-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Tadeo vs. Kojiro, Anao

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 Cl0te40700/45000Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 4:39 am

Bár imbolygok, s karom miatt némileg kilátástalan volt csapásom sikere, mégis támadásom nem várt „maximális” sikert arat. Rúgásom mondhatni telibe találja, valamiért vagy valahogyan mégis sejtette, hogy aljas mozzanatokra készülök és megkísérelt némiképp védekezni, karjaival feltartani csapásomat. Cseppet sem örültem ennek, mert így kockáztatva lett a Pékség megtalálása számomra. :/ Ráadásul fent állt annak veszélye is, hogy karomba nyilalló, éles fájdalom, melyet igyekeztem leplezni a többiek előtt, jócskán csak fájdogál még most is, s nem tudtam rendesen elvonni felőle figyelmemet, amiért a szúró érzés egyre inkább erősödött, semmint elmúlott volna végre. T-T
A gravitáció önző földhöz taszítását kívántam volna épp átvészelni, amikor Arrancar bajtárs, akit már kevésbé van szívem e jelzővel illetni, gazdagított egy pluszcsapással megkeserítve ezzel landolásomat. Kardjának éles pengéje olyan hirtelen jött, hogy nem volt időm reagálni becsapódására, s így lábszáramon tett jókora sérülést már nem tudtam megakadályozni. Éreztem, ahogy a hideg penge másodpercek töredékei alatt, végighalad a húsomban, már – már érintkezve útba eső csontommal. Alsó ajkamba harapva sikerült visszafognom egy fájdalmas kiáltást a vágás közben.
Többszöri sérüléseket átvészelt balomra csapódva, csúszva egy keveset a poros talajon sikerült landolnom. Jobb lábam lüktetett a fájdalomtól, szinte éreztem, hogy a vér beteríti elszakadt fekete öltözetemet, illetve eddig is sajgó karom is kezdte megadni magát. Fél percig tartó sziszegések közepette igyekeztem legyűrni fájdalmaimat, mely két irányból is sugárzott. Tudom, hogy bírnom kellene a fájdalmat halálistenként, de már jócskán elszoktam az ilyen naaaagyon fájdogáló sérülésektől. T.T
Nehézkesen ülőhelyzetbe löktem magam, s egy karnyújtásnyira leledző kardom irányába tekintettem. Védtelennek és kiszolgáltatottnak éreztem magam fegyver nélkül, lesérülve. A fájdalom, szinte egy csapásként kergette el játékos céljaimat, melyet mindhiába próbálkoztam újra és újra elismételni elmémben, hogy eltereljem vértől ázott lábam, illetve sajgó balomról figyelmemet nem igen jártam sikerrel. Ekkor gonosz Kojiro-bácsi lépett színre ki segített némileg hátrább kerülni az arrancartól, s készen állt nyugodt szívvel megvédeni. Alsó ajkamba haraptam, amiért elérzékenyültem, milyen hőstettet is hajt végre Kojiro-bá’! T3T
- Hát… volt már jobb passzban is, de túlélhető. – feleltem kérdésére, minden erőmet összeszedve, nehogy bárminemű érzelmi ingást fejezzek ki. Hyozanryuu szüntelen üvöltözött elmémben okoskodásait visszhangoztatva, minden egyes szavával újra és újra felhívva figyelmemet, hogy ez most egy vérre menő csata akár tetszik, akár nem és muszáj összeszednem magam, bármily nehéz is. Jó kis ösztönzésnek bizonyult pár fenyegetése, melyben a citromos sütemények elvételét elmelegedte és társai, ezek egyszerűen nem hagytak nyugodni! T-T Zavart lelkületemből Kojiro-bá segített kikászálódni. – Köszönöm TwT - motyogtam hálám jeléül, elvéve a ruhaanyagot, majd gyors, rutinmozzanatként végrehajtottam egy apró kötést a lábamon tátongó mély vágásra. Ugyan sokat nem segít, csodára egy kötés sem képes, de legalább szebben nézett ki lábam, mint újkorában.
Épp, hogy nem szíven ütött Kojiro-bá szövegelésének vége, amit közben szónokolt nekem, miszerint kiállna addig a küzdelemben, míg elhúzom a csíkot. Tekintve, hogy a feladatom a Pékség megtalálása Keo-báró-sama parancsát illetően, de csak nem haragszik meg egy kis kitérő miatt! Surprised A rágógumik kisütése bőven ráér, vagyis először elintézek egy utamba kerülő rágógumit. Valahogy mégis meg kellene hálálnom Kojiro-bácsinak, hogy segédkezett összekaparni. >-<
- Ne beszélj zöldségeket, Kojiro-bá! Neutral - igyekszem álló helyzetbe kényszeríteni magam Hyozanryuu közreműködésével, szerencsémre kitűnő támaszt nyújtott a felálláshoz. – Harcosnak képeztek minket, miért ne lennék képes folytatni ezt a… küzdelmet? – teszem fel reprodukálva költői kérdésemet Kojiro-bának, miközben kihúzom magam, s nem tetsző arckifejezéssel keresem meg az arrancart hűvös tekintetemmel. – A Pékség ráér, előbb beszéljük rá kedves „haverunkat”, hogy neki is jönnie kell! Twisted Evil – jobb öklömet, bal tenyerembe csapom magam előtt, kisebb gúnyos vicsorítással az arcomon. Hyozanryuu bőszítése hatalmas elszántságot keltett fel bennem, s bár játékosan szónoklók, annál több komolyság rejtőzik elhatározásomban, bármennyire nem is tetszik, hogy harcolni kell. Ki jöttem a rutinfeladatokból, ez van. :/ Bár az összedolgozás puszta gondolatától kiráz a hideg, eddig kevés alkalom volt, hogy egy húron kellett pendülnöm egy másik halálistennel és meg kell, hogy mondjam rendkívül nehéz feladat ez. S most is az lesz. Ezt biztosan tudom! Kisebb fejtörés kíséretében próbálok összedobni valami összehangolt támadást, hogy egy keveset jómagam is sziporkázhassak ész terén. Az mellékes hozzátevője lesz, ha sikertelenül járunk. Rolling Eyes
- Mondd csak… Kojiro-bá’… kérhetem a segítségedet? – hajolok közelebb hozzá, hogy minél halkabban konzultálhassak vele elmémben kirajzolódott ötletről, melynek becses neve A Terv. – Nem tudom, hogy hívják a kis villámló támadásodat, de… be tudnád vetni? A többit bízd rám, van egy ötletem. – zárom le ezzel, s csak remélni tudom, hogy ennyi infó elég lesz Kojiro-bácsinak, hogy bevesse azt a technikáját, amelyre gondoltam, melyet kicsit nehezemre esett körbeírni. :/ De nem kockáztathattam, hogy ellenfelünk hallja tervezéseimet és aztán felkészülten érje a dolog.
Tekintve sérüléseimet, igyekeztem minél inkább erőségemre támaszkodni. Villámtánccal közelítettem meg a vörös arrancart, azon belül is szeretett klóntechnikámat alkalmazva. Amint elég közel értem felfedtem magam a technika alkalmazásával egyetemben plusz három élethű másolattal rajtam kívül. Ugyan spontán egyszerű megtévesztésre alkalmasak klónjaim, ez is bőven elegendő előny számomra jelen állapotomban. A másolatok támadásra készen indultak, a reményeim szerint Kojiro-bá támadása alá vetett arrancar felé, s míg eme jelenségekkel foglalkozik – bár aljas mozzanat lesz – lecsaphatok rá. A másolataim között magam is szabadjára indítok egy technikát, mellyel felfedhetem magam, viszont előnyömre van a sebességem. Ötletem szerint igyekszem minél nagyobb gyorsasággal végrehajtani, mielőtt rájöhetne a turpisságra a klónok és a Kojiro-bá technikája között, így lehet egy kis esélyem. Mögötte bukkanok fel, s lélekenergiám áramolni kezd ökölbe szorított jobbom körül, majd egy erőteljes ütést mérek háta irányába, miután átdobtam bal markomba Hyozanryuut, hogy ne akadályozzon a támadásom során.
Ikkotsu, Szimpla Csont. Ugyan nem kevés koncentrációt igényel, de a kimenetele hasznos több szempontból is, főleg ha sikerült bevinnem, akkor akár szerezhetünk egy kis előnyt. De ha elszámoltam ötletezésem során valamit, akkor kicsit kellemetlen helyzetbe kerültem… itt állok egy minden bizonnyal felbőszült arrancar előtt. Kit érdekel? Surprised
- Hehehe... a Pékség bosszúja~ Twisted Evil - dalolom gúnyosan, épp annyira, hogy az arrancar hallhassa. Várva eközben az eljövendő fejleményeket, túlontúl elbízva magamat valami kolosszálisan eget rengetőnek hit sikeremben.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 Cl0te25500/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 EmptyVas. Nov. 27, 2011 5:44 am

