-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Holtak játéka // LEZÁRVA

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nnoitra Jiruga
Mesélő
Mesélő
Nnoitra Jiruga

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 10
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 13.
Hírnév : 1

Holtak játéka // LEZÁRVA _
TémanyitásTárgy: Holtak játéka // LEZÁRVA   Holtak játéka // LEZÁRVA EmptyPént. Aug. 06, 2010 10:23 pm

Mostanság unalmasan teltek a napok. Minden ugyanabban a kerékvágásban megy. Papírmunka, értekezlet, papírmunka, megbeszélések, majd egy kis szabadidőt követően ismét elkezdődik a sablonos napirend. Elég őrjítő is már ez a tétlenség, így nem ártott volna valami küldetés, amin kieresztheti a gőzt az ember. Mi sem volt egyszerűbb, mint kívánni.
Különös mód mikor ezt gondoltátok, nem sokkal rá később érkezett egy parancs miszerint sürgősen eligazításra kell mennetek Nyugati kapuhoz. Egy igen magas és marcona férfi várt benneteket a helyszínen. Mihelyst megérkeztetek összevonta borotvált szemöldökét.

-Késtek! -rivall rátok, majd előhúz egy jegyzetet kimonja belsejéből. -Hitoshi Retasu! Hosijo Ren! Önöket jelölték ki arra a feladatra, hogy kikémleljék mi folyik a Rukongai nyugati erdőrészénél lévő településen. Információk szerint minden ember eltűnt a körzetből, ám ami érdekes, hogy mindenki egy azon időben tűnt el. A feladatuk megtudni mi történt a célterületen, végezni azzal, ami ezt tette és a túlélőket kimenteni! Kérdés van!? -ekkor éppen felszólalnátok ám ekkor ismét felkiált. -Nincs kérdés! Akkor jó munkát, leléphetnek! -parancsol rátok és inkább nem is erőlködtök azzal, hogy kérdezősködtök, mivel úgyis csak a saját dolgotokat nehezítenétek.
Útközben elgondoltatok a furcsa eseten, hogy vajon mi okozhatta az eltűnést, bár tudtátok, hogy valószínűleg csak akkor fog fény derülni a dologra, amikor odaértek. Mivel úgy gondoljátok eltarthat egy darabig míg odaértek ezért társalogtok egy keveset, ám erre sajna nincs sok idő, mivel a következő pillanatban elértétek a Nyugat Rukogai egy furcsa területét, ahol is furcsa köd lepte el a terepet, s a látási viszonyok kissé lecsökkentek. Bár ez nem gátol meg titeket a továbbhaladásban, ám amit azonban nem értetek, hogy az eligazításon azt mondták, az erdő szélénél fekvő kis lakórésznél történtek furcsaságok, akkor most vajon mi történt? Ezt azonban nektek kell kiderítenek. Amit azonban most tudtok tenni, egyenlőre csak annyi, hogy körülszaglásztok hátha találtok valakit még a faluban.
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Holtak játéka // LEZÁRVA Cl0te5000/10000Holtak játéka // LEZÁRVA 29y5sib  (5000/10000)

Holtak játéka // LEZÁRVA _
TémanyitásTárgy: Re: Holtak játéka // LEZÁRVA   Holtak játéka // LEZÁRVA EmptyPént. Aug. 06, 2010 11:28 pm

