-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Tadeo vs. Kojiro, Anao

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te40700/45000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (40700/45000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyHétf. Júl. 04, 2011 9:27 am

Fúúú, volt pajzs nincs pajzs. Sejtettem Én régen, hogy semmi haszna sincs a városnak, erre a madárketrec védelemre. Fészpalm Hisz most is mily’ könnyen megsemmisítették esküdt ellenségeink. Szeretnék autogramot kérni attól, akinek még nehezére sem eset ennek az akadálynak az áttörése. *3* Ehh… komolyabbra szándékozott gondolkodásom helyet mégis a lazább vizek felé eveztem elmémben, melynél még egy tapstól sem voltam rest megfosztani végül a távolban sikeresen beözönlő ellenséget. Hatalmas vigyorral az arcomon nézek Keo-báró-samara, majd amint végigmondta nekem azt a bizonyos szent feladatot, aminél valójában nem igen értettem, hogy ezt átvitt értelemben gondolta, avagy szó szerint, így az előbbi álláspontnál maradva könyveltem el a célomat: egy pékség megkeresése és rágógumik kisütése. Cool Könnyű feladat ez! Surprised Haptákba vágva magamat nagy katonás előadással leadok egy „igenis-t”.
- Uff, nagyfőnök~! Kéz és lábtörést! – jegyeztem meg amolyan búcsúszövegként szánva a dolgot, miközben oldalra fordultam és egy nagyugrást indítottam a föld felé. Bár öngyilkos attrakciónak látszódhat ez külső szemlélőnek, viszont jómagam tudtam, hogy semmi bántódásom nem fog esni, legalábbis azt hittem. – Hadou no……… elfelejtettem a kidou számáááááát! – ejtem el a nagy zuhanás közepette, ahol egy teljesen ismeretlen tiszten értem földet. Még az életben nem láttam és remélem nem is fogom ezután, amint felépült és kiengedték a Yonbantaiból. Zavartan megvakarva a fejemet szállok le az idegenről, majd egy siker jelet mutatva a főnöknek jelzem, hogy semmi bajom, majd ismét belekezdek a mágiaidézésbe, ami az imént nem ment oly’ zökkenő mentesen, ahogy Én asztat gondoltam.
- Hadou no… hadou no… ehh… mindegy -.-’’ – adom fel reménytelen próbálkozásom után, mert még mindig nem jutott eszembe a szám. Ez van, marad az ócska közlekedési mód a pékség felkutatásához: a gyaloglás. A labirintusszerű utcákat járva haladok előre, egyre inkább azon törve fejemet merre is találhatom a pékséget, de elmémben mindig arra a kikövetkeztetésre jutok, hogy még mindig nem ismerem Sereteit eléggé, bár talán előbb a tenyeremmel kellene megismerkednem… lesek jobb mancsomra, majd arra figyelek fel, hogy egy Shinigami kardot rántva rohamoz meg. Döbbenten hátra hőkölök, amiért nem tudom hova tenni e furcsa viselkedését kollégámnak, s eszement nekifutását egy oldalra lépéssel elkerültem, majd életképtelen kardforgatásának inkább véget vetek. Hátulról, egyenruhájának a nyakrészénél megragadva felemel, s megrázom, hogy a fogpiszkálóját kiejtse markaiból.
- Mondd, csak nem tudod, merre van a pékség? Surprised – kérdezem tőle cseppet sem fennakadva azon, hogy az imént fegyvert rántott rám, viszont az sokkalta inkább bántott, hogy nem méltatott válaszolni. Neutral Elhúzott szájjal tekintek rá. Ha, nem hagy más megoldást, akkor muszáj lesz ezt megtennem. Lehunyt szemmel felemelem, majd fejem fölött elkezdem megpörgetni. Pörgetem, pörgetem, mint egy helikopterpropellert, oszt’ mikor úgy gondoltam elég lesz, elengedem, hagy repüljön. Megfelelő iránytű lesz belőle, hisz mint mondják, minden ember a saját gyomra után megy, így megtudhatom, melyik úton kell mennem, hogy megleljem a keresett pékséget. *-* Nagy szemekkel lesek az elhajított Shinigami irányába, hogy láthassam hol ér földet, mely valamerre arrafelé meg is történik.
- Ezer köszönet az útbaigazításért, majd a jövőben meghálálom! *3* - jegyzem meg utólag átlépve az alak fölött, majd kisebb sétába kezdve türelmesen araszolok előre a poros utakon. Jobbra, balra, előre, hátra – főleg akkor, amikor zsákutcába botlok -… de azt a fránya pékséget csak nem találom! TToTT
Ráadásul most egy elágazáshoz kerültem, ami fölvet bizonyos egyszerűnek tűnő, mégis létfontosságú kérdéseket… jobbra, avagy balra? Szívem szerint földhöz vágnám magamat és vergődnék, mint egy partra vetett hall a béna tájékozódó képességem miatt, pedig még egy követ Embarassed, vagyis egy tisztet is megröptettem a pékség meglelésének érdekében. Leeresztett fejjel lépek előre párat, amikor hirtelen ismét átfut gondolatomon a röptetés szó. Csillogó szemekkel nézek cipellőmre, miközben felötlik elmémben az a cselekvés, amit anno láttam Karakurában a fiataloktól. Cipőjüket dobták el, hogy a jó szerencse mutassa nekik útjukat. Talán nekem is sikerül! *-*
Nagy lelkesedéssel lazítom meg a bal lábamon lévő cipőt, majd nagy lendülettel rúgok egyet a levegőbe azon lábammal, hogy a magaslatokba szálló lábbelim megmutassa nekem merre is mennyek. Felrepül, s esik… esikesikzuhanesik és paff, landolt egy idegen arcába. Remek, balra! *3* Várjunk… e… egy idegen és egyenest az arcába. O.O
Hápogva emelem fel jobbomat, döbbenten az idegen felé bökve mutatóujjamat, hiszen ha akartam volna, biztosan nem sikerült volna ilyen precíz cipőtámadást indítanom más ellen. De a legnagyobb problémám mégsem ez volt a sokkos állapotom során, hanem az, hogy egyáltalán nem Shinigami egyenruhát viselt, mely persze nem is lett volna probléma, hisz akkor a ruházatában itt olyan lenne, mint a fehér varjú, szó szerint. De a bal szeme körül felelhető csont, ami általában csak Arrancaroknál honos, nos… az miatt tudtam kiszúrni, hogy igen ám’ ez nem egy Halálisten, ahogy Én. Nyelve egyet, zavartan megvakarva tarkómat lesek körbe, hogy van e a környéken valaki, ki láthatta ezt a non plusz ultra cipőleszállást, de szerencsére nem, így megkönnyebbülve felvont szemöldökkel nézek az előttem állóra ismét. Eléggé idegesít ez a feszült némaság, így úgy gondoltam talán jobb lenne, ha megtörném….
- Aszta mindenit! Ki lehet ez a tróger Shinigami, aki lesből cipőbombákat indít a járókelőkre? ’ normális ez? Surprised – teszem fel a kérdésemet, teljesen beleélve magam, mintha az a bizonyos cipellő nem is az Én tulajdonomba állna. Rolling Eyes Viszont rájövök, hogy e szövegem kicsit sántít így, hogy nagyban ott ficánkol a nadrág alól zoknis lábacskám, ezért inkább jobb lábam mögé kezdem rejteni, nehogy észrevegye, ha eddig nem fedezte volna fel ezt. Viszont ez az átkozott feszültség itt köztünk csak nem csillapodik. :/ Oké… tudom, hogy háború van az Istenit, de nem kellene ennyire karót nyeltnek lenni! >.>
Nagyot szippantva, fölényesen kihúzva magamat, karba tett kezekkel, a mindentudó csillogás jelenik meg szememben. Pár pillanatig tartó kínos csendet pedig jómagam ismét megtöröm, hogy előhozakodjak egy zseniális ötlettel.
- Fekete Péterezzünk! *>* - kapom elő a semmiből a nagy kártyapaklit, amit valójában az égvilágon fogalmam sincs, hogy honnan szereztem, de nálam volt. Az előttem álló reakcióját meg se várva erre előhozakodok egy másik alternatívával is, hogyha esetleg ez nem tetszene neki, vagy nem ismerné, ezt a játékoz. Hiszen, ha már van választási lehetőség, ne maradjon titokban. – De akár Unozhatunk is, hogyha a Fekete Péter nincs ínyedre, az Uno legalább hasonlít a Spanyolra. *3* - hozakodok elő a másik játék paklijával és nyújtom a jó pár lépés távolságra lévő alak felé. – De, ha van, jobb ötleted hallgatom! =3 – nézek rá nagy kíváncsian, hogy mit reagál ötletemre, hiszen jobb, mintha egymás torkának ugranánk és tépnénk egymást, mint két tinédzser. Így legalább hasznosan elüthetnénk az időt, megmozgathatnánk az agyunkat a kártyázás során meg ilyenek… *_*
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te25500/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyKedd Júl. 05, 2011 3:10 am

Némi túlzással euforikus hisztéria söpört végig az ostromra gyűlt tömegen. Elegendő volt egyetlen személynek szóban kifejezni gratulációját, máris sortűzként morajlott fel a tettet dicsőítő orkán. Vakon ismételve az elsőként felszólalót indult be a csorda szellem. Egymást tökéletes együgyűséggel ismételve köszöntötték megmentőjüket. Pár mulandó percre a tizedik espada-t kiáltották ki a küldetést megmentő hősnek. Jellemző. Véletlen okán akad valaki, ki elvégzi munkájukat, rögvest kitüntetett szerephez juttatják. Ám, feltenném azt a könnyed észrevételt. Vajon hányan vélekedtek hasonló módon a különleges cero ellövését megelőzően? Egy, talán két arrancar? Mindenképp elenyésző számadat. Végigtekintve a céltalan horda harci fanatizmusban égő tekintetén, teljesen egyértelmű következtetésekre lehetne jutni. Maximális közönnyel vélekedtek az espada személyét illetően. Nem magát a Cephalus néven említett organizmust éltették. Csupán a harcot gátló fal leomlását üdvözölték. Öldöklésre berögződött idegpályáik, úgy viszonyultak az arrancar-hoz, akár egy átlagos, napi rutinnak számító információhoz. Lényegtelen, mellékszálon futó cselekvést kiváltó impulzusnak tekintették. Durva példával, mondhatnánk ő volt a lábakra érkező inger, aki mozgásra ösztönözte a testet. Külső szemmel, járás tekintetében elengedhetetlen munkát végzett, de egyszerű gondolkodással, semminek számított, hiszen a séta rutin művelet, mindenki képes rá. Azonban, ha nincs inger, nincs járás sem. Elég csekély annak valószínűsége, nem vezetett volna egyenes út tömeghisztéria kibontakozásához. Igen nagy a realitás hányada, köreinkben tartózkodó, labilis személyiségek dührohamban kitörve estek volna a mezőnek, majd azoknak, kik nem tetszésüket ki merik nyilvánítani. A végeláthatatlan ostobasági reakció, pedig pillanatok alatt beindult volna. Ennek tükrében, részemről elismeréssel tartozom a gyors közbe lépésért. Felesleges belviszálytól és fejfájástól kímélte meg csoportosulásunk.
Kötelező, erőnket gúnyosan Seiretei orra alá dörgölő felvonulásunk, mindezzel véget is ért. Az akadály elgördültével megannyi veszett lidérc zúdulhatott a városra. Használható parancs hiányában, mindenki önállóan, mihaszna gépekként üvöltött fel, hogy mellét verve, gazdája hű csatlósaként szúrhassa le az első útjába kerülő ellenséget. Szánalmas eszközök. Füttyentésre rohannak vesztükbe, miközben fel sem ötlik fejükben a gondolat, miért nem szolgáltattak semmilyen célt küldetésünknek a barbár kivégzésen túl. Ugyanis vezetőnk vajmi keveset adva agyi funkcióinkra, hosszasan ecsetelt nagyokat ígérő, ám annál üresebb szavakat. Annyit említett, öljünk meg mindenkit. További teendőről, viszont nem nyilatkozott. Sem az erő utánpótlásáról, sem esetleges visszajutásunkról nem ejtett kósza megjegyzést. Ennek az állatként hömpölygő, mihaszna csordának, pedig fel sem tűnt, innen nincs kiút. Émelyítő a vakságuk. Ebből kifolyólag, nem kívánok velük tartani. Lealacsonyított rangomnak van még annyi funkciója, szabadon dönthetek haladási irányom felől. Vagyis, mielőtt buzgóságban valamelyik otromba csúszómászónak útjába kerülnék, sonido-mat igénybe véve távolodom el a megszálló erőtől. Egész addig török előre, míg elkerülhetetlenné nem válik harcba bonyolódjak. Néhány alacsony lélekenergiájú tiszt keveredik az általam választott utcára. Láthatóan silány életüket féltve reszketnek, bár elismerésre méltó, ilyen állapotban képesek megállni lábaikon. Nem fűződik érdekem hidegvérű kivégzésükhöz, de eleve választási lehetőségtől megfosztva tartózkodom itt. Nincs más funkcióm, mint precíz gyilkoló gépként ritkítani a Gotei13 létszámát. Természetesen feltűnésre nem vágyom, így arra törekszem, minél hatékonyabb és gyorsabb eszközökkel jussak rajtuk keresztül. Vagyis, leheletnyit lassítok, hogy karmaimat kicsúsztatva adhassak le egy közeli szúrást, majd hosszanti vágást. Előbbi megállapításomra, pedig szándékosan rácáfolok. Ügyelve a befektetett erőre és keletkező seb mélységére, hagyom életben a shinigami-kat. Aizen parancsában létezett némi logikai pontatlanság. Az én értelmezésemben a harcképtelenséghez, elegendő az alany súlyos mértékű sérülése. Illetve, azt sem ártott szem előtt tartanom, Gero képessége helyettem gondoskodik az ítéletről...
A gyáva képességű arrancar, hamarosan egész Seiretei-re kiterjesztette manipulatív erejét. Minden gyenge akaratú tiszt áldozatul esett aljas parancsának. Undorító, hogy egy csúszómászó féreg ekkora befolyással rendelkezett. Mintha a jelentéktelen porszem azzal próbálná felkelteni a környezete figyelmét, homokvihart idéz elő. Szánalmas. Azonban, mozgásba léptével, nem feledhettem el, feladatunk módosult. Értelemszerűen fel kellett kutatni a technikát kivédő individuumokat. Legoptimistább becslések is arra engedtek következtetni, elsősorban magas beosztású halálistenek kerülhettek ki a hullámok hatásköréből. Tehát, ellenségeink főként hadnagyok és kapitányok lehetnek. Természetesen kivételektől sem tekinthetek el, melyre roppant kellemetlenül világítottak rá. Irracionális jelenségként egy lábbeli közeledett felém. A gyerekes provokációnak, vagy puszta véletlennek szánt attrakciót karjaimmal védem ki. Mielőtt a kényelmes mozgásra szolgáló szandál, rendeltetésének előnytelen helyen, jelen esetben arcomon csattant volna. Édes kevés! Ha ennyivel kívánt bosszantani, sajnálattal közlöm nem ért célt. Efféle hirtelen indulatot kiváltó piszkálódásra, legtöbb fajtársammal ellentétesen reagálok. Teljes közönnyel fogadom. A komolytalan viselkedés, csak bizonyos gyengeségek takargatására szolgál. Mi másért tenné? Láthatóan izgága, kényszeres cselekvő, aki erőszakosan követeli meg a figyelmet. Érzékelhetően tart az elutasítástól, ezért kezdeményező szerepben tűnik fel. Közvetlen beszédstílussal szándékozik magának megnyerni. Próbál magabiztos irányítóként fellépni, de mit rejteget? Felszínes elemzéssel azt mondanám a felelősségtől menekül. Gyerekesen viszonyul a szituációkhoz, lásd az előbbi szandás esetet. Egyértelmű volt, ő az elkövető, de bocsánat kérés, vagy zavart mozdulat helyett áthárította egy képzeletbeli harmadik személyre. Ez a shinigami görcsösen fél a felnőtté válástól. Nem akar elmozdulni a gyerekkorból. Nem kívánok vele foglalkozni.
Megállapításommal egyidejűleg könnyű szerrel sétálok el mellette. Sajátos világnézetébe, oly mértékben elsüllyedt szabad átjárást biztosított. Ha kívánnám egyetlen mozdulattal végezhetnék vele, de meghagyom ezt az élvezetet, olyan arrancar-nak, akit hidegen hagynak bizonyos lélektani tényezők. Van lehetőségem, inkább más ellenfél után néznék. Közeledő reiatsu-ból ítélve, messzire se kell távoznom. Mindenesetre átmeneti fogadtatómtól ellépek. Minimálisra kívánom csökkenteni azt az eshetőséget, beavatkozzon harcomba. Ám, előtte mellé hajítom a cipőjét. Nekem nincs rá szükségem.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te15900/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (15900/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyKedd Júl. 05, 2011 8:47 am

Megtettem, amit meg kellet, értesítettem a kapitányomat a kialakult helyzetről. Szívesen mentem volna tovább a társaságában. Csak a kötelességtudat szólít, parancsot kaptam, ahhoz kell tartanom magamat. Minden harcra fogható személyt értesíteni és küldeni a csatába. Legyen, egy rövid búcsú, ami egy biccentésbe ki is merült. Nincs semmi problémám a kapitányommal, nem kedvelem és nem is viszolygok a személyétől. Egyszerűen csak nem ismerem, és ezért nem tartom fontosnak, hogy mélyebb érzelmekkel átitatott, csöpögős egymásra borulós jelenetekre pazaroljuk az időt, amikor egy ilyen kritikus ponthoz érkezett el a történelmünk. Megindult a támadás ellenünk, Aizen cselekedet, az égből úgy hullottak alá a Hollowok mint ha csak eső cseppek lenének. Csak sajnos érkezés után nem tűnek el, nem robbannak széjjel a becsapódás pillanatában, hogy utána a Mi boldogulásunkat elősegítsék. Halkan sóhajtok és egy pillanatig bámulom az eget. Ideje indulni és szerezni egy esőkabátot, hogy ezt a kis vihart átvészeljük. Sajnálatos, de a gyengébb Hollowok még Nekem se ellenfelek, pedig Én aztán nem vagyok a legélesebb pengéje a Shinigamiknak, leginkább csak egy vajazó késhez tudnám magamat hasonlítani. Elég már az ostobaságokból, tényleg olyan ez az érzés, mintha valaki vagy valami a gondolataimat leírná, mindig a fő célról másra terelődnek. Elrugaszkodok a talajtól és megindulok az osztagom körletében. Hátha találok még olyat, aki képes felemelni a kardját és nem csak vakargassa a farkát. Nem pedig egy haszontalan csordára hasonlítottak, akik a villám első jelére összecsinálják magukat és inkább a halált választják. Csak néhányat találtam, akik harcra foghatóak voltak. Szerencsére hallgattak a parancsaimra és indultak. Kivéve egyet, valami különös volt benne, nem éppen csatázni indult, pontosabban de, csak nem a megfelelő irányba. Rám, ez a marha valamiért megtámadott, kitértem a fentről indított csapása elől. Inkább nem pazaroltam rá a szavakat, ahogy láttam az arcán, vagy nagyon részeg, olyan szintre itta magát, hogy beszélni se tud és a szavak jelentőségét se fogja fel, vagy megroppant az elméje a helyzet miatt. Akárhogyan is, de így veszélyt jelent a legtöbbünkre, még ha csak egy kis hangya is, okozhat nagy kárt a bolyban. Ezért inkább mögé shounpozok és a Zanpaktoum markolatával egy tarkora mért szép ütéssel szépen elintézem, hogy ne tudjon egy darabig felkelni. Most pedig kötözzük meg, erre a célra megfelel a ruhája is. Miért keveredek mindig ilyen helyzetbe? Második alkalom hogy egy shinigamit vetkőztetek. Pár kis mozdulat, és tényleg a saját ruhájának a fogja lett. Egy darabig ki fogja bírni. De mi lelhette? Miért borult el az elméje, és akarta kioltani az életemet? Érdekes, érdekes, talán annak a fényjelenségnek lehet a hibája, amit nem annyira régen láttam? Hm, megeshet, de vannak okosabbak és erősebbek, Akik majd rájönnek erre. Én inkább folytatom rövid felderítésemet. Ideje más osztagoknál is körbenézni, mert itt már minden lehetséges helyet megnéztem. Elhagyom az osztagom körzetét és az utcára irányítom magamat. A helyzet itt se a legjobb, amerre csak nézek, harcolnak, fegyverek fémes hangjai, ahogyan összetalálkoznak. De nem ez a legrosszabb, hanem hogy Shinigami harcol Shinigamival. Akkor ez nem egyedi jelenség volt, kellemetlen, nagyon kellemetlen, csak éppen nem az Én dolgom. Lényegtelen ki fog nyerni közülük, lehet egy a seregünk, de nem egy az osztagunk. Régen se vállaltunk más osztagok tagjaiért felelősséget. Az életnek ez a rendje. Megszületünk, cseperedünk, élünk, majd meghalunk. Mint a nővények, csak velük ellentétben sajnos mi tudunk szándékosan károkat okozni. Ezen ok az egyik, amiért nem keresem a társaságot, inkább macskázok. S majd egyszer eljön az ideje, amikor a kisgyerekek csak úgy fognak hívni, amikor elhaladnak a házam előtt, hogy a Vén Macskás. Kellemetlen jövőkép, de nem lehetetlen, persze mind ez csak akkor fog megvalósulni, ha túlélem ezt a mai napot. De ha nem, akkor a testem az enyészeté lesz, lebomlok és apró kis lélekrészecskékként fogok tovaszállni. Ami nem is lenne annyira rossz. Ez az öreg test végre megpihen majd, és csatlakozok a szeretteimhez. Vicces belegondolni, hogy több olyan személy halt meg Akiket kedveltem, mint amennyit itt kedvelek. Mindegy, kár a múlton rágódni, megvan az esély, hogy hamarost már nem kell ilyen dolgokkal törődnöm. Bár amik most elém ugrottak nem voltak alkalmasak arra, hogy végezzenek velem, gyenge kis Hollowok, Gyalogok a játszmában, két kis Paraszt. Nyáladzó képpel és hörögve rontanak rám, milyen ostobák. Nincs még kifejlődőt tudatuk, csak ösztönlények, amik nem akarnak mást csak felfalni. Sajnálatos, de ilyen ellenség nem végezhet velem. Azért se, mert minden erőmet beleadva akarok meghalni. Előhúzom a kardomat és kitartom oldalra, majd szaladni kezdek feléjük, amikor az első elég közel ért csapok és vízszintesen vágom ketté a fejét, jöhet a második, visszarántom a Zanpaktoumat így nyesve meg egy kicsit a második támadómat. Ezzel kész vagyok, elteszem hű fegyveremet és mehetek tovább. Befordulok egy sarkon és meglátom Anaot, igen, emlékszem arra, Akivel már találkoztam, akkor is, ha jelenleg nem látom az arcát, de a haját felismerem, mellette pedig elhalad egy számomra ismeretlen valaki, hm, egy cipő? O.o E valahogy nem fér bele az eddig látottakba. Tudom, hogy nem Shinigami, igaz fehér a ruhája, de a kapitányoknak nem ilyen, na meg az arcán lévő kis maszkdarabok is érdekesek. Hm, tehát egy Arrancar. Pont kapóra jött, egy erősebb ellenfél, aki majd talán meg tudja tenni, amire vágyok. Más esetben nem támadnék rá, de háború van, és Nekem is van célom. Talán megérti a dolgot, azzal is magyarázhatnám, hogy féltem Anaot, nem mintha ez igaz lenne, de válogatásnak most nincs helye. Előhúzom ismét a Lélekölőmet, a tokját pedig messzire dobom. Felemelem a bal kezemet és szavakat formálok az ajkammal, megcélozva az ellenfél mellkasát.
- Hadou 04: Byakurai.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te40700/45000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (40700/45000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptySzer. Júl. 06, 2011 3:15 am

