-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Ronny Mellon vs Kikuchi Aya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Yuzuri Kouhei
Fullbringer
Fullbringer
Yuzuri Kouhei

Férfi
Pisces Pig
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Jun. 09.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Seitokai titkár
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Ronny Mellon vs Kikuchi Aya Cl0te6500/15000Ronny Mellon vs Kikuchi Aya 29y5sib  (6500/15000)

Ronny Mellon vs Kikuchi Aya _
TémanyitásTárgy: Ronny Mellon vs Kikuchi Aya   Ronny Mellon vs Kikuchi Aya EmptyKedd Júl. 05, 2011 8:46 am

Át lett törve ez a damn ablaküveg végre, ha nem intelligens élőlény volnék, már kezdtem volna magam úgy érezni, mint egy légy. Tétlen nézelődtem egy jó darabig, próbálva ismerős arcokat keresni, de mire észbe kaptam már csak random cerókat lövöldöző giliszták, meg jelentéktelen lelkeket öldöklő alsóbbrendű hollók maradtak látótávolságban. Különösen a holló muskátli ténykedése volt megkapó látvány, nagyon... originál módszereket választott áldozatai becserkészésére. Biztos tőlem tanult Cool Anyway, ott tartottam, hogy észbe kaptam, és egyedül voltam, mint az utolsó szem chips a zacskóban. Néztem jobbra, néztem balra, de nem hogy espadát, arrancart se láttam.
- Móóóóh, hogy voltatok képesek itt hagyni, yo???
Toporzékoltam frusztráltan kapálózva, és indulatosan megindultam én is befelé, a Se... Ser... Seit... városba. Akkor sem leszek forever alone, ha addig élek is, én is pusztítani fogok, meg shinigamikat ölni, meg stuff, mi több, én fogom a legtöbbet cafatokra robbantani, szóval majd iZen-sama büszke lehet rám *.* Az államra csorgó nyálat letörölgetve, felhőkben járó vigyorral közlekedtem az utcákon arról ábrándozva, hogy milyen szép is lesz Primeraként ezután a gameday után, de az istenért sem akart velem szembejönni, egy friggin' shinigami sem. Pedig eskü még a hangjukat s hallottam egyik másik sarok mögül, de amikor befordultam, csak kazalizék, kósza tegnapi újságok és a néma csendben süvítő szél köszöntek rám vissza >.> Újabb indulatrohamom eredménye egy vaktában ellőtt lazacszínű cero lett, hátha valaki felfigyel már végre arra a tényre, hogy itt vagyok >.> Viszont a vicces alakú hegy felé küldött energiasugár úgy tűnik talált is, mert valami vakító villanás jött vissza másodperceken belül o.O
- Húbazz, ez nem én voltam! o.O
Kiáltottam, bár nem tudom kinek, mert itt aztán tényleg nincs egy megveszekedett lélek sem, dammit... Mérgemben a falat is megrúgtam, ami persze aztán nekem fájt, szóval ja, kezdett kicsit elegem lenni ebből az egészből. Ez így nem fun, én máshogy képzeltem az inváziót T_T Szuicid gondolataim közepette aztán végre megpillantottam a nagy Ő-t! *.* Na nem úgy, vagy hogy, hanem úgy, ahogy, mert amilyen, olyan és mert amiért ilyen, azért olyan *>* Fiatalos lányka sötét hajjal, de ez most mellékes, az a lényeg, hogy shinigami!!! *.* Mint végtelenül boldog mesebeli herceg a virágos réten, úgy szökelltem első kill-em felé.
- Yo! Megölhetlek, right? Megengeded? **.**
Kezdtem faggatni csillogó szemekkel, és mivel lelki szemeim előtt lejátszódott a jelenet, ahogy azt mondja "sure, why not?" és karjait széttárva felkínálja magát a kardomnak, így előhúztam a katanám és megrohamoztam. Legalábbis ezt tettem volna, de a fegyver nem akart kijönni a hüvelyéből, szóval leakasztottam az egész cuccot, és a tokkal támadtam be végül. Ha elég nagyot ütök, akkor bezúzom a koponyáját és meglesz a hőn áhított kill, háh! Cool
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ronny Mellon vs Kikuchi Aya Cl0te16000/30000Ronny Mellon vs Kikuchi Aya 29y5sib  (16000/30000)

Ronny Mellon vs Kikuchi Aya _
TémanyitásTárgy: Re: Ronny Mellon vs Kikuchi Aya   Ronny Mellon vs Kikuchi Aya EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 2:48 am

