-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kard Lelkek Enciklopédiája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 Cl0te15900/30000Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 29y5sib  (15900/30000)

Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kard Lelkek Enciklopédiája   Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 5:20 am

Neve: Denryuu
Neme: Férfi
Sárkányként: Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 1196815641_y_Ruth_Tay

Emberként:Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 Fe67fd13cc6e50_full


Jellem: Teljesen olyan mint Kojiro.

Kapcsolata Kojiroval: Érdekesnek mondható, mivel mindketten magányos fajták, ezért se szoktak egymással beszélni. Nagyon ritka ha mégis megtörténik ez a dolog, akkor is a lehető leghamarabb lezavarják a dolgot. Ennek ellenére mégis tökéletesen megbíznak egymásban.

belsővilág
Vissza az elejére Go down
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 Cl0te20700/30000Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 29y5sib  (20700/30000)

Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kard Lelkek Enciklopédiája   Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 19, 2012 8:17 am

Neve: Yuki~onna
Nem:
Kinézet: Emberi külalakja egy fiatalabb, zöldes-kék színű, hosszú hajú nő. Ruházata egy kék árnyalatú Japán selyem kimono. A zanpakuton felfedezhető lilás kristályok a hajában ékeskedő díszre alapszik. Vörös szemeivel komolyságot és ridegséget sugall. Külseje pedig mondhatni, mint minden hótündér gyönyörű.
Jelleme: Viselkedése Hajimeval eleinte eléggé rideg és komoly. Nem egy beszédes lélek, viszont nagyon is fontos számára forgatója épsége, melyet kezdetben még nem oszt meg vele. Általában akkor szólal meg, amikor Hajime már túlzásba viszi a gondolkodást vagy esetleg erősítést kér tőle valamivel kapcsolatban - ezt nem szívleli, amiért jobb szeretné, ha Hajime talpra esett felnőtté cseperedjen. Mint Hajime, ő is gyakran lenéz másokat, s ha valaki nagyon is unszimpatikus számára még forgatójával is megosztja. De komor viselkedése mögött egy rendkívül érzékeny és ártatlan szellem áll, melyről Hajime tud, viszont remekül tagadja ezt a csekélyke információt Yuki~onnáról.

Yuki~onna ember alakban:
Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 Yukihajime_%282%29

Yuki~onna állat alakban:

Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 Yukihajime_%284%29
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 Cl0te15600/30000Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 29y5sib  (15600/30000)

Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kard Lelkek Enciklopédiája   Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 11:03 am

Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 Ryuuhakkin
Név: Tora (寅)
Nem: férfi
Jellem: Végtelenül agresszív, önfejű, harcias és megtagadja Ryuu-val az együttműködést. Utálja, mert egy naplopó lusta disznó, akit semmilyen nemes cél nem mozgat. Elítéli a viselkedést és kifejezetten haragszik rá. Ragadozó személyiségéből őt a harcok mozgatják. Minden tettét ez befolyásolja. Mindenben az összecsapást keresni, míg Ryuu magasról tesz a kakaskodásokra. Gyakorlatilag Tora sem ember, sem férfi számba nem veszi gazdáját. Arra se tartja méltónak a Masachika nevet viselje. Kapcsolatuk annyira elmérgesedett az utóbbi időben, már szóba se hajlandóak egymással állni. Ryuu lusta veszekedni, kardlelke meg levegőnének nézi, vagy nemes egyszerűséggel torkának ugrik. Nem egyszer előfordult, miután meglátogatta belső világában, veszett vadként harapott rá karjára és Ryuu órákig ordítva próbálta lerázni. Általában eredménytelenül, szóval harcot feladva üldögélt unott fejjel, míg morgó tigrise szabadon nem eresztette.
Vész esetén, hatalmas morgások közepette rávehető némi kompromisszumra, de ezen esetek száma elenyésző. Saját erejéből nem sokat ad. Pusztán annyit, ami szükséges túléljék. Még a Lélektovábbképző Akadémia-n fogadalmat tettek, életben maradás végett, minimálisan megosztják egymással erejüket. Addig azonban nem hajlandó teljes támogatást adni, míg Ryuu hozzáállásában változást nem észlel.
Megjelenés: Alapjáraton nagytestű ragadozó. Jégkék szemű, hófehér bundájú, veszélyt sugárzó tigris, akinek morgását messziről lehet hallani. Puha mancsaival nesztelenül lopakodik. Imádja becserkészni Ryuu-t, akinek esélye sincs kiszámolni honnan kapja nyakába.
Belső világ: Hófehér havas vidéknek látszódik, ám közelebbről megvizsgálja, látható, hogy a jégcsapoknak és fagyott víznek hitt tárgyak, tulajdonképpen ezüstösen csillogó platina tömbök. A tájnak köze sincs az idilli téli látképhez. Szabálytalanul elhelyezkedő, különböző méretű, formájú fém kitüremkedésekből álló, óriási belmagasságú csarnok. Legkisebb neszre visszhang keletkezik, így még nagyobb rejtély Tora miként képes síri csendben mozogni benne. Fényét nem tudni honnan nyeri. A platina felületén többszörösen megtörve felerősödik. Innen jön a vakító fényesség érzete.

