-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te25250/30000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (25250/30000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyCsüt. Júl. 30, 2009 2:31 am

Engedély: van ^^

Szereplők: Verashu Suwun & Fujikaze Kazuma

Mesélő: nincs

Feladat: Soul Societyből megszökött egy macska képében bujkáló módosított lélek. Különleges képessége a láthatatlanná válás. A küldetés szerint a macskát azonnali hatállyal vissza kell szállítani Soul Society-be.




A küldetést átvettem. Résztvevők:
• Verashu Suwun
• Chizuki Maya

Szayel Aporro Granz

Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te25250/30000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (25250/30000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyCsüt. Júl. 30, 2009 2:39 am

*Ez a nap is úgy kezdődött, mint a többi. Az emberek most is ugyanolyan szánalmasan bedőltek a szép mosolyomnak, mint máskor. A kapitány is vígan üdvözölt a reggel, s a többi tiszt, már akit sikerült legalább látásról megismernem, szintén elhitte, hogy én olyan kedves vagyok és megbízható, mint amilyennek tűnök.
A nap sugarai kifejezetten jól estek. Néha még nekem is jól eshetnek ezek az egyszerű, földi örömök. Már amennyire földinek lehet tekinteni Soul Societyt. Hiszen ez mégis egy másik világ.
Így döntöttem hát el, hogy látogatást teszek az emberek világában. Szolgálaton kívül vagyok éppen, s még Seireitei egyhangú utcáit is meg lehet unni előbb-utóbb. Nincs kedvem hallgatni a többi tiszt dicsekvését a nagy harcaikról; semmi kedvem felkutatni ismét azt a poros fogadót. Nincs arra szükségem, hogy ismételten csak buta libákba ütközzek, akik egy csoda folytán nem esnek el a saját hajukban, mert olyan hosszúra növesztik. Annál már az is jobb, ha egyedül császkálok valahol…
Innen jött az elsőre fantasztikusnak vélt ötletem. Hiszen Karakura városa szinte még felfedezetlen terület számomra. Ha találok egy-két hollowt, akkor lenyírom őket, semmi komoly. Nyugodtabban sétálhatok, és biztosra vehetem, hogy nem lesz olyan, aki zargatna. Az emberek úgy se látnak, és teljesen kizárt, hogy egy shinigamit kell majd elviselnem.
A senkai kaput már nyitottam is. Már épp fordítottam volna hátamat ennek az agyon unott világnak, amikor hirtelen egy cirmos került elém.
Nem tehetek róla, de nem bírtam ellenállni a nagy szemeinek. Igen, több empátiát érzek egy macska iránt, mint bármelyik embertársam felé. Sokkal értelmesebbek, és legalább nem teszik még jobban tönkre ezt a már amúgy is elátkozott világot. Igen, valahol irigyeltem, de hát… Egyszerűen annyira ellenállhatatlan szemei vannak, hogy nem bírtam ki anélkül, hogy az ölembe ne kapjam. A selymes, puha szőre, s a kicsit riadt tekintete egy furcsa érzést váltott ki belőlem. Emberek már régóta nem tudnak belőlem semmilyen érzelmet kiváltani. Nem érdemlik meg a kegyeimet. Nincsenek olyan szinten, mint én. Egyszerűen nem értik olyan tökéletesen saját magukat sem, mint én őket. És nem tudják, milyen az, mikor már nem tudod, mi a képzelet, s mi a valóság.
Szóval, amikor levezettem szokásos gondolatmenetemet az emberek és a shinigamik szánalmasságáról valamint a macskák csodálatos felsőbbrendűségéről, hirtelen egy futó alakot pillantottam meg. Nem ismertem még ezt a shinigamit; az viszont igencsak feldühített, hogy miatta a macska hirtelen kiugrott a kezemből, s hirtelen szőrén-szálán eltűnt.
Tekintetemben hosszú idő óta először harag gyúlt; lila szempárjaimban ismét ott kavargott az őrület, melyet már-már kész voltam rázúdítani az idegenre. Csak hát, az idegen megelőzött azzal, hogy ő zúdította rám a „hol van” kérdést.
Szemeimből kihunyt az előző fény; igazából csak teljesen értetlen voltam, hogy mégis mire érti azt, hogy hol van, és miért néz rám ilyen megrökönyödve.
Aztán a felettese is megjelent, aki szépen adott neki egy parancsot, hogy folytassa a kutatást, és ha kell működjön együtt velem. Nem tudom, hogy merészel engem is bevonni a piti kis játékaiba, mert nem rám tartozik az egész; azonban amikor kényszeredetten bár, de átléptem a percekkel ezelőtt megnyitott senkai kaput, nagyjából elmagyarázta, mi a helyzet.
Arcom szokás szerint most sem mutatott érzelmeket; ám igen sértőnek találtam, hogy egy módosított lélek ilyen könnyedén átvert engem. Hihetetlen, hogy én, a manipuláció mestere ilyen könnyen bedőltem egy szőrös kis állatkának. Ezt még megkeserüli a görény. Én magam akarom széttaposni a kapszuláját.
Aztán, végül lehet, hogy annyi is elég lesz, ha csak segítek megtalálni. Nem kérdés, hogy nélkülem esélye sincs a küldetés sikerének. Így hát, amikor végre átértünk az emberek világába, nem vettem fel szokásos maszkomat. Minek az? A szokásos arroganciámmal kell megelégednie ennek a fickónak.
A város egyik sétáló utcájához érkeztünk el; az utca tele van árusokkal, bódékkal, és még egy oden meg egy sushi bár is látható. A sok ember között fellelhetőek diákok is, valamint a vacsorához bevásárolni készülő szülők. Az éget felhők takarják, s szerencsére nem látni a kékséget csúfító gargantát. Csupán egy teljesen átlagos hétköznap – s egy tökéletes búvóhely egy macskának álcázott módosított léleknek.*
- Verashui Suwun. Hatodik osztag, harmadik tiszt. - *mutatkozok be jellegtelen arccal, s szokásos fellengzős stílusommal. Lila szemeim most is ködösek, és kissé üvegesek. Szinte olyan már, mintha egy halott szemei lennének. S bár Kazuma sokkal magasabb nálam, lévén alig vagyok magasabb másfél méternél, testtartásomból és gesztikulálásomból érezhető, hogy nem tartom őt semmire. Hisz ő is csak egy ember… Egy újabb ember, aki nem érti, valójában miről is szól az élet.*
Vissza az elejére Go down
Fujikaze Kazuma
13. Osztag
13. Osztag
Fujikaze Kazuma

Férfi
Taurus Snake
Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2009. Jul. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te5000/10000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (5000/10000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyCsüt. Júl. 30, 2009 3:17 am

A 13. osztag tagjaként én is felelek Seireitei közvetlen biztonságáért, ami most veszélybe került.
Éppen őrjáratot végeztem, ami mellesleg hosszú távon elég unalmas tud lenni, amikor a fal tetején meglátam egy macskát sétálni.
Ó végre egy esemény, talán betolakodó? Gondoltam Közben jól szórakoztam magamban saját szarkazmusomon. Éppen indultam volna tovább amikor látom hogy a Felettesem nagy iramban közeledik felém és azt kiabálja hogy kapjam el, közben a macskára mutogat. Tényleg egy betolakodó?!
Ezen eléggé meglepődtem, de nem volt okom ellenszegülni a parancsnak. Felugrottam a fal tetejére de a macska nagyon fürge volt és nem tudtam elkapni, követem az egyik sarokig amikor hirtelen nyomát vesztettem.
Beért a felettesem és elmagyarázta, hogy ez a macska egy módosított lélek és be kell gyűjteni.
Elindultam, falról falra, amíg egy magasabb épületig nem jutottam, onnan körülnéztem, és megláttam amint egy Nő kezeiben van a macska, leugrottam és elindultam az utcán, de mire a sarokhoz értem a nő kezei üresek voltak.
- Hol van? - kérdeztem tőle, és rosszat sejtve pillantottam rá a mögötte lévő, az emberek világába vezető kaput.
Ideért a felettesem is és kiadta a parancsot a folytatásra, hozzátette, hogy vonjam be az akcióba a mellettem álló Shinigami-t is.
Elindultunk az átjárón, közben elmondtam a nőnek amit tudtam. Elég lekezelően viselkedett, már sejtettem, hogy nem lesz kellemes vele dolgozni, de parancsot kaptam rá.Kiértünk az átjáróból egy utcába ami tele volt emberekkel.
Csodálatos! Jobb nem is lehetne. Ismét jól elszórakoztattam magam szarkazmusommal, közben szemeimmel keresve a célpontot.
- Verashu Suwun. Hatodik osztag, harmadik tiszt. - Vetette oda nekem hidegen. Lehet, hogy mégis rosszabb lesz...
Felé fordultam, arrogánsan nézett végig rajtam. Úgy döntöttem nem veszem figyelembe a viselkedését.
- Fujikaze Kazuma, Tizenharmadik osztag. Kezdjünk neki a keresésnek mert ekkora tömegben ha tovább várunk sosem találjuk meg. - feleltem, És gyors léptekben elindultam az utcán magam mögött hagyva Verashu-t.
Körülbelül húsz másodpercig töretlenül haladtam előre mikor az egyik balról beérő utca sarkában megpillantottam két csillogó szemet amik azon nyomban eltűntek. Elkezdtem rohanni.
közben hátraszóltam:
-Gyere, erre lesz.-nem néztem hátra, próbáltam újra megpillantani a célpontot.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te25250/30000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (25250/30000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyCsüt. Júl. 30, 2009 8:17 pm

