbe keveredik, ha valami, vagy valaki nem szimpatikus neki. Nem szívesen mutatja ki az érzéseit, ha forró a pite, inkább elgyalogol, csak ne derüljön ki az igazság. Balhés menő gyerek, aki senkivel se foglalkozik. Majd széthullik a lazaságtól és megdöbbentő "mániával" küzd. Szeretem az alap jellemet valami totál ellentétes dologgal bonyolítani, ami Mas-nál egyértelműen a tisztaság, némi rend mániával és az antik bútorok gyűjtése. Kellett neki egy vicces oldal, amivel picike önparódiát szolgáltat. Úgy éreztem,ha nincs benne valami gikszer túl tökéletes és nem emberi.^^
A jelleme, persze idővel csiszolódott. Manapság sokkal kevesebbet verekszik. Jóval higgadtabb az alap állapothoz képest, ami főként a Sio-s játékoknak köszönhető. Nagyon sokat alakított a jellemén, hogy talált valakit, aki kiszedi belőle a problémáit. Szerzett egy lelki társat, ami felszínre rugdosott jó néhány elnyomott tulajdonságát. Persze nem szó szerint. Sokkal makacsabb és büszkébb annál, nyíltan kimutassa például aggódik, mert kedvese tíz perccel később ért haza, mint számításai szerint kellett volna. Igazi "tyúkanyó" tudna lenni, ha akarná, de esze ágában sincs megtenni. Terel, amennyire, csak lehet.
Gyerekekkel, látszat ellenére nincs különösebb baja. Mutatja mennyire idegesíti, fárasztja a hisztijük, de ha ajándékot kap, vagy kedves dolgot mondanak neki, legszívesebben szétolvadna. Megütni, bántani sose lenne képes, inkább úgy érzi védenie kell őket. Ha bajba került törpébe botlik, biztos kihúzza a slamasztikából, persze az ő sajátos módján. Gyerekek közelében, talán az jelenti számára a legnagyobb próbát, hogy ne káromkodjon és érthetően beszéljen.X"D


Hasonlóságok - Különbségek: Zéjró! - Marhára tetemes lista! Skubizzá'! Még pöpecebbül: Zakkant lúvnya - Baszott nagy tróger! *Retek választékot gravírozva csülkeivel rizsáz, hogy frankón átmásszon a lecsekkolható katyvasz.*
Egyértelműen ő birtokolja a lobbanékonyságom. Hihetetlen könnyen fel lehet idegesíteni és engem se kell félteni, ha vissza kell szólni. Nagyon szemtelen tudok lenni, de verekedni már nem verekszem.x"D Erről a remek szokásomról az iskola leszoktatott. Ott már én kaptam és nem én kínoztam a srácokat.^^" Másrészt, én is tudok cifrán káromkodni és gyakran észre veszem, hogy idióta szószerkezeteket használok, mint "mákos guba kelne felhőkarcolóra a beverendő képeden".X"D Aztán, én is nagyon zárkózott tudok lenni, ha komoly beszélgetésekről van szó. Nem szeretek másoknak beszélni a nyűgeimről és gyakran piszkavassal kell kergetni. Piszkosul makacs természetem van és nálam sem spóroltak büszkeséggel. Ha elkap a takarítási kényszer mindent csillogósra fényezek és ez nem korlátozódik a saját otthonkámra.xD Nem lehet szépíteni, elég sokban hasonlítunk és ha nem lenne ilyen idióta írási stílusom, biztosan azt mondanám Mas-szal írok a legkönnyebben. Nagyon közel áll hozzám a jelleme és szívesen játszom ki, vagy alakítom tovább.^^
Ő férfi, én nő!X"""D Viccet félre téve, én kevésbé vagyok ilyen szinten zárkózott és jobb a humorom. Surprised Én magam egy poén vagyok, bár az egoizmus asszem még betehető a hasonlóságok közé.xD Továbbá, kevésbé vagyok agresszív és jobban uralom, mikor szólok be. Manapság szeretem kerülni a konfliktust, ami megint nem jó, de elfogyott az energiám állandóan veszekedni. Majd, ha végre megy a fotoszintetizálás begyújtom a rakétákat!XD Meg, meg, meg! Én imádok gyerekekkel játszani és eszem ágában sincs ezt eltitkolni!*o*...xD


Egyéb: *Pózt vált, mert fullosra szétbizsergett, aztán villantja a középső csülök trafót. Elvégre ez a vörös körbe zárolt fajának végbizonyítványa.* Csocsi, kocsányokat meresztő csőcselék! Izgi? Lubickoljatok, csak a kukkoló mámorban, hogy rohadnátok meg és zakózna privát zugotokra egy patesztól berezelt Dumbó visongásától zűrbe gerjesztett, szomszéd körzetes tányéralj, amikor ezt az ótvaros felettes káromlást nyálazzátok át! Na, én húztam, mezei poszáták! *Feltápászkodik és valagát vakarva elsétafikál, hátha nem küldi telibe valamelyik ingyé berepülő turbános, csóró lak részlegi lommal.*
Nem tudom ide még mi jöhetne.X"D Most kaptam egy rokont és nagyon kíváncsi vagyok, hogy fogom megvalósítani a gondoskodó nagybácsi szerepkört, mert a kari kötelességének érzi, hogy vigyázzon rá. Miután megölte a tesóját és rájött van egy "élő" rokona, picikét ráfeküdt a témára egyengesse Teruo útját. Remélem nem fog átcsapni agresszív üldözésbeO.o...xD ~imádlak Anao*o*~
Párkapcsolati téren minden rendben vele. Ott nincs változás és nem hiszem kéne.O.O A sok gyerek, ha valaha beléjük botlik, még nem tudom milyen hatással lesz rá. Biztosan kellemetlenül lefárad tőlük idegileg, de azt hiszem nem rossz értelemben. Majd meglássuk! Wink
Az egyetlen dolog, ami mostanság kiakasztott az a képessége. Borzalmas káosz. Annyira, hogy egy fekete lyuk megijedne tőle.x"D Rám szóltak írhatok bankai bővítést, de nézve a cuccost teljesen kiakadtam. Rá se bírok nézni és kényszeresen delete gombot nyomnék. Egyenlőre ezt kéne megoldanom, mert a kari többi részével minden okés. Viszont unom a gondolkodást, semmi ötletem és egyenlőre azt hiszem feladtam. Nem kerget a tatár mártás...Surprised
Vissza az elejére Go down
Miyake Ichiro
11. Osztag
11. Osztag
Miyake Ichiro

Férfi
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : 11. osztag területe
Registration date : 2010. Apr. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te5000/15000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyHétf. Júl. 18, 2011 6:26 am

NÉV: Nos, tulajdonképpen csak az Ichirot kellett kitalálnom ugyanis a Miyake már adott volt hiszen Dirannak készítettem egy ikertestvért.
Hosszas gondolkozás után úgy döntöttem, hogy egyik kedvenc szereplőm nevét alakítom át vagy keresek egy ahhoz hasonlót-Elég sokáig tartott mire megtaláltam az Ichiro, de az a lényeg, hogy megtaláltam és azóta ez a karakter neve.

AVATAR: Nos, tulajdonképpen nem vagyok valami jó Avatar keresésbe ezért lett úgy kitalálva, hogy inkább legyenek ikrek és használják ugyan azt az avialanyt. (Prussiát) Annyi tulajdonképpen a különbség a két karakter között, hogy Ichironak fehér míg Dirannak vörös haja van.
Aztán ahogy teltek múltak a napok azon gondolkoztam, hogy egy kicsit egyedivé teszem a karit, hogy azért ne hasonlítson annyira, ikertestvérére, mert köztudott, hogy egy állat Ichiro, de ha a testvéréről van, szó meglágyul és nem volt kedvem úgy játszani, hogy ahányszor belenéz, a tükörbe elsírja magát vagy szomorú lesz. Ezért úgy döntöttem, hogy annyiban változik a karakter kinézete, hogy a haja kicsit hosszabb lesz, izmosabb a sok edzéstől és egy arrancar elleni harcban elvesztette egyik szemét.

ELŐTÖRI: Először is egyeztetnem kellett pár dolgot Dirannal és tulajdonképpen majdhogynem szabad kezet kaptam ugyanis Dirannak úgy van megírva az előtörténete, hogy nem emlékezik egy fiútestvérre. Ezt a dolgot úgy oldottam meg, hogy már kisgyermek korában meghal Ichi így végképp nem emlékezhet rá Diran. Egy két emlék lehetséges, hogy még él Diran agyában, de most akkor se lenne képes felismerni ikertestvérét, aki az óta már kifejlődött felnőtté avanzsálódott.
A 11. osztag az úgy jött, hogy ugye Diran öldökli az emberkéket és azon gondolkoztam, hogy mi lenne ha Ichi is egy kicsit defektes lenne valamilyen szinten. Hosszas gondolkozás után úgy döntöttem, hogy harcmániás, flegma kis rohadékot csinálok belőle, aki imádja a vér látványát és illatát.

HASONLÓSÁGOK-KÜLÖNBSÉGEK: Nos, ez egy érdekes dolog, mert tulajdonképpen azt az énemet raktam bele, amikor képes vagyok mindenért ütni, visszaszólni stb. De azért, hogy ne legyen egy farönkkel egyenlő az érzelmi szintje belevittem az én testvér iránti imádatomat is. (Van egy hugim, akiért még az életemet is feláldoznám.)
Tulajdonképpen majdhogynem teljes egészében rám hasonlít a karakter kivéve a hülyéskedést. Akik már megismertek azok tudják, hogy mindenből tudok nagyon nagy hülyeséget összehozni. Ezt a részt nem raktam bele ebbe a karakterbe inkább ráhagytam egy másikra azt a bizonyos űberhülyeséget.
Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te7000/12000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyHétf. Júl. 18, 2011 9:10 am

Gondoltam, ha már úgy is ihlethiányban és kóros vergőditiszben szenvedek, lepötyögöm Diruci hogyan készültjét is, hogy ne szenvedjek már olyan látványosan. Megjegyzem, talán ő az egyetlen karim, akin erősen gondolkodtam, hogy betegyem-e ide xD Kicsit nehéznek gondoltam az ő elkészülésének folyamatát lepötyögni, de mivel úgy is szétunom a csinos kis burám, így már teljesen tökmindegy… xD

NÉV: Igazából nálam is beköszönt a betű mánia név terén, mint Veránál. xD Tudtam, hogy a vezetéknévnek M-nek, a keresztnévnek pedig D-nek kell lennie. Nem tudom miért, de igazából totál bele vagyok zúgva a D betűs nevekbe… xD Szóval felcsaptam egy névjegyzéket, és elkezdtem túrni. Igazából nem szokásom nézni a nevek jelentését. Eleinte még nézegettem, mert hát milyen poén lenne úgy nevet találni, hogy annak jelentése kapcsolódik is valamennyire a karihoz, de aztán letettem róla, és inkább hangzás alapján választottam. Bár a Dirannal se voltam igazán megbékélve, hogy őszinte legyek, viszont az utóbbi néhány napban jöttem rá, hogy elég angolos a hangzása. Surprised Bár mondjuk ez annyira nem is nagy baj, hiszen unokatesója félig amerikai, ha jól rémlik. xD (Igaz, Diran teljesen japán Neutral xD)

AVATAR: Nah, ezzel rengeteget szenvedtem… (Mondjuk nem csak ezzel. xD) Eredetileg egy barna, rövid hajú, zöldes szemű és talán kissé kegyetlen pillantással ellátott karit kerestem, azonban sehol se találtam. Vagy én voltam figyelmetlen, vagy pedig tényleg nem létezik ilyen kari. xD Aztán belebotlottam Prussiába zerochanon, szóval gondoltam, miért ne lehetne ő az avataralany. Némi színezgetés, és tessék, máris van egy Diranunk. :3 Habár a mostani avájánál lusta voltam színezni, szóval… kicsit csaltam, és csak a hajával szórakoztam egy keveset. Embarassed A szemét inkább hagytam a fenébe… xD
Igaz, már megtaláltam a nagyjából tökéletes avaalanyt, de még mindig túrom a teljesen tökéletesért a zerochant, és hasonló oldalakat. xD Ha valaki talál olyasmi karit, mint Diran, akkor nyugodtan szólhat. *.*

ELŐTÖRI: Fúh… na ezzel szenvedtem meg azt hiszem a legjobban. Re-chan pont akkor szünetelt nálunk, amikor Diran megszületett, és már ő fogta a fejét, hogy hányszor írom meg az előtörténetét. Számszerint 15-ször kezdtem elölről az egészet. Hol néhány sor után, hol komplett oldalak, vagy kész előtöri után. Volt olyan is, hogy a már beküldött előtörténetet írtam át teljesen. Habár még az se tetszik… Nem tudom, valahogy nem vagyok teljesen elégedett ezzel a karival mind előtöri, mind post címen. Igazából fogalmam sincs, hogy miért… xD Lehet túlságosan majmolni akarom azt a karaktert, akiből végül is Diran megszületett, vagy nem tudom, de valami még mindig nem stimmel vele kapcsolatban. Lehet azt mondani, hogy „jó, majd kialakul”, vagy „jó, majd idővel beleszoksz a kariba” vagy egyebek, de valahogy nem tudom… szeretem a karit, csak nem igazán tudom vele visszaadni a jellemét, meg ilyenek. Jó, lehet azért, mert nem vagyok érzéketlen, mindenkit kihasználó, vérmániás, szociopata sorozatgyilkos… xD
Az végül is már megvolt a kariból, hogy milyen módon alakul ki nála ez a fajta „betegség”, szóval ezzel nem volt probléma. Csak annyi kellett, hogy rossz gyerekkora legyen, meg legyen valaki, aki segít neki végig vészelni, a többi már annyira nem volt bonyolult. Vagyis nem tűnt annak, aztán rájöttem, hogy a lehető legbonyolultabb az egész… xD

JELLEM: Gondoltam erre is kitérek legalább nála, tekintve, hogy majdnem fél oldal lett a jellemleírása. xD Re-chan például már totál kiakadt, hogy már majdnem hosszabb volt az eredeti jellemleírás, mint maga az előtöri, szóval kicsit javítottam, meg töröltem belőle néhány dolgot. Talán ez volt az egyetlen olyan dolog, ami tiszta volt előttem az egész kariból, tekintve, hogy lényegében Dexter Morgan (Dexter c. sorozat) jellemét koppintottam valamilyen szinten. xD Na, meg jött hozzá a szociopaták iránti fanatizmusom, ami még rá tett egy lapáttal. Mindenképp szerettem volna egy érzelmileg szinte teljesen vak karit, aki bizonyos szabályok szerint éli az életét, másoknak a szépet, és jót mutatva, amivel becsapja a körülötte élő embereket, még a saját rokonait is. Egy magányos farkas, akit csak áldozatai ismerhetnek igazán, de mégis részt vesz az emberi társadalomban, ráadásul egy igen szuper helyen, hiszen a rendőrségen dolgozik, mint vérnyomelemző. *.* Ideális munkahely, egy sorozatgyilkosnak, hiszen figyelemmel tudja követni az eseményeket, és így a számára tökéletes áldozatok után is tud kutakodni. *>*

EGYÉB:
  • Hogy miért csak, és kizárólag rossz embereket öl? Nos, igazából azért, mert Dexter is ezt csinálja, meg mert szerintem nem árt, ha egy sorozatgyilkosnak is van azért egy kicsi igazság érzete a picurka istenkomplexusa mellett. Very Happy
  • Speckó fegyó: Hát, gondoltam gyártok neki egyet, ha már egyszer embereket öl, akikből később hollowok lesznek. Ezzel is sikerült kivédenem, hogy Diran után iramodjanak azok a lelkek, akiket ő ölt meg. ><
  • Igazából nem gondoltam volna, hogy bárkinek is bejön majd a kari, de örülök, hogy néhány emberkének azért tetszik. Surprised xD
Vissza az elejére Go down
Abukara Ichirouta
12. Osztag
12. Osztag
Abukara Ichirouta

Férfi
Aries Snake
Hozzászólások száma : 31
Age : 35
Tartózkodási hely : Labor, vagy épp valami titkos küldetés helyszíne
Registration date : 2009. Apr. 29.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, a Modern technológia részleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te7000/15000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptySzer. Júl. 20, 2011 12:19 am

Na uff, mindenkinek!

Igaz, elég kevesen ismeritek Abucit, de ettől függetlenül úgy gondoltam, hogy bemutatom nektek az elkészülési folyamatát. Tehát, gatyákat felkötni, mert nem lesz sétagalopp, és esetleg még a világot is megmenthetjük vele néhány macgyverös fogással. Például hogyan állítsuk meg a sósav szivárgását néhány tábla csokoládéval, és egyebek. Surprised

NÉV: Igazából nem nagyon volt elképzelésem arról, hogy milyen is szeretnék neki. Ha jól rémlik, ő az utolsó előtti karim, akit megalkottam. Még Diran előtt készült, szóval nála még nem jelentkezett a betű mániám. xD Nem volt ötletem, hogy milyen betűvel kezdődjön, vagy hogy milyenek szerepeljenek benne. Csak keresgéltem a japán nevek között, és ezt találtam. Megtetszett, szóval fel is használtam. Nem tudom, olyan… ütődöttnek tűnt a név (mint ahogy a karakter is), és ahogy használni is kezdtem, rájöttem, hogy elég sok becenév kihozható a nevéből (Abu, Abuci, Karó, Karja, Tarja, Ichi, Rou, Routa, Róka, Ichirou, Kicsirépa…stb. xD)

AVATAR: Még a mai napig nem találtam neki megfelelő avatar alanyt, de még mindig túrom a világhálót egy kúlos, szemüveges, barna hajú bishi után. *.* Szóval aki talál egyet, az szóljon. Surprised Bár eddig elég sok ideiglenes avát találtam, amin nem meghatározott személyek vannak, szóval… elvagyok látva egy időre. xD

ELŐTÖRI: Próbáltam úgy megírni az előtörit, hogy bemutathassam benne Abu nagyszerű találékonyságát, és hősies tetteit, szóval úgy gondoltam, írok egy levelet. Akkoriban kicsit már untam az ilyen sima mesélgetős dolgot, szóval gondoltam levél formájában tudom le az egészet. Pontosabban inkább úgy, hogy egyik újabb kiszemeltjének írja a bemutatkozó levelét, miközben dolgozgat a 12. osztagban. *.* Igazából nem teljesen gondoltam át az egész előtörit, csak írtam, ami épp eszembe jutott, talán ezért is nem volt annyira akció dús az akció jelenet, amit a levélbe szántam, de még így is el lett fogadva. *>*
A zanpuja pedig azért lett ilyenre kitalálva, mert így is több lehetőség van számára, hogy bármit felhasználhasson, amire csak szüksége lehet egy-egy feladat elvégzése során, hiszen a fegyvere képes bármilyen tárggyá átváltozni. Kúlos, nem? *.*

HASONLÓSÁG-KÜLÖNBSÉG: Öööö… Szerintem a jelleméből egyedül az jellemző rám is, hogy viszonylag könnyen barátkozok. xD Bár nálam az is szituáció függő valamilyen szinten. Külsőből is van, amiben hasonlítunk, az pedig a szemüveg. Cool Igen, szemüveges vagyok, ez van… :/ Ugyan olyan vaksi vagyok, mint Abu… xD Úgy gondoltam, hogy kell egy kúlos szemüveg neki kelléknek, mert hát anélkül nem igazi tudós a tudós az én világomban. Surprised Mást nem igen tudnék mondani hasonlóság-különbség címszó alatt. Ja, meg a kari MacGyver fanatizmusa tőlem származik… xD Ééés… én nem vagyok olyan zseni, mint ő. Se a kémiához, se a fizikához nem értek, pedig utóbbi valamennyire azért érdekel. ><

EGYÉB:
  • Igazából a MacGyver mániámnak, és egy chates marhulásnak köszönhető, hogy a kari létre jött. Egyszerűen rajongok a MacGyver, és a hozzá hasonló sorozatokért, amik még régen, gyerekkoromban mentek (Szupercsapat, meg hasonlók), és arra gondoltam, hogy miért ne lehetne Seireiteinek is egy olyan karaktere, mint Angus MacGyver. Azóta már egész rajongó tábora van Vera személyében, aki képes hatalmas, csillogó szemekkel hallgatni a sztorijait xD
  • Soha, semmiféle körülmények között nem lehet a kariból se kapitány, se hadnagy… Nem akarom, és kész xD Elég nekem Mitsu kapitánynak. O.o Sőt, még sok is, néha xD
Vissza az elejére Go down
Komoki Daniel Hiroto
Módosított lélek
Módosított lélek
Komoki Daniel Hiroto

