-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te36000/45000Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (36000/45000)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyKedd Júl. 28, 2009 11:09 pm

Engedély: Yorutól megkapva!

Mesélő: Nincs, a postjaink alapján alakul a történet

Előzmények: Egy boltban módosított lélekkapszulák százaival rendelkeznek. Mentholos cukorkaként árulják őket, és kezd egyre nagyobb kavarodás lenni.
A Shinigamiknak is feltűnik a dolog, és két önkéntest - Suzumiya Shoko-t, a 6. osztag kapitányát, és Chizuki Mayát , a 6. osztag hadnagyát - küldenek ki az Emberek Világába, hogy oldják meg a helyzetet. Annyi probléma azonban felmerül, hogy nemcsak a shinigamik akarják a több száz kapszulát... Néhány Arrancar is meg akarja szerezni őket, kísérletezés céljából.

Feladat: Kideríteni, hogyan történhetett ez meg, megkérdezni a boltost, hogy tudja-e, mit árusít, leszámolni az Arrancarokkal és visszavinni Soul Societybe a kapszulákat.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te36000/45000Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (36000/45000)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyKedd Júl. 28, 2009 11:26 pm

Korán volt, és ki voltam készülve. Előző nap elveszett a karkötőm, és emiatt depressziós reiatsut sugároztam szerte az egész Lelkek Világába. Sóhajtozva lépegettem a folyosókon, és még a nyalókámat sem akartam megenni, csak búsan fixíroztam. Bár igyekeznem kellett volna a gyülekezési hely felé, csak lassan topogva vonszoltam magam. Egyik kezem a Zanpakutuomon nyugodott, másikban a nyalókát szorongattam elszántam. Mikor kiléptem a 6. osztag épületéből, megállapítottam, hogy jó idő van. Kissé földerülve értem el a kiindulási helyhez, ahol a kpitány várt rám.
- Jó reggelt, kapitány úr! Elnézést kérek a késésért! - szóltam, és mellé léptem. Kissé ideges voltam, ugyanis nem egy hétköznapi küldetésre kell elmennünk. Nem mintha aggódtam volna a testi épségmért, vagy valami, csak hát... mentholos cukorként árusított módosított lelkek... Na jó, azért megsérülni se volna valami jó...
Felpillantottam a kapitányra, aki a Senkai kapu megnyitását végző Shinigamikat figyelte. Kezdtem izgatott lenni, mert kíváncsi voltam, mi sül ki ebből a küldetésből...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te0/0Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (0/0)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptySzer. Júl. 29, 2009 1:17 am

Lágy szellő süvített keresztül a kapitányi szobán, miközben a Shoko éppen a növények térbeli elrendeződését próbálta meg jobban kikalkulálni. Mivel úgy tűnt neki nem megy a növényekkel történő bánásmód, így inkább hagyta az egészet úgy ahogy van, csupán megöntözte őket. Nem sokkal később beszállt az ablakon egy pokollepke és helyet foglalt a kapitány vállán. Nem hozott mást, mint egy üzenetet, ami az emberek világába szólította.
Nem volt mit tenni, a parancs, az parancs és mivel nem akart szembeszállni a 46-ok tanácsával, felkapta kardját, majd távozott a szobából. Nem tűnt túl komoly küldetésnek, de hát ez nem jelenti azt, hogy nem az. A legkisebb bajból is lehet orbitális probléma és ugye ők ezt nem hagyhatják.
~

Nem sok időt vesz igénybe míg az osztagtól elsétál a senkai kapu megnyitásának helyszínére. Megérkezvén kissé szomorúan tapasztalja, hogy hadnagya késik. Jobbra-balra tekintget, szemével Mayát keresi, aki pár perc múlva meg is érkezik, s köszönti kapitányát.
- Jó reggelt Maya, remélem jól aludtál. - köszön vissza hadnagyának, majd annak válasza után figyelme a senkai kapura terelődik, amit meg is nyitnak. Lassú, de határozott léptekkel, háta mögött Mayával, átlépnek az emberi világba...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te36000/45000Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (36000/45000)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptySzer. Júl. 29, 2009 1:48 am

- Nem mondhatnám... - válaszoltam, majd kapitányom nyomában beléptem a Senkai kapun, és hamarosan meg is érkeztünk Karakurába. Egy utcasarkon találtuk magunkat, én pedig összehúzott szemmel próbáltam megállapítani, hogy hol is vagyunk. Rég voltam itt, és akkor sem itt kötöttem ki... De az idő határozottan jobb volt, mint akkor. Forróság volt, amit jócskán enyhített a feltámadó gyenge szél. ELővettem a kis rózsaszín telefont, amit mindig megkapok, ha az Emberi Világba jövök. Hiába magyarázom, hogy lehessen válogatni a színek között, nem hallgatnak rám. De most, majd, hogy hadnagy lettem, kénytelenek lesznek beújítani a fekete és a zöld telefonokat is. Amikor kinyitottam, már ott villlogott a képernyőn az utca és a házszám.
- Taichou, menjünk erre! - indítványoztam, majd imádott kapitányom válasza után el is indultunk. Előkerestem azt a nyalókát, és bekaptam. Végülis, ki tudja, nem -e nekem kell majd megállapítani, hogy melyik cukorka cukorka, és melyik módosított lélek... Ebben az esetben könnyen meghalhatok az elfogyasztott cukormennyiségtől, és akkor soha többé nem érezném az epres nyalóka felemelő ízét, csupán a mentholra emlékeznék. Ez pedig iszonyú lenne...
Hamarosan meg is láttuk a boltot, amelyelőtt hosszú sor kígyózott.
- Népszerű lehet... - állapítottam meg a zöld cégért fixírozva.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te0/0Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (0/0)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptySzer. Júl. 29, 2009 7:24 am

Nagy forróság volt aznap Karakura Townban, mikor egy sarkon megjelenő senkai kapuból maga a hatodik osztag kapitánya, s annak hadnagya lépett elő. Az itteni időjárás szele máris megcsapta őket öltözékük miatt. Vajon a shinigamik miért pont fekete ruhában vannak? Ez is egyike a világ kérdéseinek, amire valószínűleg nincsen válasz...
- Merre induljunk? - teszi fel a kérdést hadnagyának, aki nem is habozik a válasszal. Kiderül, hogy az utca nincs is olyan messze, így a kapitány "Indulás" parancsszava után neki is vágnak a forró Karakurai valóságnak...
A kapitány mindig is szeretett az emberek világába jönni, az emberek "gondtalan" életét figyelni. Milyen sajnálatos tény, hogy ők nem is tudnak arról, hogy az ő világuk két másiknak szinte állandó harctere. "Áldott tudatlanság. Nem igaz?" Tehetnénk fel a kérdést, hisz' ha rájönnének hogy valójában milyen szörnyűségek történnének körülöttük, kitörne a pánik...
Gondolatmenetének az vetett véget, hogy észrevette, hadnagya már megint cukrot eszik. Már majdnem megjegyezte, hogy káros lehet az egészségére, mikor megérkeztek a bolthoz, melyről azt vélik, bent vannak a cukrok. Sajnálatos módon egy sajnálatos ténnyel is gazdagodtak, miszerint a boltban eléggé sokan tartózkodnak és ily' mód nehezebb lesz az eladóhoz férkőzni...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te36000/45000Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (36000/45000)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptySzer. Júl. 29, 2009 8:16 pm