*Ez a hímegyed – ugyanis egyértelműen egy újabb hímről van szó – a gyors és felületes bemutatkozása után szinte faképnél hagy engem, úgy siet előre. Csodás, mondhatni, fantasztikus. Nem elég, hogy egy idegen kapitány utasított egy efféle megalázó küldetésbe, de ráadásul egy ilyen mihaszna kis senkivel is együtt kell dolgoznom.
Ám a macska megérdemli a bosszút. Biztos vagyok benne, hogy ismerte a gyengeségem. Lehet, már messziről kiszagolta a lelkem, hogy én többet törődök egy macska érzelmeivel, mint például a kényszeres úti társaméval. Közben pedig mi ő? Nem, nem egy igazi macska… Csak egy gyatra módosított pirula.
Már-már sikerül egy gondolat erejéig két ujjam közé képzelni azt a módosított bigyót, amint éppen összetöröm, mintha csak valami tojáshéj lenne, amikor eszembe jut, hogy most nincs időm ezen merengeni. Felveszem a lépést shinigami „kollégámmal”, mert nem tudom, minek nevezzem őt. Ugyanis még csak nem is egy osztagba tartozunk, akkor meg minek kell magam ezzel a kis senkivel gyötörnöm?
Nem kell sokat futnunk az utcán; szerencsére az emberek nem látnak, így legalább szabadabban mozoghatunk, és nem fogunk teljesen hülyének kinézni, csak mert kimonóban, kardokkal felszerelkezve kergetünk egy hülye macskát.
A mellém rendelt shinigami – bár igazság szerint én lettem mellé rendelve – odaszól nekem, hogy merrefelé kell keresni. Egy gúnyos vigyort nem vagyok képes elfojtani; azt hiszi, lekörözhet azzal, hogy előttem fut. Azt aztán várhatja.
Néhány shunpoval előzöm meg; egy pillanatra én is meglátok egy szőrös lényt, ami épp eltűnni készül néhány pár láb közé.
Egy újabb shunpoval igyekszek oda kerülni, ahol legközelebb felbukkanni vélem a dögöt, azonban legnagyobb meglepetésemre – nincs ott semmi és senki. Csupán továbbra is az emberek sétálnak fel és alá; igen, még mindig egy gyalogosoktól forgalmas utcában vagyunk.
Egy darabig csak döbbenten forgolódok, hogy hova az istenbe kerülhetett az a macska. Valószínűleg Kazuma is észreveszi rajtam, hogy nem tudom, mi a frász történt a döggel.*
- Pedig… megelőztem! - *adok hangot megrökönyödésemnek, s továbbra is a környéket szemlélem, hátha újra meglátom a szőrös szerencsétlenséget.
Aztán, hirtelen Kazuma érezheti, mintha valami puha hasítana el a lába mellett. Mintha egy lompos farok az ő lábát csiklandozná, ahogyan elhalad mellette. Azonban látni egyikük se lát semmit; egy futó érzés, ám kérdés, hőseink rájönnek-e, hogy a módosított bigyó van a dologban…*
Vissza az elejére Go down
Fujikaze Kazuma
13. Osztag
13. Osztag
Fujikaze Kazuma

Férfi
Taurus Snake
Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2009. Jul. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te5000/10000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (5000/10000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyPént. Júl. 31, 2009 12:48 am

Verashu egy szempillantás alatt elém került, és már láttam is, hogy miért. Újra megjelent a macska. Abban a pillanatban a macska a szemem láttára eltűnt, mintha soha nem is lett volna ott.
Megtorpantam. Társam pedig értetlenül nézett maga elé a földre ahol korábban a macska volt.
Hirtelen valami hozzáért a lábamhoz, valami szőrös, de amilyen gyorsan jött az érzés, olyan gyorsan el is múlt. Lenéztem a földre és láttam, hogy a kis pocsolyától tappancs nyomok vezetnek el mellettem, amik hamar eltűnnek. Ez nem lehet, láthatatlanná tud válni?! Igen, ez megmagyarázná, hogyan tudott megszökni, de miért nem maradt láthatatlan folyamatosan… Talán nem képes sokáig fenntartani ezt az állapotot, így még van esély a sikerre. Odasiettem Verashu-hoz és gyorsan egyszerű szavakkal közöltem vele mit tapasztaltam és mire következtettem. A lány csodálkozva nézett rám, nem tudtam, hogy egyet ért e velem vagy teljesen hülyének néz, de nem hagytam, hogy válaszoljon. Elindultam abba az irányba amerre sejtettem a célpontot. Talán ha magasabbra megyek, meglátom, ez már egyszer bevált. Gondoltam, és fel sunpoztam a villanyoszlopra, innen egész jó kilátást nyertem az utcára. Most először akadt meg a szemem társamon, aki még néhány másodpercig ált utána pedig elindult felém. Alacsony és vékony volt mégis minden mozdulatában éreztem, felsőbbrendűségi érzete megrendíthetetlen. Talán csak az idegenekkel ilyen…De nem is számít, amíg segít nekem elvégezni a feladatomat, addig jó. Elmélkedtem volna tovább is rejtélyes társamról, de abban a pillanatban észrevette a gyorsan rohanó kis állatot amint letér erről az utcáról nagyjából 100 méterre onnan ahol Verashu járt. Leugrottam, oda shunpoztam a lányhoz, megragadtam a kezét, majd elkezdtem a sikátor bejárata felé rohanni amerre a macskát láttam. Jól gondoltam, nem képes sokáig fenntartani a láthatatlanságát! Örültem magamban.
- Bement a sikátorba, azt szeretném ha te elölről mennél, én megpróbálok a másik kijárathoz odaérni mielőtt kijutna onnan. Ha nem tudod elkapni majd tereld felém ha odaértem.
Ez alatt odaértünk a sikátor bejáratához, kukák és kisebb nagyobb zsákok, a falhoz támasztott raklapok, és régi székek voltak benn. A sikátor alig volt két méter széles és két magas épület fogta közte, néhány kisebb szellőzőablak volt a falakon.
Mielőtt átsiettem volna a túloldalra egy kerülő úton, Verashu-ra pillantottam akinek az arcán felháborodás és düh látszott.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te36000/45000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (36000/45000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyVas. Jan. 23, 2011 4:18 am