Férfi
Sagittarius Goat
Hozzászólások száma : 75
Age : 32
Tartózkodási hely : Otthon, NTV
Registration date : 2009. Apr. 18.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Díszlettervező
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te4000/12000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptySzer. Júl. 20, 2011 12:55 am

Apahajó! Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 J754m0

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 DogBoneNév: Első pillanattól fogva biztos voltam benne Balthasar-nak kell lennie! Persze rákukkantottam, mit jelenthet a név és látva három király egyike volt, aki ajándékot adott "megváltónak" Jézusnak, biztos voltam benne, ha törik, ha szakad megtartom! Ennek később lett volna jelentősége, mert a karit HYL-re terveztem és dolgoztam ki. Sajnos odáig nem jutottam el, de mindenképp be lesz fejezve, mert már elkezdtem. Továbbá ott az érme! Bevallom azután csaptam le rá, miután a sors kegyesen megviccelt. Épp a kari képességei felett ücsörögtem, amikor tv-ben felcsendült Constantine démonvadász barátunk és ugyebár, abban leledzik Balthi nevű démon, akinek szokása érmét forgatni ujjai között. Ez tetszett és kapásból lecsaptam rá "miért ne" alapon. Valahogy adta magát furcsa karinak még furcsább szokása és ebből kifolyólag képessége legyen. Ugyanis a kari átvitt értelemben kívánságokat teljesít.
Aztán, ott van a vezetéknév. Nagyon szeretem a skandináv mitológiát, bár azt hiszem, ha Shunci mester valamibe belekérdezne vért izzadnék.XD Szóval, nem vagyok téma szakértője, csak hétköznapi érdeklődője. Elvileg óriások őrzőjét/testőrét/védőjét jelenti Eggther szavacska. Azt viszont megjegyezném, nem kifejezetten északra fókuszáltam. Balthi családtagjai, például görög neveket kaptak. Szándékosan kevertem szezont a fazonnal, hogy ebből is látszódjon, valami nagyon nem kerek a karival. Gyakorlatilag semmi nem stimmel, de erről majd később.x"D
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 DogBoneAvatar: Szó szerint második lépés volt a név összefoltozása után. Konkrétan látni és tudni akartam, hogy festhet a kari. A bibi csak annyi volt, nem ismertem pszichopata anime szereplőket. Szóval, chat-en segítséget kértem, amit az egész kari alkotása során megtettem. Nagyon sok ötletet adott Vera. Neki köszönhetem a személyiséget és az előtöri jelentős részét. Nem beszélve arról, ő ajánlotta Giovanni-t avi alanynak. Szerintem még mindig ő adja a legjobban Balthi érzetét. Tekintve mindene olyan, ahogy elképzeltem. Szőke bili haj, eszelős vigyor és az a hihetetlenül túlméretezett szemüveg, imádom! Remélem fogok még sok-sok fanart-ot találni róla.T-T Addig pedig foltozom kedvem Kiryu Kyosuke-vel a Yu-gi-oh-ból. Nála ijesztőbben zakkant kari biztosan van, csak én találok ízlésemnek megfelelőt.X"D
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 DogBoneElőtöri + jellem: Nem tudok róla beszélni anélkül, ne tegyek említést a jellemről. A kettő szorosan kapcsolódik egymáshoz, így ezt a két pontot egybe regélem el. Kezdjük onnan Balthi multiplex személyiség zavarban szenved. Nem összetévesztendő a skizofréniával. Annál sokkal rosszabb -szerintemXD-. Már említettem Vera az ötletgazda, amiért sok-sok köszönet és hála!:3 Viszont én nem teljesen értettem micsoda ez a zavar, szóval utána olvasgattam. Pontos pszicho tanulmányokig nem kúsztam el, így az üres részeket én foltoztam be. Például azt, hogy miért pont ezek a személyiségek alakultak ki. De elsőként picike lecke, erről az "állapotról".
Lényeg a lényegben, aki ebben a betegségben szenved, több személyiséggel él egy fedél alatt. A személyiségek, viszont teljesen elkülönülnek egymástól. Saját múltjuk, emlékeik, tulajdonságaik, nevük, koruk, nemük lehet. Komplett emberek, ha úgy tetszik. Viszont a személyeket hordozó test nem tud róla mások is élnek benne. A kifejlődő emberkék nincsenek tudatában többen lennének. Emiatt kisebb káosz uralkodik a betegben. A személyiség váltások között, ugyanis emlékezet kiesés lép fel. Ha például "A"-ról "B"-re vált és "B" elmegy vásárolni, akkor "A" nem fog erre emlékezni és így tovább -remélem érthetőXD-. A beteg állapotán lehet javítani kezeléssel. A plusz személyiségeket el lehet nyomni, vagy beépíteni a kiindulási pontra. Én személy szerint ezt az utat nyitva hagytam Balthi esetében, hiszen törvényszerű, karinak fejlődnie kell valamerre, de mindjárt elmagyarázom.XD
Tehát, Balthi-nak eredetileg négy személyisége volt, amiből végül ötöt csináltam. -szóljatok rám, hogy frissítsem az adatlapjátXD- A fentebbi indok miatt növeltem egyel a számot. Illetve amiatt, hogy a kari valamennyire játszható is legyen. Eredetileg, teljesen szedált lett volna. Egy mozdulatlanul vegetáló karival, viszont nem lenne élmény vidámparkban sétálni, szóval ezt a személyiséget arrébb toltam és a helyére került egy bugyuta, szellemileg sérült "valami". Tipikusan kezdetleges modellt akartam. Tanuló fogyatékost, akire, ha figyelnek és kellő időt fordítanak, képes dolgokat tanulni. Gyakorlatilag, olyan, mint egy üres füzet, ami arra vár fokozatosan teleírják. Ezt azért tudtam kivitelezni, mert Balthi már nem Balthi. A születő arrancar egy vadidegen hollow-ból keletkezett, aki megcsócsálta az eredeti Balthi-t. Ez a furcsa személyiség mag, ennek lett a következménye. Megmaradtak a lidércben Balthasar emlékei és a négy személyiségben testet is öltöttek, de ő erről semmit se tud. Szóval, Balthi él is meg nem is. Surprised -erre varrjál gombot CsernusXD- Lényeg, hogy szeretném, ha apránként fejlődne és a többi személyiségéből átkerülne ebbe néhány tulajdonság, de teljes mértékig játék, környezet és partner függő. Nem akarom erőltetni, viszont, ha van rá lehetőség, fejlesztem. Azt azért leszögezném sose lesz belőle 100%-osan beszámítható kari és még magam se tudom, mi születne ebből a kavarodásból.
  • Szedált: Kicsiny karakterem, még életben lévő személyiségének lenyomata. Miután édesanyja kilökte az erkélyről és súlyos agykárosodást szenvedett, ebben a vegetatív állapotban élte mindennapjait. Környezetére alig, vagy cseppet sem reagál. Egyedül a nőkre jellemző illat, hang, tapintás, vagy magassarkú jellegzetes hangja vált ki belőle némi reakciót. Ennek oka, hogy nővére évekig szexuálisan zaklatta és ösztönösen retteg tőle. Legalábbis a pánikra hasonlító nyöszörgés, kitágult pupilla, levegő utáni kapkodás és verejtékezés erre enged következtetni. Ha ez a személyisége uralkodik, akkor teljesen magatehetetlen, külvilágtól elzárkózó kis ember, akivel bármit lehet csinálni, mert a reakció ideje vagy sokat késik, vagy nincs is.
  • szexmániás, szadista boncnok: Ez már kicsit zavaros személyiség, mert összemosódtak benne az életbeli és halál utáni történések. Magába foglalja testvére beteges közeledését, ami úgy csapódott le, bárkivel nemre való tekintet nélkül képes nemi aktust lebonyolítani. Továbbá, Pokolban eltöltött kiruccanása során a rajta kísérletező doktor szadista boncolásai is ide keveredtek. Ebből a kettősből, pedig olyan személy született, aki a belsőségek látványától, vagy rögtönzött hentes trancsírozástól szimplán beindul. Jobb esetben elélvez magának, rosszabb esetben valakin kiéli a vágyait. -szegény páraXD- Jaj, többségében vérre, sebre, ütés hatására toppan be. Azonban megesik, magától támad kedve mészárolni.
  • higgadt zseni: Egyértelműen Balthi édesapja. Nagyon szerette és erről megemlékezik egy személyiség formájában. Mondhatni ez a legnormálisabb "én"-e. Sok mindent átvett Kiril-től. Apucikája, ugyanis híresen eszes maffia pénzellátó volt és nagyon értett hozzá, hogyan kavarja a kártyalapokat. Nem kifejezetten manipulatív személyiség volt, inkább jól úszott zavarosban. Mindenkinek mindent ígért, de végül mindig úgy döntött, amiből a legnagyobb haszna származott. Igazi szerencse játékos, aki mer kockáztatni és ha kell elhúzza mások előtt a mézes madzagot. Valószínűleg miatta született Balthi érme -pénz- dobáló elfoglaltsága és a kívánság teljesítő képessége is. Sajnos pont ő bukkan fel a legkevesebbet. Harcos, vagy krízis helyzetekben kerül elő, de akkor sem hosszú időre.

Na, végül magáról az előtöriről!X"D A történet gyakorlatilag több oldalról megközelíthető. Szándékosan jó kuszára terveztem, meg ha valaki szeret ilyesmivel szöszölni, akkor kibogarászhatta, van benne némi történet szál. Rögtön a kezdeti idézet és első betűtípus, illetve őrült mód E/1 hangvétel, persze a boncnok személyiséget képviseli. Másrészt, pedig ad némi bemutatót a Pokolban töltött napjairól. Persze az a személyiség még nem teljes. Nincs benne az orvos, aki később lép színre a műtét leírásánál. Itt direkt bontottam ketté, hogy megkavarjak mindenkit.X"D Aztán kicsike flach back egy külső szemszögből, ahol szedált Balthi-t betámadja nővére, majd visszaugrunk a Pokolba! Orvos bácsi újra műt, méghozzá épp Balthi-t foltozza össze, végül totál irracionális módon szadista személyiség nyiffant ki egy hozzá tévedő arrancar-t, miután felszínre tőr és azt se tudja hol van. Felfogható egy csodálatos időközi ugrálásnak, vagy puszta fantáziálásnak, ami azzal ér véget a főszereplő felébred és poénból kinyír valakit. Meglátszik előtte néztem a kedvencnek számító Memento filmem. -aki nem látta tegye meg! Cool -

Lényegében szerintem ennyit bőven elég a kariról tudni, meg azt hiszem minden benne van. Már, csak abban reménykedem rendesen képes leszek kijátszani és sikerül valamit megvalósítani a karakterfejlődésből!^w^

Érmeee~ és gurulós sonido legyen veletek! Anyahajó
Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te6000/15000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptySzer. Júl. 20, 2011 2:01 am

Név: Mivel Maya kért meg, hogy játsszam ki a karaktert, így a vezetéknév adott volt. A keresztnevet az egyik kedvenc animém egyik főszereplőjétől örökölte Rei, egészen konkrétan a Neon Genesis Evangelion nevű anime Ayanami Rei nevű karakterétől. Gigászi NGE fan vagyok, imádom és kész, zseniális alkotás, és aki mást mond, az vagy hülye, vagy nem nőtt fel hozzá. xD *kicsit sem elfogult xD nem kell komolyan venni* Jó, talán nem egy gyerek karival kéne irogatnom a felnövésről. xDxD A másik jelöltem természetesen az NGE másik nőnemű főszereplőjének a neve, az Asuka lett volna, azonban egyrészt már betáraztam azt a nevet Kohaku lányának, másrészt pedig a vezetéknévvel jobban összecsengett. Valamiért alapból is az egyszerű, egy-két szótagos név tetszett akkor jobban. Na meg Mayának is nagyon tetszett a Rei név, így ebben állapodtunk meg.

Avatar: Sok jelöltem volt, ugyebár sok a loli az anime világban, végül mégis a Bakemonogatari-s Shinobut választottam. Rossz szokásom, hogy a cuki pofák helyett mindig valami elmebeteget választok, legalábbis külsőre. Rei avialanyának a külsejében megvan az a látszat, hogy valami marhára nem stimmel vele, egy kicsit creepy, nekem meg ez bejött. Ennek ellenére jellemben egy nagyon szerethető karaktert akartam alkotni, ami alapjába véve teljesen eltér a külsejétől, csak mert miért ne, de ez a következő fejezet témája.
szóval az első avaalany megvolt, főleg azért, mert róla tényleg nagyon sok képet lehet találni és biztosan nem fogyok ki belőlük egyhamar. Szándékomban állt viszont keresni olyan avaalanyokat is, akik majd egyszer a felnőtt pontosabban tinédzser) Rei-t fogják reprezentálni. Nem kell aggódni, nem fogom egyik pillanatról a másikra megnöveszteni, tökéletesen elégedett vagyok a ~5 éves külsejével és a mostani jellemével, úgyhogy az a bizonyos felnövés még várathat magára. Még jó hosszú ideig. Viszont egyszer mindenképpen szeretném, ha kicsit idősebb lenne, egyfajta életút-karakterré válna ezáltal, így betáraztam a két megfelelő avataralannyal a célra. Az egyik Nill a Dogs mangából (ugyanis nem csak NGE, hanem hatalmas Dogs fan is vagyok), aki első sorban a tervezett idősebb gyerek (7-10 év között) jellem miatt felel meg az elképzeléseimnek. Ránézel és máris látod magad előtt, hogy biztosan egy mimóza lelkű kislányról van szó. A másik pedig Himawari-chan az xxxHOLiC-ból. Őt kifejezetten a tinédzser (~14-17) éveire tervezem. Első sorban azért választottam, mert nagyon hasonlít anyja kinézetére (vagyis annak eredeti elképzelésére), valamint csak úgy, mint az előző esetben, egyből hozzá tudom társítani a tervezett jellemet. A gond csak azzal van, hogy Himawari barna hajú, míg Rei és Nill szőkék. Lehet, hogy még változtatni fogok a két tervezett avaalanyon, vagyis vagy Nill-t adom le és nem veszek fel másikat, vagy Himawarit nem fogom használni, de felveszem helyette a CLAMP-es Kohane-chant, igaz, róla tényleg nagyon kevés kép van. Mindez azonban a jövő zenéje, egyelőre nem kell foglalkoznom vele, ugyanis az idősödést (idősebb gyerek, majd tinédzser) csak sokkal későbbre tervezem. Majd ha eljön az ideje. ^^

Előtöri: Bevallom, nem volt könnyű. xD Egy alig néhány hónapos karakterről kellett egy oldalt rizsáznom, ez pedig a postokban is problémát okoz. Megszületett és létezett - nagyjából ennyi a karakter előtörténete. Nem mentette meg a világot egyszer sem, nem ölt meg soha egy lidércet sem, sőt, emberi élete sem volt és így meghalnia se kellett. A látszat ellenére igencsak kemény munka volt azt az egyetlen oldalt kipréselnem magamból, és postot is talán vele írok a legnehezebben (majd kifejtem, miért).
Háttérinformációm viszont szerencsére volt elég. Tudtam, ki az anyja, ki az apja, vannak keresztszülei, barátai, barátnői, hát őket írtam bele. Szokásos introveltságom kénytelen voltam elhagyni, hogy egy értékelhető történetet írjak, vagyis írtam mindenki másról, aki Rei-chan környezetében van. Leírtam, milyen a viszonya anyucival, hogy kezeli apja hiányát (mert gyakorlatilag nincs neki, és már nem is lesz), mik a szokásai, milyen közte és Miyoko között a viszony, hogyan érez anyja, Judit bássi és Chikoya néni spenótja iránt, ésatöbbi. Gyakorlatilag teljes mértékben félrerizsázás volt. xD Hiába, nincsenek olyan ambícióim a karival, mint például a világ megmentése meg (igazi) vaizard resu meg ilyen marhaságok. Azért kifejezetten büszke vagyok arra, hogy a sok görcsölésem ellenére ekkora sikert arattam az előtörivel. Szerintem egy postomra sem kaptam ennyi pluszt. xD
A képesség volt az, ami teljes zsákutca. Akkor, amikor a karaktert készítettem, még 10k LP-nél lehetett bankai-ra pályázni, de nem akartam. Valahogy sehogy sem fért bele a képbe, hogy egy kislánynak valahonnan sehonnan legyen egy bankai-a. Sőt, igazából még a shikai dolog sem fért bele az egészbe, úgyhogy ezt később ki is szedtem, jobban mondva lekorlátoltam. Egyszerűen nem kell, teljesen felesleges. Nem tápolni meg harcolni akarok a karakterrel, csak szórakozni.
Csak egy dolog van, ami a kezdetektől fogva tiszta volt, az pedig a vaizardság. A vaizard kaszt sosem volt és sosem lesz a kedvenc kasztom, viszont már elég régóta szerettem volna egyet, igaz, eredetileg egy másik, akkor már meglévő karakteremből csináltam volna vaizardot. Különösebb csiribú-csiribá-hógolyót sem kellett beleraknom szerencsére a történetbe. Lerendeztem azzal, hogy így született. Mostanra az okát is kitaláltam (legalábbis azon kívül, hogy apuci arrancar, anyuci vaizard), mindezt pedig majd (ha Yoru is rábólint az elképzelésemre) a wikin fogom kipótolni. Kemény meló lesz, előre látom, de így tartom reálisnak a dolgot, pláne, ha komolyan szeretnék játszani a karakterrel.

Jellem: Legfőbb célom az volt, hogy a többi karakteremtől teljesen eltérő, szerethető és _reális_ karaktert alkossak. Sajnos igen jellemző rám, hogy elég abszurd és extrém karikat alkotok, valahogy látszik mindegyiken, hogy én alkotom, a legtöbben elég elvontak lesznek. xD Szóval, Rei esetében mindenképpen olyan karit próbáltam összehozni, aki olyan valóságos, akit úgy látsz magad előtt, és szinte meg tudod érinteni. Egy olyan igazi kislányt, semmi extrával. Szereti a cuki és aranyos dolgokat, például a szép ruhákat, de túl fiatal ahhoz, hogy szégyenérzete és gátlásai legyenek, így gond nélkül flangál végig az utcán pucéran. Szeret maszatolni, fára mászni, szereti, ha dicsérik, ha rá figyelnek, kicsit akaratos és követelőző, nagyon könnyen befolyásolható, izgága, butuska, kreatív, csacsogó, más szóval olyan, mint egy igazi gyerek. Szerintem az összes karakterem közül ő a legreaálisabb jellemügyileg, és azt hiszem, bátran állíthatom, hogy vele a legnehezebb a posztolás is. Nagyon fiatal, nagyon sok teljesen hétköznapi dologgal nincs tisztában, és gyakran komolyan problémát okoz lebutítanom magam az ő szintjére. Egy ilyen idős gyerek (testileg 5 éves, szellemileg viszont nem éri utol kortársait, kicsit buta hozzájuk képest, egy-két éven belül viszont visszaéri őket) egyszerűen nem fog fel olyan dolgokat, ami mondjuk akár egy 10-12 évesnek (nem hogy egy felnőttnek) teljesen egyértelmű. Ellenben mint egy normális gyereknek, megvannak a maga érdekes fogalmai a világról, amit gyerekszájnak szokás nevezni. Például megkérdezi, hogy a varangyos békán mi a varangy, vagy milyen állatok az a munk (munkálatok xD), ésatöbbi. Gyakran komoly fejtörést okoz a dolog és attól félek, hogy nem mindig sikerül hoznom ezeket, de azért igyekszek. Nem könnyű a számomra teljesen egyértelmű dolgokat Rei szemszögéből nézni. Nincs elég világismerete, ezért még a postokban is meg kell válogatnom a szókincsét. Még így is biztosan használok olyan szavakat, amiket a karakter egészen biztos, hogy nem ismer. Ez pedig igencsak nagy gondot okoz nekem a postolás során. Aki valaha is játszott már komolyan gyermek karaktert, szerintem tudja, miről beszélek. Nem is csoda, hogy nem sikerülnek vele kifejezetten hosszúra a postjaim, hiszen egy oldalt is nehezen írok vele. Viszont élvezem, a jelleme és a korlátai miatt igazi kihívás a karakter. Nem pont arra megyek, hogy "cuki" legyen, a legjátszott és erőltetett cukiság sosem vezet jóra, csak egyszerűen legyen olyan, mint egy igazi kislány.

