-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te13000/15000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (13000/15000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyVas. Aug. 16, 2009 5:20 am

Résztvevők:
  • Kawaguchi Yasu
  • Katsuya Youko

Mesélő: Nincs
Engedély: Megadva

Előzmények:
Újabban egy ismeretlen lény kezdte el kifosztani Karakura város üzleteinek édességrészlegeit. Azonban ez a lény nem csak az csokoládékat, és cukorkákat fogyasztja el, hanem minden mást is, aminek akár egy kevés cukortartalma van.
Seireitei, mivel úgy gondolja, hogy semmi közük hozzá, ezért nem foglalkozik az üggyel. Azonban Katsuya Youkot hazaküldik néhány napra, hogy intézze el a városban, a félben hagyott dolgait, majd miután végzett, térjen vissza Seireiteibe.
Urahara értesítette a vaizardokat, hogy legyenek résen, hiszen újabban egy elég érdekes hollow mászkál a városban. Éppen ezért rohangálnak katanával az oldalukon Karakura város utcáin.

Feladat:
Először is, találkozni a hollowval, majd megvédeni Karakura összes édességét. Very Happy


A hozzászólást Kawaguchi Yasu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 19, 2009 2:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te13000/15000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (13000/15000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyVas. Aug. 16, 2009 5:21 am

Urahara fura üzenete után, mindenki ugyan úgy viselkedett, mint általában. Valószínűleg arra gondoltak, hogy a shinigamik majd elintézik. Hát lehet, hogy igazuk is van… Mondjuk engem érdekelt, hogy miket művelhet az a hollow…
~ Mi van, ha ez a hollow, egy perverz, aki először össze-vissza tapizza az áldozatait, akik mellesleg nők…

*Elképzeli*
Egy nő rohan végig sikítva az utcán, miközben kergeti egy perverz hollow, a nyálát csorgatva. Csápjait kieresztve kapja el a nőt, amikkel elkezdi tapizni, és hasonlók


- Vajon mire gondolhat, amitől így elpirult?
Kérdezi Rose a napi újságja mögül kikukucskálva, miközben néha-néha megkevergeti az előtte gőzölgő, frissen főzött barna löttyöt, ami nagy valószínűséggel a kávéval hozható szoros kapcsolatba.
- Lehet, hogy perverz gondolatai támadtak… Ez megmagyarázná, hogy hova került a szobámból néhány manga.
Szólalt meg a raktár leges-legnagyobb perverze, aki egész nap csak hülye mangákat olvas, és folyton beszéli a hülyeségeit a többi hülyének. Ráadásul ha jól tudom, még Masakinak is adott belőle néhányat…
- Először is, semmire nem gondoltam, csak kezd egy kicsit meleg lenni… Másodszor meg nem vagyok perverz, és ne az beszéljen nekem erről, aki naphosszat a hentai mangáit bújja.
Vágtam vissza a rajtam nyelvélezést végzőknek. Kicsit kezd unalmas lenni, hogy mindig engem vesznek elő, ha valami ilyesmiről, vagy rosszabbról van szó. Ráadásul nem csak idegesítenek, de rabszolgamunkára is kényszerítenek…
- Csicska, takaroggyá a boltba bevásárolni!
Lépett be az ajtón Masaki szokásosan mogorva fejjel, majd őt követték a többiek. Na igen, már tényleg ideje lett volna elmenni a szokásos nagy bevásárlásra, hiszen a hűtő már kezdett eléggé pangani. Ha bárki belenézett volna, jobb esetben összetalálkozott volna az egész E.T. famíliával, hiszen ha oda a vaizardok valamit betesznek, nem ritka, hogy el is felejtkeznek róla…
Gyorsan feltrappoltam a lépcsőn a szobámhoz, majd lezuhanyoztam, és felöltöztem. Így már kezdett egész emberi külsőm lenni, majd néhány shunpoval az ajtóhoz mentem, és kiléptem a szabadba.
Elég szép idő volt, hiszen nem volt se túl meleg, se túl hideg. Legalábbis számomra. Ha másról lett volna szó, valószínűleg olyan melege lenne, hogy megdöglene a hőségtől. Ennek mondjuk, örülök, hogy nem érzem meg a meleget. Valószínűleg a gigai miatt is van ez…
Kicsit meggyorsítva a lépteim, végre megérkeztem a szokásos bevásárló helyemhez, és egyenesen indultam is a péksütemény részleg felé, hogy megvegyem a szokásos dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te7500/10000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (7500/10000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyVas. Aug. 16, 2009 5:39 am

Nagyokat sóhajtva estem ki az ágyamból. Tegnap este érkeztem haza SS-ből, elrendezni a dolgaimat. Utoljára járhatom körbe a házamat, mert valószínüleg vagy el kell adnom, vagy pedig nagyon hosszú ideig nem jöhetek ide vissza. A farkaskám a nappaliban szendergett a számára kijelölt kanapén. Vörös hálóingben, mezítláb léptem a függönyhöz, és rántottam szét. Napfény áradt be a szobába, én pedig nyújtóztam. Kinyitottam az ablakot, és kihajoltam. A hajamat nem sokszor vágtam le, ennek következtében az összes kilógott az ablakon. Igyekeztem valami olyan pozíciót felvenni, hogy ne akadjon majd bele a kilincsbe vagy valami ilyesmbe a hosszú vörös loboncom. Nagyon meleg volt odakint, legalábbis olyasmi. Felvettem a szokásos cuccaimat, amiket nyáron szoktam hordani.
- Maah... húzzunk el nekem valami kajáért a szupermarketbe, Yokuci.
- Eeeh? Yokuci a...- kezdtem bele, majd elhallgattam. Nem volt kedvem összebalhézni a bábommal, bár remek szórakozás volt. - Na jól van, lépjünk. - szóltam, és elindultunk.
A szupermarket előtt közöltem Deze-el, hogy várjon meg, mert nem jöhet be. Nem hiszem, hogy túl boldogok lennének tőle. Utamat egy kosárral a kedvenc péksütis pultom felé vettem. Elhatároztam, hogy beszerzek egy halom édes, habos, krémes csodát, és hazaviszem őket. SS-ben úgysem sok ilyesmit fogok enni, és úgysem hízok el. Ilyesmi veszély nem fenyeget engem, kicsit sem. Bounto vagyok, akkor sem fog az alakom változni ezek után, a fejtetőre állok. A pult felé közeledve láttam, amint egy srác is ugyanoda tart, ahova én. Megláttam Sachikot, a kiszolgálót, és az üres polcokat.
- Sa... Sachi! Mmi történt itt? - álltam meg leforrázva.
- Youko, nem jött szállítmány. Minden édességünk eltűnt, nyomtalanul Sajnálom... - szólt. Megrebdülten álltam, és figyeltem az elárvult polcokat...
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te13000/15000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (13000/15000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyVas. Aug. 16, 2009 6:05 am