Az egyszerű, shinigami élete... bocsánat, vaizard élete koránt sem olyan végtelenül egyszerű, mint ahogyan azt egy járókelő, egy külső szemlélődő, objektív és szubjektív elveket vitató alak azt gondolná. Még mindig, mikor felébredek, átfut az agyamon a gondolat, hogy vajon mennyiben változom meg én, s teszek szert más személyiség-jegyekre azzal, hogy a lelkem pozitív és negatív része ilyen visszafordíthatatlan módon elkülönült. Jelenleg Én, a szabálykedvelő és antialkoholista hadnagy vagyok erőfölényben... na de mi fog akkor történni, ha a másik énem veszi át a helyem? Annyi időt sem hagyott Kisuke, hogy megismerjem... bár... nyilvánvaló okai voltak ennek is. Így is, éppen hogy túléltem a dolgot, hát még akkor mi lett volna, ha elkezdek mélyinterjúvolni. S különben is... ugyan mit kérdeztem volna tőle? "Mik a terveid a világgal?" "Hány embert akarsz kivéreztetni?" Ahh... ez annyira szánalmas, még tőlem is. Nem bírnék Shoko szemébe nézni, ha tovább folytatnám ezt a depressziót, amibe belekeveredtem. Nem ilyen vagyok, egy ideje már sikerült minden szánalmas, gyenge reakciótól elvágnom magam, s most újra belesüllyednék? Nem lehet...
Összerezzenve pillantok fel az ajtómon kopogtató tisztre, aki lihegve, leizzadva rogyik az asztalom elé egy köteg papírral és azzal, hogy a kapitány parancsára menjek két tiszt után... gratulálok, egy láthatatlanná váló macska, igazán remek! Míg az épületből trappolok kifelé közepes tempóban- nem, valószínűtlenül hangzana, ha azt mondanám, nincs kedvem hozzá. Sokkal inkább túlzottan belemerültem az előbb az önmételyezésbe, s most idő kell ahhoz, hogy fölébredjek. Ujjaimmal a papírokat gyorsan végigtúrom, s a nagyja tudnivalót magamban elraktározva nyitom meg az átjárót. Még hogy mások nyissák meg nekem? Ohh... nincs nekem szükségem rá. Majd talán akkor, ha egy nap elkényelmesedem, s ezzel együtt kapitánnyá válva más dolgom sem lesz, csak egyszerűen dirigálni. Távol áll tőlem, szeretett kapitányom nem megsérteni kívánom, mert nyilván van elegendő problémája az osztaggal... na de be kell ismernünk, ez egy tény. A kapitányok külön létformák...
- Ezt vigye vissza az irodámba, a macskámnak pedig adjon enni.- hajítom vissza az aktát a kapuból egyenesen a tiszt képébe, s a búcsúszavaim után türelmesen várom hogy kikössek az Emberek Világában. Még furcsa.. és fájóan friss... ezek az érzések, amik hatalmukba kerítenek Karakura láttán. S mit tehetnék én ez ellen? Ugyan... alig pár éve hogy eltűntem innen, s nem véletlen van szkizotím lelki alkatom sem... képtelen vagyok érzelemmentesen, üresen elsiklani ezek felett a dolgok felett. Bár kétségtelen, állapotom pillanatnyi javulásához Yuke hozzájárult a múltkori Kai-akciójával, de a helyzet... ugyanolyan.
[color7#008B8B]- Konnichiwa! Chizuki Maya, a 6. osztag hadnagya. A kapitány parancsára érkeztem... személyedben kit tisztelhetek? [/color]- függesztettem szürkés íriszeimet az elém táruló látványra s azon belül is egy alacsony, európaias vonásokkal rendelkező nőre. ismerős volt, azt hiszem, még a mi osztagunkban szolgál... valahogyan nem tud a dolog máshogy hatni rám, csupán komikusan... Nem értem, miért nevezi Shoko a Tűz-osztagnak a csapatunkat... mindössze azért, mert neki s nekem is tűz alapú zanpakutuonk van? Ám legyen... nem foglalkoztat túlzottan, csupán egy pillanatra merült fel bennem az egész, s olyan gyorsan, ahogy megjelent, el is tűnt... Csak hogy várkozva nézzek továbbra is a nőre.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyVas. Jan. 23, 2011 4:44 am

Chizuki Maya, lévén hadnagyi teendőidet egy jelentéktelennek tűnő küldetéssel szakították meg, egy senkai kapun át azonnal az Emberek Világába sietsz. Végül is, számodra se lenne jó, ha az arrancarok egy minden bizonnyal SS-ről elegendő információval rendelkező módosított lélekre bukkannának… Hisz ki tudja, mit tud vaizardságodról…

Verashu Suwun, Fujikaze-sant egy telefonhívással értesítették egy másik teendőről, ami Soul Society fejesei szerint jobban megfelel szintjének. Téged pedig ugyanígy értesítenek arról, miszerint osztagod hadnagyát is kirendelik a küldetésre, addig is kikötik számodra, hogy semmiképp se veszítsd el a láthatatlan macska nyomát. Ami viszont most nehezebb lesz, hiszen hála társad lelépésének és az adminisztratív munkának kicsit sikerül összezavarodnod, azonban mintha egy fájdalmas nyávogást hallanál, mint amikor valaki véletlenül rálép egy macska farkára…

Miután sikerül gyorsan bemutatkoznotok egymásnak, ismét a macska után eredtek. A közelben bűzölgő halszagot éreztek, és ki is értek egy hatalmas piacra – s mondanom se kell, errefele igen jó üzlet a halárusítás. Ahol pedig hal van, ott macska is van, s az utakat valóban ellepik a macskák… Ketten épp egy eldobott szárított hal felett marják egymást, mások pedig a járókelőkhöz dörgölőznek, megint mások pedig épp az alfahímek dominanciaharcát végzik el. Kérdés, vajon kiszúrjátok-e a láthatatlanságtól és meneküléstől mostanára bizonyára kimerült s pihenni, valamint sebeit ápolgatni szándékozó macskát a tömegből.

Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te25250/30000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (25250/30000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyVas. Jan. 23, 2011 5:18 am

Telefonhívásra kelletlen partnerem kénytelen elszelelni, hisz valami kisebb hollow inváziónak hála olybá tűnik, rám hárul a másik feladat véghez vitele. Bizonyára roppant bonyolult lehet szétcsapni néhány lidércet… Nem mintha belegondolnának abba, a hollowk miért is érkeztek ide olyan hamar. Csak úgy, mert éppen és egész véletlen informált módosított lélek érkezett Karakura Townba. Egészen biztos vagyok, ez az oka annak, Aizen ide rendelte őket. Bár amíg az agyatlan pusztít, én lopakodva s osonva biztos el tudom végezni a rám márt feladatot.
Csapattárs nélkül még sem maradok. Fekete tincseim még gyorsan megigazgatom, hisz frizurám csapzottá vált a hajszolás miatt. Hajszolás… egy büdös, bolhás macskáért, egy kis dögért, ki lehet, olyan titkokat árul el a másik oldalnak, amiket a Gotei 13 és a 46-ok tanácsa jobb szeretne titokban tartani. Bár kérdés, a 12. osztag méltán hírhedt laborján kívül mi mást is láthatott. Hacsak a kutatók osztaga nem rendelkezik adatokkal Soul Society minden személyéről. Nem mintha velem kapcsolatban bármi érdemlegeset is találnának. Hisz nekem nincs titkolnivalóm… Fejembe pedig nem láthatnak, tiltakozom. Csak számomra tartozik belső világom, szent és sérthetetlen terület, melyhez légy bármily hatalmas, sosem lesz jogod hozzáférni.
- Verashu Suwun, az osztag 3. tisztje, már találkoztunk. Remélem, hasznára válok majd a misszió során. – hajlok meg Chizuki fukutaichou előtt a formalitásoknak megfelelően. Bizonyára nem emlékszik rám, hiába nem hagyok ki egy edzést sem, s időnként még az adminisztratív munkában is kiveszem a részem, még ha számukra csak egy névtelen és arctalan kis tiszt is vagyok, aki összeszedegeti az infókat az osztag tisztjeiről. Legfontosabb feladatom mégis az éjjeli őrjáratok vezetése. Hiába, jelenlegi szintemen csupán erre vagyok képes. Bár hallottam pletykákat arról, miszerint egy hadnagyi pozíciót ajánlanának fel a 10. osztagban egy arra alkalmas személy számára. Ki tudja, lehet, még megpályázom…
- Hallotta? – sandítok az egyik útkereszteződés felé. Valaki minden bizonnyal eltalálta a macska farkát cipője talpával. Bűzölgő halszag éreztén orrfacsarva igyekszik kicsalni lila szemeimből könnyeket, ám túl büszke vagyok hozzá. Még ha ezek az emberek nem is látnak. Egyszerű, fekete macskából viszont túl sok akad errefelé… Sokkolva hőkölődök hátra, nyávogó szőrcsomók nyalakodnak gusztustalan, holt, vízi lények teteme felett. Körbesandikálva mégis megpillantok egyet, farka törött, sérülése frissnek tűnik. Némán intek Chizuki fukutaichounak, hogy valamit tenni kéne. Még nem vett észre, hisz sérülésével foglalja el magát. Azonban egy rossz mozdulat, s máris újra köddé válik… katasztrófa.

Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te36000/45000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (36000/45000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyVas. Jan. 23, 2011 5:38 am