Ismét hosszú és unalmas napnak néztem elébe. Tekintve, hogy én voltam a 4. tiszt némi papírmunkám nekem is akadt, ám belegondolva, hogy jelenleg nincs kapitánya az osztagnak, egyértelművé válik, hogy az átlagosnál is több papírmunkám lesz. Miután több papírral is végeztem egy értekezlet várt rám. Már nem nagyon emlékeztem, hogy kik is voltak ott és hogy mi volt a téma, ugyanis én csak transzba esve üldögéltem. Az értekezlet után ismét várt a papírmeló. Tisztára úgy éreztem magam, mint egy titkárnő, ám szerencsére nem tartott sokáig. Ugyanis egy férfi lépett be hozzám, aki azt mondta, hogy egy küldetésre kell mennem. Felkeltem a székemből és rögtön el is indultam, a Nyugati kapu felé, ugyanis állítása szerint ott kapok bővebb információt a dolgomról.
Odaérve egy magas marcona férfi üdvözölt. Ekkor vettem észre, hogy van egy társam is, akit szerencsére ismerek is valamennyire. Rögtön a kezemet nyújtottam neki, majd a szokásos üdvözlési rituálé után ismét a fazonra figyeltünk. Miután a férfi végzett a küldetés elmesélésével arról érdeklődött van-e kérdés. Úgy tűnt, hogy nem csak nekem, de még Retasunak is volt kérdése, a fickó pedig mit sem törődve velünk azt mondta, hogy nincsen kérdés és távozott. Belegondolva, hogy ha kérdést tennénk fel neki, valószínű rosszabbul járnánk, inkább úgy döntünk, hogy kissé tudatlanul indulunk neki a kalandnak.
Út közben váltottunk pár szót, arról hogy mi történt velünk az első találkozásunk óta. Sajnos nem mesélhettem neki arról, hogy néha-néha kimentem Karakurába szórakozni, illetve az „ellenségeimmel” találkozni. Az átlagos munkanapjaim pedig túl unalmasak voltak, ahhoz hogy meséljek róluk. Nem sok időnk volt beszélgetni, ugyanis egy fura helyre érkeztünk.
Egy titokzatos köd lepte területre. A látási viszonyaink sokat romlottak a fura köd miatt. Általában csak akkor van köd, ha a hideg légáramlatok, illetve a melegek találkoznak. Ám itt nem éreztem semmiféle légáramlatot, így nem is tudom, hogyan keletkezett a köd. Talán az készítette, aki az emberek eltűnéséért is felelős, végül is, lehet, hogy valamiféle varázslóval van dolgunk. Ha pedig egy csomó embert el tud tüntetni egyetlen pillanat alatt, akkor egy kis köd gerjesztése meg sem árthat neki.
Vajon várhat, bennünket valami odabenn vagy esetleg csak azért van, hogy ránk ijesszen. Talán jobb lenne megnézni, hogy ki lehet-e kerülni. Hiszen, ha van benn valami, akkor nem lenne jó ötlet megzavarni a dolgában. Könnyen megeshet, hogy ez a köd, nem csak a szemünk világát rontja, hanem még a hatodik érzéknek nevezhető lélekenergia érzékelésünk is elrontja. Ha pedig egy nálunk is erősebb lény tanyázik benn, akkor könnyedén véget érhet a közös kalandunk.
- Azt mondom, ez egy kicsit fura. – Mondom a társammal szembe fordulva. – Lehet, jobb lenne megnézni, nem lehet valahol megkerülni, szerintem te se akarod, hogy valaki lesből támadjon ránk. – Szememmel eltekintek a fiú mellett, de nem igazán látom a köd végét. – Azt mondom, te menj arra negyed óráig, utána fordulj vissza, ha nem találod a végét, én a másik irányba megyek és megnézem, hogy arra van-e. – Szavaim után elhallgatok, evvel időt adva neki arra, hogy elmondja az ő tervét is. Számomra valamiért vészjósló ez a hely. Ahol egy pillanat eltűnnek az emberek, nyilván vannak még shinigamira veszélyes ellenfelek is.
Vissza az elejére Go down
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Holtak játéka // LEZÁRVA Cl0te5000/15000Holtak játéka // LEZÁRVA 29y5sib  (5000/15000)

Holtak játéka // LEZÁRVA _
TémanyitásTárgy: Re: Holtak játéka // LEZÁRVA   Holtak játéka // LEZÁRVA EmptyPént. Aug. 06, 2010 11:50 pm

