-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Eli vs. Kami

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te21950/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (21950/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptyPént. Júl. 01, 2011 4:20 am

Már nagyon kezdett lefelé menni a nap, mikor teljes lelki nyugalommal masíroztam a hollowokkal Seiretei falain belülre. Az utamba kerülő gyenge kis tiszteket könnyedén végeztem ki, vagy kényszerítettem őket, hogy előttem letérdeljenek, pusztán a kiengedett lélekenergiámat használva.
- Erre, barmok! - mutattam egy nagyobb épület felé és a hollowok természetesen engedelmeskedtek. Hogy miért arra indultam, az talán abból a meggondolásból lehetett, hogy a nagy épület sok helyet foglal magába, vagyis sok potenciális áldozat lehet benne. Persze a rombolást ezekre a szolgákra hagyom. nem fogom magam ilyen apróságokkal fárasztani azelőtt, hogy esetleg összecsapnék bárkivel is. Bár ahogy ezeket a shinigamikat elnézem nem hiszem, hogy akadna bárki köztük aki érdemes lenne akármire. Ez is egy unalmas dolog lesz, mint megannyi más ezen a világon.
- Megállj! - hallottam egy ismeretlen hangot a hátam mögül. Megfordulva egy vörös lányt láttam meg, tőlem pár méterre. A kard úgy remegett a kezében, mint a nyárfalevél.
- Különben? - emeltem fel kissé a hangomat, hogy a hollowok sikolyain keresztül is hallja a szavaimat, majd elindultam felé. A második, vagy harmadik lépésem után egy nagyobbacska sziklára ugrott fel. Valahogy nem lepett meg az, hogy elmenekült, ami meglepett az viszont az a hirtelen fényjelenség volt, ami az egyik pillanatban feltűnt. Míg én csupán egy vállrándítással nyugtáztam mindezt, addig láttam, hogy a lány igenis elidőzött ennek a bámulásával.
- Egymagad akarnál megállítani? - használtam ki a lehetőséget és egy könnyed sonidoval jelentem meg előtte és ragadtam meg a nyakát. A fegyver azon nyomban kiesett a kezéből, így tehetetlenné vált. - Még abban is csodálkoznék, ha valaki akadna aki egy kis izgalommal fel tudná dobni a mai napomat. Semmi kedvem hozzád hasonló kislányokkal játszadozni csapdlecsacsit. - alig fejeztem be a mondókámat, már különös hangokat véltem hallani. Nem, nem bolondultam meg, csupán az volt különös, hogy elhaló hollowhangokat hallottam. Egy pillanatra lehunytam a szemem, hogy megbizonyosodhassak arról, hogy mi is okozza mindezt. Éreztem amint egyre jobban közeledik felém a már ismerős lélekenergia. Nem is tudom mikor volt, hogy harcoltam vele és most újra itt az alkalom. A múltkori a múltam egy súlyos foltja volt amit itt az ideje, hogy helyrehozzak.
- Kawashima Mitsuya Hiroki. - mondtam lassan mialatt megfordultam és az ismerős lélekenergia tulajdonosát is megláttam. A már ájuldozó félben levő lányt bármi nemű érdeklődés nélkül küldtem el egy közeli fal felé, egy jól irányzott dobással, majd az addigi helyemről egy ugrással teremtem pár méterrel a férfi előtt.
- Nem gondoltam volna, hogy a mai nap lesz valamiféle érdekesség is, de gratulálok, kellemeset csalódtam. - húzódott gúnyos mosoly az arcomra, majd felnevettem. A láncaim kígyók módjára másztak ki a ruhám ujjából és fonták körbe a derekamat. Ezt követően pedig egy könnyed harcállást felvéve intettem a férfinak, hogy átadom neki a kezdeményezést.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te26400/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (26400/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptyPént. Júl. 01, 2011 7:13 am

Valahogy éreztem, hogy megkapom a magamét Ai-chantól a kényelmes érkezésért, de ezen a pár percen nem fog múlni semmi, így bűntudatot sem éreztem, amikor rosszalló pillantásokat vetett rám. Még új az osztagnál, a legtöbben már megtanulták, hogy ha valahova érkezni kell, akkor én mindig néhány perccel a megadott időpont után jelenek meg, még akkor is ezt teszem, ha éppenséggel odaérhetnék időben is. Egyfajta babona ez nálam, meg hát meg is untam a pontosságot eddigi életem alatt, elég sokszor megkövetelték tőlem, és pontosan tudom mennyire idegesítő, ha akár egy másodperc késés miatt is leszidnak. Ha valakinek ez nem tetszik, hát lelke rajta, én most a... sokadik lázadó korszakomat élem, ez van.
Mindenesetre így, hogy mind a ketten hiánytalanul megjelentünk, útnak is indulhattunk az ostrom szívébe. Egy dolog a jelentés és egy másik, ha az ember a saját szemével is látja a a pusztítást. A lidércek száma minden képzeletemet felülmúlta, jó darabig el fog tartani, míg megtisztítjuk a terepet tőlük. Tenshit aktiválva egy-két percre a magasba is emelkedtem, hogy képet kapjak az ellenséges csapatok mozgásáról. A meglepetéstámadás következtében egyelőre a hollowok voltak fölényben, de úgy éreztem ez nem sokáig fog így maradni: mihelyst a teljes Gotei 13 aktivizálva lesz, a túlerejük megszűnik, és vissza kell hogy verjük őket. Nem sokáig térhettem azonban vissza 4. tisztem oldalára, ugyanis közénk rontott valami random lidérc. Ugyan nyúltam a kardomhoz, hogy segítek a lánynak, de ő intett, hogy egyedül is elbír vele, így végül magam mögött hagytam. Bíztam benne annyira, hogy tudjam, nem lesz semmi baja, ha ő úgy ítéli meg hogy egyedül is le tud győzni valamit.
Villámtáncom irányát az Akadémia felé vettem, ugyanis egy nagyobb csoport hollow arra tartott, és úgy sejtettem a tanároknak és a diákoknak el kellhet a segítség. Bár a Soukyoku hegy felől valami furcsa fényjelenséget észleltem, különösebb jelentőséget nem tulajdonítottam neki. Nem lepett volna meg, ha már oda is eljutott volna néhány arrancar. Most azonban az előttem álló feladatokra kellett koncentrálnom, ami az Akadémia körüli terület megtisztítása volt. Nem messze tőlem egy különösen magas, mi több, ismerősnek tűnő lélekenergiát éreztem meg, így arrafelé indultam el megérkezésemet követően. Az épületet megkerülve körülbelül két tucat kisebb-nagyobb hollow és egy arrancar került a látóterembe, utóbbit minden kétséget kizáróan láttam már valahol, míg a kezei között szorongatott vörös hajú lánnyal pedig éppenséggel napi szinten tartom a kapcsolatot. Hogy mit keresett itt Reika-chan, amikor a 12. osztagban kéne segédkeznie a senkai kapukkal, az egyelőre rejtély fog maradni előttem, viszont tudtam, hogy nagyon rosszul esne, ha valami baja történne.
- Hyouga Seiran.
Nyújtottam előre a tenyerem, a kicsapódó jégförgeteg pedig néhány másodpercen belül elsöpörte az összes alsórendű lidércet az udvarról. Akcióm hatására az arrancar is észrevett, és lassan felém fordult, miközben én közelebb sétáltam. A szavakra ráértem reagálni, viszont ha azt akartam, hogy Reika ne találkozzon a fallal, azonnal cselekednem kellett. Megfelelő kidou hiányában shunpóval kerültem a repülő lány elé, és még a kellemetlen randevú előtt sikerült elkapnom. Óvatosan tettem le a földre az eszméletlen shinigamit, fájdalmas arckifejezése láttán lélegzetem szaporává és felszínessé vált a belém költöző dühtől. Sokkal szívesebben néztem volna miközben békésen alszik, vagy ahogy a rá jellemző gyerekességgel fankodik valamire. Nem tagadom, tetszett a lány, nem egészen csak a tisztemet láttam benne. Így aztán kétszeresen is volt okom haragudni a gúnyosan mosolygó fiatal arrancarra. Sőt, háromszorosan is, ha arra gondolok, hogy a valódi nevemen szólított, bár ez most mellékes.
- Ohisashiburi, Eli-chan...
Pillantottam fel tőlem nagyon ritkán látható sötét tekintettel. Azonban nem vontam kardot, sőt még harcállást sem vettem fel, ahogy felegyenesedtem. Haragudtam, igen, de azt sem felejtettem el, hogy tettem a lánynak egy ígéretet még az 5. osztagos rövidke pályafutásom idején, és ezt az ígéretet nem óhajtottam megszegni... legalábbis egyelőre.
- Ha arra vársz, hogy megtámadjalak, csalódást kell okoznom. Tudod, régebben mondtam valamit egy kislánynak, aki kísértetiesen hasonlított rád. Tarts bolondnak, de én nem dobálózom szavakkal felelőtlenül. Nem fogok neked ártani, hiába bántottál valaki olyat, aki kedves számomra. Adok viszont időt, hogy gondolkodj kicsit, ugyanis valamit akkor, azon a tetőn te is mondtál. Hátha segít visszaemlékezni a látványom. Bakudou no rokujuusan, Sajou Sabaku.
Közöltem Elivel komoran, majd arra gondolván, hogy a saját fegyverével etetem meg, rászabadítottam a sárga kidouláncokat. El fog tartani egy darabig, míg kimászik ebből a kötésből, addig megpróbálhatom észhez téríteni az arrancart, aki most egy kicsit sem emlékeztetett arra a lányra, akit anno megismertem, hiába nézett ki ugyanúgy. Láthatja rajtam, hogy már nem csak egy egyszerű tiszt vagyok, ahogy a lélekenergiájából én is úgy sejtettem, hogy ő sem egyszerű katona Aizen seregében.
- Nos, itt az ideje hogy elmeséld mi történt veled, mióta utoljára találkoztunk... Eli-chan.
Sétáltam hozzá közelebb, ám egyszer még visszanéztem Reikára. Öklöm összeszorult az ájultan fekvő, bájos alak láttán, de igyekeztem megőrizni a nyugalmamat, és hogy türelmem meg is maradjon, zsebemből előkotortam egy szál cigit, és rágyújtottam.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te21950/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (21950/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptyPént. Júl. 01, 2011 8:19 pm

