-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A hadnagy szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A hadnagy szobája Cl0te30150/45000A hadnagy szobája 29y5sib  (30150/45000)

A hadnagy szobája _
TémanyitásTárgy: A hadnagy szobája   A hadnagy szobája EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 11:36 am

A kicsiny lakásban semmi fényűző nincs, leszámítva a 2. osztagban sztenderd felszerelésnek számító padlófűtés-légkondi kombót. Egy helyiséget leszámítva teljesen olyan, mint bármely másik shinigami lakhelye. A szobában csupán egy ágy van a végénél egy ágyneműtartóval, egy ruhásszekrény, egy nagyobb könyvespolc, egy szekrény, ahol különböző sportszerek vannak, egy asztal körülötte néhány ülőpárnával és néhány festmény a falon. A fürdőszoba teljesen átlagos, a konyha azonban - lévén sokat van használatban - kicsit erősebb felszereltségben, mint más halálistenek hasonló helyisége. Gyakorlatilag bármilyen étel elkészíthető az itt található eszközökkel.
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A hadnagy szobája Cl0te5000/10000A hadnagy szobája 29y5sib  (5000/10000)

A hadnagy szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A hadnagy szobája   A hadnagy szobája EmptyVas. Szept. 12, 2010 11:00 pm

[Randevú a párnák között]

Meglepetésként érte hirtelen kialakuló helyzet, de sohasem tartozott azok közé, akik könnyedén feladták volna csak azért, mert lesokkolta őket egy helyzet. Kotomi földön heverő ruhái mellett hamarosan ott hevertek az övéi is, plusz még pár széttépett kis csomagolópapír… Fő a biztonság! szemöldökrángatás
S bár az eltelő órák roppant kellemesen teltek, nem vette volna a szívére, ha a lány teljesen kikészül… Bár az ostromok megújulása általában az ő kezdeményezése miatt alakultak ki, úgyhogy skandalum, ha később őt fogják hibáztatni…! Ajkán széles vigyorral keresett magának egy szál cigarettát, és gyújtotta meg. Bár engedélyt elfelejtett kérni rá, úgyhogy az ágyból kipattanva kinyitotta az ablakot, és neki is dőlt a hűvös üvegnek, amit csak egy vékony függöny fedett. Végül mégiscsak tartott annyi szünetet, hogy előszedte a messzire eldobott alsógatyát, és így már kevésbé irritálóbb látványt nyújtott a lánynak, már amennyiben felébred. Nem mintha őt zavarta volna Kotomi pucérsága, ellenkezőleg! Nagyon is szívderítő látványt nyújtott a paplanból előbukkanó csupasz láb, kar, és alvó arc. Igyekezett csendben mászkálni, nem akarta felkölteni a szex utáni szundikálást végző lányt, de egy fordulás mindent eldöntött. A cigit rövid úton kihajította az ablakon- a felhangzó üvöltésből ítélve egyenesen valaki fejére-, majd az ágyra mászva felpiszkálta kedvesét.