Kissé megakadályozta a boltba való bejutásunkat az előtte felhalmozódott tömeg, így hát közös megegyezés alapján kapitányommal a bejárathoz közel sétáltunk, és megálltunk. Aktívan folytattuk várakozási tevékenységünket, én pedig elgondolkoztam.
Vajon hány módosított lélek szaladgál már Karakurában az újonnan ajándékba kapott testével? Bár, ezt nem a mi dolgunk felkutatni. Valószínűleg erre a nemes feladatra mást jelölnek ki. Mily csodás...
Gondolataimból a boltból kilpő kisebbfajta csoport risztott ki, akiknél egy-egy papírzacskó volt, melynek tetején egy-egy csomag mentholos cukorka volt. A frász állt belém tőlük, és szinte rémülten pillantottam a kapitányra, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve cslelekedtem is. Shunpoval feléjük iramodtam, és elkaptam a zacskók tetejéről a cukrokat. Mivel nem volt magas reiatsujuk, nem láthattak, még azt sem vették észre, hogy a csomagok eltűntek a zacskójukból. Ez azonban csöppet sem segített a rajtam elhatalmasodó bűntudaton, és szememben könnyekkel tértem vissza a kapitányhoz, kezemben a zacskókat szorongatva.
- Rémes, hogy ezt tettem... - ebben a pillanatban nagyon utáltam magam. - Remélem megérte, és van ezek között valódi lélekkapszula is. - mondtam kicsit elvékonyodott hangon, majd rosszkedvűn néztem a fogyatkozó tömeget. Nagyon rossz érzés volt ezt megtenni, de tudtam, hogy muszáj volt. Remélhetőleg megmentettem pár lelket így, és maradhatnak a szüleiktől származó testben...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te0/0Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (0/0)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyCsüt. Júl. 30, 2009 12:43 am

Hadnagyával együtt közelebb mennek a bolthoz, ahol még mindig nagy a sor, így várakozni kezdenek. Ahogy a kirakatban fellelhető édességeket szemléli, egyszer csak ara lesz figyelmes, hogy hadnagya magánakcióba kezd és elveszi pár egyszerű ember cukrát, majd sírva tér vissza. Elpanaszolva "bűnét" kapitánya megcsóválja a fejét, majd kezét a vállára teszi és így szól:
- Ne feledd el, a munkánkat végezzük. Nem tudhatjuk, hogy melyik cukor kell nekünk, így kénytelenek vagyunk mindet begyűjteni... Mindenkit megszabadítunk a cukrától, aki csak kilép ezen az ajtón. És mivel az emberek nem láthatnak bennünket, így könnyedén megszerezzük a bent lévőket is... Eléggé pitiáner munka, de valakinek ezt a meg kell csinálnia... - mondja, majd elindul a boltba úgy, hogy megpróbál minél kevesebbszer hozzáérni az emberekhez...
Nem is telik sok időbe, sikeresen eljut a raktár bejáratáig. A záron egy szép lakat díszeleg, így kardját előkapva, egy suhintással el is távolítja azt. Lassan lenyitja a kilincset, majd belép a nagyobb szobába. Remélhetőleg senki sem veszi észre, hogy a raktár ajtaja magát nyitogatja...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te36000/45000Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (36000/45000)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyCsüt. Júl. 30, 2009 2:47 am

Kapitányom szavai visszairányítottak önmagamhoz- vagyis ismét idegbeteg nyalókafüggő énem állt a bolt előtt. Kemény elszántság lett rajtam úrrá, és mikor kapitányom meglódult a tömegben, én a nyomában loholva siklottam át az emberek között, légiesen, mint egy szellem. Egy suhintás, és a raktárt zárva tartó láncok máris a porba hulltan hevertek, én pedig gyorsan körbeshupoztam a termen, és az összes elérhető mentholos cukorkát vagy lélekbogyót rejtő zacskót beletömtem a ruhámba. Mikor legközelebb kapitányom elé kerültem, megcsodálhattam nagyra, sőt, hatalmasra táguló szemeit, amint pillantása a hasma felé téved. bár nem voltam orvos, de egy kilenc hónapos terhes is simán megirigyelhette volna tekintélyes méretűre dagadt pocakomat. Teljesítményem nem volt semmi, végülis úgy öt másodperc alatt jutottam el arra szintre, amelyért mások hosszú éveken át végeznek kemény fizikai munkát, és amelyért a kisasszonyok kilenc hónapig várnak. Lévén nem volt nálam sem kukászsák, sem egyéb tárolóeszköz, az egyetlen elérhető forrásba gyömöszöltem a cuccot: ez pedig a ruhám volt. Kapitányomtól elfordulva a padlóra ürítettem zsákmányom, majd felé fordultam.
- Wooooaaaaw.... - ezen hangfurmátum igyekezte tudatni a külvilággal, hogy meglepődötten szemlélem a több méter magas dobozokat, melyeken a " Mentholos Cukorka" felirat díszelgett, alatta hasonló színű, de kisebb betűkkel : " Made In China". - Legalább a minőségről már van fogalmunk. - közöltem szerényen pislantva a toronyra, majd rávetettem magam az első dobozra, és elkezdtem felbontani. Műveletem befejezése előtt előkaptam a zsebemből két plüssfigurát, és egy olyan bökős valamit, amivel a lelkeket szedjük ki a póttestből. Kapitányom felcsillanó tekintete jelezte, hogy már sejti, miféle ördögi tervet dédelgetek magamban...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te0/0Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (0/0)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyCsüt. Júl. 30, 2009 8:41 am