Mi sem tűnne egyszerűbbnek, mint hogy egy réveteg, tévelygő állatot lenyomozzak a lélekenergiája nyomán- nyilván van neki, ha már egyszer képes láthatatlanná válni-, de megdöbbenve kell tapasztalnom, hogy a helyzet reménytelen. Képtelen vagyok magamon most per pillanat ilyen szintű fegyelmet létrehozni, hogy figyeljek arra az állatra... a lelkére, vagy bármijére. Saját, apró, cseprő bajaim sokkal jobban lekötnek... sajnálom. Bár kétségtelen, nem lenne kellemes, ha illetéktelen kezekbe kerülne az állat, ezzel pedig veszélybe sodorná nem csak SSt, hanem szerény személyem is. Mi van akkor, ha... ha valahogyan látott, mikor a maszkommal gyakoroltam az osztag szigorúan lezárt termeinek egyikében? S ha ezt az arrancarok, vagy ami még rosszabb, Ss vezetői megtudják s valahogyan kiszedik a macskából ezzel gyártva belőlem kísérleti alanyt? Nem... nem akarom. Van róla elég rémálmom, s az ébredés után is sajog a csontom eleget... soha többet megint. Nem karom átélni....
Némán tiltakozva mosolygok egyet Suwunra- igen, már beugrott az arca. Szinte minden edzésen ott van, s segít, ahol tud... törtető, s hataloméhes. Pontosan olyan, mint amilyen én vagyok... valahol. Tökéletes utód lenne belőle... Mert igen, tervezem azt, hogy megpályázok egy szabad kapitányi rangot. Persze ahhoz még el kell érnem a Bankait, de annak sincs már sok híja. Érzem, hogy csak ki kell nyújtanom a karom, elszenvednem pár sebet, s meglesz, mert itt rejtőzik bennem...
- Igen, hallottam. Nincs más hátr... űzzük azt a vadat.- lódulok meg mosolytalan arccal, halkan lépve, a tőlem telhető legóvatosabban, csak hogy a váratlan szagtól öklendezve torpanjak meg, s könnybe lábadt szemmel meredjek döbbenten a rengeteg macskára. Nevetséges, hogy hányingerem van ennyitől... gyengeségemet gyorsan leküzdve lopózok a sérült farkkal szenvedő macska mögé s nyújtom érte karcsú, ám mégis izmos s vékonyka karjaim. Szinte már látom magam előtt, hogy fél óra múlva már a kedvenc mentateámat szürcsölgetve hintázok a hintaszékemben...*.* Ám kár volt előre innom a medve bőrére, mégis éber volt a macska, rosszul gondoltuk, s dühös fújtatás után mar bele kezembe, s lódul el a tömegbe... én pedig egy halk szitkozódást hallatva egyenesedek fel. Mély sóhajt eresztve csavarom bele fehér kendőmbe lesérült kezem, s lassú léptekkel közelítek meg minden macskát- átha az lesz az, amelyiket én keresem.
- Mellesleg Suwun... veled még nem volt alkalmam személyesen beszélgetni, ami valljuk be, osztagunk létszámát tekintve egyáltalán nem meglepő. Mi a véleményed az osztagról, s Seireteiről?- nem tudtam volna megállni, hogy ne kérdezzem meg tőle... annyira lerítt róla a válasz, hogy valószínű nem fogok tőle meglepődni, amikor meghallom. Valahol irigyeltem őt, maiért ennyire erős volt s tartást sugárzott... olyan erőt, amit én Vaizardként sosem tudhatok majd a magaménak, hiába vagyok én az erősebb kettőnk közül.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyVas. Jan. 23, 2011 6:11 am

A macskatömegben sikerül megpillantanotok egy példányt, ki frissen törött farkát nyalogatja. Egy nagyobb macskacsoport közepén fájlalja sérülését s valóban kimerültnek tűnik, közeledésetekre pedig egyből a háttérbe húzódik – a többi macska viszont meglódul felétek, mintha csak testőrként vigyáznák a láthatatlanná válni képes macska testi épségét. Fújtatások, felborzolódott macskaszőr s éles karmok lódulnak felétek. Ugyan nagy ellenfelet nem nyújtanak, ám lenne szívetek ártani ezeknek a macskáknak? Vagy megpróbáljátok valahogy megfékezni őket, lehetőleg úgy, hogy ne essen nagy bántódásuk? S mi van a közeledő lidércek lélekenergiájával? Bár szemetek sarkából még látjátok, ahogy a kissé megsérült s kimerült macska egy szárított hallal a szájában igyekszik fel egy ház tetejére.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te25250/30000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (25250/30000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyVas. Jan. 23, 2011 6:40 am

Nem volt alkalmam ezelőtt, hadnagyomnak módszeresen bemutatkozhassam. Hisz volt neki ezernyi más dolga… Kapitányom tudja kilétem, más miért érdekelne? Bár sokan neveznek rátarti köpönyegforgatónak, ki csak szimplán benyal feletteseinek és ezért szerezte meg jelenlegi pozícióját. Pedig valóban keményen dolgoztam meg érte… Képességeim persze inkább az Onmitsukidou-ba illenének, én valamiért – tán pont a protekciómért – mégis a 6. osztagot választottam, csak mert annak jobban tetszett a meghívó levele. S én azon kiválasztottak egyike lehettem, aki bőven válogathatott az osztagba sorozások közül. Keveseknek adatik meg ez a lehetősége. Csak természetes, hogy nekem igen, hisz én a legjobbak legjobbja vagyok – más vagyok, mint ők, nagyra vágyóbb, hatalomra éhesebb, tehetségesebb, tökéletesebb.
Láthatatlanná válni képes nyavaja barátai hűen védelmezik a bolhást. Karmok lendülnek – nevetséges, védelmi reakció, mégis meghátrálok. Ha embereke lennének, természetesen különösebb szívfájdalom nélkül csavarnám ki karjaik s taposnék rá felsőbbrendűségem jelezve porba hulló fejükre, ám ezek csak macskák, nem bánthatnám őket. Amilyen gyengék, a legkisebb kidoumtól is minimum szörnyet halnának… Kétségbeejtő helyzet, hisz valahol mégis csak többek, jobbak, felsőbbrendűbbek, mint az emberek… Legalábbis, én mindig nagyobbra tartottam még egy fűszálat, egy egyszerű növényt is náluk. Gyűlölöm a saját fajtám – hisz az belülről mérgezi magát. Fáként is boldog lennék, vagy egyszerű pókként, fekete özvegyként. Gyűlölöm emberségem minden maradékát. Csak nyugtalanságot s borús felhőket szül.
- Magamnak való vagyok, ki inkább kötelességeiért él… Úgy vettem észre, az osztag tagjai nem igazán kedvelnek, amiért képtelen vagyok lazulni munkakörnyezetben. Azért ne tessék elhinni mindent, amit pletykálnak rólam… – remeg meg színpadiasan hangom, ezáltal elkerülve, rólam terjesztett, néha igaz, gyakran koholmány híreknek elejét vehetem. Eközben határozatlanul hátrálok s próbálom lefejteni magamról az ördögi szőrgombócot, ki karmaival mély, könnyen elfertőződő sebet alkot karomon. Egy másik kis híján szemeim kaparja ki, ám ekkor már idegességből elhajítom azt. Holott valóban nem áll szándékomban ártani neki. Még én se vagyok olyan kegyetlen. Ám tekintetemmel legalább nem vesztettem el az épület tetejére felmászó, törött farkú macskát. Csak aztán ki tudja, mikor omlik semmivé megint.

Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te36000/45000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (36000/45000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyHétf. Jan. 24, 2011 5:34 am

Még csak nem is fáj az a tudat, mely szerint nekem nincs lehetőségem arra, hogy mindenkit ismerjek személyesen, s mindent tudjak róluk. Mi vagyok én? Iratraktár? Kisebb problémám is nagyobb jelenleg annál, semmint hogy üres, bárgyú, semmitmondó csevejekbe mélyedjek számomra végülis teljesen ismeretlen alakokkal, s ezután barát kategóriába soroljam be őket. Minek? A barát kategóriát igazából úgyis csak nagyon kevesen érdemlik ki, s bűntudat nélkül állíthatom, hogy talán csak három-négy shinigamiért tenném tűzbe a kezem. S hogy arrancar...? Mit tudja szólni Slarinra? Nem, nem gondoltam volna, hogy pillanatnyi jó kedélyem és önfeledt valódi énem kitörése ilyen következményekkel járna. Mégis, erről kénytelen vagyok mélyen hallgatni, s nyilván ő sem kürtöli szét ezerfelé azt, hogy valamilyen szinten egy álruhás 'shinigamival' barátkozott össze. S nekem meg uram se bocsássa meg, hogy nem árultam el kevert fajom lényegét... még csak az kellene! Hiszen jómagam sem vagyok tisztában erőm, 'hatalmam' korlátaival, s nem akarom rászabadítani imádott osztagomra a poklot... ki tudja, másikom mit rendezne itt, ha elszabadulna. Kétségtelen, már nem a macska keresése lenne a cél.... Hátamon végigfut a hideg, s arcomra hűvös, ámbár szelíd mosolyt varázsolok, a látszólag elérzékenyült nő megnyugtatására:
- Ugyan, kérem... én csak azt hiszem el, amit a saját szememmel látok... vagy amit tapasztalok. - fordultam újra a macskák után, s bosszús fújással állapítottam meg, hogy egy tucat... Miyavi nyomába természetesen nem érhet egyik sem, felesleges lenne még csak megpróbálniuk is- hiszen ama macska tökéletességét semmi és senki nem szárnyalhatja túl. Mégis, tétován figyelem, ahogy újabb sérülést tudhatok magaménak saját mozdulatlanságom miatt: hagyom, hogy az állat állkapcsa puha bőröm és húsom átszakítva csontig marja ujjam, sajgó vulnust képezve.
- Átok az állatkedvelő mivoltomra...- mordulok fel bosszúsan, és rázom le fájdalmas orr-ráncolás közepette az állatot magamról, hogy a tengernyi egyéb felé vessem magam. egyszerű bénító kidou, a végtelenségig legyengítve- s nyilván megszenvedik ezt is, de esküszöm, ez a legkevesebb, amit tőlem kaphatnak. Sajnálom, erőm lassan kezd olyan szintre nőni, aminek kezelése még nem megy, s ezáltal a kelleténél talán fájóbb nyomot hagyok majd az emlékezetükben... de ez van. S szemem felcsillanva vetem az elillanó jószágra, miközben az olyan ismerős érzés kerít hatalmába: hollowok.... vérem egy része tőlük ered, még hasonlítok is rájuk némely idegbeteg pillanatomban! Annyi különbséggel, hogy én nem lelkeket zabálok két pofára, hanem gyömbéres kekszet...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyHétf. Jan. 24, 2011 6:35 am