Hasonlóságok, különbségek: Ú, hát Rei-chan körülbelül olyasmi, mint amilyen én voltam ennyi idősen. Igen, nagyon önző voltam (olyan étlagos gyerekesen), kifejezetten figyelemhiányos, ennek ellenére a barátaim/barátnőim között mindig én voltam a legszerényebb. Nyelvi akadályok közül nem is volt nagyon más választásom. ^^" Talán a más anyanyelv az egyetlen dolog, amit nem raktam bele a karakterbe a gyerekkori énemből, hiszen igazából helye sem volt, sehogy sem tudtam volna beleilleszteni, de az már lehet, sok lett volna. Meg persze ott a mesemondás is, ugyanis gyerekkoromban ugyanazt csináltam, amit Rei. Én magam szőttem tovább Hófehérke meg Csipkerózsika meg Alladin történetét, a végeiket pedig mindig összecsaptam. xD Volt egy olyan időszakom is, amikor azt hittem, hogy én találtam ki a szerepjátszást, meg miután megtanultam írni, első dolgom volt megírni az egérkékről és macskákról szóló kis regényemet, ami osztatlan sikert aratott. ***>*** xD Szóval ezt is tőlem kapta a karakter, és talán ez a legfontosabb jellemzőm, amit átörökítettem a kariba. Egy kicsit én is lassú felfogású gyerek voltam, a fantáziámmal ellentétben egyéb készségeim elég későn fejlődtek ki és érték utol a kortársaimat. Nem, nem voltam hülye, semmilyen ilyen betegségem nem volt, egyszerűen más készségeim fejlődtek ki jobban. xD
Azért a különbségek is megvannak bőven. Én sokkal önzőbb voltam gyerekként, mint Rei. Mivel nekem sem adott soha egy másik gyerek sem a csipszből, ezért amikor nekem volt, én sem adtam másnak csak azért se, pusztán bosszúból, valamint elég nehezen viseltem el húgom megszületését és létezését, ellenben Rei szívesen osztozkodik bárkivel és tényleg nagyon szeretne egy igazi kistesót (még ha ez lehetetlen is). Főleg egy öcsikének örülne. *.* T.T
Talán még a magasság kivétel. Apja miatt alkottam Rei-t egy mini óriásra, én viszont elég alacsonyra nőttem és mindig én voltam a legkisebb az oviban meg a suliban is. Valamint szőke sem vagyok, és rám nem volt jellemző a pucérkodás mánia, csak mert kényelmetlen a ruci. xDxD

Egyéb:
  • A fontosabb dolgokat igazából már elmondtam. Sajnos kicsit úgy érzem, hogy pofára estem a karival kapcsolatban anyja és apja miatt, azonban túl fontos nekem ahhoz, hogy leadjam. Meg SS-ben sincs semmi keresnivalója, de Miyoko miatt ( **.** ) még sem akarom elhagyni vele Soul Societyt. Nehéz helyzet, kicsit tanácstalan vagyok, de majd lesz valahogy. >< Szeretem ezt a karim, és örülök, hogy ennyien mások is a szívükbe zárták. ><;;;;
  • A beszédhibája ugyan eredetileg egy fog elvesztése miatt alakult ki, mostanra a foga visszanőtt, de a beszédhibája megmaradt. Élvezem ezt a beszédhibát, valamiért egyedivé teszi vagy nem tudom, még ha nem is olyan nagy dolog a pöszesége. xD
  • Fánkosskásskát nekem *.* *elfelejtette, mit akart ideírni* - -"
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te51900/65000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptySzer. Júl. 20, 2011 7:13 am

NÉV: Rei-chanhoz hasonlóan Miyoko is Maya karijának a vezetéknevét kapta, csak neki a papája az övé Surprised Bevallom nem szeretem a vezetéknevét a halandzsa mivolta miatt, idegesítenek az olyan apróságok, hogy nem tudok neki kanjit találni, mert nincs olyan szótag, hogy tsa xD Viszont mivel szeretem a japán nyelv hangzását és a névnek kétségtelenül japános beütése van, így inkább ez, mint a Suwun (gomennasai mami T_T). Ami a keresztnevet illeti, én eredetileg úgy szerettem volna, ha a szülők választja ki - végtelenül realista vagyok néha, és hát hogy néz ki az, hogy a gyerek saját magának ad nevet - de aztán beletörődtem a sorsomba, és felütöttem a szokásos kis névjegyzékemet. A Miyoko volt az első, aminek megtetszett a hangzása, és miután Vera és Maya rábólintott, meglett a kari neve.

AVATAR: Az elképzelésem az volt, hogy külsőre az anyjára üssön a gyerek, és bár Vera-kari eredeti hajszíne nem szőke, a jelenlegi viszont az, így mindenképp szőke és kék/lila szemű avialany kellett. További feltétel volt a személyiségbeli kettősség, ami Miyokónál is megvan: olyan alanyt kerestem, aki egyszerre tud cuki és félelmetes lenni. Nem volt könnyű szülés az akkori anime ismeretemmel, de végül Houjou Satokónál kötöttem ki a Higurashiból. Nem éppen a kedvenc karakterem, viszont megfelelt a kitételeknek többé-kevésbé.
Aztán egyszer a nagy japán hype miatt úgy döntöttem, hogy belelesek a Saki című animébe, és ez több szempontból is telitalálatnak bizonyult. Nem csak az egyik kedvenc animém lett egy csapásra, hanem segített rátalálnom Amae Koromóra. Koromo pontosan. Olyan. Mint amilyennek Miyokót elképzeltem. A stimmelő külső mellett megvan nála a kettős személyiség, de még az archaikus beszédmódja és a hangszíne is emlékeztet arra, amit kitaláltam a karihoz (erről a jellemnél). Ha nem is 100%-os, de mondjuk úgy, hogy 95%-os az egyezőség, nagyon durva xD Ha nincs ihletem a karihoz, visszanézek pár jelenetet, és meg is jön hozzá a kedvem.
A harmadik avialanyomat a tini korszakára szántam, aztán végül megoldottam hogy akár most is meg tudjon így jelenni. Sendou Erika mellett csupán az döntött, hogy nagyon megfogott a karidizájn, csak miatta kezdtem el nézni a Fortune Arterialt, pedig nem is rajongok a vámpíros sztorikért, sőt Surprised Viszonyt annyira kawaii kis tsundere a kari, imádom xD
Ha Miyoko végleg felnő, akkor sem fog loli avialany nélkül maradni, valószínűleg képes lesz visszaváltozni gyerekké, így Koromót megtartom akkor is, ha megnő. Második tini avialanyként pedig Shokuhou Misakira gondoltam a To Aru Majutsu no Index franchise-ból, csakhogy ő még nem lett meganimálva, és összesen egy manga fejezetben tűnt fel xD Azért nem adom fel, reménykedek hogy jelentősebb szerepet fog kapni, meg már azért vannak róla fanartok elvétve.

ELŐTÖRI: Kicsit szerencsésebb helyzetben voltam, mint Rei-chan, mert volt miről regélni a születési körülményeivel kapcsolatban. Az Eras-féle rituálé és Rinaaya akciója elég volt ahhoz, hogy meglegyen a töri nagy része, aztán már csak egy kis töltelék kellett, amivel összekötöttem a születést a hadnaggyá válással, kicsi önfényezés, és kész is lettem vele. A nagyobbik problémát az alkata kitalálása jelentette, mert pici és törékeny karinak terveztem a mamihoz való hasonlóság miatt és fogalmam sem volt, hogy mekkora és milyen súlyú egy átlagos ~hét éves kislány xD
És aztán a képességek. Umineko-hatás alatt dolgoztam, ezért lett a név és a külső az, ami, mostanra jutottam el odáig, hogy beleszőjek némi eredetiséget, amire jó ürügy a most futó zanpu-pályázatom. A képességekkel borzasztóan megszenvedtem, egyszerre akartam szél- és illúzió alapot, hogy tükrözze a szülei lélekölőjét a saját ereje. Ám nem csak képességeket kellett kitalálni, hanem ésszerű alapot is, mert azért kétféle természete nem lesz egy zanpunak csak úgy. Végül az lett, hogy az eredeti típusa az illúzió, és mágiával hozza létre a szél-alapot. Ezt úgyszintén a mostani pályázattal fejlesztettem tovább úgy, hogy igazából az igazi zanpuléleké a szél típus, és abba nyúlkált bele Rinaaya lélekszilánkja, és most, hogy a két belső világban élő lélek egyesült, valóssá vált a kettős-természetű lélekölő.

JELLEM: Jaj xD Először is biztos voltam benne, hogy a kari nem lesz teljesen épeszű, mivel a családja is eléggé... kacifántos azzal, hogy az anyja lelke kettévált, az apja testvére meg arrancar. Szóval nem nagyon illett volna hozzá a normális jellem. Másrészt úgy terveztem, hogy jellemben az apjára fog ütni, illetve erősen befolyásolni fogja az osztaga is. Mindezt egybegyúrtam, és ez lett belőle, illetve ez alakult ki a játékok folyamán.
Az egész projekt achilles-sarka és egyben motivációja azonban az, hogy gyerekjellemet kellene kijátszanom, és ez irtó nehezen megy. Ezért lett végül a kari abnormálisan érett a korához képest, meg hát egyébként is fun egy hét-nyolc éves testbe bezárni egy felnőttet. Amúgy is ellentétekre épül a kari, szóval ez már meg se kottyan xD A másik dolog ami nehezen megy... illetve nem is az, hogy nehezen megy, hanem egy spéci hangulat kell hozzá, az a nyelvezet, ugyanis elméletileg költői hangnemet használnék ilyen-olyan hasonlatokkal és választékos szókinccsel. Ez nem mindig sikerül, máskor meg giccsesnek és közhelyesnek érzem xD A harmadik dolog meg az, hogy néha elfelejtem, hogy E/3-ban beszél a kari magáról, ami igazából japán kisgyerekeknél abszolút jellemző dolog, csak alapjáraton nem így működik az agyam xD

HASONLÓSÁGOK / KÜLÖNBSÉGEK: Hát, nem vagyok gyerek, cseppet se hasonlítunk külsőben, jellemben sem nagyon, maximum annyiban, hogy én is ragaszkodó vagyok. Gyerekként se voltam se rosszcsont, se féltékeny, érett sem nagyon, legfeljebb az átlagnál intelligensebb. Szóval ja, talán ez az a karim, aki a legtávolabb áll tőlem, mégis elég könnyen megy vele a játék, és imádok is vele játszani. Go figure ^^

EGYÉB:
  • Szeretem, ha a karijaimnak van valami egyedisége, különlegessége, ez Miyoko esetében a lélekölője lesz. Már most is az, és ennél már csak kacifántosabb lesz, ha lezáródik a pályázatom xD A dologhoz annak is köze van, hogy nem teljesen vagyok megelégedve a zanpujával, részben ennek is köszönhető az, hogy most megváltoztatom a shikai külsejét, hiszen egy szimpla hegyes bot nem valami alkalmas komoly harcra ^^"
  • Azt hiszem bátran állíthatom, hogy a kari a Gotei történetének legfiatalabb hadnagya, és nem titkolt ambíciója karinak és usernek is, hogy rekordfiatalságú kapitány legyen belőle, már csak azért is, mert vinne némi színt a jelleme a szerintem túl békés kapitányi gárdába xD A kiugrási lehetőség még várat magára azonban, meg ezzel a jellemmel és tudással nem is mehet akármelyik osztagba, viszont én türelmes vagyok Surprised
  • Úgy tervezem, hogy a kari fokozatosan fog nőni, minden a kari életében fontos eseménynél egy kicsivel. Az első ilyen alkalomra most, a WW idején kerítettem sort, egy évvel idősebb lett, nőtt 13 centit és felszedett pár kilót.
  • Hiába megy nehezen a kijátszása, mégis sajnálom hogy eddig nem nagyon volt alkalmam a gyerekes oldalát bemutatni a karinak, csak egy-egy momentum vagy félmondat erejéig. Se a családi játék, se a gyerekkarik közti nem akar valahogy összejönni T_T A WW után viszont be akarom izzítani a Gyerekegylet működését.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te48500/65000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptySzer. Júl. 20, 2011 11:37 pm

Név: Halandzsa, hell yeah. Cool Nem foglalkoztam azzal, hogy akár japános, akár spanyolos hangzása legyen, de azért volt néhány szempontom. Mindenképpen hüllő-szerű resut szerettem volna, emiatt pedig a nevet is úgy alakítottam ki, hogy olyan hüllős hangzása van. Igen, a sok S betű (ami amúgy egyik kedvenc betűm xDxD) épp erre akarna utalni. xD További szempont volt, hogy jó nehezen legyen kimondható, egy kisebb nyelvtörőt akartam, meg egy aposztrófot, mert feltűnési viszketegségben szenvedek és csak mert miért ne. Surprised

Avatar: Eleve úgy írtam az előtörit, hogy először az avatarképet kerestem meg. Pontosan tudtam, hogy mik az elképzeléseim a karakter külsejéről. Öltözködésügyileg kicsit fiús, igazi tomboy, azonban egyértelműen nem téveszthető össze egy férfivel, elég nőies alakja és arcvonásai miatt. A legelső kép, ami magát az egész előtörit ihlette, nem felelt meg száz százalékosan elvárásaimnak, hiszen a rajta szereplő karakternek hosszú haja volt. Igen, eredetileg is rövid hajúnak készült a karakter. xD Azonban az összes rövid hajú női kari, akit akkor találtam... Olyan mehh. :/ Nem jött be egyik sem, mindegyik moe volt, szóval a hajhosszt megtartottam. (a kép az adatlapomban is megtekinthető)
Ezután elég sokáig, legalább fél évig gyakorlatilag csak ezt a képet használtam avatarban és sigben is. Szeretem azt a képet, végtére is ez ihlette az egész törit is, azonban eljött a váltás ideje. Amikor megnéztem a To Aru Majutsu no Index című animét, akkor akadtam rá Kanzaki Kaori-ra, aki még jellemügyileg is rendkívül hasonlított Slarinra. Egyedül a ruházata (vagy annak hiánya...), ami zavart, például az az ócska farmer, de jobbat úgy sem találtam. Meg ha jól rémlik, egyszer a KHR-es Lal Mirch is volt bent avatarnak, de annyira nem jött be, hogy többször is használjam.
Miután elkezdtem a Dogs-ot, akkor jöttem rá, hogy Fuyumine Naoto mennyire hasonlít az első és eredeti elképzelésemre a karakterről. Ugyan mellben nem olyan erős, valamint Naoto látszatra kifejezetten törékeny, ezek az apróságok nem igazán érdekelnek. Arcra megfelelt, a frizura pont olyan, amilyennek elképzeltem, menőn kardozik és az esetek többségében jó ruhája is van, a bakancsáról nem is beszélve, szóval akinek nem tetszik, így járt. Sajnos mostanra kezdek kifogyni a képekből, nyilvánvalóan az übercukker tekintetű Naotot nem fogom berakni avának, sem azt, amiben úgy néz ki, mint a '80-as évek popkirálynője. Vágjátok, na. Surprised

Előtöri: Semmi extra, igazából csak ránéztem az első avatarra és írtam. Életem második előtörténete (ahol ezelőtt játszottam fórumon, ott nem kellett előtörit írni), és szerintem nem sikerült olyan rosszul. Surprised Tudtam a jellemet, meg hogy nagyjából mit szeretnék kihozni belőle. Annak idején a fórum egyik tagja kért meg, hogy játsszak az ő oldalán, és mivel arrancarokból volt kevés, ezért csináltam egyet.
Igazából ennyi a töri... Semmi extra. Annyit tudok még, hogy a The Crüxshadows nevű cyber goth bandára írtam a törit, de nagyjából ennyi.

Jellem: Mivel egy másik oldalra készült a karakter és ott eleve espadasággal indulhattam, így olyan jellemet akartam, ami alkalmassá teszi őt a vezetésre. Azonban nem akartam megint egy Suwun-szerű, rideg karaktert, mindenképp egy pozitívabb jellemet igyekeztem összehozni, még ha szöges ellentétben is áll azzal, hogy ő tulajdonképpen egy arrancar. Tulajdonképpen a jellemének az alapköve már megvolt egy jó fél évvel a kari megalkotása előtt tervezett karakter által, akiből végül semmi nem lett, de nem bánom, túl sok külső befolyást kaptam, és már nem éreztem a sajátomnak. Úgyhogy visszabontottam azt a félkész karit az alapjaira, és abból kezdtem fel újra építeni a jellemet.
Erős, karakán egyéniséget akartam, aki viszont könnyen barátkozik, főleg srácokkal, ellenben - mivel életében sem voltak csaj haverjai - csajokkal elég nehezen barátkozik. Nem érdeklik a tipikus lányos témák, sőt, kicsit feszült is közöttük. Igaz, hogy emberként lányos nevelést kapott (jobb esetben háziasszony, rosszabb esetben luxus gésa vált volna belőle, ha nem szökik meg... xDxD), de talán pont ez utáltatta meg vele az egészet.
Mégis bele akartam vinni egy kis lányosságot, bár nem igazán jött össze, gyakorlatilag csak elméleti szinten ír naplót, ahogyan azt se nagyon volt alkalmam rendesen kijátszani, hogy szereti a különböző természettudományokat. Kicsit erőltetett kettősségnek érzem. Az volt a célom ezekkel, hogy ne legyen olyan "tökéletes", de úgy érzem, a visszájára sült el. Ezt az egész hobby dolgot még egyszer biztosan át fogom gondolni, mert kicsit félresikerült az egész. Eltorzult és nem illik a karakterhez, de lemondani sem akarok csak úgy róluk. Úgy érzem, hogy sok kicsit, ezért nem reális a karakter, muszáj leadnom belőlük. Bár egy kicsit már így is el van szállva magától, gyakran hiányoznak a jelleméből az amúgy tök hétköznapi dolgok, például ha gyengének mutatja magát. Kicsit túlzásba vittem vele, meg mostanában üresnek és sablonosnak érzem, így egy ideig pihentetem a karit. Nem sokáig, csak addig, amíg vissza nem jön hozzá a kedvem. Addig is foglalkozhatok a többi multimmal. ^^
Amit eddig még nem tudtam kijátszani, az a testvérével való viszonya. A pársoros lévén végül van alkalmam úgy kijátszani a dolgot, hogy nem fárasztom le teljes mértékben önmagam. Végtére is ő az a személy, aki a legtöbbet tud róla, és olyan oldalát ismeri, amit senki más nem.
Jelleméről talán még annyit tudok elmondani, hogy azt hiszem, elég sokat változott és finomodott a játékok során, inkább pozitív irányba. Nyitottabbá vált, rengeteg karaktert megismert, az összes karakterem közül neki van talán a legösszetettebb jelleme és a legnagyobb ismertségi köre is. Ugyan gyakran elviselhetetlenül egoista meg klisés és sablonos (szerintem xD), azért azt hiszem, a hiányosságok és defektek ellenére is sikerült egy kedvelhető jellemet alakítanom. xD

Hasonlóságok-különbségek: Slarin olyan, mint egy idealizált én. Sokminden megvan benne, ami belőlem hiányzik, ugyanakkor sokminden megvan benne, ami bennem is. Könnyen barátkozik, menő, kúlos, magas, az esetek többségében határozott, kitartó, egy igazi hősnő, és nem adja fel, amíg el nem éri a céljait. Ellenben én könnyen feladom, általában nehezen barátkozom, és csak bizonyos típusú emberekkel találom meg egyből a közös hangot (talikon talán nem látszik, de ez így van), feleannyira sem vagyok kitartó, mint ő, alacsony vagyok, gyakran határozatlan, ésatöbbi. Bonyolult a hasonlóságokat és a különbségeket összehozni, mivel ami különbözik köztünk, néha ugyanannyira hasonlítunk is, ugyanazon a téren. Alapjába véve egy szerény nyuszinak tartanak és gyakran az is vagyok, ugyanakkor viszont karakán jellem is vagyok, aki nehezen viseli, ha nem neki van igaza, ha rákontráznak, vagy ha szimplán nem engedik érvényesülni. Szóval ebből a kettősségemből vettem ki a pozitívabb részt és ültettem bele a karakterbe. Ugyan nem mindig vagyok ilyen, de tudok én is olyan arrogáns és akaratos lenni (sőt, bunkó is), mint a karim. Szeretek a társaság középpontja lenni, még ha nem is nézi ki belőlem az ember, szeretek irányítani, kreatív ötletekkel előállni, és egyszerűen vezetni egy csoportot. Még akkor is, ha nem is vagyok rá kifejezetten alkalmas.
Másik dolog az érdeklődési kör. Ugyan engem a természettudományok meg Csernobil és a hasonló dolgok nem érdekelnek a karival ellentétben, megvan a magam érdeklődési köre (első sorban kultúra, vallás, idegen nyelvek). Ezt is egyfajta hasonlóságnak írható fel. Na meg... Slarin nem véletlenül ilyen erős mellben, hasonló kategória vagyok, mint ő. A saját komplexusomat élem ki benne. Jó végre siránkozni miatta. xDxD
További különbségek... *agyal* xD Slarin tehetséges elég sok mindenben, én nem. Igaz, én tudok zongorázni (bár sokat felejtettem), sőt, együttesem is volt, amit kevesen tudnak. xDxD Meg én nem vagyok olyan érzelmi defektes, mint a karim, hogy azt sem tudom, mit akarok. xD És azt hiszem, ennyi. Surprised


Egyéb:
  • Nem titkolt szándékom a legerősebb arrancarrá válni, bár bónuszpontokkal együtt mindez teljesült is. Célok tekintetében viszont egy kis zsákutcába kerültem, amiből remélhetőleg a bátyjával való találkozása majd kirángatja valahogyan. Pláne, hogy mér a kedvenc utált shinigamijára sem számíthatok, ráadásul WW utánra sincs semmi tervem... Na majd lesz, ami lesz. Surprised
  • Megkapta az áltimét kacsamániámat. Kacsa
  • Höhö I  Slarin
  • Tudom, nincs sok értelmes mondanivalóm. xD Kifogytam, azt hiszem. Surprised Ha mégis eszembe jut valami, majd pótolom.
Vissza az elejére Go down
River
Arrancar
Arrancar
River

nő
Scorpio Horse
Hozzászólások száma : 106
Age : 45
Tartózkodási hely : Palace of dah Bigboss
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Lemezlovas
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te8000/15000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (8000/15000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyVas. Júl. 24, 2011 1:26 am

Név: Ismét halandzsa. Cool Az csak véletlenül jött ki, hogy a Verashu-ban benne van az Eras, mivel ez még naaaagyon-nagyon régen volt egy másik karakterem, egy kém karim neve. Jellemben és külsőben egy kicsit még stimmelt is, úgyogy átörökítettem a nevet a karira.