Amint megérkeztem a péksütis részleghez, megláttam, hogy az teljesen üres. Megsemmisülve álltam ott néhány másodpercig, amikor egy újabb vásároló érkezett.
- Sa... Sachi! Mmi történt itt?
Kérdezte az eladótól, akivel látszólag elég jól kijött. Ahogy láttam, neki is körülbelül ugyan az volt a reakciója, mint nekem…
- Youko, nem jött szállítmány. Minden édességünk eltűnt, nyomtalanul Sajnálom...
Válaszolt a lány kérdésére az eladó. Kicsit meglepett a dolog, hiszen hogy tűnhet el nyomtalanul több kilónyi pékáru?
- Öhm… E-elnézést! Mi az, hogy nyomtalanul eltűnt minden édesség?
Léptem oda hozzájuk, és tettem fel a kérdést, hiszen dolgok nem tűnhetnek el csak úgy, minden nyom nélkül… És egyébként is… Ki lenne az az idióta, aki édességeket lop az áruházakból, vagy az oda szállító kocsikból? Kinek származhat belőle haszna?
- Hát az, hogy az összes édesség, ami ide jött volna, eltűnt…
Válaszolt az előbbi költői kérdésemre.
- Eeeeh?! De hát ha nem viszek haza valamilyen péksüteményt, engem megölnek a többiek!
Jött elő a szokásos pánikrohamom, ami nagyjából akkor szokott kezdődni, ha valami nem úgy sül el, ahogy én szeretném, vagy ahogy a többiek szeretnék. Ez utóbbiból mindig én jövök ki rosszabbul. Már miért is ne? Mondjuk az is igaz, hogy nem az eladóhölgyet kéne hibáztatnom azért, mert nincs kaja azon a helyen, ahol kéne lennie.
Épp hogy meg szólaltam volna, mikor hirtelen egy hollow kiáltását hallottam meg nem is olyan távolról, majd a közelben egy robbanás, majd emberek sikítása hallatszott.
~ Miért pont most…?!
Nyögtem fel, azonban balszerencsémre megtörtént az, amit abszolúte nem akartam… A hollow megjelent az üzletben, és azonnal letámadta a gyümölcs részleget. Mondjuk hogy miért érdekli a gyümölcs jobban, mint az emberi lélek, ez számomra rejtély marad, de a lényeg az, hogy nem bántja az embereket. Kicsit elképedve álltam a péksüteményes standnál, és néztem, ahogy a hollow egymás után termeli be a dinnyét és a barackot.
- Ne már a barckooot! Azt vinnem kell haza is!
Ordítottam automatikusan a szörnyeteg felé, majd miután rájöttem, hogy nem ajánlatos a hollowok felé ordítozni, ráadásul meg nem emberi társaságban, gyorsan a szám elé pakoltam a kezemet, és kissé zavartan pillantottam a két lányra.
- Öhm… Bocsánat, de nekem most mennem kell.
Mondtam, és már indultam is a hollow felé, hogy végezzek vele.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te7500/10000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (7500/10000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyKedd Aug. 18, 2009 6:01 pm

- Öhm… E-elnézést! Mi az, hogy nyomtalanul eltűnt minden édesség? - lépett oda hozzánk az az illető, akit az előbb is láttam. Egészen érdekes kédést tett fel. Feleennyit sem csodálkoztam volna, ha mondjuk valami bankrablásról kapok infókat. De hogy péksütemények, ráadásul az összes édességszállítmány... Minden szirup, cukor, csoki... mondjuk nem mintha pont azokat kellene vennem, de akkor is... Mekkora állat rabol már el ilyeneket. Felsóhajtottam, jelezve reménytelenségemet. A sütikkel nem lehet sokmindent kezdeni, azon kívül, hogy megesszük őket.
- Hát az, hogy az összes édesség, ami ide jött volna, eltűnt…
- Eeeeh?! De hát ha nem viszek haza valamilyen péksüteményt, engem megölnek a többiek! - csendben hallgattam további beszélgetésüket, miközben azon gondolkoztam, hogy most mihez kezdjek. Végülis elmehetek valami cukrászdába is... Cak hát az is vagy húsz kilométerre van innen... Pont a gyaloglás hiányzik ebből a napból is...
- Egy kicsit távolabb van egy... - kezdtem bele, hogy valami segédinfót juttassak a mellettem álló illetőnek, amikor legnagyobb örömömre egy hollowüvöltést hallottam meg. Ez érdekes lesz... A hollowot az emberek nem látják, Deze-t viszont ign. Bár még nagyon korán volt, és elég néptelen volt az utca és a szupermarket is... Arról meg halvány lila gőzöm sem volt, hogy a hollow miért jelent meg az üzletben, és kezdte el befalni az édes gyümölcsöket.
- Hát ez meg? - néztem pár pillanatig döbbenten a gyorsan fogyó gyümölcsök halmazát. Mikor a hollow elérte a barackokat is, a mellettem álló srác is felordított, engem meg megkörnyékezett a szívroham.
- Ne már a barckooot! Azt vinnem kell haza is! - Felénk pillantott, majd megint megszólalt; szerencsére most jóval halkabban, mint az előbb. - Öhm… Bocsánat, de nekem most mennem kell.- és már el is indult a hollow felé. Úgy tűnik, sőt, több mint valószínű hogy ő is látja a hollowokat, tehát minimum különleges képességgel rendelkező ember. Bár erre jóval korábban is rájöhettem volna, a belőle áradó reiatsu alapján. Igyekeztem gyorsan átgondolni a helyzetet, és eszembe jutott, hogy ha itt harc lesz, azt nehezen lehetne megmagyarázni Sachikonak... Gyorsan felé pillantottam, és megállapítottam, hogy neki már teljesen tökéletesen mindegy. Ledöbbenve, szinte sokkos állapotban meredt a "lebegő" majd "eltűnű" gyümölcsökre, én pedig gyorsan odaléptem mellé, és leültettem. Illetve igyekeztem elkapni, mivel a "semmire" támadó srác láttán elájult. Eggyel kevesebb a gond... Felálltam, kiugrottam a pultból, és a szupermarket legközelebbi ajtaja felé pillantottam. Azon valami csodával határos módon Deze minden különösebb probléma nélkül bejutott, és felém is iramodott.
- Baa., hollow, itt. - közölte a rendkívül új információkat tartalmazó szövegét. Nagyon értelmesen pillantottam rá, majd egy lesajnáló pillantással hozzátettem ezt is:
- Szerinted erre nem jöttem rá magamtól? - mutattam a hollow felé. Majd gyorsan odaléptem, és a hollowwal küzdelembe bocsátkozó felé nézve meg is szólaltam. - Elnézést... azt hiszem, tudnék segíteni, ha szükségeltetik. - mondtam határozottan. Deze leült a lábam mellé, és szemével követte a hollow mozdulatait. Az egész tartásán látszott, mennyire lenézni a lényt, és hogy pár pillanat alatt végezni tudna vele, ha akarna... De őt ismerve, előtte biztos eljátszogatna vele...
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te13000/15000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (13000/15000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptySzer. Aug. 19, 2009 2:04 am

