-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Shinri Tou

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shinri Tou

Shinri Tou

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 2
Age : 34
Tartózkodási hely : A gép előtt
Registration date : 2010. Jul. 24.
Hírnév : 0

Shinri Tou _
TémanyitásTárgy: Shinri Tou   Shinri Tou EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:49 am

Jelszó: [törölve - Szayel Aporro Granz]

Név: Shinri Tou
Faj: Shinigami
Kaszt: Shinigami
Nem: Férfi
Kor:20
Felszerelések: Zanpakuto, egy könyv és egy napszemüveg
Születési dátum: December 13
Kinézet: Magas, Izmos testalkatú, Rövid fekete haja van, Szeme zöld, a bal karján egy tetoválás van, amit a szülei halála után csináltatott.
Küllem: Makacs, magának való, Nem szereti nagyon a nagy társaságot, szeret csajozni, ha valaki megpróbál közeledni hozzá, azt fogadja és megpróbál barátkozni vele.

Zanpakuto:

Zanpakuto neve: Majin Hebi(Démoni Kígyó)
Zanpakuto fajtája: Tűz
Zanpakuto shikaia: A kard megduplázódik és a penge zöld lesz.
Zanpakuto támadása:
Zenpakuto parancsszava: Saku Majin Hebi (Tépj Démoni Kígyó)

Shikai technikák:

Uppun(Méreg)
A kardból egy zöld sugár lő ki, ami ha egy élő szervezetre kerül egy erős mérget, jutat a szervezetében. Több támadás kell egy élőlény megölésére. Ám az ellenfeleknél különböző a hatás. Van olyan, akit megvakít egy időre és van olyan, akit legyengít. Ez nem hosszan tartó méreg, csak ha a támadást egy személyre többször sikerül eltalálni.

Shimeru(szorít)
Ezzel a képességgel egy tűz védőfalat von fel, ami hatásos pajzs.