• • •

Avatar: Még a karakter megalkotása előtt találtam meg a kiinduló képet egy renderekkel foglalkozó oldalon. Miután megtaláltam azt a rendert, első gondolatom az volt, hogy nagyon jó arrancar ava lehetne belőle, ráadásul isonyatosan hasonlított (az akkori) Suwunra is. Ha arrancarként képzeltem el a karaktert, pont így nézett ki. Csupán egy kis PS-re volt szükségem, hogy a ruháját fehérré, a haját sötétebbé, a szemeit pedig lilává színezzem. Nem vagyok egy nagy színbűvész, egy szemmel még nincs gondom, a haj és a ruha már inkább gondot okozott, de azért elbldogultam vele. Hollow lyuk, tévedésből szám (mostanra felkerült a helyére az X Cool ), szóval az alap külső készen is állt a játékra.
Akkoriban még Verának is fekete volt a haja, és egy ideig egyszerre használták Senjougahara Hitagi-t, de aztán megoldottam, hogy ne legyen ennyire hasonlatos a külsejük, így Hitagit megtartottam Erasnak. Ami a mai napig szíven ütött, az Yagiri Namie alanya, heteken keresztül terveztem, siget is csináltam, beszéltem is róla chaten, de valaki elkezdte használni... úgyhogy töröltem mindent a fenébe. Most meg már nem kell.
Aztán egy pár hónapja találtam rá Anarchy Stockingra, a mostani avimon is ő van. Nyilvánvalóan nem a cuki, sütizabáló és moe képeket rakom be róla, hanem a komolyabbakat, de szerencsére van miből válogatni.
Ezen kívül random artistok random képeit szoktam berakosgatni. Minél brutálabb, véresebb, seductive-abb és creepy-bb, annál jobb. Hát ismeritek a karit, érthető, miért... xD Sajnos a legtöbb ilyen típusú képen nagy szemű lolik vannak, de azért akadnak nekem való képek is. Valamint még tavaly akadtam rá A Tökéletes RL Erasra, de eddig mindig elfelejtettem berakni róla képet... Mondjuk cseppet sem hasonlít Verára, de nem baj, Erashoz tökéletes. Twisted Evil


• • •

Előtöri: Maga a karakter fogalma már nagyon régóta megszületett bennem. A régi Suwunt jelleme miatt nagyon sokszor elképzeltem arrancarként, amolyan mi lenne, ha szinten. Több hónapos tervezés, amit sokáig nem is mertem papírra vetni, majd végül elkapott a hév, megírtam, elküldtem egy-két embernek véleménynyilvánításra, és mivel ráokéztak, ezért megcsináltam.
Lévén elég rendhagyó módon vált belőle arrancar, így muszáj volt kitalálnom valamit, és a mai napig sem bánom. Igaz, hogy Verával ezután elég nehezen tudtam csak írni a mai napig (még ha úgy 150-200 postot biztosan írtam vele Eras megalkotása után, ellenben Erassal van ~70 postom), viszont még mindig piszkálja a fantáziámat a kettéhasított lélek gondolata. Tetszik és büszke vagyok rá. Nem egy olyan hűdenagy dolog, azonban - tudomásom szerint - más még nem hasította ketté a lelkét a fórumon. Cool
szóval, elkapott a hév, megszültetett Eras. A képességeknél és a resunál se nagyon kellett gondolkoznom, nekem a mai napig nagyon tetszenek annak ellenére, hogy még sosem harcoltam a karakterrel. Nem egy harcias típus, inkább taktikázik meg vergődik, szóval az előtörin és egy pályázaton kívül még nem használt resut, meg a képességeit se, de majd talán egyszer sort kerítek arra is... xD Ja, igen, a resu amúgy a drow és pók addictságomból ered, mivel a resuját egy drider képére alapoztam.


• • •

Jellem: Körülbelül 150 Suwun post után már megvolt a jellem, amivel dolgoztam. Igazából csak két dolgot adtam hozzá. Az egyik, hogy arrancarként már nincs szüksége "gátlásokra"; nem kell bűntudatot éreznie, ha árt valakinek, sőt, bátran felvállalhatja, hogy élvezi is, nem kell tartania a következményektől, hiszen már nincs benne semmi emberi, megtehet mindent, amit akar. A másik dolog: hogyan viseli a kettéhasadást. Ha megpróbálom elképzelni, ahogyan a lelkem két darabra szakad, mindig valami elmagyarázhatatlan fájdalmat társítok hozzá, és egy ezzel járó törést is. Az elme ezt képtelen felfogni vagy elviselni, egy ilyen dolgot nem tud az ember feldolgozni, hiszen még egy hollow, még Eras is érző lény.
Csak ezt a két irányt adtam meg, és egyszerűen hagytam, hogy eltorzuljon. Valami talán rettentően klisés, de a fórumról (és karakterállományomból) mégis hiányzó darabot akartam. Valamit, amiből nem csak egyszerűen hiányoznak az érzelmek (ami nem teljesen igaz ebben a formájában), hanem maga az emberiség tűnt el belőle. Olyan igazi gonoszt akartam, akiben már hiába keresed a jóságot, úgy sem találod meg, mert nincs.
Ahogyan egyre több játékom lett vele, egyre torzabbá, ezáltal egyre összetettebbé vált a karakter. Szeretem ezt a karakteremet, mert teljes nyugodtsággal eshetek vele túlzásokba, sőt, minél hevesebbek és túlzóbbak a postjaim, azt hiszem, annál jobbra is sikerednek. Meg persze a sok külső hatás (OOC) is hozzáadott a karakterhez. Talán azt tudnám kiemelni, amikor egyszer Nikkától kértem tanácsot rébuszalkotásban chaten, mivel szerettem volna, ha Vera zanpujának a lelke, Kagami rébuszokban beszél, és akkor ellátott pár tanáccsal, bár nem igazán akaródzott összejönni. xD Azonban ezeket a tippeket használtam fel végül a nyelvezethez, eg gyakran ismételgetem magam a téboly meg vér és szervek kifejezéseivel. Talán annyira nem unalmas. xD
Na igen, szóval személyiség. Igazából azt sem tudom, hogy szociális vagy antiszociális, valahogy a kari túltette magát ezeken az „emberi” jelzőkön. Egy teljesen külön világ. Nagyon sok vallási dolgot raktam bele, egészen konkrétan okkult dolgokat, a karakter mondhatni igazi sátánista. Ez alatt nem az eltorzult jelentést kell érteni, amit társítanak hozzá. Igaz, áldozgat szüzeket is meg ilyenek, de az igazi sátánisták nem imádkoznak a Sátánhoz meg ilyenek, ez az egész csak csúnya szóval médiafogás. Ők ugyanis amúgy nem ártanak addig, amíg nekik nem ártanak. Például valaki tesz ellenük valamit; először csak egy bocsánatkérést kérnek. Ha nem kapják meg, ráhagyják, és csak utána ártanak nekik. Hát, Eras is körülbelül ilyen hitet vall, aztán azzal már nem foglalkozik, hogy később lehet, hogy jól megszívja miatta, hisz „minden átok visszaszáll”. Mindez körítve az igazi pszichopatasággal, hogy vérbeli sorozatgyilkos legyen, és megkapjuk a pörfekt mikszet egy igazán sötét karakterhez.
Elég komplikált a jelleme és nehéz mindent összesűríteni, de fontosnak tartom a más karakterekhez való viszonyát. Nem igazán volt konfrontációja nem arrancarokkal, Rinát, meg egy-két játékot kivéve, valahogy így alakult. Szóval, a kapcsolatok. xD Na ez az, ami iszonyúan bonyolult, és nem is igazán tudom rendszerbe foglalni. Valamiért nagyon megválogatja, hogy melyik karival hogyan fog viselkedni. Nem lesz mindenkiből áldozat, mindenkiben más élvezetet lát. Pölö Hrafni idegelése, Mai feloldódása, Tui kiakasztása (meg a peték xDDDD), Dinnyécske felkoncolása, ésatöbbi. Nem is nagyon tudom megfogalmazni, hogy mi alapján dönti el, hogy kinek milyen szerepet szán… Annyi viszont biztos, hogy élvezi látni, hogy nyomot hagy másokban. Lévén csak egy fél lélek, ezért a létezésében sem teljesen biztos (néha elgondolkozik rajta a karakter, hogy nem is létezik), ezáltal viszont bizonyíthatja a „hatalmát”, meg azt, hogy ő valóban létezik, nyomot hagyhat maga után, kerüljön az bármibe. Mindenkiből próbálja a legrosszabbat kihozni, s nem feltétlenül megváltoztatni, csak elérni, hogy egy olyan oldalukkal szembesüljenek, amit eddig talán nem is ismertek. Na persze, ha van valami a karakterben, ami miatt úgy érzi, érdemes foglalkozni vele. Sajnos nem mindenki kaphatja meg azt a kegyet, hogy figyelmével méltassa. xD
Amit még tervezek kialakítani, az Kornélia, élveztem vele a játékot, annyira Out Of Character volt, de valahogy mégis beleillett a karakterbe. xD


• • •

Hasonlóságok, különbségek: Kezdjük azzal, hogy nem vagyok pszichopata, se tömeggyilkos, nincsenek ilyesmi gondolataim embertársaimról, sőt, megütni sem tudnék senkit, nem szeretek ártani, ellentmond a hitemnek. xD Azt nem tagadom, hogy ha feldühítenek, de tényleg nagyon (elég ritkán van ilyen szerencsére, de azért előfordul), akkor a magam módján elég kegyetlen tudok lenni. Nem szeretem ezt az oldalamat, de nincs olyan ember, akiben ez ne lenne meg. Na persze ez még mindig nem jelenti azt, hogy ténylegesen ártó szándék is van bennem, egy legyet sem bírok lecsapni, pedig undorodok tőlük, sőt, fóbiám is van tőlük. xDxD Szóval ja, egy ilyen karinál alap, hogy az IC-t és az OOC-t nem keverhetem, mindezt tökéletesen külön kell választani.
Öhm… a magasságunk egyforma. Surprised A „vallási” dolgaihoz az én háttérismeretem szolgáltatja az alapot, de ezt sem tudnám hasonlóságként felírni. Igazából Eras a sötét oldalamat testesíti meg, erős túlzásokkal. Nagyon szélsőséges karakter, de amikor elborul az agyam és úgy mindenből elegem van, akkor nagyon jól esik kiadni magamból a feszültséget egy-egy posttal.


• • •

Egyéb:
  • Tudom, hogy vannak olyanok, akiknek nem tetszik, ahogyan játszok vele (félreértés ne essék, nem célozgatok senkire, megkaptam már egy-két usertől, hogy hülye vagyok, de más dolog, hogy nagyon nem érdekel, nem miattuk írom vagy nem írom), minden esetre fentebb már leírtam, nem vagyok pszichopata, én nem vagyok a karakterem. Nem látok benne semmi bűnt, hogy egy ilyen karaktert játszok ki. Csak játék, akinek meg nem tetszik, ne olvassa. Razz
  • Szerintem vannak, akik tudnak róla, de Erasnak is megvannak a fóbiái. Tükrök és lepkék. Sőt, érzései is vannak. És meggyőződései. xD
  • Van egy olyan fura szokásom ezzel a karival, hogy amilyen zenét hallgatok, azt beleköltöm a postba. Például megragad egy-két szó a szövegből és belerakom. Az utolsó Ében Könnyek-es postomba pedig egy kórházi élményt raktam bele a számok által. Kicsit kaotikus lett tőle a post, de ehhez a karihoz talán még illik is.

Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te10000/15000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 1:58 am

KAVIIICS~ Anyahajó hoztam Teru alkotásáról a storyt. *^*

NÉV: Hát igazából sokan tudják, hogy miképp is született menő bishounen nevecskéje, főleg azok, akik gyakran járnak a chatre. Fogtam magam és beírtam, hogy a menő bishinek, akinek még neve sincsen, kell egy übercoolos name és várom az ötleteket... a sok érdekes választék közül végül Shio által felhozott "Teruo" lett, melynek nyers jelentése "ragyogó ember". Cool Ahogy láttam mit is jelent rögtön tudtam, hogy menő bishounenemnek ez kell! A vezetéknév pedig... eh... úgy voltam vele kímélem magam a névgenerátoroktól és beírtam a chatboxba, hogy kell e valakinek menő bishi rokon... ekkor még alapelképzelésem az volt, hogy humant csinálok belőle aki Karakuras Townban éli mindennapjait, de aztán kérdőjelbe tettem az ötletet mert eléggé híján voltam jelentkezőkkel – vagyis voltak csak elképzeléshez hű karik nem voltak ToT vagy a két név összerakva nem lett túl… öhm.. jó… *<* példa: Torao Teruo. – így kerültek felhozatalra más fajok is, melynél végül kikötöttem két lehetőség között, melyben Masaki Sachi családfája győzedelmeskedett. Így lett a vezetékneve "Sachiaru". ~ Első regelésnél szépen koppintottam nagybátyának nevecskéjét, amiért nem ügyeltem a fordított névfelállásra, de no problemo Cool Kami-sama hatalma megoldotta és átírta nekem a menő bishi sexy nevét Surprised Azért vicces volt az Öreg nevét kopizni egy napot Cool ~

AVATAR: Igazából későbbre terveztem menő bishi megalkotását, mivel az avataralany kit yútúbon néztem ki sehol sem találtam. Egészen addig, amikor egy merő véletlen során – posztolás helyett zerochan rabjaként való képkeresés - megtaláltam! Sikerült kideríteni ki Ő, honnan mettől meddig és döntöttem! Meg akarom csinálni menő bishounent, bár semmi kiforrt dolog nem volt hozzá még... így lett végül az Uta no Prince-sama egyik főbb szereplője az avataralanya.

ELŐTÖRTÉNET: Mivel kedves Masakit néztem ki végül rokonnak így kötelező olvasmány lett wikis sztorija, melyből ihletet merítve sikerült összehoznom Masaki unokaöccsét, s Nikkával való egyeztetést követően lett elvetve emberi kasztja, mert nem lehetett úgy kivitelezni a dolgokat és egy másik tervezetemmel összemosva (jellemileg és szokásaival) született meg végül ex-shinigamiként. Jellemét nagyjából láttam már magam előtt meg minden és a chates őrültségeknek hála kialakult egész előtörténete. o.O Előtörténetének írását rendkívül éreztem, mondjuk kísérteties volt felvenni egész stílusát hozzá, mert aznap mindvégig kész Teruként viselkedtem a családdal xD…a párbeszédeket sikerült összehoznom Nikkával és Shioval való egyeztetéssel. Így voálá meg is lett a story. *<*

HASONLÓSÁGOK ÉS KÜLÖNBSÉGEK: Valójában elfojtott "perverz" önmagamat kívántam megalkotni Teruban, no meg Tanaot, illetve végül részeges – kijelenteném sosem voltam az! - ráhajlásomat. Egy igazi bishit kívántam összehozni mindezek mellé, nem tudom, hogy mennyire sikerült bár eléggé pozitív véleménnyel vagyok róla~. *^* *elfogultság powa~ Rolling Eyes* Fogalmam sincs, hogy mások miképp vélekednek róla x"D~ *dehogynem Neutral.. ütni jó? TT.TT (XD)* Emellett az is megegyezik, hogy valamiért a Vizard laknál az a fránya ajtó iránt sugárzott "szeretetem" rajta (is) kiélem, a házi munka után érzett utálatáról nem is beszélve, az teljes egészében egyezik! Surprised Utálok takarítani, mosogatni... xD Mondjuk én megcsinálom, hogyha nagyon muszáj Teruval ellentétben. A különbség pedig hát őő... talán... nem vagyok ennyire őrült és egós, mint őkelméje? Surprised Jah, és nem káromkodok ennyit, amennyire Ő lenne képes… xD

EGYÉB:
- Zanpakuto... utálom azt a részt, teljes egy órámba került egy normálisát kiötlenem oda, pedig aztán volt egy - két alapom hozzá, csak ehhh... cseppet sem vagyok megelégedve vele, de sikerült kiküszöbölnöm ezt a karakter negatív hozzáállásával a küzdelmekhez, hiszen Ő a bulinak él... Cool
- Chates társaság nélkül és msnen való ökörködések hiányában meg se született volna a karakter.
- Az avataralanyba, mint kiderült egytől egyik beletrafáltam x"D~ a Kavics~ ereje hatalmas! Surprised
- Mint kiderült Teru fél a „hangosan zümmögő motorola bumblebeektől (aka porszívó)”, tükör fan, nagybátyja haorijáért oda van és hajt nagybátyának a bögréjének halálára. Neutral Emellett nemrégiben – úgy negyed órája – rájöttem, hogy józanul + kávéivás nélkül egy másik Teru jellem jön felszínre a nők közelében. O_o
- Írási stílusom vele még cseppet sem rögződött, igazából valami lazásabbat szeretnék vele, ami nem minden pillanatomban van jelen teljes mértékben… xD… de majd igyekszem! *^*
- Ööö… tuti, hogy van valami, amit kihagytam, de azt majd pótlom… Surprised
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te23400/30000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (23400/30000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Simán Csak Én *<*   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 5:29 am

Most az egyszer ne várjatok tőlem sok pofázást, mert Keisukéről nem tudok. xD Ő csak úgy van és kész. Surprised De azért megpróbálom feleleveníteni azt, amire még emlékszem az alkotásáról. Surprised

Név: Hatalmas faillel kezdtem az egészet. Google által túrtam fel egy névjegyzéket a vezetéknév miatt, de persze az Isami miért is lenne az. Surprised A Keisuke nevet pedig szerettem, a Togainu no Chi nevű visual novel miatt (akkor még nem volt belőle anime, bárcsak ne is lett volna). Minden esetre ez maradt a karakter neve, szerintem szépen összecseng és valamiért nincs kedvem megváltoztatni. Igaz, fel kéne cserélnem a sorrendjüket, de kit érdekel? Jó ez így. xD

Avatar: Mindenképpen egy cingár, sunyi fejű, fekete hajú avaalanyt akartam, és Izaya volt az egyetlen, aki megfelelt az elképzeléseimnek. Eredetileg a karakter hosszú hajú lett volna, de nem találtam olyan avataralanyt, aki megfelelt volna, és/vagy ne foglalták volna be. Igazából akkor már Izaya is "foglalt" volt, amire egy kicsit ki voltam akadva, mert a másik kari, aki használta, egy másik igen hájpolt avaalanyt is használt, és nem értettem, hogy akkor most miért neki Izaya is, de végül sikerült egyezséget kötnünk.
Annak ellenére, hogy tonnányi kép van róla, én még mindig nem vagyok vele elégedett, elég nehezen találok róla használható képet, ami jó minőségű és nem valami idióta, ciki pózba rajzolják (vagy épp yaoi fanartot). Próbálkoztam más avaalanyokkal is, de nem jöttek be, úgyhogy marad a mostani.