Oké Surprised… ha se Fekete Pétert nem szeretne játszani, se Unot akkor… vágom Én a dörgést (*-*), szóval nem szeret kártyázni, de sebaj! Ismerek Én még játékokat. *3* Csak vajon melyiket szeretné játszani? scratch Na, mindegy majd Ő választ, ha már annyi lehetőséget ismerek, amit még egy gyerek is megirigyelne. *.* Persze ezt a nem szeretne kártyázni ötletet is okkal állítom, amiért semmi értelmes reakciót nem adott – ez alatt értem mondjuk… egy bólintást, esetleg egy örömteli mosolygást a sok lehetőséget halva -.
- Oké, ha nem szereted a kártyajátékokat akár ugráló kötelezhetünk, igaz nem tudom, hogy kötelet honnan szerezhetnénk, de megoldható, sőőőt hulahoppkarika! *>* Vagy~ legyen kő, papír, olló? *-* - sorolom tovább a lehetőségeket, miközben az imént még az Őéletét” veszélyeztetett cipőm most az Én arcomban landolt, ezáltal belém fojtva a szót. Igaz a cipellő ugyebár az enyém csak próbáltam erről a témáról elterelni a figyelmét – melybe sikerült tökéletesen beleélnem magamat - mivel kicsit ciki lett volna – meg egó romboló is – hogyha tudott volna arról ki is küldte a cipellőbombát. Meg, hogy sikerült volna vele a random ismeretségszerzős próbálkozásom, ha tudta volna, hogy jómagam támadtam be ilyen aljas módon? Sehogy. Bár így is milyen nagyszerűen sikerült védenie ezt a váratlanul érkező cipőtámadást (*-*), ami nekem viszont nem sikerült. -.-’’ Felvont szemöldökkel nézek a sarumra, ami a földre esve landolt végül a képemről, miközben az utána hagyott szép vörös nyomott dörzsölgetem, hátha eltűnik.
- Nem kell? Surprised – kapom fel a földről a cipőmet végül, mintha nem is hozzám tartozna, hanem Ő dobott volna el egy kevéske ryout. Persze az nem fájt volna ennyire és nem is gondoltam komolyan a kérdést, mivel mégiscsak mit kezdene már egy fél pár cipellővel? Surprised Igaz, ha szépen kért volna odaadtam volna neki a másikat is, szuvenírként hazavihette volna, de ha nem, hát nem. Nem vagyok semmi jónak az elrontója. Rolling Eyes Letudva magamban a dolgot, fél lábbon pattogva igyekeztem felhúzni a mezítlábas sétálókámra a visszakapott sarut, persze ez cseppet sem volt túl könnyű kivitelezés, hiszen semmibe nem tudtam megkapaszkodni ez közben, így jó párszor – több mint tízszer – tettem volna egy oldalra dűlést, akárcsak egy dili dominó. Így a sikeres kivitelezés érdekében engedély nélkül ugyan, de megkapaszkodtam az épp lassú léptekkel tovább araszoló Arrancarban. Remélem, elnézi, hiszen a szükség mégis csak megkövetelte.
- Fuhkösszi~. – törlöm meg a homlokomat az igazán izzasztó munka miatt, majd az előbbi fél lábon való ugrálásom után eszembe jut még egy játék. – De hallod, akár ugróiskolázhatunk is! *-* - hozakodok elő az eddigieknél is jobb játékötlettel, melyet még anno Karakura Townban láttam a gyerekek által űzni ezt a szórakoztató játékot. Közben, azért elengedem az Arrancart, miután felfigyeltem arra, hogy talán nem kellene csak úgy engedély nélkül a haját húzogatnom, mint valami póráz. Így mancsomat elvéve vörös frizurájától kezdem el a tenyeremre tapadt „egy-két” tűz piros hajszálat lehámozni. Zavarodottsággal átitatott, fél vigyort ejtek el közben irányába, s míg figyelmemet másra összpontosítottam régi ismerősöm által küldött Fehér Villám közeledésére csak utólag kapcsolok, mely igencsak nagy sebességgel közelít az Arrancar… vagyis már felém. O_o
- Shocked - azon nyomban a kivédésen kezdek agyalni, de semmi használható nem jut eszembe, ezért megfordul elmémben a futás lehetősége, de ahhoz sincs már elég időm, ráadásul milyen szégyenteljes megoldás már az! Így marad a számomra egyetlen kivitelezhető dolog, ugrás balra! Vagyis jobbra! *>*”
Félrevetődve, emellett fel is törölve a jócskán poros utat sikerült megúsznom a fránya kidouval való találkozást, de mégis, miért támadott meg engem egy Shinigami? ToT Főleg, miért pont Kojiro-san? Vagy csak véletlen volt? Remélem! >.>
- Mohhohohoo, ha már ilyen gonossssz vagy, hogy nem játszol velem, akkor minimum annyi, hogy elmondod, merre találom a Pékséget! >.> - vergődők egy sort a talajon, majd végül, hogy hiteles legyen a követelésem az útbaigazítás miatt felkellek és mutatóujjammal felé bökve fejezem be mondandómat. – Vagy Te Kojiro-san, ha már így lesből lövöldözöl villámokat! >.> – mutatok ezúttal a kollégám irányába. Ha, küzdeni akarnak akkor a minimum az, hogy elmondják nekem a keresett helyszínt, hogy kisüssem Keo-báró-samanak azokat a bizonyos rágógumikat. Kojiro-sant úgy sem kell féltenem… asszemSurprised
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te25500/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyPént. Júl. 08, 2011 11:42 pm

Hiperaktív figyelemzavar, összes tünetét bemutatva, tovább ragaszkodik megnyerésemhez. Állandóan beszél, néhol zavartan elvész a mondatokban, izeg-mozog, képtelen egy helyben maradni. Tapasztalhatóan kérdéseire saját maga ad válaszokat. Nincs türelme kivárni a feleletet, illetve magától értetődőnek veszi, neki lesz igaza. A dolgoknak úgy kell történnie, ahogy azt ő elképzelte. Ebből kifolyólag visszautasító fellépésem elereszti füle mellett. Továbbra is játék tervekkel bombáz. Egyszerű gyermeki törtetés. Nem tudatosan, de egyértelműen arra kíván rávenni, azt tegyem, amit ő mond. A helyzet abszurditása, pedig meg sem fordul fejében. Jelenleg nem tekint rám máshogy, mint potenciális játszópajtásra. Megragadt sajátos világában, ahol ő egy óvodás és mindenki más fajra, nemre, életkorra való tekintet nélkül a birtokolt tárgya. Manipuláció. Meglepő, ám logikus módon a néhány esztendős személyek, teljes nyugalommal ruházhatóak fel ezzel a jelzővel. Hozzátenném, továbbra sincs szó tudatos viselkedésről. Fejlődésükből adódik. Miután két-három évesen felfedezik önmagukat, használni kezdik az "én" szót. Lassan kialakul bennük az emberekre, oly jellemző egocentrikusság. Magukhoz kezdenek mérni tárgyakat, élőlényeket, helyzeteket és tapasztalás révén az az érzetük keletkezik, milyen jó, ha valami úgy alakul, ahogy ők szeretnék. Teljesen normális emberi vonás a siker hajkurászása, ám esetükben gátlástalannak nevezhető. A gyermek a legszabadabb tárház vágyteljesülés szempontjából. Nevelés még, csak kezdetét vette. Nincs tudatosítva erkölcsi morál. Beépített szabályozó hiányában, pedig azt tehet, amit csak akar. Követelőzhet és befolyásolhatja környezete döntéseit. Ennek egyik formája, amikor a négy éves kislány ordítozva, földre veti magát, hogy megkaphassa néhány másodperce látott babáját. Jelenlegi helyzetben, akár lehetnék a szülő, akinek meg kéne vennie a játékot. Miért? Mert az ugrálókötelezésre vágyó lánynak meggyőződése, ő az irányító.
Ebben az időtöltésben nem szándékozom részt venni. A gyermeknek nem, csak öröme lehet féktelen, de dühe is. Visszautasítással, előbb utóbb kiváltanám ezt a destruktív érzetet. Legalábbis úgy vélem, mind önmagára, mind utálata tárgyára kontroll nélkül vetítené ki elkeseredettségét. Következményekkel nem törődve, elvakítaná a megtorlás. Komoly veszélyfaktort jelentene, mivel az érzései túlnőnének rajta. Ösztönösen, állati módon harcolna, elsősorban fizikálisan. Erre leadott figyelmeztetés, hajam támasztékként való funkcionáltatása. Amolyan rejtett utalás, ha nem megyek bele a játékába, fájdalmas eredménnyel számoljak. Továbbá, az is nyomatékosításra került, nem vagyok felruházva távozási kártya lappal, ha már szóba került fekete Péter. Azonban, létezik ellenszere a fiatal kori hatalomnak. Némi logikával könnyen javadra fordíthatod a vesztes háborút is. Mindennek van gyengéje, ahogy a gyereknek, például a bizakodás. Látszólagos hunyászkodással rövid időn belül megnyerhető bizalma. Ha pedig, tapasztalja a győzelmet, csendesedik erőszakos irányítói magatartása. A gyerek mindig akkor legerősebb, ha falba ütközik. Minél jobban ellenkeznek, annál durvább eszközökkel vívja ki igazát. Tőlem, távol áll ez a fajta taktika. Viszont, átmeneti kompromisszumokra hajlandó vagyok. Ennél fogva, türelmesen viselem hajam tépázását.
Újra előtörő játék invitálása kezd unalmassá válni, melytől üdvözlő támadás ment meg. Bevallom, némi megkönnyebbüléssel fogadom a kidou-t. Felesleges illem körök, vagy méregető tekintet mellőzésével, primitív, de egyértelmű módon szólítanak fel harcra. Természetesen ennyi nem elegendő Kárhozott lélek után nyúljak. A kapkodás, amúgy sem erősségem. Gyengébb démonmágiát vetettek be, valószínűleg figyelemfelkeltés céljából. Nincs különösebb feladata, csak a tájékoztatás. Tehát, nem tulajdonítok neki jelentőséget. Pusztán ellépek útjából. A támadás erőssége gyorsaságában rejlik. Egyértelmű hátulütője, pedig a fénysugár hatáskörében keresendő. Messzire elér, de ereje vékony sávba koncentrálódik. Némi reakciókészséggel kikerülhető. Mindenesetre a technika érkezési irányába fordítom fejem. Immáron felesleges lenne távoznom. Érdeklődésem, amúgy is felkeltette, látványos nyitány után mihez kezd újdonsült ellenfelem. Rossz tulajdonságom kivárás eszközével élni. Ám, ha huzamosabb ideig nem történik semmi, kénytelen leszek magam gondoskodni a folytatásról. Szükséges, hajlandó vagyok cero-val lépésre kényszeríteni. (ha van támadási ötlet akkor nem lövöm el, de gondoltam csinálni kéne valamit. Rátok bízom, mi legyen.) A gyerekes lányt, egyenlőre úgyis lefoglalja a bosszankodás. Nem felejtkezem el jelenlétéről, azonban mindaddig figyelmen kívül hagyom, míg okot nem ad nézetem változtatására.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te15900/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (15900/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptySzomb. Júl. 09, 2011 5:26 am

Fészpalm Anao, az első találkozásunkkor is észrevettem, hogy nem vagy a legkomolyabb személyiség. De azt nem gondoltam volna, hogy az „ellenség” haját is téped. Ez elég érdekes harcmodor. Megkopaszítod, hogy ha le is győz, akkor majd a paróka árába pusztuljon bele. Igazán kellemetlen lesz mindenkinek. Főleg Nekem, mert a harcban el fogja vonni a figyelmemet a kopasz feje búbja, ahogy megcsillan rajta a fény és elvakít mindent. Nem is lenne annyira rossz támadás, de megalázó is egyben. Remélem ténylegesen nem fog erre sor kerülni. Sajnos a belépőm azt hiszem túlságosan is nagyzolóra sikerült. Semmi köszönés, semmi fontos mozzanat, csak egy egyszerű Byakurai. Nem a legerősebb, de nem is a leggyengébb. Egy ideális kidou egy kevésbé barátságos helyzetben. Viszont azt kell hinnem, hogy ez a támadásom nem lesz nagyon hasznos, ha csak azt nem vesszem annak, hogy az Arrancar megszabadult Anaotól. Aki egy szép kis vetődéssel tért ki, míg az ellenség egy könnyed mozdulattal lép el. Hm, igazán tetszett az a nyugalom, amivel lereagálta a támadást. A véleményem szerint kiegyensúlyozót személy lehet. Miből következtetek erre? Nos, nem túl bonyolult, ha a 11. osztag mentalitását követné akkor már habzó szájjal vetülne rám, az se akadályozná meg ebben, ha esetleg a WC-n ülne. Kirontana letolt nadrággal, papírral a hátsójában és mindkét „Zanpaktouját” lobogtatná. De szerencsére nem tűnik annak. Nyugodt elmélkedésemet egy vékony női hang zavarja meg. Amiből nem lehet arra következtetni, hogy a tulajdonosa kifinomult és komoly. Ellenben igazán hirtelen személyiség. A viselkedése alkalmazkodott a fizikai megjelenéséhez. Egy szóval kifejezve: Gyerekes. Igen ez a megfelelő, Anao még lélekben egy kisgyerek. Aki reggel képes arra, hogy felkeljen és megnézze a TV-ben a reggeli rajzfilmeket, és ha nagyon brutális, akkor a Teletubet is. Arra a „mesére” mondanám azt, hogy beforgat. Egyszer megnéztem, nos, már eljutottam addig, hogy megvettem a kötelet, amire felköthetem Magamat. Az oka amiért túléltem, egy másik rajzfilm adta vissza az életkedvemet. Igazán felüdülés volt, az első show után olyan volt, mintha elektromossággal sokkolták volna a péniszemet, de ez a Dinos mese, mintha egy Onahole lett volna. Nem mintha használtam volna valaha is, á soha, csak egyszer egy beszélgetésben hangzott el, aminek véletlenül a fültanúja voltam. De ismét sikerült elterelnem a gondolataimat. Térjünk vissza az Anao témára. Ténylegesen nem veszi komolyan a jelenlegi helyzetet, pedig jól tenné. Nem messze Tőle van egy Arrancar, támadás érte a várost, és csak valami ostoba pékséggel foglalkozik. Azt hiszem, ideje lenne az arcomat a tenyerembe temetni, amiért a társam nem teljesen felnőtt. Az enne a legjobb, ha szépen megkérném arra, hogy üljön inkább a kispadra. Megvan rá az esély, hogy útban lesz, és véletlenül megsérül. Nem sok ingerem van jelenleg ahhoz, hogy hallgassam a sírást. Habár erre csak abból következtetek, amit hallottam és természetesen az is közrejátszik, hogy felém mutogat és a Pékség helyéről érdeklődik. Sajnos nem tudom merre is találhatja, se a helyrajzi számát, se semmit. Azért annyira nem vagyok udvariatlan, hogy ne közöljem ezt Anaoval. A hangom olyan amit megismerhetett, közönyös, ellenben a tekintetemmel, mert a szememből kilehet olvasni, hogy mérges vagyok Anaora.
- Sajnálom kedves Anao-chan, de nincs a birtokomban a Pékség lelőhelyét illetően semmi információ. De szerintem nem éppen megfelelő az amit jelenleg művelsz. Ha nem látnád megtámadták a várost, kapd össze magad, vagy inkább távozz. – ezt letudtam, sajnálom hogy ezt kellet mondanom, de olyan társra nincs szükségem aki nem veszi ezt komolyan. A saját életem nem érdekel, de mivel Anaoval most egyszerre kellene harcolni, egymás mellet, ezért érte is felelősséggel tartozok. Mondhatni a csatatéren egy századba tartozunk. Most pedig foglalkozunk a harmadik féllel. Ránézek a kifejezéstelen tekintetemmel. Majd nyugodt hangnemben szólítom meg az ellenfelünket. - Kérem bocsássa meg a faragatlanságomat. Úgy lett volna a megfelelő, ha elsőnek bemutatkozok. A nevem Kojiro Kuroda, a 2. osztag 5.-ik tisztje. egy bocsánatkérő meghajlás, majd amikor felegyenesedek megpróbálok egyenesen az Arrancar szemeibe nézni.
- Ha nincs ellenére, akkor kezdeném. Rendben? – megvárom a beleegyezést, bár ha nem, akkor is támadok. A Zanpaktoum hegyét a talajon húzva rohanni kezdek felé. Egészen addig amíg nem érek elég közzel, akkor pedig egy egyszerű mozdulattal ívesen felrántom a kardomat, a Hollow előtt, megcélozva a mellkasát. Esetleges hárítás esetén vagy ha sikeres is a támadás, az utána következő dolog ugyanaz. El Shounpozok egyenesen Anao mellé(persze ha valami nem akadályoz meg benne). Aki remélem már összeszedte magát és képes lesz a komoly és normális harcra és felfogja, hogy a kislányos ostobasága és az aranyos kis feje most nem fogja megmenteni. Bár lehet csak rémeket látok, az is lehetséges, hogy egy olyan személlyel találkoztunk, Aki nem akar harcolni, nos, sajnálatos lenne, mert Én akarok.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te40700/45000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (40700/45000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyVas. Júl. 10, 2011 3:30 am

