-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Féregboly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shouboushi Naraku
2. Osztag
2. Osztag
Shouboushi Naraku

Férfi
Hozzászólások száma : 86
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard/Ex-Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te13500/25000Féregboly 29y5sib  (13500/25000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Féregboly   Féregboly EmptyKedd Aug. 25, 2009 5:06 am


Féregboly 800px-The_Maggots_Nest
A föld alatti épület bejárata

A Titkos Mozgó Alakulat 3. Szakasza, az Internálási egység felügyelete alá tartozik az ún. Féregboly (Ujimushi no Su, 蛆虫の巣), a földalatti speciális internálási tábor. A 2. Osztag területének északnyugati sarkában elhelyezkedő barlanglétesítményben tartják fogva azokat a shinigamikat, akiket a 46-ok Tanácsa veszélyesnek ítélt a Seireitei békéjére. Egykor itt raboskodott Kurotsuchi Mayuri is.

A Féregbolyba fegyvert bevinni szigorúan tilos! A zanpakutókat és az egyéb harcra alkalmas eszközöket az őrök elveszik megőrzésre. A szabály megszegése esetén ugyanolyan elbánásban fogsz részesülni, mint egy áruló.
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te5000/10000Féregboly 29y5sib  (5000/10000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyPént. Júl. 30, 2010 12:45 am

~ Bemutatkozás az új fukutájcsónál // avagy hogy nyálazzunk sunyiban! // ~


S talán kelleténél több komolyságot vitt bele a dologba, legalábbis ezt olvasta le a lány arcáról! Semmi esetre sem kívánta tolakodásával zavarba, vagy számára kényelmetlen helyzetbe hozni! Teljességgel elfojtandó, hogy igazán tetszetős hölgyeménynek tartja, de ezt nem erőszakíthatja rá! Modor és illem szükséges a jelenlegi helyzet kezelésére, és a kétes megjegyzések félresöprésére. Így is elég hibát vétett, hogy csapot és papot otthagyva csapta a szelet egy ideig a lánynak.
Emlékei szerint számtalan alkalommal járt sikerrel a női nem ellen folytatott hadjárata- melyet mindig, végtelenül és mélyen unt, megvetett. Csupán ebben is, -mint mindenben-, a hozzá fűzött elvárásokat teljesítette. Egy híres ember falja a szebbnél szebb nőket, pláne, ha nemes! Emellett modora legyen kifogásolhatatlan, s legyen nagyszerű ivó és szerencsejátékos! Emellett nem árt, ha adakozik a szegényeknek is, természetesen. S csak sorolhatnánk az eseteket vég nélkül, unásig és azon is túl. Végiggondolva hősünk semmi mást nem tett egész életében, csak mások elvárásainak felelt meg- de csak akkor, ha az nem csúszott át a törvények keretein. Mindig is kínosan ügyelt arra, hogy a szabályokat ne hágja át- számára ez már nem csak elvi kérdés volt, hanem úgyszólván követelmény az élethez. túl sok romlást és fertőt látott ahhoz, hogy rájöjjön: rá kell venni az embereket a betartásra, különben csak káoszt hoznak a fejükre. Ha máshogy nem megy, kényszerítő erővel! S bár ettől ódzkodott, elveit sosem tagadta le senki előtt sem.
- Én általában csak egészséges ételeket eszek... ez megmaradt a régi életemből. Az pedig, hogy ebéd legyen, vagy vacsora, rád bízom az eldöntését. - tekintett le újra, s ajkán most is, mint mindig, ott ült a hűvös mosoly. Hiába fogadta meg, hogy hűvösen tart távolságot az imponáló hölgyeménytől, úgy tűnt, ő mégsem bánja, ha közeledik. Nem baj, akkor kettősen kell rá tökéletes benyomást keltenie! Egyrészt, mint 3. tisztként, alkalmazottként, másrészt pedig férfiként. A kettő könnyedén összehangolható, s neki eddig is sikeresen ment a kettő - munka és magánélet- elkülönítése, ha netalán valami balul sülne el. Bár őt ismerve, erre nem olyan sok az esély. S talán mégis, hiszen maga elé engedve a lányt súlyos hibát vétett: kilépve az irodából homloka halk, koppanó és borzalmasan fájó találkozást ejtett az ajtófával. S mindez teljes mértékig, csakis az ő hibája! Nem rosszul kinéző, mégis rossz helyen járt s tévedt a szeme, ezért meg is kapta méltó büntetését.
- Néha sikerül elfeledkeznem a magasságomról, és az ajtók méretéről.. - hárította el a kellemetlen szituációt egy kissé viccesebbnek, semmint komolynak szánt megjegyzéssel, majd újfent felajánlotta karját.
- Igazán önfeláldozó voltál, ha a testvéred miatt feladtad a hobbidat, sajnos kevesen képesek ilyesmire. - tett egy apró megjegyzést a lány életével kapcsolatban, és egy melegebbnek szánt mosolyt is mellékelt, csak hogy lássa a hadnagya: tud, ha akar. S mint általában, odakint most is gyönyörű idő volt, így hadnagya aranyossága újabb megvilágítást nyert. Kétségtelen: könnyebb úgy beszélni valakivel, hogy pozitív benyomásunk van róla külsőleg, semmint negatív. A bejáratnál bólintott az őröknek, s leadta fegyvereit- nem kívánt abban az eljárásban részesülni, amit az árulók kapnak, s különben is- könnyen meg tudja magát védeni egy közelharc során is. itt is maga elé engedte hadnagyát, vezessen most ő, s járjon arra, amerre csak akar...
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te30150/45000Féregboly 29y5sib  (30150/45000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyPént. Júl. 30, 2010 5:15 am

~ Előttem az utódom - Narao-kun bemutatkozása ~


Utálom a sztereotípiákat, roppantul idegesítő amikor egy félmondat, vagy csupán csak egyetlen szó alapján beskatulyázzuk a beszélgetőpartnerünket, aztán minden ami elhangzik onnantól, már szépen illeszkedik a bennünk kialakított képhez. Így volt ez most is, agyam egyből hozzákötötte az egészséges életmódot az előkelő nemesi léthez, mint hozzátartozó alkatrészt. Nem tudtam elképzelni egy udvarias, kifogástalan modorú úriembert kövér zabagépnek, noha kétségtelenül léteztek olyan nemesek is, akik így néztek ki, csak ők arrogánsak voltak és beképzeltek. Időközben azonban komoly dilemmába kerültem a férfi szavait hallva, mivel rám bízta hogy mit akarok. A cseles felajánlás nem csupán arról szólt, hogy a nap melyik szakában eszünk együtt. Sokkal inkább arról, hogy kivetheti-e rám a hálóját vagy sem. Egy ebéd mögött semmiféle mögöttes tartalom nem lenne, a vacsora azonban... az már konkrétan olyan lenne mint egy randi. Hisz' nyilván nem az egyenruhánkat vennénk fel egy ilyen alkalomra, mivel a "szolgálatnak" addigra már vége; meg amúgy is könnyebben folytatható az este esetleg... egyéb tevékenységekkel, egy ebéd után viszont mindenkinek egyértelműen mennie kéne a maga dolgára. A döntés tehát az én kezemben van, randi vagy nem randi, ez itt a kérdés.
- Akkor legyen vacsora.
Közöltem a döntésem. Lehet, hogy később meg fogom bánni, de ha már úgy határoztam, hogy hagyom magam, akkor egyszerűsítsünk a játékszabályokon és hadd kapja meg Narao-kun is a zöld jelzést. Így legalább gyorsan kiderül, hogy helyesen értelmeztem-e a jelzéseit és az is, hogy ha igen, akkor képes lesz-e az elvárásaimat teljesíteni.
- Köszönöm.
Biccentettem az előzékenységet meghálálván és kiléptem az iroda ajtaján, azonban amikor hátrafordultam, hogy bevárjam Naraót, tanúja voltam annak, ahogy a férfi lefejeli az ajtófélfát. Habozás nélkül ugrottam eléje és kihasználva azt, hogy reflexszerűen összegörnyedt és ezzel az én szemmagasságomnak is könnyedén elérhető szintre került a feje, gyorsan megvizsgáltam a bőrfelületet, mely a nyílászáróval találkozott. Megkönnyebbülve vettem tudomásul, miután ellenőrzésképpen végighúztam ujjaimat a homlokán, hogy nem keletkezett maradandó sérülés.
- Jól van, semmiség. Vigyázz magadra, ennyire azért csak nem hiányzik a 4. osztag.
Mosolyogtam fel rá, majd ismét belefűztem karomat az övébe, és immár akadály nélkül haladtunk az épületből kifelé, hogy megtehessük a Féregboly felé vezető nem túl rövid utat.
- Számomra nem volt kérdéses, hogy mit választok. A húgom volt az életem értelme... illetve most is az, de ő még él, így csak ritkán látjuk egymást. És hát már fel is nőtt, nincs rá szüksége hogy gondoskodjak róla.
Kezdtem el fecsegni, de gyorsan el is hallgattam, amikor ráeszméltem hogy már megint Hitominról beszélek. Hihetetlen, hogy egyszerűen képtelen vagyok egy olyan beszélgetést lefolytatni, ahol ő nem kerül szóba >< Tényleg fárasztó lehet a környezetemnek, hogy ennyit locsogok róla, becsülöm a kitartásukat.
- Mondd csak, miért lettél shinigami? Egyáltalán hány éve vagy az?
Kérdeztem, miután kiértünk a szabadba és behatoltunk az osztag épületeit és a speciális börtönt elválasztó erdőbe. Kellemes, meleg idő volt, a délelőtti napsütés pedig kifejezetten vidító hatással volt rám. Illetve nem csak az, jól is éreztem magam Narao-kun társaságában. Persze melyik lány nem örülne egy ilyen lovagias úriember kompániájának? Fel se tűnt, hogy máris odaértünk a Féregboly bejáratához vezető hídhoz, pedig nem is siettünk, kényelmes tempóban sétáltunk.Nekem nem kellett fegyverek leadásával bajlódnom, mivel a zanpakutóm az irodában maradt - ottfelejtettem Embarassed Mindegy, amúgy se hoztam volna magammal ide.
- További jó munkát.
Paskoltam meg a hozzám közelebb lévő őr vállát elismerően, ahogy beléptünk a barlangépületbe. Ismerős falak köszöntek rám vissza és egy ismerős lépcső, ami a komplexum belsejébe vezetett. Az egyetlen hang a lépteinké és a résekből csöpögő vízé volt a fáklyákkal megvilágított félhomályban. A lépcső végén pedig az a hatalmas ajtó díszelgett, amelynek a túloldalán már a fehér ruhás rabok töltötték mindennapjaikat. Mélyet sóhajtottam és kitártam a bejáratot, fel voltam rá készülve, hogy valaki esetleg egyből nekünk esik. Bár talán a hadnagy és az aktuális gundanchou együttes jelenléte visszatartó erő lesz egyesek számára.
- Mi újság errefelé manapság?
Érdeklődtem Narao-kuntól, de most inkább nem néztem rá, figyelnem kellett, nehogy valami meglepetés érjen. Itt bent bármi megtörténhet és annak az ellenkezője is.
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te5000/10000Féregboly 29y5sib  (5000/10000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 2:27 am