Egy újabb nap és megint untam a fejemet. Már minden hülyeséget kipróbáltam, hogy elűzzem az unalmamat. Az ágyamon fetrengtem meló helyett mikor valaki bekopogott a szobámba. ~Ki a halál lehet az ilyenkor?~ gondoltam majd kikászálódtam az ágyból, és az ajtóhoz siettem. Vettem egy nagy levegőt és kinyitottam. Eleinte azt hittem, hogy Mitsuko kapitányhoz lesz szerencsém, de tévedtem. Egy számomra ismeretlen shinigami volt, aki azt mondta, hogy van a számomra egy küldetés. Azt is megmondta, hogy hova kell mennem. A Nyugati Kapunál várt rám az, aki elküldte értem a csávót. Kicsit kigyúrt volt és a szemöldöke borotválva volt. Mondanom se kell, hogy milyen fura benyomást keltett. Pár perc múlva kiderült, hogy lesz egy társam is, aki nem más volt, mint egy ismerősöm. Nagyon meglepődtem, hogy őt rakták be mellé, de hát ez van. Oda jött és kezet nyújtott. Nem akartam bunkó lenni ezért kezet ráztam vele majd visszafordultam a férfihoz. Miután végig mondta a feladatot, megkérdezte, hogy van e kérdés. Nekem lett volt és már majdnem feltettem mikor mit sem törődve velünk kijelentette, hogy nincs kérdésünk és, hogy induljunk. Meg kell hagyni, hogy elég érdekesnek találtam a küldetést. Az emberek csak úgy eltűnnek. Vajon mitől? Út közben elkezdtünk társalogni, hogy mi is történt azóta, hogy utoljára találkoztunk. Nem mondott valami sokat és én sem. Vannak olyan dolgok, amik csak rám tartoznak. Mondjuk semmi érdemleges sem történt velem csak untam a fejemet és bóklásztam Soul Societyben. Nem tartott sokáig a beszélgetésünk ugyanis elértük egy igazán furcsa területet. Mindent köd borított. A látási viszonyaink nagyon sokat romlottak. Lehet, hogy ez a köd csak azért van, hogy az, akit keresünk, elbújjon benne, és úgy támadjon ránk? Megmondom őszintén, hogy semmi se lehetetlen. Egy ideig próbálkoztam azzal, hogy keresek valamit, ami arra utal, hogy arrancar vagy valami ahhoz hasonló járt erre, de miután rájöttem, hogy ebben a ködben semmit se fogok látni, feladtam. Tudtam, hogy Ren a 12. osztag tisztje így a gondolkodási részt rá hagytam. Én a harcra vagyok specializálódva. Nem véletlen voltam a 11. osztag hadnagya. Míg a 11. osztagban szolgáltam megtanultam a könyörtelen harcmodort és a tűrőképességem is meg növekedett. Ren azt mondta, hogy fura… na erre egyedül jött rá vagy telefonos segítséget kért valakitől? Szerintem ez mindenkinek furcsa lenne, hogy köd van… Ráadásul, ahogy elnézem csak itt ezen a területen volt köd. Miután Ren közölte velem a tökéletes megállapítását előrukkolt egy tervvel is. Azt mondta, hogy én induljak el az általa mutatott irányba, és negyed óráig sétáljak előre, és ha nem találok semmit, se akkor forduljak vissza. Mivel nekem semmi ötletem nem volt bólintottam majd elindultam az említett irányba. A köd olyan sűrű volt, hogy szinte semmit se láttam. Ekkor eszembe jutott, hogy mi van, ha visszafelé eltévedek és összefutok az illetővel, akit el kell kapnunk. Egyedül nem hiszem, hogy le tudnám győzni. Vagyis nem tudom lehetséges, de nem szeretném kihagyni Ren a buliból. Hiszen azért van itt, hogy ő is harcoljon és, hogy elkapjuk azt a mocskot, ami ezt tette az emberekkel.
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Nnoitra Jiruga
Mesélő
Mesélő
Nnoitra Jiruga

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 10
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 13.
Hírnév : 1

Holtak játéka // LEZÁRVA _
TémanyitásTárgy: Re: Holtak játéka // LEZÁRVA   Holtak játéka // LEZÁRVA EmptyKedd Aug. 10, 2010 7:54 pm