Milyen gonosz, kegyetlen karót nyelt alakokkal hozott össze engem a sors keze, cipő formájában. Azt hittem, hogy beválik ez a praktikus trükk és megtalálom végre a keresett Pékséget, de nem. Idegen alakba ütköztem, aki még nem is szeretne játszani, ráadásul gonosz Kojiro-bácsimert ezúttal így fogom hívni, amiért aljas módon kioktatott Arrogáns - még ki is szeretne hagyni az egész partyból. T-T Nem, mintha annyira leszeretnék állni harcolni, szóval nem is bánom, viszont amiért nem adtak pontos találóhelyet a Pékségről, ezért…
- Grrrrrr…. >.> - ejtem el az egyöntetű nem tetszésemet, apró morgás formájában és csúnya nézéssel egybekötve, amint végighallgatom az aprócska bemutatkozásukat. Kapok pár ostoba ürügyet és azt hiszik, hogy ennyivel megbékélek a Pékséggel kapcsolatban? Neutral Hát nem! Ezért… ezért megmutatom, nagyon, de nagyon megmutatom. De annyira megmutatom, hogy a végén rákényszerítem őket és trióban fogjuk megkeresni a Pékséget és együtt kisütjük Keo-báró-samanak a rágókat, aztán fel is szolgáljuk neki, hogy megmutassuk, milyen nagyszerű hatalma van a nagyfőnöknek. *-*
Türelmesen” várom meg gonosz Kojiro-bácsi támadáskezdeményezését újdonsült haverom felé, hiszen hogyha közel vannak egymáshoz, akkor miért is ne használhatnám ki az alkalmat, a két legyet egy csapásra akció lebonyolítására? Erőtartalékoló és még talán össze is jöhet, míg egymással foglalatoskodnak, és nem jómagam vagyok a figyelem központjában. szemöldökrángatás
Egy apró gúnyos mosolyt ejtek el, s kezeimet ökölbe szorítva kezdem el körülöttük áramoltatni a fekete-lila színárnyalattal gazdag lángszerű lélekenergiámat, majd ahogy gonosz Kojiro-bácsi karddal kezdte támadni az általam immáron játszópartnerként tekintett Arrancart, melléjük shunpozva egy – egy erőteljes Ikkotsut ejtek meg mindkettőjük felé. Magasságomat elnézve nagy valószínűséggel mindkettőjük gyomra az áldozata ütéseimnek, feltéve, ha összejön, mert ugyebár kissé elbíztam magamat a támadás sikerességével, amely nem biztos, hogy pozitív kimenetellel zárul. *>*”
- A pékségéééééééért! - persze az elmaradhatatlan csatakiáltást nem hagyhattam ki, így ezzel megfűszerezve tettem fényesebbé a technikám alkalmazását (*-*), ezáltal megmagyarázva cselekvésem egyik okát, míg a másikat kissé késve, de közlöm nekik, nehogy kimaradjanak már célszemélyeként belőle. Khm… akarom mondani, Én is itt vagyok ám’! >.> - hozzáfűzve mondanivalómat, amelynek másod célja a figyelem felhívás volt arra, hogy jómagam is jelen vagyok, illetve részt kívánok venni a kezdődő buliban, ha már nem tudtam meg a Pékség pontos lelőhelyét. Vagyis semmi információt nem kaptam a Pékséggel kapcsolatban. -.-’’ No, de legalább a fiatalságomat kihasználva a buli lehetőségét nem halasztom el. *3* Legalább a ifjúságnak élek, hiszen hamar megöregszik az ember – mellékesen megjegyezve nagyon is remélem, hogy nem leszek ilyen karót nyelt fazon, mint Ők scratch -. Majd ha lejátszottuk viszem őket Pékséget keresni. *3*
- Úúú… halljátok, halljátok! Játszunk, játszunk! Mármint fogadjunk, és azon keresztül játszunk! *3* Ha, Én nyerek, jöttök Pékséget keresni! *.* Nektek mi lesz a feltételetek? *-* - hozakodok elő egy játék lehetőségével, melyet a verekedésnél is futtatni lehet így pedig mindhárman jól járhatunk, hisz a végén teljesülne valakinek egy – egy „kívánsága” és meglenne egy afféle ösztönző cél.
Kérdésem felhozása során hátrálok villámtánccal pár lépést, hogy ne legyek a sarkukban és válaszukat várva nézek hol gonosz Kojiro-bácsira, hol pedig Arrancar barátra. Kisebb nevetést hallatok közben, ahogy az oldalamra rögzített Zanpakutom felé nyúlok, és megfogva annak lila markolatát rántom ki helyéről az ütött – kopott külsejű fegyveremet. Már megszoktam a rosszmájú sértegetéseket katanám felé a külsejét illetően, de azért remélem, most egy gonosz szóval sem fogják illetni, mert lehet, hogy a végén magamra veszem, és nagyon megbánják. Neutral Bár Hyozanryuu a legutóbb gonosz volt… lehet, hogy fülem botját sem mozdítanám a sértésre. Arrogáns
Amennyiben valamelyikük mégis gúnyolódna, a külsejével kapcsolatban hidegvérrel hajítom el felé katanámat, mellékelve mellé egy ördögien gonosz nézést, melyet produkálni tudok, kölcsönözve hátam mögé a Pokol tűzét, hogy mérgem kimutatása profi mód legyen. Persze, hogyha mellőzték a sértő megjegyzéseket, akkor a Pokol lángjait tartalékolom későbbre és katanám sem tesz repülőmanővereket. Surprised
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te25500/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyHétf. Júl. 18, 2011 12:30 am

Az érkező fél reakcióját figyelve, hamar meggyőződhetek róla, nem erejét fitogtató, esztelen harcos sodoródott utamba. Akár örülhetnék a fejleménynek, azonban, minél több az ellenfél esze, annál nehezebb gyenge pontra építkezve minimalizálni a leendő összecsapás hosszát. Úgy vélem bölcs tanács, ha kellő óvatossággal viszonyulok, immáron dupla számra növekedett ellenfeleimhez. Elegendő néhány mozdulat, vagy szó és máris egyértelműen észlelhető, a két shinigami gyökeres ellentéte egymásnak. A Kojiro Kuroda névre hallgató halálisten igen megfontolt és határozott hangnemet alkalmaz társával szemben. Világosan közli, mik a szándékai, ám a kiejtett mondatokból süt némi arrogancia. Nem a szó eredeti jelentésében, inkább néma fenyegetésként. Gondosan válogatott szavai mögött ott lappang egyfajta figyelmeztetés, ami jelzi, ezt az udvarias bájcsevegést, könnyedén tettleges demonstráció követheti. Ettől a rejtett fenyegetéstől kissé érvényét vesztett pökhendiségnek hatnak mondatai. Ez arra enged következtetni, vagy tökéletesen tudatában áll képességei határaival, vagy egyszerű magabiztossággal fellépő szájhős. Valószínűsíthető célszemélyei túlnyomó hányada utóbbiban találna megoldásra. Nagy hiba volna. Túl kézenfekvő következtetés lenne a probléma könnyebb úton történő elfogadásának. Elvégre, sokkal fájdalommentesebb elfogadni, hazudnak, mint szembe nézni a tényekkel, akad valaki, aki mentális fölénnyel osztott ki kegyelemdöfést az ember irányítási kényszerére. Arra a kicsiny, ám annál erősebb impulzusra, ami állandóan ösztönzi a személyt, maga uraként határozzon a saját és mások cselekvése felett. Uralkodói törekvés. Az a hatalomvágy, mely újra és újra konfliktusokba kergeti az önállóan gondolkozó élőlényeket. Az a vonás, mely teljes valójában körüllengi újdonsült ellenfelem.
-Tadeo Dellomeurtre, 106. privaron espada.-
Játékvezetői felhívására teljes közönnyel válaszolok. Vélheti kezdeti sikernek, vagy szimpla etikai előírás betartásának, hogy rideg hangon viszonzom bemutatkozását. Részemről rövid jelzésnek szántam, fogadtam és kölcsönös az ellenfélnek kijáró tisztelet. Attól függetlenül ostoba időhúzásnak tartok jó néhány viselkedési előírást, még nem jelenti azt ne ismerném, vagy alkalmaznám őket. Jelen esetben, ellenfelem használta ezt a formulát, így a válasz reakció mellett döntöttem. Illetve, adtam némi kapaszkodót. Ha valóban irányító, megpróbál további lépések felé terelni. Természetesen nem, csak ő szándékozhat efféle taktikával. Nem vehetem ki a számításból hármasunk gyerekes tagját sem. Az elmúlt percekben letaszították a figyelem központi trónjáról. Messzemenő következtetések nélkül megállapítható, mindent el fog követni az áhított cél érdekében. Kíváncsian várom, ez az erős egyéniség összecsapás, milyen eredménnyel zárul. Végig, külön-külön harcolnak, vagy valamelyik shinigami átmenetileg feladja domináns viselkedését. Ha igen, kicsoda? A megfontolt felnőtt, vagy a lobbanékony gyermek? Nos, egyenlőre nem dőlt el a kérdés, mivel a férfi engedélyt kér megtámadásomra. Erre a nonszensz mondatra semmi esetre sem kívánok reagálni. Megóhajt támadni, tegye. Úgy vélem, azzal mozdulatlanul állok nyilvánvalóan közlöm, átengedtem a kezdeményezés jogát.
Számomra általános, vagy más szóval kifejezve, megszokott viselkedésem hatására, vagy egyéb okból kifolyólag, röviddel felesleges mondata után felém rontott. Tesztelés volna? Meglehet. Legtökéletesebb taktika kiismerésre építkezni. Esetek többségében magam is arra törekszem, minél több információt szerezzek ellenfeleim képességeiről. Ennek fényében nem panaszkodhatok, hiszen a támadással megfosztottak némi energia pocsékolástól, valamilyen helyzet változtatásra kényszerítsem őket. Csupán arra kellett koncentrálnom a pengét ne engedjem túl közel mellkasomhoz. Kivárás. Manapság számomra is meglepő mód sokat alkalmazom. Utolsó pillanatig kockáztatva állok, mozdulatlanul. Úgy hathat vesztes helyzetemből nem kívánok reagálni. Azonban, ha számításaim helyesek, megfelelő időben ütöm el a pengét jobb kézfejemen található fém karmaimmal. Annyi erőt kívánok a vízszintes mozdulatba sűríteni, hogy válasz lépésre szabaddá tehessem felső testét. Kereszt vágással kívánom viszonozni kezdeményező magatartását, ám sok múlhat reakció idején (rád bízom kivéded, talál, ha igen mennyire^w^). Esetleges védekezésre is felkészülten várakoztam, amikor fejfájást előidéző hangzavarral tervembe nem rontott a még mindig pékséget kereső lány. Kiszámítható volt, előbb utóbb agresszív módon beavatkozik. Támadása mégis rendelkezett a meglepetés azon csekély erejével, ne tudjak tökéletes időzítéssel ellépni ütése elől. Úgy vélem, komoly problémáim adódhattak volna, ha teljes mértékben érintkezem az öklével. A fizikális támadás tört részét szenvedhettem el, de nem állíthatom szúnyogcsípés erősségű fájdalmat tapasztaltam volna. Nem fog ártanom figyelni a lány ütéseire. Ostoba próbálkozás lenne, ha sonido-mra támaszkodva azzal számolnék, mostani átmeneti sikeremhez hasonlóan kitérhetek előle. Láthatóan ő sem szenved hiányt gyorsaság terén, de a folytonos játék ötletei kezdenek bosszantóan untatni. Korántsem annyira eszemet vesztve barbár módon támadjak, ordítozzak, egyáltalán némi nemű érzelmet mutassak. Inkább abban az értelemben reagálok, finoman közölöm, nem veszek részt a szórakozásában.
-Cero!-
Mivel célom a közlés és nem pusztítást, így gyengébb erejű sugarat eresztek útjára. Kíváncsian várom miként védekezik/nek ellene. Egyszerűbb technikával, például shinigami-kra jellemző kidou-val védi/k, vagy bonyolultabb, de annál fellengzősebb katana képességet vet/nek be. A lány vehemens viselkedéséből ítélve, róla még elképzelhetőnek tartom első szintű technikájához nyúlna. Mégse hinném, máris erre kerülne sor. Mindenesetre nem árt felkészülnöm, így hátamon lévő nodachi-m markolatára helyezem karjaim. (Kojiro nem tudom hol van, szóval azt döntsd el, te merre vagy és mit csinálsz. Én Anao-ra céloztam.^^)
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te15900/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (15900/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyKedd Júl. 19, 2011 10:17 am

Immár a birtokában vagyok annak az egy fontos információnak, ami számomra elengedhetetlen a harchoz. Az ellenfél nevének és rangjának. Bár a privaron espada cím számomra ismeretlen. Lehetséges, hogy amolyan hadnagyi jelzés lenne. Ezek szerint néminemű hasonlóságot észlelhetünk a két frakció közt. Nem is lenne túlzottan meglepő, hiszen három volt kapitány is az Arrancarok oldalára állt. Természetes, hogy valamennyire átformálták a rendszert, a már ismertre és megszokottra. De hogy ne lehessen egyértelműen plágiummal vádolni Aizent, ezért egy kis változást is eszközölhettek. Legalábbis gondolom, a Birodalom is a Köztársaság alapjaira épült, még réges-régen egy messzi-messzi galaxisban.
Kellemetlen igaz, de Anaot le kellet szidnom. Egy olyan személyiségnek, mint Ő, nincs helye a csatatéren. Sokkal inkább egy óvodában, a kertben játszva, mintsem a harcokban. Letudva ezeket az igazán szükséges dolgokat, ideje volt kezdeni a harcot is. Nekem jutott az a cselekvés osztályrészemül, hogy a támadást Én kezdtem meg. Nem volt célom, hogy azonnal véget vessek a harcnak, mivel ezt nem is tartottam lehetségesnek és természetesen a fő célom az volt, hogy egy kis szeletét felmérjem Tadeo erejének. Érdekes, hogy csak áll és nem mozdul, mint az a bizonyos testrész a lakodalomban. Mire készülhet? A nyugalomból kiindulva, ami Belőle árad, arra kell következtetnem, hogy kivárásra játszhat. Hm, majd kiderül, már csak pár méterre vagyok Tőle, a kardom már támadásra lendül….. Ahogyan gondoltam, hárít néhány pengével, ami a karjára van erősítve, (hm, csak nem Rozsomák személyesen?) és válaszol is. Keresztvágás egyenesen a mellkasom felé, remek, ha ez el is ér, akkor szőrtelenítésre nem lesz panasz. Túl nagy a lendületem, amivel megindultam, így a védekezés nehézkes lesz, annyit tehetek, hogy a szabad karommal taszítok egyet magamon. Méghozzá úgy, hogy Tadeo testét használom erre. Ellököm magamat róla és így nem túl mély sérülést kapok, de még szerencse, hogy ezt megcsináltam. Mert eljutott egy jelenleg idegesítő hang a fülemhez. Miszerint Anao még mindig azért az ostoba pékségért kampányol. Esküszöm, ha ezt túlélem, és minden rendbe is fog jönni, felkeresem azt a péksüteményeket gyártó létesítményt, és le fogom rombolni. Mintegy kéjes kielégülést okozva majd ezzel az érzéseimnek. Felháborít viszont az, hogy megtámadott, elméletileg Ő és Én egy oldalon állunk. Esetleg megfertőzte volna az elméjét az, ami már egy nem is olyan rég engem megtámadó shinigamiét is? Ha ez igaz, akkor a kis Anao elég komolyan a hatása alatt lehet, mivel elég ostobaságokat beszél. Habár ahogyan megismertem, akkor se lehetett teljesen épelméjű, vagy csak Én vagyok már túl öreg a világba? S teret kellene engedni az olyan fiataloknak, mint Anao? Chhh, nem, azt már nem, egy ocsmány és szörnyű világ lenne. A gyerekes shinigamik mellé szükség van olyanokra, mint Én, vagy mint az ellenfelünk, Tadeo, komoly személyiségekre, hogy ha szükséges a kellő irányba terüljük vissza az eltévelyedett bárányokat.
Tehát, megint csak elgondolkoztam. Jelenleg ott tartok, hogy sikerült valamennyire kitérnem Tadeo támadásától, és ennek köszönhetem, hogy Anao se talált el. Ahogy hátrálok suhintottam egyet a zanpaktoummal, nem titkoltan azzal a céllal, hogy a ható körében maradókat megvágjam. Nem érdekelve, hogy az egy ellenfél, vagy „szövetséges” lesz. Bár a mostani társamat is gondolhatom már ellenfélnek, amiért meg akart sebezni. Végre leér a talpam a talajra, de azonnal ugrok is hátra még egyet, biztos távolságba legyek. Csak sajnos a szavaitól nem vagyok elég messze.
Hogy lehet, kérdem azt, hogy lehet ez? Nem veszi komolyan a dolgot, és ezt is egy játékkal akarja elintézni? Ha így folytatja, akkor nem lesz kellemes az ébredése a felépített álomvilágból, amiben most él. Az élet korántsem olyan, mint egy vidám mese. Kegyetlen és rideg, idővel kiöl mindent a lélekből, nem hagyva utána mást, csak a szenvedést és a keserű ízt a szánkban. Rá kell jönnie arra, hogy az emberek nem cukorkák. Hanem hogy a legtöbb ember gazember! Gazember töltelék, gazember bevonat. Nem lesz mindenki kedves és jóakaró. De ez nem az Én tisztem elmondani neki, erősebb lesz a hatás, ha az Élet fogja az arcába tolni.

- Anao, ez az utolsó, hogy erre kérlek. Vagy harcolj normálisan, vagy hagyd el ezt a környéket és keresd magad a pékségedet. De ha maradsz, akkor számíts arra, hogy ha nem veszed ezt komolyan, akkor ellenségként foglak kezelni. Remélem érthető voltam? Ez a Te országod is, megtámadták, és meg kell védenünk, Neked is. Felejtsd most el a gyerekes dolgokat, harcolj. - nem voltam most ideges, csak a megszokót rideg nyugalom és közöny csendült fel a hangomban, az arcom is rezzenéstelen volt. Nem mutattam jelét, hogy milyen a lelkiállapotom vagy, hogy érzek-e fizikai fájdalmat a vágás miatt, amiből nagyon lassan folyt a vér.
Ránéztem Tadeora, aki valószínűleg az Én álláspontomon volt. Legalábbis hogy a Ceroja nem felém száguldott erre enged következtetni. Gonoszság vagy se, nem védem meg Anaot, talán ez a támadás észhez téríti. De addig is, itt az ideje kihasználni az alkalmat. Vízszintesen az arcom elé emelem a zanpaktoumat, ideje használni. Nem is tudom mikor volt utoljára, amikor megtettem. Éppen itt az ideje már.

- Donare, Denryuu /Kiálts, Villámsárkány/ - a parancs után a penge két oldalán meg jelen egy-egy villám, a keresztvas kör alakú és aranyszínű lesz, a markolat pedig egy sárkányra hasonlít leginkább. De végre ismét itt van Denryuu . Jöhet a második fázis.
- Shinotsuke, Ryuunamida /Zuhogjatok, Sárkánykönnynek/. - a penge több ezer kis kék darabra esik széjjel. Amik körülöttem kezdenek el körözni, de csak pár másodpercig. Utána a fele egyenesen Tadeo felé kezd haladni. Azzal a céllal, hogy minél több darab eltalálja, ha egy el is találja az ne lesz kellemetlen, mert inkább csak egy kis csípés lesz (mint amikor valami kis elektromos tárgy megcsíp), de ha már elég sok eltalálja, akkor az már nagyon is kellemetlenül fogja érinteni. Természetesen fent van annak a veszélye, hogy kikerüli, szerencsére képes vagyok arra, hogy gondolatokkal irányítsam a Könnyeket.(Természetesen Te döntöd el, hogy mennyi talál el, vagy kikerülöd/véded, vagy amit szeretnél csinálni a támadással)
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te40700/45000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (40700/45000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptySzomb. Júl. 23, 2011 12:45 am

Elégedetlenül döntöttem jobbra-balra fejemet, mintha csak görcsbe állt nyakamat akarnám kimozgatni, ahogy látom hakudával átitatott ütésem nem aratott bombasikert, de azért egy próbát megért. Igaz iménti bőbeszédű beszélgetésük során legalább EGY dolgot, méghozzá azt, hogy Arrancar barátot, hogy hívják. *.*
- Pit.. Pitvar... Privar... Privaron Espada! Surprised ÚÚÚ~ Várj, nem érten... Akkor most Taddeo... Teddy Dollar.. meu... bla... @.@... öh... hogy hívhatunk röviden tömören? o.o’’ – tettem fel a költői, de eget rengető kérdést, miután hátrább shunpoztam és elmerengtem ezen az apróságon, mely végül olyan kuszává vált számomra, hogy jajj. Sosem értettem, hogy lehet az Arrancaroknak ennyire bonyolult nevük, miképp képesek megjegyezni a fajtársaik több kilométer hosszan nyúló mássalhangzókkal teli megszólításukat? o.o’’ Remélem, ezzel nem haragítom magamra, mert nem szórakozni akartam vele, csak-csak, no~ nehéz nevén szólítani így inkább biztosra akarok menni, bár nem állítom, hogy megtudom jegyezni. Surprised
- Oh! Tényleg, az Én nevem Shiroichi Anao~, Juubantai roku... vagyis sanseki! *3* - esett le, hogy nem árt nekem is bemutatkoznom, mielőtt bármi mást tennék, hiszen ha már Ők is megtették, akkor Én miért ne? Nehogy udvariatlan legyek már, nem így neveltek. T>T De naná, hogy belekavarodtam megint a rangszámba. Fészpalm Soha az életbe nem fogom megjegyezni, érzem...
Az újabb játék lehetőség felvetése után kaptam elő sayajából Hyozanryuut afféle „női” megérzés kép, melyet valójában nem tudtam hova tenni, csupán egybekötöttem a játékkal, hogy talán ezért. Hiszen mi lehetne jobb egy harc közben folytatott szórakoztató játéknál? *>*
Vidám gondolataimat félbeszakítja gonosz Kojiro-bácsi aljas monológjával, melyben az egyöntetű nemtetszését nyilvánítja ki cselekedeteimről. Ridegség költözött egyetlen látó lélektükrömbe, mellyel Kojiro felé néztem. Szövegének végéig e hűvösséggel vizslattam felé, majd miután végigmondta egy játékos mosoly húzódott arcomra.
- Nahát, gonosz Kojiro-bácsi! Nem is tudtam, hogy tudsz ennyit beszélni! Surprised – vihorásztam egyet ezen, mint aki fel se fogta volna szövegének lényegét. De minek kell ilyen vérmesen komolyan kezelni egy küzdelmet? Hol hagyták a fiatalságot, szórakozást hozzá? Ehh... biztos kiveszett már a vén korukból, nincs mit tenni. T^T Fel kell élesztenem party hajlamuk, hogy hű legyek a tanultakhoz, nincs kedvem bevénülni mellettük, mert most ilyen ruci van rajtuk. Félvállról véve végül az iméntit, csendül fel egy ismerős technika neve, már láttam ez előtt is, s saját bőrömön tapasztalhattam meg miféle pusztításra is képes. Vízszintesbe vágtam magam előtt a katanámat, hiába fújunk egymásra jelenleg, nem érdekel, egy ilyen helyzetben csak nem hagy cserben Hyozanryuu. Főleg, hogy puszta kézzel érdekes lenne egy ekkora erejű technikát védeni...
- Sase, aratama Hyozanryuu! –Zanpakutoma a megszólítás során, elkezdte felvenni a shikai külsejét, így lehetőségem nyílt arra, hogy alkalmazzam védelmi technikáját, bár kötve hiszem, hogy van bárminemű esélyem hárítani teljes egészében a közelgő csapást. – Ishi no Hogo! – idéztem meg Zanpakutom pajzsát, maximális számban magam előtt. Kristályfalként materializálódva előttem, a vészesen közelítő Cerot igyekezték feltartoztatni, de mindegyiken könnyedén átvágtatott Teddy Dollar támadása. Vagyis a harmadik, negyedik védőfalamon már azért látszott rajta, hogy annyira mégsem lehetett erőteljes csapás, mert egész jól sikerült hátráltatnia Hyozanryuu védelme, így abban a fél másodpercben kihasználtam az időt és a nemrégiben kapott 3D-s szemcsit feltettem, hogy élet hűbb legyen az előadás. Cool De hiába Hyozanryuu pajzsa még így is megkóstolhattam a sugarat. :/ Kérdem Én, mire van ez? Neutral Arcomat védve azzal, hogy bal karomat elé tartom, csúsztam hátrább egy kicsit a technika erejétől. S kissé megtépázva, apróbb égési sebekkel jöhettem ki a Cero közelebbi megismerése alól.
- Mohh... Teddy Dollar... TT-TT Egy igen is elég lett volna! *>* – mondtam hatalmas vigyor kíséretében, bár nem voltam meggyőződve arról, hogy felfigyelt eme szavaimra, amiért gonosz Kojiro-bácsi közel tűzbe keverte valami furcsa ízékkel… Surprised Megkíséreltem megközelíteni, de ezek miatt a tüskés valamik miatt nem jött össze így más alternatívával kellett megköszönnöm a Cerot. Viszont akadt egy kis problémám méghozzá az, hogy jómagam eléggé erősen közelharcra hajlok, így az egyetlen távképességem, ami nem más, mint a mágia (TTT_TTT) azok egyikét kellett volna használnom, csak ehh
- Hadou no… no… oh, hogy folyton elfelejtem a számát… >.> - mérgelődtem, miközben bal kimono felsőmet felhúzva néztem meg a kezemre irkált szöveget. Majdnem el is felejtettem, hogy a legutóbb ide írtam fel a kidoukat, amikor Ai-san kérdezte ki tőlem ezeket. *3* - Hadou no sanjuuichi: Shakkahou! – tartottam ki üres kezemet magam elé, hogy az elkiáltott, végre sikeres számmal rendelkező kidoum rendesen célt találjon. A lánglabda jókorára nőve tenyeremben száguldott Teddy Dollar irányába, mert hát miért ne. *3* Bár lehet, hogy nem ártott volna néznem, hogy merre is postázom, mielőtt ellövöm… Fészpalm
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te25500/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyHétf. Okt. 17, 2011 3:00 am