Ne etesd a tigrist!

Hangosodó morgás. Pöpec! Irhakabát a láthatáron. Most, azért frankón érzem a belém rögződő életösztönt, tempósan kéne kondenz csíkot húznom. Egy a difi! LUSTA VAGYOK! Vazze!O-o Behalok magamon. Lusta vagyok az életemért, túlélésért, női hegyvidékek pihentetőjéért tiplizni. Azért ez már nem töfi-röfi. Okés, hogy hetente szétcincál ez a felajzott pudli. Okés, hogy megszokás hatalma. Okés, hogy köszönet Ji'pónak, mert folyton lóg a picsámon spanoljak le ezzel a padlószőnyeggel. Okés, hogy oltárira nem megy. Okés, hogy frászt kapok, ettől a kristály kupolától. Kircsi a külsőm, de ennyi felbontásban már nem bír el a vászon! Ja, meg ottan tartottam, nem kéne legalább úgy tenni, mintha menekülni szeretnék? Pasziánsz! Áthajítom az iszkolásos leterítést. Basszus! FUSSAK?! Haggyá mán! Minek teperjek, ha úgy is rám veti magát?! Maradok ejhaj kufferomon. Hamarabb túlesünk a cécón. Előre unom a banán turmixot, megint lenyomatja a szlogen szövegét. Fényeli a platina betét cégét, engem meg lehúz a fenébe. Marhára igzi! Uncsibb, mint ötszáz leírni Gizmi-nek "felelősségteljes shinigami-ként blablabla". Jegyezte meg Nikomakhosz-i borvedelő az etikát.
-Megöllek!-
-Ej, mán! Apa~h! Kezdődi~k!- Most mit várt? Csitri sikollyal vetődöm térdre? Ho-ho~h! Azt még nem próbáltam. Beválna? Ennél a laktóz érzékeny hús csócsálónál? Kajak, feltettem a kérdést?! Eszem górom a Jangce-be.
-MIT KERESEL ITT?!-
-Nyugger, sörényes! Ezzel a decibellel berepeszted a plafont. Kunkori kérdésedre a válasz: Ji'pó! Őt tálald svédasztalon, ne engem!-
-Semmirekellő, hasznavehetetlen, elkényeztetett húscafat! Meg akarsz halni?-
-Lepetézek a kedvességedtől, Toracchi!-
Úgy rám dörrent. Gecó! Aszittem rám omlik a platina vár! Akkora száz wattos vicsort zúdított rám, kajak becsináltam. Hatásos para elem! Rögtön pattintottam a teleport kapukat. Siklani kellett a végtelenbe, mielőtt télleg sushi-t tekernek a kendőmből. Okos ipse mindig tudja mikor távozzon. Sietősen! Némi szépség pöttyöcske. Túl tökéletes lennék, levennének a műsorról. Én ugyan nem köpnék. Piát pazaroljak?! Megvesztek?O_O
-Jót trécseltünk, de megy a rollerem!-
-Frászt! Most kezdődik a móka!-
-Há~h!- Sunnyantok hátra, miről karattyol ekkora vehemenciával tréfa mester. Öcsém! Mennyire bántam nem léptem le hamarabb. Köbö, azelőtt kereket kellett volna oldanom, felcsendül a Sírkán induló. Most akkora erővel koccolhattam befelé Fortuna erényövét, százra ima felhívásnak vették az összes buddhista templomban. Tod, mi lett velem? TOD?! Ez a szadista állat! Ez a szavakba önthetetlen terrorista alapfogalom! MEGKÖTÖZÖTT! Volt képe csillárként használni! Lazán lelógatott egy foszladozó kötélről! Várjá még! Ez semmi! Hova? Na, hova lengedeztem?! NANÁ a tetves imádom a vacsim tála fölé. Kifeszített az uzsijának!O-o Ottan élezi a karmait. Én meg...jojózok a retkes mennyezeten! MOSTAN, DE AZONNAL! ÁLLÍTSÁTOK MEG TERIKÉT! VAZZE! Valaki...hékás! Saslik hívja a fészket! Baszki! Szedjetek le!!!
Vissza az elejére Go down
Shihouin Ryouichi
2. Osztag
2. Osztag
Shihouin Ryouichi