Előtöri: Eredetileg még egy másik oldalra írtam a törit, a másolata pedig megvolt és úgy egy évig hozzá se nyúltam. xD Hónapokon keresztül gondolkoztam rajta, hogy áthozzam-e ide második férfi karakteremnek, végül pedig sikerült meggyőzni, és áthoztam. Arra már nem emlékszem, az előtörit hogyan írtam. xD Csak arra, ahogyan utólag javítottam bele ezt-azt, hogy a rokoni kapcsolatát is bele tudjam szőni. Szóval a már meglévő, kész előtörimet írtam át egy kicsit, első sorban az emberi életét.
Az eredetihez képest új zanpakutot is kapott. Az illúzió típusú zanpuját alakítottam át árnyék típusúvá, mert már van két illuzionistám, minek még egy. A képességeit a Lasombra nevű Vampire klán egyik diszciplínájából vettem, ahogyan a zanpakuto lélek is onnan jött. *csak jusson el egyszer a bankai-ig a kedvenc skillje miatt* Neutral
Szóval, nagyjából ennyi. Nekiálltam, megírtam. Surprised

Jellem: Az eredeti jelleme egy kicsit háttérbe húzódó, de azért szociális egyén lett volna. Hát úgy a komplett eredeti jellemleírás ment a kukába, amikor pár hete visszaolvastam, hogy mi volt az eredeti. xD De komolyan, első sorban az IC játékaimnak köszönhetem, hogy kiformálódott a kari jelleme, valamint a hadnagyi kinevezésének is. Nélkületek nem lenne olyan a kari, amilyen. ^^ Szerintem érződik is a postjaimon, hogy nagyon váltogatom még most is a stílusom, próbálok ráérezni a karakterre, de mostanában úgy érzem, hogy sikerült eltalálnom. Rájöttem, hogy nem akarok egy unalmas, kúloskodó szépfiút csinálni, unalmas és van belőle egy tucat. Surprised

Hasonlóságok-különbségek: Ööö... *gondolkozik* Ez az egy karim kicsit kilóg a sorból a többivel ellentétben, mert ő tényleg csak úgy van, nem volt szándékom, hogy énem egy részét testesítsem meg vele. Talán az egyedüli hasonlóság, ami eszembe jut, az a trehányság és felelőtlenség, és ezzel kész, vége, ennyi. Surprised Tulajdonképpen egyáltalán nem hasonlítok Keisukére. Jó, talán a cigaretta, igaz, én nem szívok annyit, mint a karim.

Egyéb:
• Csak NaoNao kedvéért leírom, hogy a Simán Csak Keisuke-sama tőle ered. Neutral
• Eredetileg nem akartam elvállalni vele a hadnagyságot, de az akkori kapitány ragaszkodott ahhoz, hogy én töltsem be a hadnagyi pozíciót. Még arról is megpróbált meggyőzni, hogy Keisuke legyen kapitány, Vera pedig maradjon hadnagy, de ezt nem akartam. A mai napig van egy kis lelkiismeretfurdalásom miatta, ugyanis nem érzem úgy, hogy megküzdöttem volna a rangjáért, de NaoNao és Ai-chan nem engedik, hogy átadjam a helyem másnak, úgyhogy maradok, amíg szükséges.
• Bankai tervem ezzel a karakterrel akkor született meg, miután újraírtam a zanpuját és behoztam az árnyékokat. Cool Szeretnék egyszer eljutni odáig, hogy megvalósíthassam. ><
• Csak utólag jutott az eszembe, de van egy hasonlóan sötét titkom, mint Shionak/Hanaénak. Azért írom így, mert a titok gyakorlatilag ugyanaz, mint neki: eredetileg vaizardnak szántam a karaktert. xD Akkoriban már kezdett zavarni, hogy nincs vaizard karim, és elgondolkoztam rajta, hogy mi lenne, ha lenne, új karit pedig nem akartam csinálni, lévén szinte egyszerre regeltem be Kohakut Keisukével. (Háhá, tudom, hogy jó vicc.. jött pár multim azóta Rolling Eyes xD) Úgy képzeltem el, hogy a karakter utálja a vaizardságát, angstol miatta, etc. Most így visszagondolva szerintem jobb, hogy van inkább egy Rei-chanom, több lehetőséget látok így mindkét karakterben külön-külön.
• Ai-chan <3 xD *nem hagyhatta ki* Neutral xD


A hozzászólást Keisuke Isami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 08, 2011 9:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te15900/30000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 6:22 am

Előre leszögezem, nem lesz izgalmas alkotás.

Név: Két játékból szedtem a nevet. Kojiro, a Samurai Warriors 2 Extrem Legendsben volt játszható karakter a játékban kicsit.... buzis volt, a hangja és a kinézete is. Fegyvere egy szép nagy katana volt és a trükjei igazán jók voltak.. Sasaki Kojiro az eredeti neve és Miyamoto Musashinak volt egy ellenfele. A Kuroda nevet pedig a hasonló játékból a Sengoku Basara 3 Samurai Heroesből szedtem. Egyszerűen csak megtetszett a név és ennyi. Maga a karakter egy kicsit emos hajjal volt megáldva, amolyan dupla emo volt, mert mindkét szemébe rendesen belelógott a haja. Fegyverként pedig egy láncra rögzitett bazinagy golyót használt. Inkább erős mint gyors szereplő volt.

Avatar: Ez se egy bonyolult történet. Ekkortájt néztem a Gintamát(még mindig nézem) és igazán szimpatikus volt benne Takasugi (amolyan főszemét a sorozatban). Ezért választottam avatarnak. S mert az arca tényleg olyan, hogy elhiszed róla, hogy nem vágyik semmire se.

Előtöri: Nem terveztem előre, hogy milyen is lesz az élete, pontosabban az alapját kitaláltam, hogy mindenképpen Oda Nobunaga egyik bizalmasa lesz. Ez megvolt, innentől kezdve az egészet egy helyben egyszerre írtam meg. Egymás után jöttek a dolgok. Azért pár évszámnak utána kellet néznem, de nem volt vészes. Arra figyeltem, hogy benne legyenek azok a dolgok is, hogy mi vezettet addig, hogy ilyen legyen a karakter. Az első szerelme elvesztése, a szeme és a második párja halála. Azt hiszem ezek sikerültek, és olyan lett a Tőrténete amilyenre szerettem volna, hogy legyen. Bár pár dolgot a beküldés előtt átírtam(főleg a hibákat, amit szerencsére valaki segített javítani, ismét köszönöm neki) és amikor úgy gondoltam, hogy elfogadható, küldtem.

Jellem: Nos, ezt is rögtönöztem, vagyis csak majdnem, mert általában ezek a karakterek mennek nekem. Tehát a rögtönzés annyira nem is igaz. Az antiszociális személyek, akik imádják a magányt és nem vágynak semmire se. Se boldogságra, se örömökre, se rangra, se erőre. Szerencsére még mindig sikerült tartanom ezt a vonalat és remélem továbbra is fog menni ez a vonal. Talán annyit fog változni a jövőben, hogy lehet lesz egy-két olyan személy akire azt mondhatja, hogy barát és kitudja, lehet nő is lesz az életében. Bár ezek ellen tudtán kívül is harcol.

Hasonlóságok-különbségek: Szinte mindenben az ellentétemnek mondanám Kojirot.

Egyéb:
- Az első szerelmének a kép, amit választottam nem más volt mint Oichi, Nobunaga testvére.
- Aki pedig a Sengoku Basara 3-ban játszható karakter.
- A második szerelmének is Basarás képet választottam.
- Kojiro mellkasán van egy tetoválás, amit egy görbe este után szerzett, köszönhetően Takeonak.
- Az este után, amikor bulizott valahogyan egy női harisnya került a lábára.
- Ez nincs megemlítve az előtöriben, de elég jól tud főzni.
- Van egy beceneve, bár csak egy valaki nevezi így, Kurcsi.
- Elég gyakran kér bocsánatot ok nélkül.
- Egy macskája is van, aminek nem tud neved választani.
- A zanpaktouját WW-t leszámítva utoljára harcra 300 éve használta.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te51050/65000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (51050/65000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 9:22 am

NÉV: Nos, igazából a névvel annyira sokat nem vacakoltam. A lényeg az volt, hogy mindenképpen valakinek a rokonát akartam kijátszani, és mivel Ai jelleme a nemességbe illő, így onnen kellett kispéciznem magamnak valakit. Verával beszélgettünk msnen s felsorolta, hogy esetleg kik volnának erre nyitottak. Így jött a képbe Ritsu a Kagami- ház feje. Az ő engedélyével pedig a vezetéknév Kagami lett. Az "Ai"-t pedig chaten ügyeskedtük ki a többiekkel, s ha jól emlékszem Hitomi ajánlotta a keresztnevet. *.* Ha nem így volt, akkor elnézést, kihagy a memory már! T_T No de "Kagami Ai", tetszett a hangzása, így hát ezt a nevet választottam megnevezéshez. Azért hozzátenném, hogy volt idő, amikor nem tetszett a neve. Valahogy nem találtam olyan lágy, ezüstös csengésű névnek, amit kedvelni szoktam. A Kagami nagyon megnyomra az elejét a keresztneve meg..igazából a keresztneve az, amiért sikerült beleszeretnem. xD Habár..lássuk be maga a neve jelentése is érdekes. Kagami= tükör, Ai = Szeretet, szerelem... Aki ismeri Ai-t, az tudja hol az irónia. Wink

AVATAR: Animeben nem igazán vagyok jártas. Igen, nem olyan sok animet néztem életemben, ezért is kellett nagyon segítséget kérnem chaten. Ott Chiyo-chan Yuki Cross-t ajánlotta kezdetnek, amit akkor nem vettem fel, mert nem illett Ai-hoz. Bár végül felvettem, de most sincs más véleményem róla, azonban mivel Shiki-ről sincs túl sok kép, így megvan hagyva tallonba magamnak, hátha később jó lesz hozzá. >.< No tehát. Ai-hoz nem lehetne egy átlagos avatar alanyt társítani, ezért igen csak nehezen találtam meg az igazit. Igazából Shikire is csak nagyon véletlenségből találtam rá zerochanon. Random lapozgattam, mikor felugrott egy Ryougi Shiki kép, akinek nem tetszett kezdetben a képe, viszont elraktam a könyvjelzőim közé. (Rossz szokása az usernek, de ha talál valamit megy könyvjelzőbe. Van már vagy 5-600 könyvjelzője xD) Eredetileg Ai-t szőkének terveztem, de aztán a régre visszagondolva elakartam térni az általam egy máshol megalkotott személy küllemétől. Úgy hogy a könyvjelzőbe viszsatérve addig nézegettem a képet, még meg nem tetszett. Főleg miután chaten is mondták, hogy jó ava alany, ráadásul meg van az a határozott kisugárzása Ryougi Shikinek is, így ő lett a "kiválasztott". Amúgy ez az első alkalom, hogy félhosszú hajú avatart választottam egy karakteremnek, szóval különleges alkalom. Mindig is vonzottak a szép, hosszú hajú női avatarok, amit választhattam egy -egy karakteremhez így hát ez mindenképp változás. Amúgy személy szerint, amire én nagyon figyelni szoktam általában egy avatar választásnál az első sorban a kisugárzás. Ilyen téren nagyon válogatós vagyok, mert meg vagyok győződve arról, hogy egy avatarnak illenie kell a karakter jelleméhez. Ezért is szokásom, hogy beválasztás előtt sokat nézem a jelölt képeit, youtubon nézek róla vidit, hogy az egyes megmozdulásai mennyire illenek bele a képbe. Azt kell mondanom, hogy Shiki jól visszatudja hozni Ait, még ha csak fan megvágásokat is láthattam belőle. (nem találta a KnK visual novellát) Maga Shiki is kissé yukata meg kimono mániás. A tekintete, ahogy tud valakire pillantani egyszerűen tiszta Ai. Meg a komoly kisugárzása is, szóval Ai- hoz ő volt a nyerő és lesz továbbra is, csak kár, hogy új képpel már nem találkozok róla. =)

ELŐTÖRI: Na ez az, amire nagyon - nagyon visszakellene emlékeznem. Azért kéne visszaemlékeznem, mert Ai karakterem jelleme, stílusa egy lassan 7 éves projekt. Ugyanis lassan 7 évvel ezelőtt kezdtem meg pályafutásomat az FRPG-t illetően. Tehát, ha úgy vesszük ugyan Ai-t átépíttem ide, attól még ő a számomra a legjobban kidolgozott karakter, lévén, hogy eléggé idős már. Szóval, annak idején mikor szerepjátékozni kezdtem egy olyan gárdába cseperedtem, akik már akkor 20 éve játszottak, szóval mondhatni profikkal voltam körülvéve. Talán e miatt akkoriban volt egy kis kisebbségi komplexusom, de mindenképpen az előnyömre szolgált. Nem tudtam akkoriban, hogy milyen karaktert szeretnék kijátszani, csak azt, hogy nekem nem mennének az ilyen csurig happy karakterek, de ezeknek ellentéte sem. Így a többiek segítségével kiraktuk a puzzlet mi az, ami nekem menne. No igen, mondhatni egy igen nehéz jellem jött ki, amit akkoriban semmiképpen nem tudtam jól kijátszani, mert nem volt tapasztalatom hozzá. Igazából vannak alkalmak, amikor még most is meggyűlik a bajom Aival. (<- erre néhány sorral lejjebb majd visszatérek!!) Szóval nulla tapasztalattal nehéz egy komoly, és mondhatni kicsit kiszámíthatatlan jellemet kijátszani. De Ai valóban ilyen, ő nagyon egy hangulat karakter. Nem userileg az, hanem karakterileg. Szóval lehet egyik pillanatban pl. lekidouz valakit mert túlságosan ostobának tartja, és rendre akarja teremteni, atótl nem biztos, hogy két perccel később ugyanezt tenné. Nála sosem lehet megmondani éppen mit mond, vagy tesz. Talán ezért is a legkedvesebb karakterem, mert a kötött személyisége ellenére hatalmas szabadságot élvezek, szóval nagyon jól meg lett csinálva. Főleg, hogy mivel azért már nem ma kezdtem, így talán van annyi tapasztalatom hozzá, hogy hitelesen ki tudjam játszani. Persze fejlődni még mindig lehet, de azt hiszem Ai az egy fix karakter, aki már csak maximum az IC miatt változhat pl. "valaki" behatására. Wink Visszatérve, hogy még is miért gyűlik meg a bajom olykor- olykor Aival az az volna, hogy..inkább leírom a karakter alkotási technikámat és azzal magyarázom meg, úgy egyszerűbb: Szóval én úgy kezdem mindig, hogy elképzelek egy adott világot, ami az oldal témája ugyebár. Szerencsére a bleach világát elég jól ismerem, így ez nem jelentett nagy gondot. Aztán elképzelek egy személyt, aki mindenféleképpen fejlődő képes. Tehát szerintem sosem szabad egyből felülre törekedni, mert sokkal izgalmasabb IC-n elérni dolgokat. Wink Aztán ezt a személyt felruházom személyiségjegyekkel. Ai röviden: Komoly, Kiszámíthatatlan (ami azt jelenti, hogy sok a paradoxon a karakterben), erős tartás, és megbízhatatlannak tűnik másokkal szemben. Tehát mindenképpen kettős jellemű nő, aki felszín alatt már, mint a felszínen. (Aztán külső...stb.) Na de, amit ki akarok hozni ebből, hogy amiért mostanában is meggyűlhet a bajom az-az, hogy Ai egy hihetetlenül érdekes karakter a számomra nem úgy, mint a többi. Ő neki a magánéleti dolgai eléggé kaotikusak, ami azt jelenti, kezdve a szív ügyeivel. (mostanság főleg) Szóval számomra igen is számít az IC kijátszás ilyen téren, arról nem is beszélve, hogy Ai-nál számít a benyomás. Ha van valami, amivel megtudják fogni, akkor nyert az ügy, viszont még úgy sem egyszerű. Ő nem egy családanya típus, amit kiváltképp reálisnak érzek hiszen eleve nem volt előtte egy anyai kép, az apja meg rengeteget dolgozott. Így nem hiszem, hogy a jövőben anyásítom, de ki ugyan nem zárom. Párkapcsolat terén meg egyszerűen analfabéta. Nehezen enged bárkit is közel magához a húgán kívül annyira, hogy megismerhessék valójában. Talán e miatt is nehéz nem csak a karakternek, de nekem is. Nehéz megtartanom azokat a szinteket, hiszen ahhoz, hogy jól játsszam ki nyilván nem fog minden bajához egyből futkorászni pl. Keisukehez. A másik, amit viszont sokan nem szoktatok kedvelni az- az arroganciája. Kicsit furcsa lesz, amit mondok, de Ai egyáltalán nem arrogáns. Ő azaz a személy, aki "nem hiszi, hogy alkalmas vagy, de azzá akar tenni". Túlságosan erősnek akar látszani a régi sérelmei miatt, és ugyanezt várja el a társaitól. Ugyan nem a legjobb eszközökkel teszi ezt, amiért igencsak negatív személlyé szokott válni mások szemében, de a szándékai egyértelműen nem a felsőbbrendűség volna. Akit viszont közel enged magához, az számára általában igen csak megszokott világosulni ez a kép. (lásd: "Út a fekete angyalig" c. kiadás Ai beszéde Anaohoz, mikor a belső világában küzd) Szóval ő nem egy klasszikus "jó" helyét foglalja el, hanem egy önön erős elveket és elképzeléseket követő egyén. Amúgy a legnagyobb paradoxon a karakterben, hogy férfi ügyekben nagyon ingatag, és ilyenkor jön ki az önbizalom hiába, ami érdekes, hiszen pont ő az, aki máskor meg teljesen határozott. >. < Szóval én mindenképpen azt mondom először egyáltalán ne azzal foglalkozz, hogy most shinigami, vagy arrancar; hanem mondom, képzeld el a világot, egy alsóbb, de fejlődőképes szerepet pl. Ai esetében egy lány akit az anyja babként elhagyott, az apja meg nem foglalkozott vele annyit, mint kellett volna... Aztán jöhetnek a személyiségjegyek és végül a faj, illetve státusz vállalás. Persze gyakorta sokan bele esnek abba a hibába, hogy "nekem nem kell arrancar mert az gonosz" (ez csak egy saccra példa), de szerintem merni kell kockáztatni. Nem feltétlenül kell az anime manipulációja miatt a klasszikust bevállalni, hanem igen is merni kell kockáztatni. (pl. nekem van egy Natim *.*) //Tudja, hogy nem kellene arrancart reklámozni, de nem hagyhatta ki! xD// Tehát ezzel azt akartam, hogy első sorban én a jellemet és a szerepek letisztázását tartom fontosnak, mert az alapján a többi ár csak magától jön. Egy jellemet akármelyik fajban kijátszhatsz, de nem minden fajt játszhatsz ki akárhol. Példa: Arrancar nem megy SS-be. xD Most pedig térjünk át a jellem és a karakter élethűiesítéséről(?) az előtörténetre.
Még valahol emlegettem, azt hiszem az avataros szmötyinél, hogy Ait valakinek a testvérének szerettem volna megalkotni. (példa a szerepek tisztázására) Mivel a jelleme már adott volt, így mindenképpen egy nemesnek tudtam bekategorizálni. S mivel Ritsu eléggé nyitott volt erre, így jött egy igen érdekes ötletem, amit már máshol egy másik karakteremmel igazából elsütöttem. Szóval egy rejtélyes nővér szerepe. Valahogy köré kellett írni a történetet, így jött az ötlet az apjáról és az anyjáról. Tipikus sztory, hogy a nemes nő találkozik az egyszerű kereskedővel, akitől lesz egy kis babája, de elhagyja őket, mert szólítja a kötelesség. Ilyen alapon sem lehetett volna Aiból egy happy karakter, na de stuffolom már a jellemes dolgait. =D Szóval engem mindig is vonzottak az ilyenek, hogy egy nővér szerepe, aki nehéz terheket visel, és talán ő maga is magára vállalja ezeket. Például Ritsu az ő számára egyik legértékesebb személy, és érte képes lenne bármire. No meg ha úgy vesszük az egyetlen élő rokona is, akit elismer annak. *.* Szóval az előtöri és a karakter jött, mint a karika csapás. Viszont most tovább mennék, még pedig a képzettségeire. Szóval, igazából egy shunpo+hakuda combo karit akartam belőle, mert nagy Soifon fan vagyok...de nem is tudom, hogyan de nem ez lett belőle. xD Szerintem azért, mert végül megkedveltem a kidoukat, sőt...már kidou fanatizmusommal fárasztom a népet. Amúgy szerintem azért lett kidous kari, mert felismertem, hogy Ai nem az a klasszikus erőszakos fajta. Meg hát relli róla, hogy nemes, meg komoly nő. Valahogy én a hakudához kis pajkosságot, meg genyázást kötök, amit Aiból nem néznék ki. Ezért lett kidou és zanjutsu specialista, aki amolyan komolyabb küzdőstílust vesz fel egy-egy küzdelmében. Habár azért bevallom ő eredetileg egy megfigyelő személyiség, nem hiába nem rántana csak úgy heccre zanpakutot. Wink Amúgy mondtam már, hogy eredetileg férfi karakternek indult, akinek Deidara lett volna az avatara és ugyanúgy Ritsu testvére lett volna? Látszik is...robbanó gömbök shikai-ban. Rolling Eyes (Deidara fan az user xD) Tehát a zanpakuto megalkotásának rejtélyét is elárultam. Azt hiszem ennyi volna, vagy is lenne még de nem fárasztom tovább a népet... xD