Töri:
Amikor megszülettem gyönyörű havas nap volt. A szüleim boldogak voltak hogy fiúk lett, ezért mindent megkaptam. Szép szobám volt és szép játékaim és többi holmiijaim. Mikor megtanultam járni akkor mindig a kutyánk után mászkáltam. 5 éves koromban már karatéra kezdtem járni, aminek meg lett az előnye. Nem használtam a tudásomat mások ellen, csak ha nagy bajban voltam. A kutyánk Star mindig elkísért az iskolába. Nem volt sok barátom így egy magam ebédeltem és mentem haza. Ez így ment egészen 3.-os koromig, míg egy 7.-es nem verte meg az osztálytársam. Nem bírtam nézni, ahogy a nagyobb üti a kisebbet ezért oda mentem.
-Hagyd békén.
-Menj haza és bújjál az ágyba.
Nem mondtam semmit, csak elkaptam a karját és a fejem felet, átdobtam. A srác elrohant, ahogy a földre ért. Én meg felsegítettem az osztálytársam.
-Jól vagy?
-Igen. Nagyon köszönöm Shinri.
-Nincs mit Yokuba. Menjünk haza fele.
Yokuba csak bólintott és követett. Ahogy haza értem mentem ki az udvarra Starral játszani. Majd mentem vacsorázni és lefeküdni. Gyorsan teltek múltak az évek. Belesem tudtam még gondolni, mit szeretnék kezdeni és máris 15 éves voltam. Már több barátom volt, mint régen, aminek én nagyon örültem. Mikor a suliba mentem Boldogan sétálgattam mikor egy mentő száguldott a házunk irányába. Nem tudtam mi történt így inkább rohantam a mentő után. A házunknál álltak meg és rohantak be. Rögtön követtem őket, és azt láttam, hogy a szüleim mindketten halottak. Nem értettem a dolgot, mert nem rég hagytam el az utcát szóval nagyon sok idő nem telt el. Star beszökött mellettem és csak ugatott mintha egy betörő volna a házban majd nyüszítve kirohant. Én nem tudtam, mi történhetett. A rendőrök két hétig nyomoztak a tettes után, de senkit nem találtak. Egyedül maradtam így az unokabátyám Kinshiro jött vigyázni rám. Jól megértettük egymást. Én továbbra is jártam iskolába, de a tragédia mindig bennem volt. Amikor 20 éves lettem Kinshiro elköltözött, mert szerinte már tudok magamra vigyázni. Így este mentem lefeküdni és egy zajra lettem figyelmes. Lerohantam a nappaliba és a tv leborult. Nem tudtam mi történt és raktam volna vissza mikor a konyhából hallottam hangokat. Kirohantam igaz féltem hogy mit találok, de ökölbe szorítottam a kezem. Ahogy kiértem mintha a szüleimet láttam volna csak ők nem éltek már. Rögtön egy késhez nyúltam és az alakokra kiabáltam.
-Kik vagytok?
-Nem ismersz meg Shinri? Mi vagyunk azok.
-Ti már meghaltatok 5 éve.
-Ez csak a szellemünk és azért jöttünk, hogy megmondjuk, hogy vigyáz magadra, mert aki minket megölt téged is meg fog ölni, ha nem vigyázol magadra.
Ekkor a kés kiesett a kezemből és felrohantam a szobámba. Ahogy felértem Star hangját halottam hogy ugat, majd elhallgat hírtelen. Rohantam le hogy megnézzem mi történt és egy férfit pillantottam meg előttem. Egyből el akartam volna futni a konyhába, de elállta az utam. Egy kardot húzott elő és rám támadt. Én csak ugráltam előle, mert mást nem tudtam. Majd a falhoz rohantam és a régi családi kardunkat levettem. Azzal védekeztem, vagyis próbálkoztam. Ahogy hadakoztunk én a maszkja után, kaptam és letéptem. Hihetetlen volt számomra hogy a volt tanárom Tonuro volt az. Kicsit megálltam, de rögtön feleszméltem, ahogy Tonuro rám támadt. Egyből elkaptam a tanár kezét, és nem engedtem el.
-Miért ölte meg a családom és miért akar engem is?
-Mert az anyád nem hagyta ott az apádat és rájöttem most, hogy te végetted nem hagyta ott ezért megöllek.
-Magát nem szerette az édesanyám.
-Éppen ezért utállak téged is fiam.
A tanár úrral csak harcoltunk majd egy óvatlan pillanatomban ő leszúrt, de én az utolsó erőmmel megvágtam az arcot. A világ elsötétült előttem és úgy éreztem, mintha semmi sem történt volna.