Mielőtt bármilyen parancsot adhatna hadnagyának, az önkényes akcióba kezd és balerina módjára végigtáncolja az egész raktárat pár darab cukorért. Mivel így a kapitánynak nincs sok dolga, egy kis felfedező útra indul a raktár belső részébe. Igaz, ami igaz, a legtöbb dolog, amit erre találni lehet, az bizony a sötétség, de az bőven. A kapitány így szinte semmit sem lát, szemét nem akarja mereszteni, nekimenni valaminek a sötétben pedig mégannyira nem, így inkább visszatér imádott hadnagyához, aki idő közben összegyűjtötte az összegyűjtendő dolgokat.
Visszatérve igen csak lefárasztott arcot vág, amikor a lány vigyorogva előkap pár plüss figurát és cukrot. Valószínűleg csak meg akarja tudni, hogy melyik sima és melyik lélekcukor. Ezzel a kapitánynak nincs is problémája, hisz' máshogy nem igazán lehetne rájönni, így hát egy bólintással jelzi, hogy a művelet engedélyezve van. Viszont arra már egyáltalán nem kíváncsi, hogy mi sül ki a dologból, így hátrébb áll, majd helyet foglal ez egyik ládán, hadnagya időközben nekiáll babrálni a cukrokkal.
Egy rövidke idő eltelése után ismerős érzés tör a kapitányra. Ez az érzés pedig egy megnyíló gargantanáé, ami a folyosó végén jelenik meg. A kapitány felkel a "székről", majd jobb kezét lassan katanájának jobb kezére támasztja. Pillantása az imént még lélekcukorkákkal foglalkozó lányra téved, aki most hasonló harci beállásban pózol.
- Maya, megbízom a harci képességeidben, azt akarom, először te próbálj meg harcolni vele... - utasítja kedvesen beosztottját, majd a sötétségből elősétáló alak végre megmutatja kilétét...
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Arrancar_OC__Commission__by_Zombiesmile_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te36000/45000Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (36000/45000)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptySzomb. Aug. 01, 2009 4:57 am

Egészen elszánt ámokfutást kezdtem el, és percek alatt két cukorkahegy között ültem, sűrűn pislogó plüssök társaságában. Kapitányom egy széken foglalt helyet, és onnan pillantott néha rám. Én pedig a rózsaszín kis bökőssel másodpercenként nyírtam ki az új testet kapó lelkeket, egyre bőszebben ráadásul. Mi az hogy ez a vacak is RÓZSASZÍN?! Csak azért, mert nőből vagyok, muszáj ezt rám erőszakolni? Legközelebbi küldetéskor férfinak öltözöm be...
Kapitányom megmerevedett, majd támadó állást vett fel. Hamarosan én is megéreztem, amit ő: egy csepp Gargantana megnyílt, és egy ocsmány Arrancarr bukkant elő. Imádott kapitányom mellé álltam, és szavainak engedelmeskedve rárontottam az Arrancarra.
- Juhéjj! - tört ki belőlem az öröm, mikor láttam, hogy nem valami kis satnyaságot sóztak rám. Villámgyorsan ütköztek össze kardjaink, majd pár perces közelharc után megszólaltam: - Mi a neved? Tudni szeretném, kit nyírunk ki. - Valami olyasmit morgott, hogy Sandoza. Nos, nem tudtam jól hallottam-e, de ezt ismételtem meg. Illendőségi elven én is bemutatkoztam, és tovább támadtam, míg ő védekezett. Sajnos nekem is korlátozták az erőmet, ezért nem engedhettem szabadon magam, de azért gondolkodtam harc közben, és így keztem el lassan előnyhöz jutni... Sikerült megvágnom, és amikor egy szaltóval tértem ki a támadása elől, ő is megkarcolta a bőröm. Gondolkoztam rajta elég alaposan, hogy mit csináljak, de végülis döbtöttem, és elhagyta az ajkaimat ez a pár szó:
- Hikaru oyobi iya yuurei, Tendou tetsubun!- majd máris feltekeredett mindkét karomra a két szalag, és megkönnyebbülten pillantottam az ellenfelemre. Így már könnyebben támadtam, és valamiképp a sebességem is megnőtt. Ahhoz azonban ez is elég volt, hogy egy elegáns kis csapásom kivédésével a falba csússzon a mi drága Arrancarunk.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te0/0Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (0/0)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyVas. Aug. 02, 2009 5:18 am

Felderült arccal nézi, ahogy hadnagya ily' sikeres támadásokat hajt végre az arrancaron. Ám azzal is tisztában volt, hogy ellenségük lehet visszafogja magát, és meglepetésszerűen előrántsa igazi erejét, hisz' az arrancarok ereje nincs lekorlátozva. Maya ekkor egy erősebb lökéssel belekényszeríti ellenségét a falba, aki egy sonidoval távozik a falba vájt kráterből és a lány mögött tűnik föl. Mivel Suzumiya kapitány nem akarja, hogy imádott hadnagyának bármi baja essék, így egy shunpoval odalép a lány mögé és kardját előrántva fél kézzel kivédi a gyenge csapást.
Erőset lök zanpakutojával az arrancaron, aki - csak úgy mint előbb - a támadástól meghátrál és szintén neki megy a falnak.
- Maya, csak óvatosan, többen is lehetnek a környéken... - szólítja meg hadnagyát. Még nem akarja kérelmezni az erőkorlátozás feloldását, hisz' ha csak ilyen gyenge csapatot küldtek ellenük, akkor nincs is értelme...
Figyelme az arrancarra koncentrálódik, mivel a felfigyel arra, hogy szabadon engedte a reiatsuját. Valószínűleg úgy érzi, hogy gyenge az elzárt ereje nélkül, így koncentrálva erejét, feléleszti kardját és egy füstfelhő veszi körül. Ilyen formájában már lehetséges, hogy erősebb támadásokra is képes. Mivel nem tudnak róla semmit, így jobb, ha nem próbálkoznak frontális támadással...

//Arra gondoltam, hogy az arrancar resurrection alakjának te találsz képet és így természetesen te is határozod meg a képességét. ^^//
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te36000/45000Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (36000/45000)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyVas. Aug. 02, 2009 7:34 am

- Igenis, kapitányom! - siettem a válasszal, majd kitértem a támadások elől. Még mindig nem alkalmaztam shikai-t, de úgy tűnt, az Arrancar nem érzi jól magát a bőrében... Hamarosan felvette eredti alakját, ami számomra csöppet horrorfilmes- dizájnú volt. Kicsit frászt is kaptam tőle, ezért hátrébb is shunpoztam tőle...
- Húha, de gyönyörű vagy. Láttam már nálad szebbet is, az már biztos... - szólaltam meg, miközben az eredeti alakot öltött Arrancarrt vizslattam.

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Wolf-2


Miután egy szempillantás alatt mérlegeltem, és eltűntem előle, egy X-szerű csapással támadtam meg, és ez egy csöppet erőteljesebb támadás volt. Az Arrancar- farkas, azaz Sandoza majdnem kitért előle, de sikerült egy mély karcolást ejtenem a mellkasán. A szájából valami fekete lét fújt felém, én pedig igyekeztem egy nagyobb ugrással kikerülni. Ahol a falat, padlót érte, mély lyukat mart. - Szóval savas köpet... - mormogtam mintegy magamnak, amikor is Sandoza kitért, és a kapitányom felé iramodott. Eközben egy jeges hangot hallottam meg magam mögött. Tehát jól éreztem előbb az új jövevény érkezését... A félhomályból egy Arrancar nő bukkant fel, és felém sétált.

