-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Seireitei eskető termei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei EmptyCsüt. Okt. 15, 2009 3:53 am

Na igen... Mint mindenhol, itt is vannak házasságok, ezért kell egy hely, ahol a szerelmesek örökre összeköthetik életüket. ^^

Minden terem elég nagy ahhoz, hogy akár egy teljes osztag elférjen benne. A díszítést a pároknak és családtagjaiknak kell intézni. Wink
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Seireitei eskető termei Cl0te12000/15000Seireitei eskető termei 29y5sib  (12000/15000)

Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Re: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei EmptyPént. Okt. 16, 2009 1:37 am

[ Namie és Kaien esküvője ] - Az előkészületek

-És a többi tiszt?
Kérdezem lihegve az első olyan shinigamitól, akit ismertem már az osztagból. Csak rázta a fejét, semmit nem tudott a többiek hollétéről.
-Jó lesz. Én azon paráztam, hogy elkések, erre meg még senki sincs sehol...
Igyekeztem levegőhöz jutni.
-Mindegy, aszongya... van itt egy, kettő... négy ember. Mindenesetre szép lassan kezdjünk bele a díszítésbe. Úgy látom már a nagyja tegnap elkészült.
Szaladtam körbe a termen csillogó szemekkel.
-Annyira kawaii lett! *.*
Pattogtam még egy sort. Szerencsétlen tiszt azt sem tudta, mit kezdjen a helyzettel, főleg velem. Jobbnak látta, ha arrébb áll és megy díszíteni. Persze duzzogtam, hogy senki nem értékeli a hatalmas elégedettségemet, de belegondolva a helyzetbe, mindenkinek volt annyi dolga, hogy nem volt idejük semmi mással foglalkozniuk, csak a rájuk kiszabott feladattal. Nem akartam túl nagy cicomát. Valahogy az egyszerű de nagyszerű híve voltam. A krémszín volt az uralkodó. Az abroszok, a szalagok, a masnik és minden apróbb nagyobb dolog krémszínűbe lettek öltöztetve. Egy pár fehér szirom és néhány fehér virágdísz ékeskedett a hosszú asztalokon. Már csak azt a részt kellett feldíszíteni, ahol a ceremóniára kerül a sor. Oda pedig amúgy sem szántam sok díszt.
Mikor ezzel is végeztünk a tiszteket egy kicsit hagytam pihenni, meg kávézgatni. Csak attól féltem lesz olyan kétbalkezes, aki ráönti azt a barna löttyöt az abroszra. Ha megtörtént volna, nem tudom mire vetemedem, csak abban voltam biztos, hogy az illetőnek nem lesz igen kellemes érzése, se közbe se utána egy jó darabig.
-Azt hiszem én is leülök egy kicsit, mert leszakad a lábam. Amúgy is azt terveztem megvárom a lányokat a ruhapróbával és az asztalok megterítésével...
Motyogtam az orrom alatt, ahogy kényelmesen elnyújtózkodtam a széken.
Vissza az elejére Go down
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Seireitei eskető termei Cl0te13000/15000Seireitei eskető termei 29y5sib  (13000/15000)

Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Re: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei EmptyPént. Okt. 16, 2009 4:55 am

- Váááááááááááááááááááááááelaludtaaaaaaaaaaaam!! - visítoztam torkom szakadtából, miközben fel-alá rohangálás közben próbáltam magamra szuszakolni a zoknit. Persze nem kellett hozzá sok idő, hogy a földön hemperegve nyekeregjek sajgó testrészeimet tapogatva, és ha ez mind nem lenne elég, Namie is szanaszét fog gyilkolászni, amikor késve betoppanok az esketőterembe.
Amikor agyamba villant az ingyen kaja meg a lehetőség művészi hajlamom kiélésére, a félelem sutty tovaszállt, mint egy dalos kedvű kismadár, és a helyébe mééérhetetlen izgatottság lépett. Ennek köszönhetően, ha nem lettem volna késésben, valószínűleg akkor is a "járókelődöngetőshiperszupermaxfokozatomban" száguldottam volna végig az utcákon egészen az esketőteremig, amiről már messziről látszott, hogy valami nagyon nagy akárminek fog otthont adni a közeljövőben.
Úgy terveztem, hogy amint belépek, sikoltok egy jó nagyot, hogy minél hamarabb megtaláljam Namiét, de amikor kinyitottam a szám, az úgy maradt, hang viszont nem jött ki rajta. Totál elvarázsolódtam egy pillanat alatt a dekorációtól meg a sok sok nyüzsgő embertől, aztán már csak arra emlékszem, hogy állok egy csodálatosan gyönyörű fehér ruhában, és szeletelem az esküvői tortát..... Aztán mikor nekem jött valami ipse egy halom virággal, rájöttem, hogy már megint túl intenzíven álmodozom. A pasas sűrű bocsánatkérések közepette odébb állt, mialatt én újra a földre szállva pásztáztam a termet Namiét keresve, akit hamarosan ki is szúrtam, amint az egyik székben üldögél.
- Neharagudj neharagudjléccilécciléccilécci, nemakartamdeténylegkomolyan annyirasajnálom egyélmegkoktélcseresznyévelafejemendeazértbocsássmeg szépenkérleeeeeeek!! - kezdtem bele az egylevegővételes bocsánatkéréssorozatba mikor megláttam, aminek az lett a következménye, hogy mire odaértem hozzá, már fulladásközeli állapotban voltam.
- Fuuuuuuh... Na, mit eszünk?? - Csillant fel a szemem azonnal, miután újra keringett az oxigén az ereimben.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Seireitei eskető termei Cl0te40500/45000Seireitei eskető termei 29y5sib  (40500/45000)

Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Re: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei EmptyVas. Okt. 18, 2009 5:03 am

[ Namie és Kaien esküvője ] - Az előkészületek

Kimondhatatlanul boldog voltam, hogy Namie ennyi feladatot bízott rám a szervezéssel kapcsolatban. Határtalan lelkesedéssel vetettem bele magam az előkészületekbe. Már jónéhány nappal a végső rendezkedés előtt elkezdtem intézkedni, hogy az osztag háza táján minden a lehető legjobb fényében tündököljön, hamár egyszer esküvőre készülünk, és vendégeket fogad az osztag. És Namiének is örömet akartam szerezni. Kiadtam, hogy rendesen nyírják le a füvet, nyessék meg a sövényeket, és ültessenek friss virágokat az elhervadtak helyett. Ha időm engedte én magam is segédkeztem egy-egy bonsai megmetszésében.
Mire elérkezett az eskető terem előkészítésének napja, az osztagunk többi része már készen állt a nagy eseményre. A megbeszélt időpont előtt időben felkeltem és mégegyszer róttam egy nagy kört az udvaron és a parkban, hogy minden rendben van-e mielőtt elindulok segíteni Namiének. Épp az egyik ház tetején ácsorogtam és csodáltam a zöldben pompázó összképet, mikor hatalmas sikítást hallottam magam alól. Annyira megijedtem, hogy hirtelen majdnem leborultam onnan, de még idejében megőrizve az egyensúlyomat próbáltam beazonosítani melyik ház ég. Aztán hamar rájöttem, hogy épp Chiyo-chan szobája felett vagyok, aki szintén megígérte, hogy segédkezik.
-Chiyo-chan... *ráztam meg a fejem nagyot sóhajtva. *De ha így kiabál, akkor az biztos azt jelenti hogy elaludt, és késében van* -kaptam elő gyorsan a telefonomat hogy megnézzem mennyi idő. És igaza is volt, már majdnem annyi idő volt. Sietősre fogva a lépteim, villámlépésben indultam el.
Megérkezvén már nagy volt a sürgés forgás, és a díszítgetés. A terem már így is csodaszép volt. Ezek a világos pasztellszínek beragyogták az egész helyiséget. Mégha együtt is nézegettük a mintákat, a fényképen közel sem tűntek ilyen gyönyörűnek. Elámulva néztem körbe és pillantottam meg Namiét aki épp egy széken ücsörgött, de látszott rajta, hogy biztos már hajnalok hajnala óta talpon van.
-Szia Namie! -integettem oda neki jókedvűen. -Nem volt gond a munkaerővel? Ha valaki húzná a száját csak szólj és rendre igazítom. -álltam meg előtte. -Annyira szép minden. -öleltem meg a lányt elérzékenyülve. -Ha nem bánod körülnézek kicsit hogy hol tudok segédkezni. -tűntem is el a sürgő forgó emberek között. Aztán hamarosan megérkezett Chiyo is megérkezett.
-Szia Chiyo. -üdvözöltem őt is egy virágcsokorral a kezemben integetve.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Seireitei eskető termei Cl0te33500/45000Seireitei eskető termei 29y5sib  (33500/45000)

Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Re: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei EmptyKedd Nov. 03, 2009 7:56 am