Ahogy felébredtem egy füves kis területen voltam. Star volt ott mellettem egy sráccal együtt. A kölyök régi ruhában volt, mint én. Egyből felugrottam és nem hittem a szememnek. Majd a kölyök elkezdett mosolyogni.
-Hol vagyok, és mit keresek itt?
-A lelkek világában vagy és meghaltál.
~Már emlékszem Tonuro tanár úr ölt meg.
-Gyere velem látom nincs hol aludnod.
-Igen, de.
-Gyere már.
-De ki vagy?
-a Nevem Kimino, de gyere már.
Majd a kölyök elkezdte húzni a kezem. Nem tudtam mást, tenni csak követni. És egy házhoz vezetett, ahol 2 ember volt a ház előtt.
-Na Kimino kit hoztál?
-A nevem Shinri Tou és.
-Van hol laknod?
-Nincs, nem ismerek itt senkit a kutyámon kívül.
-Akkor gyere beljebb. Én Toriyama vagyok és ő a feleségem Imusina.
Ahogy bementem megmutatták, hol alhatok, és mit kell, tesz szállásért. Egyiknap pont vágtam össze a fát mikor nagyon éhes lettem és bementem a házba.
-Mikor lesz kész az ebéd? Mert nagyon éhes vagyok.
Mindenki csak bámult, mert ez ritka eset. Ebéd után egy fura fekete ruhás ember jött a házhoz. Toriyama hozzám vezette.
-Szóval te lennél, aki éhes?
-Igen az voltam.
-Gyere velem.
Az ember elkísért egy hatalmas házhoz majd betessékelt. Ott bent egy irodába vitt, ahol ugyan olyan emberek ültek. Kiderült hogy ez a Shinigami akadémia. Beiratkoztam, és másnap már kezdtem is a tanulást. Fura volt, mert itt harcolni kellet, és én tudtam, hogy itt nem ellenkezhetek. Így mindent megtanultam és megpróbáltam a legjobbat kihozni magamból. Amikor átvittek a földre Hollow vadászatra tudtam, hogy ez jó kis menet lesz. Én magam mellé vettem egy barátomat és 3 lányt. Majd saját fejünk után mentünk nem törődve a figyelmeztetéssel. Mi rohantunk, hogy keressünk pár hollowot.
-Nem lesz baj.
Ahogy ezt kimondtam 5 hollow jelent meg. Rögtön rátámadtam az elsőre, ami elugrott. Nem lankadtam, hanem tovább támadtam a Hollowot. Láttam, hogy a többiek is ezt teszik és megkönnyebbültem. Egy óvatlan pillanatban a Hollow egy hatalmasat ütött, amitől egy fáig repültem. A fának talpal értem a törzsére és rögtön elrugaszkodtam és a hollowot vettem célba. Próbáltam ketté vágni, de nem sikerült és még egy ütést kaptam. Rögtön rohantam vissza és megvágtam a karját, de újra hátra dobot. Ahogy tápászkodni próbáltam egy halk suttogást hallottam, ami egyre erősebb lett.
-Az én nevem MajinHebi.
-MajinHebi hol vagy?
-A Zanpakutod vagyok, csak mond ki a nevem és a parancsszavamat. SakuMajinHebi így tudod az erőmet elő hívni.
-SAKUMAJINHEBI!
A Zanpakutom megduplázódott és a pengéje zöld lett. A Hollow rám támadott, amit kivédtem majd az egyik kardommal, levágtam a karját majd a fejét és eltűnt. Majd körbenéztem és láttam, hogy a többiek is végeztek a sajátjukkal. Ahogy mentünk volna a többiek után Yamimama tanár úr előttünk termet. Majd hozzám fordult.
-Shinri miért mentetek külön?
-Így jobban tudtunk harcolni.
-Gyertek, mert vége a sulinak nektek.
Követtük a Tanár urat majd a szobánkba mentünk. Én elkezdtem összepakolni és készültem a holnapra, hogy melyik osztagba kerülök. Eljött a nagy nap és a kapitányok elé keltünk. Én a 11. osztagba kerültem a barátommal. Átmentünk az osztag szállására és én rögtön elindultam az edző terembe. Ahogy odaértem nem csak én voltam ott. Mindenki valakivel küzdött csak én voltam az, aki nem ismert senkit így nem küzdött senkivel. Hírtelen egy hatalmas ember állt elém. Rám vigyorgott és felemelte a botját. Tudtam, hogy ellenem akar harcolni ezért a saját botomat magam elé tartottam és vártam a támadást. Az ellenfelem egyből támadni kezdett és én meg kivédtem. Én inkább megpróbáltam kiismerni a támadását és a viselkedését. A következő támadása is fentről jött és rájöttem, hogy lassan támad, de erősen. Ahogy újra akart támadni gyors a háta mögé ugrottam és hátba rúgtam. Az ellenfelem felborult és rögtön talpra állt és elkezdett dühödten támadni. Én csak ugrálta előle és incselkedtem vele. Hamar kifáradt és én úgy megrúgtam hogy térdre rogyott és a botom a nyakához tartottam. Már rengeteg ember állt körülöttünk. Majd elfordultam és mentem ki de, az ellenfelem utánam rohant és a botjával hátba akart támadni. Én egyszerűen leguggoltam majd a botommal gyomron vágtam. Az ember összeesett és én folytattam az utam. Mindenki a hátam mögött elkezdett súgdalózni hogy én vertem el újoncként az osztag nagylegényét.
Ekkor egy pokol lepke szállt be, ami azt a hírt hozta, hogy az emberek világába kell mennünk, mert a Hollowok támadnak. Mindenki rohant hogy felvegye a harcot. Én rohantam és Terama is csatlakozott hozzám és én köszöntöttem. Már sokan rohantak utánunk. Ahogy odaértünk egy egész nagy Hollow sereg várt minket.
-Végre egy jó harc.
Rögtön Shikaiba lett a zanpakutom és támadni kezdtem, amelyik a közelembe került. Szépen kaszaboltuk őket, de hírtelen többen lettek. Teramára több ment és nem bírt velük és én rohantam hogy segítsek, de akkor már késő volt, mert megölték. Az összes közelemben lévő hollowot elkezdtem kaszabolni. Egy ideig eltartott, míg sikerült legyőznünk a Hollowok seregét. Ahogy Teramához értem ő csak rám nézet és meghalt majd eltűnt a teste. Én felálltam és a többi Shinigamira néztem. Majd rohantam ahogy bírtam, amíg egy hatalmas Menos Grande meg nem jelent. Ahogy megjelent én egyből a zanpakutom után nyúltam és Shikaiba alakult és neki rontottam a Menosnak. Nem nagyon tudtam ellene harcolni és megjelent az osztagomból még 3 ember. Ők is segítettek nekem a harcban. Így 4-en sikeresen legyőztük az ellenfelünket és vissza tértünk a szállásunkra.