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Arrancar_Lady_by_manu_chan


- Üdvözletem! Jöttem cukorkáért. Sandoza, látom hogy meghaladnak téged, így hát - hajolt meg elegánsan. Én még mindig pislogtam, fél szemmel a harcolásba belekezdő kapitányomra. - jöttem kicsit játszani... Bár te talán a fél ínyemre sem leszel elég, cukorka. - villantotta rám a szemeit, majd felém iramodott.
- Hazudjak? Áhh, túl aranyos és őszinte vagyok... - szóltam, miközben hárítottam a kardjával rám mért csapást, és hátrataszítottam. - Kicsit sem hiányzott a társaságod, de ha már itt vagy, érezzem magam jól, nemdebár? - és egy elegánsnak nem igazán nevezhető, de mindenképp kecses rúgással gyomron küldtem. - Mellesleg mi a neved? - névmániám van, tudom. De szeretem tudni az ellenfeleim nevét, és akinek ez nem tetszik, menjen cukrot fonni.
- Marcia. Te? - kérdezte, miközben erőteljes ellentámadást indított. Most én csúsztam hátrébb, de újult erővel támadtam meg. - Chizuki Maya. - hangzott a válasz, és igyekeztem úgy aprítani, hogy a berendezés ép maradjon valamennyire, és túl hangosak se legyünk. Végülis kinek lenne jó, ha idecsődülnének az emberek? Akkor káosz lenne, és vigyázni kellene rájuk is. Úgy meg hogy nyírjak ki valakit?!


{ Marcia-nak kereshetnél te képet, és így meghatározhtnád a képességét is. Nem akarok nagyon ünzőnek tűnni ^^ }
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te0/0Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (0/0)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyVas. Aug. 02, 2009 7:42 pm

Ahogy a kapitány érezte, Sandoza tényleg felvette resurrection formáját és a füstfelhőből egy farkas képe tűnik fel. A kapitány kissé félve nézi, ahogy hadnagya lekorlátozott erejével támadást indít a felélesztett erejű arrancar ellen. Az ellenfele meghátrálásra készteti hadnagyát, így a kapitánynak kell lépnie, mivel a farkas most az ő irányába indult. Nem akarja közel engedni magához, ellenfele támadási ugyanis eléggé nagy károkat tud okozni a szerves anyagokban.
Egy shunpoval - csak úgy mint hadnagya - ő is hátrébb lép, s jobb kezének mutató ujjával ellenfelére mutat.
- Byakuray - mondja ki kedvenc támadásának nevét, s az előtörő villám szélsebesen az arrancar felé tart. Időközben észreveszi hadnagya életét veszélyeztető nőnemű jövevényt, akivel Maya máris leáll harcolni. A kapitánynak lassan nem marad más esélye, csupán a az erőkorlátozás megszüntetésének kérelmezése. Habár ő maga akár ebben a lekorlátozott formájában is fel tudná venni a versenyt a két arrancarral, viszont Mayának még nincs elegendő ereje ahhoz, hogy ilyen szinten is képes legyen nagyot alkotni.
- Maya, hívd fel Soul Societyt és kérd az erőkorlátozás megszüntetését... Én addig majd figyelek mindkettőjükre... - szól, miközben hadnagya mellett terem és ő is nekifeszül az arrancarlány kardjának. Ketten el is tudják nyomni, majd egy shunpoval az időközben feleszmélő farkas felé indul...

// A postodban megkaphatnánk az engedélyt, továbbá mostantól egymásnak meséljük az ellenfelünket, mivel nem lenne jó, ha magunk ellen harcolnánk... //
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te36000/45000Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (36000/45000)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyHétf. Aug. 03, 2009 9:18 pm

Kapitányom parancsa, mely szerint hívjam fel a lelkek világát, kissé problémás volt. Mégis hogy, mikor mindkét kezemben egy-egy másfél méteres kard fityeg?! Úgy tűnik, nincs más választásom.... szépen megszüntettem a shaikai-om, és előkaptam a kis ezüstszínű telefont. Jobban hasonlított egy gombócból kiálló két szívószálra, de hát ez van... A fülemhez tettem, miközben figyeltem a harcba belemélyülő kapitányom. Biztos csak azért csináltatja ezt, mert én ilyen kis gyenge vacak vagyok... ő fél kézzel feltartja mindkét Arrancarrt, valószínűleg semmi problémát nem okozna neki a megsemmisítésük...
Mindenesetre hamarosan meghallottam a vonal másik végén egy ismerős hangot, és miután elmondtam a szükségeseket, szinte azonnal éreztem, hogy az erőm megnő. Arról, hogy kapitányom mit érzett, nem tudok semmit, viszont láttam, hogy remekül harcolt. Az eredti alakját felvett arrancar szőrét borzolva meredt a kapitányra, és gyorsan felé iramodott, fogait vicsorgó ínyére felhúzva. Felbukkant mögötte, majd előtte, és kitátott szájából fekete folyadékot "köpött" a kapitány felé...
Előrántott kardommal feléjük igyekeztem, hogy a másik Arrancarr ne tudja hátba támadni a kapitányt. Időközben ismét elsuttogtam shikai-om aktiváló szavait:
- Hikaru oyobi iya yuurei, Tendou tetsubun!- és le is fékeztem a kapitány hátánál. A helyzet komolyságát némiképp oldotta talán, hogy sikerült tekintélyes mennyiségű port felkavarnom a poros raktárban. Eszembe ötlött, hogy vajon mikor takarítottak itt utoljára... de hamarosan a porfelhőből felém csapó kard kizökkentett elmélkedésemből.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te0/0Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (0/0)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptySzer. Aug. 05, 2009 5:01 am