Figyelem megosztása mindig kiváló taktika, ha létszám fölényben vannak ellenségeid. Ám, míg hiányzik a kellő kompromisszumra törekvés, lehetőségek tárházát magába foglaló esélyeid úgy rebbennek szét, akár porfelhő a szélben. Vajon, meddig tarthattak volna ki nagyra becsült fajuk képessége nélkül, ha az együttműködés legkisebb formáját választják? Nem szükséges számításokba bonyolódnom, megfelelő választ adhassak. A lány heves vérmérséklete megfontolt támadásokra alkalmatlanná teszi, azonban Kojiro Kuroda higgadtságával könnyedén felhasználhatta volna ellenem tapasztalhatóan pusztító fizikális erejét. Mégsem tette. S, lám oda jutottunk ki, én pusztán kardom markolatához értem, míg ők első szintű technikáik nyújtják felém ezüsttálcán. Bevallom, többet vártam. Természetesen, továbbiakban sem zárhatom ki annak lehetőségét könnyed megtévesztés áldozatává váltam. Mindig veszélyes az elérhető közelségben érzett győzelem. Túlzott magabiztosság épp oly könnyedén okozhat halált, miként csata kimenetelén is változtathat egyetlen rossz helyre nőtt fűszál. Épp, ezért betartandó, s hűen követendő tanítás, minden fejben dől el. Mentálisan képtelen vagy tartani erőd fokát, vajnyi keveset ér öklöd hatékonysága, s ha dekoncentráltságot válthat ki egy nagyszájú kislány, akkor odavész stratégiai bástyád tornya. Ha az ész, erő és érzelmek hármasa nincs kellő összhangban több éves, akár több évtizedes tapasztalataid tesznek földdel egyenlővé. Saját magad okozod pusztulásod. Remélem, mai nap alkalmával nem lesz szerencsém efféle megalázó véget látni, tekintve a halálistenek híresek képzettségükről. Leköteleznének ellenfeleim, ha meglepnének efféle tudást felmutató taktikai lépéssel. Ostobaság lenne részükről tovább folytatni ezt a komédiának nevezhető színi előadást. Nincs rá szó, mennyire bosszantó figyelni szétszórtságuk, kapkodásuk, esztelen húzásaik. Valóban, másban nem bízhatom, csupán abban ezzel kívánnak összezavarni. Nos, legyen. Rajtam ne múljon a darab sikere. Türelmesen várom a felvonás végét, mely hamarosan érkezik démonmágia, illetve kék fényű pontok személyében.
Mondhatnám végre, némi közös támadást indítanak, azonban munkájukban továbbra sincs semmilyen összhang. Akár a véletlenre is foghatnám egyszerre indultak útjukra az említett technikák. Szétzilált csapatmunkájuk, pedig bővelkedik gyenge pontokban. Az én erősségem, ugyanis se a közel, se a távolságra építkező ütközetben, de még egyedi harcmodorban se keresendő. Hétköznapi arrancar vagyok. Szürke egér a színes kakaduktól pompázó, felszínes világban. Átlag viszonylatban könnyen sebezhetőnek minősülő, unalmas Las Noches lakos, ki viszolyog az élőlények tapintásától. Elkap az undor, ha legkisebb felületen is hozzájuk szükséges érnem. Ennek következtében, közelharcnál eleve vert helyzetből indulok. – tippxD – Az én egyedüli fegyverem a kijátszás. Ismerve képességeim határait, magam javára fordítom ellenfelem hibáit. Tisztában vagyok vele stratégiám ingatag pilléreken nyugszik, ám a háború maga a nyílt kockázatvállalás. Ha nem ismered be önmagadnak, elbukhatsz, biztosan elsőként végzed holtan.
Ellenfeleim figyeléséből nyert tervem több lehetőséget hordozott magában. Természetesen az alap elgondolás változatlan maradt. Nem kívántam túlzottan kideríteni, miféle sérülést generálhat a kék energia felhő, pusztán információ gyűjtés okán eresztettem néhány eltaláljon. Tökéletesen lekövethető mozgással változtattam helyem, ezzel felkínálva az egyszerűen telibe trafálható céltáblát. Rövid munkám gyümölcseként, több adattal gazdagodtam, mint remélhettem. Különös mód alig észlelhető áramütésre hasonlított egy-egy gömb becsapódása, viszont többszörös találat alkalmával, már nem vélekedhettem hasonlóképp. Pontos megerősítést sajnos nem szerezhettem, hiszen figyelmet követelő ellenfelem ekkor lőtte irányomba vörös labda formájú kidou-ját, de azt véltem felfedezni, társa valamilyen látás, kéz, egyéb eszköz alkalmazásával navigál. Nos, ezt követően magam is lépni készültem, nem véletlen jobb karomat nem engedtem találat érje. Eredetileg őt állt szándékomban zavarni szám szerint három bara-val, de főszereplő rangjáért önmagát produkáló ellenfelemre tekintettel módosítottam elképzeléseim. A kidou elől levegőbe ugorva – mélységes sajnálatomra, így is megperzselődött jobb lábszáram, hála annak a malőrnek lekötötte gondolataim új támadási kör kidolgozása. – emeltem felé karomat, nem más céltól vezérelve, mint terelés. Három lövésemet gyorsan kellett elvégeznem, elvégre elektromos energiákkal továbbra is követték helyzetemet. Eredményként, nem mutathattam fel tökéletes találatot. Mindegyik lövés a heves természetű kishölgy mellé csapódott. Nos, akkor ezt elkönyvelhettem sikertelen akciónak? Mondhatjuk, így is. Ám, kezdettől fogva nem rendelkezett értékkel a bara hatásfoka. Pusztán arra használtam szűkítsek a két fél között húzódó távolságon. Részemről, tökéletesen elegendő, ha átszakítják a két méteres vonal szalagját.
Elméleti síkon megvalósítottam az előkészületeket, ám eljött a pillanat kockára bízzam szerencsémet és reméljem hatost sikerült dobnom. Nem várhattam meg a bara-k megfelelő pontra kényszerítsék célszemélyem, azzal elmúlna a rendelkezésemre álló idő és könnyedén áramütés martalékává válnék. Ha valóban igaz valamilyen érzékszervével befolyásolja útjukat, nem tud megfelelő pillanatban reagálni egy kellően gyors vágásra. Igen, határozottan azaz elképzelés játszott le elmémben, sonido-val a lány érkezési pontja mögé kerülök. Egyfajta átmeneti pajzsként használom fel az engem üldöző technika elől, majd innen indítom Kojiro Kuroda teljes testét érintő keresztvágásomat. Mellettem szólt az érv, száznyolc centiméteres fegyverrel elérhetem és az őt körbevevő áramrészecskék, nem védhetik egész testét. Ellenem lépett fel a lehetőség, nem sikerül megfelelő helyre kergetnem a lányt, esetleg számít rám és meghiúsítja további tervemet. Továbbá, arról sem felejtkezhettem el az áram nem csekély hatással van az emberi, esetemben emberhez hasonló felépítésű szervezetre, valamint minden fém vezeti az áramot.
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te15900/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (15900/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptySzer. Okt. 19, 2011 2:16 am

Erősen szorítom a Zanpaktoum markolatát, a vér kiszaladt az ujjaimból, aminek a következtében lefehéredtek. Régen volt már, amikor ennyire átjárta a testemet a harag, és ezt csak egy személynek köszönhetem, Anaonak. Remélem, ha ennek vége lesz, és életben maradunk, soha többé nem kell majd vele egy helyiségben tartózkodnom. Számomra ez a gyerekes viselkedése egyszerűen irritáló, nem képes semmit se komolyan felfogni, sok más társunk is az életéért harcol, meghalnak, Ő pedig csak vihorászik. Nem, még 3. tisztnek se tartom alkalmasnak, remélem ennél nagyobb rangja soha nem lesz. Csapás lenne mindenkire nézve, egy kis csitri és mások életét rábízni, felelőtlenség lenne. Lazítok a szorításomon, és egy halk sóhajjal kiengedem a felgyülemlett düht.
- Képzeld, tudok, biztosan rám ragadt egy közelben lévő hölgyről. – forgatom a maradék egy szememet. Nem tudom honnan a fenéből is jött most ez a mondatom, de nem is érdekel különösebben. Láttam, hogy a Tadeo nevezetű Arrancar támadást indított meg Anao ellen, ez volt az Én lehetőségem. Használtam a Zanpaktoumat és rátámadtam az említett személyre, mármint Tadeora. Figyeltem az ellenfelünk mozgását, próbálva valami rést találni, és találtam is, de túlzottan is egyszerűen ment. Hm, talán valamiféle stratégiát akarna kidolgozni? Az pedig kellemetlen lesz, ha egy jó stratégával állunk szemben. A kettőnk szétszórtságát jól kitudja majd használni, és ezért is csak Anao lehet a hibás. Megvert a Sors ezzel a shinigamival, de rendesen meg. Már kezdtem azt hinni, hogy Anao képes lesz velem társulni, hiszen megindított egy támadást, de gyenge remény volt ez részemről, talán azért egy halovány reménysugárnak megfelel. Viszont erős ellenfelünk sikeresen kikerüli a támadását Anaonak, és viszonozza azt három barával. Itt lehetne a lehetőség, követik a tüskék egészen addig, míg el nem tűnik a szemem elől. A sebessége nagyobb, mint amivel rendelkezik a támadásom, így most a további használatát haszontalannak ítélem meg, ehelyett inkább alkalmazom a kardom egy másik támadását. De ki kell várnom vele a megfelelő pillanatig, addig is pedig a tüskéket visszaterelem a penge helyére, és ismét fémesen csillan meg a Zanpaktoum. Rendben, ahogy gondoltam, jön a támadása. Akkor rajta.
- Hadou 01: Shou/Döfés – ha ez sikeres, akkor eltaszítom magamtól Tadeot, de még nem fejeztem be a dolgot.
- Idake, Ryuushita/Öleld, sárkánynyelv. – a Zanpaktoum pengéjén felizzott a két villám, cikázva indulnak fel a penge körül, s mint anya a gyermekét, úgy öleli körbe, majd egy eleven villám lesz a penge helyén. Akkor most pedig jöhet a támadásom másik része. Tadeo felé szúrok, bár tudom, hogy a távolság miatt ez nem fogja eltalálni, de még elég közel van ahhoz, hogy a technikám lényegét kihasználjam. Mégpedig azt, hogy ilyenkor a gondolataimmal képes vagyok irányítani a villámot, most is ezt teszem. Elindul a természeti jelenség Tadeo felé, hogy körbeölelje az egész testét, így okozva Neki sérüléseket. Csakhogy nem ez volt a fő célom vele, itt az esély Anaonak. Természetesen, ha sikerült ez az egyszerű támadásom. Mert ha igen, akkor Tadeo pár pillanatig, kiszolgáltatott lesz, legalábbis míg nem szabadul ki. Viszont a társamra nem tudok hatni a komoly dolgokkal, mert csak a saját szórakozása érdekli. Eh, nem gondoltam volna, hogy ezt kell tennem, sőt, azt se, hogy így szólalok meg.
- Anao, itt a lehetőség, vicceld meg hátulról. Biztosan díjazni fogja.-
Eh, még egy kis vidám hanglejtést is beleszőttem és egy bólintással jeleztem Anaonak, hogy hajrá, számítok rá. Csak így tudok hatni rá, ha lesüllyedek az Ö szintjére, az nem érdekel, hogy Én meghalok, de az igen, hogy esetleg Anao is. Az egy dolog, hogy jelenleg nem kedvelem, és legszívesebben elzavarnám innen, de akkor is egy shinigami, és a társam, ezt pedig nem hagyhatom figyelmen kívül. Persze ha nem használja ki, a felkínált alkalmat a támadásra, akkor Tadeo hamar kiszabadulhat Én pedig lehetséges, hogy bajba kerülők.
De természetesen ez mind csak akkor lehetséges, ha Shoum talált, ha nem, akkor nagyeséllyel egy igen szép vágással gazdagodok, ellenben szegényebb leszek némi vérrel. Ha ez az opció az érvényes, akkor a sérülésem után elhátrálok, és a szabad kezemet a mellkasomra helyezem, és megvetően pillantok Anaora, mert ha képes lenne együttműködni velem, akkor erre nem került volna sor. De mire számíthatok egy olyan gyereknél, mint Ő? Semmire, pontosan, semmi jóra és pozitívra, már ami a harcokat illeti. Lehetséges, hogy más területen egy igazi aranypofa, de a harcban egy értéktelen rézdarab.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te40700/45000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (40700/45000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptySzomb. Okt. 22, 2011 10:09 pm

Ai-san tanításait megszégyenítő hozzáállással nyúltam az általam kevésbé hatékony bevetéssel a shinigamik azon képzettségéhez, mely óriási gyengém: a kidoukhoz. Szinte egy csapásra feledtem el a tanultakat, mintha meg sem történt esemény lett volna az oktatásra szánt idő. Eeee~… azaz apró mondat, melybe sikerült előröl – hátulról belegabalyodnom az tehet róla, semmi más! Pedig csak viszonozni szerettem volna Arrancar bajtárs Cero-ját, lehetőleg minél messzebbről gonosz Kojiro-bácsi áramos tűitől, amit elég volt bőven egyszer megkóstolni. Ilyenkor akadnak problémáim a felől, hogy közelharcban sokkal inkább helytállok, mint a távolságiban, ez van… Surprised
Óriási nagy mákomra, hogy felkészültem az anno történt kidou kikérdezésre, karomra volt firkálva pár mágia száma és annak megnevezése. Áldom az eget a zseniális ötleteim miatt. Cool Minden bizonnyal csak vergődtem volna továbbra is, ha nem fedeztem volna fel a karomra írtakat, de amiről nem tudnak, nem fáj és a meglepetés teljes erejével továbbra is élve - kapkodva ugyan - de ellőhettem a Shakkahout, amit akartam! *o* Óriási vigyorral arcomon lestem a piros tűzgömb után, hogy lássam hol, merre, meddig fog betalálni, mivel célozni elfelejtettem így csak a vak szerencsében bízhatok.
A vörös Arrancar irányába vizslatva vártam a fejleményeket, mely csalódásomra igen kevés sikert aratott, de legalább talált! Az Én kidoum! Talált! *_* Nagyot szippantva a levegőből, húztam ki magamat a hirtelenjében átjáró sikerélmény által hozott öröm hatására, mely kezdett némi önelégültséget kiváltani bennem, így előhozva némi figyelmetlenséget a részemről.
- Hopp, ez baj… o.o” – orrom alatt motyogva a rövid, de mindent magába foglaló szavakat a vörös szín gömbök láttán, melyet rekontrázásnak küldött felém Teddy Dollar, igyekeztem az elkerülés elméletét minél sebesebb gyakorlati végrehajtásba átitatni, hogy kevésbé járjam meg a gömböcskékkel a találkozót. Gyors shunpoba fektetett elugrással tértem ki az első támadása elől, de a szinte egyszerre, egymásutánban becsapódó gömbök miatt nem állhattam meg csakúgy nézelődni, csupán megérzéseimre hagyatkozván, bukfenccel, majd kézállásból elrugaszkodott szaltóval próbálkoztam meglépni előlük. Viszont így sem úsztam meg teljes egészében a folyamatot, mert a gömbök becsapódása során keltett porfelhő és kőzettörmelék zuhatagokat, illetve Hyozanryuu is akadályoztak az utolsó fordulatnál, s bár csak felületi égési sérülést szereztem bal karom nagyobbik felére, ez mégis silány előadás volt tőlem és valószínűleg hátráltatni fog a játék megnyerésében! >->
Fortyogva a dolgon, mely eme pillanatban tudatosult elmém egyik sötét zugában, ezzel felvilágítva azt a dárkos szakaszt gondolataimban. Nem szabad elvesztenem a játékot, mert akkor nem lesz meg a Pékség, és ha nem lesz meg a Pékség, akkor Keo-báró-sama minden bizonnyal csalódni fog, amiért nem viszek neki kisütött rágókat vagy mi a szöszöket. T.T” S nem rágódhatok ezen túl sokáig, mert csodás fantáziadús elmémen kívül csak úgy pörögnek az események, melyekbe aligha sikerült becsatlakoznom.
Kissé megkésve ugyan, de még a hideg is kiráz, ahogy Teddy Dollar mögülem kíván lesújtani azzal a több kilométeres szablyájával gonosz Kojiro-bácsira. (O.o) A fagyasztó helyzetből pedig gonosz Kojiro-bácsi rángatott ki egy kidouval, amely tökéletes megtántorodásra kényszerített még úgy is, hogy a már lesérült bal karomat reflexszerűen emeltem magam elé védekezésképp, bár ettől ilyen nyílt célpontként menekülni nem igen lehet. Bár gondolom ez nem igen volt szándékos a részéről, de eszem ágában sem volt további kereszttűzben maradni és ez által megkóstolni a következő csapások kimenetelét, ezért azon nyomban shunpo általi egyik erősségemhez fordultam. Utsusemi, a kabóca vedlése. Való igaz, utóképem dettóra azt a hatást kelti, mintha ostoba mód ott maradtam volna a csapások közvetlen közelébe, hogy benyeljem azokat, pedig aztán lehet, hogy kicsit szétszórt vagyok, de ennyire nem vagyok lökött. >.>\" De ezt akár ki is használhatom! *-*
Aprócska reménysugárként látom meg a játék kimenetelével kapcsolatos győzelmemet, ahol lelki szemeim előtt trióban kutatjuk a Pékség hollétét. Micsoda csodálatos összkép, hehe. Cool
Gondolatfoszlányaimat gonosz Kojiro-bácsi szavai kergetik el, aki az újfent felém intézet mondata nem is voltak annyira gonosz, mint a legutóbbi. Bár nem is értem miért kéri a segítségemet mikor Ő is nagyon jól boldogul? Rolling Eyes De a Pékséget csak nem hagyhatom bukni! Mindent a játékért! *w* Vidáman kacarászva fedem fel valós kilétemet, ezzel megmutatván a jelen maradt Anao az csak egy másolat volt, semmi több, s jómagam már rég elhúztam a csíkot. Hogy gyávaság-e ez? Nem. Neutral Bölcs visszavonulás volt, míg Ők elintézték az agresszív véleménycseréjüket.
Villámtánccal lerövidítve Arrancar pajti, s köztem lévő távot, azért pár lépésre tőle szúrtam bele a földbe Hyozanryuut, hogy a futás során felgyűjtött lendülettel a Gyémántsárkány markolatát alkalmazva egy röpke félkörös átpördülésre vegyek egy nagyobb erejű lendületet a jobb lábammal kivitelezni kívánt rúgásomhoz. Spiccbe tartva lábamat, szabadon reppent célszemélyem oldalának irányába, miközben minden erőmmel azon voltam, hogy az Ashige technikám lehetőleg minimálisan is akár, de betaláljon. Bár célzó képességem igencsak romokban leledzik a bal karomon nagyobb felületben tátongó égési sebek miatt, mellyel átlendítettem magam. Még jómagam is észrevettem - nehéz lett volna nem észrevenni -, hogy a hirtelen karomba nyilalló fájdalom hatására kis híján kizökkentem a támadássorozatomból. S hiába próbáltam leplezni azzal, mintha semmi baj se lenne és gond nélkül tovább csináltam a rúgást, ennek ellenére lehetséges, hogy Ők is észrevették, ami nem túl biztató, mert így nem biztos, hogy Én nyerem a játékot... neee~ a Pékség~… T^T