A karmolások ugyan nem jelentenek végzetes, de még komolynak nevezhető sérülést sem, ellenben roppant kellemetlenek. A sebek tudjátok nagyon jól, hogy könnyedén elfertőződhetnek, valamint minden mozdulatotokra kellemesnek egyáltalán nem nevezhető, irritáló fájdalom hasít az itt-ott felszakított bőrötökbe. Nyakatok, mellkasotok, lábaitok mentén mély karmolás nyomok jelzik a több tucatnyi macska unszimpátiáját felétek, ám megunva a szőrös fenevadak magánakcióját sikerül leráznotok magatokról őket nem foglalkozva azzal, ha kicsit erősebben vágjátok őket a földhöz a kelleténél.
A célpont az egyik épület tetejére merészkedik, s kihívóan tekint rátok, mintha csak azt akarná, kövessétek. Azonban rémület lesz úrrá rajta, amikor egy hatalmas, békaszerű lidérc ugrik rá az általa fedezékként használt épület tetejére. Egy több méteres, hosszú nyelv csapódik irányába – hogy talált-e, arról nincs fogalmatok, hiszen a rémülettől a legyengült módosított lélek ismét kámforrá válik. Azonban halljátok keserves nyávogását, mely semmi jóval nem kecsegtet. Sejtitek azonban, hogy a macskára élve van szükségük ellenfeleiteknek. Ha pedig Soul Society is ennyire vissza akarja őt szerezni, gyanítható, hogy valóban vannak bizonyos információk a birtokában.
A békaszerű, több méteres lidérc nem csak a macskát veszélyezteti, de még az emberek testi épségét is. Az épület könnyedén megadja magát súlyának, hiszen az egész megreped s egy-két emelettel egyszerűen kisebbé válik. Pánik és káosz lesz úrrá a terepen – gyorsan kell végeznetek a vérben forgó szemű béka-lidérccel. S ki tudja, mikor érkeznek ide a társai…

Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te25250/30000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (25250/30000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyHétf. Jan. 24, 2011 7:04 am

Macskák… Az őrületbe kergetnek, mintha nem lennék nyakig benne eddig is. Rühes korcsok, kik bár jobbak s tiszteletre sokkal méltóbbak az embereknél, most csak irritáló, zavaró tényezőnek minősülnek egy küldetésem közepén. Kis híján arcomba vájták gyilkolásra teljesen alkalmatlan minifegyvereiket. Tökéletes bőröm nem rondíthatják ocsmány hegekkel, nincs szükségem efféle megalázó, harci sérülésekre. Nyomokra bukásomra, jelezvén ezzel, néhány közönséges cicamic ártott s akadályozott egy ilyen roppant egyszerű küldetés véghezvitelében. Egy sikertelen misszió elrontaná mindeddig kifogástalan teljesítményem. Ott szerepelne a rólam szóló jegyzékekben, miszerint van valami, melyre nem vagyok képes… Hol engedhetném én ezt meg magamnak? Túl nagy luxus, hogy csődöt mondjak. Én egyszer még vezető leszek, hisz vezetésre születtem, s erre tökéletesen alkalmas vagyok, ezt mindenki tudja.
Macskákat minimális erőszakkal vetem le magamról, majd meg se várva hadnagyom esetleges parancsait vetem magam a célpont után, bár valahol mélyen tudom – talán már túl késő. Úgy gondolom, ez nem a taktikai megbeszélések ideje, hisz az túl sok időt vesz el, s felesleges koncentrációt, amit a feladatra is irányíthatnék. Különben is, egy kis senki ez a Chizuki… Nekem ő senkim, s örülhet, amiért a felsőbb réteg megengedte, velem dolgozhat együtt… Remélem, megtisztelve érzi magát emiatt. S ha nem… Végül is mit érdekel? Csak egy kívülálló… semmit sem tud rólam.
Gusztustalan teremtmény, mi pár emelettel megkurtítja az épületet. Az emberek itt veszélyben vannak, ez kétségtelen. Kardomat kénytelen vagyok kivonni, hisz nincs az a pénz, amiért én ehhez a szörnyeteghez hajlandó vagyok hozzáérni. Nyálkás bőrű undormány… Amivel pont nekem kell foglalkoznom. Lehet, már rég bekebelezte a dögöt. Bár végül is… valahol mélyen örülnék neki, ha a macska egyszerűen elpusztulna. Végre térhetnék vissza abban a reményben, legközelebb szintemhez méltóbb küldetésben részesítsenek.
- Ha nem haragszik, a varangyot nem sorolnám be a kedvelt állatok kategóriájába. – idézek meg ezután magamról egy klónt (jelenlegi szintemen csak egyre vagyok képes) a Hadou 50: Rei no kuron parancsszavak után, s két oldalról próbálunk a lény közelébe jutni, s lábait megsebezni, hogy ekképpen ne legyen már képes közlekedni. Kis szerencsével talán a nyelvét is elkerülhetem. Hisz a macska nem a semmiért adta le azt a segélykérő nyávogást.

Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te36000/45000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (36000/45000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyKedd Jan. 25, 2011 6:36 am

Nem... nem jelent számomra semmit sem. Végülis ő is csak egy arctalan ember számomra. Csupán azért lenne szükséges életemet adnom érte, mert az osztagom tagja, az 'alattvalóm', a beavatott beosztott... Mélyet sóhajtok, aztán megrázom a fejemet. Csupán koholt eszmék, amiket mohón, vakon követve kellene teljesítenem, hiszen ez az eszménye az osztagomnak: a nemes eszme. Nemes cél, amiért akár önmagunkat is feláldozva, tűzön-vízen átgázolva félelmet ismerve... Eh, egyszerűen belefásulva remegek minden pillanatban a sarokban azon görcsölve, hogy mégis mikor bukok le, űznek el vagy éppen kerülök az őrült tudósok karmai közé kísérleteződni... Egyszerűen elegem van abból, hogy mindig remegnem kell valami nevetséges indok miatt, mert mindig én vagyok a gyengébb... s ha ez most nem lenne elég, ez a megvetés nevű szemét is árad felém. Mit számítson nekem Verashu ironikus gunyora?
- Nem is kívánom hogy kedveld. - morogtam neki oda és húztam kardot. karomba máris belenyilallt a fájdalom, én pedig felszisszenve ugrottam neki a puhatestű dögnek. Ohh, én nem félek tőle, hogy lucskos, ragacsos, retkes leszek... s bennem nincs felsőbbrendűségi érzet. Azt nem tudom, hogy mire büszke, s mire ilyen rátarti: egy senki. Harmadik vagy hatodik tiszt? Már nem emlékszem, s nem is számít... alattam van, gyengébb nálam... így csak ne nézzen le. Majd akkor, ha engem túlszárnyalva tör a magasba! addig pedig maradjon csendben, s örüljön, hogy nagyképű és szánalmas életéért hajlandó lennék magam föláldozni- mert igen, megtenném. S hogy miért rúgok bele olyan nagy élvezettel a békába? Nem tudom, nem is érdekel... lehet, hogy pillanatnyi haragom, ami megmagyarázhatatlan okkal tör fel belőlem, kihozza belőlem a lappangó dögöt. Nem érdekel. A lényeg az, hogy a vérben forgó szemű bestia megdögöljön, a nyávogó görcsöt felmarkolva pedig hazamehessek... az irodába a papírok közé. Jelenleg semmi más vágyam nem volt... azon kívül, hogy valamit megüssek.
- Hadou 04: Byakuray...- suttogtam unottan, s figyeltem a fehér villám suhanását az áldozatnak szánt lény felé. Kifejezetten örültem volna, ha ennyivel elintézettnek tekinthető a dolog...társam iránt érzett hirtelen támadt unszimpátiám ugyanis kezdett az egekig szállni...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptySzomb. Jan. 29, 2011 8:03 am