- Aki éjjel virgonckodik, hajnalban se adja meg magát! Jó reggelt, szépségem!- nyomott egy apróbb csókot a lány ajkára, majd végigsimította az arcát. Nem kívánta ennyinél abbahagyni, de szólította a korgó gyomra, így lemászott az ágyról, és nadrágját-pólóját felnyalábolva búcsút intett, és rövid úton távozott. Mikor pedig visszatért, kezében két megtömött papírzacskót tartott- mindkettőben finom, friss péksütemények hevertek, melyek elfogyasztásra vártak.
- Hoztam reggelit… Remélem, szereted ezeket. - tette le Kotomi elé a zacskókat, majd leült az ágy elé, és keresztbe tette hosszú lábait. Ideje lett volna eldöntenie, hogy mihez is kell kezdeni a helyzettel, bár ezt már tegnap eldöntötte elméletileg. A gyakorlati kivitelezés azonban még váratott magára… Miközben kivett egy lekváros fánkot a zacskóból, tekintetét a lányéba mélyesztette. Hát igen, nagyon szép kis teremtés, és minden szempontból tökéletesen megfelelne egy komolyabb kapcsolatra. Az esti megjegyzése azonban nem hagyta nyugodni, így végül, két falat fánk között rákérdezett:
- Kotomi… lennél a barátnőm? - bár csak tegnap ismerkedtek meg, próba szerencse! Kölcsönös rokonszenv már megvan, az orgazmusról nem is beszélve… a hűség és egyéb ehhez szükséges dolgok ennyi idősen nála már maguktól adódnak. Hova pattogjon már? Örül, ha másnap még felkel, és ha ez megtörténik, semmiképpen sem magányosan akar ébredni. Párt akart maga mellé, és ha törik, ha szakad, de neki Kotomi kell, és kész. >.< Az osztag többi tagjának morgolódásával meg eddig sem foglalkozott… mindig is irigy csürhe volt ez, és amelyik gyűlölte, az is szánalmas volt. Mind tudjuk, hogy a gyűlölet az irigység egy fajtája…
- Sok munkád van mára? Csak azért, mert délután szeretnélek elvinni a tengerpartra. Jártál már ott? - fűzte tovább a dolgot, miközben egy csokis fánkot igyekezett elővarázsolni a zacskóból. Igazság szerint imádott enni, és sokat kellett ennie ahhoz, hogy jóllakjon. Hűvös mosollyal konstatálta, hogy Kotomi sem fogja vissza magát. Végre egy őszinte nő! Csak és kizárólag csodálatot érdemel tőle ezért! Amellett, hogy észvesztően csinos, még a nyelve is fel van vágva, és eszes is. Hülye lesz odaengedni másnak…
- Reggeli után nekem mennem kell… de ha megmondod, neked mikor jó, érted jövök, és biztosítalak, élvezni fogod a délutánod. - jelent meg a képén egy széles vigyor, majd újabb csókot adományozott a lánynak. - Kedves, ha gyorsan megreggelizünk, még tudunk időt szorítani egy kis reggeli hancúrozásra. Mit szólsz? szemöldökrángatás- vetette fel az ötletet, és nem is leplezett szándékkal elkezdte elpakolni az ágyról a feleslegesnek ítélt zacskókat, amikben még jó pár sütemény volt…

Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A hadnagy szobája Cl0te30150/45000A hadnagy szobája 29y5sib  (30150/45000)

A hadnagy szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A hadnagy szobája   A hadnagy szobája EmptySzomb. Szept. 25, 2010 6:15 am

~ Randevú a párnák közt ~


Szerettem volna azt hazudni magamnak, hogy egy finom csók ébresztett fel álmomból, de kénytelen voltam belátni hogy egy kintről jövő ordítás gyorsabb volt. Pedig jobb lett volna egy szőke herceg ajkainak érintésére magamhoz térni, mint holmi hangos óbégatásra, de egyszerűen elképzelhetetlennek tartottam, hogy ne legyen lehetőségem átélni ezt az általam dédelgetett kis vágyálmot előbb-utóbb, amelyet még a tegnap este alkalmával formáltam meg. Igaz perpillanat pusztán attól is boldog voltam, hogy az előző nap tapasztaltakat nem álmodtam, és valóban megtörtént életem legromantikusabb randija, amelyet életem legjobb éjszakája követett. Naraónak köszönhetően talán most először élhettem át azt, hogy milyen ha egy pasi tényleg odafigyel a partnerére, és bár nem mondanám azt, hogy nem élveztem régen az együttléteket, de ez az élmény mindet kenterbe verte. Az elsőrangú kényeztetésért pedig természetesen járt a jutalom, szóval én sem fogtam vissza magam, és mindent megtettem azért, hogy a fiú is legalább olyan csodálatosan érezze magát, mint én, amit a folyamatosan megújuló rohamokat látva, melyeknek egyszerűen képtelen voltam ellenállni, remélhetőleg sikerült is elérnem. Mindenesetre az este egyben arra is segített rájönni, hogy hiába gondolkodom érettebben, sok tekintetben egy cseppet sem változtam az elmúlt években, hiszen egy érzéki csók ugyanúgy elvette az eszemet, mint régen. De nem bántam meg, hogy rárontottam Narao-kunra, soha nem élveztem még ennyire a szexet.
- Jó reggelt...
Szólaltam meg mosolyogva, miután halkan nyöszörögve kinyitottam a szemem, és belepislogtam az arcomat gyengéden simogató kézhez tartozó vörös szempárba. Vártam, hogy esetleg a takaró alá kalandozik a keze, de ehelyett végül felpattant elcsörtetett, hogy aztán pár perc múlva két zacskóval térjen vissza. Bár cseppet sem akaródzott felkelni, a szobában körbenézve mégis inkább úgy döntöttem, hogy legalább a szerte-szét heverő ruháimat és a tevékenységünk nyomán keletkezett szemetet eltávolítom, amíg a fiú távol van. Rend a lelke mindennek, és mire Narao újra betoppant, én már ismét a kényelmes ágyikóban fetrengtem. Egy apró csókot leheltem kedvesem szájára a reggeliért cserébe, hiszen tökéletesen megfelelt a fánk is, nem voltam válogatós.
- Lássuk csak... szerintem nem létezik olyan nő, aki a tegnapi nap után nemmel felelne erre a kérdésre, Narao.
Jelentettem ki kuncogva a férfi kérdésére, bár ő nem tudhatta, hogy a helyzetet azért is viccesnek találtam, mert régen is hasonlóképpen jöttem össze a pasijaimmal. A különbség csak annyi volt, hogy ha a szőkeség csak annyira dolgozik meg a kegyeimért, mint azok a sihederek, akkor most nemmel felelek és csupán egy egyéjszakás kalandként tekintettem volna erre az egészre. Bár nem biztos Surprised Időközben nekiláttam a sütemények módszeres elpusztításának. Sok energiát elhasználtunk az éjjel, szóval nem túl meglepő módon farkaséhes voltam. Egyébként is elég sokat ettem, mivel a sok mozgáshoz (és itt most kivételesen nem a lepedőakrobatikára gondolok ^^) sok üzemanyag kellett, és azt csipegetéssel nem lehet biztosítani.
- Itt van tengerpart? o.O - néztem egy nagyot, de aztán gyorsan észbe kaptam. - Öhm... ne haragudj, de szerintem ma nem fog menni, késő délutánig elfoglalt vagyok. De holnap délutánra szabaddá teszem magam, ha szeretnéd. Gomen ^^"
Utasítottam vissza bűnbánóan, lehajtott fejjel. Kénytelen voltam ilyen olcsó kifogások mögé bújni, mert azt mégsem mondhattam, hogy a húgomhoz lógok el Karakurába. Ez az én kis titkom volt egyelőre, hiszen kvázi-legális utakról volt szó, igaz a munkámat nem hátráltatta. Tulajdonképpen fürdőruhám sincs, szóval ha szeretném, se biztos hogy sikerülne összehozni a délutánt, így viszont lett mára egy biztos programpontom. Sajnos elég kellemetlen helyzet, mert egyiküknek csalódást kellett okoznom, és jelenleg még Hitomit akartam kevésbé megbántani, illetve ő gyorsabban is foglalt le engem, hiszen tegnap pont azért dolgoztam ki a belemet is, hogy a legyen egy szabad napom rá végre Embarassed
- Azt hiszem kiengesztelésül megérdemled.
Somolyogtam az ajánlat hallatán, aminek egyébként sem tudtam volna ellentmondani. Bár ő láthatóan másra számított, hiszen az ágyat szerette volna szabaddá tenni, de nekem más ötletem támadt. Ha neki is hamarosan indulnia kell, meg nekem is, akkor miért ne köthetnénk össze a kellemeset a hasznossal? Lassan előbújtam a takaró alól, és miközben apró csókok közepette nekiálltam lehámozni Naraóról a ruháját, a fürdőszoba felé vezettem újdonsült barátomat, hogy aztán ott egy kellemes zuhany alatt megtisztíthassuk egymás minden porcikáját és hogy úgy egyébként ismét jól érezzük magunkat a másik társaságában, egyfajta ráadásként a tegnap éjjeli "koncert" után.

