-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te7000/15000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (7000/15000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 08, 2009 10:20 am

- Te viszont nézz a hátad mögé.
*Jegyzi meg halvány vigyorral az újabb sértésekre válaszolva, amikor észreveszi a lila tornádó közeledtét. Eközben azért igyekszik kikerülni Masaki támadásait is, több-kevesebb sikerrel.*
- Látom, nem játszunk tisztán... Mérgezett pengék...
*Morogja az orra alá bosszúsan. A shinigami és ellenfele nagy egymásra találása alatt még néhány méterrel hátrébb vonul. Nem hitte volna, hogy pont egy másik behatoló fog segíteni neki a tudta nélkül...*
- Nem is tudtam, hogy van még egy shinigami a mi oldalunkon.
*Vigyorodik el ismét. Amíg azok ketten egymással szórakoznak, Alegra higgadtan figyeli az eseményeket, időnként pillantást vetve sérüléseire. Legalább ez alatt az idő alatt is forradnak be hegei lassacskán...
Amikor megunja Masaki és Amaya évődését, ismételten végigkarcolja a mellkasán lévő sebet, ezúttal azonban már jóval erősebben, mintegy figyelemfelkeltésként...*
- Csak nem fájt?
*Kérdezi meg ellenfelétől, amikor az ismét rá méltóztatik figyelni az espadára.*
- Remélem, nem gondoltad, hogy csak az az egy technikám van, amit eddig láttál...
*Kezd bele mondókájába, ha elhallgat néhány pillanatra a vaizard, majd rövid hatásszünet után folytatja:*
- Én csak Chapucería-nak hívom. Azt hiszem, sejted, mi a lényege.
*Fejezi be magyarázatát kárörvendő mosollyal, mialatt ismét végigkarcol pár sebén, ezzel újabb belehasító fájdalmakat idézve elő ellenfelén.*
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptyHétf. Jan. 12, 2009 5:15 am

//Mesélő//

Mitsuko, Naraku, Akane, Daisetsu és Hanae, már megtalálták egymást, így együtt folytathatják a keresést a többiek után. Még el sem indulnak, már érkezik is az egyik ellenfelük, karjai közt a súlyos sebet kapott Hanával. Mielőtt még meg tudták volna támadni a férfit, az eltűnt a szemük elől. Valakinek minél hamarabb vissza kell vinnie Hanát, és Akanét az emberek világába, hogy a lehető leggyorsabban elláthassák a két shinigami sérüléseit.

Amaya végre rátalált imádott Botsáskájára, (ismertebb nevén: Masaki) és mindenki örömére Masakira vetette magát. Ennek valószínűleg Masaki már kevésbé örült… A leginkább Alegra örülhetett, hiszen így a vaizard nem foglalkozik vele, így könnyen ki tudja rajta próbálni a technikáját.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te25000/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (25000/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptyHétf. Jan. 12, 2009 7:27 am

*Óvatosan lépkedett az ajtó felé, de mielőtt elérte volna, valaki kinyitotta. Néhány pillanat múlva leesett neki, hogy két személyt lát: Hanaét, és Daisetsut. Ahogy feltűnt neki, ők sem maradtak ki a jóból, és valószínűleg összefutottak néhány arrancarral, vagy esetleg espadával.*
- Kawazoe kapitány? Dai? Örülök, hogy nem arrancarok…
*Sóhajtott egyet a megkönnyebbülés jele ként.*
- Látom önök is össze tűzésbe keveredtek az itteniekkel.
*Erőltetett mosolyt az arcára, majd visszaindultak Akanéhez, és Narakuhoz. Alig érkeztek meg, egy ismeretlen férfi jelent meg tőlük nem messze, karjaiban Hanával. Mitsuko azonnal ledermedt a látványtól, nem gondolta volna, hogy Seireitei legerősebb hadnagyát legyőzik… Ideje sem volt, hogy rátámadjon a férfire, hiszen gyorsan eltűnt.*
- Ez a rohadék… Képes elfutni…
*Ment volna utána, de hirtelen vért kezdett el köpni. Szervezete valószínűleg így figyelmeztette, hogy ő is kapott néhányat, miközben azzal a két arrancarral harcoltak, és nem lenne ajánlatos újabb csatába bonyolódnia. Hirtelen eszébe jutott, hogy inkább Hanával kéne foglalkoznia, aki eszméletlenül fekszik a padlón.*
- Valakinek vissza kell vinnie Hanát, és Akane kapitányt, hogy Uraharáék elláthassák a sebeiket. De nekem muszáj itt maradnom…
*Nézett a másik három shinigamira, akik még nem voltak padlón.*
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te40500/45000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (40500/45000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptyHétf. Jan. 12, 2009 8:22 am

