-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kurosawa Fumiko otthona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kurosawa Fumiko
Ember
Ember
Kurosawa Fumiko

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 42
Age : 39
Tartózkodási hely : Komatsu kerület(?) - Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 03.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ember
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kurosawa Fumiko otthona Cl0te6000/12000Kurosawa Fumiko otthona 29y5sib  (6000/12000)

Kurosawa Fumiko otthona _
TémanyitásTárgy: Kurosawa Fumiko otthona   Kurosawa Fumiko otthona EmptySzomb. Május 21, 2011 6:03 am

Sötét, rideg, és kellemetlen környezet. A rejtőzködésre kiválóan megfelelő szállást biztosító kerület.

Kurosawa Fumiko otthona Komatsu_negyed_Kurosawa_Fumiko_lakhelye

A lakóház belső felépítése:
Kissé kopottas, és elnyűtt, de elsősorban nem a vendéglátás funkciója.
Az üzlet az alagsorban történik...

Kurosawa Fumiko otthona Kurosawa_room


Kurosawa Fumiko otthona Brown_kathryn_opera_03
Vissza az elejére Go down
Yokoshima Kaori
Ember
Ember
Yokoshima Kaori

Hozzászólások száma : 23
Registration date : 2011. Apr. 26.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kurosawa Fumiko otthona Cl0te3700/12000Kurosawa Fumiko otthona 29y5sib  (3700/12000)

Kurosawa Fumiko otthona _
TémanyitásTárgy: Re: Kurosawa Fumiko otthona   Kurosawa Fumiko otthona EmptyVas. Május 22, 2011 2:07 am

Találkozás a yakuza egy tagjával


Újabb napra virradt és már megint ezt az idegesítő munkát kell végeznem. Persze hogy a főnök nem hagyhatta ki, hogy megint le ne szólja az öltözékem. Elég idegesítő, de csak azért se fogom felvenni azt az idétlen öltözetet. Hitvány kis ember nem is sejti, hogy bármikor megölhetném. Milyen kár hogy nem tehetem legfeljebb, csak ha kezet emel rám.
- Hé, Nakata-san figyelsz te rám. Nem mondom el még egyszer, ha nem veszed, fel az egyenruhád ki leszel rúgva! – és tessék mondtam, hogy sosem felejti el.
- Ugyan ne nevettess.nem mintha meg tudna. – Tudjuk mindketten, hogy nem fog kirúgni hisz én vagyok az egyetlen, aki bemeri tenni a lábát a 11. körzetbe. Úgyhogy erről ennyit. – csendül fel monoton hangom fittyet hányva az illemre tegezem le a dagi pacákot.
Istenem ilyen betoji embereket sem láttam még, hogy nem mernek egy városrészbe bemenni. Mégis mitől félnek annyira? Bár igaz, ami igaz sok arrafelé a rossz arc. De én már megszoktam hisz jó pár ideig ilyeneket fogdostam el a rendőrségek számára. Na meg azt se felejtsük el, hogy még mielőtt rám támadhatnának, én már rég végzek velük. De ez csöppet sem lényeges. Ma meg úgyis meglátogattam volna azt a környéket,
- Na, mi van, oda adod, végre a szállítmányt vagy viszed te magad? – a főnök úr fele már inkább egy méretes paradicsomra hasonlít, mint egy emberi fejre, nem nagyon csípi, hogy letegezem. Nem várom, meg míg újabb ordítozásba kezd, inkább kikapom a csomagot a kezéből és kilépek az ajtón. Mint mondtam ma már elterveztem, hogy meglátogatom azt a környéket, több okból is. Először is a meló miatt, másodszor pedig azért mert tudom, hogy ott lehet szerezni minőségi fegyvereket a piaci áruknál olcsóbban. Márpedig nekem most nincs túl sok pénzem és azt sem szeretném, ha vásárlás nyomán rám bukkannának annak ellenére is, hogy felvettem a Nakata Sachiko álnevet.
A vonat megáll. Nem sokan szállnak le itt rajtam kívül. Mint mindig most is szorosan mögöttem követ Ningyou a harci bábom, és mint megszokott most is ő cipeli a kiszállítandó csomagot. Miközben elhagyjuk, a peront a báb átnyújtja két katanám melyeket kabátja alatt őrzött. Egyik a hátamra másik a bal derekamra csatolom. Beljebb sétálva a területre kosz, szegénység és a csatornák bűze fogad. A legtöbben már mikor meglátnak, elállnak az utamból. Tudják hol a helyük. Persze nem is csodálkozom, hogy így reagálnak hisz ruházatom és a két méter magas kísérőmmel nem épp egy futárcég alkalmazottját juttatja az eszükbe.
Megállok. Eltévedtem vagy mégse. Megpillantok egy még le nem tépett utcatáblát.
- Jó helyen járunk. Már csak a házat kell meglelni. – mily szerencse, hogy a kiszállítandó csomagot pont oda viszem ahova jó magam is ment volna. Már csak meg kéne találni. Áh, ott is van.
Elbattyogok, az ajtóig majd bekopogom. Három koppanás az ajtón majd meg is szólalok.
- Itt a Ku-riesa-bisu{Futárszolgálat} csomagot hoztam.
Vissza az elejére Go down
Kurosawa Fumiko
Ember
Ember
Kurosawa Fumiko