Mellkasomat érő sokktól, hosszú másodpercekre gondot jelentett levegőt vennem. Szúró fájdalomtól fizikálisan lehetetlen feladatnak ígérkezett normális ütemben lélegezni. Természetes reakció. Nem kívántam siettetni a folyamatot. Földön térdelve vártam ki a kellemetlen érzés csökkenését. Ehhez szükségeltetett támadásom sikeres kimenetele. Ha nem vontam volna el Kojiro Kuroda figyelmét a sérült mentéssel, számíthattam volna megpróbáltatásaim folytatására. Ámbár, újabb démonmágiája képében, így sem időzhettem zavartalanul. A technika pontatlan volt, de jelenlegi állapotomhoz mérten túl gyorsan közeledett, így fejem arrébb húzásával tértem ki közvetlen irányából. Mindezt közel sem tökéletesen hajtottam végre. Néhány hajszálam és arcomon keletkező vékony vágás jelezte haladási útvonalát, mely a mögöttem lévő falban végződött. Be kell ismernem még mindig roppant impozáns és hatékony ez a shinigami képesség. Ugyanezt már nem mondhatom el az építészekről. A kőépítmény, mint egy könnyed kártyavár, úgy dőlt össze a becsapódástól. Valószínűleg gyengébb illesztési pontján találhatta el. Részemről lényegtelen volt sorsa, ám széthulló törmelékei kényszerűen rávettek megváltoztassam tartózkodási helyem. Néhány lépést megtéve védtem ki az esetlegesen felém repülő téglák hátamba ütközését. Sajnálatos módon a felverődő portól ezen óvintézkedéssel sem volt menekvésem. Vastagon beterítette testem, melyet higgadtan vettem tudomásul. Nem tápláltam hiú ábrándokat azt illetően, sértetlenül és tisztán távozom. A ruhámon keletkező vastag kosz réteg mindennek függvényében, mégis nem kívánatos jelenségnek minősült. Semmi esetre sem kockáztathattam meg ruhámról felverődő mocsok szolgáltasson előnyt, vagy épp hátrányt. Ebből kifolyólag kihasználtam ellenfeleim rövid diskurzusát. Hanyag csuklómozdulatokkal eltávolítottam a por nagy részét. Átmeneti kellemetlen elfoglaltságom nem kötötte le annyira figyelmem, ne vehessem észre az erőviszonyok feloszlásának újabb fordulatát. Ellenfeleim indulatoktól mentes hangsúlyából, nyugodt mozdulataikból, valamint sérülés ellátásából, arra következtethettem, immáron kettőre csökkent az arénában tolongó csapatok száma. Színtiszta józanész alapján ennek negatív hatással kellett volna rám hatnia. Egyesített erőkkel szemben csökkennek győzelmi esélyeim, ám tapasztalatból és nem számításokból kívántam megtudni, miféle kárt tehetnek bennem, ha végre összefogás mellett döntenek.
Az eredményre nem vártam ölbe tett kezekkel. Meg voltak saját elképzeléseim, miként óhajtok reagálni, vagy épp kezdeményezni. Előbbi önkéntes lépésemmel, egyértelműen kiderítettem Kojiro Kuroda zanpakuto képessége mekkora erővel rendelkezhet. Nem jelenthetem ki egyértelműen az erős közepes besorolást. Tekintettel kell lennem a természeti erő mivoltára. Hiba lenne a villámról könnyelmű következtetéseket levonni, továbbá a shinigami egyéb képességeiről nem állnak rendelkezésemre információk. Gyorsaságáról, kardforgató, valamint pusztakezes képzettségéről nem szereztem kellő adatokat. Mindezzel szemben izgága társáról, pontosan ezen hiányosságok kerültek birtokomba. Szándékos lenne a kiegészítés, vagy véletlen műve? Nos, nem tudhatom. Mindenesetre nyugtalanító kétélű fegyverrel nézek farkasszemet. Könnyedén megzavarhatnak, ha szerepet cserélnek. Abban az esetben, ha tökéletesen időzítenek. Természetesen, arra fogok koncentrálni ebben, valamint egyéni képességeik maximális bevetésében zavarhassam őket. Várom a híres együttműködést, de nem hunyhatok szemet a tény felett, ellenfélként nehezítsem feladatuk és megpróbáljam gyengíteni erősebbnek számító harcstílusuk. Tehát, gyerekes viselkedésű ellenfelemnél a végtagok használaton kívülre helyezése a cél, míg idősebb párjának figyelmét kell lekötnöm, hogy ne vethesse be villám elemű támadását.
Tervem értelmében, erre szolgálnának az időközben megidézett vörös lándzsák, melyekből mindössze három mennyiségéig jutottam. Nem kívántam elkapkodni a technika végrehajtását, melynek hála túl sok időt pocsékoltam el. Hamarosan villámostrom alá vettek. Jelenleg nem kívántam indirekt módon sérülést elszenvedni. Sonido-ra hagyatkozva kívántam minél nagyobb távolságot megtenni és kiszámítani reakcióidejét. Apró résre volt szükségem támadási idejében, amit felhasználhattam arra, három lándzsámmal meglephessem. Továbbá, figyelembe kellett vennem az általam irányított fegyverek gyorsaságára. Mindezek fényében kivártam a megfelelő pillanatot, mellyel határozottan irányt váltottam. Egyenesen felé közeledve bukkantam fel. Tervem szerint gyorsabb lehettem annál, vissza tudja hívni a jelenleg mögöttem lévő villámot és vele kívánjon védekezni. Röpke másodperceim, pedig pontosan arra használtam fel, mindhárom lándzsát felé dobhassam. Kettőt karjaira, egyet mellkasára navigáltam. Természetesen kitérési lehetősége meg van, ám bebiztosítani a találatot már nincs alkalmam. Mire megidézem a maradék két pengés fegyvert, eddig háttérbe vonuló pékség megszállott ront rám egyenesen három irányból.
Tökéletesen tisztában vagyok vert helyzetbe sodródtam. Könnyedén besétáltam csapdájukba. Igazán megalázó. Egyszerűen átvertek. Míg egyikük lekötötte figyelmem, addig az észrevétlen fél előkészíthette az eredetileg kitűzött kegyelemdöfést. Elismerésre méltó. Ha nem lenne kezemben a vereség csökkentésére szolgáló technika. Nem voltam teljesen védtelen és tudva, valahol az eredeti testnek is jelen kell lennie, pusztán arra koncentráltam, észlelhessek bármiféle árulkodó jelet. Erre hamarosan sor kerül. Hátam mögött a körülöttem lévőkhöz képest nagyobb energiát észlelek. Összes kártyalapom feltéve az újabb átverés lehetőségére tettem fél fordulatot, hogy a testem elé helyezett lándzsával tompíthassam az érkező energia többletet, mely jelen esetben ökle volt.
Be kell vallanom meglepett az eredmény. Számítottam rá nincs elegendő időm tökéletesen hárítani ütését, ám ekkora nyers erőre nem készültem fel. A vörös lándzsa nem rendelkezett kellő rugalmassággal elnyelhesse. Egyszerűen kettétört, ezzel tiszta találatot biztosítva gyermeki ellenfelemnek. Ökle hatalmas üllőként ütközött mellkasomnak. Fájdalomból és reccsenésből arra következtetek újabb bordáim törhettek el. Nos, elfogadható veszteség. A kínálkozó lehetőségre kellett koncentrálnom az átlagos érzelmi reakcióval szemben. Elfojtva a jelenleg lealacsonyító emberi vonást készültem fel az utolsó kezemben lévő kártyalapom bevetésére. Arra az egy mozzanatra rendezkedtem be, amikor a két test undorító súrlódásából keletkező erő, engem hátralök, de őt még pár pillanatra közelemben tartja a lendületvesztés. Ehhez semmi másra nem volt szükségem, csak kizárni lüktető mellkasom, számban felgyűlő vérem és arra ösztönözni testem a késztetéssel ellentétesen mozogjon. Bal lábamat támasztó pillérként hátra csúsztatva szándékoztam időt nyerni, hogy bal kezemmel lesújthassak a közvetlen előttem lévő karra. Nem tagadom, függőleges vágással meg kívántam fosztani karjától, vagy ha ez sikertelen lenne, magasságbeli fölényemmel élve szúrok még utána a lándzsa másik végével, egyenesen torkát célozva. Néha kénytelen vagyok beismerni, hasznos előny a kétélű penge és hosszú kar kombinációja. Azonban helyzetem bármelyik pillanatban változhat. Átmenetileg szem elől vesztettem másik ellenfelem és jelenleg akarva akaratlanul hátrafelé csúszok.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 Cl0te15900/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 08, 2011 12:13 pm