A terv kezdetnek jónak és egyszerűnek tűnt, így hát el is indult mindkettőtök a kijelölt irányba. Valami azonban nem stimmelt. A köd úgy tűnt szűnni nem akaró. Még a tizenöt perc elteltével is úgy tűnt, hogy nincs vége, s már éppen fordultatok volna vissza mindketten, amikor mindkettőtök elé néhány lidérc vetül, szinte a semmiből. Furcsán viselkednek. Testük kissé vonaglik, s szemükben a fény sem arra utal, hogy tökéletesen tudatukban vannak, vagy hogy látnak titeket. A két hollow azonban ennek ellenére is nektek ront. Retasu ellenfele egy ugrással vetül neki, majd karmait használva próbálja megszaggatni arcát, habár elég lomhának tűnik, szóval elsőre nem fog nagy kihívást jelenteni egy harcban edződött Shinigaminak.
Ren ellenfele már más tészta, mivel testfelépítése nem a sima 'emberi' felépítést követte. Egy óriási százlábúra hasonlított leginkább, ami az épületeken mászkált fel-s alá, ezzel is csökkentve a kettőtök között lévő távolságot. Akármit is teszel, jobb, ha gyorsan leszeded, mivel ha sikerül körbe kerítenie hosszú testével, könnyen nagyobb bonyodalmat jelenthet neked, mint amilyen valójában, s akár súlyos sérülést is elszenvedhetsz. Ám miközben próbálkozol úgy tűnik a Kidou mágia nem fog a bőrén. Ez kissé aggasztó eleinte, ám a tekergődzése közepette mintha egy kis részt vennél észre testén, melyen egy hatalmas seb tátong. Ha ott próbálkozol biztos, hogy kikerülsz a csapdájából, s talán utána végezhetsz is vele, de először a sebét kell eltalálni, Zanpakutoddal, avagy Kidouval, már nem számít.
Eközben pedig Retasu már majdnem, hogy betalálna a lidérc tüdejébe, ám mielőtt a kard hegye elérné a lény hirtelen magasabb ívben ugrik tovább, s ezzel a hátad mögé kerülsz. Megfordulsz, ám ekkor azt tapasztalod, hogy a lidérc nem tesz így, s háttal ront neked. Érdekes, ám most jobb keze helyén egy nagyobb penge ékeskedik, amivel fejedet óhajtja lemetszeni. Ha most nem ugrik el akár egyetlen csapással véget is vethetsz az egésznek és mehetsz is vissza Rennek jelenteni.
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Holtak játéka // LEZÁRVA Cl0te5000/10000Holtak játéka // LEZÁRVA 29y5sib  (5000/10000)

Holtak játéka // LEZÁRVA _
TémanyitásTárgy: Re: Holtak játéka // LEZÁRVA   Holtak játéka // LEZÁRVA EmptyKedd Aug. 10, 2010 9:17 pm