Szélsebesen közelít a fakas formájú arrancar felé, aki látszólag még a felélesztett alakjában is eléggé gyenge. Lehetséges, hogy csak nemrég kapta meg ezt az erőt Aizentől, sőt... Lehet, hogy még nem is harcolt épkézláb shinigami ellen... Minden esetre ez csak azt jelenti, hogy több esélyük van felülkerekedni rajta, s megölni a másik arrancarral együtt.
A kapitány meglepődve tapasztalja, hogy a farkas még mindig nem akarja feladni. Hiába értékeli a kapitány ellenfele kitartását, annak halnia kell, hisz' ez Soul Society akarata. Kardját kitartja maga mellé jobbra, s a penge éles oldalát ellenfele felé fordítja, amin megcsillan a fény, jelezve, hogy ez egy kritikus támadás lesz. A farkas viszont még úgy tűnik élni akar, ezért ismét egy savas köpettel próbálkozik, ami kezd Suzumiya kapitánynak nem tetszeni. Még sem akar a támadás útjában maradni, így egy shunpoval ellenfele mögé kerül.
Ekkor érezni kezdi, hogy hadnagya sikeresen kérte az erőkorlátozás megszüntetését. Egy kis mosoly kerekedik szája szélére, miközben fényben csillogó kardjával keresztüldöfi bundás ellenségét. A kard egyenest áthaladt az arrancar szívén és a penge a mellkasából vágta ki magát.
- Hű vagy az alakodhoz... Úgy halsz meg, mint egy kutya... - mondja, s kirántja a pengét, mellyel együtt tetemes mennyiségű vér is kifröccsen a sebből. A kapitány felemeli kardját és suhint vele egyet a föld felé, így a pengén lévő vér nagy része immáron a földön folyik tova. Imádott hadnagya is akcióba lép, megtámadja a másik arrancart, akinek percei szintén meg vannak számlálva. Maya és Marcia többször is egymásnak rontanak, kardcsapásaiktól visszahangzik a raktár. A kapitány kezd aggódni azon, hogy esetleg észreveszik őket, ezért így szól:
- Maya! Tereld a hátsó bejára felé, ha odakint folytatjuk a harcot, akkor azzal senkinek sem ártunk... - szól, s egy shunpoval máris elindul a raktár végébe, hogy kinyissa azt az ajtót is, közben még hátra néz és látja, ahogy Marcia sonidoval kerül Maya mögé és próbálja leszúrni, csak úgy, ahogy a kapitány tette a farkassal. Mégsem aggódik, hisz' teljes mértékben megbízik hadnagya képességeiben, ezért is választotta őt maga mellé...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te36000/45000Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (36000/45000)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyCsüt. Aug. 06, 2009 7:18 am

Egyetlen pillanatra hátam kapitányom hátához ért, és ő máris eltűnt mögülem. Miköözben Marcia támadásait hárítottam, hátrapillantottam, és egy felém reppenő fekete savas köpetet pillantottam meg, Nem volt többre szükségem, shonpoval azonnal kitértem előle, és aprócska megkönyebbüléssel nyugtáztam, hogy sebességem a korlátozás feloldása miatt többszörösére nőtt. Marcia mellett bukkantam fel, és mértem rá egy oldalirányú támadást. Egy dühös szitkozódás hagyta el ellenfelem ajkait, a másik páros felé villant tekintetem. Kapitányom pont akkor döfte szven a farkast, én pedig a dühöngő támadás elől mögé léptem, majd mivel - utáltam hátba támadni - elélptem, és onnan támadtam, de eltűnt. Lefékeztem, és nem láttam sehol. Utánna mögöttem bukkant fel, és egy villámgyors kardcsapással akart leszúrni. Megpördültem, és a zanpakutuom élével kivédtem támadását. A fény végigrohant a pengémen, és ekkor egy nyugodt hang ütötte meg a fülemet.
- Maya! Tereld a hátsó bejára felé, ha odakint folytatjuk a harcot, akkor azzal senkinek sem ártunk...
És mennyire igaza volt! Hisz ha idejönnek, akkor ez a dög pajzsnak használhatja őket! Shunpoval a közeli hátsó kijárat felé lépegettem, az Arrancar pedig velem is jött. Szembefordultam vele, és támadtam is, de előtte úgy gondoltam, a gyorsabb végkifejlet elérése érdekében...
- Hikaru oyobi iya yuurei, Tendou tetsubun!- a kardom felizzott, kettővé vált egy tizedmásodperc alatt, és a szalagok is villámgyorsan feltekeredtek karomra. Megnövekedett sebességgel támadtam, és a két karddal ellenfelem mellkasát támadtam meg....
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te0/0Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (0/0)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyCsüt. Aug. 06, 2009 9:04 pm

Sikeresen kinyitja (kitöri?) a raktár hátsó ajtaját, amin át Maya és az arrancar is kijönnek. A kapitány nem akar beleavatkozni hadnagya harcába, hisz' annak szabadon engedett erejével már biztos benne, hogy képes lesz győzedelmeskedni.
Hadnagya ismét elővette shikai erejét, de támadását az arrancar kardjának lapjával kivédte és el is lökte magától Mayát. Nagy levegőket vett, látszott az arrancaron, hogy gyenge felélesztetlen alakjában nem képes felvenni a versenyt a shinigami ellen. Reiatsu növekedést lehet tapasztalni a közeléből, s nemsokára egy füstfelhő takarja el, amint felveszi resurrection alakját.
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Il_200x200.47064984

Elsőre pusztán egy egyszerű rénszarvas alakja rajzolódik ki, ám nem szabad lebecsülni az ellenfelet kinézete miatt. Felegyenesedik, majd szúrós pillantásokat vet a hadnagyra. Szarvai között egy bara kezd feltűnni, amit nyomban el is lő Maya irányába. Még nem tudni, hogy milyen ereje lehet ebben az alakjában, de annyi biztos, hogy Maya meg fog vele "dolgozni".
A kapitány felkapja fejét, mivel újabb reiatsuk közeledését észleli;
- Nem tudom elképzelni, hogy mi szüksége van Hueco Mundonak pár mesterséges lélekre... - szól, majd kardjával az újonnan érkező két arrancarra mutat. Ez a kettő már valószínűleg erősebb mint az előzőek. Az egyik szemében gyűlölet, míg a másikéban egyszerű közömbösség jelei látszanak. A kapitány biztos benne, hogy hadnagya még egy ideig elszórakozik Marciával, így ezzel a másik kettővel neki kell foglalkoznia. Így, hogy ereje nincs lekorlátozva, valószínűleg ellenfele lehet egyszerre két arrancarnak is...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te36000/45000Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (36000/45000)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyVas. Aug. 09, 2009 12:27 am

Még azelőtt, hogy elértem volna a tzámadásommal, felvette az eredti alakját.
- Egy... rénszarvas? - néztem nagyot, majd shunpoval kitértem a Bara elől, melyet megindított felém az arrancarr. Időközben újabb reiatsukat érzékeltem, és legszívesebben morogtam volna egy szép és jó hosszú sort, de mivel el voltam foglalva Marciával, inkább hallgattam. Kezdtem hosszúnak tartani a küzdelmünket, és kicsit meg is voltam ijedve. Ha előtör a másik személyiségem, nem sokat fogok törődni a körülményekkel, nekikezdek aprítani. Miközben megtámadtam oldalról, egy kidou-t küldtem rá:
- Bakudou 01: Sai! - kiáltottam, és egy pillanatra a kapitányomra pillantottam. Két, újonnan érkezett arrancarral kezdett harcba bocsátkozni. Az egyikük elővonta a kardját, és támadt is. Elég gyorsnak tűnt innen szemlélve, de gyorsan el is kaptam róla a tekintetem. Marcia kitért a kidoum elől, és nekem támadt. Agancsaival a zanpakutuoimat "elkpta" és hátrataszított. Én egy shunpoval eltűntem előle, és mögötte bukkantam fel. Éreztem, amint egyre idegesebb leszek, és megtörténik, amit nem szerettem volna. Gonosz mosoly terült szét az arcomon, és a Zanpakutuoimat X-alakban emeltem magam elé.
- Nos eljött az én időm. - mondtam hidegebb hangon, mint ahogy beszélni szoktam. - Hyoukai hagane! Ranpu ibara!- szóltam, majd a pengém felizzott, elfolyósodtt és hirtelen tűzzé vált. Körülöttem lobogott, én pedig hideg mosollyal figyeltem a tűzből kiváló száz apró pengét, mely az arrancar felé siklott a levegőben. Fél szemmel a másik harcoló csoport felé pillantottam, és láttam, hogy kedvenc kapitányom milyen jól helyt áll. Az egyik oldalról támadt, a másik aljas módon a kapitány mögé került pár méterre. Míg az oldalt támadó karddal támadt, addig a kapitány mögött levő egy Barát indított útnak. Újra az én ellenfelem felé pillantottam, mivel biztos voltam benne, hogy a két arrancarr nem sok nehézsget fog jelenteni kapitányomnak...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te0/0Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (0/0)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyKedd Aug. 11, 2009 12:24 am