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te25500/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyCsüt. Okt. 27, 2011 1:31 am

Kezdeményező képességeimet, akár jellemezhetném maradéktalan kudarccal, mégse szándékozom emellett állást foglalni. Való igaz, próbálkozásommal önkéntesen sétáltam az oroszlán barlangjába, és a felett sem hunyhatok szemet, kénytelen kelletlen le kell mondanom támadási elgondolásaimról. Pillanat töredéke alatt üldözőből üldözötté lépek elő. Alig érnek lábaim talajt, máris démonmágia száguld felém. Változatos. Kojiro Kuroda, ha iróniával kívánnék élni, kedvel villanni. Első szintű támadása után újabb áramütés jellegű technikát vet be ellenem. Elismerésem az ötletért. Megalázóan könnyen késztetett megtorpanásra és még azt is eléri, fél kézzel kelljen tartanom fegyverem. Oda lendületem, gyorsaságom és rákényszeríttet, átgondoljam, mit óhajtok cselekedni védekezést követően. Természetesen, annak lehetőségét eleve visszautasítottam alacsony szintű technika üsse keresztül testemet, így tenyerem épségét feláldozva taszítottam gyerekes ellenfelem tartózkodási pontjához. Tökéletesen tudatában voltam, ezzel végletekig nehezítem kardforgatási képességeim. Égési sérüléssel tarkított kézfejjel, ha akarom se teljesíthetem, maximalizált stabilitással tartom Condenado alma-t. Fegyverem nem egykezes penge. Ostobaság lenne azt állítani, ettől használhatatlanná válik, azonban hatékonysága, pontosan a befektetett erő csökkenésével egyezően esik vissza. Tapasztalt forgató sem pótolhatja teljesen a veszteséget, így nem tápláltam haszontalan illúziókat, rám hatástalan lesz. Tekintettel sérülésem felületességére, mely főként kisujjam zónájában húzódik, valószínűleg tíz százalékkal csökkenhet. Továbbá, tökéletesen érthető módon, időt sem kívántak adni átmeneti problémám kiküszöbölésére. Újabb első szintű támadás vett célba. Ebben az esetben, meglepő mód, nem pusztán villám képességű, hanem kinézetben is egyező támadás cikázott felém. Való igaz, kísérletet tehettem volna kitérésre, mégis maradásom mellett szólt, újabb adatokat nyerhessek ellenfelem szinti besorolásáról. Félreértés ne essék. Tisztában voltam a rangbeli számozás jelentőségével, de arról sem feledkezhettem el az efféle adatokat bizalmatlanul kezeljem. Évek teltével, volt alkalmam megtapasztalni, esetek többségében irreális kijelentés egy harmadik, negyedik, sőt ötödik tisztet alacsony jelzővel illetni.
Előbbi következtetésemből kifolyólag maradtam, azon céllal megerősítést nyerjek, valamely érzékszerve vagy egyéb módon befolyásolja támadásai útvonalát. Természetesen nem voltam ostoba azt képzeljem, legtöbb shinigami vaktában lövöldöz. Irányítás és irányítás között, azonban óriási különbségek húzódtak. Legtöbb esetben a startpisztoly ellövéséig vezérelsz, majd türelmesen eredményre várakozol. Ellenben, Seiretei harcosainak képessége összeköttetésben van tulajdonosuk érzékeivel, érzéseivel, agyával és testével. A navigálás túlmutat a technika bevetésén, gyakran becsapódás pillanatáig tart. Nem kérdéses, kulcsfontosságú észrevétel, megtalálni és élni ezen pontok kiiktatási mechanizmusával. Esetemben, egyet teljes magabiztossággal kizárhattam. Nem végtagokkal befolyásolja az útjára bocsátott villámokat. Azon természeti jelenséget, mely hosszan előre nyúlva közeledik felém. Nos, szembe kerülve önkéntesen felvállalt sorsommal, pusztán két feladat várakozott rám. Számolva a villám általános hárítási folyamatával, minél több felületen kívántam érintkezni a talajjal. Továbbá, érdekelt a villám megkerüli e a közvetlen testem elé szúrt nodachi-t, netán részlegesen jut tovább rajta, vagy képes lesz teljesen figyelmen kívül hagyni és egyenesen rám rontani. Sajnálatos módon utóbbi történt. Ennek fényében kijelenthetem, helyes döntés volt egy térddel és tenyérrel mocskos talajra támaszkodni. Az izmaimat támadó hatásától, valamint, elsősorban másodfokú égési sérülésektől, természetesen így sem szabadulhattam. Szorult helyzetemen, pedig tovább rontott átmenetileg többszörösére esett vissza reagálási képességem. A testemet érő sokktól minden izmom mereven megfeszült. Hosszú másodpercekre, szinte teljesen lebénult mozgásom.
Nem szükségeltetett messzemenő következtetéseket levonnom, milyen lehetőséget kínáltam fel ostoba ötletemmel. Ha eddig nem volt számukra sürgető az együttműködés, akkor jelenlegi kiszolgáltatott helyzetemmel, nyilvánvalóan erre ösztönöztem őket. Az erre irányuló felhívást, természetesen nem figyelemért viaskodó lány tagunktól vártam. Egyértelműen Kojiro Kuroda reálisabb talajokon mozgó természetére számítottam, ami hamarosan különös hanglejtés képében szólította fel pékséget kergető bolond lányt támadásra. Jelenlegi állapotomban fatális találattal kecsegtetett rúgása. Említenem sem kell gyűlölöm a közelharc ezen fajtáját. Az összetűzések legprimitívebb formájának, nemes egyszerűséggel visszataszítónak tartom, amikor ököl vagy láb érintkezik más testével. Undorító érzés, még se kerülhettem el. Alkalmatlan voltam védekezni. Hiába állt szándékomban karijaimmal tompítani erején, még mindig akkora sokkhatás alatt álltak, lassabban mozdultak a kívánt sebességnél. Átmeneti megingását, azonban észleltem. Röpke kiesése annyival több időt adott kitolhassam kézfejem pihenő pengéimet. Fel kívántam használni a rúgással keletkező, fél oldalra koncentrálódó erőt lendület nyeréséhez. A törzs mindig ellentétesen reagál a nagy ütközésekre. Önkéntelenül előre görnyed a visszaható energiától. Ponton ezzel az elvvel óhajtottam élni, mielőtt métereket csúsznék néhány törött borda társaságában. Kihasználva a fizika törvényeit, lábszáron, esetleg combon kívántam szúrni. Tekintettel mozgásom koordinálatlanságára nem vagyok képes befolyásolni erejét. Megeshet, karcolást ejtek rajta, esetleg bele törnek pengéim a testébe. Akármi legyen az eredmény, arra számítok, okoz annyi kárt veszítsen fizikai ütőképességéből. Másrészt nem lankadhat figyelmem. Kojiro Kuroda mindezt szemlélői székből figyelhette, ahogy azt is méterekre kerültem fegyveremtől. Nos, mi lesz a következő lépése? Személyes véleményem szerint, irányító játék ellen irányító játékkal illik válaszolni. Következő lépésétől függően készenlétbe helyzetem a Lanza Roja technika alkalmazását. Megfontoltan kellett cselekednem, míg helyre billent szervezetem egyensúlya.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te15900/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (15900/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyVas. Okt. 30, 2011 10:12 am

A támadásom elejét sikeresen tudta hárítani, pontosabban továbbítani Anao felé. Remélem képes lesz majd hárítani, vagy kikerülni, habár nem vagyok olyan erős a démonmágiában ezért se fűztem nagy sikert ahhoz, hogy majd valamit képes leszek ártani Tadeo Dellomeurtrenek (kicsit bonyolult a neved Very Happy ), de aki kicsit is ért a stratégiához, az rájöhet, hogy ez csak egy kis akadály volt, a fő lépés utána következett. Amit a Zanpaktoummal indítottam meg. S remélhetőleg siker fogja koronázni ezen törekvésemet. Habár csak fél sikert könyvelhetnék el, ha nem sikerül Anaot egy pillanatnyi együttműködésre bírnom. A jelek szerint az ellenfelem (mert Anao valahogy nem viselkedik úgy, mintha neki is az lenne) érti mi is történik. Miszerint villámelemet használok, és sajnos azt pedig könnyen lehet védeni, vagy legalábbis tompítani a hatását, és a jelek szerint most is erre készül az Arrancar. Bár könnyedén ki is kerülhette volna a támadásomat, de nem tette meg. Engedte, hogy a villám elkapja a karját, s sérüléseket okozzon neki. Néhány dologra tudok ebből következtetni, az egyik, hogy talán tényleg nem volt képes elkerülni, de ezt kizárnám igen hamar, a második lesz az, ami helytáll. Miszerint információkat gyűjt, keresi a gyenge pontjainkat, és amikor megtalálja a fogást rajtunk, akkor fog igazán támadásba lendülni és nem pedig kóstolgatni. Habár az Én egyik gyengémre könnyen rájöhet, a szemem hiánya akadályozza azt, hogy 100%-osan kihasználjam a képességeimet, a jobboldali támadásokra a reagálásom nem a legjobb. Habár ez a dolog nem Anaonál is megvan, mivel a látása neki is egy szemre korlátozódik. S ha már Anaonál tartok, akkor boldogan látom, hogy reagált a kérésemre, amit ostoba hangon jutattam el hozzá, de sajnálatosan a jelek szerint Anao ezen a nyelven ért. Hasznosabbnak találtam volna, ha egy csapással megpróbálja elintézni Tadeot, ahelyett, hogy egy „látványosan” rúgja meg. Megjegyezném, hogy az ilyen színpadias támadásoknak semmi értelmét nem látom. Tőlem nem fog elismerést kapni a jelenet miatt, véleményem szerint a szenvedő fél se lesz igazán elragadtatva. Az eredményért majd megdicsérem talán, de erre se tennék fel egy pónilovat. Ideje lesz nekem is kihasználni a kialakult helyzetet. Míg Anao támad, (és a dolog állása szerint el fog szenvedni egy sérülést is, de azzal majd utána foglalkozok) addig Én is folytatom a behatoló ártalmatlanná tevését. A karjára tekeredő villámot visszavonom, és szabad kezemmel pedig rámutattok.
- Hadou 04: Byakurai. – elhagyja az ujjam végét a fényes támadás, egyenesen Tadeo felé száguld. Mivel nem tökéletes a célpont, és esélyes, hogy a rúgás miatt, vagy Tadeo miatt, de nem hiszem, hogy találni fog, legalábbis nem tökéletesen fogja telibe találni. Viszont arra megfelelő lesz, hogy megtehessem azt, amit akarok. Leszúrom a földbe a zanpaktoumat, és Anaohoz Shunpozok, megfogom a vállát és a kardját is, utána pedig visszatérek a sajátomhoz Anaoval egyetemben. Mivel a társam, és mindegy, hogy jelenleg milyen a viszonyom vele, a lényeges, hogy nem engedhetem meghalni. Elengedem a vállát, és a kardját pedig leteszem elé. A tekintetemmel pedig Tadeot keresem, felkészülve az esetleges alattomosabb támadásokra, vagyis inkább azoknak a kivédésére.
- Hogy van a lábad? Komoly a sérülésed, képes vagy folytatni a harcot? – egy kis aggodalom is vegyült a hangomba. Nem tehetek róla, külsőre elég gyereknek látszik Anao, és kedvelem a gyerekeket (nem, Vex a lolista), mivel nincs még a kezemben a kardom, ezért is vagyok képes arra. amit csinálok. Letépem a bal ujját a ruhámnak és Anaonak nyújtom. – Tessék, kösd be vele a lábadat, talán a valamennyire segít. (persze, ez csak akkor történik meg, ha vérzéssel jár Anao sérülése, ha nem, akkor nincs tépés) – ismét kézbe veszem a Zanpaktoumat, és ha már megtaláltam Tadeot a tekintettemmel, akkor talán jó lesz kitalálni, hogy hogyan is folytassuk a harcot. Bár mostantól még kétségbevonhatóbb a harc kimenetele. Anao nélkül igazán hátrányban vagyok, bár ha harcol, akkor se éppen mi vagyunk előnyben. Ha csak a számbeli fölény nem annak számít. Bár van egy érzésem, itt a minőség kontra mennyiség esete áll fent.

- Nos, Anao, számíthatok egy kis kooperációra a részedről, ebben a….. játékban? Minél előbb győz az egyik fél, annál hamarább fogunk elmenni, megkeresni a…-nagy levegő- pékséget, amit annyira megakarsz találni. Márpedig ahhoz az együttműködés elengedhetetlen, persze csak akkor ha képes vagy folytatni a harcot. Ha nem, nos, egyedül is feltudom tartani egy kicsit, míg biztonságos távolságba tudsz jutni…
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te40700/45000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (40700/45000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyHétf. Okt. 31, 2011 4:39 am

Bár imbolygok, s karom miatt némileg kilátástalan volt csapásom sikere, mégis támadásom nem várt „maximális” sikert arat. Rúgásom mondhatni telibe találja, valamiért vagy valahogyan mégis sejtette, hogy aljas mozzanatokra készülök és megkísérelt némiképp védekezni, karjaival feltartani csapásomat. Cseppet sem örültem ennek, mert így kockáztatva lett a Pékség megtalálása számomra. :/ Ráadásul fent állt annak veszélye is, hogy karomba nyilalló, éles fájdalom, melyet igyekeztem leplezni a többiek előtt, jócskán csak fájdogál még most is, s nem tudtam rendesen elvonni felőle figyelmemet, amiért a szúró érzés egyre inkább erősödött, semmint elmúlott volna végre. T-T
A gravitáció önző földhöz taszítását kívántam volna épp átvészelni, amikor Arrancar bajtárs, akit már kevésbé van szívem e jelzővel illetni, gazdagított egy pluszcsapással megkeserítve ezzel landolásomat. Kardjának éles pengéje olyan hirtelen jött, hogy nem volt időm reagálni becsapódására, s így lábszáramon tett jókora sérülést már nem tudtam megakadályozni. Éreztem, ahogy a hideg penge másodpercek töredékei alatt, végighalad a húsomban, már – már érintkezve útba eső csontommal. Alsó ajkamba harapva sikerült visszafognom egy fájdalmas kiáltást a vágás közben.
Többszöri sérüléseket átvészelt balomra csapódva, csúszva egy keveset a poros talajon sikerült landolnom. Jobb lábam lüktetett a fájdalomtól, szinte éreztem, hogy a vér beteríti elszakadt fekete öltözetemet, illetve eddig is sajgó karom is kezdte megadni magát. Fél percig tartó sziszegések közepette igyekeztem legyűrni fájdalmaimat, mely két irányból is sugárzott. Tudom, hogy bírnom kellene a fájdalmat halálistenként, de már jócskán elszoktam az ilyen naaaagyon fájdogáló sérülésektől. T.T
Nehézkesen ülőhelyzetbe löktem magam, s egy karnyújtásnyira leledző kardom irányába tekintettem. Védtelennek és kiszolgáltatottnak éreztem magam fegyver nélkül, lesérülve. A fájdalom, szinte egy csapásként kergette el játékos céljaimat, melyet mindhiába próbálkoztam újra és újra elismételni elmémben, hogy eltereljem vértől ázott lábam, illetve sajgó balomról figyelmemet nem igen jártam sikerrel. Ekkor gonosz Kojiro-bácsi lépett színre ki segített némileg hátrább kerülni az arrancartól, s készen állt nyugodt szívvel megvédeni. Alsó ajkamba haraptam, amiért elérzékenyültem, milyen hőstettet is hajt végre Kojiro-bá’! T3T
- Hát… volt már jobb passzban is, de túlélhető. – feleltem kérdésére, minden erőmet összeszedve, nehogy bárminemű érzelmi ingást fejezzek ki. Hyozanryuu szüntelen üvöltözött elmémben okoskodásait visszhangoztatva, minden egyes szavával újra és újra felhívva figyelmemet, hogy ez most egy vérre menő csata akár tetszik, akár nem és muszáj összeszednem magam, bármily nehéz is. Jó kis ösztönzésnek bizonyult pár fenyegetése, melyben a citromos sütemények elvételét elmelegedte és társai, ezek egyszerűen nem hagytak nyugodni! T-T Zavart lelkületemből Kojiro-bá segített kikászálódni. – Köszönöm TwT - motyogtam hálám jeléül, elvéve a ruhaanyagot, majd gyors, rutinmozzanatként végrehajtottam egy apró kötést a lábamon tátongó mély vágásra. Ugyan sokat nem segít, csodára egy kötés sem képes, de legalább szebben nézett ki lábam, mint újkorában.
Épp, hogy nem szíven ütött Kojiro-bá szövegelésének vége, amit közben szónokolt nekem, miszerint kiállna addig a küzdelemben, míg elhúzom a csíkot. Tekintve, hogy a feladatom a Pékség megtalálása Keo-báró-sama parancsát illetően, de csak nem haragszik meg egy kis kitérő miatt! Surprised A rágógumik kisütése bőven ráér, vagyis először elintézek egy utamba kerülő rágógumit. Valahogy mégis meg kellene hálálnom Kojiro-bácsinak, hogy segédkezett összekaparni. >-<
- Ne beszélj zöldségeket, Kojiro-bá! Neutral - igyekszem álló helyzetbe kényszeríteni magam Hyozanryuu közreműködésével, szerencsémre kitűnő támaszt nyújtott a felálláshoz. – Harcosnak képeztek minket, miért ne lennék képes folytatni ezt a… küzdelmet? – teszem fel reprodukálva költői kérdésemet Kojiro-bának, miközben kihúzom magam, s nem tetsző arckifejezéssel keresem meg az arrancart hűvös tekintetemmel. – A Pékség ráér, előbb beszéljük rá kedves „haverunkat”, hogy neki is jönnie kell! Twisted Evil – jobb öklömet, bal tenyerembe csapom magam előtt, kisebb gúnyos vicsorítással az arcomon. Hyozanryuu bőszítése hatalmas elszántságot keltett fel bennem, s bár játékosan szónoklók, annál több komolyság rejtőzik elhatározásomban, bármennyire nem is tetszik, hogy harcolni kell. Ki jöttem a rutinfeladatokból, ez van. :/ Bár az összedolgozás puszta gondolatától kiráz a hideg, eddig kevés alkalom volt, hogy egy húron kellett pendülnöm egy másik halálistennel és meg kell, hogy mondjam rendkívül nehéz feladat ez. S most is az lesz. Ezt biztosan tudom! Kisebb fejtörés kíséretében próbálok összedobni valami összehangolt támadást, hogy egy keveset jómagam is sziporkázhassak ész terén. Az mellékes hozzátevője lesz, ha sikertelenül járunk. Rolling Eyes
- Mondd csak… Kojiro-bá’… kérhetem a segítségedet? – hajolok közelebb hozzá, hogy minél halkabban konzultálhassak vele elmémben kirajzolódott ötletről, melynek becses neve A Terv. – Nem tudom, hogy hívják a kis villámló támadásodat, de… be tudnád vetni? A többit bízd rám, van egy ötletem. – zárom le ezzel, s csak remélni tudom, hogy ennyi infó elég lesz Kojiro-bácsinak, hogy bevesse azt a technikáját, amelyre gondoltam, melyet kicsit nehezemre esett körbeírni. :/ De nem kockáztathattam, hogy ellenfelünk hallja tervezéseimet és aztán felkészülten érje a dolog.
Tekintve sérüléseimet, igyekeztem minél inkább erőségemre támaszkodni. Villámtánccal közelítettem meg a vörös arrancart, azon belül is szeretett klóntechnikámat alkalmazva. Amint elég közel értem felfedtem magam a technika alkalmazásával egyetemben plusz három élethű másolattal rajtam kívül. Ugyan spontán egyszerű megtévesztésre alkalmasak klónjaim, ez is bőven elegendő előny számomra jelen állapotomban. A másolatok támadásra készen indultak, a reményeim szerint Kojiro-bá támadása alá vetett arrancar felé, s míg eme jelenségekkel foglalkozik – bár aljas mozzanat lesz – lecsaphatok rá. A másolataim között magam is szabadjára indítok egy technikát, mellyel felfedhetem magam, viszont előnyömre van a sebességem. Ötletem szerint igyekszem minél nagyobb gyorsasággal végrehajtani, mielőtt rájöhetne a turpisságra a klónok és a Kojiro-bá technikája között, így lehet egy kis esélyem. Mögötte bukkanok fel, s lélekenergiám áramolni kezd ökölbe szorított jobbom körül, majd egy erőteljes ütést mérek háta irányába, miután átdobtam bal markomba Hyozanryuut, hogy ne akadályozzon a támadásom során.
Ikkotsu, Szimpla Csont. Ugyan nem kevés koncentrációt igényel, de a kimenetele hasznos több szempontból is, főleg ha sikerült bevinnem, akkor akár szerezhetünk egy kis előnyt. De ha elszámoltam ötletezésem során valamit, akkor kicsit kellemetlen helyzetbe kerültem… itt állok egy minden bizonnyal felbőszült arrancar előtt. Kit érdekel? Surprised
- Hehehe... a Pékség bosszúja~ Twisted Evil - dalolom gúnyosan, épp annyira, hogy az arrancar hallhassa. Várva eközben az eljövendő fejleményeket, túlontúl elbízva magamat valami kolosszálisan eget rengetőnek hit sikeremben.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te25500/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyVas. Nov. 27, 2011 5:44 am