~ Bemutatkozás az új fukutájcsónál // avagy hogy nyálazzunk sunyiban! // ~


Befelé haladva számtalan alakkal találkoztak akik leplezetlen gyűlölettel nézték a lányt, aki mellette haladt, s őt is- de együttes jelenlétük megakadályozta a kreténeket abban, hogy tökéletes oktondiságot bizonyítva rájuk rontson. Semmi jóra nem számíthatott volna a sok szerencsétlen, legfeljebb rövid úton pépes állapotúra amortizálták volna őket. Ajkán hűvös mosollyal nyugtázta, mely szerint a vacsora mellett döntött a hölgyemény. Nos, így kétségkívül "elfajulhat" a dolog egy esetleges randevúvá... De ez érdekes módon őt nem nagyon zavarta. Természetesen hiábavaló reményeket nem kívánt táplálni, de Kotomi viselkedéséből egyértelműen az sugárzott felé, hogy ő sem bánja a dolgot. Ebben az esetben minden tőle telhetőt el fog követni, hogy a lány kegyeit elnyerje, s ékes ékszerként viselje! Vörös íriszeiből sütött a megvetés a lények felé, és magához közelebb húzva hadnagyát kívánta biztosítani arról, hogy előbb hal meg, semmint hogy hagyja: akár egyetlen retkes ujj is megérintse.
- Ami azt illeti, életem 84. évét töltöm. S hogy miért lettem shinigami? Számomra ez teljesen egyértelmű volt, ez tűnt az egyetlen lehetséges útnak...- vetette tekintetét a rabok tömegére, és elgondolkodott. Valóban... nem is gondolkozott annak idején rajta, hogy mit tehetne az Akadémiára való jelentkezés helyett. névtelen mocsokban fetrengjen ismeretlen alakok, rablók és fosztogatók között? Még csak az kellene, ennél azért többre tartotta magát, s büszkesége nem engedte, hogy koszos férgeknek tartott alakok között rohadjon. Arrogancia bőven vegyült jellemébe, s negatív tulajdonságait még csak nem is látta a többi ember, hiszen igazán remek módon tudta leplezni.
Szemhéjai összeszűkültek, s gyilkos indulat áradt azok felé, akik máshogy néztek hadnagyára, nem úgy, ahogyan... illett volna az ő helyzetükben.
- És mit szeretnél, hová, és mikor menjek eléd? Az illem gondolom, ezt megkívánja...- tekintett le a lány szemeibe, majd kezdte el terelgetni maga előtt. Édes lesz a viszontlátás, golyóbisaira nyilván üdítőleg hat majd a lány újonnan felfedezendő szépsége. Kire ne hatna? S meg kell vallania, amire csak lehetősége nyílik az este során, ő bizony meg fogja tenni. Bűntudat nélkül, s ha esélye nyílik rá, a továbbiakban is meg fogja ismételni az estét.
- Te miért lettél shinigami? Volt valami különös oka a döntésednek? - tette kezét kardjára, mert igencsak gyanús mocorgásra lett figyelmes a közelben...
Megengedhetetlen lenne, ha eme mennyei szépséget bármiféle sérelem is érné, kiváltképp esti találkájuk előtt!
- Tetves fejedet süllyeszd vissza a fekete homályba, ha nem akarsz megválni tőle...- morogta egészen más hangon, mint amivel Kotomihoz beszélt. Kétségtelen, könnyeden ölne meg bárkit, aki szívének máris imponáló kedvest veszélyeztetve támadna vagy őrjöngene. halkan lépve osonna mögé s nyisszantaná le fejét, hogy a kutyák elé vesse.
Mélyen szívta magába észrevétlen édes illatát, mely fellegekbe röpítette elméjét, s színesebben láttatta a világot. Bár nem volt cserfes kisleány, ki érzelegve ténfereg ismeretlen ösvényeken, most mégis fölöttébb esetlennek s ütődöttnek kezdte magát érezni. Emiatt is megnőtt a kényszere: tökéletesnek kell a lány előtt látszania, hogy megnyerje magának, elbűvölje, s rabul ejtse...
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te30150/45000Féregboly 29y5sib  (30150/45000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 2:52 am

~ Előttem az utódom - Narao-kun szerlmes lány ~


Te jó ég, több mint 60 év van köztünk! o.O Igaz ebben a világban másmilyen az idő fogalma, de azért az emberi léptékekhez szokott agyam számára még mindig őrülten hangzik, hogy egy 80+ éves férfival akarok kezdeni. Az én képzeletemben egy aszott öregembernek kéne mellettem sétálnia, nem pedig egy izmos szőke lovagnak. Merthogy még ezen a rendkívül előnytelen ruhán keresztül is látszik, hogy Narao-kun felettébb atletikus testalkattal rendelkezik. Tulajdonképpen ez nem is meglepő, hiszen ide az Onmitsukidouba nem árt a jó fizikum, én sem vagyok neki híján. Ám azért az talán jelent valamit, hogy ha annak ellenére feltűnik az ilyesmi, hogy nem is figyelem külön... igen, azt hiszem vonzalmat érzek ez iránt a férfi iránt, egyszerűen bejönnek az olyan fiúk akik mellett nőnek érezhetem magam - és ez a makulátlan modorú, lovagias fiatalember konkrétan minden gesztusával és tettével érzékeltette, hogy kész megvédeni és elkényeztetni engem.
- Mit szólnál mondjuk... a hét órához az osztag területének főbejárata előtt?
Néztem fel Narao-kunra mosolyogva egy pillanatra, viszonozva a tekintetét, hogy aztán visszatérjek a rabok vizslatásához. Sokan pillantottak fel tevékenységükből érdeklődve, aztán pár pillanat múlva folytatták is a csevejt, játékot, akármit, de volt egy réteg, akiknek látszott a szemén, hogy minden vágyuk a mi halálunk, noha jól lehet mi nem tettünk semmit ellenük. Én jómagam talán 7-8 embert kellett, hogy idehozzak egy év alatt, nekik megvolt hozzá a joguk, hogy gyűlöljenek, de egyiküket sem láttam most. Azonban bármennyire is szabad a foglyok mozgása itt lent, ez mégiscsak egy börtön, és a fogságtól meg a napfény hiányától sokan begolyóznak, erőszakossá válnak előbb-utóbb.
- Volt... Személyes... oka volt.
Válaszoltam kissé elkomorodva, hiszen még mindig hiábavalóan kutattam a szüleim után, és szabadidőm sem volt túl sok erre a tevékenységre jelenleg. A legtöbb, amit tehettem, hogy mindig más körzetbe osztottam be magam őrjáratozni, de úgy, hogy a kapitányi teendőket is nekem kell végeznem, még erre sincs rendesen időm. Egyelőre azonban nem kívántam ezzel traktálni Narao-kunt, bármennyire is szimpatikus számomra a fiú, a magánéletem problémáiba még nem akarom berántani. Hisz' jelen helyzetben még nem gondolhatok többként rá, mint a beosztottamra, és a felettesek nem szokták a privát szférájukkal terhelni őket, pláne nem egy félórányi-órányi ismeretség után.
- Úgy tűnik muszáj lesz bemutatót tartanod a képességeidből...
Jegyeztem meg halkan és baljósan, arra reagálva hogy a fiú nem túl kedves szavait követően rövidesen öt... hat... heten vettek minket körbe észrevétlenül és elállták az utunkat. Hiú ábránd lett volna arra gondolni, hogy meg fogjuk úszni balhé nélkül a túrát.
- Mi van Sakai, egyedül már nem is mered letolni ide a pofád? Hiányoztál nekünk, picim. Mióta dugatod magad ezzel a nyálasképű fasszal? Tényleg, mondd csak hányszor ment végig rajtad az osztag mióta előléptettek?
Lépett előre a "vezetőjük", egy nagydarab, durva vonásokkal megáldott fickó, és állt neki szokás szerint sértegetni engem. Nem titkolt célja volt, hogy ő és a bandája megerőszakoljon egyszer, és nem tántorította el őket az a néhány verés, amit eddig kaptak. Fáradtan sóhajtottam fel, majd hogy egy kicsit húzzam az agyát, hozzábújtam Narao-kunhoz. Remélem nem fogja rossz néven venni a szőke fiú.
- Ne mondd hogy még mindig ennyire fáj, hogy kikosaraztalak.
Feleltem az inzultálásra nyugodtan, nem vagyok olyan akinek egyből elborul az agya, ha sértegetni kezdik. Attól már annál jobban tartottam, hogy Naraónak mi lesz erre a reakciója, hiszen eddig is sötét tekintetekkel illette azokat, akik gyűlölt pillantásokat vetettek felénk, most pedig azzal, hogy ez az alávaló alak felhúzta magát és arra utasította az embereit hogy támadjanak meg minket, megkapta a lehetőséget arra, hogy ne csak a gesztusaival sugározza felém, hogy meg akar védeni az itteni állatoktól. Bár jómagam is könnyedén lezúzhatnám őket, szeretném látni hogy a gundanchou mire képes, így azt hiszem nem fogok közbeavatkozni.
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te5000/10000Féregboly 29y5sib  (5000/10000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 3:37 am

~ Bemutatkozás az új fukutájcsónál // avagy hogy nyálazzunk sunyiban! // ~

Számára valamiért nem volt túlontúl izgalmas arra gondolni, hogy mennyi idő van közöttük. Ebben a világban nem a kor számít, hanem a kinézet… a sajátos időfolyam, mai itt működik, teljességgel hidegen hagyta. Mindenestre tetszett neki a gondolat, hogy még jó sokáig elélhet, ha ügyesen játssza ki a lapokat. S roppant érdekes volt az, hogy ezen idő alatt Kotomi alatt szolgálhat! Mi kellene még neki ezen kívül? Főként, ha sikerül közelebbi kapcsolatba kerülniük… nos, akkor minden bizonnyal érdekes lesz az élet a 2. osztagban! Már csak azért is, mert az alattuk szolgálók nem biztos, hogy díjaznák kettőjük kapcsolatát. Még a végén azt hiszik, hogy azért lett ő a 3. tiszt, mert… khm… vízszintes helyzetbe került a hadnaggyal. Nevetséges és szánalmas lenne még csak a feltételezés is. Mindig is megvetette azokat, akik ilyen módon léptek előre, már ha ez egyáltalán lehetséges volt. S még csak a puszta gondolat is sértette, hogy esetlegesen ezt feltételezzék róla! Büszkeségét megsebeznék, ha a háta mögött sutyorognának mindenféle hazugságot róla…
- Tökéletes időpont, kiváltképp, ha neked is megfelel!- eresztett el egy féloldalas mosolyt, és karját nyújtotta neki. Vonzó kis fiatal hölgy, s már ezredjére gondolta ezt magában… de ettől még nagyon is igaz! S este minden bűverejét be fogja vetni, hogy behálózza, magába bolondítsa s megszerezze! Igen, ezúttal komolyan fogja gondolni a hódítást, mert valami kétségkívül vonzotta a lányhoz. Szimpatikus volt neki, és kíváncsi volt, hogy mire jutnak majd egymással…
S úgy tűnt, ezzel nem csak ő volt így. A bent lakó alakok érdeklődő pillantásokat vetettek rájuk, s léptek közelebb. Zavaró tényezők voltak, melyek agyvizét egyre feljebb tornázták. Nem akarta húzni az időt azzal, hogy feleslegesen foglalkozzon velük, pillanatnyilag a hely érdektelenné vált előtte. Homlokán megjelent a kis ér, és kezével a zsebében rejtegetett cigaretta után nyúlt. A tökéletes, szőke herceg káros szenvedélye… a dohányzás.
Figyelmét elterelte apró problémájáról, hogy apró választ kapott egyik kérdésére. Igazán érthető, hogy nem kívánja belevonni magánéletébe, s nem árulja el apróbb részleteit. Végül is, nem bízhat meg benne feltétlenül, s öntheti ki neki a szívét… egészséges lélekre vall a tartózkodása. Azért remélte, hogy ez a későbbiekben fog változni, mert szerette volna közelebbről is megismerni a lány értékeit…
Éppen feltett volna egy újabb kérdést, amikor némi közjáték zavarta meg beszélgetésüket. Random alakok útjukat állták, s trágár módon kezdték el szapulni hadnagyát. Homlokán a kis ér rögtön sokszorozódott, és keze ökölbe szorult. Fél pillanatra felvonta a szemöldökét, röpke másodpercig nem is tudta mire vélni azt, hogy a lány hozzábújt. Persze megvilágosodott, és el is határozta magát, hogy ha a lány azt akarja, hősködjön, legyen gyereknap… úgyis régen vert már el valakit, s félő volt, hogy izmai elmacskásodnak a végén…
- Nyálas képű fasz? Tarthatok neked tükröt, kisfiam. Néztél már bele mostanában? Kétlem, hogy Kotomin végigmenne az osztag… úgy vélem, csak a szűk gatyád beszél, és az, hogy alsó feledet már bejáratták a társaid, te viszont legfeljebb egy bögrének csempészhetted be…- mérte végig az alakot, és lépett el a lány mellől. Úgy tűnik, itt röpke verés lesz, hiszen ha hagyja magát, a végén még a lányt bántják… bár ez nevetséges volt, hiszen fél ujjal is leverhette volna ezt az egészet. Mégsem tette, s így kénytelen ő cselekedni… amit szívesen meg is tett! Néhány lépéssel mellettük termet, s néhány pofonnal a helyükre küldte őket. Sajnos a rögtönzött előadás során kiverték a szájából a cigarettát, s mire lehajolt érte, az egyik bolond eltaposta.
- Idegesítő barmok… - morgott, és elővett egy újabb szálat. Visszalépett a lány mellé, s idejét látta annak, hogy távozzanak, mert agyvizét kellően feltornázták, s félő volt, hogy a hidegvérű gyilkos előtör benne, s csöppnyi jelenetet rendez…
- Hol is tartottunk? Ne haragudj, kiment a fejemből. Gondolom nem bánod, ha távozunk… biztosan kell neked valamennyi idő, hogy elkészülj a mi kis… randevúnkra. – pillantott le rá, s kínálta fel karját neki ismét. Amint kiléptek a helyről, zanpakutuoját ismét felcsatolta magára, s mélyet lélegzett a friss levegőből. Remélte, hogy kis akciója még szimpatikusabbá tette őt a lány szemében… de ez hamarosan úgyis ki fog derülni, nem?

Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te30150/45000Féregboly 29y5sib  (30150/45000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyPént. Aug. 20, 2010 10:22 pm

~ Előttem az utódom - Narao-kun szerlmes lány ~


Kicsit... meglepett az a hevesség, amivel Narao-kun a védelmemre - és egyben a saját maga védelmére is - kelt. Ami azt illeti, nőként sosem volt egyszerű itt lent, de amíg 3. tisztként szolgáltam, volt alkalmam megszokni az efféle alakok viselkedését, némelyikük még be is fejezte a mocskos utalgatásokat, miután látta hogy nem veszem fel az inzultálást. Én sose voltam az a típus, aki leállna másokat sértegetni és csak akkor osztogattam maflásokat, ha tényleg muszáj volt, önvédelemből. Nem mindenki elvetemült bűnöző itt lenn, pár rabbal talán még barátságot is kötnék ha nem lennének ide bezárva. De a 46-ok Tanácsa úgy döntött, hogy ezek az emberek veszélyesek a Gotei 13 működésére, így menthetetlenül az lett a sorsuk, hogy haláluk napjáig itt raboskodjanak. A fiú a durva szavakat követően azt is megmutatta, hogy nem véletlenül ő most itt a főnök, mindössze néhány gyors atyai pofon kellett hozzá, hogy az összes rosszarcú alak a fájdalomtól torz arccal a földre kerüljön. Míg Narao-kun verekedett, hozzám is közelebb lépett valaki, de miután félreérthetetlen mozdulatokkal utaltam arra, hogy én magasabb rangban vagyok, mint a fiú, inkább letett arról, hogy megpróbálkozzon valamivel.
- Nyugodj meg, nem érdemes miattuk idegesítened magad. Gyere, menjünk!
Próbáltam megnyugtatni, miközben ismét elfogadtam a felajánlott kart és lassan kisétáltunk a barlangból. Ha tudom, hogy ennyire felhúzza magát rajtuk, hatástalanítottam volna őket én magam, de arra tényleg jó volt az egész, hogy felmérjem Narao-kun képességeit. Az összképen csupán a szájából kieső cigi rontott, ami az én értékelésem szerint azt jelentette, hogy nehezen tud egyszerre több dologra koncentrálni, de egyébként elégedett voltam a látottakkal, mint a felettese. És több, mint elégedett, mint nő. Habozás nélkül megvédett a csőcseléktől, mind verbálisan, mind az öklével, amikor szükség volt rá. Nem győztem csodálkozni, hogy még léteznek ennyire lovagias pasik, mint ő. Bár még az is lehet, hogy a kihalásra ítélt fajtájuk utolsó példánya sétál most mellettem. Már csak két dolog kell számomra ahhoz, hogy abszolút tökéletes legyen: nem ártana, ha házias lenne és legyen jó az ágyban szemöldökrángatás Sőt, tulajdonképpen az első pont nem is olyan fontos, hiszen én nem bánom, ha főznöm, mosnom, takarítanom kell, megszoktam már az emberi életemben is, hogy mindig segítek a házimunkában. Ami azt illeti, főzni még imádok is, azt egyébként sem hagynám a páromra. Meg a vasalást sem. Fene tudja miért, de én szeretek vasalni is.
- Köszönöm, hogy a védelmemre keltél, én hősöm Wink
Incselkedtem Narao-kunnal miután kiléptünk a Féregboly területéről, és egy puszit nyomtam az arcára hálám jelélül. És egyben búcsúzóul is, mivel ahogy ő is mondta, az esti randi előtt még el kell intéznem pár... sok feladatomat. Példának okáért fel kell írnom a határidőnaplómba ezt az extra napirendi pontot, mert képes vagyok rá, hogy kimenjen a fejemből :/ Pedig úgy érzem ez nem csak egy szimpla vacsora lesz, hanem egy igencsak izgalmas, és remélhetőleg felettébb szórakoztató randi, egy olyan sráccal, akibe azt hiszem simán bele tudnék esni.


// Akkor folyt. köv. az étteremben ^^ //
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te25250/30000Féregboly 29y5sib  (25250/30000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptySzer. Márc. 16, 2011 11:18 am

Szolgálatra jelentkeznek

Ugyan van egy-két fura alak az osztagban természetesen saját magamat is beleértve, azt hiszem, Kojiro-san még rajtam is túl fog tenni. Természetesen koedukált a fürdő, s ezt szépen meg is válaszolom Kojiro-sannak, hiszen megérdemli azt, hogy jól informált lehessen az osztaggal kapcsolatban. Természetesen vannak olyan dolgok, amik ha rajtam múlnak, örökké titkok maradnak. Egyszerűen nincs szüksége tudni. Az osztagból például csak öten vagyunk, akik pontosan tudják, mi történt Naraku árulásakor… Az akkor ott lévő tisztek szinte mindannyian holtan végezték.
Macska pórázát a kutyám nyakörvére kötöm, aki álmosan tápászkodik fel és pillant rám bambán. Lerí róla, hogy ő szívesen pihenne még többet, azonban ha menni kell, akkor menni kell. Nem szívesen válok meg tőle, legszívesebben még a mosdóba is magammal vinném, de azt hiszem, érthető, hiszen tökéletes mentális biztonságot nyújt nekem. Vagyis majdnem tökéleteset, ha Eras dolgait nem számítjuk, de azt meg máig nem értem teljesen, holott néha más sikerül ellenállnom neki.
- Oumaeda-san túlságosan adott a külsőségekre, egy-két újítását még én is túlzásnak tartom, pedig szeretem a kényelmet. Viszont egyedül a mi osztagunk kertje rendelkezik szökőkúttal, ráadásul a leggyönyörűbbel, amit valaha is láttam. Ha meditálni van kedved a szabadban, feltétlenül ajánlom. Dohányozni csak kint szabad, valamint a fürdőnkben a kijelölt területen. A szemetelésért azonban büntetés jár, úgyhogy nem szeretnék semmi oda nem illőt találni az utakon. Macska pedig, ööö… Szerintem vicces név… nem tetszik? T-T – görbül lefelé szám szöglete, s pislogok a földre elszontyolódva kiesve a felelősségteljes kapitány szerepéből. Hiába, nem szeretek szerepeket játszani, ezért van az, hogy inkább az vagyok, aki. Egy félős kis nyuszi, aki amint jól érzi magát egy társaságban, túl sokat szövegel.
Lévén minden formalitást elintéztünk, utamat Macskát vezetve a Féregboly felé irányítom. Elég hamar sikerült eligazodnom az osztagban annak ellenére, hogy a 10. osztagban eleinte gyakran eltévedtem, igaz, ezt sosem vallottam be. Először ugyanis csak az iroda és a szobám közti útvonalat tanultam meg, és csak fokozatosan a többit, azonban a 2. osztag területén jóval jellegzetesebbek az épületek, és könnyebben memorizálom az utakat. Persze az, hogy a járást ismerem, nem jelenti azt, hogy az osztagba is sikerült úgy beolvadnom, ahogyan az ideális lenne. Még mindig tartok attól, hogy nem vagyok a megfelelő személy a vezetésre, azonban Soul Societynek szüksége volt valakire, akiben van annyi felelősségérzet, hogy képes legyen megbirkózni egy ilyen feladattal. Nem csillogás és móka a kapitánylét. Nem abból áll, hogy villoghatsz a haoriddal, hanem abból, hogy igenis, teszel, ténylegesen alkotsz, cselekszel valamit azért, hogy az osztag fellendüljön és visszaszerezze a régi korok dicsőségét. Bár így is elértem olyat, amit senki más… A legtöbben egyszerűen túl kevesek, hogy felérjenek hozzám. Gyerekesek, versengési hajlamuk pedig rajtam nem működik. Hiszen már rég elhaladtam a szintjük mellett. Esélyük sincs felzárkózni mellém.
A Féregbolyhoz megérkezve magyarázat nélkül rakom le zanpakutom a kijelölt helyre, s utasítom Kojiro-sant is, hogy tegyen így. A börtönbe ugyanis fegyvert bevinni tilos, s csupán a saját erődre támaszkodhatsz. Úgy gondolom, hogy Kojiro-san megérdemel egy kis magyarázatot, hiszen lévén 2. osztagos, muszáj tudnia erről a dologról, úgyhogy inkább én magam világosítom fel. Bár nem szívesen válok meg zanpakutomtól, igaz, ahhoz más még akkor sem érne hozzá, ha fizetnének érte, lévén elég… kegyetlen és szadista a lélekölőmben lakozó szellem. Macskát az egyik, a börtön előtt álló tisztre bízom, hogy ne csatangoljanak el messzire, majd Kojiro-sant vezetve lépek be a börtönkomplexumba. Ritkán léptem be ide ezelőtt, bevallom, hiszen Narao-kun kiváló munkát végez, éppen ezért nincs nagyon dolgom itt. Kojironak egy pillantással jelzem, hogy ne kérdezzen, csak figyeljen. Az úgyis sokkal többet mond minden szónál.
Komor hangulat fogad minket, mint mindig. Az eddig beszédes rabok hirtelen elhallgatnak, amint meglátják haorimat. Ugyan sokkal alacsonyabb vagyok némelyiküknél, hisz nálunk genetikai dolog az alacsonyság, mindez nem zavar, hiszen ha együttesen támadnának rám, akkor se lenne esélyük ellenem. Ezt bizonyára ők is tudják, hisz fenyegető testtartásuk ellenére nem mernek túl közel jönni hozzám. Ehhez az is hozzáadódik, hogy nem tartom nagyon vissza reiatsumat, és hát, az eleven téboly kínzó tud lenni. :/ Ettől sajnos Kojiro-san is kicsit kellemetlenül érezheti magát. Természetesen nem szándékozom számára az egész börtönkomplexumot megmutatni, elég az, ha majd szóban közlöm vele, hogy az igazán veszélyes rabokat elkülönítve tartjuk magáncelláikban. Ez az a hely, ahol igazán, de igazán össze kell szednem magam, felvennem a megszokott, biztonságot nyújtó maszkom, ha nem szeretném, hogy bántsanak. Kezeim mindvégig a hátam mögött összekulcsolva maradnak, ezzel nagy támadófelületet hagyva magamnak. Bár ha van egy kis eszük, nem támadnak rám… hiszen ha a tisztekkel nem bírnak el, velem sem boldogulnak egykönnyen. Mégis, egyértelmű, hogy csak egy rossz szó vagy mozdulat és máris ránk vetik magukat. Minden esetre nekem semmi más célom nincs, csak megfigyelni. Látni akarom, Kojiro-san hogyan kezeli a helyzetet, s hogyan válaszol egy esetleges provokálásra. Valamint hogy mit fog leszűrni, mi ez a hely?[/justify]

Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te15900/30000Féregboly 29y5sib  (15900/30000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 3:27 am

Szolgálatra jelentkezek

Koedukált fürdő? Hajaj, tényleg meg kell majd keresnem azt az időpontot amikor nem lesz senki a fürdőben. Persze csak akkor ha tényleg menni fogok majd oda. Szerintem ha meglátnám a sok nőt akik kevés ruhában vannak, a helyszínen kapnék szívrohamot, és természetesen rengeteg vért is vesztenék. Bár lehet más testrészembe szállna a vér, ami pedig kellemetlen lenne. Utána lehet úgy emlegetnének hogy „Az aki nem bír a vérével” ezt ha lehetséges elkerülném. Nem lépnék fel agresszívan, de az biztos hogy még inkább kerülnék mindenkit. Indulhatunk is, jön velünk Macska is, aki közben egy kutya. Eh, ezen nem gondolkodok inkább, lehet csak a fejem fájdulna meg. Ezek szerint szabad dohányoznom, ezért rá is gyújtok egy pipára.
- Ha jól végezte a dolgát akkor nincs semmi baj azzal ha szereti a kényelmet. Bár én feleslegesnek tartom a dolgot, lényegtelen hol vagyunk ha jól érezzük magunkat. Talán majd megnézem azt a szökőkutat. A meditálást nem részesítem előnyben, legalábbis azt nem amit sokan mások. Én leginkább pipázás közben egy kis szakét iszok, és ha szerencsém van az eső is esik. Számomra ez a meditálás. – majd elhallgatok, már megint sokat fecsegtem feleslegesen, és még a hangnemem is kicsit közvetlenebb lett. Nem lesz ez így jó. Inkább visszatérek az eddigi viselkedésemhez. – Értettem, csak is a kijelölt helyen, de a saját lakrészemben szabad? Vagy ott se? Nem szemetelek, nem mocskolom a saját környezetemet. – most kicsit zavarban kezdek lenni, nem akartam megsérteni a kapitányomat. – De… de tetszik, gondoltam beszerzek egy macskát és elnevezem Kutyának. – nevezhetnem bárminek, de azért azt nem szeretem ha miattam lesz rossz kedve valakinek. Persze nem nagyon teszek ellene hogy felvidítsam őket, csak annyit hogy ott hagyom és kész. De jelen pillanatban ezt nem tehetem meg, és ezért próbálkoztam valami ostoba poénnal.
Most egy kis csend, legalább megtudom nézni merre is megyünk, hogy eltudjak majd igazodni ha szükséges. Egy számomra ismeretlen helyre érkezünk meg, ahol a kapitányom leadja a zanpaktuoját, és nekem is így kell cselekednem, kihúzom az övemből és átadom az egyik őrnek. Remélem vissza is kapom majd, nincs sok kedvem egy újat szerezni, vagy keresni a mostanit, de ha elvesztik akkor verés lesz majd. Ezek szerint Macska se fog velünk jönni, lehet hogy inkább azért kapta a Macska nevet, mert a kapitány nem valami jó a névválasztás terén? Egy apró bólintással jelzem hogy megértetem amit szeretne tőlem. Belépve a komplexumba érdekes látvány fogad. Minden olyan komor, majdnem mint én vagyok, elég sokan vannak bent, ezek szerint itt valami gyűjtő hely lehet. Az itteni személyeknek nincs fegyverük, és a ruháik is egyformák, kint fegyveres őrök vannak, és nekünk pedig fegyver nélkül kellet bejönni. S plusz a kapitány kiengedte a reiatsuját, ami nem annyira jó érzés. Mintha nyomást éreznék a tarkómon, és a kapitány is kicsit furának tűnik nekem, de ki kell ezt zárnom, és koncentrálni erre a helyre. Pár férfi méreget ugyan, de szerintem azért se mernek idejönni, mert félnek attól a személytől akivel vagyok. Megértem őket, nincs sok esélyük, ha egyedül lennék akkor már más lenne a helyzet, talán a túlerő le is gyűrne. De szerencsére erre nincs most lehetőségük. De mégis vannak akik próbálkoznak. AZ egyik férfi egy követ vesz fel, és a kapitány feje felé dobja. Azért ezt nem illik, egy nőt dobálni. Kitartom a kezemet, és elkapom a követ, majd ledobom a földre. A férfire nézek, elég tagbaszakadt. De még is ismerős valahonnan. A volt osztagomban volt egy hasonló férfi, de Ő kicsit kövérebb volt. De ezt leszámítva pont olyan volt mint a dobáló. Érdekes szemezés alakult ki köztünk. Végül megszólal a hapsi, lehet Ő felismert.
- Kur..Kuroda. Te vagy az?
Meglepetten nézek rá, és meg is állok. Tudom már ki ez a férfi. Elméletileg elkövetett valamit a civil lakosság ellen, és amikor elakarták fogni megölték. Ezek szerint mégsem. Kezdem tényleg sejteni mi is ez a hely. A kapitány mellé sietek, és sajnos megint megszólalok.
- Elnézést hogy kérdezek. De jól gondlom, hogy ez egy börtön? - már elég egyértelmű hogy az. De inkább megkérdezem. Az előző férfinek lehet nem tetszett, hogy nem válaszoltam neki. Mert egy újabb kő repül, csak már az én fejemnek. Hogy elkerüljem oldalra döntöm a fejemet, éppen hogy csak felsértette az arcomat, és egy kevéske vér jelent meg a sebben, ami lassan folyt végig az arcomon. A vállam felet hátranézek, egyenesen a férfire.
- Igen. Az vagyok. - részemről a beszélgetés a rabbal lezárt.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te25250/30000Féregboly 29y5sib  (25250/30000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 12:41 pm