Lassan már kezdtem kicsapongani az örömtől. Ráadásul úgy tűnik, hogy a kis csaj akit az előbb sikerült eldobnom mégis a hasznomra volt, hisz a férfi hozzáállása is megváltozott. A kapcsolatot kettejük között nem tudom, de amint láttam nincs ínyére a shinigaminak, hogy így elbántam a kis vöröskével. Az is lehet, hogy esetleg valami mélyebb háttere van mindennek, vagyis sakkban tudom tartani vele az ellenfelemet. A múlt felhánytorgatását csupán egy vállrándítással ignoráltam. Tudom jól, hogy mi történt akkor és azt is tudom, hogy mi történt velem azóta. A rám tekeredő láncokat eléggé nyugodtan viseltem, csupán egy kicsit mozgolódtam, hogy felmérjem mennyire is erős az engem fogva tartó technika.
- Pontosan emlékszem arra a napra, sőt ezidáig fekete foltként derengett az elmémben, akárcsak az azelőtti életem. Mielőtt megkérdeznéd, igen, sokat változtam. Mondhatni túlléptem a szánalmas önmagamon és most már sokkal hozzám méltóbban kezelem a dolgokat. És valóban változtam, mint az gondolom neked is feltűnt. - kezdtem bele a mesélésbe, majd egy kis erőlködés és lélekenergia koncentrálást követően, valamint a láncaim segítségével kitörtem az engem fogva tartó technikából. - Egy magasabb szintre léptem, hogy így fejezzem ki magam. Egy olyanra ami nem sok arrancarnak adatik meg. Egy vagyok a tíz legerősebb entitásnak Aizen seregében. De ugyanakkor neked sincs okod panaszkodni, hisz ha nem csalódom akkor te is feljebb kerültél a hierarchia lépcsőfokán. - folytatom a már elkezdett mesét, miközben a láncaim egy trónszéket készítenek nekem, amin kényelmesen elhelyezkedem. A férfit végigmérve egyetlen feltűnő dolog az a fehér ruházat volt amit az addigin viselt. Bizonyára ez az ami a létrán elfoglalt helyét mutatja. Miután ezt az érdekfeszítőnek nem mondható felfedezést sikerült megtennem, azután a szemem az ájult lányra vándorolt.
- Az a kis csitri a barátnőd? Feltételezem nem a rokonod, mivel hogy azért van különbség kettőtök között, bár nem csodálkoznék akkor sem, ha mégis így lenne, titeket ismerve. Azt viszont észrevettem... - hagytam félbe a mondatot egy pillanatra, unottan felkönyököltem a trónszékem karfájára, majd a fejemet feltámasztottam vele. Másik kezembe közben egy kis lélekenergiát gyűjtve lőttem el egy barát az ájult lány felé. Sajnos kénytelen vagyok ilyen cseleket bevetni, hisz valahogy mozgásra kell bírnom az ellenfelemet. - ... hogy szoros kapcsolat van köztetek. Persze nekem semmi közöm az ilyesmihez, miért is lenne? Viszont azt megtaníthatnád neki, hogy ne jártassa a száját, hogyha képtelen harcolni és gyenge is. Sajnos túl hamar érkeztél, így nemigazán tudtam semmi érdekeset csinálni vele, pedig sok dolog megfordult a fejemben. Legelőször is az egyszerű felnyársalás, bár az nem lett volna elég stílusos, valahova fel kellett volna feszítenem, vagy karóba húzni és kitenni valami magas helyre, hogy észrevegyétek, hogy nincs esélyetek ellenünk. - nevettem megint, hisz bizonyára a férfi, ha mással nem is saját testével fogja védeni a lányt. A kérdés az, hogy vajon mikor fogja észrevenni, hogy a mérleg végig az én oldalamra billenve áll, hisz túsznak itt van a kis csaj meg azok akik a közeli épületben vannak.
Természetesen, mielőtt még valami ellentámadást, vagy épp nyugalmi pozíciót tudna találni, csak hogy ne bánthassam a kis csitrit, addig még unalmamban el-el lövöldözgettem felé 2-3 barát, hogy se ő se én ne unatkozzunk a kelleténél többet. Persze ez megint csak azt mutatja, hogy tulajdonképpen milyen jószívű is vagyok valójában, hisz nem akarom, hogy a köztünk szépen lassan kialakuló harc véletlenül elmaradjon a nézettség hiányának a fényében.
- Kezdek unatkozni, Kawashima Mitsuya Hiroki. - mondtam, miután egy Gonzuit használva gyűjtöttem össze pár lelket és fogyasztottam el. Mégsem ülhetek itt tétlenül, míg ő ugrál. - Szóval vagy megembereled magad és a sok fölösleges csipp-csupp mágiádat eldobod a fenébe és támadsz, vagy pedig itt fogunk üldögélni, beszélgetünk, nézzük ahogy a fajtád elhullik, az épületek lebomlanak és a barátnőd addig megvárja, hogy hátha be tud jutni ide valaki, aki meggyógyítja majd. Szép jövő, nem? - emelem fel a fejemet és nyújtózódom kicsit. Nem vagyok hozzászokva ennyi tétlenkedéshez, pláne mióta Ángel a közelemben tartozkodik. Viszont ha a férfinek ez kell, hát legyen, nekem nem származik semmi hátrányom az egészből, viszont ha majd ő marad utolsóként a fajtájából, akkor könnyű szerrel elpusztítom majd. Egy fecske nem csinálhat nyarat, így számára sincs sok hely egy ilyen utópiában. Mily szánalmasak a shinigamik...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te26400/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (26400/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptyVas. Júl. 03, 2011 5:52 am

A cigaretta íze segített valamelyest lecsillapodnom, így megkísérelhettem racionálisan felmérni a helyzetet. Soha nem gondoltam volna, hogy Eli-channal pont most és pont ilyen körülmények között fogok találkozni. Igazán szerencsétlen fordulása ez az eseményeknek, ő volt az egyetlen létező arrancar, akivel nem akartam összefutni ma. Kidoum adott egy kis időt arra, hogy megpróbáljak valami békés megoldást kitalálni, ám a lány nem úgy tűnt, hogy hallgatna valamilyen kompromisszumra. Volt valami a tekintetében, amitől kirázott a hideg... vérszomjként lehetne talán definiálni. Mintha egyfajta torz lepel ereszkedett volna arra az ártatlan teremtésre, akit az emlékei egészen emberivé tettek annak idején.
- Számomra az általad sötét foltként kezelt éned, a szánalmas önmagad sokkal inkább tűnt a sajátodnak. Nem állnak jól az ilyen szavak egy olyan ártatlan kislánynak, mint amilyen te vagy. Ha az espadaság tette ezt veled, jobb is ha Aizen a fűbe harap. Talán észhez térsz, és ismét rálelsz önmagadra, ha nem lesz ki manipuláljon téged.
Közöltem a véleményemet békésen pöfékelve, ám tekintetemet szokásommal ellentétben határozottan rászegeztem Elire, így kihangsúlyozva mennyire komolyan gondolom, amit mondtam. Furcsa fintora a sorsnak, hogy míg ő espada lett, addig én kapitányi rangra jutottam, bár én ettől egy fikarcnyit sem változtam, legalábbis azt hiszem. A fogságból relatíve könnyen kiszabadult, ami különösebben nem rázott meg, és egyben felkészültem arra, hogy védekeznem kell. A felismerés azonban, ami akkor tört rám, amikor rádöbbentem, hogy a bara röppályája nem felém tart, kis híján letaglózott. A váratlanság miatt csak annyira tellett, hogy saját testi épségemet feláldozva vessem magam az energiagömb útjába. Összeszorított fogakkal viseltem a fájdalmat, ami a találkozással járt, a lány szavai hatására pedig ismét úgy éreztem, hogy kezdi átvenni felettem az uralmat a düh, amit fokozatosan elsötétedő tekintetem jelzett.
- Még egy rossz szót szólsz, és esküszöm megbánod, hogy képes vagy a beszédre, espada. Őt mindenáron meg fogom védeni, nem habozok megszegni az ígéretem, ha az életére törsz. Ha ezt akartad elérni, gratulálok, sikerült.
Szavaim halkan és fenyegetően hangoztak, immár nem akartam Elit másképpen kezelni, mint aki valójában volt. Nem fogom hagyni, hogy Reikának baja essen, és ha ehhez ezt az arrancart kell megölnöm, akkor őt fogom. Lélekenergiám felszabadulásának köszönhetően az espada gyenge barái lélekrészecskékre estek, ez a torz nő talán még szórakoztatónak is fogja találni sötét aurámat. Hátam mögé lesve aktiváltam saját készítésű pajzsom módosított változatát, úgy döntöttem azzal fogom megvédeni a tisztemet a további támadásoktól, majd tekintetemet ismét Elire szegeztem.
- Harcolok veled, ha ennyire ezt akarod. De akkor is, ha nem. Tehetetlen ártatlanokon fitogtatod az erődet? Hová süllyedtél? A neveletlen kislányokat el kell fenekelni.
Mondtam csendesen, majd hezitálás nélkül előrelendültem, és egy villámtánccal kerültem a "trón" mellé, hogy kardomat előrántva egy fejmagasságban indított vágással nyissak. Legutoljára akkor éreztem így, amikor az elődömmel harcoltam. Eli meg fogja keserülni, hogy előhozta belőlem ezt az énemet.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te21950/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (21950/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptyKedd Júl. 05, 2011 3:43 am

Úgy látszik, hogy a korábbi megjegyzéssel sikerült magamra haragítanom, az amúgy nyugodt vérmérsékletű shinigamit. Ezek szerint a feltételezésem valós alapokon állt és a kis vöröske valóban Kaminak a barátnője. Milyen szép is ha tönkre tesznek egy szerelmet. *.*
Ami viszont meglepett az az volt, hogy a férfi támadásba lendült és, hogy mellettem jelent meg. Szerencsére figyelni figyeltem, így el tudtam kerülni a vágást, majd a láncaim a fegyverre tekeredtek, úgy, hogy az a fejem magasságában maradjon, viszont felém ne tudjon jönni, de a férfi visszavonulót fújhat vele ha akar.
- Az a fekete folt mára már eltorzult, legalábbis ha a te szemszögedből nézzük. Az espadavá válásnak és Aizennek semmi köze nincs ehhez az egészhez. Mind-mind csupán egy-egy akadály vagy segítség, semmi több. - válaszoltam a Kaminak, miközben jobb mutatóujjam körmével a kard pengéjére egy ötös számot igyekeztem vésni. Sajnos az egyik karcolásnál letört a körmöm, így kénytelen voltam abbahagyni.
- Most nézd meg, letört a körmöm! - játszottam a plázacsitrit, miközben a lánctrón visszaalakult az azt alkotó láncokká és pár lépést hátrább léptem, majd jobb kezemet tenyérrel a férfi felé emeltem és úgy nézegettem a sérült körmömet. - Elvesztetted a hidegvéred, shinigami. Nem tanultad meg az évek alatt, hogy az egy olyan dolog, amit nem szabad elveszteni egy csatában. Pár láb és kéz nem számít semmit, viszont ha felelőtlenül csinálod amit csinálsz akkor véged van. Akár az is lehet, hogy valaki kihasználja mindezt. - oktattam ki ellenfelemet, közben a karomat magam mellé ejtettem és utasítottam a láncaimat, hogy álljanak össze egy katanába. Nem szokásom ilyesfajta fegyvert használni, de ha muszáj akkor muszáj.
- Viccet félretéve, ajánlom, hogy hamar tisztítsd ki a fejedet, különben a barátnőd nem igazán fogja megérni a ma estét. Képzeld csak el, hogy milyen szép fali dísz lehetne belőle a falon, vagy épp egy ládában. Arról ne is beszéljünk, hogyha meghalna esetleg, akkor koporsót kell majd szerezz és fehér ruhát. Milyen pazarlás lenne az, jobban kijönnénk, ha felfalnám vagy valami. - húztam direkt a férfi agyát, közben végigpörgettem a lehetőségek listáját az agyamban, ugyanakkor rangsoroltam is őket, hisz vannak olyanok, amiket még a harc elején semmiképp sem akarok bevetni. Végül egy egyszerű támadásnál állapodtam meg, í]y rögvest fel is emeltem a kezemben tartott fegyvert. Sonidóval kerültem mögé, majd egy egyszerű döfést készültem végrehajtani. Természetesen ha visszatámad vagy védekezik akkor nekem is védekezni kell, de abban az esetben a szabad kezemmel is megfogom a katanát és egy jóval erősebb támadást hajtok végre balról-jobbra való irányba.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te26400/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (26400/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 5:39 am

Belegondolva a helyzetbe, fogalmam sem volt, hogy mire is számíthattam Elitől harc terén. Ott voltam amikor elnyerte fegyverzetének jelenlegi formáját, ám azon túl, hogy láncok, semmi mást nem tudtam róla. Ahogy a nyitócsapásomat védte, abból kiindulva talán egyfajta extra végtagokként használja őket, ami nem kecsegtetett sok jóval a közelharcot illetően. A képességeimben viszont bízok, elvégre rengeteget tréningeztem az utóbbi időszakban, és ennek biztosan lett eredménye. Morcos lennék, ha a semmiért dolgoztam volna ennyit, amikor sokkal kevésbé megerőltető dolgok is léteznek az érdeklődési körömben. Kár, hogy mindezt Eli-chanon kell kipróbálnom, de be kellett látnom, hogy ez már nem az a lány, akit megismertem. Talán ha ismét súlyosan megsebesítem, akkor észhez tér, bár jobb szeretném kevésbé drasztikus módszerrel visszahozni azt az énjét, ha lehetséges. Ám azt mégsem hagyhattam szó nélkül, hogy Reikát becsmérelje, elgondolkodtató, hogy miért is dühítettek fel a szavai, melyek egyértelműen provokációnak minősültek. Azt hiszem ha másról beszélt volna így, akkor nem így reagáltam volna.
- Nem tudlak sajnálni. Nem ez lesz a legsúlyosabb sérülésed, ezt megígérhetem. Ha kell, addig kínozlak amíg sírva nem fogsz könyörögni az életedért... vagy amíg észhez nem térsz.
Közöltem a lánnyal hűvösen. 5. espada. Feltételezem erre akart utalni a kis mutatványával. Valószínűleg nem gyenge, ha ilyen komoly rangot tudott elérni, ám engem sem szabad alábecsülni, főleg ha ennyire beleélem magam valamibe, mint most. Nagyon ritkán használok ilyen hangnemet, talán életemben háromszor, legfeljebb négyszer ejtettem ki ehhez hasonló fenyegetéseket a számon. Határozottan úgy éreztem, hogy a tudat, hogy meg akarok valakit védeni, több erőt ad, mint amennyi máskor a rendelkezésemre áll. Most már erről is tudom, milyen érzés.
- Van egy rossz hírem számodra. Ha én elvesztem a türelmem, azzal az ellenfelem nem jár jól, így te sem. Nem engedem, hogy hozzányúlj Reikához, ahhoz előbb engem kell megölnöd. Kétlem, hogy képes lennél rá, espada.
Könnyebbség volt számomra, hogy láncait karddá alakította, ám óvatosnak kellett lennem, hiszen akármelyik pillanatban kihasználhatta fegyvere sokrétűségét. Ki tudja melyik összecsapásnál fogja ismét körbetekerni a kardomat, netalántán kirántani a kezemből. Döfési kísérletét fordulás közben térítettem el kardommal, majd szinte azonnal vissza is vágtam, de nem voltam elég gyors ahhoz, hogy ne tudja kivédeni a suhintásom. Következő vágása azonban már jóval komolyabb volt, ki kellett rendesen támasztanom, hogy felfogjam az erejét teljesen, majd a kardját felfelé tolva ellöktem magamtól, és hátraugrottam. Itt volt az ideje, hogy megkóstoltassam vele kidouim valódi erejét, így időnyerés céljából egy gyenge Hainawával gúzsba kötöttem a kezét, majd kettős idézésbe kezdtem, aminek a végén két legerősebb démonmágiám nevét ejtettem ki, leszámítva persze a saját találmányaimat.
- Bakudou no nanajuukyuu, Kuyou Shibari! Hadou no rokujuusan, Raikouhou!
Így röviddel azután, hogy az őt mozgásképtelenné tevő fekete lyukak megjelentek körülötte, tenyeremből egy méretes sárga villám csapott ki. Ez majd megtanítja arra, hogy nem szabad engem lebecsülnie, ráadásul a hadout megspékeltem egy kis ajándékkal is: egy pecséttel, amely instabillá teszi a reiatsuáramlását és ezáltal detonálja a technikáit, bármivel is próbálkozik.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te21950/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (21950/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptySzomb. Okt. 15, 2011 5:06 am