A hollow felé haladva előkaptam a zanpakutomat. Nem igazán tudott érdekelni az a tény, hogy esetleg az emberek meglátnak, hiszen úgy is tudom módosítani az emlékezetüket az Uraharától kapott kütyüvel. Igaz, nem olyat kaptam, mint amilyet szerettem volna, de végül is ez is megteszi. Remélhetőleg van olyan jó, mint az, amelyiket eredetileg kiválasztottam.
A hollow látszólag már befejezte az egyik rész zabálását a gyümölcsös standnál, hiszen következett a csokoládé, és egyéb édességek stand.
- Minek akar egy olyan hollow, mint te, édességeket enni?!
Ugrottam katanámmal a fejem fölött, hogy majd egy szép lendülettel lecsaphassam a fejét falánk hollowunknak.
- Elnézést... azt hiszem, tudnék segíteni, ha szükségeltetik.
Mondta az a lány, aki nem rég még az eladóval volt. A meglepettségtől sikerült elbambulnom egy másodpercre, amit a hollow ki is használt, hiszen egy laza kézmozdulattal arrébb lökött, így sikeresen belecsapódtam az egyik polcba. Szenvedve tápászkodtam fel a cukor és csoki halmaz tetejéről. A fejem kezdett kicsit fájni, valószínűleg azért, mert a landolás közben beüthettem.
- Mégis miben tudnál segíteni?
Tettem fel a kérdést. Mondjuk az már igaz, hogy nagy valószínűséggel látja a hollowot, de nem igazán tehet ellene semmit… Ha lenne is különleges képessége, valószínűleg azzal se tudná legyőzni. De mégis éreztem valami furcsát a lányban. Igaz, szép volt, de ez még nem jelenti azt, hogy tudna is harcolni a hollow ellen.
~ Egy kutya? Mégis mit keres itt egy kutya? Mi a franc folyik itt?!
Néztem a lány mellett ücsörgő szőrgombócra, ami nagyjából akkora volt, mint egy nagyobb méretű kutya. Bár az is igaz, hogy még mindig jobb, mintha egy macska lenne… Amint eszembe jutott a macska szó, máris kirázott a hideg. Sosem kedveltem azokat a szőrös, motorral felszerelt hízelgő vakarcsokat, akik strandlabda méretű szemekkel pislognak rád, hogy adjál nekik kaját…
- Ki vagy te, hogy látod a hollowot?
Tettem fel végre a nagy kérdést, miközben oda sétáltam a lányhoz. A hollow túlságosan el volt foglalva az édességeivel, ezért nem igazán figyelt ránk.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te7500/10000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (7500/10000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptySzer. Aug. 19, 2009 2:20 am

Mikor végre meghallotta, amit mondtam, felém pillantott, kissé elbambult, és a hollow a közeli polcok egyikébe építette be. Megijedtem, hogy nem lett-e valami súlyosabb baja, de már del is pattant, és felém lépegetett.
- Mégis miben tudnál segíteni? - pillantott a bábomra. Talán már kezdi kapiskálni... -Ki vagy te, hogy látod a hollowot? - teljesen reménytelen.
Mosolyogva pillantottam rá, majd a hollowra is ránéztem. Nagyon elfoglaltan zabálta tovább az édességeket.
- Nos, én Katsuya Youko vagyok, egy bounto. Mielőtt azonban nekem esnél, szeretném megemlíteni, hogy jelenleg a 8. osztag szolgálatában állok. - mosolyogtam a meghökkent egyénre, majd a farkasomra mutattam. - Ez itt pedig a bábom, Deze. Egy farkas.
Deze felállt mellőlem, és hátán borzolni kezdte a szőrét, úgy ment közelebb a hollowhoz. Nagyon gyenge volt, vagy legalábbis jól elrejti a reiatsuját. Majd miután Deze felfogta, hogy bemutattam, visszalépett mellém.
- Nah csákány. Mi van veled? Hogy hívnak? - nézett fel a kissé megdöbbent egyénre. Igen, a nevét én is szerettem volna tudni. Kissé koncentráltam, és próbáltam betájolni a reiatsuját. Ismerős érzésem támadt. Olyasmi volt, mint a kapitányomé.
- Te ugye egy vaizard vagy? - néztem rá nagy szemekkel. - Örülök a találkozásnak. - mosolyodtam el megint. Deze a lábamnál állt, és halk morgással jelezte, hogy szeretné kivenni a részét az akcióból.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te13000/15000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (13000/15000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyCsüt. Aug. 20, 2009 8:17 am