Mégse vagyok annyira érzéketlen, mint gondoltam. Hiszen nem csak segítettem Anaon, hanem még aggódtam is valamennyire érte. Öreg vagyok már, a fenébe is, és mint az öregek egy része, még figyel a fiatalokra, a heves kiscsikókra, kell valaki, aki felügyel rájuk, utat mutat, és néha még arra is képes, hogy pár körmöst is kiszabjon. Ahogy pedig Anaon végignézek, legalábbis az eddigi viselkedésén, mind a tíz körmére érdemelne egyet, viszont javuló tendenciát mutat, tehát nem is annyira biztos, hogy érdemel fenyítést.
- Éld is túl, mert megharagszok, ha nem. Feltámasztalak, és utána elfenekellek téged. – remélem ez aztán félelmetes volt, és hogy fokozzam, még mérgesen is néztem rá, ami nem volt túlságosan eredményes, legalábbis az én véleményem szerint. S mivel a lába megjárta, ezért kölcsönöztem neki némi anyagot, a saját ruhámból. Kötözés gyanánt. Nem fog ennek köszönhetően azonnal táncolni, de arra elég lesz, hogy ne vérezzen el.
Tényleg kezdhet elmenni az eszem, felajánlom a saját életemet, pontosabban felvetettem annak a lehetőségét, hogy harcolok helyette. Ahhoz képest, ahogyan elindultam ide, a halálvágyam kezdet eltünedezni, viszont ennek ellenére, mégis képes lennék megtenni. A véneknek félre kell állni, és teret hagyni a fiataloknak. Hiszen a fa is mindig elhullajtja a leveleit, hogy a helyébe újak, frissek nőjenek, és nem csalódtam ebben a Levélkében, aki mellettem volt.
- Nem beszélek, akkor beszélnék zöldségeket, ha azt mondanám, hogy: répa, retek, krumpli. – igen, kérem a díjamat, a világ legrosszabb viccéért, ezen az se segít, hogy közben mosolyogtam. – Harcosok vagyunk, de egy harcos azt is tudja, hogy mikor kell visszavonulnia, és kitalálnia valamit. A jelek szerint, erősebb vagy mint én, jóval erősebb. De nem halhatatlan. És ha már folytatni akarod, akkor egy tanács, semmi ostobaság. Mert akkor meg kellene bosszulnom a halálodat, és az a végén egy sor, kellemetlen dolgot indítana el. – zavartan megvakarom a tarkómat. Ez a mai fiatalság, igazán érdekes hatással vannak rám. Sajnos az egyik jelét megint tapasztalom, egy visszafojtott nevetést sikerült produkálnom. Nem bírom ki, amolyan apásan megborzolom Anao haját.
- Rendben van, ideje egy kis… hogyan mondják a fiatalok? Agresszív véleménycserének. És számíthatsz rám. – lehajolok Anaohoz, mert a méreteinkből adódó eltérés miatt így a legegyszerűbb, és az elhangzottakból arra következtetek, hogy itt bizony az elterelés lesz majd az én feladatom. Figyelembe véve, hogy mi is az én lélekölőm egyik támadása, érthető, miért is ez a szerepem.
Talán valamit meg elfelejtettem, mégpedig azt a személyt, akinek pont a figyelmét kell elterelnem. Olyan kellemesen eldiskuráltam Anaoval, hogy könnyű támadási felületet hagytam. Viszont nem élt ezzel a lehetőséggel az arrancar, lényegtelen, hogy ennek mi volt az oka, a lényeg, hogy nem használta ki a lehetőséget. S amint Anao megindult, számomra is itt volt az idő, hogy „támadjak”. Az összes tüskét felé irányítottam, játszva a szerepemet, remélve, hogy Anao is megteszi amit meg kell.
Eddig igazán jól haladtak a dolgok, de csak eddig. Hiszen az ellenség változtatott a mozgásán, és már felém kezdet el haladni. Kellemetlen, de sajnos nem tudok elég gyorsan reagálni, legalábbis ami a technikámat illeti. Ezért csak egy dolgot tehetek, hogy elkerüljem a felém megindult három lándzsára hasonlító valamit. A megpróbálkozok egy ugrással a jobb oldalamra, de sajnálatosan nem voltam elég gyors, és az egyik lándzsa sikeresen keresztülhaladt a bal vállamon. Rég volt már, amikor ennyire intenzív fájdalmat éreztem, és meg kell jegyeznem, hogy nem hiányzott ez az érzés. A támadás ereje szépen hátrább is lök, és sajnos így nem tudok figyelni Anaora, remélem sikerült neki az, amit eltervezett. S időközben az apró kis tűk is visszatérnek, és ismét megformálják a kardom pengéjét.
Nem tudom, hogy ez a valami, ami bennem van, eltűnik-e, vagy ott marad? Ha a helyén van, akkor leteszem a lélekölőmet, és kihúzom a vállamból, az biztos, hogy egy ideig a karomat nem nagyon fogom tudni használni. Feltápászkodok és keresni kezdem Anaot a tekintetemmel, remélem sikerült amit eltervezett, és nagyon nem járta meg. S ahogy látom, sikerülni ugyan sikerült, de nem a legjobb helyzetben van. A balom csak lóg magának, nincs mese, közbekell avatkoznom, és remélem még nem túl későn.
Villámtánccal akarok a közelükbe jutni, és közben pedig fogást váltok a kardomon. Heggyel lefelé. Odaérve pedig azonnal megkísérelem leszúrni az arrancart. Persze, csak ha még mindig megfelelő helyzetben van, ha nem, hát akkor bizony egy lyukat vertem a talajba, és én vagyok rossz helyzetben, azt meg csak remélni tudom, hogy Anaonak sikerült valahogy megúsznia a komolyabb sérüléseket.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 Cl0te40700/45000Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 EmptyVas. Dec. 11, 2011 5:48 am