El sem hiszem, hogy képes vagyok ennyire felelőtlenül játszadozni ezzel a shinigamival. És én még reménykedtem abban, hogy esetleg valami érdekes is lesz ebben az egész harcban. Különösebben nem érint az a tény, hogy most dühös vagy nem dühös. Semmi kedvtelésem sincs már ebben az egész hülyeségben. Jobban jártam volna, hogyha ráuszítok egy halom dögöt hadd csócsálják meg.
- Szánalmas vagy. Ha azt mondod, hogy ennyit tudsz akkor jobb ha hagyod, hogy levágjam a fejedet itt helyben. Megkímélsz egy adag fölösleges fáradtságtól. - szólalok meg, miután kisétálok a pórfelhőből. A ruházatom eléggé megsínylette a támadást és a bőrömön is keletkezett pár apróbb sérülés de különösebben nem zavart a dolog. Ami viszont zavart az az volt, hogy a bara amit ki akartam lőni felé, az felrobbant a kezemben. Majd az ezt követő következő és következő is.
- Látom megtanultál pár új trükköt. Elég érdekes dolog így instabillá tenni a képességeimet, viszont sajnálatos módon közölnöm kell veled, hogy ez ellenem annyira azért nem hatásos. Mielőtt megkérdeznéd, hogy miért elmondom, hogy a bara az egyetlen olyan technika amelyikhez szükségem van a kezeimre. - robbantottam fel egy újabb barát a kezemben úgy, hogy nem is vettem célba a férfit. Eléggé idegesítő egy technika annyi szent, viszont semmi haszna nincs. Legalábbis ellenem. Az egyetlen dolog amit képes meggátolni az a Cero Hoja használata, viszont majd eljön az ideje annak is, hogy azt használjam. Biztos, hogy ez a technika nem örök életű és megvannak a megfelelő elképzeléseim ahhoz, hogy hogy vehetem rá, hogy véget vessen a technikának.
- Akkor azt hiszem nincs más választásom, mintsem nekem is komolyan venni ezt a cirkuszt. Yare-yare miket rám nem erőltetsz. Azt hiszem, hogy nem akarom tudni, hogy hogy bánsz a fruskáddal a mindennapokban. Elég gyatra élete lehet szó mi szó. - poroltam le a ruhámra tapadt porszemeket, majd kissé az arcomat is megtöröltem. Egy mély levegővételt követően pedig behunytam a szememet és pár pillanatig hagytam, hogy a gondolataim szépen kitisztuljanak, majd a harchoz szükséges elmeállapot működésbe lépjen. Miután kinyitottam a szememet azokban pár gondolatom tökéletesen látszott. Ha valaki esetleg tud mások tekintetéből ólvasni akkor most roppant egyszerű kis gondolatfoszlányokat tudna kiolvasni belőle, olyanokat mint: "Véged.", "Halál.", "Szenvedés.", és még sok ilyet.
- Ojo de serpiente. - ejtettem ki a technika nevét és hamarosan a szemeim újabb változáson mentek keresztül, bár ez jelenleg inkább csak küllemre vonatkozott. Ugyanakkor a ruhám alól, ahol csak tudtak ott kígyófejek bukkantak elő.
- Remélem felkészültél arra, Kawashima Mitsuya Hiroki, hogy ez a harc olyan dolgokat fog megtapasztaltatni veled, amilyet még sohasem láttál. Maximum csak rémálmaidban. És mielőtt bárminemű feltételezésekbe bocsátkoznál a kicsikéimmel kapcsolatban közlöm veled, hogy ezek valódiak és nem illúziók. Most pedig ideje szórakozni. - húzódik széles és gonosz vigyor az arcomon, majd a kígyók egy része egyenesen a shinigami felé indul. Egy másik, kisebb csoport pedig egyenesen a föld alá indul el, hogy olyankor támadhassanak a férfira amikor az a legkevésbé számít rá. Persze mindemellett még én is támadásba lendülök és pár egyszerűbb suhintást intézek felé. Az én célom nem az, hogy most sérülést okozzak neki. Cseppet sem. A célom az jelenleg az, hogy elvonjam a figyelmét a kis édesekről.
Ráadásul még egy nagyon aranyos kis csellel is készülök a shinigami szórakoztatására, ugyanis a föld alatt megbújó kígyók egy része nem arra van utasítva, hogy a shinigamit támadják, sokkal inkább arra, hogy a kellő időben arra kényszerítsék, hogy azt tehessek vele amit akarok. Röviden ez annyiban áll, hogy a kis vöröske alatt vannak megbújva, és készek arra, hogy egyetlen parancsomnak engedelmeskedve belé tudják meríteni a fogaikat. Ez persze akár a lány halálával is végződhet, hisz hogyha a bénulásnak hála az összes életfunkciója megáll, akkor ott vége a szánalmas életének.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te26400/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (26400/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptyHétf. Okt. 17, 2011 9:59 am

Kissé feszülten fürkésztem a porfelhőt, amit a támadásom okozott, meglehetősen komoly eredményre számítottam találat esetén. Persze nem arra, hogy ennyivel el is döntöttem a harcot, és ahogy a sötét árnyék kibontakozott, nyilvánvalóvá vált, hogy ha tudat alatt reménykedtem is benne, nem jött össze a dolog. Viszont annál kellemetlenebbül ért, hogy néhány enyhe égési seben, meg a ruhája megpörkölésén kívül nem sok eredménye volt az akciómnak. Elégedetlenül sóhajtottam fel és vakartam meg a tarkómat, keményebb ellenfél lett Eli-chanból, mint gondoltam. Provokálására inkább nem reagáltam, éppen elég ideges voltam már amúgy is, és a szavai egyáltalán nem tettek mérgesebbé, szóval nem is volt mit mondanom. Amíg engem szid és gyaláz, addig rendben van, ahhoz megvan minden joga és nem is zavar. De amiért Reika-chan életét fenyegette, azért meg fog lakolni, és nem vagyok hajlandó eltűrni, hogy a szájára veszi. Naiv és ártatlan lány, aki az égegyadta világon semmiféle bűnt nem követett el, szemben velem. Egyáltalán nem érdemli meg, hogy egy jött-ment alak, aki már nem is önmaga, rosszat mondjon róla. És ha ahhoz, hogy bosszút álljak egy ilyen vétekért, meg kell szegnem egy ígéretet, hát legyen. Azt különben sem az előttem álló nővel tettem.
- Gyorsan rájöttél, hogy mi a probléma, szép munka.
Szólok "elismerősen" a felfedezéséről teljesen közönyös hangon. Kár, hogy csak barákat próbált rám kilőni, így nagy kárt nem okozott magának, de legalább annyi már biztos, hogy talált a mágiám, és amíg nem áldozza fel magát néhány erősebb támadás keretéig, nem is fog a pecséttől megszabadulni. A másik lehetősége az, hogy egyáltalán nem használja a cerót és társait, ami nekem szintén jó, hiszen akkor kilőném egy harcstílusát.
- Számodra valószínűleg gyatra is lenne, hiszen nincs szíved. De ezek után, ha a lábamat csókolgatva könyörögnél is, akkor sem részesítenélek még csak fele olyan elbánásban sem, mint Reika-chant.
Feleltem komoran, kardomat pedig ismét megemeltem, jelezve, hogy készen állok a támadására. Tekintete határozottan más lett, miután behunyta a szemét, majd ismét kinyitotta, megvolt benne az a gyilkos ösztön, az a tűz, ami eddig hiányzott belőle. Halálosan komoly volt, úgy sejtettem, már nem fogom látni azt a nemtörődöm gőgöt, amit eddig megkaptam felőle. Homlokomat ráncolva vártam a következő lépését, ám miután kiejtette a technikájának nevét és megláttam, mi az, enyhült az arckifejezésem. Ijesztgetésére is laza fejcsóválás volt csak a válaszom, és a megjelenő kígyókat ignorálva csak a lány csapásaira figyeltem. Amikor két kard összecsap, az ember képes rezonálni az ellenfelével, és én most azt éreztem, hogy ezekben a támadásokban nincs komoly szándék, csak tessék-lássék csapkod.
- Vétettél egy hibát, amikor levontad a következtetést a pecsétemmel kapcsolatban.
Szólaltam meg unottan, miközben az első kígyókat kerültem el egy-egy villámtánccal. A technika valószínűleg jó bonyolult volt, azonban mikor reménytelen helyzetbe látszottam kerülni, hiszen föld alól kitörő hüllők jelentek meg a talpam alatt, végre megtörtént amire vártam. Kezem azonnal a másik katanám markolatára csúszott, és gyorsan reiatsut adagoltam a mágikus kőbe, hogy miközben felizzanak körülöttem a kígyók, én szárnyaimat használva a magasba emelkedhessek.
- Idő van.
Figyelmeztettem az espadát, aki talán nem érti, hogy mi történik, de pillanatokon belül megláthatta. A magasba reppenve figyeltem, ahogy az állatkák egytől-egyig felrobbannak, méretes detonációt kreálva az udvaron, és mivel Elihez még jó néhány kígyó csatlakozott, így ő is kivehette a részét a mókából. A Kuchidashi nem csak azokat a technikákat teszi instabillá, amiket a kezével használ, hanem az összeset. Bolond nő Fészpalm Míg talajt fogtam kissé távolabb, újabb cigarettára gyújtottam rá, és elégedetten fújtam ki a füstöt. Feltételeztem, hogy ez a skill gyengítette a pecsétet, mivel elég erősnek tűnt, szóval úgy számoltam, hogy már csak két erős képesség bevetése kell hozzá, hogy megszűnjön. Mindenesetre ha az előző kidou támadásom nem benne nagy kárt, akkor ez sem fog, úgyhogy újabb kettős idézésbe kezdtem.
- Hadou no sanjuuni, Oukasen. Hadou no nijuukyuu, Aka Fenikkusu!
Indítottam el két mágiámat, az egyik, széles hatótávjával eltakarította a porfelhőt amellett, hogy nehéz elkerülni, a másik pedig repült utána, hogy ha esetleg az elsőt sikerül elkerülnie, akkor majd az eltalálja. Egyik sem volt magas szintű, de a valódi akciómat a kardommal kívántam végrehajtani, és amint megpillantottam a lányt, azonnal odashunpóztam mellé, és egy erélyes, ám mégis laza, alulról felfelé tartó, átlós vágással leptem meg, hátha megint sikerült felszabdalnom a mellkasát. Illetlenség vagy sem, nem a lapos, nemlétező melle érdekelt, hiszen van nekem egy barátnőm, szépséges keblekkel, hanem a sérülés amit okozok.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te21950/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (21950/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptyKedd Okt. 18, 2011 2:58 am