- Nos, én Katsuya Youko vagyok, egy bounto. Mielőtt azonban nekem esnél, szeretném megemlíteni, hogy jelenleg a 8. osztag szolgálatában állok.
Mutatkozott be. Kicsit meglepődtem, hiszen nem igazán hallottam még olyanról, hogy egy bounto Seireitei szolgálatába áll, hiszen lényegében ők irtották ki a bountokat… Az is igaz, hogy nem igazán érdekel, hogy mi történik a Lelkek világában, elvégre menekülnünk kellett onnan. Sose akartam visszatérni Soul Societybe, de balszerencsémre, mióta az emberek között élünk, már párszor vissza kellett mennünk, hála Uraharának…
- Ez itt pedig a bábom, Deze. Egy farkas.
Folytatta a Youko nevű bounto lány a bemutatást a farkasával – pontosabban a bábjával. Deze egyenesen a hollow felé tartott, hátán felborzolt szőrrel. A hideg kirázott attól a hatalmas dögtől…
- Nah csákány. Mi van veled? Hogy hívnak?
Hátrált vissza a farkas. Amikor megszólalt, azt hittem a szívem is kiugrik a helyéről, hiszen nem gondoltam, hogy beszélni is tud…
- Öhm… Kawaguchi Yasu vagyok…
Mondtam megszeppenve, hiszen lényegében egy kutyafélének beszélek, akik eredetileg max. ugatni tudnak, nem beszélni. Már múltkor attól a macskától is frászt kaptam, pedig ő nem is tudott beszélni, legalábbis nem szólalt meg…
- Te ugye egy vaizard vagy?
Kérdezte a lány. Hirtelen a torkomba ugrott a szívem, és megfogalmazódott bennem az ilyenkor normális kérdés: „Honnan tud ez a vaizardokról?”. De hirtelen eszembe jutott, amit mondott. Az, hogy ő a 8. osztag tagja, vagyis Yuusuke tisztje, Yuusuke pedig vaizard.
- Ühüm, az vagyok…
Válaszoltam még mindig megszeppenve.
- Örülök a találkozásnak.
Mosolyodott el a lány. Hirtelen a kutya is elkezdett morogni, valószínűleg a hollowra, de attól még így is a frász kerülgetett tőle. Ez valószínűleg a lánynak is feltűnt, hiszen egy hatalmasat nyögtem, majd zanpakutomat megszorítva a hollow felé fordultam.
- Hát akkor… Kezdjünk neki, Youko-chan.
Álltam be harci helyzetbe. A hollow még mindig nem igazán foglalkozott velünk, csak a kaját tömte a már így is hatalmas fejébe. Még mindig nem értettem, hogy miért pont édességet eszik, hiszen a hollowok lelkeket esznek… Mondjuk az is lehet, hogy a hollowok hasonlóképp működnek, mint a shinigamik, csak erre még mi nem jöttünk rá…
Egy mély sóhaj után megiramodtam a hollow felé, és megpróbáltam egy csapással végezni vele, de balszerencsémre rosszkor időzítettem, így csak egy mélyebb vágást ejtettem a felénk eső karján. Ezzel sikerült elérni, hogy észre vegyen, és foglalkozzon velünk, amivel nem biztos, hogy jól jártunk. A hollow de dühödve rombolta le azt a polcot, amiről nemrég még a kitudja milyen édességeket ette, majd hatalmas karmaival felénk csapott.
- Ezt valahogy nem így terveztem…
Morogtam, miközben a kardot szorongatva a hollowot figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te7500/10000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (7500/10000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyCsüt. Aug. 20, 2009 9:56 pm

Úgy tűnt, Yasu meglehetősen megdöbbent attól is, hogy én egy bounto vagyok, és attól is, hogy SS-ben szolgálok. Arról nem is beszélve, hogy a bábom tud beszélni. Zavarát levezetendő rátámadt a hollowra, és elérte, hogy ránk figyeljen. Bár ez talán némiképp hátrányos volt, mert egy idegbeteg pszichopata állat is megirigyelhette volna a hollow viselkedését. Deze elém lépett, én pedig határozott hangon megszólaltam:
- Ziege dich, Sakrisch Wolf! Deze! - mondtam, és Deze átváltozott. Szép nagy, dühös farkas alakját öltötte magára. A teremben valahogy lehűlt a levegő, de nem is csodálkoztam rajta, hiszen Deze egy jég báb... A hollow felé iramodott, és előtte lefékezett. Volt időm goondolkodni, hogy mennyire kaphat frászt a vaizard csöppet nagy és kissé ijesztő külsejű bánomtól. Így utólag belegondolva lehetett volna ennél szebb bábom is, de nekem így a tökéletes. A hollow felénk kezdett el csapkodni a kardjával, én pedig annyit mondtam Deze-nek, hogy "Cselekdj". Roppant ösztökélő lehetett, mivel jégtüskéket kezdett el a hollow felé lődözni.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te13000/15000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (13000/15000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyKedd Aug. 25, 2009 2:09 am

A hollow egyre vadabbul kapálózott. Eddig sikerül kitérni a támadásai elől, de sajnos kezdtem fáradni is kissé.
- Ziege dich, Sakrisch Wolf! Deze!
Hallottam Youko-chan hangját, ahogy a bábját szólítja. Elkerekedett szemekkel figyeltem, ahogy a farkas egyre nagyobb és nagyobb lett. Kezdett tőle a frász kerülni. Valamiért sose sikerült kijönnöm a négylábúakkal, főleg a nyávogós, hízelgős fajtájával… Igaz, a zanpakutom szelleme is egy aranyszínű kutya lenne, de ő valahogy más. Ráadásul őt már ismerem, és tudom, hogy semmi képp sem támadna rám, hiszen elég megbízható. Feltűnt, hogy mikor Deze átváltozott, a levegő kissé lehűlt, ami arra utalt, hogy a báb valószínűleg jég típusú. Ezt az is igazolta, hogy a farkas jégtüskéket lőtt a hollow felé. A hollow karjával próbált védekezni, amibe bele is állt néhány jégtüske.
- Így legalább már nem lesz melege…
Nevettem el magam zavartan. A hollow, karjában a jégtüskékkel hirtelen megindult felénk, és hatalmas ütéssel próbált minket lecsapni. Szerencsére idejében el tudtam ugrani, azonban így az üzlet közepén egy nagyobbacska kráter keletkezett. Kissé ijedten pislogtam a hollowra, hiszen nem gondoltam volna, hogy ennyire erős lenne…
- Youko-chan!
Kiáltottam, mikor megláttam, hogy hollow a lány felé kap karmaival. Egy shunpoval azonnal a lány előtt teremtem, így én kaptam be a bounto lánynak szánt támadást, ezzel néhány vágást szerezve a mellkasomra.
- Te jól vagy?
Néztem rá lihegve. A sebekkel nem törődtem, hiszen már hozzá voltam szokva, hogy folyton a szerencsétlenkedésem, vagy a hősködésem miatt nem sikerül egy támadás kivédenem…
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te7500/10000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (7500/10000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyKedd Aug. 25, 2009 2:21 am