Lassacskán csak sikerült újból összevergődni, de páran még mindig hiányoztak. Köztük Masaki és Amaya. Aggódom értük bár így hogy a csapat nagy része már egy helyen van jobban be tudom határolni a lélekenergiájukat, ami elég közel van egymáshoz.
*Talán megtalálták egymást, és errefelé tartanak* -reménykedtem
Majd megláttam a sebesülteket.
-Tényleg mihamarabb vissza kellene indulnunk. Ha nem kapnak mi hamarabb ellátást ki tudja mi történhet. -néztem aggódva a shinigamikra.
Ám ekkor feltűnt egy férfi, karjában tartva az eszméletlen Hanát. Én is mint a többiek rántottam volna elő a zanpakutoumat, de amilyen hirtelen felbukkant el is tűnt. Mitsuko azonnal meg is indult Hana felé, de hirtelen megtorpant.
-Jól vagy? -léptem oda hozzá aztán megláttam hogy őt is megviselte a harc.
- Valakinek vissza kell vinnie Hanát, és Akane kapitányt, hogy Uraharáék elláthassák a sebeiket. De nekem muszáj itt maradnom… -mondta
-Neked is vissza kellene menned, nem vagyok ugyan orvos, de úgy sejtem belső sérüléseid lehetnek amiket nem szabad félvállról venni.Ha kell én maradok! Elvégre kapitány vagyok vagy mi-néztem aggódva
Én már egész kezdtem megszokni a fájdalmat a vállamban, de sajnos a vérzés nem nagyon akart elállni, így lépten-nyomon apró vérpöttyöket hagytam a padlón. Kicsit kezdtem szédülni is, de jelenleg ezt tartottam a legkevésbé fontosnak. Odasiettem Hanához, és szólongattam hogy magánál van-e
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te41000/55000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (41000/55000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptyVas. Jan. 18, 2009 8:28 am

Miután morgolódott egy sort Akane egy fehér öltözetű férfi jelent meg Hanaval a karjaiban. Miután letette a hadnagyot eltűnt.
-Ez meg mi a franc volt?- vakartam meg a fejem miközben Hanára pillantottam. Külső sérülései elég súlyosak voltak, de úgy éreztem, hogy nem emiatt ájult el. Úgy gondoltam az ellenfele alattomosan a lelkét támadta, vagy valami ilyesmi. Ekkor vettem észre milyen ruhát is viselt az említett shinigami.
-Valakinek vissza kell vinnie Hanát, és Akane kapitányt, hogy Uraharáék elláthassák a sebeiket. De nekem muszáj itt maradnom…- mondta Mitsuko
-Hát én elvállalom, hisz egész kevés sérülést szereztem.- néztem a bal karomra ami teljesen levolt bénulva a méregtől amit Sierra juttatott bele.
~Persze ha még egy espada az utamat állja nem leszek képes megvédeni őket.- gondolkoztam el.
-Nekem lenne egy javaslatom: Elkísérem Urahara-sanhoz Hanát, Akanét és Mitsukot. – ekkor Mitsukohoz fordultam. –Kérlek gyere velem mivel ha harcba kerülünk egyedül már nem leszek képes legyőzni az ellenfelemet. De ha mindenáron itt akarsz maradni akkor Narakut kérném meg, hogy jöjjön velem.- pillantottan a shinigamira.
-Öhm kettőtök közül valakinek velem kell jönnie, mert ha Hana nem fog felébredni én őt fogm vinni az épp karommal, Akane kapitánynak meg már így sem tudom hogy segítsek menni. Mivel az espada mérget juttatott a karomba, szrencsére nem terjed tovább mivel elszorítottam. Próbáltam kitisztítani a sebet, de nagyon mélyen van.- mutattam a méretes vágásra a karomon.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te33500/45000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (33500/45000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptyVas. Jan. 18, 2009 8:52 am