Egyszerű hollow csupán, ereje azonban valószínűleg szívósságában rejlik. Ugyan Suwun sikeresen vág lábain egy sebet, az egész mintha egyszerű karcolás lenne, semmi több – talán az átlagnál jóval kifejlettebb hierrojának köszönhetően. A byakuray ugyan láthatóan fájdalmat okoz a lidércnek, egy kisebb felületi égési sebnél azért több kell ahhoz, hogy komolyan árthassatok neki. Ugrásai kevésbé magabiztossá válnak – azonban így is képes izomzatát behajlítva elrugaszkodni a földtől, hogy az egyik szomszédos panel tetején kössön ki. Majd hosszú, méregtől duzzadó, bűzölgő nyelvével csap ki felétek; nyálpatakja savként égeti bőrötök, kellemetlen, ám elviselhető, inkább idegesítő fájdalommal járva. Egyenruháitok egy-két ponton lyukasra égette, bőrötökön pedig itt-ott zöld színű, hólyagos kelés keletkezik. Ugyan biztosak vagytok benne, hogy a sérüléseket a 4. osztagnál nyom nélkül el tudják látni, jelenleg inkább a lidérc elpusztításával kell foglalatoskodnotok – a testmozgás pedig ilyen állapotban sokkal fájdalmasabb, mint amilyen ezelőtt volt. Lehetséges, hogy bőrötökön kívül valami mást is pusztít a mérgező nyál szervezetetekben? Nem tudjátok, azonban tapasztalhatjátok, ahogyan minden egyes mozdulat – egyenlőre még csak enyhe – égető érzéssel jár.
Az emberek mintha megéreznék a lidérc jelenlétét – mintha mindenki sietősebbre venné útját, az omladozó épületek láttán pedig pánik lesz úrrá köztük. Gyanítjátok, hogy a békaszerű hollownak hála akik az épületekben vannak, már nem élik túl a találkozást. Messziről már halljátok a mentő s a tűzoltóság szirénáját. Gyorsan kell végeznetek vele, mielőtt még több emberi életet követel puszta itt léte. Nagy súlya miatt lomhább nálatok, azonban nyelvével nálatok jóval gyorsabban képes mozogni – ráadásul több méter hosszúra is ki tudja nyújtani azt. Most mégis méregzölden világító barák sorozatát küldi felétek – melyeket szájából lövell ki, miután elegendő lélekenergiát halmoz fel testében a támadásra. Ugyan némiképp bíztat a tény, hogy a macska lélekenergiáját még megneszelitek – azonban az egy átlagos macska sebességének jóval többszörösével halad az egyik irányba, minél messzebb a verekedés helyszínétől. S mintha egy garganta is nyílna éppen felettetek – kérdés, a hadnagy és a 3. tisztje vajon elegen vannak-e ahhoz, hogy megakadályozzák a hollow inváziót.

Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te25250/30000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (25250/30000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyKedd Feb. 08, 2011 9:04 am

Nem számítottam rá, támadásom ennyire sikertelenné válik. Megvágtam, de csak karcolásnyom található a lidérc felületén. Holott arrancarral nem találkoztam még, abban teljesen biztos vagyok, most nem eggyel állok szemben. A maszkja jótékonyan eltakarja amúgy is rusnya fejét, nem mintha bármit is szépítene rajta az a csontdarab. Csontdarab… Heveny fészpalmolással jutalmazom magam eszem ily mértékű hiányossága végett, hisz olyan egyszerű! Mégis mit tanítottak nekünk az akadémián? Azt, hogy egy hollow ellen, ha küzdünk, mindig a maszkjukat célozzuk. Persze, sajnos a gyakorlatban mindez cseppet sem olyan egyszerű. Hiszen nem mozdulatlan célpontok – gyorsan cikázó, veszélyes ellenfelek, gyakorta ismeretlen, teljesen egyedi képességekkel. Amiből most is kóstolót kapunk.
Undorító nyálka, s ha ez még nem lenne elég: savas nyálka! Savas, savas, bőrt égető, lyuggató, gusztustalan folyadék, melynek puszta látványától is rám tör a hányhatnék. Ám büszkeségem nagyobb annál, mintsem hadnagyom előtt efféle cselekedetre adjam fejem. Ugyan, majd pont én? Jobb, nagyszerűbb vagyok annál, efféle alantas, állapotot jelző tettel cáfoljam s egyben égessem le magam. Nekem tökéletesnek kell lennem, hisz aki nem tökéletes, az nem egész, s ami rosszabb: elítélik, megvetik, őrültnek kiáltják ki. Pedig nem vagyok én őrült, de nem ám! Mégis mi utalna tökéletes, mesterkélt mosolyomról s kifinomult, ízléses stílusomról, elmém háborodott lenne? Ugye, hogy semmi? Egy őrült képtelen saját maga karbantartását elvégezni. Azonban nekem még a lábkörmeim is tökéletesek, tiszták, arányosak, ápoltak s gyönyörűek. Túlzások nélkül – luxus, nem luxus, szeretem a kényeztetést. Hisz melyik nő ne szeretné?
Ruhám a szörnyeteg tönkretette – pedig kedvenc egyenruhám volt. Ezért még megfizet… Hólyagos kelést is biztos vagy tíz percig fogják kezelni a 4. osztagnál. Tíz teljes perc! Az rengeteg! Nem maradna időm mosatlanom elmosására, s fürdőszoba csempéjének fogkefével való kitisztítására! Meg kell fizetnie, mert ez az élet rendje. S ugyan minden karmozdulat, inaim feszülése szúrás, égető fájdalmat von maga után, ez most semennyire sem érdekel; csak öljük meg a dögöt és kapjuk el a macskát. Eközben pedig meg kell győznöm Chizuki fukutaichout, nem valami izomagyúval hozta össze a sors. Még hogy én és a 11. osztag… Sose tenném be mocskos, izzadt görények ajzási területére kecses, formás lábam.
Egy ugrás, millió sikoltás. Túlórázni kényszerülünk majd, halott lelkeket poros Rukongaiba kell küldenünk. Kardomat suttogva aktiválom, nyelvét pedig egyszerűen levágom. S némi őrülettel jutalmazom… lidérc egyik érzéke elveszti funkcionalitását, még ha nem is tudhatom, melyiket bolondítottam meg. Mindegy is… Így már pofonegyszerű célpontot nyújthat Chizukinak.
- Egy kis méreg… Kagami ajándéka. – magyarázkodok meggárgyult, megbolondult béka láttán.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te36000/45000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (36000/45000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptySzomb. Feb. 12, 2011 10:25 pm

Talán ha reggel nem ébredek föl ilyen fáradtan, csalódottan, valamivel pozitívabban állok a dologhoz, s megpróbálok toleránsabb lenni Suwunhoz. Persze neki erre nm volt szüksége, és valójában nekem sem- hogy valaki éles, kegyetlen szavakkal mérgezze meg az egyébként is sérülékeny lelkemet? Megtörtént már éppen elégszer, nincs nekem szükségem arra, hogy valaki újra porrá tiporja az önbecsülésemet. Valójában sosem kedveltem az olyan embereket, mint amilyen Suwun... Arrogáns és kétszínű, törtető alakok. Akik pozícióban fölöttük állnak, azoknak hajlamosak megjátszani a szolgálatkész beosztottat, a háta mögött azonban megmutatják, milyen éles a kígyónyelvük. Biztosra vettem, hogy magában máris kinyilvánította, nálam mennyivel inkább megérdemli ezt a pozíciót, és mennyivel erősebb, jobb, felsőbbrendűbb... holott semmivel sem több nálam, sőt. Inkább szánalomra méltó, ahogy saját tökéletességébe vetett hitével sérteget másokat. Lényegtelen, ez nem az én dolgom- nekem éppen elég volt annyi, hogy megállapíthatom: kellemetlen nőszemély, akivel nem kívánok közelebbi ismeretséget kötni. Kétségkívül az az alak, aki a hátam mögött áskálódna és bármikor hátba támadna, ha neki abból előnye lenne. Szerencsére, az osztagban nincs ilyen ember rajta kívül. Ha megkérdeznék, azt mondanám, semmi keresnivalója nálunk... hol lehet benne a nemes szándék? Nyomasztó társaságában lassan saját magamat hibáztatom a létemért...
Szemöldökömet felvonva vetek egy pillantást a bőrömön megjelenő hólyagra, melyben mintha valami folyadék is megcsillanna- kellemes lesz meglátogatni a 4. osztagot. Ha valami egyszerű vágás lenne, vagy szúrás, ellátnám magamnak, hiszen képes vagyok rá és még gyógyítani is tudok valamennyit, a többit pedig elviselem-; ezáltal is erősebb lesz a szervezetem, én pedig ellenállóbb a fájdalomnak nevezett érzelemmel szemben. Sosem bírtam azt, ha valaki elkezd rinyálni azért, mert harc közben megsérül- akkor mi a jó életért lett belőle shinigami? Mindenki tudja, mivel jár az életünk, ez egyszerűen már kiábrándító.... A mai tisztek úgy akarnak küldetésekre menni, hogy egy hajuk szála se görbüljön, de azért babérkoszorútól övezve térjenek vissza... szánalmas.
Mellkasomba ismeretlenül is ismerős fájdalom nyilall, mikor egyszer magasabbra emelem a kardomat egy bevinni kívánt csapásnál, majd nyögve mégis véghezviszem: ennyi igazán nem állhatja útját egy hadnagynak. S miközben pengém felsérti a nyálkás bőrt, melytől a hideg is kiráz, tekintetem megakad a lefelé hulló épületdarabokon s az úrrá lett pánikon. Ez nem mehet így tovább! Nem... nem vagyok hajlandó keresztet vetni az épületben levő emberekre sem. Nem hagyhatom őket mind meghalni, akkor sem, ha csak 'értéktelen' emberek. Valahogyan meg kell próbálnom rövidre zárni ezt a nevetséges harcot- hiszen az, egyetlen hollowwal ennyit szenvedni...-, mert nem hogy a macska inal el, hanem még a megnyíló átjáró is csak rosszat sejtet. S miközben zanpakutuommal hárítom el a barát, kisebb égési sérülésemre fittyet sem hányva, megpróbálok valamiféle tervet kovácsolni, amivel egy igazán pozőr végkifejletet tudnék létrehozni. Figyelmem azonban még így sem kerüli el a meggajdult hollow, s ajkam leplezhetetlen mosolyra húzódik. kedveltem a mérget... jónéhányat még mindig ki tudnék keverni. Nincs érdekesebb, mint az emberi szervezetre kifejtett hatásuk... annyi mindent el lehet velük érni. Akarata hajlást, öngyilkosságot, engedelmességet, tébolyt...
- Hadou 54: Haien.- mondom ki a technika nevét hangosan csak azért, hogy az így kétszer erősebb legyen. Nem, mintha némán elsúgva nem lenne elég ahhoz, hogy elégesse a hollowot, s nem mintha shikaiommal nem tudnám elérni ugyanezt a hatást, de... egy ilyen alantas féreg nem érdemli meg, hogy a kardom lángjaival égessem porrá.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptySzomb. Márc. 05, 2011 2:06 pm