Ellenfelei nem vesztegetik az időt, biztosan tudják, hogy kivel állnak szemben. Az egyikőjük máris előrántotta kardját és a kapitánynak rontott vele. Összecsapó pengék fémes csillogása, szikrázása ragyogta be a kis területet, ahol az arrancar és e kapitány kardja egymásnak feszült. Majd mindketten felemelték fegyvereiket és újra és újra a másik felé suhintottak vele. Az arrancar meghátrál, mikor úgy látja, hogy ezzel a támadási formával nem fog sokra menni.
Visszatér társához, majd beszédbe elegyedik vele. Pár másodperccel később, akivel iménti ellenfele beszélt, egy sonidoval eltűnik, aközben korábbi ellenfele ismételten megtámadja. A kapitánynak nincs sok gondolkodási ideje, mivel a sonidoval eltűnő arrancar reiatsuját immáron a háta mögül érzékeli, így úgy dönt, itt az ideje magasabb szintre emelni a harcot...
- Haeru Hikariouji! - szólítja támadó shikaiát, s kardja felizzik, néhány helyen lángcsóvák csapnak ki belőle. Ekkor eszébe jut, hogy hadnagyának is tűzalapú zanpakutoja van, amivel már szinte ők lehetnének a "tűzosztag". Ezen a gondolaton kicsit felderült, de máris komolyabb ábrázat ült ki az arcára, mikor kardja összecsapott ellenfeléével. Arra próbál összpontosítani, hogy izzó kardja átolvassza a másik kardot, vagy legalábbis addig kellene hevíteni, hogy az arrancar ne bírja használni. Ez a terv egy ideig sikerül is, ám akkor a háta mögött lévő arrancar elsüt egy barát, s a kékes gömböt elkerülendő egy shunpoval odébb lép. A bara tova száll, de a kapitány máris egy ellentámadást indít, hogy viszonozza a nemes gesztust...
Ismét shunpot használva megjelenik az imént barával lövöldöző arrancar mögött, majd így kiált;
- Sangai! - erre a parancsszóra suhint egyet kardjával, majd abból megannyi tűzgolyó csapódik ki és indul meg süvítve, hogy szénné égessék az arrancart.
Miután elindította támadását, szeme szarkából hadnagyára figyel, aki szintén egy nagy harc közepén van. Támadása úgy tűnik megállíthatatlanul közelít Marciához, ám az arrancarlány használja különleges képességét és Maya támadása mintha csak egy láthatatlan falba ütközne. A következő pillanatban ez a láthatatlan erő tágulni kezd és elnyomja magától a támadást és a földet felszántva Maya irányába tart. Valószínűleg egy láthatatlan irányítható erőmezővel van dolga a hadnagynak.
A kapitány ekkor újra támadóira koncentrál... Remélhetőleg a tűzgolyók megsebzik a barázó arrancart, a másik pedig talán még mindig forró kardjával szenved...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te36000/45000Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (36000/45000)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyKedd Aug. 11, 2009 1:38 am

Kapitányom nagyon jól helytállt, és az arrancarok máris hátrányba kerültek. Az egyik már fel is veszi eredeti alakját, ami egy tigris volt. Csak nem átlagos méretű... vagy másfél méter nagy döge lett. A szájából rengeteg apró, rendkívül gyors jégpengét indított útnak kapitányom felé. Én már itt rámondtam az "Ámen"-t, mert semmi esélye kapitányom tűz alapú zanpakutuoja ellen egy gyenge kis jégszilánknak. Kénytelen voltam feladni a másik harc figyelését, mert Marcia támadt. Olyan volt, mintha egy láthatatlan erőfalat irányítana, és a támadásom visszairányította felém. A körülöttem keringő tűz magába fogadta a tüskéket, és elsötétedett. Hideg moyollal fixíroztam a rénszarvast, majd úgy döntöttem, ideje rövidre zárni a dolgot. - Milyen kedves. - szóltam hidegen, előtérbe engedve a másik részem. - A saját támadásom akarod ellenem fordítani? Az nem fog menni. - shunpoval kitértem az ő ellentámadása elől. Mellé kerültem, majd kimondtam egyik kedvenc kidoum nevét: - Bakudou 09: Geki! - végső esetben nehézkesen kitért a kidou elől, de én nem haboztam: - Ranpu ibara! - a tüskék jórésze ezúttal talált, és égették a bőrt az arrancarról. Aztán már mást is, de nem kívántam megvárni, hogy hogyan végzi. Kapitányomra pillantottam, és láttam, amint az eredeti alakját felvett arrancarr ellen harcol. A tigrisszerűség kitátott pofával változtatta a helyzeteit, és folyamatosan támadt. Őszintén szólva nagyon kíváncsi voltam, hogy meddig bírja még. Lassú léptekkel indultam feléjük, a shikai-om is megszüntettem. Legalább egy kis minimális takarékosság... A másik arrancarr a kapitány mögött volt, és úgy festett, pillanatokon belül felveszi az eredeti alakját. Úgy döntöttem, hogy egyelőre nem avatkozom be, nem akarom a kapitányt zavarni. Remélem az egyik arrancarr felfigyel rám, és rám támad...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te0/0Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (0/0)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyKedd Aug. 11, 2009 5:17 am