Úgy éreztem menten megőrülök. Semmit sem tudtam a külvilágról. Be voltam zárva a saját testembe, csak annyit tudtam, hogy valamim nagyon fáj, de ez az érzés is hamar elmúlt.
"Mit történhetett? Miért nem tudok jelt adni? Mi lehet velem egyáltalán? Akai! Kin Tennou! Hallotok? Segítsen már valaki. Ez a képesség miért nem akar megszűnni?! Ki akarok szabadulni! Valaki! Könyörgöm!"
Továbbra is a néma csend vett körül. Még a zanpakuto-im szellemei sem válaszoltak nekem. Kezdtem amiatt is aggódni, hogy egyáltalán élek. Lassan az őrület határát kezdtem súrolni. Pánikba estem, amitől nem sikerült sehogy sem megszabadulnom.
Ilyesmit egész eddigi életem során csak egyszer éreztem, amikor valaki leszúrt a saját katana-mmal. Igaz, akkor csak egy rövid ideig tartott az egész. Most viszont kételkedtem abban is, hogy valaha is fel fogok ébredni.
"Üres sötétség...Akár egy komor szoba, mindentől elzárva. Nem látod az embereket mozogni az utcán. Nem hallod a fagylaltos után futkározó gyerekek nevetését. Nem érzed a fájdalmat, amit a boldog világ képe vált ki benned. Egyedül vagy. Idő és tér nélkül lebegsz, élet és halál között..."
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te18300/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (18300/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 22, 2009 9:24 am

Botsáska nem sokat változott, most is megállás nélkül ordibált velem. Épp valami kavicsot emlegetett, de olyan buta, hogy férnék el egy kavics mögött? Úgyhogy továbbra is álltam mellette remélve mond értelmesebb dolgot, amit meg kell csinálnom. Sajnos ez nem következett be, mert visszafordult a lisztel borított nénihez.
-Miért olyan fehér?-
-Kuss! Húzz, oda, amíg végzek ezzel a túlhipózott rinocérosszal!-
-Hüüüüm?-pislogtam nagyokat, hogy miért kezdte el fogni a mellkasát Botsáska.-A csúnya néni bántott?-
-Oh, hogy az a...-fordult meg és kapott fel a földről.
-Juj, de jóóóó! Neked is van olyan maszkod!-kezdtem el nyújtózkodni, hogy elérhessem, de a gonosz Botsáska mindig elhúzta a fejét egy cümmögés kíséretében.-Had nézzem már meeeeeeg!-kezdtem el ficánkolni össze-vissza, amit Tatsu-chan csak idegrángásnak hív.
-Ha nem maradsz nyugton úgy felküldelek a faszomba, hogy egy kibaszott Műhold sem talál meg!-aztán megint az a dolog következett be, amikor gyorsan egyik helyről a másikra kerülünk.-Arról érzem a többiek lélekenergiáját. Vidd oda ezt a szart, amit a kimono-dban dugdoson ilyen rohadt szorgosan, oké?-
-Okééééé! Te nem jössz?-
-Cöh...azt a fehér seggű páviánt még kinyuvasztom! Csá, törpilla!-húzta le azt a mókás maszkot és tűnt el.
-Miért hagy engem mindenki egyedüüül????-ordítoztam a hosszú folyosó másik vége felé.-Mit is mondott Botsáska, merre kell menni?-forgolódtam a két irány között.-Arraaaaaaaaaaaaaaaa!-fedeztem fel, hogy valakit már én is érzékelek.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te45500/65000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (45500/65000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptySzomb. Jan. 24, 2009 5:24 am

*Tehetetlenül figyeli, ahogy az ismeretlen alak megjelenik, leteszi előttük Hanát, majd ismét eltűnik. Egy pillanatra megpróbál tenni valamit ellene, azonban az oldalában hirtelen fellépő fájdalom meggyőzi igyekezetének feleslegességéről. Így hát elengedi magát ismét.*
- Ki a...?
*Présel ki néhány szót ajkai közt.*
~ Vak vezet világtalant, mi? ~
*Sóhajt magában, ahogy végignéz társain. Senki sincs túl jó állapotban... Nem is igazán törődik a többiek javaslataival, így is elég nehezen képes megállni lábán...*
~ Legalább te maradj nyugton... ~
*Jegyzi meg gondolatban, amikor ismét meghallja zanpakutója jellegzetes nevetését. Már csak ez hiányzott, hogy még Hisshinoseijin se hagyja békén...*
- Döntsétek már el végre, és induljunk...
*Szólal meg végül halkan, majd felköhög.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te53000/65000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (53000/65000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptySzomb. Jan. 24, 2009 7:01 am

Annyira örültem, hogy a gyermekmegőrző gondozását pont én kaptam a nyakamba, ráadásul végre egy élvezhető harc kellős közepén. A lila csitri nem is nyugodott le addig játszotta értetLENEKÉT, amíg meg nem untam az egész nyavalyát. Rohadtul nem volt kedvem óvóbácsit játszadozni és az a túlfehérített ribanc még rázendített egy bőrkarcolgatós kínozzunk a másikat szórakozásba is, úgyhogy fogtam a tökmagot és elfuvaroztam a legközelebbi épületbe.
-Mingyá jövök műmuff!-szúrtam le a földbe az igazak álmát húnyó vámpíromat.- Lepasszolom a pisist és jövök!- A maszkomat szándékosan toltam fel, mert miss hiperaktívnak mániája volt, hogy taperolja össze-vissza. Le is vágott érte egy egész szappanopera jelenetet, szóval jött a fenyítés is. A tök egyenes folyosón lógattam le fejjel lefelé és regéltem el neki a háziját, mely szerint meg kell keresnie a sok fekete mészárost és átadni a tekercset. Erre azért volt szükség, mert így százas, hogy rám skubizott és nem kezdett el barbie-zni az árnyékával. Miután felfogta letettem a csámpás lábaira és elhúztam a balvégre.
Közben a mellkasom is úgy fájt mint a veszett fene. Az albínótól sikeresen bekaptam ezt a szeretet csomagot, de remélem nem várta el a kimutatását is a szenvedésemnek. Okozza meg neki ezt az örömet egy drogdealer, aki speed-et ad neki, hogy végre egy kicsit felpörgesse a betunyult agynak nevezett káposztalevét.
-Na re, hiporeklám! Ez a lépésed igazán szellemes volt!-hangsúlyoztam elég gúnyosan a szellemes szót, miközben lepillantottam a mellkasomra. -Amúgy reméltem hófehérke, hogy nem csak az egyes szorzótábla megy neked.-vigyorodtam el kiszedve Vameku-t a földből.
- Én csak Chapucería-nak hívom. Azt hiszem, sejted, mi a lényege.-
-Lesza...-hallgattam el, hiszen újfent karmolászni kezdte magát, mint egy rohadt nagy mazochista. A dolga végeztével bazsalygott mint egy kielégített szexmániás.-Ej, ej...-húztam ki magamat.-Csapucérkodhatsz, ahogy szeretnél. Viszont nekem csak annyi a dolgom, hogy levágjam a karjaidat! Ranbou Ruisu!-
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te7000/15000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (7000/15000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptySzer. Jan. 28, 2009 2:49 am

*Egy pillanatra ki is ül arcára a jelenleg benne kavargó értetlenség, ahogy figyeli Masaki és Amaya vitáját... Aztán ezt az érzést hamarosan kisebbfajta düh váltja fel - hogy merik megzavarni küzdelmüket...? Úgy látszik, ezt a vaizard is hasonlóképp gondolja...*
- Hova...?!
*"...a francba mégy?!" - fejeződne be a mondat, ha lenne rá ideje - ellenfele ugyanis rövid időre eltűnik, míg kimenekíti a shinigamit... Azonban gyorsan vissza is ér, hogy egy újabb "szellemes" beszólást süssön el...*
- De humoros itt valaki.
*Jegyzi meg halkan, miközben ismét végigkarcolja bőrét. Elégedett arcot vág, amikor észreveszi, hogy ellenfele magához veszi ismét zanpakutóját, és támadni készül. Az eddigi pengék hamarosan négy oszlopba rendeződnek kettejük körül... Ez még alapjában véve nem lenne probléma - az már azonban kissé zavarja az espadát, hogy nem tudja, mi fog történni ezekkel az oszlopokkal... Különösen azért, mert nem sokkal ezután el is tűnnek...*
~ A rohadt életbe... ~
*Szisszen fel, amikor enyhe remegést érez talpa alatt - már sejti, hova tűntek az előbbi oszlopok... Aztán ez hamarosan biztossá is válik, ahogy pontosan alatta tör fel végül a négy örvény egyesülve, elnyelve Alegrát... Az espada kétségbeesve próbál szabadulni a folyamból, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Végül nagy nehezen sikerül kitörnie az örvényből, és maradék erejét összeszedve sonidóval próbál távozni a helyszínről - jó néhány sebből vérezve -, búcsúajándékként még egy gyenge cerót ellőve Masaki felé.*
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptySzomb. Jan. 31, 2009 2:33 am

//Mesélő//

Mikor Itachi megérkezett, mindenki meglepve figyelte, ahogy leteszi Hanát a földre, majd eltűnik. Mitsuko azonnal vissza akarja vitetni Hanát Uraharáékhoz, hogy ellássák a sebét, ami nagyon súlyosnak látszik. Hanán kívül még néhány embernek is jó lenne minél előbb visszatérnie, hiszen nem csak neki vannak súlyos sérülései. Hanae Mitsukonak is javasolja, hogy menjen vissza az üzletbe, hiszen valószínűleg belső sérülései is vannak. Mivel Daisetsu egyedül nem képes elkísérni a sebesülteket.

Amaya, még mindig zaklakja, mind testileg, mind lelkileg szegény vaizardunkat. Nem elég neki ez a lila veszedelem, még Alegrát is el kell viselnie. Nagy szerencséjére viszont az espadat sikerült legyőznie, így már ők is indulhatnak tovább a kijárat felé. Már csak az a nagy kérdés maradt, hogy HOL IS VAN A KIJÁRAT?
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te25000/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (25000/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptySzomb. Jan. 31, 2009 8:34 am

- Nem, minden rendben. Semmi bajom.
*Mosolyodott el, de ő maga is tudta, hogy semmi sincs rendben.*
- Szerintem inkább Narakuval menj, mert nekem mindenképp a tekerccsel kell visszatérnem.
*Fordult Daisetsu felé. Eszébe jutott, hogy mielőtt elindult Soul societyből, a nagyapja fontos ügy miatt haza hívta. Mitsuko már mikor szóltak neki, hogy nagyapja látni szeretné, sejtette, hogy a tekercs miatt keresheti. Igaza is lett… Az öreg Ninomiya szerette volna, ha unokája hozná vissza az ellopott tekercset.*
- Egyébként is… Amayáékat is meg kellene keresni, és Hanán kívül, a jelenlévők közül, csak én tudom igazán elviselni azt a lila észlényt.
*Jutott eszébe a kis örökmozgó, és már máris azon agyalt, hogy vajon merre lehet, mit csinálhat. Ráadásul lehet, hogy megtámadták… Vagy ami még rosszabb… talán összefutott Masakival.*
- Na, akkor ti menjetek vissza, én pedig elindulok megkeresni a két óvodást. Majd találkozunk Uraharánál.
*Mosolyodott el, és már indult is arra, amerre érezte Amaya lélekenergiáját.*
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te40500/45000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (40500/45000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptySzomb. Jan. 31, 2009 8:53 am

Figyelmesen végighallgattam mindenki érvét és ellenérvét azzal kapcsolatban hogy ki menjen és ki maradjon.
-Akkor aki jobban van az segítsen a sebesülteket visszavinni Uraharához. Én pedig elkísérem Mitsukot, nincs vita. -majd felé fordultam- Igaz hogy Amayával te boldogulsz a legjobban, de ha összefutott Masakival, ami elég valószínű, ugyanis egyfelől érzem a lélekenergiájukat, akkor rám is szükség lehet. -mosolyodtam el kicsit, amennyire a fájdalmaim engedték.
- Na, akkor ti menjetek vissza, én pedig elindulok megkeresni a két óvodást. Majd találkozunk Uraharánál. -adta ki a parancsot Mitsuko majd elindult.
-Mindenki vigyázzon magára! Ez kapitányi parancs! -néztem a többiekre aggódva, majd Mitsuko után indultam.
-Talán nem lehetnek messze. -összpontosítottam közben az energiákra. Ahogy haladtunk a folyosókon szinte minden elágazásnál meg kellett állnunk és koncentrálni hogy a jó irányba induljunk el. De idővel ez már egyre könnyebb lett, hiszen egyre közelebbről éreztük az energiát.
Ám mikor már majdnem odaértünk enyhe földrengést éreztünk. Sietősre vettük lépteinket.
-Hogy bírod Mitsuko? -tartottam közben szemmel aggódva, de közben már magam miatt is aggódtam. De már egész megszoktam hogy egy ideje nem látok tisztán a nagy vérveszteségtől. *De legalább visszatalálunk* -jegyeztem meg magamnak gúnyosan mikor hátrapillantottam a padlót szabályos távolságonként díszítő vércseppekre.
Mikor egy hatalmas romos aulába érkeztünk hirtelen befékeztünk. A terem végében megpillantottuk Masakit aki éppen magában szitkozódott. *Biztos a hirtelen távozó ellenfelét szidta. Távolodó idegen energiát érzek*
-Masaki, egyben vagy? És hol van Amaya? -rohantam oda hozzá
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te41000/55000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (41000/55000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptySzomb. Jan. 31, 2009 8:44 pm

- Na, akkor ti menjetek vissza, én pedig elindulok megkeresni a két óvodást. Majd találkozunk Uraharánál.- adta ki a parancsot Mitsuko majd elindult.
-Mindenki vigyázzon magára! Ez kapitányi parancs!- nézett vissza Hanae.
-Igen is! Sok szerencsét.- szóltam még utánuk. -Naraku úgy megfelel, hogy én viszem Hana-t, mert szerintem egy darabig még nem fog magához térni, te meg segítesz Akane kapitánynak.- mondtam majd Akane-hoz fordultam. -Nincs kifogás, se makacskodás. Na akkor induljunk!- javasoltam majd óvatosan felemeltem Hana-t.
~Remélem Fujin még bírod a gyűrődést.- reménykedtem.
>Ne félj, amíg te bírod addig én is talpon vagyok.- nyugtatott meg.
~A bal karom mozgatása most elég nagy gond Sierra miatt, így Hana-t is nehezen tudom úgy fogni, hogy jó legyen, de inkább Narakunak kell vinnie Akane-t, mert ha harcra kerül a sor gyorsan reagálhat.- gondolkoztam. - Naraku, ti jöttetek a bejárattól, mert ott harcoltatok, meg tudod mondani merre kell menni? ^^"- kérdeztem a shinigamit. Szerencsére tudott válaszolni így elindultunk a helyes irányba.
~Remélem nem találkozunk több ellenséges hollowval, arrancarral.- reménykedtem miközben megpillantottam Las Noches bejáratát.
-Szép volt Naraku, jó a memóriád ^^.- gratuláltam neki miközben tovább mentünk.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te18300/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (18300/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptyHétf. Feb. 02, 2009 1:52 am

