-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Gyakorló küldetés (LEZÁRVA)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) Cl0te10000/12000Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) 29y5sib  (10000/12000)

Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) _
TémanyitásTárgy: Gyakorló küldetés (LEZÁRVA)   Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) EmptySzer. Szept. 17, 2008 6:10 am

Épp a folyóparton ücsörögtem és a fizikakönyvemet bámultam mikor furcsa lélekenergiára lettem figyelmes. Hirtelen felpattantam.
-Ezek hollowok! -dobtam bele a könyvet táskámba, majd felkaptam és elkezdtem rohanni a hollowok energiájának irányába.
-Én is észnél vagyok, csak úgy egymagamban odarohanni... aztán ki tudja mivel kerülök szembe... de mégsem ülhetek tétlen.. -morfondíroztam futás közben.
Majd mikor közeledni kezdtem megláttam Mikuchyt is.
-Remek legalább már nem leszek egyedül! -rohantam oda hozzá
Vissza az elejére Go down
Mikuchy Orahima

Mikuchy Orahima

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Sep. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) Cl0te5000/10000Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) 29y5sib  (5000/10000)

Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló küldetés (LEZÁRVA)   Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) EmptySzer. Szept. 17, 2008 6:38 am

Mikuchy éppen a folyóparton tartott hazafelé az iskolából. Kémiakönyvét olvasgatva sütkérezett a nap sugaraiban, mígnem üvöltéstnem hallott.
-Hollow.-mondta halkan, majd futnikezdett a hang irányába.
Amikor odaért, hallotta, hogy valószínüleg a fa mögött vannak a lények. Merthogy a hangból ítélve többen vannak.
Eltekintett balra, és meglátta unokatestvérét Zekkát.
~Hmmm, a lehető legjobbkor, ha egyedül mentem volna, lehethogy otthagyom a fogam.~
Ezután a csuklóján lecsúszott egy karkötő. Elmondta a nevét, majd lélekszemcséket gyüjtött és a kezében megjelent egy íj.
Szürke színü voolt, nem túl nagy, a végei élesek, és mintákvoltak rajta. Ezvolt a fiú távolsági fegyvere, amelynek a gyorsaságvolt a védjegye.
Bólintott a kuzinjának majd egy erősebb lélekenergiáju nyilatt belőtt a fa mögé, ami odaérve felrobbant.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló küldetés (LEZÁRVA)   Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) EmptySzer. Szept. 17, 2008 6:45 am

A fánál lévő hollow kissé meglepődött a quincy akcióján. A robbanás következtében pedig fél karját elvesztette. Még jobban feldühödve ugrott támadója felé. Üvöltésével még további három lidércet vonzott oda.
Közben Zekka-nak sem maradt ideje tétlenkedni...a háta mögött megjelent egy negyedik lidérc, aki éppen ütésre emeli a kezét. Marad ideje kitérni előle, vagy későn veszi észre? Ha ki is kerül egy ötödik lidérc várakozik támadásra készen...
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) Cl0te10000/12000Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) 29y5sib  (10000/12000)

Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló küldetés (LEZÁRVA)   Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) EmptySzer. Szept. 17, 2008 6:55 am

Alig hogy találkoztunk máris körbevettek minket a hollowok. Egy épp a hátam mögött akart lesújtani. Én észrevettem, de a Hirenkyaku-m nem volt elég gyors hogy rendesen elugorjak előle így máris szereztem egy sebet a lábamra. Ám nem törődve a sérüléssel gyorsan talpra szökkentem és előhívtam az íjamat.
-Ezt visszakapod! -kiáltottam felé közben
Most egy egész normális darabot sikerült materializálni, hiszen a hollowok miatt elég sok lélekszemcse van a levegőben.
Majd az előbb engem megtámadó hollow felé írányítottam és ellőttem egy nyilat a maszkja felé.Eltalálta ugyan de nem semmisítette meg, ezért lőttem gyorsan még két nyilat hogy elég erős legyen a maszk teljes szétrepesztéséhez.
De nem volt időm szusszanni sem hiszen a nyakomban már ott volt a másik hollow, és a lábamból folyamatosan szivárgott a vér.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló küldetés (LEZÁRVA)   Gyakorló küldetés (LEZÁRVA) Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gyakorló küldetés (LEZÁRVA)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Külváros :: Quincyk főhadiszállása-