A tervembe beleegyezését adta a társam, így nem téblábolva az indulás felett pár pillanattal a felfedezés után én is megindultam. Az út során a ködszerű képződmény nem akart szűnni. Még mindig ott volt mellettem a köd, mintha sehol sem lenne vége ennek az izének. Talán egy erős varázs vagy valami hasonló. Természetes képződmény biztosan nem okoz ekkora ködtömeget. Valaki vagy valakik egy számomra ismeretlen képességgel hozták létre. De vajon kik, talán halálistenek, akik elárulták a 13 védelmi osztagot. Esetleg pár arrancar, akik betörtek a Lelkek Világába, azért hogy borsot törjenek a shinigamik orra alá? De az is lehet, hogy bountok hozták létre ezt a valamit. Mindegy, egyelőre ez mellékes, majd kiderül, amikor a dolgok végére jártunk.
Időérzékem szerint már letelt a 15 perc, így megfordultam, amivel ekkor szembetalálkoztam az nem volt semmi. Egy hatalmas lidérc volt az, egy nagy százlábú lény, ami látszólag az építmények megmászásában lelte kedvét. A szemébe belenézve, azt vettem észre, hogy nem igazán látom benne az öntudatot, sőt még magamat se. Talán nem lát vagy mi. Lehet, hogy nincsen tudatánál vagy mi a fene. Ám akkor is, látnia kéne, hiszen itt vagyok tőle alig pár méterre, nem értem. Az a pár pillanat tétovázás elég volt ahhoz, hogy a lény észrevegye a pár pillanat gyengeségem és körbetekeredjen rajtam.
Nem mondom erősen szorított, de ezt mégsem gondolhatta komolyan. Egy kidouval simán lerobbantom magamról ezt a hollowt. Egy hadou31: shakkouhavol próbáltam lehámozni magamról a dögöt, de sikertelenül. Mintha a támadásom nem is hatott volna rá, úgy érezte, hogy semmi se történt. Ismét próbálkoztam, ám ezúttal egy byakuraiial, ismét sikertelen volt a csapás. A kardomat ebben helyzetben nem bírtam használni, így csakis a kidoukra hagyatkozhatom. Mozogni nem nagyon bírok, éppen hogy bírom mozgatni az ujjam és egy kicsit a kezemet. Hogyha pedig egy igézett kidouval próbálkoznék, attól félek, ugyanúgy járnék, mint a normál kidoukkal, ráadásul még több lélekenergiát kéne elhasználnom.
Éppen egy új terven agyaltam, amikor azt vettem észre, hogy a lény testén van egy hatalmas seb. Ott biztos nem ilyen erős a védelme, utána pedig könnyedén le tudom vágni a fazont, na de hogyan támadjam meg. Egyelőre nincsen e kezem közelébe, így várnom kell, de vajon ki fogom-e bírni addig vagy sem. Eléggé szoros már most is, hogyha tovább szorít, a végén összenyom. Most nincs időm vacakolni, biztosra kell mennem.
- Ó, Nagyúr a hús és csont burka, minden teremtmény, szárnyak suhogása. Te, ki az Ember nevét hordozod, Az Igazság és Mértékletesség nevében. Az álmok ezen bűntelen falán engedj szabadjára egy keveset karmaid haragjából. –Suttogom el halkan, miközben beszívok egy kis levegőt, hogy a sörhasam mellett elférjen a kezem és a seb közelébe tudjam tenni a kezem, ahonnan már biztos a találat. A tervem végül sikerült és a lény a robbanás után hátrarepült, én rögtön összeestem a megszűnt nehézség miatt. Ám nem volt időm a földön fetrengeni, inkább rögtön felkeltem és kardomat elővéve támadtam. A kardommal a fejének vélt valaminek a közepét támadtam. Ahogy pengém belehatolt a testébe, megpróbáltam az egész testét kettévágni. Hát azt sajnos nem sikerült, mivel nagyjából fél méter után kihúztam belőle a kardom. Minden esetre a harc itt ért véget és én elindultam a találkozó hely felé.
Úgy gondoltam, biztosan meg kell említenem a lidércet, na meg a tekintetét is, minden bizonnyal valami mágia alatt állhatott vagy nem tudom. Minden esetre remélem, hogy társamnak nem kellett egy hasonló lénnyel küzdenie. Nem, mintha nem bíznák abban, hogy nem bírja legyőzni, de az azt jelentené, hogy az ellenségünk tudja, hányan vagyunk és hogy merre. Lehet jobb lenne ezt nem elárulni neki, de inkább megteszem.
Vissza az elejére Go down
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Holtak játéka // LEZÁRVA Cl0te5000/15000Holtak játéka // LEZÁRVA 29y5sib  (5000/15000)

Holtak játéka // LEZÁRVA _
TémanyitásTárgy: Re: Holtak játéka // LEZÁRVA   Holtak játéka // LEZÁRVA EmptyHétf. Aug. 23, 2010 11:00 pm