Teljességgel ledöbbentem Yasu mentőakcióján. Végülis csúnya sebet kaptam volna, az igaz... de ilyesfajta reakxiót eddig sem váltottam ki senkiből, arra meg pláne nem számoltam, hogy valaha is elém veti magát valaki, hogy a nekem szánt támadást benyelje.
- Yasu - kun! - mondtam meglepődve, majd látva a hollow újabb támadását, lerántottam magammal a földre. Így kerültük el, hogy beépüljünk a közeli falba és néhány csontunk is eltörjön.
- Jól vagy? - néztem rá, majd sikeresen kimásztam alóla. Mikor már sikerült álló helyzetbe tornáznom magam, egy hátraszaltóval el is ugrottam, mert a hollow csapdosott. Mély sóhaj kíséretében vágtam hozzá a kezem ügyébe kerülő tejfölösdobozt, és elégedetten szemléltem a meglepett képét.
- Úgy kell neked! - mosolyogtam.

// Bocsi, nincs ihlet. TT-TT //
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te13000/15000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (13000/15000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyHétf. Aug. 31, 2009 8:00 am

A hollow támadása elé bevetődve sikerült szereznem néhány sebet a mellkasomra, azonban szerencsére sikerült megvédenem Youko-chant.
- Yasu - kun!
Mondta a lány. Hallatszott a hangján a meglepettség. Mondjuk meg is értem… Próbálok mindenkit menteni, akit csak lehet. A hollow újabb támadása elől Youko segített kitérni, így sikerült pont rá feküdnöm, de szerencsére nem építettek be minket a falba.
- Jól vagy?
Kérdezte, majd kimászott alólam.
- Aha, minden rendben.
Vörösödtem el, majd feltápászkodtam, és egy shunpoval hátrébb ugrottam, és meglepetten néztem, ahogy az újdonsült társam egy tejfölös dobozt vág a hollowhoz, ami célt érve darabokra szakad, így a szörnyeteget ellepi a tejföl.
- Úgy kell neked!
Mosolyodott el diadal ittasan a hollow meglepettségét láva. Hát nem mondom, én is rendesen csodálkoztam a történteken, de megpróbáltam a hollow kivégzésére koncentrálni. A mellkasomon lévő sebekből folyt a vér, és így egyre gyengültem. A látásom kezdett elhomályosodni, és kezdtem kissé szédülni is. Már azon gondolkoztam, hogy használni kéne a shikait, mikor eszembe jutott, hogy én elméletileg kidoukat is tudok használni. Néhány másodpercnyi gondolkodás után, meg is találtam a megfelelőt.
- Bakudou 4: Hainawa
Kiáltottam, és máris rátekeredtek a lélekenergiakötelek a karjára, ezzel ki tudtuk védeni a támadást. Azonban még így is képes volt öklével csapkodni, és mivel elég rövid ideig tart a kidou, gyorsan kell cselekednünk.
- Szeretnéd te, megadni a kegyelemdöfést?
Léptem Youko-chanhoz egy shunpoval, és kérdeztem a hollowra mutatva, aki kétségbeesetten csapkodott össze-vissza.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te7500/10000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (7500/10000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptySzer. Szept. 09, 2009 3:26 am

Érdeklődve figyeltem, hogy Yasu milyen könnyen harcol, és kénytelen voltam belátni, hogy itt inkább vagyok hátráltatás, semmint segítség... Apróbb sóhajjal nyilvánítottam ki véleménymet: reménytelenül gyenge vagyok az emberi világban. Mondjuk, Soul Societyben egészen más lenne a helyzet, mert ottan szépen magambaépíteném a jó és finom kis részecskéket... de itt fityiszt...
Yasu úriember módjára felkínálta, hogy kinyírhatom a hollowot, amiért legszívesebben megölelgettem volna, de inkább megráztam a fejem:
- Nem, köszönöm, Yasu. Te dolgoztál meg érte... - mondtam, miközben elhajoltam a felém csapó ökle alól. Deze támadásra készen állt mellettem, de egy intéssel jeleztem neki, hogy ez nem az ő dolga jelenleg. Tekintetemet lesütve vártam, hogy Yasu végezzen a hollowwal, én pedig lábammal piszkáltam a tejfölösdobozt. Igazán kíváncsi voltam, hogy mennyire tart hülyének előbbi akcióm után, de hát ez van... Valakinek idiótának is kell lenni! Félmosollyal fixíroztam a romhalmazzá vált helyet, és azon törtem magam, hogy miért érzek még valami energiát. Hollowot. Yasu kinyírta az előzőt, tehát már nem kéne érezni... Kivéve, ha jön még egy... Érdeklődve pislogtam ki Yasu mögé, és láttam a felbukkanó hollowot. Egészen sajátos kinézete volt, és ha rózsaszín cuccokkal kergetnek se tudom megmondani, láttam-e már ilyet.


Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Anima__ThornLion_by_Wen_M


- Izé... - mutogatok, valószínűleg teljesen feleslegesen, mert feltehetőleg nemcsak én érzékelem a hollowokat. Látni egyelőre csak én látom, mert Yasu háttal áll neki, és rám pislog. Deze belendül, és gyorsan futva elszáguld Yasu mellett, aki lehet hogy nagy szemeket mereszt a felé száguldó párméteres farkas láttán, amelyiknek ráadásul még izzik, szinte világít is a szeme. Azonban őt águrja, és a hollowon landol...
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te13000/15000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (13000/15000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyKedd Szept. 15, 2009 6:45 am