Mellkasomat érő sokktól, hosszú másodpercekre gondot jelentett levegőt vennem. Szúró fájdalomtól fizikálisan lehetetlen feladatnak ígérkezett normális ütemben lélegezni. Természetes reakció. Nem kívántam siettetni a folyamatot. Földön térdelve vártam ki a kellemetlen érzés csökkenését. Ehhez szükségeltetett támadásom sikeres kimenetele. Ha nem vontam volna el Kojiro Kuroda figyelmét a sérült mentéssel, számíthattam volna megpróbáltatásaim folytatására. Ámbár, újabb démonmágiája képében, így sem időzhettem zavartalanul. A technika pontatlan volt, de jelenlegi állapotomhoz mérten túl gyorsan közeledett, így fejem arrébb húzásával tértem ki közvetlen irányából. Mindezt közel sem tökéletesen hajtottam végre. Néhány hajszálam és arcomon keletkező vékony vágás jelezte haladási útvonalát, mely a mögöttem lévő falban végződött. Be kell ismernem még mindig roppant impozáns és hatékony ez a shinigami képesség. Ugyanezt már nem mondhatom el az építészekről. A kőépítmény, mint egy könnyed kártyavár, úgy dőlt össze a becsapódástól. Valószínűleg gyengébb illesztési pontján találhatta el. Részemről lényegtelen volt sorsa, ám széthulló törmelékei kényszerűen rávettek megváltoztassam tartózkodási helyem. Néhány lépést megtéve védtem ki az esetlegesen felém repülő téglák hátamba ütközését. Sajnálatos módon a felverődő portól ezen óvintézkedéssel sem volt menekvésem. Vastagon beterítette testem, melyet higgadtan vettem tudomásul. Nem tápláltam hiú ábrándokat azt illetően, sértetlenül és tisztán távozom. A ruhámon keletkező vastag kosz réteg mindennek függvényében, mégis nem kívánatos jelenségnek minősült. Semmi esetre sem kockáztathattam meg ruhámról felverődő mocsok szolgáltasson előnyt, vagy épp hátrányt. Ebből kifolyólag kihasználtam ellenfeleim rövid diskurzusát. Hanyag csuklómozdulatokkal eltávolítottam a por nagy részét. Átmeneti kellemetlen elfoglaltságom nem kötötte le annyira figyelmem, ne vehessem észre az erőviszonyok feloszlásának újabb fordulatát. Ellenfeleim indulatoktól mentes hangsúlyából, nyugodt mozdulataikból, valamint sérülés ellátásából, arra következtethettem, immáron kettőre csökkent az arénában tolongó csapatok száma. Színtiszta józanész alapján ennek negatív hatással kellett volna rám hatnia. Egyesített erőkkel szemben csökkennek győzelmi esélyeim, ám tapasztalatból és nem számításokból kívántam megtudni, miféle kárt tehetnek bennem, ha végre összefogás mellett döntenek.
Az eredményre nem vártam ölbe tett kezekkel. Meg voltak saját elképzeléseim, miként óhajtok reagálni, vagy épp kezdeményezni. Előbbi önkéntes lépésemmel, egyértelműen kiderítettem Kojiro Kuroda zanpakuto képessége mekkora erővel rendelkezhet. Nem jelenthetem ki egyértelműen az erős közepes besorolást. Tekintettel kell lennem a természeti erő mivoltára. Hiba lenne a villámról könnyelmű következtetéseket levonni, továbbá a shinigami egyéb képességeiről nem állnak rendelkezésemre információk. Gyorsaságáról, kardforgató, valamint pusztakezes képzettségéről nem szereztem kellő adatokat. Mindezzel szemben izgága társáról, pontosan ezen hiányosságok kerültek birtokomba. Szándékos lenne a kiegészítés, vagy véletlen műve? Nos, nem tudhatom. Mindenesetre nyugtalanító kétélű fegyverrel nézek farkasszemet. Könnyedén megzavarhatnak, ha szerepet cserélnek. Abban az esetben, ha tökéletesen időzítenek. Természetesen, arra fogok koncentrálni ebben, valamint egyéni képességeik maximális bevetésében zavarhassam őket. Várom a híres együttműködést, de nem hunyhatok szemet a tény felett, ellenfélként nehezítsem feladatuk és megpróbáljam gyengíteni erősebbnek számító harcstílusuk. Tehát, gyerekes viselkedésű ellenfelemnél a végtagok használaton kívülre helyezése a cél, míg idősebb párjának figyelmét kell lekötnöm, hogy ne vethesse be villám elemű támadását.
Tervem értelmében, erre szolgálnának az időközben megidézett vörös lándzsák, melyekből mindössze három mennyiségéig jutottam. Nem kívántam elkapkodni a technika végrehajtását, melynek hála túl sok időt pocsékoltam el. Hamarosan villámostrom alá vettek. Jelenleg nem kívántam indirekt módon sérülést elszenvedni. Sonido-ra hagyatkozva kívántam minél nagyobb távolságot megtenni és kiszámítani reakcióidejét. Apró résre volt szükségem támadási idejében, amit felhasználhattam arra, három lándzsámmal meglephessem. Továbbá, figyelembe kellett vennem az általam irányított fegyverek gyorsaságára. Mindezek fényében kivártam a megfelelő pillanatot, mellyel határozottan irányt váltottam. Egyenesen felé közeledve bukkantam fel. Tervem szerint gyorsabb lehettem annál, vissza tudja hívni a jelenleg mögöttem lévő villámot és vele kívánjon védekezni. Röpke másodperceim, pedig pontosan arra használtam fel, mindhárom lándzsát felé dobhassam. Kettőt karjaira, egyet mellkasára navigáltam. Természetesen kitérési lehetősége meg van, ám bebiztosítani a találatot már nincs alkalmam. Mire megidézem a maradék két pengés fegyvert, eddig háttérbe vonuló pékség megszállott ront rám egyenesen három irányból.
Tökéletesen tisztában vagyok vert helyzetbe sodródtam. Könnyedén besétáltam csapdájukba. Igazán megalázó. Egyszerűen átvertek. Míg egyikük lekötötte figyelmem, addig az észrevétlen fél előkészíthette az eredetileg kitűzött kegyelemdöfést. Elismerésre méltó. Ha nem lenne kezemben a vereség csökkentésére szolgáló technika. Nem voltam teljesen védtelen és tudva, valahol az eredeti testnek is jelen kell lennie, pusztán arra koncentráltam, észlelhessek bármiféle árulkodó jelet. Erre hamarosan sor kerül. Hátam mögött a körülöttem lévőkhöz képest nagyobb energiát észlelek. Összes kártyalapom feltéve az újabb átverés lehetőségére tettem fél fordulatot, hogy a testem elé helyezett lándzsával tompíthassam az érkező energia többletet, mely jelen esetben ökle volt.
Be kell vallanom meglepett az eredmény. Számítottam rá nincs elegendő időm tökéletesen hárítani ütését, ám ekkora nyers erőre nem készültem fel. A vörös lándzsa nem rendelkezett kellő rugalmassággal elnyelhesse. Egyszerűen kettétört, ezzel tiszta találatot biztosítva gyermeki ellenfelemnek. Ökle hatalmas üllőként ütközött mellkasomnak. Fájdalomból és reccsenésből arra következtetek újabb bordáim törhettek el. Nos, elfogadható veszteség. A kínálkozó lehetőségre kellett koncentrálnom az átlagos érzelmi reakcióval szemben. Elfojtva a jelenleg lealacsonyító emberi vonást készültem fel az utolsó kezemben lévő kártyalapom bevetésére. Arra az egy mozzanatra rendezkedtem be, amikor a két test undorító súrlódásából keletkező erő, engem hátralök, de őt még pár pillanatra közelemben tartja a lendületvesztés. Ehhez semmi másra nem volt szükségem, csak kizárni lüktető mellkasom, számban felgyűlő vérem és arra ösztönözni testem a késztetéssel ellentétesen mozogjon. Bal lábamat támasztó pillérként hátra csúsztatva szándékoztam időt nyerni, hogy bal kezemmel lesújthassak a közvetlen előttem lévő karra. Nem tagadom, függőleges vágással meg kívántam fosztani karjától, vagy ha ez sikertelen lenne, magasságbeli fölényemmel élve szúrok még utána a lándzsa másik végével, egyenesen torkát célozva. Néha kénytelen vagyok beismerni, hasznos előny a kétélű penge és hosszú kar kombinációja. Azonban helyzetem bármelyik pillanatban változhat. Átmenetileg szem elől vesztettem másik ellenfelem és jelenleg akarva akaratlanul hátrafelé csúszok.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te15900/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (15900/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyCsüt. Dec. 08, 2011 12:13 pm

Mégse vagyok annyira érzéketlen, mint gondoltam. Hiszen nem csak segítettem Anaon, hanem még aggódtam is valamennyire érte. Öreg vagyok már, a fenébe is, és mint az öregek egy része, még figyel a fiatalokra, a heves kiscsikókra, kell valaki, aki felügyel rájuk, utat mutat, és néha még arra is képes, hogy pár körmöst is kiszabjon. Ahogy pedig Anaon végignézek, legalábbis az eddigi viselkedésén, mind a tíz körmére érdemelne egyet, viszont javuló tendenciát mutat, tehát nem is annyira biztos, hogy érdemel fenyítést.
- Éld is túl, mert megharagszok, ha nem. Feltámasztalak, és utána elfenekellek téged. – remélem ez aztán félelmetes volt, és hogy fokozzam, még mérgesen is néztem rá, ami nem volt túlságosan eredményes, legalábbis az én véleményem szerint. S mivel a lába megjárta, ezért kölcsönöztem neki némi anyagot, a saját ruhámból. Kötözés gyanánt. Nem fog ennek köszönhetően azonnal táncolni, de arra elég lesz, hogy ne vérezzen el.
Tényleg kezdhet elmenni az eszem, felajánlom a saját életemet, pontosabban felvetettem annak a lehetőségét, hogy harcolok helyette. Ahhoz képest, ahogyan elindultam ide, a halálvágyam kezdet eltünedezni, viszont ennek ellenére, mégis képes lennék megtenni. A véneknek félre kell állni, és teret hagyni a fiataloknak. Hiszen a fa is mindig elhullajtja a leveleit, hogy a helyébe újak, frissek nőjenek, és nem csalódtam ebben a Levélkében, aki mellettem volt.
- Nem beszélek, akkor beszélnék zöldségeket, ha azt mondanám, hogy: répa, retek, krumpli. – igen, kérem a díjamat, a világ legrosszabb viccéért, ezen az se segít, hogy közben mosolyogtam. – Harcosok vagyunk, de egy harcos azt is tudja, hogy mikor kell visszavonulnia, és kitalálnia valamit. A jelek szerint, erősebb vagy mint én, jóval erősebb. De nem halhatatlan. És ha már folytatni akarod, akkor egy tanács, semmi ostobaság. Mert akkor meg kellene bosszulnom a halálodat, és az a végén egy sor, kellemetlen dolgot indítana el. – zavartan megvakarom a tarkómat. Ez a mai fiatalság, igazán érdekes hatással vannak rám. Sajnos az egyik jelét megint tapasztalom, egy visszafojtott nevetést sikerült produkálnom. Nem bírom ki, amolyan apásan megborzolom Anao haját.
- Rendben van, ideje egy kis… hogyan mondják a fiatalok? Agresszív véleménycserének. És számíthatsz rám. – lehajolok Anaohoz, mert a méreteinkből adódó eltérés miatt így a legegyszerűbb, és az elhangzottakból arra következtetek, hogy itt bizony az elterelés lesz majd az én feladatom. Figyelembe véve, hogy mi is az én lélekölőm egyik támadása, érthető, miért is ez a szerepem.
Talán valamit meg elfelejtettem, mégpedig azt a személyt, akinek pont a figyelmét kell elterelnem. Olyan kellemesen eldiskuráltam Anaoval, hogy könnyű támadási felületet hagytam. Viszont nem élt ezzel a lehetőséggel az arrancar, lényegtelen, hogy ennek mi volt az oka, a lényeg, hogy nem használta ki a lehetőséget. S amint Anao megindult, számomra is itt volt az idő, hogy „támadjak”. Az összes tüskét felé irányítottam, játszva a szerepemet, remélve, hogy Anao is megteszi amit meg kell.
Eddig igazán jól haladtak a dolgok, de csak eddig. Hiszen az ellenség változtatott a mozgásán, és már felém kezdet el haladni. Kellemetlen, de sajnos nem tudok elég gyorsan reagálni, legalábbis ami a technikámat illeti. Ezért csak egy dolgot tehetek, hogy elkerüljem a felém megindult három lándzsára hasonlító valamit. A megpróbálkozok egy ugrással a jobb oldalamra, de sajnálatosan nem voltam elég gyors, és az egyik lándzsa sikeresen keresztülhaladt a bal vállamon. Rég volt már, amikor ennyire intenzív fájdalmat éreztem, és meg kell jegyeznem, hogy nem hiányzott ez az érzés. A támadás ereje szépen hátrább is lök, és sajnos így nem tudok figyelni Anaora, remélem sikerült neki az, amit eltervezett. S időközben az apró kis tűk is visszatérnek, és ismét megformálják a kardom pengéjét.
Nem tudom, hogy ez a valami, ami bennem van, eltűnik-e, vagy ott marad? Ha a helyén van, akkor leteszem a lélekölőmet, és kihúzom a vállamból, az biztos, hogy egy ideig a karomat nem nagyon fogom tudni használni. Feltápászkodok és keresni kezdem Anaot a tekintetemmel, remélem sikerült amit eltervezett, és nagyon nem járta meg. S ahogy látom, sikerülni ugyan sikerült, de nem a legjobb helyzetben van. A balom csak lóg magának, nincs mese, közbekell avatkoznom, és remélem még nem túl későn.
Villámtánccal akarok a közelükbe jutni, és közben pedig fogást váltok a kardomon. Heggyel lefelé. Odaérve pedig azonnal megkísérelem leszúrni az arrancart. Persze, csak ha még mindig megfelelő helyzetben van, ha nem, hát akkor bizony egy lyukat vertem a talajba, és én vagyok rossz helyzetben, azt meg csak remélni tudom, hogy Anaonak sikerült valahogy megúsznia a komolyabb sérüléseket.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te40700/45000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (40700/45000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyVas. Dec. 11, 2011 5:48 am

Kacarászni tudnék Kojiro-bá aprócska fenyegetésén, csupán nehéz megtenni miközben éles fájdalom hasít lábamba és karomba egyszerre. S mindhiába kötöttem le komolyabban sérült testrészemet, ez sem mulasztja el. Mégis mosolyt csal arcomra Kojiro-bá aprócska szópoénja, melyet ugyan nem néztem volna ki belőle… De na, ez is megmutatja, hogy még nem igen ismerem! Pedig nem ártana, hiszen most össze kellene dolgoznom vele. Reménytelennek tűnő, nehéz feladat lesz ez, de állok elébe! Cool Még a pékséget is félredobom azért, hogy rendre intsem, és ezzel együtt felvilágosítsam az arrancart itt előttünk arra, hogy veszélyes játszmát űz!
- Ugyan, ugyan Kojiro-bá’ ne dicsérgess, mert a végén zavarba jövök! De tégy egy szívességet és ne temess ilyen hamar… :/ - morgom, elhúzott szájjal mikor már a bosszúról papol Kojiro-bá. Nem igen hajlok arra, hogy itt hagyjam a fogamat, szóval remélem, megérti ezzel szembeni visszakozásom. Túléljük! Maximum a Yonbantai barakkjában fogunk nyaralni. Mondjuk, van ott koszt, kvártély, höh, kész dőzsölés vár ott ránk! Surprised Nem lesz gond! No, meg nekem még ízét is kell csinálnom a Pékségben vagy mi a szösz, már elfelejtettem… uff ._. … szemem sarkából az ég felé nézek, hátha megadja az a választ, mit is kell majd ott pontosan csinálnom. Nagy törekvésem a Pékség megtalálásához, majd annak se perc alatt történő félredobása már oda vezetett, hogy megfeledkeztem mit is akartam ott! °o°” Mindegy. Neutral A lényeg, hogy dolgom van ott és a kis megálló után ott a helyem ám’, szóval lehetőleg sétafikáló állapotban kéne majd elpucolnom innét, szóval khm
Elhessegetve gondolataimat vázolom fel aprócska ötletem töredékét Kojiro-bának, így is sokat időztem a fantáziám vízén, amit csoda, hogy nem használt ki a kedves arrancarunk, ki nem akart velünk játszani. Legalábbis e játéknál békésebb elfoglaltságban részt venni. Csupán reménykedni tudok, hogy ötletem nem lesz túl sikertelen és Kojiro-bával is össze tudok dolgozni. De majd kiderül vagy beborul, bár inkább derüljön, mintsem boruljon! Surprised
Mit volt mit tenni, az erősségeimre kellett támaszkodnom sérüléseim miatt, s míg arra koncentráltam nem szenteltem komolyabb figyelmet „ellenségünk” húzására, melynek célpontja Kojiro-bá volt. S hiába vettem egy pillantást minderre tudtam, hogy nem merülhetek most bele még jobban, ki kell használnom az átmeneti előnyömet, mielőtt Kojiro-bá sebesülése fölöslegessé válna. De a tudat alattiimban felcsendülő halk bűntudat hangja rendkívül zavaró tényező. Épp, hogy nem billenek ki a nagy összpontosításból miatta! >.>”
Ugyan jócskán csak alap trükknek számít egy erősebb ellenféllel szemben a szerepek megosztása, mint a mostani ötletem, amit Kojiro-bával próbálok összehozni. Akadémián is volt nem egy hasonló szimulációs gyakorlat, meg anno a régi osztagokban is, amikor együtt kellett működni más halálistenekkel, szóval nem haboztam innen meríteni egy csipetnyit. S annak ellenére, hogy jobb szerettem betölteni a hátvéd szerepét, most mégis a támadó félt játszottam el, hiszen ki tudja, hogy sikerülni fog e, amit akarok, no meg Kojiro-bá zanpakutoja is inkább távolsági képességekkel van felruházva, így ez tűnt a legmegfelelőbbnek…. Surprised De arra nem számítottam, hogy megsérül! T-T
Amint láttam, hogy klónjaimnak bedőlni látszik kis arrancar barátunk, azonnal félbehagytam gondolatbéli önmarcangolásomat, s már készítettem is jobb öklömet az ütésre, mert hát szabad a pálya! *o* Elégedett aprócska vigyor bukkan fel arcomon és röppen is öklöm. De az arrancar, a fegyverek egyikét, amit a kezében tartott, s nem hajított Kojiro-bá felé, igaz megpróbálta vele felfogni ütésemet, de az Ikkotsu annál erősebbnek bizonyult, hiszen könnyű szerrel haladt át rajta öklöm. De így nekem is volt részem kisebb horzsolások beszerzésére, pedig azt hittem sértetlenül megúszom… mohh|-(
Míg csak az apró karcolásokkal voltam elfoglalva váratlan mód ér visszavágása, nem számítottam arra, hogy visszacsap az előbbi ütésem után. Hisz, az Ikkotsu rendkívül csontrepesztő hatását éreztem öklömben és hallottam a reccsenést is, melyet a bordájának törése hallatott, mégis megerőlteti magát? Fe – le – lőt – len! >.> Vagyis… nem tudom, nekem ez csak rossz, minek kell sérülten pattognia mámo! >-> Hyozanryuu figyelmeztetése mindent megért számomra, talán nem is kapcsoltam volna időben, ha nem szól, melynek eredménye egyértelműen mínusz egy jobb kar lett volna! Na, még mit nem… elég hátrány számomra, hogy bal karomat így sem tudom rendesen használni. :<
A vágóeszköz útjából sebtében igyekeztem elkapni karomat és ezzel egy időben hátrább lépni, de a jobb lábamba hasító fájdalom miatt, mely felszólalkozott a váratlanul végrehajtani kívánt mozdulatsorozat során, nem tudtam kivitelezni. A kínzó érzés hatására csupán fél térdre sikerült rogynom, mintsem meghátrálni, ahogy eredetileg akartam volna. Így sikerült kisebb vágást hagynia jobb alkaromon fegyverével, aprócska darabot kivájva belőlem. De mindez elegendő áldozat volt ahhoz, hogy még, úgy ahogy az újonnan lesérült kezembe vegyem Hyozanryuut, s tőle származódó védelmemet felhúzhassam, mielőtt még egyszer végtag megspékelésére hajtana a vöröske itt előttem.
- Ishi no Hogo… - kristály védelmem fölöttem bontakozott ki, s a sérülés miatt adódó rossz koncentrálásomból született roppant törékeny kristálypajzsom, csak feltartoztatta támadásának második felvonását. Kevés, de értékes másodperceket nyertem vele, mert így sikerült hátra vetődnöm ez által el tudtam kerülni az újabb vágását, melyet rám mért az arrancar. Így csak a földet nyársalhatta fel helyettem, amint keresztülhaladt kristályvédelmemen, bruhahaha. Twisted Evil De… a kavicsgyilkos hétszázát nekije, ezért még megkapja! TT_TT
Meglepetten nézek Kojiro-bá hirtelen felbukkanó valójára, s igyekeztem tekintetemet elrejteni az arrancar szeme elől, mely veszélyeztethetné a Nibantai tiszt trükkjének lebukását. Bár kétségtelen, igen merész húzás, mégis csak egy szívós arrancart sikerült kifognunk a sokból, nem lepne meg, hogyha számítana a hátbatámadásra. Így míg reményeim szerint Kojiro-bával foglalkozik – mind szüntelen bedobom szerencsétlen partneremet a mélyvízbe…Fukuzei technikával kerülök a föld alá, eltűnve szemük elől, hogy meglepetés csodás mámorával élve bukkanjak fel ismét a harctéren.
Levegőbe pattanva, pörgést kezdeményezve közelítem meg az arrancart. Csupán fájdalomtól átjáró lábamnak nem jött be ötletem a felől, hogy Kuchinukival kívánom megközelíteni a Pékséget ignoráló ellenfelet. S a rúgásról szóló ötletemet emiatt hamar elvetve zanpakutommal próbáltam meg egyensúlyozni az átmeneti hibát. A levegőben megfordulva, s a pörgés során szerzett lendületet kihasználva az Ishi~chiri no Hanabi technikát aktiválva fegyveremnek próbáltam meg fentről, jobb vállát célba venni támadásommal. A penge körül tekergő csillámló kőzettöredékekből, ha egy kevés is, de rá tud tapadni testére már az is jó lenne a szénánkat elnézve. Hisz az utána összeálló kis virág és abból származódó robbanást eddig senki sem tudta elkerülni, bár ő igen eszes, így nem kizárt, hogy megpróbál kilógni valahogy alóla. :/
- Hadou no ichi: Shou! – mutatok rá bal mutatóujjammal, miközben meghátráltatni próbálom a hirtelen elmémben felötlő mágiával. Valahogy nem kívánom, hogy a közelemben legyen, miközben a gravitáció hatalma eluralkodik rajtam és szép lassan a talajon kötök ki.
Rongybaba módjára landolok a kemény földön, rendkívül kiszolgáltatott állapotba kerülve ott, a lábamba nyilalló, keserves fájdalom miatt. Mégiscsak egy küzdelemben fontos végtagom került mínuszokba, melynek sajgása felülmúlja karjaimban lüktető fájdalmat. Remélem, Kojiro-bá nincs ilyen rossz passzban, mint én. :/