Ahogy haladtam előre reménykedtem benne, hogy hamarosan vége lesz a ködnek, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy nem minden van úgy, ahogy én szeretném. Mivel már egy ideje mentem előre úgy gondoltam, hogy itt az ideje visszafordulni. Már megfordultam mikor szinte a semmiből lidércek jelentek meg. Most nem voltam olyan hangulatban, hogy harcoljak, de ha nem teszem egyértelmű, hogy kinyírnak. Megfogtam a zanpakutom markolatát és kihúztam a tokjából. Mielőtt azonban támadásba lendültem volna észrevettem, hogy valami nincs rendjén a lidércekkel. Vonaglottak, ami nem volt rájuk jellemző. Na, de nekem nem az a dolgom, hogy elemezzem őket hanem, hogy kinyírjam őket a francba. Kardomat előre szegezve vártam ellenfelem reakcióját. Egy ugrással rontott nekem és az arcomat akarta szétvágni vagy nem tudom, mert a karmai nagyon közel jártak az arcomhoz mikor a kardomat előre toltam. Azt hittem, hogy sikerrel jártam, hiszen eltűnt, de ekkor észrevettem, hogy mögöttem áll. Háttal volt nekem így azt hittem sebezhető, de ami ekkor történt nagyon meglepett. Háttal nekem indított támadást. A keze helyett most egy nagyobbacska penge volt. Már elég közel volt és már le is csapott. Épp, hogy el tudtam hajolni. Mikor felnéztem láttam, hogy a hajamat metszette le. Most már ugyan olyan rövid volt, mint azelőtt, de azért felegesített. Szabadjára engedtem egy rakatnyi lélekenergiát majd erősen megmarkoltam a zanpakutomat és nekirontottam. Nem akartam egyből megölni így először csak a végtagjaitól fosztottam meg majd mikor már a földön feküdt egy shunpoval a nyakán teremtem.
-Most véged te utolsó senkiházi.- mondtam jéghideg hangon majd lesújtottam. A lidérc másod percek alatt részecskékre bomlott és eltűnt. Nem várakoztam, mert ha jól kombináltam, akkor Rennek is akadt egy ellenfél. Sőt az is lehet, hogy többet is kapott szerencsétlen. Shunpoval megspékelve indultam el visszafelé. Ha nem éreztem volna a lélekenergiáját biztos eltévedtem volna, de mivel szerencsém volt éreztem és meg is találtam. Ha jól láttam már végzett az ellenfelével ezért odamentem hozzá.
-Nos én találkoztam egy igazán érdekes lidérccel, de ki is végeztem. mondtam vidáman majd vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Nnoitra Jiruga
Mesélő
Mesélő
Nnoitra Jiruga

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 10
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 13.
Hírnév : 1

Holtak játéka // LEZÁRVA _
TémanyitásTárgy: Re: Holtak játéka // LEZÁRVA   Holtak játéka // LEZÁRVA EmptyVas. Nov. 14, 2010 5:15 am

Mikorra mindketten szerencsésen visszaértetek a saját csatátokból éppen készültetek volna beszámolni felfedezéseitekről, ám még várt rátok egy váratlan meglepetés.
A semmiből hangtalanul előkerülő hatalmas méretű alabárdra egyikőtök sem számított, s csak Shironak sikerült idejében feleszmélnie mielőtt levitte volna fejedet a méretes fegyver. Ren szerencséjére csak a balta nyele találta el fejét, ám még így is eszméletét vesztette és odébb repült, így egyedül maradtál. Egy pillanatra még figyelted a gigászi fekete fejszét, melyet befedett az alvadt vér, majd a baltát elhajító személy után néztél. Az irányból egyre erősödő dobogások hallatszottak, melyek nem jelentettek jót. A következő pillanatban egy monstrum lépett elő a ködből, mely meglehetett vagy két és fél méter magas, és vállszélességben is lehetett vagy fél méter, egész teste csupa izom, melybe csavarokat húztak, és számos hatalmas heg borította. Holtak játéka // LEZÁRVA Sc2-astaroth
A lény látszólag lomhának tűnt, mivel az is sokáig tartott neki, hogy egy-egy lépést megtegyen feléd, ám ennek ellenére nem bízhattad el magad a gyorsaságod előnyében, mivel könnyen lehet, hogy ha az a balta egyszer téged eltalál akkor csipesszel kell majd összekapargatni a maradványaidat. Óvatosan kell megközelítened és egyenlőre figyelned kellett a mozgását, bár nagyon semmit nem csinált, csak mély levegőket vett, melynek hangja elég groteszk volt, hát még a testéből kitüremkedő szíve, melyben felfedeztél egy esetleges gyenge pontot, amivel talán kivégezheted az esztelen kolosszust. Ám miközben te ezen agyalsz ő kezét kinyújtja baltája felé jobbkezét, melyre a fegyver rögtön válaszolt is, s visszarepült forgatója kezébe. Abban a minutumban a 'férfi' másik kezével is szorosan megmarkolta a csatabárdot a feje alatt, majd megrohamozott téged, egy felökleléssel, melynek még távolról is érezni lehetett a löketét. Ha betalál nagy valószínűséggel baltáját is beléd mártja, úgyhogy mindenképp ki kell térned előle méghozzá nagyon gyorsan!
Vissza az elejére Go down
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Holtak játéka // LEZÁRVA Cl0te5000/15000Holtak játéka // LEZÁRVA 29y5sib  (5000/15000)