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 42
Age : 39
Tartózkodási hely : Komatsu kerület(?) - Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 03.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ember
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kurosawa Fumiko otthona Cl0te6000/12000Kurosawa Fumiko otthona 29y5sib  (6000/12000)

Kurosawa Fumiko otthona _
TémanyitásTárgy: Re: Kurosawa Fumiko otthona   Kurosawa Fumiko otthona EmptyCsüt. Május 26, 2011 8:10 am

Találkozás és üzletlebonyolítás:

Nem aludtam túl sokat, ámbár nem mondhatnám azért, mert annyira kipihent lennék. Fájdalmas sebeim mai napig sem akartak gyógyulni. Hiába a csodaszerek, egytől egyig a szemétbe való. Annyit érnek, mint egy halottnak a csók. Talán oldalamon húzódó mély vágás helyzetén is nem hogy javított volna, meglehet még inkább elfertőződött. Az a pár órányi szendergés is csak a véletlennek tudható be, mely hajnaltájt érhetett. Kopottas karosszékben összehúzva magamat igyekeztem kialakítani olyan ülést, mely nem viseli meg annyira gézekkel, kötszerekkel, biztostűkkel ékesített testemet. Minden egyes apró mozdulat olyan volt számomra, mintha éles kést állítanának belém. Erőtlennek éreztem magamat, ezért vagyok még mindig az összeütközésben is viselt öltözékemben; saras, mocskos, és golyó lyuggatott.
Kora délután kaptam a levelet, melyben a klán vezetője szólott. Az ecsetvonások különlegesek voltak, aki az Inagawa-kai-ba tartozott száz közül is felismerte volna. Vérvörös tintával festették az üzenetet. Nem állt rendelkezésemre túl sok idő arra, hogy felkészüljek. Csak felkaptam katanámat, magamra húztam hosszú, hófehér kabátomat, aztán elindultam a levélben megírt helyszínre. Magam sem gondolhattam volna, hogy ilyen hosszadalmas leszámolásban kell részt vennem. Ráadásul igen súlyosan megsérültem. Viszont büszkeségemből adódóan nem ejtek könnyeket. Sosem ejtettem...
A kora reggeli órákban sejtelmesen szűrődött be a fény száz parányi sugara, melyek még százféleképpen olvadtak szét testemen. Homályos tekintetemmel is felfedezni véltem sok apró elváltozást bőrömön, ruházatomon. Karomon véres felhólyagzások, és megannyi lila duzzanat. Fájdalmas nyelés, elnehezedett ajkak. Éreztem, ahogy szám szélén megszilárdult vércsepp törik szilánkosra, ahogy nagyot ásítok. Nekidöntve a fotelnak pihent velem együtt sokat megélt katanám. A markolatot borító kötések kiszálasodtak, és megfakult színe. Mégis, bármennyire legyen karcos, repedezett, vagy törött, régi fényét sosem fogja elveszteni. Olyan erkölcsi lángot hordozott magában, mely nemcsak időálló, hanem tiszta, akár a Szent Tűz. Óvatosan mozdultam. Lassan, és halkan. Mintha csak azt akarnám, nehogy felébresszem a szomszédságot. Csakhogy egyedül éltem, és a környéken sem lakott említésre méltó ember. Komatsu elhanyagolt környék, teli szennyel, és bűnözéssel. Ez az otthonom...