Néhány percnyi szenvedés után végre már majdnem sikerült elintézni a hollowot. Kissé lihegve ajánlottam fel Youko-channak, hogy végezzen a hollowval, azonban Ő visszautasította ezt. Kissé csalódottan próbáltam a hollow támadásai elől kitérni, majd egy újabb shunpoval felé kerültem, és lesújtottam katanámmal. A hollow azonnal kettévált, és részecskékre hullott szét.
- Kész.
Mondtam tömören, majd visszashunpoztam Youko-chanhoz, aki egy tejfölös dobozzal szórakozott. Kezdtem egyre frusztráltabbnak érezni magam, és ráadásul még egy idegen lélekenergia feltűnt, ami egy újabb hollowra utalt. A mellkasomon lévő néhány vágás kezdett egyre jobban sajogni, ráadásul a látásom sem javult, és még ott volt mellette a vérveszteség, ami egyre fokozódott, hála a folyamatos rohangálásomnak. A bounto lány egyre furcsább arcot mutatott, amire én csak néhány bamba pislogással válaszoltam. Fel se tudtam fogni, hogy mi lehetett olyan furcsa, és ijesztő. Hirtelen azt hittem, hogy velem van a baj, hiszen még Deze is elfutott. Elkerekedett szemmel követtem a távozó farkast, majd néhány pillanat múlva az előbb érzékelt hollow is láthatóvá vált a számomra. Kinézete egész érdekes volt, legalábbis a leélt néhány száz évem alatt még sose találkoztam hasonlóval.
- Hát ez meg mi a jó ég?
Meredtem a hollowra, aki inkább nézett ki virágos kertnek, mint lélekzabáló szörnyetegnek. Alig vettem le tekintetemet Dezén, ő máris a hollowra vetette magát.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te7500/10000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (7500/10000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptySzer. Szept. 16, 2009 6:25 am

Nagy és ledöbbent szemekkel meredtem a szintén ledöbbent Yasura, majd gondoltam adok némi instrukciót Deze-nek:
- Jégtüskék! - kiáltottam, majd a hollowwal birkózó jégfarkasom ki is lőtt rá egy párat. Ledöbbentem az eseményeken: - Azta.... - morogtam, mert a hollow könnyedén kitért a támadásom elől. Még mit nem! Bountobol vagyok, nem fog lerázni... Megindultam felé, és bevetettem nem is annyira csekély testi erőmet ellene: Becsúsztam alá, és bár valamiféle tüskéket kezdett el lődözni, amik mintha félig folyékonyak lettek volna, felrúgtam a magasba. Apróbb visítás után ki is ugrottam a visszaeső hollow elől, mert valami félfolyadék vacakot eresztett maga alá, aminek iszonyatos bűze volt. Elkerekedett szemekkel meredtem rá, Deze pedig ráugrott. Szagatta a fogával, a karmaival, és a hollow hiába próbálta felsérteni a testét, nem ment neki: nemhiába volt bábom bőre kőkemény. Hirtelen arra gondoltam, hogy kellene nekem egy kard. Végülis nem bántam vele olyan rosszul, bár az előfordulhat, hogy egy átlag shinigami nyomába sem érek. Körbenéztem, hátha látok valamit, ajd szomorúan sóhajtottam fel. Aztán pillantásom a szenvedő Yasu-ra esett, és önkéntelenül is a ruhámhoz nyúltam, majd letéptem belőle egy jó hosszú csíkot. - Azt hiszem, el kell látnom a sérülésedet. Tudom, hogy undorító vagyok, mert bounto vagyok, és megvetsz és gyűlölsz, de azért ezt talán még kibírod. Nem szeretném, hogy itt elvérezz nekem. - léptem oda elé, és azzal közel hajoltam a sebéhez. Összehúzott szemmel figyeltem, majd felegyenesedtem, és kihúztam a hosszú ruhacafatot. Régóta nem kellett sérültet ellátnom, és igazából most sem volt muszáj, de láttam, hogy elég rosszul van, és különben is, ennyibe én sem halok bele. - Nem a legnagyobb steril dolog, de a későbbiekben lefertőtlenítheted. Ráadásul a szervezeted biztosan gyorsan regenerálódik, úgyhogy emiatt nem aggódok. A hollow miatt sem, Deze jól le fogja foglalni. - szóltam és kérdés nélkül felhúztam a ruháját, és igyekeztem szakszerű ellátásban részesíteni. Ami nem volt könnyű, mert elég régen csináltam már ilyet. Hiába volt a fejemben egy jó pár orvosi könyv, élőben mégicsak más...
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te13000/15000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (13000/15000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyVas. Szept. 20, 2009 12:42 am

Alig hogy legyőztük az egyik hollowot, máris jött a másik, ami az előzőnél jóval erősebbnek tűnt. Azonban nem csak ez volt rajta furcsa, hiszen a szokottnál eltérőbben nézett ki. Még sose láttam ilyet, és ez eléggé frusztrált. Youko-chan szállt vele szembe a bábjával. Kissé szégyelltem magam, hogy férfi létemre egy nő harcol helyettem. Sosem szerettem, ha megvédenek, főleg nem, ha egy lány tette ezt.
- Azt hiszem, el kell látnom a sérülésedet. Tudom, hogy undorító vagyok, mert bounto vagyok, és megvetsz és gyűlölsz, de azért ezt talán még kibírod. Nem szeretném, hogy itt elvérezz nekem.
Lépett mellém, és hajolt a sebemhez közel, melynek köszönhetően azonnal, szinte másodpercek alatt színt váltott az egyébként szinte fehér arcbőröm. Zavarban voltam, mi tagadás, hiszen Youko-chan egy igazán szép lány volt.
~ Milyen… nagyok…
Pillantottam a lány melleire teljesen véletlenül, de szinte azonnal meg is ráztam a fejemet, hiszen nem szokásom nekem ilyenekre gondolni… De ami igaz, az igaz. Eközben Youko-chan egy hosszabb csíkot tépett le a ruhájáról.
- Y-Youko-chan… Ezt… Ez igazán nem szükséges. Mi-minden rendben van. A vérzés már-már nem sokára el is áll. És… és én tényleg nem gyűlöllek azért… azért mert bounto vagy.
Hebegtem, mint valami féleszű, és egyre inkább vörösebb lett az arcom. Hirtelen úgy éreztem, mintha több liternyi víz szakadt volna le rólam.
- Nem a legnagyobb steril dolog, de a későbbiekben lefertőtlenítheted. Ráadásul a szervezeted biztosan gyorsan regenerálódik, úgyhogy emiatt nem aggódok. A hollow miatt sem, Deze jól le fogja foglalni.
Kötözte be a sebeimet. Hálás voltam érte, de szerintem igazán nem lett volna rá szükség, habár valószínűleg ő is inkább kötelességének tartotta azt, hogy engem ellásson.
- É-értem. Nem fontos ennyit törődnöd, Hacchi úgyis elintézi majd a többit otthon.
Erőltettem bárgyú mosolyt az arcomra, majd miután a lány befejezte a kötözést, megpróbáltam felállni. Kicsit forgott velem a világ, valószínűleg a vérveszteségtől, de azért megpróbáltam erősnek mutatni magam. A hollow erősen ellenállt Deze ostromának, de úgy éreztem, hogy nekem is segítenem kell legalább egy kicsit, hiszen így túlságosan feleslegesnek éreztem magam. Néhány másodpercnyi kutakodás után az emlékezetemben, meg is találtam a kidout, amivel remélhetőleg sikerült egy időre hatástalanítani a hollowot, hogy aztán végezhessünk vele.
- Youko-chan, van egy ötletem. Talán használhatnánk megint egy lekötöző kidout. Csak Dezének le kéne foglalnia továbbra is a hollowot.
Mondtam a lánynak úgy, hogy a hollow ne hallja meg.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te7500/10000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (7500/10000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyVas. Szept. 20, 2009 1:03 am