A hozzászólást Shinri Tou összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 12, 2010 7:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 35
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Shinri Tou _
TémanyitásTárgy: Re: Shinri Tou   Shinri Tou EmptyVas. Aug. 29, 2010 2:15 am

Üdv! Jöhet az elbírálás. Smile

Adatlapi rész:
◊ Mivel egy új szabály értelmében shinigami karakter indításakor nem kell osztagot beírni az előtöribe, így a rangot is felesleges beleírni, ugyanis nem tudhatod, hogy mely tisztségek foglaltak abban az osztagban, ahova majd be leszel osztva. ^^
◊ A Zanpakuto nevénél és parancsszavánál használj szóközöket, magyarul sem írsz olyat, hogy „TépjDémoniKígyó”. Wink
◊ Hiányolom a méreg hatásainak a leírását. Milyen mérget használ a kardod? Milyen tünetek jelennek meg a célponton? Bővítsd ki ezekkel az információkkal!
◊ A véfőfal-at egybe írjuk. Valamint kicsit ellentmondást érzek a képesség leírásában. Nem erős, de hatásos?

Előtörténet:
◊ Szerintem kicsit tanulmányozd a 120 évvel ezelőtti japán kultúrát; az iskolarendszer nem olyan volt, mint amit te megtapasztaltál, a gyerekeknek nem vettek meg mindenféle játékot, és valószínűleg a kutyákat sem nevezték el Starnak. Elég zárkózott egy társadalom volt, nem neveztek el házziállatokat angol neveken.
◊ 120 éve biztosan nem rohangáltak mentőautók és rendőrök Japánban, ahogyan a nappalik elengedhetetlen bútorzata közé sem tartozott a televízió. ^^
◊ Miért pont a volt tanárod a gyilkos? Mi motiválta egy ilyen tettre? o.O
◊ Helyesírási hibák; külön írsz szavakat, amiket egybe kéne és fordítva, vesszőhibák, satöbbi… Javaslom, olvasd át párszor a történetedet, akkor könnyebben kiszúrod ezeket a hibákat, amiket a Word és a Firefox nem feltétlenül jelez.
"Már emlékszem Tonuro tanár úr ölt meg. Majd a kölyök elkezdte húzni a kezem." Csak szerintem hiányzik itt valami? A párbeszédet és a leírást tessék kötőjellel külön választani, így egybefolyik az egész!
◊ Három lány is a 11. osztagba? Igazán nőiesek lehetnek. ^^
◊ Ha egy shinigami meghal, azt nem temetik el, a teste lélekszemcsékké változik, látványos effektekket kísérően elporlad.
◊ A leírási részek kicsit hiányosak, az előtöri nagy része szinte csak párbeszédből áll.