A fürdőszoba nem mondhatni túl higiénikusnak sem. Nem mondhatnám, hogy hulladékok között élek, ám az idő vasfoga annyira meglátszott az egész házon, nem segített rajta a mosószer, vagy a szappan. Pedig ha tudtam volna, csillogóra kikapartam volna a csempék között elterülő fugát. A zöldes csempe mennyezettől talajszintig betakarta a kis helyiséget, a rajta megfolyt furcsa színű szennyeződés pedig csak még ápolatlannak hatott benne. Nem volt rossz szag, csak egyszerűen öreg volt a ház. Se több se kevesebb nem volt található a mosdóban; egy toalett, egy kézmosó illetve egy apró zuhanyfülke. Már hozzászoktam, nem volt számomra furcsa. Ennyi volt, ezt tartottam becsben. Mások számára ilyen sem adatott. Fénytelen tükör elé léptem, és vizet engedtem. A klórszag szemeimet is csípte, belegondolnom is fájó volt, milyen érzés lesz, ha sebeimre öntöm. Nyúzott, fáradt arcomat mostam meg legelőször. Hiába néztem le majd fel, a tükörkép nem akart egy üdébb arcot feleleveníteni. Ugyan olyan volt arcom, mint az elmúlt 10 évben... sötét, és komor... ezen még világos, szürke szemeim ragyogása sem segített. Fogaimat összeszorítva bogoztam ki magamat a kötszerek végeláthatatlan rengetegéből, melyeket szinte már teljesen átnedvesített sebeimből kibuggyanó vérem patakzása. A varratoknak nem esett baja, így környékét törülgettem meg a szagos vezetékes vízzel. Talán jobban jártam volna, ha a tiszta esővizet gyűjtöm össze, minthogy ezzel a szennyel mosakodjak. A sziszegések elnémultak, a sebeket aloe vera pakolással lehűtöttem, majd elrejtettem.
Visszatérve aprócska konyhaként szolgáló helyiségbe öntöttem több helyen is megrepedezett, aranyozott, mintás csészémbe ginzenges teából. Kezemben a csészével lépdeltem még szerényebb “hálószobámba”, hogy visszahelyezkedjek a narancssárgás, szakadt fotelba. Egy tévhit, hogy a yakuza tagjai fényűzésben élnének... A redőny résén kinéztem, mozgásnak nem volt jele. Ebben a pillanatban hallottam egy számomra ismeretlen női hangot. Óvatosan letettem apró asztalkára a csészét, majd felkapva katanámat a bejárat felé mentem. Kulcslyukon próbáltam bemérni kivel van “szerencsém”, viszont a nő alakja nem volt túl sokatmondó. Ezért gyanúm nem hagyott alább. Észnél kellett, hogy legyek. Hátam mögé rejtett katanámat úgy tartottam, hogy pillanatok töredéke alatt ki tudjam azt tokjából húzni. Lassan nyitottam ajtót. Próbáltam nem igazán feltűnően viselkedni. Inkognitómnak köszönhetően könnyűszerrel szét tudom választani üzleti, illetve magánéletemet. A garbópulcsi, és farmernadrág kombinációja tökéletes álca, hogy elrejtsem tetoválásaimat.
- Kit keres? Tudtommal nem rendeltem semmit az Önök cégétől...
Léptem kijjebb házam rejtekéből, ezzel is azt sugallva a nő irányába, nincs bennem ellenséges szándék... egyenlőre.
Vissza az elejére Go down
Yokoshima Kaori
Ember
Ember
Yokoshima Kaori

Hozzászólások száma : 23
Registration date : 2011. Apr. 26.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kurosawa Fumiko otthona Cl0te3700/12000Kurosawa Fumiko otthona 29y5sib  (3700/12000)

Kurosawa Fumiko otthona _
TémanyitásTárgy: Re: Kurosawa Fumiko otthona   Kurosawa Fumiko otthona EmptyHétf. Május 30, 2011 4:57 am