Szolgálatra jelentkeznek

Nem győzöm néhány osztagtagnak elmagyarázni a hatalmas különbséget szakézgatás és meditálás között. A meditáció nem pihenés; ugyan van pihentető mellékhatása, ugyanúgy a mindennapi edzés része. Ép testben ép lélek, s zanpakutoddal is lényegesen feljavítod a kapcsolatodat azáltal, hogy gyakrabban, napi szinten lépsz kommunikációba vele, és most nem arról beszélek, ahogyan egyesek teljesen véletlenszerűen kezdenek el vitatkozni zanpakutójuk szellemével. Ez egy mélyebb kapcsolatot biztosít a shinigami és a lélekölője között, ugyanezt pedig nem képes visszaadni semmi más. Ha igazán hatékony szeretnél lenni a harcban, akkor nem csak a tested edzed, de lelkivilágod is kiegyensúlyozott lesz. Ezt nem pótolhatja a magányos szakézgatás, hiszen nem szórakozás, hanem kemény önmegismerő munka révén elérhető állapot.
Most azonban nem igazán van időm arra, hogy minderről felvilágosítsam a tisztet… Majd megteszem ugyanezt, ha végre kiléptünk erről a helyről. Egyszerűen nem szeretek itt lenni. Hiába tudom, hogy erősebb vagyok az itt ténfergő raboknál, nem tudom magam biztonságban érezni. Ilyenkor jobb, ha egyszerűen kiürítem az agyam, s minden érzelmet elzárok magamban, hiszen ezekre a foglyokra még mosolyt sem érdemes pazarolni… Igaz, legalább azt képes vagyok így elhitetni, hogy tulajdonképpen semmi gondom nincs az égadta világon, ezáltal egy újabb védelmi vonalat felállítva. Talán egyedül az igazán veszélyes rabok némelyikétől kellene tartanom, már amennyiben nem lennének legyengítve azon nagy hatalomra szert tett shinigamik, akiket a Féregboly magáncelláiban tartunk elzárva.
Váratlan fordulat, amikor olybá tűnik, hogy az egyik rab ismeri Kojiro-sant. Bár számomra tökéletes az új helyzet, hiszen így a háttérbe húzódhatok, s figyelhetem az új tag reakcióit. Minden körülmény adott a tesztem elvégzéséhez, természetesen anélkül, hogy az új tag tudná, miféle indíttatásoktól vezérelve is kísértem ide.
A felém repülő kavics nagyon nem zavar, hiszen villámgyorsan képes lettem volna kitérni előle, Kojiro-santól azonban igazán gáláns, hogy próbál védeni. Itt nem nőként tekintenek Rám, hanem az első számú ellenségükre. Már csak mellékes, hogy néhanapján újra és újra elsütik ugyanazokat a hím soviniszta vicceiket, azonban az évtizedek alatt, ha valamit, akkor az ilyen helyzetek kezelését megtanultam. Persze, biztosan vannak olyanok, akik valami elmés beszólással próbálnának visszavágni, ám én nem ilyen vagyok. Helyette viszont szavak nélkül, a metakommunikáció eszközeivel képes vagyok rádöbbenteni bárkit, hogy mennyire jelentéktelen is valójában.
- Pontosan az. Hiszen ki más védené meg Soul Societyt saját magától, ha nem mi? – mosolygok rá elégedetten Kojiro-sanra. Éleslátása kifizetődő, hiszen válasza valóban helyt áll.
A kicsit tagbaszakadt rab ezen pillanatot választja ki arra, hogy végre cselekedjen. Az újoncot szemeli ki célpontnak, ám ezzel elindít egy láncreakciót, s a csoportban lévő összes többi rab is egyként támad ránk. Nem képviselnek nagy haderőt, hiszen zanpakutoval nem rendelkeznek, legfeljebb puszta fizikai erővel, azonban a börtönkomplexum keretein belül nincs annyi lehetőségük fitten tartani önmagukat, mint nekünk.
Egy elhajlással könnyedén hajlok el a két oldalról felém irányuló támadás elől, majd néhány egyszerű alapfogással sikerül a földre terítenem a két hústornyot, hogy utána a harmadik bátor és lelkes vállalkozó is hangosan nyekkenhessen a kemény földön. Ha nekik ez jó… Kidoukat szintén nem tanácsos itt használni, itt csak a saját fizikai erődön támaszkodhatsz. Úgy látom, az új tag is képes elboldogulni a helyzettel, s nem érte olyan nagy meglepetésként a támadás. Neki két rabot, közülük egy régi osztagtársát kell semlegesítenie – az internálási egység elérhető tagjai máris cselekednek azért, hogy a verekedés ne fajuljon el. Különben sem edzeni jöttem…
- Ez lenne hát az Onmitsukidou újabb titka. Erről senkinek, hangsúlyozom, senkinek sem beszélhetsz. Azon shinigamik és lelkek kerülnek ide, akiket túl veszélyesnek tartanak. Többségük ugyan nem vétett semmit, legfeljebb kisebb kihágások, azonban mi csak a végrehajtó szervezet vagyunk, nem mi döntjük el, kik kerülnek ide. – magyarázom el a szituációt, miközben a lecsillapodni nem akaró rabokat méregetem. Már foglalkoznak velük mások, hiszen nekem most fontosabb dolgom van, mint eltörni pár csontot. Mondjuk azért remélem, hogy hallja is, amit mondok, mert kiabálni nem akarok, azonban jóval magasabb nálam legalább egy fejjel, nem beszélve arról, hogy igen zajos itt a környezet.
- Afféle rendfenntartó szervezetként is működünk, s feladatköreink közé ez is beletartozik. Képességei és tapasztalata révén én más feladatot jelölnék meg hatáskörének. A Keirataiba osztom, Sakai Kotomi vezetése alá. Feladata a szökött bűnözők elfogása, valamint Seireitei megfigyelése; a többiről majd Kotomi-chan felvilágosítja Önt. A holnapi nap kérem, haladéktalanul keresse fel… Ja, és üzenem neki, hogy finom volt a csokitorta, köszönöm szépen, hozhat máskor is, és Miyoko is imádta. ><;;;;;; ^^ – vezetem ki magunkat, hiszen éppen eleget láttunk, nekem pedig még így is lenne elég tennivalóm… De előbb, ha már sütiről volt szó… Sütiiii! *.* Csak említeni kellett, és máris megéheztem valamire… Azt hiszem, az lesz, hogy visszamegyek az irodába a sütikért és kimegyünk a kertbe macskázni meg süteményt zabbantani és akkor minden jó lesz! *.* Közben pedig még arról is felvilágosíthatom Kojiro-sant, hogy mennyire más a meditáció a szakézgatásnál, és az majd valamiért jó lesz nekem. Surprised

Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te15900/30000Féregboly 29y5sib  (15900/30000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyPént. Márc. 25, 2011 5:11 am

Szolgálatra jelentkezek
Ilyen undorító cselekedet, egy nőt megpróbálni megdobni? Hová tűnt a férfiakból a tisztelet, és a becsület? Természetesen ha harcolnom kell egy nővel, akkor is a tiszta harc elkötelezett híve vagyok. Aljas trükköknek és csalásnak. Mindenkinek kell egy saját becsület kódex, ami alapján élni kell. Sajnos páran nem rakták bele azt, hogy a nőkkel tisztelettudóan bánjanak. Szerencsére ez az én kis szabályzatomban benne van, pont mint az is hogy soha ne árulj el senkit. Csak akkor ha téged is elárult az a személy vagy csoport.
- Ez igaz, sajnos nálunk is megjelent a bűnözés és a szabályszegés. Akik pedig rászolgáltak azoknak itt a helye.
Természetesen ha én is elkövetek valamit, akkor nem fogok menekülni. Átadom magamat a megfelelő személyeknek és ellenkezés nélkül hagyom, hogy ide zárjanak. Sajnálatos hogy megakartak dobni, igaz az arcomat felsértette az a kavicsnak nevezet repülő tárgy. De ez pont elég volt, hogy a csorda szelem életbe lépjen. Hogy mondják? Egy hülyét követ a többi is. Fegyver nélkül igaz nem sokat tudnak tenni, de azért a túlerő elég nagy. Bár elég ostobák, elgyengült állapotban támadnak egy kapitányra? Szerintem egyedül képes lenne elintézni mindegyiket, de hogy ezt nem veszik észre az csak annyit jelent, hogy az itt eltöltött idő alatt az értelmi képességük is csökkent valamelyest. Ahogy nézem hárman akarnak a kapitányomra támadni, mennék segíteni, de sajnos engem is lefoglaltak. Ütnének igaz, de én csak hajolok és kitérek az ütések elől. Néha oldalra nézek, hogy tudjam mi is van a kapitánnyal, és ezt használja ki az egyik rab, mögém kerül és hátulról lefog, a másik pedig szemből akar megtámadni. Ostobák, amikor a szemben lévő elég közel ért ellököm magamat a talajtól, és mellkason talpalom a férfit, a rugaszkodásnak és a talpalásnak köszönhetően hátra esünk. Nem én járok rosszul, hanem az, aki lefogott. Egy hangos nyögés, a karjai elgyengülnek, és én pedig nyugodtan felállok. Már végzet a kapitány is, leporolom magamat és oda sétálok hozzá.
- Értem, mondania se kell, természetesen nem fogok beszélni senkinek se az itt elhangzottakról. – figyelmesen hallgatom végig a mondandóját. Mivel így tudhatok meg fontos dolgokat is, amik elengedhetetlenek lesznek a munkámmal kapcsolatban. Ahogy gondoltam, megkaptam a beosztásomat is, a Keirataiba osztottak be, amit egy bizonyos Sakai Kotomi vezet. Ezt is felfogtam és megértetem, mint ahogy azt is hogy mi is a feladat köröm. Rablót és pandúrt fogok játszani. Rendben, az utolsó mondat talán nem teljesen a tartozik a tárgyhoz, de nem telik semmiből hogy átadjam az üzenetet.
- Mindent megértettem….. és átadom majd neki. – mondom kicsit zavartan. Majd végre elhagyjuk ezt a helyet, kint visszakapjuk a zanpaktoukat is, végre. Már kezdtem hiányolni.
- Öhm…. mióta kapitány, és ki az a Miyoko? – remélem nem veszi tolakodásnak a kérdéseimet, de egy pár alap dolgot tudnom kell nekem is.

Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te25250/30000Féregboly 29y5sib  (25250/30000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyHétf. Márc. 28, 2011 12:34 pm

Szolgálatra jelentkeznek

Természetesen Nekem is megvan a magam becsületkódexe… Azonban ahogyan az egy shinigaminál természetesnek kell lennie, az első a Gotei 13 és Soul Society védelme. Ezért vállaltam el a kapitányi feladatokat ahelyett, hogy a kényelmes, megszokott és tökéletesen ismert, hadnagyság címén végzett, amúgy kifejezetten stresszmentes feladatokat folytassam. Igen, egyre gyakrabban fordul elő, hogy kicsúszok a határidőkből, s szégyenszemre kések némelyik jelentéssel, hiszen egyszerűen képtelen voltam ennyi idő után is olyan időbeosztást találni, ami pont megfelelően lendíti előre munkám, hatékonyabbá s eredményesebbé téve azt. Az edzések mellett még ott a rengeteg eligazítás, amivel foglalkoznom kell, valamint a kisebb-nagyobb rajtaütések megszervezésében is ki kell vennem a részem, és akkor még ott vannak az ilyen-olyan gyűlések, aztán még nem is láttam egész nap a világegyetem legeslegédesebb kislányát, meg nem sétáltattam Macskát, ráadásul Kai-al sem volt egy szabad óránk sem! Surprised Emiatt van néha bűntudatom is, amikor néhanapján lelátogatok az osztag fürdőjébe lazítani egyet, hiszen igazán nem érdemlem meg, amikor éppen csak sikerül összetartani az osztagot. Egyértelmű, módszereimen valamit javítanom kell, hogy még inkább megfeleljek pozíciómra, s ezáltal segíthessem a Gotei 13-at.
Bízok benne, Kotomi vezetése alatt sikerül majd beilleszkednie az osztagba, valamint beváltja elvárásaimat is vele kapcsolatban. Mert nekem olyanok is vannak… Persze nem olyan nagy dolgok, csak annyi, hogy száztíz százalékot beleadjon teljesítményébe, de azt hiszem, ez teljesen érthető. Nincs szükségünk olyanokra, akik csak fél szívvel végzik munkájukat. Hiszen mi, shinigamik első sorban katonák vagyunk… nem emberek.
- Remek. ^.^ – veszem fel fesztelenebb, kedvesebb arcom, hiszen pont azt a választ kaptam, amit reméltem is, hogy kapni fogok. Ugyan Kojiro-san nem tud róla, bizonyára elkerülte a figyelmét, de előzőleg már aláírtam vele a szerződését, melyben titoktartásra köteleztem. Mindezt természetesen a Féregbolyba való vezetése előtt, de hiszen ára van annak, hogy turistaként nézelődhess szabadon. Ezek hadititkoknak számítanak, s sajnálatos módon nem olyan egyszerű rendbe tenni a pletykálkodás okozta kárt. Természetesen ha valaki elszólja magát, már keményebb büntetésben részesül, mintsem a börtönkomplexumba való kerülés, hiszen olyan bűnt követ el, ami felett nem lehet csak úgy szemet hunyni.
- Miyoko a világ legszebb és legokosabb és legaranyosabb és legjobb kislánya! Surprised *.* – fankodok önkívületi állapotban egy sort Miyokoról, aki nélkül az élet elképzelhetetlen. Egy csoda, aminek meg kellett születnie. Mindent imádok benne; a szőke fürtjeit, a hatalmas, mégis elegáns mosolyát, de még a lila szemeit is, amikről nem tudom eldönteni, hogy tőlem vagy Kai-tól örökölte inkább, hiszen mindkettőnk ezzel a genetikával van megáldva.
- Szóval, Miyoko a kislányom… A vőlegényemmel már tervezzük a házasságot is, de mit mondhatnék, ha két kapitány egyben szülő is, nem sok szabadidőd marad ilyenek megszervezésére és lebonyolítására… – vakarom zavartan tarkómat Macskasétáltatás közben. Ő azonban hirtelen az egyik bokor felé kezd húzni, ami nem igazán megszokott tőle. Tény, hogy amúgy egy lusta dög és egy nagy kemper, viszont termetes és erős kutya, ha akarna, könnyedén végighúzhatna egész Seireitei-en. Már attól is kiakadnak páran, hogy ekkora kutyám van, mert hát na, nem nézik ki belőlem, elég alacsonyra születtem, ilyen a genetikám… >.<
Macska sikeresen egy bokorhoz húz, ám boldog felugatását fájdalmas nyüszítés szakítja félbe; orrán kisebb seb tátong, s sikerül megpillantani az elkövetőt is, egy vézna, remegő, s dühödten fújtató macska képében. Mármint most igazi macska, nem Macska macska, értitek. Surprised
- Ijj… Azt hiszem, le kell fújnom a kertes sütizgetést, ne haragudjon. T-T Elég szépen megkapta az a cica, Macska pedig nem igazán bírja a stresszt, se a fájdalmat. – guggolok le Macska mellé, aki nem éppen bátorságáról tesz tanúbizonyságot, hiszen látom rajta, hogy a legszívesebben inkább elmenekülne. Aztán elmagyarázom neki, hogy merre van a szállása és melyik szoba az övé; eltévedni nem nagyon lehet, hiszen elég jellegzetesek errefele az épületek, ráadásul ha megkérdez valakit, az biztosan útba igazítja.
- Szóval, a legközelebbi viszontlátásra. Ha a továbbiakban bármiféle kérdése van, forduljon szakaszvezetőjéhez, egyben hadnagyához bizalommal. – búcsúzok egy félénk mosolyt megvillantva, s próbálom húzni magammal az irodába Macskát. Tudtam róla, hogy már nagyon öreg, és azt is, hogy lusta, na de hogy gyáva is legyen? :/

Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te15900/30000Féregboly 29y5sib  (15900/30000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyKedd Márc. 29, 2011 1:42 am

Szolgálatra jelentkezés

Immár az osztag tagja vagyok normálisan, és papír szerinte is. Bár lehet ostoba dolog volt, hogy nem olvastam el. De a mentségemre szóljon, hogy akkor és ott nem azzal voltam elfoglalva, inkább azzal, vicces, de hogy normális benyomást tegyek azzal voltam elfoglalva. Már mindegy majd talán megkérdezek valakit arról, hogy mi is van azon a papíron. Megkapom a magyarázatot arra ki is az a Miyoko, egyértelműen eddig nem mondta ki, de nem nehéz kitalálni, a lányáról beszél. Bár lehet a húga is, de inkább a gyermekére gondolok. Hm, nekem is volt egyszer egy fiam, az első pillantásra imádtam mindent benne, a zöld szemeit, amit tőlem örökölt, az aranyos arcát, amit pedig az anyjától. Csak sajnos meghaltak, pontosabban megölték. Miért? Csak féltékenység és a hatalom miatt. Ezért elvettek két ártatlan életet. Ezért se akarok ismét magasabb rangot, és barátokat. Ismét lehetnének irigyeim, akik megölik azokat, akik fontosak nekem.
- Sok boldogságot kívánok a jövőbeli házasságukhoz. – adom át jókívánságaimat. Hm, két kapitány gyermeke? Igazán jó génekkel rendelkezhet, van rá egy müzlim, hogy Miyoko is kapitány lesz majd. Meglepetten nézek, mint aki most látott nőt meztelenül elsőnek. Nem tűnt valami aktívnak eddig Macska, most pedig egy bokrot támadott be. Talán WC-znie kell? Nem hiszem, elég boldognak tűnik, majd felnyüszít. Na, mi lehet ott? Valami rémes lény, egy vérnyúl, vagy egy gonosz mosómedve? Nem, csak egy kicsit sovány fekete macska. Nem kutya Macska, hanem macska, mint macska.
- Megértem kapitány. Majd talán máskor pótoljuk. – természetesen nem hiszem, hogy lesz pótlása. Hiszen Ő egy kapitány, gondolom ez volt a kötelező kör, amit velem lekellet „játszani”. Amit általában minden újonccal megcsinálnak. Megkaptam az eligazítást, hogy mit merre is találok, pontosabban a szobámat merre találom.
- Értettem, köszönök mindent, és viszlát. – tisztelettudóan meghajolok, majd amikor elment a kapitány töprengve a bokorra nézek. Leguggolok és megnézem magamnak azt a macskát. Eléggé megvan ijedve, amit meg is értek, egy nagy kutya majdnem reggelinek nézte. Még mindig fúj szerencsétlen, lassan benyúlok érte és persze, hogy belekarmol a kezembe, megrándul az ép szemem sarka, de csak sikerül kiszednem. A mellkasánál fogom, és szemügyre veszem, elég leharcolt állapotban van.
- Kóbor macska vagy? Na, gyere, talán szerencsés napod van ma. – felállok és elindulok megkeresni a szállásomat. Utána pedig venni valami ételt is, magamnak és……. neve még nincs. Majd adok neki valamit.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yuuken
Shinigami
Shinigami
Shihouin Yuuken

Férfi
Capricorn Tiger
Hozzászólások száma : 57
Age : 49
Tartózkodási hely : Seireitei, Shihouin kúria
Registration date : 2012. Aug. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: A Shihōin-ház XXIII. feje
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te19000/30000Féregboly 29y5sib  (19000/30000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyHétf. Aug. 20, 2012 11:11 pm

[A lelkek örökké Veled lesznek]
Prológus
A délutáni napsütés kellemesen melengette Yuuken arcát, miközben átvágott a szélesre taposott ösvény segítségével a Nibantai területén lévő hatalmas erdőségen. Energikus léptek vitték előre, habár egyáltalán nem sietett, tudta, a látogatás okozója mindenképpen meg fogja várni. Nem viselt semmilyen fegyvert, évek óta idegenkedett kardot fogni a kezébe, egyértelműen anélkül is rendelkezett elegendő képzettséggel ahhoz, hogy egy esetleges támadás esetén képes legyen megvédeni magát. Ugyan látszólag egyedül volt, azonban haladásával egy irányban a növényzet lágyan lengedezett ide-oda, holott semmiféle légmozgás nem volt érezhető. Testőrségének egy kisebb csoportja ezúttal is elkísérte, habár volt osztagának területén egyáltalán nem számított merényletre, a megszokás ellenben nagy úr. A Shihouin-ház XXIII. feje nem volt paranoiásnak mondható, pontosan ismerte rosszakaróit, szemmel is tartatta őket. Sosem tolerálta a spontaneitást, minden cselekedetnek egy terv részét kell képezni, máskülönben nem jelent többet ostoba időpocsékolásnál. Jelenleg is egy olyan ügyben járt el, amely meghatározó történetként fog szerepelni Soul Society évezredes történelmében. Ismerte jól a rendszert, s maga is egyetértett vele: a megvadult állatokat be kell zárni, mielőtt még galibát okoznának. Ám közöttük is voltak olyanok, akik még magasabbra törtek és tevékenységük végett a Seireitei háborúban égett. A hollow hordák hullámai nekicsapódtak a tiszta város falainak, azonban nem voltak képesek elsodorni, megtörni azt. Aizen Sousuke ostobán azt képzelte, a rendszert el lehet törölni kívülről mérve rá csapást, holott ez képtelenség. A Gotei Juusantai csupán egy eszköz, a nemesség kezében van az igazi hatalom, az uralkodó osztály kiváltságai többek holmi haoriknál és katonai rangoknál.

A Féregboly bejárata hasonlóan zord képet festett, mint egy évszázaddal korábban, mikor még Ő maga töltötte be a sanseki rangot. Unalmas feladat volt számára, képességeihez egyetlen áruló vesztes sem ért fel, a kiküldetések sokkalta izgalmasabbnak bizonyultak. Ez ellenben csak a legfelső szintre volt igaz, ahová tartott, ott őrizték az érdekesebb elítélteket. Suwun taichou bájos teremtés, természetesen engedélyt adott számára a szabad bejárásra, hiszen egykoron családja birtokolta az Onmitsukidout, valójában a klán magánhadseregét alkották. Egy évszázada azonban egy arcátlan árulás miatt majdhogynem elvesztették státuszukat a Négy Nagy között, s ezt Yuuken sosem fogja megbocsájtani Yoruichi-himének. Eszes fruska volt, de mindig is jobban érdekelte a fogócskázás, mint a vezetőségi ügyek intézése. Szertelen volt, egy bolond, aki odadobott mindent az úgynevezett barátai kedvéért. A férfi arcán savanyú grimasz tűnt fel az emlék hatására, hányingerkeltő szentimentalizmus. Kedélyesen intett a meghajló tiszteknek, majd határozott mozdulattal belökte a hangosan nyikorgó, megerősített acélajtót. Amint lezárult mögötte a bejárat, megszűnt minden természetes fény, jótékony félhomály fogadta. Ettől függetlenül alakja szinte világított a sötét járatban, hófehér főnemesi öltözete aranyszín hímzésekkel volt teli, láthatóan egy kisebb vagyonba kerülhetett. Kedvelt szórakozása volt kivívni mások irigységét, eme hivalkodó jellemhibája idősebb korára sem hagyta el, habár némileg csillapodott fiatalkori bohóságához képest. Bármit megkaphatott, amit akart, kevesen mertek nemet mondani Neki, s még kevesebben voltak olyanok, akik ezt követően büntetlenül megúszták a dolgot. Büszke volt rá, miszerint mindig visszafizeti adósságait.