Támadása egyenest az imént barát használó arrancar felé tart és sok tűzgolyó sikeresen el is találja, minek következtében nagy forróság és tűzijáték szerű fények világították be a területet.
A másik arrancar hirtelen támadást indít és a kapitány kénytelen átmenni védekezésbe és maga elé kapkodja zanpakutoját, hogy ellenfele kardcsapásait kivédje. Pár csapás és helyzetváltoztatás után, az arrancar kardja ismét felhevül, így kissé meghátrál. Ezt kihasználva a kapitány már rámutat jobb kezének mutató ujjával, s így szól;
- Byakuray! - szól és ujját egy erőteljes fehéren izzó villám hagyja el, ami egyenest az arrancart veszi célba, akit a támadást csúnyán megüt és ettől pár méterrel hátrébb repül, ám úgy tűnik összeszedi magát.
A kapitánynak máris dolga akad a tűzgolyókkal megtámadott arrancarral, mivel erős reiatsut érez az irányából. Úgy tűnik, hogy összeszedte magát, sőt, felvette resurrection alakját is, ami látszólag egy nagy tigris. Száját kitátja és megannyi jégpengével veszi tűz alá a kapitányt. A napfényben gyönyörű szépen csillogó jégdarabok szélsebesen száguldanak Shoko felé, aki lángoló kardjával sem győzi aprítani a fagyos áradatot.
Kicsit fellélegezhet, mikor meglátja, hogy hadnagya sikeresen leterítette Marciát, így végre átvállalhatja az ő egyik ellenfelét.
A kapitány már lassan vicsorog, miközben azon igyekszik hogy a lehető legtöbb jégpengét hárítsa, ám úgy tűnik ez nem elegendő így két jégdarab szétcsapása között így szól;
- Mamori Hikaritori! - a szavak kimondása után egy pillanat alatt szétesik a kezében lévő kard kis lebegő fénypontokká, amik máris pajzsként védik meg Shokot.
Úgy tűnik a tigris megunta az egy helyben lövöldözést, így sonidoval ugrál ide-oda, s úgy indít kisebb támadásokat. Ez nem is olyan nagy baj, hisz' nem egy felől érkezik a töménytelen mennyiségű támadás, hanem szaggatottan kisebb mennyiségekkel, így könnyebben védhetőek.
A kapitány shunpot használva eltűnik a tigris szeme elől, s nemsokkal felette jelenik meg. Jobb kezében pusztán a penge nélküli markolattal az arrancarra mutat és így szól;
- Sangai! - a parancsszó hallatára a fénypontok máris kezdenek visszatérni a markolathoz, hogy újra összeálljanak pengévé, de már aközben tűzgolyók lövődnek ki belőle. Most a kapitányon a sor, hogy elárassza ellenfelét a saját támadásával...
Végre ideje engedte, hogy pár pillanat erejéig hadnagyára tekintsen, akinek a másik arrancarral gyűlt meg a baja. Úgy tűnik a másik észrevette, hogy a kapitány ellen vajmi kevés esélye volna, így annak a hadnagyát szemelte ki magának. Erejét koncentrálva fel is veszi resurrection formáját, mely leginkább egy kaméleonra emlékeztet. Nem is telik el sok idő, máris felveszi környezete színét, s láthatatlanná válik. Amilyen aljas képessége van, valószínűleg úgyis hátulról fog támadni az éles karmaival...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te36000/45000Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (36000/45000)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyKedd Aug. 11, 2009 6:08 am

Kapitányom védekezésre kényszerült, én pedig előrántottam a kardom, amikor felfogtam hogy a kaméleon- arrancarr rám pályázik. Az arrancarr felém iramodott, és Sonídot használt. Majd a következő pillanatban mintha surranást hallottam volna magam mögül. A zanpakutuomat automatikusan forgattam, és a ritkás csattanáshangok azt mutatták, hogy az ösztöneim úgy - ahogy rendben vannak. Gondolkoztam rajta, hogy mivel tudnám az arrancarr láthatatlanná tevő képességét ellensúlyozni. gondolkozzunk csak... a kaméleonok a környezetük miatt fejlesztették ki ezt a képességet. A ragadozók elleni védelem miatt vált szükségessé. Wááá... mi a fenét kezdjek én ezzel? T-T
- hikaru oyobi iya yuurei, Tendou Tetsubun! - suttogtam. Így azért már könyebben gondolkoztam. Jobbnak láttam ugyanazt tenni, mint az előbb. - Hyoukai hagane! awai tate! - szóltam, és így már kevésbé tartottam a támadástól. Bár még így is igyekezett megtámadni, de a tűzpajzsom fellángolt, és valószínűleg alaposan megégette. Így volt egy kis időm imádott kapitányomra figyelni.
mint mindig, most is mindenféle erőlködés nélkül harcolt, és én igyekeztem mellőzni fanoltságomat. A tigris-arrancarr megállt egy helyben, és kitátott szájából egy Barát indított kapitányom felé, majd Sonído-val mögé került, és onnan kezdte el a jégtüskéit szinte megállás nélkül zúdítani kedvenc kapitányomra. Aggódtam is, bár ekkor egy pillanatra kénytelen voltam magamra figyelni. Az arrancarr, aki úgy tűnik, mindenáron engem akart - szintén egy Barát indított felém. Nem voltam benne biztos, hogy a pajzsom ki tudja védeni a Barát, ezért inkább egy Shunpoval arrébbtáncoltam. Shunpozás közben továbbra is ott volt a testem körül a tűzpajzsom.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te0/0Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (0/0)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyKedd Aug. 11, 2009 8:15 pm

A tűzgolyók töretlenül hasítanak az arrancar felé, majd nagy részük sikeresen célba jut és egy robbanás jelzi azt, hogy a támadást a tigris csúnyán megsínylette.
Úgy tűnik egy elég erős és szívós arrancarral hozta őket össze a sors, hisz' nem elég, hogy a kapitány támadása már másodjára éri el, még mindig felkel, sőt vissza is támad. Így már biztos, hogy nem egy hétköznapi arrancarral van dolguk. Még talán azt is meglehetne kockáztatni, hogy az ellensége espada szinten áll.
Összeszedve magát a kapitány felé fordul, majd minden előjel nélkül hirtelen elsüt egy barát és sonidoval a kapitány mögé kerül. Suzumiya kapitány csupán egyetlen dolgot tehet, ismét elő kell hívnia védelmi shikaiát, bár még így is lehet, hogy komolyabban megséről, hisz' az arrancar újra azzal az erős jégtámadással próbálkozik;
- Mamori Hikaritori! - kiáltja, s kardja ismét szétbomlik fénypontokká, melyek egy nagy lapos koronggá állnak össze és így csapódik beléjük a bara. Elég erős a védelem ahhoz, hogy ne bírjon szétesni, így a kapitány a fénypontokat most másik oldalára gyűjti, hogy a jégtámadástól védjék meg. A jégtüskék ereje mit sem gyengült az előző támadások óta, így a kapitányt ismét sakkban tartja.
- Villámokon érkezel és üres rokkán, hasítsd hat részre a fényt! Hat rudas fénybörtön! - kiáltja, s látja, ahogy ellenfelébe hat oldalról hat fénydárda szúródik, s ez megbénítja. Most, hogy abbamaradt az erőteljes támadás, a kapitánynak nincs más dolga, mint újra megidézni támadóshikaiát, majd egyszerűen levágni ellenségét. Nem is tesz másként, miután kardjának pengéje ismét fellángol, egy shunpoval odalép a tigrishez, majd egy egyszerű mozdulattal keresztüldöfi annak mellkasát... Biztos benne, hogy az arrancar halálát leli, mivel nem csupán leszúrta, de az izzó kard belülről is megégette ellenségét.
Miután a tigris a foldre rogy, a kapitány tekintetét hadnagyára szegezi, aki időközben szintén tűzzel oldja meg a saját problémáját, ugyanis támadásával sikeresen megsebesítette a kaméleont, ami így újra láthatóvá vállt. A kapitány nem akar lépni, megvárja, míg hadnagya végez az arrancarral, majd figyelme egy robbanás hangjára irányul, ami a raktár felől jött.
- Ez csak egy figyelem elterelés lett volna? - kérdezi a kapitány kissé mérgesen, miközben hol a füstölgő raktárra, hol hadnagyára tekint.
- Minden esetre meg kell néznünk! - szól, s már indul is a raktárt megkerül, mivel az épület másik oldalából jön a füst.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te36000/45000Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (36000/45000)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyKedd Aug. 11, 2009 8:37 pm