Találkozás a yakuza egy tagjával


Kosz és még több kosz ahová csak nézek. Kétségtelenül jó helyen járok ez Karakura legszegényebbek lakóhelye, na meg persze a yakuzáké. A pillantások melyeket a férfiak vetnek rám… undorodom tőlük. Mind gyáva alak, amit közelebb érek hozzájuk máris odébb álnak és utat engednek, bár ez gondolom Ningyou miatt van. Lassan haladok a célobjektum felé és meg is pillantom. Elindulok az épület felé, de ekkor megállítanak. Ketten állnak meg előttem és utamat állják. Nagyon méregetnek így hát nem nehéz rájönnöm, hogy mit is akarnak. Kiterjesztem az egy és fél méteres reiatsu mezőt úgy hat méter széles gömböt hozok létre mely persze szemnek láthatatlan. A Mezőt kiszélesítve adok mozgásteret bábomnak majd gondolatommal a két férfihoz léptetem. Mivel mindketten a gömbön belül tartózkodnak, könnyedén eldobhatnám vagy megölhetném őket, de az túl feltűnő lenne és én ugyebár rejtőzködni jöttem ebbe a városba tehát nem kéne lebuktatnom magam. Ningyou ott terem előttük még mielőtt bármit tehetnének a mozgásukat egy gondolattal leállítom, majd közben szinkronban egy másik gondolattal utasítom bábomat, hogy ragadja nyakon őket. Torkukat szorongatva már nem is olyan bátrak még pár másodpercig fujtogatom őket, majd elengedem és rájuk nézve pillantásomtól berezelve menekülni kezdenek.
Ez után már csak pár méter és a házhoz érek. Lassan megyek végül is nem sietek. Na meg persze át is kéne gondolnom a dolgot végül is, ha minden igaz egy yakuzával lesz találkám és még nem is igazán tudom, hogy miféle fegyvert is kéne keresnem. Talán lőfegyvert vagy egy harmadik katanát? Nem tudom, de talán majd lesz választék. Odaérek az ajtóhoz. Bekopogok, majd a cég sablonszövegét kezdem el mondani. Ekkor a lakó is lassan kinyitja az ajtót. Egy női arc tűnik elő az ajtóban majd lassan kijjebb lép. Hát mit ne mondjak nem épp egy yakuza vagyis az én elképzeléseim teljesen mások voltak.
- Nos, lássuk… Kuro… sawa Fumiko. Ön az nem, de bár? – kérdem, miközben elengedem a balommal katanám majd elveszem a bábomtól a csomagot.
- Biztos, hogy nem rendelt? – kérdem, majd felé nyújtom a csomagot. A telekinetikus mező most pont akkorára tágítottam, hogy a nő előtt pár mini méterre legyen, így elég nagy hogy bábomat mozgathassam magam elé, ha szükséges. Nem mintha szükség lenne rá. Ebből a nőből nem igen nézném ki, hogy ok nélkül rám támadna.
Szerintem érdekelné, ami benne van. – lehet, hogy jobb lett volna előre megbeszélni egy találkát. Lassan nyitom meg a csomagot, hogy láthassa, csak pénz van benne. Majd halkan folytatom.
- Ha maga nem is rendelt azt hiszem, én vennék valamit… - nos, remélhetőleg eme béna célzásomra és a dobozban meglapuló pénz re leesik neki, hogy vásárló vagyok és fegyverhez szeretnék jutni.
Vissza az elejére Go down
Kurosawa Fumiko
Ember
Ember
Kurosawa Fumiko

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 42
Age : 39
Tartózkodási hely : Komatsu kerület(?) - Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 03.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ember
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kurosawa Fumiko otthona Cl0te6000/12000Kurosawa Fumiko otthona 29y5sib  (6000/12000)

Kurosawa Fumiko otthona _
TémanyitásTárgy: Re: Kurosawa Fumiko otthona   Kurosawa Fumiko otthona EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 2:17 am

Találkozás és üzletlebonyolítás:


Szúrós szemmel nézem végig magamnak a nő társát, mert csöppet sem vagyok meggyőződve arról, itt csak szimpla postakiutalásról lenne szó. Sőt. Gyanúm hamarosan be is bizonyosodott. Kissé fenyegetve éreztem magamat, majd hirtelen bizalmas monológba kezdett a futárszolgálat küldötte. Kétértelmű fogalmazása végén óvatosan előrebuktam, hogy jobban szemügyre vehessem a doboz tartalmát. Rengeteg pénz volt benne, mely igen csábítónak látszott. Apró félre húzott mosollyal az orrom alatt töprengtem el egy pillanatra, majd lassan kinyitottam az ajtót.
-Kerüljenek beljebb…
Szólaltam meg végül, majd eddig az ajtó mögött szorongatott katanámat a vállamra csaptam, és előre mutattam az utat. Miután mindketten bekerültek szerényebb hajlékomban, igyekeztem üzletember módjára viselkedni.
-Esetleg hozhatok egy csészényi teát, vagy kávét?
Mivel nem tűntek túl bizalomgerjesztőnek, nem is akartam túlságosan erőltetni ezt a dolgot. Ezért csak nagy levegőt vettem, majd elindultam a hálószobám felé, hogy kezeimbe vehessem a már biztosan kihűlt teámat. Helycserés támadással támasztottam katanámat a szekrénynek, aztán finom, gyümölcsös nedűt kézbe vettem. Ízlelgetve, szagolgatva léptem vissza a két különös szerzeményhez, majd balommal oldalra mutattam. Kopottas, sárgás színű ajtót láthattak, mely a pince bejárataként szolgált. Minden üzlet a pincében zajlott le. Legyen az drogcsempészet, vagy bérgyilkosi hadművelet. Az otthonom további részébe nem akartam mocskot hozni.
A kulcs a zsebem mélyén volt elrejtve. Semmi okom nem volt arra, hogy tárva-nyitva hagyjam azt az ajtót. Az alagsor több fontos értéket hordozott magában, és millió titkot rejtegetett, mint egész házam teljes valója. Nagyot kortyolva a csészém porcelán széléből azért volt alkalmam, hogy figyelemmel kísérjem az alakok mozdulatait. Tudtam jól, nem akarják az időt fölöslegesen vesztegetni, ezért kénytelen kelletlen, matatni kezdtem zsebemben. Valahogy sosem részesítettem előnyben a kapkodós üzleteket. Túl sok macera, nagyobb hibázási lehetőség, ráadásul semmilyen bizalmasság nem alakul ki az üzletelő felek között. A zár aztán kattant, majd kinyitottam előttük az ajtót. Mutattam, nincs okuk a pánikra, csak azért recseg a lépcső, mert ősidők óta itt dohosodik. Villanyt kapcsolva vezettem őket középre, ahol egy-egy székkel megkínáltam mindkettőjüket.
-Esetleg egy szivart? Jamaikából importálták, igen különleges darab…
Mivel kedvem szottyant a dohányzásra, ezért zavartalanul kutakodni kezdtem a szivarvágó után, amelyet nem tudtam, merre süllyesztettem el. Sok dokumentum, mappa, és kávéfoltos papír tengődött mindenfelé, ezért könnyen lehet, valami alá becsúszott. Végül kutatásom eredménnyel zárult. Rágyújtva szívtam nagyokat, majd a kávézó asztalra raktam a dobozban, piros bársonyra terített szivarokat. Aki akar, az vesz magának, még a gyújtót is elől hagytam.
-Szóval… miről lenne szó? Fegyver, drog, esetleg szolga?
Szorítottam fogaim közé a szivart, és kényelmesen hátradőltem. Kíváncsian vártam, mivel tudok majd szolgálni a kedves vevőnek. A pénzhalmazból úgy véltem, valami különleges darabot fog választani…



/elnézést a késői postért, suli akadályozott -.-/
Vissza az elejére Go down
Yokoshima Kaori
Ember
Ember
Yokoshima Kaori

Hozzászólások száma : 23
Registration date : 2011. Apr. 26.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kurosawa Fumiko otthona Cl0te3700/12000Kurosawa Fumiko otthona 29y5sib  (3700/12000)