Ugyan azonos osztagba tartoztok, mint hadnagy és 3. tiszt, csapatmunkából megbuktatok. Képtelenek vagytok taktikát kidolgozni, s a néma jelzésekből nem tudtok olvasni. Összeszedetlen támadásaitok egy keményebb ellenfél ellen bizonyára bukásotokat okoznák, azonban most csak egy egyszerű, igaz, alábecsült, s ravasz hollow létformáról van szó.
Suwun kardjának mérgével elindít egyfajta folyamatot a lidércben; egy pillanatra megtorpan, majd mintha nem látna titeket, nyelvével újra és újra lecsap a lehető legrandomabb helyekre remélve, hogy eltalál s végez veletek. Ugyan kis híján sikerül egy újabb épületet ledöntenie, az alkalmat Maya nem szalasztja el, a kidou használatával pedig elporlasztja, egyszerűen szénné égeti a lidércet, hogy egy végső csapással maszkját levágva tisztíthassátok meg lelkét hollowként elkövetett bűnei elől. Azonban mindez későnek bizonyul. Nagyjából ötven lidérc rohan felétek – s repülnek tovább, veletek nem törődve. A város egyetlen pontja felé tartanak, s halványan ugyan, de érzitek a módosított lélek energiájának pislákolását. Behatárolni nem tudjátok pontosan, de tudjátok, hogy valahol a közelben van. Annál aggasztóbb viszont, hogy a levegőben is mozogni képes lidérc hadsereg folyamatosan a város egyik kerületét terrorizálja a macska után kutatva. Láthatóan ők sem tudják, pontosan hol van. Egy jó dolog van itt létükben: így a módosított lélek nem tud meglógni előletek. Azonban nem hagyhatjátok, hogy tovább garázdálkodjanak. Végeznetek kell velük, hatékonyan és gyorsan. S mintha egyetlen bizonyos családi ház felett köröznének mindannyian…

Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te25250/30000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (25250/30000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptySzomb. Márc. 05, 2011 2:26 pm

Ugyan gondolatolvasásra képtelen vagyok, jelen esetben nem én vagyok az, aki túlzottan fenn hordja az orrát. Ugyan szinte meg sem szólaltam, csak bemutatkoztam, legfeljebb taktikai, építő jellegű stratégiát szóltam, mégis rossz vagyok, mégis borzalmas. Mindig is tudtam, ez az osztag nem nekem való. Még hogy nemesség… Csak protekciónak köszönheti az osztag, amiért hajlandó voltam ide jönni, pedig képességeim inkább az Omnitsukidouba soroltak volna, valamint szívem is inkább felé húz, hisz mentalitása tökéletesen egyezik az enyémmel. Eddig még Naraku taichouról is csak jót hallottam. Nincs érzelem, béke van, ezáltal megelőzendő, bármikor is rossz döntést hozzon. S ha robot? Miért baj az, ha eldobja emberségét, ha cserébe a társadalom, eme férges társadalom javát szolgálhatja? Hisz katonák vagyunk, értéktelenek. Csak emberek.
Nem erőltettem eddig se beszélgetést, ám Chizuki hadnagy biztos lehet benne, hogy ezután nem is leszek hajlandó kinyitni a számat, ha nem muszáj. Minden esetre én nem fogom kockáztatni a küldetés sikerét egy efféle nőszemély miatt, kiben annyi büszkeség sincs, megtartsa az idióta gondolatait magának. Nem kedvel? Nem ő az első, nem érdekel. Nekem nagyobb céljaim s rendeltetéseim vannak, mint neki, én jobb vagyok. Bizonyítani nem fogom, mert ez tény, ez mindig is így volt. Nincs szükségem bizonygatásra.
Ez a perszóna dacot sem érdemel; mosolytalan vágom szét a lidérc maszkját. Hát még ezt sem tudja? Hogy a zanpakuto arra jó, hogy Soul Societybe küldjük a lidércek megtisztított lelkeit, már amennyiben életükben nem voltak bűnösök. Idióta nőszemély… Ha kidouval végez a lénnyel, csak feleslegesen zargatja az egyensúlyt. Nem hiszem el, egy amatőr alatt szolgálok, egy efféle röhejes kis senki a hadnagyom. Gyűlölöm magam, amiért képes vagyok behódolni a parancsoknak, s szó nélkül teszem vissza kardom sayaa-jába. Anélkül, arcomról bármi leolvasható lenne. Mimikáim tökéletesen tudom uralni, s még egy szemvillanás sem jelzi, én igenis, többet vártam el a közvetlen felettesemtől.
A lidércek újra összegyűltek; nem vagyok annyira nagyképű, egyedül biztosan nem lenne esélyem ellenük. Ellenben ezek a szúnyogok hiába vannak sokan, ketten azért csak megbirkózunk velük. A macskaügy még nem veszett el, hisz érzem reiatsujának utórezgését. Itt pihen valahol, tán valamelyik épületben…
- Kénytelenek vagyunk nyílt harcba bocsátkozni… Amíg lélektestem nem tudom életben tartani, ütőkártyámat nem szívesen vetném be. Talán ki tudnám csalogatni a macskát, de legalább beszélni vele, igaz, azt nem tudnám megmondani, pontosan hol van. De akár a hollowkra is bízhatnánk a kutatást. – közlöm tárgyilagosan az általam ideálisnak vélt haditervet, majd az egyik nagyobb hollowcsapat közepére shunpozok, hogy egy Bakodou 83-mal megvakítsam őket. Hiába, célba, majd körbevettem, ám vakon, összezavarva képtelenek számomra rendesen ártani. A lehetőséget kihasználva megpróbálok egyenként s villámgyorsan végezni az általam kiszemelt lidércekkel. Hiszen kevesebb hollow, kevesebb gond. Csak végezzünk velük… Aztán fogjuk a macskát és menjünk. Fontosabb dolgom van, mint láthatatlan kisállatok után futkosni.

Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te36000/45000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (36000/45000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyVas. Márc. 06, 2011 4:02 am

Némán, szinte szótlanul szemlélem az eseményeket- sajnálom. Egyszerűen képtelen vagyok alakoskodni, s csupán azért jópofizni, mert hadnagy vagyok. ha emiatt nem vagyok szimpatikus, hát legyen... s hidegen hagy az a becsmérlő pillantás is. Komolyan elképzeli, hogy nem tudom, miért vágjuk le a lidércek fejét...? S elhiszi, hogy nem lettem volna elég gyors hozzá, hogy megtegyem? Megtisztítom én a lelkét, de a bűneiért hadd szenvedjen egy keveset... hiszen úgy megdolgozott érte! S az unszimpátiával, megvetéssel, amit esetlegesen mások éreznek irányomban, nem foglalkozom. Ha megtenném, már rég felvágtam volna az ereimet egy kádban- hiszen hányan irigyek rangomra, helyemre.. életemre? Tagadják, ám igenis, vannak ilyenek, akiket csak szánni tudok. S tegyék, ha ettől ők többek, személyen nem lesz általuk gazdagabb, sem szegényebb. S valami sajátos módon én sem tudom már, van-e még helyem az osztagban- bár shinigami vagyok ízig-vérig, tiszta lélekkel... Hiszen néha már megundorodom attól a sok mészárlástól, amit mi is véghez tudunk vinni. Ám a cél szent, és szentesíti az eszközt is. Csupán nekem van néha undorom attól, hogy az utolsó rángó lidércet is levágjam. A gyilkolásba is bele lehet csömörleni... Ahogyan minden másba is. Számtalan embert láttam már jönni az osztagba és elmenni- utóbbiakért mindig sajgott a szívem. De elfogadtam, mert úgysem tudtam változtatni a dolgon.
Orromat húzva vettem tudomásul, hogy a sok lúd disznót győz dolog itt is könnyen beválhat, és rohadtul nem akartam kajává válni, így shunpora váltva rántottam elő zanpakutuomat, hogy a lények között cikázva vágjam le őket- s megállapítsam, igyekezetem majdhogynem hiábavaló, hiszen a hollowok egyre csak többen lettek, nekem pedig valahogy nem volt hangulatom hozzájuk... így shikaiomat aktiválva irányítottam fejeik felé lángoló pengéimet megmutatva kedves beosztottamnak, hogyan kell egyszerre vagy harminc lidércet megölni. S miután elmondhattam, hogy végeztünk a lényekkel, a macska pislákoló energiáját követve egy épülethez jutottunk- ahol nyilván a macska rejtőzött. S szívem szerint máris felnyaláboltam volna a jószágot és húztam volna haza, mert jelenleg mindenhez volt hangulatom, csak ehhez nem...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyVas. Márc. 06, 2011 4:27 am