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te25500/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyCsüt. Jan. 12, 2012 6:04 am

Visszavágó mozzanatom nem járt kielégítő eredménnyel. Felületi sérülés okozásán túl nem jutottam előrébb, melytől kezdett azon észrevételem erősödni, eddigi támadásaim többsége nem érte el a kívánt hatékonysági fokot. Összevetve a felhasznált energiát az okozott károkkal, egyértelműen pocséklásnak könyvelhetem el megmozdulásaim jelentős hányadát. Említenem is felesleges, ez igazán könnyelmű pazarlás részemről. Továbbiakban ajánlatos lesz nagyobb figyelemmel követnem mennyi lélekenergiát használok. Roppant kellemetlen, mondhatni amatőr lépés volna, ha kifutnék tartalékaimból. Másrészt nem fog ártani számításba vennem fokozatosan romló egészségügyi állapotom sem. Nem vagyok tudatlan bolond, arra helyezzem a hangsúlyt, képes vagyok elnyomni a fájdalom érzetet. A test nem pusztán ezen formában jelzi, mikor ér tűrőképessége határára. Sérülésekből keletkező tünetek előbb-utóbb zavaró mértéket ölthetnek. Belátható időn belül tapasztalni fogom, elnehezül légzésem, fátyolossá válik látásom és lelassul mozgásom. Természetesen nem kívánom tétlenül kivárni, míg ilyen mélyre süllyed állapotom, azonban elrettentő erővel sem bír felettem. Sem a harc, sem menekülés lehetőségét nem fontolgatom. Pusztán tájékozódom, mit és meddig használhatok kellő erősséggel.
Számítások folytatása alatt nem feledkezem el, harc menetéről sem. Vörös lándzsám hegye tompán koppan egy kristályosan csillogó falon, melyet viszonylag könnyedén török át. Mondhatni későn. Addigra gyermeteg ellenfelem messzire kerülve élvezi a távolság védelmét. Kellemetlen fordulat nem bizonyultam elég gyorsnak, ám az némileg csillapítja sikeretlen tettem, újabb információt szerezhettem lélekölő kardja képességéről. Immáron közvetlen közelről vehettem szemügyre pajzsként használt falat. Elsősorban az üveglaphoz tudnám hasonlítani mind kinézetben, mind szilárdságban. Meglepően ellenálló, ám, ha átjut rajta valami, szilánkosra törik. Ezen esetben a túlzott merevség bizonyulhat gyengéjének. Elegendő erővel könnyedén semlegesíthető. Nos, pusztán ezen formája. Nem állíthatom teljes bizonyossággal, többi képessége is hasonló tulajdonságokkal rendelkezne. Erről, egyelőre nem nyerhetek újabb adatokat, tekintve holtérből érkezik irányomba kardszúrás. Hozzátenném, továbbra sem vagyok védtelen. Kezemben még mindig ott vibrál az energiából nyert lándzsa, így háttérben pihenő társai sem tűntek el. Természetesen nem rendelkezem látnoki képességekkel, felkészülten, már-már kész tervekkel várjam, mikor ütközik hátamnak Kojiro Kuroda katana-ja. Mozgása mindaddig kiesik érzékelésemből, míg közvetlen mögöttem nem torpan meg villámtáncában.
Mondhatni későn reagálok az egyértelmű lépésre. Nem maradt elegendő időm teljes mértékben kitérhessek. Természetesen meg kívántam előzni, további súlyos sérülésekkel gazdagodjon gyűjteményem, így guggolva próbálok fél fordulatot tenni. Másrészt, terveim között szerepelt, ezzel adjak lendületet jobb karomban tartott lándzsámnak, melyet kertelés nélkül ellenfelemre szegezek. Ebben az sem szolgálhat gátló tényezőként, addigra az éles fém hosszan siklik végig bal oldalamon. Kicsiny, ám hosszában impozáns méretű vágást hagy egész törzsemen, hogy dolgát végezvén ütközhessen hegye talajnak. Ezen pillanatot szándékozom javamra fordítani, méghozzá azzal, Kojiro Kuroda oldalát célzom meg a fegyverrel. A szúrás eredményétől függetlenül nem marad több lehetőségem kiiktatásával foglalkozni. Izgága társa földből előtörve mutat be látványos, merész és annál feleslegesebb akrobata mutatványt, hogy az összecsapás kimenetelébe avatkozhasson. Várakozásaim alapján fizikális támadásra készülve ugrottam hátrébb, ám e helyett, zanpakutou-ját szegezte felém. Az előre megjósolt váratlan fordulat. Mondhatni sakk-matt. Messze voltam Condenado Alma-tól és egyszerű racionális gondolkodással elkönyvelhettem a lándzsa nem bírná elnyelni a katana-val történő ütközést.
Meglátásom alapján az a lehetőségem maradt, felé dobom vörös fegyverem, abban bízva megzavarhatom vele, netán találatot is érhetek. Megkockáztatom a lehetőséget, eltalál lélekölőjével, továbbá mindvégig szabad kezemmel jelzem hátra maradt három lándzsámnak, merre mozogjanak. Nincsenek pontos információim, milyen távolságban lehetnek, így azt sem számíthatom ki, mikorra érnek földre kerülő gyermeteg ellenségem közelébe. Mindezek tetejében, arról sem felejtkezhetem el, magam is vert helyzetbe sodródtam. (ha nem baj, úgy veszem Anao, sérüléssel vagy nélküle, de átevickélt a lándzsán és sikeresen betámadta Teo-t) Védtelen célpontot alakítva vártam ki a pengével történő találkozást, abban bízva, sikere elvakítja, így figyelmen kívül hagyja, miféle kézjelzéssel éltem. Egyetlen lehetőségem, ha nem veszi észre időben a fegyvereket. Célom érdekében, hajlandó vagyok eltekinteni, akár a végtag veszteségtől is. Nos, erre, ha nem is került sor, de jobb vállam eddigi funkcióinak rohamos csökkenését kénytelen voltam elkönyvelni. Könnyedén vágta meg katana-javal. Úgy vélem, pusztán hierro-mnak és lendületvesztésének köszönhetem, megtarthattam karomat. Sajnálatos módon, átmenetileg. Nem szükséges messzemenő következtetésekbe bocsátkoznom, tudjam, nem békekötést jelent a seb körül materializálódó kristályos forma. Nem kérdéses, valamilyen úton el kell távolítanom. Ebben újabb démonmágia becsapódása akadályozott, mely elől sonido-val térek ki.
Egyenesen Condenado Alma mellé vezet utam. Többet nem kockáztathattam fegyver nélkül nézzek szembe ellenfeleimmel. Továbbá, sürgetett az idő, kitaláljam, mit okozhat a rajtam élősködő létforma és mi célt szolgálhat. Ezidáig, védekező képességgel találkoztam, így sötétben tapogatóztam, milyen lehet pusztító ereje. Az egyetlen kézzelfogható adat a kristály halmazállapotában volt keresendő. Megfelelő erővel széttörhető. Esetemben az a kérdés, mekkora ez az erő és időben rájövök e. Bárhogy legyen, apró cero-val megpróbálom letörni.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te15900/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (15900/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptySzer. Jan. 25, 2012 4:54 am

A csapatmunkánk kisebb-nagyobb sikerrel, de létrejött. Igaz, a bal karom az nem a legmegnyerőbb formájában van. De ez elhanyagolható jelenség. Majd rendbe rakják a negyedik osztagosok. Legalábbis reménykedek abban, hogy nem lesz szükség az eltávolítására. Főzés közben hatalmas hátrány lenne, ha egy karral rövidebb lennék. A tojások feltörése nem lenne valami egyszerű, nem beszélve a tészták gyúrásáról. Márpedig ezekre szükség lesz, hiszen meg szeretném majd hívni Anaot egy ebédre. Hálám jeléül, amiért végül csak sikerült kooperálnunk.
Ugyan sikerült a meglepetés támadásom, és egy vágást szerzett tőlem az ellenfelünk. De ez még mindig nem volt elég. Nem azt a hatást értem el, amit szerettem volna, ha ügyesebb lennék, akkor most már vége lenne a harcnak. Sajnos viszont ez nem történt meg, helyette Tadeo Dellomeurtre kihasználva a helyzetemet, és kihasználva a lehetőséget, megpróbál felnyársalni azzal a technikával, amivel a karomban is sikeresen okozott sérülést. Hogy ezt elkerüljem, elengedem a kardom markolatát, a végére helyezem a tenyeremet, és elrugaszkodva a talajtól átlendülök, így kerülve ki a szúrást. Leérkezve ismét megmarkolom a zanpaktoum markolatát, kirántom a talajból, és hátrább villámtáncolók. Hogy az időközben megjelent Anao támadása sikeres legyen. Aki talán némi felesleges akrobatikus mutatványt is vitt bele, de szó mi szó, annyira nem is rossz látvány. S ahogy elnézem, még hatásos is, talán ha kicsit erősebb lett volna a támadás, akkor még a karját is levághatta volna Tadeonak. Nincs még veszve minden, hisz valamit az ellenfelünk karjára helyezett. Nem ismerem, tehát gondolom a zanpaktoujának lehet egy támadása. Kíváncsi vagyok a hatására, sőt, Anao egész fegyvertárára, nem sokat láttam még a kardjának a képességei közül.
Igen, most kicsit kimaradtam a harcból, mert nem akartam akadályozni Anaot, és a karommal is kellett volna törődnöm. De sajnos… az élet néha keresztbetesz. Mindegy mennyire akartunk valamivel foglalkozni, egy külső jelenség közbeléphet, és fel kell borítani mindent. Ideje így tennem nekem is. Az a három vörös dárda felém indult, valahogyan védekeznem kell ellene, ehhez ismételten a zanpaktoum támadását használom. Megidézem a kis „tűket” és velük térítem el a támadást. Bár ne tettem volna meg, itt merültem ki. A sérülésem, és a túlzásba vitt zanpaktou használat rendesen lenullázott. Ez se volt fontos, ellenben azzal, hogy Anaot látom a földre kerülni, kiszolgáltatva és sérülten… ami még rosszabb, hogy amik engem támadtak meg, már felé tartanak. Nem tudom megvédeni a zanpaktouval… ideje úgy tennem, ahogy az öregekhez illik. Egy villámtáncra még van időm…
Anao elé érkezek meg, széttárt karokkal, az arcomon egy barátságos, kedves mosollyal. Majd elkerekedik a szemem, vért köpök, és három vörös dárdahegy bukkan elő a felsőtestemből. Egy a hasfalamból, egy másik a szegycsontomon keresztül haladva akar levegőhöz jutni, és sikerült is neki. A harmadik pedig egyenesen a tüdőmet lyukasztotta ki.
Elgyengülnek a végtagjaim, elejtem a zanpaktoumat, lassan térdre esek, és remegő fejjel nézek végig a sérüléseimen. Nehezen visszaemelem a tekintetemet Anaora. Nem tudom, hogy látott-e már mosolyogni, de most volt hozzá szerencséje, meleg kedvesség költözött a tekintetembe.
- Sajnálom… de ennyit tudtam csak tenni a többit… rád bízom, Anao. – közöltem vele, egyre elhalóbb hangon, és végül elhallgattam, előrehanyatlik a fejem, majd oldalra dőltem. A harcnak számomra vége, élni élek még, csak éppen egyre közelebb jön a zord kaszás.
Nem tudom, merre lehetek, körülöttem sötétség, és valami folyadékban lebeghetek, érzem, ahogyan valamik megragadják a végtagjaimat, és próbálnak lehúzni. De valami más is megragadta a karomat, ami pedig ki akar szedni ebből a valamiből. Nehezen ismerem fel az arcát. Régen nem találkoztam már vele, főleg ebben az alakjában. Denryuu… hm, talán érzi a véget? A részem, belőlem teremtődött, úgy illik, hogy egyikünk se élje túl a másikat. De miért akar kiszakítani innen? Felesleges lenne megkérdeznem, szótlan, mint mindig. Én hiába változok, Denryuu marad olyan, mint volt, ezt kedvelem benne. Legyen hát, tegyél azt, amit szeretnél… társam. Rád bízom magamat, és lesz, ami lesz, együtt hallunk, vagy életben maradunk.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te40700/45000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (40700/45000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyVas. Jan. 29, 2012 9:16 am

Fájdalomtól sajgó lábamat, ha tehetném, tőből levágnám és elhajítanám azt üvöltözve, hogy egy újat akarok, mert ez már nem működik, de ez nem ilyen könnyű. T_T Még a vörös kis Teddy Dollar is keresztülhúzta elszámolt számításaimat, mert hát éppen most támadt kedve célba dobást gyakorolni. |-( Azt kell, hogy mondjam ÖTÖS! Most le is ülhetne és maradhatna a fenekén, hatalmas telitalálat lett! Jön nekem egy új csípőcsonttal a kavicsos csidicsudiba már, szeretettel várom a nem létező folyószámlámra vagy mi a szöszömre a zsózsót érte! T_T
Áldom még a nagy királyt is, hogy sikerült eszembe jutnia egy hasznos mágiának, mellyel kissé távolabb kerülhettem tőle a földön landolás során. Bár azt nem mondom, hogy nem örültem volna akkor, hogyha a padlóval való közelebbi megismerkedést elhalaszthattam volna valamiféle csoda folytán. Esetleg semmiből felbukkanó pihe-puha párnák segítségével vagy valamivel, de na. Tudom, ez nem kívánsághangverseny, pedig állítom, biztos győztes lennék ott jelen pillanatban! T^T
Vérző jobb oldalamat fájlalva kapom oda kevésbé sajgó kezemet, melyből rögtön megtudhattam, hogy csont talán nem törött, talán, amennyit én értek ehhez. De olyannyira, de annyira fáj, hogy áúúúT3T Hát ér ennyit az a vacak Pékség, Keo-báró-sama? TT_TT Főleg úgy, hogy már arra sem emlékszem mit kell ott csinálnom? ._.”
Egyetlen dolog, ami még tartja bennem a lelket az a csontnélküli telitalálatom, mert hát sikerült és rátapadt pár szem kristály a karjára, így reszkethet a robbanástól, amit okoz, hogyha feltöltődik, nyehehe! Twisted Evil Csak ne lenne ilyen piszok lassú a töltődése! T-T Nem elég, hogy most adtam be a kispados pihenőmet és nagyban napozok itt a földön, mintha jobb dolgom nem lenne, de még Kojiro-bá hasznára sem válhatok a kényszerlustulásommal? T_T
~ Gratulálok, Kiscsillag! Lassan már diplomát is kaphatnál az önsajnálat mesterségéről. De vennéd a fáradságot és kinyitnád végre a csipádat? Vagy sokáig tartana hazatérned az önsajnálat mezejéről? |-( ~ a felettébb sértő szavak Hyozanryuutól olyan váratlanul jöttek, mint egy olyan reggel, ahol full meglepetésszerűen derül ki, hogy nem várható papírmunka mára, így emiatt Ördögűzéstelen napnak nézhetünk elébe. Így a legnagyobb értelmetlenséggel arcomon veszem a fáradtságot, hogy elnézhessek arra, amire nem túl kedvesen felhívta figyelmemet. Bár megérdemelné, hogy fülem botját sem mozdítsam rá. |-(
Ha az arcomra kiült döbbenetet lehet tetézni, ha nem, akkor is lényegtelen, mert nekem egytől – egyig sikerült! Ráadásul nem kevés pánikot jelző mimika is felbukkant mellette. A felém száguldó veszélyes fegyverek, melynek testvérei nem kis sebeket hagytak rajtam, most pontosan irányomba vesznek repülőgyakorlatot. Hová máshová, ha nem felém, mi? °o°”
Sem kitérésnek, sem védekezésnek, sem semmit nem tudok kihozni jelenlegi helyzetemből. Talán ha eddig nem emlékeztem vissza olykor – olykor roppant unalmas, hol pedig rendkívül eseménydús pillanatokra a múltamban, akkor most megtehetném. De még elmém sem pörög! Pedig azt hallottam, hogy a vég közeledtével minden ember előtt lepereg az eddigi élete, mi shinigamik is emberek voltunk, szóval gondolom ránk is igaz ez, nem? T_T
A rajtam eluralkodó döbbenet, amint látom Kojiro-bát felbukkanni előttem, hogy elállja a felém közelítő éles pengék útját, egyszerűen jobban lefagyaszt, mint az, amikor én voltam komolyabb életveszélyben. Szinte lassított felvételben láttam az eseményeket, mintha esélyem adódna arra, hogy meghiúsítsam a történteket, hogy eszement Kojiro-bá helyett én sérüljek meg, ahogy az eredetileg le van írva a forgatókönyvben! De egyszerűem meg sem tudok mozdulni a fájdalomtól, melyet egy apró mozzanat hatására is érzek szétáradni testemben.
Tehetetlenül nézem végig, ahogy Kojiro-bán keresztülhaladnak azok a fránya pengék, mindeközben szidva önön gyengeségemet, mely miatt semmit sem tudtam tenni, hogy megakadályozzam azt, azt, hogy segítsek jelenlegi társamnak kitüntetett shinigaminak! T.T Egy jó barátnak, kinek most tartozok egy élettel, egy képtelennek tűnő viszonttartozással. Megrökönyödve hallgatom végig elhalt szavait, melyre csupán hebegve motyogok teljesen összefüggéstelen dolgokat, amiért egyszerűen nem találom a megfelelő szavakat, melyet most ki kellene ejtenem a számon. S nem tudom, hogyan, miképpen, de egyszerűen nem nézhettem végig azt ez mellett, hogy a koszos földre is zuhanjon! Minden nem létező és meglévő erőmet összegyűjtve vetődtem, hogy Kojiro-bá mozgásképtelen testét elkaphassam és megakadályozhassam a poros talajra való erőszakos landolását.
- A nem létezőbe is Kojiro-bá, miért pont most kellett hősködnöd? T_T És, és, miért dobtad el csak úgy a testi épségedet? Normális vagy? És… és, hogy mondhatsz ilyet… még, hogy „rám bízod”? Megőrültél? Meg ne merj halni, mert, mert esküszöm, hogy utánad megyek és én foglak visszarugdosni onnan! Hallod? Felfogtad? Kojiro-bá! T^T – zaklatottan kezdem el rázni elhadart mondataim során, hátha kapok némi reakciót is tőle, mely alátámasztja azt, hogy, hogy kutya baja, csak egyszerűen egy kis pihenésre van szüksége és utána tovább segít. De mindezen áhítozásom reménytelenség homályában akart elveszni. Zaklatottságom kezdet hamar idegeskedésbe átcsapni, mely egyre inkább felvitte az amúgy sem normál helyzetben ingadozó vérmérsékletemet. Dühödt pillantásokat vetettem az arrancar irányába, melynek következménye zanpakutomon lévő nagyobb kristály hamarabbi feltöltődése lett. De nem csak rá voltam mérges, hanem magamra is, amiért Kojiro-bán nem tudtam időben segíteni… olyan, de olyan béna vagyok! T_T Miért bízott rám ekkora feladatot Kojiro-bá? Lehet, tényleg sikerülne? De hát ez teljes egészében kizárt! T_T
Egyre és egyre mérgesebb lettem, lassacskán annyira, hogy észre se vettem, már a következő lépésemen merengek elmémben, amit véghez akarok vinni a vöri arrancar ellen. Még az sem tűnt fel, hogy a kristálytöredékek, melyek a vöröskére tapadtak lassan felveszik a virágalakzatot és bekövetkezik a robbanás, mely vele jár. De pechemre megtalálta az egyetlen gyógyírt, mely ellene használható. Azzal, hogyha időben eltávolítja magáról, akár esélye van elkerülni a robbanást, mely számomra nem lenne túl előnyös! Hogyha élni akarok Kojiro-bá által rám bízott feladat sikeres kivitelezésével, akkor nyomban kell cselekednem és nem lazsálhatok!
Elhatározottságomból és mérgemből született némi magabiztosság segítségével bátorkodtam meghiúsítani, hogy csak úgy leválassza magáról a kőzettöredékeket. Erre kitűnő lépésnek véltem a Seikyomai technikát. Szinte csak pörgött elmémben annak kivitelezése, hogy gyakorlatba is átültethessem. Villámtáncom leggyorsabbikával, mely jelen helyzetben kivitelezni tudok a testemen tátongó sebeim mellett rohamozom meg, míg figyelmét a kristályok eltávolítására szenteli. Hyozanryuu markolatát görcsösen szorítva, már – már torkomban érezve hevesen dobogó szívemet, fektetem erőm kisebb hányadát a kivitelezésbe. Hiszen nem kell már sok ahhoz, hogy Hyozanryuu feltöltődjön, csupán ki kell várnom! Még ha nagyon hosszúnak is tűnik ez a kis pillanat, mely már az őrjítő határt is súrolja, és még ha gyűlölök is várni, most mégis meg kell tennem! Ha szándékomban áll bevetni a „titkos ütőkártyát”, ahogy a nagykutyák mondanák.
Szemtől – szembe kerülve vele, csupán remélni tudom, hogy sikerül a „táncot” kellő sebességgel kiviteleznem, s kevésbé látja a lépéseimet, mely jócskán csak nagy előnyt jelentene nekem. Mert akkor nagy lépést tennék Kojiro-bá kérésének beteljesítése felé. Bár nem tudom, mennyivel leszek csigább a vérző sebeimmel… >.>” De ezek miatt most nem tántorodhatok meg!
Hogy is vannak a tánclépések? Első hopp elölről: gyomor; második hopp jobbra, ja, nem… másik jobbra: máj és végül a harmadik hopp hátulról, átkeringőzve mögé: a tüdő. Mert az van ott ugye? ._.” Ha jól emlékszem, annak kell ott lennie, nem másnak! (rád bízom, hogy hogyan mennyit, miképpen hárítasz, nyitva hagyom a lehetőségeket, a folytatást sikertelenség esetében is véghezviszi >-<) Majd a Seikyomai eltáncolása után pár lépést még előre szökkenek, hogy elsősorban szemrevételezhessem Hyozanryuu feltöltődési állapotát, nem is szentelve nagyobb figyelmet arra, hogy miképpen sikerült kiviteleznem az előbbi rohamomat. Túlontúl sikertelenül vagy fél sikerrel, esetleg telitalálattal? Kit izgat? Sokkal eredményesebb dolog tárul elém, amint Hyozanryuu kristályaira vettem egy pillantást. Apró, kissé már mondhatni ijesztő kacarászásba kezdve adom tudtára váratlan örömömet, mely ennek látványa hozz fel bennem. Mindeközben nagy felelőtlen módon nyitva hagyva az esélyeket vöröske arrancarnak a visszacsapásra…

Spoiler:

Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te25500/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyKedd Márc. 27, 2012 4:53 am

Az emberi önfeláldozás. Mily magasztos, mily csodálatos, mily megindító látvány. Annak, aki hisz az érzelmek viharában, valóban lenyűgöző panorámát nyújthat egy tragikus végkimenetel. A férfi, ki hősiesen testi épségét áldozva védelmezi a nőt. A harcos, ki félelem jelére fittyet hányva, ugrik a halál karmaiba. A csapattárs, ki leendő győzelem, túlélés reményében dobja el mihaszna éveit. Varázslatos! Bennem azonban nem kelt semmilyen felemelő, könnyet fakasztó érzést. Ugyan, mitől lenne dicsérendő, követendő, legendákat megérő tett hitványul odadobni az életet? Mi érhető el vele? Szabadságvágy? Lerázni a sanyarú Földhöz kötő béklyókat egy szebb holnap kedvéért? Oktondi butasággal elfogadható magyarázat lenne, ha nem az a faj tenné mindezt, kiknél pontosabban senki sem tudhatja, nincs mesés hegyekkel körbe font, vakítóan ragyogó partok mögött megbújó Paradicsom. Minden történet, puszta szemfényvesztés. Ez a vidék, Hueco Mundo, vagy a Pokol! Ameddig szem elláthat, mind a valóság része. Kivétel nélkül, mindannyian eme Purgatóriumba vagyunk száműzve. Nincsenek kiskapuk. Nincsenek isteni jutalmak. Hiú ábránd lenne reményeket dédelgetni, létezhet valamilyen ismeretlen világ. Rejtőzködhet a felfedezetlen óceánokon túl egy birodalom, mely tárt karokkal vár, ha bezáródna napjaink könyve. Akkor, kérdem én! Mi bírhat ekkora hajtó erővel, megfeledkezzünk eszünk figyelmeztető szavairól? Mi lehet az az elsöprő lendület, hátunkat toló kéz, mely egyenesen vesztünkbe kerget? Az elégedettség? Tudat, békében távozhatunk, mert mindenünk odadobtuk? A hang, mely azt mondatja velünk, minden rendelkezésünkre álló eszközt felhasználtunk? Mire? Mik ezek a bonyolult mozgatórúgók? Kire irányulhatnak? Önzésünkből kifolyólag magunkra. Társas lény voltunkból következtetve, szerettünk boldogulására. Mit akarhatunk? Teljes katarzist? Tökéletes megtisztulást? Azt kívánnánk piti mód semmivé foszló tettünktől, feloldozást adjon elvárásainktól? Arra törekednék ez az egyetlen villanás adja meg a lelki békességet? Az önfeláldozó haldoklás legyen az ítélőszékünk, mely kimondja, sikerrel jártunk önnön és másokat érintő célunk elérésében?
Micsoda bolond vágyak. Az élet sosem lehet teljes egész. Megélt napok számával, arányosan növekszik az új kihívások mennyisége. Újabb és újabb leküzdendő akadályok generálódnak. Önkéntes halállal semmi bámulatos nem érhető el. Önerőből megmentett személyt semmi magasztos nem érheti. Küzdhet a bűntudattal lelkén szárad egy ember halála, míg az ő léte percekkel, órákkal, tán napokkal hosszabbodik. Elpazarolt cselekedet ebben a rohanó világban. Hosszútávon épp oly jelentéktelen ez a piti ösztön, mint várni az egy évelő növénytől tavasszal kihajtson. Egyszer virágzik, ahogy ellenfelem féktelen dühe is. Mélységes sajnálatomra későn veszem észre a fejem fölött gyülekező viharfelhőket. Gondolataim az előttem zajló jelent tartja fogva, míg testem a cero-hoz szükséges energia begyűjtésével foglalkozik. Értelemszerűen látóteremen kívül esik az a momentum, mikor ellen fordítja elkeseredett bosszúszomját.
Botor feltételezés lenne azt hinni, képes volnék tökéletesen megosztani figyelmem. Körülöttem zajló események, ugyanúgy befolyással vannak rám, mint akármelyik létformára. Igazodom hozzá, vagy áldozatokat hozok boldogulásom érdekében. Számomra a második lehetőség tűnik a legkézenfekvőbb megoldásnak. Pusztán el kívántatik döntenem, mit vagyok hajlandó félre dobni. Valószínűségeloszlás jobb karom mozgási funkciót, vagy belső szerveim további roncsolását teszem kockára. Nos, lehetőségeimet számba véve, egyetlen karral nagyobbak túlélési esélyeim, mint számtalan belső vérzéssel, netán leállt szervvel tarkítva. Határozatom nyilvánvalóvá téve, emelem el kezem vállamtól és irányítom támadóm felé gyenge cero-m. Találatban nem bízom, ám arra elegendő lehet, hatékonyabban elkerülhessem a gyomromnak tartó ütést. Erre valóban megoldásként szolgált, azonban maradéktalanul nem zökkentettem ki lendületéből. Oldalamra kerülve indított újabb rohamot, melyet Kárhozott lélekkel kívánok hárítani. Fegyverem méretéből adódóan nincs elegendő időm vágáshoz, vagy szúráshoz felkészülni. Pengém életlen oldalával tervezem arrébb tolni öklét, így brutális erejű ütése, mondhatni súrol. A keletkező fájdalom őrült mód visszhangzik koponyában. Hálás lehetek, amiért támadása felületesen érintkezett velem. Ám, villámgyors offenzívája itt még nem szakadt félbe. Pillanatnyi kíntól generált fájdalmam, kellő bénultságot váltott ki, lekéssem a hátamon landoló kézfejet.
Egyetlen hangos reccsenés, számon távozó vér, akadozó, már-már fulladozó légzés és testem tehetetlen előre lendülése. Tiszta találat! Nyers erejével akkora csapást mért tüdőmre, melytől lélegzetem elakadva készült térdre rogyni. Nem készültem feladni a harcot, azonban testem elérte tűréshatárát. Gyötrődéstől reszketve szándékozott cserben hagyni. Egyik lábamról másikra imbolyogva, győzködtem végtagjaim, tartsanak ki. Szilárd elhatározással parancsoltam rájuk, engedelmeskedjenek akaratomnak. Minden szánalmas próbálkozásom ellenére, nem kerülhettem el a megalázó vereséget. Előbbi döntésem értelmében, még várt rám az ítélet. A bíróság őrült kacagással tudatta velem, bűnhődnöm kell. Megtapasztalhattam mire szolgál a vállamon virággá alakuló kristály.
Egyfajta szikrázó fénnyel villanó detonátorként robbantotta szét vállamat. Hanyatlásom ezzel kezdetét vette. Testem magatehetetlenül rogyott össze. Világ zajai tompán lüktettek fülemben. A kicsiny lány alakja egyre homályosabbá vált. Közelgett a pillanat eszméletlenül zuhanjak össze. Mielőtt átadtam volna magam a sötét enyészetnek, még jobb karomra pillantottam. Nem álltam messze elvesztésétől. Alig tartotta valami helyén. Mily ironikus a sors. Alig néhány perce vetettem el az önfeláldozás hasznosságát, s lám magam is alkalmaztam. Köztem és Kojiro Kuroda között csupán annyi a különbség, én túlélésem érdekében cselekedetem. Nálam az önzés, minden egyéb alternatívát maga alá temetett. Mit értem el vele? Érdekes. Szóval, ilyen lenne az utolsó pillanat, amikor önkéntelenül elmélkedsz hasztalanul megélt napjaidról…

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te40700/45000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (40700/45000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptySzer. Márc. 28, 2012 11:25 pm

*Egyeztetés alapján Kojiro Kurodával a sorrend megcserélve

Kárörvendésemmel eléggé elhamarkodtam a dolgot. Lehet, hogy a Seikyomai eltáncolásával egész jól jöttem ki, de jómagam is megjártam az egészet. Az első csapásom sikerét meghiúsította a ceroval, mellyel a kristály törmelékeket kívánta leszedni magáról. Ugyan nem volt olyan hatalmas erejű eme csapása, mégis karom, mellyel az ütést mértem, szépen oda pörkölődött tőle. A másiknál pedig hatalmas kardjával akadályozta meg a tiszta ütés kivitelezését, s ha nem lett volna a bennem túltöltődött adrenalin, talán az utolsó lépést végig se tudtam volna csinálni. De tudtam, hogy meg kell tenni Kojiro-báért, Sereteiért és a Pékségért!
Az ütés követő fél minutum elteltével ernyedve ejtem le magam mellé a támadás során megspékelt karomat. Látásom is kezd elhomályosulni, miközben lábaim is éppen kezdik feladni a szolgálatot. Remegve, csupán akaratom miatt tartanak már csak meg, azonban a fél térdre rogyást még ilyen erőteljes akarással se tudom elkerülni. Ráadásul az összes benyelt sebemből egyszerre sugárzik a kínzó fájdalom, melyet alig tudok elviselni. Szememnél felbukkanó könnyek is remekül alátámasztják, hogy a fájdalomtűrés határom most omlik össze véglegesen. Kínomban már Hyozanryuu pengéjét a talajba szúrva támaszkodom, pedig a feltöltődését jelző kristályok gyönyörű ragyogása megmutatja, hogy itt lenne a lehetőségem alkalmazni a második szintjét és megadhatnám a kegyelemdöfést Teddy Dollarnak.
- Ban… - csak ki kellene mondanom, mégis képtelennek érzem magamat rá. Nem csak az akkor felszabaduló energiától félek, avagy attól, hogy nem tudnám rendesen kordában tartani a Ban-kait, mivel még nagyon is új kezemben a második szintje. Hanem az is megtántorít, hogy elvegyem a vörös arrancarnak az életét, miközben már így is alig van benne élet. Egyáltalán nem lenne fer tőlem, hogyha fegyvertelen állapotában sújtanék le rá. Sajnálom Kojiro-bá nem vagyok képes megtenni! T_T”
Bűntudat elevenedett fel bennem cselekedetem miatt, mikor puszta akaratommal hagytam zanpakutomat visszaváltozni eredeti kopottas külsejére, s elhelyeztem tokjába. Nem tudom eldönteni, hogy helyes az, amit tettem vagy pont ellenkezőleg? Egyszerűen a maradék életkedvem is elmegy attól, amint ebbe belegondolok. Emiatt nehezen is veszek erőt magamon, hogy felálljak és odamehessek Kojiro-bához, hogy megnézhessem, jól van e? Ellenfelemet hidegvérrel ott hagyva, hiszen ismerem az arrancarok menekülési módszerét, biztos van benne annyi szufla még, hogy visszatérjen otthonukba. Bántani más shinigamit már biztosan nem fog, e felől nem kételkedem, ezért is bátorkodom nem törődni vele tovább, s figyelmemet inkább társamra szentelni.
Lassú, esetlen léptekkel, olykor – olykor többször elesve a kis távon, mely köztünk volt, a végén már szinte a földön csúszva alázkodtam meg, hogy odaérjek még idén, mielőtt a vérveszteség miatt eszméletemet veszteném. Látva, hogy Kojiro-bá még enyhén lélegzik némi boldogság és megkönnyebbülés egységes csillanása jelent meg szememben az örömteli „még túlélheti” reménykeltő szavak hatására elmémben. S ennek biztosítását a 4. osztag tagjai elérhetnék, viszont mégis, hogy értesíthetném őket?
Kissé kétségbeesve tekintettem körül, amikor egy halálisten sziluettjét láttam kirajzolódni a távolban, mely egyre közelebb és közelebb jött felénk. Nehézkesen ugyan, de sikerült odaszóltam neki, mielőtt fogja magát és egy teljesen más irányba elszelel. Nem hittem volna, hogy a rajtam úrrá levő erőtlenség miatt már szinte alig van arra is kapacitásom, hogy egyáltalán beszélni tudjak. De még így is sikerült felhívtam magunkra figyelmét, s lehetőségem volt megkérni arra, hogy üzenjen minél előbb a gyógyító osztagnak. Remélem, hogy nem késlekednek, és minél hamarabb ideérnek, mielőtt már túl késő lenne.
- Tarts ki, Kojiro-bá! Hamarosan jön a segítség. – Hyozanryuu tokját görcsösen szorítva, kókadva ülök mellette, míg el nem kezd forogni körülöttem a világ és dűlök el a sok vérveszteség és fáradtság együttes hatására a földön. Mély álomba szenderülve a sötétséget felváltó Belső Világomba induló gyors látogatásra, ahol magával a Gyémántsárkánnyal találkozhatok. Szinte már hallom előre sértegetéseit a történtekkel kapcsolatban... :<

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tadeo vs. Kojiro, Anao Cl0te15900/30000Tadeo vs. Kojiro, Anao 29y5sib  (15900/30000)

Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 3:00 am

Rég nem jártam már ezen a helyen, mégis minden pontjára emlékszem. Kopár, élettelen vidék, a távolban néhány hegy magasodik a táj felé, olyan mintha óvóan figyelnék ezt a kis világot. Itt vagyok ismét, a Belső világomban. Én és Denryuu, évek teltek már el a legutolsó találkozásunk óta. Mégis, nem számít az idő, tudja mi történt velem, és én is tisztában vagyok a gondolataival, érzéseivel. De ez nem is meglepő, hisz egyek vagyunk, a lelkem egy darabja Ö, ezért is olyan, mint Én. S végül a csendet Denryuu törte meg, érzelmektől mentes hangján. Pedig számítottam némi haragra, vagy sajnálatra, amiért ezt tettem. Eldobni az életemet másért… mi másra lehetnék még jó? Öreg vagyok, üres, ott ahol régen a mosoly tava volt, ma már csak egy száraz sivatag.
~ Rég volt Kojiro, nagyon rég. – mondta, én pedig csak lassan bólintottam.
- Tényleg nem mostanában, tíz éve, vagy talán több? Nem tudom, de miért hoztál ide? – érdekel, hogy mit tervez, ha tényleg olyan, mint én, akkor egyetértünk abban, hogy ideje szegre akasztani az egyenruhámat, és boldogan dőlni a Halál karjába. Hm, vicces, egy halálisten, aki várja, vágyja, a halál igazi istenét.
~ Lehet meg fog lepni, amit most mondok. De élj, élned kell!! Elegem volt abból a fancsali képedből, tudom, hogy mik történtek veled, azt is tudom, hogy milyen voltál előtte. Döntsd le azt a nyomorult falat, ami a szíved köré épült. Néz végig ezen a tájon!!! – Denryuu a baljával végigmutatott a vidéken. – Lehetne itt élet is, nem csak az elhervadt emlékeid, és érzéseid maradéka. Tudom, hogy vágysz erre, hiszen a részed vagyok!! – megleptek a szavai, nem volt ilyen ingerült még soha. Miért akarja, hogy éljek, ha ismeri a múltamat, akkor tudhatja, hogy számomra megfelelő a halál is. Szólni szeretnék, de sajnos nem túl sok lehetőségem van rá.
~ Számítanak rád, talán nem hiszed, de vannak olyanok, akik kedvelnek, és talán barátnak gondolnak. Néz magadba, lásd az arcukat, nem lehetsz önző. Azt a szegény, szerencsétlen lányt is ott hagytad, hogy egyedül harcoljon. Nem róhatsz ki senkire ekkora terhet, erősnek látszik, és ha csak erre az időre, de a társad volt, és társakat nem hagyunk hátra!!! Ennyit tanultál Nobunagától? Látott benned valamit, a barátja voltál, és mond, nem volt jó az akkori életed!? – az ég lassan kezd beborulni, majd a száraz talajon koppanások hangjára leszek figyelmes. A hang felé nézek, és újabb meglepetés ért. Esik. Itt soha nem eset még az eső… mit jelenthet ez? Lassan ismét Denryuura fordítom a tekintetemet.
- Ha ismered a múltamat, tudhatod, hogy ha találok olyanokat, akik fontosak nekem, a múlt megismételheti magát… kétszer már megtörtént, harmadjára nem bírnám ki… - kínzó emlék, ami úgy mar belém, mint a szörnyeteg fogai az áldozata húsába. Összeszorítom a mellkasomon a ruhámat. Mintha csak a szívemet facsarnám.
~ Legyél erősebb, és ne enged, hogy ez megtörténjen újra. Rajtad is múlik. Harcolj értük, ne ad fel ennyire hamar, ne legyél szánalmas.– fájdalmas ostorcsapásként érnek a szavai, majd Denryuu mögött vibrálni kezd a levegő, majd két átjáró jelent meg.
~ Válasz, az egyik az élet, a másik a halál, döntsd hát el, hogyan akarod folytatni. Elmondtam, amit akartam, a többi rajtad múlik. – s elhallgatott, tudtam, hogy felesleges lesz további kérdéseket feltennem. Csak megbűvölten néztem a két kaput… az egyikből jeges, dermesztő érzés, míg a másikból, kellemes, meleg érzések hatottak rám, és arcok tűntek fel. Olyanoké, akiket ismertem, és új ismerősök arca… olyanoké, akik közel is állnak hozzám… nem pont személyes kapcsolatban, de a közelemben vannak. S végül egy hang, egy női hang, alig hallható, zavaros, de mégis, tisztán értem mit mond.
"- Tarts ki, Kojiro-bá! Hamarosan jön a segítség." – valaki nem akarja, hogy meghaljak… legyen, talán van némi értelme annak, ha tovább élek, és majd kiderül, hogy jól döntöttem, és élet sarjad ott, ahol terméketlen a talaj, vagy továbbra is csak egy lélektemető lesz. Egy lépés, és még egy… talán értelmes lenne, ha hátranéznék, akkor láthatnám, hogy a lépteim nyomán elkezd nőni a fű… mindegy, majd tudni fogom.
Lassan nyílnak fel a szemhéjaim, élek hát, és a rázkódásból arra tudok következtetni, hogy visznek. Oldalra pillantok, és látom Anao testét… sikerült hát neki, életben maradt, az se lényeges, hogy nyert, vagy se, a lényeg, hogy él. Erőtlenül mosolygok, majd az eget kezdem el kémlelni… lassan vége ennek a napnak. Azt hiszem, megérdemel egy finom vacsorát ez a… hiperaktív lány. S ismét eljön a sötétség, de most valahogy nem annyira nyomasztó, inkább békés.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Tadeo vs. Kojiro, Anao _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo vs. Kojiro, Anao   Tadeo vs. Kojiro, Anao Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tadeo vs. Kojiro, Anao

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Alternatív idősíkok ::   :: Seireitei-