HASONLÓSÁGOK-KÜLÖNBSÉGEK:
Uhh, na ez egy igen- igen jó kérdés. Szerintem Ai egy az egyben én vagyok azt leszámítva, hogy én azért értem a humort... >.< Szóval ezen nem is lehet mit pedzegetni, Ai sokban hasonlít rám. Pl. nálam se igen lehet megmondani éppen mikor mit gondolok. (Ingatag személyiség..nagyon ki jön pl. egy skypeos beszélgetéskor mikor kezdek valamivel, de a végére nagyon más jön ki belőle. xD) Viszont, ahogy a karakternek nekem is megvannak a magam határozott jellembeli ismérveim. Saját elveim vannak és ugyanúgy, ahogyan Ai képes vagyok órák hosszat gondolkodni azon mi helyes és mi nem filozofálgatás. Ami viszont egyértelmű ellentét, hogy bár én magam is szeretem mások gondjait magamra venni és a sajátjaim is megvannak, ennek ellenére nem vagyok az a zárkózott típus. Sőt, azt hiszem nagyon is közvetlen vagyok és nyitott azt hiszem. Inkább vidámsággal űzöm el a rosszat, mintsem depresszióval. Szóval azt hiszem ennek örülhetek, hogy megvannak az eltéréseim, így sokkal jobban tudom alakítani a karaktert. Egyébként én is szerelmi analfabéta vagyok. *.* xD Mellesleg Ai nagyon mintázza azt, amilyenné szeretnék válni felnőttként. Nem azt mondom, hogy egy karótnyelt alakká szeretnék válni, de mivel ő egy komoly nő (ha szabad ilyet mondani) így szerintem nem titok, hogy ez számomra akár egy példakép is lehetne. =)

EGYÉB:

  • Annak ellenére, hogy kidolgozott előttem a karakter még mindig érzem benne a hiányosságokat. Lassan, majd ha eljutok odáig valószínűleg az adatlapon felfogok tüntetni minden mellékinformációt vele kapcsolatban. Pl. még mindig nem tudom mi a kedvenc színe... ilyen apróságokra kell gondolni. xD Szerintem tök érdekes, meg élethű, ha egy karakterrel azt is ki tudod játszani, hogy pl. nem tetszik a másik kimono-ja mert rossz színekkel van bekeverve, és mert ízléstelennek tartod. Vagy, hogy utálod ezt az italt, mert alapjába véve gyűlölöd a keserű ízt..Rolling Eyes
  • Igazából spontán jött dolog volt, de mára már én azért egész komolyan venném. Az angyalos küldin vált Anao és Ai amolyan társakká, és ezt a jövőben csak erősíteni szeretném. Valahogy Anao kiváltképp kitudja egészíteni Ait, amitől remek barátokká érhetik ki egymást. (Amolyan Charlei Angyalai feeling) Wink
  • Kicsit nyílt titok, hogy Ait IC megakarom kicsit reformálni, hogy nyitottabb legyen a közönség számára. Szeretném, ha a jelleme kiegészülne egy kicsit, amitől mások számára érthetőbbé válik.
  • S ha már az előttem szóló nem hagyhatta ki, akkor én sem fogom. Igen, nagyon úgy nézünk ki, hogy Keisuke lesz az a "kicsiny" dolog, ami még hiányzik a karakter életéből. *.* <3
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te43000/45000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2011 6:14 am

Név: Ezen nem gondolkoztam sokat. Karasu, Yuyu Hakusho-ban szereplő negatív karaktert neveztek így. Tetszett a harci stílusa és ahogyan kinézett. Ezért választottam ezt a nevet, nem tudva mit is jelent. Vex, nem tudom, hogy máshol másvalaki használja-e vagy valamit jelent. De ezt tudtommal én találtam ki. Kb rácsaptam a billentyűzetre és kész, így lett a Vex név.

Avatar: Naruto Shippuden, Hidan az Akatsuki elmebeteg hallatatlanja. Tetszett az egész kari, a megjelenése, a képessége és a stílusa, na meg a kaszája Very Happy . Ezért választottam avatarnak.

Előtöri: Na, az úgy szar ahogyan van. Nem jó előtöri, unalmas, száraz és hasztalan. Inkább csak azért írtam, hogy legyen valami és kész. Nem tervezem a megmásítását vagy akármit, emlékeztet arra, hogy milyen játékos is vagyok. S hogy egyszer leszek jobb is, akkor meg azért marad meg olyannak amilyen, hogy azt jutasa az eszembe, hogy honnan is indultam, bár erre sokáig nem fog sor kerülni, szerintem.

Hasonlóságok-Különbségek: Passz, nem tudom, nem tudnám megmondani, hogy miben is hasonlítok rá vagy térek el tőle. Szerintem az eredeti jellemétől már nagyon is eltávolodtam, lehetséges, hogy már magamat írom bele, bár nem vagyok benne biztos. Nem tudom sajnos magamat jellemezni, így erre nagyon felelni se tudok.

Egyéb:
- A neve jelentése holló.
- Valamiért Lolibearnak nézik.
- Nincs szíve, a hollow lyuk van a helyén.
- Van egy hollow kutyája, ami Csontos névre hallgat.
- Jó barátságban volt egy shinigamival, akit már meg akar ölni.
- Eddig 2 Espadája volt.
- Néha, minden ok nélkül meleg gondolatai támadnak.
- 87-es arrancar, user születési éve is 87.

Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te5000/15000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2011 6:34 am

Név: Malvado Estaca. Na igen, ez talán kicsit érdekesebb. A Malvado nevet egy bizonyos Mavadotól vettem kölcsön. Pontosabban Ő vette tőlem Very Happy. A Mortal Kombat nevű játékban egy negatív szereplő. S a hivatalos adatlapján le van írva, honnan is ered a neve. Nekem tetszett a jelentése és ennyi az egész. Felhasználtam Very Happy Estaca, na igen, eredetileg Estacado lett volna. Be is regisztráltam vele, csak egy kis gikszer miatt nem lett jó. Ezért inkább csak levettem a „do”-t a névből és így lett Estaca.

Avatar: Egy újabb Gintama kari. Sajnos nem láttam még azokat a részeket amikben szerepel, de pótolom folyamatosan a hiányosságomat. Ami megragadott benne, az hogy folyton mosolyog, így pont megfelelő volt Malvadonak.

Előtöri: Hasonló helyzet van mint Vexnél. Csak egy váz és semmi más, azért írtam, hogy lehessen utána a kari. Így megnézve, azt hiszem minden második karimnál tudok valami értelemeset összehozni. Majd talán ha lesz egyszer egy 4. karim, akkor neki is elfogadható lesz a tőrije.

Hasonlóságok-Különbségek: Hiányos önismeretem nélkül is megtudom mondani, hogy nem hasonlítok semmiben Malvadora, nem vagyok annyira naiv mint Ő. Bár nagyon nem tudtam eldönteni még, mert nem is nagyon játszottam vele eddig.

Egyéb:
- A nevének a szó szerinti jelentése: Gonosz ember.
- Nagyon gyerekes és imádja a játékokat, főleg a társasokat.
- Nem érti a célzásokat, főleg ami a nőket illeti.
- Szereti a meséket és a rajzfilmslágereket.
- Nem érti mire fel ez a harc a shinigamik és a hollowok közt.
- Mindent egy játéknak fog fel.
Vissza az elejére Go down
Ayumu Hirateuchi
10. Osztag
10. Osztag
Ayumu Hirateuchi

Férfi
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 70
Age : 39
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2009. Dec. 31.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 4. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te7500/15000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2011 2:23 pm



NÉV Ami azt illeti nem sokat vacakoltam vele. Mielőtt az oldalra jöttem volna, egy barátnőmmel ketten szerepjátékoztunk emesén és ott volt egy Hirateuchi nevű karakterem. Nos az Ayumu pedig a Spiral-ból jött. Ott megtetszett a név és úgy döntöttem, Ayumunak keresztelem.

AVATAR Ha jól emlékszem, eleinte meggyűlt a bajom az avatarral. Úgy terveztem, hogy valami saját rajzot teszek be, de ezt az ötletet kénytelen voltam elvetni. Aztán kezdtem keresni valakit, akinek a kinézete megközelíti az általam megálmodott karaktert. Így lett Senri Shiki Ayu avatarja, aki gyakorlatilag teljesen megfelelt a kezdeti Ayumunak, hiszen elsőre úgy terveztem, hogy valami hűvös tekintetű faszagyerek lesz, de ez a lehető leghamarabb megcáfolódott. Aztán jött Ushiromiya Battler, a mostani avi pedig Reno a Final Fantasyből. Ő az egyik kedvenc karakterem. Egyrészt, mert nagy fétisem a vörös haj xD, másrészt meg folyton mosolyog és vicces egyéniség.

ELŐTÖRI Mi ihlette előtörténetet és hogyan írtam meg? Orbitális nagy adag Vera segítséggel! Azt hiszem nélküle egy nagy kupac lócitrom lenne és vagy ötször át kellett volna javítanom, úgyhogy ez úton szeretnék még hálálkodni a sok segítségért és időért, amit rám fordított. >.<
Az előtörimet röpke 7 oldalra sikerült rittyentenem, ami még most sem tudom, hogy jött össze, sok meló volt vele, főleg a képességek megálmodásánál. Vera linkelt nekem előtöriket, meg én is elolvastam párat, mégis hogy kell nagyjából felépülnie egynek.
Szóval az egész alapsztori, hogy mégis hogy kéne elmesélni Ayumu életének történetétének ötlete egyik pillanatról a másikra jött. Folyamatosan konzultáltam Verával a fejleményekről. Nem gond-e, hogy egy putriban játszódik? Le kell-e írni az emberi éveit? Na de mégis hogy zajlik az akadémia? Mivel a mangát abszolút nem olvastam, a sorozatból pedig nem láttam akkor még túl sokat, jó volt, hogy megbeszélhettem valakivel, hogy működik a Bleach világa.
A halálnemnél nagy segítséget kaptam. Verával együtt ötleteltünk és szinte magától jöttek a dolgok. Jakuza lesz, de mivel túl klisé, ha egy maffiózó golyó általi halált szenved, ezért inkább valami egészen hétköznapi halált találtunk ki számára. Így csapta el saját gondatlanságából egy villamos, miután megnyerte élete legnagyobb párbaját. Közben Pussycat Dollst bömböltettem és a barátnőmtől kapott zenei válogatást hallgattam. Nagyjából így telt az a két és fél nap, amíg írtam az előtörit. Smile

HASONLÓSÁGOK-KÜLÖNBSÉGEK Annyira sajnos még nincs kiépített jelleme a karakternek, elég változó. Ayu elég nyugodt személyiség, ha elkezdik sértegetni előbb gondolkodik, aztán cselekszik. Esetleg elüti a sértést valami ostoba mondattal. Elismeri, ha hibázik és bocsánatot kér, nagyon tisztelettudó, emellett nem riad vissza a harctól, de előfordul, hogy öngyilkossági kísérletet hajt végre bizonyításképp.
Úgy gondolom, hogy most én is változó korban vagyok. Lázadó korszakomat élem és sajnos én annyira nem tudom megtartani a hidegvéremet, mint régebben. De én is elismerem, ha valamit nem úgy csináltam, ahogy kellett volna és igyekszem helyretenni a hibát. Mindketten kicsit bohókásak vagyunk, de indokolt esetben megfontoltak és komolyak is tudunk lenni.

EGYÉB
~ hirateuchi pofont jelent az ayumu pedig gyaloglást
~ Verashu Suwun no.1 fanboya Surprised
~ szerelme Youko-chan lett volna, de az inaktivitásom miatt ez elmaradt :/
~ a zanpu lelke folyamatosan nyúzza és cseszteti, tőle kapta a két sebet a járomcsontján (meg jó pár egyéb horzsolást)
~ nemrég valóra vált Ayumu egyik legnagyobb álma és megnyithatta a saját vezetésű bordélyházát Surprised xD
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te6500/15000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyHétf. Aug. 22, 2011 2:00 am

Név: A sötételfeknek elég nagy fandomjuk van, az egyik leghájpoltabb fantasy faj, vagyis természetesen tartozik hozzá saját nyelv, valamint saját nevek is, jelentésekkel együtt. Miután eldöntöttem, hogy nagyjából milyen karaktert szeretnék (férfi, bérgyilkos, gonosz, etc.), már csak a megfelelő jelentésű neveket kellett összeválogatnom egy neten található listából. A drow nevekben a keresztnevet és a családnevet is két részre szokás osztani, mert kettő-kettő részből teszik össze a neveket jelentésük miatt.
Családnévnél is próbáltam olyat összeválogatni jelentés szerint, ami nagyjából illik egy ilyen klánhoz, így innen jött a Do'ana, aminek jelentése "Éjben járók". Aki esetleg olvasott Forgotten Realms regényeket (vagy még nem, de szeretne, nekik a Sötételf Trilógiát ajánlom kezdésre), és ismeri Drizzt Do'Urden nevét, ismerősnek találhatja, de ez pusztán a hasonló jelentés miatt alakult ki úgy. a "Do" szócska a családnévben felel meg a "járók" (angolul: "Walkers in") jelentéssel egyeztethető, vagyis Drizzt családneve valami olyasmit jelenthet, hogy "sötétben járók".
Keresztnevében olyat igyekeztem összetákolni, ami tökéletesen fedi a foglalkozását. Bérgyilkos, gyermekkora óta erre nevelik, valamint valamennyi mágiát is kitanult, arra pedig eleget, hogy az Abyss néhány gyengébb démonát segítségére tudja hívni, első sorban információszerzésre. Szerintem jól fedi a neve azt, hogy ő kicsoda. Megjegyzem, hogy amiért mindenki Vic-nek becézi (a Vicy-t inkább hagyjuk xD), annak a jelentései a következőek lennének: Abyss, mély, mélyreható, alapos, erős, mély hatású. xD
Talán ez az első olyan karakterem, akinél szándékosan figyeltem a jelentésekre, sőt, első sorban ezt tartottam szem előtt. Persze fontos volt, hogy azért meglegyen a szép csengése. Kivételesen nem akartam egy hosszú, bonyolult és kimondhatatlan nevet, most elég volt valami egyszerűbb is, legalábbis a szótagok számát tekintve.

Avatar: Eredetileg úgy gondoltam, hogy Drizztről majd biztosan találok egy csomó jó képet, mert hype kari, a legnagyobb vépé, mindenki imádja. Képek valóban vannak róla bőven, de a legtöbb egyáltalán nem tetszik. Kicsit nehézkes emiatt jó képet találni róla, pedig igyekeztem a legstandardabb külsejű sötételfet kialakítani. Általában deviantarton vagy google-ban nézelődök, és ha szerencsém van, akkor találok olyan képet, ami megfog. Ennél a karimnál ritkán váltok avit amúgy is, az előző is bent volt jó fél évet legalább, a mostani meg, amit pár napja cseréltem, legalább ugyanennyi ideig fog örvendeztetni. Talán a mostani és az előző a két kedvenc avatarom róla.

Előtöri: Bevallom, összecsaptam, az volt a lényeg, hogy gyorsan kész legyen. Sokkal több időt és energiát kellett volna belefektetnem, amit igyekszem azóta pótolni Wordben, és majd egyszer felrakom wikire is.
Bármilyen klisésen is alakítom a karit (teljesen szándékosan), az egyik legnehezebben játszható fajnak tartom. Egy pasi játékosnak talán valamivel könnyebb (user nőnemű), de még ezt sem tudnám biztosra állítani. Nagyon népszerű faj fantasy szerepjátékokban, és nagyon sokan játsszák, de pályafutásom során láttam talán két olyan személyt, aki hitelesen játszotta. Én néha még mindig kicsinek érzem magam egy olyan karakterhez, amilyen Vic. Annak ellenére, hogy kifejezetten gördülékenyen írok vele, nekem attól még igazi kihívás a karakter. Egy ilyen fajhoz ÉS kaszthoz (a foglalkozását értem ez alatt) szükség van tényleges játékosi tapasztalatra. Semmiképpen sem kezdőknek való, rengeteg háttérismeretre van szükség hozzá. Ismerni kell a világukat, szokásaikat, mi befolyásolja őket, kultúra, vallás, előnyök, hátrányok, szóval el kell olvasni azért jó néhány regényt ahhoz, hogy ténylegesen el tudd képzelni a világukat. (megjegyzés: erre a Sötételf trilógiának talán csak az első kötete alkalmas, de még azt is zárójelbe tenném, mert Drizzt egy kib...tt vépé, ráadásul különc is, ezért érdemesebb Elaine Cunnigham vagy Richard Lee Bryers könyveit olvasgatni).
Itt jegyezném meg, hogy vicnek semmi köze a WoW-hoz, mert user utálja azt, az egész egy koppintásra alapszik és hatalmas marhaságok vannak benne. A sötételfek nem vérelfek, éjelfek, holdelfek, vagy amiket még kitalálnak. Szigorúan a Dungeons and Dragons és Forgotten Realms világra építettem (a kettő gyakorlatilag ugyanaz, az FR a DnD-re épül xD). A drowk nem dwarf-ok, és nem négerek, és már nagyon unalmas ezt hallani. xDxD
Alapjába véve egy olyan faj, amit a Bleach világába nem nagyon lehet beilleszteni, de nem is azért játszom, hanem just for fun. Bár ez a legtöbb KK karinál megfigyelhető, gyakorlatilag egy külön univerzumot alkotunk magunknak, ami nagyrészt független a Bleach világát illető dolgoknak, de nekem ez tökéletesen megfelel.
Szóval, előtöri. Eredeti KK-m egy fél-ork nőstény, Bertha lett volna, amit először elkezdtem átalakítani emberré, meg is volt a töri, de nem tetszett, így kidobtam szegény Berthust a lomtárba, pedig életem első RPG karaktere.
Első nehézséget a nem kitalálása okozta. Kariállományom nagy része nőneműekből áll, fura is lenne, ha csaj user létemre több férfi karim lenne. Nőnemű drowkról sokkal több jó képet is találtam, de igazából örülök, hogy férfit alkottam a kariból. Nekem már ott van Eras igazi gonosz nőnek. Tökéletes sötételf papnő lehetne abból a kariból, vagyis ha nőnek indítom a karit, akkor csak még egy Erast csinálok, annak meg nincs értelme. (igazából Eras resuját is egy drows dologra alapoztam xDxD)
Kaszt esetében vaciláltam sokat, hogy inkább mágiához vagy harchoz értsen, végül a bérgyilkos foglalkozást tartottam ideálisnak, hiszen ők minimális szinten, de azért használnak némi mágiát. Bár kicsit csaltam a képességeknél, belevettem egy magasabb szintű mágikus képességet, a démonidézést, természetesen alaposan lekorlátolva. Valójában képzett mágusok alkalmazzák, például Gromph Baenre küldött démon bérgyilkosokat Quenthel Baenre (ismerős a név? xD) meggyilkolására az A Pókkirálynő háborúja kötetekben. Túlságosan tetszett az egész, muszáj volt megkaparintanom. Kell ennyi vépésség. :/ xD
Szóval, a fanatizmusom adott, sőt, valamennyi nyelvtudás is, amit meg nem tudok, arra van egy remek szótáram is. Szerencsére rendelkezek elegendő háttérismerettel a sok könyvnek köszönhetően, amit elolvastam, a VtM mellett a legnagyobb fanatizációm. Bár érdekes, mert a kari megalkotása előtt egyáltalán nem szerettem az elfeket. Mindenki elf akart lenni, én meg nem vagyok a mai napig sem különösebben oda a felszíniekért. Mindig gyönyörűek, mindig tökéletesek, nekem túl unalmas, és kultúrájuk sem vonz. Persze a drowk már egy kicsit más tészta.
Jellemileg a lehető legklisésebb sötételfet csináltam meg, és nagyon vázlatosan leírtam, hogyan kényszerült rá, hogy elhagyja Menzoberranzant, valamint próbáltam szemléltetni, milyen sorsuk van a selfeknek, férfiként ugyanis elég rossz sorsod van, náluk nőuralom van. Ebből merítettem Vic némelyik fóbiáját, mert hát még ő sem lehet tökéletes, hiába állítja, hogy az. Wink

Hasonlóságok-különbségek: Igazából Vic sokkal mélyebb jellem annál, aminek tűnik, valamint teljesen önkéntelenül én is többet raktam be a karakterbe magamból annál, amit terveztem. Ezek nem jellemekre aggatott fogalmak, hanem inkább érzések és múltbeli dolgok alapján jönnek ki. Gyakorlatilag egy számomra fontos, múlt beli eseménynek az átirata, amiről nem szívesen beszélek a mai napig, de hiszen mindenkinek van ilyene. xD Jellemileg egyébként nincs köztünk hasonlóság, inkább csak érzésvilágban.

