-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Maki Kenta vs. Räv la Luz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Maki Kenta vs. Räv la Luz Cl0te5000/15000Maki Kenta vs. Räv la Luz 29y5sib  (5000/15000)

Maki Kenta vs. Räv la Luz _
TémanyitásTárgy: Maki Kenta vs. Räv la Luz   Maki Kenta vs. Räv la Luz EmptySzomb. Júl. 02, 2011 9:05 am

Nem is értem, hogy inoghatott meg a bizalmam Espada-sama képessége felől, hiszen nem kérdés az, hogy Ő is tud ilyen csodálatos technikával előhozakodni. Mégis erősítésre vártam, mely is-is állapotra vezetődőt mégis helyeslő feleletként fogtam fel. Nem, Én nem kételkedek Espada-samaban, ez is csúnya dolog volt tőlem. Ő maga az Isten, így muszáj, hogy képes legyen rá, ez nem kétség, már nem! *-*
- Dehogynem! Biztos vagyok benne Espada-sama, hogy ilyet is tudsz! *>* - igen Ő mindent tud, nem minden Espada kaphat ekkora elismerést tőlem. Ő, pedig simán elérte egy bravúros technikával, ezt pedig hirtelen szem előtt hagytam a kérdésemnél. Ezért kétségeit képességeiben jómagam vétózom meg, hogy kicsit több önbizalma legyen, vagyis helyesbítve még több. Rolling Eyes De mi fracciónok mi másért lennénk, ha nem azért, hogy támogassuk és segítsük a mi szeretett Espada-samankat, jómagam is egyik változatát űzöm nem úgy, mint az a tróger kollega ki ellógja ezt a nemes feladatot és ahelyett, hogy itt lenne, most mellettünk valahol máshol múlatja el az időt. Előttem kezd lebegni fracción társam képe, ahogy elmémben előhozakodtam vele, gyilkos ösztöneim rögvest bekapcsolnak és apró vicsorítás kíséretében nézek körül, szippantva egyet a levegőbe hátha szag alapján felfedezem a tömegben, de mivel ezzel nem jártam sikerrel lélekenergiákat kellet böngésznem mely még kevesebb sikerhez vezetett. Ez van, gyáva volt és nem jött el. De, majd Én Espada-samanak mindent megteszek, hogy zavartalan útja legyen…
- Mi a szösz?! >__> - nézek a két leányzó irányába a lehető legördögibb szemmel, ami létezik a világon, azok felé lesve, akik csak úgy leostromolták az Én Espada-samamat bárminemű ok nélkül. Idegesen szorítom ökölbe jobbomat, hogy a düh miatt átjárjon, a hírhedt vörös láng, mely a cerok általi pusztítás okozott, így könnyű volt felvezetnem testrészemre a közelben lévő tűzet rá, így hatásosabb lett az agresszivitásom kimutatása, ami a látottak miatt elöntötte elmémet. Gyilkos szándékaim beszólásaikat hallva kezdett tetézni és már nekik is indultam volna mikor rájöttem, hogy Espada-samanak kell megvédenie saját büszkeségét, ezért elvetettem szándékaimat és hagytam, hogy Ő intézze el a számomra idegeneket, amiért az életben nem láttam még őket, viszont azt hiszik, hogy bensőséges kapcsolatuk van Espada-samaval. >.> Mély levegőt véve a hajamból jó pár vörös tincs égnek állva a méregtől, karba tett kézzel fordulok oldalra megbékélve a dologgal több, mint kevésbé. Megpróbálom elterelni figyelmemet és ezt a Shinigamik városába való nézelődés volt, ahol küldetésünk első fázisa tárulhatott elém, ami nem más, mint a Shinigamik felé irányuló manipuláció volt. Nem tudok róla sokat, ezt is csak úgy a többiektől hallottam, akik a közelben sutyorogtak erről. Aljas mosoly húzódott arcomra, hiszen ez csak a mi előnyünket erősíti és jobbnak is láttam Espada-sama előtt útritkításba kezdeni.
- Espada-sama! *-* Előre megyek, vigyázz magadra! *>* - mondom nagy beleéléssel, nem törődve azzal, hogy miféle piszkos feladat ez, csak segíthessek vele Espada-samanak és mindent beleadok, hogy sikerrel jöjjek ki belőle. Bár Arrancar létemre kicsit gyöngének tűnhetek ezzel a beszéddel, amit leadtam Espada-samanak, de komolyan gondoltam! Surprised Nehogy itt hagyja már a fogát – amit kötve hiszek – mégis, hogy néznék ki Espada-sama nélkül – bár, ez sem történhet meg, mivel Espada-sama egy isten -? T.T
Önállósítva magamat el is indultam a Shinigamik városába megkezdve a többi előrehaladóval az ostromot, hogy minden fölös személlyel végezhessek ki Espada-sama útjába állna. Őrült tekintettel képemen vágtam át sonidoval a tömegen fegyveremet lekapva hátamról és az épp szembejövő Halálistenekkel egy egyszerű főütőért érő vágással a nyakukon intézem el és csak ezek után vágok tovább a tömegen. Ebben a városban ijesztő, hogy mennyi leágazás van, azt se tudom, mikor merre megyek, csak találomra fordultam össze-vissza a sarkokon. Persze ezt mindaddig tettem, míg zsákutcába nem sikerült keverednem, ahol egy árva Shinigami ácsorgott az út végén. Ördögi mosoly húzódik arcomra, ahogy elmémben tudatosult, hogy sarokba szorítottam, majd az apró vért letörölve arcomról, mely pusztításom során rám tapadt, villóztatom felé rémisztő tekintetemet.
- Te leszel az ellenfelem! – jelentem ki ellenvetést nem tűrő hangon, de arra alapozva erejét, hogy nem fogott rajta fajtársunk képessége ütős ellenfél lehet, persze ki tudja. A látszat néha csal, ezért nem árt odafigyelnem, de ezt az aprócska dolgot most nem tartottam szem előtt. Jobban érdekelt az előttem álló. Vicsorogva kezdtem el gyűjteni a reiatsut jobb lábamba, hogy az egyik általam ismert Hollow technikát alkalmazhassam.
- Terremoto. - amint sikerült vörös lélekenergiámat jobbomba irányítani dobbantottam egyet vele a földön, hogy ezáltal földmozgást kelthessek, hogy fokozzam az ördögi helyzetet, illetve cselekvésre kényszerítsem, és ne csak álldogáljon. Ez egy csata, és úgy vélem ezt már Ő is tudja. – Ne csak álldogálj, támadj! – rivallok rá, kezemben tartott lándzsát felé bökve közben, amennyiben nem tesz semmi hasznavehetőt továbbra sem. Ezek után kíváncsian várom lépését.
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Maki Kenta
4. Osztag
4. Osztag
Maki Kenta