Kacarászni tudnék Kojiro-bá aprócska fenyegetésén, csupán nehéz megtenni miközben éles fájdalom hasít lábamba és karomba egyszerre. S mindhiába kötöttem le komolyabban sérült testrészemet, ez sem mulasztja el. Mégis mosolyt csal arcomra Kojiro-bá aprócska szópoénja, melyet ugyan nem néztem volna ki belőle… De na, ez is megmutatja, hogy még nem igen ismerem! Pedig nem ártana, hiszen most össze kellene dolgoznom vele. Reménytelennek tűnő, nehéz feladat lesz ez, de állok elébe! Cool Még a pékséget is félredobom azért, hogy rendre intsem, és ezzel együtt felvilágosítsam az arrancart itt előttünk arra, hogy veszélyes játszmát űz!
- Ugyan, ugyan Kojiro-bá’ ne dicsérgess, mert a végén zavarba jövök! De tégy egy szívességet és ne temess ilyen hamar… :/ - morgom, elhúzott szájjal mikor már a bosszúról papol Kojiro-bá. Nem igen hajlok arra, hogy itt hagyjam a fogamat, szóval remélem, megérti ezzel szembeni visszakozásom. Túléljük! Maximum a Yonbantai barakkjában fogunk nyaralni. Mondjuk, van ott koszt, kvártély, höh, kész dőzsölés vár ott ránk! Surprised Nem lesz gond! No, meg nekem még ízét is kell csinálnom a Pékségben vagy mi a szösz, már elfelejtettem… uff ._. … szemem sarkából az ég felé nézek, hátha megadja az a választ, mit is kell majd ott pontosan csinálnom. Nagy törekvésem a Pékség megtalálásához, majd annak se perc alatt történő félredobása már oda vezetett, hogy megfeledkeztem mit is akartam ott! °o°” Mindegy. Neutral A lényeg, hogy dolgom van ott és a kis megálló után ott a helyem ám’, szóval lehetőleg sétafikáló állapotban kéne majd elpucolnom innét, szóval khm
Elhessegetve gondolataimat vázolom fel aprócska ötletem töredékét Kojiro-bának, így is sokat időztem a fantáziám vízén, amit csoda, hogy nem használt ki a kedves arrancarunk, ki nem akart velünk játszani. Legalábbis e játéknál békésebb elfoglaltságban részt venni. Csupán reménykedni tudok, hogy ötletem nem lesz túl sikertelen és Kojiro-bával is össze tudok dolgozni. De majd kiderül vagy beborul, bár inkább derüljön, mintsem boruljon! Surprised
Mit volt mit tenni, az erősségeimre kellett támaszkodnom sérüléseim miatt, s míg arra koncentráltam nem szenteltem komolyabb figyelmet „ellenségünk” húzására, melynek célpontja Kojiro-bá volt. S hiába vettem egy pillantást minderre tudtam, hogy nem merülhetek most bele még jobban, ki kell használnom az átmeneti előnyömet, mielőtt Kojiro-bá sebesülése fölöslegessé válna. De a tudat alattiimban felcsendülő halk bűntudat hangja rendkívül zavaró tényező. Épp, hogy nem billenek ki a nagy összpontosításból miatta! >.>”
Ugyan jócskán csak alap trükknek számít egy erősebb ellenféllel szemben a szerepek megosztása, mint a mostani ötletem, amit Kojiro-bával próbálok összehozni. Akadémián is volt nem egy hasonló szimulációs gyakorlat, meg anno a régi osztagokban is, amikor együtt kellett működni más halálistenekkel, szóval nem haboztam innen meríteni egy csipetnyit. S annak ellenére, hogy jobb szerettem betölteni a hátvéd szerepét, most mégis a támadó félt játszottam el, hiszen ki tudja, hogy sikerülni fog e, amit akarok, no meg Kojiro-bá zanpakutoja is inkább távolsági képességekkel van felruházva, így ez tűnt a legmegfelelőbbnek…. Surprised De arra nem számítottam, hogy megsérül! T-T
Amint láttam, hogy klónjaimnak bedőlni látszik kis arrancar barátunk, azonnal félbehagytam gondolatbéli önmarcangolásomat, s már készítettem is jobb öklömet az ütésre, mert hát szabad a pálya! *o* Elégedett aprócska vigyor bukkan fel arcomon és röppen is öklöm. De az arrancar, a fegyverek egyikét, amit a kezében tartott, s nem hajított Kojiro-bá felé, igaz megpróbálta vele felfogni ütésemet, de az Ikkotsu annál erősebbnek bizonyult, hiszen könnyű szerrel haladt át rajta öklöm. De így nekem is volt részem kisebb horzsolások beszerzésére, pedig azt hittem sértetlenül megúszom… mohh|-(
Míg csak az apró karcolásokkal voltam elfoglalva váratlan mód ér visszavágása, nem számítottam arra, hogy visszacsap az előbbi ütésem után. Hisz, az Ikkotsu rendkívül csontrepesztő hatását éreztem öklömben és hallottam a reccsenést is, melyet a bordájának törése hallatott, mégis megerőlteti magát? Fe – le – lőt – len! >.> Vagyis… nem tudom, nekem ez csak rossz, minek kell sérülten pattognia mámo! >-> Hyozanryuu figyelmeztetése mindent megért számomra, talán nem is kapcsoltam volna időben, ha nem szól, melynek eredménye egyértelműen mínusz egy jobb kar lett volna! Na, még mit nem… elég hátrány számomra, hogy bal karomat így sem tudom rendesen használni. :<
A vágóeszköz útjából sebtében igyekeztem elkapni karomat és ezzel egy időben hátrább lépni, de a jobb lábamba hasító fájdalom miatt, mely felszólalkozott a váratlanul végrehajtani kívánt mozdulatsorozat során, nem tudtam kivitelezni. A kínzó érzés hatására csupán fél térdre sikerült rogynom, mintsem meghátrálni, ahogy eredetileg akartam volna. Így sikerült kisebb vágást hagynia jobb alkaromon fegyverével, aprócska darabot kivájva belőlem. De mindez elegendő áldozat volt ahhoz, hogy még, úgy ahogy az újonnan lesérült kezembe vegyem Hyozanryuut, s tőle származódó védelmemet felhúzhassam, mielőtt még egyszer végtag megspékelésére hajtana a vöröske itt előttem.
- Ishi no Hogo… - kristály védelmem fölöttem bontakozott ki, s a sérülés miatt adódó rossz koncentrálásomból született roppant törékeny kristálypajzsom, csak feltartoztatta támadásának második felvonását. Kevés, de értékes másodperceket nyertem vele, mert így sikerült hátra vetődnöm ez által el tudtam kerülni az újabb vágását, melyet rám mért az arrancar. Így csak a földet nyársalhatta fel helyettem, amint keresztülhaladt kristályvédelmemen, bruhahaha. Twisted Evil De… a kavicsgyilkos hétszázát nekije, ezért még megkapja! TT_TT
Meglepetten nézek Kojiro-bá hirtelen felbukkanó valójára, s igyekeztem tekintetemet elrejteni az arrancar szeme elől, mely veszélyeztethetné a Nibantai tiszt trükkjének lebukását. Bár kétségtelen, igen merész húzás, mégis csak egy szívós arrancart sikerült kifognunk a sokból, nem lepne meg, hogyha számítana a hátbatámadásra. Így míg reményeim szerint Kojiro-bával foglalkozik – mind szüntelen bedobom szerencsétlen partneremet a mélyvízbe…Fukuzei technikával kerülök a föld alá, eltűnve szemük elől, hogy meglepetés csodás mámorával élve bukkanjak fel ismét a harctéren.
Levegőbe pattanva, pörgést kezdeményezve közelítem meg az arrancart. Csupán fájdalomtól átjáró lábamnak nem jött be ötletem a felől, hogy Kuchinukival kívánom megközelíteni a Pékséget ignoráló ellenfelet. S a rúgásról szóló ötletemet emiatt hamar elvetve zanpakutommal próbáltam meg egyensúlyozni az átmeneti hibát. A levegőben megfordulva, s a pörgés során szerzett lendületet kihasználva az Ishi~chiri no Hanabi technikát aktiválva fegyveremnek próbáltam meg fentről, jobb vállát célba venni támadásommal. A penge körül tekergő csillámló kőzettöredékekből, ha egy kevés is, de rá tud tapadni testére már az is jó lenne a szénánkat elnézve. Hisz az utána összeálló kis virág és abból származódó robbanást eddig senki sem tudta elkerülni, bár ő igen eszes, így nem kizárt, hogy megpróbál kilógni valahogy alóla. :/
- Hadou no ichi: Shou! – mutatok rá bal mutatóujjammal, miközben meghátráltatni próbálom a hirtelen elmémben felötlő mágiával. Valahogy nem kívánom, hogy a közelemben legyen, miközben a gravitáció hatalma eluralkodik rajtam és szép lassan a talajon kötök ki.
Rongybaba módjára landolok a kemény földön, rendkívül kiszolgáltatott állapotba kerülve ott, a lábamba nyilalló, keserves fájdalom miatt. Mégiscsak egy küzdelemben fontos végtagom került mínuszokba, melynek sajgása felülmúlja karjaimban lüktető fájdalmat. Remélem, Kojiro-bá nincs ilyen rossz passzban, mint én. :/

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 Cl0te25500/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 12, 2012 6:04 am

Visszavágó mozzanatom nem járt kielégítő eredménnyel. Felületi sérülés okozásán túl nem jutottam előrébb, melytől kezdett azon észrevételem erősödni, eddigi támadásaim többsége nem érte el a kívánt hatékonysági fokot. Összevetve a felhasznált energiát az okozott károkkal, egyértelműen pocséklásnak könyvelhetem el megmozdulásaim jelentős hányadát. Említenem is felesleges, ez igazán könnyelmű pazarlás részemről. Továbbiakban ajánlatos lesz nagyobb figyelemmel követnem mennyi lélekenergiát használok. Roppant kellemetlen, mondhatni amatőr lépés volna, ha kifutnék tartalékaimból. Másrészt nem fog ártani számításba vennem fokozatosan romló egészségügyi állapotom sem. Nem vagyok tudatlan bolond, arra helyezzem a hangsúlyt, képes vagyok elnyomni a fájdalom érzetet. A test nem pusztán ezen formában jelzi, mikor ér tűrőképessége határára. Sérülésekből keletkező tünetek előbb-utóbb zavaró mértéket ölthetnek. Belátható időn belül tapasztalni fogom, elnehezül légzésem, fátyolossá válik látásom és lelassul mozgásom. Természetesen nem kívánom tétlenül kivárni, míg ilyen mélyre süllyed állapotom, azonban elrettentő erővel sem bír felettem. Sem a harc, sem menekülés lehetőségét nem fontolgatom. Pusztán tájékozódom, mit és meddig használhatok kellő erősséggel.
Számítások folytatása alatt nem feledkezem el, harc menetéről sem. Vörös lándzsám hegye tompán koppan egy kristályosan csillogó falon, melyet viszonylag könnyedén török át. Mondhatni későn. Addigra gyermeteg ellenfelem messzire kerülve élvezi a távolság védelmét. Kellemetlen fordulat nem bizonyultam elég gyorsnak, ám az némileg csillapítja sikeretlen tettem, újabb információt szerezhettem lélekölő kardja képességéről. Immáron közvetlen közelről vehettem szemügyre pajzsként használt falat. Elsősorban az üveglaphoz tudnám hasonlítani mind kinézetben, mind szilárdságban. Meglepően ellenálló, ám, ha átjut rajta valami, szilánkosra törik. Ezen esetben a túlzott merevség bizonyulhat gyengéjének. Elegendő erővel könnyedén semlegesíthető. Nos, pusztán ezen formája. Nem állíthatom teljes bizonyossággal, többi képessége is hasonló tulajdonságokkal rendelkezne. Erről, egyelőre nem nyerhetek újabb adatokat, tekintve holtérből érkezik irányomba kardszúrás. Hozzátenném, továbbra sem vagyok védtelen. Kezemben még mindig ott vibrál az energiából nyert lándzsa, így háttérben pihenő társai sem tűntek el. Természetesen nem rendelkezem látnoki képességekkel, felkészülten, már-már kész tervekkel várjam, mikor ütközik hátamnak Kojiro Kuroda katana-ja. Mozgása mindaddig kiesik érzékelésemből, míg közvetlen mögöttem nem torpan meg villámtáncában.
Mondhatni későn reagálok az egyértelmű lépésre. Nem maradt elegendő időm teljes mértékben kitérhessek. Természetesen meg kívántam előzni, további súlyos sérülésekkel gazdagodjon gyűjteményem, így guggolva próbálok fél fordulatot tenni. Másrészt, terveim között szerepelt, ezzel adjak lendületet jobb karomban tartott lándzsámnak, melyet kertelés nélkül ellenfelemre szegezek. Ebben az sem szolgálhat gátló tényezőként, addigra az éles fém hosszan siklik végig bal oldalamon. Kicsiny, ám hosszában impozáns méretű vágást hagy egész törzsemen, hogy dolgát végezvén ütközhessen hegye talajnak. Ezen pillanatot szándékozom javamra fordítani, méghozzá azzal, Kojiro Kuroda oldalát célzom meg a fegyverrel. A szúrás eredményétől függetlenül nem marad több lehetőségem kiiktatásával foglalkozni. Izgága társa földből előtörve mutat be látványos, merész és annál feleslegesebb akrobata mutatványt, hogy az összecsapás kimenetelébe avatkozhasson. Várakozásaim alapján fizikális támadásra készülve ugrottam hátrébb, ám e helyett, zanpakutou-ját szegezte felém. Az előre megjósolt váratlan fordulat. Mondhatni sakk-matt. Messze voltam Condenado Alma-tól és egyszerű racionális gondolkodással elkönyvelhettem a lándzsa nem bírná elnyelni a katana-val történő ütközést.
Meglátásom alapján az a lehetőségem maradt, felé dobom vörös fegyverem, abban bízva megzavarhatom vele, netán találatot is érhetek. Megkockáztatom a lehetőséget, eltalál lélekölőjével, továbbá mindvégig szabad kezemmel jelzem hátra maradt három lándzsámnak, merre mozogjanak. Nincsenek pontos információim, milyen távolságban lehetnek, így azt sem számíthatom ki, mikorra érnek földre kerülő gyermeteg ellenségem közelébe. Mindezek tetejében, arról sem felejtkezhetem el, magam is vert helyzetbe sodródtam. (ha nem baj, úgy veszem Anao, sérüléssel vagy nélküle, de átevickélt a lándzsán és sikeresen betámadta Teo-t) Védtelen célpontot alakítva vártam ki a pengével történő találkozást, abban bízva, sikere elvakítja, így figyelmen kívül hagyja, miféle kézjelzéssel éltem. Egyetlen lehetőségem, ha nem veszi észre időben a fegyvereket. Célom érdekében, hajlandó vagyok eltekinteni, akár a végtag veszteségtől is. Nos, erre, ha nem is került sor, de jobb vállam eddigi funkcióinak rohamos csökkenését kénytelen voltam elkönyvelni. Könnyedén vágta meg katana-javal. Úgy vélem, pusztán hierro-mnak és lendületvesztésének köszönhetem, megtarthattam karomat. Sajnálatos módon, átmenetileg. Nem szükséges messzemenő következtetésekbe bocsátkoznom, tudjam, nem békekötést jelent a seb körül materializálódó kristályos forma. Nem kérdéses, valamilyen úton el kell távolítanom. Ebben újabb démonmágia becsapódása akadályozott, mely elől sonido-val térek ki.
Egyenesen Condenado Alma mellé vezet utam. Többet nem kockáztathattam fegyver nélkül nézzek szembe ellenfeleimmel. Továbbá, sürgetett az idő, kitaláljam, mit okozhat a rajtam élősködő létforma és mi célt szolgálhat. Ezidáig, védekező képességgel találkoztam, így sötétben tapogatóztam, milyen lehet pusztító ereje. Az egyetlen kézzelfogható adat a kristály halmazállapotában volt keresendő. Megfelelő erővel széttörhető. Esetemben az a kérdés, mekkora ez az erő és időben rájövök e. Bárhogy legyen, apró cero-val megpróbálom letörni.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 Cl0te15900/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 EmptySzer. Jan. 25, 2012 4:54 am