***

Elgondolkodva bámultam ki az ablakon, miközben az utolsó simításokat végeztem a shinigami egyenruhám magamra öltésén. Hosszú évek után ismét kapcsolatra szántam el magam, méghozzá egy teljesen másfélére, mint az eddigiek. Legalábbis másnak szántam, komolyabbnak, mélyebbnek, és legfőképpen tartósabbnak. Szerettem volna azt hinni, hogy kinőttem a tini korszakom, bár a tempó, ahogy haladtunk, nem erre utalt. Remélem inkább csak a kölcsönös szimpátia miatt, és nem azért, mert erre a kapcsolatra is az a sors várt, mint ami az összes többire. Narao tényleg lenyűgözött minden tekintetben, szóval ebben a pillanatban nagyon bíztam benne, hogy nem fogom elszúrni valami ostobasággal a dolgot.
- Narao... Talán az osztag előtt nem kéne nyilvánvalóvá tenni... hogy együtt vagyunk. Zavart keltene... azt hiszem.
Fordultam a férfi felé, miután meghúztam az övemet is. Biztos nem örülnének neki, ha az orruk előtt enyelegnénk, meg minden, és a mi figyelmünket is elvonná, ha egymással foglalkoznánk munka közben, márpedig elég sokat fogunk találkozni szolgálat közben is minden bizonnyal...
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A hadnagy szobája Cl0te5000/10000A hadnagy szobája 29y5sib  (5000/10000)

A hadnagy szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A hadnagy szobája   A hadnagy szobája EmptyPént. Okt. 01, 2010 10:35 pm

[Randevú a párnák között]