Férfi
Capricorn Horse
Hozzászólások száma : 71
Age : 33
Tartózkodási hely : Jaa~h...
Registration date : 2009. May. 22.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Maki Kenta vs. Räv la Luz Cl0te10500/15000Maki Kenta vs. Räv la Luz 29y5sib  (10500/15000)

Maki Kenta vs. Räv la Luz _
TémanyitásTárgy: Re: Maki Kenta vs. Räv la Luz   Maki Kenta vs. Räv la Luz EmptySzer. Júl. 06, 2011 4:40 am

Túl hirtelen jött minden ahhoz, hogy lett volna annyi időnk, mindenre felkészüljünk. Bár egy ilyen behatolásra, ugyan mikor lehetett volna rendesen felkészülni? Soha. Éppen ezért szinte az egész osztagban akkora volt a felfordulás, nem csodálnám, ha a kapitány nem bírná cérnával. Egyébként is furcsálltam a viselkedését. Túl pozitívan akart mindenhez hozzáállni. Az pedig csak rontott a helyzeten -szerintem-, hogy nyugtatgatni akart minket. Sóhajtások közepette húztam szorosabbra övemet, még véletlenül se essen le rólam a zanpakutoumal együtt. Nem sűrűn hordhattam eddig. Ezért a szó szoros értelmében új dolgokkal ismerkedhettem meg közelről. Hiszen, annak semmi haszna sincsen, hogy magamra húztam, és tettem pár kört az osztag körül. Itt most valóságos küldetésben hordhattam. Olyan büszkeség járt körbe, hogy alig vártam kimehessek és lecsaphassak pár nagyszájú hollowt! Nem éreztem magamat sohasem túl nagy gyilkológépnek, de ha az kell, hogy a Seireitei érdekében hollowkat öljek, és rettentsek el minél messzebbre, akkor megteszem! Hiszen én vagyok a legbátrabb negyedik tiszt!
Ilyen eszményi érveket felsorakoztatva indultam meg egyenest az osztag elé. Roripopput még sohasem használhattam a játszadozáson kívül. Semmi hasznos dolgot nem vittünk végbe együtt, hacsak nem azt nézzük, szinte ő volt második édesanyám. Jóformán, azt sem tudom, volt-e egyáltalán édesanyám, vagy édesapám, húgom vagy bátyám. Semmilyen ehhez hasonló információt nem tudtam, ami kiskoromban annyira nem is zavart. Nem úgy, mint most. Viszont nekem is pont most kell ilyeneken filozofálgatnom, mikor nagyobb gondom, hogyan tudnék segítségére válni a kapitánynak. A kérdést felé szegezve aztán megkapom a kellő intést, majd a GPS segítségével igyekszem a kijelölt helyszín felé. Mindenhová elkél a segítség, és már jól hallható volt, ahogy az arrancarok pusztításba kezdtek. Egyre idegesebben shunpoztam előre. Nem tehetek róla, hiába volt a megannyi bújócska Amaya-channal, egyszerűen még a mai napig is vannak olyan sikátorok és kereszteződések, melyek számomra még ismeretlenek. Igaz, az osztag környékén lévőknél még ki tudtam igazodni, de azért jobb az elővigyázatosság! Tudásomat pedig csak megerősíti az, ha néha-néha lesandítok a GPSes telefonra. Ha igazi ütközetre kerülne sor, eléggé el kell rejtenem, hogy ne törjön ripityára. Mondjuk én sem vagyok normális... jobban féltem az elektronikai kütyüjeimet, mint saját életemet. Na de ebbe ne is másszunk bele jobban!
A nagy menetelés közepette meg túrni kezdek egyenruhám zsebében. Hamarosan meg is találom kedvenc savanyú rágógumim csomagját, és bekapok egyet belőle. A nagy csócsálás közben meg néha-néha fújok egy buborékot, de épp akkorát, hogy tudjak vele pattogtatni. Legalább ezzel is megy az idő. Néha azért húzkodva magamon az övet tapogatom meg kardomat, és igazítom meg hajamat, amit az egyre felerősödő szél, csak még jobban összekócol. Jelen pillanatban nem érdekel hogyan is nézek ki, csak látnék ki az előre mászott fürtjeim közül. Na meg aztán az sem lenne hátrány, ha vagy két számmal kisebb egyenruhát