A csapatmunkánk kisebb-nagyobb sikerrel, de létrejött. Igaz, a bal karom az nem a legmegnyerőbb formájában van. De ez elhanyagolható jelenség. Majd rendbe rakják a negyedik osztagosok. Legalábbis reménykedek abban, hogy nem lesz szükség az eltávolítására. Főzés közben hatalmas hátrány lenne, ha egy karral rövidebb lennék. A tojások feltörése nem lenne valami egyszerű, nem beszélve a tészták gyúrásáról. Márpedig ezekre szükség lesz, hiszen meg szeretném majd hívni Anaot egy ebédre. Hálám jeléül, amiért végül csak sikerült kooperálnunk.
Ugyan sikerült a meglepetés támadásom, és egy vágást szerzett tőlem az ellenfelünk. De ez még mindig nem volt elég. Nem azt a hatást értem el, amit szerettem volna, ha ügyesebb lennék, akkor most már vége lenne a harcnak. Sajnos viszont ez nem történt meg, helyette Tadeo Dellomeurtre kihasználva a helyzetemet, és kihasználva a lehetőséget, megpróbál felnyársalni azzal a technikával, amivel a karomban is sikeresen okozott sérülést. Hogy ezt elkerüljem, elengedem a kardom markolatát, a végére helyezem a tenyeremet, és elrugaszkodva a talajtól átlendülök, így kerülve ki a szúrást. Leérkezve ismét megmarkolom a zanpaktoum markolatát, kirántom a talajból, és hátrább villámtáncolók. Hogy az időközben megjelent Anao támadása sikeres legyen. Aki talán némi felesleges akrobatikus mutatványt is vitt bele, de szó mi szó, annyira nem is rossz látvány. S ahogy elnézem, még hatásos is, talán ha kicsit erősebb lett volna a támadás, akkor még a karját is levághatta volna Tadeonak. Nincs még veszve minden, hisz valamit az ellenfelünk karjára helyezett. Nem ismerem, tehát gondolom a zanpaktoujának lehet egy támadása. Kíváncsi vagyok a hatására, sőt, Anao egész fegyvertárára, nem sokat láttam még a kardjának a képességei közül.
Igen, most kicsit kimaradtam a harcból, mert nem akartam akadályozni Anaot, és a karommal is kellett volna törődnöm. De sajnos… az élet néha keresztbetesz. Mindegy mennyire akartunk valamivel foglalkozni, egy külső jelenség közbeléphet, és fel kell borítani mindent. Ideje így tennem nekem is. Az a három vörös dárda felém indult, valahogyan védekeznem kell ellene, ehhez ismételten a zanpaktoum támadását használom. Megidézem a kis „tűket” és velük térítem el a támadást. Bár ne tettem volna meg, itt merültem ki. A sérülésem, és a túlzásba vitt zanpaktou használat rendesen lenullázott. Ez se volt fontos, ellenben azzal, hogy Anaot látom a földre kerülni, kiszolgáltatva és sérülten… ami még rosszabb, hogy amik engem támadtak meg, már felé tartanak. Nem tudom megvédeni a zanpaktouval… ideje úgy tennem, ahogy az öregekhez illik. Egy villámtáncra még van időm…
Anao elé érkezek meg, széttárt karokkal, az arcomon egy barátságos, kedves mosollyal. Majd elkerekedik a szemem, vért köpök, és három vörös dárdahegy bukkan elő a felsőtestemből. Egy a hasfalamból, egy másik a szegycsontomon keresztül haladva akar levegőhöz jutni, és sikerült is neki. A harmadik pedig egyenesen a tüdőmet lyukasztotta ki.
Elgyengülnek a végtagjaim, elejtem a zanpaktoumat, lassan térdre esek, és remegő fejjel nézek végig a sérüléseimen. Nehezen visszaemelem a tekintetemet Anaora. Nem tudom, hogy látott-e már mosolyogni, de most volt hozzá szerencséje, meleg kedvesség költözött a tekintetembe.
- Sajnálom… de ennyit tudtam csak tenni a többit… rád bízom, Anao. – közöltem vele, egyre elhalóbb hangon, és végül elhallgattam, előrehanyatlik a fejem, majd oldalra dőltem. A harcnak számomra vége, élni élek még, csak éppen egyre közelebb jön a zord kaszás.
Nem tudom, merre lehetek, körülöttem sötétség, és valami folyadékban lebeghetek, érzem, ahogyan valamik megragadják a végtagjaimat, és próbálnak lehúzni. De valami más is megragadta a karomat, ami pedig ki akar szedni ebből a valamiből. Nehezen ismerem fel az arcát. Régen nem találkoztam már vele, főleg ebben az alakjában. Denryuu… hm, talán érzi a véget? A részem, belőlem teremtődött, úgy illik, hogy egyikünk se élje túl a másikat. De miért akar kiszakítani innen? Felesleges lenne megkérdeznem, szótlan, mint mindig. Én hiába változok, Denryuu marad olyan, mint volt, ezt kedvelem benne. Legyen hát, tegyél azt, amit szeretnél… társam. Rád bízom magamat, és lesz, ami lesz, együtt hallunk, vagy életben maradunk.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 Cl0te40700/45000Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 EmptyVas. Jan. 29, 2012 9:16 am