Kezdett idegesíteni, hogy állandóan meggyűlik a bajom az arrancarokkal, ezért úgy döntöttem, hogy az immár láthatóvá vált kaméleonnal minél gyorsabban végzek. Odapillantottam imádott kapitányomra, aki pont ebben a pillanatban végzett ellenfelével. Nem láttam értelmét, hogy sokáig tétovázzak, ezért a sérült kaméleonra szegeztem tekintetem, és felé mutattam. - Bakudou 09: Geki! - szóltam újból, és ezúttal a kidoum is talált. A kaméleon lebénult, én pedig hideg mosollyal közelítettem felé. Ekkor megütötte a fülemet egy robbanás és kapitányom kissé mérges hangja:
- Ez csak egy figyelem elterelés lett volna? Minden esetre meg kell néznünk! - szól, és el is indul nyomban. Én pedig tovább közelítettem az arrancarr felé. - Nos... Sayonara. - szóltam, majd elsuttogtam: - Ranpu ibara! - a tűztüskék kiváltak a körülöttem lángoló pajzsból, és belefúródtak a megdermedt arrancar testébe. Az pedig hamarosan elégett... Shunpoval kapitányom után indultam, és meg is lérkeztem. Nagyjából tippeltem, meg a reiatsujából is éreztem, hogy ő az, akibe félreskierült fékezésem következtében belemegyek. A füsttől alig láttam valamit, de már éreztem...
- Ezek... megint. -sóhajtottam a végét. Rendkívüli agyi aktivitásról adhatott tanúbizonyságot ez a megszólalásom, de reméltem, kapitányom is tudja, hogy mire értem. A füst kezdett eloszlani, én pedig azt vettem ki az egyre élesedő körvonalakból, hogy egy zsákba kapkodják páran a gondosan kiválogatott lélekcukrokat. Illetve a lélekbogyókat. agyvizem egy pillanat alatt felforrt, és hideg, csattanó hangon meg is jegyeztem nekik: - Héééé! Mit gondoltok meddig szenvedtem én azzal, hogy kiválogassam őket? Letenni, de azonnal! - azonban nemhogy letették volna, hanem egyre intenzívebben kezdteék el pakolni. Kapitányommal megindultunk feléjük, és közben elkaptam a beszédfoszlányukat. Az egyikük már megnyitotta a Gargantanát, és már bele is lépett.
- Igyekezzetek már, könyörgöm! Kellenek ezek a vackok Aizen-samának... Készen álltok már? Húzzunk már HM-be... - Úgy tűnt, nem figyeltek ránk... mindannyian beléptek a gargantanába, és el is tűntek. Nagy szemekkel pislogtam a helyre, ahol semmivé váltak.
- Menjünk utánnuk. - kértem a kapitányt teljesen fölöslegesen. A parancsot értelmezve menni is kellett utánnuk. méghozzá gyorsan. Megnyitottuk a Senkai-kaput, és átléptünk rajta. Igyekeztem pontosan célozni, és nem a kőre esni. Fenékre érkeztem, hála remek egyensúlyérzékemnek. Nem tudtam ezellen tenni semmit sem... Csak akkor lehetett valamire ngem használni, ha küzdelemben figyelni kellett. A közelben meghallottam az ismerős hangot, és halkan lopakodva, reiatsumat a lehető legnagyobb mértékben visszaszorítva, elrejtve közelítettem meg őket.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Cl0te0/0Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// 29y5sib  (0/0)

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// EmptyKedd Aug. 11, 2009 10:05 pm

Megindul a robbanás irányába, ám ekkor észreveszi, hogy egy arrancar még mindig életben van... Marcia volt az, az arrancarlány, akit korábban Maya helyben hagyott. A lány feloszlatta resurrectionjét, s újra emberi alakjában hanyatt feküdt a földön, háta tele égési sérülésekkel, ám úgy tűnt, hogy még mindig nem akar belenyugodni halálába, hisz' még mindig vicsorgó tekintettel néz a shiniamikra.
A kapitány nem akarja hogy szenvedjem, ám nem akarja megölni, hisz" a nők gyilkolása nem az ő stílusa. Azt meg, hogy a hadnagya kezdjen vérengzeni, még jobban nincs ínyéri, így úgy dönt, az arrancart inkább visszaviszi Hueco Mundoba. Maya kis nemtörődömséggel az arcán előrement, hogy a gondosan összeválogatott lélekgolyókat nehogy ellopják, ám odaérve éppen bepakolták őket és elindultak. Mikor a kapitány odaér, már csak a gargantana becsukódásának hangja és Maya ripakodása hallatszik.
Rövid időn belül elhatározzák, hogy bizony utánuk kell menni, így a hadnagy megnyit egy kaput, melyen át követni tudják az arrancarokat. Megérkezvén Hueco Mundoba újra meg kell jegyezni, hogy a fekete egyenruha egy sivatagban nem a legjobb döntés, viszont most sajnos nem lehet másként megoldani. A kapitány lerakja Marciát a homokra, háttal fölfelé, ügyelve, hogy ne menjen homok a sebbe.
- Itt majd úgyis rád találnak... - szól, s a lányra tekint, aki nem szól semmit, csupán néz a kapitányra... Shoko megfordul és hadnagya felé veszi az irányt, aki időközben kinyomozta az arrancarokat.
Két gyengébb, de annál butább arrancar lohol a sivatagban Las Noches irányába azzal, hogy a lélekkapszulákat sikeresen eljuttassák Aizennek. A kapitánynak és a hadnagynak egy újabb rohamgaloppot kell teljesítenie...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Ajánlott tartalom




Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//   Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva// Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lélekkapszulák cukorként! Ez meg hogy lehet?! //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-