vágtak volna hozzám. Hol rejtőzhet a szabó? Nagyon érdekelne, szívesen dugnék valamit a... tehát ott tartottam, hogy elfordultam balra, aztán felszökkentem a tetőre, hogy lerövidítsem az utamat. Macskajárásban játszottam mérlegállást, aztán igyekeztem előre haladni. Egy idő után meg lepattantam onnan, és a kikövezett úton haladtam tovább. Ismét balra fordulva aztán egy bazinagy fallal találtam szembe magamat. Csak néztem nagyokat, és hiába vizslattam, meg szuggeráltam, az a rohadt fal nem akart eltűnni onnan. Kár, hogy csak varázspálcával működik a téglapöccintős trükk. Még emlékszem is, milyen kombinációval nyitott átjárót Hagrid a piacnegyedbe. Huh, lehet megártott az a sok Harry Potter könyv és film...
Már épp vállamat vonnám meg mikor a háttérben egyre közeledő, nagymértékű lélekerőt vélek felfedezni. Erre lassan megfordulok, és felvont szemöldökökkel nézem, a nagy porfelhőből kinek az alakja fog kirajzolódni. Isten igazából még nem volt szerencsém ehhez a fajta lélekenergiához, úgyhogy kicsit izgatott vagyok, ki jön velem szembe. Mikor pedig már kellő látószögben van, ahogy vizsgálgatom, szinte biztos vagyok benne, hogy arrancarral van dolgom. Ráadásul nagyon kis termetűvel. Csak nem egy kisgyerek?! Letaglózva tudatosul bennem, az amit mond, miszerint vele kéne megküzdenem. Na ne már! Egy kisgyerekkel, ráadásul lánnyal? Ez annyira megalázó. Én itt várom, hogy valami kétajtós szekrény bunkósbottal és pöcegöröd szagú lehelettel csapjon ketté, erre pedig egy aprócska teremtés jelenik meg a közvetlen közelembe! Olyan picurka hozzám képest, mint egy kisegér. Én meg vagyok a zsiráf. Milyen elcseszett cirkuszi mutatványba készül párosunk?! Ez még a viccnél is rosszabb irónia...
Egy idő után csak unalmasan figyelem tovább, szinte lerí rólam, hogy nagyon nem akarom komolyan venni ezt az egészet. Csak tovább rágózok. Egy kis idő eltelte után aztán valami miatt biztosan bepöccenhetett a lányka, mert valami bigyót elkárogva dobbant a lábával, és már csak annyit látok, hogy felhasítja a földet kövestül, betonostul együtt. Az abba mélyesztett vágás meg rohamosan felém közeledik. Ezért kikerekedett szemekkel shunpoztam egyet az égig, hogy ki tudja kerülni a támadást. Megérkezve egy szemközti tetőre kissé megingok, majd visszanyerve egyensúlyomat ismét lepillantok. Leguggolva, lassan lehámozva magamról zanpakutoumat görnyedek előre:
- Rossz házszámnál csengetsz, kicsilány! A babaosztály három házzal arrébb van...
Sóhajtok mondandóm végén, aztán ismét fújok egy buborékot rágóm segítségével, miközben kardomat két kezembe fogva a nyakam mögé támasztom. Mivel nem reagálta le, hogy csapkodjon más mocsarakra, ezért fejemet csóválva szedem ki számból azt a finom rágót, és elpöckölöm hátam mögé. Remélem valami debil hollow beleragad...
- Bakudou 70: Meimei Kamen!
Mondom el, majd kellő fényt visszafojtva láthatatlanná válok. Gyorsan kell cselekednem, ugyanis ez a technika nem túl hosszú életű. Shunpoval érek az arrancarlányka közelébe, majd kellő távolság kialakítása után ismét kidout használok:
- Hadou 01: Shou!
Érintem tenyereimet karjára, majd elhangzása után rúgásszerűen taszítom el magamtól minél messzebbre. Ha jól céloztam, akkor a falba verődve csattan a földön. Nem tettem bele túl sok erőmet, de épp elég ahhoz, hogy észhez térjen, és felfogja, rossz shinigamiba kötött bele...
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Maki Kenta vs. Räv la Luz Cl0te5000/15000Maki Kenta vs. Räv la Luz 29y5sib  (5000/15000)