Férfi
Capricorn Hozzászólások száma : 49
Age : 136
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, Shihouin birtok
Registration date : 2012. Aug. 24.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: A 2. osztagj tisztje; Névtelen egység tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 Cl0te8200/15000Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 29y5sib  (8200/15000)

Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kard Lelkek Enciklopédiája   Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 EmptySzer. Nov. 07, 2012 8:12 am

Név: Senichiya

Nem: férfi

Jellem: Senichiya jelleméhez előtöri írása közben sem volt semmiféle elképzelésem. Igazából szégyen, hogy a karakter történetében rengeteg dologra kitértem, de a saját kardszellemére nem fordítottam különösebb figyelmet. Az előtörténet vége felé döntöttem úgy, hogy Ryouichi legjobb barátját jelenítem meg a kardszellemben, mivel ő tett rá nagy benyomást mikor még élt. Első fellépését inkább az eredeti külsővel kötöttem össze, amit szántam neki: egy lámpás szelleméhez méltó tulajdonságokat. Alázatos és rejtélyes. Emellé csatlakozott kitűnő emberismerete és az, hogy sosem mond konkrét választ. Inkább megpróbálja végigvezetni, hogy segítsen rá jövetelére, de magától csak azért sem mondaná el. Példa már volt is rá előtörténetben meg edzésen is, azonban ez a tulajdonsága cseppet sem zavar, sőt még tetszik is örülök, hogy így alakult. Idővel szeretnék visszahozni belé olyan vonásokat, melyet anno legjobb barátja rendelkezett még életében, de ezt még bőven ráérős dolognak vélem.

Külső: Külsejéhez vicces, hogy ama anime szereplő képét szúrtam ki, amit eleinte avataralanynak néztem, amikor még nem voltam tisztában Ryouichi külsejével. XD Így utólag örülök, hogy nem erre esett a választásom, kardszelleméhez jobban is illik ez a megjelenés, sőt mondhatni teljesen olyan, ahogy elképzeltem, szóval jócskán csak megdöbbentett, amikor szembetalálkoztam vele zerochanon. Ráadásul még a szeme is zöld, akárcsak a kardléleknek! *-*
Nos, az egyezésen kívül, ami a kép és az elképzelt kardszellem között van, azért leírom a többi külsőadottságot is, ami nem látszik a képen. Mivel, amint eldöntöttem előtörténet írásának a végén, hogy a szellemet Ryouichi halott barátjával kívánom összefüggésbe hozni, így teljes egészében hasonlítana rá, mint termetileg, mint haj- és szemszín ügyileg. Csupán ruhája annyira eltakarja ezeket a külső hasonló vonásokat, hogy csak a szeme látszik, melyből összehasonlítgatni tud Ryouichi, de nem is sejti, hogy kiáll vele szemben akkor, mikor a Belső Világába utazik.


Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 Aijima.Cecil.full.761553
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kard Lelkek Enciklopédiája   Kard Lelkek Enciklopédiája - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kard Lelkek Enciklopédiája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Az én karakterem...-