-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Velociraptor nőstény territórium

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Cl0te40100/45000Velociraptor nőstény territórium - Page 2 29y5sib  (40100/45000)

Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Velociraptor nőstény territórium   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 EmptyPént. Jan. 13, 2012 7:01 am

Egy kicsit zavarba jövök, amikor Slarin nem érti meg elsőre, hogy mit akartam mondani. Kicsit tényleg túl körmönfont volt a fogalmazásom, úgyhogy nem is csoda. Meglepődök rajta, hogy az Espada milyen közvetlenül fogadott, még azt sem tartottam kizártnak, hogy egyszerűen kidob. Én már valószínű a sokadik fracción-ja leszek, úgyhogy a segítségem sem olyan értékes. Legalább egyet minden Espada tart, de a túl sok már idegesítő lehet.
A sört sikerül elkapnom, legalább ezzel nem fogom leégetni magam. Nem igazán tudom eldönteni, hogy mi lenne a helyes viselkedési forma, egyszerre kell nekem is közvetlennek és mégis tisztelettudónak lennem. A kettő együtt elég nehéz. -Köszönöm, Slarin-sam... Slarin. Az első hibát majdnem sikerült is elkövetnem, egy darabig el fog tartani, amíg megszokom, hogy lehagyjam az országban jellemző tisztelet-jelzőket. Hallottam egy arrancar-ról, akit Tousen csak azért megölt, mert simán Aizen-nek nevezte Aizen-samát. Sokan érzékenyek a berögzült viselkedési formákra, úgy tűnik, Slarin nem tartozik közéjük. Ennek örülök, én sem szeretem őket.
Szerencsére a sör nem rázódott fel annyira, úgyhogy amikor kinyitom, a kevés kiömlő hab nem tudja elhagyni a doboz peremét. Nem nagyon ittam sört, mióta arrancar lettem, és bár bizonyos szinten megtanultam főzni, és bár nagyjából figyeltem rá, hogy mit eszek és iszok (már persze az emberi lelkek mellett), a sör valahogy kimaradt. Mindenesetre az első korty után megjegyzem, hogy társaságban sokkalta jobb az íze.
"-Nagyon metááááál..."-egy kicsit értetlenül nézek. Nem tudom, hogy ez egy gyakori szófordulata-e Slarin-nak, vagy akart mondani ezzel valamit, de ha rám tartozik, akkor úgyis elmagyarázza, így hát nem kérdezek rá. Leülök egy másik székre, én természetesen nem rakom fel a lábam sehová. A bal kezem ellenben felteszem az asztalra, a középső és a gyűrűs ujjammal pedig elkezdem a tenyeremen lévő hollow-lyukat babrálni. Elég idegesítő volt mindig, a kezem csomó funkciója nem is működik, például kisebb tárgyakat nem tudok vele rendesen elkapni. Talán valamivel be kellene kötnöm, akkor nem lenne ennyire zavaró.
Sajnos Slarin utolsó mondata is csak azt erősíti meg bennem, hogy az Aizen-sama által létrehozott társadalom, ami valamiféle fényt hozott az örök sötétségbe olyan lények számára, akiknek meg van csonkítva a lelke, kezd szétesni. Nem akarok visszamenni a sivatagba, most, hogy tudom, már van más lehetőség az életre, nem vagyok hajlandó megint úgy élni, mint annak idején. Amikor még csak egy egyszerű kígyó voltam, elfogadtam, hogy amit tehetek, mindössze annyi, hogy egyre több lényt falok fel, és általuk erősebbé válok. Most már okra is szükségem van hozzá, hogy erősebbé váljak. Ez az ok megbecsülés volt, de ha minden eltűnik, nem lesz, aki megbecsül.
-Eldőlt már, hogy kié lesz Aizen-sama trónja?-a kérdés más körülmények között akár a fejembe is kerülhetne, elvégre nekem ehhez semmi közöm sincsen, de Slarin azt mondta, hogy az egyenességet kedveli, úgyhogy ezt a kérdést mindenképp le kell tisztázni. Az Espada-n belüli erőviszonyokkal nem vagyok tisztában, csak azt tudom, hogy két magasabb sorszámú pozíció betöltetlen a Top 10-en belül, és hogy a számok elvileg a tagok erejét mutatják. Talán az első két-három Espada az, akinek lehetősége lenne megszerezni a vezéri pozíciót, és mivel ebből a három személyből Slarin az egyik, valamit tudnia kell. Az már más kérdés, hogy elmondja-e.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Cl0te48500/65000Velociraptor nőstény territórium - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Velociraptor nőstény territórium   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 EmptyKedd Jan. 17, 2012 3:14 am

Én már azon arrancarok közé tartozom, akik Aizen miatt voltak itt. Ahogyan a legtöbben mások is. Egyszerű números voltam egészen addig, amíg Aizen fel nem fedezte, hogy talán a legerősebbek egyike is válhatna belőlem, s lám, igaza volt. Azonban vannak olyan arrancarok is, akik már Aizen előtt is itt voltak, s akiknek semmi közük a Hogyokuhoz. A természetes úton fejlődött arrancarokról beszélek, akik közül annak idején Hueco Mundo királya is kikerült. Azonban mára ő is eltűnt, s mi, akik a shinigamik uralmának köszönhetően váltunk arrancarrá, szinte el sem tudjuk képzelni, milyen lehetett Las Noches még azelőtt, hogy Aizen-sama és társai elbitorolták Las Nochest. Mert a város már azelőtt létezett, hogy ők megjelentek volna. Csak más volt, és senki sem tudja, milyen volt. Ugyan ezt én magam sem tudhatom, mindazonáltal arra vannak elképzeléseim, milyennek kéne lennie. A volt Primera talán túlságosan is hatott rám, csak azért, hogy csalódjak benne, amikor merészelt meglépni ki tudja, hová. Ha meglátom Adánt, seggbe rúgom, az biztos. >.>
Szemem olyan tettetett veszélyességgel villan fel, amikor meghallom az utált jelzőt, persze csak olyan komolytalanul, mert én komolyan nem venném komolyan önmagamat. Surprised Szokásos lazaságommal hintázok a széken, már-már azt várná az ember, hogy mikor esek végre a szék és az asztal közé, azonban ez nem történik meg. Elég gáz lenne, ha megtörténne, amúgy is. ¬_¬ Persze előfordult már párszor, hogy hirtelen meglepődöttségemben csak sikerült egy olyat zúgni, hogy az alsó szomszédnak, de még a szomszéd toronynak is biztosan öröm hallani.
Fejemmel egykedvűen bólintok nemet, ezáltal válaszolva meg szavak nélkül is kérdését. Sajnos nem mondhatom azt, hogy ismerek bárkit is, aki elég jó lenne ahhoz, hogy Hueco Mundo királya legyen, a régi pedig elbukott. Legfeljebb önmagam tartanám alkalmasnak erre, de valamiért nem érzem a késztetést, hogy a zsarnok helyére lépjek. Pedig sokáig vonzott a cím, nem tagadom, de én már feladtam reményeim Las Nochest illetően.
- A régi király meghalt… Kisebb-nagyobb belháborúk azért csak-csak megtörténnek, de ezek inkább csak szánalmas erőfitogtatások. Nem tudják sajnos, hogy nem elég az erő, azzal még nem igázod le Soul Societyt. Vegyük például a reiatsut. Lehet bármilyen hatalmas, ha nem tudod kontrollálni, a cerod olyan gyenge marad, hogy még egy gillian is röhögve áll be elé szolizni. – egy pillanatra elvigyorodom a röhögő-szolizó gillianek gondolatára, valahogy roppant mókás az egész. Egy hangos csattanással éri a szék mind a négy lába a földet végre, és egy papírt tolok oda magamhoz az asztalról. Egy tollal el is kezdek rajta látszólag összefüggéstelenül firkálni, amíg meg nem valósítom rajta az elképzelésemet a ceroban sütkérező gillianról.
- A helyzet az, hogy talán évszázadok óta először csak nyolc személy van az espadában. Ranil ás Raúl* halálával ugyan volt olyan arrancar, aki azonnal be tudta pótolni a hiányzó rangokat, de kész, vége, ennyi. Csak jókor voltak jó helyen. Most viszont, amíg vezető nincs, addig hiába az alkalmas személy, ha nincs, aki felfedezze. – beszélek közben tovább, mialatt a firkálmányt befejezem, végül leteszem a tollat, és újra belekortyolok a sörbe. - Gondolom, mint annyi mást, téged sem hagy hidegen például a sexta espada rang. – teszem fel feltételezésem; annak idején én magam is foggal-körömmel kapaszkodtam azért, hogy eljussak oda, ahol most tartok. Nem szégyen a nagyra vágyás, természetünk része. Válaszától függően döntök arról, hogy elviszem-e kicsit kirándulni a homokba; kíváncsi vagyok, mire képes, és arra, hogy mire lenne még ezen túl is képes. Azonban az ambícióit előrébb tartom ezeknél. Ha az hiányzik, már eleve nincs értelme küzdeni, nem igaz?


*Ranil: előző 3. espada
Raúl: előző 1. espada
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Cl0te40100/45000Velociraptor nőstény territórium - Page 2 29y5sib  (40100/45000)

Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Velociraptor nőstény territórium   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 EmptyKedd Jan. 17, 2012 4:13 am

Egy pillanatra megáll bennem az ütő Slarin arckifejezésétől, ami az elharapott jelző miatt jelent meg, de szerencsére nem történik semmi. Azt hittem, csupán gesztusként ajánlotta fel nekem, hogy "tegezhetem", de ezek szerint inkább ezt a körmönfont beszédstílust utálja. Jó lesz figyelni, nem hiszem, hogy következmények nélkül megúsznám, ha még egyszer nem megfelelően szólítanám meg.
Tényleg nem lepődnék meg, ha az Espada hanyatt esne, a saját egyensúly-érzékemmel (adjuchas koromban még végtagjaim sem voltak, úgyhogy elég hülyén használom az emberi testem Smile) már hatszor eldőltem volna. Természetesen hamar rájövök, hogy Slarin nem olyan béna, mint én. Iszok még egy kortyot a sörből, már most eldöntöm, hogy vissza fogok szokni rá.
Az, hogy maradt az anarchia, sajnos azt vetíti előre, hogy többet nem kapunk megbízásokat, ergo teljesen feleslegessé váltunk. A felesleges dolgok pedig nem élnek sokáig. Sajnos ez az átmeneti kor sok gyenge arrancar végét fogja jelenteni, és mivel kétséges, hogy hogyan tudnánk tovább szaporodni, előbb-utóbb kipusztulunk, ha egymást irtjuk. A fajunk fénykora itt lehet, hogy véget is ér.
Figyelmesen hallgatom végig Slarin rövid monológját, aminek az a mondanivalója, hogy az ész fontosabb a nyers brutalitásnál. A "cero" szó elég kellemetlenül hat rám mindig, amikor átváltoztam adjuchasszá, valahogy elfelejtettem, hogy működik a cero, és bár azóta megpróbáltam újra megtanulni, többnyire felrobbantom vele magam. Ez elég gáz, remélem nem fog megkérni, hogy azt is mutassam be, mert kivág, ha meglátja az eredményt. Szerencsére a szolizó menosok foglalják most le, úgyhogy nem lehet, nem veszi észre, ahogy lesütöm a szemem.
-Természetesen megfordult a fejemben, hogy egyszer Espada legyek, de a jelenlegi képességeim ezt nem teszik lehetővé. Pár napja egy átlagos képességekkel bíró shinigami-t sem tudtam megölni, amikor az Emberek világában jártam, úgyhogy a mostani képességeim alapján semmiképp nem vagyok méltó rá, hogy Espada legyek.
A fiaskómat az ellen a shinigami ellen az erdőben még senkinek nem mondtam el, de mivel ezután Slarin-t fogom szolgálni és segíteni a jövőben, nem fogok neki hazudni. Ha ódákat zengenék magamról, akkor csalódna bennem, amikor szembesülne az ellenkezőjével. Jobb, ha tudja, hogy tőlem csak egy átlagos numeros képességeit várhatja el egyelőre, bár reménykedek benne, hogy valahogyan mégis sikerül erősebbé válnom egy idő után. Ha a lélekenergiám nem is tudom komolyan megnövelni, a technikámat még mindig feljavíthatom.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Cl0te48500/65000Velociraptor nőstény territórium - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Velociraptor nőstény territórium   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 EmptyVas. Jan. 22, 2012 5:14 am

Á, egy vereség egy shinigamitól? Fejem kissé felkapom és érdeklődően nézek Diegora; nagy bátorságra vall tőle, hogy mindezt elmondta nekem, a legtöbben nem tették volna meg. S nem csak bátorságra, de bölcsességre is. Hiszen azzal semmit nem ér el senki, ha csak tagadja a hibáit. Mondjuk jó beszél, mert én pontosan ezt szoktam tenni. ^^” Nem szoktam beismerni, ha valamit elcsesztem, vagyis szoktam, csak elég ritkán. Könnyebb másra hárítani a felelősséget, meg aztán ott van az a fene nagy büszkeségem is, na. >.> Nem mintha az utóbbi időben lett volna bárki is, aki elvert volna, már ha nem számítjuk ide, amikor Einsteinnel fénykardoztunk a konci után, de már különben is túl sokat ittam, meg hagytam is magam. :/ Ahhoz képest, hogy először próbálkoztam dupla pengéjű fegyverrel, szerintem nem voltam olyan rossz, bár sokkal nagyobb és ívesebb mozdulatokra volt szükség, mint a katanám esetén.
- Nem nagy ügy, ha ő sem tudott megölni téged. :/ – húzom meg kényelmesen a söröm, hogy hamar elfogyjon. Önkéntelenül is eszembe jut Natalie múltkori megjegyzése, azt hiszem, már állandóan erre fogok asszociálni, de igyekszem ennek nem jelét mutatni és fapofát vágni. Nem szeretem, amikor Natalie ilyen sületlenségeket kezd el összehordani. ¬_¬
- Mielőtt kineveztek espadává, engem is jól elvert egy shinigami… Egy kapitány. Persze jól ki is röhögtek, csak én meg bevertem a képét annak, aki ezt megtette. – nosztalgiázok kicsit; utáltam azt a néhány hetet, nem fogták fel, hogy mit is jelent egy kapitány ereje, ráadásul azóta fóbiás vagyok a jégre és a hidegre, brrr. Pedig hidegvérű is vagyok. :/ Mostanra azonban már csak jókat kacarászok ezeken az emlékeken; rengeteg idő eltelt azóta, s megannyi tapasztalatot szereztem a harcban és az életben is. Rájöttem sok olyan dologra, amit akkor még nem tudtam, igaz, ez még több kérdést felvetett azóta. Olybá tűnik, közelebb kerültem valódi, emberi valómhoz, azonban amint túl közel kerülnék hozzá, ismét meghátrálok. Talán ez az oka annak is, hogy egy olyan személy ellen törtem, akit a barátomnak tekintettem.
- Tudod mit? Ha le szeretnéd győzni, akkor segítek neked. Meg aztán, ideje kinyújtóztatnom magam. Unatkozom, nincs ebben a palotában semmi. ¬_¬ – tolom el magamtól a széket és állok fel az asztaltól, hogy jelezzem Diego számára, indulunk. A söröm maradékával sem foglalkozom, bár még vagy a fele hátra volt, most akkor is elég volt. Nem igazán van tervem arra, mit fogunk csinálni, mármint azt leszámítva, hogy az Arénában fogunk gyakorolni valamit, de azt hiszem, vagyok annyira agyafúrt, hogy még időben kitaláljak valamit. Előbbi lassúságom már az enyészeté, ellenben már csak-csak visszakúszik arcomra az a lehet, hogy nem éppen bizalomgerjesztő vigyor, amitől azért akadnak olyanok, akik tartanak. :/
- Ne aggódj, nem akarlak elverni. Surprised Csupán teszek róla, hogy téged nehezebb legyen. Hmm, hmm, te ott, és te, gyertek velem. Cool – csípek el már Las Noches folyosóin járva két arrancart. Nem ismerem őket, csak annyiban vagyok biztos, hogy ott voltak, amikor megmutattam, hogyan kell egy katanával szakszerűen elvágni egy lövedéket. Remélem, nem néznek valami szefósnak, amiért csak úgy rángatom őket magammal az Arénába. :/ Bár ha így lenne, tulajdonképpen az sem érdekelne. napozik

//A következő postot ide írd. Meghívtam két másik arrancart is az edzésbe, ami hollow képzettségre fog menni.//

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Velociraptor nőstény territórium - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Velociraptor nőstény territórium   Velociraptor nőstény territórium - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Velociraptor nőstény territórium

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-