Kurosawa Fumiko otthona _
TémanyitásTárgy: Re: Kurosawa Fumiko otthona   Kurosawa Fumiko otthona EmptySzomb. Júl. 02, 2011 3:25 am

Találkozás a yakuza egy tagjával


A szerintem bénán előadott szövegem, na meg persze a pénz végül eredményt hoz. Látom, amint a lány a csomag tartalmát vizslatja, majd mosoly jelenik meg arcán és beljebb invitál. Már eddig is észrevettem, hogy nem igazán tetszik, neki kísérőm jelenléte ezért úgy gondolom, hogy felvilágosítom.
- A társammal ne törődjön. Csak egy testőr, ha nem támad rám, akkor ő sem magára. – közlöm hanyag hangnemben a nővel miszerint „társam2 nem fogja bántani.
- Nem köszönöm. – utasítom vissza a kínálatot. Nem teázni jöttem a legjobb lenne minél hamarabb elintézni a dolgot. Házigazdánk egy pillanatra elmegy a szomszédos szobába, persze mondanom se kell, hogy szemeimmel végig követtem. Nem mintha attól tartanék, hogy hátba támadna, de azért a biztonság kedvéért nem árt az óvatosság.
Mikor visszajön, kezében egy csésze teával egy kopottas öreg ajtó felé mutat. Nem kell sokáig törnöm rajta a fejem, hogy rájöjjek, hogy az ajtó mögötti helyiségben szokta lebonyolítani a piszkos ügyeit. Láthatja rajtam, hogy nem igen maradnék sokáig, nem is húzza az időt inkább a kulcsért nyúl és már nyitja is a rozoga ajtót. Lassan lesétálunk a pincébe. Helyet foglalok az egyik általa kínált székre bábom pedig mögém állt.
- Köszönöm, de nem dohányzom. – utasítom el ismét a kínálatot. Inkább térjünk rá az üzletre bár igaz, hogy konkrét dolgot még nem igen tudok mondani a keresett dologról. Egyáltalán még azt sem tudom, hogy a nő is rendelkezik-e olyasféle képességekkel, melyekkel jó magam is. És persze az is kérdés, hogy vajon ős is lát-e lelkeket, mint én. Már csak azt kéne kitalálnom, hogy, hogy vezessem fel a dolgot anélkül, hogy hülyének nézne.
- Nos, igen… természetesen fegyverről lenne szó. Viszont valami különlegeset szeretnék nem pedig átlagost… - hallgatok el. Konkrétumot még nem módok azon gondolkodom, hogy mikét hozzam, szóba természetfölötti lényeket melyek ellen hasznomra lenne még pár fegyver különlegesség. És akkor még ott van az apám, akinek birtokában van egy készülék, ami blokkolja az erőm és ez elég aggasztó. Jól jönne egy fegyver, ami az ilyen helyzetekben segítene. Pénzem van elég az elmúlt években a fejvadászat alkalmával elég sokat gyűjtöttem össze.
Visszatérve a lányra mióta itt vagyok, érzem, hogy ő is sugároz magából az enyémhez hasonló energiát így talán tud a lelkekről és a más egyéb lényekről.
Vissza az elejére Go down
Kurosawa Fumiko
Ember
Ember
Kurosawa Fumiko

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 42
Age : 39
Tartózkodási hely : Komatsu kerület(?) - Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 03.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ember
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kurosawa Fumiko otthona Cl0te6000/12000Kurosawa Fumiko otthona 29y5sib  (6000/12000)

Kurosawa Fumiko otthona _
TémanyitásTárgy: Re: Kurosawa Fumiko otthona   Kurosawa Fumiko otthona EmptySzomb. Júl. 23, 2011 9:13 am

Találkozás és üzletlebonyolítás:


Kissé elhúzott szájtartással tudom magam mögött az idegeneket, akik láthatóan ellenzik meleg fogadtatásomat. Biztosan rosszul kérdeztem rá, bár semmi kifogásolhatót nem találtam kérdésemben, bármennyiszer is próbálom magamban ismét felidézni az elejtett szavakat. Mindegy, lényegében nem adok jelet, hogy zavarna döntésük, éppen ezért minél előbb szeretnék a témára térni. Ahogy kezemben forgatom az isteni illatú jamaicai szivart, addig van időm, hogy végighallgassam a vevő kikötéseit. Szóval nem közönséges fegyverre vágyik. Talán megoldható lesz a dolog, ha rendesen körülnézek. Hozzá sem kell tenni, hogy szövevényes kapcsolati szálaim sem szabnak gátat. Ha egyszer meg akarok vásárolni valamit, az sorra is fog kerülni. Ehhez nem fér semmilyen kétség. Éppen ezért gondolati síkon sorra is veszem kik jöhetnek szóba. Mivel egy jó darabig csak mozdulatlanul gubbasztok régi, kopottas bőrfotelomban, mely szinte teljesen szemben áll a két személy tartózkodási helyével, ezért jól látható, valamin rendkívüli módon töprengek. Szám közé is vettem szivaromat, annak végét rágcsálva döntöm fáradt fejemet a karfán könyöklő karomnak. Egy idő eltelte után aztán hirtelen felállok, és ellépek a fotel közeléből. Egy ideig csak figyelem a bútordarabot, aztán fogaim közé szorítom a szivart, és egy jól irányzott rúgással ellököm messzire a fotelt. Ahogy csikorog, és nyekereg a földön, egy kisebb porfelhőt is felkavar. Ez van akkor, ha már teljesen kiszáradt a padló, és a pincéből képtelenek vagyunk maximálisan kisöpörni a felgyülemlett koszt. Meglehet meglepő viselkedésem, de nincsen bennem olyan szándék, mely árthat a vevőimnek. Csak éppenséggel valahogy el kellett távolítani az útból az említett garnitúrát...
Kifújva a felesleges füstöt fogom ujjaim közé a már félig elszívott bagót, aztán közelebb lépek a fotel eredeti helyéhez. Leguggolva kezdem el keresgetni szememmel, hol van a csapóajtó fogantyúja, melyet az évek során annyira ellepett a por és homok keveréke, hogy teljesen beleolvadt a környezetbe. Csak kisvártatva találom meg, aztán előrébb is hajolok, hogy odanyúljak. Ahogy lassan felállok, s magam után húzom az ajtót, melyről szinte leszakad a hatalmas koszmennyiség, recsegésekkel fűszerezett neszelése után végül nagyot durran a földön kiterülve. Egyelőre csak sötétség tátong a csapóajtó alatt, de egy polcról guberált elemlámpával máris fény esik az ott lapuló eszközökre.
- Szóval nem hagyományos fegyvert keres, mi? Ha jól veszem ki szavaiból, akkor bírjon emberfeletti képességekkel? Talán akad itt valami...
Ugrok le a mélybe, ami valójában nem is olyan mély, csak a sötét játszadozik látószervünkkel. A dohos szag eléggé csikarja orromat, de nem tehetek mást, mit tűrni. Az ilyen meg sem kottyan szervezetemnek. Mivel szivarom mérete már véges, ezért úgy döntök, hogy a földhöz vágom, majd rá is taposok. Ezek után csere zajlik, a bagót felváltja a kézi elemlámpa. Ahogy fogaim közé szorítom, sokkal egyszerűbben tudok mozgolódni, mivel mindkét kezem szabad. A dobozok között túrva végül a szalmával kibélelt fa dobozt felemelem a „tárgyaló terem” szintjére. Miután jómagam is kimászok a kriptából az asztalra teszem az árut.
- Mit szólnak ehhez? Egyedi tervezés, egy híres, japán mester kovácsolta. Bizonyos lélekenergia kézbe való koncentrálása után, feltöltődik elektromos árammal, amely lehetővé teszi a nagyobb sebezhetőséget... Bár még nekem sosem sikerült ezt a képességét előhívni.
Vonom oldalra számat, aztán kiveszem precízen bélelt helyéből, s marokra veszem. Közelebb is nyújtom vevőim irányába, persze úgy, hogy még véletlenül se essék bajuk.
- Esetleg megfogja? A hátsókertben ki is próbálhatja, hogy meggyőződjön róla, valóban nem átverés...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kurosawa Fumiko otthona _
TémanyitásTárgy: Re: Kurosawa Fumiko otthona   Kurosawa Fumiko otthona Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kurosawa Fumiko otthona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Szegénynegyed-