Az előtörténetedet ELUTASÍTOM. Javítsd az említett hibákat, utána szólj egy moderátornak vagy az adminnak privát üzenetben vagy chaten, hogy újra megnézzék. ^^

Vissza az elejére Go down
Shinri Tou

Shinri Tou

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 2
Age : 34
Tartózkodási hely : A gép előtt
Registration date : 2010. Jul. 24.
Hírnév : 0

Shinri Tou _
TémanyitásTárgy: Re: Shinri Tou   Shinri Tou EmptyKedd Okt. 12, 2010 7:23 am

kijavítottam a törim valaki leellenőrizné?
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 35
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Shinri Tou _
TémanyitásTárgy: Re: Shinri Tou   Shinri Tou EmptyVas. Okt. 17, 2010 1:20 am

Üdvözlet! Mivel jeleztél, hogy a javítás megtörtént, jöttem ellenőrizni azt.

Adatlap:
• Nekem kicsit furán hat, hogy a zanpakuto tűz alapú, mégis mérget köpköd. ^^ Ha mindenképp mérget szeretnél használni támadásként, akkor a zanpakuto típusát is a méreg alapúak közé sorold. Vagy tűz, vagy méreg, a kettő egyáltalán nem illik össze. A méreg hatását pedig tisztázd jobban, mert ez így nem elfogadható. Vagy gyengítse az áldozatot, vagy támadja az érzékszerveket.
• A zárójelek előtt és után szóközöket is szokás rakni.
• Vesszők után nem kell nagybetűvel kezdeni a szavakat, kivéve, ha tulajdonnevekről van szó.
• Ez nem hiba, inkább csak megjegyzés: új előtörténet sablonunk van, ám mivel az előtörténetedet az új sablon megléte előtt küldted be, így ezt nem muszáj javítanod.

Előtörténet:
• Elég egyedi módot választottál a hibajavításra. Tényleg könnyebb átírni pár számot, mint mondjuk átnevezni a kutyát Hoshinak.
• A számneveket (harmadikos, hetedikes, satöbbi) nyugodtan kiírhatod betűkkel is, hiszen nem évszámokról van szó.
• Helyesírási hibákból még mindig rengeteg akad. Egybe írsz szavakat, amiket külön kéne, külön, amiket egybe kéne, satöbbi…
• Jó, azt már tudjuk, miért ölte meg a tanárod a szüleidet és téged. Másodállásban szamuráj is volt? Jó kis harc lehetett.
Idézet :
A kölyök régi ruhában volt, mint én.
Ugyanabban a ruhában voltatok? Ráadásul régiben, nincs új? Surprised
• A Lelkek Világa tulajdonnév, épp ezért nagybetűvel írjuk.
• A hollow viszont nem tulajdonnév, kisbetűvel írjuk.
• A zanpakutod nevét és parancsszavát nem csak az adatlapi részben írjuk külön, hanem az előtörténetedben is.
• Még mindig rengeteg a párbeszéd az előtörténetben, ellenben leírás alig található benne.

Az előtörténetedet ELUTASÍTOM, ha javítottál, értesíts egy moderátort vagy az admint, hogy nézzék át újra.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Shinri Tou _
TémanyitásTárgy: Re: Shinri Tou   Shinri Tou Empty

Vissza az elejére Go down
 

Shinri Tou

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Futottak még-