[ Namie és Kaien esküvője ] - Az előkészületek

A korai kelés túlságosan megviselte ártatlan lelkemet. Kakaskukorékolás előtt kiugrasztani pihe-puha ágyikómból felér egy kínzással. Ha nem kapja meg szervezetem a kilenc óra durmolást garantáltan zombi stílusban fogok vegetálni. Viszont a mai menet nem ám egy a sok közül! Imádott barátosném hatalmas napja itt kopogtat az ajtón és némi táskás szem nem akadályozhat meg az egész hacacáré göröngyöktől mentes előkészítésében. Majd beállok Rangiku ablaka alá és szorgalmasan jegyzetelek. Tutira elcsípek hasznos infókat, hogyan rázzam életbe botox kezeléstől mentes babapopsi arcbőrömet. Addigi is bevetettem magam a virágoshoz és többszöri kísérlet után megtanultam kommunikálni. Muszáj volt gyorsan lezavarnom a bájcsevejt, mert erősen kezdett késés gyanúja felmerülni. Bűnömet bevallva nem akartam futni! Lehet egészséges, de az én 'törékeny' testem nem szereti. Illetve megterhelő, leizzadsz, nem bemelegítő gatya viseletében könnyedén orrba bukhatsz a saját lábadban és mindenki tudja a hakama-t nem ezer méteres síkfutásra találták ki. Igazán eszükbe juthatott volna felvilágosítást tartani erről a tudatlan akadémistáknak. Ha előre látó, kedves, öreg bácsi lenne Yama-ji, akkor megtette volna és nem égek egy portalanítással az első küldetésemen..."Tényleg! Ottan volt a Kaien is! Régi szép idők! És mekkorát röhögött a kis piszok!" Öltöttem fel a fancsali ábrázatom, némi burkolt sértődöttséggel párosítva, majd szélvész tempóval kisuhantam az üzletből.
Karjaimban két méhkasnak is hízásra elegendő vacsival libbentem be a házasságkötő terem ajtaján. Érkezésemet a napnál is világosabbá kellett tennem, így csatakiáltással pózoltam a rám meredő szemekre. Megkapva a pár óráig kitartó örömfaktorom vágódtam bele imádott Namie-m ölébe. Terrorizálva orrát a töménytelen virágporral láttam neki csacsogni.
-Szia egyetlen virágszálaaaaam! Hogy aludtááál? Kipihented magaad? Minden okés eddig? Valakinek ki kell karmolnom a szemét?-
-Sziii...-eget rengető hapci orkán, mely végleg tudatosította bennem tegyem el őket az útból. Szánom-bánom fejjel meredve toltam egy zsepit kellemetlenül érintett mennyasszonykám alá és türelmetlenül rugózva az ölében mutogattam a szerzeményekre.
-Jólvan-jólvan! Most pedig húzd be a kéziféket! Micsoda-kicsoda-meg honnan is vannak ezek?-
-El-fe-lej-tetted!- paskoltam meg a feje búbját, de a gyilkos aura elszabadultál bájos mosollyal arcomon részleteztem tettemet, mely szerint a díszítésnek való virágokat hurcoltam ide. Miközben emésztgette a beszédem, addig én elcsodálkoztam feltűnően hangosan. - VHOAAA! Tök szép lett a terem!- csillogtak szemeim és gyűltek benne könnycseppek. A pillanat hevével nem bírva ölelgettem agyon szeretett balhé társamat. Kezdtem is előre rettegni mit fogok leművelni az éles műsor alatt, főleg ha meglátom Namie-t az álomszép ruhájában. Persze ismerve a kiszámíthatatlan reakcióimat már előre közölték, hogy mindig fog rám vigyázni valaki, ha éppen a saját bejáratú férjuram nem tartózkodik a környékemen. Hoppá-hoppá! El ne felejtsem kivasalni a ruháját! Jaj! Még Hitomi ruhája is lóg a levegőben! Potyogtak a könnyeim immáron a saját feledékenységem okozta stressztől is.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Seireitei eskető termei Cl0te12000/15000Seireitei eskető termei 29y5sib  (12000/15000)

Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Re: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei EmptyVas. Nov. 15, 2009 4:13 am

[ Namie és Kaien esküvője ] - Az előkészületek

-Ny-nyugalom, Chi-Chi-Chiyo-chan!
Hadonásztam kézzel-lábbal, de sehogy sem sikerált leállítanom. Szegény lány totál kiakadhatott.
-Látod, még a többiek sincsenek itt, nem maradtál el semmivel!
Igyekeztem nyugtatgatni, egy-két buksisimi közepette. Mihelyst sikerült a helyzeti sokktól szabadulnunk, Chiyo bele is fogott a kérdezősködésbe.
-Igaz! Gyere velem, megdumáljuk a szakáccsal a menüt!
Ragadtam kézen a lányt, és elvágtattunk egyenesen a konyháig. Már sürögte-forogtak ott a jónépek. Szinte elvesztünk a sok fehérruhás alak között, azt sem tudtam hova is kapjak.
-Olyat keress, hogy nagy sapekja van ééééés hosszúúú, fekete bajszaaa!
Adtam ki a parancsot Chiyonak, miközben fel-fel ugráltam, hátha meglátom az esedékes illetőt. Ügyesebb volt nálam a lány, s megráncigálva a ruhám ujját tértem magamhoz.
-Igen, ő az!
Siettünk oda hozzá. Megkocogtatva a vállát igyekeztem komolyan megbeszélni vele a dolgokat.
-Üdv, Francisqué!
Majdnem bele is tört a nyelvem a főszakács nevébe, de végre valahára sikerült normálisan kiejtenem. El is kezdtem neki regélni az elképzeléseimet a vacsiról, de egy idő után úgy vettem észre a szakács igen érdekes fejet vág, ezért abbahagytam. Már abban sem voltam elég biztos, hogy érti azt, amit mondok.
-Mennyi az esélye annak, hogy Japánban egy francia szakácsot fogjak ki?
Súgtam oda Chiyonak fejemet fogva. Mivel jobb ötletünk nem volt, ezért mind a ketten kézzel-lábbal magyarázott. Elég érdekes látvány lehetett, hogy két lány lelassítva gagyarászik, mint valami diliházból szabadultak. Már épp feladni készültünk, mikor valahára odalépett mellénk a segédje. Szerencsére ő hús-vér japán volt, aki franciául tanult egy keveset, ezért segítségével megértettük magunkat. Mihelyst végeztünk ezzel a bonyolult hadművelettel a terem felé vettük az irányt.
-Kíváncsi leszek, hogy hogyan fogja összeütni ezeket a tradicionális japán ételeket...
Röhögtem egy sort, saját szerencsétlenségemen. Ahogy betettük a lábunkat a terembe, szembetalálkoztam Hanae-vel, aki olyan erővel ugrott a nyakamba, hogy majdnem hátast dobtam.
-Szia, Hanae! Köszönöm, hogy eljöttél!
Ölelgettem vissza. Kicsit megsürgetve a gyűlő embereket, mi is belekezdtünk a rendrakásba. Már kezdtem feltűnően fáradni, ezért muszáj voltam egy újabb adag koffeint elfogyasztanom. Nem akartam hogy a mai napon legyek úgy leharcolva, mint még soha. Egy menyasszonynak most kell a legbaróbban kinéznie! Tapogattam is szorgosan az arcomat, nem e keletkeztek méretes táskák a szemem alatt, de fellélegezve tapasztaltam, hogy egyelőre semmi. Kiterülve a széken relaxáltam, mikor egy óriási üvöltés a szívrohamot hozta rám. Hirtelen azt sem tudtam, milyen ninják akarnak elrabolni, már készültem volna az asztal alá bújni. Szerencsére nem vérengző ninják haladtak felém, hanem egy igazán közeli barátom, aki Hana névre hallgatott a legtöbbször. Kicsattanó kedvvel ugrott az ölembe egy halom virággal kezében. Eleinte azt sem tudtam mi történt, de aztán lassacskán fel lettem homályosítva. Kisvártatva újból észbe kellett, hogy kapjak.
-Jaj lányok, lányok! El kéne menni a ruhákért! Hanae, Chiyo, Hana, gyertek, induljunk!
Tapsoltam hevesen, hogy ezzel is felhívjam magamra a figyelmet. Bizony még a ruhák elmaradtak. Mihelyst végzünk a kölcsönzővel, rögtön mehetünk készülődni, ugyanis hamarosan itt az idő.
Vissza az elejére Go down
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Seireitei eskető termei Cl0te13000/15000Seireitei eskető termei 29y5sib  (13000/15000)

Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Re: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei EmptyVas. Dec. 27, 2009 12:24 am

[ Namie és Kaien esküvője ] - Az előkészületek

Nagyokat fújtatva meg hápogva igyekeztem magam rendbe vágni, mert nagyon nem volna szuper ha én itt kapnék epilepsziás rohamot a csak úgy a miért ne kedvéért, amikor ráadásul még el is aludtam. Na nem! Én nem leszek ilyen pofátlan itt meghalni!
Mikor arról is felvilágosultam, hogy tulajdonképpen én vagyok az első érkező, kellőképpen vidor hangulatban szökdeltem Namie után a konyhába igyekezve. Nem gondoltam volna, hogy a kinti fergetegnél is lehet nagyobb felfordulás, de amikor betoppantunk a konyhamester birodalmába, mintha egy terrortámadás sújtotta város ambulanciáján lennénk: Soook sok fehér ruhás manus szaladgál fel-le, előre és hátra oldalra, keresztbe meg kasul, na meg esetenként hátra is, miközben mindenki üvölt, sír ordibál, halálhörög... Totális káosz.
Végre megkaptam első rendkívülnagyonfontos feladatomat, miszerint nem volna rossz ha a sok kényszerzubbonyos elmebeteg közül ki tudnánk szúrni a főszakácsot, akin ha minden igaz nagy fehér sapesz van és úgy néz ki mint egy hőscincér. Néztem néztem, de nem láttam sehol ilyen homárszerű ipsét, de olyan két perc masszív szugerálás után bemászott a látókörömbe egy leírásnak megfelelő személy, úgyhogy Namie ruhájának huzogatása után határozottan böktem a fura pasasra.
Odacammogtunk hát a delikvenshez aki valami Francúski névre hallgatott, bár nem vagyok benne biztos, hogy Namie gagyarászásából a megfelelő nevet sikerült kiszűrnöm, de hát mindegy is, Franci láthatóan nem sértődött meg a nyekergésen. Én minden bizonnyal szenvtelenül magyaráztam volna az ürgének, de Namie kiszúrta, hogy valami nem kóser, és a fickó több mint valószínű egy árva szót sem ért abból ami magyarázva van neki. Hamarosan azon kaptam magam, hogy a kezemmel imitálok magamnak uszonyt miközben lassan és artikulálva ismételgetem, hogy "haaaaaaaaaaal', de a csóri ebből sem értett semmit. De már nem azért, mit nem lehet érteni azon, hogy "haaaaaal"? Egy utolsó idióta is felfogja miről van szó, pláne akkor, ha még mutogatnak is mellé.
Hál' istennek hamarosan megérkezett a felmentősereg egy nyurga srác formájában, akivel Namie szerencsésen megértethette magát, miközben én kellemesen elfilozofálgattam arról, hogy igen jó dolga lehet egy szakács barátnőjének.
Nagy kuncogással hagytuk hát magunk mögött a konyhát olyan kétségekkel, mint hogy ez a Franci mukó normálisan képes lesz-e összerittyenteni a fogásokat, mikor is feltűnt az én egyetlen és legcsodálatosabb és legmenőbb és legkedvesebb Kapitányom egy méretes virágcsokorral a kezében
- De jó, hogy megjött, Kapitány!! - Integettem felé csillogó szemekkel nagy erőket véve magamon, hogy ne ugorjak a nyakába.
Nem sokkal később beesett még egy leányzó is aki minden bizonnyal nagyon közel áll Namiéhez, mert kapásból az ölében kötött ki egy nagyon szép és nagyon nagy és nagyon illatos csokorral. Mivel nem nagyon ismertem, mondhatni kicsikét se, odabicegtem hozzá bemutatkozás céljából, csak nem harapja le a fejem, olyan kis bohókásan kedvesnek tűnik.
- Umm.. Uuuum.. Szia! - hintáztam előtte előre-hátra, elvégre meg kellett várni a megfelelő alkalmat, csak nem rohanhatom le elsőre! - Umm én.. Yasuji Chiyoko vagyok meg ilyenek ééés... Szia! - Köszöntem sikeresen másodjára is, mivel gőzöm nem volt mit is mondhatnék még hirtelen, de ezen nem volt sok időm elmélkedni, mert Namie gyorsan kiadta az utasítást, hogy uzsgyi van a ruhákért!
Úúú alig vátram már, hogy meglássam a menyasszonyt a nagyon szép és nagyon csinos és nagyon páratlan ruhájában! Fuu tuti leállok majd itatni az egereket magamat ismerve, hiszen minden biztos annyira szép lesz, mert Namie esküvőjén mindennek klappolnia kell!
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Seireitei eskető termei Cl0te40500/45000Seireitei eskető termei 29y5sib  (40500/45000)

Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Re: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei EmptyKedd Dec. 29, 2009 4:14 am

[ Namie és Kaien esküvője ] - Az előkészületek

-Jaj ugyanmár ez csak természetes Namie. -mosolyogtam lelkesen a sürgő-forgó menyasszonyra.
-Nah lássuk csak hol is kezdjem... -néztem körbe a termen, aztán megláttam az egyik pulton egy különösen magányosan hagyott dobozt. -Hát ez vajon mi lehet? -támadtam be, és lestem bele. - De széépek! -emeltem ki csodálkozva egy asztaldíszt hogy jobban szemügyre vegyem. -Nah azt hiszem, ezek oda valók. -mértem fel a terepet, és néztem végig a már félig megterített asztalokon. Nem is tétlenkedve tovább nekiláttam szépen sorban feldiszítgetni minden egyes asztalt, ám az egyik pillanatban kishíja volt, hogy szívrohamot kapva esek keresztül az egyik garnitúra étkészleten. Hana mint mindig, most is szélvészként toppant be, és rohamozta be az éppen szusszanásnyi pihenőt tartó Namiét.
-Szia Hanaa! -integettem oda neki is, majd miután teljesen visszanyertem az egyensúlyom folytattam az asztaldíszítést.
-Hm..ezt inkább tegyük ide...de így meg nem szimmetrikus...de ha ide teszem akkor jó lesz...igeen, így tökéletes. -szemléltem büszkén a művemet, majd elkezdtem kivitelezni ugyanezt a művészi kompozíciót a többi asztalon is. Volt még hátra jónéhány...hiszen elég nagy vendégsereggel kell számolni...de Namie a legjobbat érdemli, szóval mindennek tökéletesnek kell lennie.
-Jaj lányok, lányok! El kéne menni a ruhákért! Hanae, Chiyo, Hana, gyertek, induljunk! -hallottam meg a terem másik végéből Namie hangját.
-Tényleg a ruha! -eszméltem fel a nagy rendezgetésből, és egyből lepakoltam a kezemből a dobozt. A nagy munkában meg is feledkeztem róla, hogy együtt megyünk el Namie ruhájáért, és segítünk neki kiigazíttatni ha valami nem stimmel vele.
-Megyek! -siettem oda hozzájuk, félretéve az asztaldíszítés arra mire visszajövök. Nem hiszem hogy összedől a világ ha ezt most félbehagyom...elvégre a ruha sokkal fontosabb.
-Jaj én már olyan kíváncsi vagyok arra a ruhára. -lelkendeztem csillogó szemmel Chiyo-channak. Nem is tudom mikor voltam ennyire besózva utoljára, de most szörnyen jól esett pörögni kicsit, és szervezkedni-segédkezni.
-Hana merre van? -kérdeztem Chiyot, de aztán hamarosan ő is felbukkant a könnyeit törölgetve. -Valami baj van? -kérdeztem aggódva.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Seireitei eskető termei Cl0te33500/45000Seireitei eskető termei 29y5sib  (33500/45000)

Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Re: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei EmptySzomb. Jan. 02, 2010 1:59 am

[ Namie és Kaien esküvője ] - Az előkészületek

Könnyhullató hadműveletemnek keserves vége lett, mivel imádott barátnémat megszállta az isteni szikra és lendületesen koppantam a padlón. Kissé érzékenyen érintett. A zuhanásveszély táblát legalább kifüggeszthette volna, vagy bármi mást. Na, de panaszkodni semmi okom! Ha nem is nyári színárnyalatom, de kékes-lilám már biztosan lesz! Vhoa, mint egy igazi balesetből született lény! Vajon hogy változtam át? Laboratóriumi robbanás netán rám pottyant egy meteorit? Áh, kit érdekel! Nagy nap van! Giga nap van! Pattantam fel szerpentint dobálni Namie ruhapróbáló kijelentésére. Már csak valami betanult pózt kellene felvennünk, bár az éles bevetés miatt tök felesleges, majd a következő áldozatnál! Úristen! Nem állhatok neki bőgni! Tűntem el kétszáz darabos papírzsebkendőben. Szemetelni nem merészeltem, mert még élni akartam, szóval dugdostam az egyre jobban dagadó zsebeimbe. Útközben azért bájosan mosolyogva a köszöntő Hanae-nak és buksisimit kiosztva az előttem hintázó Chi...Chi...elfelejtettem a nevét! Sápadtam le fél percre, de nem mutathattam mekkora címeres szenilis vagyok. Helyette közelebb hajoltam hozzá és további hajborzolás közepette válaszoltam neki.
-Szijaaaaa! Hana vagyok, de bármilyen becenévre loholok, úgyhogy hívj, ahogy szeretnéd! Ja-ja, és nem kell félni! Kannibalizmus szempontjából verhetetlen vegetáriánus vagyok!-
Húztam ki magam büszkén csábos kacsintást ejtve a valószínűleg kiakadt lányhoz. Aztán felharangozott a hallelúja stopper óra változata, szóval teremelhagyás következett. Karon is ragadtam a két segédtáram, hiszen be kellett cserkészni az extázistól két kilométerrel arrébb menetelő menyasszonykát. Mivel nem hagyhattam, hogy fővesztés terhétől rettegjünk a perceken belül kiboruló nőszemélytél, gyors hadoválásba fogtam. Kifaggattam taichou-t! Meg persze a szemére vetettem nem karistol a környékünkön és már nem fejel bele egyetlen vödörbe sem! Meg hasonló totál felesleges kérdések, persze villámkérdések betűzésével, amik Ulqu-t állították a rivaldafénybe. Csak tudnám, miért akart megfulladni a felvetésemtől?! Annyira, de annyira ártatlan volt, hogy már két éves karikát is elbírt volna! Mi olyan nagy bűn, hogy megkérdeztem ők lesznek e a következők? Na, komolyabb fennakadás nincs! Fejirányt váltottam és ráskubiztam félős harmadik személyünkre. Már találkoztunk, szerintem! Általában azzal a kakasként háztetőn pózoló lepedőlobogtató, pöfékelve tüdőmérgező és mellékesen kupán vágni való Yuyu-val szokott karistolni! Villant fel a lámpácskám.
-Jól emlékszem, hogy Yuusuke-val jóban vagy? Mármint dereng, legalábbis remélem, hogy jól derengve vizualizálom! És-és? Azt ne mond...-
Mutogattam hevesen a női-férfi kapcsolatot ujjaim segédletével. Egész pofásan elactivity-ztünk! Oda se skubizva merre járunk. Szépen be is masíroztunk a kölcsönzőbe, személyem részéről nekiütközve az ácsorgó nap fénypontjának. Orromat dörzsölgetve bazsalyogtam, amikor megtörtént a csatt! Szétnéztem a helységben! Barátosném vállaira tehénkedve bámultam körbe. Eszméletlen volt. Rengeteg szép, csodás, fodros-bodros ruha! Képtelenség nem hatalmas, csillogó szemekkel bámulni őket! Gyönyörűséges olvadozásomnak hangot is kellett adnom.
-Mint egy vattacukor ház!-
A látvány fizikai molesztálását grabancomat megragadó Namie kergette kudarcba. Végül is igaza volt, de azért küzdöttem! Tudom, persze, hát hogyne! Ma van az esküvője és két perc alatt kéne belebújni egy habcsókba, de-de legalább had taperoljam már őket körbe!
-Rossz lány, rossz! Tessék öltözni!-
-Csak azt! Had érintsem meeeg!-
-Próba után megteheted!-
-Tényleg?-
-Hazudnék neked?-
-Hát...ööö...kötelező erre válaszolni?-
-Uzsgyi, öltözni!-
-Eheheee....-
Sprinteltem a zacskókat tartó eladóhoz névcímkét válogatni. Aztán megtalálva az igazit nyomiztam halálra morcoskát. Jobb nem piszkálni az alvó oroszlánt és amúgy se gondoltam komolyan, annyira.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Seireitei eskető termei Cl0te12000/15000Seireitei eskető termei 29y5sib  (12000/15000)

Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Re: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei EmptySzomb. Jan. 09, 2010 2:07 am

[ Namie és Kaien esküvője ] - Az előkészületek


Igaz, sosem voltam az a kemény leányzó, aki óriási nagy nyugalommal adta ki a parancsokat, de most bármennyire is kínosan éreztem e miatt magam, csak kellett egy kicsit a sarkamra állnom, és irányítanom. Kiadva a következő feladatot iszkoltunk egyenesen a ruhakölcsönző felé. Úgy tűnt a lányok kijönnek egymással, így kissé megnyugodhattam. Persze, hogy nem voltam teljesen nyugodt, sőt, nagyon idegesnek éreztem magam. Egész nap össze-vissza kapokdtam ide-oda. Már-már a világomat sem tudtam, de nekem folytatnom kellett, mert ha nem intézkednék, semmi sem lenne a mára tervezett esküvőből. Hana és Chiyo-chan igen jól elbeszélgettek az út során. Elől haladva csak törni tudtam a buksimat, hogy még véletlenül se felejtsek el semmit. Nagyon megpróbáltató volt ez az egész minden, de igyekeztem nem kiborulni. Meg persze az előkészületekkor Kaien is besegített. Viszont az ilyen díszítős, ruhakölcsönzős, kicsicsázós dolgok nagyon nem fektek neki. Meg is értem, hisz férfiből van, és azok nagy többsége nem ért hozzá.
Nem volt túl messze a kölcsönző. Egy kicsi, de kellemes megjelenésű épület volt. Felszökdelve a lépcsőn libbentük be, ahol egy csilli-villi csodaország fogadott minket. Nem is kell mondani, hogy mindannyiunknak elállt a szava. Olyan volt az egész hangulata a belső résznek, mint egy tündérmese. Rengeteg gyönyörű holmi vett minket körbe, s egy-két darabra legszívesebben már én is nyálazni tudtam volna. A mögöttem pattogó Hana-t már le sem lehetett volna lőni. Igaz, a többiek sem voltak búskomorak az üzletbe betérve. Viszont én akárhogy is akartam volna a többiekkel örülni, izegni-mozogni, sürgetett az idő. Ezért gyorsan le is kellett, hogy lombozzam a lányokat, s mindegyiküket odahessegettem a ruhájukért. Mikor mindannyian kezünkbe vehettük a megfelelő ruhakölteményt egy kis eligazítás után eliszkoltunk az öltözőbe. Bizony, ez volt az a pont, hogy kiderül, beleférek e a ruhámba, vagy éppen ellenkezőleg, le nem esik e rólam. Szerencsére mindenki segítségére volt egy-egy itt dolgozó hölgyemény, akik igyekeztek ránk igazítani a ruhákat. Nagyon féltem attól, hogy csalódni fogok a kiválasztott mennyasszonyi ruhában. Egy szép, hófehér, uszályos ruhát választottam, melynek a fölső része egy gyöngyökkel díszített fűző volt. Mikor ráakadtam, egyből beleszerettem, s csakis ezt akartam viselni az esküvőmön!
Nem mondom, nem két percbe telik egy ilyen holmit magamra ölteni! Rendesen meg is lepődtem, hogy mennyi darabból is áll, amik még ki is akarnak veled szúrni, hogy még több időbe teljen a felvételük. Hiába volt a segítő, ha egyszerűen nem akartam megérteni, mit hogyan aggassak magamra. Állt az rajtam mindenhogy, de úgy, ahogy kellett volna, biztosan nem. Már a vége felé úgy éreztem magam, mint egy túldíszített karácsonyfa. Hatalmas kínszenvedések között végre sikerült meghúzni a fűzőt is. Elsőnek nem akartam belenézni a tükörbe, mert aggódtam, hogy egy olyan látvány tárul elém, amitől elmegy az életkedvem is. Viszont a hosszas győzködés után, odamerészkedtem a tükör elé, s óvatosan, lassan kinyitottam a szememet. Teljesen megdöbbentem, csak bámultam meredten. Szerencsére pozitívan kellett, hogy csalódjak. Nem akarok egoistának tűnni, de olyan szépnek találtam magamat abban a menyasszonyi ruhában, hogy örömömben legszívesebben a segédem nyakába ugrottam volna. Jó alaposan megnézegettem magam. Azt akartam, hogy minden klappoljon. Ne legyen egy elálló rész se, s az se forduljon elő, hogy lehullik rólam lassacskán a ruha.

- Namieeeee! Készen vagy már, vagy esetleg sikeresen foglyul ejtetted magadat?
Hallottam kintről barátosném hangját.
- Még élek, egyelőre!
- Ha kész vagy, gyere ki, már nagyon kíváncsiak vagyunk!
- Ohóóó-kéééhéé!
Kezdtem el lépkedni az ajtó felé, ami igen nehezen ment. Olyannak éreztem magam, mint egy tank. Ráadásul sikerült a legmagasabb sarkú cipőt is kiválasztanom, így hát muszáj leszek mihamarább belerázódni az ideiglenes szerepembe. A negyedik-ötödik lépésnél még ugyan pofára akartam esni, de szerencsémre időben észbe kaptam. Abban reménykedtem, hogy nem hagy fel a szerencsém az este sem, hisz nem kívánta egyik porcikám sem, hogy a menyasszonyi ruhámban zakózzak egy nagyot. Már akkor tudtam, hogy nagyon fogom azt szeretni, mikor éjfélkor átcserélhetem a menyecske ruhámat.
Nagy kopogások kíséretében léptem ki az ajtón, ahol a többiek is szépen felöltözve vártak engem. Mondanom sem kell, hogy mind a két fél felől egyforma reakció jött. Óriási csillogó szemekkel néztem a két koszorúslányomra, amitől majdnem el is bőgtem magam örömömben.
- Annyira, de annyiraaaaaaaaaa…! Aztaaaa! Olyan szépek vagytok!
Kaptam a piros pozsgás arcomhoz vidáman. Ám mikor ők is teljes erőbedobással kezdek el dicsérni, még jobban elvörösödtem. Annyira zavarba hoztak, hogyha lett volna rá lehetőségem, simán elbújtam volna valahová.
~ Remélem Kaiennek is tetszeni fog…
Gondolkodtam el, fülig érő vigyorral, aminek következtében egyre jobban kezdett az arcom átváltozni pipaccsá. Alig vártam, hogy végre láthassam. Olyan izgatott voltam, mint még soha! Biztos voltam benne, hogy ő is eszméletlenül fog kinézni. Viszont addig még számos apróbb dolgok akadtak, melyeket el kellett intézni. A ruhapróba után, vissza kell mennünk a színhelyre, még egyszer mindent át kell vizslatni, s ha mindent rendben találok, készülhetek is az estére! Ha jól sejtettem, a sminkelés, és a hajam elkészítése is sok időt vesz igénybe, s persze a koszorúslányokat is meseszép tündérekké kell varázsolni! Reménykedtem benne, hogy a srácok sem felejtkeztek meg az esküvői tortáról, és a pezsgőkről. Nem akartam ugyan, de kissé kételkedtem Renjiben és Ikkakuban. Akármennyire is imádom őket, nem pont rájuk kellett volna bízni a pezsgőt. Igaz, a torta miatt is paráztam, de bíztam benne, hogy Hisagi és a többiek épen a helyszínre szállítják.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Seireitei eskető termei Cl0te12000/15000Seireitei eskető termei 29y5sib  (12000/15000)

Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Re: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei EmptyCsüt. Márc. 11, 2010 2:53 am

Namie és Kaien esküvője-
// A sztori „dióhéjban” //

Résztvevők, szereplők, meghívottak, és egyéb karakterek:

Namie Fujishima, Kaien Shiba – az ifjú párocska
Násznép:
Shihouin Yoruichi (anyakönyvvezető)
Kawazoe Hanae, Hana Akamoto, Yasuji Chiyoko (koszorúslányok)
Hitomi Shuuhei (gyűrűtartó), Amaya Uresii, Ninomiya Aiko (kis-koszorúslányok)
Annabelle Kemp, Iyasino Yume, Ken Aruya, Kuro Umes, Maki Kenta, Matetsaku Kai, Nagano Nobu, Ninomiya Mitsuko, Oshiro ito Mamoru, Sakuranbo Kai, Sensai Hinode, Shireashi Katsuo, Shierashi Masaru, Ueda Tomoko, Verashu Suwun, Watanabe Yuusuke, Chizuki Maya, Sierashi Yuusuke, Sukkecu Eiji, Clarie Toshihiko, Abarai Renji (Namie tanúja), Ichimaru Gin (Kaien tanúja), Madarame Ikkaku, Grimmjow Jaegerjaques, Cande Jaegerjaques, Ulquiorra Schiffer, meg aki még odatévedt... xD