Dolgom végeztével összehúzott szemmel néztem egy darabig Yasu kötését, majd arrébb léptem, hogy fel tudjon állni. Utánna egészen véletlenül felkaptam egy élesnek tűnő tárgyat, és azzal vágtam le a rojtos végét a ruhámnak. Átvérezni biztos nem fogja a sebe a ruhát. Próbáltam valamelyest egy szorító kötést alkotni, bár ahogy láttam, nem volt artétiás - vénás vérzése. De ha lett volna, már nem kellett volna kötözni őt... Fejet csóválva szemléltem meg drasztikusan megcsonkított ruhám, és felsóhajtottam. Reméltem, elég szakszerű ellátásban tudtam részesíteni...
- Tudod, Yasu-kun, akármennyire is nem látszik rajtam, tényleg nem vagyok olyan rossz.... Én benne vagyok, de csak akkor, ha tényleg kibírod a végéig. Bár... biztosan kibírod. - mosolyogtam egyet rá, és oldalra néztem. A szemem felcsillant, amikor megláttam a távolban egy hosszú, igenis kardnak kinéző valamit. Ha azt megszerezhetném, nem lennék útban, és nem kellene szegény Yasu-kunnak védelmeznie. Céltudatos pillantást vetettem először a hollowot gyepáló bábomra, majd Yasura, végül ismét a kardra. Reméltem, hogy nem ütöttem meg magam, és nem hallucinálok egy serpenyő helyére kardot, bár elég idióta vagyok, hiszen egy áruházba nem hozhatnak be fegyvert... Lemondó sóhajjal hajtottam le a fejem, és lépkedtem a hollow felé. Jobb híján be kell érnem a puszta kezemmel. Milyen kár... - Nos akkor, kedves Yasu-kun, elő azzal a farmával! - mosolyogtam, és németül utasítottam a bábot, hogy fogja meg rendesen azt a hollowot, és eresszen bele pár sorozat tüskét.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te13000/15000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (13000/15000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyVas. Szept. 20, 2009 5:15 am

Kissé zavartan viseltem, ahogy Youko-chan a sebeimet kötözgette, de azért tűrtem, hiszen mégiscsak férfiból lennék, vagy mi… Miután befejezte, kicsit arrébb lépett, hogy én is fel tudjak állni. Még kóválygott a fejem egy kicsit, de megpróbáltam nem összeesni. Nagy nehezen sikerült egy nem túl bonyolult tervet kieszelni, amit meg is osztottam a közelemben álló bounot lánnyal.
- Tudod, Yasu-kun, akármennyire is nem látszik rajtam, tényleg nem vagyok olyan rossz.... Én benne vagyok, de csak akkor, ha tényleg kibírod a végéig. Bár... biztosan kibírod.
Mosolygott rám, amitől kissé zavarba jöttem, hiszen Youko-chan egy igen csinos lány, és ha nem itt találkoztunk volna, ilyen helyzetben, akkor valószínűleg simán átnézne rajtam, hiszen csak egy kicsi, 13 éves senki vagyok… Néha még azon is csodálkozok, hogy egyáltalán a többi vaizard is észrevesz a házban…
- Szerintem… egyáltalán nem látszol rossznak, Youko-chan.
Mondtam ismét elpirulva, hiszen ez azért mégiscsak bóknak számít valamelyest.
- Öhm… szerintem kibírnám, hiszen a lélekenergiámból még nem használtam fel szinte semmit, ráadásul már annyira nem is szédülök. Szóval… nem lesz gond.
Kezdtem el terelni, miközben Youko-chan elindult. Valójában fogalmam sincs, hogy miért kezdtem el a terelést, hiszen semmi olyat nem mondtam. Talán csak reflexszerűen csináltam…
- Nos akkor, kedves Yasu-kun, elő azzal a farmával!
Mondta, majd németül utasításokat adott bábjának. Úgy gondoltam, valószínűleg a lefoglalásra szólítja fel, így elkezdtem az agyamban turkálni lekötő kidouk után. Mivel lényegében szinte csak ezeket tudom teljesen jól elvégezni, más választásom nem lett volna.
- Youko-chan, majd ha Azt mondom, hogy „Most!”, akkor küldd el onnan a bábodat!
Mondtam a lánynak, majd halkan elkezdtem mormolni a kidou felerősítéséhez szükséges varázsigét.
- Hullj szét, Rondanini fekete kutyája! Nézz végig magadon és égj; Tépd fel saját torkodat!
Ahogy a végére értem a szövegnek, hangom egyre hangosabb lett.
- Most! Bakudou 09: Geki!
Kiáltottam, és a hollowot máris egy vörös színű fény vette körül, ami miután eltűnt, a hollowot megdermesztette, így az már nem tudott mozdulni. Reméltem, hogy Youko-channak sikerült Dezét elparancsolnia a közelből.
- Azt hiszem, hogy sikerült.
Mondtam, majd sóhajtottam egyet, reménykedve, hogy a hollow már nem fog megmoccanni.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te7500/10000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (7500/10000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyHétf. Szept. 21, 2009 3:47 am