Annak idején számtalan hóbortja mellett egy –egy látszat kapcsolatba is beiktatta magát- persze egyik sem tartott tovább egy-két hónapnál… már nem is emlékezett rá, miért próbált meg minél tökéletesebben megfelelni a róla alkotott képnek, vagy a vele szemben támasztott elvárásoknak. Mindenesetre semmit sem tekintett élőnek, komolynak… nem foglalkozott vele, hány nőt tör össze alaposan. Egy idő után tudták már, mire számíthatnak tőle, mégis a karjaiba omlottak… részben az ő hibájuk is volt az, amit kaptak. Most mégis valami mást akart kipróbálni, hogy milyen egy tartós kapcsolat, meddig képes benne maradni. Az igenlő válasz után pedig magabiztos vigyor kúszott a képére- miért ne lenne képes rá? Adva van hozzá minden: gyönyörű nő, jó szex, akarat… Mások véleményére már jó ideje nem adott- beszéljen csak belőlük az irigység! Csak magának kell megfelelnie, és a saját énjével szemben támasztott elvárásoknak nem könnyű megfelelni.
- Igen, van tengerpart… de akkor elmegyünk majd máskor.- simított végig a lány arcélén. Nem kell minden idejüket együtt tölteni- nyilván Kotominak is megvannak a saját apró ügyei, amikbe nem kívánja őt beleavatni. Majd egyszer, esetleg… Kellett ez az elutasítás, hogy föleszméljen az őt már majdnem bekebelező rózsaszín ködből. Majdnem sutba dobott minden munkát… nem méltó ez a viselkedés egy harmadik tiszthez! Surprised Mindenesetre lelkesen vetette bele magát a kiengesztelésbe, na meg az azt követő fürdésbe/fürdetésbe is.
Ne lepődött meg azon, hogy Kotomi nem akarta világgá kürtölni a köztük zajló dolgot- egyrészt még olyan friss volt, hogy bármi szétzilálhatta, másrész pedig nem hiányzott egyiküknek sem a sok éles nyelvű pletyka. Bár őt hidegen hagyta a sok szánalmas mitugrász, akinek nincs jobb dolga, mint hogy másokon köszörüljék a nyelvüket. Sosem értette őket… mi hasznuk származik belőle, ha másokat pocskondiáznak? Lényegtelen… semmivel sem jobbak a hitvány arrancaroknál, akik nyálazva vergődnek Aizen lába előtt csak azért, mert félnek tőle. Szánalmas… emiatt fog a porba hullani az az áruló is, hiszen a kis csatlósai seperc alatt hátba támadják, amint lehetőségük nyílik rá. De ezzel nyilván tisztában van ő is…
- Legyen, ahogy akarod. - igazította meg magán a ruháját. Érdekes volt belegondolni, hogy mennyire vonzotta őt a sok régi nő, és a most előtte álló Kotomi. Kétségtelen, hogy ideiglenes elválásukig csak pár pillanat volt hátra, de ez nem jelentette azt, hogy ne ölelhette volna magához a lányt.
- Holnap mikor jöjjek érted? De ha nem érsz rá, megértem. Majd elmehetünk később is. - játszott el a lány fürtjeivel, aztán belecsókolt a nyakába. Igyekezett mindent megtenni az éjjel, hogy a lány kedvére tegyen, és a mostaniakból úgy tűnt, sikerült is. Kivételesen jó kedvvel tekintett a nap elé- a párkapcsolatok előnye lenne, hogy az embernek kissé derűsebb a kedve, mint általában? Mindenesetre, ha vidám, ha ideges, attól még ugyanannyi papír és munka fogja várni… sajnálatos módon a hangulatváltozás nincs hatással az emberek előtt álló feladatokra- attól még ott vannak. Sajnálatos módon pedig az idő is elérkezett arra, hogy bár kis időre, de búcsút vegyenek… Miközben előre engedte Kotomit, nem mulasztott el vetni egy utolsó pillantást a szobára- csak most tűnt fel neki a teljes tisztaság, main kissé elcsodálkozott. Már annyira hozzá lenne szokva a saját rendmániájához, hogy máshol is magától értetődőnek veszi a tisztaságot? De legalább nincs ezzel egyedül…
- Mit gondolsz, milyen lesz az új kapitány? Úgy hallom, van pár jelentkező…- kérdezte ezt már a folyosón, szinte már semlegesen. Mindig is túl könnyű volt mindenféle álcát magára húznia. Egész tartásából sugárzott a közöny, és elégedetten tapasztalta, hogy Kotominak is egész jól megy a nulla érzelem sugárzása. Mondjuk ez nem is volt annyira meglepő… ki olyan őrült, hogy rögtön, egyetlen éjjel után szerelemes legyen? O.o idővel kialakul, ha mindketten megtesznek mindent a másikért. Ebben pedig, mint már tapasztalta az előző éjjel, nem lesz hiba…

Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A hadnagy szobája Cl0te30150/45000A hadnagy szobája 29y5sib  (30150/45000)

A hadnagy szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A hadnagy szobája   A hadnagy szobája EmptyCsüt. Okt. 14, 2010 10:10 am