× × ×


Stage one: Házasodjunk már össze! >.<

Olyan boldognak éreztem magam, hogy a szakácsos-affér után már minden zökkenőmentesen ment. A ruhák tökéletesek voltak, a díszítés pompázott, és még a torta és a pezsgők is beérkeztek úgy, hogy senki sem kóstolt bele. Mikor a szalonban ránk igazították a ruhákat, becsomagolva robbantunk ki az üzletből. Ideje volt készülődni a ceremóniára. Nagyon sürgősen!
Visszatérve a szertartás színterére, meghúzódtunk az öltözőnek kijelölt helyiségekben. Innentől kezdve már alaposan bele kellett húzniuk a srácoknak, hiszen már ekkor szállingóztak a násznépek. Talán velem volt a legtöbb gondja a sminkesnek, és a fodrásznak. Egyszerűen nem akart úgy beállni a hajam, ahogy azt a mester elképzelte. Valahogy az a tincs sehogy sem úgy akart neki kunkorodni, mint azt megálmodta. Végül kemény harc során megadta magát, és a lakk győzedelmeskedett. Egész fejem csillogott a sok csillámtól és egyéb kenceficétől, de nem bántam. Most az egyszer úgy éreztem, ragyogni akarok, minden tekintetben! Mindig is vágytam arra, hogy európai uszályos ruhában esküdjek, és végre valóra vált! Már annyira de annyira vártam ezt a napot!
Egy utolsót húzva a fűzőn kaptam kezembe a csokromat. Kilépve az ajtón bevártuk egymást, a koszorúslányaimmal, majd a megbeszélt módon az ajtó elé vonultunk. Egymás kezét szorongatva vártuk a pillanatot.
- Istenem, csak legyen ennek az egésznek vége!
Mondtam halkan. Egyszerűen nem bírtam ezt az egész feszkót. Essünk túl rajta, aztán végre bulizzunk! Igen, csak ezek a gondolatok jártak a fejemben. Végre felhangzott a zene, így egymás kezét elengedve sóhajtottunk egyet, majd a koszorúslányok beindultak a terembe. A megszokott módon történt minden. Mármint ahogy az külföldön zajlott. A lányok bevonultak virágszirmokat szórva, majd a tanúmmal, én is elindultam lassacskán. Áh, teljesen elszégyelltem magam, ahogy mindenki rám szegezte tekintetét. Első körben olyan gondolatok keringtek fejemben, hogy biztos azért néznek és mosolyognak rám, mert túl sok cicoma volt rajtam. Pedig olyan csininek éreztem magam T.T. Ám mikor már a terem közepénél jártam, Renji-vel karöltve, megnyugodtam. Már láttam Kaien-t. Úristen, annyira jól nézett ki az öltönyben! Már csak azért is meglepődtem, mert sosem láttam még ilyen öltözékben. A haja, a ruhája, az arc... Most sikerült újra belészeretnem. Yoruichi volt az anyakönyvvezetőnk, ami azért is megnyugvást adott, mert ismertem. Mikor én is odaértem, csak Kaien szemébe tudtam nézni. Kislányos zavaromban csak mosolyogni tudtam. Bár inkább vigyorogtam, mint mosolyogtam. S egy idő után már éreztem görcsberándult az arcomon az összes izom, így már lefagyni sem tudott volna az a kedves kis grimasz. Yoruichi pillanatokon bele is kezdett a szokásos esküvős köszöntőbe, és a további mondókába. Már alig vártam, mikor ahhoz a bizonyos „Akarod-e...” kérdéscsoporthoz érjen. Ha lett volna szabad kezem, már rég a szépséges körmeimet rágtam volna le teljesen. Még szerencse, hogy a virágommal bajlódtam. Ha már nem kaptam meg a lehetőséget, hogy a körmömet tegyem tönkre, megfelelt a csokor. Szegényke a ceremónia végére eléggé ramatyul nézett ki. Mikor végre a kérdésekre válaszolhattunk, jöhettek a gyűrűk felhúzása egymás ujjaira. A kis pöttöm cukrosmuffin már pattogott is közén. Lábujjhegyen nyújtotta fölfelé kezecskéiben a párnácskát, melybe a jegygyűrűk voltak belefűzve. Elsőnek Kaien vette el az ékszert. Kezemet kitartottam elé, s úgy vártam, hogy az ujjamra húzza. Viszont valami véletlen folytán a gyűrű inkább úgy döntött kimászik Kaien kezéből és lepottyan a földre. Természetesen halk „hoppá”-zás követte ezt, mire mindenki elmosolyodott. Kicsit vicces volt ez a helyzet. De legalább nem csak én voltam nagyon berezelve. Bár én nem ejtettem ki a kezemből a gyűrűt, de remegett rendesen. Mindezek után, végre jöhetett a várva vár pillanat. Egy csókkal láncoltuk egymáshoz magunkat mindörökre. Aww, milyen csodálatos egy pár pillanat volt *.*!
Kaien-nel egymásra néztünk, s kézenfogva rohanni kezdtünk az ajtó felé. Vagyis én személy szerint próbálkoztam vele, de a magassarkúban meg a nagy ruhámban alig ment. Majd friss férjecském gondolt egyet, felkapott és úgy rohant tovább. De jó, hogy legalább ő ilyen edzésben van! *.*

× × ×


Stage two: Induljon a banzáj! *.*

Az este úgy telt, ahogy elterveztem. A násznéppel együtt bevonultunk a csokordobás után az épület termébe, melyben az asztalok voltak felállítva. Örültem neki, hogy mindenki sorra dicsérte a díszítést. Igen, keményen megdolgoztunk vele, és csak hálálkodni tudtam a segédeimnek *.*. Lassan elérkezett a vacsoraidő, így mindenki elfoglalta az asztalát. Végignézve a társaságon nagyokat nevettem. Főleg azon a kis fogócskán, amit Hitomi vezetésével Maki-chan, Aiko, és Amaya alakított. Hátuk mögött, pedig a kétségbeesett barátném, Hana zárt. Nem értettem, miért kergeti őket, pedig olyan jól elvoltak azzal a pár lufival. Arrébb pillantva már egy piás társaság tömörült egy kupacba, név szerint Ikkaku, Renji, Hisagi és valami csoda folytán Ukitake is odakeveredett. Arról, pedig már halvány lila gőzöm sem volt, hogyan tévedtek a Jaegerjaques-testvérek a kis körbe, hiszen tudomásom szerint nem túlzottan csípték egymást. Aww, mennyire megható, hogy hogy össze tudja az embereket hozni a finom kis sake T.T. Mondjuk az azért furcsa, hogy ezek képesek a vacsora előtt, közben, után is piálni. Najó, én sem voltam különb, hiányoznak is ám azok az idők. Viszont most megfogadtam, ezen a napon nem fogok nagyon inni, hisz biztos voltam benne, hogy az este folyamán Kaien is közéjük fog csapódni. És az azért vicces lenne, ha mind a ketten berúgva lennénk beállítva a sarokba. Na meg nekem nem is lenne illendő, plusz úgyis rám marad a számla kifizetése reggel. Akárhogy is, egy pár pohár pezsgőtől nem lesz semmi bajom! Azért már annyira meg voltam edződve, hogy nehogy leforduljak a székemről.
Az vacsora isteni finom volt! Ahhoz képest, hogy a francia séffel alig bírtuk egymást megérteni, csodás ételt varázsolt elénk! Én kétszer is faltam belőle. Olyan jól laktam, hogy egy darabig úgy terveztem, csak ücsörögni fogok, és emésztek. Viszont még a lakoma közben sem volt egy olyan percem, ami nyugisan telt el volna. Hiszen egyik szervező kijelentette a párt szabad arra kérni, hogy csókot adjanak egymásnak, s ezt a poharak kocogtatásával jelezzék. Persze erre mindenki egyből csörömpölni kezdett. Így a vacsorám szinte azzal telt el, hogy szélsebesen kipiszkáljam a fogam közül a kaját és újabb csókot nyomjak Kaien szájára. Ezt a dolgot még az elején élveztem is, de a tizedik ilyen alkalom után már kissé untam. Főleg mikor a kisgyerekek szórakoztak ezzel. Na meg Hana és Chiyo sem maradhatott ki a poénból, így ők is egyfolytában játszadoztak.
Amikor már bőszen emésztgettem az ínycsiklandozó falatokat, akkor kezdett bele a zenekar a legelső számba. Természetesen a legelső nekünk szólt, így mennem kellett táncolni. Kaien rögvest fel is kért, majd lassan bele is fogtunk a táncikálásba. Már akkor imádtam a mellkasába belebújni, annyira szeretem, mikor átölel! *.* Mikor a következő dal is sorra került, már a násznép is felvonult a tánctérre. Legelsők közt volt a Vera-Kai páros. Milyen aranyosak voltak együtt, igazi álompárocska! *.* Igaz, a fiú egyfolytában az öltönyét birizdálta és húzogatta, de a lány a megfelelő helyre tette kezeit és már ők is nyugodtan táncolhattak. A kicsik is olyan édesen szökdécseltek, körbe-körbe. Egyszerűen elolvadtam tőlük! A sarokban meg már a részeg társaság is ropta rendesen. Igaz Renji néha-néha ejtett egy táncot Kuro-val. Persze engem sem hagyott ki a sorból, úgy megpörgetett, hogy totál elszédültem! De élveztem, hogy sokan felkértek táncolni. Még a rengeteg kaját is ledolgozhattam a folytonos ugrándozással *.* (xD)


× × ×

Stage three: Jó reggee~lt! ^^... Vagy nem túl jó? xD

Hajnalban már lassacskán hazafelé kezdtek szállingózni az emberkék. Én személy szerint olyan fáradt voltam, mint egy streetfighter-ből szabadult teknősbéka. Életem egy csepp sem, és azt sem tudtam, hova tűnt a fél cipőm! O.o Ráadásul a menyecskeruhám is piszkos lett. T.T
Olyan nagy mocskot hagytunk itt mindannyian, hogy csak néztem nagyokat. Még szerencse, hogy ezt nem kettőnknek kell eltakarítani. Valóban! Azt sem tudom Kaien-t hol hagytam el. Azt tudom, hogy a menyasszonytánc után csak akkor láttam, mikor a tortát vágtuk fel. Utána valahogy elveszett a tömegben. Volt egy olyan sejtésem, hogy valamelyik asztalon van kiterülve és nagyban horpaszt. És mit ad az ég? Ilyen ötösöm lenne a lottón... Egyből külföldre mennénk nászútra! *.*
Drága kicsi szerelmem ott szundított az egyik asztalnak támasztva lefittyedt fejét. Annyira édesen alukált, hogy bűn lett volna felébresztenem. Pedig nem tehettem mást. Ám előtte gyorsan elintéztem a fizetést, meg a többi apróbb ügyet. Mikor kész lettem mindennel, elégedetten trappoltam vissza kiütött férjecskémhez. Már csak azt kellett volna tudnom, hogyan ébresszem fel. Annyira ki volt ütve, hogy mellette akár bombát is robbanthattak volna.
Nagy nehezen, de sikeresen fel tudtam zargatni. Egy kis idő után –úgy ahogy- kijózanodott, így neki is láthattunk a közös teendőinknek. Mikor úgy gondoltuk mindennel végeztünk, a koszorúslányokat is hazaküldtem, miután szép sorjában megölelgettem és hálálkodtam nekik egy-két sort. Boldog voltam, és hulla fáradt. De mosolyom nem akart lefagyni arcomról. Hisz végre valóra vált az az álmom, melyet olyan rég óta titkon dédelgettem.
Reménykedem benne soha nem fog közénk állni semmi, és senki. S érzem, ketten ki fogunk bírni mindent, jöjjön bármi! >.< ♥
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Seireitei eskető termei Cl0te25000/30000Seireitei eskető termei 29y5sib  (25000/30000)

Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Re: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei EmptyKedd Jún. 22, 2010 2:14 am

> X < Férjhez megyek? O.o Mi a szösz!? Surprised > X <

Meghívó és Mitsu esküvői ruhája >.<
Spoiler:

A menyasszony és vendégei:

Anyakönyvvezető: Shihouin Yoruichi Cool
Menyasszony: Ninomiya Mitsuko
Vőlegény: Watanabe Yuusuke
Koszorúslányok: Yasuji Chiyoko, Chizuki Maya, Hana Akamoto, Verashu Suwun, Kawazoe Hanae
Egyéb vendégek: kb. mindenki, aki Seireiteiben él, és fontos… xD Ja, és Slarin! *.* xD


Első felvonás
Futunk, vagy nem futunk?


Mély levegőt véve léptem ki az öltözőmből, és próbáltam nem hátat fordítani ennek az egésznek, hogy elmenekülhessek. Egyrészt, mert akkor hiába szenvedtem végig az előkészületeket, másrészt pedig nem akartam Sukét megbántani. Szeretem, meg minden, de féltem attól, hogy nem leszek tökéletes feleség. Féltem attól, hogy csalódást okozok neki, hogy egyszer majd elhagy, és nem kellek neki többet. Rettentően féltem, és ezért legszívesebben abban a pillanatban elmenekültem volna. Remegő lábakkal sétáltam le a lépcsőn, és indultam az eskedőterem felé, melynek ajtaja előtt már apus várt. Halványnarancssárga ruhám halkan susog, ahogy lépkedtem előre. Furcsán éreztem magam, és azt hiszem, nem hiába. Az járt a fejemben, hogy mindenki lát, mindenki engem fog figyelni, és már ettől is a frász kerülgetett. Mennyi ember, és mennyi kíváncsi pillantás…
Apushoz érve egy pillanatig egymást figyeltük, majd pedig szorosan megöleltük egymást. Most már nem vagyok apuci pici lánya, hiszen most férjes asszony vagyok, de ettől még ugyan úgy fog szeretni. Legalábbis remélem… Arcán bánatos mosoly terült szét. Talán ő is attól félt, hogy elveszt engem. Pedig igazán nem kéne, hiszen ugyan úgy szeretem őt is, és anyust is, mint eddig. Jó, persze voltak nézeteltérések, meg facepalmolások miattuk rendesen, de ettől még nem szeretem őket kevésbé. Ugyanolyan fontosak számomra, mint eddig voltak.
Az ajtó halk nyikorgással tárult fel. Szinte azonnal felénk fordult mindenki, és én alig bírtam megállni, hogy ne húzzak nyúlcipőt, és hagyjam itt ezt az egészet. Kíváncsi és csillogó szemek pislogtak rám, aminek következtében sikerül teljesen zavarba hozniuk, így ennek eredményeképp néhányszor majdnem fel is buktam a saját ruhámban. Apus aggódva támogatott el az oltárhoz, ahol már Suke várt. Várt, és figyelt, s talán neki is megfordultak a fejében azok a kérdések, amik nekem is. Vártam a pillanatot, hogy mikor hagy faképnél, és tűnik el a helyszínről, de semmi sem történt. Teljesen nyugi volt, vagy legalábbis úgy tűnt, mintha az lenne. De hát lényegében egy esküvőn sosincs nyugi… Az oltárhoz érve megfogtam Suke kezét, és Yoruichihez fordultam. Bólintással jeleztük, hogy megkezdhetjük a szertartást. Úgy éreztem, hogy minél hamarabb túl vagyunk az egészen, annál jobb. Na nem azért, mert nem tetszett az egész, csupán az zavar, hogy mindenki minket nézett, és folyamatosan azon rágódtam, hogy vajon mit fog válaszolni kedvesem az „Elfogadod-e…” kezdetű kérdésre. Igazából még én se tudtam akkor, hogy mit válaszoljak rá, hogy tényleg jó ötlet-e hozzá menni ennyi ismeretség után. De hát szeretem! Nála jobban senkit se szeretek jobban. Senkit az égvilágon, csakis őt…
Végül megérkeztünk ahhoz a kérdéshez, amitől a leginkább féltem. Előbb én nyögtem ki egy halvány, és félszeg igent, majd szerelmem következett. Ő is megtette ugyan ezt… Igent mondott, és ezzel sikerült megnyugtatnia, fellélegeztem. A nehezén már túl voltunk, és ez szuper érzés volt! Már nem kellett attól rettegnem, hogy elmenekül, és itt hagy engem egyes egyedül több száz vendéggel a nyakamon. Szeret… igazán szeret… annyira, hogy nem félt összekötni velem az életét, nem félt attól, ami azután következik…
Egy pillanatig el se hittem amikor végre a lezáró mondatnál tartottunk. Szinte másodpercek alatt betámadtam drága férjecskémet, és agyonszétcsókolgattam örömömben.


Második felvonás
Jesszus, férjhez mentem! O.O


A teremből kilépve azonnal elindultunk a Kumo étterembe, ahova a lagzit szerveztük. Ahogy megérkeztünk, azonnal el is másztam átöltözni, és kiörömködni magam, hogy végre túl vagyok a dolgok nehezén. Vagy csak most jön a neheze? Hiszen most már együtt vagyunk, összekötöttük örökre az életünket. Legalábbis remélem, hogy örökre, hiszen nem szeretném se kimondani, se meghallani azt az aprócska mondatot, ami mindent tönkre tehet: „Válni akarok.” Soha, soha nem mondanám ki, és ez egyelőre száz százalék! Vagyis azt hiszem, hogy annyi… Ugye annyi? T_T
No mindegy, szóval véégre elkezdődött a dolog partis része. A kaja finom volt, és én megint csak annyit zabáltam, hogy csoda, ha a konyha, meg a szakácsok bírjták szuflával. Most tehetek én róla, hogy ennyire kajás voltam az esküvő miatt? Kis keresgélés után végül megtaláltam Sukét is, és odavánszorogtam hozzá, hogy megcsókolhassam. Én kicsi, tökéletes férjecském... Na jó, az nem biztos, hogy tökéletes, de én akkor is így szeretem, imádom, sőt, oda vagyok érte, meg vissza. Drágaságom karját megragadva hurcoltam végig az étteremben, és mutattam be neki mindenkit, akit ismerek, és ő lehet, hogy nem ismer. Még Slarint is bemutattam neki! Surprised Naaagyon nehezen sikerült átrángatni úgy egyáltalán Soul Societybe, hiszen nem tudhatta meg, hogy hol van, meg mikor, meg mivan, szóval bekötöztem a szemét, és úgy húztam át az átjárón. Vigyázni kellett, hogy ne nagyon üssön el az átlagtól, mert akkor jöttek volna a „mit keres ez itt?” kérdések. Pedig én csak egy kedves barátosnémat akartam elrángatni az esküvőmre, aki csak egy sima, és egyszerű ember… (xD) Most miért olyan nagy probléma ez? Mondjuk az igazán meglepett, mikor Slarin csak úgy megkérdezte, hogy mit keres ő Soul Societyben, de betudtam annak, hogy biztos ismeri Uraharát, és ő beszélt neki a shinigamikról, meg ezekről a dolgokról. Mindegy, tehát bemutattam Sukének, aki viszont erre úgy viselkedett, mint valami veszett kutya, aki épp rá akar támadni az én egyik legjobb barátnémra! De hát kérem, mi ez a rendszer? Surprised Ha tönkre vágta volna az esküvőmet, kiheréltem volna! Nem érdekel, hogy nem lesz gyerekünk, majd megoldom a dolgot! Nem, nem keresek másik pasit… >.>
Szóóóóval nagyban ment a parti, már lassan sötétedett is, és egyre jobban azon járt a kis agyam, hogy ideje egy kicsit Akane agyára is menni. El is indultam, és amint megtaláltam, megpróbáltam minél jobban idegesíteni. Csak úgy, mint általában. Igazából kezdett kicsit hiányozni, hiszen viszonylag ritkán látom, mióta kapitány lettem. Be kell pótolni az elmaradásokat!
Akane után szépen végig másztam mindenkin, és mindenkit idegesítettem egy kicsikét, csak hogy mindenki egyaránt boldog legyen. Én biztos az voltam, mert úgy pörögtem, mintha legalább negyven liter kávét, vagy olyan energiaitalizét ittam volna, szóval nagyon! De tényleg! Surprised Mindegy, szóval lassacskán a végére értünk ennek az egésznek, és az emberek is kezdtek elszállingózni, csökkentve a létszámot. Kár, pedig simán elpartiztam volna egész héten, de hát ez van… Miután mindenki elment, kicsit összerámoltunk a bérelt személyzettel, majd pedig elmentünk hunyni egyet. szemöldökrángatás


Harmadik felvonás
We ♥ másnaposság!