A legalsó szint, a Tiszta Lelkek Városának mocskát összegyűjtő börtön feneke, a legveszélyesebb bűnözők lakhelye. Habár nem egyenlő a halálbüntetéssel, viszont mindenki tudja, hogy sokkal rosszabb annál. Az idő vasfoga lassacskán marcangolja a húst, pár évtized alatt pedig a lélek is megtörik, csupán a legerősebb jellemmel rendelkezők képesek ép ésszel átvészelni a bent töltött esztendőket, habár elkerülhetetlen végük, az elmúlás, mit sem változik ezáltal. Menetelésének egy kidouval lezárt ajtó szabott gátat, az aranyfényben izzó láncok egyértelműen valamiféle bakudoura utaltak. A rácsokon benézve teljes a sötétség, mintha egy feneketlen verembe bámulna az ember. Türelmesen várakozva fonta össze karjait a háta mögött, mígnem a nyílás mögött két borostyán írisz fel nem villant, s hamarosan kirajzolódott a hozzá tartozó test is.

- Rég láttuk egymást, Azashiro-san! – hangja vidáman csendült, mintha egyfajta baráti csevejre érkezett volna. – Sok mesélni valóm van az Ön számára!
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te25700/30000Féregboly 29y5sib  (25700/30000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptySzomb. Nov. 17, 2012 11:22 am

[ A Yonseki, a Sanseki és a Fukutaichou, a 415-ös rab amnesztiája ]

Helyszín: Soul Society / Seireitei / Féregboly külső területe, Fon Seiran irodája
Idő: 12 óra 30 perc

Annak ellenére, hogy intenzíven közelgett a tél és a cseresznyefák már mind lehullatták a levelüket, kellemes és kimondottan napfényes délutáni nap volt. Teljesen korrektnek tartottam, hogy ezen a csodálatos napon keressem fel kollégámat, egy igen komoly ügyben. A 415-ös rab ügyében érkeztem, akinek az amnesztiájával kapcsolatban, vizsgálatot kellett kezdeményeznünk. Mivel tud az eseményről, Sakai fukutaichou is, úgy döntöttem, hogy előre jövök és értesítem Fon Seirant, hogy a mai napja mozgalmasabb lesz egy kicsit az átlagosnál. Mindét családi ereklyét viseltem, amikor beléptem a 2. osztag kapitányságára és magamhoz intettem két másik shinigamit, akik az én egységemben szolgáltak. Igazából elég volt felemelnem a jobb kezemet és megmutatnom a kesztyűre tenyerére hímzett Tulipán négyest. A négy tulipán szimbolikája egyszerű volt. Azt jelentette, hogy az osztag negyedik tisztje vagyok, a Névtelen Egység parancsnoka. Az én dolgom volt az olyan titkos hadműveletek és parancsok végrehajtatása, amely miatt kilétem teljes fedésben volt. Genki Takashi jelenleg szabadságát tölti, bárki is kérdezné a kapitányságon. Ahogyan a kérdésre, hogy hányadik tisztséget tölti be, is téves információ kerülne megadásra. Korábban a hetedik tiszt voltam, így jelenleg is az osztagban mindenki úgy tudja, hogy a hetedik tisztséget töltöm be. Már korábban fejemre húztam a Kage Mantot, ezt a varázslatos szövetet, amely nem csak arcomat, de a hangomat, sőt még a szagomat is olyannyira elnyomja, hogy ezen információk alapján felismerhetetlenné tesz. Másik ilyen ereklye, a Rei Kin. A lélekpecsét, amely funkciója hasonló az előbbihez, azzal a különbséggel, hogy a lélekenergiám kisugárzása alapján, tesz felismerhetetlenné. Ahogyan Heiwa shikai formájának előhívása nélkül, az erőm méretét sem lehet megtippelni. Gyakorlatilag, aki találkozik velem, bármit hihetne az erőm alapján, kapitány is lehetnék vagy akár taknyos újonc. Mondjuk az igazság az, hogy megközelítettem egy kapitány erejét, de ezt nem feltétlenül kell tudnia mindenkinek. A két kísérőm, szó nélkül felzárkózott mögém és követtek. Az ő arcukat, egyszerű, fekete csuklya takarta. De nevüket tekintve ők sem voltak túl közlékenyek. Én persze ismertem titkukat, még így is, hogy az arcukat takarták. Elvégre nekik nem volt az enyémhez hasonló ereklyéjük. Heiwát nem volt nehéz álcázni. Egy az alakjához tökéletesen passzoló hüvelyt csináltattam neki, valamint egy a wakizashik markolatához hasonló bővítményt kapott. Teljes mértékben úgy tűnt, hogy a zanpum alapformája egy wakizashi s koránt sem egy fuvola. Tökéletesen álcázva lett, a Féregbolyba egyébként sem kívántunk belépni. Legalábbis egyelőre, nem állt szándékunkban meglátogatni azt a tetűfészket. Nyugodtan haladtunk a célunk felé, Fon Seiran irodájába. Első pillanatra komoly dolgokra készülő Keigunosoknak tűntünk. A fekete egyenruha és az arcot takaró csuklyák tökéletesen hasonlítottak a Keigun egyenruhájára. A mindkét kezemet fehér borító kesztyűk azonban alaposan elütöttek a az első szakasz divatjától. Amikor az őrség az ajtónál megállítottak, nem nagyon izgattam magamat.
- Fon Seiran-sansekihez jöttem hivatalos ügyben.
Mondtam a rám jellemző nyugodtsággal és elégedetten konstatáltam, hogy a négy tulipán a kesztyűm tenyerén, bőven elegendő ahhoz, hogy a két őr, biccentés után távozzon, helyüket pedig átvette a Névtelen Egység két tagja. Ezután nyugodtan kopogtam az ajtón, jelezvén, hogy szeretnék belépni az irodába. Amikor megkaptam az engedélyt, csendben beléptem az ajtón és meghajoltam. Elvégre mégis csak a harmadik tiszthez jöttem. S bár mindketten szakaszparancsnokok vagyunk, ő tisztségében mégis magasabb ranggal rendelkezik nálam. Így jár neki a mélyebb meghajlás. Miután a köszönési formaságokon túlestünk, akár csak az őröknek, az előttem álló férfi számára is felfedtem a négy tulipán mintáját, amely jobb kesztyűm tenyerére volt hímezve. Csakhogy számára be is mutatkoztam.
- Nibantai, Yonseki.
Hangzott el a rövid bemutatkozás. Nem szerepelt a munkaköri leírásomban, hogy bárkinek is el kellene mondanom a valódi nevemet. Miután láttam, hogy fogadta a bemutatkozásomat, attól függően cselekedtem, hogy hellyel kínált vagy sem. A felkínált ülőhelyet természetesen elfogadtam, ha pedig nem jelezte, hogy üljek le, hát állva mondtam végig érkezésem miértjét.
- A legfelsőbb körök utasításával érkeztem. - aprócska utalás a 46-ok tanácsára. - Az utasítás értelmében, amennyiben a 415-ös rab veszélytelennek bizonyul Soul Society, a 46-ok Tanácsa és a Gotei 13 biztonságára, úgy amnesztiában részesülhet s visszakerülhet a Riteitai kötelékébe. Az amnesztia megtárgyalására, Fon Seiran-sanseki, valamint én vagyok kirendelve, a Névtelen Egység parancsnoka. Sakai Kotomi fukutaichou, hamarosan megérkezik, mint tanú.
Rövidke szünetet tartottam, hogy mindent elraktározhasson magában a harmadik tiszt, aki az internálási egység vezetője volt. Egy további témát is szándékomban volt felvázolni és megtárgyalni, de először az amnesztia ügyét akartam lezárni. A második ügy sokkalta súlyosabb volt, de nem akartam elterelni a figyelmet. Még akkor sem, ha a 415-ös rab sorsa, teljes mértékben érdektelen volt számomra. Felőlem akár a Keigun elé is vethették volna, mint koloncot. Én az esetek többségében ugyanis végrehajtok, nem pedig bíráskodom. Most azonban ezt a szerepet jelölték ki számomra, így ezt a munkát kellett végeznem. Pedig Azashiro tombolása Seireitei utcáin sokkalta inkább érdekelt, mintsem a 415-ös rab sorsa.
- Megkérhetem, hogy amíg a hadnagyra várakozunk, röviden összefoglalja a 415-ös rab viselkedését az internálás után?
Vissza az elejére Go down
Fon Seiran
2. Osztag
2. Osztag
Fon Seiran

Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2011. Sep. 24.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Sanseki, Kanritai (檻理隊) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te16500/30000Féregboly 29y5sib  (16500/30000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptySzomb. Dec. 01, 2012 3:18 am

[ A Yonseki, a Sanseki és a Fukutaichou, a 415-ös rab amnesztiája ]

Helyszín: Soul Society / Seireitei / Féregboly külső területe, Fon Seiran irodája
Idő: 12 óra 30 perc

*Csodás napnak tűnik minden jelenleg. Talán azért is tűnhet annak, hisz egy ideje már fent vagyok hála Nadeshikonak. alparancsnoknak kinevezett jobbomra időnként rá bízhatok egy- két órát, hogy szabadidőmben utolérjem magam a papírmunkákban. Rengeteg átnézendő aktában, és pszichológiai statisztikában vagyok elmerülve, amikor különös információt súg a fülembe egy internálási tiszt. Elméletileg oda lent minden a legnagyobb rendben, kivéve az egyik mélységi cellában. Valamiféleképpen kinyílt egy rendkívülien értékes rabnak a cellája; de már elhárították a bajt. Nagyon úgy néz ki, hogy a 003-as rabot át kell helyezni a tanács alatt elhelyezett speciális börtönszakaszba. Egyáltalán nem tetszik nekem ez a mostani herce-hurca..technikai fejlesztésekre is szükség lenne. Néhány perccel, hogy elintem a beosztottamat, kopogtatásra leszek figyelmes. Felsóhajtva teszem félre a tornyosulú aktákat, s inkább magam elé húzom a már rég kihűlt teámat.*
- Bejönni. *Röviden fejezem ki engedélyemet, mivel fogalmam sincs, hogy ilyen órákban miféle ügyekkel kereshetnek még. Tekintetem kissé élesen szürkévé avanzsálódik, ahogyan a belépő egyenruhájáról megállapítom a szakasz jellemzőjét. Túl sok ideje vagyok már a Nibantai tagja ahhoz, hogy felismerjem bizonyos szakaszok jellemzőit. Ilyen például az öltözet. Ugyanakkor a keigunban töltött évek is mély tapasztalatokkal szolgáltak. Komolyan billentem oldalra némelyest fejem, amikor számomra is nyilvánvalóvá válik, hogy a „Névtelen egység parancsnoka“ a látogató delikvens. Beleiszok teámba, míg intek neki, hogy nyugodtan foglaljon helyet. Bár magának az egységnek feladata az osztagon belül is titkos, de azért valamit lehet róluk tudni; de csak ha valaki volt a keigun tagja is. A két szakasz szoros összeköttetésben áll, így fontos elem az onmitsukidou működésében. Érkezése bizonyára nem a puszta véletleneken alapuló, pláne, hogy kiléte még az én szemeimnek is behatárolatlan. Nem is számít igazából, hogy ki ő. Ebben az osztagban úgysem az számít, hogy kinek mi a neve; hanem a rangbéli beosztások döntenek mindenféle feladatról. Féregboly parancsnokként sok olyasmit látok át, amit mások nem biztos. Való igaz, hogy szinte patkány fészek az egész...de milyen lehet az, aki ezt az egész patkányfészket vezeti?*
- Üdvözlöm, Yonseki. Fon Seiran vagyok. *Intézek valamiféle formalitást felé, pedig pontosan tisztában vagyok, hogy erre semmi szükség nem volna. Az én nevem nem hogy titkos, de igazából még hírhedt is az osztagon belül. Valamiféle szörnyetegnek tartanak, aki a valaha volt legtovább élő, szolgáló kanritaios az osztag történelmében. Igazából elvárt is a családomon belül. Testvérem Soi a Nibantai kapitánya volt egykor, visszavonulása előtt. Eléggé nehezen venné, ha szégyent hoznék a Fon-ház hírnevére. Mindenesetre felhúzom szemöldökömet, amikor a 46-ok tanácsát említik meg előttem. Nem sűrű eset az ilyen, amikor egy rap felszabadítására adnak lehetőséget. Évtizedenként jó ha egy shinigami szabadulhat fel, az is valaki különleges lehet. Tehát a yonseki elmondása szerint a 415-ös rabról lesz szó. Megköszörülöm torkom, amikor Sakai fukutaichout emlegetik, s behunyom szemem. Nem a nővel szemben tanusított véleménykinyílvánításról van szó, hanem egyszerűen Kuroda-san életének fordulópontját nyomatékosítottam meg.*
- 415- ös rab nem más, mint Kojiro Kuroda, egykori szakaszparancsnok, majd lefokozott szakasz tiszt. Megváltozott viselkedése okán az Internálási egység C415- ös cellájába helyeztem. Zanpakutoja a leltár 612-es fiókjában, kidou pecsét alatt áll. *Fejből elmondom neki az esettel kapcsolatos alapiformációkat. Mint parancsnok, egy fajta kötelességérzet a számomra, hogy a különleges rabok statisztikáit kívülről ismerjem. Memóriám most sem hagy cserben; majd fel állok.*
- Kojiro Kuroda állapotát egy különleges tárgy idézte elő. Idegi felborulását az egyik szeme helyén található idegen tárgy okozza. Hetek óta személyes kezelésem alatt áll, ám mindezidáig sikertelenséget értem el a „szem“ eltávolításában. Mindazonáltal vannak tiszta pillanati, amikor tökéletesen megfelel egy szenvedő, kétségbeesett shinigami leírásának. Tehát úgy vélem, a 415- ös rab felszabadítása a „szem“ eltávolításával lehetséges. De mielőtt mélyebbről analizálnánk az esetet, úgy látom jónak, ha maga is megfigyeli az alanyt. A fukutaichou ismeri a Muken szabályait, s tudja mi alapján juthat el a C415-ös cellához. *Már indítok is egy pokollepkét ama információval a fukutaichounak, hogy C415-nél várjuk fegyvertelenül természetesen. Ezt követően intek egyet a yonsekinek, hogy kövessen a Muken bejáratához. Az irodám egytolóajtaja mögött pedig egy folyosó rejtőzik. E folyosón keresztül sokkal rövidebb az út a muken bejáratához.*
- A kint várakozó beosztottjainak azonban nem engedélyezem a belépést a börtönbe, remélem megérti. *Nyilvánvaló tény volt, hogy annál okosabb vagyok, hogy elhiggyem, hogy kíséret nélkül érkezett. Mindazonáltal biztonsági okokból is csak nagyon ritkák azon esetek, amikor akár az osztag kapitánya is letér a Féregbolyba. Soul Societyban ez egy úgymond tiltott terep, ahová mindennapos lejárása csak a szakasz tagjainak lehetséges; az is csupán munkaköri leírások szerint. Amikor pedig megérkezünk a börtön bejáratához, két Internálási tiszt áll elénk, akiknek sjaát fegyvereimet adom le; Yonsekire pillantok.* - Biztonsági okokból kifolyólag minden fegyverét adja le a tisztjeimnek. Ne aggódjon, nem lesz baja semminek. *Ha mindezen a formalitáson túlesünk, nem beszélve az ujjlenyomat készítéséről, ami az esetleges álcázott rabok kiszabadulását küszöböli ki; akkor végre megnyíl előttünk a börtön. A börtön kapujának megnyílása után egy előtérbe kerülünk, ahol a négy őr meghajlással üdvözöl minket. Titkos kézjelekkel adom ki elsődleges parancsom, hogy az ajtót megnyithatják előttünk. A megnyitást követően egy hatalmas erkélyen találhatjuk magunkat, ahol Shihouin Nadeshiko máris üdvözöl. Bólintásommal viszonzom neki munkáját, aztán valami olyasmi tárulhat kivételesen a Yonseki szemei elé, amit nem sokat láthattak eddig. Soul Society börtönében élő rabok tömörülését, a borult elmék gyülekezetét. Érkezésemre sokan felpillantanak az erkélyre, én pedig biccentek egyet nekik. Furcsa fény csillan meg szemeimben, hisz tudom, hogy oda lent megannyian félik személyem. Elmolyodom, a szakaszparancsnokra pillantok.*
- Nos, mehetünk? *Jobb oldalt egy lépcső vezet le a rabok közé, aztán a lent elterülő hatalmas teremből fognak különböző járatok elindulni. A járatok felett sziklákba vésve lehet megkülönböztetni a célt. Tehát nem nehéz kitalálni, hogy „A“ -tól egészen „Z“- ig vannak járatok. S mi a „C“ típusú cellák 415-ös helyét keressük. Mondjuk egészen furcsa, hogy az „A“ járat látszólag nem is létezik. Felsóhajtok, hiszen, ha belegondolok, hogy az „A“-ban miféle rabok vannak...ők halálra vannak szószerint ítélve. Akárcsak Aizen Sousuke, aki az „A“ börtön legutolsó cellájába, a tiszta poklot szimbolizáló rejteket idézi fel. Betérve a megfelelő járatba, a homályos, fáklyákkal kivilágított cellasorok közt perceken belül megérkezünk a kidou rácsokkal ellátott cellához. E cellában egy székhez, kidou láncokkal kötözve találhatjuk az éppen megfáradt shinigamit.*
- Délután van, Kuroda. Hogy vagy? Még mindig? *Érdeklődöm a shinigami állapotáról. Ilyesmit tőlem aligha láthattak még az osztagon belül, de most őszinte sajnálattal vagyok képes nézni egy shinigamira. Érdekel, hogy azóta miképp változott meg az állapota. Kénytelenek voltunk lekötni önveszélyessége okán, talán így még ide lent is élhet pár évet; feltéve, ha mégis itt maradna.*
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te30150/45000Féregboly 29y5sib  (30150/45000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:35 am