Egyéb:
  • Fóbiás a pókokra; nem fél tőlük, de nem bírja elviselni, ha valaki bánt egyet, például véletlenül eltapos tőle. Még mindig attól fél, hogy lesújt Lloth és a papnők haragja. xD
  • Nőkkel érdekes viszonya van. Jelenleg épp aszexuálsinak vallja magát. xD Nem impotens, de ha én Vic lennék, ráadásul ilyen öreg, én már baromira unnám a nőket. Valamint hozzájuk is fűzi valamiféle fóbia; elég érdekesek az úgymond szokások a drow kultúrában, elég sok az erőszak mindkét irányba. Bár mostanában elgondolkozok olyan hülyeségeken is, miszerint volt-e valaha szerelmes, vagy érzett-e valaki iránt valaha, és néha el is tudok képzelni valamiféle vonzalmat, de itt megáll a tudás. xD
  • Az IR az első komolyabb projectem a karival.
  • A karakternek komoly tervei vannak Dirannal, már ha túléli a zuhanást. Surprised Na persze ez attól is függ, hogy Diran mit akar, azonban én komolyan gondolom, hogy kiképzem. xD Valamint ugyan nem egy nagy mágus, de Reikának is átadna egy kis tudást, ha egyszer visszatud jönni. Bár a nagy része inkább elmélet. ><
  • Későbbi fejlődés során igazi árnytáncost alkotnék belőle. Cool
Vissza az elejére Go down
Wang Liu Mei
3. Osztag
3. Osztag
Wang Liu Mei

nő
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 158
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában a 3. osztag főhadiszállásán
Registration date : 2011. Sep. 10.
Hírnév : 48

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te24000/30000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (24000/30000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptySzer. Szept. 14, 2011 8:58 am

Na azt hiszem, én is jövök ide regélni egy kicsit.
Név: Azt hiszem, a névalkotás volt a legkönnyebb. Talán hihetetlennek tűnik, de a név különböző tagjainak a jelentését csak előtöri írása közben néztem meg, de erről majd később. Nos, gyakran keresgélek képeket a saios rajzolgatáshoz, azt hiszem, akkor botlottam bele ezekbe a névtagokba a képek neveként, és így összerakva nagyon megtetszett. A másik oka, hogy nem akartam tradícionális japán nevet adni a karakteremnek, mert abból nyomonkövethetetlen mennyiség van az oldalon X.X Ezen kívül a latin neveket szoktam számításba venni, de azok már számomra kicsit sablonosak, mert olaszul tanulok, így azt biztosan jelentés alapján alkottam volna meg. Viszont ez a kínai hangzású név azóta ugrándozott a fejemben, hogy elkezdtem a karakteren gondolkodni, tehát nem is volt kérdés, hogy maradok ennél. Ezek után, már az előtöri írása közben, puszta kíváncsiságból kerestem egy netes kínai-magyar szótárat, hogy megtudjam, mégis miféle nevet adtam a karakteremnek. Az előtörténet akkor már majdnem kész volt, csak a lezárása hiányzott. Mikor elolvastam a jelentéseket, nagyot koppantam, és jót nevettem, hogy véletlenül pont az előtörihez passzoló neveket variáltam össze.

Avatar: Ez sem jelentett különösebb problémát. Nem szeretem más anime-karakterek képeit használni, így az első perctől fogva tudtam, hogy magam fogom megrajzolni saiban. Ezzel eleve megszabadúltam attól a problémától is, hogy valaki más már befoglalta azt az avialanyt, aki nekem is tetszett, egyben belevihettem a saját stílusom a karakter kinézetébe. Csak arra kellett időt szakítanom, hogy megrajzoljam és kiszínezzem. Ez már kicsit bonyolultabb volt, mert Mei egyenruháját Kurotsuchi Nemu-é ihlette, és a hajában lévő csatnak is megvolt az alternatívája egy másik animében, így először össze kellett szednem olyan képeket, amiken látom ezeknek a ruhadaraboknak a részleteit, hogy minél szebben tudjam kivitelezni. Elvégre az én karakterem nem nézhet ki akárhogy, és ha már képet csinálok neki, annak jól kell kinéznie... Fránya maximalizmus - erre a rossz tulajdonságomra még lesz példa. Külön nehezítette a projektet, hogy háttérként vagy Seireiteit, vagy Mei belső világát tudtam csak elképzelni. Végül utóbbi leegyszerűsített formája mellett döntöttem. Még mindig vannak problémáim a kész alkotással, de Shizu meggyőzött, hogy jó lesz, úgyhogy elhessegettem a bántó gondolatokat. Hát nagyjából ennyi lenne az avikép története. Ez a későbbi avikra is vonatkozik, mert minden képet én fogok csinálni Meihez - és valószínűleg mindegyik hátterén siránkozni fogok egy kört, hogy nem olyan szép, mint amilyennek elképzeltem.

Előtörténet: Na ez már keményebb dió volt. Valami egyedi történettel akartam előállni, nem pedig egy sablonsztorival. Kis problémát okozott, hogy a zanpakutou képességét előbb kitaláltam, így ahhoz kellett igazítanom a karaktert. A kard miatt két alternatíva jöhetett szóba: csendes, magába forduló, vagy pszichopata karakter. Mivel első karakternek shinigamit szerettem volna, és azon belül nem nagyon akartam a 11. osztagba kerülni, előbbi mellett döntöttem. Igen ám, és itt kezdődött a következő probléma: hogyan jutott el odáig? A legegyszerűbb az volt, ha a neveltetésével kezdem. Mivel nem egy alig 7 éve halott karaktert akartam, kicsit visszapörgettem az időt. Nagyon vigyáztam az arányokra, mert egy 2-300 éves shinigamit kicsit túlzásnak éreztem volna. így aztán megszületett a születési év, először 1903. Aztán utánanéztem a kínai asztrológiában, hogy abban az évben melyik jegy volt, és arra mi a jellemző. Hát azon a ponton inkább változtatni akartam, mert Meit kicsit sem anyáskodónak képzeltem el xD. A kínai Sárkány jegy sem tűnt sokkal jobbnak, bár azt már rá tudtam húzni a zanpu lelkére, mert Chi-sant eleve egy perverz nőszemélynek képzeltem. Utána kezdtem kombinálni, hogy az európai jegyek szerint milyen legyen. Tudom, az asztrológia csak a legritkább esetekben illik valakinek a személyiségére, de azért azt akartam, hogy ne tökéletesen ellentéte legyen annak, amit az ilyen témában érdeklődők ismernek. A két horoszkóp kombinációjából meg is találtam azt a jellemzést, ami tökéletesen passzolt Meire, vagy legalábbis arra, ahogyan én elképzeltem őt. Megszületett a születési dátum: 1904. szeptember 9. A települést is tudtam: Hongkong. Mindenképpen az angol irányítás idejére akartam a történetet, szóval itt következett az, hogy kicsit utánaolvastam a városnak, hogy ekkor már angol gyarmat volt-e vagy sem. (Ezt már csak a maximalizmusom miatt is meg akartam tenni, hogy hitelesebb legyen az egész.) A korszak angol divatával nagyjából tisztában voltam, innen jött, hogy Meit angol úrihölgyként neveljék, és Angliából akarják hozzáadni valakihez. Először a kormányzó fiát akartam, de úgy én sem értettem volna, miért nem találkoztak 18 év alatt, szóval az unokaöccs lett.
Az alapok megvoltak, már csak neki kellett állnom írni. A szavak jöttek maguktól, az események adták magukat. A lényeg az volt, hogy Mei minél hűvösebbnek tűnjön, de azért érezhető legyen, hogy sokkal többet érez annál, amit a felszínen mutat. Azt hiszem, ezt sikerült elérni.
A következő pont: hogyan öljem meg szegény lányt? Váratlanul jött a zseniális ötlet: fulladjon vízbe/tengeren kapja el egy lidérc. Valamilyen szinten mindkettő belekerült a történetbe, szerintem az arány is jó lett.
Mindezek közben nagyon igyekeztem odafigyelni, hogy a párbeszédek ne szlengesen, hanem a kornak megfelelően történjenek, a hitelesség miatt.
Mi volt még? Az Akadémián töltött évek. Nos, itt a legtöbbet a karakter belső világának leírásával foglalkoztam, igyekeztem erre fektetni a fő hangsúlyt, hogy szépen le legyen írva. Még mindig nem vagyok benne biztos, sikerült-e, Chi-san stílusát különösen nem tudom, sikerült-e elkapnom. De fogjuk arra, hogy jó napja volt, és betudom ennek. Nos, azt hiszem ennyi lenne ehhez a részhez, és még egyszer megjegyzem, hogy a korhűségre próbáltam nagyon odafigyelni.

Hasonlóság a karakterrel: Hát valamennyi biztosan van, különben nem tudnám kijátszani xD Viccet félretéve, Mei komolyabb és csendesebb, mint én. Én sokkal könnyebben elengedem magam, de azért ott van az a párhuzam, hogy én is inkább gondolkodok, mint sem fejjel menjek a falnak. De Mei-channal ellentétben az én arcomról legtöbbször azért leolvasható, mit gondolok. A harcstílusa is inkább olyasmi, mint amivel én is próbálkoznék, szóval itt is lehet valami összefüggés közöttünk. Minden esetre próbáltam direkt úgy megalkotni, hogy ne nagyon hasonlítson rám, mert magamat unalmas lenne kijátszani.

Hát azt hiszem ennyi lenne. ^^
Vissza az elejére Go down
RawR!
Módosított lélek
Módosított lélek
RawR!

nő
Hozzászólások száma : 40
Tartózkodási hely : Diran konyhájában
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Pokol kutyája
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te4000/12000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyVas. Okt. 02, 2011 2:33 am

Név: Egyszerű, de nagyszerű nevet akartam. Mindenképp valami ökörséget, amit az ember egyből megjegyez. A kevesebb néha több alapon csak egy néhány betűs, ám annál jellegzetesebb nevet kerestem, és google segítségével lapozgattam random lapok között, amikor rátaláltam RawR! dínóra. Persze teljesen elvonatkoztattam az eredeti ikontól, a név minden követelménynek megfelelt. Na meg ha kimondod, olyan hangzása van, mintha morognál, ami tökéletesen passzol ehhez a karakterhez.

Avatar: Mivel maga a kari heccből készült, valamint hirtelen felindulásból, így az első eszembe jutó plüsst foglaltam be aviként. Elgondolkoztam azon, hogy ha csinálnék egy modsoul karit, milyen avatarja lenne, s Ioryogi sensei volt a legelső, aki beugrott. A második talán Hibiki Mokonája lett volna, de őt nem akartam. Már különben is van olyan karim, aki pótolja Mokona fanságomat. Végtére is CLAMP mindkettő, CLAMP-éknél meg nagyon sok ilyen kabalaállat-szerűség van. Nagy vágyam, hogy egyszer valaki megcsinálja a Kobato-s nyuszit is, de nem akarom erőltetni senkire.
Na, szóval, Ioryogi-sensei. Azóta rajongok a karakterért, amióta megláttam. Idegbeteg, és imádnivaló. Valahogy eltért az általam megszokott animés, mozgó plüss cukiságoktól, egyszerűen imádom és kész. Pláne azt, hogy van vagy húsz centi, de Kobato hogy retteg tőle, amikor ideges. xDD Így hát ő nyert az összes jelöltem közül. Persze az sem hátrány, hogy akadnak róla bőven képek.
Avataralanyt még mindig keresek, illetve volna pár jelöltem emberi alakra, de nem tudom, hogy tényleg használnám-e, vagy csak foglalnám vele a helyet az avialany foglalóban. Mindenképpen egy morcos, mackós testalkatú férfit tudnék neki elképzelni, szögletes arcvonásokkal. Kicsit olyan katonatiszt jellegűt. Van rá pár jelöltem is, de egyszerűen nem tudom. Ha nem használnám soha, akkor minek foglaljam vele az avialanyt, amit lehet, más rendesen használna? :/ Na, még meglátom. Ha egyszer lesz egy olyan játék, amiben emberi póttestre lenne szükségem, akkor talán előfordulhat, hogy mégis csak döntést hozok második, emberi avaalany terén. Kis spoilerként azért felsorolok párat a jelöltek közül: Gintamából többen is vannak, például Isao Kondo, Jirochou Doromizu vagy Haswgawa Taizou; fiatalabbként a Durararás Kadota Kyouhei az, aki tetszik, de Hitomi ajánlata, Kousaka Daisuke az OreImo-ból is megtetszett. Elég eltérőek mindannyian külsőleg, de mégis van bennük valami közös, ami miatt el tudom őket képzelni emberi póttestes Rawrinak. Na, de ez a jövő zenéje, majd meglátom egyszer. Surprised

Előtöri: Nem akartam hosszúra nyújtani; csak úgy, mint Viclynnél, megint arra törekedtem, hogy gyorsan kész legyen, azonban Rawrinál ez nem ment a minőség rovására. Egy modsoul karit általában amúgy is poénból indít az ember, mert azért mégis csak. Így hát elsődleges szempontom a humor volt. A visszajelzések alapján azt hiszem, sikerült is elérnem, hogy legalább megmosolyogják az előtörit, bár én mindig attól félek, hogy a vicceim fárasztóak. xD Nem baj, azért próbálkozok, ahogy csak tudok. Surprised
Az előtöriben több célzást tettem néhány filmre, sorozatra. Scorpius alakját a Farscape című sorozat ihlette, amit a nyáron néztem végig, és egyszerűen imádom azt a karaktert. *>* Bár igazából csak a nevét örökölte az NJK, akit az előtöriben alkottam meg. Meg elképzelhető, hogy majd a külsejét is, azonban kicsi a valószínűsége, hogy valaha is kitudódik, hogy néz ki az arca, hiszen egy igazi informátort csináltam, aki soha senkinek sem fedi fel az arcát.
Ezt a dolgot, meg magát a jelenetet Scorpyval Az Elnök Emberei című film ihlette. Elég uncsi alkotás igazából, de ez a jelenet valahogy megfogott, így belevettem. Valamint különösen büszke vagyok az alkudozásra, amiben a karakterem megcsillanthatta intelligenciáját. Cool
Igyekeztem egy kicsit eltérni attól a sablontól, hogy jaj, utálnak a shinigamik, mert így meg úgy betiltották a modsoul kísérleteket etikátlanság miatt. Persze ugyanúgy benne vannak ezek az elemek is, azonban úgy intéztem, hogy mindezeket Rawri ne nagyon fogja fel. Egyszerűen nem érti, hogy most akkor WTF, miért nem kényeztetik tovább őt a szexi 12. osztagos tudósleánykák.
Fontos megjegyeznivaló: nem nézek Bleach fillereket. Sőt, igazából már Bleach-et sem vagy két éve, egyszerűen nem érdekel. xD Úgyhogy köszönöm, fillergyártók, amiért lenyúltátok az ötletemet az első modsoulokkal kapcsolatban. Neutral Ezt sosem felejtem el nektek. Neutral

Jellem: Az avataralany adott minden alapot, de nem akartam lekoppintani róla mindent. Így az idegbetegségét kapta meg, és persze a tűz alapú képességét. Hmm, igazából nem egy mély jellem, bár komoly játékokra is alkalmas, ezért mindenképp raktam bele egy „komoly ént” is. Különben sem bírok olyan poénkarit játszani, ami nem tud komoly lenni. xD
És most egy kis paradox: Rawriban az adja a poénkari jellegét, hogy túl komolyan veszi önmagát. Persze ez a karim is egoista lett, mint a többi, de ő olyan bugyután egoista. Azt hiszem, egészen szerethető még olyankor is. Legalábbis remélem. O.o
Hím soviniszta, önző dög, aki imádja a focit (Vayuval ellentétben játszani is szeret), a kaját és a sört (van olyan modosulunk az oldin, aki nem éhenkórász? xD), ezek azonban az „emberi” oldalához tartoznak. Raktam bele emellé elég sok, inkább kutyákra jellemző dolgot. Ugyan elég nehezen irányítható, de simán el tudom képzelni, hogy ha valaki jellemileg megfogja, akkor amolyan falkavezéreként tekintene rá. Meg ugyebár a sok-sok apróság. Imádja a labdákat, utálja a macskákat, meg ilyenek. Surprised (na jó, Vayut a lelke mélyén valahol kedveli… xD) Úgyis olyan hatalmas a macskauralom a fórumon a sok cicazanpu meg cicaresu miatt, kell az egyenlítés. Mad

Hasonlóságok-különbségek: Ide gyakorlatilag nem tudnék mit írni, legfeljebb különbségeket. Egyáltalán nem hasonlítok Rawrira, se külsőben, se jellemben. Jó, tudok önző lenni, de ki nem? Valamint a legfontosabb, hogy macskás vagyok inkább. A legtöbb kutyától tulajdonképpen félek, míg a macskákat imádom, nekem is van egy. Surprised

Egyéb:
  • A macskám mindig, de tényleg mindig akkor ugrik a képembe és próbál megakadályozni, hogy ne postoljak, amikor Rawrival akarok írni. A mai postomat is három részletben írtam meg, mert a hülye dög folyton olyankor mászott az ölembe, amikor nekiálltam a postomnak. Mad
  • Cephit doktor úrnak szólítja és fél tőle. Ahogyan általában mindenki fél az orvosoktól. Neutral
  • Ööö…. Szereti a metált? Surprised
  • Adalékinfókkal a kari wikijét bővítem, amikor épp kedvem van hozzá.
  • Karijaim közül az ő sigével tököltem a legtovább. Kemény meló volt. xD
  • Modsoul szervezet – káming szún Cool

Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Cherise_Yseult_Saint-D
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te21950/30000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (21950/30000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 1:10 pm

Lehet, hogy furának fog tűnni (lehet, hogy nem) de nem a legelső karakteremmel fogok nekikezdeni az ide való írogatásnak. Talán az lehet ennek az oka, hogy jelenleg Eli az akiről most a leginkább írni van kedvem.

Név: Ha nem tévedek akkor az Eliziana nevet valamelyik internetes névgenerátorról szedtem. Bár nem vagyok ebben egészen biztos, hisz rég volt mikor született. >< Abban viszont teljesen biztos vagyok, hogy az Aberquero az úgy ahogy van halandzsa. Csak úgy kipattant a fejemből és mivel tetszett ezért megtartottam és szép lassan hozzánőtt a karakterhez, mintha mindig is ez lett volna a neve.

Avatar: Ha megszületik egy karakterötlet a fejemben, akkor általában az vagy egy kép alapján, vagy pedig később egy kép hozzárendelésével születik. Tulajdonképpen Eli az előbbi végeredménye lett. A legelső avatar (ami alapján a jelenlegi sign készült) egy fekete hajú lányt ábrázolt. Tulajdonképp ez valami komplexus lehet, hogy előszeretettel születnek meg a kezem alól a fekete hajú karakterek (lásd pl. Rosa, Shin-kun). Ennek az oka talán az lehet, hogy nekem is ilyen a hajszínem.
Kicsivel ezután, pontosabban valamikor a Kami-kunnal folytatott harc alatt láttam pár részt a Pandora Hearts című animéből, ahol a lány főszereplő megtetszett és valahogy úgy éreztem, hogy egy kis változtatás után (már mint a karakteremen való változtatás után) tökéletes avialany lesz belőle. És így is történt, hisz a harc végkimenetele az lett, hogy Eli vesztett, és mintegy pillangó úgy alakult át. Véleményem szerint a jelenlegi állapota lehet a báb szint. Terveimben van még egy utolsó változtatást végezni rajta, amikor is pillangó lesz belőle. Közben persze kezdtem kifogyni az Alice-ról való nekem is tetsző képekből, így egy kis segítségkérés után (chat <3) megismerkedtem Tsurugi Minkoval. Tulajdonképp tőle mindössze csupán egy képet használtam, de az tökéletesen jellemezte a karaktert.