Bár sokkal másabb végkimenetelre számítottam, de a jelenlegi helyzet sem volt éppenséggel kétségbeejtő. A kígyóim robbanása különösebben nem zavart, még azoké sem, amik a testem felületén robbantak fel sérüléseket okozva nekem. Ám mégis volt az egészben valami rendkívül szórakoztató, mivel a vörös lány teste alatt lévő öt-hat kígyó is hasonló sorsra jutott és a robbanás a kis csajt is elérte. Eleinte csak halk, majd egyre erősödő gonosz nevetést hallattam. Nagyon is jól szórakoztam azon, hogy a shinigami annak okozott fájdalmat, akit a leginkább védeni akart. Engem megvéd a hierrom, de a lányról mindezt nem lehet elmondani. Még különösebben magamhoz térni sem volt időm, mikor a férfi ismét támadásba lendült. A sárga energiát sikerült pár egyszerű és jól időzített lépéssel elkerülnöm, közben a láncaimat a föld alá küldtem, célpontjuk pedig a sérült lány volt. A következő pillanatban már két tűz közé kerültem. A megfelelő megoldás kigondolása alatt szinte lelassult az idő körülöttem. Mind a felém közeledő mágikus madár, mind pedig a shinigami a kardjával együtt lelassult.
- Lassú. – suttogtam, majd a lélekenergiámat a lábaimba koncentrálva sonidot használtam és a férfi mögött megjelenve löktem neki a saját technikájának. Persze indulás előtt megvártam, hogy elég közel kerüljenek hozzám ahhoz, hogy a találkozást ne kerülhessék el.
- No, no, no! – szólaltam meg és intettem mutatóujjammal nemet, mielőtt még bármit léphetett volna. - Nem ajánlom, hogy megmozdulj. Mivel felrobbantottad a kígyóimat nézd csak mit tettél a kis barátnőddel. – intek a fejemmel az ájult shinigami irányába. A férfi csak pár pillanatig láthatja a testet, hogyha odanéz, mert az azt követő pillanatban, már a láncaim körbetekeredve a lány testén lehúzzák a föld alá.
- Meglepődtél? Gondolom haragszol, de változtatok a játékszabályokon. – húzódik széles vigyor az arcomon és a következő pillanatban a lány teste a láncaimmal együtt előttem jelenik meg, egyfajta pajzs képében.
- A szabályok a következők. Először is kénytelen leszel betartani a szabályokat, különben a kislány életének vége. – ragadom meg a láncaim szabad végét, míg a többi fele a lányt tartotta fogságban. A kezemben levő láncrész pedig egy kis tőrré alakult. – Gondolom láthatod, hogy a kígyóim robbanása miféle sérüléseket okozott a kis barátnődnek és feltételezem, hogy nem szeretnéd, hogyha további sérüléseket szenvedne el. – húzom végig a tőr életlen felét a lány arcán. Úgy tűnik, hogy sikerült a királynőt fogságba ejteni, így a király sakkba került. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen érdekes játék a sakk. Persze a sakknak csupán ezt a felét élvezem, a táblás változata nem éppen az én műfajom.
- A második szabály roppant egyszerű. Nem használhatod a kicsi cseleidet, különben kénytelen leszek választani abból, hogy miképp okozok sérülést a kis barátnődnek. Amint látom a robbanó kígyók nem épp az esetei. – simítottam végig a lány arcát, most már a kezemmel. Az arckifejezése még mindig ugyan azt az ijedtséget tükrözte, mint mikor elájult. Szánalmas. Persze nem tehet róla, hogy gyengének született, végtére is mindenki nem lehet egy olyan felsőbbrendű kaszt szülötte, mint mi.
- Na most mit fogsz csinálni, Kawashima Mitsuya Hiroki? A barátnőd élete rajtad függ és az én kezemben van. – nevettem ismét, majd támadásba lendültem. A tőrt csupán arra használtam, hogy a figyelmét eltereljem, míg a célom az volt, hogy másik kezemmel eltaláljam a gyomrát. Nem tudom, hogy pusztakezes harcban mennyire képzett, viszont jelenleg most van a legjobb pillanat arra, hogy mindezt kipróbáljam.
- Mielőtt még megpróbálkoznál vele, szólok, hogy a láncaimat puszta fizikai erővel nem lesz lehetőséged elszakítani. És mint mondtam, a kis, csip-csup cseleidet nem használhatod, különben a lány azon nyomban meghal. – közöltem vele a hideg tényt, majd egy újabb ütéssel jutalmaztam a gyomrát, hisz most különben is az enyém az aduász. Ha pedig ellen támad vagy valami, akkor védekezem különösebb erőfeszítés vagy ellenérzés nélkül. Ez a harc most már a kezemben van.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te26400/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (26400/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptySzer. Okt. 19, 2011 10:06 am

Még ha a robbanások nem is viselték meg a lányt, sok kicsi sokra megy alapon a lassan gyűlő sérülések előbb-utóbb ki fogják kezdeni az ő állóképességét is, és előbb-utóbb legyengül. Fölényben éreztem magam, ő egyelőre nem tudott komoly támadást indítani, hiszen rossz taktikát alkalmazott azzal, hogy hollow-képességeivel ostromolt. Azokat szó szerint elpecsételtem egy időre, így kézenfekvő lett volna, hogy megpróbál minimum lekardozni, de mégsem. Pedig rengeteg lehetőség rejlett azokban a láncokban, szóval kénytelen voltam arra a következtetésre jutni, hogy az ellenfelem... ostoba. Hogy mikor lett Eli ilyen, az jó kérdés, de valami nagyon elromlott benne, mióta utoljára láttuk egymást. Máskor megpróbálkoznék vele, hogy kijavítsam, de a tettei azt sugallták számomra, hogy jobb, ha inkább engedek a dühömnek és hagyom a fenébe az egészet. Elvégre arrancar, mi több, espada... megérdemli, hogy jó alaposan elfenekeljem a rossz kislányt.
Idegesítő képesség ez a sonido, jobb lenne, ha megtiltanák a használatát. Nehéz így eltalálni a célpontot, ha össze-vissza ugrál követhetetlen sebességgel. Jobb lett volna egy bakudouval kezdeni a kombinációt, de most már késő. Ám ez nem jelentette azt, hogy megszívom, amiért Eli rálökött a saját kidoumra, mivel egyetlen apró gondolatfoszlánnyal semlegesítettem a madarat. Na majd pont a saját lélekenergiám fog majd ki rajtam persze Neutral
- Te meg ostoba.
Fordultam feléje, rámutatva az újabb rossz döntésére, és már lendültem is volna az újabb támadásra, de ő stoppot intett az ujjával. Felvont szemöldökkel fordultam az általa jelzett irányba, ám ekkor földbe gyökerezett a lábam. Fogcsikorgatva, mélyen lélegezve próbáltam nyugalmat erőltetni magamra, az aljas és tisztességtelen trükk csak még inkább felkorbácsolta az arrancar által iránt érzett dühömet. Még mindig talált rá módot, hogy pszichikai terror alá vessen, és mint kiderült, erőterem valójában semmit sem ért. A lehető legnagyobb hiba az lett volna, ha magamat okolom most, a hidegvéremet mindenképp meg kellett őriznem. Sötét, fenyegető tekintettel hallgattam a lányt, miközben Reika-chan sérüléseit vizsgáltam. Noha innen nem sokat tudtam megállapítani, de nem tűntek túl súlyosnak, jelenleg nem volt veszélyben. Az arckifejezése azonban nagyon-nagyon rosszul esett, és bármennyire is próbálkoztam ellenállni, mégis kihatott rám, hogy a lányt, akit minden áron meg akarok védeni, szenvedni látom.
- Ha a pecsétet érted trükk alatt, azt nem tudom megszüntetni. Felvette a lélekenergiád mintáját, anélkül, hogy ismerném annak a szerkezetét, nem tudok belenyúlni. Három erős technika dobja szét.
Közöltem ridegen, persze az, hogy kiiktathatatlan, az csak blöff volt. Reménykedtem benne, hogy nem olyan elmebeteg, hogy - teszem azt - két erős ceróval a levegőbe röpítse magát és Reika-chant is. Az, hogy a lányt használta pajzsként, már épp eléggé beszűkítette a lehetőségeimet. Nem különösebben védekeztem, amikor megtámadott, ütései könnyedén elérték a gyomromat. Szavai visszhangoztak a fejemben, hiába görnyedtem össze fájdalmas képpel, nem igazán éreztem, hogy most éppen két komoly ütést kaptam be. Egyfajta köd lepte be az elmémet, ami megakadályozott a gondolkodásban. Csupán egy dologra tudtam koncentrálni, arra, hogy minél erőszakosabb és brutálisabb módszerrel fosszam meg az espadát az életétől. Egy shunpo, és máris kellő távolságba kerültem tőle, hogy kényelmesen felszabadíthassam a lélekenergiám egészét. Szemeim vörösen felizzottak, ahogy az engem körülvevő reiatsu-köpeny láthatóvá vált, és az ég felé tört.
- Ban-kai... Sekishoku Kyorensei!
Ejtettem ki a bűvös szavakat, mire magam elé tartott lélekölőm szintén felvette a vöröses színt, megnyúlt, és kialakult egyszerű, de annál erősebb ikerpengés bankai-formája. A kardot a fejem fölé emeltem és csuklóm segítségével pörgetni kezdtem, így baljós, vibráló vöröses fénnyel lepte be alakomat.
- Meg fogod bánni, hogy kezet emeltél a szemem fényére. Ez a zanpakutou már sokkal erősebbé vált, mióta nem láttad.
Jegyeztem meg csendesen, majd meglendítettem a fegyvert és teljes erőmből elhajítottam. Hisara nevű technikám azonnal működésbe lépett, óriási forgási és haladási sebességet adva a lélekölőnek. Komoly kockázatot vállaltam, hiszen míg ezt a képességét a kardomnak tökéletesen uraltam, a bankai-only technikát még nem. Azonban nem volt kétséges, hogy ezt a szintet be kell vetnem ebben a harcban, elvégre mikor, ha nem most? Látszólag a pörgő ikerpenge, melyből jelenleg csak egy két méter átmérőjű vörös korong látszott, jól láthatóan félrehordott, én pedig igyekeztem elhitetni az espadával, hogy tényleg elrontottam a célzást. Ő nem tudhatta, hogy a fegyver felett immár teljes kontrollom van még a levegőben is, első harcunknál még csak azt láthatta, hogy utána kellett mennem, ha egyszer eldobtam. Nem, ez most szándékos volt, a célom pedig annyi, hogy egy váratlan fordulóval meglephessem Eli-chant, és ha már fizikai erővel nem megy, hát ezzel elvágjam a Reikát fogva tartó láncokat. Ha ez megtörténik, akkor villámtáncommal elragadom kincsemet a gonosz béklyók fogságából. Nem érdekelt, hogy amíg őt védelmezem, addig én kiszolgáltatott leszek ellenfelem támadásaival szemben, készen álltam rá, hogy akár a saját testemmel is megvédjem az én egyetlen vörös démonom. Kerül, amibe kerül.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te21950/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (21950/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptyCsüt. Nov. 24, 2011 2:37 am