Nyuff… Tök rossz volt látni, hogy Seireiteit romokba döntik, meg minden. T-T Már kezdtem azon agyalni, hogy túrok már magamnak legalább egy espadat, akit majd laposra verhetek emiatt az egész izé miatt. Mi az, hogy csak úgy jönnek, és megtámadják a shinigamikat, akik csak a dolgukat végzik, meg minden. Majd én meg Toshi-chan móresre tanítjuk őket, aztán meg majd pattoghatnak hogy nem engedjük őket érvényesülni. Fúúú de morci lettem most rájuk. >.< Bújjanak már el a hülyeségeikkel együtt, aztán meg megkeressük őket néhányszáz év múlva, hátha addigra kinyiffannak. Ráadásul ahelyett, hogy élnék a maguk életét, körbe rajongják Aizent is, aki leginkább egy rossz Superman imitátorra hasonlítana azzal a vastag keretes szemüveggel, ami amúgy tök cukkancs. Kicsit sajnálom is, hogy eldobta azt az amúgy tök menő szemcsit, mert simán lehetett volna vele is világuralomra törő fő gonosz, de hát evvan, örüljünk annak, hogy egyáltalán ilyenünk is van. Bár tény, hogy annak jobban örülnénk, ha egyáltalán nem lenne, de mindegy. Én legalábbis boldogabb lennék Molyzenke nélkül. Már mikor először taliztam vele, akkor is tudtam, hogy már a szeme se áll jól. Tár lehet azért, mert kicsit bandzsított, vagy valami, de akkor is látszott rajta, hogy nem olyan ártatlan jó kisfiú, mint amilyennek mutatta magát.
- Moooh… hülye hollowok, arrancarok, meg espadak. Minek kellett nekik ide jönniük? >.< Tünés haza! – toporzékoltam a rejtekhelyet nyújtó fa mögött, mint valami ovis kislány, aki nem kapta meg a kiszemelt babát a polcról. Nem igaz, hogy folyton tönkre kell tenniük valamit, ami most mellesleg Seireitei. És ráadásul még a shinigamikat is bántják, szóval muszáj lesz nekem is beszállnom, mert egyrészt Seireitei az én otthonom is volt, másrészt meg… meg… én is shinigami vagyok, még ha el is felejtkeztek rólam. >.>
Felfújt arccal rontottam ki a fa mögül és kezdtem el végig trappolni, fújtatva fél Rukongaion, hogy végre találhassak egy nyamvadt arrancart, akin levezethetem a felesleges, percek alatt összegyűlt energiám, és feszültségem. Hirtelen, szinte a semmiből robbant elő egy cero, mely egyenesen a fejem felett süvített el. Mi a fene? O.o Azért vigyázzunk, merre lövöldözünk, mert még a végén baja esik valakinek O.o Bár lehet, hogy épp ez volt a cél, ki tudja… Surprised Mindegy, a lényeg az, hogy volt akkora mázlim, hogy elkerült az a fránya cero, szóval boldogan bandukolgathattam abba az irányba, amerről jött. Mert ahonnan cero jött, ott arrancarnak is kell lennie, vagy legalább egy Menos Grandenek Surprised
Az egyik ház romjai mögül kiugorva tanácstalanul pillantottam körbe, hátha találok egy kósza arrancart, de semmi. Vagyis addig a pillanatig semmi, amíg valaki, hirtelen a semmiből meg nem szólított valami furcsa kérdéssel, ami csak úgy szerintem jött neki. Épp ezért megfordultam, és egyenesen a képébe röhögtem. Hát of course, hogy nem ölhet meg. Surprised Nem adjuk ám mi magunkat olyan könnyen Toshi-channal. Előbb le kell nyomnia, és aztán beszélhetünk arról, hogy talán megölhet, addig meg ez maradjon inkább valami tabu téma, vagy mittomén Surprised
- Halika! – intettem neki bájosan, majd néhány pislogás múlva végül csak rájöttem, hogy nem kéne ilyen kedvesen viselkednem vele, mert ő bizony egy arrancar, aki valószínűleg azt a lazacszínű izét is lőtte. Jó, akkor ennyi, essünk neki, és gyepáljuk jó sokáig. Surprised
- Te figyu… jól gondolom, hogy arrancar vagy, és te lőtted azt a csini cerot a hegy felé? – kérdeztem az ex-hegy felé bökve. Hátha tényleg ő az… mert ha igen, akkor neki eshetek, és üthetem, meg rúghatom, meg vághatom, meg kidouzhatom, meg minden, és akkor itt is elkezdődik a nagy fájt, amit persze én, meg Toshi-chan fogunk nyerni. Olyan nincs, hogy más nyer, csak az, hogy mi. Majd ha az ellenkezője fog megtörténni, akkor egyszerűen elküldjük köröket futni. Szerintem ilyen laza 1000 kör simán megvan neki 1 nap alatt. Surprised
- Ugye nem baj, ha azt mondom, hogy… húdecukivaaaaagy *>* – estem neki shunpoval, mert szó mi szó, tényleg tök aranyos volt azzal a kis fonattal a hajában. Olyan, mint egy ősz kisangyal. Ha nem sejteném, hogy fiú, tuti azt hinném, hogy egy édes kislány. Mármint… remélem, hogy fiú, és azt is remélem, hogy nincsenek olyan elvei, miszerint nem üt meg lányt, mert akkor ott problémák léphetnek fel. Surprised De sebaj, én ezt is képes lennék megoldani, mint minden mást. Cool
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Ronny Mellon vs Kikuchi Aya _
TémanyitásTárgy: Re: Ronny Mellon vs Kikuchi Aya   Ronny Mellon vs Kikuchi Aya EmptySzomb. Feb. 04, 2012 8:19 am

Üdv!

Mivel az egyik résztvevő kiesett, a másik pedig önhibáján kívül nem tudta folytatni a küzdelmet, így Kikuchi Aya 500 ryou jutalmat kap a részvételért.

A Winter War küzdőteret LEZÁROM.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Ronny Mellon vs Kikuchi Aya _
TémanyitásTárgy: Re: Ronny Mellon vs Kikuchi Aya   Ronny Mellon vs Kikuchi Aya Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ronny Mellon vs Kikuchi Aya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Alternatív idősíkok ::   :: Seireitei-