Másnap érdekesen keltem fel… Komolyan, úgy éreztem magam, mint hogy ha 99,99 elefánt ment volna át rajtam. A lábam fájt. A hátam fájt. A fejem fájt. Minden kínom-bajom volt, de mindezt egy valami enyhítette… Az, hogy ott feküdt mellettem Sukcsimukcsi, az én drááága egyetlen férjecském. Na igen, sikerült összeházasodnunk minden hiszti, meg morculás nélkül. Pedig amúgy szerintem tuti, hogy lett volna valami morculás a végén, meg lesz is, ha majd kiderül, hogy mennyit fizettünk ezért az egészért! Épp ezért dugtam el az összes számlát, ami a kezem ügyébe került. Sokat kell ám fizetni a tökéletes esküvőkért, és hát no… a miénk tökéletes volt, legalábbis én úgy gondolom. A sok pezsgőtől, meg bortól, meg tudom is én hogy mitől kótyagosan elvánszorogtam a fürdőig, hogy kicsit felfrissítsem magam, majd pedig visszaslattyogtam macimama üzemmódban Sukéhez, és nyomtam a pofijára egy jóóó cuppanosat, csak mert szeretem… >.<


Vééége!

Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Seireitei eskető termei Cl0te34000/45000Seireitei eskető termei 29y5sib  (34000/45000)

Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Re: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei EmptyPént. Jún. 25, 2010 11:24 pm

>>>Megházasodok! *.*<<<


Mivel Mitsu már mindent leírt, ami fontos volt, és el is intézett, - míg én stresszeltem valamelyik sarokban- ezért nem is írok ide semmit! Surprised xD


Kissé idegesen igazítok még egyet a csokornyakkendőmön, kínosan ügyelve arra, hogy tökéletesen álljon, majd miután már nem találok magamon igazítani valót, Hátranézek -immáron az elmúlt órában vagy ötvenedszerre- a falon lévő órára, és megállapítom, hogy még jócskán van idő a nagy eseményig. Végre megházasodom! Álmomban sem gondoltam volna, hogy eljutok idáig, azt meg végképp nem, hogy egy ilyen gyönyörű Asszonykám lesz. Néha bele is gondolok, hogy vajon megérdemlem e, vagy hogy én elég jó vagyok e Neki, de akárhányszor ezen járatom az agyam, megnyugtatom magam, hogy egész ha egész eddig velem maradt, ezután sem fog elhagyni. Egy mély lélegzetvétel után kissé kótyagosan indulok el a közeli fotel felé, hogy addig is üljek, míg várni kell. A tegnapi nap elég zsúfolt volt. Először a Kumo étterembe kellett elmennem lerendezni az utolsó dolgokat a ma estével kapcsolatban, aztán Karakurába is el kellett mennem a ruhámért, majd utam egy ékszerészhez vezetett, ahol átvettem az esküvői gyűrűt. Persze ez nem az az olcsóbbik fajta üzlet volt, mint a plázabeli, ahol az eljegyzési gyűrűt vettem. Mondjuk úgy, hogy itt egy gyűrű árán nyugodt szívvel lehetne venni egy 10 gyermekes család részére bőven elég nagy házat. Dolgom végeztével visszatérhettem Karakurába, de csak annyi időre, hogy lepakoljam a dolgokat, és jól elzárjam őket, mert Mitsutól kitelik, hogy elkezd kutatni a lakásban a gyűrű meg az esküvői ruhám után, mert nem bírja megvárni a holnapot.
Amint ezeket a dolgokat elrendeztem, nem maradt más dolgom, minthogy újfent elkempelni Karakurába, azon belül is egy raktárépület felé, ahol már jópár tucat behűtött saké vár, hiszen legénybúcsú lesz! Jobb helyet nem találtam, és mivel Yuu-chan sem maradhatott ki az IHB buliból, úgy döntöttünk, hogy nála lesz megtartva. Jött sok ismerős is bőven, Zel is ott anyázott már félrészegen, mikor én betoppantam, meg Yuu-chan is eléggé el volt már intézve, na de ez még csak a kezdet volt! Persze nem mindenki díjazta, hogy egy éjszakára diszkót csináltunk az otthonából. Masaki szokásához híven istenesen kezdett el káromkodni, mikor megtudta, hogy mi történik a raktárban. Mivel már én is jó állapotban voltam addigra, elintéztem a dolgot annyival, hogy a kezébe nyomtam egy üveg sakét, és parancsba adtam ,hogy igya meg, aztán menjen "feküdni" az asszonnyal, majd egy széles vigyorral az arcomon otthagytam, és mentem vissza bulizni. Éjfél tájra kezdett elfajulni a dolog, minden úszott már, és persze nem a tejben, vagy vízben, hanem valami egészen másban. Addig emlékszem, hogy megtisztelem Yuu-chan kádját -és kádja szélét- gyomrom tartalmának jó részével, majd onnan teljes blackout.
Már nem emlékszem, hogyan, s miként jutottam vissza Seireiteibe, de valahogy sikerült, mert reggel már a 10. osztag kertjében ébredtem. Mire sikerült felfognom, hogy ma jelenésem van a saját esküvőmön, eltelik egy kis idő, aztán felpattantam, és el is indultam először haza, majd az esküvő helyszínére, az öltözőbe.
Még mindig van jócskán idő, így jobb híján elkezdek azon agyalni, hogy vajon milyen ruhája is lesz Mitsunak. Biztosan valami szép darab, és gyönyörűen fog festeni benne. Szívesen meglesném a ruhát, főleg akkor, mikor veszi fel, de hát ilyenkor nem lehet, főleg azért, mert Ninomiya Papa a násznép előtt herélne ki, ha megtenném, szóval marad az ideges körömrágás egyelőre. Igazából már minden készen áll. Öltönyöm makulátlan, egy gyűrődés sincs rajta, kosz meg végképp. Az esküvői gyűrű a bal belsőzsebemben egy kis dobozkában, a másik belső zsebben pedig két repülőjegy, ami a bahamákra szól. Egyszóval mindent elrendeztem már, még a mézes hetet is. *>*
Már nagyon unom magam ,legszívesebben átugranám az egés esküvői részt és már a tengerparton szürcsölgetném a kókuszlevet Mitsuval kettesben, de hát túl kell ezen is lenni. Kíváncsian kikémlelek a templomba és meglepődve tapasztalom, hogy szinte levegővételnyi hely sincs odabent, csak az oltár és annak közvetlen környéke van szabadon hagyva. Nem emlékszem, hogy ennyi Shinigamit, illetve ismerőst meghívtunk volna, de úgy tűnik, hogy a fél Seireitei eljött, hogy tanúja legyen e nemes eseménynek. Ez mind szép és jó, csak valószínűleg lámpalázas leszek. inkább gyorsan vissza is támolygok az öltözőbe, és még kihasználom azt a kevéske időt, amennyi hátra van még. Az a kevéske idő azonban gyorsabban eltelik, mint vártam, így kissé zöldes árnyalatú arccal indulok az oltár elé, mikor megszólal a harang. Egy futó pillantást vetek Yoruichire is és megengedek magamnak egy kis mosolyt, majd az oltár előtti lépcsők egyikén elfoglalom helyem, majd tekintem a násznép felett elsuhanva a templom ajtójára siklik. Hamarosan meg is jelenik az a két személy, akire vártam, nevezetesen Menyasszonyom és az Apja. Szemem egyből felcsillan, mikor meglátom Mitsut. Elmondhatatlanul gyönyörűen fest esküvői ruhájában, legszívesebben most azonnal felkapnám és mennék vele el innen, egy csendes és romantikus helyre, ám előbb még túl kell esni a formaságokon, szóval elő is kotrom a kis dobozkát belső zsebemből, és mikor odaérnek az oltárhoz, átveszem Menyasszonyom kezét Ninomiya Papától és ragyogó arccal nézek Kedvesem szemébe. Legszívesebben megnyomnám a templomban a "következő jelenet" gombot, és már a lakodalmon ennék-innék, de már nem kell sokáig várnom. Kissé remegő hanggal mondom ki a mágikus "igent", majd kinyitom a kis dobozkát, amiben az esküvői gyűrű epedezve várja már, hogy felapplikáljam Feleségem ujjára. Ez meg is történik, és nincs más hátra, mint a hitvesi csók, ami hosszúan elnyúlik, ameddig csak lehet, kiélvezzük a pillanatot, majd a násznép üdvrivalgásától zengve elindulunk kifele a templomból, hogy a Kumo étterembe tegyük át székhelyünk. Ám ezelőtt még van egy apróság, ami része minden ilyen eseménynek, nevezetesen a menyasszonyi csokor eldobása. Ez meg is történik, és nagy boldogságomra Maya kapja el a csokrot. Nem is kerülhetett volna jobb személy kezébe, biztos vagyok benne, hogy Ő lesz a következő, aki megházasodik. Nyomok egy cuppanós puszit Hugim arcára, majd integetve, boldogan vezetem Kedvesem az étterem felé, ami nincs olyan messze, így nem halálozik el senki sem végelgyengülésben addig, míg elérünk a helyiségig. Ahogy azt illik, először körbementünk a vendégek közt Mitsuval, és beszélgettünk mindenkivel pár mondatot, majd mentünk is tovább. Itt egy ponton majdnem beütött a botrány, ugyanis valaki volt olyan kedves és meghívta Slarint is az esküvőmre. Slarint! Nagyon vissza kellett magam fognom, ha nem akartam neki ugrani, szóval kedvesen mosolyt erőltetek arcomra és vele is beszélgetek egy-két kedves mondatot, majd mikor Mitsu nem figyel, közel hajolok az Espadához, és csendesen megsúgom neki, hogy ha vége ennek az egésznek, megkeresem, és levadászom. Ezután újra felöltöm szívélyes mosolyom, és folytatjuk utunkat Mistuval. Közben itt-ott közbeiktattam egy-egy csókot, csak mert miért ne, aztán jöttek az esküvői torták. Mind nagyon szép és ínycsiklandozó darab, különösen az, amelyik egy nagydarab epret ábrázol. Nem kis erőfeszítésembe telik visszafogni Asszonykámat, hogy majd kaja után támadjon neki az édességnek, de egy csókkal csak sikerül hatástalanítanom végül. Ekkor szemem megakad az egyik tortán, ami nagyon gyanúsan hasonlít egy tangapapucsra. Jót nevetek a viccen, majd magamnak megfogadom, hogy megkeresem azt, aki ezt küldte és feldugom a tortát neki, az biztos. A mulatság nagyon jól telik, innen-onnan mindig kapok egye-egy gratulációt, vagy puszit, miegyébet, de azért csak lassan elkezdenek hazafelé indulni az emberek, méretes alkoholfelhőt húzva maguk után. Mi pedig Mitsuval, ahogy azt a jó friss házaspároknak szokás, megkoronázzuk az esténket kettesben.
A másnap kicsit nyögvenyelősen indul, de hát így van ez, ha az ember megházasodik és kicsit többet iszik a kelleténél. Igazán nincs okom panaszra, minden tökéletesen működött, az egész gyönyörű volt, de a leggyönyörűbb Mitsu volt az egészben. Még most sem hiszem el, hogy megházasodtam, de az ujjamon lévő gyűrű sosem felejt el erről biztosítani. Most pedig nincs más hátra, mint összepakolni, felszállni a gépre, és romantikázni egy teljes hetet a Bahamákon!
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Seireitei eskető termei Cl0te36000/45000Seireitei eskető termei 29y5sib  (36000/45000)

Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Re: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei EmptySzomb. Jún. 26, 2010 12:48 am

Bátyó esküvő ~ Ami esetleg kimaradt Surprised


Közeledett imádott bátyám életének legnagyobb falatja, tehát az esküvője! Már azt hiszem, néhány hete depressziózott egyet nekem egy közös lerészegedés alkalmával, melynek során kitört belőle, hogy jók-e egymásnak. Érdekes módon egy anyai tasli után elhallgatott, bár lehet, hogy csak azért, mert a feje belekerült a vödörbe, és a vödörbe a szaké, amit eddig megivott. Még veregettem is kicsit a hátát, majd útjára bocsátottam a fürdőszoba felé, hogy józanodjon. Hogy mi történt ezután, arról nekem sincs halvány lila fingom sem, mert bealudtam az ágyam alatt -erről a másnap reggelre beszerzett gigantikus pukli adott tanúbizonyságot, ami tök peckesen csücsült a fejem tetején.
A kis magánakciónk utáni pár napban ráadásul már a föld fölött lebeghettem, mivel Mitsu megkért rá, hogy legyek az egyik koszorúslánya. Még ha nem is ott helyben, de az irodámban sikerült elbőgnöm magam a meghatottságtól, mivel életemben eddig először kértek fel ilyesmire, és még esküvőn se nagyon voltam. Kicsit jobban labilis voltam érzelmileg ebben az időszakban, mint egy terhes kismama, de hát na... egyszer nősül az ember bátyja! Ha meg mégsem, akkor kasztrálok, erről csak ennyit....><
Szóval tök lelkesen ragadtam jegyzetfüzetet, és éltem nem létező kapcsolataimmal - nekiálltam lánybúcsút szervezni. Előismereteim csak a sok romantikus meg horrorfilmből volt, amit két nap alatt néztem végig. Az osztagombeliek már azt sem tudták, hogy élek-e, vagy halok, de fontos dolgom volt, és eltöltött az elhivatottság érzése is! *.* Miután néhány raklapnyi alkoholt loptam be egy kibérelt terembe, Karakurába. A díszítésről csak annyit, hogy fogalmam sem volt róla, hogy mi Mitsu kedvenc színe, de abból kiindulva, hogy mániákus eperfan, biztos szereti a pirosat, meg a rózsaszínt... Ezért is volt bátorságom ezen színek jegyében feldíszíteni a termet. Természetesen néhány helyre dugtam el vödöket, számítva a nemes Vuk megjelenésére is. Ki tudja, hányszor látogat meg minket majd, és hogy meglátogat-e egyáltalán? Mindenesetre én számítok rá, és kész >< Ezután lelkesen rohantam kaját rendelni, és a dominanciát az eperíz élvezte. Azt akartam, hogy Mitsu annyi epret tömhessen magába, hogy rémálmai legyenek tőle. Na persze, jó értelemben... ><
Aztán jött ám a leszervezése a többinek! Mint valami kerge marha, úgy rohangáltam fel-le imádott lélekvárosunkban, bevisítozva mindenkinek, hogy hova kell menni. Na persze köteleztem őket a szigorú titoktartásra is, mert ez egyfajta meglepetés lett volna Mitsunak. Miután már minden apró részlet a helyére került- értendő: megvolt a csippendélboyunk is - , fellélegezve dőltem be a kádamba egy fél órás bambulásra. Aztán mérgezett egérként felrántottam magamra az első kezembe akadó ruhát, és rontottam be Nabe-kunhoz kezemben egy üveg szakéval, majd kirohantam tőle. bár hozzá se szóltam, a célzást biztos értette, meg különben is, biztos tudja hogy mit akartam, mert mi megértjük egymást szavak nélkül is! Persze ő látszott az érettebbnek, én meg az idegbetegebbnek. Hol látszik itt az, hogy én vagyok az idősebb? T.T
Szépen nyugodtan kopogtam be Mitsuhoz, ráadásul előtte még a hajamat is megigazítottam, így a szalmakazalból rendes, hajnak kinéző valami lett. Miután lelkesen elmagyaráztam neki, hogy muszáj velem jönnie, különben felrobban másnap az esküvői torta, egész jámboran hagyta, hogy húzzam magam után, át a senkai kapun, be a terembe. Ott volt már mindenki: Linzert becsempésztem, mert tudtam hogy valami kebelpajtosa lett Mitsunak, bár nem kívántam áskálódni meg minden, szóval ő csak ott volt, kezében egy üveg szakéval. Chiyo-chan a sütikkel volt elfoglalva, Vera Hanaéval beszélgetett, Hana meg hozta elénk a piát, amire felragyogott a szemem. Nem mintha alkoholista lennék, félreértés ne essen... csak eszembe jutott a welcome-party, amit nekem rendezett. Lelkesen kortyolgattam hát a szakét, és rogytam le az első puffra, amit megláttam. egész jól elvoltam itt, és végül kirohantam betolni azt a gigantikus műepret, amiben ott lapult Daisuke, a csippfiúnk. A hangulatot csak fokozni kívántam vele, amikor berángattam Renjit is. Nem mondom hogy teljesen önként jött, de hát na... Az én érveimnek ki tud ellenállni? Szóval amíg Daisuke, A Kan és Renji, a Vörös Ördög a műsort adták elő - persze semmi homokos jelenet, itt csak és kizárólag női vérforraló jelenetek voltak - addig Vera továbbra is Hanaéval beszélgetett. Kicsit be is depresszióztam, mert úgy éreztem, szarul szerveztem meg a dolgot. Bánatomat Berencenbe öltem, és visongtam én is az utolsó ruhadarab lekerüléséért. Szégyellem, de az alkohol és a javarészt majdnem pucér hímek látványa kihozza belőlem a mániákus fangörlt. T.T Számomra ott ért véget az este, hogy Renji nadrágjának a szárát fogva bealudtam.
Másnap reggel hasogató fejfájással ébredtem, egy ruhahalom alatt. Szerencsére nem csak én voltam ilyen állapotban, így az önutálat sem kapott el olyan mértékben. Miután Mitsut visszajuttattuk Seireteibe, és mindenki hozzálátott a készülődéshez, elhatalmasodott rajtam a gyomorideg.
- Istenem, de szééééép vaaaaaagy! - pötyörögtem az öltözőből előkerülő Mitsunak. A szertartás alatt párszor a szememhez kellett nyúlnom, és némi könnyes mosolyt azért küldtem Nabe-kun felé. Annyira drágán néztek ki együtt, hogy már ennyi is elég lett volna ahhoz, hogy sírva fakadjak. De nem sírtam, mert erős voltam, és rágondoltam a sok kajára, amit ezután eszünk majd meg - így javarészt szemcsillogtam.
A szertartást követően mindenki betámadott mindenkit, így én se fogtam vissza magam: megszorongattam kedvenc összeházasodott páromat, aztán Linzer felé vettem utamat, és a kezébe nyomtam egy pohár pezsgőt. Kicsit orroltam Nabe-kunra, mert egyrészt nem vagyok süket, másrészt nem tetszett neki a tangapapucs torta, amit én sütöttem! Még ha nem is hangosan fikázta, akkor is fikázta, és ezért halált érdemel, persze csak képletesen. Nem becsüli a kreativitásom! Surprised Megbocsáthatatlan dolog volt ez a részéről, egyszerűen nem tudtam, hogyan fogom feldolgozni... Így elkezdtem ismerődök után kajtatni, kezemben a megszerzett esküvői csokorral. Merthogy én szereztem meg! **.** ez is mutatja, hogy egy hímnek a közelemben nemsokára vége, örökre. Ha megkaparintm, egyenes út visz majd az ágyba, onnan meg a templomba! Úgyis van már egy meghiúsult esküvőm, ha még egy lesz, a vőlegény-alanyt esküszöm hogy kasztrálom! ><
Mitsu és Nabe-kun a friss házasok jó szokásához híven hamar estét jelentettek, és elszaladtak +18olni párat, mag mi, a násznép vígan részegedtünk és ettünk, meg úgy stuff. Másnap mindenki fejfájással ébredt, páran meg azon filóztak, hogy mi a fene történt velük előző éjjel, hogy egy kukában találták magukat... Ennyi lett volna az én beszámolóm, és reméljük, itt a heppy end!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Ajánlott tartalom




Seireitei eskető termei _
TémanyitásTárgy: Re: Seireitei eskető termei   Seireitei eskető termei Empty

Vissza az elejére Go down
 

Seireitei eskető termei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke-