-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kamitora Kenzo (hadnagyi pályázat a 11.osztaghoz)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kamitora Kenzo
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kamitora Kenzo

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 60
Age : 33
Tartózkodási hely : A pokol trónján vagyok
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Egy balesetben elhunyt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kamitora Kenzo (hadnagyi pályázat a 11.osztaghoz) Cl0te5000/10000Kamitora Kenzo (hadnagyi pályázat a 11.osztaghoz) 29y5sib  (5000/10000)

Kamitora Kenzo (hadnagyi pályázat a 11.osztaghoz) _
TémanyitásTárgy: Kamitora Kenzo (hadnagyi pályázat a 11.osztaghoz)   Kamitora Kenzo (hadnagyi pályázat a 11.osztaghoz) EmptyVas. Szept. 07, 2008 8:11 am

már mikor bekerültem a 11-es osztagba és első feladatom útán már azt szerettem volna hogy Hadnagy legyek. De nem lehettem olyan könyen hadnagy hogy csak egy kérvényt nyújtsak be. Bizonyitanom kellet. A11-es osztag kapátánya Suei Nagai akinek bizonyitanom kell állóképességemet. Ezért mikor mondták hogy a Földön egy Hollow van akkor egyből jelentkeztem. Mikor már több Hollowot legyőztem egyedül akkor már közelebb kerültem a célomhoz. De mikor hír érkezet hogy 5 hatalmas erejű Hollow van a Földön így a 11-es osztag összes emberement át. 5 csapatra osztotak minket de én Suei Nagai kapitánnyal maradtam. A mi csapatunk ért oda elősször a Hollowjához. Suei kapitány szólt mindenkinek hogy csapatban támadjunk.
-Te Kamitora gyere velem mi szemből támadunk.
-Rendben Suei kapitány.
Így mindenki rátámadót a Hollowra aki csak rázta le a társaimat mint a vízes kutya a vízet. sokan megsérültek de a kapitány és én nem tántorodtunk meg. Elorditotam magam "Okiru GureAkki". Ekkor már a Hollow fejénél voltam és támadtam. Először a lánccal majd a kardommal súlytotam le a Hollowra. de nem sikerült megölnöm így újra probálkoztam. Addig a kapitány is támadot mikor a második támadásom inditotam így egyszerre találtuk el a Hollwo arcát aki megsemmisült. De a többiek nem boldogultak így megint szét vállt a mi kis csapatunk. Már a Kapitány külön ment mert bízot bennem hogy sikerülni fog. Így rohantam a többieknek segiteni. Isake abban a csapatban volt akiknek mentünk segiteni. Már Isake alig bírta tovább mikor támadtam a Hollowra. Először a lánc végén található pengével vettem el a figyelmét és így már támadhattam a fejét.Ezt egy csapásra sikerült megsemmisitenem.
-Rendben emberek mehetünk a következő Hollowwal is végzünk.
Csak Isake és néhány ember jött útánnunk.
-Gyertek mert a többieknek szükségük van ránk. Halladjatok most!!!!
Ekkor már mindenki mögöttem volt. Én ki ismertem magam ezen a világon is így könyen megtaláltuk a következő Hollowot aki sokkal nagyobb és erősebb volt mint a másik kettő. Ezért hát rögtön támadtam de a Hollow megállitot. Így Isake aki útánnam volt ő ugrot a hollow elé. De szerencsétlennek nem sikerült így megsérült. Ekkor már mindenki hátrált valamenyire csak én nem.
-Most végzek veled. Készülj a halálra.
-Majd te végzel velem?
Mikor kimondta a Hollow a szavakat akkor már a fejével egy szintben voltam és suhintotam. A Hollow így megsemmisült mire a kapitány oda ért. Sikerrel jártak a küldetéssel így Suei kapitány magam mellé Vette Kamitorat mint hadnagyot.( ha el fogadjátok a reagom)
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kamitora Kenzo (hadnagyi pályázat a 11.osztaghoz) Cl0te40500/45000Kamitora Kenzo (hadnagyi pályázat a 11.osztaghoz) 29y5sib  (40500/45000)

Kamitora Kenzo (hadnagyi pályázat a 11.osztaghoz) _
TémanyitásTárgy: Re: Kamitora Kenzo (hadnagyi pályázat a 11.osztaghoz)   Kamitora Kenzo (hadnagyi pályázat a 11.osztaghoz) EmptyVas. Szept. 07, 2008 8:23 am

ELFOGADOM
Vissza az elejére Go down
 

Kamitora Kenzo (hadnagyi pályázat a 11.osztaghoz)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-