A hollowkkal hatékonyan végeztek, s ugyan csapatmunkából továbbra sem jeleskedtek, hisz egyszerűen képtelenek vagytok közösen egy taktikát megbeszélni, az ilyen gyenge ellenfelek csak számuk miatt jelentenek veszélyt számotokra. Igen, sok lúd disznót győz, amennyiben a disznó hagyja magát, ám ebben az esetben sikerül megóvnotok a város nyugalmát. Így is elég volt a pusztítás a macska miatt.
Lévén Suwun képességéből Maya nem kért, így segítsége nélkül, a nagyon halvány lélekenergia nyomát követve próbáljátok behatárolni a macska hollétét. A kertes ház ablakán bepillantva pedig észreveszitek a macskát; egyértelmű, hogy arról a macskáról van szó, akit ti kerestek, igaz, ő épp nem vesz tudomást rólatok. Azonban a macska nincs egyedül; egy hét éves kisfiú játszik újonnan szerzett háziállatával.
A macska tehát itt van, birtokotokban, ám lenne-e szívetek megfosztani családjától? Ha itt hagyjátok, elképzelhető, újra lidércek célpontjává válik az egész lakosság. Ám ha valahogy meg tudnátok oldani, hogy a módosított lélek reiatsuját ne érezzék, megóvnátok őt is és gazdáját a bajtól. Talán ha aktiváljátok a 12. osztag által rárakott nyakörvet, mely normális esetben teljesen elnyelné lélekenergiáját… Azonban dönthettek úgy is, hogy nem hamisítjátok meg a jelentéseteket, s Soul Society hűséges bábjaiként megfogjátok a macskát és hazaszállítjátok. A macska és a család boldogsága a tiétek ellen… Akárhogy is választotok, a küldetéssel ekképpen végeztetek. Kérdés, vajon mi fog szerepelni feletteseitek naplójában.

Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te25250/30000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (25250/30000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyVas. Márc. 06, 2011 4:51 am

Ugyan… Nem kell bizonyítanom, mennyire jobb vagyok. Vannak ötleteim, melyekre választ sem kapok. Ignorálás művészetét eddig azt hittem, én fejlesztettem tökélyre, ám fáj a valóság, hisz most rá kell döbbennem: tévedtem. Van, aki nálam is jobban képes használni eme képességet. Nem érdemére, hisz ekképpen megfosztja magát alternatív lehetőségektől, melyekkel küldetésünk sikerét biztosíthattam. Ezek után ne is várjon tőlem többet… Örüljön, amiért hajlandó vagyok még vele együtt dolgozni s nem fordítok hátat ennek a szégyenletes hadnagynak. Képtelen vezetni, s mások képességeivel élni, pedig egy vezetőnek ez lenne a dolga. Mindegy, nem érdekel… Én jobb vagyok, ezt tudom. Valamikor még többre fogom vinni nála.
Lidércsereggel különösebb megpróbáltatások nélkül végzünk. Szúrások, vágások, hasítások, izzadság, s vége. Célpontban ezúttal a kertes ház van, melyhez közel érve, ablakán bepillantva látómezőnkbe is kerül a keresett személy. A macska, ki annyi pusztulást okozott, igaz, nem önhibájából. Ha itt marad, csak további káoszt okozna. Mégis… valami megmozdul bennem. Pedig nem vagyok gyerekes, s nem kívánom eggyel leterhelni magam nem beszélve arról, nincs olyan hímnemű lény, ki elég jó lenne nekem.
- A nyakörve… Azt hiszem, láttam már ilyet. A 12. osztag fejlesztése, s ha jól állítják be, elfedi az ember reiatsuját. Megmagyarázza, miért nem észleltük, amikor lehetett volna, ám úgy tűnik, a szerkezet valahol hibádzik. Ám ez nem a mi dolgunk… – hezitálok s figyelem tovább a macskát. Hiába, mindig szerettem az állatokat, s a növényeknek is nagy rajongója vagyok. Többre tartom őket, mint az embereket, s bizonyított tény, hogy jóval többet is érdemelnek.
- Feltételezzük, hogy a hollowk nem találnak rá, ha megjavítjuk a nyakörvet… Nem lehetne… – kérdezek rá tapintatosan alantos felettesemnél. Nem vagyok szörnyeteg. Végtére is, csak pár csavart kell elfordítani… ha persze ez Chizukinak is megfelel. Aztán lovagolhatunk el végleg a naplementébe. Hisz sikeres volt minden, még ha a macska biztonsága emberéleteket is követelt.

Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Cl0te36000/45000Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// 29y5sib  (36000/45000)

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyVas. Márc. 06, 2011 5:31 am

Nevetséges, hogy egyszerűen elfelejtek beszélni. A dolog abszurditása már-már az egekbe szökken; hiszen szinte hihetetlen, hogy képes vagyok annyira gondolkozni a dolgokon, hogy kikapcsolok... Persze majd megpróbálom Verashut megbékíteni, ám lehetséges, hogy ő is azok közé tartozik, akik egy alkalomból adódóan ítélnek el másokat... Sebaj, később biztosan lesz még alkalmam bizonyítani neki, hogy mennyire csúcs is vagyok. Addigra pedig nyilván még fejlettebb leszek, mert nem áll szándékomban ennyinél megállni. feljebb és feljebb, a cél a csillagos ég! nevezzenek hataloméhes, törtető dögnek, úgy vélem- mindenki ilyen. Senki sem szereti ha a porba, a sárba tiporják, nevetnek rajta, vagy gyengének titulálják. Más kérdés, hogy én mit gondolok a saját erőviszonyomról, hiszen túl gyengének gondolom magamat egy hadnagyhoz képest. S mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy lihegek ennyi pribék meglékelése után...? Reménytelen...
Némán, szorongva közelítem meg a házat, hogy kis idő múlva megértsem saját érzéseimet: Apró gyermek játszik az állattal, aki felettébb boldognak tűnik. A helyzet csak növeli frusztrációm: bennem ez a dolog már akkor eldőlt, amikor megláttam őket együtt. Jeges szív ide vagy oda- hogyan szakíthatnám el őket egymástól? Tudva, hogy az állat további kísérleteknek és kínzásoknak lenne kitéve, itt pedig élhetne boldogan, szerető családi körben?
- igen, ismerem én is ezt a csecsebecsét... Segítenél annak a nyakörvnek a megjavításában? Azt hiszem, egy-két adat megmásítása senkinek sem fog feltűnni... - vetettem egy pillantást Suwunra, majd a tettek mezejére léptünk: az állaton úgy-ahogy akrobatikus mozdulatokkal, de becsavartuk a csavarokat, s néhány egyéb apró művelet elvégzése után mindketten fellélegeztünk- valamelyest pozitívan csalódtam a tisztemben. Nem kell, hogy a szíve csücske legyek, s nem szükséges az, hogy a barátjának kezeljen, de ha más nem is, ez a titok már összeköt bennünket. Hiszen a jelentés módosításának biztosan lennének következményei, ha kiderülne, de... nyilván nem fog. S valahogy egészen vidító volt nézni az új családja körében tevékenykedő állatot, s mosolyogva gondoltam arra, mennyire sokat jelent számomra Miyavi, aki biztosan szétszedte már szobámat... S némileg lelombozva, de elindultunk hazafelé megírni azt a jelentést, csak hogy utaink különváljanak jó ipőre...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// EmptyVas. Márc. 06, 2011 5:44 am

Üdvözlet! Jutalmatok 1500 LP és 2000 ryou. Gratulálok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// _
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//   Hajsza a macskáért //LEZÁRVA// Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hajsza a macskáért //LEZÁRVA//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-