~ Randevú a párnák közt ~


Az ideiglenes búcsú ideje egyre közeledett, és a fiú mozdulatain is látszott, hogy ő is tisztában van vele, már csak egy kis ideig élvezhetjük egymást társaságát. Azért ebben a néhány percben még igyekeztem minél inkább magamba szívni Narao édes illatát ahogy magához ölelt, mintha attól félnék, hogy többé már nem érezhetem. Kétségtelen, hogy így még nem éreztem férfi iránt, és ez a tudat egyből elhessegette minden aggodalmam és kétségem a megismerkedésünk körülményeit illetően. Valami ilyesmi lehet a szerelem első látásra, egészen pontosan ez konkrétan annak tűnt számomra, ráadásul kölcsönös változatban.
- Még nem tudom hogy alakul a holnapi napom, tudod hogy mennek a dolgok errefelé... De mindenképp értesítelek így vagy úgy, ne csodálkozz, ha egy futár azzal keres meg, hogy hívat a hadnagy.
Kacsintottam lovagomra kuncogva, hogy utána egy hosszú, és forró búcsúcsókot nyomjak az ajkára, hiszen kint már nem lesz rá lehetőségünk. Nagyon reméltem, hogy semmi sem fogja keresztülhúzni az újabb randink tervét, de valamiért olyan érzésem volt, hogy nem lesz ez olyan gördülékeny, mint azt szeretném. Nem szeretek csalódást okozni, és a fiú hangján hallatszott az előbb, hogy mennyire szerette volna a délutánt velem tölteni, és ami azt illeti, én is, csak az ember sajnos nem teheti mindig azt, amit szeretne. Így is épp eléggé rosszul éreztem magam most, hogy amíg Narao-kun minden bizonnyal dolgozni fog, én Karakurában vásárolgatással meg fecsegéssel fogom tölteni az időt, de muszáj Hitominra is szakítanom egy kis időt, ha nem akarok begolyózni előbb-utóbb >< Pedig tengerpart, mah T_T Imádom a tengert, alig várom hogy megmutassa nekem Narao *.*
- Amíg elvégzi a munkáját és törődik az osztagával, addig nekem mindegy. A legtöbb emberrel jól ki tudok jönni.
Feleltem a kérdésére immár tárgyilagosan, miután kiléptünk a folyosóra. Nekem Narakuval sem volt semmi bajom annak ellenére, hogy nem volt egy szociális alkat, de ha az eltűnése miatt le kell váltani, hát tegyék. Ez nem az én dolgom, és nem is szeretek belefolyni olyan dolgokba, amik nem tartoznak a hatáskörömbe, én azokra a feladatokra koncentrálok, amiket rám bíznak, de azokat a legjobb tudásom szerint végzem el függetlenül attól, hogy mi az. Feltétlen engedelmesség, már sportolóként megtanultam hogy mennyire fontos ez a hatékony működéshez, és most sem kezdtem el akadékoskodni, immár shinigamiként, ha olyasmit bíztak rám, amihez nem igazán volt gusztusom. Márpedig 3. tisztként volt ilyen feladatom bőven, hiába nem feltétlenül értettem egyet a Féregboly mögött megbúvó elvekkel, azért elfogtam azokat az "ártatlan" halálisteneket, akiket oda kellett vinni.
- Nos, nekem innentől másfelé vezet az utam, mint a tiéd. Én... nagyon köszönöm az est... nem is, mindent nagyon köszönök, azzal hogy beléptél az irodámba, életem legcsodálatosabb 24 órájához döntötted le az első dominót. Remélem minél hamarabb ismételhetünk, gondolom te is szeretnéd...
Fordultam szembe a fiúval és fogtam meg a kezét, hogy aztán lesütött szemmel megejthessem a búcsúnkat. Szerelmes pillantással néztem végül fel rá, ahogy elengedtem a kezét, és lassan hátrálni kezdtem, majd egy intést követően sarkon fordultam és futásnak eredtem, lépéseimet az osztag kapuja felé vezetve. Csak Seireitei utcáira élve lassítottam le, és arcomon boldog mosollyal, szinte a felhők között járva közelítettem meg a legközelebbi senkiamon-nyitásra alkalmas helyet. Karakura hamarosan megismerheti a szerelmes Kotomit is ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A hadnagy szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A hadnagy szobája   A hadnagy szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 

A hadnagy szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 2. Osztag-