Kedves kis vaizard volt ez a Yasu-kun, igazán aranyos. Sikerült megmosolyogtatnia, ami felettébb meglepő tény volt, hiszen az utóbbi időben szinte csak mogorva képpel lehetett engem látni mászkálni. Éles pillantásokat vetettem a hollowra, amelyik elszántan igyekezett feltépni farkasom torkát. Aztán Yasu-kun is kilőtte a maga kis kidou-ját én pedig elugrasztottam az útból a bábomat. Deze belezakózott egy polcnyi halkonzervbe, és egy felém hajoló dobozka elől ügyesen elhajoltam. Majd jó nagyot néztem a hollowra, mivel beborította a már ismerősnek tűnő vörös fény, majd mivel mozogni már nem tudott, elkezdett üvölteni. Azt pedig elég rendesen, a fejem is visszhangzott tőle. Ebben a pár pillanatban sikerült az agyvizemet teljesen felforralni. Annyira ideges és agresszív lettem ettől az abszurd ténytől, hogy ennyit vacakolunk egyetlen hollowwal, legszívesebben ordítottam volna egy akkorát, hogy kitörjön a pláza még összes épségben levő ablaka. Lehetséges, hogy sugárzott is belőlem hirtelen feltámadt haragom, de nem igazán törődtem vele, inkább igyekeztem az egyetlen elérhető eszközön levezetni: a hollowon, illetve a bábomon.
- Igyekezz már, könyörgöm! nem igaz, hogy ennyit vacakolsz egy nyamvadt hollowwal!
- Ha ennyire sürgős az ügy, intézd el, te magad! - vetette vissza nekem reszelős, éles hangján. Cseppet sem örültem neki, magamban fortyogtam, majd gyorsan a mellettem álló Yasura pillantottam:
- Jajj, ne haragudj, kérlek... te nagyon ügyes vagy. - mosolyogtam, majd magamban morogva hozzátettem: - velem ellentében... - és megindultam a hollow felé, bár magam sem tudtam, hoy mit akarok vele kezdeni, ha odaértem...
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te13000/15000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (13000/15000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptySzomb. Szept. 26, 2009 7:41 am

Miután támadt egy ötletem, hogy hogy is állíthatnánk le a furcsa hollowot, elmagyaráztam Youko-channak a dolgokat, majd munkához láttam. Néhány pillanat múlva, a hollowot vörös fény borította be, majd azonnal megbénult. Mivel már nem tudott mozogni, ezért inkább üvöltött. Mondjuk nem nagyon örültünk neki, hiszen nem lett volna jó, ha beszakad tőle a dobhártyánk… A bounto lányon kezdett látszani, hogy egyre inkább dühösebb. Reménykedtem benne, hogy nem rám, hanem a hollowra… Youko-chan egyre morcosabbnak tűnt, hiszen elkezdett bábjával is kiabálni. Mivel már lábaim ismét elgyengültek, úgy döntöttem, hogy kicsit leülök a padlóra.
- Jajj, ne haragudj, kérlek... te nagyon ügyes vagy.
Mosolygott rám, amitől kissé zavarba jöttem, és talán el is vörösödtem. Na igen… kissé zavarba jövök, ha megdicsérnek, hiszen nem sokan teszik ezt. Amikor meghallottam a lány halk megjegyzését felálltam, majd a lány felé indultam.
- Ugyan már, Youko-chan. Szerintem igazán ügyes voltál.
Próbáltam megnyugtatni, hiszen tényleg megtett minden tőle telhetőt… A Youko-chan szépen lassan indult el a hollow felé, aki még mindig ordított magából kikelve, bár úgy látszott, hogy kezd kicsit belenyugodni a történtekbe, hiszen egyre ritkábban üvöltött. Jobbnak láttam, hogy én is vele menjek, hiszen nem tudtam, hogy mikor ér véget a kidou hatása. Mondjuk az biztos volt, hogy még néhány percig megdermedve marad.
- Öhm… Tessék.
Nyújtottam társam felé a zanpakutomat, hogy végezzen vele. Úgy gondoltam, hogy Kaminari is egyet értene velem, bár az is igaz, hogy nem szereti, ha „lakhelye” más kezébe kerül.

//Köszönöm, hogy veled küldizhettem, Youko-chan *-* *odáig van, meg vissza*//
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Cl0te7500/10000Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// 29y5sib  (7500/10000)

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyHétf. Szept. 28, 2009 4:37 am

Yasu-kun olyan kedves volt, hogy ideadta a zanpakutouját; teljesen le voltam tőle ájulva! Soha, még életemben egyszer sem láttam olyat, hogy egy shinigami / vaizard kiadja a kezéből a karját.. A tőlem telhető legnagyobb tiszetelettel és szeretettel fogtam meg a kardot, majd egy gyors mozdulattal végeztem a hollowwal. Utánna visszaadtam a zanpakutuot jogos tulajdonosának, akit meg is nyomorgattam - tekintettel a sérüléseire. Aztán adtam neki egy puszit, amivel kifejeztem a rajongásom.
- Nagyon örülök hogy elviseltél! - mosolyogtam egyet rá, majd intettem, és a bábom visszaalakult egy farkaskölyökké. Igazán megkedveltem Yasut, szeretnivaló kis ember... póttestes vaizard volt. Mosolyogva néztem, majd nyomtam a kezébe egy fél literes ásványvizet, hogy igya meg. A vérveszteségét pótolni kell, végülis... majd szép lassú léptekkel a kijárat felé indultam: biztos voltam benne, hogy elvégzi majd még az emlékmódosításokat - ha még nem tette meg. Mielőtt még kiléptem volna, visszafordultam, és integetttem egy sort: - Szia, vigyázz majd magadra, és még remélem majd látlak, Yasu-kun! - azzal nagy vidáman elindultam egy másik sütisbolt felé...


// Én köszönöm a küldetést! * ő is oda-vissza van* xĐ //
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// EmptyHétf. Szept. 28, 2009 4:57 am

Szép játék volt, ezennel le is zárom ^^

Jutalmatok pedig 1500 lélekenergia és 2000 ryou. Gratulálok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//   Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva// Empty

Vissza az elejére Go down
 

Veszély a szupermarketben - avagy az édességfan Hollow //Magánküldetés - Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-