//Hana-val nem írok, mert úgy se tudja mi vanxD//

A hosszú folyosó rendesen becsapott. Csak pár kör után sikerült rájönnöm körbe-körbe rohangászok. Sértődötten ültem le a földre. Úgy gondoltam találjanak meg a többiek, mert én meg se fogok moccanni. Botsáska felől valami nagyon nem volt rendben, de egyetlen ablak sem volt a közelben, hogy ki tudjak kukucskálni. Némi toporzékolás és hiszti után elkezdtem kotorászni az emlékeim között, hogyan is kell a fényes bigyót csinálni. Amint rájöttem kirobbantottam a falat.
-Hűűűűűh!-pillantottam körbe milyen magasan vagyok, majd próbáltam összepontosítani Botsáskára. Tőlem jobbra meg is láttam egy karját rázó pacát. Biztosra vettem, hogy ő, mert más nem ennyire idegbeteg. -Ott vaaan!-ugrottam egyet örömömben.-De innen, hogy fogok lejutni?- szomorodtam el azonnal. Közben még két paca odasétált az előbbihez.-Hát őőők?-próbáltam egy kicsit előre hajolva koncentrálni, de ebből az lett, hogy megcsúsztam. Hatalmas sikítás kíséretében kezdtem el lefelé zuhanni. A szemeimet becsukva kalapáltam a levegőben, eszembe se jutott használni azt a vicces gyorslépést. Nagyon nem akartam földet érni, mert percek óta lebegtem.
-Kinyithatod, lila rémség!-félszegen kinyitom a szemeimet
-Botsáskaaaaaaaaaaa!-csápoltam örömittasan, még mindig a levegőben. A magas bácsi az obi-nál fogva tartott a levegőben.
-Nesztek a tekercs.-nyújtotta a háta mögé.
-Arra nekem keeeell vigyázniiiii!-durciztam látványosan.
-Na kuss legyen hisztigép! Műszakváltás van.-engedett el, hogy a hátsómon landoljak. Azonnal pipa is lettem, mert bevertem a hátsómat. A földről felpattanva rúgtam teljes erőből bokán.
-Csúnya vaaaagy!-
-Baszd ki!-ugrált fél lábon.-Megnyuvasztom ezt a macskakaját!-
-Nyugalom!-
-Te csak ne nyugtass...-hirtelen elhallgatás.-ku*va jól vagyok, csak menjünk már!- a be nem tervezett szüneten csak nagyokat pislogtam. Végül odaugrottam a vörös hajú csuhás mellé.-Szia Mitsu-chan!-vigyorogtam erőteljesen és fogtam kézen.
-Most, hogy mindenki megvan már csak ki kéne jutni.-
-Rohadtul elmés megjegyzés volt, Tudorka...-
-Túl sok ronda szót használsz, Botsáskaaaa.-gyilkos pillantás.-Akkor iiiiis!-nyújtottam ki a nyelvem.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te45500/65000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (45500/65000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptyHétf. Feb. 09, 2009 7:22 am

*Hamarosan úgy dönt a csapat viszonylag állóképes része, hogy Mitsuko és Hanae mennek el megkeresni Amayát és Masakit. A "kapitányi parancs" részen ugyan kissé megütközik - még hogy neki is csak úgy parancsolgasson a főkapitányon kívül más! -, azonban nem ad hangot ennek. Már egy ideje nem is tudna, annyira elmerült abban a próbálkozásban, hogy minél kevésbé kelljen támogatni.*
~ Szarul nézel ki. ~
~ Nem tudtam, mi hiányzik... Ez a kedvesség felülmúlhatatlan. ~
~ Inkább örülnél, hogy segítettem! ~
~ Ja, miután már félholt voltam attól a rohadt cerótól... ~

*"Társalog" magában kedvenc - és egyetlen - zanpakutójával, mialatt Daisetsuval és Narakuval botorkálnak kifelé Las Nochesből.*
~ Ha még egyszer találkozom vele, nem ússza meg... ~
*Állítja le végül Hisshinoseijint, majd ismét felköhög hangosan.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Cl0te53000/65000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 29y5sib  (53000/65000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptyHétf. Feb. 09, 2009 7:53 am

A kifehéredett hullának láthatóan nem tetszett az előre hozott karácsonyi meglepetésen. Kapálózott mint egy hering présgépben. A vigyor hamar eltűnt a képemről miután iszkolásra vette a témát.
-Héj! Bazd meg! TOLD VISSZA LÖTTYEDT SEGGED ZOMBI NÖVENDÉK!!! MÉG KURVÁRA NEM ÖLTELEK MEG! Hogy az aaaaa!-vágtam földhöz a zanpakuto-mat.-Mégis mióta szokás a harc kellős közepén elmenni kávészünetre?! A faszomat ebbe a lila tehénbe! Ennyire pánik van a Milka gyárban?! Mégis ki a francnak képzeli magát, hogy csak így elhúzza a belét?! Tutira kinyírom!-akartam indulni, hogy kövessem a lélekenergiáját és rohadtul kinyuvasszam, de a díszes halálosztó társulat megjelent az orrom előtt.
-Masaki, egyben vagy? És hol van Amaya? -
-Nem szeletekre vagyok szétcincálva csak jól álcázom! Az a lila seggdugó?-gondolkoztam el egy kicsit.-Azt a nyomorékot lepakoltam a környéketeken, hogy húzza oda a belét, de ezek...-hallgattam el.-Bassza meg!-tűntem el a shunpo-mat koptatva, hogy elkapjam a dzsungel harcost játszadozó ördögfiókát.
Miután ledumáltam vele a szitut és valaki kezébe nyomtam a retkes tekercset ideje volt, hogy eltűnjünk az alvégen. A piócát játszadozó lilaság még párszor bepróbálkozott azzal, hogy felmásszon a hátamra, de eleve halálra ítélt próbálkozás volt, úgyhogy folyton a földön landolt.
-Lenyugodtál már, vagy fejbe is vágjalak?-
-Üsd a nénikéd!-nyújtotta ki a vasvillát is megszégyenítő nyelvét.
-Cöh...már ha lenne!-kapartam fel a földről a vámpíromat.-Élsz még, te rakás csődtömeg?-töröltem le a pengét a pólóm egy darabkájával. Az idiótája úgy gondolta vicces lesz, ha a hátam mögött megjelenik és beleliheg a pofámba, csak sajnos erről én kurvára nem így vélekedtem.
-Te nyomorék!-húztam be neki egyet.-Folyton játszod a lajhárt, most meg itt villogsz, akár egy reflektor?!-hátranézek a többiekre.-Gondolom sejtitek, ki ez az anyaszomorító hidrogénezett vérszívó!-kínosan megfordul és illedelmesen meghajol a többiek előtt.
-Ne játszd már az előkelő nyomoroncot!-rúgom seggbe.-Húzz vissza a helyedre, hogy mehessünk a francba!-nagy nehezen eltűnik.-Végreeee!Na, merre kell menni nagyokosok?-
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 EmptyHétf. Feb. 09, 2009 8:29 am

//Mesélő//

Akane, Hana, Naraku és Daisetsu

Sikeresen kijutottak Las Nochesből, és már a kinyitott kapu is várta őket nem messze a hatalmas épülettől. Amint átértek, Tessai máris kezelésbe vette Hanát, aki igen súlyos sebet kapott harc közben. Hosszas munka után végül sikerült elállítani a vérzést, majd ezután bekötözte a sebeit. Miután nagyjából végzett Hanával, Akanéhez sietett, aki szintén elég súlyos sérüléseket szerzett, de Hanához hasonlóan ő is megmaradt, azonban a harc közben elvesztette bal szemét, így már csak egy szemmel tudja szórni a villámokat. Mialatt a két nő pihent, addig Tessai, és Urahara Sierra ellenmérgén dolgozott, hogy visszaadhassák Daisetsu lebénult karját. Az szérumot is eltudták készíteni, ami azt jelenti, hogy Kagari Zekka teljes egészében visszakapja hőnszeretett férjjelöltjét. Very Happy

Mitsuko, Hanae, Amaya és Masaki

Ők is sikeresen visszatértek Urahara üzletébe, és azonnal ellátták a sérüléseiket.

Visszatérés Seireiteibe

Miután mindenkinek begyógyultak a sebei, együtt mentek vissza Soul Societybe, hogy visszaszolgáltassák az ellopott tárgyat. A küldetés minden tagja, a főkapitány, és az öreg Ninomiya volt jelen, az 1. osztag kapitányi irodájában. A tekercset Mitsuko adta át nagyapjának, aki mosolygó és büszke arckifejezéssel vette át azt, amit egy titkos rekeszben helyezett el a kapitány íróasztala mögötti falban, ahonnan már remélhetőleg senki sem fogja ellopni...


.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-


És most a pontozás:
Shinigamik, és Masaki: 4000 Lp; 3500 Ryou
Espadák, Arrancarok, Itachi: 2000 Lp; 1500 Ryou

Remélem megfelel a pontozás mindenkinek, ha mégsem, szívesen várom a dühöngő pmeket, amikre nagy valószínűséggel nem fogok felelni, csak egy jót fogok rajta röhögni. Razz

Mindenkinek köszönöm a játékot, és kívánok további szép, és boldog játékot mindenkinek.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

A küldetés végetért!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Küldetések Hueco Mundoban :: Lezárt küldetések-