Jellem: A kinézet mellett ez az amire azt mondanám hogy változó, viszont ez folyamatosan. Tulajdonképp ez nem is csoda, hisz ha úgy vesszük akkor a karakter egy csiszolatlan gyémánt amit a különböző találkozások és események csiszolnak és koptatnak. Bizonyos dolgok elvesznek, míg mások felszínre tőrnek. Kezdetben egy eléggé pozitív figura volt, nem igazán volt az a tipikus arrancar, inkább valahol az emberség szintjén állt. Ugyanakkor ekkor még amnéziában szenvedett. Új egyénisége és nézőpontja szintén a Kamival folytatott harc után alakult ki. A múltjában történt dolgok elegek voltak arra, hogy a kariban olyan dolgokat ébresszek fel, amik már igazi arrancarrá faraghatják őt. Az általa még élőként látottak és tapasztaltak alapján lett a kari rasszista és vérszomjas. Mindemellett pedig kialakult egyfajta eltorzult arrogáns személyiség nála, mely elnyomta az addigi gyerekes mivoltát. Mondhatni a háromszáz év megtette a hatását és gyerekből végre felnőtt lett. Ugyanakkor egyfajta komplexus is kezdett kialakulni nála, hiszen bár a tudata már jóval fejlettebb volt, de a teste még mindig egy tizenévesére hasonlít.

Előtöri: Csupán pár szempont volt előttem, mikor úgy döntöttem, hogy na mármost életre keltem a karaktert. Ezek a szempontok csupán a következőek voltak: arrancar lesz, kísérletező típus és bizonyos fokig gátlástalan. Ezután pedig nekiláttam írni az előtörit. Ahogy az lenni szokott hamarosan már rám nem volt különösebb szükség, hisz a történet magát írta. Harmadik karakterként pedig messze kiemelkedett az addigiaktól előtörténet szempontjából, mint mennyiségileg, mint pedig minőségileg. Mondhatni az övé az egyik olyan előtöri amire büszke vagyok, ennek az egyik oka pedig a Verától kapott értékelés.

Hasonlóságok-Különbségek: Hát ha azt nem vesszük figyelembe, hogy a kijátszáshoz azonosulnom kell a karakterrel akkor elmondhatom, hogy eléggé kevés dologban hasonlítunk. Ez a kevés dolog tulajdonképpen csak egy dolog, mégpedig a plüssök iránti rajongás. Ez az az egy dolog ami mindkettőnkben megtalálható, legalábbis én úgy vélem.

Egyéb:

~ Érdekes módon ő az egyetlen olyan karakterem aki gyökeres változáson ment keresztül jellemileg. De végtére is így lett belőle tökéletes arrancar alapanyag.

~ A láncai tulajdonképp a saját belső szorongásait hívatottak jelenteni, bár ezt képtelen felfogni, vagy ha felfogná is biztosan nem ismerné be soha.

~ A pillangótánc küldetésnek köszönhetően egyfajta rivális kezd látni Slarinban.

~ Valamilyen különös véletlen folytán az, hogy valamit meg akarok változtatni rajta mindig olyankor tört rám amikor a karakter és Kami-kunnal harcolt/harcol.

~ Fura mód valamiért kezd kialakulni nála egy olyan dolog, hogy gyűlölje az ellenkező nemet. Az egyetlen hímnemű akit huzamosabb ideig elbír tűrni maga mellett az feltehetőleg a fracciónja Ángel.

~ Valami még biztos van de most nem jut eszembe. Surprised

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te33500/45000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptySzer. Nov. 09, 2011 9:51 am

A SAKE és NŐ uralja a VILÁGOT! MUHAHA! Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Devilfox

NÉV: Igen eljött az igazság pillanata. Hana volt az első karakterem az oldalon és szerepjátékon egyaránt. Igen, ő a főfőfőőőőőő karakterem.X""""D Azt se tudtam, mit és hogyan kell csinálni, szóval rengeteg dolog vele kapcsolatban szó szerint játék közben alakult ki. Emiatt a neve is elég gázos lett. Még szerencse engedték Kuchiki legyen, legalább ment valamit szerencsétlen kari becsületén.XD
A név már a kari előtt megszületett. Akkoriban még nagyon nem voltam benne a japán nevekben és a hangzásába se rázódtam bele. Minden totál idegennek tűnt és még a jinsho áldásos online szótárát se ismertem. Vagyis totál halandzsa lett az egész.X"D Hana-t, azért választottam, mert a jelentése nőies volt, hiszen általában hölgyeket illetnek virágnevekkel és társai. Ráadásul Hanna van angolban is. Az első fail!X"D A második pedig rögtön ezután jött. Keresztnév-Vezetéknév sorrend. Cseppet ciki. Nem baj!XDXD Ott jártam még mindig névadás. Eredetileg egy regény, novella fogalmam sincs minek lehetne besorolni az irományom főszereplője élt ezzel a névvel, de ha már létezett, miért ne használtam volna fel? Így esett a rémeset, hogy készülő karimnak ajándékoztam.
Aztán, aztán: vezetéknév. A káosz fizikai megtestesülése. Igazából két szóból tettem össze. Az aka és moto, tehát vörös és kezdet. Szegény karakter nagyon dárkos felépítésű volt eredeti körben, amit teljesen megvétóztam, miután pár soros post-okba fogtam. Hmm...régi szép idők!X"""""D Mellékesen a negatív személyisége miatt lett két pólusú zanpu-ja is, amit hála az égnek most megváltoztathattam. Ezer hála és köszönet érte. Annyira gáz volt az a képesség, hogy szavak nincsenek rá...

AVATAR: Sajnos nincs állandó alanyom. Sok fekete hajú, kék szemű anime karakter van, de elég nehéz rábukkanni a megfelelőre, ha konkrét elképzelésed van milyennek szeretnéd látni. Hana alapjaiban véve gyerekesen vigyori személy, de méreteiben meglehetősen nőies és arcvonásai se tizenéves iskolás lányoké....Lecke feladva!XD Egyszer, talán meg lesz.XD

ELŐTÖRI: Kihagyhatom?XDXDXDXD Valamicskét összetákoltam arról kitagadott Kuchiki, aztán mégis megtartottam családtagnak és jelenleg ott tartok, semmit se dolgoztam ki ezzel kapcsolatban. Gondolkodom rajta. Elsősorban azon, miért fúj ennyire a bátyuskájára. Ráadásul szeretnék valami komolyabb indokot is, pontosan mi baja a nemesekkel. Ergo, minek "tagadja le" az lenne.

HASONLÓSÁG:Tekintve első karakterem sok mindent próbáltam átruházni rá. Elsősorban nem kiköpött hasonlóságok, hanem ez a "milyen lennék anime karakterként" projekt megvalósításra kell gondolni. Én valahogy így látnám magam.x"D Állandóan össze-vissza beszélnék. Sürögnék forognék az emberek között. Imádnék partizni, együtt lenni a barátokkal, ökörködni és mindent elkomolytalankodni. Nagyon gyerekesen viselkednék, szeretnék másokat piszkálni, vagy épp segíteni a bűncselekmény elkövetésében. Rengeteget lógatnám a lábam munkaidőben, hogy idióta kifogásokkal éljek, ha lebukom és ott van a hirtelen harag. Az teljes mértékig hasonlóság. Mindketten hamar felkapjuk a vizet, bár én Hana-val ellentétben nem verekszem állandóan (asszem Surprised ).X"D

Különbség: Sose lesz, olyan jó alakom...és szép, hosszú na meg fekete hajam. Se kék szemem! ~depressed~. X""""D

Egyéb:
- Van néhány történés, amit még nem reagáltam le rendesen. Szerencsére annyiból hálás a karakter, hogy remek színész. Nem mutatja ki, ha valami miatt letört. Egymagában, csendesen szenvedő személyiség. Emiatt találtam ki, hogy mégis legyen valami lenyomata viselkedésében, picikét sokat fog alkoholizálni. Tekintve elég bulis volt, magyarul meló után mindig kocsmázott, adott volt hozzá a háttér is. Nem lesz állandóan részeg, meg spicces, csak gyakran fog flaskából sake-t nyakalni....X"D
- Végre megcsináltam a zanpu-ját. Ezzel már elégedett vagyok. Egész nyáron olvasgattam két karim lehetséges képessége után, szóval azt merem mondani, egész túldolgozott lett.X""""D Néha a maximalizmus se jó gyerekek! Tanuljatok a hibámból!XDXDXD
Hana-nal két kiindulásom volt. Megmaradjon a védő-támadó kettősség és lehetőleg kidou típuson belül maradjak. Ezen felül már, csak egy dolog lebegett a szemeim előtt: Byakuya. Tekintve az ő közeli rokona, valami elegáns, szintén virágos (ha már a neve is azXD) és kecses képességet akartam. Ennek okán kötöttem ki a kung fu tai chi legyezős gyakorlatainál és a Lótusznál. Bőszen olvasgattam és a kettőt kombinálva készítettem el a leírást. Ehhez csatlakozott a bankai-ban Shiva is, meg a pusztító harmadik szeme. Bevallom vele indult az egész. Elkezdtem róla olvasni, mint a Siva pusztító tánca, szeme és hasonlóak. Akit érdekel, olvasson utána.X"D Na, de lényeg a lényegben ez is kész van.

BÓNUSZ: Karaktereim születési sorrendben + átalakítások! Tádáááá~h!X""""D (¤ =előző oldalról áthozott karakterek)
    ¤ Hana Akamoto -> shinigami (rá nem jösztökxD) -> 3. osztag hadnagy -> 8. osztag 8. tiszt
    ¤ Ichimaru Gin -> Abarai Renji -> glob moderátor -> 9. osztag kapitány -> eltávozott karakter
    ¤ Amaya Ureshii -> shinigami -> 11. osztag hadnagy -> 12. osztag hadnagy -> 13. osztag 3. tiszt
    ¤ Masaki Sachi -> vaizard -> suttyó királyXD
    ¤ Tadeo Dellomeurtre -> 6. espada -> privaron espada
    - Nagano Nobu -> shinigami, 7. osztag hadnagy -> 7. osztag kapitány
    - Nasi -Nuri -> módosított lélek
    - Elmira Guerrero -> privaron espada -> átalakítás alatt XP
    - Sukkecu Eiji -> különleges karakter -> démon -> 5. osztag 3. tiszt
    - Iyasino Yume -> shinigami, 4. osztag, hadnagy -> 2010 óta: Eggther Balthasar -> arrancar
    - Hoshi Ikari "Umi" -> ember
    - Keiko Gross -> bounto
    - Sierashi Katsuo -> shinigami -> 10. osztag 0. tiszt

Hirtelen most ennyi jut eszembe....majd bővítem, ha lesz még valami.
Písz endöh láv! Anyahajó
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Cl0te25500/30000Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 EmptyHétf. Nov. 21, 2011 12:57 am

Név: Valamiért megrögzött mániám, hogy előbb keresztnevet keresek és csak utána vesződöm a vezetéknévvel. Teo-nál különösebb elképzelésem nem volt. Felcsaptam egy spanyol névjegyzéket és asztalon könyökölve gurigáztam közöttük, míg olyat nem találtam, ami megtetszene. Így kötöttem ki a mai verziónál, melynek tinédzser kori háttere is lett!*o* Az első rajzolt karakterem TEO-nak hívták!XD Biztos motoszkálni kezdett tudatalattimban a derengő fényesség, vagy ki tudja, de az biztos, hogy vércseként csaptam le a kari keresztnevére.
Második körben, immár szándékosan mögé és nem elé kutakodtam vezetékes telefonszámot. Ott sem volt különösebb tervezet, csak annyi, legyen benne francia, hogy minél bonyolultabb és nyakatekertebb legyen!X"D Mindig jókat röhögtem az akkor még frissen futó arrancar részeken, hogy szegíny jappók nyelve miféle alakzatokban törik bele a Kubu által választott építész nevekbe és ez annyira bejött, hogy fanatikus rángásban vinnyogtam monitor előtt: NEKEM IS KELL!*w* Szóval, így kezdődött! Már, csak minden más volt hátra. Kezdve azzal, mi legyen a név jelentése, vagy, hogy a francba tegyek össze spanyol és francia szavakat. Végére, úgy lefárasztottam magam tervek kiötlésével, random elkezdtem bepötyögni online nyelvi szótárakba szavakat, aztán ez lett belőle.
  • Tadeo: Thaddeus spanyol változata. Elviekben "szív, bátor szív" a jelentése.
  • Dellomeurtre: "dello" olasz szó, melynek jelentése, "a" névelő. A "meurtre" pedig meglepő módon a francia gyilkosság szó megfelelője.


Avatar: Vörös, vörös és vörös! Semmim sem volt meg, de ebben az egyben biztos voltam, majd hosszú időre befuccsoltam.X"D Amikor Teo született még nem volt ennyire felkapott a minél emberibb kinézet, ráadásul akkor az se derült még ki a VL féle beharangozás, csak Kubu szenilisen elpárolgott gondolataiban létezett, így a külseje se volt tökéletesen emberi és a resu-ja se. Ehhez meg alanyt találni...hát, sok sikert kívántam magamnak, mert nem bíztam a győzelemben.X"D Meg se lepődtem nagyon, nagyon sokáig oc képek között találtam egy-két hosszú, vörös hajú férfi fazont, de ezen kívül semmi siker.
Aztán bukkantam Luke von Fable-re a tales szériából, aki egész passzolt, kivéve azt a tényt még csak szarva se volt!!!!!!!ToT Ráadásul csórija megszabadult hajától és egy idő után folyamatosan olyan képekbe botlottam, ahol ezt a nemes mozdulatot kilencvenmilliárd szögből bemutatják. Szóval, elkezdtem fontolgatni Teo valamilyen fodrász áldozatává válik, de szerencsére megúszta!*o* Az egyetlen dolog, amit imádok a kariban a csudálatosan hosszú haja és megmaradhatott!*o* Méghozzá azon kicsi okból, egyik törzshelyem rábukkantam egy olyan mappára Sound of horizon. Na, hát azt se tudtam azt a horizontot isszák e vagy eszik, csak kotorásztam benne a vasvillával, mikor bumm, aztán hopp meg jéj, és nem ráakadt az egyik hegyre egy bengál démon állat?*o* Dehonnem!*o* Totál vörös volt, szarvakkal, harci arcfestéssel, szárnyakkal meg bazi nagy kézzel, de utóbbiakat hűségesen retusálomX""D. Azonnal láttam, amit kell, vagyis, hogy ez az ipse nem más, mint a két hangvillán járó Teo! Ugyanis a szereplő egy bonyolult elmagyarázni milyen zenei mű illusztrációs könyvének egyik mellékesen tökéletes résztvevője. Emiatt kevés fanart található róla, legtöbb páldányon belóg loli picsa szívszerelme, akit már ismeretlenül pokolra kívánok, hogy tovább csökkenti az amúgy is foghíjas ava lehetőségeimet.XD Mégis, őt érzem jelenleg a leginkább karakterhez passzolónak.

Jellem: A vörösről legtöbb embernek veszély, szenvedély, halál, mészárlás, heves mérséklet jut eszébe. Én se különböztem. Tekintve arrancar-t akartam, aki múlt, emberi emlékek nélkül - Kubu sztálj betartása akkor még elevenen élt bennemXD - szinte semmilyen érzelmi kontrollal nem rendelkezik fantasztikus gyilok gép lenne. Aztán rájöttem, nem akarok sarki hentest nyitni. Mást szerettem volna, amihez kapóra jött eper legény épp valahogy akkor futott össze először Ulqu-val. Az az érzéketlen, rideg jégcsap jellem nagyon megfogott! Homlokegyenest más, mint az én gondolatvilágom és pöpec ötletnek hittem, ha bepróbálkozom olyasmi kijátszásával, ami totál nem én vagyok. Talán, ennek köszönhető sose lett a szívem csücske. Kifejezetten ellenszenves kari, akivel nehezen írok, mert nagyon kell koncentrálnom a komolyságra, ami szerénységesen idióta személyemnek kicsit sincs.
Tehát az alapom az lett, legyen céltudatos, komoly, racionális gondolkodású, szűkszavú, érzelemmentes, sokat elmélkedő karakter, akit nehéz befolyásolni, mert remek megfigyelő képességgel rendelkezik. Harcba indokkal bocsátkozzon, ne essen túlzásokba, vagyis higgye azt, tökéletesen uralja testét, lelkét, szituációkat, mindent amibe kerül, ha eszére hallgat. Igazi fejben okoskodó, idegesítő, két méteres görcs!xD Túlságosan bízik saját gondolkodásában, ami egyben erős és gyenge pontja is. Másrészt folyamatosan próbálom okoskodását alapokra helyezni, ne tűnjön ténylegesen üres locsogásnak, ennek hála került képbe hobbija, pszichomókuskodás és olvasás!X"D Egyetemen voltak szabadon választható pszichoanalízis óráim és ha pindurkányit is, de valamennyire érteni, miről szólni dolog. Tehát az ott tanultakra alapozva szövögetek post-okba pszichoszomatikus dolgokat.
Harmadrészt ott volt a karakter létezésének célja. Az a tény, ami hajtja előre. Nos, Teo-nak ilyesmi kifejezetten nincs. Tekintve semmit se tud magáról, rövidtávú célokat adok neki, amivel adott pillanatban lekötheti figyelmét. Szerencsére hálás a karakter, mert nem igazán kívánja valamerre mozdítsam személyiségét. Legalábbis nem érzem úgy, feltétlen kéne. Ő, valamiért így van jól!X"D Nyitott kérdést még ennek ellenére hagytam. Tipikusan rezzenéstelen arcú érdeklődést mutat múltja iránt. Remekül úszkál Las Noches befőttes üvegében, de szeretné kideríteni ki volt, kikkel élt, hol élt, milyen volt emberként és szeretné megtapasztani, milyen érezni. A gyökér még sírni se tud!!!!X"""D

Előtöri: Sunnyogjuk el a munkát!X"D Kreativitás és kidolgozottság, nulla!X"D Valamit hablatyoltam a haláláról, meg életéről, de azt úgy elegánsan bekosaraztam a szemetes legeslegaljára!X"D Aztán espada-vá is hihetetlen élménydúsan vált!X"""D Befoglaltam vele a kedvenc Grimm cicc helyét az eredeti kari kiütésével. Erre, csak egy semmi baj, te fantáziátlan nyomi majom buksisimit kérek!X""D Privaron-ná, meg elsősorban user miatt vált, de abba a közegbe nem is illet. Hozzájuk túl sznob volt a karakter. Körülbelül annyira tartotta őket, mint egy rendezetlen marha csordát, akik juhász nélkül kóborolnak. -ne engem verjetek, őt!ToT- Szal, most úgy kiesett a vezető körökből, így járt! Többet olvashat!XDXDXD Vissza nem hinném pályáznék. Az a karinak sértés lenne, mert ő mindent, de mindent indokkal tesz. Jelenleg meg nincs indoka visszatolni a seggét...törnék le a szarvát!-.-"...xD

Különbség-Hasonlóság: Full ellentétes oldalam!X""D Teo-ban minden meg van, ami bennem nincs, vagy rám nézve írjuk már le szebben...bennem minden meg van, ami benne nincs!X"""D Én lökött, szórakozott, beszédes, abszolút érzelmi síkon mozgó bolha vagyok, míg Teo a totál ellentétes oldal.
Egyedüli hasonlóság, talán annyi lenne, hogy amikor született vörös-fekete hajam volt, vagy még a hosszú, hullámos vörös. Na, ezt most hirtelen nem tudom.X"D Lényeg, volt benne vörös!XDXD Aztán a pszichoszimatolás! Érdekel és kedvelem a témát, bár manapság kissé hanyagolom.T_T

Egyéb:
  • Lehet nem ártana beindítanom neki a múlt projektet. Még nem tudom pontosan, hogy kéne. Kifejezetten rokoni vagy baráti szálakra feküdjek e rá. Álmodozom róla!X"D
  • Ideje lenne elkezdenie kötődni személyekhez. Végre értelmes lényhez méltóan kapcsolatokat kéne kiépítenem vele.
  • Valamit nem ártana azzal is kezdeni, mit akarhat még Las Noches-ben. Ha nem találok ki valamit el fog menni. Nem marad ott, ahol nincs már keresni valója.
  • Kommunikációs képességeit fejleszteni!XDXDXD
  • Resu-n finomítani. Ezzel tutira várok szintlépésig, mert pontosan nem tudom, hogy szeretném, csak azt, hogy az új generációs arrancar-ok, pontrendszer, egyéb elvárások szintjére kéne feltornázni.
  • Husit venni kicsi kislányomnak!*o*...XDXDXD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan alkottad meg a karaktered?   Hogyan alkottad meg a karaktered? - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hogyan alkottad meg a karaktered?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Az én karakterem...-