Igazán meglepett, hogy milyen könnyedén felfedte annak a technikának a nyitját, ami a barákat és a kígyóimat is felrobbantotta. Viszont kénytelen voltam azt is észrevenni, hogy nem értette meg, hogy mit mondtam. Meg különben is, alapból túl sokat kértem volna tőle, hogyha azt akartam volna, hogy feloldja ezt a mágiát.
- Értem, viszont nem kifejezetten ezt értettem a csip-csup cselek alatt. Amire én gondoltam az, hogy a mágiáidat nem használhatod. De úgy tűnik, hogy a dühöd már befolyásolja a tudatodat, így a gondolkodási képességeid kezdenek halványulni. Igazán kár. – csengett a hangom. Legalább most már tudtam, hogy miért robbannak fel a technikáim és, hogy még körülbelül mennyit kell elsüssek ahhoz, hogy újra használhassam őket hátulütő nélkül.
Amikor a helyváltoztató képességét használva eltávolodott tőlem én is sonidot használva léptem oda az ájult lány mellé. Csupán ezután éreztem meg az erőfeloldást és hallottam meg a férfi hangját. Úgy tűnik, hogy valami új képességre tett szert kardvívás terén.
- Fenyegetőzöl? Azt hiszem, hogy nem épp ez a legmegfelelőbb időpont ehhez. De ha neked ez felel meg, hát legyen. A te bajod. – vontam meg a vállam, miközben néztem, ahogy pörgeti a feje felett a kardját. Az igazat megvallva, már nem igazán emlékszem arra, hogy mire volt képes anno a harcunknál. Túlságosan lefoglalt akkor a drámázás.
A felém tartó kard különösebben nem ijesztett meg. Ennél sokkal több kell ahhoz, hogy én megijedjek. Végül egy csettintésemet követően a láncaimmal magamhoz láncoltam az ájult lányt. Mégse fogom csak úgy hagyni, hogy csak úgy elvegye az aduászomat. A kard elkerülése nem volt nehéz dolog, hisz a sonido nagyon jó szolgálatot végez, így kerültem egy szempillantás alatt arra a helyre, ahol a vörös lány kardja pihent. Felkapva a földről adtam azt az ájult kezébe, amit a láncaimmal könnyedén tudtam irányítani. Remélem nem fog nagyon megharagudni Kami azért, mert egy kicsit felhasználom a kislányt a saját céljaimra. Bár az se baj, ha megharagszik, az ő baja.
- Most meg kellene ijednem? – kérdem egyhangúan, miután ismét sonidot használva mögötte jelenek meg és elvéve a lány kardját indítok támadást. Különösen nem zavar, hogyha eltörik vagy bármi baja lesz a fegyvernek, hisz az csupán tovább hajtja a vizet az én malmomra, hisz szoros kapcsolatban van a fegyver a használójával. Ezt még az arrancarok is tudják.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te26400/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (26400/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptyPént. Dec. 02, 2011 2:05 pm

Ez a támadás, pontosan a totális sikertelensége kellett ahhoz, hogy lehiggadjak kicsit. A szememet becsukva vettem néhány mély levegőt, túlságosan elragadtattam magam amiatt, hogy Reika-chant veszélyben érzem. Görcsössé váltam az akaratosságtól, a szándékom a visszájára sült el. Így esélyem sincs arra, hogy kimentsem az espada karmai közül. Normál esetben egy ilyen támadást nem küldök el a vakvilágba, noha nem érzem úgy, hogy a bankait elsietve hívtam volna elő. Ebben a pillanatban az erőfölény az én javamra kellett, hogy billenjen, hiszen ő még nem oldotta fel a kardja láncai erejét. A probléma csupán abban rejlett, hogy a bankaiom még gyenge, instabil, és nem tudom hosszú időn keresztül fenntartani, tehát ha most akartam elragadni a lányt, akit szeretek, és netalántán ha meg is akartam nyerni még a küzdelmet is, akkor sietnem kellett. Azonban amíg túszként maga mellett tartja Eli-chan Reikát, addig... addig nem tudom, mit tegyek. Túlságosan féltem attól, hogy a kincsem is megsérül, már így is látni lehetett az arcán, hogy szenved. Nem tett jót ez a látvány a nyugalmamnak. Valahogy szét kellett választanom őket anélkül, hogy kockáztatom Reika életét... de a komplex tervek kitalálása nehezen ment most. Minden idegszálammal arra kellett koncentrálnom, hogy ne menjen fel bennem újra a pumpa, ahogy az espada a szemem láttára alázza meg a jelenleg talán legfontosabb személyt az életemben. Úgy játszik vele, mintha csak bábozna... és én erről a boszorkányról úgy hittem, hogy nem olyan, mint a többi arrancar...
- Valahogy muszáj megfélemlítenem téged, Eli-chan.
Döntöttem oldalra a fejemet egykedvűen, miközben elkaptam a visszatérő kardomat. Bár beférkőzött a gondolataim közé annak az esélye, hogy feladom a harcot, de kötve hiszem, hogy az segítene rajtam. Azt akarja, hogy szenvedjek, és ahhoz ott volt nála a tökéletes eszköz. Lassan hát formálni kezdtem a fejemben valamiféle tervszerűséget. Abban biztos voltam, hogy jelenleg a pengém könnyedén átvágná a láncait, így ha megtámadom, vagy Reika-chant használná pajzsnak, vagy elsonidózna, másképpen nem tud védekezni. Ezt a két lehetőséget kellett kiiktatnom, akár a meglepetés erejével is.
- Bakudou no sanjuukyuu, Enkosen.
Mormogtam nyugodtan, így a "bábja" kardja a pajzsba csapódott, és nem állt fenn az esélye, hogy kárt teszek benne a bankaiommal, hiába jelent meg mögöttem túl hirtelen ahhoz, hogy kitérjek.
- Bocsáss meg, a méregtől nem hallottam, amikor azt mondtad, nem használhatom a mágiáimat. Beszélj hangosabban Neutral
Engedtem meg magamnak egy kis gúnyolódást, hátha úgy veszi, hogy az aduásza annyira nem is az, és felpiszkálom vele egy kicsit az espadát. De inkább most hátraugrottam, és hozzáfogtam az ellentámadásnak. Nem akartam neki időt hagyni arra, hogy beváltsa az ígéretét, így a lehető leggyorsabban cselekedtem. Újra megpörgettem és elhajítottam felé a lélekölőm, ezúttal egy olyan pontot célozva a testén, aminek a megvédésére nem használhatta Reikát. Ha nem olyan ostoba, hogy megpróbálja a fegyvert megállítani, akkor ki fog térni, én pedig azt a pontot kerestem, ahová a sonidójával érkezni fog, és amint megjelent ott, felé küldtem három nem túl erős, és csak látszólag veszélyes Soukatsuit figyelemleterelés gyanánt. Eközben a levegőben pörgő zanpakutoummal hátulról, nagy ívben, észrevétlenül közelítettem meg, én magam pedig elshunpóztam onnan, ahol álltam, és közben elrejtettem magam és a lélekenergiám egy Kyokkouval.
- Kaizou kidou hadou no rokujuusan, Ranshin Raikohou!
Ejtettem ki kombinált technikám nevét, mellyel a pengémre vezetem a Raikouhou erejét, majd szárnyaimat használva lendültem támadásba. Ha az időzítésem és a célzásom nem hibádzik, az érkező támadások irányából csak egyfelé tud menekülni, abba az irányba, ahonnan én (számára az utolsó pillanatig láthatatlanul) közelítek. Ha pajzsként próbálja meg használni a túszát, ezek a Soukatsuik nem fogják megsebezni a lányt, én pedig ugyancsak elérhetem a saját támadásommal a duót, míg a zanpakutoum érkezését nem fogja tudni időben észrevenni ahhoz, hogy egy olyan komplex mozdulatsort végrehajtson, amit egy élőpajzs felemelése jelent, és ha kitér, akkor megint csak nyert ügyem van. És hogy mi a célom? Tenshivel sokkal pontosabban tudok célozni, mint Kyorenseijel, és ezzel a kidouval megerősítve a katana van olyan erős, hogy elvágja a láncokat, így ellophatom Reika-chant, reményeim szerint. A tervem nagyon kockázatos, elég egy kis hiba a kudarchoz. De ha úgy látom, hogy nem sikerül, még mindig ott van mentsvárnak a kedvenc bakudoum, a Sajou Sabaku, amivel meg tudom kötni úgy őket, hogy Eli ne tudjon megmoccanni egy kis ideig. Még így is rossz előérzetem van azonban...
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te21950/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (21950/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptySzomb. Dec. 03, 2011 12:19 pm

Az öröm mámora egy vigyor képében futott szét az arcomon, mikor a férfi megszegte az általam felállított szabályt, ráadásul úgy téve, mintha az ő keze lenne felül, még meg is jegyezte azt. Tökkelütött barom. Nem is tudja, hogy már rég nem izgat, hogy mi lesz a kis csajjal, mindössze a megfelelő alkalomra és indíttatásra vártam, hogy tehessek arról, hogy minden kedve elmenjen a harctól, így adva át nekem a győzelem örömét. Őszintén szólva, nincs szándékomban megölni őt, még nem. Meg különben is, mit érek el azzal ha megölöm? Azt megtehettem volna az első alkalomkor, mikor a szabályokat közöltem vele és akkor nem lett volna semmi gond. Viszont az elmémben sokkalta másabb dolog körvonalazódott. Egy sajnálatos emléket kreálni a tudatába, ami rémálom lesz számára éjjel-nappal, elég neki csak egy pillanatig gondolni rá és rögtön hasznavehetetlennek érzi majd magát. És most eljött a tökéletes időpont mindehez.
- Ejnye-bejnye, Kawashima Mitsuya Hiroki. Még te hánytad a szememre, hogy ígértem valamit és most nem tartom be, erre fel te hasonlóképp cselekedsz. Csupán egy apró dolgot kértem tőled, egy aprócska kis dolgot. Cserébe a lány épségéért. Ha ez szintén a "megfélemlítés" része, akkor azt hiszem, hogy ideje időben közölnöm, hogy ez édeskevés és hasztalan. - egy pillanatig elidőztem, míg a kardja kellő közelségbe ért, majd sonidomat használva tűntem el előle. Természetesen el tudtam képzelni, hogy most mindent megtesz, hogy ne adjon időt arra, hogy valamit tegyek a kis "hercegnőjével". Az egyetlen gond viszont az, hogy nagyon is alábecsül engem. Nem véletlenül lettem espada. A címet nem osztogatják csak úgy oda minden jött-ment arrancarnak, mert az olyan ügyesen tud pislogtatni. Én lennék az első aki kivégezné azt, aki így az espada soraiba kerül. Senki sem akar gyenge és használhatatlan vezetőt. Senki.
Miután sonidoval megérkeztem a kívánt helyre, meglepődöttség nélkül néztem szembe a felém tartó mágiákkal. Bolond. Az előbbi miatt csupán fenyítést alkalmaztam volna, de így, sajnos kénytelen leszek sokkalta veszélyesebb dolgot művelni. De nincs joga azt mondani, hogy miattam van az egész.
A felém tartó mágiák elé rakom a a vöröskét, majd roppant egyszerűen és gyorsan döföm keresztül a mellkasán a lélekölő kardját. Semmi szükségem már se a kardra, sem pedig a fruskára. Ezután ismét sonidot használva kicsivel jóval odébb, a törmelékek felett pár méterrel tűnök föl.
Azt viszont kénytelen vagyok konstatálni, hogy a támadássorozat még nem ért véget. Minő meglepő, úgy tűnik, hogy kissé kitisztult őkegyelme feje. Milyen kár, hogy hamarosan súlyos vörös köd fog ránehezedni. Nem lehet jó látvány azt látni, ahogy a kedvese elvérzik valakinek, viszont számomra nagyon is jó ezt látni.
- Foglalkozhatnál a barátnőddel, azt hiszem most már nem szenved vashiányban. - közlöm a shinigamival, mielőtt a támadása eltalálna. Ezt követően nem más vár rám, mint egy fájdalommal és megrázkódtatással, mivel nem számítottam ilyen mértékű sebzésre, teli zuhanás a törmelékek közé. Viszont inkább egy kis időt töltök el ott, mintsem kimásznék egyből. Úgyis el lesz foglalva a lány állapotával. Valamiért a szemeim elé lebeg annak a képe, hogy kihúzza a lány testéből a kardot. Őszintén szólva tulajdonképp az lenne a leghülyébb dolog amit tehetne. A lány rövid időn belül elvérezne és részemről még közel be se melegedtem a harcba, hisz ressurectionom még mindig nem volt aktiválva, valamint eddigi sérüléseim sem veszélyesek. Csupán a jelenlegi az, ami mélyebbre sikerült, viszont ez is csupán egy vágás, nem ért semmit ami miatt aggódnom kéne az egészségi állapotommal kapcsolatban. A hierro jó szolgálatot tesz. Ugyanakkor még két robbanást kénytelen vagyok kivitelezni és kibírni ahhoz, hogy semmi se állhassa az utamat ezek után.
- Figyelmeztettelek, Shinigami. Világosan megmondtam, hogy mit fogok tenni abban az esetben, hogyha megszeged az általam felállított szabályokat. Szánalmas, hogy képes vagy veszélybe sodorni annak az életét akit úgy meg akartál menteni. Mit gondoltál? Hogy nem teszek semmit? Szánalmas. - vártam meg, míg a láncaim lelökik a rám zuhant törmeléket amik nagy eséllyel károkat okoztak volna, ha a láncok nem védenek meg, majd leporolva a ruhámat kimásztam a pihenőhelyemről. Viszont még mindig unatkoztam. Érdekes volt a túszejtés egy kis ideig, de meguntam és elvetettem a dolgot, mint azt már ő is tapasztalhatta. Most viszont ideje lenne, hogy valami érdekeset is mutasson, mert különben még az övé lesz a győzelem, mert én halálra unom magam. Persze ez nem következhet be, mert ha nagyon untat, akkor színhelyet váltva az épület falain belül fogunk mókázni és lerombolni azt. Bár nagy eséllyel azt is hamar megunnám. :/
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te26400/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (26400/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptySzomb. Dec. 10, 2011 9:55 am

