-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Fumetsu Kyuusaisha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 8
Age : 32
Registration date : 2009. Sep. 03.
Hírnév : -4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fumetsu Kyuusaisha Cl0te0/0Fumetsu Kyuusaisha 29y5sib  (0/0)

Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha EmptyPént. Szept. 04, 2009 2:13 am

Jelszó: Süss fel nap, fényes nap... ♪♫♪
Név: Fumetsu Kyuusaisha
Kaszt: Shinigami
Rang: 10. osztag. 5. tiszt.
Nem: Fiú
Kor: 1423, de 21-nek néz ki
Felszerelések: Zanpaktou, Shinigami egyenruha.
Születési dátum: Jan 18.
Kinézet: 165 Cm magas, barna hajú, barna szemű normál testalkatú fiú.
Jellem: Könnyen barátkozó életvidám személyiség mottója hogy „Egy a lényeg … és a mosoly”.
Zanpakutou neve: Kurenai
Zanpakutou fajtája: Tűz

Zanpakutou alapforma: egy egyenes pengéjű fekete és piros színű markolattal ellátott kard a kardot a hátamon lévő tokból tudom előhúzni, ami szintén fekete és piros színű. A kardomnak alap szinten nincs képessége( https://2img.net/r/ihimizer/img19/4916/redninjakatanaofstealth.jpg ).
Aktiváló szó: kikenshingou (vörös fény)

Shikai: Ha kimondom az aktiváló szót a kard pengéje elkezd vörösen izzani ezután meghosszabbodik, a pengéje vörös színű lesz a markolata fekete, fehér és piros színű lesz a tokja fekete színű lesz és írásjelek jelennek meg rajta, a tokot a bal oldalamon hordom( https://2img.net/r/ihimizer/img256/2816/samuraiswordredblackbla.jpg ).

Shikai képességek:
yakekoge (megperzselés): A kardot egy alig egy centiméteres aura veszi körbe, ami ha hozzá ér valamihez az égési sérüléseket szenved, ez nem valami erős támadás, de a többi képességem csak ennek az aktiválása után vagyok képes használni.

Nenshou hahen (égető szilánk): A kardot körül vevő energia folyamból folyamatosan kis lángoló gömbök lövellnek, ki abba az irányba amerre a kardommal mutatok. Egyszerre csak egy irányba vagyok képes tüzelni, ahhoz hogy célpontot váltsak, abba kell hagynom a támadást.
Parancsszó: Nenshou hahen!

Még nem tudom használni:

Nenshou Tate (égető pajzs): Miközben aktiválva marad a yakekoge kiveszem a hüvelyt az övemből és bele szúróm a földbe, miután ezt megtettem kimondom az aktiváló szót és a hüvelybe csúsztatom a kardom ezután egy lángoló gömb keletkezik körülöttem három méteres sugárban, ami megégeti azt, ami hozzá ér. Ha a kardot kihúzom a hüvelyből vagy a hüvelyt a földből, akkor a „pajzs” azonnal megszűnik.

Előtörténet:

Nyár van és süt a nap, már a víz is felmelegedett a kulacsokban, de engem nem zavar jól bírom a meleget. A munka fárasztó, de ki lehet bírni, ugyan még csak 14 vagyok már most el kellett kezdenem dolgozni a földeken, hogy segítsek apának és hogy legyen miből megélnünk.
Egy szegény családból származom apámmal a napi betevőre egy nemes úr és egyben nagy harcos rizs földjein való munkával jutunk hozzá, amíg anyám otthon dolgozik a ház körül. Hát igen akkoriban az élet a földön teljesen máshogy működött mint manapság, de én szerettem, hiszen amikor nem volt munka akkor csak a csend volt és a nyugalom.
Nyár van és nagy sötétség. A nap már régen eltűnt a horizonton, de az emberek még mindig félnek. Egy újabb csata készülődik nem messze innen a dombokon túl. A távolból halható a menetelő katonák százainak hangja, vajon mi készülődik, csak nem egy országot készülnek megtámadni? Merül fel bennem a kérdés, de szerencsére nem kell megtudnom, most egyenlőre biztonságban vagyunk egy földbe ásott gödör mélyén amit jól sikerült álcáznunk, még szerencse hogy tudtuk.
- Jönnek a katonák, mindenki menyen haza és rejtse el amit tud! *rohant egy üvöltöző ember* Alig két nap és ide érnek, hagyjátok most a földeket! *mondta és már rohant is tovább. Az emberek persze egyből megrémültek és mind rohantak haza hogy biztonságba helyezzék, de nem a pénzt, hanem az élelmet. A katonák gyakran kifosztják a falukat legyen az barát vagy ellenség nekik csak a győzelem a fontos, de most szerencsére katonák csak jöttek és mentek, nem okoztak túl nagy felfordulást csupán megtöltötték a kulcsokat.
Tél van és nagyon hideg. Megfáztam és már alig élek, nem gondoltam volna, hogy 17 évesen halok meg és egy megfázás fog majd végezni velem. Egyiknap elalszom, és amikor felébredek már nem fázom és nem ráz a hideg csak egy kicsit nehéz a levegő, talán meg gyógyultam? Nem… jövök rá lassan mikor a távolban anyám sír halkan. Nem tudom mit tegyek hova menjek amíg meg nem jelenik előttem egy furcsa fekete ruhás alak aki először ugyan rémisztő hiszen egy kardot húz elő, de az idegesség hamar elszállt mikor a homlokomhoz érintette és a fény beterítette a testem.

Meleg van és süt a nap, felhő alig van és csend is van.
- Azt hiszem ez a mennyország. *mondom halkan, de mikor jobban körbe nézek egy várost látok ami romos házakból és poros utcákból áll. Az emberek nyüzsögnek, a ruhájuk szakadt és csak egy-két gyerek szaladgál, de azoknak sincs mosoly az arcán. Talán korai következtetést vontam le. Bele telt néhány napba amire megtudtam pontosan mi is ez a hely és hogy kerültem ide, mert az emberek gorombák és a legtöbb csak elhajtott. az idő gyorsan telt az első ötven év után már nem is számoltam tovább, de egy nap valami történt.
Nem kapok levegőt, valami összeránt és mozdulni sem tudok, amikor egy kocsi halad el mellettem. Már nem bírtam és elájultam de azt még láttam hogy a kocsis lassít és végül meg áll.

Hűvös van, de kellemes, fáradt vagyok és nehéz felülni de amikor sikerül rákell jönnöm már valahol máshol vagyok. Most egy Shinigami rohan oda hozzám, hogy még pihenjek, mert később talán nem lehet, de amikor megkérdeztem, hogy miért nem akkor csak mosolygott és elsétált.
Meleg van és izzadok, az edzés jobban kifáraszt mint gondoltam. Miután felébredtem másnap már megtudtam a részleteket az idekerülésemről és felajánlották, hogy Shinigami lehetek. Az évek lassan telnek, de ez már az ötödik. Az akadémia lassan véget ér a számomra is és most hogy már meg tanultam kezelni a shikai-t talán hivatalos Shinigami lehetek.
Sötét van és nagy a zaj. Az autók megállás nélkül robognak és a távolban egy mentő is felzendül. Sikerült letenni a vizsgát és utána rögtön el is helyeztek a 10. osztagban, ugyan az elején még csak egy kis senki voltam ma már az ötödik legjobb vagyok az osztagban és talán még jobb is lehetek, de előtte még elintézek egy-két hollowot. Ez a mostani a jelentések szerint már nagyon erős és több Shinigamival is végzett remélem rajtam nem fog ki. Ahogy ugrálok a házakon és keresem meg csörren a telefon és jelentést kapok. Észlelték a hollowot tőlem alig egy kilométerre. Amikor megérkezem már elkéstem egy lelket épp most falt fel.
- Most felszabadítalak. *mondom és előhúzom a kardom.
Meleg van, süt a nap és a szél sem fúj pont, ahogy szeretem. A hollow elég erős volt, de végül legyőztem és miután vissza tértem és a jelentést is leadtam úgy döntöttem pihenek egyet hiszen nyár van, így fogom magam és egy háztetőn elfeküdve élvezem a meleget.


A hozzászólást Fumetsu Kyuusaisha összesen 18 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 28, 2010 4:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 34
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Fumetsu Kyuusaisha Cl0te40500/45000Fumetsu Kyuusaisha 29y5sib  (40500/45000)

Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha EmptyPént. Szept. 04, 2009 5:14 am

Hát nem mondom, megsínylette a szemem mire végigértem rajta ^^""
Kezdjük is akkor:

-JELSZÓ! -ha elolvastad volna a Szabályzatot tudnád miről beszélek.... Wink Ezért erősen ajánlom figyelmedbe

-TAGOLÁS! ugyanis: -vesszők, pontok ==>tagmondatok, mondatok ==>értelmes szöveg.
Ja és a tulajdonneveket (Soul Society, topic címe...) nagybetűvel írjuk.... Wink

-A kardod nevének japánnak kell lennie. Ehhez találsz segítséget a Szabályzat menüpontjaiban.
-Csak két támadást engedélyezhetek, ezért válassz ki majd kettőt, és a harmadikat később használhatod.

-És ezen kívül nagyon kevesellem az Akadémián eltöltött éveid leírását, a shinigamivá válásod folyamatát.

Egy szó mint száz, de egyelőre ELUTASÍTOM az előtörténetet. Ha végeztél a javításokkal PM-ben, vagy a chaten szólj egy moderátornak, aki majd újból megnézi a történetet.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 8
Age : 32
Registration date : 2009. Sep. 03.
Hírnév : -4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fumetsu Kyuusaisha Cl0te0/0Fumetsu Kyuusaisha 29y5sib  (0/0)

Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: nincs   Fumetsu Kyuusaisha EmptySzomb. Szept. 05, 2009 1:22 am

én akár hogy nézem nem találom a szabályok között a kódot ez miatt nem írtam ki + azt se tom h mien tárgyakat lehet egyáltalán használni a lelkek világában így a tárgyakhoz sem írtam semmit jelezd ha tudnál e téren informálni am + kijavítottam az elő történetet
Vissza az elejére Go down
Kyouraku Shunsui
Globális moderátor
Globális moderátor
Kyouraku Shunsui

Férfi
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 24
Age : 38
Tartózkodási hely : 8-dik osztag területén
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 0

Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha EmptySzomb. Szept. 05, 2009 3:15 am

Tisztel Kyuusaisha-kun!

Probléma:
Valószínűleg nem viccből írtunk ki, hogy az előtörténet elfogadásának egyik fontos feltétele, hogy a jelszó meg legyen adva! Az, hogy nem találod mindösszesen annyit jelent, hogy lusta volt végigolvasni az egész szabályzatunkat, amiben nem szemet kiszúró helyen van a jelszó, mert akkor mindenki megtalálná, aki csak betéved és gyorsan végiggörgeti az egészet.
Megoldás:
OLVASSA, ismétlem olvassa VÉGIG a szabályzatot így választ kaphat jó néhány olyan kérdésre, amit később úgyis feltenne nekünk.
A jelszó pedig benne van, most ellenőriztem.

Probléma:
Bár Hanae már jelezte, hogy eléggé tagolatlan a története, ami nem csak stilisztikai hiba, de az olvasást is jelentősen nehezítő tényezőnek számít.
Megoldás:
  • Minden mondatot kezdjen NAGY betűvel.
  • A mondatai maximum 2 sorosak legyenek, és utána valamilyen írásjel következzen.
  • Ha az írásjel pont, kérdőjel, felkiáltójel, akkor új mondatnál járjon el az első pont szerint! Ha nem, akkor megszegte a második pontot! Kezdje elölről az egészet!
  • Tulajdonnevek, helységnevek, földrajzi nevek, stb... NAGY betűvel kezdődnek.
  • Ha mindennel elkészült, olvassa át a szöveget újra. ÉS még egyszer! És most OLVASSA is el!


Probléma:
A zanpakutó neve tulajdonnévnek számít!

Megoldás:
Javítsa a már fent említett pontok alapján!

Hogy a kérdésére is válaszoljak, ami a használható felszerelésekre irányult. Erre is megtalálhatná a választ, ha egy más elfogadott shinigami előtörténetbe belenéz, de most leírom.
A shinigamik alap felszerelése a zanpakuto. Ezt nem feltétlenül kell jelezni, mert alap, hogy minden shinigaminak van. Ha ezen felül még van a karakterének egyéb dolga, mint (nyaklánc, tőr, zsebkendő, Labello, stb...), akkor ezeket kell ott jelezni.

A fent említett és a már Hanae által is elmondott hiányosságok miatt a karakter előtörténetét továbbra is ELUTASÍTOM.

Ha elkészült a javításokkal jelezze itt vagy valamelyik moderátornak és újra átnézzük!

Tisztelettel:
Kyouraku Shunsui, ex-kapitány
moderátor
Vissza az elejére Go down
http://bleach.wikia.com/wiki/Shunsui_Kyōraku
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 8
Age : 32
Registration date : 2009. Sep. 03.
Hírnév : -4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fumetsu Kyuusaisha Cl0te0/0Fumetsu Kyuusaisha 29y5sib  (0/0)

Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha EmptySzomb. Szept. 05, 2009 7:38 am

asszem kész de majd megmondjátok
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 41
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha EmptyVas. Szept. 06, 2009 8:08 pm

Drága "szívszerelmem"!

Mit lehetne erre reagálni a csoportos öngyilkosságon kívül?! Na meg, egy igen fontos kérdés... Do you REALLY speak or read Hungarian? I don't think so... Viszont nem fényezem tovább a kopottas angol tudásom, inkább kitérek erre a valamicsodára.
Szóval szívem egyetlen fájó pontja kezdjük azzal, hogy rém örülök megtaláltad a szabályzatot vagy legalábbis egy frissebb előtörténetet. Azonban! Valami majd kiböki a szemem (a sok vesszőhiányon és egyéb problémán kívül)!

"RANG: nem tudom ide mit írjak gondolom majd meg mondjátok "

Jaj, ember! Kreatívságod a seggem veri! Van gyönyörű páratlan és mellékesen szerencsétlen számú osztagunk - gyengébbek kedvéért tizenhárom - ahonnan lehet válogatni! Azon belül meg egy és száz között még elég sok hely szabad! Néz körbe! Nehogy már nekünk kelljen bilit tolni az úri hátsód alá!
A többi látásra káros hibára ki se térek! Azt hiszem elég egyértelműen és részletesen közölte őket másik két moderátor társam. Ha nagyon fel vagy háborodva csak másold át ezt az egészet word-be! Garantáltan tele lesz szép színes vonalakkal!
Addig is, amíg nem ölt csinosabb formát, ELUTASÍTOM! Miután ténylegesen javítottál jelezd itt vagy pü-ben moderátornak vagy adminnak.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 8
Age : 32
Registration date : 2009. Sep. 03.
Hírnév : -4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fumetsu Kyuusaisha Cl0te0/0Fumetsu Kyuusaisha 29y5sib  (0/0)

Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha EmptyHétf. Szept. 07, 2009 4:31 am

nah asszem megvan, am a rangban azért nem voltam biztos mert azt írtam h a 10. osztag hoz jelentkeztem és arra gondoltam majd megmondjátok h hányadik tiszt leszek amúgy ahogy néztem a többiek elfogadott előtörténetét azt vettem észre h sok helyen nem írták ki a rangot valahol meg csak annyit írtak h melyik osztagban vannak
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 41
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha EmptySzer. Szept. 09, 2009 5:08 am

Azt a kaszám pengéjének rozsdásodási rátáját! Tömör leszek! Fejlődsz, de nem eléggé! A problémák ott vannak továbbra is! Ezt a vackot meg, ELUTASÍTOM! Próbálj rendesen javítani és tényleg csak utána jelezz!
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 8
Age : 32
Registration date : 2009. Sep. 03.
Hírnév : -4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fumetsu Kyuusaisha Cl0te0/0Fumetsu Kyuusaisha 29y5sib  (0/0)

Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha EmptyPént. Szept. 11, 2009 1:19 am

rem így jó lessz
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha EmptyPént. Szept. 11, 2009 5:00 am

Hello, Kyuusaisha!

Látom nagyon kitartó vagy, ami tetszik, így nálam máris plusz ponttal indulsz. ^^ De... (na igen... mindig van egy "de") meg kéne fogadnod az előttem írottakat, és csak az után jelezni a javítást, ha már tényleg megtörtént. De csak neked, csak itt, és csak mert jó kedvem van, átnézem a történeted. Wink

Adatlap

○ Zanpakuto... Hát... Ezt már annyiszor elmondták előttem, de azért elismétlem. Nagyon, de nagyon boldog lennék, ha a zanpakuto támadásának neveit, és a shikait előhívó szót japánul is olvashatnám a kard adatai között.
○ Ajjaj O.o Látom kisebb problémáid akadtak a vesszőkkel. Itt arra gondolok, hogy került oda is belőle, ahova nem kellene. Néhányszor olvasgasd át, hiszen úgy könnyebben rájössz, hogy hova is kell az a vessző.

Előtörténet

○ Húha... Itt is elég sok vesszőhiba van, kérlek javítsd ezeket.
○ Elég sok helyesírási hiba és elgépelés van az elősztoriban.