A Yonseki, a Sanseki és a Fukutaichou, a 415-ös rab amnesztiája


Eltelt néhány hét azóta, hogy Kojiro-kun rám támadott, és kénytelen voltam olyan jelentést tenni, ami őt a Féregbolyba juttatta. Szinte teljesen bizonyos voltam benne, hogy valami ismeretlen erő vezérelte a cselekedeteit aznap, és nem volt önmaga. Azonban nem tehettem mást, le kellett írnom az igazat, ferdítések nélkül. Kötelességem, és nem volt rá semmi okom, hogy megszegjem. Figyelembe kellett vennem, hogy másra is rátámadhat egy-egy ilyen kirohanásban, és nem mindenki képes magát úgy megvédeni, mint én. Ha az alakulatom egy tisztjével történik ugyanez, talán ma már eggyel kevesebben szolgálnának alattam. Kojiro-kun az egyik legerősebb tagja az osztagnak... vagyis hát volt, hiszen jelenleg csak egy rab a föld alatti börtönünkben, nem shinigami. Nem aludtam túl jól az ezt követő pár napban, és ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy valóban nekem való-e ez a munka. Hogy talán nem illenék-e jobban egy másik osztagba, ahol egyszerűen csak az lenne a feladatom, hogy fenntartsam a lelkek körfogásának egyensúlyát? Mennyivel egyszerűbb az... egy lidérc csak távolról emlékeztet egy emberre, nincs utána lelkiismeret-furdalásom, hogy helyesen cselekedtem-e. Ráadásul Naraku taichou, aki felfedezte a tehetségemet, már rég nincs, és sokan távoztak a nibantaiból, akik idekötöttek. A folytonos változásban egy ideje már elvesztem, tisztek jönnek-mennek, nekem pedig nehezemre esett kapocsra lelni az új gundanchouk esetében. Veracchin kívül talán még a Shihouin-testvérek azok, akiktől egyáltalán nem idegenkedek, de ők meg nemesek. Főnemesek, mint Takeo-kun. Ők is egy nagyon más világhoz tartoznak. Nagyon hálás vagyok Kei-channak azért, hogy most itt van mellettem, nélküle lehet, hogy nem bírnám ki. Így azonban, hogy majd' minden nap odabújhatok hozzá, megnyugszom és képes vagyok pozitívan tekinteni a világra, melyben élek.
Most éppen a Féregboly felé tartottam, keresztülcsörtetve az erdőn, mely elválasztotta a létesítményt az osztag barakkjaitól. A yonsekitől kaptam üzenetet, miszerint meg kell jelennem Kojiro-kun ügyében, bár halvány lila gőzöm se volt, hogy mit szeretnének tőlem. Semmi hírem nem volt a férfiról, mióta a taichou ítélkezett felette. Ami azt illeti, a Féregbolyban is régen jártam tulajdonképpen, semmi dolgom nem volt ott. Körülbelül azóta, hogy Naracchi elhagyott. Az ösvényen járva a kezemen lévő kötést igazgattam, mely azt a sérülést takarta, amit a Sacchan elleni tréningemből szedtem össze. Kezdtem úgy érezni, hogy megint rám jönnek lassan a negatív gondolatok, szóval inkább megráztam a fejemet és az útra koncentráltam, majd kicsit később a jegyzetfüzetemre, ahová egy C415 jelű kódot írtam pár perccel ezelőtt. Egy cellaszám. Lassacskán leesett, hogy akkor talán Kojiro-kun külön cellát kapott, bár én nem véltem annyira veszélyesnek, főleg fegyvertelenül, hogy erre a sorsra jusson. Vajon ez Seiran-kun döntése volt?
- Ohayou! ^^ - köszöntem egyszerűen a bejáratnál álló őröknek, és hagytam, hogy végezzék a dolgukat, azaz megnézzék, nincs-e nálam fegyver. Otthon hagytam mind a zanpakutoum, mind a kardjaimat, hiszen eleve tudtam, hogy ide jövök, szóval nem volt okom magammal hozni. Amint bebocsátást nyertem, picit eltöprengtem, hogy akkor merre is kéne elindulnom, de némi kóválygás után rátaláltam a magáncellákhoz vezető lépcsőre, no meg folyosókra.
- Ohayou, Shina-chan! A-a-aaa... C415-öshöz jöttem a yonseki és Seiran-kun kérésére - adtam a papírosomra pillantva egy gyors tájékoztatást mosolyogva Nadeshikonak, mikor a cellablokkhoz értem, és miután megkaptam az engedélyt a belépésre, még jó munkát kívántam neki, mielőtt elindultam volna utam utolsó szakaszára. Pár percen belül meg is érkeztem, és a két férfit meglátva egy mély sóhajjal nyugtáztam, hogy most hivatalos munka következik... vagy valami olyasmi. Megköszörültem a torkomat, majd odaléptem hozzájuk.
- Miben lehetek a segítségetekre? - kérdeztem félig-meddig komoly hangnemmel, majd vetettem egy pillantást a fogolyra, azaz Kojiro-kunra is. Volt bennem még mindig egy kis tüske azok miatt a dolgok miatt, amit a fejemhez vágott, bár nagy részüket elfelejtettem igazából már. Csak azt tudtam, hogy sértő dolgokat mondott. Tekintetem ezután visszatévedt Seiran-kunra és a maszkos alakra, hiszen vártam tőlük némi magyarázatot arra, hogy mit is keresek én itt most.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te15900/30000Féregboly 29y5sib  (15900/30000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptySzer. Dec. 12, 2012 6:16 am

A Yonseki, a Sanseki és a Fukutaichou, a 415-ös rab amnesztiája
Spoiler:


- Gomb, gomb, kinél van a gomb? Te tudod kinél van a gomb, Kojiro? Persze hogy nem tudod, honnan is tudhatnád. Itt vagy bezárva. Hogy mondod? Hogy Én is? Persze, közösen vagyunk, csak egy gond van, hogy Veled ellentétben, meg tudok szökni, ha akarok. De nem akarok, még nem. Vicces itt lenni, az a sok kétségbeesett arc, amiket láttam. Az a nevetséges shinigami, aki néhányszor már meglátogatott. Akinek esdekeltem, mintha Te lettél volna. Alig bírtam ki röhögés nélkül. Látni a sajnálatot a szemében, sajnált Téged, érted? Persze, hogy érted, mindenki csak sajnált, lenézett, keserű voltál számukra, mint a bűzös epe. Persze néha tényleg sikerült kitörnöd és visszakapni a tested, de sokra nem mentél vele, ostoba marha.- így telnek lekötözött napjaik, mindketten jelen vannak, ám mégis csak az egyikük beszél. Aki jelenleg a test, és az erő gazdája, még az eredeti tulaj… valahol egy sötét kis sarokban rejtőzik, és várja a végét az egésznek. Feladhatná, ám valami nem engedi, konoksága miatt folyamatosan átéli élete legrosszabb pontjait. A Másik pedig várja, hogy végre feladja, és mindenestül bekebelezhesse a testet. Kiszabaduljon végleg az elnyomás alól, kedvére formálhassa a testet, és visszatérjen az életbe.
Ismét beszélni kezdett, a hangja telivolt élvezettel, bár elég elmebeteg volt az a hang.
- Emlékszel? Én igen. Milyen jó érzés volt, amikor megvágtad azt a nőt, ahogy a penge szelte a húsát, ahogy a vére folyt. Ismerd csak el, élvezted. Én beleborzongtam, áradt a gonosz azon a helyen, és a központja voltál. Csak egy kis lökés kellett volna, és magadtól adod át az egészet. De így is jó, csak idő kérdése, és eltűnsz, végleg. Nem, ne áltasd magad. Holmi kis álmok, ábrándok, hogy a lovasság a segítségedre fog majd sietni. Elrohad a lelked, végleg elpusztul, és nem fogsz újraszületni, a létezésed semmis lesz. Még Én csecsemők koponyájából fogom a vért inni, és enni a húsúkat, addigra már arra se fognak emlékezni, hogy ki is volt az a Kojiro Kuroda. Sőt, emlékezek másra is, a nőid érintésére, a csókjaik melegére, milyen puhák voltak azok az ajkak, és a kebleik. Csodálatos érzés volt, Te pedig eldobtad ezt mindent, mert gyenge voltál. Oh, te szerencsétlen szemét.- lassan végignyalta az ajkát, és hangos nevetésben tört ki, ami a betöltötte a kis celláját, a falról visszaverődött, és talán a folyóson is hallani lehetett.
Külön cellában volt, mert elméletileg önveszélyes volt… tévedés, más rabokra volt veszélyes. Bár lehet azért se engedték volna, hogy szabadon járkáljon, mert az arcán tovább terjedt a fekete erezet. Már a felét beborította, és elindult lefele a nyakán. Vicces a számára nézni, ahogy rá akartak jönni arra, hogy mi is okozza ezt az egészet, néha nevetett is, néha csak mosolyogva hagyta az egészet. A szemét fedő vászonra se volt már szüksége, rejtegetni felesleges. S’ már más is látszott, a beültetett szem is. Fekete volt, és benne egy vörös pentagramma, ami vörösen izzik. Túlvilági látványt kölcsönözhetett az egésznek. Ahogy egyedül ült, lekötözve, a sötétben, a feje előre bukva, a haja az arcába lógott, és csak egy démoni jelkép adott fényt. Kivéve, amikor látogatni jöttek, akkor némileg több világosság volt. Ahogy most is. Az egyedüllétnek van egy előnye is, az érzékek ki tudnak élesedni. Már távolról hallotta a lépések zaját, ám nem emelte fel a tekintettét, csak vigyorogva nézte tovább a padlót. Mikor megszólították, akkor is csak mered lefelé.
- Nocsak, kik járultak a sivár rácsaim elé? Ha ezt tudom, kitakarítottam volna. És elnézést, hogy nem állok fel, éppen lekötnek a gondok. Nofene, már délután lenne? Nocsak, akkor lehet késik az órám, oh, mikre gondolok, nincs is órám. De azért köszönöm a kérdést, remekül vagyok, bár kicsit több kényelmet el tudnék viselni, esetleg valami szórakozásra alkalmas tárgyat. Talán egy lelket, igen, az szerintem jó lenne. Csodás érzés lenne beleszúrni egy kést, vagy kardot. Hallottál már csecsemőt sírni a szúrt sebtől? Én igen, sőt, okoztam már. Felemelő érzés, próbáld ki egyszer, tudom ajánlani. És igen, még mindig elég kényelmetlen, de majd csak megszokom valahogy. Bár nem tervezem, hogy sokáig maradok.- ha arra vártak választ, hogy vajon Kojiro a test ura, nos, akkor azt már tudják.
Önelégült vigyorba fordult az ajka, és egy hang miatt, most felemelte a fejét. Enyhén balra döntötte, és úgy nézte a hadnagyot, mint aki valami finom falatot lát. Mikor megszólalt, a szavai teli voltak gúnnyal, önteltséggel, és vidámsággal.
- Kit látnak a szemeim? Csak nem hiányzott egy régi arc látványa? Talán kicsit másabb, mint amire emlékszel. Hehehehe. De azért remélem tetszik a látvány. De mi ez a nagy látogatás? Hárman is? Talán kivégzés lesz, vagy vallatás? Remélem a második, tudok pár remek tippet, ami a hasznotokra lehet a kínzással egybekötött vallatás közben. Áh, de megtenném, bárcsak megkínozhatnék valakit.- lassan ingatta jobbra-balra a fejét, majd körbe-körbe mozgatta, végül ismét csak megállt, és továbbra is a hadnagyot bámulta, ajkán gonosz vigyorral, a megmaradt szemében a gyilkolás vágyával, a másik pedig… csak ott volt.
- Tudjátok, hogy miből készül a legjobb térkép? Emberi, vagy bármilyen gyerekek bőréből. Finom puha, és selymes, még nem ráncolták be a gondok. A titka az, hogy élve kell megnyúzni, és amikor még friss, akkor pácolni kell egy kevéske alkoholban, nagyon kevésben, majd egy kis vér, és kisimítani, utána hagyni, hogy száradjon, úgy egy vagy két napig, és már lehet is rá rajzolni. Sok aranyos kis gyerekre emlékezek, a saját, és Kojiro fejéből is, talán, ha szépen kérném, akkor kapnék párat. Mit gondolnak? A kapitány megengedné?- torz szavak mellé, torz vigyor, a hangjából sütőt, hogy megtenné.- Oh, a kapitány, micsoda csodás teste van, biztos vagyok abban, hogy elgondolkoztatok már azon, milyen lehet hozzábújni, érezni a teste melegét, a finom ujjacskái érintését, és istenesen megbaszni.- tovább vigyorgott, és közben a szemei gyorsan jártak, egyik vendégről a másikra.- Tudom, hogy már járt a fejetekben, hogy jár a kapitányban a farkatok, vagy éppen hölgy esetében a nyelve. Bár… lehet, ha elmentek innen, akkor közösen szórakoztok el a drága hadnaggyal. Engemet pedig itt hagytok, és kihagytok az élvezetből, micsoda bajtársiasság. Hehe…hehehehe...- a fejét hátravetette, hisztérikus, és elmebeteg röhögésben tört ki. Majd hirtelen abbamarad, és vigyorogva néz a többiekre.
Vissza az elejére Go down
Fon Seiran
2. Osztag
2. Osztag
Fon Seiran

Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2011. Sep. 24.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Sanseki, Kanritai (檻理隊) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te16500/30000Féregboly 29y5sib  (16500/30000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyVas. Feb. 03, 2013 2:24 am

415-ös rab amnesztiája


*Nos, számíthattam arra, hogy a dolgok nem fognak ilyen könnyen menni. Szándékosan tettem Kurodát ilyen félre eső helyre; pontosan azért, hogy mások szemeitől elzárva foglalkozhassak vele. Tudtam, hogy valahol ott van Ő, csak az egyik szeme teszi ilyen őrültté. Más szóval van esélye a szabadulásra, én pedig meg akarom neki adni ezt a lehetőséget. Nem csupán azért, mert a 2. osztag tagja volt, hanem mert ha már van lehetőség, hogy legalább egy valaki megszabaduljon ettől a helytől...akkor nekem meg kell adnom a lehetőséget erre. Így aztán, miután elértem, hogy Kurodával váltsak néhány olyan mondatot, amikor magánál volt..eldöntöttem. Eldöntöttem, hogy nem fogom annyiban hagyni ezt, és küzdeni fogok azért, hogy újra teljes életet élhessen. Gondoltam, hogy a találkozás nem lesz olyan idilli, de ennél azért jobbra számítottam. Közben egy biccentéssel üdvözlöm Kotomi-sant, de tekintetemet nem veszem le a rabról. Oldalra billentem fejem a férfi szavai okán, és egy keserű mosoly uralkodik el arcizmaimon.*
- Nem hinném, hogy szórakozni akarnánk olyan hölgyekkel, mint ők. Ugyan már, tudom én, hogy nem bántanál itt te senkit! Wink *Kacsintok rá meglehetősen barátságosan, idegesítő mosolyommal. Egy olyan mosolyt öltök az arcomra, ami egy őrült számára is idegesítő lehet; hát még a környezetemben levők számára. Nem tudok ridegen nézni rá, amikor tudatában vagyok annak, hogy beteg. Valamiképpen biztosan előhozhatom belőle az igazi Kurodát, még ha csak két percre is, valahogyan muszáj lesz. Főleg, mielőtt megszületne a döntés az amnesztiáját illetően. Genkire, és Kotomira pillantok.*
- Nincs túl só állapotban. Az egyik szeme egy mesterséges szem, ami nem egy egyszerű szem. Gonosz, és folyamatosan fertőzi; én úgy látom, hogy rehabilitálható volna a szem kivételével majd az alannyal való foglalkoztatásokkal. Ha sikerül kihoznom belőle most egy kis értelmet; Kotomi, szerinted van esélye annak, hogy felelősséget vállalhassak érte? Minek után rehabilitálva lenne, áthelyeztetnénk az Internáláshoz, hogy magam felügyelhessem. *Adok előre egy alternatívát, habár ez alatt az a nevetés kissé idegesítő. Örülnék neki, ha kicsit csendesebb volna; még mielőtt bárkinek is magyarázkodnom kellene a sajátjaim felé, hogy mi is történt itt. Nem szeretem, ha valamelyik beosztottam kérdőre von, amikor hivatalból cselekszem. A testi erőszakot egyikőnk sem kedveli, addig míg a pszichikai terror alkalmazható. Külön tréningeket vezetek erre, hogy amíg nem szükséges, senki ne fenyítsen erőszakkal egy rabot sem. Rosszabb lenne utána valami komplettebb dolgot leverni, mintsem nyugalmas eszközökhöz folyamodni. Elég szenvedés az itt élőknek a létezés, nem hogy még külön megnyomorítsuk őket. Tekintetem Kurodára téved, és mélyen a szemeibe nézek. Úgy, mintha csak a lelkébe hatolnék ezzel a nézéssel, pedig csak állom azt, hogy a szemeimbe nézhessen ő is.*
- Engedd meg, hogy beszélhessek vele. Ha beszélhetek vele, teljesítem egy kívánságod; de előtte beszélnem kell vele. *Értetlenül pillanthatnak rám a jelenlevők, de annyi józan gondolkodásuk még biztosan van, hogy tudják..ez csak egy kegyes hazugság volt egy másik igazság felfedésének érdekében. Elég rendesen elvágta maga alatt a fát Kuroda a nyitóbeszédével; de nem menthetetlenül. Még van esély arra, hogy segíthetünk neki. Sajnálnám, ha emiatt rá lenne téve a rab jelző. Ebben a cellában kellene leélnie élete hátralevő részét, ami tekintve nagyon hosszú lenne a lélekenergia szintje nyomán.*


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Féregboly Cl0te25700/30000Féregboly 29y5sib  (25700/30000)

Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 4:24 am

Kojiro-kun előadása, nem győz meg teljesen arról, hogy épeszű lenne. Sőt, határozottan az az érzésem, hogy megőrült és elment teljesen az esze. A kivégzés ennek a shinigaminak, nem ártana, csak javítana a helyzetén. Azonban Seiran-kun elmagyarázza, hogy ezt az őrületet, amelynek tanúi lehetünk mind a ketten, illetve röviddel Kojiro néhány térfája után már hárman, valamiféle szem okozza. Elég érdekes szeme van Kojiro-kunnak az már biztos. Tutit nem mondaná neki senki, hogy szemtelen. De félre a szóviccekkel, megérkezik Sakai-fukutaichou, akinek egyébként is kérdéseket óhajtottam feltenni.
- Örülök, hogy megérkezett, fukutaichou. Úgy értesültem, hogy Ön hozta be Kojiro-kunt. Elmesélné nekünk, hogy mi történt azon a napon?
Miután meghallgattam a hadnagy beszámolóját Kojirora tekintek, aki éppen nagyon jó kedvében van. Nem igazán szólok hozzá, csak végig nézek rajta. Seiran éppen próbálja elérni, hogy legyen pár tiszta pillanata és tudjon vele szót váltani. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mégis mit akarhat vele beszélni, ugyanakkor, ha végzett a beszélgetéssel, akkor lassan haladhatunk tovább. A kérdéseimet, majd később teszem fel, Sakai hadnagynak, miként Seirannal is lenne néhány mondatnyi beszélni valóm. Ez az egész Féregbolyos dolog, kicsit aggasztó. Telis-tele van agyalágyult idiótákkal, akiket csak a kidouval erősített rácsok tartanak vissza attól, hogy vérengzésbe kezdjenek. Mégis mi értelme itt tartani, ezt a sok szerencsétlen őrültet, az olyanokat, mint Kojiro-kun is.
- Nos éppen azért vagyunk itt, hogy az amnesztiáról ejthessünk szót. Ha úgy véli, hogy képes visszahozni Kojiro-kunnak az ép eszét, hát tegyen úgy ahogyan jónak látja. Ugyanakkor, felhívnám arra a szíves figyelmét, hogy nem engedhet meg magának egy újabb szökést. A Negyvenhatok Tanácsa, nem volt túlságosan elragadtatva, Azashiro szökésétől. Ha kell, kérjen segítséget a tizenkettedik osztagtól és a negyedik osztagtól.
Mondom Seirannak, bár engem ugyan nem kérdezett, de lévén, hogy engem küldött a 46-ok tanácsa a fogoly amnesztiájával kapcsolatban, gondoltam, hogy közlöm az álláspontomat. Nem lenne túl jó, ha elszökne még egy rab. Pláne, ha olyan eszement, mint Kojiro-kun. Semmi szükségünk újabb káoszra, ahogyan arra sincs, hogy kollégánk végképp elveszítse a józan eszét és esetleg valami vérfürdőt rendezzen, pusztán abból kifolyólag, mert neki ahhoz támad kedve. Amit pedig mondott a kapitányról, nos... azt hiszem, hogy pusztakézzel téptem volna ki a nyelvét, ha nem vagyok meggyőződve arról, hogy Fon Seirannak igaza van afelől, hogy Kojiro-kun valamiféle entitás hatása alatt áll. Kíváncsi vagyok, hogy mégis hogyan szedhetett össze ilyesféle fertőzést, hogy ennyire átvegye fölötte a hatalmat. Remélem, hogy a rehabilitációja sikerrel jár. Ha meg lehet menteni, a férfit, akkor inkább lássam ép ésszel és szabadon, mint itt senyvedni. Ennek a helynek, semmi értelme. Ha pedig, végre végeztünk ennél a cellánál, akkor lassan elindulok. Még akarok néhány szót váltani Fon Seirannal és Sakai Kotomival.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Féregboly _
TémanyitásTárgy: Re: Féregboly   Féregboly Empty

Vissza az elejére Go down
 

Féregboly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 2. Osztag-