-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kajel Adnas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
adnas

adnas

Férfi
Aries Rat
Hozzászólások száma : 1
Age : 28
Tartózkodási hely : Elek
Registration date : 2009. Sep. 18.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kajel Adnas Cl0te0/0Kajel Adnas 29y5sib  (0/0)

Kajel Adnas _
TémanyitásTárgy: Kajel Adnas   Kajel Adnas EmptySzomb. Szept. 19, 2009 11:38 pm

Az én életem főpontjai ott kezdődtek hogy nagyon szerettem a kalandot, és minden verekedésbe, és balhéba benne voltam. Nagy szarba keveredtem a Zuro banda 7 embere üldözött, az utcán órákon át futottam mindent megtettem, hogy lerázzam őket fákra másztam, kerítéseket ugráltam át de ők jobbak voltak nálam. Már annyira elmerültem a gondolataimban, hogy egy erdőbe értem, és nem vettem észre milyen fáradt voltam. Sikerült leráznom őket. Miután ráeszméltem ezekre hatalmas fájdalom járta át a testemet de úgy éreztem ez a fájdalom nem csak a futás miatt van. Mikor hirtelen elmúltak a fájdalmaim hihetetlen erő borított el, majd iszonyú tempóban elfutottam egy hatalmas sziklához, és a hátamra feküdtem majd elgondolkodtam hogyan tovább. Aztán felmásztam egy fára majd alaposan körülnéztem, hogy hogy juthatnék ki ebből az erdőből, a legkönnyebben. Futottam mint a gép majd elestem, és hihetetlenül elfáradtam, meg se tudtam mozdulni elzsibbadt mindenem, azután jöttem rá hogy a futás szörnyen kifárasztott. hiszen akkor még csak ember voltam... A zsibbadás után elsötétült minden. Szívrohamot kaptam és meghaltam. Amíg éltem mindenkibe belekötöttem aki nem volt szimpatikus, egy nagydarab embernél nőttem fel akit már egyszer letartóztattak emberölésért, miután kiengedték, és a háza felé tartott meglátott engem, amint 2 emberrel verekedtem, hatalmas előnyben voltam mivel kisebbek és gyengébbek is voltak nálam, az ember azonnal észrevette, hogy hatalmas örömömet lelem a verekedésben és, hogy csak játszom velük. Olyan gyengék voltak a harc után miután elfutottak, az ember odajött hozzám, és megkérdezte hogy hívnak. A modoromhoz illően nem válaszoltam. Megkérdezte hol vannak a szüleim.
Azt mondtam meghaltak.
A férfi felajánlotta hogy felnevel. Bérgyilkos lettem. Sok embert megöltem.
Az egyik gyilkosságom alkalmával megmérgeztem egy embert. A Zuro banda főnökét. A banda bosszút esküdött és megfogadták hogy addig nem nyugszanak amíg el nem tesznek láb alól, és meg nem bosszulják főnökük halálát.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 41
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Kajel Adnas _
TémanyitásTárgy: Re: Kajel Adnas   Kajel Adnas EmptyVas. Szept. 20, 2009 8:25 pm

Hát szervusz aranymoszat!

Nos, hol is kezdjem ebben a tömör borzalomban anélkül, hogy lefejeznélek? Egyetlenkém! Gyorsan vonszold el magad a SZABÁLYZATHOZ vagy legalább gördítsd feljebb az előtörténetek topikot! Megvan? Nagyon ügyes vagy tinó! Igen, az ott egy előtörténet sablon! Nálad sem stimmel VALAMI? Te jó ég! Tragédia!
Nekem addig ne merészelj javítás szót kiengedni a karmaid alól, amíg utána nem olvasol a lusta seggeddel, milyen elvárásoknak kell megfelelnie ennek a rémségnek! Még két csodálatos linket is adok neked, nehogy az űrben tátongó fejeddel ne találd a szövegben:
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com/szabalyzat-f1/szabalyzat-t1.htm
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com/elotortenetek-f3/elotortenet-sablon-t4.htm

Amíg agyad nem nő a leghülyébbek díjazáson befutó irományodat, E-L-U-T-A-S-Í-T-O-M! Ha sikerült megvilágosodni jelezd és újra átnézzük!
Vissza az elejére Go down
 

Kajel Adnas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Futottak még-