Az espada szavaira nem figyeltem, minden idegszálammal arra koncentráltam, hogy elég gyors és pontos legyen a támadásom, és folyamatosa védekezésre kényszerítsem a lányt. Ez tűnt az egyetlen esélyemnek arra, hogy kiszabadítsam Reika-chant, abban biztos voltam hogy ha meglengetem a fehér zászlót, attól még nem kerülne biztonságba. Be kellett látnom, hogy ez az alak előttem ugyanolyan szívtelen arrancar, mint a többi, nem különböztethettem meg őt azért, mert egyszer régen mutatott magából egy emberibb szeletet. Nyilván nem véletlenül vált Aizen tíz legfontosabb harcosának egyikévé, hanem azért, mert elég erős hozzá, és mert az egykori kapitány elég megbízhatónak tartja. Egy olyan sebezhető kislányt, akivel nekem volt tapasztalatom, nem tett volna oda. Ostobaság lenne azt hinni, hogy Eli-chan még mindig ugyanolyan ártatlan... nekem pedig gyengéim az ilyen ártatlan teremtések :/
Egyáltalán nem lepett meg, hogy a tündérkémet használta pajzsként a kidouim ellen, ezért is támadtam olyanokkal, amik nem fognak sérülést okozni még neki sem. Elvégre csak a mozgását akartam limitálni, és a figyelmét akartam elterelni az ellenfelemnek velük. Azonban az eltökélt arckifejezésemen átmenő változások jól érzékeltették, hogy valamire nem számítottam. Lassú voltam. Ijedtségből sokk, sokkból aggodalom, aggodalomból gyűlölet. Kontrollálatlan kiáltás szakadt fel a torkomból, ahogy megláttam a Reikát átszúró kard pengéjét a mellkasából kiállni, utolsó mozdulatomat, mellyel elhelyeztem egy mély vágást az arrancar testén, már a düh vezérelte. Máskor követném a sérült ellenfelemet, de most nem tudtam másra gondolni csak arra, hogy Reikát biztonságba helyezzem. Így az espadát a törmelék alatt hagyva azonnal a Kincsem mellett termettem és óvatosan magamhoz öleltem az ájult testét. Kavargó gondolataimnak köszönhetően rengeteg érzelem ülhetett ki az arcomra, tőlem szokatlan módon. Remegő kézzel simítottam végig az arcán, majd nyugalmat erőltetve magamra néztem végig rajta. Rossz állapotban volt, nagyon rosszban. Úgy éreztem muszáj foglalkoznom a gyógyításával, legalább annyira, hogy stabilizáljam az állapotát... de valahogy kételkedtem benne, hogy az ellenfelem nyugodtan végignézné és megvárná, amíg én végzek. Így két választásom maradt: vagy hátráltatnom kell Eli-chant, vagy pedig gyorsan le kellene győznöm. Azonban tisztában voltam vele, hogy ha felfoldja a resurrecciónját, akkor a sérülései is begyógyulnak, így ha el is indítok felé egy végzetes erejű támadást, nem fogom vele tudni megnyerni a párharcot.
- Ne is próbáld az én hibámnak beállítani, amit te tettél. Mindenképp megtetted volna, ezt le sem tagadhatod...
Válaszoltam a piszkálódására halk, fenyegető hangon, majd a zanpakutoumra néztem. Miért ilyen gyenge a bankaiom? Volt alkalmam több, mint 50 év alatt látni néhányszor más kapitányok lélekölőjének legmagasabb szintjét, azokhoz képest az enyém ereje elhanyagolható. Miért nem lehetek olyan erős, hogy meg tudjam védeni azokat, akiket szeretek, akik fontosak számomra? Összeszorított fogakkal csuktam be a szememet. Nem csak az arrancarra voltam dühös, de magamra is. Nem vagyok vezetőnek méltó, ha ennyire sem vagyok képes.
- Akkor hát miért nem próbálod meg felfedezni a benned rejlő potenciált?
Az ismeretlen visszhang hallatán felpattant a szemem. A belső világomban találtam magam, megannyi csillag között lebegve, előttem pedig zanpakutoum lelke állt. Legalábbis csak ő lehetett, noha még nem láttam ebben a formájában.
- Hogy érted ezt, Rensei? - tettem fel a magától értetődő kérdést. Nem teljesen értettem, mire akar kilyukadni.
- Kérdezek máshogy. Biztos vagy benne, hogy az, amit a kezedben tartasz, az a bankaiod? A támadásaid, a kardod képességei ugyanazok, mint a shikai-szinteden. Miért feltételezed azt, hogy ez a valódi bankaiod? Miért álltál meg, miután ráléptél az ösvényre, amelynek a végén ott a teljes erőm? Akárcsak a shikai esetében, a bankait is gyakorolni kell, Kawashima. Ne hidd, hogy korlátok közé vagy szorítva!
A lelkesítő válasz valamiféle megmagyarázhatatlan hatással volt rám, amit nem is megvilágosodásnak neveznék, hanem talán... reménynek? Mély levegőt vettem és az alkonyodó égnek emelve a tekintetemet az ajkamba haraptam, mikor visszakerültem a valós világba. El kellett látnom Reika-chant, valahogy fel kellett tartanom az ellenfelemet. Képek villantak a fejembe, alighanem Rensei küldte őket. Ha megemelem a reiatsumat, talán másképp fog reagálni a zanpakutoum? Csak egy mód volt arra, hogy ezt kiderítsem. A lány elé álltam védekezően, és határozottan ránéztem az espadára, miközben reiatsum az égnek szökött, kardomat pedig pörgetni kezdtem magam előtt.
- Fogalmam sincs, mi fog történni, de azért nem sok jót jósolok neked, arrancar. Uchuusen Arashi...
Suttogtam el a fejemben pattogó szavakat, és vártam, hogy történjen valami. Valami, amivel el tudom őt foglalni legalább tíz percre. Vagy le tudom győzni. Vagy bármi, ami segít nekem! De nem történt semmi, legalábbis látszólag.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te21950/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (21950/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptyPént. Dec. 23, 2011 9:05 am

Azt hiszem, hogy egy pillanatig átfutott az agyamon az, hogy esetleg "normálisan" viselkedem és elmondom neki azt, hogy egy ideje nem is volt szándékomban súlyosabb sérülést okozni az ájult lánynak. Bár az tény, hogy jelenleg bármit is mondok azzal semmi sem fog változni. A shinigami agya mostanra már teljesen elborult. Szánalmas féreg.
- Már egy ideje nem foglalkoztat a kis luvnyád sorsa. A kritikus sebzést is csupán azért vittem be neki, hogy felfogd, hogy komolyan gondolom azt amit mondtam és nem csak fölöslegesen jártattam a számat. Persze mind beszélhetek neked, úgysem hiszel nekem, de nem is szükséges. Harcolunk és nem vitatkozunk. - mondtam unottan és egyhangúan. Ismételten sikerült elvesztenem az érdeklődésemet ezzel a harccal kapcsolatban. A legegyszerűbb az lenne, hogyha egyszerűen kivégezném most rögtön a shiinigamit és akkor már nem lenne több bajom a mai nap. Az is lehet, hogy miután lerombolom ezt az építményt még visszavonulót is fújok. Őszintén szólva nem is értem, hogy egyáltalán minek fecsérlem az időmet itt. Ha minden shinigami ilyen gyenge akkor rám itt semmi szükség. A hollowok és a numerosok simán elintézik őket, az espadak erejére itt semmi szükség.
Gondolataim közepette lassan elindultam a kis páros felé. Semmi bűntudatom nem lesz, hogyha ezeket ki kell végeznem. Csupán szánalmas entitások semmi többek. Még hogy ők olyan hatalmasok. Na ne röhögtessenek.
- He? - fékeztem le, miközben a férfi bizonyára egy újabb technikát aktiválva pörgette a kardját. Tulajdonképp nem lepődtem meg azon, hogy semmi azonnal jelentkező hatása nem volt, hisz ez a személy előszeretettel használ olyan képességeket, amik egy bizonyos feltétel létrejöttéig nem fejtik ki a hatásukat.
A következő lépésemnél már meg is éreztem a várva várt hatást. A bőröm hamarosan vörösbe ment át és roppantul kellemetlen égő és viszkető érzést produkált. Viszont az én arcomon a szenvedés helyett egy teljesen más érzés bontakozott ki. A mámoros öröm és a téboly keveréke. Végre újra érveztem ezt a harcot, végre újra volt benne izgalom.
- Épp ideje volt, hogy magadhoz térj és harcolj normálisan, shinigami. Ha tudtam volna, hogy ha egy ilyen súrol sérülést okozok annak a lánynak, akkor az előhozza belőled ezt, akkor már rég megtettem volna. Hülye shinigamik, túlságosan is kötődtök az érzelmekhez. Ez lesz a vesztetek. - a kis szócséplésemet egy kellemes gonosz nevetéssel fejeztem be, majd ismét sonidót használva jelentem meg a férfi előtt.
- Lássuk mennyire ízlik amit főztél. - az arcomon szélesebbé nyílik a mosoly, miközben a kezemben, már jó nagy adag lélekenergia gyűlik össze. A "cero" szó kimondásával viszont nem épp azt a hatást érem el, ami máskor normálisnak mondható, de ez nem is lep meg, hisz a szándékomnak pontosan megfelelő a robbanás ami létrejön. Igaz, hogy én is megsérülök és a robbanás eléggé visszadob engem is, de élőhalottként kelek föl a földről, majd a helyváltoztató technika használatával egybekötve megismétlem az előbbi támadást, ezzel megoldva a pecsét kérdést. A romok viszont eléggé kényelmetlenek, hogyha a becsapódásomat kell felfogják. Nem hittem volna, hogy a mai nap kétszer is a romok között fogom végezni, viszont abban biztos lehetek, hogy ez volt az utolsó, hogy itt pihentem meg.
- Conviértete en una piedra! Aguarrás! - hagyták el a szavak az ajkaimat. Ezt követően egy pillanatig néma csend következett, majd a lélekenergiám nagy dózisban szabadult fel. Szépen lassan a testemet bevonta a fehér maszkanyag, majd egyetlen mozdulattal söpörtem félre a törmeléket és újult erővel álltam talpra. A sérüléseim immáron a múlté voltak, hisz nagy előnye a ressurecionnak, hogy magas fokú gyógyulással jár.
- Látod ez a külömbség kettőnk között, Kawashima Mitsuya Hiroki. Míg te egy szánalmas shinigami vagy, addig én, mint felsőbbrendű hollow, könnyedén helytállhatok egy ilyen csatában is. - szólaltam meg, miközben elindultam az említett személy felé sétálva egészen lassan, majd a mutatóujjamat felé fordítva megálltam és hamarosan az ujjam végénél egy egyre növekvő enerialabda jött létre. - Gran Ray Cero! - hagyta el a számat a Las Nochesből kitiltott technika neve és ugyan abban a pillanatban az ujjamat is elhagyta a gömb egy magenta színű szélsebes sugár képében. Ugyanakkor számomra még ennyivel nem ért véget a támadás, hisz rögvest sonidora kapcsolva felkészültem arra, hogy a cerot követve immáron én magam okozzak a férfinek sérülést. Lassan a kezemben összeállt a láncsokból készül kasza.
- Último eslabón: El Corte! - suttogtam a szavakat, majd a vágást megejtve el is tűntem onnan. Nem érdekelt, hogyha csak egy apróbb vágást is ejtek rajta, az is elég, hisz akkor legalább 25 hasonló sérülést fog elszenvedni. Ezután a kasza alkotóelemeire hullott, nekem pedig gondoskodni kellett védelemről, de erre is megvolt a tökéletes módszerem.
- Cero Hoja. - ahogy kimondtam a szavakat mindkét kezemben egy-egy ceroból készült kard jelent meg, majd felvettem egy kellemes harcállást és felkészültem a komoly harcra. Most már nincs semmi hülyéskedés és játék. Ezentúl a harc vérre megy és határozottan a shinigami fog több vért veszíteni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te26400/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (26400/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptyPént. Dec. 23, 2011 11:26 am

Bár semmi sem történt, a támadásnak működnie kellett, mivel éreztem, hogy fogy tőle az erőm. Azonban jó pár pillanatig kételkedtem abban, hogy valóban hatásos volt, az pedig különösen zavart, hogy nem tudtam, mit is szabadítok az espadára. Feszülten vártam, de végül aztán a lány furcsa arckifejezése és bőrének alig látható elvörösödése, valamint a vakarózása nyilvánvalóvá tette, hogy valami azért történt. Tekintve hogy ennek egy bankai-szintű támadásnak kellett lennie, így arra gondoltam, hogy valamiféle súlyos rombolást okozhatott a szervezetében, de az arcára kiülő őrület arról tanúskodott, hogy meg se kottyant neki, nem hogy időt nyert volna legalább nekem. Nyilván nem is sikerült tökéletesen, elvégre most használtam először. Sokkal többet kell edzenem ezzel a szinttel, ha valóban fel akarom venni a versenyt egy ilyen erős ellenféllel vele. Tétován pillantottam a fájdalmak között fekvő Reika-chanra, hiszen sokkal szívesebben törődtem volna vele, mint Elivel, viszont az időnyerési kísérletem kudarcot vallott, habozásom pedig csak veszélybe sodorja. Határozottabbnak kellett lennem, és mivel úgy tűnt nincs más választásom, először az arrancar legyőzésével kellett törődnöm.
Már-már visszafordultam volna az ellenfelem felé azzal a határozott, tüzes arckifejezéssel, amit erre a gondolatra felvettek a vonásaim, de hamar meglepetéssé változott mindez. Az előttem termő espada kezében már ott fejlődött a cerója, holott a pecsétem még mindig rajta volt, vagyis ha már ő robban, engem is magával akart rántani. Izmaim megfeszültek, ahogy elrugaszkodtam, és villámtánccal megkíséreltem elkerülni a támadást, de így is elkapott a robbanás szele, és mire a szédelgésből felocsúdtam, újra ugyanez a látvány fogadott.
- Nem vagy... normális... O.O
Nyílt tágra a szemem a súlyos sérülésektől hemzsegő lány láttán, amint éppen arra készült, hogy egy újabbat okozzon magának... és persze nekem, aki ezúttal már nem tudott menekülni. A detonáció engem is messzire repített és hozzácsapott egy fának, így nem csak melegem lett, de a hátamban is pokoli fájdalmat éreztem. A vér fémes ízét éreztem meg, ahogy lecsúsztam a földre, és a köhögésem csak újabb adagot lökött a számba. Fájdalmas arccal pillantottam fel, ekkor láttam meg az arrancart resurrecciónba váltani. Hát persze, így begyógyulnak a sérülései is, és teli energiával folytathatja a harcot. Beteg tyúk... Reika-chant megpillantva azonban összeszorítottam a fogaimat, és a fájdalmamat semmibe véve tápászkodtam fel a földről. Le kellett győznöm a lányt, hogy biztonságban tudjam az én kis tündérkémet. Görcsösen ragadtam meg a kardom markolatát, fénye bevilágította az arcomat. A vöröses szín különösen fenyegető tónust adott gyilkos pillantásomnak, mellyel Elit méregettem.
- Tévedsz... a kötelék, ami Reika-chanhoz fűz, az ad nekem erőt ahhoz, hogy újra és újra talpra álljak, és harcoljak ellened. Ezt csakis az érzelmeimnek köszönhetem, semmi másnak. Persze ezt te nem értheted, hiszen te nem tudsz... érezni.
Hallattam a hangom újra. Én már nem Seireiteiért küzdöttem, nem az arrancarok ellen. Csak az érdekelt, hogy megmentsem a kincsemet és megbosszuljam a szenvedését. Valamilyen szinten köszönettel tartozom Elinek, amiért ráébresztett, hogy amit Reika iránt érzek, az nem puszta testi vonzalom, hanem annál sokkal-sokkal több. Csakis az iránta táplált mély érzelmek vittek előre most.
Az espada újabb cerója jóval erősebbnek tűnt, mint az eddigiek, így muszáj volt előle kitérnem, és bár nehezebb volt ezt kivitelezni, mint gondoltam, végül sikerült elkerülnöm a pusztító energiasugarat, mely kivilágította az éjszakát. Kardomat habozás nélkül elhajítottam felé azzal a céllal, hogy Hisarámat használjam, de a zanpakutou pörgését látva eszembe jutottak lélekölőm szavai. Úgy kezelem a bankaimat, mintha még mindig shikait használnék... Túl lassú. Az ikerpengés fegyver túl lassú, sokkal nagyobb sebességre is képes lenne, csak a shikaihoz szokott elmém korlátokat adott neki. Ezeket a korlátokat szabadítottam most fel, a zanpakutou sebessége pedig rögtön megugrott, ám ahhoz még így is lassúnak bizonyult, hogy eltalálja Elit, aki ismét előttem termett, kezében egy kaszával. Már nyúltam is volna a másik kardomhoz, de remegő kezem elvétette a markolatot, a suhintás elől pedig nem tudtam időben félreugrani. A rajtam keletkező seb nem volt vészes, de pillanatokon belül több tucatnyi másik is keletkezett rajtam legnagyobb döbbenetemre. Ám volt egy előnye is mindennek. Már nem kellett visszafognom magam, és a legerősebb támadásaimat későbbre tartogatnom, hiszen a lány már aktiválta a resurrecciónját.
- Hadou no hachijuusan, Chigatana!
Ezekkel a sérülésekkel már alig-alig tudtam talpon maradni, de arra még volt energiám, hogy támadjak, és kihasználjam a saját sebeimet. A kaszájára, ruhájára, bőrére fröccsent vérem ebben a pillanatban felizzott, és egy méretes robbanásban ellenfelem ellen fordult. Ennek egyszerűen muszáj volt végre hatnia, elképzelhetetlennek tartottam, hogy elkerülje, vagy hogy ne sérüljön belőle. Próbáltam kicsit összeszedni magamat, hiszen ezt kevésnek éreztem ahhoz, hogy le is győzzem. Kellett még valami, valami ennél is erősebb. De addig is, amíg ezt kitaláltam, megembereltem magamat, és a zanpakutoumat megmarkolva megtámadtam az immár két vörös pengével felfegyverezett espadát. Igazán látványos lehetett ahogy ő két karddal védi az én duplapengés támadásaimat, villódzó csapásaim egymás után érték a lányt, ahogy csuklómmal hol egyik, hol másik pengém suhant feléje. A ceróból készült fegyverek elég erősek voltak ahhoz, hogy ellenálljanak a lélekölőmnek, de arra meglepetésre nem számíthatott az ellenfelem, amit bankaiom különleges képessége adott nekem. Ezúttal nem törekedtem arra, hogy Eli közelében legyek, látszólag csupán tessék-lássék indítottam el a támadásom, mint aki ár nincs is teljesen magánál. Ez részben így is volt, alulról felfelé haladó diagonális vágásommal valóban nem tudtam már célozni a fáradtságtól és a fájdalomtól. A penge nem volt elég hosszú ahhoz, hogy elérje őt, de ez csak addig volt így, amíg hirtelen meg nem nyúlt a zanpakutoum.
- Taiyoufuera... - szólt a bankai-támadásom neve. Nem tudom mennyire lesz hatásos ez a technika, de bíztam a meglepetés erejében, amit a fegyver váratlan megnyúlása okozott. Ennél jobb ütőkártya jelenleg nem volt a kezemben. Ám én mégis úgy éreztem, hogy még több kell.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te21950/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (21950/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptyPént. Dec. 23, 2011 12:32 pm

Egyre növekvő lelkesedéssel és élvezettel figyeltem azt, ahogy a férfi a támadásaim hatására szenved. Már rég nem érdekelt, hogy a barátnőjével mi van, vagy valami. Ha valóban olyan gyenge akkor a nagy mennyiségű lélekenergia úgyis felemészti, hanem majd valamelyik portyázó hollow felfalja. Nem is izgat.
- Igazad van, valóban nem vagyok normális. De ez miért is baj? Ha az, hogy normális legyek azt jelenti, hogy kénytelen vagyok tűrni, hogy mások uralkodjanak rajtam és hogy mindenkinek picsogjak mint holmi kis palotapincsi, akkor inkább választom a téboly útjait, mint azt, hogy elnyomjanak. Viszont a filozófiát félretéve gondolom abban megegyezik a véleményünk, hogy ideje befejezni ezt a harcot, itt az ideje befejezni mindent. - hangom megkeményedett akárcsak a tekintetem. Az arcomat elfedő maszk alatt viszont a vigyor továbbra is letörölhetetlen maradt. Nagyon meglepett, hogy milyen hamar visszatért a harcba a sérülései után de örültem is neki. Így az abszolút de nem kellemes robbanást, ami a rám fröccsent vére keltett kissé a páncélomat is megtördelte.
- Szánalmas shinigami kutya! - zúgtam, miközben a szájüregemet pillanatok alatt elöntötte a vér és azt kijuttatva onnan a tekintetemet ráemeltem. Ekkor jött részéről az első támadás. Bár kissé megijedtem először, de még épp idejében sikerült mozdítanom a karomat és hárítani azt. Majd a következőt és az azutánit. Azután pedig már nem csak a védekezésre, de a támadásra is koncentráltam.
~ El kell löknöm magamtól. - futott át a gondolat a fejemen, ám tovább már nem volt időm gondolkodni, mert a kardja gyors növekedésnek indult, sikerült a cero pengével hárítanom, de az arcomat így is kellőképp felsértette.
- Tűnj a közelemből! - ordítottam a harc hevében és mivel épp akkor járt le az a bizonyos idő, amíg a pengék aktívak, így lehetőségem nyílt egy cerot indtani felé.
Sajnos bár bizonyára sikerült távol tartanom magamtól, de ez még közel sem lesz elég ahhoz, hogy vége legyen ennek az egésznek. Szaporán vettem a levegőt, ráadásul már kezdtem érezni, hogy zsibog a testem. Túl sok energiát használtam fel már, de most nem állok meg, nem állhatok meg.
- Meghalsz. - légzésemet gyorsan állítottam helyre, kiegyenesedtem, majd szépen lassan felszabadítottam a maradék lélekenergiámat is. Ha ennek a támadásnak vége, akkor csupán annyi energiám fog maradni, amivel visszatérhetek Las Nochesbe.
Végül támadásba lendültem. Az egyetlen taktika ami megfelelőnek bizonyult a jelenlegi helyzetben szépen kiemelkedett a többi közül és elfoglalta a vezető pozíciót az elmémben. Most már nem érdekelt, hogy ki kerül az utamba, vagy hogy mennyire vészes az amit teszek. Az egyetlen dolog ami a cseppet sem ép elmémben megjelent az a gyilkolás volt. Megölni a shinigamit.
- Jaula de hierro! - adom ki az elsző parancsot a láncaimnak, akik rögvest útnak is indulnak, hogy egy bizonyos helyen tartsák az áldozatomat. Száz százalék az esélye annak, hogy nem fogom ép bőrrel megúszni mindezt, hisz remélem, hogy azért a shinigami sem adja ingyen a bőrét, úgyhogy igyekszem kerülni a támadásokat, de gy is biztos, hogy lesznek olyanok amiket nem fogok tudni kivédeni. De ez már csak ilyen, a lényeg, hogy a végén úgyis én kerüljek ki győztesen.
- HORCA! - üvöltöm teljes hangerővel a támadás nevét és mutatóujjammal célba is veszem a shinigamit, egyúttal megadva a parancsot a láncoknak, hogy kit kell "akasztófára" vinniük. Tudom jól, hogy ez a legvégső támadásom és hogy ez az ami eldönti a harcot. Ha sikerül elég ideig fenntartanom a ressurectiont akkor a shinigami meghal, hisz még ő sem élhet túl egy akasztást. Különben is, innentől már úgyis csak az akaraterőm az ami győzedelmeskedhet, hisz szépen lassan kezd felemésztődni a ressurection alak és ha ez végbemegy, akkor már túl késő és nem tudom befejezni azt amit elkezdtem.
~ Kérlek add, hogy sikerüljön. - fut át az a gondolat, illetve az a mondat, amit egykori édesanyám ejtett ki a száján, mielőtt mind meghaltunk. Milyen furcsa, hogy ez pont most jutott eszembe. Képtelenség, hogy a férfinek köze lenne emberi életemhez bármiféleképp is. Mégis, mégis mindig az ő közelében emlékszem arra ami volt. De ez a múlt. A harc végkimenetele úgyis ma este fog eldőlni.
- Véged, shinigami! - köhögtem a fáradtságtól és már látni is csak nehézkesen tudtam már a fáradtságtól. De a célomat nem adtam fel, véghezviszem amit kell és amit megkövetel a becsületem. Espada vagyok, mégpedig az ötödik espada. A halál nem itt fog elérni engem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te26400/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (26400/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptySzomb. Dec. 24, 2011 2:45 am

Végre a támadásaim célt értek. Hogy én léptem-e szintet, esetleg az a tudat akadályozott, hogy Reika-chan a karmai között van, vagy csak egyszerűen annyira elborult az agya, hogy már nem figyel a védekezésre... nem tudtam, de nem is számított. Lehet, hogy egyik sem, de az is lehet hogy mind. Ennyire eltökélt azonban még sose voltam, még akkor sem, amikor elődömet kellett letaszítanom a jelenlegi pozíciómról. Kurosawa pusztán az elveivel és aljasságával érte el nálam azt, hogy fellépjek ellene, itt azonban jóval többről volt szó. Elire a mai nap előtt úgy gondoltam, mint egy érzésekre képes arrancarra, akit - legyen ez bármilyen abszurd - talán barátomként is említhettem volna. Nagyobbat azonban nem is tévedhettem volna. Egymásnak tett ígéretünk értelmetlenné vált és semmivé foszlott abban a pillanatban, ahogy az espada kezet emelt az egyetlen személyre, akiért képes lennék bármikor ölni. Ez a heves érzés tőlem nagyon messze áll, hiszen jámbor embernek tartom magamat annak ellenére, hogy milyen múltam van emberként, de most kétségtelenül bennem van: nem adom fel ezt a harcot amíg Elit nem látom tehetetlenül a földre kerülni, legyen ennek bármi is az ára. Mindezt azért, hogy Reika biztonságban legyen. Egyedül ez adja az akaratosságomat, hiszen égési sérülések borítanak, tucatnyi sebből vérzek és talán egy-két bordám is eltörött. Normál esetben már rég erőtlenül kéne fetrengenem, de most erőt adott az, hogy azért harcolok, akit... szeretek. Ha most feladtam volna, akkor őt is elveszítem, nem csak a küzdelmet, és ez olyasmi volt, amit nem engedhettem meg.
Szinte már-már önkívületi állapotban ugrottam el az újabb cerója elől. Fröcsögésére feleslegesnek éreztem válaszolni, minden benne volt elszánt tekintetemben. Teljesen biztos voltam benne, hogy ennyi cero után már ellenfelem az ereje jelentős részét felhasználta, és ami azt illeti, elég volt egy pillantást vetni rá ahhoz, hogy megerősítsem magamban mindezt. Ahogy én is, lassacskán ő is elérte a határait. Immár mindketten beleadtunk mindent, amink csak volt, ő is legalább annyira le akart győzni engem, mint én őt. Ám nekem igazságosabb okom volt erre, hiszen én nem magamért küzdöttem, hanem valaki másért. Eli számára ez persze semmit sem jelenthet, nem értheti meg, hogy miért ad ez nekem több erőt, mint neki az ő személyes bosszúja. Az espada már alig bírt megállni a talpán, de én még mindig éreztem magamban az erőt arra, hogy küzdjek.
Mikor a láncai megindultak felém és egy ketrecet képeztek körülöttem, déjá vu érzésem támadt, hiszen Kurosawának is volt egy hasonló képessége. Ha ez is olyasmi, akkor nem volt értelme megpróbálnom kiszabadulni. Leengedtem a kardom és lihegve néztem a másik szemébe, de a kapcsolat megszakadt, amikor elkapott a köhögés. Újra megéreztem a vér ízét a számban, biztosan volt valami belső sérülésem. Azonban még mindig nem találtam ki, hogy mit kéne tennem a győzelemért. A lélekölőm szavaiból kellett kiindulnom, szabadjára kellett engednem a fantáziámat és az erőmet ahhoz, hogy elszakítsam a láncokat. Nem azokat, amik most fogva tartottak, hanem azokat, amik az elmém béklyóit alkotják. Ám az arrancar láncai ismét mozgásba lendültek és a következő pillanatban a nyakam körül szorultak. Szabad kezemmel reflexszerűen kaptam oda, hogy megpróbáljam lefejteni a fegyvert a nyakamról, de mindhiába. Fulladozni kezdtem, de azt is éreztem, hogy a lábaim már a levegőben vannak. Talán csak az oxigénhiánytól kezdtem hallucinálni, de a fejemben Reika-chan biztató hangja csendült fel. Hallottam a nevetését, ahogy lelkesen magyaráz valami teljesen képtelen dologról, beugrott az az emlék is, amikor először találkoztunk a Kidoushuu ebédlőjében, és ő ujjongva ölelt át a kezdeti félénkségét elfeledve, mindezt egy tál rizsgombóc miatt. Soha nem fogom elfeledni azt a pillanatot, amikor először éreztem a haja illatát, a bőre puhaságát... Boldog lennék, ha ezekkel az emlékekkel a fejemben halhatnék meg. De ennek nem most volt itt az ideje, hisz' még akartam érezni a közelségét! Ahogy egyre jobban elgyengültem, az édes, csilingelő hang eltorzult és átalakult Rensei érdes, szigorú hangjává. "Tárd ki a tudatod, mint egy gömböt", mondta, én pedig becsuktam a szemem, és elengedtem a lélekölőmet.
- Chou...shin...sei... - nyögtem ki, és ahelyett, hogy a fénypengéimet csak egy irányban terjesztettem volna ki, ezúttal mint egy gömböt próbáltam meg elképzelni. Mikor résnyire kinyitottam a szememet, szinte semmit sem láttam a vörös gömböktől, melyek körülöttem növekedtek, de ezzel egy időben megszűnt Eli technikája, én pedig levegőért kapkodva, végtelenül elgyengülve zuhantam a földre. Erősen köhögtem, alig voltam már magamnál, de ködös tudatom ellenére mégis megéreztem, hogy Reika-chan veszélyben van. Utolsó erőtartalékaimmal kreáltam köré egy kidou-pajzsot, hogy megvédjem a saját bankaiomtól. Ahogy legutóbb, most sem egészen tudtam, hogy mi történik körülöttem, de a fejemben lejátszódó képek segítettek megérteni, hogy minek is vagyok tanúja. A hatalmas, vörös gömbök lassan zsugorodni és fehéredni kezdtek, míg végül egy a talajt is megrázó robbanásban értek véget. Hiába csuktam be a szemem, a vakító villanás még így is szivárványszínű hullámokat rajzolt a látásomba, igaz ez akár az oxigénhiányos állapottól is lehet, ami a fulladozásom közben lépett fel. Hogy Eli-chant elkapta-e a támadásom, az még előttem is rejtély volt, de nem is számított. Nem maradt több erőm harcolni, zanpakutoum is egyszerű katanaként feküdt mellettem. Csak egyetlen célom maradt, odaérni az én kis tündérkémhez, és gyógyítani őt, amíg ide nem ér a 4. osztag. Meg kellett mentenem az életét, akár a sajátom árán is.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Eli vs. Kami Cl0te21950/30000Eli vs. Kami 29y5sib  (21950/30000)

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptySzomb. Dec. 24, 2011 4:03 am

Szédültem, zúgott a fejem és mindenem sajgott. Sötétség vett körbe. Vége lenn már? De hisz nem lehet vége, nem veszíthettem. Még nem. Most nem. De akkor mi ez? Talán egy újabb trükkje annak a shinigaminak? Vagy kapott erősítést? Nem, ez valami egésszen más. És mintha valakinek a hangját hallanám még. Ismerem ezt a hangot, csak fogalmam sincs, hogy honnan.
- Ébredj, Lizi. - hallottam fraccionom mély férfihangját. Szemeimet, csak résnyire tudtam kinyítni. A férfi ressurectionban volt. Feltehetőleg engem védett meg valamitől. Az egész testemen szőrnyű fájdalom haladt át. Nem vesztettem, hiszen élek, dehisz akkor nyernem kellett, vagy nem?
- Nincs semmi baj. - fordúlt felém Ángel és egy mosoly jelent meg az arcán. Számomra viszont nyilvánvalóvá vált a helyzet, hisz az emlékeim lassan visszatértek a harccal kapcsolatban. Ha élek, akkor ez azt jelenti, hogy döntetlenné vált a harc. SZégyen és gyalázat.
- Ojo de murciélago. -ejtem ki nehezen a szavakat és a megjelenő denevér egyből a fraccion nyakát támadja be és az energiáját kezdi elnyelni. Miután végzett csak megragadtam és szétmarcangoltam az állatot. Szükségem volt az energiára. Meg kell keresnem azt a shinigamit és befejeznem azt amit elkezdtem.
- Lizi ne hülyéskedj, nem vagy olyan állapotban, hogy mozoghass, csak a felét tudtam blokkolni a támadásának. - próbált visszatartani az arrancar, de lefejtettem magamról a kezét és elindultam, viszont az első lépés után a földre zuhantam. Miután feltápászkodtam négykézlábra megkerestem a célpontomat, majd nehézkes mozdulatokkal kezdtem el felé kúszni. A láncaimnak csupán annyi hasznát tudtam venni, hogy egy kissebb tört tudtam belőlük létrehozni. Ez is bőven elegendő ahhoz, hogy kioltsam az életét annak az alantas lénynek.
- Megállj! - döftem a kardot a feje mellé, mielőtt elérte volna a vörös lányt. Igazából a fejébe akartam, csak a fáradtság és a sérülések miatt a célzás lehetetlenné vált számomra, bár nem is bántam, mert biztos nem tudtam volna megtenni valamiért.
- Látod. Mégis megtartottam azt amit mondtam. Nem tudlak megölni, legalábbis még nem. Egyelőre szükséges, hogy életbenmaradjunk mindketten ahhoz, hogy az egyensúly fennmaradjon. Viszont ne bízd el magad, shinigami. Az ötödik espadat nem most láttad utoljára és a szavamat adom, hogy a következő találkozásunk az utolsó lesz. Számodra. - mondtam köhögés közepette, valamint a könnyeim és a vérem oldata potyogott a férfi arcára. Mielőtt még sikerült volna ájultan a férfira esnem éreztem amint Ángel karja átöleli a derekamat, viszont azután már teljes sötétség következett számomra.
- Köszönettel tartozok önnek, shinigami taichou-san. Amióta ismerem ezt a kishölgyet most először mondhatom el, hogy élvezett egy harcot megvívni. Nekem nincs felhatalmazásom, hogy közbelépjek a jelenlegi helyzetben sem az ön hátráltatására, sem pedig segítésére. Innentől magára van útalva. Az egyetlen dolog amit ajánlhatok, hogy ügyeljen magára és készüljön a következő találkozásra. A quinta komolyan gondolta a szavait. - vette fel a láncokká visszaváltozott tört is a férfi, amjd pár lépést hátrébb lépett. Csettintett, aminek hatására egy gargantana nyílt és egy ménos feje is megjelent benne. A következő pillanatban egy aranyszín sugár vett körbe minket. Ángel csak biccentett a kapitány felé, majd a sugáron keresztűl elhagytuk a Lelkek Világát.

Legközelebb már a saját ágyamban tértem magamhoz, bekötözve. Ángel ott gubbasztott egy széken és feltehetőleg valahol a gondolataiban járkált. Pár percbe beletelt, míg sikerült a gondolataimat elválasztani attól az érzéstől ami szinte szétszakította a testemet.
- Menj el és csak akkor gyere vissza, ha szólok. - adtam ki az utasítást Ángelnek. Furcsa mód nem kérdezett és nem is válaszolt, csak bólintott, majd kiment. Ahogy az ajtó becsukódott számomra elkezdődött egy fájdalmas átalakulás. Egy hosszú tusa.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami EmptyHétf. Dec. 26, 2011 11:09 pm

Üdvözlet!
Sikeres KT-nak lehettünk szemtanúi és végül döntetlenre is kihoztátok a meccset. Mivel postjaitokra nem lehet panasz, így elég magas jutalmat kaptok: 2000 LP és 3000 ryou. Gratulálok, további jó játékot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Eli vs. Kami _
TémanyitásTárgy: Re: Eli vs. Kami   Eli vs. Kami Empty

Vissza az elejére Go down
 

Eli vs. Kami

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Alternatív idősíkok ::   :: Seireitei-