A sztorival semmi problémám, viszont annyit kérnék, hogy legyen benne több cselekmény, mint párbeszéd. Viszont amíg ezek a javítások meg nem történnek, az előtörténetet elutasítom. Csak akkor szólj, ha már biztosan végeztél a kért javításokkal, különben baj lesz. Wink
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 8
Age : 32
Registration date : 2009. Sep. 03.
Hírnév : -4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fumetsu Kyuusaisha Cl0te0/0Fumetsu Kyuusaisha 29y5sib  (0/0)

Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha EmptySzer. Okt. 21, 2009 6:19 am

Na elméletileg kész vagyok. A szövegben a 2003 Microsoft World szerint nincs benne hiba (kivéve persze a japán szavakat, amiket nem ismer és én mellesleg nem tettem, volna ennyi vesszőt Very Happy ) még ezt is átnéztem vele, a történetet meg hosszabbítottam és kicsit átalakítottam néhány részét úgy hogy most már tényleg nagyon remélem, hogy nem találtok benne olyan sok hibát, hogy ne fogadjátok el. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha EmptyVas. Okt. 25, 2009 1:23 am

Üdv!

Mond csak, te teljesen hülyének nézel? Az előtörténeted még mindig hemzseg a helyesírási hibáktól, de olyan szinten, hogy a falat kapartam olvasás közben.

○ Ismereteim szerint, nincs egy olyan nyelv se, ahol a tulajdnonneveket kis betűvel írnák. Így a magyarban se. Nem értem, hogy egyáltalán hogy írhatja valaki a karaktere nevét, következetesen kisbetűvel. Ez olyan, mintha a saját, polgári nevedet írnád olyannal...

○ Helyesírási hibák, elgépelések... Az egy dolog, hogy Wordben megnézted, a helyesírási hibákat, az meg egy másik, hogy hány ökörséget mentettél el a szótárába... Gondolok itt a "Shikai keppességét" - "Shikai képességét", "szolt" - "szólt", "meghalja" - "meghallja" és társaira.

○ "Bankai: még nem nincs" Hee? O.o Mióta tagadunk duplán... Vagy még nincs, vagy nincs. Ez a két lehetőség van...

○ Már ne haragudj, de vannak benne olyan mondatok, hogy azt hittem megszülök, mire kibogozom. O.o Egyrészt magyartalan, másrészt hiányoznak belőle fontos dolgok.

○ Az szép és jó, hogy átírtad, meg minden, de inkább azt javítottad volna, ami a hiba. Így sajnos még mindig elfogadhatatlan az előtörténeted.

Ezekből az okokból kifolyólag, ismét csak elutasítom az előtörténeted. Ha már tényleg javítottál, akkor szólj!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 8
Age : 32
Registration date : 2009. Sep. 03.
Hírnév : -4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fumetsu Kyuusaisha Cl0te0/0Fumetsu Kyuusaisha 29y5sib  (0/0)

Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha EmptyHétf. Jún. 28, 2010 4:17 pm

Remélem ez egy tűrhető előtörténet ^^"
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 8:25 am

Hjajj... Ismét itt... Kezdeném is rögtön a javított előtörid ellenőrzését.

Adatlapi rész:

  • JézusatyaúristenésSzentJózsefreverendája! O.o Jól tartod magad ahhoz képest, hogy csak 20 évesnek nézel ki! Surprised Még Yamamoto főkapitány is jóval 1000-en felül van, és nézd meg... meg is látszik rajta Surprised Milyen ránctalanítókrémet használsz? Surprised Adhatnál nekem is belőle, mert már a nevetőráncaim elég erősen kezdenek megjelenni.
  • A felsorolásoknál mióta nem használunk vesszőket? O.o
  • Aktiválószó nagybetű...


Előtörténeti rész:

  • Dzsízüsz... sok vessző hiányzik az előtöridből, ami jócskán megnehezíti a megértését. Nem értem, hogy hogyan nem lehet érezni azt, hogy mikor jön vessző... A hogy, mint, aki, ami, amely...stb. szavak elé vesszőt teszünk, legalábbis a mi gyönyörűséges nyelvünkben eddig így volt szokás. ^^
  • Még mindig van benne helyesírási hiba... Pl.: menyen -> menjen.
  • Még mindig csak azok kerülhetnek be az Akadémiára, akik mások, mint a többi lélek. Ezt úgy értem, hogy ha egy lélek éhséget érez, az azt jeleni, hogy nagyobb a lélekenergiája, mint a többinek, akik amúgy nem éreznek éhséget, csak megszokásból esznek. Ha jól gondolom, a Légszomj, és az összerándulás nem az éhség megnyilvánulása...


Ezek miatt a hibák miatt ismételten elutasítom az előtörténeted. Amint javítottál szólj, és ismét ellenőrzi valaki.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Fumetsu Kyuusaisha _
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha Empty

Vissza az elejére Go down
 

Fumetsu Kyuusaisha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Futottak még-