Maki Kenta vs. Räv la Luz _
TémanyitásTárgy: Re: Maki Kenta vs. Räv la Luz   Maki Kenta vs. Räv la Luz EmptyPént. Júl. 08, 2011 1:44 am

Kedves voltam és megadtam a kezdeményezés jogát, ha már így, amolyan váratlanul sikerült összehoznia ezzel a Shinigamival a sors. Leírt róla, hogy rajta nem fog társunk elmebabonázó képessége, amely egymás ellen uszítja a Halálisteneket. Nem baj, így úgy is túl könnyű prédák voltak, semmi szórakoztató nem volt bennük. De, majd Ő… bár valószínűleg nem lesz hosszú életű, ami jobb is hiszen Espada-samanak kell ritkítanom az utat, előkészítve számára a vörös szőnyeget. *3* De az Én türelmem is véges ám’… főleg egy ilyen helyzetben, ahol Espada-samanak igyekszem segíteni, s ezért is fordultam keményebb módszerekhez, hogy összekapja magát az előttem álló, ha már kineveztem ellenfelemnek. Azon kevés technika közül, melyre képesek vagyunk Arrancarként, illetve amit még jómagam is ismerek, hidegvérrel vetem be ellene, hogy végre valahára összeszedje magát romjaiból és ne csak álldogáljon tehetetlenül maga elé bambulva. Egy háborúban ilyet nem szokás.
Elhúzott szájjal konstatálom, hogy gyorsaságát alkalmazva sikerült megmenekülnie a padlóromboló, lábbal való dobbantásom elől, így maradtam a régi módszereknél: rászóltam, hogy cselekedjen végre valamit. Bár talán kicsit felelőtlen hozzászólás volt az iménti, amiért a kiválasztott ellenfelemet halva szeret visszabeszélni. Egy apró vicsorítás kíséretében, lángokat szóró tekintetemet vetem felé, halántékomnál még egy jókora ér is kidagad a bennem fortyogó düh hatására. Bal öklömet összeszorítva idegesen emelem arcomhoz, vörös sörényem is kezd felfelé ágaskodni emiatt, ezzel még inkább kifejezve méltatlankodásomat az iménti szövegére.
- Babaosztály… >.>… Inkább maradj magadnak, TeTe Alamuszi Selyemfiú! >.> Ne sértegess! Legalább a kamasz részlegre küldenél! ˇ.ˇ - öltöm ki a nyelvemet gúnyolódva, fennhordott orral, hiszen ilyen lekicsinyítést. Ez már rágalom! Nincs problémám a külsőm által továbbadott korral, mely más szemében eléggé a fiatal korosztályon belül születik meg. De azért mégsem kellene a földön csúszkálva közlekedő, gügyögő, mindenért síró kölykökkel összefüggésbe hoznia.
Miközben a rám aggatott sértés feldolgozásával ügyködök elmémben, figyelmemet elvonom ellenfelemről így csak varázsszavai ütik meg éles hallású füleimet. Kikerekedett szemekkel kapom fejemet irányába, melynek már csak hűlt helyét láthatom magam előtt. Szembesülnöm kellet azzal a ténnyel, hogy: eltűnt, mint a kámfor. Az ostoba gondolataimat elkergetve elmémből kezdek a végre valahára elkezdett küzdelemre összpontosítani. Hiába próbálok fejlett szaglószervemre hagyatkozni, hogy ezzel lelhessem meg ellenfelemet, de nem sikerül pontos tartózkodási helyét kiemelnem vele, csupán annyit, hogy valahol itt ólálkodik a közelemben. Szememben a bizonytalanság apró fénye bukkan fel, ahogy kapkodom fejemet a tudatalattimban felmerülő rossz érzés miatt, de mindhiába ez a negatív sejtelem. Ellenfelem felfedve magát, bár csak feltételezni tudtam, hogy ott tartózkodik e, mert egy apró kék fényen kívül semmit nem láttam. De ez a jelenség is bőven elég volt, hogy megtörje koncentrációmat és a fájdalom epicentrumára összpontosítva csupán, semmi védekezést ne produkáljak. A technika, mely felért egy rúgással egészen a közeli válaszfalig tarolt, ahol egy jókora krátert építve formámra, egy hangosabb nyekkenést elejtve mellé csattanok végezetül arccal a poros talajon. Az egész hátam belesajdult ebbe az egészbe, a megszégyenítő pillanatról nem is beszélve, ahogy végződött ez az egész kellemetlenség sorozat. Nehézkesen összekaparva magamat, mely a fájó végtagjaimmal eléggé bonyolult cselekvésnek bizonyultak, végül pár pillanatos szenvedés és fájdalommal átitatott sziszegésekkel karöltve sikerült kiviteleznem. Zavartan tekintek körül abban reménykedve, hogy most már láthatom saját szememmel ellenfelemet és nem lesz titok számomra, éppen merre is tartózkodik pontosan. Az imént történteket nem hagyhattam annyiban, hiszen aljas technikákat alkalmazva elérte azt, hogy földre kényszerítsen, s ez miatt nem mondhatnám büszkén azt, hogy Espada-sama fraccionja vagyok. Hisz, ha legyőznek, azzal felettesem hírnevén esne kár. Ezért is akarok minél hamarabb végezni ellenfelemmel, mely az eddigiek szerint nehéz kivitelezésnek bizonyul, de nincs dolog, mely kifogna rajtam.
Összeszűkült szemekkel kísérlek meg jobban koncentrálni hátha így felfedezhetem hollétét, persze ez csak egy apró áhított dolog volt, mely úgy sem jön össze, ezért sem voltam rest komolyabb módszerekhez folyamodni. Balomat nehezen fölemelve, ahogy még most is belesajog az előbbi miatt; tenyeremet szétártva lövök el egy félsugarú körben jó pár darab vörös derengésű Bara-t, mellyel a szemközti támaszfalat is sikerül leamortizálnom. Őrült támadásom szent célja az volt, hogy talán eltalálom valamelyikkel ellenfelemet, kit jelenleg nem látok. Mikor a Barak általi becsapódás nagyadag porfelhőt keltett abbahagyom a vörös gömbök lövöldözését. A porköd mélyébe kémlelve próbálom kiszúrni az alakot hátha, felfedi végre magát.
- Jobb lenne, hogyha előtolnád azt a csinos kis arcocskádat, mielőtt bedurvulok és leamortizálom… Neutral- szólalok meg lenézően, fölényesen kihúzva magamat, hátha ugrik a sértegetésre. Azt hiszem ezzel a támadásommal könnyedén kifejeztem, hogy nem fogok, megrettenni tőle és továbbra is kiállok ellene. Az egyre inkább szétoszló portengerben egy alak materializálódik ki előttem, mely miatt gondolkodás nélkül aktiváltam ressurreción kívül is alkalmazható képességemet, hogy a kisebb lángokat, melyek a célt tévesztett Bara-k hagytak maguk után testemre „vonzva” vörös hajamon állapodik meg, hogy fizikumomat ez által erősebbé tegye az ütés idejéig. Megrohamozva az ellenfelemnek képzelt árnyat a füstrétegben, mint a faltörő kos úgy iramodtam felé. Ha, nem csak szemem világa játszadozott velem és valóban ott tartózkodott a füstrétegben, akkor egy lendületből történő ütést mérek rá, fejelés formájában. Amennyiben pedig csak képzeltem az egészet az mondhatom fantasztikus… hazafutás lángoló hajjal a semmibe.
Vissza az elejére Go down
Maki Kenta
4. Osztag
4. Osztag
Maki Kenta

Férfi
Capricorn Horse
Hozzászólások száma : 71
Age : 33
Tartózkodási hely : Jaa~h...
Registration date : 2009. May. 22.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Maki Kenta vs. Räv la Luz Cl0te10500/15000Maki Kenta vs. Räv la Luz 29y5sib  (10500/15000)

Maki Kenta vs. Räv la Luz _
TémanyitásTárgy: Re: Maki Kenta vs. Räv la Luz   Maki Kenta vs. Räv la Luz EmptySzomb. Júl. 09, 2011 3:58 am

Nem hinném, hogyha jómagam sem láttam semmit sem a hatalmas porfelhőben, akkor ellenfelem kiszúrna. Na meg aztán ott volt még, hogy láthatatlanul közlekedtem, viszont éreztem, hogy hamarosan ez a technika is lassan szertefoszlik, s megjelenik teljes valóm. Mivel nem érzékeltem mozgást, ezért úgy döntöttem, egy fejvakarással nyugtázom az egészet, és lassan megindultam arra, amerre tudomásom szerint valójában mennem kellett volna. Ahogy lassan eloszlott a felhő hirtelen apró zajokra lettem figyelmes, olyanokra, melyek attól a falrészről jöttek, ahova sikeresen belerepítettem a törpe arrancart. Éppen ezért hátratekertem fejemet, hogy alaposabban is meggyőződjek arról, vajon éle-e még, aztán kikerekedett szemekkel konstatáltam, hogy ez a „pofon” nem volt elég a számára. Ennek tudatában pedig sóhajtozni kezdtem. Milyen értetlenek ezek a mostani fiatalok... nem bírják betökélni, hogyha erősebbe, na meg aztán bátrabba kötnek bele, akkor csúfságos verésnek lesznek apró gazdái. Így tehát lassan teljes törzsemmel is megfordulok, majd lassú léptekkel irányába indulok, ám ahogy zanpakutou-mra helyezem jobb kezem, hirtelen a a sűrű porfelhőből fényes sugarakat vélek felfedezni, melyre csak megrökönyödve pillantok el egy másodpercig. Miután végre felfogom, hogy ez mind felém száguldozik, hirtelen, a lehető leggyorsabb mozdulattal rántom elő kardomat, s igyekszem hárítani a támadásokat. Biztosan valami arrancar technika, melyről voltak sejtéseim, és infóim, de azért nem szívesen tompítottam volna őket testemmel. Ezért tehát muszáj volt a gyorsaságomra és a kardforgató képességemre támaszkodni, mely hiába volt erős közepes szintű, egy idő után a tüzelés csak nem akart alább maradni. Na meg aztán a kis töpszli olyan ügyesen bemérte a helyzetemet, hogy már képtelen voltam sérülés nélkül megúszni ezt az egészet. A többszörös túlerő miatt nem volt esélyem mindegyik fénygömböt kivédeni, ezért az egyik oldalról érkező egyenesen a vállamnak csapódott, aminek erejétől a földre kényszerültem. Nagyot puffanva a köveken csúsztam el három-négy méter hosszan. A sebességtől pedig, na meg aztán a rengeteg cserépszilánk, illetve törmelékdarabon végigszáguldozva, reszelőként szolgáltak, így pedig végigmasírozó sárgarépaként szakadt szét több helyen is egyenruhám. A szabadon hagyott bőrfelületeket pedig több helyen is mélyen horzsoltam, majd miután lassult a sebességem, próbáltam a földbe kapaszkodva megállni. Ennek révén súroltam le bal tenyerem megtalálható összes felső hámréteget.
Hátsó felemet égnek meresztve lapultam a földön, ismét porfelhőt csapva, ami azért furcsa mert nem értem, honnan jön ennyi por. Az persze természetes, hogy a Napnak köszönhető, ha kiszívja a földből a nedvességet, de ez nem ok arra, hogy folyton olyan felhőfergeteg keletkezzen, amit csak zanpakutou-mal tudok kettészelni. A hangos köhögésemnek is talán hála, hogy Törpicúr nagyon jól tudta merre lehetek. Ezért hangosan ordibált felém, hogy ideje lenne már, hogyha felfedném magamat. Ha végre feltápászkodom, akkor garantálom neki, hogy teljes valómmal fogom seggen billenteni! Egyensúlyomat végre visszanyerve kicsit leporoltam magamat, tudom nem ezzel kéne foglalkoznom, de teljesen elcsavarodott magamon a felsőm. S ha nem akarok a nyakrésze miatt megfulladni, ezeket az óvintézkedéseket meg kell csinálnom. Ahogy fújtattam egyet, majd fel akartam magamat fedni, hirtelen orrom közelében egy vörös sávot véltem felfedezni. Ijedten kaptam a fejemhez, amiből csak úgy ömlött a vér. Csak az arcomat ne! Talán le is sápadhattam egy percre, amiért homlokom tövénél nem akart elállni a vérzés, de jelen helyzetemben az legyen a legkisebb gondom, hogy hogyan nézek ki. Gyorsan tenyeremet fejemen tartom, majd Keikatsu-t alkalmazva próbálom begyógyítgatni a keletkezett sebet. Viszont ellenfelem olyan türelmetlen, hogy nem bír magával, ezért csak annyi időm volt, hogy elállítsam a vérzést. A Meimei Kamen is abbamaradt, így megjelentem a picúr előtt, aki olyan gyorsasággal repesztett felém, hogy nehezemre esett magam elé tartani kardomat, védekezésképp.
- Úgy látom, téged nagyon megsüthetett a nap. Ki vagy te, hogy ennyire felvágták a nyelvedet?!
Két szisszenés között végül mosolyra görbülő szájjal hárítok, közben pedig ugyan csak rákérdezek, hogyan hívják azt, akit hamarosan egy újabb finom kidou-val fogok jutalmazni. Miután végre lejjebb hagy vállamban a bizsergés, melyet a fénygömbök okoztak, erőt koncentrálok kezeimbe, és eltaszítom magamtól az arcomba lihegő kislányt.
- A fene sem nézné ki belőled, hogy ekkora erőd van. Ez tetszik!
Le nem lohadó mosollyal rogyasztok be cseppet, s szabad kezemmel letörlöm arcomon keletkezett verejtékcseppeket. Valahogy úgy éreztem ez a csata sokkal izgalmasabb lesz, ha mindketten szabadon eresszük legrosszabb énünket...
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Maki Kenta vs. Räv la Luz Cl0te5000/15000Maki Kenta vs. Räv la Luz 29y5sib  (5000/15000)

Maki Kenta vs. Räv la Luz _
TémanyitásTárgy: Re: Maki Kenta vs. Räv la Luz   Maki Kenta vs. Räv la Luz EmptySzomb. Júl. 23, 2011 12:44 am

Vörös színben tündöklő Bara záporom által okozott porfüggöny miatt alig láttam el orromig is, s emiatt az amúgy is rejtéllyel körbeövezett ellenfelem holléte még bizonytalanabbá vált számomra. Nem elég, hogy eddig nem láttam, de most kitűnően elintéztem magamnak, hogy pluszba titok legyen tartózkodási helye az Én szememben. Ennek ellenére aktiválom tüzes képességemet, amelyet Resurrección használata kívül is mozgósíthatok. S csak a megfelelő pillanatra kellet várnom. Éles érzékszerveimre, legfőbbképp halásomra és látásomra igyekeztem támaszkodni, viszont a szemem nem igazán kívánt velem együtt működni, a porréteg látáscsökkentő hatása miatt. Ezért sem haboztam az első kirajzolódó árnyalakot megrohamozni, viszont fogalmam sem volt arról, hogy tényleg Ő lenne az, avagy mégsem. Ennek ellenére nagy sebességgel rontottam felé, nem törődve más dolgokkal, viszont a hangos tüsszentésből ítélve levonom azt, hogy... igen~ Twisted Evil nagy valószínűséggel ott van, amerre megyek. Gond nélkül szaladtam és szaladtam, hogy minél nagyobb lendülettel fejelhessem meg. Egy aprócska szökkenés előtte és fentről lefelé egy jól irányzott ütést mérek rá az egyik kiálló picike csont szarvam segítségével. Igaz még nagyon aprók ezek a fejemen, de bízok abban, hogy egyszer nekem is szép nagy szarvacskáim lesznek, mint Pappinak. *.* A meglepően sikeres, khm... naná, hogy sikeres ütésem, vagyis fejelésem után pár lépést hátrább sonidozok, hogy láthassam az eredményt. Már amennyire sikerül látnom, mert előttem is jócskán fordul a világ a fejütközés utóhatásaként, melyet apró fejrázással kívánok elkergetni, hogy ne zavarjon engem a harc további felében. Miért hozz engem folyton össze ilyen keményfejűekkel a sors? T-T Sunyiban azért felnyúlok jobbommal sajgó fél szarvacskámhoz, hogy tapintással megállapíthassam mekkora baja esett, de szerencsére csak az ütés miatt sugározza a fájdalmat. A gyenge pillanataim követően, fölényeskedően igyekszem kihúzni magamat, hogy ne látszódjak túlontúl kezdőnek a harctéren, hogy még egy apró fájdalom nyilallása is lefoglal, s ennek kifejezésének érdekében szúró pillantást vetek ellenfelemre, aki... aki megpróbálja begyógyítani a sok fájdalom után okozott sebet, amit ejtettem rajta! >.>
- Grrrr.... >.> Gyógyítás nem sportszerű! Azt akarom, hogy szenvedj! >.> – jelentem ki nem tetszésemet, melyet csínosított a felálló vörös hajtincseim is, ezzel még inkább kifejezve dühömet, ahogy kijelentettem ezt a „szabályt”, amelyet valamiért úgy érzek, hogy nem nagyon fog felfogni ellenfelem. Viszont Espada-sama érdekében a győzelemért mindent megteszek! ˇ.ˇ Ha kell, efféle játékszabályokhoz fogok ragaszkodni, s ezekre hivatkozni a siker érdekében. S nem tudom, hogy szavaim, avagy megjelenésem hatott e rajta, de nem stoppolta magát tovább, mely után egy apró elégedett fél vigyort el is ejtettem.
Ezt követően egy szökkenéssel hátrálok nem rég elejtett fegyveremhez, hogy azt jobbomba véve indíthassak vele majd támadást így kihasználva, hogy végre látom teljes egészben ellenfelemet. Megpörgetve kezemben a lándzsát állapítottam meg végül a nekem kellő irányban a harci eszközt, s sonidoval közelítettem meg ellenségemet, aki Espada-sama útját meri állni. A fegyveremmel mérek rá több oldalról is ütést, melyet kitűnően hárít katanájával.
- Aki kíváncsi hamar megöregszik, Gyáva Tündérbündér! – mérek rá egy erősebb vágást jobbról, hogy megnehezítsem a dolgát a hárításban. – Hogy ki vagyok... ch... végül is jogod van megtudni azt, hogy ki fogja elvenni az életedet, nemde bár? – teszem fel a költői kérdést részben magamnak, másrészt pedig számára afféle gúnyolódás szent céljából, kisebb vicsorítást mellékelve hozzá. Valamiért arra merek következtetni, hogy nem nyerte el iménti szövegem tetszését, ahogy egy afféle energialökettel taszít hátrább. A sok erőkifejtéssel járó lándzsával mért ütéseim engem is kezdtek meríteni, s állóképességem is már meg-meginogott emiatt, így nem is bántam, hogy hátrálásra kényszerített még akkor sem, hogy majdnem elestem közben, de hál’ az égnek sikerült egyensúlyoznom úgy, hogy ne történjen ez meg. Kicsit kapkodva a levegőt nézzek farkasszemet ellenfelemmel.
- Köszönöm a dicséretet. – bököm felé mellékesen megjegyezve a gúnyolódás egy csepp jelét sem lehet felfedezni szövegemben, nem úgy, ahogy előzőleg elejtett rövidke mondataimban, mely tele volt sértésekkel és a cinikusággal. – Méltó ellenfelem lehetsz... ezért elmondom a nevemet... Räv la Luz, 55. arrancar és az Octava Espada: Tui Giobbe Zuolgo fraccionja! – tisztelem meg egész személyazonosságom elregélésével. – S esküdt ellenségemben kit tisztelhetek? – csak, hogy megtartsam a formalitásokat, illetve azért, hogy Én se maradjak tudatlan ellenfelem kilétét illetően, tettem fel kérdésemet. S valójában, már kezdem azon kapni magamat, hogy kissé sokat beszélek a kelleténél, pedig ez nem éppen a megfelelő hozzáállás egy küzdelemben, ezért is igyekszem komolyabbra venni a figurát. Amint esetleg megosztotta velem nevét, egy apró gúnyos mosolyt téve, nyitom ki a számat, hogy bemutatózzam az egyik hírhedt különleges technikánkat. Számban már pislákolni látszik egy tűzszerű fény, majd lassan kezd alakot ölteni benne egy kezdetleges Cero forma, melybe igyekeztem nagy erőt belefektetni és már lövöm is ellenfelem felé a nagy erejű támadást. A tűz színeiben pompázó sugár nagy sávban halad irányába, jómagam kíváncsian várom, miképp kísérli meg hárítani a kiemelkedő fajunk e technikáját, hiszen nem mindennapos jelenség ez egy egyszerű Hollowtól. Viszont nem foszthattam meg ettől, ha megfelelő ellenfelemnek nőtte ki magát.
Vissza az elejére Go down
Maki Kenta
4. Osztag
4. Osztag
Maki Kenta

Férfi
Capricorn Horse
Hozzászólások száma : 71
Age : 33
Tartózkodási hely : Jaa~h...
Registration date : 2009. May. 22.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Maki Kenta vs. Räv la Luz Cl0te10500/15000Maki Kenta vs. Räv la Luz 29y5sib  (10500/15000)

Maki Kenta vs. Räv la Luz _
TémanyitásTárgy: Re: Maki Kenta vs. Räv la Luz   Maki Kenta vs. Räv la Luz EmptyHétf. Aug. 01, 2011 6:49 am

Úgy tűnik személyemet egy percre sem tudják mellőzni, ráadásul a gyógyító kidou-mat sem tudtam rendesem alkalmazni. A hárítások közepette azért örültem, hogy nem szakadt fel a nehezen összegyógyított sebhely, mely homlokomon ékeskedett. Ahogy egyre messzebb esik ellenfelem, végül megtudom nevét is, de egy jó darabig képtelen vagyok ezzel a ténnyel foglalkozni, hiszen gondolataimat jobban piszkálja az a jelző, melyet gúnynevem elé tűzdelt.
- Nem vagyok gyáva, te kis porba fingó!
Ordítom el magamat. Ez volt az egyetlen egy szó, mely a leginkább fel tudott dühíteni. Egyre eldurvuló dühömet nagyon nehezen tudtam kordában tartani. Csak az az egy dolog tartott vissza, hogy ellenfelem nem más, mint egy apró lányka. Ennek tudatában meg nehezen tudtam volna bántani. Viszont a sértegetéseitől lassan teljesen elvesztettem normális, ép ítélőképességemet. Megropogtatva nyakamat húztam oldalra mosolyomat, aztán ismét támadásba lendültem. Shunpo-val közelébe férkőztem, aztán előre szegeztem pengémet. Minden erőmet összeszedve akartam sebet ejteni rajta, viszont elég ügyesen verte vissza támadásomat. Ezért ismét kissé messze eső pozícióba voltam ahhoz, hogy most kidou-ra próbáljak rá.
- A nevem pedig Maki Kenta... a legbátrabb 4. tiszt Seireitei-ben!
Üvöltöm el magamat, aztán az egyik legerősebb kidou-mat kezdem el megidézni:
- ”Ó, Nagyúr a hús és csont burka, minden teremtmény, szárnyak suhogása. Te, ki az Ember nevét hordozod, Pokol és Zűrzavar. Tenger hullámzó akadálya indul dél felé!”
Mondom el monotonon, miközben egyre nagyobb fénygömb jelenik meg tenyereim között. Hamarosan eléri azt a méretet, melyet még képes vagyok elbírni, aztán célzás után megindítom a kislány irányába. Mindezek után pedig máris rohanok felé, szinte versenyt futva az általam megidézett kidou-val. Ha esetleg képes arra vívótársam, hogy kivédje támadásom, akkor ismét kardot rántok, és támadni kezdek.
A gömb hatalmasat robban, szinte beleremeg a környék, aztán hamarosan én is a közelébe jutok, kardom markolatán már ott van tenyerem. Kissé homályosan látok még az előbbi támadása miatt, de muszáj koncentrálnom. Minden erőmet beleadva, és persze minden tudásomat megmozgatva érek a közelébe, ahol felszökkenek a magasba, s fejem fölé szegezem kardomat, annak reményében, hogy másodszorra képes leszek sebet ejteni rajta. Számításaimat azonban ismét áthúzták, ugyanis a kis pöttöm nikkelbolha gyorsabb, mint amire számítottam! Ennek következtében a földön landolok, viszont gyors észjárásomnak köszönhetően hirtelen előre rántom lábamat, ezzel kigáncsolva Räv-ot. Gyorsan egyenesbe pattanok, majd zanpakutou-mat a fejéhez szegezem.
- Látod, ha csak egy kicsit maradtál volna egy helyben, nem ez lenne a felállás...
Vigyorgok, ahogy mereven elé szegezem fegyveremet. Viszont abban nincsen semmi izgalmas, ha most végeznék vele, éppen ezért lassan magam mellé veszem kardomat, és hátrálni kezdek. Enyhe célzás, hogy nem vagyok kegyetlen gyilkos.
- Apropó, a pökhendi hozzászólásaid meg hidegen hagynak... inkább te is dobj be valamit a közösbe!
Igyekszem minél jobban felhergelni, kivárva azt, hogy ő kezdeményezze a támadást. Valami nagy tervet forgattam fejemben, melyet muszáj lesz megvalósítanom, különben nekem annyi. Sok gyakorlás árán végre ezt a kidou-t is elsajátítottam, ideje lesz élő szervezeten is letesztelni. Ha első szóra nem kezd Räv támadásba, addig-addig fogom sértegetni, míg meg nem elégeli. Amíg időm engedi rendesen kiötlöm tervemet, aminek egyelőre csak kezdeti állapotát ismerem. Viszont ha minden úgy fog alakulni, ahogy azt eddig megfigyeltem, nem lehet probléma.
- Na, mi van, most ki a gyáva, Törpicúr?!
Ordítom felé, nevetve, miközben fegyveremre rátámaszkodom. Én türelmetlenül várom, vajon mikor szedi össze erejét. Ha feltápászkodik, akkor nem lenne hátrány, ha valami közelharcot tervezne. Viszont azt el fogom érni, hogy a közelembe kerüljön. Máskülönben mit ér a remekre szabott tervem? Itt az idő, hogy bizonyítsak az osztagnak, a kapitánynak, és azoknak, akiket eddig olyan tisztelettel csodáltam, mint kisgyerek koromban a meséskönyvekben rajzolt szuperhősök. Igen, mert én vagyok a legbátrabb mind közül! A legbátrabb negyedik tiszt!
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Maki Kenta vs. Räv la Luz Cl0te5000/15000Maki Kenta vs. Räv la Luz 29y5sib  (5000/15000)

Maki Kenta vs. Räv la Luz _
TémanyitásTárgy: Re: Maki Kenta vs. Räv la Luz   Maki Kenta vs. Räv la Luz EmptyVas. Aug. 07, 2011 2:09 am

Arcomra húzódó apró fél vigyor tükrözte belső örömömet, ahogy látom minden egyes sértegetésemen felhúzni magát a törpicúr Shinigamit. Valójában eléggé rossz fondorlat, hogy erre terelem elmémet és ezen nevetgélek magamban ahelyett, hogy a küzdelemmel foglalkoznék, hiszen most minden apró perc lényeges, s saját hasznomra is fordíthatnám, mivel így akkor még Espada-samanak (*.*) is segíthetek, ha végeztem ezzel a haszontalan halálemberrel. De nevezhetem haszontalannak úgy, hogy szinte egy megfelelő ellenfélnek kezdtem el kezelni? Valóban, kíváncsi vagyok további képességeire, nem hiába alkalmaztam a Cerot, melyet ügyesen elkerült… mi Arrancarok leghíresebb, s legfejlettebb technikánkat, egyszerűen kikerülte
Földbegyökerezett lábakkal néztem az általam kilőtt Cero tereppusztítását, mely sorra vitt el egy adag térválasztó falat, s kisebb épületeket. A minden egyes félelemre utaló jel kimutatását igyekeztem elfojtani, s halántékomon még egy kisebb verejték is lekúszott emiatt. De nem rettenhetek meg emiatt, hogy néznék ezután Espada-sama szemébe, hogyha még egy Shinigamit sem tudok legyőzni, amiért megijedtem Tőle?
Kisebb vicsorítás közben ejtettem el összeszorított fogaim között egy apró „ch”-t véleményként, ahogy végighallgattam bemutatkozását. Legbátrabb… hogy oda ne rohanjak. >.>\"
- Hajrá! Mutasd meg, mit tudsz „legbátrabb yonseki Sereteiben”! – pörgettem meg precízen a jobbomban tartott lándzsát, hogy bemutatózzak egy keveset fegyverforgatáshoz való hozzáértésemből. Megállítva felkészült állást veszek fel, hogy esetleges támadásait megkíséreljem hárítani. Csak sajnálatos, hogy visszafogja magát velem szemben, arcáról lerí az idegesség, s támadásaiból is csak azt tudom leszűrni, hogy igyekszik kevésbé erőszakos módon hozzáfogni a küzdelemhez. Valamiért úgy vélem, hogy ez külsőm miatt van, melyen nem is lepődők meg, sokakat összezavar a koromhoz képest kapott test, emiatt gyakran haboznak ellenfeleim. De ez csak számomra lehet előny, s nem tudja mennyi mindent éltem már át.
Elmerengve eme tényen meglepve figyelek fel a piros gömbre, mely felém száguld a Shinigami felől. Bizonyára, míg nem koncentráltam, akkor vethette be ezt a technikát, mely most vészesen megközelített, s már nincs annyi megfelelő időm, hogy tökéletes hárítást prezentáljak. Fegyverem pengéjét a gömb közepéhez tartva koncentráltam bele némi lélekenergiát, s ennek segítségével kettészelhettem a lánglabdát. Igaz, így a közvetlen találatot akadályoztam meg, s a két irányba terelődött részének egyike így is nagyobb károkat okozott amúgy is lesérült bal karomon. De a nagyobb testi sérülés megelőzése volt számomra a lényeg.
A mágia által okozta némi füst és por miatt később fedezem fel ugyan ellenfelemet a levegőben, ki ismét egy karddal tett csapásra készült, gyorsaságomra támaszkodva ennek ellenére még sikerül hátrálnom, s nem habozok egy támadást is beiktatni mellé, melyet keresztülhúzza ez a Kis Mitugrász. Fordulatból kívántam tenni egy vágást irányába, de lábával kigáncsolt a sonidoval tett lépésem során. Sejtéseim szerint ez csak apró szerencse volt számára semmi több, hiszen sokkalta nagyobb sebességgel rendelkezem, mint Ő, így ha kicsit előbb kapcsoltam volna biztosan sikerült volna bevetnem Luciferrel a támadásomat, de így… Neutral
Földre kerülve az aljas húzása miatt ellenfelemnek, fájlalom az esés után egész testemet végigjáró kín miatt a porcikáimat. Ráadásul még életveszélyes helyzetbe is kerültem, utálom, utálom, utálom! TT-TT Espada-samaaa~~ TT___TT
Megszeppenve nézek farkasszemet a tekintet nélküli katana pengéjével, melynek apró centiken múlik, hogy kioltsa életemet és megakadályozza, hogy Espada-samat és Pappit az életem további felében megvédjem. S a fegyver éles felét figyelve látom meg szemem sarkából azt a Kis Ficsúrt, tejbe tök mosolyával. Igencsak meglep lépése, ahogy hátrálni kezd, nem tudom hova tenni, nem látok benne semmi értelmet, hiszen ha végzet volna velem megnyerte volna a küzdelmet – még mit nem! Annál azért erősebb vagyok! Mad -. Nyelve egyet, lelassulva lököm fel magamat ülőhelyzetbe, miközben jobbommal erősebben kezdem szorítani Lucifer nyelét, mintha csak az utófélelmem miatt mögé kívánnék bújni. Viszont hamar visszanyerem nyugodt felemet, s nem reszketek tovább úgy, mint egy gyáva, mihaszna Arrancar. Hiszen nekem Espada-samat és Pappit is meg kell védenem, amint lezártam a küzdelmet, ezért hamar kell itt végeznem! *.*
- Nekem nem úgy tűnt, hogy félvállról veszed a sértegetéseimet… Gyáva nyuszi~ Razz - dalolom gúnyosan mosolyogva a sértegetésemet, megfűszerezve egy kiöltött nyelv mimikával, amint hallom állítását a felől, hogy Őt aztán cseppet sem érdeklik eme szavaim, pedig látom minden egyes ilyen hozzászólásomnál felhúzni magát. Lucifer segítségével felegyenesedve, pillantok aljas tekintetemmel a pattogó Halálisten irányába.
- Csak aztán meg ne bánd… - motyogom orrom alatt, szélesre húzódó vicsorítással arcomon. Majd rajtállást felvéve, mondom ki a nekem kellő bűvös szavakat. – Claro de luna! – lángszínben pompázó holdsarlók jelennek meg ellenfelem előtt. Szándékosan kettőt idéztem, hiszen eme technikának a lényege, hogy lekötözze, s lebénítsa a célszemély végtagjait. Így nem haboztam kettőt küldeni irányába az alkalmazni kívánt támadásom biztos kivitelezésének érdekében. Való igaz nem számítok arra, hogy esetleg sikerül e lebénítanom vagy csak részben, de már az is egy lépés a talán sikeres támadás felé. Amennyiben a lángszínben izzó holdsarlók megindultak a nagyszájú Halálisten lábai, illetve kezei irányába, ezzel egy időben alkalmaztam sonidomat, hogy megközelítve, szemből mérjek egy balról - jobbra indított vágást mellkasa felé, s ha hárítja, felette átpördülve háta mögött fordulatból ugyan így elismétlem Luciferrel mért támadásomat. Megmutatom neki, hogy rossz Arrancarral kíván packázni. Főleg, hogy nekem vannak céljaim: megvédem Espada-samat és Pappit is! Megmutatom! Nem lazsálhatok örökké!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Maki Kenta vs. Räv la Luz _
TémanyitásTárgy: Re: Maki Kenta vs. Räv la Luz   Maki Kenta vs. Räv la Luz Empty

Vissza az elejére Go down
 

Maki Kenta vs. Räv la Luz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Alternatív idősíkok ::   :: Seireitei-