Holtak játéka // LEZÁRVA _
TémanyitásTárgy: Re: Holtak játéka // LEZÁRVA   Holtak játéka // LEZÁRVA EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 10:40 pm

Már-már reménykedtem abban, hogy megúsztuk a harcot és mehetünk tovább, de tévedtem. Mondjuk ez így egy kicsit egyszerű is lett, volna, ha csak ennyit kell tennünk azért, hogy tovább juthassunk. A balta ügyesen kiütötte szerencsétlen Rent míg én tökéletesen, elkerültem. Az is igaz, hogy csak azért hajoltam le, hogy megnézzem a lábam, ugyanis vérzett és az is lehet, hogy megrepedt. Míg én a lábamat piszkáltam egy nagy balta repült ki a ködből és annak nyele KO-zta ki szerencsétlen társamat, akin látszik, hogy tényleg képtelen a harcra. Mondjuk egy tudós, inkább kutasson, mint harcoljon.
Miután felálltam még akkor se esett le, hogy mi a franc történt Rennel ugyanis csak a földön fekvő testet láttam a baltát nem. Mondjuk, ha egy kicsit elfordítottam volna a fejemet észrevettem, volna az a bazi nagy szirszart, ami lehet, hogy egy életre kiütötte azt a fatökűt. Sajnos még arra se volt időm, hogy megnézzem Ren rendben van e ugyanis valami ötajtós szekrény nagyságú lény jelent meg előttem aki biztos, hogy nem teázni és beszélgetni jött ide. T_T Kardomat megmarkoltam és készültem a legrosszabbra, hogy egy egyszerű mozdulattal elmenekülök vagy valami csak az a baj ezzel a tervvel, hogy iszonyatosan nagy a köd így az ellenfél markába rohanhatok, és hát az nem lenne szuper. Még egy darabig figyeltem, hogy mit is akar tenni, de nem tett semmit csak nagy levegőket vett, amitől egy kicsit ijesztő is volt. A mellkasából kitüremkedő szívről ne is beszéljünk. Várjunk csak! Ha a szíve kitüremkedik a mellkasából, akkor megvan a gyengepontja! O.o Milyen okos vagyok, hogy csak most jut eszembe mikor már vagy öt perce megállapítottam, hogy kitüremkedik az a fránya szív.
Megmarkoltam a fegyveremet és most már tényleg vártam a lépéseit ugyanis megmozdította a kezét, aminek köszönhetően a balta odaröppent. Na ne mááárrr. T.T Ki ez a fickó? Valami mutáns bassza meg? Mit fogok én ezzel csinálni? Lehet, hogy könnyű célpontnak látszik az a szív, de az odavezető út azért baszottul rizikós. Főleg úgy, hogy ha ez az izomköteg meglendíti azt a baltát, és az esetleg eltalál engem akkor egy gyufásdobozban fognak eltemetni.
A szörny elindult felém, hogy kinyírjon, de mivel tökéletes a reakcióidőm egy shunpoval kikerültem és jó messzire mentem tőle, hogy legyen időm felkészülni a támadásra. Előre szegeztem a fegyveremet majd kicsit remegő hangon megszólaltam.
-Sangai Mamono Kosaku!!!- ordítottam minek köszönhetően aktiváltak a shikiat. A kardom most már egy láng bárd volt, amivel mezei egyszerűséggel meg tudtam égetni a kezét egy egyszerű vágással is.
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Holtak játéka // LEZÁRVA _
TémanyitásTárgy: Re: Holtak játéka // LEZÁRVA   Holtak játéka // LEZÁRVA EmptyHétf. Ápr. 25, 2011 12:33 am

Üdvözlet!

A küldetést inaktivitás miatt LEZÁROM azt. Mivel Hosijo Ren már nem játszik, valamint három kör se ment le, ezért jutalmat nem tudok rá adni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Holtak játéka // LEZÁRVA _
TémanyitásTárgy: Re: Holtak játéka // LEZÁRVA   Holtak játéka // LEZÁRVA Empty

Vissza az elejére Go down
 

Holtak játéka // LEZÁRVA

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-