Fájdalomtól sajgó lábamat, ha tehetném, tőből levágnám és elhajítanám azt üvöltözve, hogy egy újat akarok, mert ez már nem működik, de ez nem ilyen könnyű. T_T Még a vörös kis Teddy Dollar is keresztülhúzta elszámolt számításaimat, mert hát éppen most támadt kedve célba dobást gyakorolni. |-( Azt kell, hogy mondjam ÖTÖS! Most le is ülhetne és maradhatna a fenekén, hatalmas telitalálat lett! Jön nekem egy új csípőcsonttal a kavicsos csidicsudiba már, szeretettel várom a nem létező folyószámlámra vagy mi a szöszömre a zsózsót érte! T_T
Áldom még a nagy királyt is, hogy sikerült eszembe jutnia egy hasznos mágiának, mellyel kissé távolabb kerülhettem tőle a földön landolás során. Bár azt nem mondom, hogy nem örültem volna akkor, hogyha a padlóval való közelebbi megismerkedést elhalaszthattam volna valamiféle csoda folytán. Esetleg semmiből felbukkanó pihe-puha párnák segítségével vagy valamivel, de na. Tudom, ez nem kívánsághangverseny, pedig állítom, biztos győztes lennék ott jelen pillanatban! T^T
Vérző jobb oldalamat fájlalva kapom oda kevésbé sajgó kezemet, melyből rögtön megtudhattam, hogy csont talán nem törött, talán, amennyit én értek ehhez. De olyannyira, de annyira fáj, hogy áúúúT3T Hát ér ennyit az a vacak Pékség, Keo-báró-sama? TT_TT Főleg úgy, hogy már arra sem emlékszem mit kell ott csinálnom? ._.”
Egyetlen dolog, ami még tartja bennem a lelket az a csontnélküli telitalálatom, mert hát sikerült és rátapadt pár szem kristály a karjára, így reszkethet a robbanástól, amit okoz, hogyha feltöltődik, nyehehe! Twisted Evil Csak ne lenne ilyen piszok lassú a töltődése! T-T Nem elég, hogy most adtam be a kispados pihenőmet és nagyban napozok itt a földön, mintha jobb dolgom nem lenne, de még Kojiro-bá hasznára sem válhatok a kényszerlustulásommal? T_T
~ Gratulálok, Kiscsillag! Lassan már diplomát is kaphatnál az önsajnálat mesterségéről. De vennéd a fáradságot és kinyitnád végre a csipádat? Vagy sokáig tartana hazatérned az önsajnálat mezejéről? |-( ~ a felettébb sértő szavak Hyozanryuutól olyan váratlanul jöttek, mint egy olyan reggel, ahol full meglepetésszerűen derül ki, hogy nem várható papírmunka mára, így emiatt Ördögűzéstelen napnak nézhetünk elébe. Így a legnagyobb értelmetlenséggel arcomon veszem a fáradtságot, hogy elnézhessek arra, amire nem túl kedvesen felhívta figyelmemet. Bár megérdemelné, hogy fülem botját sem mozdítsam rá. |-(
Ha az arcomra kiült döbbenetet lehet tetézni, ha nem, akkor is lényegtelen, mert nekem egytől – egyig sikerült! Ráadásul nem kevés pánikot jelző mimika is felbukkant mellette. A felém száguldó veszélyes fegyverek, melynek testvérei nem kis sebeket hagytak rajtam, most pontosan irányomba vesznek repülőgyakorlatot. Hová máshová, ha nem felém, mi? °o°”
Sem kitérésnek, sem védekezésnek, sem semmit nem tudok kihozni jelenlegi helyzetemből. Talán ha eddig nem emlékeztem vissza olykor – olykor roppant unalmas, hol pedig rendkívül eseménydús pillanatokra a múltamban, akkor most megtehetném. De még elmém sem pörög! Pedig azt hallottam, hogy a vég közeledtével minden ember előtt lepereg az eddigi élete, mi shinigamik is emberek voltunk, szóval gondolom ránk is igaz ez, nem? T_T
A rajtam eluralkodó döbbenet, amint látom Kojiro-bát felbukkanni előttem, hogy elállja a felém közelítő éles pengék útját, egyszerűen jobban lefagyaszt, mint az, amikor én voltam komolyabb életveszélyben. Szinte lassított felvételben láttam az eseményeket, mintha esélyem adódna arra, hogy meghiúsítsam a történteket, hogy eszement Kojiro-bá helyett én sérüljek meg, ahogy az eredetileg le van írva a forgatókönyvben! De egyszerűem meg sem tudok mozdulni a fájdalomtól, melyet egy apró mozzanat hatására is érzek szétáradni testemben.
Tehetetlenül nézem végig, ahogy Kojiro-bán keresztülhaladnak azok a fránya pengék, mindeközben szidva önön gyengeségemet, mely miatt semmit sem tudtam tenni, hogy megakadályozzam azt, azt, hogy segítsek jelenlegi társamnak kitüntetett shinigaminak! T.T Egy jó barátnak, kinek most tartozok egy élettel, egy képtelennek tűnő viszonttartozással. Megrökönyödve hallgatom végig elhalt szavait, melyre csupán hebegve motyogok teljesen összefüggéstelen dolgokat, amiért egyszerűen nem találom a megfelelő szavakat, melyet most ki kellene ejtenem a számon. S nem tudom, hogyan, miképpen, de egyszerűen nem nézhettem végig azt ez mellett, hogy a koszos földre is zuhanjon! Minden nem létező és meglévő erőmet összegyűjtve vetődtem, hogy Kojiro-bá mozgásképtelen testét elkaphassam és megakadályozhassam a poros talajra való erőszakos landolását.
- A nem létezőbe is Kojiro-bá, miért pont most kellett hősködnöd? T_T És, és, miért dobtad el csak úgy a testi épségedet? Normális vagy? És… és, hogy mondhatsz ilyet… még, hogy „rám bízod”? Megőrültél? Meg ne merj halni, mert, mert esküszöm, hogy utánad megyek és én foglak visszarugdosni onnan! Hallod? Felfogtad? Kojiro-bá! T^T – zaklatottan kezdem el rázni elhadart mondataim során, hátha kapok némi reakciót is tőle, mely alátámasztja azt, hogy, hogy kutya baja, csak egyszerűen egy kis pihenésre van szüksége és utána tovább segít. De mindezen áhítozásom reménytelenség homályában akart elveszni. Zaklatottságom kezdet hamar idegeskedésbe átcsapni, mely egyre inkább felvitte az amúgy sem normál helyzetben ingadozó vérmérsékletemet. Dühödt pillantásokat vetettem az arrancar irányába, melynek következménye zanpakutomon lévő nagyobb kristály hamarabbi feltöltődése lett. De nem csak rá voltam mérges, hanem magamra is, amiért Kojiro-bán nem tudtam időben segíteni… olyan, de olyan béna vagyok! T_T Miért bízott rám ekkora feladatot Kojiro-bá? Lehet, tényleg sikerülne? De hát ez teljes egészében kizárt! T_T
Egyre és egyre mérgesebb lettem, lassacskán annyira, hogy észre se vettem, már a következő lépésemen merengek elmémben, amit véghez akarok vinni a vöri arrancar ellen. Még az sem tűnt fel, hogy a kristálytöredékek, melyek a vöröskére tapadtak lassan felveszik a virágalakzatot és bekövetkezik a robbanás, mely vele jár. De pechemre megtalálta az egyetlen gyógyírt, mely ellene használható. Azzal, hogyha időben eltávolítja magáról, akár esélye van elkerülni a robbanást, mely számomra nem lenne túl előnyös! Hogyha élni akarok Kojiro-bá által rám bízott feladat sikeres kivitelezésével, akkor nyomban kell cselekednem és nem lazsálhatok!
Elhatározottságomból és mérgemből született némi magabiztosság segítségével bátorkodtam meghiúsítani, hogy csak úgy leválassza magáról a kőzettöredékeket. Erre kitűnő lépésnek véltem a Seikyomai technikát. Szinte csak pörgött elmémben annak kivitelezése, hogy gyakorlatba is átültethessem. Villámtáncom leggyorsabbikával, mely jelen helyzetben kivitelezni tudok a testemen tátongó sebeim mellett rohamozom meg, míg figyelmét a kristályok eltávolítására szenteli. Hyozanryuu markolatát görcsösen szorítva, már – már torkomban érezve hevesen dobogó szívemet, fektetem erőm kisebb hányadát a kivitelezésbe. Hiszen nem kell már sok ahhoz, hogy Hyozanryuu feltöltődjön, csupán ki kell várnom! Még ha nagyon hosszúnak is tűnik ez a kis pillanat, mely már az őrjítő határt is súrolja, és még ha gyűlölök is várni, most mégis meg kell tennem! Ha szándékomban áll bevetni a „titkos ütőkártyát”, ahogy a nagykutyák mondanák.
Szemtől – szembe kerülve vele, csupán remélni tudom, hogy sikerül a „táncot” kellő sebességgel kiviteleznem, s kevésbé látja a lépéseimet, mely jócskán csak nagy előnyt jelentene nekem. Mert akkor nagy lépést tennék Kojiro-bá kérésének beteljesítése felé. Bár nem tudom, mennyivel leszek csigább a vérző sebeimmel… >.>” De ezek miatt most nem tántorodhatok meg!
Hogy is vannak a tánclépések? Első hopp elölről: gyomor; második hopp jobbra, ja, nem… másik jobbra: máj és végül a harmadik hopp hátulról, átkeringőzve mögé: a tüdő. Mert az van ott ugye? ._.” Ha jól emlékszem, annak kell ott lennie, nem másnak! (rád bízom, hogy hogyan mennyit, miképpen hárítasz, nyitva hagyom a lehetőségeket, a folytatást sikertelenség esetében is véghezviszi >-<) Majd a Seikyomai eltáncolása után pár lépést még előre szökkenek, hogy elsősorban szemrevételezhessem Hyozanryuu feltöltődési állapotát, nem is szentelve nagyobb figyelmet arra, hogy miképpen sikerült kiviteleznem az előbbi rohamomat. Túlontúl sikertelenül vagy fél sikerrel, esetleg telitalálattal? Kit izgat? Sokkal eredményesebb dolog tárul elém, amint Hyozanryuu kristályaira vettem egy pillantást. Apró, kissé már mondhatni ijesztő kacarászásba kezdve adom tudtára váratlan örömömet, mely ennek látványa hozz fel bennem. Mindeközben nagy felelőtlen módon nyitva hagyva az esélyeket vöröske arrancarnak a visszacsapásra…

Spoiler:

Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 Cl0te25500/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 4:53 am

Az emberi önfeláldozás. Mily magasztos, mily csodálatos, mily megindító látvány. Annak, aki hisz az érzelmek viharában, valóban lenyűgöző panorámát nyújthat egy tragikus végkimenetel. A férfi, ki hősiesen testi épségét áldozva védelmezi a nőt. A harcos, ki félelem jelére fittyet hányva, ugrik a halál karmaiba. A csapattárs, ki leendő győzelem, túlélés reményében dobja el mihaszna éveit. Varázslatos! Bennem azonban nem kelt semmilyen felemelő, könnyet fakasztó érzést. Ugyan, mitől lenne dicsérendő, követendő, legendákat megérő tett hitványul odadobni az életet? Mi érhető el vele? Szabadságvágy? Lerázni a sanyarú Földhöz kötő béklyókat egy szebb holnap kedvéért? Oktondi butasággal elfogadható magyarázat lenne, ha nem az a faj tenné mindezt, kiknél pontosabban senki sem tudhatja, nincs mesés hegyekkel körbe font, vakítóan ragyogó partok mögött megbújó Paradicsom. Minden történet, puszta szemfényvesztés. Ez a vidék, Hueco Mundo, vagy a Pokol! Ameddig szem elláthat, mind a valóság része. Kivétel nélkül, mindannyian eme Purgatóriumba vagyunk száműzve. Nincsenek kiskapuk. Nincsenek isteni jutalmak. Hiú ábránd lenne reményeket dédelgetni, létezhet valamilyen ismeretlen világ. Rejtőzködhet a felfedezetlen óceánokon túl egy birodalom, mely tárt karokkal vár, ha bezáródna napjaink könyve. Akkor, kérdem én! Mi bírhat ekkora hajtó erővel, megfeledkezzünk eszünk figyelmeztető szavairól? Mi lehet az az elsöprő lendület, hátunkat toló kéz, mely egyenesen vesztünkbe kerget? Az elégedettség? Tudat, békében távozhatunk, mert mindenünk odadobtuk? A hang, mely azt mondatja velünk, minden rendelkezésünkre álló eszközt felhasználtunk? Mire? Mik ezek a bonyolult mozgatórúgók? Kire irányulhatnak? Önzésünkből kifolyólag magunkra. Társas lény voltunkból következtetve, szerettünk boldogulására. Mit akarhatunk? Teljes katarzist? Tökéletes megtisztulást? Azt kívánnánk piti mód semmivé foszló tettünktől, feloldozást adjon elvárásainktól? Arra törekednék ez az egyetlen villanás adja meg a lelki békességet? Az önfeláldozó haldoklás legyen az ítélőszékünk, mely kimondja, sikerrel jártunk önnön és másokat érintő célunk elérésében?
Micsoda bolond vágyak. Az élet sosem lehet teljes egész. Megélt napok számával, arányosan növekszik az új kihívások mennyisége. Újabb és újabb leküzdendő akadályok generálódnak. Önkéntes halállal semmi bámulatos nem érhető el. Önerőből megmentett személyt semmi magasztos nem érheti. Küzdhet a bűntudattal lelkén szárad egy ember halála, míg az ő léte percekkel, órákkal, tán napokkal hosszabbodik. Elpazarolt cselekedet ebben a rohanó világban. Hosszútávon épp oly jelentéktelen ez a piti ösztön, mint várni az egy évelő növénytől tavasszal kihajtson. Egyszer virágzik, ahogy ellenfelem féktelen dühe is. Mélységes sajnálatomra későn veszem észre a fejem fölött gyülekező viharfelhőket. Gondolataim az előttem zajló jelent tartja fogva, míg testem a cero-hoz szükséges energia begyűjtésével foglalkozik. Értelemszerűen látóteremen kívül esik az a momentum, mikor ellen fordítja elkeseredett bosszúszomját.
Botor feltételezés lenne azt hinni, képes volnék tökéletesen megosztani figyelmem. Körülöttem zajló események, ugyanúgy befolyással vannak rám, mint akármelyik létformára. Igazodom hozzá, vagy áldozatokat hozok boldogulásom érdekében. Számomra a második lehetőség tűnik a legkézenfekvőbb megoldásnak. Pusztán el kívántatik döntenem, mit vagyok hajlandó félre dobni. Valószínűségeloszlás jobb karom mozgási funkciót, vagy belső szerveim további roncsolását teszem kockára. Nos, lehetőségeimet számba véve, egyetlen karral nagyobbak túlélési esélyeim, mint számtalan belső vérzéssel, netán leállt szervvel tarkítva. Határozatom nyilvánvalóvá téve, emelem el kezem vállamtól és irányítom támadóm felé gyenge cero-m. Találatban nem bízom, ám arra elegendő lehet, hatékonyabban elkerülhessem a gyomromnak tartó ütést. Erre valóban megoldásként szolgált, azonban maradéktalanul nem zökkentettem ki lendületéből. Oldalamra kerülve indított újabb rohamot, melyet Kárhozott lélekkel kívánok hárítani. Fegyverem méretéből adódóan nincs elegendő időm vágáshoz, vagy szúráshoz felkészülni. Pengém életlen oldalával tervezem arrébb tolni öklét, így brutális erejű ütése, mondhatni súrol. A keletkező fájdalom őrült mód visszhangzik koponyában. Hálás lehetek, amiért támadása felületesen érintkezett velem. Ám, villámgyors offenzívája itt még nem szakadt félbe. Pillanatnyi kíntól generált fájdalmam, kellő bénultságot váltott ki, lekéssem a hátamon landoló kézfejet.
Egyetlen hangos reccsenés, számon távozó vér, akadozó, már-már fulladozó légzés és testem tehetetlen előre lendülése. Tiszta találat! Nyers erejével akkora csapást mért tüdőmre, melytől lélegzetem elakadva készült térdre rogyni. Nem készültem feladni a harcot, azonban testem elérte tűréshatárát. Gyötrődéstől reszketve szándékozott cserben hagyni. Egyik lábamról másikra imbolyogva, győzködtem végtagjaim, tartsanak ki. Szilárd elhatározással parancsoltam rájuk, engedelmeskedjenek akaratomnak. Minden szánalmas próbálkozásom ellenére, nem kerülhettem el a megalázó vereséget. Előbbi döntésem értelmében, még várt rám az ítélet. A bíróság őrült kacagással tudatta velem, bűnhődnöm kell. Megtapasztalhattam mire szolgál a vállamon virággá alakuló kristály.
Egyfajta szikrázó fénnyel villanó detonátorként robbantotta szét vállamat. Hanyatlásom ezzel kezdetét vette. Testem magatehetetlenül rogyott össze. Világ zajai tompán lüktettek fülemben. A kicsiny lány alakja egyre homályosabbá vált. Közelgett a pillanat eszméletlenül zuhanjak össze. Mielőtt átadtam volna magam a sötét enyészetnek, még jobb karomra pillantottam. Nem álltam messze elvesztésétől. Alig tartotta valami helyén. Mily ironikus a sors. Alig néhány perce vetettem el az önfeláldozás hasznosságát, s lám magam is alkalmaztam. Köztem és Kojiro Kuroda között csupán annyi a különbség, én túlélésem érdekében cselekedetem. Nálam az önzés, minden egyéb alternatívát maga alá temetett. Mit értem el vele? Érdekes. Szóval, ilyen lenne az utolsó pillanat, amikor önkéntelenül elmélkedsz hasztalanul megélt napjaidról…

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 Cl0te40700/45000Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 EmptySzer. Márc. 28, 2012 11:25 pm

*Egyeztetés alapján Kojiro Kurodával a sorrend megcserélve

Kárörvendésemmel eléggé elhamarkodtam a dolgot. Lehet, hogy a Seikyomai eltáncolásával egész jól jöttem ki, de jómagam is megjártam az egészet. Az első csapásom sikerét meghiúsította a ceroval, mellyel a kristály törmelékeket kívánta leszedni magáról. Ugyan nem volt olyan hatalmas erejű eme csapása, mégis karom, mellyel az ütést mértem, szépen oda pörkölődött tőle. A másiknál pedig hatalmas kardjával akadályozta meg a tiszta ütés kivitelezését, s ha nem lett volna a bennem túltöltődött adrenalin, talán az utolsó lépést végig se tudtam volna csinálni. De tudtam, hogy meg kell tenni Kojiro-báért, Sereteiért és a Pékségért!
Az ütés követő fél minutum elteltével ernyedve ejtem le magam mellé a támadás során megspékelt karomat. Látásom is kezd elhomályosulni, miközben lábaim is éppen kezdik feladni a szolgálatot. Remegve, csupán akaratom miatt tartanak már csak meg, azonban a fél térdre rogyást még ilyen erőteljes akarással se tudom elkerülni. Ráadásul az összes benyelt sebemből egyszerre sugárzik a kínzó fájdalom, melyet alig tudok elviselni. Szememnél felbukkanó könnyek is remekül alátámasztják, hogy a fájdalomtűrés határom most omlik össze véglegesen. Kínomban már Hyozanryuu pengéjét a talajba szúrva támaszkodom, pedig a feltöltődését jelző kristályok gyönyörű ragyogása megmutatja, hogy itt lenne a lehetőségem alkalmazni a második szintjét és megadhatnám a kegyelemdöfést Teddy Dollarnak.
- Ban… - csak ki kellene mondanom, mégis képtelennek érzem magamat rá. Nem csak az akkor felszabaduló energiától félek, avagy attól, hogy nem tudnám rendesen kordában tartani a Ban-kait, mivel még nagyon is új kezemben a második szintje. Hanem az is megtántorít, hogy elvegyem a vörös arrancarnak az életét, miközben már így is alig van benne élet. Egyáltalán nem lenne fer tőlem, hogyha fegyvertelen állapotában sújtanék le rá. Sajnálom Kojiro-bá nem vagyok képes megtenni! T_T”
Bűntudat elevenedett fel bennem cselekedetem miatt, mikor puszta akaratommal hagytam zanpakutomat visszaváltozni eredeti kopottas külsejére, s elhelyeztem tokjába. Nem tudom eldönteni, hogy helyes az, amit tettem vagy pont ellenkezőleg? Egyszerűen a maradék életkedvem is elmegy attól, amint ebbe belegondolok. Emiatt nehezen is veszek erőt magamon, hogy felálljak és odamehessek Kojiro-bához, hogy megnézhessem, jól van e? Ellenfelemet hidegvérrel ott hagyva, hiszen ismerem az arrancarok menekülési módszerét, biztos van benne annyi szufla még, hogy visszatérjen otthonukba. Bántani más shinigamit már biztosan nem fog, e felől nem kételkedem, ezért is bátorkodom nem törődni vele tovább, s figyelmemet inkább társamra szentelni.
Lassú, esetlen léptekkel, olykor – olykor többször elesve a kis távon, mely köztünk volt, a végén már szinte a földön csúszva alázkodtam meg, hogy odaérjek még idén, mielőtt a vérveszteség miatt eszméletemet veszteném. Látva, hogy Kojiro-bá még enyhén lélegzik némi boldogság és megkönnyebbülés egységes csillanása jelent meg szememben az örömteli „még túlélheti” reménykeltő szavak hatására elmémben. S ennek biztosítását a 4. osztag tagjai elérhetnék, viszont mégis, hogy értesíthetném őket?
Kissé kétségbeesve tekintettem körül, amikor egy halálisten sziluettjét láttam kirajzolódni a távolban, mely egyre közelebb és közelebb jött felénk. Nehézkesen ugyan, de sikerült odaszóltam neki, mielőtt fogja magát és egy teljesen más irányba elszelel. Nem hittem volna, hogy a rajtam úrrá levő erőtlenség miatt már szinte alig van arra is kapacitásom, hogy egyáltalán beszélni tudjak. De még így is sikerült felhívtam magunkra figyelmét, s lehetőségem volt megkérni arra, hogy üzenjen minél előbb a gyógyító osztagnak. Remélem, hogy nem késlekednek, és minél hamarabb ideérnek, mielőtt már túl késő lenne.
- Tarts ki, Kojiro-bá! Hamarosan jön a segítség. – Hyozanryuu tokját görcsösen szorítva, kókadva ülök mellette, míg el nem kezd forogni körülöttem a világ és dűlök el a sok vérveszteség és fáradtság együttes hatására a földön. Mély álomba szenderülve a sötétséget felváltó Belső Világomba induló gyors látogatásra, ahol magával a Gyémántsárkánnyal találkozhatok. Szinte már hallom előre sértegetéseit a történtekkel kapcsolatban... :<

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 Cl0te15900/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 3:00 am

Rég nem jártam már ezen a helyen, mégis minden pontjára emlékszem. Kopár, élettelen vidék, a távolban néhány hegy magasodik a táj felé, olyan mintha óvóan figyelnék ezt a kis világot. Itt vagyok ismét, a Belső világomban. Én és Denryuu, évek teltek már el a legutolsó találkozásunk óta. Mégis, nem számít az idő, tudja mi történt velem, és én is tisztában vagyok a gondolataival, érzéseivel. De ez nem is meglepő, hisz egyek vagyunk, a lelkem egy darabja Ö, ezért is olyan, mint Én. S végül a csendet Denryuu törte meg, érzelmektől mentes hangján. Pedig számítottam némi haragra, vagy sajnálatra, amiért ezt tettem. Eldobni az életemet másért… mi másra lehetnék még jó? Öreg vagyok, üres, ott ahol régen a mosoly tava volt, ma már csak egy száraz sivatag.
~ Rég volt Kojiro, nagyon rég. – mondta, én pedig csak lassan bólintottam.
- Tényleg nem mostanában, tíz éve, vagy talán több? Nem tudom, de miért hoztál ide? – érdekel, hogy mit tervez, ha tényleg olyan, mint én, akkor egyetértünk abban, hogy ideje szegre akasztani az egyenruhámat, és boldogan dőlni a Halál karjába. Hm, vicces, egy halálisten, aki várja, vágyja, a halál igazi istenét.
~ Lehet meg fog lepni, amit most mondok. De élj, élned kell!! Elegem volt abból a fancsali képedből, tudom, hogy mik történtek veled, azt is tudom, hogy milyen voltál előtte. Döntsd le azt a nyomorult falat, ami a szíved köré épült. Néz végig ezen a tájon!!! – Denryuu a baljával végigmutatott a vidéken. – Lehetne itt élet is, nem csak az elhervadt emlékeid, és érzéseid maradéka. Tudom, hogy vágysz erre, hiszen a részed vagyok!! – megleptek a szavai, nem volt ilyen ingerült még soha. Miért akarja, hogy éljek, ha ismeri a múltamat, akkor tudhatja, hogy számomra megfelelő a halál is. Szólni szeretnék, de sajnos nem túl sok lehetőségem van rá.
~ Számítanak rád, talán nem hiszed, de vannak olyanok, akik kedvelnek, és talán barátnak gondolnak. Néz magadba, lásd az arcukat, nem lehetsz önző. Azt a szegény, szerencsétlen lányt is ott hagytad, hogy egyedül harcoljon. Nem róhatsz ki senkire ekkora terhet, erősnek látszik, és ha csak erre az időre, de a társad volt, és társakat nem hagyunk hátra!!! Ennyit tanultál Nobunagától? Látott benned valamit, a barátja voltál, és mond, nem volt jó az akkori életed!? – az ég lassan kezd beborulni, majd a száraz talajon koppanások hangjára leszek figyelmes. A hang felé nézek, és újabb meglepetés ért. Esik. Itt soha nem eset még az eső… mit jelenthet ez? Lassan ismét Denryuura fordítom a tekintetemet.
- Ha ismered a múltamat, tudhatod, hogy ha találok olyanokat, akik fontosak nekem, a múlt megismételheti magát… kétszer már megtörtént, harmadjára nem bírnám ki… - kínzó emlék, ami úgy mar belém, mint a szörnyeteg fogai az áldozata húsába. Összeszorítom a mellkasomon a ruhámat. Mintha csak a szívemet facsarnám.
~ Legyél erősebb, és ne enged, hogy ez megtörténjen újra. Rajtad is múlik. Harcolj értük, ne ad fel ennyire hamar, ne legyél szánalmas.– fájdalmas ostorcsapásként érnek a szavai, majd Denryuu mögött vibrálni kezd a levegő, majd két átjáró jelent meg.
~ Válasz, az egyik az élet, a másik a halál, döntsd hát el, hogyan akarod folytatni. Elmondtam, amit akartam, a többi rajtad múlik. – s elhallgatott, tudtam, hogy felesleges lesz további kérdéseket feltennem. Csak megbűvölten néztem a két kaput… az egyikből jeges, dermesztő érzés, míg a másikból, kellemes, meleg érzések hatottak rám, és arcok tűntek fel. Olyanoké, akiket ismertem, és új ismerősök arca… olyanoké, akik közel is állnak hozzám… nem pont személyes kapcsolatban, de a közelemben vannak. S végül egy hang, egy női hang, alig hallható, zavaros, de mégis, tisztán értem mit mond.
"- Tarts ki, Kojiro-bá! Hamarosan jön a segítség." – valaki nem akarja, hogy meghaljak… legyen, talán van némi értelme annak, ha tovább élek, és majd kiderül, hogy jól döntöttem, és élet sarjad ott, ahol terméketlen a talaj, vagy továbbra is csak egy lélektemető lesz. Egy lépés, és még egy… talán értelmes lenne, ha hátranéznék, akkor láthatnám, hogy a lépteim nyomán elkezd nőni a fű… mindegy, majd tudni fogom.
Lassan nyílnak fel a szemhéjaim, élek hát, és a rázkódásból arra tudok következtetni, hogy visznek. Oldalra pillantok, és látom Anao testét… sikerült hát neki, életben maradt, az se lényeges, hogy nyert, vagy se, a lényeg, hogy él. Erőtlenül mosolygok, majd az eget kezdem el kémlelni… lassan vége ennek a napnak. Azt hiszem, megérdemel egy finom vacsorát ez a… hiperaktív lány. S ismét eljön a sötétség, de most valahogy nem annyira nyomasztó, inkább békés.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 5:08 am

Szervusztok! Very Happy
Mivel jelezve lett, hogy véget ért a harc, ezért LEZÁROM! A postok hosszára nem lehet panasz, szépen kidolgozottak. Jutalmatok 2000 LP és 3000 ryou! További jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tadeo vs. Kojiro, Anao

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Alternatív idősíkok ::   :: Seireitei-